Page 1

1


2


3


4


5


РЕДАКЦІЯ

ЩО БУДЕ ДАЛІ? Правда, знайоме запитання? Його перед нами часом ставить режисер, навмисно залишивши у фіналі три крапки. Я люблю такі фільми. Вони лоскочуть мозок і змушують вмикати фантазію. Те саме відбувається з кожним з нас ледь не щодня. Що буде по завершенні проекту, після бурхливих оплесків і випитого шампанського? Які вершини постануть за вже взятою висотою? З ким ділитимемо майбутню подорож під новими вітрилами? «Яким буде завтра» запитують себе молодята, повертаючись з медових мандрів? Цей номер журналу ми негласно охрестили режисерською формулою «далі буде!», бо головна тема весни – дебютний конкурс «Наречена року» у місті Хмельницький. Так, так! Нам це вдалося! Ми розширили обрії, ми зробили крок далі! Амбітні мрії натякають, що таке щире і життєствердне свято має бути у кожному місті України! Але на все свій час! Про своє «далі» на сторінках свіжого номеру розповідають наші прекрасні пари, відомі вінничани, сміливці, які побачили, що за лінією горизонту світ не закінчується. Просто одного разу треба ризикнути, зірватися з місця і дійти до горизонту. Інколи навіть варто спалити старі роботи, щоб минуле нарешті відпустило. Словом, ми йдемо далі! Ви з нами?

З любов’ю, Вікторія Семенюк

Модель: Альона Олійник Фотограф: Юрій Білошкурський

Головний редактор: Вікторія Семенюк Менеджер відділу реклами: Анна Понько Журналісти: Тетяна Довгань, Юлія Шемет Фотографи: Юрій Білошкурський, Сергій Олійник Дизайн та верстка: Ольга Балокіна Засновник, видавець: Вікторія Семенюк


Зміст: Весняне свято краси. Міс Вінниця 2016

8

46

Олена Шиян: легкий погляд на життя

34

Family-story Щастя на трьох

18 Кулінарні оглядини у Хмельницькому

Family-story Щастя на трьох

22 Свято краси, кохання та квітів ВЕСІЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-2016 32 Свадьба по-английски! 34 Олена Шиян: легкий погляд на життя 42 Арифметика творчості 46 Весняне свято краси. Міс Вінниця 2016 58 «Пара номеру» 71 «Квіти кохання» 82 Караоке-турнір в «Люди Fusion Place» 86 Весільна мода 98 Частування «на ногах»

Редакція не несе відповідальності за зміст реклами та статей. Думка редакції може не збігатися з думкою авторів публікацій. Адреса редакції: м. Вінница, вул. Келецька, 51, офіс 403 e-mail: svadba.in.ua@gmail.com, web: svadba.in.ua Телефон редакції: (0432) 52-34-34, (097) 976-96-30

8 Реєстраційне свідоцтво: серія ВЦ 904-262-р. від 11 березня 2014. Віддруковано в типографії: «Рема-Принт» тираж: 5000 екз м. Київ, вул. Чорновола, 2, оф.1


8


9


FAMILY-STORY

Щастя на трьох Денис + Ольона = Аріна

10


В

они дуже схожі. Усміхаються однаково щиро і по-дитячому відверто, абсолютно не соромляться, переказуючи свою особисту історію до найменших подробиць. І вже за хвилину розмови розумієш: перед тобою люди, які є одним цілим. Ба більше – вони пишаються своїм баченням гармонії, тому й готові ділитися ним з усім світом. 11


К ажуть, якщо пара справді «співпала», Озираючись назад, пара запевняє – їхня то чоловік і дружина мають навіть зовнішню схожість. У них – саме так. Альона і Денис випромінюють світлу енергію. Кажуть, що за кілька років спільного життя, навчилися вгадувати думки одне одного.

Денис, як і годиться мужчині, освідчився

коханій, але запропонувати вінчання тоді не наважився. Гадав, що це рішення прийде до обох згодом. З острахом думав, як сприйме дружина його прагнення дати обітницю перед Богом.

Тепер зізнається: був приємно враже-

ний, коли за два місяці після весілля Альона сама зробила йому пропозицію повінчатися.

12

зустріч та одруження кардинально змінили характер обох. На другий плах відійшли особисті амбіції, іншого сенсу набули життєві пріоритети. Вже давно немає слова «Я», його замінило глибоке і важливе «Ми». І в цьому слові – цілих три долі, адже у серпні 2015 року в їхній сім’ї з’явилась Аріна.

Денис дуже добре пам’ятає той день,

коли прокинувся на світанку від дзвінкого щасливого сміху дружини. Він і гадки не мав, що відбувається. Альона попросила ввімкнути світло і пообіцяла сюрприз. Дві тоненьких смужки тесту на вагітність і були причиною її радісного сміху. А Денис тоді просто втратив мову від щастя.


13


В

они дуже довго підбирали імена для майбутньої доці, та все ніяк не могли зупинитися на якомусь спільному варіанті. Долучили навіть дідусів і бабусь – все безрезультатно. Ім’я прийшло раптово, саме собою, за два дні до народження доньки. Кажуть тепер, що то було диво. Неначе малятко потай підказало батькам, як його звати.

14

П

оява Аріни відкрила родині нові обрії. Щастя стало повнішим і барвистішим. Ця маленька крихітка – центр Всесвіту. Навколо неї єдиної обертаються мрії і прагнення молодих батьків.

Мамі вона додала вроди, бо у кутиках

Альониних губ віднині увесь час ховаєть-


ся лагідна посмішка. Татові доня принесла несподівану м’якість. Яким би напруженим не був його робочий день, скільки кілометрів він не промчав на своєму авто, додому завжди повертається задоволеним і радісним. Вдома чекають його найрідніші дівчатка. Один дотик маленької долоні і втома враз зникає.

Д

енису та Альоні відкрилася найважливіша життєва істина. Сім’я починається не з обміну обручками та обітницями, не з першої ночі у спільному домі. Вона починається, тоді, коли у кохання є продовження. І справжнє щастя без дітей, напевне, неможливо відчути.

15


16


P.S. Ми пишаємося дружбою з цим прекрасним

молодим подружжям, а також тим, що були безпосередніми організаторами та учасниками їхнього грандіозного свята. Тепер вболіваємо, хвилюємося і радіємо за них, як за самих себе. Молодята, так тримати! Щиро бажаємо Вам віри одне в одного, всеосяжної любові та багато яскравих сюрпризів від вашого маленького

янголятка!

17


18


19


КУЛІНАРНІ ОГЛЯДИНИ у Хмельницькому Скрипалька Майя Онищук, постійна гостя щорічного конкурсу «Наречена року», взялася і в себе на батьківщині організовувати дівочі змагання. У травні конкурс вперше відбудеться у Хмельницькому. А ось підготовчий етап оргкомітет вирішив одразу подати «з перцем». Фіналісток між собою познайомили просто на кухні – запросили до «M-café», роздали посуд і доручили тамтешньому шеф-кухарю. І хто сказав, що десятьом господиням за одним столом тісно? Шлюб – це школа любові й компромісів… А в школі, як відомо, потрібно старанно вчитися, інакше нічого не вийде. Ну що, красуні, дістаємо блокноти, ручки – починаємо конспектувати! Сьогодні урок дає маестро з Італії пан Роберто. Для «M-café» він – шеф-кухар, для новоспечених

20


хмельницьких дружин – вчитель кулінарії. Виграти конкурс його поради, можливо, й не допоможуть, а ось чоловікам догодити – безперечно! Майстер-клас на відкритій терасі – що може бути краще? Та й, на перший погляд, нічого складного. Вправно змішати інгридієнти, розколотити вінчиком і акуратно викласти на деко. Але ж чомусь дівчата нервують? Мабуть, не частодоводиться брати уроки у такого метра. Придивляються, притираються … Як не крути, а таки усі вони конкурентки і всім невдовзі виходи-

21


22

ти на одну велику сцену. Опинитися разом на спільній кухні, хай навіть імпровізованій – не стандарна ситуація. Втім, тримають себе на висоті! Записують рецепт, перепитують і мило усміхаються одна одній. Так і треба!

тичніша і найяскравіша. Однак, перемога у конкурсі залежить не від гостроти сюжету, а від уміння донести його до глядача у залі. «Освідчення коханому чоловіку» - головне завдання фіналісток. У кого на що вистачить таланту – побачимо у травні!

Хваляться дівчата своїми love-story. Кожній здається, що її розповідь – найроман-

Приготували смаколи? Час готуватися до творчого батлу. Успіху Вам, красуні!


ЗАПРОШУЄМО на грандіозне шоу у Хмельницькому

25 травня

обласна філармонія початок о

18:30


28


29


30


31


32


33


Tie the knot. Свадьба по-английски! Брак, как правило, начинается с предложения (proposal) мужчины девушке. Мужчина становится на колено (go down on one knee), звучат заветные слова: “Will you marry me?” («Ты выйдешь за меня?»).

бракосочетания к ним обращаются как «жених и невеста» (bride and groom). Действующие лица на свадьбе не ограничиваются лишь женихом и невестой. Давайте разберемся, кто же еще присутствует на свадьбе.

Если девушка принимает предложение, то пара считается помолвленной (to be engaged) или обрученной (to be affianced). В Соединенном Королевстве существует традиция, по которой 29 февраля женщина может сама сделать предложение мужчине, а он не имеет права отказаться. Некоторые дамы ждут с нетерпением високосного года (a leap year), чтобы осуществить задуманное.

Со стороны невесты (from the bride):

С момента помолвки (engagement) девушка носит обручальное кольцо (engagement ring) на безымянном пальце (ring finger) левой руки. В США, Великобритании и Ирландии это кольцо также называют кольцом невесты, ведь носят его только помолвленные девушки. Традиционно такое кольцо украшено бриллиантами (diamonds) или другими драгоценными камнями (gemstones), что и отличает его от колец, которыми жених и невеста обмениваются в церкви (wedding ring or wedding band – кольцо без камня).

Flower girl — девочка, которая сопровождает невесту и держит букет при венчании.

Отныне мужчина называет свою девушку невестой (fiancée – /fi` nse /), а девушка называет мужчину женихом (fiancé – /fi` nse //). Обратите внимание, что произношение этих слов совпадает, но пишутся они по-разному. На церемонии

34

Maid of honou (дружка) — близкая незамужняя подруга невесты, которой предоставлена честь (honour) быть рядом в такой важный для невесты день. Если дружка замужем, ее называют matron of honour. Bridesmaids (подружки невесты) – знакомые невесты, присутствующие на свадьбе.

Со стороны жениха (from the groom): Best man (шафер) – близкий друг жениха или родственник. Groomsmen (друзья жениха) – один или несколько мужчин, которые поддерживают жениха. Общие гости со стороны жениха и невесты: Ringbearer – шафер либо молодой человек, который хранит обручальные кольца. Ushers – помощники, как правило, мужчины, которые присутствуют на свадьбе и решают организационные вопросы.


Спекотна весна з Flash!

Школа англійської мови Flash оголошує набір в групи з неймовірною знижкою 15%. Поспішайте!Кількість місць обмежена. Обирайте краще майбутнє з Flash!

35


Олена Шиян: легкий погляд на життя

36


«Л

юбов здатна на неймовірні метаморфози. Тихим і сором’язливим дарує сміливість. Невпинним – бажання зробити паузу і відчути насолоду кожної миті. Творчим – безмежне натхнення. Та лише посправжньому закохане серце здатне створювати унікальну красу, яка змінює світ навколо. Одного дня, кілька років тому Олена Шиян зрозуміла, що має унікальний талант – надихати власною творчістю інших. Відтоді і донині все в її житті набуло особливого сенсу

».

На інтерв’ю Олена прийшла раніше за мене. Я побачила її здалеку і на кілька секунд зачаровано завмерла. Дивовижна, як для нашого хаотичного життя, картина. Леді, яка нікуди не поспішає і може дозволити собі просто насолоджуватись першим весняним сонцем та чаєм на літній терасі. Вона – щаслива, бо одного разу насмілилася розвернути долю на 180 градусів. І тепер вдруге націлилася здивувати всіх. Дебютною колекцією власного одягу…

37


- Олено, ви ж були успішним перспективним фінансистом, а потім в одну мить змінили все в своєму житті … Не страшно було? - А чого боятися? Людина, яка хоче бути щасливою і розвиватись, взагалі не повинна знати страху… Я все дитинство була дуже творчою. Увесь час малювала. В більшості - сукні для принцес. Ось це відчуття жіночності у мене в крові. Щоправда, бачення майбутньої професії було неоднозначне – хотіла стати адвокатом чи слідчим або дизайнером. Батьки наполягли на фінансовій освіті. Але всьому свій час … Я спробувала себе у банківській справі, мала чудове кар’єрне зростання та завжди знала, що повернусь до творчості. Бувало навіть так, що десь на робочому місці, з-під столу, у вільну хвилинку … створювала прикраси. Відчувала, що саме це – «моя справа». Зрештою так і сталося. Як Ви кажете, в одну мить …

- Сталося те, що творіння нарешті отримали власне ім’я? - Так, з 2011 року я створюю авторські прикраси від SHIYANOCHKA Ти особлива ... Власне, це не просто аксесуари, це моя персональна філософія. Якщо життя – це театр, то кожна жінка повинна відчувати себе акторкою головної ролі. Насправді особисте щастя кожної залежить від внутрішніх відчуттів. Лише тоді, коли ми навчимося любити себе, поважати, леліяти і жити в гармонії з власним «я», ми будемо щасливими. Ви скажете, до чого тут прикраси? Вдягніть і порадійте власному відображенню у дзеркалі! Це і є перший крок до змін!

- Прикраси, авторські фотосесії … Вас знають за таким почерком. Але те-

38


Авторські фотопроекти від SHIYANOCHKA (Олена Шиян) : “Ти особлива... Зима “ Фото : Ірина Верніковська

39


Авторські фотопроекти від SHIYANOCHKA (Олена Шиян) : “Ти особлива... Осінь “ Фото :Ірина Верніковська

пер, на Вінницькі дні моди вийшла перша колекція суконь від Олени Шиян. Це новий вимір? Розширюєте обрії? - Певною мірою. Я й раніше, готуючи фотосесії, розробляла одяг. Тепер доросла до того, щоб представити його на подіумі. Взагалі-то, це було спонтанне рішення, прийняте за два місяці до показу… Я знаю, що більшість дизайнерів працює на колекцією щонайменше півроку, а то й довше. Але я – людина імпульсивна і зараз у мене період змін. Почала із кольору волосся, власного ставлення до життя, а далі – побачимо.

- Образ жінки у Вашій колекції – який він? - Я схильна до речей дещо помпезних, розкішних… Не сприймаю мінімалізм і стриманість. Тому і до колекції увійшли особливі образи. Я не ставила собі меж щодо тканин чи кольорів. Але всі сукні об’єднано квітами. Кожен look – самодостатній і не схожий на жоден інший.

- Назва колекції у Вашому дусі, «Особлива». Що вкладаєте у це слово? - Дуже хочу, щоб кожна жінка розкрилася, зрозуміла, що вона – особлива. Мене дивує фраза – «Яка чудова річ! Шкода, що мені немає куди її одягнути…» Хіба ж для того, щоб мати ефектний вигляд, потрібна унікальна нагода? Жити потрібно легко! За будь яких обставин! Потрібно захоплювати, зачаровувати, насолоджуватись кожною хвилиною… Я тішуся, коли мені пишуть

40


41


зовсім сторонні люди, що я надихнула їх на зміни. Такі зізнання додають мені енергії! І теж, до речі, надихають! Спробуйте зловити кайф від захоплених поглядів перехожих, від зацікавлених посмішок назустріч… Відчуйте, як розпрямляються плечі, змінюється хода, з’являється бажання оновити свій гардероб. Я дуже люблю жіночні речі і мрію, щоб у кожної українки їх було якнайбільше. Мабуть, у цьому – моя місія.

- Можете пригадати найскладніший для Вас проект? - Гадаю, він ще попереду! Поки що все, що було в моїй голові і уяві, здійснювалося на 100%.

- Далека і близька перспектива… Після підкорення модного Вінницького подіуму. Про що мрієте? - Відверто зізнаюсь: хотілося б приміряти новий образ на декого з відомих людей. А ще створити у Вінниці креативну студію абсолютно іншого формату …

- Тобто? - Простір, який би давав можливість кожному приміряти і створити особистий особливий образ. Простір експериментів, простір змін, простір суцільної свободи … Я ще не знаю, яку назву він матиме, але я вже візуалізую подумки цей проект. Він стовідсотково буде у Вінниці! Я впевнена!

На чай з дизайнеркою ходила Тетяна Довгань

42


Авторські фотопроекти від SHIYANOCHKA (Олена Шиян) : “Ти особлива... Зима “ Фото : Ірина Верніковська

43


АРИФМЕТИКА ТВОРЧОСТІ Цілий тиждень українська столиця споглядала «Барви духовного простору» вінничанина Володимира Козюка. Виставка живопису та світлин далеко не перша емоційна мить в його житті, але хвилювався, як перед іспитом. Цього разу виставляв роботи вже у новому статусі. Чи можна творчість такого масштабу вмістити у цифрах? Ми спробували! Побували на столичній виставці, потиснули руку митцю і побажали нових вершин…

44

«1» Один такий - наймолодший Народний художник України! 23 січня 2016 року йому було присвоєно це державне звання.

мир робить успіхи у лінгвістиці та точних науках. Вони спростовують міф про те, що природа на дітях відпочиває.

«2» Найбільшою гордістю в житті вважає двох своїх дітей. Донька Ольга має хист до малювання і пластику батька, син Володи-

«3» Персональний топ найвражаючих фотосесій: Національний парк Чжанцзяцзе (Китай), Мачу-Пікчу (Перу) та Великий Каньйон


(США). Загалом побував у понад 50 країнах світу. Результат кожної поїздки – колекція авторських світлин. «9» Загалом має дев’ять особистих рекордів у категоріях «Колекції», «Науково-пошукова робота», «Фотографія», «Благодійність». Вінницькому краєзнавчому музею передав з власної приватної колекції 1500 експонатів. В історії музею це єдиний унікальний випадок з такою вагомою цифрою. «10» В десятирічному віці захопився фотографуванням. Цікавість до світлин прищепив батько. Процес проявлення плівки Володимир вважав магією і завжди брав у цьому участь. Щоправда, перші експерименти зі світлинами закінчилися поламкою батьківської фотокамери))) «200» Найбільша в Україні приватна колекція людей у вишиванках, сфотографованих до 1924 року. Це Національний рекорд, зафіксований у Книзі рекордів України. Цінність зібрання - в одиничності екземплярів.

45


Марки, листівки – це тираж. Фотографії – мить, вихоплена з епохи. Вона неповторна, у неї немає дублікатів! «250» Старовинних подільських ікон у його приватній колекції. 65 таких експонатів уже передав до музею. Зацікавився колекційною роботою ще у дитинстві. Нині мріє про створення у Вінниці музею Подільської ікони. «2000» Приблизно стільки етюдів виконано його пензлем і ще - не менше 1000 картин. Торік у березні художник вирішив пройти «ритуал очищення від минулого» і власноруч спалив 200 старих робіт. Вважає, що у такий спосіб налаштувався на майбутнє і позбувся того, що не варте уваги.

46


47


ВЕСНЯНЕ СВЯТО КРАСИ Конкурс «Міс Вінниця» є незмінним атрибутом приходу теплої пори року у наше місто. Як природа прокидається і оживає все навколо – так краса дівчат пробуджує наші серця. Організатором цього дійства був і залишається міський Палац мистецтв під патронатом міського голови. Також конкурс має багато друзів-спонсорів, серед яких і журнал «Свадьба Года». Протягом періоду підготовки фіналісток і безпосередньо на конкурсі вони роблять усе для того, щоб красуні презентували себе у найкращій формі та отримали задоволення від участі в заході і після нього. Протягом півтора місяця конкурсантки безкоштовно тренувалися у спортивному клубі «Нокаут», досвідчений хореограф Сніжана Бай-

48

делюк вчила їх дефілювати і готувала конкурсні виходи фіналісток. Підкреслити свою природню красу дівчатам допомагав центр естетики «Водолій». Щоб посмішки учасниць сяяли здоров’ям, з ними працювали спеціалісти стоматологічного центру «Рапід». Окрім зовнішньої краси, конкурсантки мали можливість показати красу свого внутрішнього світу. Другий рік поспіль організатори проводили благодійний аукціон, де кожна фіналістка «Міс


Вінниця» виставляла твори, зроблені власними руками. Усі кошти (а цьогоріч сума перевищила 30 тисяч гривень), виручені з цих лотів, використали на допомогу воїнам в АТО. Така благодійність допомогла учасницям виказати активну підтримку нашим захисникам, якої вони надзвичайно потребують. Тим більше, від таких красивих дівчат як зовні, так і душею. А тепер безпосередньо про конкурс. За традицією, захід проводили напередодні Міжнародного жіночого дня. А жодне жіноче свято не може обійтися без квітів. Як театр починається з вішака, так наш захід починався з уквітчаної фотозони, яку створили майстри флористики з студії «Victoria». Біля неї усі бажаючі могли зробити на згадку про конкурс чудове фото, а заодно і поділитися ним в соцмережах з друзями. Перед початком заходу у холі гостей зустрічала минулорічна переможниця конкурсу Ксенія Пугач(нині вже Глинчук), яка радо фотографувалась з бажаючими.

49


50


51


52


53


Генеральний спонсор:

Головний меценат:

Поліграфія: Пригощає:

54

Офіційний спонсор:


55


56


57


58


59


60


61


63


64


65


67


68


69


70


71


72


Як сімейному фотографу мені щастить спостерігати та створювати фотолітопис історій щасливих родин. Сімейний альбом, як правило, починається з чуттєвих фото у стилі “love story”. Вони... Юні та до без тями закохані. Романтичний період їхніх стосунків, овіяний мріями про казкове весілля і про чарівні дзвоники дитячого сміху, які наповнятимуть оселю безмежною радістю. Емоційні весільні фото. Вона... Витончена, схвильована наречена у неймовірній дизайнерській сукні, а він не менш збентежений, але такий мужній і серйозний в стильному строгому костюмі. Фото на згадку про ніжний період очікування первістка. Він... Так зворушливо турбується про дружину і майбутнього малюка. Перші милі фото новонародженного. Молоді батьки розчулені до сліз. Далі справжнє диво. На фотографіях, мов у прискореному режимі перегляду фільму, видно як маленький янгол росте та змінюється. І разом з ним змінюються та дорослішають наші закохані. Адже всесвіт, який належав лише ім двом, тепер поділенний на трьох.

Ось малюк прикладає вушко до знов округленого животика матусі, радіючи, що скоро зустрінеться з братиком чи сестричкою. Крім величезного щастя на обличчях нашої пари відчувається схвилювання. Як поділити любов, що вони без залишку віддали первістку, на двох діток. Як уникнути ревнощів старшої дитини, коли з’явиться молодша. Як встигати приділяти достатньо уваги вже двом плодам їхнього кохання. Тепер наші герої знають, що діти - це не лише чарівні дзвоники сміху, а й величезна відповідальність, цілодобова важка праця, в тому числі над собою і над стосунками між усіма членами іхньої вже великої сім’ї. Та фото, де ще зовсім малесенька але вже старша дитинка доглядає, обіймає та цілує молодшу крихітку, викликають справжню бурю емоційних почуттів. Значить вони все роблять правильно. Без жодних сумнівів, всі зусилля варті щастя бути батьками таких чудових дітей. Закохуйтесь, одружуйтесь, даруйте життя та море любові прекрасним янголятам. Адже саме вони наповнюють наше життя сенсом та неосяжним щастям. Сімейний фотограф: ІРА ВЕРНІКОВСЬКА

73


74


75


76


77


78


79


80


81


Angels Dreams

Ангельські сни вашого малюка

Знаєте, яку частину свого дитинства малюк проводить уві сні? Більшу! Новонароджене немовля загалом спить близько 20 годин на добу. А у віці до 5 років сумарний добовий сон складає приблизно 11 годин. Тож тепер, шановні мами і татусі, подумайте і скажіть – який предмет в кімнаті малятка найголовніший?

Індивидуальний підхід Ексклюзивне декорування Антиалергенна постільна білизна

Також у нас можна замовити хрестильні набори для діток

82 м. Вінниця, вул. Михаличенка, 8/4 (П.Могили, 8)

Тел.: 096 453 7093, 093 920 5879, 068 446 88 44


Ангелина Червонюк

Алина Стецюк

Аналог stokke sleepi

Всі матеріали сертифіковані і екологічно чисті.

Ліжко росте разом з вашим малюком!

83 ALINASTEZIYK_KROVATKI_VINNITSA


КАРАОКЕ-ТУРНІР

в «Люди Fusion Place»:

ІГОР КОНДРАТЮК назвав ім’я жінки, ЯКА СПІВАЄ! Протягом півтора місяця тривав конкурсний відбір у грандіозному караоке-турнірі під назвою «Жінка, яка співає» в караоке-клубі «Люди Fusion Place» (ТРЦ Мегамолл). І ось цей день настав – 11 березня Вінниця почула нову зірку, її ім’я назвав продюсер і телеведучий Ігор КОНДРАТЮК.

84


Анна Окрема В фінал турніру потрапили вісім чарівних і дуже талановитих учасниць: Наталя Токар, Катерина Боярська, Ганна Окрема, Анжеліка Редько, Марія Бородуліна, Катерина Дем’янюк, Анастасія Науменко, Ганна Гехт. Дев’яту учасницю обирало журі серед усіх присутніх в залі дівчат. За стиль та образ відповідали професіонали своєї справи: навчальний центр IndBeauty надав послуги візажу, зробив стильні зачіски та вишуканий манікюр. Учасниці були вдягнені у вечірні сукні від магазину DRESSESROOM. Квіти учасницям дарувала агенція та журнал «Свадьба года».

Анжеліка Редько

Боротьба талантів була напруженою, проте атмосфера свята все одно залишалась дружньою та приємною, адже конкурс проходив в караоке-клубі «Люди Fusion Place». Перемогу здобула Наталя Токар, чарівна мати трьох дітей – вона отримала звання «Жінка, яка співає… в караоке», річний абонемент в караоке-клуб, золоту прикрасу від ювелірного центру DIADEMA та студійний запис в MED Records.

85


Анна Гехт

Катерина Боярська

Наталя ТОКАР:

Наталя Токар - перемога!

86

Я надзвичайно люблю співати і вирішила взяти участь в конкурсі, коли дізналась, що головою журі буде Ігор Кондратюк. Мені хотілося почути оцінку професіоналів. Всі дівчата-учасниці дуже талановиті, багато з них співають професійно. Я сподівалась на перемогу, проте були сумніви. Визнання такого рівня – неймовірно приємне для мене. Співати в караоке-клубі «Люди Fusion Place» - це особливе відчуття, я можу зануритись у музику, знаючи, що персонал закладу подбає про мій комфорт. Таке ставлення до гостей – дуже цінне для мене і для інших відвідувачів. Я дуже вдячна караоке-клубу «Люди Fusion Place» та партнерам проекту.


Анастасія Науменко

Марія Бородуліна

Катерина Дем’янюк

Журі: Ігор Кондратюк, Михайло Мода, Вєра Ваганова

КАРАОКЕ-КЛУБ

«Люди Fusion Place»,

ТРЦ Мегамолл

87


Весільна

МОДА Головний вихід: екстравагантні рішення Можна забути певні позиції меню, декор весільного кортежу і жарти ведучого… Та коли за місяць після церемонії подруги молодої губляться в описах її вбрання – це провал! Сукня нареченої має з єдиного погляду врізатися у пам’ять, перехоплювати подих і викликати трішки заздрощів. Білих заздрощів, звісно)))

Сміливим панянкам, які йдуть не в ногу з модою, а на крок попереду, рекомендуємо подалі у шафу сховати стереотипи. Давайте мислити ширше, аніж «біле-ніжне-гарне». ВДЯГАЙТЕ БРЮКИ. Здивовані? Дизайнери весільної моди сезону-2016 запропонували кілька реверансів в бік чоловічого стилю. А чому б ні? Не всі ж є прихильницями спідниць і суконь?! Урочистий брючний варіант, по-перше, зручний, а по-друге, екстравагантний. Брюки можуть бути широкими і вузькими, класичними і напівпрозорими. Рекомендацій щодо крою немає, аби лиш власниця почувалася в такому образі королевою. Скептично усміхаєтесь? То ви просто ще їх не міряли!

88


РУКИ – В КИШЕНЯХ! Творцям урочистого одягу якось раніше не спадало на думку робити кишені на весільних сукнях. А дарма! Бо наречені в мить оцінили такий бонус. Стильно, мило і дуже комфортно. Нервуєтесь – ховайте в них руки! Треба хустинку при собі тримати? Ось, вона завжди поряд. Та й на фотосесіях така дрібничка, як кишені, завжди виручає. Словом, ви зрозуміли, як відрізнити сукню зі старої колекції від новинок-2016? Правильно, за бічними кишенями! СПРАВА В КАПЕЛЮШКУ. Фата, звісно, була, є і буде. Вона поза модою. Але поряд з нею завжди є стильні ва-

89


ріації – діадеми, тіари, віночки й обручі. Капелюх теж має право на свій весільний бенефіс. Цей аксесуар завжди додає образу шляхетності, витонченості і шарму. Особливо, коли йдеться про легку вуаль. Втім, є кілька правил. Чим мініатюрніша леді, тим меншими мають бути поля її капелюшка. А все інше – за смаком! ПОДВІЙНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ. Двічі за вечір здивувати гостей – хто ж цього не хоче? А так, щоб і довге, і коротке водночас? Скажете, фантастика? Ні, це сук-

90


ня-трансформер. Вона вже не перший сезон тішить модниць, але все ще залишається актуальним і стильним рішенням. Ефект двох спідниць – надзвичайно вигідний. Під довгим подолом може ховатися короткий варіант, під пишним – вузький. В дизайнерських колекціях таких екземплярів чимало. Одні дозволяють повністю відстібати верхню спідницю, інші просто розкриваються глибоким розрізом, утворюючи подобу шлейфа. Так чи інакше, але це завжди інтригує. ЕФЕКТ ТАТУ. Мереживо вже давно у фаворі, але нині воно набуло особливих рис. Щільний виразний малюнок,

набитий на зовсім прозорій або навіть тілесній основі. Саме за рахунок цього створюється ефект білого татуажу. Таким мереживом найчастіше оформлюють спину та рукава. Виглядає сексуально й надзвичайно жіночно. І, звісно, сміливо, бо максимально оголює фігуру. Ризикніть! Коханий буде в захваті! Тетяна Довгань

91


92


93


94


95


97


98


99


Частування

«на ногах»

Нам варто було б подякувати винахідливим американцям, які першими здогадалися підняти гостей з-за столу і змусили пригощатися стоячи. А ще – французам, які усе це обізвали «а la fourchette», тобто «на виделку». Фуршетна зона – чарівна паличка на весіллі. Молодятам дозволяє з легким серцем запізнюватись, запрошеним – не ходити голодними, а в саму програму свята – додати свободи. Але які смаки нині в моді? Крижана скульптура VS відерця з льодом. Якщо шампанське, занурене у відра з льодом – це практично, то прозора холодна фігура – естетично і стильно. Лід на урочистому столі може грати скільки завгодно ролей. Він може бути підставкою під напої, посудом для коктейлів і страв, та й власне самим декоративним столом теж. Єдине, що варто враховувати - він все таки має здатність поволі танути.

100

Фондю VS шоколадний фонтан. Солодким водограєм мало кого здивуєш. В принципі, фрукти у рідкому шоколаді – це теж варіант фондю. Але дуже далекий від класики. Основою традиційної швейцарської страви є сир і вино, а також хліб, який вмочають у розплавлену духмяну масу. Смакувати фондю неможливо нашвидкуруч, а тому воно саме собою спонукає до спілкування.


Коктейльний стіл VS традиційні напої. Мікс з кількох компонентів – це завжди елемент інтриги. До того ж, коктейлі вигідно відрізняються від традиційних напоїв своїм колоритним виглядом. Гостям можна залишити право вибору – змішати щось

безалкогольне й освіжаюче, або зупинитися на більш грайливому варіанті. Важливо, щоб на столі були підказки у вигляді рецептів або ж поряд - кваліфікований помічник, який зможе перетворити процес змішування на цікаву гру.

101


Веррини VS тарталетки. Веррини, вони ж «салати в чарці», на будьякому столі – окраса. По-перше, мають вишуканий вигляд, особливо коли викладені кількома шарами. По-друге, це зручно. Закуска невеликими порціями – це ідеальний аперитив, який не зіпсує апетиту перед основним бенкетом. Кейк-попс VS цукерки. «Тортам на паличці» офіційно менше 10 років. 2008-го їх вперше відокремили від всіх інших кондитерських виробів і охрестили окремим ім’ям. Над новаторською ідеєю спочатку всі посміялися, але згодом оцінили, як надзвичайно комфортний фуршетний варіант. Ще б пак! Настромити на паличку можна будь-яке тістечко, від звичної шоколадної картоплинки до фруктового бісквіту. Аби додати частуванню азарту, на самі основи можна причепити побажання або передбачення для гостей. Фуршет, звісно, не подіум. На ньому завжди можна залишити місце традиційним канапе і звичайним бутербродам, закускам на шпажках і улюбленим тістечкам. Втім, мета у такого столу не нагодувати, а розважити і познайомити. А значить, естетична складова – на першому місці. Пам’ятайте про це! Тетяна Довгань

Організція: 097-976-96-30 агенція “Свадьба года” вул.: Келецька, 51 (перший поверх)

102


103


105


106


108


109


110


111


112


113


114


115


116


117


118


119


120


121


125


126


127


ПРИЄМНІ МИТІ – ВАМ, КЛОПОТИ – НАМ!

aбо Чому з Весільною агенцією легше і вигідніше Для більшості європейців дивина, що підготовка до весілля може бути схожою на марафон. У них жодна з наречених не худне і не виснажується у пошуках потрібних послуг. Мами не поглинають літри корвалолу і тонни валідолу. Весільні батьки не контролюють кількість страв і алкоголю на столах, аби, бува, не обрахував персонал ресторану. Українці теж вважають себе частиною Європи, але і досі чомусь думають, що якісно організувати весілля можна самотужки. Насправді ж з весільною агенцією – це значно простіше і вигідніше. Давайте розберемо на прикладі агенції «Свадьба года». За понад 9 років існування журналу і агентства наша команда назбирала таку скарбницю досвіду, що могла би тренінги проводити на тему модних тенденцій, світових стандартів та маленьких хитрощів, які дозволяють відрізнити порядного підрядника від шахрая-одноденки. Простий приклад: зустрілися з фотографом, домовилися, а в день весілля замість нього на церемонії з’явився хлопчина-стажер з камерою. Такі горерокіровки відбуваються по десятку за сезон, домогтися правди і відшкодування збитків клієнтові нереально, бо «наші» люди традиційно не укладають жодних письмових угод. Інша справа, якщо підрядників набирає агенція. Вона бере відповідальність на себе і гарантує якість послуг. Процес організації весілля у молодят займає всього кілька днів. Головне скласти детальний план власних побажань і очікувань, за яким далі працюватиме професійна команда. При чому, будь-який

134


сценарій наповнюється і корегується відповідно до бюджету – від скромного варіанту до де-люкс. Те, що агенція не береться за недорогі замовлення – насправді міф. Мінімалізм та відсутність пафосу нині в тренді, тому бюджетних весіль наразі значно більше.

Чому послуги агенції це завжди вигідно? Поперше, замовлення комплексу послуг дає економію. По-друге, агентство, як постійний клієнт, може претендувати на значні знижки, яких рядовому замовнику навіть не запропонують. По-третє, свято «під ключ» убезпечує від нестиковок і зайвих хвилювань.

135


Що може запропонувати агенція «Свадьба года»? 1. Організація – від креативної ідеї та стилю до покрокового тайм-коду свята; 2. Розпорядник – професіонал, який керуватиме усіма процесами і стежитиме за дотриманням сценарію, поки родина та гості відпочиватимуть; 3. Кейтеринг – творчо сервірований стіл у будь-якому вибраному клієнтом місці; 4. Розкішний декор – будь-яка кольорова гама, живі квіти і авторські прикраси для бенкетної зали, авто, виїзної церемонії чи вінчання. 5. Підбір програми – ведучі, вокалісти, музиканти, шоу-балет чи артисти оригінальних жанрів, в тому числі відомі українські виконавці; 6. Написання оригінального сценарію – ліричного, жартівливого чи авангардного з врахуванням індивідуальних особливостей кожної пари; 7. Хостес – привітні й кваліфіковані спеціалісти з гостинності, які візьмуть під свою опіку гостей і правильно організують хвилини очікування та відпочинку; 8. Супровід – будь-які питання, які стосуються свята від початку і до його завершення; Свято – це не клопоти, а радість і задоволення! Ваше свято починається у нас!

136


137


138


139


140


141


145


146


147


148


149


150


151


152


153


154


156


157


158


159


160


161


163


164

Журнал "Свадьба года" №9 весна-лето 2016  
Журнал "Свадьба года" №9 весна-лето 2016  
Advertisement