Page 1

Nauka języka norweskiego CENNIK PODRĘCZNIKÓW


Norweski jako język obcy

Informacje dla klientów Ceny i rabaty W firmie VB Polska mają Państwo możliwość zakupu książek wydawnictwa Fagbokforlaget z wysokim rabatem w stosunku do cen norweskich. Książki wysyłamy z Sopotu. Ceny w katalogu są obowiązującymi cenami, z naliczonym rabatem i podatkiem VAT. Nie podlegają dalszym negocjacjom. Cena przesyłki zależy od wagi książek, zaczyna się od 9,5 zł. Dostępność Większość podręczników jest dostępna w stałej sprzedaży w biurze w Sopocie. NIektóre pozycje są jednak dostępne wyłącznie na specjalne zamówienie – te pozycje zostały oznaczone w katalogu. Poza tym możemy sprowadzić na specjalne zamówienie wszystkie pozycje wydawnictw Fagbokforlaget i Vigmostad og Bjørke. Procedura zamówienia Aby zamówić książki wystarczy przesłać wybrane tytuły i adres do wysyłki na e-mail: lukasz.bak@fagbokforlaget.no. Na adres email prześlemy wtedy fakturę pro-forma z danymi do wpłaty. 1–3 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty prześlemy książki. Przedpłata na konto jest jedyną dostępną formą płatności przy zamówieniach wysyłkowych. Mniejsze zamówienia wysyłamy pocztą, większe – kurierem TNT. Odbiór osobisty Odbiór osobisty pod poniższym adresem jest możliwy wyłącznie po uprzednim umówieniu się za pośrednictwem adresu e-mail lukasz.bak@fagbokforlaget.no lub numeru telefonu +48 517-874-922. Płatność przy odbiorze osobistym jest możliwa wyłącz-nie gotówką. Zwrot towaru Konsument będący osobą fizyczną ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od zakupu. Adres biura VB Polska ul. 3 Maja 54 81-850 Sopot Numer telefonu do zamówień: Adres e-mail do zamówień:

vbpolska.pl facebook.com/vbpolskapraca

02

+48 517-874-922 lukasz.bak@fagbokforlaget.no


Norweski jako język obcy

Który produkt jest dla mnie? Na tej stronie znajdziecie krótki przegląd naszych najważniejszych serii dla dorosłych do nauki języka norweskiego jako drugiego języka.

Powolna progresja

Szybka progresja

A1

LÆREVERK I NORSK FOR VOKSNE INNVANDRERE

Mot målet

Tekstbok Ellen Hanssen

Norsk og samfunnskunnskap for voksne innvandrere

A1

LESEBOK

G

F

Å

L

Ø

N

P

O

C

E

P

R

L

Ny i Norge

Hus

ut

Du

K

R

T

Le s

GERD MANNE GÖLIN KAURIN NILSEN

S S

Forfatter Ellen Hanssen er utdannet fra lærerskole og universitet med blant annet fagene engelsk, nordisk og norsk som andrespråk. Hun har undervist fremmedspråklige elever i ungdomsskole og voksenopplæring i 25 år. Hun har arbeidet administrativt med dette fagfeltet hos skolesjefen i Oslo og i Utdanningsdepartementet, og hun har holdt en rekke kurs og foredrag om undervisning i norsk som andrespråk.

GODT SAGT 1 BILDEORDBOK

• Tekstbok med lyd-CD-er • Arbeidsbok 1 og 2 til tekstboka • Lyttebok • 4 lyd-CD-er til lytteboka • Prøvebok med lyd-CD • 10 lesehefter • 2 lydbøker til leseheftene • Bildekort • Plakater • Lærerens bok til GODT SAGT 1

Średnia do szybkiej progresji

GODT LEST 1

E

• Alfa 1 Lesebok • Alfa 2 Lesebok • Alfa 1 Skrivebok • Alfa 2 Skrivebok • Alfaboksen med lysark og bokstavkort • Lærerens bok til Alfa 1 og 2 GODT SAGT 1 LES OG SKRIV er en læremiddelsamling i norsk og samfunnskunnskap tilrettelagt for voksne innvandrere som kan lese og skrive, men som har liten skolebakgrunn fra hjemlandet. Les og skriv-samlingen består av:

LESEBOK

Ellen Hanssen

• Bildeordbok med lyd-CD-er • Lysark • Dataøvinger • Lærerens bok til GODT SAGT 1 GODT SAGT ALFA er begynnerbøker for undervisning av fremmedspråklige voksne analfabeter. ALFA-samlingen består av:

H

LÆREVERK I MUNTLIG NORSK FOR VOKSNE INNVANDRERE

GODT SAGT 1 BILDEORDBOK er et hjelpemiddel for utlendinger som skal lære norsk. Boka er basis for bruk av direkte muntlig metode i norskopplæringen. Den er også nyttig for fremmedspråklige elever som vil trene norsk på egen hånd. Muntlig-samlingen består av:

k Bo

BILDEORDBOK

BILDEORDBOK

A1

Średnia progresja

R

L

Camilla Flom Ola Ryen Søberg

www.fagbokforlaget.no ISBN 978-82-11-01366-8

,!7II2B1-abdggi!

FERDIGHETSBOK

A2

A2 Gölin Kaurin Nilsen Ingeborg Gjerseth

B1

B1

B1

TEKSTBOK

B2

å r br a

!

D

Cecilie Lønn

et g

For deg som lærer norsk på høyere nivå NIVÅ B2

B2

GRUNNBOK 4. utgave

C1

C1

03


Poziom początkujący (A1–A2)

Powolna progresja

JEG KAN

Na zamówienie

RAGNHILD ANDREASSEN

Komponenty Podręcznik A1 Podręcznik A2 (2018) Ćwiczenia A1 Ćwiczenia A2 (2018) Rozumienie ze słuchu (2018) Płyta z nagraniami (2018) Podręcznik nauczyciela (2018) Słowniki (2018)

Ceny na stronie

24 04

Jeg kan to nasza nowa pozycja z powolną progresją. Bogata zawartość podręcznika koncentruje się na języku potocznym i mówionym. Korzystając z podręcznika, uczniowie mogą natychmiast wykorzystać w codziennym życiu to, czego nauczą się w klasie. Pozycja jest dostosowana do programu nauczania oraz europejskich ram nauki języków obcych na poziomie A1–A2. Jeg kan motywuje uczestnika kursu do dalszej nauki języka. Seria jest ekscytującym i innowacyjnym rozwiązaniem dla uczniów z małym doświadczeniem w czytaniu i pisaniu. a także dla dorosłych, którzy nauczyli się czytać i pisać w alfabecie innym niż łaciński. Własne doświadczenia uczniów są kluczowe dla pracy z tematami z programu nauczania. W serii śledzimy historię Amana, młodego człowieka, który uciekł z Erytrei do Norwegii. Pozycja jest realistyczna, dostosowana do współczesnych realiów i pomaga wypracować kompetencje komputerowe. Jeg kan A2 zapowiedziane jest na rok 2018.


Powolna progresja

GODT SAGT 1

Poziom początkujący (A1–A2)

Na zamówienie

ELLEN HANSSEN

Komponenty Godt lest 1 do czytania Godt lest 1 do pisania Godt lest 2 do czytania Godt lest 2 do pisania Godt sagt Bildeordbok Godt sagt 1 czytanki Podręcznik nauczyciela

Godt sagt 1 składa się z książek Godt lest przeznaczonych do nauki pisemnej i książki z rysunkami Godt sagt do edukacji ustnej. Seria została napisana dla uczniów zakładających powolną progresję, na poziomie A1 i A2. Dzięki praktycznemu podejściu w serii podręczników uczestnicy szybko odkrywają, jak korzystać ze swoich umiejętności językowych w norweskim życiu codziennym. Słownictwo jest proste, rozmiar czcionki i teksty są przystosowane do poziomu a gramatyka jest ustrukturyzowana. Serii towarzyszy wiele dodatków, takich jak słowniki, broszury z czytankami, ćwiczenia językowe, karty z obrazkami i wiele innych. Przegląd wszystkich pozycji można znaleźć w końcowej części cennika. Ceny na stronie

24–26 05


Poziom początkujący (A1-A2)

Średnia i powolna progresja

NORSK NÅ!

Na zamówienie

GØLIN KAURIN NILSEN I JORUNN FJELD

Komponenty Podręcznik Ćwiczenia A1 Ćwiczenia A2 Płyta z nagraniami Rozumienie ze słuchu (książka+CD) Podręcznik nauczyciela Słowniki

Norsk Nå! to kompletny pakiet materiałów edukacyjnych przeznaczonych do nauki języka norweskiego na poziomie początkującym, teraz dostępny w nowym, zaktualizowanym wydaniu. Seria obejmuje edukację języka norweskiego aż do egzaminu na poziomie A2 i nadaje się do uczestników zakładających średnią progresję. Seria zapewnia bezpieczną progresję, ma bardzo bogate wsparcie wizualne i promuje aktywną komunikację. W Norsk nå! odtwarzane są realistyczne sytuacje i najczęściej spotykane formy komunikacji. Obserwujemy w nim zarówno życie w norweskiej rodzinie, jak i w szkole językowej, gdzie spotykają się uczniowie z różnych części świata, w tym z Polski.

Ceny na stronie

26 06


Średnia i szybka progresja

Poziom początkujący (A1–A2)

NY I NORGE GERD MANNE I GØLIN KAURIN NILSEN

Komponenty Podręcznik Ćwiczenia Płyta z nagraniami Słowniki Rozumienie ze słuchu (książka+CD) Podręcznik nauczyciela Płyta nauczyciela

Ny i Norge jest już od wielu lat najchętniej kupowanym podręcznikiem do nauki języka norweskiego dostępnym na rynku norweskim i zagranicznym. Seria ta stanowi kompletny pakiet dydaktyczny, przeznaczony do nauczania początkowego i średniozaawansowanego, przygotowujący do egzaminów na poziomie A2 (norskprøve 2). Pakiet Ny i Norge kierowany jest głównie do grupy o średniej progresji i obejmuje poziomy zaawansowania językowego A1 oraz A2. Ny i Norge zachowuje metodykę i systematykę nauczania z poprzedniego wydania, ale zawiera napisane na nowo teksty zgodne z planem nauczania wydanym w 2012. Pojawiają się nowe postaci oraz zdjęcia bardziej zgodne z sytuacją w Norwegii w drugiej dekadzie XXI wieku. Doczekaliśmy się wreszcie Polaka w Ny i Norge! Odświeżony został także wygląd i układ książki.

Ceny na stronie

26

07


Poziom początkujący (A1–A2)

Średnia i szybka progresja

MOT MÅLET CAMILLA FLOM I OLA RYEN SØBERG

Komponenty Podręcznik z ćwiczeniami A1 Podręcznik z ćwiczeniami A2 Rozumienie ze słuchu Płyty dla nauczyciela Podręcznik nauczyciela

Pakiet edukacyjny Mot Målet jest adresowany głównie do osób dorosłych, realizujących ścieżkę programową o średniej progresji. Gwarantuje on początkowo umiarkowanie szybkie, a następnie szybkie tempo przyswajania nowego materiału. Mot Målet opracowany został specjalnie z myślą o osobach pragnących przystąpić do egzaminów norskprøve 1 lub norskprøve 2.

Ceny na stronie

26–27 08

Od pierwszych stron podręcznika użytkownicy zapoznają się z norweskimi słowami i wyrażeniami, które mogą zastosować bezpośrednio w życiu codziennym. Mot Målet zachęca użytkowników do refleksji nad procesem uczenia się języka. Ułatwia zrozumienie zasad efektywnej nauki oraz elementów, których opanowanie jest niezbędne dla osiągnięcia poziomu zaawansowania językowego A1 i A2.


Szybka progresja

Poziom początkujący (A1–A2)

NÅ BEGYNNER VI! CECILIE LØNN

Komponenty Podręcznik Ćwiczenia

Nå begynner vi! to podręcznik dla tych, którzy zaczynają uczyć się norweskiego (obejmuje poziomy A1 i A2). Dobrze nadaje się dla uczestników, którzy mają solidne wykształcenie, dobre strategie edukacyjne i zakładają szybką progresję. Podręcznik zawiera różne rodzaje tekstów (dialogi, teksty publicystyczne, literackie i inne). Teksty zawierają aktualne i nowoczesne słownictwo i rzucają światło na codzienne problemy w dzisiejszej Norwegii. Podręcznik zawiera również mini-gramatykę i rozdział poświęcony podstawowym wymowy.

Ceny na stronie

27

09


Poziom zaawansowany (B1–C1)

Średnia i szybka progresja

MER NORSK GØLIN KAURIN NILSEN I INGEBORG GJERSETH

Ceny na stronie

27

Mer norsk to nowy podręcznik ze świeżym spojrzeniem na nauczanie, przeznaczony dla dorosłych uczniów, którzy chcą pogłębić zarówno swoją znajomość języka norweskiego, jak i wiedzę o norweskim społeczeństwie. Seria jest zgodna z programem nauczania na poziomie B1, nastawiona na wyraźny postęp w nauce i skonstruowana w sposób jasny i uporządkowany.

Komponenty

Podręcznik zawiera bogaty wybór autentycznych tekstów reprezentujących różne gatunki. Każda lekcja prezentuje jeden temat poprzez teksty i ilustracje i wyznacza cele kompetencyjne. Większości tekstów towarzyszą zadania dialogowe, które zachęcają uczestników do korzystania z nowopozyskanych kompetencji. Uczestnicy lekcji poznają ludzi z różnych środowisk, w różnych sytuacjach życiowych. Podręcznik zawiera również miniprzewodnik gramatyczny.

Płyta dla nauczyciela

GODT SAGT 2

Podręcznik Ćwiczenia Płyta z nagraniami Rozumienie ze słuchu

Podręcznik nauczyciela

Na zamówienie

ELLEN HANSSEN I LISE GUMMESEN

Ceny na stronie

25

10

Godt Sagt 2 przeznaczony jest do nauki na poziomie B1. Słownik obrazkowy Godt Sagt 2 podejmuje bardziej zaawansowane tematy niż Godt Sagt 1. Książka może zostać użyta przy okazji dyskusji w klasie i jako dodatek dla tych, którzy ukończyli Godt Sagt 1. Seria zawiera także kilka broszur, patrz tabelka na końcu katalogu. Godt Sagt 2 nie jest dostosowany do nowego programu nauczania.

Komponenty Słownik obrazkowy Ćwiczenia 5 zeszytów tematycznych Podręcznik nauczyciela


Szybka progresja

Poziom zaawansowany (B1–C1)

MED TUSEN ORD OLAUG STRAND Seria Med tusen ord przeznaczona jest dla osób dorosłych, które dopiero rozpoczynają naukę języka norweskiego. Jej użytkownicy posiadają już warsztat niezbędny do rozpoczęcia intensywnej nauki, gdyż biegle posługują się przynajmniej jednym językiem obcym. Są silnie zmotywowani do nauki, z łatwością przyswajają nową wiedzę i oczekują szybkich postępów. Med tusen ord czerpie inspirację z kultury i życia współczesnych Norwegów. Autorzy pakietu obrali za głównych bohaterów swojej serii norweskie rodziny. W podręczniku poruszane są tematy wzięte prosto z życia codziennego i zawodowego w Norwegii.

Komponenty Podręcznik z ćwiczeniami Płyta z nagraniami (CD) Zeszyt z ćwiczeniami ze słuchu Płyta z ćwiczeniami ze słuchu (CD) Podręcznik nauczyciela

Pakiet Med tusen ord został opracowany zgodnie z wyznacznikami Państwowej podstawy programowej nauczania języka oraz wiedzy o społeczeństwie norweskim. Materiał podzielono na cztery sekcje tematyczne: życie osobiste, życie publiczne, naukę i życie zawodowe. Seria prowadzi czytelnika przez trzy stopnie zaawansowania językowego: A1, A2 i B1.

Ceny na stronie

27

OPP OG FRAM! CECILIE LØNN Opp og fram! to książka przeznaczona dla ścieżek 2 i 3, poziomu B1, z szybkimi postępami w nauce. Opp og fram! zawiera różne rodzaje tekstów (dialogi, teksty informacyjne, teksty opisowe, wywiady, teksty literackie itp.) z towarzyszącym pytaniami do dyskusji. Teksty zawierają aktualne i nowoczesne słownictwo, i opisują codzienne problemy w dzisiejszej Norwegii prostym i naturalnym językiem.

Komponenty Podręcznik Ćwiczenia

Ceny na stronie

27

11


Poziom zaawansowany (B1–C1)

Średnia i szybka progeresja

KLART DET!

Komponenty Podręcznik Ćwiczenia Podręcznik nauczyciela

GØLIN KAURIN NILSEN

Rozumienie ze słuchu

Klart det! to nasz nowy podręcznik dla grup o średniej i szybkiej progresji, na poziomie B2. Klart det! porusza tematy poziomu B2 zgodnie z planem nauczania: rekreacja i kultura, stosunki polityczne, historia, sprawiedliwość, ochrona środowiska, edukacja, poszukiwanie pracy i regulacje zatrudnienia. Podręcznik zawiera duży wybór autentycznych tekstów, pozwala uczestnikom na szkolenie słownictwa, rozumienia tekstu i pisemnych i ustnych umiejętności i daje systematyczny przegląd kluczowych zagadnień gramatycznych na poziomie B2.

Ceny na stronie

27

NØKLER TIL NORGE GØLIN KAURIN NILSEN Nøkler til Norge jest przeznaczony dla osób, które zakończyły już pierwszy etap nauki norweskiego, pracując na przykład z podręcznikiem Ny i Norge. Pakiet Nøkler til Norge został opracowany zgodnie z założeniami Państwowej podstawy programowej nauczania języka oraz wiedzy o społeczeństwie norweskim. Pozwala on opanować język na poziomie B1 i stanowi doskonałe przygotowanie do egzaminu norskprøve 3 (poziom B1).

Komponenty Podręcznik Ćwiczenia Podręcznik nauczyciela Płyta dla nauczyciela (CD) Słowniczek Ćwiczenia rozumienia ze słuchu

Ceny na stronie

28 12


Średnia i szybka progresja

Poziom zaawansowany (B1–C1)

BROSZURY NA POZIOMIE B2 Ceny na stronie

ANNE MARGRETHE WESSEL I TOR EINAR SÆTHER

28

Broszury do nauki języka norweskiego jako drugiego języka są przeznaczone dla kursantów na poziomie B2. Broszury mogą być stosowane niezależnie od podręczników. Każda z pięciu broszur porusza inny temat i ma na celu udoskonalenie zrozumienia tekstu i rozwijajanie umiejętności pisania. Broszury nadają sie zwłaszcza dla kursantów przygotowujących się do bergenstest na poziomie B2.

DET GÅR BRA!

NORSK FOR DEG! GRAMMATIKKOPPGAVER

CECILIE LØNN

CECILIE LØNN

Det går bra! to książka przeznaczona dla ścieżek 2 i 3, poziomu B2 z szybkimi postępami w nauce. W książce omówiono problemy wymienione w programie nauczania: historia, literatura, norweska kultura, religia, państwo dobrobytu, zdrowie w Norwegii, język norweski i norweski system edukacji, jak również inne aktualne tematy.

Książka Norsk for deg: Grammatikkoppgaver zawiera różnorodne ćwiczenia gramatyczne na poziomie B2 i jest bardzo pomocna dla tych, którzy chcą się poczuć bezpieczniej mówiąc i pisząc po norwesku. Każdy rozdział pierwszej części książki skupia się na jednym konkretnym temacie gramatycznym: rzeczowniki, przymiotniki, czasowniki, czasy, itp. Książka ma naturalną progresję, ze stopniowo wzrastającym poziomem trudności.

Ceny na stronie

27

13


Poziom zaawansowany (B1–C1)

Sybka progresja

I SAMME BÅT!

Komponenty Podręcznik Ćwiczenia

CECILIE LØNN I samme båt (C1) to podręcznik dla tych, którzy posługują się norweskim na wyższym poziomie. Książka zawiera teksty z towarzyszącym pytaniami do dyskusji i refleksji. Historie dotyczą kwestii, z którymi większość ludzi spotyka się w życiu: dzieciństwa i dojrzewania, miłości i samotności, relacji interpersonalnych oraz różnych wyzwań, smutków i radości. Ostatni tekst książki to długie opowiadanie z elementami realizmu magicznego. Teksty narracyjne zapewniają możliwość kontaktu z bogactwem języka norweskiego. Charakterystyczne słowa, wyrażenia i zwroty są wplecione w teksty w sposób naturalny i pokazują, jak można ich używać. Ceny na stronie

27

Wszystkie poziomy (A1-C1)

14

Inne


Inne

Wszystkie poziomy (A1-C1)

HVERDAGSNORSK ANETTE ALTHÉN, KRISTOFFER MAGNELL Przydatny i niedrogi podręcznik praktycznego norweskiego. Hverdagsnorsk – Wprowadzenie do języka norweskiego jest narzędziem do nauki dla imigrantów, którzy niedawno przybyli do Norwegii. Książka jest przeznaczona do początkowego nauczania języka w ośrodkach dla uchodźców lub ośrodkach kształcenia dorosłych. Jest także przydatna dla imigrantów, którzy uczą się podstawowego norweskiego na własną rękę. W Internecie można znaleźć bezpłatne nagrania i inne zasoby do podręcznika. Książka obejmuje komunikację niezbędną na początku pobytu w Norwegii i daje dobre podstawy do dalszej nauki języka. W książce znajdują się także informacje o Norwegii, mini słowniczek obrazkowy i wskazówki dla nauczyciela.

Ceny na stronie

28

KLAR FOR NORGE

Komponenty Podręcznik Ćwiczenia

EVA HØGBERG I INNI Pakiet Klar for Norge opiera się na starej podstawie programowej nauczania języka norweskiego oraz wiedzy o społeczeństwie norweskim, ale wciąż stanowi aktualną i wszechstronną ofertę dla osób uczących się norweskiego, cieszącą się niezmiennie stałym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli.

Podręcznik nauczyciela Ćwiczenia z rozumienia ze słuchu (CD) (moduł 1 i 2) Ćwiczenia z rozumienia ze słuchu (książka) (moduł 1 i 2) Płyta dla nauczyciela (moduł 3 i 4)

Klar for Norge podzielony jest na 4 moduły. W skład każdego z modułów wchodzi podręcznik wraz z załączonym audiobookiem, zeszyt ćwiczeń oraz materiały pomocnicze dla nauczyciela. Do modułu 1 i 2 opracowane zostały dodatkowo odrębne ćwiczenia na rozumienie ze słuchu (książka z płytą CD). Seria Klar for Norge obejmuje cztery poziomy zaawansowania – od A1 do B2, i jest przeznaczona głównie dla odbiorców zakładających średnią lub szybką progresję.

Ceny na stronie

28–29 15


Norweski w pracy

PÅ JOBB – HÅNDBOK

PÅ JOBB – STUDIEBOK FOR RENHOLDERE

GUNNHILD AAKERVIK

GUNNHILD AAKERVIK

På jobb – Håndbok jest przeznaczona dla dorosłych osób chcących przygotować się do norweskiego życia zawodowego. Książka może być stosowana zarówno na kursach norweskiego, szkoleniach tematycznych jak i w pracy. Głównymi tematami książki są: umiejętność uczenia się i poszukiwania pracy, komunikacja, ustawodawstwo i regulacje w miejscu pracy, bezpieczeństwo, choroba, urlop, związki zawodowe, itp.

Książka jest przydatnym narzędziem dla imigrantów, którzy będą pracować lub pracują jako sprzątacze i dla tych, którzy chcą podejść do egzaminu kwalifikacyjnego w tej branży. Zawiera ona materiał, który dostarcza wiedzy na temat branży i zadania umożliwiające ćwiczenie słownictwa i komunikacji związanej z tematem. Ważnymi tematami w książce są materiały, urządzenia, środki czyszczące, środki higieny, obsługa klienta i ergonomia. Książka zawiera krótkie teksty z wyjaśnieniem słownictwa, ilustrowane zdjęciami. Z tyłu książki znajdują się dwie płyty CD z nagranymi tekstami.

Ceny na stronie

29

W nauce norweskiego słownictwa niezbędnego do pracy w Norwegii pomóc mogą także podręczniki akademickie i szkolne wydawane przez Fagbokforlaget. Kompletny wybór dostępnych książek znaleźć można na stronie www.fagbokforlaget.no. Wszystkie książki są dostępne w Polsce na specjalne zamówienie, czas oczekiwania wynosi około miesiąca.

16


Norweski w pracy

NORSK FOR HELSE- OG OMSORGSARBEIDERE

Komponenty Podręcznik Gramatyka

GUNNHILD AAKERVIK Książka Norsk for helse- og omsorgsarbeidere została stworzona do stosowania w nauczaniu niewykwalifikowanych i wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia i składa się z dwóch książek. Zarówno podręcznik, jak i gramatyka, zawierają treści związane z pracą w służbie zdrowia przystosowane do osób, dla których norweski nie jest językiem ojczystym, lub które są słabe w języku norweskim. Książki zawierają praktyczne teksty i ćwiczenia dotyczące sytuacji, w których niezbędne są umiejętności komunikacyjne: pisanie, raportowanie, słuchanie, rozmowy itp. Ceny na stronie

29 HELSENORSK FOR DEG! CECILIE LØNN Helsenorsk for deg! to podręcznik norweskiego dla pracowników służby zdrowia powiązany z serią Norsk for deg! autorstwa Cecilie Lønn. Książka jest kompleksowym podręcznikiem i zeszytem ćwiczeń w jednym i nadaje się dla uczniów na poziomach A1–B2. Uczestnicy zapoznają się ze słowami i wyrażeniami związanymi ze zdrowiem od pierwszej strony, a jednocześnie uczą się struktur gramatycznych i norweskiego języka potocznego. Cecilie Lønn prowadzi własne kursy online do swoich książek.

Ceny na stronie

29

17


Szkoła podstawowa

Da dzieci i młodzieży

SATS

Na zamówienie

Komponenty Podręcznik Ćwiczenia

JENNY SVENSSON Sats to seria, która jest odpowiednia zarówno dla uczniów obcojęzycznych jak i dlauczniów szkół średnich, którzy potrzebują prostszej prezentacji materiału naukowego. Książki są oparte na celach kompetencyjnych podstaw j. norweskiego, z akcentami na inne dyscypliny, takie jak nauki społeczne i nauki przyrodnicze. Sats dzawiera teksty literackie na dopasowanym poziomie językowym. Ceny na stronie

29

KLAR, FERDIG, NORSK! ÅSE HALVORSEN I ASTRID MADSEN

Klar, ferdig, norsk! to pakiet książek dla uczniów zgodny z programem podstawowego nauczania norweskiego dla mniejszości językowych. Treść książek dotyczy następujących tematów: rodziny, szkoły, pór roku, ciała, ubrania, jedzenia, mieszkania, charakteru, wypoczynku, rekreacji i uczuć oraz transportu. Słownik obrazkowy jest praktyczną pomocą w przyswajaniu pojęć, a zasób internetowy zawiera bogaty wybór zadań motywujących. Ceny na stronie

29

18

Komponenty Słownik obrazkowy Świczenia Zeszyty z ćwiczeniami


Szkoła podstawowa

Dla dzieci i młodzieży

Komponenty

Komponenty

Zeszyty tematyczne

Zeszyty tematyczne

Podręcznik nauczyciela

Podręcznik nauczyciela

Karty z obrazkami

Karty z obrazkami

Øvingsark

Øvingsark

Ceny na stronie

29 FINN ET ORD CHRISTINA DE JOUNGE-STURESSON Finn et ord (poziom 2) to seria pięciu książeczek, które są skierowane przede wszystkim do uczniów szkoły podstawowej. Duży nacisk położony jest na naukę pojęć związanych z różnymi tematami, aby dać uczniom dobre narzędzia językowe.

FINN ET ORD

– HER ER JEG

MERETE ENGEL, LONE HALLAHAN, IRENE HANSEN I ANITA RASMUSSEN Finn et ord – Her er jeg (poziom 1) ułatwia naukę słów i pojęć przez rysunki, ćwiczenia i rymowanki. Seria przeznaczona jest dla uczniów w wieku lat pięciu, ale może być również używany przez starsze dzieci, które właśnie przyjeżdżają do Norwegii.

19


Słowniki

SŁOWNIK Z WERSJĄ ELEKTRONICZNĄ Polsko-norweski, norwesko-polski słownik jest przeznaczony dla tych, którzy używają języka norweskiego w celach biznesowych i turystycznych. Do słownika dołączono kod dostępu do wersji elektronicznej. Słownik oprócz tłumaczenia na dany język zawiera przykłady wyjaśniające użycie wyrazu w języku polskim i norweskim. Dzięki temu idealnie nadaje się do nauczania języka norweskiego.

Ceny na stronie

30

POLSK-NORSK / NORSK-POLSK ORDBOK ŻANETTA WAWRZYNIAK SOLENG I HARALD SOLENG Niniejszy słownik polsko–norweski/norwesko–polski zawiera około 60 tysięcy haseł. Słownik jest wzbogacony o idiomy, frazy i posiada większą liczbę nowych wyrazów, oraz znaczną liczbę terminów właściwych specjalistycznym dziedzinom wiedzy.

Ceny na stronie

30

20

Słownik jest doskonałym źródłem leksykograficznym dla szerokiego kręgu odbiorców. Wybór słownictwa norweskiego oparty jest o bokmål. Jednakże w części norwesko–polskiej umieszczono również wiele haseł z wersji nynorsk. Strony z informacją na temat wymowy norweskiej oraz spis norweskich czasowników nieregularnych znajduje się przed norwesko–polską częścią słownika.


Materiały dodatkowe

HÅNDBOK I GRAMMATIKK OG SPRÅKBRUK EVA HØGBERG Håndbok i grammatikk og språkbruk zawiera przegląd zagadnień gramatycznych, wyjaśnienia i przykłady oraz przedstawia sposoby użycia języka w praktyce. Książka może być używana niezależnie od wybranego podręcznika i jest doskonałą pozycją uzupełniającą dla uczących się języka norweskiego. Ponadto książka może być bardzo pomocnym przewodnikiem po gramatyce dla nauczyciela języka norweskiego. Do książki Håndbok i grammatikk og språkbruk przygotowano także darmowe internetowe ćwiczenia. Tu znajdą Państwo szereg różnorodnych ćwiczeń z gramatyki i praktycznego użycia języka, które opierają się na strukturze książki. Ćwiczenia internetowe doskonale nadają się do samodzielnej nauki i do zastosowania jako materiał urozmaicający nauczanie. Ćwiczenia znajdą Państwo pod adresem: http://handbokigrammatikk.portfolio.no/

Ceny na stronie

30

360 TEGNEDE VERB MARIT VESTMOEN NILSEN 360 tegnede verb skupia się na efektywnym nauczaniu 360 najczęściej występujących w języku norweskim czasowników. Nauka odbywa się przy pomocy czytelnych, objaśniających znaczenie czasowników ilustracji oraz licznych ćwiczeń. Pakiet 360 tegnede verb składa się z podręcznika oraz 360 kart obrazkowych, ilustrujących wszystkie czasowniki występujące w podręczniku. Użycie kart w czasie zajęć ułatwia włączenie wszystkich uczestników kursu w proces nauczania i sprawia, iż nauka staje się zabawą. Podręcznik oraz karty obrazkowe zostały dostosowane do potrzeb uczestników realizujących każdą z trzech ścieżek programowych.

1-2-3

21


Materiały dodatkowe

gjøre, med full jobb og to barn i barnehage. Endelig hadde hun en fridag da hun skulle gå i butikker og handle og kanskje gå på kafé med en venninne. Denne dagen hadde hun gledet seg til lenge. Men akkurat da hun skulle til å dra til byen, ringte mobilen hennes. Det var bestemoren som bodde et stykke utenfor byen. Hun fortalte at hun var på vei for å besøke Caroline, «. . . siden du for en gangs skyld har fri i dag. Jeg håper det passer for deg.» Caroline hadde ikke hjerte til å si noe om planene sine. «Ja da, bestemor, jeg kommer og henter deg på busstasjonen.»

HAR DET PÅ TUNGA – OG ANDRE SPRÅKLIGE BILDER Hva betyr det? Hun hadde ikke hjerte til å si noe. = Hun syntes ikke det var riktig å si noe.

ELSA RINHOLM WULFF

Ceny na stronie

30

51 przedstawia å ha hjertet wybór i halsen Książka obrazów języFamilien med fire nas små barn reiste til Danmark i kowych, które otaczają w codziennym høstferien. På båten mellom Norge og życiu. Obrazy językowe są nie tylko wyjaDanmark var det mye spennende å oppleve for śnione czy teżMen zdefiniowane barna. det var en stor w båt,słowniku og mor var redd for at noe galtjest skullewyjaśnione skje. «Dere måprzez i hvert fall – każde wyrażenie ikke gå ut på dekk alene,» sasytuacji, mor. «Da kan krótką opowieść o codziennej w dere falle i sjøen.» «Slapp av,» sa far. «De klarer seg której termin jest używany praktyce. fint. Dessuten passer jeg påwdem.» Men det Dwa typy zadań – wykreślanki uzupełhjalp ikke. Mor hadde hjertet ii halsen under reisen. Hun klarte ikkei åstosować slappe av før nianki – hele pomagają zrozumieć bilen kjørte i land i Danmark. wyrażenia. Książka z kluczem. Hva betyr det? Mor hadde hjertet i halsen under hele turen. = Mor var redd hele tiden.

W naszej ofercie znajdują się jeszcze inne materiały dodatkowe, które polecamy Państwa uwadze. Nauczycieli j. norweskiego zainteresować może książka Aktiv norsk zawierająca propozycje aktywności na lekacjach oraz ćwiczenia zawarte w Tale, lese- og skriveøvinger. Książka Det lille ekstra jest poradnikiem dla osób tworzących teksty po norwesku. Lydinnlæring for voksne innvandrere pozwoli uczniom wyćwiczyć używanie norweskich dźwięków. Mamy również w ofercie trzy zeszyty ćwiczeń Migranorsk, słownik gramatyczny Norwegian grammar dictionary, rozwijający umiejętnośc pisania podecznik Skriv på norsk: norsk for voksne innvandrere, oraz informator o norweskim społeczeństwie – Velkommen: Polsk utgave.

22


Rozumienie ze słuchu

Materiały dodatkowe

LYTT!

LYTTEØVINGER PÅ ENKEL NORSK

ANETTE ALTHÉN Seria Lytt! składa się z podręcznika oraz płyty CD. Podręcznik zawiera 25 różnorodnych zadań, na które przypadają po 2 nagrania na płycie. Do każdego z zadań słuchowych przyporządkowane są ćwiczenia w kilku stopniach trudności. Dzięki temu wszyscy uczestnicy zajęć mogą słuchać jednocześnie tego samego tekstu, a rozwiązywać zadania dostosowane do ich umiejętności językowych. Pierwsza część Lytt! to przede wszystkim podstawowe ćwiczenia dotyczące podawania adresów, godzin, numerów telefonu oraz dat. Druga część koncentruje się na opisie rzeczywistości w Norwegii. Lytt! jest materiałem edukacyjnym o szerokim zastosowaniu, polecanym głównie dla osób dorosłych które dopiero rozpoczynają naukę języka norweskiego i zakładają średnią progresję.

Ceny na stronie

30

Procedura zamówienia Aby zamówić książki wystarczy przesłać wybrane tytuły i adres do wysyłki na e-mail: lukasz.bak@fagbokforlaget.no. Na adres e-mail prześlemy wtedy fakturę pro-forma z danymi do wpłaty. 1–3 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty prześlemy książki. Przedpłata na konto jest jedyną dostępną formą płatności przy zamówieniach wysyłkowych. Mniejsze zamówienia wysyłamy pocztą, większe – kurierem TNT.

Adres biura VB Polska ul. 3 Maja 54 81-850 Sopot Numer telefonu do zamówień:

+48 517-874-922

Adres e-mail do zamówień:

lukasz.bak@fagbokforlaget.no

23


Cennik

TYTUŁ

ISBN

CENA (BRUTTO, PLN)

Jeg kan arbeidsbok A1

9788211021670

66,-

Jeg kan arbeidsbok A2

9788211026231

ZAPOWIEDŹ

Jeg kan lesebok A1

9788211020307

105,-

Jeg kan lesebok A2

9788211022936

ZAPOWIEDŹ

Jeg kan lydbok A1

9788211026514

ZAPOWIEDŹ

Jeg kan lydbok A2

9788211026521

ZAPOWIEDŹ

Jeg kan lytteøvinger

9788211026491

ZAPOWIEDŹ

Godt lest 1 Lesebok

9788211014542

73,-

Godt lest 1 Skrivebok

9788211014580

62,-

Godt lest 1 Ordliste norsk–engelsk

9788211026262

ZAPOWIEDŹ

Godt lest 2 Lesebok

9788211014627

70,-

Godt lest 2 Skrivebok

9788211014658

60,-

9788211013668

100,-

9788211024503

100,-

Godt sagt 1 Bildekort

9788211004895

170,-

Godt sagt 1 Les og skriv Lytteboka

9788211006486

136,-

Godt sagt 1 Les og skriv Prøveboka med 1 stk.

9788211006950

172,-

Godt sagt 1 Les og skriv Tekstbok med lyd CD-er

9788211006424

182,-

Godt sagt 1 Les og skriv Arbeidsbok 1

9788211006448

65,-

Godt Sagt 1 Les og skriv Lytteboka nynorsk

9788211013040

136,-

Godt sagt 1 Les og skriv Ordliste norsk–engelsk

9788211008480

38,-

Godt sagt 1 Lesehefte 1 Boka om Pedro NYN

9788211008305

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 1 Pedros bok

9788211005205

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 10 Boka om Gro NYN

9788211008404

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 10 Gros bok

9788211005304

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 1–5 (pakkeløsning)

9788211005854

124,-

Godt sagt 1 Lesehefte 2 Boka om Mona NYN

9788211008312

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 2 Monas bok

9788211005212

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 3 Bibis bok

9788211005229

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 3 Boka om Bibi NYN

9788211008329

34,-

Jeg kan

Godt sagt

Godt Sagt 1 Bildeordbok revidert utgave Godt sagt 1 Biletordbok revidert utgåve NYN

24

Na zamówienie


Cennik

TYTUŁ

ISBN

CENA (BRUTTO, PLN)

Godt sagt 1 Lesehefte 4 Boka om Said NYN

9788211008336

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 4 Saids bok

9788211005236

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 5 Boka om Eva NYN

9788211008343

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 5 Evas bok

9788211005243

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 6 Boka om Tarik NYN

9788211008350

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 6 Tariks bok

9788211005250

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 6–10 (pakkeløsning)

9788211005861

124,-

Godt sagt 1 Lesehefte 7 Boka om Lisa NYN

9788211008374

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 7 Lisas bok

9788211005267

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 8 Boka om Ivar NYN

9788211008381

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 8 Ivars bok

9788211005274

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 9 Boka om Nasir NYN

9788211008398

34,-

Godt sagt 1 Lesehefte 9 Nasirs bok

9788211005298

34,-

Godt sagt 1 Lydbok 1 til lesehefte 1– 5

9788211006066

103,-

9788211006073

103,-

9788211004901

136,-

Godt Sagt 1 Lytteboka nynorsk

9788211013200

120,-

Godt sagt 1 Lærerens bok

9788211008411

155,-

Godt sagt 1 Plakater (6 stk. 40x60 cm)

9788211005472

108,-

Godt sagt 2 Arbeidsbok med lyd-CD

9788211005489

157,-

Godt sagt 2 Bildeordbok

9788211004918

102,-

Godt sagt 2 Lysark

9788211004949

136,-

Godt sagt 2 Lærerens bok

9788211004925

121,-

Godt sagt 2 Temahefte 1 Skole i Norge

9788211005496

38,-

Godt sagt 2 Temahefte 1–5 (pakkeløsning)

9788211005878

155,-

Godt sagt 2 Temahefte 2 Arbeid i Norge

9788211005502

38,-

Godt sagt 2 Temahefte 3 Helse i Norge

9788211005519

38,-

Godt sagt 2 Temahefte 4 Norge før og nå

9788211005526

38,-

Godt sagt 2 Temahefte 5 Kultur i Norge

9788211005533

38,-

Godt sagt Alfa 1 skrivebok

9788211008732

62,-

Godt sagt Alfa 2 lesebok med lydbok

9788211008787

98,-

Godt sagt Alfa 2 skrivebok

9788211008794

62,-

Godt sagt 1 Lydbok 2 til lesehefte 6 –10 Godt sagt 1 Lysark

Na zamówienie

25


Cennik

TYTUŁ

ISBN

CENA (BRUTTO, PLN)

Godt sagt Alfa Alfaboksen

9788211008749

295,-

Godt Sagt Alfa Alfaboksen Bokstavplakater A4

9788211012784

98,-

Godt Sagt Alfa Alfaboksen CD med pdf

9788211012807

244,-

Godt Sagt Alfa Alfaboksen Små bokstavkort

9788211012760

26,-

Godt Sagt Alfa Alfaboksen Store bokstavkort

9788211012777

36,-

Godt sagt Alfa lærerens bok med lyd CD

9788211008800

157,-

Godt sagt og Godt lest Lærerens bok

9788211022677

158,-

Norsk no! Arbeidsbok A1 Nynorsk utgåve NYN

9788211024589

59,-

Norsk no! Arbeidsbok A2 Nynorsk utgåve NYN

9788211024596

59,-

Norsk no! Lydbok NYN

9788211024626

86,-

Norsk no! Lytteøvingar NYN

9788211024633

100,-

Norsk no! Ordliste norsk–engelsk NYN

9788211024640

37,-

Norsk no! Tekstbok NYN

9788211024565

111,-

9788211021786

59,-

9788211021793

59,-

9788211021809

111,-

Norsk nå! Lærerveiledning

9788211021823

145,-

Norsk nå! Ordliste norsk–polsk

9788211024114

37,-

Norsk nå! Språkspill og klasseromsplakat

9788211021847

18,-

Norsk nå! Tekstbok

9788211021779

111,-

Norsk nå! Øvinger i lytteforståelse (bok+CD)

9788211021816

100,-

Ny i Norge Arbeidsbok

9788211015044

95,-

Ny i Norge Lydbok

9788211015181

95,-

Ny i Norge Lærer CD

9788211015334

95,-

Ny i Norge Lærerveiledning

9788211015280

159,-

Ny i Norge Tekstbok

9788211014955

119,-

Ny i Norge Ordliste norsk–polsk

9788211018458

39,-

Ny i Norge Øvinger i lytteforståelse

9788211015242

219,-

Norsk nå

Norsk nå! Arbeidsbok A1 Norsk nå! Arbeidsbok A2 Norsk nå! Lydbok til Tekstbok og Arbeidsbok

Na zamówienie

Ny i Norge

26


Cennik

TYTUŁ

ISBN

CENA (BRUTTO, PLN)

Mot målet Øvinger i lytteforståelse

9788211013767

109,-

Mot målet A1 Ferdighetsbok

9788211013347

109,-

Mot målet A2 Ferdighetsbok

9788211013446

109,-

Mot målet Lærer-CD A1

9788211013774

145,-

Mot målet Lærer-CD A2

9788211013781

109,-

Mot målet Lærerveiledning

9788211013583

155,-

Nå begynner vi! Arbeidsbok 2. utg.

9788245017601

100,-

Nå begynner vi! Grunnbok 2. utg.

9788245017595

105,-

Det går bra! Arbeidsbok 4. utg.

9788245018530

89,-

Det går bra! Grunnbok 4. utg.

9788245018523

89,-

Opp og fram! Arbeidsbok 2. utg.

9788245018851

95,-

Opp og fram! Grunnbok 2. utg.

9788245018844

95,-

I samme båt! Arbeidsbok

9788245022117

90,-

I samme båt! Grunnbok

9788245019520

95,-

Norsk for deg Grammatikkoppgaver

9788245020670

100,-

Mer norsk Arbeidsbok

9788211014511

95,-

Mer norsk Lydbok CD

9788211017956

65,-

Mer norsk Lærerveiledning

9788211014603

185,-

Mer norsk Tekstbok

9788211014467

119,-

Mer norsk Øvinger i lytteforståelse

9788211014559

155,-

Med tusen ord Tekst- og arbeidsbok

9788211008688

119,-

Med tusen ord Elevhefte med lytteøvinger

9788211008695

89,-

Med tusen ord Lydbok (CD)

9788211008831

119,-

Med tusen ord Lytteøvinger CD

9788211012838

119,-

Med tusen ord Lærerveiledning

9788211008718

145,-

Klart det! Arbeidsbok

9788211021731

115,-

Klart det! Arbeidsbok NYN

9788211022851

115,-

Klart det! Lærerveiledning

9788211022714

189,-

Mot målet

Podręczniki Cecilie Lønn

Mer norsk

Med tusen ord

Klart det!

27


Cennik

TYTUŁ

ISBN

CENA (BRUTTO, PLN)

Klart det! Tekstbok

9788211021724

119,-

Klart det! Tekstbok NYN

9788211022844

119,-

Nøkler til Norge: tekstbok

9788211007063

119,-

Nøkler til Norge: arbeidsbok

9788211007087

109,-

Nøkler til Norge: lærer-CD

9788211007117

89,-

Nøkler til Norge: lærerveiledning

9788211007094

150,-

Nøkler til Norge: ordliste norsk–polsk

9788211008459

39,-

Nøkler til Norge: øvinger i lytteforståelse

9788211008275

109,-

Side om side

9788211005830

69,-

Kropp og sjel

9788211005793

65,-

Liv og levnet

9788211005809

65,-

Munn og mæle

9788211005816

65,-

Små og store

9788211005823

65,-

9788211025760

26,-

Klar for Norge 1: tekstbok

9788211004215

75,-

Klar for Norge 1: arbeidsbok

9788211004222

49,-

Klar for Norge 1: lærerveiledning

9788211004239

129,-

Klar for Norge 1: øvinger i lytteforståelse: bok

9788211005359

109,-

Klar for Norge 1: øvinger i lytteforståelse: CD

9788211005366

75,-

Klar for Norge 2: tekstbok

9788211004246

75,-

Klar for norge 2: arbeidsbok

9788211004253

49,-

Klar for Norge 2: lærerveiledning

9788211004260

129,-

Klar for Norge 2: øvinger i lytteforståelse (bok)

9788211005441

109,-

Klar for Norge 2: øvinger i lytteforståelse (CD)

9788211005465

75,-

Klar for Norge 3: tekstbok

9788211004277

75,-

Klar for Norge 3: arbeidsbok

9788211004284

49,-

Klar for Norge 3: Lærer-cd

9788290662320

59,-

Klar for Norge 3: lærerveiledning

9788211004291

129,-

Nøkler til Norge

Temahefter

Hverdagsnorsk Hverdagsnorsk

Klar for Norge

28


Cennik

TYTUŁ

ISBN

CENA (BRUTTO, PLN)

Klar for Norge 4: tekstbok

9788211004307

75,-

Klar for Norge 4: arbeidsbok

9788211004314

49,-

Klar for Norge 4: Lærer-cd

9788290662436

59,-

Klar for Norge 4: lærerveiledning

9788211004321

129,-

På jobb Håndbok

9788211007124

59,-

På jobb Studiebok for renholdere

9788211007131

95,-

Norsk for helse- og omsorgsarbeidere: grammatikk

9788211005779

95,-

Norsk for helse- og omsorgsarbeidere: tekstbok

9788211005755

95,-

Helsenorsk for deg!

9788245021400

119,-

Finn et ord og bruk det nå Her er jeg. CD

9788211002808

75,-

Finn et ord og bruk det nå Her er jeg. Elevehefte

9788211002785

35,-

Finn et ord og bruk det nå Her er jeg Lærerveiledning

9788211002792

89,-

Finn et ord Bildekort 2. utgave

9788211012944

129,-

Finn et ord Dyr Natur 2. utgave

9788211012913

35,-

Finn et ord Familien På skolen 2. utgave

9788211012906

35,-

Finn et ord Hjemmet I butikken 2. utgave

9788211012883

35,-

Finn et ord I byen På landet

9788211012920

35,-

Finn et ord Kroppen Klær 2. utgave

9788211012890

35,-

Finn et ord Lærerveiledning 2. utgave

9788211012937

129,-

Finn et ord Øvingsark til bildekortene

9788211012951

115,-

Klar, ferdig, norsk! Arbeidshefte 1

9788211013057

35,-

Klar, ferdig, norsk! Arbeidshefte 1–5 (pakkeløsn.)

9788211013101

150,-

Klar, ferdig, norsk! Arbeidshefte 2

9788211013064

35,-

Klar, ferdig, norsk! Arbeidshefte 3

9788211013071

35,-

Klar, ferdig, norsk! Arbeidshefte 4

9788211013088

35,-

Klar, ferdig, norsk! Arbeidshefte 5

9788211013095

35,-

Klar, ferdig, norsk! Bildeordbok

9788211009685

105,-

Klar, ferdig, norsk! Biletordbok NYN

9788211014689

105,-

Klar, ferdig, norsk! Lærerens bok

9788211009692

150,-

Sats Arbeidsbok

9788211018199

85,-

9788211018328

110,-

Norweski w pracy

Norweski dla dzieci i młodzieży

Sats Tekstbok

Na zamówienie

29


Cennik

TYTUŁ

ISBN

CENA (BRUTTO, PLN)

Polsk ordbok z wersją elektroniczną

9788282112772

119,-

Polsk–norsk/norsk–polsk ordbok (Soleng)

9788211020468

175,-

360 tegnede verb Bildekort

9788211013149

145,-

360 tegnede verb med oppgaver

9788211013132

85,-

Aktiv norsk

9788211000644

109,-

Det lille ekstra

9788211006028

65,-

Har det på tunga

9788211005434

45,-

Håndbok i grammatikk og språkbruk

9788211013798

115,-

Lydinnlæring for voksne innvandrere

9788211004758

150,-

Lydinnlæring for voksne innvandrere: lydmateriell

9788211005021

45,-

Lytt!

9788211013354

250,-

Migranorsk Arbeidsbok 1/A1 2. utgave

9788299695688

89,-

Migranorsk Arbeidsbok 3/B1 2. utgave

9788211013811

89,-

Migranorsk Arbeidsbok 2/A2 2. utgave

9788299695695

89,-

Norwegian grammar dictionary

9788245004809

115,-

Skriv på norsk: norsk for voksne innvandrere

9788211006653

65,-

Tale, lese- og skriveøvinger

9788211001764

110,-

Velkommen: Polsk utgave

9788211009159

65,-

Słowniki

Materiały uzupełniające

30


Katalog produktów z cennikiem  
Katalog produktów z cennikiem