Almanach TOP Zaměstnavatelé 2021

Page 60

OBCHOD & LOGISTIKA

„ KAŽDÝ JEDNOTLIVEC MŮŽE NABÍDNOUT NĚCO HODNOTNÉHO.

IKEA O společnosti

Příležitosti pro studenty

V IKEA najdete vše od hrnečků přes lampy až po komody a postele. Zkrátka nábytek a bytové doplňky pro zařížení jakéhokoliv interiéru. Naší vizí je vytvářet lepší každodenní život nejen pro zákazníky, ale i pro zaměstnance a komunity, ve kterých podnikáme.

Pracovních příležitostí je u nás mnoho a velkou výhodou je flexibilní pracovní doba u řady pozic. Práci jde tím pádem přizpůsobit školnímu rozvrhu. Samozřejmostí je zaučení, možnost vzdělávání a přístup k dalším benefitům i pro studenty pracující na částečný úvazek.

Naše firemní kultura

Šance pro absolventy

Švédské kořeny se promítají do naší činnosti na každém kroku. Ať už je to udržitelnost našeho podnikání nebo rovný přístup ke všem zaměstnancům. Základem firemní kultury je otevřené, přátelské a podporující prostředí, ve kterém oceňujeme práci každého člena týmu.

Každá kariéra v IKEA je jiná. Nabízíme práci nejen v prodeji, logistice a v restauraci, ale také v administrativě, IT, marketingu, na finančním nebo personálním oddělení.

Naše hodnoty

Proč se k nám přidat...

Vždy k sobě hledáme kolegy, kteří sdílí naše firemní hodnoty. Důležité je pro nás nadšení, snaha neustále se zlepšovat, neformální přístup a ochota přijmout zodpovědnost. Zaměřujeme se na péči o lidi a planetu, podporujeme růst a rozvoj a neobejdeme se bez spolupráce.

IKEA mě prostě baví. Jako místo pro nákupy i pro práci. Pracovní prostředí kombinuje výhody velké globální společnosti, jako je stabilita a možnost růstu, s neformální firemní kulturou a individuálním přístupem.

Možnosti profesního rozvoje

Pomáháme rozvíjet potenciál všem, kteří se chtějí posouvat dál. Máme v našich řadách desítky lidí, kteří v IKEA začínali brigádou při škole. Není výjimkou, že jsou z nich dnes manažeři, vedoucí oddělení nebo dokonce ředitelé obchodních domů.

LEONARDA ŠINDLEROVÁ People & Culture Generalist

ELIŠKA NOVOTNÁ Talent Development Manager

60

IKEA Česká republika, s.r.o. Skandinávská 131/1 155 00 Praha 5

IKEAceska

+420 234 567 890 info@support.email.ikea.cz

IKEA Česká Republika

www.IKEA.cz/pracevikea

ALMANACH TOP ZAMĚSTNAVATELÉ 2021

Apka plná informací, výhod a kontaktů pro studenty a absolventy

IKEA ikea_cesko

Aktuální kariérní příležitosti u TOP Zaměstnavatele si zobrazíš v aplikaci ABSOLVENTI.cz!


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.