utorak8.maj2012.

dnevnik

vOJvO\ANSKA LIGA – ISTOK

PODRU^NA LIGA SOMBOR

I gol man kre nuo u na pad Radni~ki (B) - Ba~ka 1901 1:0 (1:0) BAJ M OK: Sport ski cen tar, gledalaca 500, sudija: ]iri} (Subotica). Strelac: Maslovara u 30. minutu. @uti kartoni: Maslovara, Do{en, Kowevi}, Stojanovi}, Vukovi}, Bogunovi}, Kne`evi} i Tomi} (Radni~ki), a Soviq, N. Markovi}, Kozo{, Godar i Nikutovi} (Ba~ka 1901). RAD NI^ KI: Stojanovi} 7, Ma slo va ra 8 (Ta ta lo vi}), Vu~kovi} 7, Kowevi} 7, Kne`evi} 8, Ke~o 7 (Do{en), Kopunovi} 7, Bogunovi} 7, Tomi} 8, Vukovi} 8, Tre{wi} 7 (Lazi} 7). BA^ KA 1901: Gorjanac 7, \erek 7, Luka~ 7 (Harmat), S. Markovi} 7, Vasi} 8, Simovi} 7, Kozo{ 7, N. Markovi} 7, Soviq 7 (Godar), Bursa} 7, Nikutovi} 8. U 15. minutu posle dobrog {uta Tomi}a, lopta je pro{la tik iznad pre~ke gola Gorjanca. Nekoliko minuta kasnije,

je bilo te{ko da savlada golmana Medi}a. Ina~e, doma}in je bio nadmo}niji. M. S.

Ba~ka (P) - Kozara 0:1 (0:1) PA ^ IR: Sta dion Ba~ ke, gledalaca 100, sudija: Davidovi} (@iti{te). Strelac: Be{lin u 30. minutu. @uti kartoni: S. Petrovi}, R. Petrovi} (Ba~ka), a Laki} (Kozara). BA^ KA: Halas 5, Milenkovi} 5, Kitanovi} 5, Vadasi 7, Polovina 7, Ra|enovi} 7, S. Petrovi} 5, Tatalovi} 5, [icar 5 ([oper 5), R. Petrovi} 5, Miloradovi} 5 (Bedekovi} 5). KO Z A R A: Al sa na gi} 7, Utr`en 6, M. Buni} 7, Labus 6, Laki} 6 (Stupar 6), Kitanovi} 7, B. Buni} 7, Reli} 6, Karanovi} 6, Pepi} 6 (Zeqkovi} 7), Be{lin 8.

Sloboda - Jedinstvo (BK) 1:0 (1:0) NO VI KO ZAR CI: Stadion „Ilija Panteli}”, gledalaca 300, sudija: Dubak (Pan~evo). Strelac: Markovi} u 38. minutu. SLO BO DA: Ribakov 7, Stupar 7 (Aramba{i} 7), Lani{tanin 7, Ostoji} 8, Petrovi} 7, Markovi} 8 (Proli}), Trifunac 8, Gavrilovi} 7, Fu~ak 7, Mono{tori 7 (Malixa), Grubor 7. JE DIN STVO: Medi} 7, Trkuqa 7 (Bicok 7), Majki} 7 (Dap~evi} 7), Deli} 6, Milakovi} 7, Martinovi} 7, \akovi} 6, Ninkovi} 7, Ajdari} 6, Ma. Novak 6, Ml. Novak 7 (Popovi} 7). Fudbaleri Slobode zabele`i li su mi ni mal nu po be du protiv starog rivala, ekipe Jedinstva iz Banatskog Kara|or|eva. Strelac jedinog pogotka vrednog tri boda bio je talentovani Ilija Markovi}. Iskusni Sa{a Trifunac pre{ao je nekoliko protivni~kih igra~a, a potom u kaznenom prostoru gostiju odli~no uposlio Markovi}a, kojem ni-

1. Rad. (B) 25 19 2. Pro le ter 25 17 3. Di na mo 25 17 4. Ba~ ka (S) 25 15 5. Jed. (NB) 25 13 6. Bu du} nost 25 12 7. Ko za ra 25 12 8. Bo rac 25 12 9. Slo bo da 25 12 10. Ko lo ni ja (-1)25 9 11. Jed. (BK) 25 8 12. AFK 25 8 13. Ba~ ka (P) 25 5 14. Rad. (ZR) 25 3 15. Obi li} (-1) 25 3 16. Voj vo di na 25 2

2 4 6 2 4 4 6 4 5 7 5 8 5 8 4 9 3 10 6 10 5 12 5 12 2 18 8 14 0 22 0 23

56:30 59 66:25 57 79:20 55 62:16 51 60:39 44 53:38 41 33:23 41 50:47 40 33:33 39 47:41 32 40:44 29 35:47 29 38:58 17 23:56 17 20:108 8 16:84 6

Prvu priliku imao je Radovan Petrovi} ali je o{tro {utirao sa 18 metara preko pre~ke. Gosti su poveli iz brze ak ci je. U na stav ku igre Ba~ka je poku{ala da izjedna~i, ali nije uspela. S. St.

Kova~evi} i Ki{ (Kolonija). JE DIN STVO (NB): Nem~ev 8, Milosavqev 7, Stojisavqevi} 7 ([tefki} -), Nikoli} 7 (Rigo -) Stankovi} 7, Drqa~a 8, Male{ 7, [ijanovi} 8, Mati} 7, Radi{i} 8, Vasi~in 7 (Zlatar-). KO LO NI JA: Rado{evi} 5, Lakovi} 6, Maksimovi} 6, Milo{evi} 5, Kova~evi} 6, Vel~anovi} 5, Ma|arov 6 (Ki{ 6), Pu {i ca 6, De li bla ~a nin 5 (Bi`i}-), @ivi} 6, Bo`in 5 (Majstorovi}-). U zanimqivoj i korektnoj utakmici gosti iz Kovina skupo su platili seriju proma{aj. Na drugoj strani, ubedqivoj pobedi doma}ih, ogromni je do pri nos gol ma na Bo ja na Nem~eva, koji je u vi{e navrata, na ~udesan na~in, spasao svoj gol. Kada je po~etkom drugog poluvremena, posle najlep{e akcije na utakmici, u kojoj su pored strelca Vladimira Radi{i}a u~estvovali [ijanovi} i Male{, pitawe pobednika bilo je re{eno. St. Davidovi}

Budu}nost - Borac 4:3 (1:0)

Proleter - vojvodina 9:0 (4:0)

SRP SKA CR WA: Igrali{te Bu du} no sti, gle da la ca 200, sudija: Vaskovi} (Novi Be~ej). Strelci: Popov u 5. i 57. Radin u 65. i Ku{i} u 72. za Budu}nost, a U. @ivkovi} u 60. i 88. i Petrkovi} u 80. minutu za Borac. @uti karton: Manojlovi} (Budu}nost). BU DU] NOST: Arsin 7, Grban 7, Hu~ka 7, Tica 7, \ukanovi} 7, Manojlovi} 7, Ili} 8, Perin 7, Popov 8, Radi{i} 7 (Ku{i} 7), Radin 7. BO RAC: [arac 7, D. @ivkovi} 6, Bjeli} 6, Guran 6, Krsti} 7, Vasi} 7 (Mr~i} 6), Stanojevi} 6, Labudi} 7, U. @ivkovi} 8, Petkovi} 7, Stanisavqevi} 7. U korektnoj igri oba rivala doma}i su bili boqi, a u 5. minutu iskusni Vlada Popov je lepim lobom doneo prednost doma}inima. Gosti su se ume{no branili. U 57. minutu posle dobrog centar{uta opet Popov glavom pogodio mre`u. Da bi isti igra~ odigrao dobru loptu Radinu koji je efektno zavr{io akciju. I mladi Ku{i} je iskoristio priliku, a gosti su u fini{u susreta ipak uspeli da ubla`e poraz.

BA NAT SKI KAR LO VAC: Stadion Proletera, gledalca 450, sudija Tomovi} (Pan~evo), strel ci: [u qa gi} u 1. Aleksi} u 13. i 26. Dobri~i} u 15. Babi} u 50. i 85. Mo{esku u 55. \or|evi} u 65. Ivanovi} u 80. minutu. @uti kartoni: Cuci} (Vojvodina). PRO L E T ER: D. Lu ki} (Ili} -), Zdravenski 7, [uqagi} 7, Nastanovi} 7, Mikovi} 7 (Racketa 7), Luki} 8, Dobri~i} 7, Mo{esku 7, Aleksi} 7 (Babi} 7), Ivanovi} 7, \or|evi} 7. VOJ VO DI NA: Batan~ev 6, Rakazov 6, Ba{tovanov 6, Cuci} 6, Simi} 6, Isakov 6, Na| 6, Arsenov 6, Bala` 6, Terzin 6, Arsenov 6. Gosti su doputovali s podmlatkom. Borili su se sr~ano, ali doma}ini su ipak zabele`ili visoku pobedu. Istakli su se i novajlije u timu Babi} i Racketa. R. Jovanovi}

Gu `va pred go lom Baj mo ~a na

propala je kontra gostiju. Kozo{ je u 20. minutu divno centrirao ali je iskusni Soviq bio kratak. Dva minuta kasnije gol odluke. Akciju je zapo~eo Ke~a, koji je lioptu dodao do Tre{wi}a, a on lepo uposlio brzonogog Maslovaru koji je pobegao gostuju}oj odbrani i sa 15 me ta ra ma ti rao gol ma na Gorjanca. I u nastavku se igralo `ustro. Gosti su imali priliku u 75. minutu kada o{tro {utirao Nikutovi}, a iskusni Stojanovi} bio na mestu. Vrlo uzbudqivo je bilo u posledwim mi nu ti ma ka da je i gol man Gorjanac krenuo u napad , ali je Stojanovi} bio nesavladiv. S. Stojiqkovi}

NO VI KO ZAR CI: Slo bo da - Je din stvo (Ba nat sko Ka ra |or |e vo) 1:0, NO VI BE ^EJ: Je din stvo - Ko lo ni ja (Ko vin) 5:1, BA NAT SKI KAR LO VAC: Pro le ter - Voj vo di na (No vo Mi lo {e vo) 9:0, BAJ MOK: Rad ni~ ki - Ba~ ka 1901 (Su bo ti ca) 1:0, SRP SKA CR WA: Bu du} nost - Bo rac (Star ~e vo) 4:3, ZRE WA NIN: Rad ni~ ki - Di na mo (Pan ~e vo) 2:4, PA ^IR: Ba~ ka - Ko za ra (Ba nat sko Ve li ko Se lo) 0:1, ADA: AFK - Obi li} (No vi Kne `e vac) 5:0.

Jedinstvo (NB) – Kolonija 5:1 (2:0) NO V I BE ^ EJ: Sta dion kraj Tise, gledalaca: 200, sudi ja: Zi na ja (Su bo ti ca). Strelci: Male{ u 12, Radi{i} u 44. i 50, Mati} u 78, [ija no vi} u 88. za Je din stvo (NB), Kova~evi} u 58. minutu za Koloniju. @uti kartoni:

MFL ALIBUNAR – PLANDI[TE JA NO [IK: Ja no {ik - Voj vo di na 3:0, MAR GI TA: Slo ga - Gra ni ~ar 0:1, ILAN XA: Ba nat - Agro ba nat 3:0, BA RI CE: Ba ri ce - Kra ji na 2:2, slo bod na je bi la eki pa Na pret ka. 1. Gra ni ~ar 2. Slo ga 3. Ja no {ik 4. Kra ji na 5. Ba nat 6. Voj vo di na 7. Ba ri ce 8. Agro ba nat 9. Na pre dak

14 13 13 13 13 14 13 14 13

12 10 8 7 7 4 3 2 1

1 1 0 3 0 5 2 4 1 5 4 6 4 6 0 12 0 12

50:17 44:16 25:26 34:19 29:24 29:31 26:39 18:45 5:43

37 30 24 23 22 16 13 6 3

Kom {ij ski der bi Cr ven ~a ni ma Crvenka - Kula 2:0 (0:0) CR VEN KA: Stadion „Milorad Xomba”, gledalaca oko 100, sudija: Desnica (Apatin). Strelci: Kon~ar u 48. i Mi. Male{ u 80. minutu. @uti kartoni: Ma. Male{ (Crvenka), a Vuki~evi} (Kula). CR VEN KA: Vrbqanac, Ko~i} 7, Dragovi} 7 (Vidari}), Latinovi} 7, [u{ilovi} 7, Bata 7, Kon~ar 8, Mi. Male{ 8, Matija{evi} 7, Ma. Male{ 7, \ur|evi} 7 (Popovi}). KU LA: Vuki~evi} 8, Bodi{ 6, Poli} 6, Kosti} 6, Na| 6, Kuli} 7, Tapai 6, Kirman 6, Stoj~i} 6, Vje{tica 7, Dursum 6. Crven~ani su u kom{ijskom derbiju zaslu`eno slavili, a {to wihova pobeda nije i ubedqivija najzaslu`niji je golman Kule Vuki~evi} koji je u prvom poluvremenu imao nekoliko zaista odli~nih intervencija. Golovi Kon~ara i Milana Male{a u nastavku rezultat su dobrih akcija i wihove snala`qivosti, ali su udarci Dragovi}a u prvom i Kuli}a u drugom poluvremenu sa oko 25 metara bili najlep{i potezi na utakmici. T. Jovovi}

@AK - Omladinac (B) 0:0 SOM B OR: Igra li {te @AK-a, gledalaca 200, sudija Mari~i} (Sombor). @uti kartoni: Sazdani}, Burgi}, Savi}, Vidakovi} (@AK), Leri}, Jovanovi}, Kova~i}, Si. \ur|ev (Omladinac). @AK: Kozlina, Mari} (Grahovac), Gaji} (Bulovi}), Elez (Radusin), Todorovi}, Sazdani}, Burgi}, Kova~evi}, Savi}, Vukas, Vidakovi}. OMLA DI NAC: Dubravac, Raco, M. Halas, Sl. \ur|ev, Pa~irski, Kova~i} (R. Halas), Reli}, Dujmovi}, Si. \ur|ev (Trifunovi}), Hocieslavski, Jovanovi}. Dvoboj lokalnih rivala nakon obostrano slabe igre zavr{en je najnepopularnim rezulatom, jer obe ekipe su imali samo po jednu {ansu. J. D.

Hajduk - Borac 2:2 (1:2) STA PAR: Igrali{te Hajduka, gledalaca 100, sudija Raki} (Apatin), strelci: Vuki}evi} u 18. Luki} u 46. (iz penala) za Hajduk, ^ankovi}u 8. i 25. minutu za Borac. @uti kartoni: Stoj{i}, Pelengi} (Hajduk), @egarac, Gute{a, Joki}, Kara-

xi} (Borac). Crveni karton: Mrdaq (Borac). HAJ DUK: Stojanovi}, Stani~kov (Jusufi), Ben~i}, Pelengi}, Pekez, Puri}, Lazi}, Tubi}, Stoj{i}, Luki}, Vuki~evi}. BO RAC: Babi}, Dautovi}, Karaxi}, ^ankovi}, Joki}, Radakovi}, Petrovi}, D. Veselinovi}, @egarac, Mrdaq, B. Veselinovi}(Gute{a). Najboqi igra~ Borca ^ankovi} je ve} u 8. minutu doveo svoju ekipu u prednost iz gu`ve. Isti igra~ je bio strelac i drugog pogotka nakon odbijene lopte sna`no je pogodio mre`u {to je bilo dovoqno da gosti osvoje bod protiv velikog favorita. J. D.

Prigrevica - Omladinac (D) 1:0 (0:0) PRI GRE VI CA: Igrali{te Prigrevice, gledalaca 100, sudija Kir{ner (Sombor), strelac Dimitrovi} u 87. minutu. @uti kartoni: V. Raki} (Prigrevica), Veselinovi} (Omladinac). PRI G RE V I C A: Te {i}-\u ri}, ^o vi}, Kqa ji} (Mi li}), Ba }a nov, Ja ko vqe vi}, ]u }a, Kne `e vi}, D. Ra ki}, V. Ra ki}, Osto ji}, Di mi tro vi} (Di mi}). OMLA DI NAC: Kuzmanovi}, Veselinovi}, Segedi, Lu~ar, Stanisavqevi}, Seqakov, Ogwenovi}, Savin, Medi} (@ivkov), Savi}, ]osi}. Doma}i fudbaleri priredili su pravu reviju proma{aja. Kada se ve} ~inilo da }e se susret zavr{iti podelom plena nakon centar{uta Dmitrovi} je glavom zakucao loptu u mre`u. J. D.

Radni~ki - Lipar 5:1 (2:0) RAT K O V O: Sta dion Rad ni~kog, gledalaca 300, sudija Pi qa (Sve to zar Mi le ti}), strelci: Kardinal u 17. Zec u 25. 54. 81. i 85. za Radni~ki, Kova~ u 75. minutu za Lipar. @uti kartoni: Vig, Crwanski, Ma. Radoi~i}, Aleksi} (Radni~ki), Ravza, Maqkovi}, Karin (Lipar). Crveni akrtoni: Kardinal. Ma. Radoi~i} (Rad ni~ ki), Pe na, Mqko vi} (Lipar). RAD N I^ K I: ]e ran 7, Petkovi} 7, Aleksi} 8, Ivovi} 8, Pavlovi} 7 (Ma. Radoi~i} -), Vig 8, Kardinal 7, Mu-

KRU [^I]: Mla dost - BSK (Ba~ ki Bre sto vac) 1:3, SRP SKI MI LE TI]: Za dru gar - Kor dun (Kqa ji }e vo) ni je od i gra no, PRI GRE VI CA: Pri gre vi ca - Omla di na (De o we) 1:0, KA RA VU KO VO: Po let - Gra ni ~ar (Ri |i ca) 3:1, STA PAR: Haj duk - Bo rac (Ba~ ki Gra ~ac) 2:2, SOM BOR: @AK Omla di nac (Bu ko vac) 0:0, CR VEN KA: Cr ven ka Ku la 2:0, GA KO VO: Gra ni ~ar - Slo ga (^o no pqa) 5:4 1. Cr ven ka 23 2. BSK 23 3. Pri gre vi ca 23 4. Haj duk 23 5. Kor dun 22 6. Slo ga 23 7. Po let 23 8. Omlad.(D) 23 9. Mla dost 23 10. Gra ni ~ar(R) 23 11. Ku la 23 12. Za dru gar 22 13. Gran.(G)(-1) 23 14. Bo rac 23 15. @AK 23 16. Omlad.(B) 23

17 16 12 10 11 10 10 10 9 9 9 6 7 7 5 5

1 5 3 4 4 7 7 6 1 10 4 9 2 11 2 11 4 10 3 11 3 11 7 9 4 12 2 14 7 11 6 12

56:28 50:29 38:29 39:31 46:32 34:34 41:39 28:36 31:36 39:37 31:34 27:30 33:52 32:60 30:33 29:44

52 51 40 37 34 34 32 32 31 30 30 25 24 23 22 21

{iki} 7 (Crwanski 7), Zec 9, Pre li} 8, Mi. Ra do i ~i} 7 (Stojanovi} 7). LI PAR: Pena 6, Romi} 7, Ki{ 6, Ravza 7, Poli} 6, Jovi{i} 7, ^esti} 6 (Nestorovi} 6), Vojnovi} 8, Kova~ 7, Maqkovi} 6, Karin 6 (Basari} -). Derbi kola odlu~io je raspucani Nemawa Zec sa ~etiri gola. Doma}in je u svim elementima igre nadvisio goste iz Lipara. A. ^i~i}

Grani~ar (G) - Sloga 5:4 (1:1) GA KO VO: Igrali{te Grani~ara, gledalaca 20, sudija Krizmani} (Sombor), strelci: Timar u 13. 46. i 62. Krstanovi} u 50. i 65. za Grani~ar a Ran~i} u 10. 58. i 60. Reqi} u 54. minutu za Slogu. @uti karton: Dubaji} (Grani~ar). GRA NI ^AR: Prekajac, Dubaji}, [}eki}, Stoj~i}, Krsta no vi}, O`bolt, Ti mar, Skrobowa, Mati}, Marinkovi}. SLO G A: Be re ti}, Ba ri}, Baki}, Mari~i}, Kova~, Lovri}, Rebi}, Sekuli}, Ran~i}, Batalov, Dra`i}. Tako ne{to se retko doga|a, Grani~ar iako doma}in nastupio je samo sa 10 fudbalera. Ni gosti nisu bili mnogo boqe, do du {e oni su po ~e li utakmicu u kompletnom sastavu ali se u 58. minutu Batalo povredio i snage su bili izjedna~ene jer u gostuju}em sasta vu ni je bi lo re zer vnih fudbalera. J. D.

PRvA JU@NOBANATSKA LIGA

Ras po lo `e ni Ko vin ci Radni~ki (K) – Sloga (P) 6:0 (3:0) KO VIN: Igrali{te Radni~kog, gledalaca: 200, sudija: Petrovi} (Pan~evo). Strelci: Savi} u 14. i 85, Brajovi} u 25. i 42, Bosni} u 65. i 73. minuti. @uti kartoni: [aranovi}, Savi} (Radni~ki), Stefanovi} (Sloga). Crveni karton: Trengovski u 42. minutu (Sloga). RAD NI^ KI: Poti} -, [aranovi} 7 (Radenkovi} 7), Petri} 7, Nikoli} 7, Savi} 7, Mladenovi} 7, Na| 7, Brajovi} 8, Bosni} 7, Raji} 7 (Pu{ica 7), Bin|a 7 (Vasiqevi} 7). SLO GA: Bogo{ 5, Jankovi} 5, [eqi} 5, Angelovski 6, Trengovski 5, Stefanovi} 5, Stanoilovi} 5, ^abilovski 5 (\eki} 5), cvetkovi} 5 (Petrovski 5), Vukomanovi} 5 (Radovi} 5), Stefanovski 6. U prvom poluvremenu doma}i fudbaleri imali su incijativu i posle lepih akcija tri puta su nateralki goste da krenu sa centra. U drugih 45 minuta fudbaleri Radni~kog postigli su jo{ tri pogotka i ubedqivo savladali goste iz Plandi{ta. B. Stojkovski

IZ BI [TE: Po let - Vr {ac ju naj ted (Vr {ac) 3:1, OMO QI CA: Mla dost Ju go sla vi ja (Ja bu ka) 0:0, KO VA ^I CA: Sla vi ja - Bo rac (Sa ku le) 3:0, SEF KE RIN: Tem po - Rad ni~ ki (Ba ran da) 1:1, DE BE QA ^A: Spar tak - Vul tu rul (Gre be nac) 1:4, UQ MA: Par ti zan - Par ti zan (Gaj) 2:2, KO VIN: Rad ni~ ki - Slo ga (Pal ndi {te) 6:0, BA NAT SKO NO VO SE LO: Slo ga - BAK (Be la Cr kva) 4:1. 1. Rad. (K) 23 15 6 2 64:21 51 2. Bo rac 23 12 5 6 44:25 41 3. Rad. (B) 23 10 7 6 45:24 37 4. Ju go sla vi ja 23 9 9 5 36:32 36 5. Vr {ac j. 23 10 5 8 26:22 35 6. Sla vi ja 23 10 5 8 39:38 35 7. Mla dost 23 10 4 9 44:36 34 8. Vul tu rul 23 10 4 9 32:24 34 9. Po let 23 9 5 9 30:37 32 10. Slo ga (P) 23 9 4 10 28:35 31 11. Tem po 23 8 6 9 23:36 30 12. BAK 23 7 7 9 33:31 28 13. Slo ga (BNS)23 8 4 11 33:38 28 14. Par ti zan (U)23 6 6 11 31:42 24 15. Par ti zan (G)23 7 2 14 28:38 23 16. Spar tak (-1)23 3 3 17 17:74 11

Sloga (BNS) - BAK 4:1 (3:1) BA NAT SKO NO VO SE LO: Mesno igrali{te, gledalaca 300, sudija: Jaji} (Pan~evo). Strelci: Jak{i} u 19. (iz penala), S. D. Jovi} u

22. i 28. i D. Milanovi} u 88. (iz penala) za Slogu, a Marila u 10. minutu za BAK. @uti kartoni: Marinkovi}, S. D. Jovi}, S. S. Jovi} (Sloga), a Mijuca i Markovi} (BAK). Crveni karton: Kalkan (Sloga). SLO GA (BNS): M. Milanovi} 7, Kalkan 7, Mar~eti} 7, Milovac 7, [arac 8, Rusuloj 8 (S. S. Jovi}), D. Milanovi} 7, Perla{ 8, S. D. Jovi} 9 (Lazarevi}), Jak{i} 8, Marinkovi} 8. BAK: Zagorac 7, Mijuca 6, Markovi} 6, [upi} 7, Juga 6 (Georgijevski 6), Kantarevi} 6 (Stojanov 6), Marila 6, An|eli} 7, @ivkovi} 7, Ili} 6 (Filep 6), Nedi} 6. U otvorenoj igri gosti su stigli do prednosti u 10. minutu, kada je Marila lepim {utem iskosa doneo prednost. Jak{i} je s bele ta~ke u 19. minutu izjedna~io. U 22. minutu vo|a navale doma}ih Jovi} posle kornera glavom pogodio mre`u, da bi isti u 28. minutu iz gu`ve postavio rezultat poluvremena. U nastavku susreta doma}i su imali inicijativu i {anse, dva puta su pogodili pre~ku, da bi Dejan Milanovi} dva minuta pre kraja s bele ta~ke postavio kona~an rezultat.

Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.