Page 1

POR TFOL IO


O NAS


Łączymy w sobie moc i działanie agencji contentowej, reklamowej, public relations, agencji customowej oraz eventowej. Integrujemy komunikację w wielu kanałach: druk, mobile, internet, portale społecznościowe. Nasza specjalizacja to tworzenie magazynów lifestyle’owych, branżowych, biznesowych oraz na idywidualne zamówienie klienta, to zdjęcia produktowe, głównie dla branży odzieżowej, akcesoriów, dodatków i beauty, to kreowanie wizerunku przy wykorzystaniu różnego rodzaju narzędzi PR. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi specjalistami oraz artystami, a w koncepcjach dla naszych Klientów czerpiemy z najnowszych badań i osiągnięć światowych profesjonalistów w zakresie marketingu. Bacznie śledzimy trendy i stawiamy na oryginalność oraz spójność projektów. Debiutowaliśmy jako Vintage Cave, matka Korporacji Stylu, która rozpoczęła działalność, promując młodych projektantów. Vintage Cave organizowało liczne akcje modowe, pokazy i happeningi, a śląski magazyn Ultramaryna nazwał VC Grupą Trzymającą Metkę. Jeśli zastanawiasz się dlaczego konkurencja wyprzedziła Twoje działania lub szukasz pomysłu, jak podkreślić swoją obecność na rynku niekoniecznie ryzykując cały kapitał firmy, jeżeli kopiujesz działania promocyjne eksploatowane przez wszystkich i nie dają one oczekiwanego rezultatu – skontaktuj się z nami. Zapraszamy na spotkanie, podczas którego poznamy Twoje wątpliwości i oczekiwania oraz podpowiemy realne, skuteczne rozwiązania w zasięgu Twojej ręki.


NAGRODY:

KLIENCI:


KLIENCI I NAGRODY


PRODUKC JA kampanie wizerunkowe / filmy reklamowe lookbooki / packshoty spoty / sesje


fot. Michał Kar


Kompleksowo realizujemy kampanie wizerunkowe, lookbooki, sesje packshotowe. Zajmujemy się produkcją spotów i filmów reklamowych, współpracując zarówno ze znanymi w branży fotografami, jak i młodymi, dobrze zapowiadającymi się artystami.


fot. Maja Zmiertka


fot. Maja Zmiertka


fot. Sebastian Cviq

Kompleksowa realizacja komunikacji dla marki Dalia Lingerie na sezon autumn-winter 2016/17 (kampania wizerunkowa, look-book, packshoty, obsługa PR-owa).


Koncepcja i kompleksowa realizacja sesji zdjęciowych dla magazynu „Modna Sfera”, wydawanego przez Galerię SFERA.


fot. Michał Kar


fot. Piotr Domagała


fot. Piotr Dębski


Aranżacja i kompleksowa realizacja produktowych sesji zdjęciowych dla marki By Dziubeka.


fot. Piotr Domagała


fot. Wojciech Rudzki


fot. Piotr Domagała


fot. Piotr Domagała


fot. Piotr Domagała


Koncepcja i kompleksowa realizacja komunikacji dla marki Danatella Oscarioni na sezon autumn-winter 2014/15) (kampania wizerunkowa, packshoty, obsługa PR-owa)


fot. Piotr Domagała


fot. Piotr Domagała


fot. Piotr Domagała


fot. Piotr Domagała


fot. Maja Zmiertka


fot. Michał Kar


fot. Piotr Domagała


fot. Piotr Domagała


CUSTOM PUBLISHING magazyny / książki


Koncepcja i kompleksowa realizacja magazynu custom publishingowego „Modna Sfera” dla Galerii SFERA (wyróżnienie w konkursie „Szpalty Roku 2015” za wyróżniającą się, przemyślaną zawartość pisma i oryginalną formułę sesji zdjęciowych).


Koncepcja i kompleksowa realizacja sesji zdjęciowych dla magazynu „Modna Sfera”, wydawanego przez Galerię SFERA.

fot. Michał Kar


Projekt i kompleksowa realizacja magazynu custom publishingowego #ShapeMeUp dla marki Dalia Lingerie.


fot. Piotr Domagała


KREAC JA koncepcje komunikacji linie kreatywne


Koncepcja kampanii reklamowej „Oczekuj więcej” dla Galerii SFERA.


Projekt „My beauty” dla marki Dalia Lingerie (kompleksowe wprowadzenie perfum do oferty marki, obsługa PR-owa).


fot. Krzysztof BoĹźek


Identyfikacja festiwalu Neo fashion Jamboree


EVENT Y festiwale / wernisaĹźe / wystawy premiery / konkursy spotkania prasowe


Koncepcja i kompleksowa realizacja festiwalu Neo Fashion Jamboree (m.in. organizacja pokazów mody zarówno znanych, jak i młodych polskich projektantów, wystawy polskich i zagranicznych artystów, zaangażowanie w projekt znanych nazwisk z branży mody i sztuki, obsługa PR-owa).


Do współpracy w ramach festiwalu Neo Fashion Jamboree zaprosiliśmy znanego m.in. ze współpracy z markami Kenzo i Mercedes Frederika Heymana, jednego z najbardziej popularnych na świecie blogerów street fashion – Face Huntera, czyli Yvana Rodica, Madame Peripetie znaną z surrealistycznej twórczości, Juareza Machado - brazylijskiego malarza i autora cyklu obrazów dedykowanych selektywnym zapachom luksusowej marki Eisenberg, czy Marka Seligera – amerykańskiego fotografa gwiazd, autora kultowego kalendarza marki Lavazza.


Zorganizowanie pierwszej polskiej wystawy węgierskiego fotografa mody Mate Moro w ramach festiwalu Neo Fashion Jamboree 2014.


Kompleksowa realizacja spotkaล„ prasowych dla marek oraz eventรณw dla klientรณw premium (Burberry, Hugo Boss, Armani).


Kompleksowa realizacja pierwszego i jedynego w Polsce pokazu francuskiego domu mody Kenzo (produkcja pokazu, współpraca z centralą marki, obsługa PR-owa).


ul. Cieszyńska 53 43-300 Bielsko-Biała www.korporacjastylu.pl

Portfolio moda  
Portfolio moda  
Advertisement