Page 1

POR TFOL IO


O NAS


Łączymy w sobie moc i działanie agencji contentowej, reklamowej, public relations, agencji customowej oraz eventowej. Integrujemy komunikację w wielu kanałach: druk, mobile, internet, portale społecznościowe. Nasza specjalizacja to tworzenie magazynów lifestyle’owych, branżowych, biznesowych oraz na idywidualne zamówienie klienta, to zdjęcia produktowe, głównie dla branży odzieżowej, akcesoriów, dodatków i beauty, to kreowanie wizerunku przy wykorzystaniu różnego rodzaju narzędzi PR. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi specjalistami oraz artystami, a w koncepcjach dla naszych Klientów czerpiemy z najnowszych badań i osiągnięć światowych profesjonalistów w zakresie marketingu. Bacznie śledzimy trendy i stawiamy na oryginalność oraz spójność projektów. Debiutowaliśmy jako Vintage Cave, matka Korporacji Stylu, która rozpoczęła działalność, promując młodych projektantów. Vintage Cave organizowało liczne akcje modowe, pokazy i happeningi, a śląski magazyn Ultramaryna nazwał VC Grupą Trzymającą Metkę. Jeśli zastanawiasz się dlaczego konkurencja wyprzedziła Twoje działania lub szukasz pomysłu, jak podkreślić swoją obecność na rynku niekoniecznie ryzykując cały kapitał firmy, jeżeli kopiujesz działania promocyjne eksploatowane przez wszystkich i nie dają one oczekiwanego rezultatu – skontaktuj się z nami. Zapraszamy na spotkanie, podczas którego poznamy Twoje wątpliwości i oczekiwania oraz podpowiemy realne, skuteczne rozwiązania w zasięgu Twojej ręki.


NAGRODY:

KLIENCI:


KLIENCI I NAGRODY


BEAUT Y


Kompleksowa realizacja projektu Climb2Change (stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej, projektu opakowań produktów do pielęgnacji, bloga climb2change.pl, koncepcji komunikacji personal brandingu i sesji wizerunkowej oraz produktowej).


fot. Maja Zmiertka


Kontrujemy modę z wybiegów z trendami w make-upie, prezentując ofertę kilkudziesięciu marek kosmetycznych, dostępnych w Galerii SFERA. Cyklicznie pozyskujemy materiał zdjęciowy - packshoty oraz zdjęcia wizerunkowe, aby przedstawić je w nawiązaniu do ustalonego wcześniej hasła przewodniego magazynu „Modna Sfera”.


fot. Michał Kar


W tym przypadku dział beauty nie sprowadza się do prezentacji produktów kosmetycznych. Magazyn #ShapeMeUp wydawany przez markę Dalia Lingerie, to oprócz prezentacji najnowszej kolekcji bielizny, także porady ekspertów związanych z konkretnymi markami czy gabinetami kosmetycznymi. Nie brakuje tu także nietypowych nawiązań, np. zestawienia dbałości o detale w wykończeniu bielizny z trendami w make-upie i stylizacji paznokci.


Projekt „My beauty” dla marki Dalia Lingerie (kompleksowe wprowadzenie perfum do oferty marki, obsługa PR-owa).


Sesja produktowa dla marki Hean


fot. Piotr Dębski

Sesja zdjęciowa dla Artis Visio


fot. Piotr Domagała


Sesja produktowa dla marki By Dziubeka


fot. Piotr Domagała


Projekt perfum dla marki By Dziubeka.


fot. Maja Zmiertka


fot. Krzysztof BoĹźek


Sesja zdjęciowa Agnieszki Popielewicz, pod partonatem marki Alfaparf Milano


Kompleksowa organizacja konkursu „Hair Revolution” dla sieci Trendy Hair Fashion Polska (przygotowanie materiałów promocyjnych, zaproszenie do grona jury dziennikarzy i celebrytów, pozyskanie sponsorów i patronów medialnych, obsługa PR-owa).


Sesja zdjęciowa z Malwiną Ratajczak - Miss Polonia 2005 dla Akademii Fryzjerskiej Berendowicz & Kublin


Przygotowania do pokazรณw na festiwalu Neo Fashion Jamboree


Przygotowania do pokazรณw na festiwalu Neo Fashion Jamboree


VIP Night Silesia City Center, event w AlmiDecor


ul. Cieszyńska 53 43-300 Bielsko-Biała www.korporacjastylu.pl

Portfolio beauty