Page 1

POR TFOL IO


O NAS


Łączymy w sobie moc i działanie agencji contentowej, reklamowej, public relations, agencji customowej oraz eventowej. Integrujemy komunikację w wielu kanałach: druk, mobile, internet, portale społecznościowe. Nasza specjalizacja to tworzenie magazynów lifestyle’owych, branżowych, biznesowych oraz na idywidualne zamówienie klienta, to zdjęcia produktowe, głównie dla branży odzieżowej, akcesoriów, dodatków i beauty, to kreowanie wizerunku przy wykorzystaniu różnego rodzaju narzędzi PR. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi specjalistami oraz artystami, a w koncepcjach dla naszych Klientów czerpiemy z najnowszych badań i osiągnięć światowych profesjonalistów w zakresie marketingu. Bacznie śledzimy trendy i stawiamy na oryginalność oraz spójność projektów. Debiutowaliśmy jako Vintage Cave, matka Korporacji Stylu, która rozpoczęła działalność, promując młodych projektantów. Vintage Cave organizowało liczne akcje modowe, pokazy i happeningi, a śląski magazyn Ultramaryna nazwał VC Grupą Trzymającą Metkę. Jeśli zastanawiasz się dlaczego konkurencja wyprzedziła Twoje działania lub szukasz pomysłu, jak podkreślić swoją obecność na rynku niekoniecznie ryzykując cały kapitał firmy, jeżeli kopiujesz działania promocyjne eksploatowane przez wszystkich i nie dają one oczekiwanego rezultatu – skontaktuj się z nami. Zapraszamy na spotkanie, podczas którego poznamy Twoje wątpliwości i oczekiwania oraz podpowiemy realne, skuteczne rozwiązania w zasięgu Twojej ręki.


NAGRODY:

KLIENCI:


KLIENCI I NAGRODY


DESIGN


fot. Olga Grzegory


Połączyła nas sztuka budowania, bo tak jak w architekturze nie ma przypadkowych konstrukcji, tak działania marketingowe muszą mieć stabilne filary. Nasi klienci nadają kształt nieokreślonym formom, a my nadajemy kształt ich historiom. Współpracowaliśmy m.in. z jednym z największych producentów okien Oknoplast, firmą Centurion-R oferującą drzwi, designerskim Artis Visio - producentem betonu architektonicznego oraz różnych elementów wyposażenia wnętrz i dekoracji, a także z firmą Everest Budownictwo Mieszkaniowe i Przemysłowe, która od ponad 20 lat obsługuje rynek inwestorski na Śląsku, głównie w sektorze mieszkaniowym i przemysłowym, zajmuje się również inwestycjami deweloperskimi. Prowadziliśmy dla naszych klientów szereg działań marketingowych, m.in. kompleksowo produkowaliśmy sesje zdjęciowe, katalogi produktowe i materiały promocyjne, opracowywaliśmy strategie komunikacji i organizowaliśmy sympozja branżowe – każde w innej lokalizacji, o innej tematyce i z różnymi atrakcjami. Na kolejnych stronach prezentujemy efekty naszej pracy.

fot. Olga Grzegory


Katalog firmy Centurion-R


Katalog dla jednego z największych polskich producentów okien - Oknoplastu.


Od ponad 10 lat dla firmy Everest Budownictwo prowadzimy szereg działań marketingowych, głównie związanych z koncepcją komunikacji, obsługą graficzną oraz przygotowaniem eventów branżowych dla kontrahentów.


Kalendarze dla firmy Everest Budownictwo


Dział Design w opracowywanym przez nas cyklicznie magazynie Modna SFERA


Sesja zdjęciowa oraz katalog dla marki Artis Visio


fot. Piotr Dębski


fot. Piotr Dębski


Sesja zdjฤ™ciowa, reklama w prasie i outdoor dla Apartamentรณw SFERA


Sesja w technologii Orbitvu dla marki Paged


Okładka magazynu M-Design nagrodzona przez Izbę Wydawców Prasy w konkursie GRANDFRONT


Aplikacja Dobry Design dla Galerii SFERA


Sesja zdjęciowa dla marki Danatella Oscarioni we wnętrzach Pałacu Dietla


fot. Piotr Domagała


Zwycięskie zdjęcia Sebastiana Cviqa z konkursu Dream Team, organizowanego w ramach Neo Fashion Jamboree

fot. Sebastian Cviq


Wnętrze sklepu Hugo Boss i Max&Co.


VIP Night Silesia City Center, event w AlmiDecor


ul. Cieszyńska 53 43-300 Bielsko-Biała www.korporacjastylu.pl

Portfolio design  
Portfolio design  
Advertisement