Page 1

Зі святом весни, краси та любові! 4 березня 2016 року

стор.

10 (6253) 4 березня 2016 року

ЗАПОЧАТКОВАНА 25 ЛЮТОГО 1935 РОКУ

Ідеальний колектив – жіночий (Читайте на 3 стор.)

ДОРОГІ, ЛЮБІ, ЧАРІВНІ ЖІНКИ!

Щиро вітаю вас з Міжнародним жіночим днем - святом весни і краси! У день цього чудового свята прийміть мої найщиріші привітання. Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку в вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана, донечка - жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ , то це буде ваша краса. Бажаю вам здоров’я, щонайвищих чеснот у добротворенні, потужних крил для втілення в життя найшляхетніших мрій, щастя, радості, успіху, миру, сили, терпіння, мудрості усім, Божої підтримки та благодаті. І, звичайно, безмежної любові! З великою шаною Василь ЦВИК, депутат обласної ради.

ДОРОГІ ЖІНКИ, МАТЕРІ, ТРУДІВНИЦІ!

соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед вас є суспільні діячі, керівники підприємств і організацій, вчителі і лікарі, спортсмени, діячі культури і службовці... Та попри всі труднощі ви завжди залишаєтесь чарівними, загадковими, зберігаєте тепло і затишок, і головне - даруєте нове життя. Милі жінки, щиро бажаємо, щоб це весняне свято додало вам гарного настрою, піднесених і добрих почуттів. Нехай у вашому домі завжди панують спокій та добробут, а серця будуть зігріті теплом, любов’ю та повагою рідних і близьких.

ШАНОВНІ ТА ЧАРІВНІ ЖІНКИ ЗГУРІВЩИНИ! Напередодні прекрасного весняного дня сердечно вітаємо вас з чудовим святом МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ! 8 Березня - це особливе свято. Воно завжди неповторне, бо несе у світ ніжність, кохання і красу. Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Сьогоднішні реалії життя нерідко змушують вас виявляти не тільки слабкість та ніжність, а й мужність та стійкість, та при цьому завжди мати щедре материнське серце, лагідні руки, прекрасну жіночу душу. Дбайливо оберігаючи сімейне вогнище, не шкодуючи сил і здоров’я, ви берете активну участь в усіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у

Згурівська райдержадміністрація, Згурівська районна рада.

8 БЕРЕЗНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ За доброю традицією із цим святом приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Дорогі жінки, славні-трудівниці, Берегині роду людського, родинного вогнища - ви передаєте з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працелюбства, прикрашаєте світ своєю добротою, мудрістю і ласкою, робите життя красивим і яскравим! Від щирого серця бажаємо, щоб це весняне свято додало вам гарного настрою, піднесених і добрих почуттів. Здоров’я вам та вашим рідним, успіхів, миру і любові. Будьте ніжними і сильними, люблячими і коханими, завжди молодими і неперевершено чарівними. Будьте завжди усміхненими! Нехай у ваших домівках завжди панує затишок, а кожен прийдешній день несе вам радість, впевненість і віру! З найкращими побажаннями Згурівська районна партійна організація Аграрної Партії України. Адміністрація Згурівської центральної районної лікарні, адміністрація центру первинної медико-санітарної допомоги, а також профспілковий комітет медпрацівників району вітають зі святом весни, краси і любові шановних колег – медичних працівників, ветеранів медичної галузі, а також всіх жінок району Бажаємо вам щастя, міцного здоров”я, привітної долі, миру і злагоди у вашій оселі! Нехай над вами небо голубіє, не знають втоми руки золоті, душа ніколи не старіє, а серце не втрачає доброти. Хай сонце заходить весною в ваш дім, хай снігом розтануть і біль ваш, і гнів, хай білий підсніжник любов принесе, і хай вам завжди весело буде. Зичимо вам мудрості, щасливої долі, успіхів у благих починаннях та гідного життя на своїй, Богом даній Українській Землі! Дай вам Боже щастя, і доброї волі, і достатку в хаті, міцного здоров”я та всіляких гараздів.

ШАНОВНІ ЖІНКИ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС ІЗ 8 БЕРЕЗНЯ!

Бажаю щастя і тепла, весни,усмішок, сонця, щоб доля світла увійшла до кожного віконця. Хай навкруги цвіте бузок, та небо буде ясним. І щоб життя було в жінок щасливим і прекрасним. Аби завжди в душі у вас горів вогонь кохання, і хай у цей весняний час здійсняться всі бажання. Сяйте красою, розцвітайте посмішками, будьте щасливими та коханими. Нехай доля щедро дарує вам життя перемоги, а в Україні панує мир, злагода і процвітання! Сергій ОЧКОЛЯС, керівник агрофірми “Скіпщина”.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРАВ ЖІНОК І МИРУ

Зі щирими словами вітань та найкращими побажаннями Олександр Степанович та Оксана Василівна Матвієнки звертаються до свого колективу із нагоди МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ – 8 БЕРЕЗНЯ. Цей день несе у світ ніжність і красу. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – Берегинею роду людського. Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаємо Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, великого жіночого щастя, здійснення всіх мрій та бажань, добра, любові. Нехай у вашому домі будуть спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Хай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут. Зі святом Весни, вас! Сільський голова Станіслав Рябокрис щиро вітає представниць прекрасної половини людства всіх жінок сіл Красне та Олександринівки, Згурівщини З ЖІНОЧИМ СВЯТОМ – 8 БЕРЕЗНЯ Символічно, що цей святковий день є початком пробудження природи, несе за собою розквіт всього прекрасного. Тому нехай весна дарує вам тільки радість, тепле привітне сонце, море квітів і завжди залишається у ваших серцях. Бажаю, щоб кожної миті були впевнені: ви – улюблені, єдині, прекрасні, і неповторні! Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими!

ВСІХ ЖІНОК СІЛ НОВА ОЛЕКСАНДРІВКА, СТАРЕ ТА ВІЛЬНЕ, А ТАКОЖ ЖІНОК РАЙОНУ ЩИРО ВІТАЮ – ЧУДОВИМ ВЕСНЯНИМ СВЯТОМ – 8 БЕРЕЗНЯ! Дорогі жінки! З першими весняними подихами приходить до нас чудове жіноче свято. Це свято додає нам, чоловікам, снаги й бажання більше подобатися вам, наші любі жінки, бути у ваших очах сильнішими, добрішими, мудрішими. Цього ми пошановуємо вашу ніжність, красу, вашу відданість, вірність та ласку, адже ви – наше щастя, радість, надія, кохання, підтримка. Бажаю, що ваші мрії та найкращі сподівання здійснилися якомога швидше. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових успіхів і досягнень. Зі святом, вас, любі жінки! Костянтин РУДЬ, депутат районної ради.

ВІТАЮ ВСІХ ЖИТЕЛЬОК СІЛ ВОЙКОВО, СОФІЇВКИ ТА ЗГУРІВЩИНИ! ДОРОГІ, МИЛІ, ПРЕКРАСНІ ЖІНКИ! Прийміть від щирого серця вітання з днем Весни – 8 Березня! Вам прекрасні, незрівнянні, наче сонечко весняне, цей букет палких вітань, що підібраний з любов’ю, щастя, радості, здоров’я, здійснення усіх бажань. Хай не лише в день жіночий, ніби зорі, сяють очі, усмішка цвіте, бо душа у вас прекрасна, серце золоте. Нехай у вашому домі будуть спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких! Щастя вам затишку, тепла, і звичайно, кохання! Тетяна ВОВК, депутат районної ради.

Прийміть найтепліші привітання з нагоди чудового свята Весни, Молодості і Квітування. 8 березня – це свято, схоже із загадковою жіночою душею, сповненою у весняному розмаї таємничості, трепетного очікування чогось нового і прекрасного. Воно приносить тепло перших променів весняного сонця, символізуючи життєдайне оновлення природи, вінцем якої є людство, а жінки були й залишаться його кращою половиною. Шановні жінки – бабусі, матері, дружини, сестри, доньки, невістки, подруги! Виконуючи своє земне призначення, ви народжуєте і виховуєте дітей, продовжуєте кращі традиції роду. Оберігаєте домашнє вогнище, від незгод і бід. Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка, немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагінцями. Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині роду Згурівщини! Олександр МОСТІПАН, голова асоціації “Нива Переяславщини”

ДОРОГІ ЖІНКИ!

Від щирого серця хочу привітати Вас із найпрекраснішим святом весни – 8 Березня, та висловити слова глибокої вдячності, адже на Вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ, а Ваша доброта, ніжність та жіночність завжди сповнюють наші серця радістю та любов’ю. Тож нехай нова весна дарує Вам надію, красу, наснагу, добробут у Вашому домі, справдження найзаповітніших мрій та усіляких гараздів! Єдності, злагоди і благополуччя Вашим родинам, а Україні - миру та спокою! Зі святом! З повагою Сергій Міщенко, народний депутат України.

ДОРОГІ, ЛЮБІ ЖІНКИ!

У цей чудовий день щиро вітаю вас зі святом весни - 8 Березня. Жінки – неймовірно мужні і сильні духом. Це неодноразово доводила історія. І сьогодні, в надзвичайно складний для нашої країни час, ви вкотре демонструєте справжній героїзм. Ви чекаєте з війни додому своїх синів, чоловіків та братів, допомагаєте бійцям на передовій. А скільки вас присвятили себе шляхетній волонтерській справі! Без вашої підтримки та віри нашим Героям було б неймовірно складно захищати від ворога рідну Україну. Тож низький уклін та безмежне спасибі вам за це, любі жінки. Нехай вас завжди оберігає Бог, береже ваших рідних і близьких. Зі святом! Ганна СТАРИКОВА, голова Київської обласної ради.

ДОРОГІ ЖІНКИ!

З першими весняними подихами приходить до нас чудове жіноче свято - 8 Березня. Це свято додає нам, чоловікам, снаги й бажання більше подобатися Вам, наші любі жінки, бути у Ваших очах сильнішими, добрішими, мудрішими. Цього дня ми найбільше шануємо Вашу ніжність, красу, Вашу відданість, вірність та ласку, адже Ви - наше щастя, радість, надія, кохання, підтримка. В українських традиціях споконвіку жінка - берегиня родинного вогнища, запорука злагоди і земної гармонії. Жінки наповнюють наше життя світлими почуттями, спонукають до шляхетних вчинків і добрих справ. Дорогі наші Берегині, без Вашої підтримки, Вашого розуміння, Вашої надзвичайної інтуїції не відродилось би українське військо і неможливі зміни нашого суспільства. Прийміть, шановні наші українки, глибоку вдячність за материнську ласку і мудрість, ніжність і добре слово. Сердечно бажаю Вам, наші дорогі матері, дружини, доньки, сестри, нев’янучої молодості, радості та краси, найвищого Божого благословення, душевного тепла і родинного затишку! Бажаю, щоб Ваші мрії та найкращі сподівання здійснилися якомога швидше. Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових успіхів і досягнень. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби Ви почувалися щасливими. Зі святом Вас, любі жінки! З повагою депутат селищної ради Юрій ПАЛІВОДА.


4 березня 2016 року

стор. 2 6 БЕРЕЗНЯ - 20 РОКІВ УДКСУ У ЗГУРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

НА ВАРТІ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНИ

6 березня 2016 року управління Державної казначейської служби України у Згурівському районі Київської області відзначає 20-У РІЧНИЦЮ З ДНЯ СТВОРЕННЯ. Згурівська райдержадміністрація, районна рада щиросердно вітають працівників управління з професійним святом та бажають усім міцного здоров’я, благополуччя, професійного зростання, миру та злагоди в родинах, почуття стабільності та впевненості у завтрашньому дні. У 2015 році Державна казначейська служба України відзначила своє 20-річчя. Кожен етап, який пройшло казначейство України з дня створення й по сьогодні, у підсумку призвело до побудови потужного механізму казначейської системи, що стала опорою сфери державних фінансів України, зайняла чільне місце серед органів виконавчої влади, які забезпечують фінансову стабільність економіці країни. На момент створення, в 1995 році, на Казначейство України було покладено виконання 8 функцій, а протягом 20 років їх стало 27. Згідно із нормативними актами, на Державне казначейство України було покладено виконання всього комплексу завдань, пов’язаних із казначейським обслуговуванням бюджетних коштів на основі ведення єдиного казначейського рахунку та ефективним управлінням бюджетними коштами. 6 березня 2016 року минає 20 річниця із дня створення територіального органу Державного казначейства - Управління Державної казначейської служби України у Згурівському районі Київської області, яке створене на основі Указу Президента України від 27.04.1995 “Про Державне казначейство України”. Першим керівником відділення Державного казначейства у Згурівському районі Київської області була призначена М.С.Петричук. Разом із начальником  до відділення було зараховано і ряд працівників, які  працюють до цього часу. Серед тих, кому довелося розпочинати у Згурівському районі процес створення організаційної структури казначейства, справу розбудови державних фінансів, запровадження казначейської системи виконання державного бюджету за видатками, а згодом і місцевих бюджетів за видатками і хто працює до цього часу, начальник Управління Казначейства - Тетяна Леонідівна Желіба та начальник відділу – головний бухгалтер Відділу звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів - Світлана Леонідівна Твердохліб. Нині колектив Управління Казначейства нараховує 11 чоловік: Т.Л.Желіба, С.Ю.Обламський, С.Л.Твердохліб, О.М.Устименко, О.П.Речун, В.Г. Бардик, О.В.Безус, І.М.Васільєва, М.О.Колодій, Л.О.Марчук, Т.М.Тиха. Загальна кількість клієнтів, які обслуговуються в Управлінні

Казначейства становить 53 організації, з них клієнтів державного бюджету – 11 організацій, місцевого бюджету – 38 організацій, інших клієнтів – 4 організації. Незадовго перед 20 річницею із дня створення Управління Державної казначейської служби України у Згурівському районі Київської області до Управління Казначейства з робочим візитом завітала Голова Державної казначейської служби України Тетяна Ярославівна Слюз. Метою зустрічі була презентація стратегії розвитку Державної казначейської служби

України на 2015-2017 роки, яка визначає основні напрями розвитку системи казначейського обслуговування бюджетних коштів і коштів інших клієнтів, перехід до системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт КазначейВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У СЕЛАХ ства-Казначейство» та ознайомлення з умовами праці казначеїв. Дата Час Назва населеного Хто проводить прийом Хотілося акцентувати увагу на деяких нових пункту повноваженнях та перспективах розвитку ор09.03.2016 14.00 С. Лизогубова Слобода В.М.Мозговий, голова ганів Казначейства України. Так, з метою спроадміністрації щення та оптимізації взаємодії розпорядників Прийом громадян проводитиметься в приміщеннях сільських рад. та одержувачів бюджетних коштів у процесі

обслуговування, з минулого року розпочато запровадження електронної форми обслуговування клієнтів через систему дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства- Казначейство», яка надає можливість клієнту в режимі реального часу володіти інформацією про стан рахунків та здійснювати операції, не покидаючи власного офісу. Впровадження такої системи суттєво скоротить витрати на доставку документів, дозволить відмовитися від потоку вхідних та вихідних паперових документів, прискорить обробку інформації, зменшить кількість технічних помилок у документах. Також з 1 січня 2015 року на органи Казначейства покладено обов’язок виконання судових рішень загальнообов’язкового характеру відповідно до вимог постанови КМУ від 03.09.2014 № 440. До 1 січня 2015 року такі судові рішення виконувала Державна виконавча служба. З 2015 року держава взяла на себе повну відповідальність за надання освітніх послуг загальноосвітнім навчальним закладам, забезпечення медичного обслуговування населення та заходів окремих державних програм з охорони здоров’я. Для реалізації зазначених цілей Казначейство перераховує місцевим бюджетам освітню та медичну субвенції. У 2015 році запроваджено систему електронного адміністрування ПДВ і відкрито понад 236 тисяч електронних ПДВ рахунків на базі центрального апарату Казначейства України. При цьому варто зазначити, що Казначейство України, в жодному випадку, не працює з платниками і не є адміністратором вказаного податку. На виконання Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» та постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів інформації про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку» щоденно оприлюднюється інформація про використання публічних коштів у вигляді платіжних трансакцій. Приємною новиною для казначеїв України є видавництво книги «Основа й опора держави. 20 років Державній казначейській службі України (1995-2015). Матеріали, присвячені 20-й річниці створення Державної казначейської служби України», в якій розміщені інформація про основні досягнення Казначейства України за 20 років його діяльності та фотографії всіх управлінь та відділень Казначейства України. Від щирого серця вітаю казначеїв Згурівського району з ювілеєм! Низький уклін і особлива подяка нашим колишнім працівникам, особливо тим, які прийшли на службу в далекому 1996 році і згодом вийшли на заслужений відпочинок, а деякі і досі непорушно стоять у казначейському строю. Зичу усім колегам-казначеям міцного здоров’я, успіхів, наснаги у сфері професійного покликання, злетів, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народові та державі. Тетяна ЖЕЛІБА, начальник Управління Казначейства.

У РАЙОННІЙ РАДІ

ДЕПУТАТИ НЕСУТЬ ПЕРСОНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА КОЖНЕ ПРИЙНЯТЕ РІШЕННЯ Шоста сесія Згурівської районної ради, що відбулася 25 лютого, виявила-

ся продуктивною – депутати розглянули понад 30 питань порядку денного. Були внесені зміни до регламенту роботи районної ради, зокрема, що стосується прийняття рішень і голосування. Рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням. При відкритому голосуванні кожен депутат особисто у списку проти свого прізвища робить запис “за”, “проти” чи “утримався” та ставить власноручний підпис. Голова районної ради О.М.Івченко ознайомив з поданням депутата районної ради від Аграрної партії про створення у районній раді депутатської фракції “Аграрії Згурівщини”, до складу якої увійшло 8 депутатів: В.О.Бондаренко, В.Ю.Ващенко, В.Е.Єфіменко, О.М.Івченко, К.І.Рудь, С.І.Мартишко, О.І.Вінник, Г.І.Волковський. Головою фракції обрано О.М.Івченка. Депутати затвердили звіт начальника управління фінансів РДА Л.М.Єрмолюк про виконання районного бюджету за 2015 рік, а також внесли зміни до бюджету 2016 р. За рахунок залишків бюджетних коштів загального фонду районного бюджету за 2015 р. на суму 212798 гривень збільшені видатки бюджету. Зокрема, 50000 грн. передбачено на районну Програму “Підтримки комунального друкованого ЗМІ – газети “Панорама”, 30000 грн. на районну комплексну Програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016 рік, 25 000 грн. на Програму ”Молодь Згурівщини”; На придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів передбачено 40000 грн. Сектору культури, національностей та релігій, зокрема на краєзнавчий музей передбачено 27900 гривень, відділу освіти – на продукти харчування для загальноосвітніх закладів – 39898 грн. За рахунок субвенції із сільських бюджетів (Аркадіївського 8000 грн., Войківського 53778 грн., Красненського 38140 грн, Жуківського 42000 грн., Лизогубовослобідського 22715 грн., Малосупоївського 37560 грн., Малоберезанського 20790 грн, Новооржицького 24640 грн., Пасківщинського – 10000 грн., Правожовтневського 37850грн., Старооржицького 75000 грн., Турівського 42000 грн, Черевківського 13245 грн., Шевченківського – 23172 грн. та селищного бюджету 200000 грн.) збільшено доходи районного бюджету на 648890 грн. Відділу освіти збільшені видатки на суму 504745 грн. Зокрема 206225 грн. на придбання продуктів харчування для ДНЗ “Веселка” та “Журавка”, а також 212380 грн. на харчування учнів загальноосвітніх закладів Згурівщини. На придбання металопластикових вікон для Жуківського НВК передбачено 20000 від Жуківського та 18000 від Малосупоївського сільських бюджетів. 10000 від Турівського сільського бюджету на підвіз учнів із сіл Іллінське та Урсалівка, також від Красненського сільського бюджету Красненському НВК - 18640 грн. на придбання насоса та 19500 грн. на придбання твердого палива для опалення приміщення. Сектору культури,національностей та релігій РДА збільшені видатки на 115145 грн., а саме на придбання звукопідсилюючої, музичної апаратури, сценічних костюмів, взуття сільських будинків культури, клубів. 23000 грн. передбачено сільськими бюджетами на районну Програму “Підтримки комунального друкованого засобу масової інформації – газети “Панорама” на 2016-2017 роки. За рахунок іншої субвенції із сільських бюджетів збільшено видатки на 177285 гривень. Зокрема від Аркадіївського бюджету 5000 гривень та Правожовтневського – 3000 грн., для придбання медичної апаратури для Згурівської ЦРЛ. Ще 169285 грн.- для сектору культури, національностей та релігій на придбання апаратури для клубів. (Закінчення у наступному номері).

ПОЗИЦІЯ

Заява Згурівського районного осередку ВО «Свобода» щодо поселення сирійських біженців у Яготині та намірів уряду продати 1 мільйон гектарів державних земель Переселенці із Сирії у Яготині

На цьому тижні стало відомо про те, що Державна міграційна служба України будує гуртожиток, у якому найближчим часом планує поселити більш як 200 біженців із Сирії. Розуміємо, що у такий спосіб Кабмін «відпрацьовує» європейські кредити. Усвідомлюємо також, що Європа вже сита мусульманськими біженцями і намагається направити їх до України, де й так багато проблем. Понад те, глибоко переконані, що сьогодні Українська держава не може собі дозволити приймати переселенців із інших країн у той час, коли не в змозі забезпечити соціальні гарантії для ветеранів війни та інших незахищених верств населення,забезпечити житлом навіть своїх переселенців - котрі втратили домівки через російську агресію на Донбасі. Ні про які центри для сирійських біженців не може бути й мови! Це принципова позиція Згурівської районної організації ВО «Свобода».

Ініціатива Яценюка щодо продажу державної землі

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк запропонував у прискореному режимі продати 1 млн. гектарів державних земель. Це небачене нахабство! Коли вже все розікрадено, вони заговорили про приватизацію стратегічних держпідприємств та продаж державної землі. Вони по суті зазіхнули продати те, що є головним національним ресурсом України - землю. Глибоко переконані в тому, що продаж найціннішого стратегічного ресурсу поставить під загрозу суверенність України та приведе до подальшого грабунку українського народу. Усвідомлюємо також те, що жоден гектар землі, яку пропонує продати Арсеній Яценюк, не дістанеться українському селянинові. Більше того, при формуванні запропонованого земельного банку у розмірі 1 млн. гектарів, землі будуть відбиратися у тих, хто її нині обробляє.

Така заява є апогеєм «реформаторської» діяльності уряду, котрий працює без реальної програми, котрому висловлено недовіру, але залишено біля державного керма в силу кулуарних домовленостей. Це не заява прем’єр-міністра України. Це є заява представника олігархату та лобіста інтересів транснаціональних корпорацій, які прагнуть за безцінок скупити найкращі українські чорноземи. Маємо нагадати прем’єр-міністрові, що згідно зі ст. 13-14 Основного Закону, єдиним розпорядником головного багатства України, її землі, надр, повітря, водних та природних ресурсів, є народ України, а на державу покладено обов’язок забезпечувати збереження цих ресурсів. Лише народ може ухвалювати рішення про продаж землі і робити це може виключно на загальнонаціональному референдумі. Упевнені, що на сьогоднішній день не може бути й мови про продаж землі сільськогосподарського призначення. У зв’язку з цим будемо звертатися до Верховної Ради України із закликом невідкладно розглянути питання щодо: відставки уряду і прем’єр-міністра Арсенія Яценюка через нездатність оцінити соціально-економічну ситуацію в країні та свідомі дії на руйнування економічних основ української держави; прийняття законопроекту №2906 «Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення», який Згурівська районна рада за ініціативи ВО «Свобода» підтримала ще 11 червня 2015 року. Таке звернення невдовзі підтримали інші районні ради Київщини; прийняття змін до Земельного кодексу України в частині децентралізації повноважень із розпорядження землями сільськогосподарського призначення. Ці питання будемо порушувати на найближчих сесіях Київської обласної ради та Згурівської районної ради, де уповноважені представляти інтереси Згурівщини. ВО “Свобода”, Згурівська районна партійна організація.


4 березня 2016 року

стор. 3 З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО СВЯТА

Ідеальний колектив – жіночий

На роботі кожен із нас проводить більшу частину свого життя, тому колектив вважається другою сім’єю. Відділення «ПриватБанку» - яскравий приклад того, як колектив, де працюють самі жінки , долає труднощі та стає прикладом для багатьох. Всіх жінок, які працюють у цій фінансовій установі, об’єднує активна життєва позиція, вони спільно дбають про майбутнє банку, вкладають у свою працю, натхнення, розум, людяний підхід. Відділення «ПриватБанку» функціонує на території Згурівського району з 4 квітня 2002 року. Незважаючи на солідний вік роботи «ПриватБанку» у Згурівці, колектив хоч і молодий, але стабільний, адже у більшості працівників стаж роботи сягає за 10 років. Обличчям колективу завжди є керівник. Впродовж 10 років «ПриватБанком» керує щира та привітна, завжди усміхнена Т.В. Костенко. Про Тетяну Валеріївну добре відгукуються не лише підлеглі, а й клієнти банку. Про керуючу говорять – це знавець своєї справи та людина, яка завжди тримає руку на пульсі життя, знаючи всі ази роботи в банку, допоможе та проконсультує кожного клієнта. Дисциплінованість та відповідальність – саме на цих рисах акцентує увагу керівник. Незамінним працівником колективу є касир - Л.В.Крисько. Людмила Василівна виконує суто індивідуальну роботу, їй доводиться постійно спілкуватися з клієнтами, тому й притаманні такі риси, як стриманість, ввічливість, терпіння, висока самодисципліна та акуратність. Ці риси викликають повагу і задоволеність працею касира з боку клієнтів та керівництва. Окрім того, що Л.Крисько має найбільший стаж роботи у банку, вона ще і єдина бабуся у колективі. Велике навантаження випадає на спеціалістів по обслуговуванню клієнтів. Про відповідальність Любові Станіславівни Воробей знають не лише у Згурівському відділенні банку, а й вище керівництво, оскільки неодноразово була відзначена, як кращий працівник філії. Такий же фронт роботи, а саме обслуговування клієнтів ліг на плечі наймолодшого працівника колективу С.В.Пірковську. Світлану Володимирівну характеризують, як комунікабельну та чуйну людину. Вона завжди знаходить потрібний підхід до кожного клієнта, удосконалюється та швидко навчається. У розмові Т.В.Костенко охоче пригадує й колишніх працівників установи, а саме привітну та щиру Валентину Михайлівну Самойленко та цілеспрямовану й справедливу Людмилу Миколаївну Лимар. За чистотою та затишком у приміщенні слідкує Світлана Олексіївна Бардіян. Та, порядок має бути не лише на робочих місцях, а й навкруги. Колектив банку разом зі своїми клієнтами дбають про благоустрій прилеглої території. Місцевість поблизу відділення «ПриватБанку» - одна з найошатніших та найчистіших. Про це свідчить постійно квітуча клумба, а також закріплена територія дендропарку. Де добре працюється, там добре і відпочивається. Поміж робочих буднів колектив банку знаходить час і на відпочинок. Так, для прикладу , незмінною традицією впродовж багатьох років є святкувати День банківського працівника. Цього дня всі члени колективу разом і своїми родинами відзначають професійне свято на природі. Весняний подих вітру несе за собою велику кількість спогадів. Цього дня всі пригадують перші сходинки на роботі у фінансовій установі, труднощі та поради своїх наставників, якими і нині користуються. Про свій колектив «Приват Банку» очільниця говорить лише хороше. «У своїх дівчатах бачу не лише відповідальних працівниць, а й відданих та надійних подруг. Ми, як одна велика родина – ділимось всім. У радості разом сміємось, а у горі – співчуваємо. Традиційно поздоровляємо один одного із днем народження, а також із значущими подіями у житті. Тож, користуючись нагодою, напередодні жіночого свята – Дня 8 Березня, від усієї душі хочеться побажати колективу, всім клієнтам банку, читачам районної газети «Панорама» та всім жінкам району, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, почуттям радості, впевненості і душевним спокоєм! Нехай лагідна усмішка весняного сонця дарує вам невичерпну енергію, красу й чарівність, життя буде наповнене щастям, добробутом і натхненням, у ваших оселях панують світло і злагода, у серці – добро і мудрість, у житті – достаток і удача!». Ольга ЕЙЗЕМБРУК.

НОВІ ПЕРЕМОГИ

КОЖНА ДИТИНА – ТАЛАНТУ ПЕРЛИНА Упродовж життя дитина

постійно відкриває для себе щось нове та цікаве, а тому потрібно робити все, щоб допомогти їй знайти у собі талант, розкрити та зберегти його. І тому головна задача дорослих – допомогти дитині знайти себе. Кожний освітній заклад намагається створити усі необхідні умови для розкриття творчого потенціалу дітей. Одним із таких навчальних закладів у Згурівці, який плекає таланти, є музична школа, учні якої постійно радують нас своїми перемогами у різних фестивалях, конкурсах. 28 лютого в м.Києві проходив Всеукраїнський хореографічно-вокальний конкурс «Твій Олімп» участь в якому взяли і вихованці Згурівської дитячої музичної школи. Оцінювало виступи журі, до складу якого входили народні та заслужені артисти України, зірки естради, педагоги, провідні фахівці в області культури, дитячої та юнацької творчості  і патронати фестивалю.   Приємно, що юні таланти Згурівщини не залишили байдужими ні глядачів, ні членів журі, і повернулися додому із заслуженими нагородами. У номінації «вокал» у 2 віковій групі (8-10 років) Диплом за ІІ місце отримала Анастасія Кістол, а її «колеги» Владислав Твердохліб та Ілона Шекера мають дипломи за ІІІ місце. У третій віковій категорії (11-13 років) другу сходинку до вершини «Олімпу» зайняла Владислава Яценко. Наймолодшу, першу вікову категорію (6-7 років) у цьому конкурсі представляла Поліна Льодін, котра також отримала Диплом за ІІ місце. Хореографічний колектив «Balet and dance» також отримав почесну нагороду за ІІІ місце. Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог на шляху подолання творчого Олімпу. Інф. «Панорами».

ЕНЕРГІЙНА, ЗАПАЛЬНА ТА ІНІЦІАТИВНА

Так характеризують свою колегу Катерину ХАРЧЕНКО працівники культури. Ця молода, енергійна та талановита дівчина відома багатьом. Вона – обличчя кожного районного заходу, ведуча свят. У ній високий інтелект добре поєднується із зовнішністю та щирістю душі. Сьогоднішня розповідь про Катерину Харченко, її життя на сцені та поза нею. Дитинство та юні роки пройшли у Києві, але повернення зі столиці на маленьку батьківщину предків – це не лише обставини, а й поклик серця. Батько Катерини, Григорій Миколайович родом із мальовничого села Красне, а його вірна дружина Тетяна Максимівна, мама моєї співрозмовниці, на гостину у село приїздила до бабусі, тут і поєдналися долі двох закоханих сердець. Сім’я Харченків завжди жила за правилами інтелігентного, толерантного підходу до життя і його цінностей. У любові та повазі виростили двох красунечок донечок – Катю та Юлю. Батьки навчали своїх дітей завжди бути щирими та добрими до людей. Довгий час родина жила в столиці, там Катя й закінчила школу. Після здобуття загальної освіти вступила до Національного транспортного університету за спеціальністю інженер-економіст. ВУЗ закінчила із червоним дипломом, але працювати за спеціальністю не стала. Разом із батьками переїхала до Красного, до місця своїх предків, де й почала себе реалізовувати. На сцені ведучою заходів себе не бачила, аж все змінила випадковість. Дебютом публічності став захід на Петра і Павла у с.Красному, де 22-річна дівчина вела святковий концерт. Односельці в молодій дівчині вгледіли дикторські здібності та харизму. І вже на звіті народного колективу «Калинонька» Катерина знову спробувала себе в ролі ведучої, з чим справилась на відмінно. Це помітили більшість працівників культури та й запропонували щирій та привітній дівчині роботу у районному Будинку культури. Катя, не вагаючись, погодилась, і вже рік на районних заходах вона – улюблена ведуча. Про свою «новеньку» колеги відгукуються добре. Говорять, що вона, немов той живчик, всіх своєю запальною енергією заряджає. «Катя у наш колектив влилась легко. Адже вона добра, чуйна, комунікабельна, всім присутнім дарує радість та усмішку», - розповідають працівники культури. К.Харченко досить плавно влилась не лише в колектив, а й культурне життя району. В Каті прокинувся не лише дикторський хист, а і співочий талант. Нині молода красуня одна зі співочих перлин народного хору «Джерело». «У мене нема відчуття, що я тут чужа. Біля мене працюють ті люди, які є нині моїми наставниками та завжди підставлять своє плече підтримки. У цьому мені дійсно пощастило», - говорить К.Харченко. Недарма кажуть, що талановита людина – талановита в усьому. Окрім своєї роботи, від якої отримує задоволення, дівчина така ж непосидюча і вдома. «Ну не можу я сидіти без діла, просто склавши руки. Дуже люблю вишивати, шити бісером, творити з паперу, тканини, різних підручних матеріалів. Коли щось роблю руками, то всі буденні клопоти забуваються. Робота такого роду завжди приносить мені задоволення», - говорить Катя. Частину своїх виробів Катя роздарувала коханому, друзям, близьким, як найкращим поціновувачам її творчості. У спілкуванні зі мною, моя співрозмовниця наголосила на тому, що Згурівщина для неї стала рідною, адже тут живуть щирі, хороші та добрі люди, які допомагають їй себе реалізувати на землі своїх предків. Ольга ЕЙЗЕМБРУК.

ТИЖДЕНЬ ПЕДМАЙСТЕРНОСТІ У НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКОМУ НВК Тема Тижня педагогічної майстерності, який відбувся з 22 по 26 лютого 2016 року у Новоолександрівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок», «Інноваційна діяльність як засіб підвищення педагогічної майстерності вчителя початкових класів. Використання ІКТ». Його метою була пропаганда передового педагогічного досвіду в галузі початкової освіти. Кожен учитель із задоволенням узяв участь у цьому заході, адже ніхто не хотів втратити можливість показати свою майстерність. А повчитися у нашій школі є в кого. Досвідчені учителі вміло використали ІКТ на своїх уроках, показали вміння складати презентації до уроків. Високий професіоналізм, майстерність у використанні нових технологій, зокрема інформаційно – комунікативних, продемонстрували вчителі М.Б.Кашуба, Н.А.Кутова, Г.І. Коваленко, К.А.Балацька, В.М.Козаченко. Не відставали від них і молоді спеціалісти Т.О. Кононенко та Т.В.Петрик. Ур о к - п р езе н тація у 4 класі був присвячений пам’яті Лесі Українки. Учні разом з учителькою М.Б. Кашубою полинули у світ поетеси. Згадали, як ця тендітна, синьоока дівчинка долаючи біль, ішла до перемоги. Саме своєю творчістю вона перемогла смерть. Тема уроку так і звучала «Через любов у безсмертя» Учителі школи мали можливість побачити педагогічну майстерність досвідченої учительки Н.А. Кутової. Вона провела інтегрований урок з української мови та літературного читання, показавши, як потрібно працювати над текстом, над словом. Г.І. Коваленко застосувала ряд інтерактивних методів: «Аукціон знань», «Займи свою позицію», «Мікрофон», «Прес». Уроки музичного мистецтва, які проводить Г.І.Коваленко, завжди приносять насолоду як учням, так і присутнім на уроці учителям. Урок-прогулянка, який провела вчителька з учнями 1 класу, вчив дітей почути музику, слухаючи природу. Перший день Тижня був присвячений рідній мові. Вихователька Т. О.Кононенко провела виховну годину у 1 класі «Люби, вивчай рідну мову!». Слід відмітити

вміння виховательки користуватися ІКТ. Вона підготувала відеопрезентацію, в якій використала фотоматеріали свого класу, вірші, легенди, пісні, які возвеличували рідну мову та Україну. Урок англійської мови провела молодий спеціаліст Т.В.Петрик, де продемонструвала майстерне володіння мовою, уміння використовувати інтерактивні методи, щоб зацікавити дітей. Цікавими і змістовними були різні форми проведення занять:виховний захід у формі інтерактивної гри «Як не захворіти на грип», який провела О.І. Пашківська у 4 класі; урок – сюрприз з математики у 2 класі , який провела В.М.Козаченко; урок – гра з

природознавства у 1 класі (учитель К.А.Балацька); інтегроване заняття у старшій дошкільній групі «Подорож у космос» (Т.В. Новікова); заняття-презентацію, інсценізацію казки «Умій почекати», рольові ігри у дітей середньої дошкільної групи провела Л.П. Лутай; виховне заняття «Мандрівка у країну Доброти», яке провела І.М. Тимченко на групі продовженого дня 2-3 класів, було продумане, мало цікавий зміст. Тиждень педмайстерності завершили засіданням методичного об’єднання, на якому обговорили відкриті уроки та провели урок майстерності виразного читання віршів Лесі Українки та І.Франка. Вчителі знов і знов відкривали свої нові сторінки творчості. Хочеться подякувати заступнику директора М.Б.Кашубі, яка вміло організувала проведення цікавих заходів, та учителям, які взяли активну участь у Тижні педмайстерності. Надія МОТУЗКА, директор Новоолександрівського НВК.

З РЕДАКЦІЙНОЇ СКРИНЬКИ

Щира подяка добрим людям

Трудовий колектив та адміністрація Старооржицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» висловлюють щиру подяку сільському голові Любові Сергіївні Коваль за надання коштів для безкоштовного харчування учнів 1 – 9 класів та вихованців дитячого садочка. Ми в черговий раз переконуємося у тому, що вона є людиною слова, у якої справи не розходяться з обіцянками. Користуючись нагодою, вітаємо Л.С.Коваль та її колектив з Міжнародним жіночим днем. Бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у подальшій діяльності, щоб ще багато років Ви могли радувати людей добрими справами. Нехай здійсняться Ваші мрії та задуми! А. П.ЧАБЕЙ.


4 березня 2016 року Понедiлок, 07 березня

В цей день іменини святкують: Федір, Павло, Афанасій. UA:Перший 06.00, 07.20, 08.20, 09.00, 22.45 Погода 06.05, 07.10 АгроЕра 06.15 День Янгола 07.25 Ера будiвництва 07.35 Свiт on line 07.50, 08.25 Смакота 08.00 Золотий гусак 08.30 Мiграцiйний вектор 08.40 Кориснi поради 09.10, 05.00 Уряд на зв’язку з громадянами 09.45 Бiатлон. Чемпiонат свiту. Гонка переслiдування 12,5 км. Чоловiки 10.40 Бiатлон. Чемпiонат свiту. Гонка переслiдування 10км. Жiнки 11.50 Нiна Матвiєнко. «Ми єдинi, i Україна у нас одна» 15.00 Х/ф «Як вкрасти «Поцiлунок» 17.00 Вiкно в Америку 17.30 “Word on the street” 17.55 Х/ф «Секрет озера Ерроу» 19.30 РЕ:ФОРМА 20.00 Перша шпальта 20.30 Книга ua 21.00, 05.30 Новини 21.50 Подорожнi 23.00 Концерт «Мамо, вiчна i кохана» 00.20 Телемагазин 01.20 Д/ф «Летючi боги Дуньхуана» 01.45 Баскетбол. Чемпiонат України. «Хiмiк» (Южне) «Запорiжжя» (Запорiжжя) 03.30 Х/ф «Острiв любовi» Канал 1+1 06.20 «ТСН-Тиждень» 07.50, 09.10, 10.45 «Мiняю жiнку - 2» 12.00, 13.05, 14.00 «Сiмейнi мелодрами - 5» 12.55 «10 хвилин з прем’єрмiнiстром» 15.00, 17.15 Т/с «Величне столiття. Роксолана - 2» (1) 19.30 ТСН 20.30 «Секретные материалы - 2016» 21.00 Т/с «Хазяйка» (1) 22.00 Х/ф «Кохання у великому мiстi - 3» 23.45 Х/ф «Божевiльне весiлля» (2) 01.30 Х/ф «Помста немовлятi» (3) 02.45 «Шiсть кадрiв» Iнтер 05.55 «10 хвилин з Прем’єрмiнiстром» 06.05 «Подробицi тижня» 07.35 Д/ф «Два Миронова» 08.30 Х/ф «Дiамантова рука» 10.30, 12.25 Х/ф «Найчарiвнiша та найпривабливiша» 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новини 12.40, 14.20 Х/ф «Її серце» 15.05, 16.15 «Жди меня» 18.05, 19.05 Ток-шоу «Стосується кожного» 20.00, 05.30 «Подробицi» 21.00 Т/с «Запитайте в осенi» 22.40, 03.30 Т/с «Шлюб за заповiтом 2: Повернення Сандри» (2) 00.35 Т/с «Так далеко, так близько» (2) 05.05 М/с «Фiксiкi» ТРК «Украина» 06.00 Подiї тижня з Олегом Панютою 06.50, 07.15, 08.15 Ранок з Україною 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 02.00 Подiї 09.15 Т/с «Умови контракту 2» (2) 13.15, 15.30, 02.45 Т/с «Лжесвiдок» (1) 17.30, 19.45 Т/с «Громадянин Нiхто» (2) 22.30 Т/с «Вiйна i мир» (2) 05.45 Зiрковий шлях СТБ 06.15 «Все буде добре!» 08.15 «Зiркове життя» 10.10 «Битва екстрасенсiв. Апокалiпсис» 12.40 Х/ф «Домробiтниця» (1) 14.20 «Битва екстрасенсiв» 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вiкна-Новини» 18.30 Т/с «Коли ми вдома» (1) 20.00 «Слiдство ведуть екстрасенси» 22.00 «Вiкна-Новини» 22.35 «Детектор брехнi 9» 23.35 «Один за всiх»

стор. 4

06.45, 07.15, 08.15 Спорт 06.50, 07.20, 08.20, 09.05, 10.35, 11.55, 18.50, 22.45, 23.20, 00.15 Погода 07.25 Ера будiвництва 07.35, 23.35 На слуху 07.50, 08.25 Смакота 08.30 Паспортний сервiс 08.40 Кориснi поради 09.00, 05.45 Вiчне 09.20, 03.35 Д/ф «I я, таки, жив» 09.50 Перша студiя 10.40 «План на завтра» з Анастасiєю Рiнгiс 11.30 РЕ:ФОРМА 12.00 Засiдання Кабiнету Мiнiстрiв України 13.30 Казки Лiрника Сашка 13.40 Хто в домi хазяїн? 14.00 Мультфiльми 14.15 Суспiльний унiверситет 14.45 Гра долi 15.40, 04.00 Свiтло 16.25, 01.35 Бiатлон. Чемпiонат свiту. Iндивiдуальна гонка 15 км. Жiнки 18.55 Про головне 19.30 Т/с «Мафiоза» 20.30 Вересень 21.30, 05.35 Новини. Спорт 21.50 Слiдство. Iнфо 22.40 Мегалот 23.00 Пiдсумки 23.25 Тепло. Ua 00.20 Телемагазин 04.35 Д/ф «Свiт мистецтва. Зiрка у формi квадрата» Канал 1+1 06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 16.45, 19.30, 23.15 ТСН: «Телевiзiйна служба новин» 06.45, 07.10, 07.45, 08.10, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.35 «Маша i ведмiдь» (1) 09.30, 11.00, 12.20, 13.10 «Мiняю жiнку - 3» 14.45 «Сiмейнi мелодрами - 5» 15.45 Т/с «Торговий центр» 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана - 2» (1) 20.30 «Секретные материалы - 2016» 21.00 Т/с «Хазяйка» 22.00 «Одруження наослiп 2» 00.00 Х/ф «Iван Васильович змiнює професiю» (1) 01.45 Х/ф «Дiвчата» (1) 03.20 М/ф «Пухнастi проти зубастих» (1) 04.40 «Шiсть кадрiв» 05.30 «Служба розшуку дiтей» Iнтер 06.10, 11.15, 12.25 Д/с «Слiдство вели... з Леонiдом Каневським» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з IНТЕРом» 09.20, 21.00 Т/с «Запитайте в осенi» 13.35, 14.20, 16.15 «Сiмейний суд» 18.05, 19.05 Ток-шоу «Стосується кожного» 20.00, 02.30, 05.20 «Подробицi» 22.40, 03.20 Т/с «Шлюб за заповiтом 2: Повернення Сандри» (2) 00.35 Х/ф «Її серце» 04.55 М/с «Фiксiкi» ТРК «Украина» 06.10, 09.15 Зiрковий шлях 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.15 Подiї 07.15, 08.15 Ранок з Україною 10.10, 19.45, 03.30 Ток-шоу «Говорить Україна» 11.00, 05.20 Реальна мiстика 13.00 Агенти справедливостi 13.55, 15.20, 21.00 Т/с «Громадянин Нiхто» (2) 16.20 Глядач як свiдок 18.00, 04.35 Т/с «Не зарiкайся» (2) 23.00 Подiї дня 23.30, 02.00 Т/с «C.S.I.: Мiсце злочину маямi» (2) СТБ 06.40 «Все буде добре!» 08.40 «Битва екстрасенсiв. Апокалiпсис» 11.05 «МастерШеф» 14.15 «МастерШеф. Невiдома версiя» 16.00 «Все буде добре!» Середа, 09 18.00 «Вiкна-Новини» 18.30 Т/с «Коли ми вдома» (1) березня В цей день іменини 20.00 «МастерШеф Дiти - 5» святкують: Іван, Євгенія, 22.00 «Вiкна-Новини» Марія, Григорій. 22.45 «МастерШеф Дiти - 5» UA:Перший 00.25 «Один за всiх» 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 01.45 «Слiдство ведуть 18.30, 21.00, 01.20, 05.10 екстрасенси» Новини 06.10, 07.10 АгроЕра Четвер, 10 березня 06.20, 23.45 Вiд першої особи В цей день іменини

01.00 «Слiдство ведуть екстрасенси» Вiвторок, 08 березня В цей день іменини святкують: Олександр, Іван, Моісей, Фелікс. UA:Перший 06.00, 07.20, 08.20, 09.00, 13.00, 17.25, 22.45 Погода 06.05, 07.10 АгроЕра 06.15 День Янгола 07.25 Свiт on line 07.50, 08.25 Смакота 08.00 Золотий гусак 08.30 Паспортний сервiс 08.40 Кориснi поради 09.15 Х/ф «Як вкрасти «Поцiлунок» 11.15 Концертна програма. В Павлик 13.25 Х/ф «Секрет озера Ерроу» 15.20 Фольк-musiс. Для вас, жiнки! 16.20 Путiвник прочанина 16.35 Подорожнi 17.30, 02.10 Т/с «Бiлявка» 21.00, 05.30 Новини 21.50 Вiйна i мир 23.00 «Шлягер року. Для тебе, кохана...» 00.20 Телемагазин 01.20 Д/ф «Володимир Iвасюк. Щоб народитися знову» 05.05 Д/ф «Iван Терещенко. Колекцiонер справ благодiйних» Канал 1+1 06.00 М/ф «Пухнастi проти зубастих» (1) 07.05, 19.30 ТСН 08.15 Х/ф «Кохання у великому мiстi - 3» (1) 10.00 «Мiняю жiнку - 2» 11.15, 12.45, 14.00 «Мiняю жiнку - 3» 15.40 Х/ф «Дiвчата» (1) 17.35 Х/ф «Iван Васильович змiнює професiю» (1) 20.15, 03.00 «1+1 удома: 8 березня» 22.20 «Концерт О.Пономарьова «Я люблю тебе..» 23.40 Х/ф «Пiнгвiни мiстера Поппера» (1) 01.30 Х/ф «Божевiльне весiлля» (2) 04.45 «Шiсть кадрiв» 05.55 «Служба розшуку дiтей» Iнтер 06.15 Д/ф «50 рокiв без Ахматової» 07.15 Х/ф «Найчарiвнiша та найпривабливiша» 09.00, 21.00 Т/с «Запитайте в осенi» 10.50 Т/с «Тiльки не вiдпускай мене» (2) 14.40 Концерт «Поговори зi мною, мамо» 16.10 Т/с «Ключi вiд щастя» (2) 20.00, 05.20 «Подробицi» 22.40, 03.40 Т/с «Шлюб за заповiтом 2: Повернення Сандри» (2) 00.35 Т/с «Так далеко, так близько» (2) 05.10 М/с «Фiксiкi» ТРК «Украина» 06.10, 05.20 Зiрковий шлях 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 02.00 Подiї 07.15, 08.15 Ранок з Україною. 8 березня 09.15 Т/с «Умови контракту 2» (2) 13.15, 15.20, 17.30, 19.45 Т/с «Громадянин Нiхто» (2) 22.30 Т/с «Вiйна i мир» (2) 02.45 Реальна мiстика СТБ 06.20 «Все буде добре!» 08.20 «Зiркове життя» 10.15 «Битва екстрасенсiв. Апокалiпсис» 12.55 «МастерШеф» 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вiкна-Новини» 18.30 Т/с «Коли ми вдома» (1) 20.00 «Кохана, ми вбиваємо дiтей» 22.00 «Вiкна-Новини» 22.45 «Кохана, ми вбиваємо дiтей» 23.45 «Один за всiх» 00.55 «Слiдство ведуть екстрасенси»

Ти рости всім нам на втіху, в домі твоєму хай буде море сміху. Янголятка, щоб кружляли, від всіх бід охороняли. Красенем, щоб ти зростав, і здоров’я, й мудрість мав. У найщасливіший для дитини день – день його народження 6 березня ми раді вітати нашого улюбленця, дорогенького хрещеника БОРИСОВЕЦЬ

ВЛАДИСЛАВА СЕРГІЙОВИЧА з с. Нова Оржиця

Хай веселочка барвиста і зірочка промениста в один рік, в таке свято несуть щастячка багато. Казкових пташок, звірят й цілий мармеладний сад, сміху, радості, усмішок, цікавинок і потішок. Хрещенику наш рідненький, зайчику наш маленький, будь здоровим, будь щасливим ти на радість нам. Хай в твоєму житті будуть завжди зелена дорога і сонячні дні. Хрещена Леся зі своєю сім”єю.

святкують: Тарас, Макарій. UA:Перший 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00, 01.20, 05.10 Новини 06.10, 07.10 АгроЕра 06.20, 23.45 Вiд першої особи 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 06.50, 07.20, 08.20, 09.05, 11.25, 18.50, 21.45, 23.20, 00.15 Погода 07.25 Тепло. Ua 07.35, 23.30 На слуху 07.50, 08.25 Смакота 08.30 Паспортний сервiс 08.40 Кориснi поради 09.00, 05.45 Вiчне 09.25, 18.55 Про головне 09.55, 03.45 Д/с «Замки Європи» 10.40 Вiкно в Америку 11.30 Вiйна i мир 12.15 Слiдство. Iнфо 13.15, 05.00 Час-Ч 13.40 Казки Лiрника Сашка 13.50 Мультфiльми 14.15 Суспiльний унiверситет 14.35 Спогади 15.25 Надвечiр’я. Долi 16.25, 01.35 Бiатлон. Чемпiонат свiту. Iндивiдуальна гонка 20 км. Чоловiки 19.25 Т/с «Мафiоза» 20.25 Д/ф «Албанськi жiнки за власне майбутнє» 21.30, 05.35 Новини. Спорт 21.50 «Схеми» з Наталiєю Седлецькою 22.15 5 баксiв.net 23.00 Пiдсумки 00.20 Телемагазин 04.25 Д/ф «Вiтрильник iз запахом свiтла. Михайло Драгоманов, Леся Українка» Канал 1+1 06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 16.45, 19.30, 23.05 ТСН 06.45, 07.10, 07.45, 08.10, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.35 «Маша i ведмiдь» (1) 09.30, 11.00, 12.20, 13.00 «Мiняю жiнку - 3» 14.45 «Сiмейнi мелодрами - 5» 15.45 Т/с «Торговий центр» 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана - 2» (1) 20.30 «Секретные материалы - 2016» 21.00, 22.00 Т/с «Хазяйка» 23.40 «Таємницi генiя Шевченка» 03.05 «Шiсть кадрiв» Iнтер 06.10, 11.15, 12.25 Д/с «Слiдство вели... з Леонiдом Каневським» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з IНТЕРом» 09.20, 21.00 Т/с «Запитайте в осенi» 13.35, 14.20, 16.15 «Сiмейний суд» 18.05, 19.05 Ток-шоу «Стосується кожного» 20.00, 05.20 «Подробицi» 22.40, 03.50 Т/с «Шлюб за заповiтом 2: Повернення Сандри» (2) 00.35 Т/с «Ключi вiд щастя» (2) ТРК «Украина» 06.10, 11.00, 05.20 Реальна мiстика 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.20 Подiї 07.15, 08.15 Ранок з Україною 09.15 Зiрковий шлях 10.10, 03.30 Ток-шоу «Говорить Україна» 13.00 Агенти справедливостi 13.55, 15.20, 22.00, 23.30 Т/с «Громадянин Нiхто» (2) 16.20 Глядач як свiдок 18.00, 04.35 Т/с «Не зарiкайся» (2) 19.45 Футбол. Лiга Європи УЄФА. «Шахтар» - «Андерлехт» 23.00 Подiї дня 00.30, 02.10 Т/с «C.S.I.: Мiсце злочину маямi» (2) СТБ 06.10 «Все буде добре!» 08.10 «Зiркове життя» 09.55 «Кохана, ми вбиваємо дiтей» 12.50 «МастерШеф - 2» 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вiкна-Новини» 18.30 Т/с «Коли ми вдома» (1) 19.55 «Я соромлюсь свого тiла 3» 22.00 «Вiкна-Новини» 22.45 «Я соромлюсь свого тiла 3» 00.10 «Один за всiх» 01.20 «Слiдство ведуть екстрасенси»

П’ятниця, 11 березня

Однорічне дитятко, цікаве й веселе, твій щебіт наповнює щастям оселю. Зростай, синочку, здоровим і завзятим, від долі діставай скарбів багато! У цей радісний день хочемо привітати дорогенького, любого, милого, щебетливого, гарного, життєрадісного, рідненького синочка БОРИСОВЕЦЬ

ВЛАДИСЛАВА СЕРГІЙОВИЧА з с. Нова Оржиця з нагоди

1 року від дня народження, який він святкуватиме 6 березня Наше янголятко, кохане дитятко, за тебе радіють святі небеса, і радість ти наша, щастя і гордість. Рости, наш рідненький, міцним і здоровим під тихий шум вітру і спів солов”їв. І хай тобі розкіш дарують гаї. Ніжки твої нехай втоми не знають, а губки нехай прикрашає усмішка. А твердість хай буде, ну як у горішка. Ти рочок сьогодні святкуєш в родині, і ми безумовно радіємо всі, і щиро бажаємо щастя Владиславчику, кровиночці нашій і нашій красі. З любов”ю до тебе твої найрідніші тато Сергій і мама Юля.

В цей день іменини UA:Перший Субота, 12 березня святкують: Порфирій, 06.00, 07.25, 08.00, 09.00, В цей день іменини Севастьян. 10.15, 22.15, 22.45 Погода святкують: Прокопій, Петро, UA:Перший 06.05 Свiт православ’я Павло. 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 06.35 Крок до зiрок UA:Перший 18.30, 21.00, 01.30, 05.10 06.00 Пiдсумки 07.40 Свiт on line Новини 06.20, 07.00, 08.05, 09.00, 08.15 Смакота 06.10, 07.10 АгроЕра 14.10, 21.55, 22.45, 23.15, 00.15 08.40 Тепло.Ua 06.20 Вiд першої особи 09.15 Путiвник прочанина Погода 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 09.25 Гра долi 06.25 У просторi буття 06.50, 07.20, 08.20, 09.05, 07.15 Смакота 09.55 Мистецькi iсторiї 11.55, 18.00, 22.45, 23.45, 00.15 07.50 Свiт on line 10.20 Спогади Погода 10.50 Твiй дiм 08.10 АгроЕра. Пiдсумки 07.25 Ера будiвництва 11.35 Д/ф «Смачнi подорожi» 08.35, 23.45 Золотий гусак 07.35, 23.50 На слуху 12.30 Фольк-music 09.15 Word on the street 07.50, 08.25 Смакота 13.55, 02.20 Бiатлон. Чемпiонат 09.40 Хто в домi хазяїн? 08.30 Територiя закону свiту. Мас-старт 12,5 км. Жiнки 10.10 Хочу бути 08.35 Паспортний сервiс 15.05 Чоловiчий клуб. Спорт 10.30 Школа Мерi Поппiнс 08.40 Кориснi поради 11.00 М/с «Казки Андерсена. 16.30 Дорога до Рiо-2016 09.00, 05.45 Вiчне 16.55, 03.10 Бiатлон. Чемпiонат Сучасне прочитання» 09.25, 18.55, 04.30 Про головне 12.45 Концертна програма свiту. Мас-старт 15км. Чоловiки 09.55 Чоловiчий 17.55 Театральнi клуб сезони 10.35 Чоловiчий 18.30, 04.00 Т/с клуб. Спорт Виконую розпис стін (інтер’єр/екстер’єр) «Бiлявка» 12.00 Вересень 21.00, 05.30 Новини - швидкий термін виконання; 12.30 «Схеми» 21.30 Прем’єр- зображення будь-якої складності; з Наталiєю України Ціна виконання замовлення залежить мiнiстр Седлецькою А.Яценюк про від складності та часу роботи. 13.15, 05.00 Час-Ч Маю вищу освіту художника декоратив- реформи 13.40 Казки 21.40 Перша но-прикладного мистецтва. Лiрника Сашка ЗВЕРТАЙТЕСЬ - БУДУ РАДА ВИКОНАТИ шпальта 13.50 Школа Мерi 22.20 Книга ua ХУДОЖНЄ ОФОРМЛЕННЯ. Поппiнс 23.00 «Шлягер року. Контактний номер: 0935467606. Яна. 14.15 Суспiльний Для тебе, кохана...» унiверситет 00.20 Телемагазин Павла Табакова 14.35 Театральнi сезони 01.20 Музичне турне 14.15 5 баксiв.net 15.25 Вiра. Надiя. Любов Канал 1+1 15.35 Чоловiчий клуб 16.25, 02.55 Бiатлон. Чемпiонат 16.25, 02.25 Бiатлон. Чемпiонат 07.00 «Однокласники» свiту. Естафета 4х6 км. Жiнки свiту. Естафета 4х7,5 км. 08.00 «Українськi сенсацiї» 18.15, 01.20 Новини. Свiт 09.00 Лотерея «Лото-забава» Чоловiки 18.45 З перших вуст 09.40 М/ф «Маша i ведмiдь» (1) 18.00, 04.00 Т/с «Бiлявка» 19.35 INTERMARIUM 10.05 ТСН 20.30 На пам’ять 20.30 План на завтра» з 21.00, 05.30 Новини 11.00, 12.10 «Свiт навиворiт - 5: Анастасiєю Рiнгiс Iндонезiя» 21.30 Дорога до Рiо-2016 21.30, 05.35 Новини. Спорт 22.00 Iнша музика з Олексiєм 13.20 «Одруження наослiп 2» 21.50 Перша студiя 14.40 «Лiга смiху 2» Коганом 23.00 Пiдсумки 17.00 Х/ф «Води слонам!» (1) 22.40 Мегалот 23.20 Шлях до перемоги 19.30, 05.15 «ТСН-Тиждень» 23.00 Територiя закону 00.20 Телемагазин 21.00 «Голос країни 6» 23.20 Шлях до перемоги 01.45 Музичне турне 23.20 «Свiтське життя» 00.20 Телемагазин Канал 1+1 00.20 Х/ф «Пiсня пiсень» (1) 01.20 Музичне турне 06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 01.55 Х/ф «Ледi» (3) Канал 1+1 12.00, 16.45, 19.30 ТСН 04.00 «Шiсть кадрiв» 06.50, 19.30 ТСН 06.45, 07.10, 07.45, 08.10, 09.10 07.50 «Свiтське життя» Iнтер «Снiданок з 1+1» 05.40 М/с «Фiксiкi» 08.50 Т/с «Хазяйка» (1) 07.35 «Маша i ведмiдь « 05.50 «Подробицi» 13.00 «Голос країни 6» 09.30, 11.00, 12.20, 13.00 15.40 «Вечiрнiй квартал» 06.20 Х/ф «Бережiть жiнок» «Мiняю жiнку - 3» 17.35, 18.30 «Розсмiши комiка 09.00 «Готуємо разом» 14.45 «Сiмейнi мелодрами - 5» 7» 10.00 «Орел i решка. 15.45 Т/с «Торговий центр» Навколосвiтня подорож». 20.15 «Українськi сенсацiї» 17.10 Т/с «Величне столiття. 21.15 «Лiга смiху 2» 11.00 «Орел i Решка. Шопiнг». Роксолана - 2» (1) 12.00 Х/ф «Люблю. 9 березня» 23.25 «Вечiрнiй Київ 2015» 20.20 «Вечiрнiй Київ 2015» 01.45 «Концерт О.Пономарьова 13.30 Т/с «Птаха у клiтцi» (2) 22.40 «Свiтське життя» 17.00, 21.40 Т/с «Криве «Я люблю тебе..» 23.40 Х/ф «Ледi» (3) дзеркало душi» (2) 03.15 «Шiсть кадрiв» 02.15 «Просто шоу» 20.00 «Подробицi тижня» Iнтер 05.50 «Шiсть кадрiв» 21.30 «10 хвилин з Прем’єр05.35 «Жди меня» Iнтер мiнiстром» 07.45, 20.00 «Подробицi» 06.10, 11.15, 12.25 Д/с 08.30 Х/ф «Кухарка» 22.30 Д/ф «Шевченко. 200 «Слiдство вели... з Леонiдом 10.00 Х/ф «Бережiть жiнок» рокiв самотностi» Каневським» Х/ф «Сусiди за 12.30 Концерт «Поговори зi 23.35 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, мною, мамо» розлученням» 09.00, 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 14.20 Х/ф «Ромашка, кактус, 01.25 Х/ф «Двоє пiд дощем» (2) Новини ТРК «Украина» маргаритка» 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 16.10 07.50 Агенти Х/ф «Сусiди за 06.15, «Ранок з IНТЕРом» справедливостi розлученням» 09.20 Т/с «Запитайте в осенi» 18.05, 20.40 Т/с «Птаха у 07.00 Подiї 13.35, 14.20, 16.15 «Сiмейний клiтцi» (2) 09.45 Х/ф «Доля Марiї» (1) суд» 22.30 Х/ф «Люблю. 9 березня» 11.40 Т/с «Моє нове життя» (1) 18.05 Ток-шоу «Стосується 00.05 Х/ф «Двоє пiд дощем» (2) 15.10 Х/ф «Помилки кохання» кожного» (1) 01.50 Х/ф «Джон Рабе» (2) 20.00, 01.55 «Подробицi» 17.00, 20.00 Т/с «Господиня 03.50 Х/ф «Iгри патрiотiв» (2) 21.00 «Чорне дзеркало» великого мiста» (1) ТРК «Украина» 23.30 Х/ф «Iгри патрiотiв» (2) 19.00 Подiї тижня з Олегом 07.00, 15.00, 19.00 Подiї 02.45 Д/с «Пiдроблена iсторiя» 07.10 Зiрковий шлях Панютою 03.25 Х/ф «Легенда про 09.00 Кулiнарна Академiя 19.40, 05.50 10 хвилин з Прем’єр-мiнiстром України княгиню Ольгу» Олексiя Суханова ТРК «Украина» 10.00 Вiдверто з Машею 21.45 Х/ф «Пiзня любов» (1) 23.45 Т/с «Не зарiкайся» (2) 06.10, 11.20 Реальна мiстика Єфросiнiною 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 11.00 Х/ф «Жила-була любов» 02.20 Зiрковий шлях СТБ 19.00, 01.15, 04.00 Подiї (1) 06.00 «Все буде добре!» 07.15, 08.15 Ранок з Україною 13.00 Х/ф «Доля Марiї» (1) 07.55 «Холостяк - 6» 09.15, 05.30 Зiрковий шлях 15.20 Х/ф «Пiзня любов» (1) 10.10, 19.45 Ток-шоу «Говорить 17.15, 19.40 Т/с «Моє нове 09.00 «Все буде смачно!» 11.00 «Караоке на Майданi» Україна» життя» (1) 13.15, 15.30 Т/с «Громадянин 21.45 Х/ф «Помилки кохання» 12.00 «Україна має талант! Дiти» Нiхто» (2) (1) 15.00 «Я соромлюсь свого тiла 18.00, 04.45 Т/с «Не зарiкайся» 23.40 Т/с «Вiйна i мир» (2) 3» (2) 05.30 Реальна мiстика 17.00 «Слiдство ведуть 21.00 Х/ф «Жила-була любов» СТБ екстрасенси» (1) 05.55 «ВусоЛапоХвiст» 19.00 «Битва екстрасенсiв» 23.00 Подiї дня 08.00 «Караоке на Майданi» 20.40 «Один за всiх» 23.30, 02.05 Т/с «C.S.I.: Мiсце 09.00 «Все буде смачно!» злочину маямi» (2) 09.55 Т/с «Коли ми вдома» (1) 21.55 «Я соромлюсь свого тiла 3» СТБ 12.15 «Холостяк - 6» 23.20 «Детектор брехнi 9» 06.35 Т/с «Коли ми вдома» (1) 15.05 «МастерШеф Дiти - 5» 07.50 Х/ф «Одружений 19.00 «Україна має талант! холостяк» (1) Дiти» 09.35 Х/ф «Дiвоча вечiрка» (1) 21.55 Х/ф «Iван Васильович 1 (коло) - без обмежень аудиторії 18.00 «Вiкна-Новини» змiнює професiю» (1) (загальнодоступна). 18.30 Т/с «Коли ми вдома» (1) 00.05 Т/с «Коли ми вдома» (1) 2 (трикутник) - перегляд 20.00 «Холостяк - 6» 01.55 «Слiдство ведуть неповнолітніми глядачами 22.00 «Вiкна-Новини» екстрасенси» рекомендовано разом з 22.45 «Холостяк - 6» батьками або з відома 00.40 Т/с «Коли ми вдома» (1) батьків. Недiля, 13 березня 3 (квадрат) - рекомендується 02.20 «Слiдство ведуть В цей день іменини тільки для дорослих. екстрасенси» святкують: Василь, Кіра, Марина, Нестор.

ХУДОЖНІЙ РОЗПИС СТІН

6 березня нашому ріднесенькому, дорогесенькому, ласкавому, слухняному, доброму, привітному племінничку, братику, славному, золотому внучку

ВЛАДИСЛАВУ СЕРГІЙОВИЧУ БОРИСОВЕЦЬ

виповнюється один рік Ти наше улюблене зернятко, ти наш промінчик надії і тепла. Підростай чесним і мужнім, ми будемо завжди оберігати тебе. Боже, подаруй нашій дитині ласку, хай буде життя його схоже на казку. Принеси в дар здоров’я, будь ласка, і рясні зорепади щастя. Зійшли, Боже, ангеликів з неба, щоб крильми пригортали до себе. Будь, наш Владік, ти завжди щасливий, радість хай іскриться в оченятах милих. Зірка-росяниця хай красою вмиє, а водиця чиста дасть здоров’я й сили. Свято велике прикрасило дім, тобі тільки рік, радісно всім. Дарунки навколо, ласощі, квіти, тож і ми з тобою будемо радіти. Нехай тебе люблять і поважають люди, а ми тобі бажаємо щастя і долі повсюди! З безмежною любов’ю та ніжністю тьотя Валя, Богданчик, Назарчик, дідусь Міша, бабуся Єва.

Наша люба, дорога, найкраща, - і повітря, і життя наше, і щастя! Вам радості бажаємо і добра, хай же доля не таїть на Вас зла. Всіх благ Вам земних бажаємо за душу щедру і просту, цілуємо, любимо і обнімаємо за ласку, щедрість й доброту. Адресуємо найкращі, найтепліші, найніжніші привітання нашій дорогій, любій, добрій, щирій, дбайливій матусі, прекрасній, золотій, люблячій бабусі

РУДОМИНІ ТЕТЯНІ ТРОХИМІВНІ з с. Лизогубова Слобода

з нагоди поважного 80-річчя, яке ювілярка зустріне 7 березня Матінко, зіронько, ластівко сива! Хай Ваша доля буде щаслива, хай Ваші дні смутку не знають, сонячні ранки сто літ зустрічають. Хай ніколи не болять Вам руки, старість хай обходить повсякчас, тільки радість хай приносять внуки і всі люди поважають Вас. Мамо люба, рідна наша ненько, Ви живіть, і милий нам цей світ. Хай здоров’ям повниться серденько і живіть на радість нам сто літ. З безмежною любов’ю та шаною дочки Олена, Наташа, Світлана, зяті, внуки.


4 березня 2016 року

стор. 5

АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АРХАЇКА»

СПОРТ

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ

під керівництвом сертифікованого архітектора з великим досвідом роботи виконує роботи з розробки детальних планів території та архітектурно об’ємного проектування для всіх це комбікорми, зроблені голландцями на заводах ТРАУ НУРІвидів будинків і споруд (у тому числі ШИН та перевірені роками в Європі. Їх можна виконання генпланів), оформлення придбати: м. Яготин, вул. Котляревського, 5; м. матеріалів для отримання Березань, вул. Привокзальна, 20-Б; м. Переяслав-Хмельницький вул. Ярмаркова,146. ФОРМУЄбудівельного паспорта забудови МО ДИЛЕРСЬКУ МЕРЕЖУ З ПІДПРИЄМЦЯМИ. земельної ділянки, тимчасових Тел.: 096-77-123-99, 093-688-61-75. споруд (ТС) та малих архітектурних ВІКНА енергозберігаючі, балкони, форм (МАФ), консультації з ДВЕРІ вхідні та міжкімнатні, матеріали архітектурних та будівельних для утеплення стін, для підлоги, дахів, парканів, жалюзі та ролети всіх типів. питань, проекти на водопостачання Гаражні ворота, водостічні системи, та електропостачання, проводить душові кабіни, тощо. Можливі монтаж, супровід будівництва, тощо. Можливий кредит, розстрочка, безнал. Працює державна програма з повернення коштів за варіант виконання робіт на субпідряді. утеплення. Адреса: селищна рада, 2 поверх. Тел.: 096-824-58-63. (095) 855-16-34; (063) 245-51-06;

КАЛИНКА -

(098) 517-30-67; м. Яготин.

БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН УСТАНОВКА водопровідних систем. ЧИСТКА КОЛОДЯЗІВ, копання каналізацій, БЕТОННІ КІЛЬЦЯ.

СВЕРДЛОВИНИ ПІД КЛЮЧ.

Довідки за телефоном: 099-93-12-263.

Втрачене посвідчення батьків багатодітної сім’ї серія БС № 010329, видане Згурівською райдержадміністрацією 11.11.2014 року на ім’я Цвященко Анна Володимирівна і Юрій Федорович, вважати втраченим.

БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН на воду. ВОДОПРОВІД під ключ. Якісно. Швидко. Гарантовано. Недорого. Тел.: 066-420-76-65, 067-958-61-96.

15 15 15 15 17 15 17

11 10 10 10 8 7 5

1 4 2 2 3 3 2

3 1 3 3 6 5 10

101-52 89-52 92-51 92-68 92-88 63-53 63-88

34 34 32 32 27 24 17

15 17 0

3 1 0

2 1 0

10 15 0

71-78 60-137 0-0

11 4 0

Турнірна таблиця результатів Першої ліги: Назва команди Ігри В Н П Голи

№ п/п 1 2 3 4 5 6 7 8 9

ФК «Садовод» с. Нова Олександрівка ФК «Садовод-Ветеран» с. Н. Олександрівка ФК «Альянс» смт Згурівка ФК «Шеріф» смт Згурівка ФК «Кристал» с. Мала Березанка ФК «Усовка» с. Усівка ФК «Автомобіліст» смт Згурівка ФК «Кіс-Агро-2» с. Безуглівка ФК «Нива» с. Нова Оржиця

22 22 20 22 21 20 22 20 20

17 14 14 14 13 12 11 7 6

2 4 3 2 4 2 0 3 2

3 4 3 6 4 6 11 10 12

10 11 12 13

ФК «Атлетик» с. Жуківка та с. Мала Супоївка ФК «Темп» с. Лизогубова Слобода ФК «Космос» с. Ярешки ФК «Факел» с. Леніне

19 23 23 22

4 4 4 2

3 3 3 1

12 16 16 19

157-56 119-89 113-42 114-84 99-62 77-70 85-78 71-97 104101 54-97 70-129 60-119 61-146

Очки 53 46 45 44 43 38 33 24 20 15 15 15 7

Ласкаво просимо вболівальників приходити на футзальні матчі у подальшому. Наступні матчі ви можете поспостерігати найближчих вихідних.

Лютневий турнір Згурівського району із спортивного більярду

В смт Згурівка ПРОДАЄТЬСЯ АВТОМОБІЛЬ ВАЗ 2107 (баклажан), 2000 р.в. у відмінному стані. Ціна договірна. 26-28 лютого сектором молоді та спорту Згурівської райдержадміністрації, громадською Тел.: 067-911-49-82, організацією «Федерація більярдного спорту Згурівського району» було проведено Лютне098-200-66-30. вий турнір Згурівського району зі спортивного більярду. До участі у змаганнях долучилися 16 спортсменів. Перемогу у турнірі здобув – Вадим Охріменко, ІІ місце – Павло Зеленюк, ІІІ місце – Лаврушенко Олексій. Висловлюємо найщиріші вітання всім учасникам змагань та ТУТ бажаємо безліч перемог у майбутньому!

МОГЛА Б БУТИ ВАША РЕКЛАМА 04570-5-04-25

Налаштування супутникових систем. Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Тел.: 093-337-03-18, 068-801-48-65.

ЛЮБИМО. ПАМ’ЯТАЄМО. СУМУЄМО

ЛЮДИНІ ВЕЛИКОЇ ДУШІ, ЩИРОГО СЕРЦЯ – ВІЧНА ПАМ”ЯТЬ Цими днями минає 9 скорбних днів, як після тяжкої хвороби пішов з життя наш коханий, любий, дорогий чоловік, люблячий, добрий, щирий татусь, турботливий, дбайливий дідусь

Олександр Миколайович ПЕКЛО

(11.09.1961-27.02.2016 р.р.) Це була Людина з великої букви. Людина, яка навчила по-справжньому цінити кожну мить життя. Любити рідних, поважати кожного, не заздрити, не брехати, гідно крокувати в майбутнє! У татуся, завжди очі були сповнені такої щирості і любові, що хочеться зазирати в них знову і знову. Татку, скільки буду жити завжди пам”ятатиму тебе, і пишатимусь тим, що я дитя твоє! Догоріла свічечка і не знайти слів,аби передати пекучий смуток та біль розлуки, які навічно лягли глибокою раною на наші серця. Скільки б часу не пройшло, ми будемо пам’ятати твою безмірну доброту, щирість і любов до нас. Спи спокійно, наш рідненький, нагорьований, в темній хаті, в далині, хай печаль і наші сльози не тривожать твої сни. Нехай свята земелька буде лебединим пухом, а світле Царство Небесне буде вічним. В ці скорботні дні хочемо висловити подяку рідним, кумам, сусідам та всім-всім добрим людям, які прийшли провести в останню путь нашу дорогу людину. Сумуючі дружина, діти, внук.

ТОРКАЄ ПАМ’ЯТЬ БОЛІСНУ СТРУНУ

Матусе, наша берегине! Ніхто не зміг Вас спасти. Цвіла в дворі, мов кущ калини, зів”яла – сироти ми всі! 7 березня минає прожитий у горі рік, як зловісна смерть обірвала життя найріднішої в світі Людини – люблячої, ніжної, турботливої матусі, любої, дбайливої бабусі

КОШІЛЬ Віри Олександрівни

8 9 10

ФК «Кіс-Агро» с. Безуглівка ФК «Згура» смт Згурівка ФК «Оржиця» с. Стара Оржиця ФК «Автосоюз» смт Згурівка ФК «Дружба» с. Нова Оржиця ФК «Дорожник» смт Згурівка ФК «Зелена Брама» с. Право Жовтня ФК «Ніка» с. Усівка ФК «Середовка» с. Середівка ФК «Згура-2» смт Згурівка

ЧИЩЕННЯ КОЛОДЯЗІВ Чистимо та підкопуємо колодязі будь-якої складності. Встановлюємо кільця та зруби. Працюємо без могоричів та підсобних працівників. Тел.: 097-493-86-21, 095-412-18-98.

ПІДПРИЄМСТВУ ПОТРІБНІ НА РОБОТУ ВОДІЇ КАТЕГОРІЇ «С», «Е». ТЕЛ.: 067-50878-00.

СУПУТНИКОВЕ ТБ

п/п 1 2 3 4 5 6 7

ЗДАЄТЬСЯ В ОРЕНДУ адміністративне приміщення по вул. Залізнична, 7. Ціна договірна. Тел.: 098-081-52-72.

КУПЛЮ ГОРІХИ. Дорого. Олег. Тел.: 068-918-55-93, 093-024-10-75.

ПРОДАЄТЬСЯ БУДИНОК (85м2) в центрі смт Згурівка по вул. Ватутіна, 34, площею 0,17 га. Будинок газифікований, є парове опалення, дві плити. Є сад, погріб, літня кухня, сарай, город, гараж. Колодязь у дворі. Ціна 11 тис. у.о. Тел.: 063-456-28-75.

До логічного завершення підходить Першість Згурівського району з футзалу. Минулих вихідних минув черговий тур другого кола Першості у Вищій та Першій лігах. Відбуваються ігри у приміщенні Згурівського ФОКу. І відтепер до вашої уваги пропонуються результати турніру за підсумками першого кола та зіграних турів другого кола: Турнірна таблиця результатів Вищої ліги: № Назва команди Ігри В Н П Голи Очки

з с. Лизогубова Слобода (30.07.1938-7.03.2015 р.р.) Тяжко переживати втрату рідної людини. У цей день ми прийдемо до могилки, щоб пом”янути, віддати шану, низько вклонитись над горбочком землі і подякувати Вам, рідна, за ласку, за мудре слово, материнську любов і працю, за відданість, за тепло душі і щирість серця , турботу, яку Ви дарували нам за життя. Закотилось сонце за високі гори. В серці нашім рана – найстрашніше горе. Бо не стало мами, бджілки-трудівниці, найрідніша мила, ніжна жалібнице! Як же нам без Вас в світі проживати? Всіх посиротіла, спорожніла хата. Нехай покоїться з миром Ваша щира душа у Вічному Царстві Небесному, а свята земелька буде пухом. В скорботі син, невістка, внучка Ірина.

Зимовий турнір Згурівського району з шахів

Минулої неділі, 28 лютого відбувся Зимовий турнір Згурівського району з шахів, участь у якому взяли 12 спортсменів. Перемогу у турнірі святкував Михайло Григорович Кузьменко, ІІ місце здобув Анатолій Леонтійович Мирида, ІІІ місце здобув Валерій Олександрович Озерний. Організатори та учасники турніру висловлюють слова вдячності за надану допомогу керівнику сільськогосподарської асоціації Приватне сільгосппід«Нива Переяславщини» Олександру Олексійовичу Мостіпану, завдяки йому переможці турніру були приємство “Голд-Фіш” скупонагородженні грамотами, медалями та призами. вує від населення молодих телят (від 2 тижнів) на відгодівлю. Ціна Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам безліч перемог у майбутньому! за домовленістю. Тел.: 066-081Дмитро ХАРЧЕНКО, 07-47, 068-574-68-78. завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації. АДМІНІСТРАЦІЯ ТОВ « НАТАША – АГРО» ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ: 1.Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (робота на імпортній та вітчизняній техніці) 2.Водій автотранспортних засобів ( робота на КамАЗах з причіпом та автобусах) 3.Агроном Заробітна плата виплачується ЩОМІСЯЧНО. Надається гуртожиток та харчування. Звертатись за адресою: с.Нова Басань, Бобровицький район, Чернігівська область, вул.Циганівка, 27. Телефони: 0674606286, 0674606294, Факс 04632 25610.

ТОВ “КМТК” С. СУПОЇВКА ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ ВОДІЇВ КАТЕГОРІЇ “С”. ЗАРОБІТНА ПЛАТА ВИСОКА. ТЕЛ.: 067-466-25-02, 067-324-01-70.

ЗАКУПОВУЄМО корів, бичків, телиць, коней. Тел.: 067-98511-87, 099-490-21-56.

КУПЛЮ кнурів, нутряків, кіз, корів, коней, телят, можливий доріз туші. Тел.: 050-93-78731, 096-369-77-17.

Закуповуємо Корів ДОРОГО! Зв. за тел.:0988238935 0954721115.

Закуповуємо ВРХ корови, коні та молодняк. Виїзд терміново. Цілодобово. Тел.: 093-714-08-01, 098-746-21-33. Яготинський ковбасний цех ЗАКУПОВУЄ ЖИВОЮ ВАГОЮ та м’ясом ВРХ, коні, кнурі лежачі, проблемні. Цілодобово. Тел.: 093130-40-00, 097-570-21-24.

Закуповуємо ВРХ, свині, телята, кнурі, кози. Тел.: 093-659-69-09.

ПРОВОДИМО ЗАКУПІВЛЮ ВРХ, коні, телята, бички. Тел.: 067-503-6672, 067-504-44-06, 093080-42-82. ЗАКУПОВУЄМО коро-

ви, коні та молодняк ВРХ. При невідкладних ситуаціях збуту виїзд терміново, цілодобово. Тел.:067-769-15-52, 04575-3-72-92.

КУПЛЮ ДОРОГОГО корівок, коней, молодняк. Цілодобово. Тел.: 095593-46-14, 098-992-03-70, 073-066-61-65.

Підприємству на ПРОДАЄТЬСЯ КОЗА постійну роботу в смт Згурівка. Ціна потрібні водії категорії договірна. Тел.: 5-20-60, 098«Е». Тел.: 050-410-53-59 813-89-16.

МАЛЕНЬКІ ХИТРОЩІ. Якщо 8 Березня вам подарували не те, про що ви мріяли, тоді, наступного разу мріяти треба голосніше!

ПРОДАЄТЬСЯ АВТОМОБІЛЬ ВАЗ 2101 1979 р.в. Стан задовільний. Ціна 17 тис. грн. Є комплект зимової гуми. Тел.: 050-744-23-71. Євген.

(в с. Лизогубова Слобода)


4 березня 2016 року

стор.

Згурівська райдержадміністрація, Згурівська районна рада вітають з днями народження

БАРДИКА ВАЛЕНТИНА БОРИСОВИЧА, начальника відділу організаційної роботи апарату адміністрації (03.03), НІНУ ВАСИЛІВНУ ПЛЕТЕНЬ, начальника

Згурівського відділення Яготинської філії “Райффайзен Банк Аваль” (09.03) Хай вам завжди посміхається доля, несуть тільки радість з собою роки. Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи, хай збудуться мрії, бажання й думки. Хай щастя й удача в житті не минають, хай всі вас люблять і всі поважають, хай в серці квітнуть почуття високі, хай доля дарує сто щасливих років. Дорогу, ріднесеньку наймилішу донечку, люблячу, чудову, завжди усміхнену сестричку, прекрасну племінницю та славну, слухняну внучку

РУДЕНКО КАТЮ,

жительку Нової Олександрівки ніжно-ніжно вітаємо з 18-річчям, яке вона святкує 9 березня Поздоровляємо тебе ми від душі, щастя й радості бажаємо у твоєму ніжному житті. Щоб світило тобі сонце, як у перші дні весни, посміхались тобі щиро з неба зорі золоті. Хай в житті твоєму горя не буває, на устах усмішка маком розцвітає. Хай для тебе гарна буде кожна днина, будь завжди здорова і завжди щаслива. Нехай Господь здоров’я посилає, а Божа матінка тебе охороняє. А ще романтики, дружби, кохання – прийми ж від нас усі ці вітання! Мама, тато, бабуся Катя, дідусь Володя, тьотя Наташа, дядя Славік , братики Ярослав та Віталік. Дозволь тебе, рідненька, зі святом привітати, слів чудових безліч хочеться сказати, до безмежжя щастя побажати. Ти ще зовсім у нас молода, ти чарівна, красива і мила, залишайся такою назавжди, ми ж бажаємо тобі тільки радості і сили. Щиро вітаємо нашу милу, добру, прекрасну, гостинну племінницю, красуню-сестричку БОЙКО АЛЛУ АНА-

ТОЛІЇВНУ

з с. Жуківка з нагоди світлого 50-річного ювілею, який вона святкує в найкрасивіший жіночий день – 8 березня Наша люба, дорога, найкраща тобі радості бажаємо й добра, хай же доля не таїть на тебе зла. Здоров”я міцного і щастя без краю, усього найкращого щиро бажаємо! Хай щастя приносить і будні, і свята, хай дні лиш хороші приходять до хати. Хай будуть завжди здоров’я і сила, і доля довіку хай буде щаслива. Нехай здійсняться всі твої бажання, а смуток вітер якнайдалі віднесе. Хай не одна весна тобі ще рання тепло і радість в серце принесе! Нехай Матір Божа тебе охороняє, Ісус Христос здоров’я посилає на многії і благії літа. З повагою сім’я Мотуз. В цей день святковий ми тебе вітаємо, даруємо сонця промені ясні, даруємо небо голубе, безкрає, і квіти всі, які є на землі. Якнайщиріше та найтепліше хочемо привітати свою рідненьку, дорогу донечку, люблячу сестричку та ніжну тітоньку

БОЙКО АЛЛУ АНАТОЛІЇВНУ

з с. Жуківка з нагоди світлого 50-річчя, яке вона святкує 8 березня Твій ювілей – не тільки твоє свято, радіють твої рідні й близькі теж. Хай Бог пошле іще років багато, здоров’я, радості без меж! Нехай добром наповнюється хата, достатком, щирістю і сонячним теплом, хай буде вірних друзів в ній багато і хай доля огорта тебе крилом. Сьогодні в цю прекрасну мить, від усього серця хочемо побажати: щоб кожен день здавався дивним сном, який тебе робив би ще добрішою, що ти була оточена теплом найдорожчих, найближчих, найрідніших! Люблячі мама Люда, брат Віталік з дружиною, сестра Таня з чоловіком, брат Володя з дружиною і племінники Настя, Віктор, Злата і Соня. Донечко рідненька, трояндо квітуча! Ти наша надія, і радість життя. Ми тобі даруємо всі дарунки світу, аби ти здоровою й щасливою була. Будь завжди весела і красива, будь завжди такою, як ти є, мила наша, рідна Яночка, ти не являєш, як ми любимо тебе. Такими словами вітаємо дорогу донечку, найкращу внучку

ГРИБЕНКО ЯНУ

з с. Середовка з нагоди квітучого 18-річчя, яке вона буде святкувати 7 березня Ми тебе вітаємо із красивим святом і тобі бажаємо радості багато. Хай сміється сонце з голубого неба і троянда перша зацвіте для тебе. Хай в житті твоєму горя не буває, на устах усмішка маком розцвітає. Хай для тебе гарна буде кожна днина, дорога і рідна наша дитина, будь завжди здорова і щаслива. Твої люблячі мама Інна, тато Коля, бабусі Надія і Віра.

Щастя хай щомиті сприяє мати успіх, достаток й добро, серце радість й любов зігріває, друзі й рідні дарують тепло! Адресуємо найщиріші, найтепліші привітання дорогій тітоньці, добрій, прекрасній хрещеній мамі КОНОНЕНКО ГАЛИНІ МИКОЛАЇВНІ з нагоди поважного 70-річчя. Ваш ювілей - не тільки Ваше свято, радіють Ваші рідні й друзі теж. Хай Бог пошле іще років багато, здоров’я, щастя, радості без меж!Нехай добром наповнюється хата, достатком, щирістю і сонячним теплом. Хай буде вірних друзів в ній багато,прихильна доля огорта крилом.А весни будуть світлі, легкокрилі, не буде втоми лагідним рукам. Нехай здійсниться те, що не збулося і добре серце не підкориться рокам.Тепла і сонця, радісної днини від нас усіх Вам на іменини. З любов’ю і шаною племінник Олександр, хрещениця племінниця Алла зі своїми сім’ями. 2 березня свій 5-й день народження святкуватиме наша донечка та правнучка АНАТІЙ МАРГАРИТА БОГДАНІВНА. В цей весняний день ми хочемо подарувати такі слова: Просимо зайченя пухнасте на вушко тобі сказати: рости, маля, веселе і здорове, літай у снах на кульках кольорових, гарно учись, щоб більше знати – цікавого на світі так багато! Сонечка, веселку, дощику рясного із казки феї, й котика м’якого, радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогника і зіроньки у очах ясненьких. Метеликів у полі, яблучок в садочку, щастячка великого в кожному куточку. Тортиків, тістечок й ласощів багато, у твоїх п’ять років, в неповторне свято! Твої мама, тато, прадід та прабабуся. В цей весняний день 2 березня святкуватиме свій перший ювілей дорога наша внучечка, племінничка АНАТІЙ МАРГАРИТА БОГДАНІВНА з с. Майське. Люблячі бабуся Надя, дідусь Валерій, дядя Саша, тьотя Аня ніжно-ніжно вітають свою ювілярочку і дарують такі слова: Тебе сегодня – ровно пять! И праздник в доме всем опять. Входи, ребенок наш, смелей в свой первый, славный юбилей! Ты все уже на свете знаешь, умеешь, слушаешь, читаешь, тебе желаем не иначе, - здоровья, счастья и удачи!!! Ты в этот день главнее всех! Пусть музыка звучит и смех! Подарки, торт, гора конфет - все для тебя! Тебе 5 лет! Наш рідний, дорогий, любимий, які слова тобі подарувати? Бажаємо тобі, щоб був щасливий та на усмішки і людське тепло багатий. Саме такими словами звертаємось 6 березня у день славного, красивого 50-річного ювілею до коханого, любого чоловіка, турботливого, найкращого у світі батька, золотого, любого дідуся КОЗАКА АНАТОЛІЯ

МИКОЛАЙОВИЧА

Вітаємо тебе з цим прекрасним святом! Бажаємо тобі міцного здоров’я, великого щастя, багато усмішок, достатку. Будь хорошим, милим, як завжди. Бажаємо світла ранкового, радості в хату, друзів багато не тільки на свято. Цвіту над світом, плоду на вітах, щастя й достатку на довгії літа. Хай Віра, Надія, Любов із тобою всміхаються кожній хвилині буття, хай доля твоя процвітає, хай щастя сміється тобі. Усе, що найкраще у світі, хай буде в твоєму житті. Хай стелиться тобі доля щира й усмішка не сходить з лиця, живи нам на радість в любові та мирі, хай щастю нашому не буде кінця. Ми хочемо, наш любий, щоб цей красивий день запам’ятався тобі на все життя. Люблячі дружина Людмила, сини Рома, Сергій, невістки Люда , Юля, внуки Каріна, Іллюша. Є ювілеї досить різні, але одна - з найкращих дат, коли вітання шлють найрідніші, а тобі лише – 50. Щиро вітаємо тебе з святом урочистим, дякуємо Богу, що ти є на землі, хай над тобою небо буде чисте, радісно на серці, повно на столі. Ці красиві слова адресуємо ріднесенькому, дорогесенькому, чуйному синочку, люблячому, уважному брату та прекрасному, щирому дяді АНАТОЛІЮ МИКОЛАЙОВИЧУ КОЗАКУ з нагоди 50-річчя, яке він святкує цими березневими днями Ти уже шановний чоловік, глава прекрасної родини. Хай довгим-довгим буде вік у тебе, гарної людини. Хай доля дарує здоров”я побільше, в родину твою затишку й тепла. Хай буде кожен день щасливим, гожим, а радісне життя на добру казку схожим. Хай квіти в серці розквітають, хай буде вічною весна, нехай тебе завжди кохають і дім обходить твій біда. Хай будуть в ньому радість, щастя, хай долю стелить ясенцвіт, прожити зичимо в здоров”ї до ста прекрасних довгих літ. Щиро люблячі мама, сестри зі своїми сім”ями. В останній день зими, 29 лютого святкувала свій ювілей МАТВІЄНКО ГАЛИНА АНДРІЇВНА з с. Турівка В святковий день прийми вітання та найщиріші побажання: здоров’я, щастя та добра, наснаги, успіхів, тепла. І повсякденно, повсякчас нехай у тебе буде все гаразд! Нехай летять собі літа, нам зупинити їх не вдасться. Хай буде істина проста: чим більше літ – тим більше щастя. З повагою родини Міщенко, Юдіни, Носкови.

6

Життя - воно лиш раз дається, тож хай зозуля ще 100 літ накує, а серце хай радіє і сміється, воно ж у Вас золоте. Найщиріші вітання адресуємо чарівній, добрій, чуйній людині, чудовій подрузі, яка розділить і хвилини радості, і смутку

ГАЛИНІ МИКОЛАЇВНІ КОНОНЕНКО

з 70-річчям, яке вона святкуватиме 7 березня. З днем народження Вас вітаємо, щастя й радості бажаємо, а здоров’ячка-найбільше, бо без нього жить найгірше. Ваші роки - то Ваш скарб, їм ціни немає, кожен рік багато варт, всі про це ми знаєм. Здоров’я, щастя зичим не на рік, на все життя бажаємо щиро, щоб радісним і довгим був Ваш вік з добром, любов’ю, радістю і миром. Дай Вам Бог без болю вік прожити, здоров’я міцного на многії літа, щоб внуків встигли одружити і благословити правнуків у світ. Хай радість заповнює кожну годину, від горя боронить молитва свята. Хай легкою буде життєва стежина на многії і многії літа. Дай, Боже, Вам лиха не знати і сотий день народження із нами зустрічати. З повагою твої подруги Галина Федорівна Пінчук, Саша Іванівна Цах, Галина Федорівна Кобзаренко. Календар розкрився на сторінці, де здавна знайоме нам число. Кожен рік ми любій дружині та рідній мамі, дорогій бабусі несемо сердець своїх тепло, щиру вдячність за добро і ласку, за всі хороші її діла і за ту любов, що вона завжди віддавала, а не берегла. Дорогу, кохану дружину, турботливу, надзвичайно дбайливу, люблячу ріднесеньку матусю, любу, ласкаву, золоту, турботливу бабусю КОНОНЕНКО ГАЛИНУ МИКОЛАЇВНУ ніжно-ніжно вітаємо з поважним ювілейним днем народження, який вона святкуватиме 7 березня. Кажуть матерів не вибирають, та ми твердо переконані, що не всі таку матусю мають, бо її подарував нам Бог. Ніби горлиця, вона крильми прикриє, візьме біль усю собі, верне нам щастя, і, якщо колись душа заниє, рани серця згоїть мамине причастя. Широкий світ стає тоді тіснішим, коли до батьківських воріт веде стежина і жде нас, найкраща і найрідніша – бабуся, мама і улюблена дружина. І пам’ятайте: ми Вас дуже-дуже любимо! З повагою чоловік Григорій, сини Коля, Володя невістки Інна, Лєна, внуки Сергій з дружиною Юлею, Женя, Анєчка. Недарма в народі кажуть: подивись людині у вічі, і ти побачиш її внутрішній світ. Теплі, завжди усміхнені очі нашої дорогої іменинниці, її щедра душа і велике серце зігрівають теплом не тільки всю нашу родину, а всіх рідних та друзів. Від щирого серця вітаємо 3 березня нашу любу, рідненьку, шановну, дбайливу матусю, люблячу, незамінну, найдобрішу бабусю ПОСТОЄНКО ЛЮБОВ ІВАНІВНУ з с. Нова Оржиця з нагоди золотого ювілею у її житті! У Бога сили просимо для Вас. Ви ж наш ангел-охоронець, Ви ж для дітей наставник у житті. За ніжне серце, щиру турботу, за вічне бажання добра нам усім, за мудрі поради, невтомну роботу, Вам, рідна наша, низький наш уклін! Так будьте, рідненька, завжди Ви щаслива, ніколи не хмуртесь, хоч важко в житті, бо Ви у нас, рідна, на світі єдина, коли Ви здорові – нам радісно всім. Мамо, ми Вас дуже любимо! Сини, невістки та внуки. Хай сміється доля, мов калина в лузі, в колі серед вірних і хороших друзів. Щастя тобі зичимо, ніжності й тепла, радощів багато, здоров”я й добра. Хай для тебе ранки будуть золоті, хай цвітуть троянди у твоїм житті, хай крокує поруч вірність і кохання, здійсняться всі мрії, задуми й бажання. Дорогого, милого, турботливого синочка, доброго, любого, прекрасного брата та щедрого дядю ПОСТОЄНКА

СЕРГІЯ ВІТАЛІЙОВИЧА

з с. Нова Оржиця щиро вітаємо з днем народження, який він святкує 3 березня Хай довгим буде твій життєвий шлях, хай не турбують лихо та нещастя, а журавлі на крилах принесуть все те, що люди називають щастям! Нехай тобі живеться в щасті і любові, щоб завжди ти був щасливим та здоровим. Щоб літ накувала зозуля ще багато, щоб радісно було і в серці, і в хаті. Нехай же всього в тебе буде багато і радість щодня в твоїм домі луна, найменша дрібниця стане приводом свята, а в серці завжди розквітає весна. Мама, тато, брати зі своїми сім”ями. Мамо, матусю! Голубонько наша! Де ж ті слова віднайти, щоб нашу любов словами передати? Найкраща у світі для нас, мамо, тільки ти! Нехай же тобі усміхаються сонце і небо, хай Бог береже тебе, мамо, весь час, іншого щастя нам більше не треба, була б тільки ти з нами й для нас. З великою шаною і повагою, любов’ю, щиро вітаємо дорогу нам Людину – добру, чуйну матусю, люблячу бабусю

ЧЕРЕДНІЧЕНКО ГАННУ МИХАЙЛІВНУ

з с. Софіївка з нагоди 60-річчя, яке вона святкувала 3 березня Ми раді в цей день Вас усі привітати, щастя й здоров’я в житті побажати. Мирного неба і ясного сонця, що щедро й ласкаво світить в віконце. Хай люди і друзі шанують завжди, а доля Вам щедро дарує плоди. Наснага і щедрість у серці хай квітне, поки ювілей не настане столітній. Нехай таланить Вам у всьому, а доля рясно стелить під ноги рушник любові, достатку та натхнення. Щоб Ви прожили багато літ під Божим та людським благословенням! З повагою та любов’ю дочка Інна, зять Олександр, внуки Яна і Саша.


4 березня 2016 року

стор. 7 ТРИБУНА ДЕПУТАТА

СЕРГІЙ МІЩЕНКО ЗАРЕЄСТРУВАВ ПОСТАНОВУ ПРО ВІДСТАВКУ ЯЦЕНЮКА

22 лютого 2016 року Народний депутат України Сергій Міщенко зареєстрував Постанову № 4123 «Про відставку Прем’єр-міністра України Яценюка А. П.». Як зазначається в офіційному документі, розміщеному на сайті Верховної Ради, головних причин для відставки Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка є дві: економічна і політична. Економічна причина – катастрофічне падіння рівня життя українців. Згідно з результатами дослідження американського інституту Gallup, 36 % жителів України страждають від власних життєвих умов - це рекордний показник з-поміж країн пострадянського простору. Як свідчать нові дані Gallup, дуже високо свій рівень життя у 2015 році оцінили лише 9%, у той час як у 2011 році цей показник сягав 21%. Стан української економіки 79 % респондентів оцінили як скрутний (в 2014 році таких було 62 %). Політична причина – тотальна недовіра населення до голови Уряду А.Яценюка. Відповідно до опитувань соціологічної групи «Рейтинг», проведеному на початку 2016 року, 88 % українців не довіряють персонально Арсенію Яценюку. 94 % наших громадян не бачать жодних позитивів в економіці, 90 % не бачать результату в боротьбі з корупцією. 71 % населення вимагає негайної відставки Яценюка. «Подальше перебування на посаді Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка становить загрозу національній безпеці України, оскільки створює соціальну нестабільність, підриває економічну безпеку країни. Недолуга та корупційна політика веде до розчарування міжнародних партнерів і втрати довіри до інститутів української влади», - зазначив народний депутат. Сергій Міщенко звернувся до всіх політичних сил, яким небайдужа доля країни, підтримати його Постанову про відставку Прем’єр-міністра України Яценюка А. П. Богдан ЯРОВЕЦЬ.

Шляхами долі Лесі Українки

(ДО 145-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПОЕТЕСИ)

Обговорили Стратегію модернізації та розвитку служби зайнятості

25 лютого 2016 року було проведено нараду з місцевими органами влади та з представниками сторін соціального діалогу з метою обговорення проекту Стратегії модернізації та розвитку державної служби зайнятості – виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2016 -2020 роки. В обговорюванні взяли участь: голова Згурівської районної ради О.М.Івченко, керівник апарату РДА К.П.Набіуліна, начальник управління ПФУ в Згурівському районі В.Б.Шишко, начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Т.О.Лобода, начальник Управління Казначейства Т.Л Желіба, секретар Згурівської селищної ради Л.С.Стратілат та інші. Насамперед заступник директора ЦЗ В.М.Батаченко поінформувала присутніх про стан ринку праці в районі. Директор Згурівського районного центру зайнятості В.Г.Хоменко звернулася до присутніх: «В умовах посилення конкуренції між учасниками ринку праці з урахуванням зростаючих потреб суспільства та розвитку новітніх інформаційних технологій потребує модернізації технологія обслуговування населення Служби з одночасним посиленням її інституційної спроможності, пошуку ефективних шляхів мінімізації ризиків, збільшення частки витрат на реалізацію заходів активної політики зайнятості». Валентина Григорівна ознайомила присутніх з метою та основними завданнями Стратегії: підвищення якості обслуговування шукачів роботи та роботодавців, у тому числі із застосуванням сучасних методів інформаційно-роз’яснювальної роботи та інформаційних технологій; удосконалення комунікацій міжучасниками ринку праці, забезпечення прозорості та відкритості діяльності Служби; раціональне використання фінансових ресурсів Фонду, збільшення частки витрат на реалізацію заходів активної політики зайнятості; покращення кадрового потенціалу Служби; активізація міжнародного співробітництва. В ході обговорення сторони соціального діалогу вирішили, що реалізація Стратегії має дати позитивні результати з високим рівнем довіри клієнтів служби зайнятості, соціальних партерів та громадськості. Інф. «Панорами».

Ти себе Українкою звала,І чи краще знайти ім’я Тій, що радістю в муках сіяла, Як Вітчизна велика твоя! Леся Українка – геній української літератури, що входить в умовну тріаду Шевченко – Франко - Українка. Це найосвіченіша жінка кінця ХХ сторіччя, яка володіла 10 мовами, а французькою, німецькою, італійською могла писати вірші. «Життя Лесі Українки – це подвиг митця, один із подвигів, що підносять людину в очах сучасників, роблять її нетьмарною зіркою в очах потомків» (О.Гончар). Напередодні ювілею в ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» проводилися Дні пам’яті дочки українського народу - Лесі Українки. Її ім’я є у серці кожного українця на рідній землі, а також далеко за її межами. Всі учні ліцею активно включились у проведення ювілею. У групах проходили літературні читання, вікторини, літературні розваги; були прочитані презентації в групах І –ІІІ курсів: « Усний журнал про пам’ятні місця поетеси». У день ювілею, 25 лютого, під керівництвом викладача – методиста української літератури Наталії Дем’янівни Сови та учнів 514 групи, учениць 424 групи (А.Мороз, А.Старова, А.Николайчук) та учня групи 511 (О.Чумака) був проведений урок – подорож «Шляхами долі Лесі Українки». Дівчатка у віночках та вишиванках, хлопці святково одягнуті уже своїм зовнішнім виглядом створювали атмосферу святковості, урочистості. Святкова подорож супроводжувалась музикою і слайдами – ілюстраціями життєвої долі Лесі Українки. Цю презентацію підготували учні групи адміністраторів А.Старова, А.Мороз (424 група) та В.Бабич, В.Хилько (34 гр.). Дуже проникливо звучали поезії Лесі Українки у виконанні К.Мельниченко, А.Волкової, А.Сотіної, Д.Обламської, В.Довгої, Ю.Дівотченко, Є.Івченко, О.Сук, Д.Погребної (514 гр.), А.Мороз, А.Старової. Ведучі Д.Обламська та М.Колмачова стежинка за стежинкою вели нас долею поетеси. Але найбільше враження залишилось у присутніх від переглянутої інсценізації уривку з драми-феєрії «Лісова пісня». Роль Лукаша зіграв О.Чумак, роль Мавки – М.Лесюк (514 гр.). Чарівна гра «акторів» всіх просто полонила. А ще всі присутні учні були учасниками вікторини на кращого знавця біографії та творчості Лесі Українки. Присутні на відкритому уроці викладачі ліцею, виконували роль журі. Тому всі учасники отримали ще й винагороду – високі оцінки в журнал. 26 лютого у великій залі райдержадміністрації з ініціативи районЗавершився урок «Піснею про Волинь» (муз. А. Пашкевича, сл. Д. Луценка). Наталія СОВА, ної організації ВО “Свобода” відбулися громадські слухання з питання викладач-методист ліцею.

У ПЕРШУ ЧЕРГУ – ДОБРОБУТ ТА ІНТЕРЕСИ ЛЮДЕЙ

СПІВАЧКА ДОСВІТНІХ ВОГНІВ

25 лютого відзначалась 145 річниця від дня народження української письменниці, громадської діячки Лесі Українки (Л.П.Косач-Квітка). У Войківському НВК в цей день всі згадували талановиту, обдаровану Богом, світлу душею людину, яка посвятила себе народу, поезії… У молодших класах пройшло читання поезії української письменниці «Душа не вмирає»… Цікаво та змістовно було проведено бібліотечний урок «На шлях я вийшла ранньою весною» для учнів 5-7 класів. Поетична світлиця «Слово, чому ти не твердая криця…» зібрала всіх старшокласників у кабінеті української мови та літератури. Ми вшанували велику письменницю, але найкращою шаною для її пам’яті буде наша любов та невмируща поезія великої української дочки… Тетяна ВАЛЬКО, лідер УС «Берегиня».

СЛУЖБА 101 ІНФОРМУЄ

ЗНОВУ «РЕЗОНАНСНІ» ПОЖЕЖІ

Зима помітно «здала» свої позиції, весна вступає в свої права. І хоча великих морозів чи складних погодніх умов на даний час немає, кількість пожеж в житловому секторі не зменшується. Лише за лютий зареєстровано чотири такі пожежі, три з яких «резонансні»… 11 лютого о 15.10 на пункт зв’язку частини поступило повідомлення про загорання газового «стояка» в селі Лизогубова Слобода по вулиці Леніна. О 15.35 черговий караул та служби взаємодії прибули до місця виклику. Ще до прибуття пожежно-рятувальної служби, пожежа була ліквідована працівниками аварійної бригади АДС Згурівської дільниці Переяслав-Хмельницької ФЕГГ. Завдяки оперативним діям всіх служб, загальні збитки склали лише 12590 гривень. Імовірною причиною пожежі було коротке замикання електропроводки. 18 лютого о 13.40 на пункт зв’язку частини поступило повідомлення про пожежу, яка виникла в житловому будинку по вулиці Молодіжній в смт Згурівка. О 13.45 черговий караул та служби взаємодії прибули до місця виклику. Пожежу було локалізовано о 14.05, а ліквідовано о 16.00. Внаслідок пожежі було знищено крівлю по всій площі будинку та прибудову до нього. Пошкоджено майно всередині та внутрішнє оздоблення будинку. Загальні збитки сягнули 261 590 гривень. Для ліквідації даної пожежі був викликаний резервний персонал пожежно-рятувальної служби. Імовірною причиною пожежі було занесення стороннього джерела запалення. Будинок потребує капітального ремонту. Завдяки оперативним діям, було врятовано будинок з усім майном всередині. 20 лютого о 04.22 на пункт зв’язку частини поступило повідомлення про пожежу, яка виникла в житловому будинку по вулиці Кошового в смт Згурівка. О 04.27 черговий караул та служби взаємодії прибули до місця виклику. Пожежу було локалізовано о 05.25, а ліквідовано о 07.54. Внаслідок пожежі фактично було знищено все майно, що знаходилось всередині будинку та значно пошкоджено будівельні конструкції. Загальні збитки сягнули 561 590 гривень. Для ліквідації даної пожежі довелося викликати весь персонал пожежно-рятувальної служби, вільний від роботи та залучати резервну техніку. Імовірною причиною пожежі було коротке замкнення в електромережі. І хоча, завдяки оперативним діям, було врятовано сам будинок, та все ж, за кілька годин, він став фактично непридатним для подальшого проживання. 28 лютого о 12.45 на пункт зв’язку частини поступило повідомлення про пожежу, яка виникла в житловому будинку по вулиці Шевченка в селі Красне. О 13.10 черговий караул та служби взаємодії прибули до місця виклику. Пожежу було локалізовано о 13.50, а ліквідовано о 15.35. Внаслідок пожежі було знищено горищне приміщення з усім майном, пошкоджено майно всередині та внутрішнє оздоблення будинку. Загальні збитки сягнули 211 590 гривень. Для ліквідації даної пожежі був викликаний резервний персонал пожежно-рятувальної служби та залучена резервна техніка. Імовірною причиною пожежі було несправність пічного опалення (каміна). Будинок потребує капітального ремонту. Загалом, з початку 2016 року, пожежно-рятувальна служба виїздила за сигналом «Тривога» – 14 разів. З них: на пожежу – 7 викликів; на аварійно-рятувальні роботи, в тому числі і ДТП – 5 викликів; навчання і інформація по пожежі не підтвердилась по 1 виклику. Загальні збитки від пожеж, склали близько мільйона гривень, загинула одна людина. «Сухі» цифри статистики пожеж можуть здатися не такими «страшними», але вдумайтесь, адже майже кожна пожежа це колосальні матеріальні збитки або, що ще страшніше, людське життя. Пожежно-рятувальна служба вкотре закликає – бережіть себе та своє майно від пожеж. Руслан ХОМЕНКО, начальник Згурівського РС ГУ ДСНС України у Київській області, майор служби цивільного захисту.

обговорення генерального плану смт Згурівка та врахування громадських інтересів під час розроблення головного проекту містобудівної документації. Серед присутніх - громадські активісти , депутати селищної, районної та обласної рад, представники влади, правоохоронних органів. Селищний голова П.І.Ткачук окреслив необхідність розробки, обговорення та подальшого затвердження Генерального плану, який повинен закладати пріоритетні напрями розвитку громади Згурівки та формувати його обличчя на найближчі десятиліття. Для порівняння присутнім було продемонстровано діючий Генплан, який був розроблений у 1986 році і ввійшов в основу нового і новий, в якому передбачено збільшення меж населеного пункту, які насамперед потрібні для розвитку Згурівки. Зокрема, для індивідуального будівництва та під промислову зону. Бажаючі могли ознайомитися з проектом Генерального плану, який був розміщений на сцені. Обговорення було бурхливим і емоційним. Запитань було багато до очільника Згурівської громади. Серед них: чи не порушуються права людей, чи стане комфортним селище для життя згурівчан, у чиїх руках опиниться земля, чи матимуть право узаконити свої споруди власники магазинів, які збудовані як тимчасові (малі архітектурні форми - МАФи), яка доля чекає на довгобуди, чи є доцільність вкладати кошти в проект по реконструкції Будинку культури (заводського) тощо. Та найбільше присутніх, серед яких переважна більшість підприємців, цікавило питання будівництва в центрі селища ще одного супермаркету. Категоричність звучала майже у кожному виступі. Мовляв, місцеві підприємці не витримають конкуренції, нові торгові площі призведуть до знищення місцевого малого бізнесу, який вибудовувався роками. Разом з тим не можна не погодитися, що, порівняно з сусідніми райцентрами Київщини та Чернігівщини, у Згурівці одні з найвищих цін на продуктову та промислову групи товарів. За емоційними виступами, все ж розуміння було в тому, що Згурівці однозначно потрібні інвестиції, спрямовані на розвиток виробництва, а відтак і на створення нових робочих місць. Щодо будівництва супермаркету, на думку присутніх, його будівництво повинно бути не в центральній частині селища. Центральна площа має бути естетично привабливою, де в майбутньому бажано розмістити центр культурного розвитку людини, зону відпочинку. Але відкритим лишається питання: чи знайдеться інвестор, який вкладе в це кошти? Що ж до будівництва супермаркету, то такий забудовник є, і в планах не лише будівництво торговельного закладу, а й облаштування зони відпочинку перед фасадом. Розроблено і відповідний план. Тож, поки громада вирішує, яким має бути центр селища, помилуємося руїнами будівель та «екзотичними» рештками життєдіяльності деяких громадян в парковій зоні за ними. Лариса МЕЛЬНИК.


4 березня 2016 року

стор. 8

Найкращого сина, брата, племінника, онука

щиро вітаємо з 20-м днем народження, що настав 2 березня. Бажаємо миру і світлої долі, запалу, енергії, сили доволі. Творчого вогнику, віри й наснаги, щедрості серця, людської поваги. Бажаємо багато приємного, чистого та яскравого у твоєму житті. Нехай здійсниться все те, що ти задумав. Будь завжди в хорошому настрої, вір в свої сили, прагни до втілення мрій в реальність, великої і світлої любові, міцного здоров’я і вірних друзів у житті. Такий син – це просто диво, все складається щасливо, дарує втіху і розраду, міцну опору і пораду. Розумний, чуйний і вродливий, будь, сину, радісний, щасливий, успіхів, дружби і кохання, нехай здійсняться всі бажання! Нехай Господь тебе боронить від невзаємності і зла, нехай дитяча безтурботність не сходить із твого чола. Нехай ніколи не міліє душі бездонне джерело, хай в ньому родяться надії і множиться тепло. Хай певні будуть твої кроки, а небо завжди голубе, тобі сьогодні 20 років – то ж з днем народження тебе! З любов’ю й повагою − мама, тато, сестрички Іра та Аня, тьотя Таня, бабуся Катя. Матусю, єдина і рідненька, щоб ти не хилилась ніколи в журбі, і сонце, і зорі, і даль журавлину – усе ми сьогодні даруємо тобі! Добру, рідненьку, лагідну і просту, нашу любиму матусю, турботливу бабусю і прабабусю КАС’ЯН ЛЮБОВ НАУМІВНУ з с. Войково від щирого серця з повагою та любов’ю вітаємо з 75-річчям, яке вона святкуватиме 7 березня Мамо, бабусю, голубко Ви наша єдина! Вас щиро вітає вся наша родина. Рідна матусенько, наша Ви горлице, діти й онуки до Вас всі горнуться. В цей день ми дяку складаємо, здоров’я і многая літ Вам бажаємо. Дякуємо, мамо, за те, що зростили, дякуємо, мамо, за те, що навчили, дякуємо, мамо, за Ваші недоспані ночі, за ласку, терпіння і муки, ми нині з любов’ю, матусенько рідна, цілуємо Ваші натруджені руки. Ми любимо Вас за людяність і щирість і за теплі і розрадливі слова. Тож хай Господь пошле Вам з неба милість, Пречиста Діва хай в житті допомагає. Хай Вас обминають невдачі та грози, нехай лиш від сміху з’являються сльози, міцного здоров’я з роси і води, бадьорість та настрій хай будуть завжди. Цілуємо і ніжно обнімаємо. З любов’ю та повагою дочка Наташа, внуки та правнуки.

І ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ ГЛАДУНИ,

жителі с. Мала Березанка За роком рік життя невпинно лине, дарує весен веселковий час. У цю прекрасну ювілейну днину вітання щирі ви прийміть від нас. Хай доля шле вам добро і щастя, міцне здоров”я, море благ земних, а щедрі дні мов рушники квітчасті, нехай ще довго стеляться до ніг. Тож не старійте і не знайте в житті ні смутку, ані бід, у серці молодість плекайте, живіть до ста щасливих літ. За вічне бажання добра нам усім, татусю, матусю, низький вам уклін. З любов”ю і шаною дочка Людмила, зять Сергій, рідні та друзі, а також внук Мирослав, невістка Марина, Саша, Вася, свати, рідні та друзі з Закарпаття.

ВАСИЛЬОВИЧУ ТА ВІРІ ІВАНІВНІ

з с. Середовка з нагоди 60-річчя подружнього життя У цей чудовий день для вас, прийміть вітання ви від нас. Хай зозуля довгий вік вам кує, а доля радість, удачу і щастя дає. Здоров’я міцного з роси і води, щоб не стрічали ви більше лиха і біди. Хай ангел хранитель вас оберігає, Господь многая і благая літ посилає. Є ювілеї і свята різні, та одна з найкращих дат, коли вітають друзі й рідні, і вам минає 60! Бо 60 – це сила й мудрість, та й досвід, кажуть, не малий, повага в домі, серед друзів, любов і шана від дітей! Прийміть від нас вітання щирі, хай обминає вас журба, хай кожен день несе віднині для вас багато щастя і добра! З любов’ю ваші найрідніші діти та внуки і правнуки.

НАШ ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 30147

Здійснення всіх мрій і задумів. Нехай все твоє життя буде щасливим, радісним і дуже легким, довгим, як сонячний промінь, і як дитинство завжди золотим. Нехай твоя молодість полине, як пісня на крилах удачі, любові й добра, нехай все життя буде світлим і чистим, як ця неповторна прекрасна пора. Хай всі щасливі дні твого життя зірками сяють у нічному небі, а радісне і світле майбуття не в сні, а наяву прийде до тебе. Будь завжди здоровий, красивий та щасливий. Хрещена Лариса з сім’єю.

ЗАВІРЮХУ ТЕТЯНУ СЕРГІЇВНУ

В цей весняний день ніжно-ніжно вітаємо її з днем народження і даруємо такі слова: Бажаємо вище ніс тримати, світ величезний пізнавати, в місцях казкових побувати та рідний дім не забувати! Кохати, мріяти, співати, усе, що прагнеш, здобувати, удачу, донечко, спіймати. Цілуєм. Любим. Мама й тато! Дорогенький тату, рідненький наш дідусю! Ви в нас є, і милий нам цей світ. Хай Вам смуток не впаде на душу, Ви живіть на радість нам сто літ. Хай ніколи не болять Вам руки, старість хай обходить повсякчас, тільки радість хай приносять діти й внуки і всі люди поважають Вас. З великою шаною, повагою і любов’ю щиро вітаємо чуйного, доброго, люблячого батька, турботливого, лагідного дідуся

АНАТОЛІЯ ФЕДОРОВИЧА ЯРОЩУКА,

Хай добрий ангел береже повік, вогонь зорі, що долею зоветься, життя, неначе вишитий рушник, багрянцем калиновим хай усміхнеться. Щиро, сердечно, з великою любов’ю і повагою вітаємо дорогу, рідну, любу матусю, турботливу, лагідну бабусю ЛАПИЦЬКУ ГАННУ ЯКІВНУ з с. Леніне зі славним 70-річчям, яке вона святкувала 2 березня Матусю рідненька, бабусю любенька, прийміть привітання щирі в цей день. Найкраща у світі, турботлива ненько, спасибі за світ колискових пісень. Спасибі Вам за любов і повагу, пробачте за причинені болі й жалі, цілуємо Ваші натруджені руки, вклоняємось, рідна, Вам до землі. Бажаємо добра і удачі без ліку, благополуччя і довгого віку, щасливої долі, здоров’я міцного, шани людської і сонця ясного. Люблячі дочка Валентина та син Анатолій зі своїми сім’ями.

Сьогодні для вас велике свято, cвяткуєте нині діамантовий ювілей. Здоров’я міцного вам зичим багато, і повні кишені щоб мали грошей. Хай земля прибавляє вам сили, щоб ноги, мов в двадцять, ходили. Хай сонечко ясне вас зігріває, а ангел з небес завжди оберігає. Даруємо якнайкращі та найщиріші слова дорогим, люблячим, уважним батькам, золотим дідусю й бабусі, любим прадідусю та прабабусі МІХНО МИКОЛІ

- Вшанували жіноцтво Згурівщини -Будні сільської ради -Ліки за знижками незахищеним верствам населення

ЛИХАЦЬКОМУ ОЛЕКСАНДРУ ВІКТОРОВИЧУ

От і настала святкова дата, прекрасна і хвилююча пора, дозвольте Вас, рідненький, привітати і побажати радості й тепла. Нашого дорогенького дідуся, рідного , найкращого у світі батька ГАЙОВОГО ГРИГОРІЯ ІВАНОВИЧА з с. Свобода з великою повагою та шаною вітаємо з поважним днем народження, який він святкував 2 березня Вже сивий туман покриває волосся, вже діти дорослі в правнуки ростуть. А серце таке ж молоде залишається й досі, і руки спочинку ніяк не знайдуть. Про кожного з нас у Вас біль і тривога, за кожного радість і світлі думки. Здоров’я Вам, любий, щастя й достатку на довгі-предовгі безхмарні роки. Люблячі дочки Люба і Віра зі своїми сім’ями. Адресуємо найкращі та найщиріші привітання ГАЙОВОМУ ГРИГОРІЮ ІВАНОВИЧУ з нагоди урожайного дня народження, який він святкував цими березневими днями Не сумуйте, рідненький, що роки, як птиці, і що спокій Вам, невсипущий, лиш сниться. Ми з Вами завжди нерозлучні довіку, Ви, як сонечко, ніжністю грієте домівку. Тож спасибі за ласку безмежну, як море, хай Вас обминають і біди, і горе. Щоб здоров’я було, щоб жили не тужили, Ви найбільшого щастя в житті заслужили. Нехай для Вас не згасає сонце, не віють в душу холоди, хай жито на столі і Бог на небі Вас завжди рятують від біди. З повагою внук Юра, невістка Люда, правнуки Вова і Антон та праправнучок.

У цей веселий, весняний, сонячний день, коли настав ваш ювілей, ми щиро всі вас вітаємо, здоров’я й щастя бажаємо. Цими березневими днями у нашій родині подвійне свято. 1 та 5 березня святкують свої поважні 60-річчя наші дорогі люди НІНА ВАСИЛІВНА

ЧИТАЙТЕ У НАСТУПНОМУ НОМЕРІ

Хай врода твоя не в”яне ніколи, ступає любов на поріг. Бажаємо щасливої долі і рівних щасливих доріг. Щоб щастя-доля завжди посміхалась, краса калинова ще більше розцвіла, щоб в морі квітів ти купалась, лише від усмішки з’являлася сльоза. Двадцять років тому, 5 березня, Господь подарував нам найріднішу, найчарівнішу, наймилішу донечку

Найщиріші вітання з нагоди славного 20-річчя адресую привітному хрещенику

ОЛЕКСАНДРА ВІКТОРОВИЧА ЛИХАЦЬКОГО

жителя с. Червоний відділок з нагоди дня народження, який він святкує 8 березня В один прекрасний день в календарі Ви з’явились на землі. Наче уві сні пролетіли роки, дні, і Ви уже поважний іменинник. Нехай же і надалі Ангел життя Ваше береже, доля достаток Вам посилає! Нехай для Вас завжди сади цвітуть, і ніколи троянди не зів’януть. Нехай збуваються Ваші бажання, а роки прийдешні лиш щастя несуть. Бажаємо щастя і добра людського, друзів хороших багато, тепла земного. Наказуємо жити довго, весело і сміло, щоб ніколи жити, сміятись, веселитись, вірити, любити не надоїло! Рідних і близьких не забувати, а головне з почуттям гумору дружити і здоровим завжди бути. Спасибі Вам за добре батьківське серце, за те, що віддаєте нам немало тепла. Живіть для нас, рідненький, ще багато-багато років. З повагою та шаною, безмежною любов’ю син, невістка, внуки Саша з дружиною Валею, Ваня. Бажаємо здоров’я від чистих джерел, а щастя від власної долі. Щоб радісно й довго у мирі жилося, щоб горя не знала ніколи, щоб небо всміхалося тобі голубе, а серце було – завжди молоде! Такими щирими словами 8 березня хочемо привітати люблячу, ніжну, добру, чарівну хрещену, прекрасну, гостинну, красуню-куму

ОРЛОВУ НАТАЛІЮ ВІКТОРІВНУ

з нагоди чудового 50-річчя Ми зичимо тих пісень, які весна співає, і музики, що награють ліси, квітів тих, що раз лиш розцвітають та повні пригорщі здоров’я і краси. Хай все сумне забудеться, а добре нехай збудеться, радіється, врожаїться, хай доля усміхається! Нехай цвітуть ще цвітом молодим роки надій і сподівань щасливих, від сонця тобі – тепла, сили – від води, щоб ти з роками тільки молоділа. З повагою хрещеники Світлана і Павло та кума Люба з чоловіком Павлом.

Коли Ви, рідненька, між нами у хаті, усі ми щасливі, усі ми багаті. Хоч роки минають, як чиста вода, для нас Ви, шановна, завжди молода. Такими прекрасними словами 7 березня вітатимемо, найкращу, найдорожчу, найніжнішу матусю, ласкаву, золотеньку бабусю ГНАТЮК ГАННУ ФЕДОРІВНУ з с. Лизогубова Слобода з нагоди поважного 80-річного ювілею Спасибі, рідненька, від донечки й внучки за щедрість сердечну й турботу про нас. За руки, що в праці не знають спочину, готові на поміч прийти повсякчас. Вам літ попереду – як маку у полі, щоб сонце у небі і хліб на столі. Щоб щастям світилась Вам Ваша доля, спасибі, дорогенька, уклін до землі. Хай дарує доля ще багато добра, хай здоров“я і щастя ніколи не зрадять. У родині повсякчас все хай буде гаразд на добро, на удачу, на радість. З любов’ю дочка Таня та внучка Люба.

Ваші скроні сивиною вже сяють, віддали нам багато ви серця й тепла, а літа, мов вода, вороття їм немає, будемо долю благати, щоб вас зберегла. нехай усміхається кожна зоринка з очей не впаде ні найменша сльозинка. Нехай кожен день вам здоров’я і сил додає, а сива зозуля сто літ накує. Уклінно дякуємо за добрі ваші серця. Шановних кумів, прекрасних, люблячих хрещених батьків МІХНО МИКОЛУ ВАСИЛЬОВИЧА та ВІРУ ІВАНІВНУ з с. Середовка сердечно вітаємо з діамантовим весіллямкрасивим 60-річним ювілеєм Хай щастя панує у вашому домі і радість хай в ньому живе, достатку, добра вам і щедрої долі хай Бог посилає і вас береже. Хай доля дарує довгого віку, здоров’я і радості мати без ліку, сонечка теплого, друзів у хату, а суму й печалі ніколи не знати! Бажаємо довгої життєвої дороги, здоров’я й щастя, радощів земних, ніколи не турбують хай тривоги, дай Боже, літ вродливих і ясних! З повагою та шаною кума Марія, хрещениці Галина та Валентина зі своїми сім’ями.

ЗАСНОВНИКИ: районна державна адміністрація, районна рада, трудовий колектив редакції. Адреса редакції: 07600. Україна. Київська обл, смт Згурівка, вул. Українська,19. День виходу — п’ятниця. Тираж 3350 примірників. Реєстраційне свідоцтво КІ № 210, видане 23.04.1997 Замовлення №51-33 Обсяг 2 друк. аркуші Електронну версію газети читайте на сайті: http://zgurivka-rda.gov.ua/panorama.html

В небеснім просторі, де світяться зорі та місяць тихенько пливе, хай Матір Господня зі своїм Синочком несе тобі щастя земне! Рости в здоров”ї ти і силі і на всім світі будь щасливим, хай до тебе приходять казки, я ж бажаю тобі тільки мужності і краси. У найщасливіший для дитини день у 10-ий день, його народження з великою любов’ю вітаю свого дорогенького, любого, ніжного, славного внука КОНОНЕНКА ДАНІЇЛА АНАТОЛІЙОВИЧА з с. Турівка і дарую найкращі слова: Неповторних десять років виповнилось тобі, як великих 10 кроків у прекрасному житті. Щастя, радість, хай дарує сонечко із неба, перший успіх хай крокує поряд біля тебе. Хай щастить тобі завжди і всюди, мій хороший хлопчику, будь у навчанні перший, май гарних, справжніх, вірних друзів, щоб я завжди тобою гордилася. І пам’ятай - я тебе дуже-дуже люблю. Твоя бабуся Віра.

Дорогу нам людину - хорошого чоловіка, найкращого, турботливого батька

БАРДИКА ВАЛЕНТИНА БОРИСОВИЧА щиросердно вітаємо з

45-м днем народження, який він відсвяткував 3 березня. Наш славний і рідний, найкращий у світі, З тобою нам завжди затишно і світло. Ти гарний господар і батько чудовий, Даруєш турботу та море любові. Спасибі за ласку, за руки умілі, Що вмієш підтримати словом і ділом, Що в нашому домі надійно та щиро, Добра тобі, щастя, здоров’я і миру, Хай Бог милосердний з високого неба Дарує усе, чого тобі треба, А Матінка Божа - Цариця Свята Дарує щасливі і довгі літа. Ми тебе дуже любимо, цінуємо! Дружина, син.

Наші реквізити: р/р 26006702911326 в АТ «Райффайзен банк «Аваль» м.Київ, МФО 380805, КОД ЄДРПОУ 19413986

РЕДАКТОР Л.П.МЕЛЬНИК ТЕЛ./ФАКС: 5-04-25; ТЕЛ: 5-04-22. E-mail: zg_panorama@ukr.net

За достовірність фактів відповідальність несе автор. Рукописи і фотографії не.рецензуються і не повертаються

Газета набрана та зверстана в комп’ютерному центрі редакції газети “Панорама”, смт Згурівка, вул. Українська, 19.

Думки авторів публікацій не завжди збігаються з точкою зору редакції.

Надруковано у Прилуцькій міській друкарні

Profile for Zgurivka rda

Panorama 10 (2016)  

Panorama 10 (2016)  

Advertisement