Page 1

1 квітня 2016 року

стор.

14 (6257) 1 квітня 2016 року

ЗАПОЧАТКОВАНА 25 ЛЮТОГО 1935 РОКУ

ПРИЄМНА ПОДІЯ

КВІТИ, ВДЯЧНІСТЬ, СЛЬОЗИ ТА ОБІЙМИ Вранці, 30 березня згурівчани, рідні та близькі урочисто зустрічали у центрі Згурівки біля райвійськкомату перших демобілізованих земляків, трьох бійців 93 ОМБР: Василя Кобялка, Сергія Волочая та Олександра Вознюка, які були мобілізовані під час 4 хвилі мобілізації і більше року стояли на захисті рубежів України в найгарячіших точках Донбасу.

Під оплески присутніх мікроавтобус з прапором 93 бригади під’їхав до РВК. Відразу вчорашні військові потрапили в полон обіймів, рукостискань, теплих слів. Зі словами вітань, щирої вдячності до учасників АТО звернулися голова райдержадміністрації В.М.Мозговий, голова районної ради О.М.Івченко, депутат Київської обласної ради Є.О.Чубук. А прекрасна стать вручила захисникам квіти. Інф. “Панорами”.

1 КВІТНЯ – 20-ТА РІЧНИЦЯ СТВОРЕННЯ ГАЗОВОЇ СЛУЖБИ ЗГУРІВЩИНИ

Згурівська райдержадміністрація, районна рада щиро вітають працівників Згурівської дільниці Переяслав-Хмельницької філії ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» з чудовим ювілеєм та приєднуються до привітань на адресу всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність з цією нелегкою працею. Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових професійних досягнень, миру і злагоди, достатку та благополуччя! Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують тепло та затишок!

ЮВІЛЕЇ

Вітаємо!

1 квітня 1996 року згідно наказу ПАТ «Київоблгаз» було створено Згурівську філію по експлуатації газового господарства як відокремлений підрозділ. Детальніше про службу читайте в наступному номері газети.

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ПРОВОДИТЬ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! Народний депутат України МІЩЕНКО Сергій Григорович інформує про те, що з 04.04.2016 по 08.04.2016 ним проводитимуться особисті прийоми громадян в селах Переяслав-Хмельницького, Яготинського, Згурівського та Бориспільського районів за нижче вказаним графіком: Район ПереяславХмельницький р-н

Згурівський р-н

Згурівський р-н

Яготинський р-н

Бориспільський р-н

Населені пункти, в яких проводитимуться прийоми

Дата прийому

Час прийому

Місце прийому

04.04.16

10:30

Сільська рада

с. Мазінки

04.04.16

12:00

Сільська рада

с. Єрківці с. Турівка с. Аркадіївка с. Середівка

04.04.16

13:30

Сільська рада

05.04.16 05.04.16 05.04.16

10:30 12:00 13:30

Сільська рада Сільська рада Сільська рада

с. Мала Березанка

06.04.16

10:30 12:00

Сільська рада

с. Мала Супоївка

06.04.16

с. Жуківка с. Годунівка

06.04.16

13:30

07.04.16

10:30

с. Жоравка с. Богданівка

07.04.16 07.04.16

12:00 13:30

с. Лебедин

08.04.16

10:00

с. Сеньківка

08.04.16

12:00

08.04.16

14:00

с. Гайшин

с. Чубинське

143-Ю РІЧНИЦЮ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПАТРІОТА УКРАЇНИ ВІДЗНАЧИЛИ В ТУРІВЦІ

Минулої п’ятниці у Турівському НВК відбулося вшанування Миколи Міхновського - визначного українського політичного та громадського діяча, правника, публіциста, основоположника, ідеолога і лідера самостійницької течії українського руху кінця ХІХ — початку ХХ ст., автора славнозвісної брошури «Самостійна Україна», співзасновника першої політичної партії у Наддніпрянській Україні — Революційної Української Партії (РУП). (Закінчення на 8 стор.)

КАДРОВА ХРОНІКА

НАЧАЛЬНИКОМ ВІДДІЛУ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ЗГУРІВСЬКОМУ РАЙОНІ ПРИЗНАЧЕНО ЛЮДМИЛУ ЛИТОВКУ.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА Л.В.Литовка народилася 29 вересня 1960 року у с. Бердянка Зачепилівського району, Харківської області. Освіта вища/ Трудову діяльність розпочала помічником бригадира овочевої бригади, майстром консервного цеху радгоспу “Шпитьківський”. З грудня 1986 р. по серпень 1988 р. – провідний агроном Згурівського РАПО. Працювала керівником гуртка Згурівського Будинку піонерів, головним бухгалтером райпобуткомбінату, бухгалтером Згурівського відділу Яготинського СМУ, касиром Згурівського відділення банку “Україна”. З 1996 по 2003 роки - головний спеціаліст Згурівського районного відділу земельних ресурсів. З 2003 по 2007 роки – заступник начальника Згурівського відділу земельних ресурсів у Згурівському районі Київської області. З 2007 по 2010 роки - заступник начальника відділу земельних ресурсів. З 11.11.2015 і по даний час працювала головним спеціалістом з інформаційних технологій та захисту інформації відділу Держгеокадастру у Згурівському районі.

СПОРТ

ЗАВЕРШЕННЯ ФУТЗАЛЬНОГО СЕЗОНУ Суботні матчі 26 березня в приміщенні ФОКу Згурівської ДЮСШ ознаме-

нували закінчення футзальних змагань аж до осені. Логічним завершенням довгого і видовищного сезону став розіграш Кубку Згурівського району. У першому півфінальному матчі ФК «Дружба» в серії післяматчевих пенальті здолала ФК «Зелена Брама». Друга півфінальна гра звела в протистояння ФК «Середовка» та ФК «Згура». Сильнішими виявились згурівчани. І не востаннє того дня. (Закінчення на 3 стор.)

Сільська рада Сільська рада Сільська рада Сільська рада Сільська рада Будинок культури, вул. Гетьмана Івана Сулими, 53 Сільська рада Інститут розведення та генетики тварин ім. М.В. Зубця, вул. Погребняка,1

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ! За інформацією громадської організації “ЧЕСНІ ВИБОРИ”, яка відслідковує діяльність народних обранців, Сергій Міщенко входить до десятки народних депутатів України, які найбільше спілкуються зі своїми виборцями та оперативно реагують на звернення від мешканців свого виборчого округу. ШАНОВНІ ЗГУРІВЧАНИ ТА ГОСТІ СЕЛИЩА! 2 квітня у великій залі Згурівської райдержадміністрації відбудеться II районний огляд-конкурс театральних колективів та читців-гумористів «Згурівські усмішки». Щиро запрошуємо всіх бажаючих на свято гумору та народного мистецтва. Початок о 10.00. Оргкомітет.

Переможець, володар кубку команда «Згура»


1 квітня 2016 року

стор. 2

ЕФЕКТИВНА РОБОТА ПОЛІЦІЇ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СПІВПРАЦІ З ВЛАДОЮ ТА ГРОМАДСЬКІСТЮ У вівторок, 29 березня голова Згурівської райдержадміністрації В.М.Мозговий за участю першого заступника голови РДА Ю.В.Клименка провів робочу зустріч з начальником Згурівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції у Київській області А.О.Медуницею. Основна мета зустрічі – обговорення нагальних організаційних проблем та питань стосовно криміногенної ситуації на території Згурівського району. Як зазначив А.О.Медуниця, аналіз стану боротьби зі злочинністю та правопорушеннями свідчить, що в цілому дана робота знаходиться на задовільному рівні. Є питання щодо недоукомплектованості штатними працівниками слідчого відділу, розшуку та патрульної служби. Якщо є недоліки в оперативно-службовій діяльності, то керівництво відділення поліції звертає на них увагу і вживає заходів по їх усуненню. Особливо непокоїть правопорушення за участю нетве-

резих водіїв на дорогах району. З метою профілактики попередження правопорушень на автошляхах району будуть задіяні патрульні служби по забезпеченню дорожнього руху з сусідніх районів. Андрій Олександрович висловив впевненість, що камери відеоспостереження, які встановлюються в Згурівці (придбано вже 5, а всього планується встановити 18) та в деяких селах району, зокрема Аркадіївці, Усівці суттєво допоможуть роботі згурівським поліціянтам. Цілодобове спостереження – це насамперед безпека людей, підприємств, малого та середнього бізнесу, а також запобігання правопорушенням та можливість швидкого реагування на скоєні злочини. В рамках наради керівники району та поліції обговорили питання реформування правоохоронних органів, висловили побажання щодо ефективної роботи місцевої поліції, яка неможлива без співпраці з усіма гілками влади та громадськості. Інф. “Панорами”.

СПЕЦІАЛІСТ РАДИТЬ ТА ІНФОРМУЄ

Центр зайнятості – воїнам АТО

Земельні ділянки учасникам АТО

Невизнана війна на сході України принесла нам багато горя і страждань, а тисячі українців чи не вперше за все своє життя взяли до рук зброю, щоб дати рішучу відсіч російському агресору. Прикро констатувати, але військові дії завжди супроводжують біль та втрати. Воїни, що захищають нашу країну на Сході, потребують уваги й підтримки після демобілізації. Особливо ті, що отримали інвалідність внаслідок поранення. Здебільшого вони не мають змоги повернутися на попереднє місце роботи. 24 березня працівники Згурівського районного центру зайнятості в рамках Дня учасника АТО провели семінар для демобілізованих учасників АТО. -Повернувшись із зони проведення АТО, наші чоловіки стикаються з різноманітними проблемами та ситуаціями, котрі потребують вирішення. Це ж стосується і питань працевлаштування. Тому завдання районної служби зайнятості допомогти їм отримати всі послуги, що передбачені законодавством, а також спростити доступ до необхідної інформації, щоб кожен міг знати, яку саме допомогу він може отримати у центрі зайнятості, наголосила, розпочинаючи семінар, заступник директора ЦЗ В.М.Батаченко. Про переваги служби за контрактом розповів заступник військового комісара Згу-

Станом на сьогоднішній день, у резерві Головного управління Держгеокадастру у Київській області перебуває 439 га землі, передбаченої для передачі у власність бійцям АТО. Найбільше масивів зарезервовано у Сквирському, Іванківському, Ставищенському та Володарському районах області - 76,3 га, 65,2 га, 64,1 та 43,4 га відповідно. Усі масиви призначені для ведення індивідуального садівництва. До Головного управління Держгеокадастру у Київській області учасниками АТО та їх рідними подано 10790 заяв на отримання земельних ділянок станом на березень 2016 року. Найбільше військовослужбовці бажають отримати земельні наділи у Білоцерківському, Бориспільському, Броварському та Вишгородському районах - 1541, 1216, 1136 та 1449 поданих заяв відповідно. Як повідомлялося раніше, 2,47 га земель Київщини уже передані у власність учасникам бойових дій відповідними наказами Головного управління. Ще понад 8 тисяч військовослужбовців та їх рідних отримали дозволи на розробку проектної документації. З переліком резервних земельних ділянок, а також схематичними зображеннями розташування масивів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Головного управління за посиланням:http://kyivoblzem.gov.ua/faqs.php?page=2908. Або безпосередньо у Головному управлінні за адресою м.Київ, вул. Серпова, 3/14, каб. 101. Та нагадаємо у Головному управлінні для прийому документів і якісного надання адмінпослуг учасникам АТО відведено окреме приміщення (каб. 101). Разом із фахівцями Головного управління на прийомі документів присутній представник громадської організації учасників АТО, який веде облік поданих документів військовослужбовцями та здійснює статистичний моніторинг.

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

рівського РВК А.М.Синяченко. Андрій Миколайвич ознайомив присутніх з вимогами до кандидатів, які претендують на службу за контрактом, розповів про переваги грошового, медичного, житлового та пенсійного забезпечення. Особливу увагу було приділено питанням специфіки контрактної служби, вимог до кандидатів, порядку оформлення документів, вікових обмежень, грошового утримання, державних гарантій військовослужбовцям-контрактникам та членам їх сімей. Представник управління соціального захисту населення РДА Н.П.Губерненко ознайомила присутніх з програмою соціальної та професійної адаптації учасників АТО. Поради психолога учасники АТО отримали від психолога центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.Ю.Отцевич. Адже окрім травм фізичних, майже кожен з тих, хто повернувся із зони АТО, отримав ще одну травму – психологічну, яку не завжди можна побачити одразу. По завершенню семінару В.М.Батаченко подякувала представникам служб за співпрацю, а демобілізованим воїнам АТО – визначитись у виборі професій, адже працевлаштування і зайнятість – надважливі компоненти у психологічній та соціальній реабілітації воїнів. Інф «Панорами».

Народний депутат України Сергій Міщенко зареєстрував законопроект №1872 «Про внесення змін до окремих законів України» (щодо поновлення безкоштовного проїзду пенсіонерам, учасникам війни, інвалідам та іншим категоріям громадян). «Завданнями законопроекту є утвердження соціальної справедливості та захист конституційних прав соціально незахищених категорій громадян. А це понад 13,5 мільйона українських пенсіонерів, ветеранів праці, інвалідів, учасників війни та дітей війни, які були позбавлені безкоштовного проїзду», - коментує народний депутат. Як зазначається в законопроекті Сергія Міщенка, передбачено повернення безплатного проїзду усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутрішньо - та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання. «Переконаний, що активна позиція громадян із зазначеного питання сприяє тому, щоб цей законопроект був розглянутий та якнайшвидше прийнятий парламентом. Тому просив би Вас, шановна громадо, надсилати листи Голові Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5, м. Київ, 01008) та Прем’єр-міністру України (вул. Грушевського 12/2, м. Київ, 01008) з проханням пришвидшити розгляд та прийняття законопроекту щодо поновлення безкоштовного проїзду пенсіонерам, учасникам війни, інвалідам та іншим категоріям громадян за реєстр. № 1872», - зазначив Сергій Міщенко. Ірина СВІТЛАЧ.

про демо­білізацію. Після закінчення особливого періоду або оголошення демобілізації звільнення військовослужбовців: які уклали короткострокові контракти, військовослужбовців, призва­них на військову службу за мобілізацією, військовослуж­бовців строкової військової служби - буде проводитись по­етапно (у терміни, визначені Указом Президента України наказами і розпорядженнями Міністра оборони України тз Генерального штабу Збройних сил України). Щодо мотивації та переваг для військовослужбов­ців, які укладають контракт. З 1 січня 2016 року підвищилося грошове забезпечення за контрактом, від 7000 - 14000 грн. Військовослужбовці за контрактом мають можливість вільного пересування за межами військової частини у позаслужбовий час. Крім того, у разі продовження військової служби за контрактом перевагами є: гарантоване підвищення щомісячного грошового забез­печення у ході просування по службі; - значно вищий, ніж у цивільному секторі, розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислу­гою років (а не після досягнення пенсійного віку); регламентований робочий тиждень із двома вихідними днями (крім занять із бойової готовності та чергувань); - можливість отримання вищої освіти за рахунок держави без відриву від служби.

СПОРТ

ТРИБУНА ДЕПУТАТА

СЕРГІЙ МІЩЕНКО БОРЕТЬСЯ ЗА ВІДНОВЛЕННЯ БЕЗКОШТОВНОГО ПРОЇЗДУ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ ТА ПІЛЬГОВИКІВ

Згурівський районний військовий комісаріат проводить набір громадян України, військовозобов’язаних та жінок на військову службу за контрактом у Збройні сили України УМОВИ ПРИЙОМУ: На військову службу за контрактом приймаються громадяни України: громадяни призовного віку, які мають вищу або профе­сійно-технічну освіту і не проходили строкової служби від 18 до 60 років; -жінки, які не мають військових звань офіцерського скла­ду, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40 років; військовозобов’язані рядового, сержантського і стар­ шинського складу віком до 60 років. офіцери віком до 60 років Розширення можливостей кандидатів у виборі тер­ мінів контрактів (у тому числі короткостроковий кон­ тракт). Для громадян, які приймаються на військову службу за контрактом та призначаються на посади, установлюються такі строки військової служби у календарному обчисленні: для осіб рядового складу - 3 роки; для осіб сержантського та старшинського складу від З до 5 років; для офіцерів - 5 років. Законом України впроваджено можливість укладання під час дії особливого періоду у всіх військових частинах (установах) короткострокового контракту, до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення

ЗАВЕРШЕННЯ ФУТЗАЛЬНОГО СЕЗОНУ

(Початок на 1 стор.) Фінальна гра також довела перевагу футзалістів із Згурів- грошовими преміями від керівників ТОВ «Кіс-Агро» Г. Гаврики. Отож результати футзального сезону 2015-2016 років ленка, ФГ «Чайка-5», депутата районної ради В. Бондаренка такі: та директора АФ «Скіпщина» С. Очколяса. «Садовод» с. Нова Олександрівка – чемпіон Першості Від імені всіх учасників, Згурівської районної державної району серед команд Першої ліги, «Альянс» смт Згурівка - адміністрації, Згурівської районної ради особливу подяку ходруге місце, «Шеріф» смт Згурівка - третє місце; четься висловити спонсорам за надану підтримку командам, «Кіс-Агро» с. Безуглівка – чемпіон Першості району серед а також голові Згурівської районної федерації футболу О. команд Вищої ліги, «Згура» смт Згурівка – срібний призер, Лаврушенку за якісну організацію та проведення Першості «Автосоюз» смт Згурівка – бронзовий призер; Згурівського району сезону 2015-2016 років. «Згура» смт Згурівка – володар Кубку Згурівського райЩиро вітаємо тріумфаторів та бажаємо нових звершень ону. у майбутньому! Звісно, що такі спортивні події не залишаються без підТакож до вашої уваги пропонуються результати турніру за тримки меценатів. Переможці та призери змагань нагород- підсумками першого та другого кола: жені пам’ятними грамотами, медалями та кубками, а також Турнірна таблиця результатів Вищої ліги: № п/п Назва команди Ігри В Н П Голи Очки 1 ФК «Кіс-Агро» с. Безуглівка 17 12 2 3 112-60 38 2 ФК «Згура» смт Згурівка 17 11 5 1 100-62 38 3 ФК «Автосоюз» смт Згурівка 17 11 2 4 103-80 35 4 ФК «Оржиця» с. Стара Оржиця 17 11 2 4 104-62 35 5 ФК «Дружба» с. Нова Оржиця 17 8 3 6 92-88 27 6 ФК «Дорожник» смт Згурівка 17 7 3 7 69-65 24 7 ФК «Зелена Брама» с. Право Жовтня 17 5 2 10 63-88 17 8 ФК «Ніка» с. Усівка 17 4 2 11 80-85 14 9 ФК «Середовка» с. Середівка 17 1 1 15 60-137 4 10 ФК «Згура-2» смт Згурівка 0 0 0 0 0-0 0 № п/п

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Турнірна таблиця результатів Першої ліги: Назва команди Ігри В Н ФК «Садовод» с. Нова Олександрівка 24 19 2 ФК «Альянс» смт Згурівка 24 17 4 ФК «Шеріф» смт Згурівка 24 16 2 ФК «Садовод-Ветеран» с. Нова Олександрівка 24 15 4 ФК «Кристал» с. Мала Березанка 24 15 4 ФК «Усовка» с. Усівка 24 13 3 ФК «Автомобіліст» смт Згурівка 24 11 1 ФК «Кіс-Агро-2» с. Безуглівка 24 8 3 ФК «Нива» с. Нова Оржиця 24 7 3 ФК «Атлетик» с. Жуківка та с. Мала Супоївка 24 5 4 ФК «Темп» с. Лизогубова Слобода 24 4 3 ФК «Космос» с. Ярешки 24 4 3 ФК «Факел» с. Леніне 24 3 2

П 3 3 6 5 5 8 12 13 14 15 17 17 19

Голи 169-59 135-50 126-90 128-93 113-79 95-87 90-85 84-116 117-121 73-125 73-140 67-127 72-156

Очки 59 55 50 49 49 42 34 27 24 19 15 15 11

Дмитро ХАРЧЕНКО – завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації.


1 квітня 2016 року

стор. 3

КИЇВЩИНА ЧЕРЕЗ АГРАРНИЙ СЕКТОР МАЄ СТАТИ ІНВЕСТИЦІЙНИМ ЛІДЕРОМ КРАЇНИ

Про підготовку агропідприємств області до весняно-польових робіт йшла мова на розширеній нараді піл головуванням губернатора Київщини М.Д.Мельничука, яка відбувалася в Миронівському інституті пшениці ім.. В.Ремесла. У зібранні взяли участь провідні фахівці Мінагрополітики, НААН України, ЄБРР, місцевого самоврядування, сільгосппідприємств. Згурівщину представляли голова Згурівської райдержадміністрації В.М.Мозговий, засновник ФГ “Тетяна-2011” В.В.Цвик, керівник ПОСП “Геворг” С.В.Мкртчан. Як зазначив керівник області, є всі перспективи виконати намічені плани продовольчого забезпечення: погодно-кліматичні умови сприятливі, ризиків зневоднення не існує, температурні режими задовільні. Під врожай нинішнього року засіяні 213, 6 тис. га озимими культурами. Стан посівів задовільний. Ярими зерновими передбачається посіяти близько 400 тисяч гектарів. Стільки ж площі посів технічних культур. За словами Максима Мельничука, нині розробляють про­граму «Аграрна Київщина», що враховуватиме специфіку й потреби кожного району. Вона спрямована на створення нових робочих місць на селі, залучення молодих фахівців після закінчення вишів. Тобто програма має бути своєрідним соціальним проектом, який формуватиме громади. Область просто зобов’язана через величезний потенціал стати ін­вестиційним, інноваційним лі­дером країни. А це під силу саме аграріям. Інф. “Панорами”

Увага! Виїзний прийом!

12.04.2016 року з 10.00 до 13.00 години в приміщенні Згурівської райдержадміністрації проводитиме особистий виїзний прийом громадян Мельничук М.Д. – голова Київської обласної державної адміністрації. Бажаючі взяти участь у виїзному прийомі повинні попередньо зареєструватись на прийом в приймальні громадян Згурівської райдержадміністрації до 07.04.2016 року. Телефон приймальні громадян 5-08-92.

Виїзний прийом громадян у селах Дата

Час

Назва населеного пункту

Хто проводить прийом

06.04.2016

14.00

с.Лизогубова Слобода

В.М.Мозговий голова адміністрації

Прийом громадян проводитиметься в приміщеннях сільських рад

НОВИНИ З ПОЛЯ

І СІЯТИ ХЛІБ, І ДБАТИ ПРО ЛЮДЕЙ Весна з кожним днем все більше заявляє про себе. Разом із березнево-квітневим сонцем активнішають польові роботи. Майже у кожному господарстві на полях працює техніка: хто підживлює озимі, хто сіє ярину, а хто готує грунт під пізні культури. Сільгосппідприємствами району посіяно понад 700 гектарів ярого ячменю, у ТОВ “Урожай” посіяли 102 ярого ріпаку, у ПОСП “Геворг” – гірчицю і люцерну. Днями відвідала Софіївку, де мала можливість поспілкуватися з керівником ПОСП “Геворг” С.В.Мкртчаном та його заступником С.М.Адаменком. Керівники сільгосппідприємства зробили невелику екскурсію по полях та машинно-тракторному парку. Смарагдовою зеленню приємно радує озимий клин. Під пшеницю відвели 167 гектарів, під жито 131 гектар, з них 11 –

еліта. Всі посіви перезимували, знаходяться в доброму стані. На жаль, через посушливу осінь і ранні заморозки довелося передискувати стогектарну площу озимого ріпака. Посіяно 10 гектарів гірчиці та люцерну для потреб тваринництва. (Крім свинопоголів”я, баранів, у тваринницьких приміщеннях утримується 3 корівки, які дають можливість забезпечувати їдальню господарства повноцінною якісною молочною продукцією). Під урожай 2016 року у Софіївці планують сіяти традиційні для них культури: ячмінь пивоварний, овес галозорний, овес еліта, гречку, кукурудзу, соняшник та сою. Для того, щоб роботи проводити своєчасно і якісно, придбали нову техніку: трактори “Ньюхоланд” та МТЗ-82, чеський плуг переворотний SUKOV. Тож тепер технікою, як і міндобривом, насінням, дизпаливом забезпечені стовідсотково. Щодо кадрів, то, дякуючи Богу і розумній політиці керівництва, ні з механізаторами, ні з водіями проблем немає. Кадри стабільні, крім того, є бажаючі працевлаштуватися в ПОСП “Геворг” не лише з місцевих, а з навколишніх сіл. Всі працівники забезпечені триразовим харчуванням. В центрі уваги Самвела Вагричовича, керівників структурних підрозділів, а також бухгалтерії на чолі з головним бухгалтером Т.А.Шилан - пайовики. Про людей тут дійсно дбають. До свят готуються продуктові набори, а також надаються всі послуги: оранки городів, обмолоту збіжжя на присадибних ділянках. Зустрівши по дорозі нас, баба Катя щиро, по-материнськи дякувала С.В.Мкртчану за увагу та турботу до жителів села, людей праці. Разом з тим ПОСП “Геворг” не стоїть осторонь подій, що відбуваються в державі.

ПОВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАДРУКОВАНОГО

Коли керівник базового господарства вболіває за громаду - село живе повноцінно В минулому номері газети «Панорама» було опубліковано інтерв’ю з Красненським сільським головою С.М.Рябокрисом,

де він розповів про життя громади, її проблеми, перспективи. Втім, хотілося б більш широко окреслити роль базового господарства ВП «Сан», котре працює на теренах сільської ради. На мою думку жителям сіл Красне та Олександринівка дуже пощастило в тому, що їхні землі знаходяться в обробітку ВП «САН». Приємно відзначити, що керівник господарства А.В.Бажинов, завжди підтримує людей, переймається проблемами соціальної сфери села. Скільки б разів мешканці сіл не зверталися до керівництва агрогосподарства - ні разу не відмовили. Завдяки їхній фінансовій допомозі проведено вуличне освітлення в Красному та Олександринівці, учасники художньої самодіяльності отримують і фінансову, і матеріальну (всім видано по 200 кг зерна) допомогу. За сприяння і всебічної підтримки Андрія Васильовича святкується День села, а Народний творчий колектив «Калинонька» знають не лише в районі, а й далеко за його межами, він є учасником щорічного фестивалю «Осіннє золото», котрий проводиться на батьківщині видатного поета-пісняра Дмитра Луценка у с. Березова Рудка. Не позбавлені уваги й люди похилого віку. А школярі та вчителі вдячні керівнику господарства за продукти харчування, а також за наданий бензин та дизпаливо для перевезення школярів. В Олександринівці за надані Андрієм Васильовичем кошти зроблено ремонт пам’ятника загиблим воїнам. Втім, - всі його добрі справи важко перелічити. Можна справедливо сказати: це - людина душі, яка вболіває за нас, за село, його допомогою всі задоволені: і пенсіонери, і працюючі, і молодь, і діти. (Продовження читайте в наступному номері).

У 2015 році до ТОВ «Зерновий край» приєднали СТОВ «Птахофабрика «Прилуцька» та ТОВ «Еверест-1», які знаходяться на території Прилуцького району Чернігівської області. Банк землі становить - 21260,00 га. Урожай за 2015 рік зріс до 106374,342 тонн. Основним завданням є вирощування зернових культур для подальшого використання у виробництві комбікормів, олійних культур, молочне скотарство та вирощування поголів’я свиней. 2016 рік розпочався з внутрішньої реорганізації і ТОВ «Зерновий край» змінює назву на «Агро-С», лишається СТОВ «Лемешівське» і СТОВ «Урожай», а решта підприємств стають відділеннями СТОВ «Птахофабрика «Прилуцька» та ТОВ «Еверест-1» - відділення Дубовий гай, ТОВ «Агро-С» та СТОВ «Баришівське» - Селищанське відділення, ТОВ «Нива України» - Яготинське відділення, ТДВ «Мрія» - Новоолександрівське відділення. «Агро-С» продовжує свою діяльність в тому ж напрямку і як зазначив директор ТОВ Анатолій Пухальський - «Ми працюємо за інтенсивною технологією: даємо землі те, що потрібно для високих урожаїв. Працюємо на кінцевий результат, та дбаємо про розвиток села і регіону в цілому.» Про нашу соціальну відповідальність та внесок у розвиток соціальної сфери на селі

Лариса МЕЛЬНИК. НА ЗНІМКАХ: С.АДАМЕНКО, С.МКРТЧАН біля нової техніки; І.Максименко вправно керує фронтальним навантажувачем.

УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ:

У 2015 р. господарствами району нараховано орендної плати за оренду земельних часток (паїв) 52765,8 тис. грн., що на 34% більше минулорічного. Станом на 01.03.2016 року господарства розрахувалися з орендодавцями на 100%, виплачено: 2603,0 тонни зерна на суму 6489,0 тис. грн., іншою продукцією на суму 11,8 тис. грн., послугами – 11,3 тис. грн., грішми – 46253,7 тис. грн. У галузі тваринництва також спостерігається позитивна тенденція. За 2 місяці 2016 року сільськогосподарськими підприємствами вироблено м’яса (реалізовано на забій) 2039,8 тонн. Виробництво молока складає 5318 тонни, що на 139 тонн більше ніж за відповідний період минулого року, середній надій на 1 корову становить 1416 кг, що є найбільшим показником в області. Всього в районі налічується 7824 гол ВРХ, в т.ч. 3923 гол. корів. Поголів’я ВРХ в порівнянні з 2015 роком збільшилось на 445 гол., корів - на 172 голів. Поголів’я свиней за станом на 01.03.2016р. становить 74851 гол. Середньодобовий приріст свиней становить 647 гр. Станом на 01.03. 2016р. заборгованість по виплаті заробітної плати, сплаті податків до Державного бюджету, по сплаті внесків до Пенсійного фонду в сільськогосподарських підприємствах району відсутня.

СТРІМКИЙ РОЗВИТОК, СТАБІЛЬНІСТЬ ТА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ амбітні люди, зазвичай, однолітні і багатолітні трави). читайте у наступному номері.

Активні та мають успіх у своїх справах, а якщо до цього додати відданість своїй справі, накопичений професійний досвід і невпин­не самовдосконалення, то успіх збільшиться у рази. На території Яготинського, Згурівського та Баришівського районів у березні 2013 року розпочало свою діяльність підприємство ТОВ «Зерновий край», що входить до групи компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт», заснований в 1998 році, та є одним з найбільших агрохолдингів України. З моменту заснування ТОВ «Зерновий край» до його складу увійшли 6 підвідомчих підприємств, які розташовані на території Київської області та мають чисельність штату 426 чоловік, а саме ТОВ «Агро-С» та СТОВ «Баришівське»(Баришівський р-н), СТОВ «Лемешівське» та ТОВ «Нива України» (Яготинський р-н), ТДВ «Мрія» та СТОВ «Урожай» (Згурівський р-н). Посівні площі загалом становили 18836,00.га. Основним напрямком діяльності є рослинництво, молочне тваринництво та вирощування молодняка свиней. Товариство займає стабільну та надійну позицію в районах, є конкурентоспроможним та приділяє увагу соціальній сфері і загалом розвитку села. За показниками у 2014 році зібрано урожаю 96713,292 тонни (кукурудза, пшениця, соняшник, ячмінь, соя, ріпак, гірчиця та

І продуктами харчування, і матеріально допомагає тим, хто знаходиться в зоні проведення АТО, співпрацює з благодійною організацією Благодійним фондом “Світла Україна”, який опікується онкохворими дітками. Хотілося б побажати аграріям Згурівщини щедрих врожаїв і щоб над українськими нивами було мирне небо і світило ясне сонце.

«Агро-С» розширює поле спілкування із зацікавленими сторонами для поліпшення співпраці та створення прозорого діалогу. Інформація про прийняття і процедуру розгляду звернень. Звернення може бути: усне, письмове чи електронне. Способи подачі звернення (скарги, запиту, подяки) у довільній чи спеціальній формі на ім’я директора через відповідальну особу: - особисто: м. Яготин, вул. Пирятинська,27, ІІ поверх, приймальня; - поштою чи на е-mail: 0770, м. Яготин, вул. Пирятинська,27, ТОВ «Агро-С» е-mail:o.malyuga.mhp.com.ua - скринька для прийому звернень: м. Яготин, вул. Пирятинська,27 - за телефоном: тел.( 04575)5-37-39 Розгляд та відповідь на звернення: Звернення (скарга, запит, подяка) розглядається безпосередньо директором. Інформація по перебігу розгляду звернення надається зацікавленій стороні через 48 годин (два робочих дні) з дати реєстрації у той самий спосіб як і отримано звернення чи за домовленістю із зацікавленою стороною. Ольга МАЛЮГА.

ВІТАЄМО УЧНІВ РАЙОНУПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ!

Новікову Анастасію, ученицю 8 класу Згурівського НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня», олімпіада з хімії, ІІІ місце (вчитель Єрмоленко А. В.) Скринника Сергія, учня 9 класу класу Згурівського НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня», олімпіада з англійської мови, ІІ місце (вчитель Остапенко В. М.) Савчук Дарію, ученицю 9 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, олімпіада з французької мови, ІІ місце (вчитель Кузіна Л. В.) Тимченка Василя, учня 11 класу Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок», обласний етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН, ІІІ місце (науковий керівник Руденко О. В.) Довгальову Каріну, ученицю 9 класу Лизогубовослобідського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок», обласний етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН, ІІІ місце (науковий керівник Гусак М. В.)

Безоплатна правова допомога Адреса: м. Бровари, вул. Гагаріна, 16 (Офісний центр, каб. 30) Пошта: brovary.kyivreg@legalaid.gov.va Телефон: (067) 320-80-89 Режим роботи: ПН. - ЧТ.: 09:00-18:00 ПТ.: 09:0016:45.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! Скористайтесь своїм правом на отримання безоплатної правової допомоги по всім юридичним питанням!


1 квітня 2016 року Понедiлок, 04 квiтня В цей день іменини святкують: Василь, Платон. UA:Перший 06.00, 07.00, 08.00, 21.00, 01.20, 05.10 Новини 06.10, 07.20 АгроЕра 06.15 Вiд першої особи 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 06.55, 07.25, 08.20, 15.00, 22.50, 23.20, 00.15 Погода 07.30 Ера будiвництва 07.35, 00.55 На слуху 07.50, 08.25 Смакота 08.30 Паспорт.Ua 08.40 Кориснi поради 09.00 ПРОФIЛАКТИКА 15.25 Т/с «Бiлявка» 17.00 Вiкно в Америку 17.30 Word on the street 17.55, 02.25 Хокей. Чемпiонат України. Фiнал 18.40 В ПЕРЕРВI: Новини 20.30 Вересень 21.30, 05.35 Новини. Спорт 21.45, 22.45 З перших вуст 21.50 Подорожнi 23.00 Пiдсумки 23.25 Золотий гусак 00.20 Телемагазин 01.25 Час-Ч 01.35 Д/ф «Пiсля прем’єри - розстрiл» 04.25 Д/ф «Сiчневий бiй. Литовське радiо i телебачення 13 сiчня 1991 року» 05.45 Вiчне Канал 1+1 06.45, 07.10, 07.45, 08.10, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 16.45, 19.30, 23.15, 01.50 ТСН: «Телевiзiйна Служба Новин» 07.35 «Маша i ведмiдь» 09.30, 10.50, 12.20 «Мiняю жiнку - 7» 13.55 «Сiмейнi мелодрами - 4» 14.55 «Сiмейнi мелодрами - 6» 15.50 Т/с «Торговий центр» 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана - 2» 20.30 «ЧистоNEWS 2016» 21.00 Т/с «Матусi» 22.00 «Грошi» 23.30 «Мiнкульт» 00.00, 02.15 Х/ф «Анжелiка - маркiза янголiв» 03.55 «Шiсть кадрiв» 05.30 «Служба Розшуку Дiтей» IНТЕР 06.10, 11.20, 12.25 Д/с «Слiдство вели... з Леонiдом Каневським» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з IНТЕРом» 09.20 Х/ф «Операцiя «И» та iншi пригоди Шурика» 13.45, 14.20 «Сiмейний суд» 15.05, 16.15 «Жди меня» 18.05, 19.05 Ток-шоу «Стосується кожного» 20.00, 02.25, 04.40 «Подробицi» 21.00 Т/с «Запитайте в осенi» 22.00 Т/с «Гречанка» 23.45 Т/с «Щасливчик Пашка» 00.40 Т/с «Банкiршi» 03.15 Х/ф «Дударики» ТРК «Украина» 06.00 Подiї тижня з Олегом Панютою 06.50, 07.15, 08.15 Ранок з Україною 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00 Подiї 09.15 Зiрковий шлях 11.30 Реальна мiстика 13.30, 15.30 Т/с «Назавжди» (1) 18.00 Т/с «Не зарiкайся» (2) 19.45, 05.00 Ток-шоу «Говорить Україна» 21.00 Т/с «Забудь i пригадай» (1) 23.00 Подiї дня 23.30 Х/ф «Чорна дiра» (2) 01.35 Профiлактика!!! СТБ 06.35 «Все буде добре!» 08.30 Х/ф «Здрастуйте Вам!» (2) 10.35 Х/ф «Дiвчата» (1) 12.20 «Битва екстрасенсiв 13» 16.00 «Все буде добре!»

18.00 «Вiкна-Новини» 18.30 Т/с «Коли ми вдома» (1) 19.55 «Слiдство ведуть екстрасенси» 22.00 «Вiкна-Новини» 22.35 «Детектор брехнi 9» 23.40 «Один за всiх» 01.05 «Слiдство ведуть екстрасенси» Вiвторок, 05 квiтня В цей день іменини святкують: Лідія, Єва, Катарина, Никон, Юліана. UA:Перший 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00, 01.30, 05.10 Новини 06.10, 07.10, 08.10 Ера бiзнесу 06.15, 07.20 АгроЕра 06.15 Вiд першої особи 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 06.55, 07.25, 08.20, 09.05, 12.20, 18.00, 22.55, 23.20, 00.15 Погода 07.30, 00.55 На слуху 07.50, 08.25 Смакота 08.30 Паспортний сервiс 08.40 Кориснi поради 09.00, 05.45 Вiчне 09.20 Д/с «Подорожуймо Литвою» 09.55 Хокей. Чемпiонат України. Фiнал 12.30 «План на завтра» з Анастасiєю Рiнгiс 13.15, 18.05, 01.45 Час-Ч 13.40 Казки Лiрника Сашка 13.50 Хочу бути 14.15 Суспiльний унiверситет 15.00 Фольк-music 16.05 Путiвник прочанина 16.25 Подорожнi 17.10 Т/с «Таксi» 18.15, 01.20 Новини. Свiт 18.50, 21.45 З перших вуст 18.55 Про головне 19.30 ДебатиPRO 21.30, 05.35 Новини. Спорт 21.50 Вiйна i мир 22.40, 02.45 Класики лiтератури 23.00 Пiдсумки 23.25 Золотий гусак 00.20 Телемагазин 01.55 Надвечiр’я. Долi 03.00 Т/с «Роксолана» Канал 1+1 06.45, 07.10, 07.45, 08.10, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 16.45, 19.30, 23.15, 02.10 ТСН: «Телевiзiйна Служба Новин» 07.35 «Маша i ведмiдь» 09.30, 10.50, 12.20 «Мiняю жiнку - 7» 13.55 «Сiмейнi мелодрами - 4» 14.55 «Сiмейнi мелодрами - 6» 15.50 Т/с «Торговий центр» 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана - 2» 20.30 «ЧистоNEWS 2016» 21.00 Т/с «Матусi» 22.00 «На ножах 2» 00.00, 02.35 Х/ф «Летючi мечi брами Дракона» 04.35 «Шiсть кадрiв» 05.35 «Служба Розшуку Дiтей» IНТЕР 05.25, 12.25, 14.20 Д/с «Слiдство вели... з Леонiдом Каневським» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з IНТЕРом» 09.20, 21.00 Т/с «Запитайте в осенi» 10.15, 22.00 Т/с «Гречанка» 14.50, 16.15 «Сiмейний суд» 16.40 «Судите самi» 18.05, 19.05 Ток-шоу «Стосується кожного» 20.00, 02.25, 04.40 «Подробицi» 23.45 Т/с «Щасливчик Пашка» 00.45 Т/с «Банкiршi» 03.15 Х/ф «Сватання на Гончарiвцi» 04.35 М/с «Баранчик Шон» ТРК «Украина» 06.00, 16.00, 05.20 Т/с «Адвокат» (2) 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.15, 03.45 Подiї 07.15, 08.15 Ранок з Україною 09.15 Зiрковий шлях 1 (коло) - без обмежень Реальна мiстика аудиторії (загальнодоступна). 10.50 12.45 Агенти 2 (трикутник) - перегляд справедливостi неповнолітніми глядачами 13.40, 15.30 Т/с рекомендовано разом з батьками або з відома «Провiнцiйна муза» (1) батьків. 18.00, 04.35 Т/с «Не 3 (квадрат) - рекомендується зарiкайся» (2) тільки для дорослих. 19.45 Ток-шоу «Говорить Україна» 21.00 Т/с «Забудь i пригадай» (1) 23.00 Подiї дня 23.30 Т/с «C.S.I.: Мiсце злочину маямi» (2) 02.00 Х/ф «Чорна дiра» (2)

стор. 4 СТБ 06.45 «Все буде добре!» 08.40 «Битва екстрасенсiв 13» 12.55 «МастерШеф - 2» 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вiкна-Новини» 18.30 Т/с «Коли ми вдома» (1) 20.00 «Кохана, ми вбиваємо дiтей» 22.00 «Вiкна-Новини» 22.45 «Кохана, ми вбиваємо дiтей» 23.50 «Один за всiх» 01.00 «Слiдство ведуть екстрасенси» Середа, 06 квiтня В цей день іменини святкують: Артем, Захар, Степан, Яків, Петро. UA:Перший 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 21.00, 01.20, 05.10 Новини 06.10, 07.20 АгроЕра 06.15 Вiд першої особи 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 06.55, 07.25, 08.20, 09.05, 22.45, 23.20, 00.15 Погода 07.30 Ера будiвництва 07.35 На слуху 07.50, 08.25 Смакота 08.30 Паспортний сервiс 08.40 Кориснi поради 09.00, 05.45 Вiчне 09.20 Про головне 09.50 ДебатиPRO 11.25 Д/с «Вiзит до Кореї» 12.00 Засiдання Кабiнету Мiнiстрiв України 13.15, 01.25 Час-Ч 13.40 Казки Лiрника Сашка 13.50 Школа Мерi Поппiнс 14.15 Суспiльний унiверситет 14.40 Гра долi 15.30 Т/с «Бiлявка» 17.10 Т/с «Таксi» 17.55, 02.25 Хокей. Чемпiонат України. Фiнал 18.40 В ПЕРЕРВI: Новини 20.25 Д/ф «Iсторiї пагорбiв та будiвель Кiрхберга» 21.30, 05.35 Новини. Спорт 21.45, 22.30 З перших вуст 21.50 Д/ф «Неоголошена вiйна. Поверни менi iм’я» 22.40 Мегалот 23.00 Пiдсумки 23.25 Золотий гусак 00.20 Телемагазин 00.55 Тепло. Ua 01.35 Вiра. Надiя. Любов 04.20 Д/ф «Траєкторiя свободи» Канал 1+1 06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 16.45, 19.30, 23.15, 02.10 ТСН: «Телевiзiйна Служба Новин» 06.45, 07.10, 07.45, 08.10, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.35 «Маша i ведмiдь» 09.30, 10.50, 12.20 «Мiняю жiнку - 7» 13.55 «Сiмейнi мелодрами - 4» 14.55 «Сiмейнi мелодрами - 6» 15.50 Т/с «Торговий центр» 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана - 2» 20.30 «ЧистоNEWS 2016» 21.00 Т/с «Матусi» 22.00 «Мiняю жiнку - 11» 00.00, 02.35 Х/ф «Легенда про Червоного Орла» 04.35 «Шiсть кадрiв» 05.35 «Служба Розшуку Дiтей» IНТЕР 05.25, 12.25, 14.20 Д/с «Слiдство вели... з Леонiдом Каневським» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з IНТЕРом» 09.20, 21.00 Т/с «Запитайте в осенi» 10.15, 22.00 Т/с «Гречанка» 14.50, 16.15 «Сiмейний суд» 16.40 «Судите самi» 18.05, 19.05 Ток-шоу «Стосується кожного» 20.00, 02.25, 04.40 «Подробицi» 23.45 Т/с «Щасливчик Пашка» 00.40 Т/с «Банкiршi» 03.15 Х/ф «Катя-Катюша» 04.30 М/с «Баранчик Шон» ТРК «Украина» 06.00, 16.00, 05.20 Т/с «Адвокат» (2) 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.15 Подiї 07.15, 08.15 Ранок з Україною 09.15 Зiрковий шлях 10.50 Реальна мiстика 12.45 Агенти справедливостi 13.40, 15.30 Т/с «Провiнцiйна муза» (1) 18.00, 04.35 Т/с «Не зарiкайся» (2) 19.45, 03.30 Ток-шоу «Говорить Україна» 21.00 Т/с «Забудь i

«ЯГОТИНСЬКИЙ СТК ТСОУ ( ДОСААФ) проводить терміновий набір слухачів на підготовку та перепідготовку водіїв категорій: «Д» - автобус, «Д1» - мікроавтобус «СЕ», «ВЕ» - автомобілі з причепом Адреса: м. Яготин, вул. Незалежності 168 (район міліції) Тел. для довідок: (04575) 2-21-14, 063-98-66026; 067-699-04-83; 095-46-00-296.

пригадай» (1) 23.00 Подiї дня 23.30, 02.00 Т/с «C.S.I.: Мiсце злочину маямi» (2) СТБ 06.45 «Все буде добре!» 08.45 «Зiркове життя» 09.45 «Битва екстрасенсiв 13» 11.50 «МастерШеф - 2» 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вiкна-Новини» 18.30 Т/с «Коли ми вдома» (1) 20.00 «МастерШеф Дiти - 5» 22.00 «Вiкна-Новини» 22.45 «МастерШеф Дiти - 5» 00.15 «Один за всiх» 01.45 «Слiдство ведуть екстрасенси» Четвер, 07 квiтня В цей день іменини святкують: Марія, Тихон, Сава. UA:Перший 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00, 01.30, 05.10 Новини 06.10, 07.10, 08.10 Ера бiзнесу 06.15, 07.20 АгроЕра 06.15 Вiд першої особи 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 06.55, 07.25, 08.20, 09.05, 18.00, 21.40, 23.20, 00.15 Погода 07.30, 00.55 На слуху 07.50, 08.25 Смакота 08.30 Паспортний сервiс 08.40 Кориснi поради 09.00, 05.45 Вiчне 09.20 Д/с «Подорожуймо Литвою» 09.50 Д/ф «Iсторiї пагорбiв та будiвель Кiрхберга» 10.30 Д/с «Вiзит до Кореї» 11.00 Вiкно в Америку 11.40 Вiйна i мир 12.25 Слiдство. Iнфо. Спецвипуск 13.15, 18.05, 01.45 Час-Ч 13.40 Казки Лiрника Сашка 13.50 Мультфiльм 14.15 Суспiльний унiверситет 14.40 Спогади 15.25, 01.55 Надвечiр’я. Долi 16.25 Свiтло 17.10 Т/с «Таксi» 18.15, 01.20 Новини. Свiт 18.50 З перших вуст 18.55 Про головне 19.30 РЕ:ФОРМА 20.00 Перша шпальта 20.30 Д/ф «Скарби Дойчнойндорфа» 21.30, 05.35 Новини. Спорт 21.50 «Схеми» з Наталiєю Седлецькою 22.15 «5 баксiв.net». Фiльм про фiльм 23.00 Пiдсумки 23.25 Золотий гусак 00.20 Телемагазин 02.45 Д/ф «Український пересмiшник Андрiй Сова» 03.15 Т/с «Роксолана» Канал 1+1 06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 16.45, 19.30, 23.15, 02.20 ТСН: «Телевiзiйна Служба Новин» 06.45, 07.10, 07.45, 08.10, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.35 «Маша i ведмiдь» 09.30, 10.50, 12.20 «Мiняю жiнку - 7» 13.55 «Сiмейнi мелодрами - 6» 14.50, 15.50 Т/с «Торговий центр» 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана - 2» 20.30 «ЧистоNEWS 2016» 21.00 Т/с «Матусi» 22.00, 23.30 «Право на владу» 00.30, 02.45 Х/ф «Переможець дракона» 04.35 «Шiсть кадрiв» IНТЕР 05.25, 12.25, 14.20 Д/с «Слiдство вели... з Леонiдом Каневським» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з IНТЕРом» 09.20, 21.00 Т/с «Запитайте в осенi» 10.15, 22.00 Т/с «Гречанка» 14.50, 16.15 «Сiмейний суд» 16.40 «Судите самi» 18.05, 19.05 Ток-шоу «Стосується кожного» 20.00, 02.25, 04.40 «Подробицi» 23.45 Т/с «Щасливчик Пашка» 00.40 Т/с «Банкiршi» 03.15 Х/ф «Москальчарiвник» 04.30 М/с «Баранчик Шон» ТРК «Украина» 06.00, 16.00, 05.20 Т/с «Адвокат» (2) 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.10 Подiї 07.15, 08.15 Ранок з Україною 09.15 Зiрковий шлях 10.50 Реальна мiстика

12.45 Агенти 19.45, 03.30 Ток-шоу 21.25 Х/ф «Дiамантова справедливостi «Говорить Україна» рука» (1) 13.40, 15.30 Х/ф «Мрiї з 21.00 Х/ф «Мама виходить 23.25 Т/с «Коли ми вдома» пластилiну» (1) замiж» (1) (1) 18.00, 04.35 Т/с «Не 23.00 Подiї дня 02.05 «Слiдство ведуть зарiкайся» (2) 23.30, 02.00 Т/с «C.S.I.: екстрасенси» 19.45, 03.30 Ток-шоу Мiсце злочину маямi» (2) Недiля, 10 квiтня «Говорить Україна» СТБ В цей день іменини 21.50 Футбол. Лiга Європи 05.50 «Зiркове життя « святкують: Марк, УЄФА. ? фiналу «Брага» - 06.50 Т/с «Коли ми вдома» Степан, Магдалена. «Шахтар» (1) UA:Перший 00.00 Подiї дня 08.10 Х/ф «Iнше обличчя» 06.00 Свiт православ’я 00.15, 02.00 Т/с «C.S.I.: (1) 06.30, 07.30, 08.00, 09.00, Мiсце злочину маямi» (2) 10.05 Х/ф «На край свiту» 10.10, 13.40, 16.50, 22.50, СТБ (1) 23.10, 00.05 Погода 06.50 «Все буде добре!» 18.00 «Вiкна-Новини» 06.35 Крок до зiрок 08.50 «Кохана, ми 18.30 Т/с «Коли ми вдома» 07.40 Золотий гусак вбиваємо дiтей» (1) 08.10 Свiт on line 11.55 «МастерШеф - 2» 20.00 «Холостяк - 6» 08.25 Смакота 16.00 «Все буде добре!» 22.00 «Вiкна-Новини» 09.15 Путiвник прочанина 18.00 «Вiкна-Новини» 22.45 «Холостяк - 6» 09.25 Гра долi 18.30 Т/с «Коли ми вдома» 00.20 Т/с «Коли ми вдома» 09.55 Мистецькi iсторiї (1) (1) 10.20 Спогади 20.00 «Я соромлюсь свого 02.15 «Слiдство ведуть 10.50 Твiй дiм тiла 3» екстрасенси» 11.35 Х/ф «Залiзна сотня» 22.00 «Вiкна-Новини» Субота, 09 квiтня 13.45 Д/ф «Штепсель i 22.45 «Я соромлюсь свого В цей день іменини Тарапунька. Слава - на тiла 3» святкують: Прохор, виснаження» 00.10 «Один за всiх» Марія, Іван, Фома. 14.25 Фольк-music 01.40 «Слiдство ведуть UA:Перший 15.45 Дорога до Рiо-2016 екстрасенси» 06.00 Пiдсумки 16.10 Чоловiчий клуб П’ятниця, 08 квiтня 06.15, 07.00, 08.00, 09.00, 16.55 Театральнi сезони В цей день іменини 13.00, 15.40, 17.35, 20.25, 17.25 Т/с «Бiлявка» святкують: Алла, Ганна, 22.50, 23.10, 00.05 Погода 21.00, 05.35 Новини Василь, Лариса, Марія. 06.20 У просторi буття 21.30 Прем’єр-мiнiстр UA:Перший 07.10 АгроЕра. Пiдсумки України А.Яценюк про 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 07.25 Шеф-кухар країни реформи 18.30, 21.00, 01.30, 05.10 08.10 Смакота 21.40 Перша шпальта Новини 08.35 Золотий гусак 22.15 Книга ua 06.10, 07.20 АгроЕра 09.15 Word on the street 23.00 Паспорт.Ua 06.15 Вiд першої особи 09.40 Хто в домi хазяїн? 23.15 День Янгола 06.45, 07.15, 08.15 Спорт 10.10 Хочу бути 00.20 Телемагазин 06.55, 07.25, 08.20, 11.55, 10.30 Школа Мерi Поппiнс 01.20 Музичне турне 15.30, 18.00, 21.40, 22.45, 10.45 Казки Лiрника Сашка 02.20 Вiра. Надiя. Любов 23.20, 00.15 Погода 11.10 М/с «Казки 03.10 Т/с «Роксолана» 07.30 Ера будiвництва Андерсена. Сучасне 05.00 Д/ф «Вiтрильник iз 07.35, 00.55 На слуху прочитання» запахом свiтла. Михайло 07.50, 08.25 Смакота 13.10 Творчий вечiр Драгоманов, Леся 08.30 Територiя закону Василя Василенка Українка» 08.35 Паспортний сервiс 15.45 «5 баксiв.net». Фiльм Канал 1+1 08.40 Кориснi поради про фiльм 06.00 «Однокласники» 09.00, 05.45 Вiчне 16.30 Чоловiчий клуб. 07.00 «Українськi сенсацiї» 09.20, 18.55, 02.40 Про Спорт 08.00, 02.35 «Снiданок. головне 17.45 Т/с «Бiлявка» Вихiдний» 10.00 Д/ф «Скарби 20.30 На пам’ять 09.00 Лотерея «ЛотоДойчнойндорфа» 21.00, 05.35 Новини забава» 10.35 Д/с «Вiзит до Кореї» 21.30 Дорога до Рiо-2016 09.40 Марiччин кiнозал. 11.05 Чоловiчий клуб 21.55 Переселенцi Мультфiльм «Маша i 12.00 Вересень 22.15 Альтернативна ведмiдь» 12.30 «Схеми» з Наталiєю музика 10.05 ТСН Седлецькою 22.40 Мегалот 11.00, 12.00 «Свiт 13.15, 01.45 Час-Ч 23.00 Територiя закону навиворiт - 5: Iндонезiя» 13.40 Казки Лiрника Сашка 23.15 День Янгола 13.00 «На ножах 2» 13.50 Мультфiльм 00.20 Телемагазин 14.15 «Чотири весiлля» 14.15 Суспiльний 01.20 Музичне турне 15.30 «Лiга смiху 2» унiверситет 02.20 Д/ф «Герой не 17.45 Х/ф «Ва-банк» 14.40 Театральнi сезони нашого часу. Юрiй 19.30, 05.15 «ТСН15.35 Вiра. Надiя. Любов Мажуга» Тиждень» 16.25 Д/ф «Легенда Китай- 03.10 Т/с «Роксолана» 21.00 «Голос країни 6» гори» 05.00 Свiтло 23.20 «Свiтське життя» 17.10 Т/с «Таксi» 00.20 Х/ф «Менiни» 18.15, 01.20 Новини. IНТЕР СУПУТНИКОВЕ ТБ Свiт 05.35 «Подробицi» Налаштування супутникових систем. 06.05 «Великий Бокс. 18.50, 22.40 З Гарантійне та післягарантійне Бiй за чемпiонський перших вуст обслуговування. 19.30 Спецпроект титул Володимира Тел.: 093-337-03-18, «Нацiональна Кличко. Ентонi безпека: медична Джошуа - Чарльз 068-801-48-65. реформа» Мартiн» 21.30, 05.35 Новини. 08.10 «удалий проект» Спорт Канал 1+1 09.00 «Готовимо разом» 21.50 Перша студiя 06.00 «Грошi» 10.00 «Орел i решка. 23.00 Пiдсумки 07.00 «Свiтське життя» Навколо свiту» 23.25 Золотий гусак 08.00 «Снiданок. 11.00 «Орел i Решка. 00.20 Телемагазин Вихiдний» Шопiнг» 01.55 Музичне турне 10.00, 19.30 ТСН: 12.00 Х/ф «Хронiки зради» 03.10 Т/с «Роксолана» «Телевiзiйна Служба (2) Канал 1+1 Новин» 14.05 Х/ф «Два Iван» 06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 11.00 Т/с «Матусi» 17.55, 21.40 Т/с 12.00, 16.45, 19.30 ТСН: 14.00 «Голос країни 6» «Щасливчик Пашка» «Телевiзiйна Служба 16.30 «Вечiрнiй квартал» 20.00 «Подробицi тижня» Новин» 18.30 «Розсмiши комiка 7» 21.30 «10 мiнут з Прем’єр06.45, 07.10, 07.45, 08.10, 20.15 «Українськi сенсацiї» мiнiстром» 09.10 «Снiданок з 1+1» 21.15 «Лiга смiху 2» 22.30 Д/ф «Леонiд Биков. 07.35 «Маша i ведмiдь» 23.20 «Розсмiши комiка. Зустрiчна смуга» 09.30, 10.50 «Мiняю жiнку Дiти» 23.25 Т/с «Краплина - 7» 01.15 «Шiсть кадрiв» свiтла» (2) 12.20 «Мiняю жiнку - 11» 03.15 «Однокласники» ТРК «Украина» 13.55 «Сiмейнi мелодрами IНТЕР 07.00 Подiї - 6» 06.00, 20.00, 01.30 07.50 Агенти 14.50, 15.50, 01.00 Т/с «Подробицi» справедливостi «Торговий центр» 06.45 Х/ф «Пригоди 08.50 Т/с «Волошки» (2) 17.10 Т/с «Величне Електронiка» 12.40 Т/с «Зцiлення» (2) столiття. Роксолана - 2» 11.00, 03.30 Х/ф «Знахар» 16.20, 20.00 Т/с «Причал 20.20 «Розсмiши комiка. (2) любовi i надiї» (2) Дiти» 13.30 Т/с «Краплина 19.00 Подiї тижня з 22.15 «Свiтське життя» свiтла» (2) Олегом Панютою 23.15 Х/ф «Ва-банк» 17.10, 20.30 Т/с 19.40, 05.50 10 хвилин з IНТЕР «Щасливчик Пашка» Прем’єр-мiнiстром України 05.25, 12.25, 14.20 Д/с 22.20 «Великий Бокс. Бiй 21.15 Х/ф «Коли не «Слiдство вели... з за чемпiонський титул вистачає любовi» (2) Леонiдом Каневським» Володимира Кличко. 23.10 Х/ф «Мрiї з 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, Ентонi Джошуа - Чарльз пластилiну» (1) 09.00, 12.00, 14.00, 16.00, Мартiн» 01.00 Т/с «Не зарiкайся» 17.40 Новини 02.00 Х/ф «Тiнi забутих (2) 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 предкiв» 05.00 Зiрковий шлях «Ранок з IНТЕРом» ТРК «Украина» СТБ 09.20 Т/с «Запитайте в 07.00, 15.00, 19.00, 01.20 06.00 «Все буде добре!» осенi» Подiї 07.55 «Холостяк - 6» 10.15 Т/с «Гречанка» 07.10 Зiрковий шлях 09.00 «Все буде смачно!» 14.50, 16.15 «Сiмейний 09.00 Кулiнарна Академiя 11.30 «Караоке на суд» Олексiя Суханова Майданi» 16.40 «Судите самi» 10.00 Вiдверто з Машею 12.25 «Україна має талант! 18.05 Ток-шоу «Стосується Єфросiнiною Дiти» кожного» 11.00 Х/ф «Мама виходить 15.00 «Я соромлюсь свого 20.00, 01.45 «Подробицi» замiж» (1) тiла 3» 21.00 «Чорне дзеркало» 12.50, 15.20 Т/с 17.00 «Слiдство ведуть 23.30 Х/ф «Хронiки зради» «Волошки» (2) екстрасенси» (2) 17.00, 19.40 Т/с 19.00 «Битва 02.30 Х/ф «Очiкуючи «Зцiлення» (2) екстрасенсiв» вантаж на рейдi Фучжоу 21.25 Х/ф «Бiла сукня» (1) 20.40 «Один за всiх» бiля Пагоди» 23.25 Реальна мiстика 21.55 «Детектор брехнi 9» 04.25 Х/ф «Запорожець за 02.05 Т/с «C.S.I.: Мiсце 23.00 «Я соромлюсь свого Дунаєм» злочину маямi» (2) тiла 3» ТРК «Украина» 05.20 Агенти 00.25 «Слiдство ведуть 06.00 Т/с «Адвокат» (2) справедливостi екстрасенси» 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, СТБ 19.00, 01.15 Подiї 06.05 «ВусоЛапоХвiст» ПОТРІБНІ 07.15, 08.15 Ранок з 08.00 «Караоке на ОХОРОНЦІ Україною Майданi» Вахтовий метод. ЧИСТКА ТА РЕ- 09.15, 05.20 Зiрковий шлях 09.00 «Все буде смачно!» Реальна мiстика 09.55 Т/с «Коли ми вдома» Тиждень через тиждень, МОНТ КОЛОДЯЗІВ. 10.50 Агенти (1) 2 через 2 та 2 через 4 Копаємо каналізації. 12.45 справедливостi 12.50 «Холостяк - 6» доби. Заробітна плата від Установлюємо бетонні 13.40, 15.30 Т/с «А снiг 15.15 «МастерШеф Дiти 3000 грн., проживання кільця. Тел.: 098-263- кружляє...» (2) - 5» безкоштовне. 71-47, 063-889-25-39, 18.00, 04.35 Т/с «Не 19.00 «Україна має талант! Тел.:098-987-49-12. зарiкайся» (2) Дiти» 050-691-85-01.


1 квітня 2016 року

стор. 5

АКЦІЯ

Офтальмологічний медичний центр ТОВ «Реках Україна» Усі види офтальмологічної допомоги Обстеження та консультації провідними офтальмохірургами та ретинологами, з подальшою знижкою на лікування до 50% 7 квітня у приміщенні Центральної районної лікарні м. Яготина Адреса:м.Яготин, вул. Незалежності, 71 Запис за тел.: (095)605-07-65.

БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ в смт Згурівка. В широкому асортименті:

пісок, щебінь, вапно, керамзит, цегла різних видів, цемент шифер, руберойд, ДВП, ДСП, шлакоблок, кільця каналізаційні, різноманітні фарби. МЕТАЛОПРОКАТ, труби, кутник, арматура, цвяхи в асортименті.Пиломатеріали: дошка шильовка, дошка для підлоги, брус, вагонка та багато інших видів будівельних матеріалів.Послуги, автокрана, екскаватора, маніпулятора, бригади будівельників, автомобіля самоскид. Склад знаходиться: смт Згурівка, вул. Кооперативна, 22. Замовлення за т.:5-17-94, моб.: 067-427-63-53, 097-5253-449, 095-77-96-003. При замовленні будматеріалів

БЛАГОУСТРІЙ-2016

ВПОРЯДКУВАННЯ РАЙОНУ – НАША СПІЛЬНА СПРАВА В районі вже стартував весняний двомісячник з благоустрою, а це оз-

начає, що районні служби та комунальне підприємство проводитимуть санітарну очистку території, ліквідовуватимуть стихійні сміттєзвалища, оновлюватимуть елементи благоустрою, озеленюватимуть територію тощо. Також на цей період припадають трудомісткі, але такі важливі роботи з відновлення природних екосистем. Але в першу чергу всім слід пам’ятати одну просту істину, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять. На жаль, випадки виникнення стихійних звалищ сміття не поодинокі, й тільки від нас залежить у чистому й охайному селі або селищі нам жити, чи поряд зі смітниками. Прибираючи у власних дворах, не викидайте сміття у не відведених місцях, для цього є спеціальні сміттєві баки. В іншому ж випадку його можна спалити, або скористатись послугою комунальників і вивезти його на санкціоноване сміттєзвалище. Тож давайте поважати одне одного й не нести сміття від свого двору до іншого, або ж, як це часто робиться, до паркової зони чи лісосмуг.

Національна академія державного управління при Президентові України розпочинає прийом слухачів на денну, вечірню та заочну форми навчання освітнього ступеня магістр за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Управління та адміністрування» за державним замовленням та за договорами (за кошти фізичних та юридичних осіб). Інформацію з питань прийому на навчання до Національної академії можна отримати за тел. (044)455-69-01 та на офіційному сайті :www.academy.gov.ua. 09 квітня 2016 року з 11-ї години в Національній академії за адресою: м.Київ, вул.Ежена Потьє, 20 буде проходити День відкритих дверей. Програмою заходів передбачено зустріч із керівництвом Національної академії, завідувачами кафедр, професорами, викладачами, слухачами, а також пробне комп’ютерне тестування з державно-управлінських, соціально-економічних, політико-правових, історико-культурних питань та іноземної мови. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Дні відкритих дверей та вступити на навчання до Національної академії.

ДОСТАВКА ЗА ПІЛЬГОВИМИ ЦІНАМИ. ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК.

МАГАЗИН

"КАШТАН"

продає: БІЛЬЯРДНІ СТОЛИ різних розмірів, та аксесуари ТЕНІСНІ СТОЛИ

ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ. РЕАЛІЗУЄМО щебінь, пісок, відсів. Тел.: 098-743-60-31.

стаціонарні і пересувні та аксесуари

доставка, установка

т.:045 70 5-17-32; 097 417-02-24.

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ весняна та літня колекція вже в продажі. Магазин “Вікторія” по вул. Київська 7-д. Тел.: 063-196-35-08.

ПІДПРИЄМСТВУ ПОТРІБНІ НА РОБОТУ ВОДІЇ КАТЕГОРІЇ «С», «Е». ТЕЛ.: 067-508-78-00.

ЧИСТИМО КОЛОДЯЗІ механізованим способом. Тел.: 096-665-99-09, 066-590-14-77.

БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН

УСТАНОВКА водопровідних систем. ЧИСТКА КОЛОДЯЗІВ, копання каналізацій, БЕТОННІ КІЛЬЦЯ.

СВЕРДЛОВИНИ ПІД КЛЮЧ.

Довідки за телефоном: 099-93-12-263.

Щоб вийти з парку на вул.Шевченка, треба подолати гори сміття

МЕТАЛОВИРОБИ: двері вхідні в гараж, сарай, погріб. Навіси для будинку, для авто. Гаражі, дачні будинки, кіоски, мафи. Ворота в’їздні, з елементами ковки. Гаражні ворота. Грати на вікна, на двері. Оградки та гробнички. Паркани з бетону, з профлиста, плоского шиферу, сітки рабиці. А також: металопрофіль, метало черепиця, водостічні системи, металопрокат. Ковка. ЗАМІР, ДОСТАВКА, ВСТАНОВЛЕННЯ. НУЛЬОВИЙ КРЕДИТ. ЗНИЖКИ. Тел.: 066-756-28-10, 04570-5-17-00, 096-565-68-28.

ТОРКАЄ ПАМ’ЯТЬ БОЛІСНУ СТРУНУ

7 квітня минає 10 найскорботніших років, як пішов з життя наш дорогий, любий, коханий чоловік, люблячий, турботливий, добрий, щирий татусь та золотий, дбайливий дідусь МАТВІЙОК

МИХАЙЛО МИТРОФАНОВИЧ

(21.10.1948-7.04.2006 р.р.) Вже весна. Скоро знов прилетять журавлі. Їм вже звично до рідного краю завжди повертатись. Скоро все оживе і розквітне на нашій землі, тільки Ти вже ніколи до нас не повернешся, тату. Зустрічаєм без тебе, наш рідний, десяту весну, крає серце нам біль, досі важко цю втрату прийняти. Якби можна було повернути хоча б мить одну, щоб один лише раз, ще хоч раз нам тебе обійняти. Розділилось життя в нас надвоє: “З тобою’ і “Без’, пропливають роки наші в смутку неначе в тумані. Ти тепер споглядаєш на нас із блакитних небес, плаче наша душа, що залишив ти нас дуже рано. Ти пішов назавжди, не вертаються вже звідтіля, тільки пам’ять про тебе живе, хоч роки і минають. Спи спокійно, наш любий, нехай буде пухом земля, нехай ангели сон твій до Вічності оберігають… З глибоким сумом люблячі дружина, діти, внуки та всі рідні.

ХТО ПАМ’ЯТАЄ - ПОМЯНІТЬ, А ХТО ЗАБУВ – ЗГАДАЙТЕ

ГАРАЖІ МЕТАЛЕВІ. Теплиці. www.METGAR.COM.UA Тел.: 097447-32-32, 050-998-22-24.

ЗДАЄТЬСЯ В ОРЕНДУ МАГАЗИН “Берізка” по вул. Шевченка, 52. Тел.: 098-592-27-34.

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС В НОВОМУ МАГАЗИНІ ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТІВ Офіційний дилер Metabo, Ole-Mac, Оregon, пропонує ВЕЛИКИЙ ВИБІР Бензопил, мотокос, запчастин, витратних матеріалів, електроінструменти та вело запчастини ГАРАНТІЙНИЙ ТА ПІСЛЯГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ ІНСТРУМЕНТУ Наша адреса смт Згурівка, вул. Кооперативна, 66 (базарна площа) Тел. (073) 036-15-82, (097) 417-84-65, (050) 830-00-68. budsila.соm.uа

ТОВ “КМТК” с. Супоївка в зв’язку з розширенням запрошує на роботу: водіїв категорії “С”, технолога м”ясного виробництва, майстра м”ясного виробництва, електрика 4, 5 ступінь доступу, вантажники. Тел.: 067-322-18-26. РЕАЛІЗУЄМО: цемент, щебінь, пісок, відсів, цегла, шлакоблок за готівку і без готівковий розрахунок з ПДВ. МОЖЛИВА ДОСТАВКА. Тел.: 095-245-38-17, 097-185-85-98, 063-431-76-91, 063-491-76-84.

ПРОДАЮ посівний овес, ячмінь та пшеницю, а також оприскувач ОПШ-18, культиватор КПШ навісний. Тел.: 066-420-7665, 067-958-61-96.

Виготовляємо: двері, ворота, забори, балконні огорожі, решітки на вікна та інше. Тел.: 066-492-88-71, 063-767-81-96.

ЧИЩЕННЯ КОЛОДЯЗІВ Чистимо та підкопуємо колодязі будь-якої складності. Встановлюємо кільця та зруби. Працюємо без могоричів та підсобних працівників. Тел.: 097-49386-21, 095-412-18-98.

бульдозериста-екскаПОТРІБНІ ВІДваторщика. Тел. для довідок 050-351-92-64. ПОВІДАЛЬНІ І ЧЕСНІ ПРА-

з досвідом роботи у салон-перукарню. Адреса: Згурівка, вул. Українська, 39, Тел.: 050-698-36-49.

По пров. Українському, 9 ПРОДАЄТЬСЯ БУДИНОК з усіма господарськими надвірними будівлями. Є газ, телефон. Зв. за тел..: 050-060-22-12, 5-15-36.

ПРОДАЄТЬСЯ БУДИНОК

ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ майстра-перукаря

ПРОДАЄТЬСЯ КАРТОПЛЯ насіннєва (ціна договірна). Труба димохідна (нержавійка) діаметр 15. Тел.: 063107-58-43, 5-02-49.

Втрачене свідоцтво про право на спадщину за заповітом, видане Згурівською районною державною нотаріальною конторою 29.11.2003 року за реєстром № 4216 на ім’я Чередніченко Олександр Миколайович та Чередніченко Володимир Миколайович, вважати недійсним.

СП ТОВ “Нива Переяславщини”

(Сергій Миколайович).

ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБІВ ІЗ МЕТАЛУ, ХУДОЖНЯ КОВКА.

ЦІВНИКИ для роботи в системі державної лотереї у смт Згурівка. Зв. за тел.: 096-903-12-00. Іра.

ПРОДАЄТЬСЯ МОЛОДА КОЗА з першим окотом. Тел.: 096-633-22-02, 5-12-47.

Виготовлення ПРОДАЄТЬСЯ КОРОВА металовиробів з третім телям червоної -решітки на вікна, масті. Тел.: 5-96-03, -оградки, -гробнички, -хредзвонити тільки після 19.00. сти, -козирки. Тел.: 066-629-30-51. Закуповуємо КУПЛЮ кнурів, нутряків, кіз, корів, коней, Корів ДОРОГО! Зв. телят, можливий доріз туші. Тел.: 050-93-78- за тел.:0988238935 731, 096-369-77-17. 0954721115.

Колись я чула, що душа не помирає… І що вона продовження десь має… Переселяється у пташку або квітку, Яскравого метелика чи бджілку. А кажуть, що душа не помирає… А іноді із рідними буває… В тяжкі хвилини їм допомагає, Від всього злого їх охороняє… А кажуть й душі різними бувають… Легкі такі , що в Всесвіті літають… Всі добрі, світлі і завжди співають… І що вони продовження десь мають… 2 квітня 2016 року минає півроку з дня смерті нашого дорогого товариша, сина, брата, дядька, племінника і дідуся ГОРОВОГО ЮРІЯ Підприємству на постійну роботу Закуповуємо ВРХ ВАСИЛЬОВИЧА (11.07.1969 – 02.10.2015 рр.) корови, коні та молодняк. ПОТРІБНІ ВОДІЇ КАТЕГОРІЇ «Е» та Передчасно пішов з життя прекрасний друг, люблячий Виїзд терміново. СЛЮСАР з ремонту автомобілів. син, брат і просто хороша людина. Всі, хто знав Юру, згадують його з теплом і шаною. Юра ніколи не відмовлявся Цілодобово. Тел.: 093-714Тел.: 050-410-53-59 08-01, 098-746-21-33. і готовий був прийти на допомогу за будь-яких обставин. Він ніколи не скаржився на життя, а просто любив його. РИТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ. А ще він любив нашу Батьківщину і пішов без вагання її Яготинський ковбасний цех АВТОБУС, КАТАФАЛК, ГРОБИ, ВІНзахищати. Не судилося Юрію побачити свою внучку. Але ми знаємо, що він її з КИ, ХРЕСТИ і т.д. Володимир Григорович ЗАКУПОВУЄ ЖИВОЮ ВАГОЮ Небес охоронятиме. Ніколи не зникне материнський сум за синочком. Печаль і – 098-44-39-384. КАТАФАЛК – 098-70-90- та м’ясом ВРХ, коні, кнурі лежачі, туга розривають душу, а очі і серце чекають на зустріч… Нехай буде тобі, дорогий 222, Сергій, завжди на зв’язку. КОПАЧІ проблемні. Цілодобово. Тел.: 093наш Юра, земля пухом і вічна пам’ять. Царство небесне твоїй душі. 130-40-00, 097-570-21-24. – 067-600-79-31, Олег, РИТУАЛЬНИЙ У вічній скорботі всі рідні. МАГАЗИН – 099-256-18-52, Олексій.

в с. Пасківщина (Чорнобильський масив), 0,14 га землі. Ціна договірна. Тел.: 050-194-36-24, 097-500-35-10. В с. Середовка ПРОДАЄТЬСЯ БУДИНОК з надвірними будівлями, колодязь у дворі. 0,55 га приватизованої землі. Документи в порядку. Сполучення з Києвом 7 раз. Ціна договірна. Тел.: 095-426-92-98. ЗАКУПОВУЄМО корови, коні та молодняк

ВРХ. При невідкладних ситуаціях збуту виїзд терміново, цілодобово. Тел.:067-769-15-52, 04575-3-72-92.

ЗАКУПОВУЄМО корів, бичків, телиць та коней. Тел.: 067-985-11-87, 099-490-29-56.

Закуповуємо ВРХ, свині, телята, кнурі, кози. Тел.: 093-659-69-09. ПРОВОДИМО ЗАКУПІВЛЮ ВРХ, коні, телята, бички. Тел.: 067-503-6672, 067-504-44-06, 093080-42-82.


1 квітня 2016 року Колектив ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» щиро вітає з ювілеєм працівницю ліцею ОЛІЙНИК ЛЮБОВ ЯКІВНУ, яка відсвяткувала свій ювілей 27 березня, і дарує їй такі віршовані рядки: Щиро з ювілеєм вітаємо, здоров’я, щастя, удачі, бажаємо. Хай кожна днина буде гожа, нехай благословить Вас Мати Божа. Нехай Ангел Божий поруч Вас крокує, а Господь многая літа дарує. Щоб життя було, як казка, щоб у серці була ласка такими крилатими словами 30 березня ми звернулися до нашої ріднесенької, дорогесенької любої, чудової, щебетливої донечки, ніжної, люблячої сестрички, найкращої у світі, чудової внучки, привітної племінниці

БРУНОВОЇ КАТЕРИНИ МИКОЛАЇВНИ

з нагоди красивого 6-річчя Хай життя твоє буде схоже на казку, хай Бог все, що ти хочеш дає, спасибі, рідненька, що ти у нас є! Бажаємо сонечка на кожній стежинці і пригорщі повні здоров”ячка і краси, і світлої долі завжди молодої, і в нинішній час, і в майбутні роки. Щоб і надалі ти залишалася такою ж слухняною, ніжною, уважною дівчинкою і росла на радість всім нам. З найкращими побажаннями мама Мар”яна, тато Коля, братик Сергійко, бабуся Оксана, тьотя Аня.

Від щирого серця вітаємо шановного, мудрого, справедливого керівника, прекрасну Людину ТРИКИШУ ВІКТОРА ВІКТОРОВИЧА з нагоди ювілейного дня народження. Прийміть сердечні поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого щасливого ювілею! Нехай роки не затьмарюють радість і повноту буття. На щастя, на здоров’я, на благополуччя і сонячних променів ласку нехай буде багатою Ваша доля. Дорожче за людяність і милосердя немає в людині кращого, а Ви є саме таким. Бажаємо в роботі стабільності та процвітання, в колі друзів - підтримки та розуміння, в сім’ї - любові та поваги. Нехай Ваш ювілей стане стартом для великих справ, заслужених успіхів, втілення мрій! Благаємо Бога, щоб щедро дарував Вам оптимізм, щастя, благополуччя, міцне здоров’я та достатки на многая і благая літ. Нехай по життєвому шляху Вас завжди супроводжує святковий настрій, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт. Колектив Малоберезанської сільської ради. Найтепліші, найщиріші вітання, які линуть з наших сердець дорогому, любому, милому, доброму сину, щирому, надійному брату та прекрасному дяді

ТРИКИШІ ВІКТОРУ ВІКТОРОВИЧУ з с. Мала Березанка з нагоди поважного

50-річчя, яке він святкує 2 квітня Бажаємо здоров’я і щастя в усьому, сімейного затишку в рідному домі, наснаги в роботі і в с справах везіння, крім того, достатку, а також терпіння. Нехай же всього в тебе буде багато і радість щодня в твоїм серці луна. Найменша дрібниця стане приводом свята, а в серці завжди розквітає весна. Хай життя тебе зустрічає лиш добром, радує сонцем, миром і теплом. Років тобі довгих, здоров’я міцного і щастя людського. Нехай все добре буде в твоєму житті, наш рідненький. З любов’ю мама, Никифорович, брат та сестра зі своїми сім”ями.

Від усієї душі та щирого серця вітаємо нашого дорогого, шановного, люблячого, уважного зятя, мудрого, гостинного кума, славного племінника ВІКТОРА ВІКТОРОВИЧА ТРИКИШУ, жителя с. Мала Березанка з прекрасним 50-річчям, яке він святкує цими квітневими днями Твій ювілей – не тільки твоє свято, радіють твої рідні й друзі теж, хай Бог пошле іще років багато, здоров”я й щастя, радості без меж. А весни будуть світлі, легкокрилі, не буде втоми лагідним рукам, нехай здійсниться те, що не збулося, а твоє серце не підкориться рокам! Твій ювілей – то мудрості пора. Хай буде вдосталь і в житті, і в домі здоров’я, щастя, злагоди, добра, добробуту та щирої любові. З роси та води тобі, шановний ювіляре на довгі-довгі роки! З повагою та шаною любляча теща, Ігор, кум Сашко з сім’єю, дядько Валентин. Свого найкращого, найдорожчого у світі коханого, дбайливого, любого чоловіка, ніжного, люблячого, турботливого татуся ТРИКИШУ ВІКТОРА ВІКТОРОВИЧА з с. Мала Березанка з теплом, вдячністю та безмежною любов”ю вітаємо з його квітучим ювілейним днем народження та дарємо такі слова: Хай і надалі родинний вогник підтримує тебе. Нехай світлі промінчики сонця зігрівають твою душу радістю та спокоєм. Людської шани зичимо й тепла, достатку, злагоди і дружби у родині, щоб вся біда у безвість відійшла, а радість залишилася віднині. В житті нехай все буде, що потрібно, без чого не складається життя: любов, здоров”я, щастя, дружба та вічно молода, нестаріюча твоя душа. Спасибі тобі, за все добре, що є між нами, уклін низький, здоров’я і щастя на довгі роки. І пам’ятай рідненький, ми тебе дуже любимо і хочемо, щоб в нас так було завжди. Люблячі кохана дружина Тамара, донька Вікторія.

стор. Олечко, у цю щасливу днину, в твій день народження – найкращі серед днів, букет сердечних батьківських слів прийми від нас, дорога наша дитино. Ці ніжні вітання тобі – наймилішій, найдобрішій, щирій, ласкавій, рідненькій, дорогенькій, чарівній донечці та люблячій, добрій сестричці ГРЕБ ОЛЬЗІ ЮРІЇВНІ з нагоди найкрасивішого ювілею в її житті – 30-річчя, яке вона зустріла 30 березня Із нашого кохання, як із бруньки цвіт приніс лелека доньку в сповитку. Ми завжди вдячні долі за дочку, яка наш слід продовжить на землі. І нашій радості немає меж. Невже це наша донечка доросла? І ми благословляємо чисті роси на тих стежках, якими ти ідеш. У твою долю ми не пустимо грозу, своє життя ми ладні доточити, аби тобі лиш в щасті жити й втирати тільки радості сльозу. Якщо ж негоду стрінеш ти лиху, не хватить сил супроти вітровію, ми вирвем своє серце і тебе зігрієм, барвінком встелимо дороги на шляху. Хай кожен день приносить лиш добро і щастя, і здоров”я і любов. Люблячі батьки Любов Миколаївна та Юрій Володимирович, брат Женя. Хай день святковий, наче казка, промінням світла привітає, дарує гарний настрій, ласку та піснею життя лунає! На такій милозвучній ноті я з великою любов”ю вітаю свою красуню, милу, добру, ніжну, чарівну, кохану дружину ОЛЬГУ ЮРІЇВНУ ГРЕБ з славним ювілеєм, який вона зустріла 30 березня Ти, як сонце, - єдина! В тебе стільки тепла, ти, як ластівка в домі, для сім”ї, для добра. Ти даруєш ніжність і прекрасний світ, тож прийми сьогодні всі найкращі квіти й побажання щастя на багато літ. Хай рушник барвистий доля простеляє і завжди боронить від усяких бід. Хай тебе удача всюди зустрічає, тож всього найкращого на багато літ! Я тебе з любов’ю обнімаю, море щастя й радості бажаю, довго-довго ти живи на світі, і будемо з тобою ми завжди радіти. Бажаю кришталевої роси, від сонця променистої краси. Хай стеляться під ноги ніжні квіти, будь люба моя, найщасливіша та найкрасивіша в світі. З любов’ю твій коханий чоловік Роман.

6

У цей день весняний і прекрасний тридцять сповнилось тобі! Радості, усмішок, щастя і доріг легких в житті! Нашу дорогеньку, золотеньку, славну, ніжну, чуйну, гостинну, уважну донечку– невісточку ГРЕБ ОЛЬГУ ЮРІЇВНУ з великою ніжністю та шаною вітаємо з чудовим ювілейним днем народження і даруємо такі слова: Світися серцем щиро і привітно, купайся в морі світлих почуттів. Нехай в душі сміється вічне літо, нехай тобі таланить у житті. Даруй тепло – воно тобі вернеться, любов’ю чистою на многії літа, і лагідно, привітно усміхнеться, в очах засяє доброта. Й благословення із Небес Господніх посиплються зірками з висоти, і збудуться всі мрії, і сьогодні, нехай все буде так, як побажаєш ти. З любов’ю до тебе батьки Марія Климівна, Петро Федорович, Ігор з Києва. Наша мила і люба, найкраща у світі, бажаємо щастя, даруємо квіти. Щоб сонце і зорі плекали тепло, щоб завжди здоров’я у тебе було. З великою любов”ю, від усього серця у день молодого ювілею вітаємо свою найдорожчу у світі, наймилішу, найкрасивішу, найніжнішу у світі внучку ОЛЬГУ ЮРІЇВНУ ГРЕБ і адресуємо такі слова: Як хочеться подарувати тобі долю і прихилить до тебе білий світ, щоб в щасті ти житла і без болю багато довгих та щасливих літ. Благополуччя зичимо й удачі, здорова будь, красива, як весна, і щоб в любові – не пізнать нестачі, бо Богом раз дарується вона. Нехай у кришталевій вазі твого життя завжди буде прозора вода щастя, червоні троянди кохання, блакитні волошки ніжності та білі ромашки вірності. Хай завжди ведеться з легкої руки на добрі та довгі безхмарні роки. Твої найрідніші бабусі Зіна та Віра, дідусь Микола.

Віку довгого і щасливого, миром, радістю обігрітого, долі світлої незрадливої і нев’янучого цвіту! Ми просимо з глибин сердець, щоб добрий Бог, Такими словами ми вітаємо нашу дорогу, щоб Бог Отець, міцного здоров”я тобі дав і щоб багамилу, щиру і добру племінницю, любу, чарівну, то літ тебе оберігав. завжди усміхнену сестричку та прекрасну, люНашу любу, милу, ріднесеньку, чарівну красублячу тітоньку ГРЕБ ОЛЮ ЮРІЇВНУ ню-племінницю ГРЕБ ОЛЬГУ ЮРІЇВНУ ніжно з нагоди її квітучого ювілейного дня народження, який вітаємо з чарівним ювілеєм, яким вона святкувала цими вона святкувала 30 березня березневими днями. З великою любов”ю і гордістю завжди Тож, наша рідненька Олечко, хай завжди тобі усміхається милуємося, Олечко, тобою. Добра, життєрадісна, усміхнена, доля, несуть тільки радість з собою роки, хай щастя й здоров’я гостинна. Хочеться, щоб і надалі ти залишалась такою і Бог не зрадять ніколи, хай збудуть мрії, бажання й думки. Бажаємо, оберігав твої стежки. щоб мир панував у родині, щоб щастя всміхалось при кожній Усе найкраще, що є в світі, належить, рідненька, хай тобі: хвилині, любов’ю й достатком життя нехай квітне, а ти все цвіти пісні, усмішки, сонце, квіти й безмежна радість у житті. У всьо- і цвіти, щоб ще й зустріти ювілей столітній. му успіхів багато, безцінних почуттів тепла! Хай кожен день З любов’ю та повагою тьотя Тамара, сестра Алла буде, як свято, й чарує всіх твоя краса! та брат Сергій зі своїми сім’ями. Люблячі тьотя Віра зі своєю родиною з м. Києва. Колишнього секретаря Красненської сільської ради, гарну, добру, чуйну, чарівну жінку

ПІШУ ТЕТЯНУ МИХАЙЛІВНУ сердечно вітаємо з золоти-

ми двома п”ятірками, які завітають на гостину до ювілярки цими весняними днями Дозвольте привітати Вас, побажати міцного здоров”я, щастя, миру та злагоди на багато літ прекрасній Людині, надійній, відповідальній, умілій, чудовій, за плечима якої багато років невтомної праці в нашій сільській раді. Нехай у Вас завжди буде гарний настрій, успіхи, благополуччя та достаток у домі. Так тримати і надалі! Хай тільки Ваші очі щастя бачать й багато світлих літ попереду ще буде. З повагою Красненська сільська рада. Дорогого, коханого, любого, турботливого чоловіка, люблячого, дбайливого татуся, золотого, люблячого, уважного, щасливого дідуся АНАТІЄН-

КА ОЛЕКСІЯ МИКОЛАЙОВИЧА з

теплом, ніжністю та любов’ю вітаємо з квітучим 55-річчям, яке він святкував 31 березня З ювілеєм і з роками, що прожив ти щедро й плідно! Ти усім ділився з нами, не жалів нічого, рідний. Ти працюєш без утоми, у турботах день при дні, щоб достаток був у домі, тепло й затишно в сім’ї. Для дружини ти – опора, дітям – радість і надія, і з усім зумієш впоратися, і зробити все зумієш. Тим, що маємо сьогодні, - ми завдячуємо тобі, найдорожчий, найрідніший – доземний від нас уклін! Люблячі: дружина Оля, син Богдан, дочка Оксана, невістка Леся, внучки Вікуся і Сашуня. Мамина радість, татова гордість, бабусина втіха, Вікуся, іскрися дзвіночками сміху, щоб радість і щастя тебе обняли, щоб ангели Божі тебе берегли! Такими словами вітаємо найкращу в світі донечку, добру та ніжну внучку, дбайливу та чуйну сестричку, милу, чарівну, красиву племінничку МАЛИНОВСЬКУ ВІКТОРІЮ ПАВЛІВНУ з її квітучим 8-річчям, яке вона святкуватиме 2 квітня Свято велике прикрасило дім, тобі 8 років – радісно всім. Дарунки навколо, ласощі, квіти, тож і ми з тобою будемо радіти. Зіроньки щастя тобі побажати, і ученицею найкращою у школі стати. Завжди усмішкою сонця зоріти і добротою своєю всіх гріти! Гарного настрою, світлої долі, щоб всього було в житті доволі, весняних квіточок цілий букет, нехай у тебе сьогодні буде справжній бенкет! З безмежною любов’ю мама, тато, бабусі Ніна та Рая, сестрички Іра і Настя, брати Сергій та Кирилко, тьотя Свєта, тьотя Оля, дядя Саша та прабабуся Ксенія.

Щоб щастя-доля завжди посміхались, краса калинова ще більше розцвіла. Щоб в морі квітів ти купалась, лиш від усмішки з”явилася сльоза. За щедрість серця, доброти проміння шлем найкращі вітання дорогій прекрасній кумі, чарівній жінці, добрій господині, золотій бабусі, дбайливій мамі, свекрусі

ПІШІЙ ТЕТЯНІ МИХАЙЛІВНІ

з с. Красне з нагоди славного 55-річчя, яке іменинниця святкує 1 квітня Хай ювілей Ваш сонцем промениться, життя родючим полем колоситься, хай щастя щедро медоносить, удачу кожен день приносить! Чого бажаєте – хай у Вас буде, нехай і надалі шанують Вас люди. Щоб радісний настрій ніколи не згас, все світле й чудове, що треба людині, нехай неодмінно приходить до Вас. Здоров”я хай дасть цілюща водиця, зозулі добробут і щастя кують, щоб в мирі й добрі Ви жили, як годиться і сонячний промінь осяяв Ваш шлях. З любов”ю і повагою кума Ніна, кум Вася Гладун з Малої Березанки. 31 березня зустрів свій мудрий 55-річний ювілей найкращий у світі, любий, ріднесенький брат, прекрасний, уважний дядечко

ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ АНАТІЄНКО.

Люблячі сестра Люба з чоловіком Петром, племінник Коля із дружиною Вікою і маленький Женя ніжно та щиро вітають ювіляра і дарують такі слова: Хай міцне здоров’я, достаток, успіхи дітей та внуків супроводжують тебе упродовж усього життя, загрівають серце, додають, сил, енергії, любові. Щоб будь-якої миті ти міг сказати: Я маю все, чого хотів, чого бажав, до чого прагнув, про що мріяв і що зробив, що втілював і чого досяг. Кого кохав і з ким побрався, кого народив і виховав, що створив і що буду творити. І що найголовніше, життя – прекрасне! Щасливих днів бажаємо й років і щоб добробут злагодою цвів, щоби здоров’я джерелом іскрилось, щоб очі твої завжди радістю світились. Зі щирими вітаннями і побажаннями звертаємось 4 квітня до нашого коханого чоловіка, прекрасного, люблячого татуся, золотого, уважного дідуся АНАТІЄНКА

ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСІЙОВИЧА з с. Безуглівка

з нагоди квітучого 55-річчя Спасибі наш рідний, спасибі наш любий, за щирість сердечну й турботу про нас, за руки твої, що не знають спочинку, й готові на поміч прийти повсякчас. Живи, радій і май здоров’я на довгі сонячні літа, тебе з великою любов’ю родина вся твоя віта. Хай незлічені будуть роки, багаті сонцем та добром, веселим спів, легкими кроки, а доля веселковим стелиться ковром. З повагою дружина, син, дочки, зять, внучки Аліна та Анастасія.


1 квітня 2016 року СЛУЖБА «101» ІНФОРМУЄ

ЧЕРГОВІ ПОЖЕЖІ ЧЕРГОВІ ЖЕРТВИ В кінці січня, в газеті була опублікована стаття під красномовною назвою – «Вогонь збирає «врожай»». На жаль наша сьогоднішня публікація чимось схожа. Навіть сценарій розвитку подій дещо подібний… 18.03.16 року о 6 годині 00 хвилин до 26-ДПРЧ 6-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області надійшло телефонне повідомлення про пожежу житлової будівлі в селі Нова Оржиця. О 6 годині 25 хвилин перший підрозділ прибув до місця виклику. На момент прибуття вогнем було охоплено веранду та 2 кімнати повністю, а також крівлю по всій площі. В 7 годин 15 хвилин пожежу було локалізовано, а о 10 годині 50 хвилин, ліквідовано. Внаслідок пожежі житловий будинок за кілька годин став непридатним для проживання без капітального ремонту (цілими залишились лише дві кімнати з майном). На жаль, підтвердилась і попередня інформація свідків про те, що всередині міг знаходиться господар. О 7 годині 17 хвилин, під час обстеження будинку зсередини, ланкою ГДЗС (газодимозахисна служба, тобто співробітники пожежно-рятувальної служби в спеціальних апаратах на стисненому повітрі для захисту від небезпечних факторів пожежі), в одній з кімнат, було знайдено обгоріле до невпізнання (ідентифікувати вдалось судово-медичному експерту), тіло господаря, громадянина Б., 1973 року народження. За результатами експертизи смерть його наступила через отруєння чадним газом. Господар проживав у батьківській хаті сам, адже сім’я, через любов чоловіка до оковитої, розпалась. Напередодні ввечері відбулось чергове «застілля» господаря з товаришем (останнім часом такі «застілля» відбувались часто). Потім господар поставив на газову плиту вариться їжу, а також запалив її ще й для додаткового обігріву (що категорично заборонено!) помешкання, а сам пішов відпочивати у кімнату де заснув. Прокинувся він вже тоді, коли вогонь став «пожирати» веранду. В шоковому стані вискочив на подвір’я, де почав кликати на допомогу. Але це був дуже ранній час і людей на вулиці не було (клич про допомогу дехто з сусідів чув, але не надав йому уваги, враховуючи спосіб життя загиблого). Потім, по якійсь причині, господар забіг у, вже охоплене вогнем, помешкання, де і загинув. Адже, достатньо кількох вдихів чадного газу, і людина втрачає свідомість, а в разі ненадання допомоги, гине… Цього могло б і не статись, якби не ряд причин: в першу чергу, це любов до оковитої, в зв’язку з чим, господар і проживав один, якби не ця любов, яка згубила стільки людей, то дійсно б цього «сценарію» могло б і не бути; по-друге, при виникненні пожежі, слід негайно викликати пожежних, а вже потім приймати міри до її ліквідації, при цьому дотримуючись особистої безпеки, адже оцінить реальну небезпечну ситуацію і прийнять відповідні рішення здатні лише рятувальники. В даному випадку рятувальників викликали сусіди і то вже тоді, коли вогонь, охопивши приміщення всередині, «вирвався» назовні. Потретє, перший телефонний виклик з невідомого номера (автоматичний визначник номера не спрацював) надійшов ще о 05 годині 45 хвилин, але був він такого змісту: «Тут горить хата». Диспетчер запитала адресу, та у відповідь почула: «А, то ви вже знаєте». І той, хто дзвонив, поклав слухавку. Тобто не було повідомлено навіть адресу. «Нормальний» телефонний дзвінок, коли було вказано адресу й інші дані, поступив о 06.00 від голови сільської ради… Користуючись нагодою хочеться висловити подяку керівництву СП ТОВ «Нива Переяславщини», які, по першому повідомленню, вислали до місця пожежі трактор з ємністю для води (пристосований для пожежогасіння), завдяки чому пожежно-рятувальний автомобіль не довелось «ганять» на заправку водою, а також сільському голові Надії Володимирівні Овчаренко, яка не залишилась осторонь цієї біди (як, до речі, дозволяють собі ряд очільників сіл нашого району які, навіть коли їм телефонуєш щоб лише повідомить про факт виклику до них у село, не те що ігнорують, а навіть кажуть у відповідь на кшталт: «А яке мені діло, ви пожежні, отже це ваші проблеми»). В даному випадку Надія Володимирівна особисто викликала рятувальників, не просто назвавши адресу, а і повідомивши інші необхідні дані; викликала допоміжну техніку місцевого господарства, особисто зустріла вогнеборців і вказала коротку дорогу до місця пожежі, надала всю необхідну інформацію і, знаходячись безпосередньо на пожежі, займалась іншими організаційними питаннями аж до моменту настання стадії ліквідації пожежі. 26.03.16 року о 1 годині 15 хвилин до 26-ДПРЧ 6-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області надійшло телефонне повідомлення про пожежу в одній з квартир семиквартирного одноповерхового житлового будинку барачного типу в смт Згурівка (Червоний відділок). О 1 годині 30 хвилин перший підрозділ прибув до місця виклику. На момент прибуття вогнем було охоплено одну з кімнат квартири (всі інші приміщення були сильно задимлені), а також перекриття на площі 5 м2. О 1 годині 45 хвилин пожежу було локалізовано, а о 3 годині 40 хвилин, ліквідовано. Внаслідок пожежі частково було знищено майно в одній з кімнат квартири, пошкоджено будівельні конструкції та майно всередині, тобто, як і в попередньому випадку, квартира, за кілька годин, стала непридатною для проживання без капітального ремонту. На жаль, підтвердилась і попередня інформація щодо загибелі господаря будинку, громадянина К., 1954 року народження (тіло господаря сусіди винесли до прибуття рятувальників). За результатами експертизи смерть його наступила через отруєння чадним газом. Потерпілий, як і в попередньому випадку, проживав сам. Напередодні ввечері вживав спиртні напої. Ліг в ліжко, запалив цигарку і… все. Добре, що сусіди вчасно виявили пожежу і викликали рятувальників, що дозволило мінімізувати збитки та не допустити розповсюдження пожежі на інші квартири, інакше б наслідки, враховуючи пізній нічний час, могли бути катастрофічними. 26.03.16 року о 22 годині 20 хвилин до 26-ДПРЧ 6-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області надійшло телефонне повідомлення про пожежу в магазині в селі Стара Оржиця. О 22 годині 32 хвилини перший підрозділ прибув до місця виклику. На момент прибуття вогнем було охоплено прибудову до магазину та крівлю по всій площі. О 23 годині 00 хвилин пожежу було локалізовано, а ще за 7 хвилин ліквідовано. Внаслідок пожежі було знищено прибудову до магазину та покрівлю по всій площі. Розповсюдження вогню всередину магазину допущено не було, що мінімізувало збитки. Попередня причина пожежі – занесення стороннього джерела запалення (підпал). Насамкінець нагадую телефони диспетчера пожежно-рятувальної служби смт Згурівка: стаціонарний – 101, 5-11-01; мобільні – 063-975-75-67, 068-790-32-80, 050-200-92-05. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І СВОЄ МАЙНО ВІД ПОЖЕЖ! Руслан ХОМЕНКО, начальник Згурівського РС ГУ ДСНС України у Київській області, майор служби цивільного захисту.

стор. 7 ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ

ПРИСЯГА ВІРНОСТІ УКРАЇНІ фестиваль української патріотичної пісні «Плаче душа…» у

22 березня на базі Новоолександрівського НВК відбувся рамках проекту «Серця незагоєна рана». У забуття все більше відходять дні наших звитяг. Змінилися часи, змінилися і людські погляди  на сенс життя, на самопожертву  в ім’я України. Але не перестає боліти у нас  душа і за минуле, і за сьогодення нашої держави. Поезія, проза, пісня є великим відображенням патріотизму й героїзму. Їхню мову гніву, мову любові та мову надії й сьогодні здолати ніхто так і не може. У Новоолександрівському НВК розпочато естафету проведення фестивалю української патріотичної пісні серед Згурівської ради лідерів учнівського самоврядування. У виконанні  учнівської молоді звучали пісні та авторські вірші патріотичної тематики, музичні  композиції, які наповнили серця учасників і глядачів гордістю за рідну землю-Україну. Відкрили свято ведучі Вікторія Животок, Василь Тимченко та Надія Бенза піснею «Розкажу про Україну», які символічно дарували свої серця рідній Батьківщині. Сповнені ритму, гордості за національну приналежність, любові до рідного краю прозвучали пісні у виконанні Ольги Домашенко, Тетяни Березньової, Михайла Мринського, Юлії Матвієнко, Вікторії Тарасенко. З музичною композицією «Напиши «Україна» в гуглі» виступила група «7 кадрів» Згурівського НВК, передавши славу  непереборної української нації та патріотичної української молоді. Затамувавши подих, всі слухали авторський вірш Юлії Феник «Зрада брата». Сльози на очах викликали пісні у виконанні Анни Миколаєнко та Іванни Плевако, Анастасії Лишко, Лілії Чужої, Олександри Рудь. Весь біль рідної України  та щем материнської душі за своїми синами, які у мирний час змушені боронити свою країну,

прозвучали у піснях. І ми розуміємо, що наша молодь найкраща. Вона небайдужа, вона розуміюча і глибоко співпереживаюча. Це та молодь, яка розбудує Україну і нікому не дозволить зганьбити її. А на завершення Юлія Матвієнко запросила всіх учасників виконати разом пісню «Заспіваймо пісню про Україну», яка стала оптимістичною фінальною крапкою фестивалю. Підсумовуючи події, директор Будинку дитячої та юнацької творчості Галина Іванівна Кислицька подякувала директору та вчителям Новоолександрівського НВК за теплий прийом та гостинність, а також всім, хто створив справжнє свято  патріотичного слова, хто небайдужий  до долі країни і її сьогодення, молодому підростаючому поколінню, за якими майбутнє. Безмежною любов’ю до України  було сповнене кожне слово, кожний погляд і подих всіх учасників фестивалю. Все в цьому заході було оповите духом любові до України: і розмаїття вишиванок на виступаючих і прекрасна українська мова, якою виконувалась патріотична поезія і пісня і, здавалось, навіть повітря в залі було заряджене цим непереборним  духом любові і відданості Україні. Наповнюючи  наше життя гордими патріотичними піснями, ми долучаємось до славних поколінь  наших незалежних, самобутніх предків, ми складаємо їм шану, співаємо славу і разом з тим даємо присягу вірності ідеалам та символам суверенної України. Галина КОСТЮК, методист Будинку дитячої та юнацької творчості.

ПРЕМ’ЄРА ВИДАЛАСЯ ВДАЛОЮ В Аркадіївському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий са-

док» відбулась прем’єра учнівської вистави за алегоричною повістю – казкою Антуана де Сент – Екзюпері «Маленький принц». Режисер – постановник Людмила Вікторівна Дзядевич, заступник директора з навчально-виховної роботи, актори – учні 2,5- 8 класів. Вистава виявилася надзвичайно цікавою, з насиченим сюжетом. Разом з головним героєм спектаклю, Маленьким принцом, глядачі мандрували різними планетами і знайомилися з їх мешканцями. Тут і Король без держави і Бізнесвумен, на думці якої – лише матеріальні багатства, і гоноровита Троянда, і глибоко засмучений Ліхтарник та багато інших дивних персонажів. Глядачі змогли поринути в чудовий світ спектаклю, при постановці достатньо складного філософського твору персонажі виявились дуже зрозумілими, костюми – яскравими (у виготовленні яких брали участь майже всі : і батьки, і вчителі, і учні) і влучними, музика відповідала змісту, виконувалась українськими сучасними співаками. Прем’єра надзвичайно яскрава і зворушлива. Очікуємо наступної вистави, творчої наснаги і нехай щастить новоспеченому драмгуртку! Сніжана АНДРЕЄВА, практичний психолог Аркадіївського НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – дс» .

ОБЕРЕГИ ЛЮДСЬКОЇ ДОЛІ

БАБУСИНІ РУШНИКИ

Говорять, що український рушник стелиться, як дорога, вабить, як вічність, зачаровує, як пісня. Саме таким розмаїттям старовинних українських рушників зустріне вас сьогодні Згурівський будинок дитячої та юнацької творчості. Від сивої давнини частка нашого побуту - рушник. З рушником народжуються, одружуються і йдуть із життя. Без нього не обходиться жодна важлива подія в родинному чи громадському житті нашого народу. Рушник - це і оберіг, і прикраса в хаті, і родинна пам’ятка, і деталь традиційного одягу. Його можна порівняти хіба що з народною піснею; разом з нею український рушник є символом України. Свою назву одержав він від слова «рука».  У Будинку дитячої та юнацької творчості вихованці гуртка «Оберіг» у рамках проекту «Обереги людської долі…» (керівник Г.І.Костюк) організували виставку старовинних рушників «Бабусині рушники», яка діє протягом березня. Рушники дали жителі села Черевки: Тамара Іванівна Уткіна, Ніна Василівна Тарасенко, Надія Миколаївна Шурига, Любов Павлівна Бурдаєва. Поспілкувавшись з цими людьми, почитавши матеріали про походження, значення рушника для українського народу, діти написали реферат «Доля на рушнику». А вихованці Анастасія Жемера, Олександра Шевченко та Аліна Івченко разом зі своїм керівником провели для всіх дітей БДЮТ усний журнал «Символіка українського рушника». Під час заходу ініціативна група познайомила всіх присутніх із символікою кольорів на рушнику, символічним значенням орнаментів, етапами виготовлення рушників, використання рушників у народних звичаях та побуті. Всі присутні познайомилися з легендами про виникнення рушника, прислів’ями, приказками та пригадали вірші про український рушник. Рушник з давніх-давен був своєрідним обличчям оселі, відтак і господині. В тому, скільки і які були рушники, створювалась думка про жінку, її дочок. І завжди цінувалися рушники справжніми пошановувачами. Навіть сьогодні рушники не втратили свою актуальність, символічне значення. Адже люди знають і пам’ятають історію своїх предків, і надають їй великого значення. Це наша гордість, наша спадщина. Тому сьогодні немає жодного весілля, сватання, жодних хрестин і будь якого народного свята без рушника. Цi українськi обереги пройшли крiзь вiки i нинi символiзують чистоту почуттiв, глибину безмежної любовi до своїх дiтей, до всiх, хто не черствiє душею. «Хай стелиться вам доля рушниками!» - кажуть, бажаючи людям щастя, добра, миру, злагоди i любовi. Галина КОСТЮК, керівник ТО «Народні ремесла» БДЮТ.

З РЕДАКЦІЙНОЇ СКРИНЬКИ

Вдячність за благородство Особистісний духовний розвиток учителя здійснюється протягом усієї його педагогічної діяльності і можливий тільки у процесі духовно-практичного освоєння світу. Успішне вирішення цього завдання можливе при єдності різних шляхів духовного розвитку вчителя, за умов координації діяльності всіх ланок суспільства. Бо ж для досягнення найвищої нашої мети – миру, процвітання, щасливого життя для кожного українця в нашому краї ми маємо працювати спільно щодня. У цьому переконаний і Олександр Олексійович Мостіпан – керівник Групи Компаній «Нива Переяславщини». Він дотримується не на словах, а на ділі життєвого принципу: «Я ціную кожну людину, із якою мене звела доля, завжди вважаю її партнером». Нещодавно за сприяння Олександра Мостіпана учителі Згурівського НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня» відвідали театр. Беззаперечним є факт впливу театру на формування системи духовних цінностей, становлення морально-естетичного ідеалу суспільства. Почуття прекрасного, піднесеного стає основним стимулятором діяльності людини. Моральна краса робить людину привабливою для інших людей, здатною впливати на їхні думки і поведінку, сприяє розвиткові творчого підходу до всіх явищ дійсності. Дякуємо, що це глибоко розуміє і підтримує Олександр Олексійович в скрутній економічній і соціальній для вчителів ситуації. Частина вчителів Згурівського НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня» довірили і здають в оренду свої землі Групі компаній «Нива Переяславщини». Дирекція дбає про інтереси і права людей і ухвалила рішення виплатити своїм пайовикам по 9% вартості паю за оренду їхньої землі. Досі плата становила 5%. Бажаємо Вам, Олександре Олексійовичу і очолюваному Вами колективу подальшого професійного розвитку, процвітання, здоров’я та миру. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в проведенні наукових, культурних та навчально-виховних заходів. Педагогічний колектив Згурівського НВК.


1 квітня 2016 року

стор. 8 ДАНИНА ШАНИ

143-Ю РІЧНИЦЮ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПАТРІОТА УКРАЇНИ ВІДЗНАЧИЛИ В ТУРІВЦІ (Початок на 1 стор.) У святково прикрашеній актовій залі зібралася вся чисельна шкільна родина, мешканці села, гості. На сцені – портрет видатного земляка Миколи Міхновського, обрамлений вишитим рушником, та пишний коровай, як символ гостинності турівчан. Урочисто і піднесено звучав Гімн України, який виконували всі присутні, та пісня про Турівку. До урочистої промови ведучі заходу запросили сільського голову В.Я.Волочнюка, котрий дуже переймається славним історичним минулим турівської землі. -Дорогі діти, я закликаю вас завжди нести у серці велику повагу і гордість за те, що ви навчаєтесь і живете у селі, яке дало Україні визначного політичного діяча Миколу Міхновського, котрий вперше заговорив про Україну як про самостійну, незалежну державу, - наголосив Валентин Якович. Слово мали і гості заходу, голова Згурівської райдержадміністрації В.М.Мозговий та голова районної ради О.М.Івченко. Валерій Миколайович та Олександр Миколайович у своїх

виступах відзначили те, що Микола Міхновський був першим, хто відкрито заявив про колоніальний статус України у складі Російської імперії та право її народу на самовизначення.    Сьогоднішній стан нашої держави вимагає ще і ще раз звернутися до праць Міхновського. Проаналізувати їх і зробити відповідні висновки. Також очільники району відзначили високий патріотизм підростаючого покоління, маленьких нащадків свого видатного земляка. О.М.Івченко та Григорій Олександрович Гавриленко передали школярам подарунок акустичну колонку з підставкою від районної організації Аграрної партії України. Вже не вперше на урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті М.Міхновського приїжджає доктор географічних наук, професор кафедри «Обліку та загальноекономічних дисциплін» Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» А.І.Доценко. Анатолій Іванович відзначив, що турівська земля вже стала йому рідною, адже він був одним із ініціаторів встановлення у Турівці пам’ятни-

З нагоди ювілейної дати від щирого материнського серця, з великою любов”ю та повагою, гордістю, невичерпною вдячністю вітаю свого рідненького, ласкавого, надійного, доброго синочка ОЛЕКСАНДРА

ГРИГОРОВИЧА ІВЧЕНКА

Бажаю, щоб мрії здійснились, бажаю миру й добра, і серце твоє щоб гріли мої теплі та щирі слова! Хай сяють на небі всі зорі, та доля нехай усміхається, і навіть найважчі гори з успіхом легко долаються. Нехай тебе щастя, як дощ обливає, нехай тебе радість завжди зустрічає, нехай тебе любить, хто милий душі, цього я рідненький, бажаю тобі. Нехай руки не втомлюються, нехай серце твоє радісно б”ється, нехай тобі довго і щасливо живеться. Завжди любляча тебе твоя мама.

ка Миколі Міхновському.      Захід пройшов на високому художньо-патріотичному рівні. За давньою традицією учні вру-

земляків, котрі проникливо читаХвилиною мовчання вшанули школярі Олександр Тарадій, вали присутні пам’ять свого виДаша Мінка, Діана Черня, Світла- датного земляка, поклавши квіти на Шеремет, Вадим Минка, Олег до підніжжя пам’ятника, а також

чили почесним гостям коровай. Ведучими свята були Т.Г.Крупина, С.В.Цимбал, В.І.Кобил, Л.А. Молодченко, які в своїх розповідях поєднали історичне минуле й сьогодення, наголосивши на тому, що нині українське суспільство повинне стати як ніколи єдиним, виступивши проти агресії. Звучали вірші видатних поетів,

Цимбал, Таня Гунько, Олексій Сопко. Талановито виконували пісні Надія Бенза, Даша Мінка, Владислав Лисенко, Олександр Тарадій, Настя Антоша. Хореографічну композицію підготували дорослі учасники заходу, викладачі: М.В.Чекан, М.І.Ломака Т.Г. Крупина, С.В.Цимбал, В.І.Кобил, Л.А.Молодченко.

Теплими, добрими та щирими словами вітаємо нашого дорогого, рідненького, прекрасного, любого брата та люблячого дядечка ІВЧЕНКА ОЛЕКСАНДРА ГРИГОРОВИЧА з нагоди світлого 40-річчя, яке він святкував 28 березня Нехай волошками цвітуть літа прекрасні, нехай здійсняться тисячі бажань, щоб доля дарувала тільки щастя, ні грама бід, ні крапельки страждань. Життя хай квітне, мов вишневий сад, і кожен день усміхнено радіє, а доля подарує зорепад здоров’я, миру, успіхів, надії. Усмішок глибоких, як дно океану, й міцного кохання без меж і обману. Щоб сонце і зорі плекали тепло, щоб завжди здоров”я у тебе було. Хай світлою буде життєва дорога, любов до родини і ласка від Бога. З повагою та шаною сестра Людмила та брат Сергій зі своїми родинами.

З теплими, ніжними, сердечними побажаннями звертаємось до нашої ріднесенької, любої, дорогої донечки, прекрасної, люблячої сестрички СВІТЛАНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ ЧЕРНІ з с. Турівка в день її квітучого 40-річного ювілею, який вона зустрічає 5 квітня Хай стелиться рівно твій життєвий шлях і щастя буяє од віку до віку. Бажаєм, щоб сльози на твоїх очах з”являлися тільки від сміху. Хай зло далекими стежками обминає, а успіх супроводжує в усьому і завжди, нехай в душі тільки весна буяє, без клопотів, печалі і журби. Ми зичимо, щоб квіти запашні твій шлях життєвий устеляли і щоб птахи співучі щовесни багато літ тобі співали. У всьому успіхів і процвітання, хай здійсняться мрії та бажання! Твої найрідніші мама Ніна, сестра Валя. Всього красивого, сонячного, вдячного зичимо від усієї душі та щирого серця нашій дорогій шановній, добрій, люблячій, турботливій бабусі, прекрасній, чудовій, дбайливій жінці ВОРО-

БЕЙ НАДІЇ ІВАНІВНІ з нагоди

поважного 65-річчя, яке вона святкувала 30 березня Вас з днем народження ми хочем привітати. Живіть у щасті і красі – Ви найкраща у світі золота бабуся, від Вас любов іде, тепло, що завжди зігріває, такої щирої, як Ви ніде у цілім світі більш немає. Ми любимо Вас і будемо любити, бажаємо в ясній красі Вам ще сто років добрих жити! Бажаємо ласки і доброго слова, усюди удачі, міцного здоров”я, хорошої пісні, прекрасного свята, безмежної радості в серці і в хаті. З любов’ю та повагою внучка Наташа, Світлана.

ЧИТАЙТЕ У НАСТУПНОМУ НОМЕРІ

- Крупільчани зібралися на схід села - Люди твої, Згурівщино! - Благоустрій

НАШ ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 30147

З усією теплотою наших сердець, щиро вітаємо дорогу, любу, нашу шановну люблячу матусю та найкращу, турботливу, золоту бабусю та ніжну прабабусю – Берегиню роду нашого ВАРВАРУ ТРОХИМІВНУ СКРИННИК вітаємо з поважним, урожайним 90-річчям, яке вона святкує 5 квітня Матусенько рідна, бабусенько мила, спасибі велике, що Ви нас зростили. За руки робочі, недоспані ночі, за вічне бажання добра нам усім. Бажаємо ще довго прожити, здоров’я доброго на сотню літ, щоб правнуків ще встигли одружити, благословити їх у світ. Хай Матір Божа Вас охороняє, Господь із неба щастя посилає. Наснага і щедрість у серці хай квітнуть, поки ювілей не настане столітній. З любов’ю та повагою до Вас син Олександр та донька Тамара зі своїми великими сім’ями та всі рідні. ЗАСНОВНИКИ: районна державна адміністрація, районна рада, трудовий колектив редакції.

Адреса редакції: 07600. Україна. Київська обл, смт Згурівка, вул. Українська,19. День виходу — п’ятниця. Тираж 3400 примірників. Реєстраційне свідоцтво КІ № 210, видане 23.04.1997 Замовлення №51-33 Обсяг 2 друк. аркуші Електронну версію газети читайте на сайті: http://zgurivka-rda.gov.ua/panorama.html

З безмежною любов”ю, теплотою і ніжністю вітаємо наших дорогих, любих, ріднесеньких красунечок, донечок-сестричок

КОВАЛЬ ПОЛІНКУ (4.04) та

КОВАЛЬ АНГЕЛІНКУ (1.04)

з їхніми ще зовсім маленькими квітучими літами Любі наші донечки, сяйте, неначе сонечко, як веселка вигравайте! Щебечіть, неначе пташки, розквітайте, як ромашки, як тополі будьте стрункими, як струмочок будьте дзвінкими. Будьте, неначе вир, бурхливі! Любі доні, будьте щасливі! Не хворійте ніколи, сонцем вигравайте, мудрими, щасливими, здоровими, розумними, красивими донечками зростайте! Щиро люблячі тато і мама.

героїв Небесної сотні. Щемливо хвилюючим був момент коли і діти, й дорослі з рук в руки передавали запалену свічку. Завершив захід флеш - моб «Україна – це ти». Олена ЗАДЕРЕЦЬКА.    

Згурівська райдержадміністрація, Згурівська районна рада вітають з днями народження ІВЧЕНКА ЮРІЯ ВО-

ЛОДИМИРОВИЧА

(28.03), керівника ТОВ “Автосоюз-Згурівка”, ГОН-

ЧАРУКА МИКОЛУ ВОЛОДИМИРОВИЧА (1.04), завідувача ЦРА № 157, ТРИКИШУ ВІКТОРА ВІКТОРОВИЧА (02.04) Малоберезанського сільського голову,

ВИНОГРАДОВА ЮРІЯ СЕРГІЙОВИЧА (03.04), керівника ВАТ “Мрія”

Ми вітаємо вас зі святом, бажаємо міцне здоров”я мати. Багато сонця, небо голубе і щастя хай постійно йде до хати. А ще в душі нехай цвіте весна й любов у добрім серці не згасає, а гарна пісня радує щодня, людське тепло хай щиро зігріває. Тож щастя хай заходить на поріг й живе у нім, приносить радість, славу. А найщасливіша з усіх земних доріг хай стелиться до ніг завжди ласкаво.

Дорогу, шановну, найкращу у світі хрещену маму, прекрасну, гостинну куму

ПЕТЮ ГАННУ ФЕДОРІВНУ

щиро вітаємо з ювілейним днем народження Нехай щиро квітують у жіночому літі красиві троянди, усмішки привітні. Нехай обминають невдача і втома, хай дні Ваші будуть щедрі й вагомі. Хай усе ведеться з легкої руки, здоров’я Вам і достатків на довгі роки. Життя... Воно лиш раз дається, тож хай зозуля ще 100 накує, а серце хай радіє і сміється воно у Вас, дорогенька, золоте. Хай Вам всміхається доля, несуть тільки радість з собою роки, хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи, хай збудуться мрії, бажання й думки. З повагою сім’я Курілових. Дорогого, любого, щирого, надійного сина, прекрасного, люблячого, доброго брата

СТРИГУ ВІКТОРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА

з с. Жуківка від усього серця вітаємо з славним 45-річчям, яке він святкує 4 квітня Сердечно зичимо здоров’я, будь завзятим, молодим, оточеним теплом і любов”ю. найрідніших та найдорожчих. Хай тіло й дух буде міцним, душа, як океан, безкрая. Життя – на успіхи рясним, а доля щедрістю вражає. Хай тільки щастя в повен зріст Бог посилає до оселі. А радість низками намист у дім збирає дні веселі. Благополуччя, достатку і удачі сину прекрасному і надійному брату. З повагою батько, брат з сім’єю.

Найбільше щастя для батьків – мати гарних і вдячних дітей. 29 березня ми маємо таке щастя вітати дорогого, люблячого і чуйного синочка, надійного, доброго брата ПОСТОЄНКА ОЛЕКСІЯ ВІТАЛІЙОВИЧА з с. Нова Оржиця з нагоди дня народження Ми вітаємо тебе, любий сину, і здоров’ячка зичимо без меж. Щоб чудовим таким залишався і щоб зважував кожен свій крок, щоб тобою весь рід наш пишався, як пишається зараз синок! Наш порадник, опора, надія і шанований щиро людьми! Хай ти скажеш колись своїм дітям, як тобі це говоримо ми. Щоб удача тебе не лишала, щоб щастило і всюди, й завжди. Матір Божа щоб оберігала, одним словом, живи і світи. І пам’ятай, сину, ми тебе дуже любимо і чекаємо живим та здоровим із зони АТО. Безмежно люблячі мама, тато, брати зі своїми сім’ями.

Наші реквізити: р/р 26006702911326 в АТ «Райффайзен банк «Аваль» м.Київ, МФО 380805, КОД ЄДРПОУ 19413986

РЕДАКТОР Л.П.МЕЛЬНИК ТЕЛ./ФАКС: 5-04-25; ТЕЛ: 5-04-22. E-mail: zg_panorama@ukr.net

За достовірність фактів відповідальність несе автор. Рукописи і фотографії не.рецензуються і не повертаються

Газета набрана та зверстана в комп’ютерному центрі редакції газети “Панорама”, смт Згурівка, вул. Українська, 19.

Думки авторів публікацій не завжди збігаються з точкою зору редакції.

Надруковано в друкарні ТОВ «МЕГА-Поліграф»: 04073 м.Київ, вул.М.Вовчка, 12/14

Profile for Zgurivka rda

Panorama 14 (2016)  

Panorama 14 (2016)  

Advertisement