Page 176

AAKKOSELLINEN HAKEMISTO

Cel–Con Celltech Oy Helsinki 0207999640

Cimson Koulutuspalvelut Oy Espoo 0207912970

Climber Finland Oy Vantaa 0405128495

Colorsep Oy Espoo 0988162600

Cering Oy Nurmijärvi 0400626439

Cinia Group Oy Espoo 0408621447

Cloud Fuel Oy Espoo 0408408673

Insinööritoimisto Comatec Oy Vantaa 0290002020

Cermetal Oy Helsinki 0509175845

Circo Aereo ry Helsinki 0503492079

* Cloudator Oy Helsinki 0503648650

Comax Oy Helsinki 09177377

Certego Oy Espoo 0207800200

Circulation Oy Helsinki 0409118881

Cloudriven Oy Espoo 0505604607

Combat Academy Oy Helsinki 0201553550

* Certex Finland Oy Espoo 0201550220

City Lights Oy Helsinki 093417650

CloudStreet Oy Helsinki 0505829809

Oy Combi Cool Ab Vantaa 097771230

CGM Consulting Ltd Oy Helsinki 0405006163

Citycon Oyj Helsinki 0207664400

Clover Bonum Oy Porvoo 0400411050

Combi Works Oy Ab Helsinki 0102193080

Ch5 Finland Oy Helsinki 0207655500

City-Katto Oy Helsinki 0405850703

CM & HR Consulting Oy Espoo 0407722150

Oy Combinent Ab Porvoo 0207311330

Tilitoimisto CH-Account Oy Ab Helsinki 0929054000

Citymac Travels Oy Vantaa 093294800

CM Tools Oy Porvoo 0207434656

Combitech Oy Espoo 0207960600

The Change Group Helsinki Oy Helsinki 0927070071

* Cityterveys Oy Helsinki 0103263260

Oy CMA CGM Finland Ab Helsinki 096850188

ComCraft Solutions Oy Helsinki 0405555667

Change Line Oy Ab Vantaa 0505002310

* CityWork Helsinki Oy Helsinki 0207919540

CN Center Oy Helsinki 097552650

Comet Consular Services Oy Helsinki 0800114600

CHANGE of Scandinavia Finland Oy Ab Helsinki 0207496700

CityWork Uusimaa Oy Helsinki 0207919553

CNC Maint-Tech Oy Kerava 0207851570

Comgate Oy Helsinki 09777650

Arkkitehtitoimisto CJN Oy Espoo 094355300

Coach E Espoo 0407614295

Comodo Asunnot Oy Helsinki 0104704380

Claned Group Oy Ab Helsinki 0407026998

Coating Tech Oy Vantaa 0207798790

Completo Consulting Oy Espoo 0405119135

Clariant SE, Branch in Finland Vantaa 0106808500

* Coats Opti Oy Vantaa 093489003

Comptel Oyj Helsinki 097001131

Clean Club Oy Helsinki 0104212100

Cocomms Oy Ltd Helsinki 096689690

Comptus Oy Vantaa 098553840

Clean Import Oy Espoo 098494910

Co-Create Solutions Oy Helsinki 0503761139

Oy Conaxess Trade Finland Ab Helsinki 0207411220

Clean Key Oy Helsinki 0103220200

Codecon Oy Helsinki 0958400484

Conceptum Logistics (Finland) Oy Ltd Helsinki 0942414683

Clean-Kalle Ab Oy Helsinki 0192646600

Codemate Oy Helsinki 0207551050

Concrete Urakointi Oy Vantaa 0458447005

CleanMarin Oy Helsinki 0103263030

* Cojot Oy Espoo 094522334

* Conect Oy Helsinki 096812000

Cleanosol Oy Nurmijärvi 0405515547

Collector Bank AB, Suomen sivuliike Helsinki 0931589900

Cone-Ware Oy Helsinki 0405195563

Clear Channel Suomi Oy Helsinki 0207312000

Collex Oy Espoo 0405577868

Confidence m2 Oy Espoo 0923101200

Clear Edge Finland Oy Espoo 098127470

Colly Company Oy Ab Helsinki 029006150

Ab Connectare Oy Helsinki 0405629642

Clear mind Oy Helsinki 0401544999

Colmec Oy Nurmijärvi 0401367500

Connection House Oy Tampere 0108205600

* Clenix Oy Tuusula 0503525081

Colmicon Oy Vantaa 0406702654

Conorin Oy Espoo 09730835

Clerica Oy Karkkila 0407662171

Coloplast Oy Vantaa 098946750

Considero Oy Espoo 0408677914

Clever Girl Oy Helsinki 0400897887

ColorNet Oy Tuusula 098700360

Consilium Marine Oy Vantaa 010819100

* ClimaConsult Finland Oy Espoo 098678120

Colornova Oy Järvenpää 0103210540

Consista Oy Helsinki 096225715

Checkpoint Systems Finland Oy Helsinki 0207590000 Chemitec Consulting Oy Espoo 095021034 Cheos Oy Espoo 0201986464 Oy Chic Catering Ab Helsinki 098234832 Chiller Oy Tuusula 092747670 Oy China Partners Ltd Vantaa 0405443140 Chinaman Oy Helsinki 0104207742 ChinaPro Espoo 0405115233 Ab Chipsters Food Oy Kerava 0207738200 Parfums Christian Dior Oy Helsinki 0207433550 Chromaflo Technologies Finland Oy Vantaa 0207188000 CHS Logistics Oy Vantaa 0207669402 * ChyronHego Finland Oy Helsinki 0400700823 CIBER Oy Espoo 0207290700 * CIL Suomi Oy Helsinki 09503441

176

Juhlakirja

2017

* Kts.lisätietoja www.kauppakamariverkko.fi

Juhlakirja 2017  

Kauppakamari 100 vuotta tulevaisuutta. Helsingin seudun kauppakamari on yrityksille tärkeä kumppani, jonka aktiivisen toiminnan tuloksena H...

Juhlakirja 2017  

Kauppakamari 100 vuotta tulevaisuutta. Helsingin seudun kauppakamari on yrityksille tärkeä kumppani, jonka aktiivisen toiminnan tuloksena H...

Advertisement