Page 1

RACING SIMULATOR powered by Motorsport Simulator


OBSAH O nรกs

2

Pohyb a svaly

5

Prepojenie

54

Jazda

58

Komponenty Software

654 55

Teambuilding

454

Catering

546

Referencie

545

5/26


O nás Firma SimRace vznikla s myšlienkou priniesť špičkový tréningový nástroj pre profesionálnych a amatérskych závodných jazdcov rovnako aj pre automobilových nadšencov, ktorí chcú zažiť najreálnejší pocit závodníka.

INDIVIDUÁLNY TRÉNING Inovatívne školenie pozostáva z teórie a praxe s cieľom pripraviť klienta na ostré jazdy na okruhu. Od ideálnej závodnej stopy, brzdných bodov, predbiehacích manévrov, mentálnej výdrže až po celkové zlepšenie schopností za volantom.

OPAKOVANIE Dosiahnite svoje ciele rýchlejšie a efektívnejšie. To čo zajazdíte vonku za rok to v SimRace za deň. Prinášame Vám možnosť veľkého šetrenia nákladov a času oproti tréningu na skutočných tratiach v bezpečí našich priestorov.

PRAX Či idete na ostrý závod alebo len na track days s nami budete pripravení. Nastal čas preniesť sim- tréning do praxe. Po individuálnom coachingu v SimRace budete na trati rýchlejší, istejší s menším stresom a väčším sebavedomím.

6/26


7/26


Vlastnosti Špičková kvalita spracovania

Profesionálna sekvenčná radiaca páka

Simulácia straty zadnej trakcie

Zákazkový HIGH-END volant

a poskakovanie zadných kolies

s integrovaným LED displejom

Okamžitá odozva bez oneskorenia

a magnetickými pádlami

pohybu

CNC frézované pevné závodné pedále z

Aktívne prepojenie s telemetriou a

nerezovej ocele

laserovo scanované okruhy

Vynikajúci tréningový nástroj pre

Mimoriadne realistický zážitok a zábava

závodných jazdcov

8/26


Pohyb a svaly V čom je výnimočnosť SimRace simulátora? Zážitok, skvelá zábava a skutočný tréning v jednom! Zacielili sme sa na maximálnu reálnosť a precíznu odozvu od jednotlivých komponentov. Pomocou motion systému spojeného so sedačkou Sparco pocítite každú nerovnosť, prenos váhy auta, nedotáčavosť aj pretáčavosť, preťaženie či dokonca “poskakovanie“ zadných kolies presne v danom momente. Nenastane teda žiadne oneskorenie pohybu a to vďaka elektromotorom, ktoré sú schopné generovať až 250 pohybov za sekundu!

9/26


Prepojenie kinestézie a propriocepcie Na vytvorenie presvedčivej a dôveryhodnej

nárazmi od elektromotorov spôsobuje, že telesná

simulácie musíme oklamať mozog rôznymi

hmotnosť jazdca reflektuje na vyvolané tlaky,

technikami. SimRace simulátor ovplyvňuje

ktoré sa následne prepájajú na koordinačné

ľudskú kontrolu rovnováhy- vnútorné ucho a tak

centrum rovnováhy.

vytvára pocit pohybu. S kombináciou s miernymi

10/26


Pohyb výlučne s jazdcom nie kabínou! Pri jazde je dôraz kladený na napätie vo svaloch, ktorý je možné vytvoriť jedine vtedy, ak pedále a volant zostanú fixné a hýbať sa bude iba jazdec. Napríklad pri brzdení môžeme vidieť, že na Vaše zápästie a predlaktie pôsobia rovnaké sily ako pri skutočnej jazde. Simulátory, ktoré sa snažia pohybovať celou kabínou vodiča (vrátane volantu) by dokázali tieto tlaky napodobniť jedine vtedy, ak by vyvolávali presne rovnakú záťaž ako skutočné auto a túto záťaž dokázali na istú dobu udržať. Jednoduché simulátory s vibračným sedadlom nedokážu vyvolať napätie vo svaloch rovnako ani ovplyvňovať Vaše centrum rovnováhy. Vďaka jedinečnej kombinácií vyššie popísaných techník sme vytvorili jednu z najpresvedčivejších a najdôveryhodnejších simulácií dostupných vo všetkých cenových hladinách.

11/26


Jednotlivé komponenty LCD DISPLEJ: Viac ako 50 nastaviteľných prístrojových dosiek

HIGH-END VOLANT: Tento volant s najnižšou možnou latenciou dokáže vydržať trvalý krútiaci moment až o sile 13Nm s úpravou pohybu až 50 000 za sekundu!

PROFESIONÁLNE PEDÁLE: Kompletne nastaviteľné so schopnosťou simulovať sily vznikajúce pri zošliapnutí pedálov v autách ako F1, LMP a iné.

12/26


HIGH END PC A PANORAMITICKÝ OBRAZ Špičková herná zostava zložená z najvýkonnejších dostupných komponentov poskladaných do luxusnej skrine. Vďaka ohromujúcemu výkony grafickej karty, nekompromisne výkonnému procesoru.

BUTTON BOX: 19 tlačidiel 5 dvojsmerných tlačidiel 2 tlačidla s krycou poistkou Displej ukazujúci prevodový stupeň a rýchlosť

SEKVENČNÁ PÁKA A HYDRAULICKÁ RUČNÁ BRZDA: Dobrá sekvenčná páka je nutnosťou pri každom závode na simulátore a my ju máme pripravenú. Profesionálna páka Pro Sequential je robustná a zvládne pri závodnom zaobchádzaní milióny preradení v správny čas.

13/26


14/26


Simulačný software Pre kvalitný tréning nemôže chýbať kvalitný software! Ja neuveriteľné kam až siaha dnešná technológia a celková prepracovanosť jednotlivých programov. Väčšina okruhov ktoré využívame sú laserovo naskenované s odchýlkou 1-2mm voči realite! Myslí sa pri vývoji aj na tie najmenšie detaily ako je zmena priľnavosti v jednotlivých úsekoch na trati, výška a šírka obrubníkov či veľkosti výbehových zón. Na vytvorenie závodného auta do virtuálneho sveta trvá mesiace práce a zhromažďovania stovky giga dát. Od zvuku, tisíce fotiek, 3D modela a Laser scanu, údajov z telemetrie, dokonca v niektorých prípadoch rozoberanie auta s cieľom odvážiť a odmerať jednotlivé komponenty! Vďaka spolupráce vývojárov so závodnými tímami a jeho jazdcami je chovanie auta naozaj na nerozoznanie. V kombinácií so špičkovými komponentami simulátora, dostávate jedinečný zážitok, zábavu, relevantný a bezpečný tréning s odozvou reálneho auta.

15/26


Druh závodu Ak nie u nás prečo nie u Vás? Sme pripravení prepraviť SimRace simulátor kdekoľvek v špeciálne upravenom prívese na Vašu firemnú akciu či iný event! Na našom pohyblivom profesionálnom simulátore si môžete vyskúšať to, čo ste zatiaľ videli len na tribúne alebo v kresle Vašej obývačky. Zapretekajte si so svojimi kolegami na známych okruhoch ako Slovakia Ring, Brno, Hungaroring či zahraničných Spa- Francorchamps, Mozna, Nordschleife či iných. Na výber budete mať viac ako 250 áut s reálnou fyzikou. Vaše časy porovnáme s výsledkami profesionálov alebo Vaši hlavní rivali budú kolegovia. Počas akcie sa o Vašu zábavu a spokojnosť postarajú dvaja inštruktori, ktorí Vás naučia zvládnuť pretekárske auto, nájsť ideálnu stopu aj to, ako prekonať kritické situácie na trati. Poskytneme Vám realistický zážitok a skvelú zábavu! Vžite sa do mysle závodníka a vyskúšajte si v bezpečí svoje obľúbené auto na vychytenom okruhu!

16/26


Circuit de Monaco

Silverstone Circuit

Autodromo Nazionale Monza

Marina Bay Street Circuit

Suzuka Circuit

Circuit de Barcelona-Catalunya

Nürburgring

369 svetových tratí

Svetové trate

Počas akcie sa o Vašu zábavu a spokojnosť

na trati. Poskytneme Vám realistický zážitok

postarajú dvaja inštruktori, ktorí Vás naučia

a skvelú zábavu! Vžite sa do mysle závodníka

zvládnuť pretekárske auto, nájsť ideálnu

a vyskúšajte si v bezpečí svoje obľúbené

stopu aj to, ako prekonať kritické situácie

auto na vychytenom okruhu!

17/26


Váš adrenalínový teambuilding Ak nie u nás prečo nie u Vás? Sme pripravení prepraviť SimRace simulátor kdekoľvek v špeciálne upravenom prívese na Vašu firemnú akciu či iný event! Na našom pohyblivom profesionálnom simulátore si môžete vyskúšať to, čo ste zatiaľ videli len na tribúne alebo v kresle Vašej obývačky. Zapretekajte si so svojimi kolegami na známych okruhoch ako Slovakia Ring, Brno, Hungaroring či zahraničných Spa- Francorchamps, Mozna, Nordschleife či iných. Na výber budete mať viac ako 250 áut s reálnou fyzikou. Vaše časy porovnáme s výsledkami profesionálov alebo Vaši hlavní rivali budú kolegovia. Počas akcie sa o Vašu zábavu a spokojnosť postarajú dvaja inštruktori, ktorí Vás naučia zvládnuť pretekárske auto, nájsť ideálnu stopu aj to, ako prekonať kritické situácie na trati. Poskytneme Vám realistický zážitok a skvelú zábavu! Vžite sa do mysle závodníka a vyskúšajte si v bezpečí svoje obľúbené auto na vychytenom okruhu!

18/26


Catering Na našom pohyblivom profesionálnom

zahraničných Spa- Francorchamps, Mozna,

simulátore si môžete vyskúšať to, čo

Nordschleife či iných. Na výber budete

ste zatiaľ videli len na tribúne alebo

mať viac ako 250 áut s reálnou fyzikou.

v kresle Vašej obývačky. Zapretekajte si

Vaše časy porovnáme s výsledkami

so svojimi kolegami na známych okruhoch

profesionálov alebo Vaši hlavní rivali budú

ako Slovakia Ring, Brno, Hungaroring či

kolegovia.

19/26


Referencie “Môžem s najväčším presvedčením povedať, že je najlepším pretekárskym simulátorom široko-ďaleko a najreálnejší, aký som doteraz vyskúšal. Trénujem na ňom v rámci prípravy na jednotlivé okruhy šampionátu FIA WTCR.”

MAŤO HOMOLA

DG Sport Compétition, FIA WTCR driver

„Dokonalý pocit z jazdy, ktorý môžem prirovnať k jazde v pretekárskom aute.“

MATEJ KONÔPKA

ARC Bratislava, Lamborghini Super Trofeo driver

“Je to špičkový simulátor, pochvaluji si vysokou úroveň reality při ovládání vozu.Trénink byl přínosem a přípravou na první ostré kilometry s našim závodním vozem.“

PETR TRNKA

Trnka Racing, 3x český formula champion, Prototype a HillClimb driver

20/26


www.simrace.sk +421 905 717 345 | info@simrace.sk Obežná 5, areál golfového simulátora, 010 08 Žilina – Vlčince

RACING SIMULATOR  
RACING SIMULATOR  
Advertisement