1 minute read

Knightsi se vratili u igru, no ipak nisu uspjeli svladati Altonu

Uuzbudljivoj utakmici prošle subote navečer Melbourne Knightsi susreli su se s Altona Magicom u nestrpljivo očekivanoj utakmici. Knightsi su se pokazali otpornima i odlučnima tijekom cijele utakmie boreći se od početka, već od 14. minute, sa zaostatkom od 1-0.

Golovima Nepomucena i Bramwella Knightsi su se vratili u igru i poveli te su na poluvrijeme otišli s prednošću od 2-1. Međutim, ovo je vodstvo bilo kratkog vijeka, Altona je uzvratila udarac u 48. minuti izjednačivši na 2-2.

Svega četiri minute kasnije, Knightsi su se našli u zaostatku za Altonom s 3-2 nakon što je za Altonu dosuđen jedanaesterac. Unatoč tomu, Knightsi nastavljaju vršiti pritisak i stvorili su tako nekoliko odličnih prilika za izjednačenje, no nažalost nisu uspjeli iskoritistiti nijednu pa nisu osvojili nijedan bod.

Možda još dođe do preokreta budući da su Melbourne Knightsi podnijeli zahtjev kod Football Victoria moleći ih da istraže stvar koja se odnosi na jednog igrača Altona Magica. Čini se da je igrač trebao biti suspendiran, što bi u konačnici možda utjecalo na krajnji rezultat utakmice. Nestrpljivo iščekujemo daljnje informacije o ovoj prijavi u idućih nekoliko dana.

Knightsi se sada pripremaju za još jedan uzbudljivi susret u kojem će zaigrati protiv vodeće momčadi lige - NK Avondalea - na domaćem terenu. Ovaj važni susret igrat će se na stadionu Knightsa s početkom u 19:30.

South Melbourne bolji od St Albans Dinama

koju bi najradije zaboravili prošlog utorka navečer, St Albans Dinamo igrao je protiv South Melbournea na stadionu Lakeside. Nažalost po Dinamo, bila je to večer koju bi najradije izbrisali iz sjećanja budući da je South Melbourne preuzeo kontrolu nad utakmicom od prve sekunde. Utakmica je bila jednostrana, domaćini su u potpunosti kontrolirali igru. South Melbourne nije tratio vrijeme nego je prvi gol dao već u devetoj minuti. Do poluvremena su nakupili nevjerojatnih 4-0.

Uutakmici

Statistika zapravo govori sve, South je imao ukupno 13 udaraca na gol u usporedbi s Dinamovim jednim jedinim. Iako je Dinamo pokazao više čvrstine u drugom poluvremenu, trud mu je bio uzaludan protiv odlične obrane domaćina.

Konačni rezultat bio je 4-0 u koristi South Melbournea.