Page 1

Invention Convention Ukraine

ЯК ПРОВЕСТИ ДЕНЬ ЮНОГО ВИНАХІДНИКА Поради та деї


Invention Convention Ukraine

ЗЛОВІТЬ НАТХНЕННЯ Адже винаходи, що зд йснили д ти, зм нюють св т! Дtк лька м н - стор й: Американська школярка з Кал форн ї, Ейша Кхаре отримала грант в д Intel за винах д моб льних акумулятор в нового покол ння. Її в дкриття дозволяє зарядити батарею лише за 20-30 секунд, до того ж, енерг ї вистачає на б льш тривалий час. Рельєфно-точковий тактильний шрифт, призначений для письма читання незрячими людьми, розробив 15-р чний француз Луї Брайль, що був незрячим з 3 рок в. За основу хлопець взяв "н чний шрифт", який використовувався в йськовими для донесень у темряв . р чний юнак Бенн Бенсон брав участь у конкурс дизайну прапора Аляски серед школяр в старших клас в 1927 року. І перем г 700 суперник в! П зн ше Бенн розпов дав, що кожен веч р перед сном в н дивився на з рки – зв дси й дея, яка забезпечила йому перемогу виграш 1000 долар в годинника з грав юванням. 13-

р чний житомирянин Вадим Хом ч вигадав прилад, який блокує автомоб ль, якщо у ньому сидить вод й у нетверезому стан . До прикладу, схожу технолог ю використовують у Н дерландах. Перед включенням двигуна прилад бере на анал з зразок пов тря, що видихає вод й. Якщо система вловлює алкогольн пари, то одразу блокується запуск двигуна. 16-

р чний Максим Лема з Львова створив робота, що виконує функц ї нженер в БТІ (бюро техн чної нвентаризац ї). Робот сканує прим щення, зам ряє площу та передає дан на комп’ютер за допомогою рад осигналу. 12-


Invention Convention Ukraine

ПОДІЛІТЬСЯ ІСТОРІЯМИ ВИНАХОДІВ ТА ВЛАСНИМИ ІДЕЯМИ З ДРУЗЯМИ Можливо , так ви знайдете однодумц в ? Адже зробити винах д легше в активн й команд , ан ж в самот .


Invention Convention Ukraine

ОРГАНІЗУЙТЕ ВИНАХІДНИЦЬКУ ГРУ У СВОЄМУ КОЛЕКТИВІ\КЛАСІ\КОМАНДІ Розвивайте лог чне та креативне мислення , щоб робити маленьк винаходи щодня ;) Пропонуємо таку вправу «На дотик» П дготуйте : певн ф гури чи пристрої ( р вень складност ф гури залежить в д в ку учн в , як приймають участь в гр ). Х д досл ду . Запропонуйте д тям перев рити свою вправн сть у розп знаванн предмет в на дотик . Зав ’ яж ть одному з учн в оч та дайте ф гурку . Нехай школяр спробує вп знати її . Забер ть ф гурку та розв ’ яж ть дитин оч . Висновки . Попрос ть дитину з пам ’ ят намалювати на дошц предмет , який вона тримала . Ус разом д ти можуть оц нити , наск льки зображення схоже на ориг нал .


Invention Convention Ukraine

ПОДИВІТЬСЯ ДОКУМЕНТАЛЬНІ ФІЛЬМИ ПРО ВИНАХОДИ ТА ЇХНІХ АВТОРІВ, АБО Ж ПРИДБАЙТЕ КНИГИ П знавальн книги Анни Клейнборн , Т ма Гарфорда чи ф льми " Проблиск ген альност ", " Гра в м тац ю ", " Ав атор ", " Супер ш стка ", " Назад у майбутнє ", " Джой ", " Престиж ", " Зал зна людина ", " Жовтневе небо "... Список можна продовжувати ;)


Invention Convention Ukraine

ВІДЧУЙТЕ СЕБЕ ЕНШТЕЙНОМ: ПРОВЕДІТЬ ЕКСПЕРИМЕНТ Ген ями не народжуються , а щоб зд йснити винах д , треба провести багато експеримент в . Спробуйте з друзями \ своїми учнями один з ц кавих експеримент в . Клац на посилання .


Invention Convention Ukraine

ОРГАНІЗУЙТЕ БЛАГОДІЙНУ ЯРМАРКУ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ВИНАХІДНИЦЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ Можна продавати домашню вип чку та хенд - мейд , а виручен кошти в ддати на благод йн сть . На краудфандингов й платформ GoFundEd можна обрати осв тн й проєкт до душ ;)


Invention Convention Ukraine

РОЗКАЖІТЬ ДРУЗЯМ ПРО ВИНАХІДНИЦЬКУ КОНВЕНЦІЮ В ДЕТРОЙТІ Адже у червн українськ учасники вперше представлять на н й свої винаходи та поборяться за перемогу !


Invention Convention Ukraine

ПОДІЛІТЬСЯ ЦИМ МАТЕРІАЛОМ З ДРУЗЯМИ Аби про День юного винах дника д зналося б льше людей ;)


Invention Convention Ukraine

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАС У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ, ЩОБ НЕ ПРОПУСТИТИ НАСТУПНІ КРУТІ ПУБЛІКАЦІЇ Клацайте на логотипи

;)

Profile for GoF

Як провести День юного винахідника?  

Ідеї та поради від команди Invention Convention Ukraine.

Як провести День юного винахідника?  

Ідеї та поради від команди Invention Convention Ukraine.

Advertisement