Katalog Pracodawców 2019!

Page 1

KATALOG PRACODAWCÓW

2019


http://nokiawroclaw.pl/oferty-pracy/ recruitment.wroclaw@nokia.com


Czytelniku, już po raz szósty przekazujemy w Twoje ręce Katalog Pracodawców, którego twórcami są Biuro Karier oraz współpracujący z nim pracodawcy. W wydaniu znajdziesz najważniejsze informacje o 50 firmach, z różnych branż i sektorów gospodarki. Opisy profili działalności, obszary w których można odbywać praktyki, oraz w których firmy zatrudniają absolwentów, sposoby aplikowania wraz z przebiegiem procesu rekrutacji, to tylko niektóre z dostępnych danych. Wszystko to zebrane i przedstawione w czytelny i spójny dla wszystkich treści sposób. To wartościowe kompendium pozwoli Ci w bardzo krótkim czasie zapoznać się pracodawcami, z których wielu zostało wyróżnionych w różnego rodzaju konkursach związanych z doskonałym miejscem pracy. Mamy nadzieję, że wśród firm przedstawionych w wydawnictwie jest Twój przyszły pracodawca. Poza Katalogiem Pracodawców zachęcamy gorąco do śledzenia naszej strony internetowej, w której znajdują się wszystkie docierające do Uczelni oferty pracy, praktyk oraz staży. Swoje propozycje umieszcza tam już ponad 4300 pracodawców i przeglądając je możesz mieć pewność, że wszystkie z nich są aktualne. Kolejnym miejscem wartym Twojej uwagi jest zakładka z Bazą pracodawców. Znajdują się tam dane adresowe firm wraz ze wskazaniem głównej branży wykonywanej działalności, co ułatwi Ci aplikację bezpośrednio do firmy nawet w momencie, gdy nie ma ona uruchomionych rekrutacji. Życzymy Ci powodzenia w poszukiwaniu ciekawej i rozwijającej pracy, jak również interesujących i wartościowych praktyk, oraz staży. Głęboko wierzymy, że niniejszy Katalog Pracodawców okaże się Tobie pomocny.

Wydawca: Biuro Karier Politechnika Wrocławska Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław budynek H-14 www.BiuroKarier.pwr.edu.pl www.facebook.com/BiuroKarierPWr

Wersja elektroniczna katalogu dostępna w portalu Biura Karier www.BiuroKarier.pwr.edu.pl


LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. Branża/business trade

Automotive

Informacja o firmie/ company information

LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest najnowszą inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych jest pierwszą bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie. Uruchomiliśmy całkowicie zintegrowany system produkcyjny obejmujący produkcję wszystkich komponentów, począwszy od elektrod, poprzez ogniwa i moduły, aż po akumulatory.

Zatrudnionych/employed

4

Polska/Poland 2000+ świat/global

23 000

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Inżynier: Procesu, Produkcji, Utrzymania Ruchu, Jakości, Rozwoju Produktu; Specjalista ds.: Zakupów, Gospodarki Materiałowej, Planowania Produkcji; Technik Procesu, Jakości, Utrzymania Ruchu, Utrzymania Obiektu

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Produkcja, Proces, Jakość, Logistyka, Zakupy, Gospodarka Materiałowa

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Wykształcenie wyższe, znajomość języka angielskiego, otwartość na naukę, nowe doświadczenia, gotowość na podejmowanie wyzwań, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy samodzielnie i w grupie

Sposób aplikowania/ how to apply

CV w języku angielskim prosimy wysyłać na lgrekrutacja@lgchem.com lub poprzez stronę kariery

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Selekcja CV → rozmowa telefoniczna → rozmowa kwalifikacyjna (możliwe testy/2. etap na niektórych stanowiskach)

adres firmy/ address

Ul. LG 1A, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce

strona internetowa/ website

www.lgchempraca.pl

e-mail

lgrekrutacja@lgchem.com

telefon/phone

+48 784 033 264

katalog Pracodawców 2019

Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. Branża/business trade

Automotive

Informacja o firmie/ company information

We Wrocławskim centrum R&D inżynierowie pracują nad oprogramowaniem dla systemów telekomunikacyjnych. Począwszy od fazy koncepcyjno-badawczej, przez zdefiniowanie architektury systemu oraz jego implementacje, aż po wdrożenie u klienta (operatora sieci komórkowej) i utrzymanie. Każdego dnia, poprzez połączenia mobilne oraz transfer danych, z naszych rozwiązań korzysta co czwarta osoba na świecie. Sprawia to, że dostarczenie i utrzymanie wysokiej klasy produktu jest wielkim wyzwaniem technologicznym.

Zatrudnionych/employed

świat/global

>100 000

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

C Engineer, C++ Engineer, Java Engineer, Python Developer, Integration and Verification Engineer, JavaScript Engineer

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

C, C++, Java, Python, Integration and Verification

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Wiedza z zakresu programowania, testowania i telekomunikacji

Sposób aplikowania/ how to apply

CV prosimy przesyłać na adres: apply.wroclaw@nokia.com

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

8

Polska/Poland 6000

1. Przesłanie aktualnego CV 2. Rozmowa telefoniczna z działem rekrutacji 3. Rozmowa kwalifikacyjna (max. 2 etapy)

Adres Firmy/address

ul. Lotnicza 12, 54-155 Wrocław

strona internetowa /website

www.nokiawroclaw.pl

e-mail

recruitment.wroclaw@nokia.com

katalog Pracodawców 2019


Nokia Wrocław Jesteśmy jednym z trzech największych centrów technologicznych Nokii na świecie i jedną z dwóch jednostek firmy zajmujących się rozwojem oprogramowania. Nasi programiści uczestniczą zarówno w procesie wytwarzania produktów, jak i rozwoju technologii, począwszy od koncepcji aż po procesy wdrożenia.

W Europejskim Centrum Inżynierii i Oprogramowania we Wrocławiu każdego dnia tworzymy rozwiązania, które są lub będą używane na całym świecie. Pracujemy nad technologiami telekomunikacyjnymi takim jak 2G – GSM, 3G – WCDMA oraz 4G – LTE, a także zajmujemy się procesem standaryzacji dla technologii 5G. Praca w Nokii, poza ciekawymi i rozwojowymi projektami, to także benefity – nasi pracownicy między innymi mają możliwość opatentowania efektów własnej pracy, wzięcia udziału w wielu różnorodnych szkoleniach czy też nawiązać współpracę z uczelnią wyższą i poprowadzić wykłady czy warsztaty. Stawiając na innowacyjność, już od wielu lat współpracujemy z polskimi uczelniami wyższymi, przeprowadzając wykłady i laboratoria dla studentów, zapraszając ich na praktyki, czy realizując wspólnie różne projekty. Wielu studentów, którzy uczestniczyli w organizowanych przez nas zajęciach, trafiło do Nokii na praktyki, a teraz pracują na stałe na samodzielnych stanowiskach.

http://nokiawroclaw.pl/oferty-


Praktyki letnie Nokia we Wrocławiu co roku prowadzi rekrutację na płatne praktyki letnie. Proces rekrutacji trwa zwykle od kwietnia do czerwca, a praktyki odbywają się w terminie od lipca do września. Praktyki są przeznaczone dla osób, które ukończyły minimum drugi rok studiów na kierunkach: informatyka, telekomunikacja, automatyka, robotyka lub pokrewnych. Udział w rekrutacji mogą brać także osoby nie posiadające wykształcenia kierunkowego, ale dysponujące wiedzą z zakresu objętego tematyką praktyk i pasjonujące się zagadnieniami z obszaru telekomunikacji.

Staże studenckie – Working Students Rekrutacja na program stażowy w centrum technologicznym we Wrocławiu trwa przez cały rok. Working students to płatne staże długoterminowe, trwające zwykle od 6 do 12 miesięcy. Stażami objęte są stanowiska związane z programowaniem (C++, C, Java), integracją i weryfikacją/testowaniem oprogramowania oraz inżynierią telekomunikacyjną. Staże są przeznaczone dla studentów ostatnich lat studiów inżynierskich lub magisterskich z kierunków takich jak: informatyka, telekomunikacja, automatyka, robotyka lub pokrewnych. Jako Working Student można wdrożyć się w te obszary pracy, które odpowiadają pełnoetatowym stanowiskom inżynierskim. Po odbyciu stażu istnieje możliwość stałego zatrudnienia.

Oferujemy: • • • • •

Udział w ciekawych projektach przy tworzeniu najnowszych, przodujących technologii Pracę przy projektach klienckich pod okiem doświadczonych inżynierów Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku Pracę w przyjaznym środowisku wśród ludzi o szerokich horyzontach Niepełny wymiar godzin, elastyczny czas pracy

https://nokiawroclaw.pl/careers/practice/


Co robimy? PROGRAM BUDDY Buddy to osoba wspierającą efektywne wdrożenie nowego członka zespołu. Pomaga w odnalezieniu się w organizacji nawet przez pierwsze 3 miesiące oraz jest też źródłem informacji o zasadach obowiązujących w firmie.

SPEED RECRUITMENT Organizowany na uczelniach wyższych lub przy okazji targów, spotkań z Nokią. Jest to krótka rozmowa (około 10-15 minut) z naszymi managerami lub inżynierami, którzy zadają kilka pytań sprawdzających. Jeśli kandydat ma wystarczającą wiedzę, otrzymuje Golden Ticket zaproszenie na pełną rozmowę w siedzibie firmy. W przypadku niepowodzenia, uczestnikowi przekazana zostaje informacja zwrotna na temat dziedzin, z których powinien uzupełnić wiedzę.

Projekt skierowany do osób z dużym potencjałem, którym brakuje umiejętności technicznych. Jest to cykl miesięcznych szkoleń, podczas których uczestnicy biorą udział w praktycznych ćwiczeniach z interesującej ich dziedziny (C++/C/Java/Testowanie). Po ukończeniu kursu, najlepsi uczestnicy mają szansę zostać zatrudnieni w Nokii. Inicjatywa skierowana do kobiet, której formuła opiera się na technicznych wykładach oraz interaktywnych warsztatach z obszaru tworzenia oraz testowania oprogramowania. Inżynierki z Nokii dzielą się z uczestniczkami G4G praktyczną wiedzą i pomagają im rozwijać konkretne umiejętności. NOKIA stawia na kobiety i dlatego angażuje się w inicjatywy wspierające ich start zawodowy w IT. Jedna z największych technicznych konferencji w Polsce, powstała z inicjatywy pracowników Nokii. Prowadzone na bardzo wysokim poziomie wykłady koncentrują się m.in. na rozwoju języka C++, Internet of Things, czy zarządzaniu projektami IT.

code::dive


nazwa firmy Branża

xxx

Informacja o firmie

xxx

Zatrudnionych

w Polsce

xxx

na świecie

xxx

Typowe stanowiska pracy (działy) dla absolwentów

xxx

Typowe obszary praktyk (działy) dla studentów

xxx

Kluczowe kompetencje

xxx

Sposób aplikowania

xxx

ZNAJDŹ CIEKAWĄ OFERTĘ Procedury rekrutacyjne xxx I ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA RYNKU PRACY! Adres Firmy xxx Jedną z podstawowych form wsparcia, w Biurze Karier Politechniki Wrocławe-mail jakie otrzymasz xxx skiej, jest pomoc w znalezieniu odpowiedniej oferty pracy, praktyki lub stażu. Kontakt Prowadzimy dla Ciebie internetową bazę ofert oraz kompleksowe doradztwo kariery. Jeśli telefon xxx jesteś na takim etapie w swojej karierze zawodowej, że nie wiesz, jaką pracę wybrać lub jak Strona internetowa xxx zawodowym, to indywidualne spotkania z doradcą kapokierować swoim przyszłym życiem riery będą dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

BAZA OFERT PRACY, PRAKTYK I STAŻY Szukasz praktyki, stażu lub pracy? Wejdź na stronę internetową www.BiuroKarier.pwr.edu.pl i wyszukuj oferty, które spełniają Twoje oczekiwania. W wydzielonej zakładce znajdziesz bazę zawierającą wszystkie oferty pracy, praktyk i staży, które docierają do Politechniki Wrocławskiej. Obecnie mamy ponad 4300 zarejestrowanych pracodawców z różnych branż, którzy poszukują ambitnych studentów i absolwentów – właśnie Ciebie!

12

katalog Pracodawców 2019


nazwa firmy Branża

xxx

Informacja o firmie

xxx w Polsce

Zatrudnionych DORADZTWO KARIERY na świecie

xxx

xxx Posiadamy bogatą ofertę doradztwa indywidualnego, która pozwoli Ci przygotować Typowe stanowiska pracy xxx wejścia na rynek pracy. Spotkanie w cztery oczy się do aktywnego, samodzielnego (działy) dla absolwentów z doradcą kariery pozwoli Ci lepiej poznać swoje możliwości i potrzeby zawodowe, dokonać właściwych i satysfakcjonujących wyborów dotyczących planowanej kariery Typowe obszary praktyk xxx zawodowej. (działy) dla studentów WKluczowe Biurze Karier Politechniki Wrocławskiej możemy Ci zaoferować: kompetencje xxx n Doradztwo kariery – szukasz pomocy w wyborze kariery zawodowej lub dalszej edukacji, Sposób aplikowania xxx chcesz określić swój potencjał, możliwości i szanse w odniesieniu do wymagań współczesnego rynku pracy – umów się na spotkanie z doradcą kariery. Procedury rekrutacyjne xxx n Testy psychologiczne, testy do badania predyspozycji zawodowych, testy kompetencyjAdres Firmyokreślić swoje predyspozycje xxx ne – chcesz zawodowe i kompetencje, przyjdź i wykonaj testy. Wyniki testu omówisz z ekspertem – psychologiem biznesu lub doradcą kariery. e-mail xxx nKontakt Konsultacje dokumentów aplikacyjnych – wysyłasz dokumenty, ale nie otrzymujesz zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne?telefon xxx Nasi eksperci powiedzą Ci, co zmienić, aby Twoje dokumenty były skuteczne i przygotowane profesjonalnie. xxx z doświadczonym coachem kariery, który pomoże Ci nStrona Sesje internetowa coachingowe – to spotkania sprecyzować plany, określić cele, zmienić przekonania, podjąć decyzję, co dalej z Twoją karierą. Coaching jest wsparciem, z którego korzystają bardzo chętnie nawet najlepsi prezesi i menadżerowie, dlatego zapraszamy Cię do skorzystania z tej możliwości w naszym Biurze Karier. n Symulacje rozmów kwalifikacyjnych – dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Świetnie! Możesz umówić się na symulację rozmowy kwalifikacyjnej w Biurze Karier i rozwiać wątpliwości dotyczące zasad, przebiegu spotkania i zachowania się podczas tego etapu rekrutacji na wymarzone stanowisko. Dzięki naszym wskazówkom nawet najtrudniejsza rozmowa nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem.

katalog Pracodawców 2019

13


Mentoringowy Program Rozwojowy Trudno jest Ci wyobrazić sobie swoją przyszłość zawodową? Chciałbyś upewnić się, czy Twój pomysł ma sens? Masz wątpliwość, czy wiesz jak wdrożyć swoje plany w życie? Skorzystaj z rad i wiedzy Mentora! Mentoringowy Program Rowojowy realizowany przez Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej umożliwia poznanie Eksperta- Specjalisty-Mentora będącego jednocześnie Absolwentem Uczelni, który pomoże znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania zawodowe. Program skierowany jest do Studentów wszystkich wydziałów i semestrów, a także do Doktorantów oraz Młodych Absolwentów, którzy szukają potwierdzenia swoich pomysłów zawodowych i wsparcia w ich realizacji.

14

katalog Pracodawców 2019


Mentoring to:

n indywidualne spotkania z Mentorem – Praktykiem n elastyczna forma i miejsce spotkań (np. kawiarnia, skype, firma, uczelnia) n tematyka spotkań zgodna z Twoimi potrzebami n ilość spotkań i czas ich trwania uzależniony od potrzeb pary mentoringowej n szansa poznania inspirującej osoby Wystarczy zapoznać się z Profilami Mentorów, wybrać jednego z nich, wypełnić formularz zgłoszeniowy i rozpocząć swoją przygodę z mentoringiem. https://biurokarier.pwr.edu.pl/news/218/mentoring-program-rozwojowy-20182019

…przez pryzmat doświadczeń Mentora spójrz na własny potencjał!!!

katalog Pracodawców 2019

15


Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej prowadzi spotkania realizowane w ramach projektu „ZPR PWr - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wrocławskiej” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Pomagamy studentom Wsparciem w ramach projektu obejmujemy studentów stacjonarnych I i II stopnia PWr, którym do zakończenia kształcenia pozostają maksymalnie 4 semestry.

16

katalog Pracodawców 2019


Nie tylko CV W ramach spotkań z doradcami zawodowymi studenci mogą skorzystać z poradnictwa indywidualnego oraz grupowego dotyczącego m.in : n tworzenia dokumentów aplikacyjnych n diagnozy kompetencji i predyspozycji zawodowych n pomocy w określeniu celów i realizacji planów rozwoju zawodowego /coaching n przygotowania do udziału w procesie rekrutacyjnym n informacji dotyczącej rynku pracy oraz pomocy w znalezieniu ofert praktyk i staży n kształtowania postawy przedsiębiorczej (uruchamianie, prowadzenie firmy i współpraca z biznesem) Przybliżamy rynek pracy Wychodząc naprzeciw potrzebom studentów PWr, cyklicznie będą organizowane również warsztaty biznesowe. W trakcie spotkań studenci i przedstawiciele otoczenia społeczno – gospodarczego Uczelni będą mieli okazję poznać swoje oczekiwania oraz przybliżyć proces rekrutacji i rynek zatrudnienia. Jak skorzystać? Zapisz się na indywidualne konsultacje z doradcą w Biurze Karier. Wybierz dogodny termin i skontaktuj się z jednym z naszych doradców. Kontakt znajdziesz na stronie www.biurokarier.pwr.edu.pl Masz więcej pytań? Zadzwoń pod numer 71 320 40 82 lub napisz do nas wiadomość e-mail biurokarier@pwr.edu.pl Wiadomości o spotkaniach grupowych będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej. Zainteresowanych udziałem w warsztatach zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do śledzenia strony Biura Karier PWr, profili w mediach społecznościowych oraz strony projektu! www.zpr.pwr.edu.pl/o-projekcie

katalog Pracodawców 2019

17


nazwa firmy POZNAJ RÓŻNYCH PRACODAWCÓW Branża xxx I ZDECYDUJ DLA Informacja o firmie xxx KOGO CHCESZ w Polsce xxx Zatrudnionych PRACOWAĆ! na świecie xxx Typowe stanowiska pracy xxx obserwuOd kilku latabsolwentów na polskim rynku pracy (działy) dla jemy wzrost popytu na inżynierów. Wiąże się to Typowe obszary praktyktechnologii z rozwojem nowoczesnych Regularnie, w ciągu roku akademickiego, xxx i nowymi (działy) dla studentów inwestycjami, w efekcie których powstają nowe zapraszamy pracodawców, którzy prezentują Kluczowe kompetencje zakłady produkcyjne, budowane są xxx drogi, rozwija działalność swojej firmy. W trakcie tych spotkań się produkcja i dostawy. masz możliwość dialogu z pracodawcą, a co za Sposób aplikowania xxx Jak odnaleźć się na tym dynamicznie rozwija- tym idzie uzyskania odpowiedzi na nurtujące Procedury rekrutacyjne xxx jącym się rynku pracy? Cię pytania. Taka interakcja będzie dla Ciebie Jak dokonać wyboru przyszłego miejsca pradoskonałym sposobem na poznanie najwiękAdres Firmy xxx cy, aby nie był on przypadkowy? szych polskich i światowych firm. Dowiesz się Jako Biuro Karier, prowadzimye-mail różne dzia- xxx o specyfice pracy na określonych stanowiskach, Kontakt łania, które pozwolą Ci poznać pracodawców wymaganiach stawianych kandydatom, procesie telefon xxx i podjąć właściwe decyzje. rekrutacji, możliwościach rozwoju osobistego Strona internetowa xxx

Spotkania z pracodawcami

18

katalog Pracodawców 2019


oraz ścieżkach kariery. Na spotkaniach uzyskasz nazwa informacje, których nie znajdziesz na stronach internetowych firmy, czy też w broszurach informacyjnych. Branża Do udziału w spotkaniach xxx zachęcić powinno Cię również to, iż pracodawców repreInformacja o firmie xxx zentują osoby zatrudnione w działach HR , które w Polsce odpowiedzialne są za rekrutacje pracowników, Zatrudnionych więc to od nich zależeć może, czy otrzymasz wyna konkretne świecie marzoną pracę. Zaproponują Ci oni oferty praktyk zawodowych, staży lub pracy. ZaTypowe stanowiska pracy xxx swoje CV. tem nie zapomnij i weź na spotkanie (działy) dla absolwentów Bardzo często przedstawicielom firm towarzyszą Typoweinżynierowie, obszary praktyk również absolwencixxx Politechniki (działy) dla studentów Wrocławskiej. Oni opowiedzą Ci jak wyglądały ichKluczowe poszukiwania pracy i z jakimi wyzwaniami ich kompetencje xxx praca się dzisiaj wiąże. Sposób aplikowania xxx Zachęcamy do śledzenia na naszej stronie Procedury irekrutacyjne internetowej facebooku terminówxxx najbliższych spotkań z pracodawcami. Adres Firmy xxx

Praktyki i staże Kontakt

e-mail

kać ciekawych propozycji pracy, praktyk lub

firmy staży. W Katalogu znajdziesz nie tylko kontak-

ty do firm, ale również zwięzłe informacje na temat działów, w których można realizować praktyki i gdzie pracodawcy zatrudniają inżynierów oraz wskazówki, w jaki sposób należy xxx składać swoje aplikacje. Dzięki tak przygotowanym materiałom, nie będziesz musiał xxx odwiedzać dziesiątek stron internetowych pracodawców w poszukiwaniu cennych dla Ciebie informacji, lecz znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu. Katalog dostępny jest również do wyświetlenia i pobrania w wersji elektronicznej na naszej stronie internetowej.

Wycieczki studyjne do firm, dni otwarte pracodawców xxx

telefon xxx Wyjazd i zwiedzanie firmy to okazja do zoJeszcze w trakcie studiów zadbaj Strona internetowa xxxo pierwsze baczenia na własne oczy, jak działają dobrze doświadczenia zawodowe, pomyśl o dodatko- zorganizowane procesy, o których uczysz się na wych praktykach i stażach. Praktyki to możliwość zajęciach dydaktycznych. Dzięki szerokiej współpracy Biura Karier zdobycia, jeszcze na studiach, praktycznych umiejętności zawodowych niezbędnych do wy- z pracodawcami, dajemy Ci możliwość zwiekonywania pracy. Jednocześnie to krok do karie- dzenia najciekawszych zakładów, które już ry zawodowej, który pozwoli Ci poznać przyszłe niedługo mogą być Twoim miejscem pracy. Orstanowiska pracy, zawód i branżę. Inicjatywa ganizowane przez nas wizyty studyjne i dni otzdobywania dodatkowego doświadczenia bez warte są idealnym sposobem, by przekonać się wątpienia zostanie doceniona przez pracodawcę jak w rzeczywistości wygląda praca na interesujących Cię stanowiskach oraz jakie nowoczesne podczas analizy Twojego CV. technologie obecnie wykorzystuje przemysł. Będziesz miał okazję osobiście porozmawiać ze starszymi kolegami, którzy w danej firmie pracują. Wielokrotnie zdarza się, że do odwiedzaJuż po raz szósty zapraszamy Cię do na- nych przez nas miejsc nie mają dostępu osoby szego Biura Karier po odbiór Katalogu Praco- poza zatrudnionymi w danym przedsiębiordawców. Jest to wydawnictwo Politechniki stwie, co czyni nasze wyjazdy jeszcze bardziej Wrocławskiej przygotowane przez Biuro Ka- atrakcyjnymi i daje Ci jedyną możliwość zwierier we współpracy z pracodawcami, a adre- dzenia interesujących, często unikatowych na sowane do studentów, którzy zaczynają szu- skalę europejską, miejsc pracy.

Katalog pracodawców

katalog Pracodawców 2019

19


nazwa firmy Branża xxx NIE WYSTARCZY STUDIOWAĆ – TRZEBA DBAĆ Informacja o firmie xxx O ROZWÓJ OSOBISTY I ZAWODOWY!

w Polsce xxx Pracodawcy coraz częściej zwracają uwagę na inicjatywę i kreatywność kandydatów w obszaZatrudnionych rze doskonalenia zawodowego i samorozwoju, Ci kilka działań, w których udział na świecie proponujemy xxx jest wysoko punktowany przez osoby rekrutujące. Typowe stanowiska pracy Poniżej przedstawiamy inicjatywy, xxxw których udział podniesie znacząco ocenę Twojej kandy(działy) dla absolwentów datury podczas starania się o pracę, praktykę lub staż. Typowe obszary praktyk xxx (działy) dla studentów

BRYGADA KARIERY czyli wolontariat w Biurze Karier

Kluczowe kompetencje xxx Jeśli jesteś energiczny i zmotywowany do działania, zapraszamy Cię do Brygady Kariery – gruSposób aplikowania xxx py wolontariuszy Biura Karier. Działając w zgranym zespole masz szansę rozwijać swoje umiejętności organizacyjne i kompetencje Procedury rekrutacyjne xxx interpersonalne. Możesz poznać swoje mocne strony, wykorzystać je i zostać liderem. Weźmiesz udział w atrakcyjnych szkoleniach i warsztatach. Adres Firmy xxx Będziesz uczestniczył w realizacji przedsięwzięć Biura Karier oraz wdrażał własne pomysły! Pomogą one innym studentome-mail w zawodowymxxx starcie, a Tobie w zdobyciu cennych, z zaKontakt punktu widzenia, umiejętności. Poznasz konkretnych pracodawców i nawiążesz wodowego telefon xxx z nimi współpracę, która zaprocentuje w przyszłości. W ten sposób zyskasz nowe doświadczenie, którym będziesz mógł się pochwalić w swoim CV. Strona internetowa xxx

20

katalog Pracodawców 2019


nazwa firmy Branża xxx SZKOLENIA I WARSZTATY Informacja o firmie xxx Aby zwiększyć swoje szanse podczas szukania pracy, warto zadbać o rozwój umiejętności interpersonalnych i kompetencji zawodowych,xxx które są szczególnie cenione przez pracow Polsce Zatrudnionych dawców. Dzięki wielopłaszczyznowej współpracy z pracodawcami możemy zaproponona świecie xxx najbardziej pożądane na rynku pracy wać Ci szereg szkoleń i warsztatów rozwijających kompetencje, zarówno te twarde, jak i coraz cenniejsze – tzw. „miękkie”. Nasze szkoleTypowe stanowiska pracy nia, pozadla specjalistami z Biuraxxx Karier, prowadzą również przedstawiciele pracodawców, (działy) absolwentów dzięki czemu przekazywana wiedza jest zawsze aktualna oraz zawiera dużo elementów Typowe obszary praktyk praktycznych. xxx (działy) dla studentów Jeśli działasz w samorządzie, kole naukowym lub organizacji studenckiej wiedz, że możemy dla Ciebie i Twoich koleżanek oraz Kluczowe kompetencje xxxkolegów, zorganizować specjalnie dedykowane szkolenie. Skontaktuj się z nami aby zapytać o aktualną listę tematów. Sposób aplikowania xxx Procedury rekrutacyjne xxx Akademickie Targi Pracy Campus Recruitment

Adres Firmy xxx Najważniejsze i największe wydarzenie rekrutacyjne organizowane przez Biuro Karier Polie-mail techniki Wrocławskiej oraz Fundację Manus. xxx Kontakt ATP CR zaczynają się od promocjitelefon xxx ofert pracy, praktyk i staży, na które możesz aplikować jeszcze przed bezpośrednim spotkaniem z pracodawcami, po to, aby w trakcie targów odbyć rozmowę Strona internetowa xxx czasie możesz spotkać się z wieloma pracodawcami, którym rekrutacyjną. Dzięki temu w krótkim przedstawisz swoja kandydaturę. Podczas Akademickich Targów Pracy Campus Recruitment spotkasz również pracodawców, którzy prowadzą aktualnie rekrutacje na stanowiska inżynieryjne. Podczas wydarzenia zapraszamy Cię do STREFY STUDENTA, w której czeka wiele atrakcji m.in. możesz skonsultować dokumenty aplikacyjne, zrobić zdjęcie do CV, czy zadbać o biznesowy look :)

BADANIE MÓJ IDEALNY PRACODAWCA Każdego roku, wolontariusze Brygady Karier przeprowadzają wśród studentów badanie MÓJ IDEALNY PRACODAWCA. Wyniki badania opinii studentów Politechniki Wrocławskiej pozwalają nam m.in. dowiedzieć się: - jakie wartości w pracy studenci cenią sobie najbardziej, - jakie czynniki decydują o tym, że studenci chcieliby pracować w określonej firmie, - jakie są preferencje płacowe młodych inżynierów wchodzących na rynek pracy. W maju prezentujemy studentom i zaproszonym pracodawcom wyniki badania podczas uroczystości będącej jednocześnie uhonorowaniem najbardziej cenionych pracodawców przez studentów Politechniki Wrocławskiej, wyłonionych w Badaniu. Wyniki Badania MÓJ IDEALNY PRACODAWCA są publikowane w formie raportu dostępnego również na stronie internetowej Biura Karier PWr. katalog Pracodawców 2019

21


Dołącz do Brygady Kariery – oficjalnego wolontariatu Biura Karier!

ć y ż a w u a #DajSięZ

www.BiuroKarier.pwr.edu.pl


l Jesteś studentem aktywnym lub dopiero chcesz się sprawdzić w działaniu? l Jesteś otwarty, a Twoja głowa kipi od pomysłów? l Jesteś ambitny i zależy Ci na rozwoju osobistym?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK! Nie czekaj i dołącz do Brygady Kariery! Co zyskujesz? l kontakty z pracodawcami l udział w atrakcyjnych szkoleniach i warsztatach l rozwój umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych l możliwość zdobycia doświadczenia, poznanie firm i zostania Ambasadorem l wiedzę o własnych mocnych stronach l szansę zostania liderem i kierowania zespołem l możliwość współpracy z Biurem Karier w codziennych projektach Nasze Projekty to m.in.:

Akademickie Targi Pracy Campus Recruitment, Kariera Inżyniera, Badanie Mój Idealny Pracodawca oraz Dni Otwarte Firm, spotkania z pracodawcami i wycieczki do firm

bud. H-14, I piętro www.BiuroKarier.pwr.edu.pl


3M Branża/business trade

Manufacturing, Finance and Accounting, IT, Sales and Marketing

Informacja o firmie/ company information

3M in Poland is a branch office of Minnesota Mining and Manufacturing and it has been present in Poland for 25 years. There are four 3M production operations centers in the country: two in Wrocław, one in Janinów, and one in Rabka. 3M Global Service Center EMEA (3M GSC) has been operating in Poland since 2015, when 3M took the strategic decision and chose Wrocław to be its first global business services’ location (the other two are located in Costa Rica and the Philippines). 3M is known for its educational activities, delivered by the Innovation Center and Training Center, both located in Wrocław.

Zatrudnionych/employed

24

Polska/Poland over 3000 świat/global

more than 91 500

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Finance and Accounting, Purchasing and Accounts Payable, Data Management and Business Support, IT, Engineering, Maintenance, R&D, Laboratory, Quality, Logistics & Supply Chain, Process Engineering, Technology, EHS, Marketing and Sales Operations, Optimized Operations (O2) Program

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Business Support, Master Data, Accounting, IT, HR & Payroll, Quality, Process Engineering, Maintenance, Production Planning, Packaging Engineering, R&D, Sales and Marketing

Kluczowe kompetencje/ core competencies

English knowledge, computer literacy, collaboration, communication, technical background depending on the position, analytical thinking, practical knowledge of Excel, good knowledge of other languages will be an advantage

Sposób aplikowania/ how to apply

Find the job offers on www.3m.pl/kariera and apply!

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Screening CVs -> Interviews -> Additional tests, Business case or Assessment Center (depending on the position) -> hiring offer

adres firmy/ address

-

strona internetowa/ website

www.3M.pl

e-mail

-

telefon/phone

-

katalog Pracodawców 2019


Here, you’ll find your dream job. www.3M.pl/kariera


3mk InvisibleProtection

26

Branża/business trade

Produkcja, nowe technologie, urządzenia mobilne, IT.

Informacja o firmie/ company information

W Polsce chronimy co dziesiąty telefon, robimy to od 12 lat, a teraz ruszamy na inne rynki. Tworzymy dział Digital, który łączy najważniejsze kompetencje XXI wieku: programowanie, analiza danych, automatyzacja czynności (pracujmy mniej ale mądrzej!). Jesteśmy z nieodległego Ostrowa Wlkp., nie lubimy marnować czasu i stać w korkach. Nie mamy w biurze konsoli, piłkarzyków, ani sali kinowej, bo zamiast siedzieć w pracy >10h lepiej mieć czas na swoje pasje. Przyjdź do nas do pracy, będziesz rozwiązywać problemy, szukać niestandardowych rozwiązań i testować swoje pomysły.

Zatrudnionych/employed

Polska/Poland 101

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Programista, Inżynier eCommerce, Analityk Danych. W dziale eCommerce & Digital.

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Analiza danych statystycznych, rozwiązywanie problemów, proste programowanie, uczestnictwo w burzach mózgów. W dziale eCommerce & Digital.

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Znajomość minimum dwóch: Python, PHP, MySQL, JavaScript, podstawowe doświadczenie w integracjach API, podstawowa wiedza o HTML i CSS. Znajomość języka obcego.

Sposób aplikowania/ how to apply

Wiadomość na adres: recru_it@3mk.pl

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza CV i LM, rozmowa telefoniczna, spotkanie rekrutacyjne.

adres firmy/ address

ul. Krotoszyńska 35 B-02/4a, 63-400 Ostrów Wlkp.

strona internetowa/ website

https://3mk.pl

e-mail

3mk@3mk.pl

telefon/phone

+48 790 523 565

katalog Pracodawców 2019ARA Pneumatik (ARA Pneumatik L.T.M.Kościelniak Sp.j.) Branża/business trade

Automatyka Przemysłowa

Informacja o firmie/ company information

Zajmujemy się techniką i integracją systemów automatyzacji w przemyśle. Jesteśmy dostawcą komponentów i kompletnych rozwiązań automatyki przemysłowej na terenie całego kraju. Poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego teamu inżynierów sprzedaży. Każdemu pracownikowi gwarantujemy wsparcie techniczne i szkoleniowe ARA Pneumatik.

Zatrudnionych/employed

28

Polska/Poland 26 świat/global

-

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Doradca Techniczno-Handlowy Inżynier Sprzedaży Automatyki

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Pneumatyka, Elektromechanika, Armatura Przemysłowa, Technika Próżniowa

Kluczowe kompetencje/ core competencies

-

Sposób aplikowania/ how to apply

Aplikując na adres: rekrutacja@arapneumatik.pl

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Rozmowa kwalifikacyjna 2 etapowa

adres firmy

ul. Wyścigowa 38, 53-012 Wrocław

strona internetowa

arapneumatik.pl

e-mail

rekrutacja@arapneumatik.pl

telefon

+48 71 364 7282

katalog Pracodawców 2019Atlas Ward Polska Sp. z o.o. Branża/business trade

Budownictwo

Informacja o firmie/ company information

Atlas Ward Polska to firma budowlana o ogólnopolskim zasięgu. Jako Generalny Wykonawca oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i realizacji. Specjalizuje się w budowie obiektów przemysłowych i magazynowych, handlowo-usługowych, biurowych oraz ekologicznych. W ciągu 20-letniej działalności spółka zrealizowała 600 obiektów o łącznej powierzchni ponad 3 000 000 m2.

Zatrudnionych/employed

30

Polska/Poland 180 świat/global

180

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Praca w zespołach realizacyjnych na stanowisku: Asystent Kierownika Projektu, Inżynier Budowy; Praca w biurze projektowym na stanowisku Asystent Projektanta

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Praktyki w zespołach realizacyjnych, w biurze projektowym oraz w zespołach instalacji

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Wykształcenie wyższe budowlane, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, elastyczność

Sposób aplikowania/ how to apply

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz aplikacyjny on-line na stronie www.atlasward.pl w zakładce kariera.

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza CV i listów motywacyjnych -> rozmowa telefoniczna --> I etap rozmowy rekrutacyjnej -> II etap rozmowy rekrutacyjnej --> Informacja zwrotna do kandydata

adres firmy/ address

ul. Zwycięska 41, 53-033 Wrocław

strona internetowa/ website

www.atlasward.pl

e-mail

kariera@atlasward.pl

telefon/phone

+48 514 608 155

katalog Pracodawców 2019


ŚCIEŻKA KARIERY Kierownik Projektu

Kierownik Budowy

Kierownik Robót

Inżynier Budowy

Stażysta w Zespole Realizacji

Student PWr

Dlaczego warto? Naszą firmę tworzą pasjonaci branży budowlanej. Dołączając do naszego zespołu otrzymasz możliwość rozwoju zawodowego pod okiem ekspertów.

DOŁĄCZ DO NAS!


Atos Global Delivery Center Polska Sp. z o.o. Sp.k. Branża/business trade

IT

Informacja o firmie/ company information

> Atos jest międzynarodowym liderem w transformacji cyfrowej zatrudniającym około 120 000 pracowników w 73 krajach. > Oferujemy usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo IT. > Jesteśmy wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich. > Zatrudniamy ok. 5000 osób w 8 miastach: Wrocławiu, Opolu, Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy, Gdańsku, Rzeszowie i Krakowie.

Zatrudnionych/employed

świat/global

120 000

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

(Junior) Software Tests Specialist, (Junior) Network Engineer, (Junior) IT Specialist, (Junior) Java Developer, (Junior) Front-End Developer, (Junior) .NET Developer; (Junior) Project Coordinator

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Java, Microsoft, Testing & IT Systems, SAP, Business Intelligence, Front End

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego, dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia, podstawowa znajomość systemów informatycznych, komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania

Sposób aplikowania/ how to apply

Formularz aplikacyjny on-line: jobs.atos.net

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza przesłanych CV > weryfikacja telefoniczna kandydata > rozmowa kwalifikacyjna > decyzja o zatrudnieniu

adres firmy/ address

ul. Wołowska 10, 51-116 Wrocław Siedziba główna: ul. Kraszewskiego 1, 85-240 Bydgoszcz

strona internetowa/ website

www.atos.net/pl

e-mail

rekrutacja@atos.net

telefon/phone

+48 22 444 6500

32

Polska/Poland 5000

katalog Pracodawców 2019

Siemens Digital Logistics Sp. z o.o. Branża/business trade

IT

Informacja o firmie/ company information

W naszym wrocławskim oddziale zajmującym się R&D, zatrudniamy najlepszych specjalistów IT, tworząc innowacyjne rozwiązania dla naszych partnerów. Platforma logistyczna AX4 umożliwia naszym klientom kontrolowanie i monitorowanie złożonych procesów logistycznych. Z platformy, dostępnej w chmurze, korzystają wiodące firmy z różnych branż (m.in. BMW, Audi, Ford, Porche, DHL, Schenker, BASF). Jeśli jesteś osobą ceniącą pracę pełną wyzwań oraz przyjazną atmosferę to z pewnością jest to miejsce dla Ciebie!

Zatrudnionych/employed

świat/global

+3000

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

- programiści - administratorzy systemów - specjaliści ds. jakości

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

- programiści - administratorzy systemów - specjaliści ds. jakości

Kluczowe kompetencje/ core competencies

- zaangażowanie - kreatywność - zdolności analityczne

Sposób aplikowania/ how to apply

Informacje dostępne na stronie internetowej

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

weryfikacja CV – screening telefoniczny – spotkanie w firmie

adres firmy/ address

Aquarius Business House, ul. Swobodna 1, 50-088 Wrocław

strona internetowa/ website

Ze względu na proces rebrandingu firmy, naszej aktualnej strony prosimy szukać za pomocą wyszukiwarki internetowej wpisując „Siemens Digital Logistics”.

e-mail

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pomocą formularza rekrutacyjnego

telefon/phone

+48 71 799 2135

36

Polska/Poland +120

katalog Pracodawców 2019

CAPRICORN S.A. Branża/business trade

Informacja o firmie/ company information

Zatrudnionych /employed Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Produkcja Capricorn to producent systemów instalcji sanitarnych i grzewczych, ale także zgrany zespół ludzi pełnych pasji, oddanych tworzeniu i dostarczaniu bezpiecznych i pewnych rozwiązań dla domu. Capricorn to ponad 30 lat doświadczenia, wiedza, jakość i innowacyjność. Lubimy pracę z ludżmi, którzy nas inspirują, są kreatywni a tworzenie nowych rozwiązań jest ich pasją. Doceniamy ich zaangażowanie i chęć do działania. Pracują dla nas ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie dzielą się swoją praktyczną wiedzą. Nasz zakład produkcyjny oraz siedziba firmy zlokalizowane są w Świebodzicach – miejscowości położonej na Dolnym Śląsku w odległości zaledwie 30 minut od Autostrady A4. Nasz potencjał technologiczny to przede wszystkim nowoczesne wydziały produkcyjne, własne centrum badawczo-rozwojowe oraz pracownia projektowa. Zatrudniamy ponad 300 osób a nasze wyroby dostępne są w ponad 500 największych hurtowniach i sieciach instalacyjnych w Polsce oraz w ponad 45 krajach w Europie i na świecie. Polska/Poland 350 świat/global Dział Jakości, Dział Rozwoju Technicznego, Dział Utrzymania Ruchu, Dział Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych, Dział Planowania i Organizacji Produkcji, Dział Pakowni i Montażu, Dział Zakupów B+R, Jakość, Inżynieria Produkcji, Zakupy, Logistyka, Planowanie Produkcji, Technologia, Utrzymanie Produkcji, Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Dla pracowników: wiedza i doświadczenie, komunikatywność, dążenie do rezultatów, sumienność, rzetelność, samodzielność, zarządzanie proKluczowe kompetencje/ jektami, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów. Dla praktycore competencies kantów: chęć do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, nastawienie na rozwój, myślenie analityczne, komunikatywność, sumienność. Sposób aplikowania/ how to apply

Formularz aplikacyjny on-line/ CV i list motywacyjny e-mail’em / sposób aplikowania podany w każdym ogłoszeniu / informacje na stronie www.capricorn.pl/pl/kariera-w-capricorn

Procedury rekrutacyjne/ Analiza CV i listów motywacyjnych -> rozmowa kwalifikacyjna recruitment procedures

40

adres firmy/ address

Ciernie 11, 58-160 Świebodzice

strona internetowa/ website

www.capricorn.pl

e-mail

hr01@capricorn.pl

telefon/phone

+48 74 850 3519 katalog Pracodawców 2019Ceneo.pl Sp. z o.o. Branża/business trade

IT, E-commerce

Informacja o firmie/ company information

Ceneo.pl jest drugim co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert – optymalnych zarówno pod kątem ceny, jak i szybkości dostawy, kosztów przesyłki oraz bezpieczeństwa transakcji.

Zatrudnionych/employed

42

Polska/Poland 210 świat/global

-

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

.Net Developer, Software Test Engineer, Product Owner, SEM/SEO Specialist

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

IT, Dział Rozwoju Produktów, Dział SEM/SEO (3-miesięczne płatne staże)

Kluczowe kompetencje/ core competencies

IT: znajomość C#, SQL, zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole Dział Rozwoju Produktów: znajomość branży e-commerce, kreatywność, komunikatywność, sumienność, samodzielność Dział SEM/SEO: znajomość branży e-commerce oraz ekosystemu Google, zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność, kreatywność

Sposób aplikowania/ how to apply

CV przesyłane na adres kariera@ceneo.pl. Informacje na temat aktualnych ofert pracy znajdują się na stronie www. kariera.ceneo.pl/oferty/

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza CV, rozmowa rekrutacyjna, dla wybranych stanowisk – test wiedzy lub umiejętności specjalistycznych

adres firmy/ address

ul. Legnicka 48G, 54-202 Wrocław

strona internetowa/ website

www.kariera.ceneo.pl

e-mail

kariera@ceneo.pl

telefon/phone

katalog Pracodawców 2019


Znajdź Porównaj Aplikuj

Ceneo.pl to

2 17 210

1 20 000

największy e-commerce w Polsce i nr

mln internautów miesięcznie

wśród porównywarek

sklepów

pasjonatów każdego dnia realizujących setki niepowtarzalnych projektów

Brakuje nam tylko jednego….

Ciebie Nie czekaj, wyślij nam swoje CV i podbij z nami świat e-commerce

.NET Developer Product Owner Software Test Engineer SEM/SEO Specialist Zobacz więcej na stronie: www.kariera.ceneo.pl


Clearcode S.A. Branża/business trade

IT

Informacja o firmie/ company information

Jesteśmy wyjątkowym software housem działającym od 2009 roku. Naszą pasją są projekty związane z reklamą internetową i marketingiem, które realizujemy dla klientów z całego świata. Kręcą nas świeże technologie, jesteśmy elastyczni (możesz dopasować godziny pracy do studiów) i dbamy o luźną atmosferę (mamy superintegracje i piątkowe Craft Beer Fridays - serio!). A oprócz tego naprawdę lubimy dzielić się wiedzą i organizujemy autorski program stażowy, będący świetnym wstępem do świata IT. Podoba Ci się ta wizja? Wystartuj z pełną mocą razem z nami!

Zatrudnionych/employed

44

Polska/Poland 80 świat/global

3

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Python/JavaScript/Node.js Developer, Tester/QA, DevOps

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Staże programistyczne: Python, JS (React), Node.js, w obszarze administrowania i testowania

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Chłonny umysł & team player spirit, w kontekście staży programistycznych: pierwsze projekty na koncie (niekoniecznie komercyjne)

Sposób aplikowania/ how to apply

CV na adres: jobs@clearcode.cc

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Rozmowa kwalifikacyjna + opcjonalnie: zadanie techniczne i/lub analiza próbek kodu

adres firmy/ address

ul. św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław

strona internetowa/ website

www.clearcode.pl/kariera

e-mail

jobs@clearcode.cc

telefon/phone

+ 48 798 864 018

katalog Pracodawców 2019CSHARK Sp. z o.o. Branża/business trade

IT

Informacja o firmie/ company information

Specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach programistycznych, doradztwie IT i outsourcingu. Mamy szerokie doświadczenie w sektorze bankowym gdzie od lat dostarczamy rozwiązania w oparciu o najnowsze technologie. Naszymi klientami są największe banki i instytucje finansowe na całym świecie. Realizujemy też projekty z zakresu sztucznej inteligencji (AI), rzeczywistości wirtualnej (VR), rzeczywistości rozszerzonej (AR) oraz mieszanej (MR). Zajmujemy się tworzeniem i rozwijaniem oprogramowania w sektorach robotyki, FinTech, platform IoT oraz Przemysłu 4.0. Jesteśmy w trzech miejscach w Polsce: Wrocławiu, Katowicach, Bielsko-Białej. Dodatkowo współpracujemy z firmami wchodzącymi w skład grupy CSHARK w Krakowie, Wrocławiu i niemieckiej Lubece.

Zatrudnionych/employed

46

Polska/Poland 200 świat/global

260

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Junior software developer, Software developer, QA, Devops, SCRUM Master, Delivery Manager, Analityk, Frontend Developer – aktualne oferty pracy na: cshark. com/career

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Oferujemy możliwość pracy na pełen etat. Jesteśmy elastyczni, dzięki czemu można dostosować czas pracy do zajęć na uczelni.

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Umiejętność programowania we wskazanych w ofercie pracy obszarach.

Sposób aplikowania/ how to apply

Na stronie: cshark.com/career - poprzez formularz pod daną ofertą pracy, lub zgłaszając się bezpośrednio do działu rekrutacji: rekrutacja@cshark.com

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Test online -> Spotkanie -> Podpisanie Umowy

adres firmy/ address

Rynek 36/37, 50-102 Wrocław

strona internetowa/ website

cshark.com

e-mail

rekrutacja@cshark.com; office@cshark.com

telefon/phone

+48 887 886 999 katalog Pracodawców 2019Delaval Operations Sp. z o.o. Branża/business trade

Badania i Rozwój, Automatyka i robotyka/mechatronika, IT, Produkcja

Informacja o firmie/ company information

DeLaval jest liderem w branży produkcji mleka, dostarczającym zaawansowane i zintegrowane rozwiązania dla farm, wraz z Tetra Pak i firmą Sidel stanowi koncern Tetra Laval Group. Jesteśmy obecni na ponad 100 rynkach świata, zatrudniając 4500 profesjonalistów i pasjonatów, którzy codziennie pracują nad innowacjami i nowoczesnymi rozwiązaniami, poprawiającymi komfort pracy ludzi i życia zwierząt. Pracownicy zatrudnieni w Polsce zajmują się rozwojem nowych produktów, testowaniem i tworzeniem nowego oprogramowania.

Zatrudnionych/employed

48

Polska/Poland 600 świat/global

4 500

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Konstruktor Mechanik, Inżynier Oprogramowania (Java, C#, C/C++, SQL, Python), Tester Oprogramowania, Konstruktor Elektryk, Inżynier Elektronik, Inżynier Procesu, Inżynier Jakości, Specjalista ds. Technicznych/Instalacji/ Produktu

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Development & Engineering, Software Development, Dział Jakości, Inżynieria Przemysłowa, Działy Produktowe, Logistyka

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Znajomość języka angielskiego, dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania, kreatywność i zaangażowanie, odpowiednie do stanowiska kompetencje techniczne

Sposób aplikowania/ how to apply

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Hrpl.rekrutacja@ delaval.com

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza przesłanych CV -> weryfikacja telefoniczna kandydata -> rozmowa kwalifikacyjna -> decyzja.

adres firmy/ address

ul. Robotnicza 72, 53-608 Wrocław

strona internetowa/ website

www.delaval.com

e-mail

hrpl.rekrutacja@delaval.com

telefon/phone

+48 885 554 421 katalog Pracodawców 2019Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. budowa, naprawa, utrzymanie nawierzchni kolejowej; wykonywanie napraw maszyn do remontu torów, sieci trakcyjnej, żurawi kolejowych, wózków i drezyn kolejowych oraz innych pojazdów szynowych Spółka DOLKOM należy do grupy kapitałowej PKP PLK S.A. Posiada ponad 50-letnie doświadczenie w realizacji napraw Informacja o firmie/ nawierzchni kolejowej, profesjonalny sprzęt i bogate zaplecze company information maszyn o dużej wydajności oraz wykwalifikowaną kadrę techniczną i zarządzającą. Polska/Poland 418 Zatrudnionych/employed świat/global kierownik robót trakcyjnych, geodeta, inżynier mechanik, inżynier elektronik, inżynier kontroli technicznej, inżynier Stanowiska pracy (działy) elektronik, inżynier technolog (hydraulika siłowa, budowa dla absolwentów/ obróbka skrawaniem), specjalista ds. realizacji zadań job positions for graduates maszyn, produkcyjnych, mistrz do utrzymania maszyn wysokowydajnych, inżynier kierownik budowy budowa maszyn i utrzymanie infrastruktury kolejowej Obszary praktyk (działy) obiektów inżynieryjnych (tj. budownictwo, transport, dla studentów /apprentship oraz logistyka) obsługa geodezyjna budów, mechanika, budowa areas for students maszyn, elektronika, elektrotechnika znajomość przepisów i standardów w zakresie projektowania i budowlanego, znajomość produktu i branży, bardzo doKluczowe kompetencje/core prawa bra znajomość pakietu MS Office, umiejętność pracy w zespole, competencies obowiązkowość i systematyczność w wykonywaniu zadań, konsekwencja w dążeniu do realizacji celów, samodzielność Sposób aplikowania/ aplikację prosimy przesłać na adres: kariera@dolkom.pl how to apply Procedury rekrutacyjne/ analiza aplikacji, rozmowa kwalifikacyjna, informacja zwrotrecruitment procedures na do kandydata Branża/business trade

50

adres firmy/ address

ul. Hubska 6, 50-502 Wrocław

strona internetowa/ website

www.dolkom.pl

e-mail

kariera@dolkom.pl

telefon/phone

+ 48 71 717 5630 katalog Pracodawców 2019Go2Grow

► ► ► ► ► ► ►Electrolux Branża/business trade

Informacja o firmie/ company information

Zatrudnionych/ employed Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students Kluczowe kompetencje/ core competencies Sposób aplikowania/ how to apply

Manufacturing, Consumer Goods, Logistics, Transport Jesteśmy globalnym liderem zarówno na rynku urządzeń gospodarstwa domowego, jak i tych przeznaczonych do użytku profesjonalnego. Wszystkiemu co robimy przyświeca cel: kształtujemy lepsze życie. Robimy to poprzez odkrywanie na nowo znaczenia wspaniałego smaku jedzenia, dbałości o nasze ubrania oraz dobrego samopoczucia. Wszystko po to, aby czynić życie miliardów ludzi bardziej przyjaznym i zrównoważonym. Poprzez nasze marki, takie jak: Electrolux, AEG, Anova, Frigidaire, Westinghouse i Zanussi, sprzedajemy każdego roku ponad 60 milionów produktów do użytku domowego i profesjonalnego na ponad 150 rynkach. W Polsce posiadamy 5 nowoczesnych fabryk – w Oławie, Świdnicy, Żarowie, Siewierzu i Zabrzu. Firma otworzyła w Polsce również Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych w Krakowie, Europejskie Centrum Logistyczne w Oławie oraz Magazyn Produktów Gotowych w Pruszkowie. Polska/Poland Liczba zatrudnionych osób w Polsce: 6000 świat/global Liczba zatrudnionych osób na świecie: 55000 Process Engineer, Quality Engineer, Product Manager, Automation Specialist, Maintenance Leader, Lean Engineer, Product Care Engineer, Transport Planner, Supply Planner, Material Planner, Spares Planning Specialist, Controlling Specialist, HR Specialist, Material Handling Process Engineer, Buyer, Electronic Engineer, Mechatronic Engineer, C# Developer Logistyka, Transport, Laboratorium R&D, Product Care R&D, Jakość, Inżyniering, Utrzymanie Ruchu, Zakupy, HR. Komunikatywność, umiejętność współpracy i budowania relacji w międzynarodowym środowisku, elastyczność, otwartość na nowe rozwiązania i ciekawość, umiejętność skutecznego uczenia się i adaptacji, pro-aktywność, pasja, analityczność, znajomość języka angielskiego i pakietu Microsoft Office. Wyślij swoją aplikację w odpowiedzi na interesujące Cię stanowisko pracy: https://career.electroluxgroup.com/open-jobs/ lub bezpośrednio na adres mailowy podany poniżej.

Procedury rekrutacyjne /recruitment procedures adres firmy/ address

ul. Karolkowa 30, 01-217 Warszawa. Lokalizacje: Oława, Żarów, Świdnica, Zabrze, Siewierz, Warszawa i Kraków

strona internetowa/ website

http://www.electrolux.pl/ https://career.electroluxgroup.com/open-jobs/

e-mail

Logistyka/Supply Chain: malgorzata.lewicka@electrolux.com Inżyniering, Zakupy, HR, Finanse: katarzyna.olejnik@electrolux.com R&D: marta.baczek@electrolux.com

54

katalog Pracodawców 2019ELIN Sp. z o.o. Branża/business trade

Budownictwo

Informacja o firmie/ company information

ELIN Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz automatyki HVAC i BMS w obiektach użyteczności publicznej i komercyjnych na terenie Polski. Spółka-córka Firmy ELIN GmbH & Co KG. Na rynku europejskim spółki z grupy są obecne od 1908 roku. W Polsce, od lat 80. XX wieku. Jako ELIN Sp. z o.o. w 2019 roku obchodzimy swoje X-lecie.

Zatrudnionych/employed

świat/global

Ponad 1500

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Inżynier budowy, Asystent ds. zakupów, Specjalista ds. ofertowania, Kosztorysant, Asystent projektanta.

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Budowa: przygotowywanie dokumentacji powykonawczej instalacji elektrycznych i teletechnicznych; plotowanie i składanie rysunków, przygotowywanie: kart materiałowych, dokumentów (pism, zestawień, obmiarów); / Zakupy: zbieranie ofert, wyszukiwanie materiałów, porównywanie ofert, analiza budżetu; / Ofertowanie: zbieranie ofert, wyszukiwanie materiałów porównywanie ofert, analiza budżetu, analiza techniczna dokumentacji.

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Wyształcenie o profilu elektrycznym, teletechnicznym, znajomość programu AutoCAD, znajomość Ms Office, samodzielność, komunikatywność, sumienność, rzetelność, inicjatywa własna, chęć rozwoju.

Sposób aplikowania/ how to apply

Proszę wysłać CV pod adres: rekrutacja@elin.com

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza CV-> rozmowa kwalifikacyjna

adres firmy/ address

Biuro Warszawa, ul. Pryzmaty 4, 02-226 Warszawa Biuro Poznań, ul. Karpia 6, 8, 61-619 Poznań Biuro Katowice, ul. Gliwicka 228, 40-860 Katowice

strona internetowa/ website

polska.elin.com // pl.linkedin.com/company/elin-sp.-z-o.o.

e-mail

biuro@elin.com

telefon/phone

+48 22 314 48 90

56

Polska/Poland Ponad 100

katalog Pracodawców 2019


POWER ON STUDENCIE – ZAPRASZAMY NA PRAKTYKI ABSOLWENCIE – ZAPRASZAMY DO PRACY

MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA PRAKTYKI DO UPRAWNIEŃ BUDOWLANYCH Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz automatyki HVAC i BMS w obiektach użyteczności publicznej, komercyjnych i infrastrukturalnych na terenie Polski

Siedziba główna: ELIN Sp. z o.o. ul. Pryzmaty 4, 02-226 Warszawa Biuro Katowice: ul. Gliwicka 228, 40-860 Katowice Biuro Poznań: ul. Karpia 6,8, 61-619 Poznań

22 314 48 90

rekrutacja@elin.com

POLSKA.ELIN.COM WWW.IGO-ORTNER.AT

ELIN Sp. z o.o.


GAMMA PLUS Sp. z o.o. Sp.k. Branża/business trade

Automatyka przemysłowa

Informacja o firmie/ company information

Specjalizujemy się w automatyce przemysłowej. Od 2000 roku projektujemy, instalujemy i uruchamiamy układy automatyki oparte na programowalnych sterownikach PLC. Naszymi klientami są m.in.: Daimler AG, Volkswagen AG, BMW, General Motors. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce współpracujemy również z producentami samolotów pasażerskich: Airbus, Boeing, Irkut i Comac.

Zatrudnionych/employed

58

Polska/Poland 15 świat/global

-

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Programista PLC, Robotyk/Automatyk

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Automatyka i robotyka, programowanie

Kluczowe kompetencje/ core competencies

- wykształcenie min. średnie techniczne o profilu kierunkowym: automatyka i robotyka, mechatronika i pokrewne, - podstawowa wiedza z zakresu programowania sterowników PLC, - gotowość do wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych – warunek konieczny,

Sposób aplikowania/ how to apply

CV i list motywacyjny mailem na adres: praca@gammaplus.pl

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza CV i listów motywacyjnych --> Rozmowa kwalifikacyjna --> Odpowiedź zwrotna --> Zatrudnienie

adres firmy/ address

ul. Karpacka 24/B25, 43-300 Bielsko-Biała

strona internetowa/ website

www.gammaplus.com

e-mail

praca@gammaplus.pl

telefon/phone

+ 48 33 481 6000

katalog Pracodawców 2019Gigaset Communications Polska Sp. z o.o. Branża/business trade

IT

Informacja o firmie/ company information

Gigaset Communications Polska we Wrocławiu to funkcjonujące od 2002 roku centrum R&D. Jako wewnętrzny software house Gigaset prowadzimy autorskie projekty badawczo-rozwojowe, wykorzystując szereg technologii (m.in. C, C++, Java, Swift, Kotlin). To w naszym biurze rodzą się pomysły, które ułatwiają życie milionom ludzi. Z nami – programistami o otwartych głowach i niekorporacyjnym stylu pracy – będziesz tworzyć, utrzymywać i rozwijać nowoczesny, użytkowy software dla smartfonów, systemów Internet of Things i telefonów SIP/DECT. Działamy AGILE i swobodnie organizujemy czas pracy. Realne wyzwania, realny rozwój – z Gigaset wykorzystasz swój potencjał!

Zatrudnionych/employed

60

Polska/Poland 200 świat/global

900

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Software Development Engineer, Software Quality Engineer, Server Administrator, DevOps Engineer, Technical Support Engineer

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

programowanie, testowanie oprogramowania, wsparcie techniczne, administracja serwerami

Kluczowe kompetencje/ core competencies

znajomość języków programowania (np. C, C++, Java, Kotlin, Swift, Python), wiedza i doświadczenie z zakresu testowania, posługiwanie się systemem Linux, znajomość języka angielskiego

Sposób aplikowania/ how to apply

formularz aplikacyjny dostępny na stronie internetowej oraz na portalach rekrutacyjnych

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

rozmowa kwalifikacyjna, w tym weryfikacja wiedzy technicznej oraz znajomości języka angielskiego

adres firmy/ address

ul. Robotnicza 42A, 53-611 Wrocław

strona internetowa/ website

www.gigaset.com

e-mail

job.pl@gigaset.com

telefon/phone

+48 71 777 1600 katalog Pracodawców 2019iteratec Sp. z o.o. Branża/business trade

IT

Informacja o firmie/ company information

iteratec jest firmą świadczącą usługi w zakresie tworzenia oprogramowania i systemów IT. Tworzymy nowoczesne, indywidualne rozwiązania dla największych klientów, m.in. BMW, Red Bull, Daimler. Realizujemy projekty oparte o najnowsze technologie, m.in. Java, Spring, Angular, React. Posiadamy 8 placówek w Europie i zatrudniamy ponad 300 osób. Wrocławski oddział powstał we wrześniu 2017 roku i prężnie się rozwija.

Zatrudnionych/employed

62

Polska/Poland >15 świat/global

>300

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Inżynier oprogramowania Java , Inżynier aplikacji internetowych

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Programowanie aplikacji biznesowych Java/JavaScript (front-end/back-end)

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Umiejętność programowania rozwiązań w języku Java, umiejętność analitycznego myślenia, co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego, umiejętność pracy w zespole

Sposób aplikowania/ how to apply

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim lub niemieckim na adres: rekrutacja@iteratec.com, bądź aplikację poprzez stronę internetową: www.iteratec.pl

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Aplikacja online -> telefoniczny test językowy -> rozmowa techniczna z elementami pair programmingu we wrocławskim biurze -> spotkanie w naszej głównej siedzibie w Monachium (koszty podróży ponosi iteratec).

adres firmy/ address

ul. Ruska 37/38, 50-079 Wrocław

strona internetowa/ website

www.iteratec.pl

e-mail

rekrutacja@iteratec.com

telefon/phone

+48 71 747 7170 katalog Pracodawców 2019


404 Perfect job not found? Ciągle szukasz rozwijającej pracy a korpo to nie twoja bajka? Zostań częścią naszego wrocławskiego teamu! Oferujemy elastyczne godziny pracy dla studentów i absolwentów. U nas od początku bierzesz udział w tworzeniu oprogramowania dla firm będących liderami w swoich branżach. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, takie jak blockchain, machine learning czy internet of things.

Wejdź na nasza˛ strone ˛ i aplikuj! – co Cie ˛ jeszcze powstrzymuje? J Nie szukamy ekspertów – to my zrobimy z Ciebie eksperta!

Dusseldorf ● Frankfurt ● Hamburg ● Monachium ● Stuttgart ● Wiedeń ● Wrocław

www.iteratec.pl


JUMO Sp. z o.o. Branża/business trade

Automatyka Przemysłowa

Informacja o firmie/ company information

Firma JUMO obecna jest w Polsce od prawie dwudziestu lat. Nasza szeroka oferta obejmuje pełne spektrum produktów - od sensorów, poprzez czujniki temperatury i ciśnienia, przetworniki wilgotności, regulatory temperatury, termostaty o zróżnicowanej specyfikacji, urządzenia niezbędne w analizie cieczy czy sondy hydrostatyczne, aż po rejestratory danych pomiarowych i kompletne systemy automatyki serii mTRON T. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować rozwiązania pomiarowe dedykowane dla aplikacji o różnorodnym poziomie zaawansowania obecnych w wielu obszarach przemysłu.

Zatrudnionych/employed

64

Polska/Poland 18 świat/global

2100

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Młodszy inżynier serwisu, Młodszy inżynier sprzedaży

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Dział serwisu, dział doradztwa technicznego

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Dla pracowników: komunikatywność, wysoka kultura osobista, dążenie do rezultatów, sumienność, rzetelność, samodzielność, zarządzanie projektami. Dla praktykantów: umiejętności IT, praca zespołowa, myślenie analityczne, komunikatywność, sumienność

Sposób aplikowania/ how to apply

CV i list motywacyjny wysłane drogą mailową na adres jan. peszynski@jumo.net

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza CV i listów motywacyjnych -> rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie JUMO we Wrocławiu

adres firmy/ address

ul. Bierutowska 57-59, 51-317 Wrocław

strona internetowa/ website

www.jumo.pl

e-mail

jan.peszynski@jumo.net

telefon/phone

+48 71 339 3284 katalog Pracodawców 2019


Expect more. Innowacyjna doskonałość w drodze do Twojego sukcesu.

Temperatura

Analityka cieczy

Ciśnienie

Poziom

Przepływ

Wilgotność

Regulacja

Rejestracja

Automatyzacja

Monitoring

JUMO Sp.z.o.o. ul. Bierutowska 57 – 59, 53 – 317 Wroclaw Telefon: +48 71 3 39 32 79, Fax: +48 71 3 39 32 80, E-mail: info.pl@jumo.net www.jumo.pl


Kiwee Branża/business trade

Software Development, IT

Informacja o firmie/ company information

We build best in class eCommerce ecosystems and progressive web applications for businesses from EU. Our benefits include: an awesome international team, a competitive salary, healthcare insurance, inclusive and stress-free work environment, mentorship throughout the internship, time to learn, work flexibility and a pet friendly office.

Zatrudnionych/employed

Polska/Poland 13 in Wrocław (we come from all over the world: Italy, Mexico, Poland, Russia, Ukraine) świat/global

66

1 worldwide (from Germany)

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Intern Full stack Developers (summer): • Main technologies: PHP, MySQL, Angular, Vue.js, ES6, node.js, HTML5, CSS3, SOLR / Elasticsearch

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Intern Developers join our knowledgeable and friendly team, code from day one, work on complex projects with big eCommerce clients, contribute to positive team spirit all of that while having enough time to learn and develop new skills.

Kluczowe kompetencje/ core competencies

• Top academic performance • Passion for coding, constant self-development and learning about the newest web technologies • Fluent English (advanced levels: B2, C1, C2) • Team player attitude & desire to share knowledge • Proactivity & taking responsibility for your work

Sposób aplikowania/ how to apply

Please send your CV, application and motivational letter (Why do you apply to Kiwee?) to jobs@kiwee.eu - convince us! :)

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Application & CV review , technical test, interview

adres firmy/ address

ul. Mianowskiego 23, 51-605 Wrocław, Poland

strona internetowa/ website

https://kiwee.eu

e-mail

jobs@kiwee.eu

telefon/phone

+48 885 782 640

katalog Pracodawców 2019Departament IT - KRD BIG S.A. Branża/business trade

IT

Informacja o firmie/ company information

„Code IT, Make IT, Fix IT, Like IT”. Najważniejsze z całego procesu jest fun, który zyskujemy tworząc soft w technologii, którą możemy wybrać. Przez to stworzenie webówki, mobilki czy dowolnego serwisu sprawia nam przyjemność. Znamy algorytm na zespół idealny, bo dla nas na pierwszym miejscu są ludzie. Nie zatrzymujemy się, a coraz bardziej rozpędzamy. Potwierdzają to uśmiechnięte twarze na każdym kroku w firmie :)

Zatrudnionych/employed

68

Polska/Poland 160 świat/global

Też 160 :)

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Programista.NET, Programista SQL, Tester Oprogramowania, Programista Hurtowni Danych, Administrator IT, Serwisant, Webmaster

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

3 miesięczne płatne praktyki na powyższych stanowiskach, z możliwością zatrudnienia dla najlepszych.

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Znajomość technologii firmy Microsoft, myślenie analityczne oraz chęć do uczenia i rozwoju.

Sposób aplikowania/ how to apply

formularz online na stronie it.krd.pl/Poszukiwany

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

1. Analiza CV. 2. Rozmowa telefoniczna (wybrane stanowiska). 3. Spotkanie bezpośrednie wraz ze sprawdzeniem wiedzy merytorycznej. 4. Decyzja o zatrudnieniu. 5. Last, but not least - adaptacja nowego pracownika.

adres firmy/ address

ul. Danuty Siedzikówny 12, 51-210 Wrocław

strona internetowa/ website

http://it.krd.pl

e-mail

m.zarych@krd.pl

telefon/phone

+48 71 773 7543

katalog Pracodawców 2019KRUK S.A. Branża/business trade

Informacja o firmie/ company information

Zatrudnionych/employed

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Finanse, Zarządzanie wierzytelnościami Głównym obszarem działalności Grupy jest zarządzanie wierzytelnościami nabytymi na własny rachunek oraz na zlecenie innych podmiotów instancjonalnych. Grupa KRUK zarządza wierzytelnościami banków, pośredników kredytowych, firm ubezpieczeniowych, firm leasingowych, telefonii stacjonarnych i komórkowych, telewizji kablowych, platform cyfrowych oraz firm z sektora FMCG. Grupa działa na rynkach europejskich m. in w Czechach, na Słowacji, w Rumunii, Niemczech, Hiszpanii i we Włoszech. Polska/Poland 1771 etatów świat/global 3169 osoby w całej Grupie Kapitalowej Analitycy Procesu, Specjaliści ds. Raportowania, Analitycy ds. Wyceny Portfeli Wierzytelności,Analitycy Danych,Analitycy BI Analitycy Finansowi, Analitycy ds. Rozwoju Metod Statystycznych,Specjaliści Helpdesk, Administratorzy Systemów i Sieci, Administratorzy Sieci Telekomunikacyjnych, Administratorzy Aplikacji oraz Baz Danych, Testerzy Oprogramowania, Programiści Baz Danych, Projektanci Hurtowni Danych, Projektanci/Programiści C#, Projektanci/Programiści JAVA, Architekci Systemów, Analitycy Biznesowi IT.

Obszary praktyk (działy) Dział Rozwoju Produktów i Projektów Biznesowych, Analiz, Condla studentów /apprentship trollingu, Wyceny Portfeli Wierzytelności. areas for students W zależności od stanowiska wymagana jest znajomość: Visual Studio.Net (C#), SQL/TSQL, MS SQL Server (2005 i 2008) i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych, Java, Javascript, Kluczowe kompetencje/core trendów związanych z projektowaniem oprogramowania, wycompetencies kształcenie wyższe o profilu informatyczno- matematycznym lub studenci ostatnich lat studiów, znajomość metodyki SCRUM, środowiska R, pakietu Excel, statystyki, Data Mining, Proces Mining. CV proszę przesyłać za pomocą formularza na stronie firmowej Sposób aplikowania/ KRUKa http://pl.kruk.eu/praca/ how to apply rekrutacja jest zazwyczaj 2-3 etapowa i składa się w zależności od Procedury rekrutacyjne/ obszaru biznesowego: z rozmowy kwalifikacyjnej, testów specjalirecruitment procedures stycznych i językowych.

70

adres firmy/ address

ul. Wołowska 8, 51-116 Wrocław

strona internetowa/ website

http://pl.kruk.eu/

e-mail

rekrutacja@kruksa.pl

katalog Pracodawców 2019MAHLE Branża/business trade

Motoryzacja: produkcja, badania i rozwój. Usługi: finanse, IT.

Informacja o firmie/ company information

MAHLE jest wiodącym, międzynarodowym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego. W Polsce koncern posiada 2 zakłady produkcyjne oraz Centrum Usług Wspólnych. MAHLE Polska w Krotoszynie produkuje komponenty silnikowe o najwyższej jakości, m.in. tuleje, tłoki, zawory, prowadnice i wałki rozrządu. MAHLE Behr w Ostrowie Wlkp. produkuje elementy układów termicznych w samochodach, obsługuje logistycznie część koncernu MAHLE i pracuje nad rozwojem nowych produktów i technologii w ramach centrum R&D. MAHLE Shared Services Poland we Wrocławiu jako Centrum Usług Wspólnych zapewnia wsparcie globalnych struktur MAHLE w zakresie obsługi procesów finansowych i IT.

Zatrudnionych/employed

świat/global

78 000

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

R&D, Inżynieria produkcji, Logistyka, IT, Finanse i Księgowość, Jakość, Technologia

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

R&D, Produkcja, Jakość, Księgowość, Utrzymanie Ruchu, Zakupy

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Adekwatnie do stanowiska.

Sposób aplikowania/ how to apply

Formularz rekrutacyjny on-line lub e-mail.

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza CV, rozmowa rekrutacyjna.

adres firmy/ address

Krotoszyn, Ostrów Wlkp., Wrocław.

strona internetowa/ website

www.pl.mahle.com www.jobs.mahle.com/poland

e-mail

Krotoszyn: rekrutacja@pl.mahle.com Ostrów Wlkp.: rekrutacja.ostrow@pl.mahle.com Wrocław: rekrutacja.wroclaw@pl.mahle.com

72

Polska/Poland 6 500

katalog Pracodawców 2019


MY FAVORITE PROJECT. SHOWING WHAT I‘M MADE OF AT MAHLE. Julia Stagakis, Intern

We like it when our employees have goals. What about you? Are you ready for the starting signal to begin hands-on experience? MAHLE is a leading international development partner and supplier to the automotive industry as well as a pioneer for the mobility of the future. With our product portfolio we address all the crucial issues relating to the powertrain and air conditioning technology—both for drives with combustion engines and for e-mobility. Today, some 78.000 employees work on innovative products at 170 production locations and 16 major development centers. Start your path – with us. jobs.mahle.com/poland/pl


McKinsey & Company Branża/business trade

Informacja o firmie/ company information

Zatrudnionych/employed

McKinsey & Company is a global management consulting firm, deeply committed to helping institutions in the private, public, and social sectors achieve lasting success. For more than 90 years, our primary objective has been to serve as our clients’ most trusted external advisor. With consultants in 129 cities in 65 countries, across industries and functions, we bring unparalleled expertise to clients anywhere in the world. We work closely with teams at all levels of an organization to shape winning strategies, mobilize for change, build capabilities, and drive successful execution. Polska/Poland 250 świat/global 28 000

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Sciences, Engineering, Finance, Economics, Advanced Analytics, Manufacturing, Procurement, Supply Chain, IT

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Knowledge Internships – open to students in their Master’s Studies, these internships help you get a preview into the life of an Analyst. You will play an important role on McKinsey projects by conducting end to end research (sourcing information from internal as well as secondary data sources, analyzing & synthesizing information, and creating well organized, concise end products in McKinsey format) in response to specific business questions. Research and analytics roles – if you are in your 5th year of Master’s Studies or already a graduate, you can apply for a permanent position. We recruit year-round and offer Junior Analyst roles within various teams.

Kluczowe kompetencje/core competencies Sposób aplikowania/ how to apply Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

74

Management consulting

Fluency in English. Interpersonal and problem solving skills To apply, please visit our website: https://www.mckinsey.com/ careers/searchjobs#?cities=Wroclaw 1. Application; 2. Test/Technical Assessment; 3. Interviews

adres firmy/ address

Plac Grunwaldzki 23-27, 50-365 Wrocław

strona internetowa/ website

www.mckinsey.com

e-mail

pkc_recruiting@mckinsey.com

telefon/phone

+71 393 7100 katalog Pracodawców 2019


At your best

You’ll constantly learn and grow at McKinsey.

Individual growth and committed mentoring are the backbones of our culture. Challenges that didn’t exist a few years ago now present big opportunities for creative solutions. There isn’t a more exciting time than right now to put your talents to work—or a better place to take on interesting projects that will make a difference. Because we hire across borders and backgrounds, our teams include an incredible mix of people including professional musicians, engineers, Olympic athletes, entrepreneurs, and surgeons. Our singular culture grows stronger when it’s strengthened by diverse backgrounds, cultures, and styles. At McKinsey, exposure is core to your experience. You’ll have one-on-one coaching sessions with your Managers and Senior Specialists. You’ll debate issues with McKinsey leadership—who are also your teammates. And through it all you’ll get feedback and coaching to build on your strengths and help you reach your potential. We believe focusing on an individual’s strengths, not their weaknesses, is the surest way to develop talent. Our programs build on your skills. You will develop faster and go further, making your goals tangible and achievable. You’ll immediately jump in with remarkable colleagues from around the world. You’ll have the support of your team, your peers and partners to make sure you learn and succeed.

organizations with revenues above $1 billion.

We think it’s great there’s a lot of McKinsey in places other www.facebook.com/MckinseyPolishKnowledgeCenter/ www.linkedin.com/company/mckinsey/ www.mckinsey.com/careers


Nestle Polska S.A. Oddział Purina Nowa Wieś Wrocławska Branża/business trade

Branża produkcyjna, spożywcza

Informacja o firmie/ company information

Firma Nestlé rozpoczęła działalność w Polsce w 1993 r. Dzisiaj produkuje i sprzedaje produkty żywnościowe pod tak znanymi markami jak m.in. NESCAFÉ, Nestlé, GERBER czy WINIARY. Koncern posiada również udziały w firmach wytwarzających i dystrybuujących wodę mineralną oraz w Toruń-Pacific CPP, największym w kraju producencie płatków śniadaniowych. Najnowszą inwestycją Nestlé w Polsce jest zakład w Nowej Wsi Wrocławskiej - PURINA - zajmujący się produkcją karmy dla zwierząt. W ofercie PURINA znajduje się karma dla psów i kotów tak znanych marek jak: FRISKIES, GOURMET, PRO PLAN, DOG CHOW, CAT CHOW. Zakład obecnie zatrudnia ponad 900 osób.

Zatrudnionych/employed

76

Polska/Poland 5042 świat/global

335 000

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Inżynier procesu, Inżynier produkcji, Specjalista ds. Planowania; Specjalista ds. BHP

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Dział Utrzymania Ruchu, Dział Inżynierii (automatyka, proces), Dział Projektu, Dział BHP i OŚ, Dział TPM, Dział Planowania

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, wiedza techniczna, rozumienie specyfiki pracy przy produkcji żywności, umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku, komunikatywność

Sposób aplikowania/ how to apply

Wypełniając kwestionariusz, do którego link podany jest w każdym ogłoszeniu

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Z Kandydatami, których cv nas zainteresowały kontaktujemy się telefonicznie z zaproszeniem na spotkanie. Podczas spotkania prosimy Kandydatów o opowiedzenie o swoich doświadczeniach zawodowych, tym co dla nich ważne w pracy oraz planach na najbliższą przyszłość.

adres firmy/ address

ul. Ryszarda Chomicza 11A, 55-080 Nowa Wieś Wrocławska

strona internetowa/ website

www.nestle.pl

e-mail

rekrutacja.purina@pl.nestle.com

telefon/phone

+ 48 660 630 247 katalog Pracodawców 2019


Używając naszej technologii, pewnie moglibyśmy wysyłać koty w kosmos

My wolimy je karmić Jeśli chcesz pracować w kosmicznej technologii, dołącz do nas! rekrutacja.purina@pl.nestle.com www.nestle.pl ul. Ryszarda Chomicza 11a Nowa Wieś Wrocławska +48 660 630 247


NG ENGINEERING GROUP Branża/business trade

Usługi inżynieryjne (motoryzacja, sprzęt konsumencki, transport publiczny, przemysł ciężki i oprzyrządowanie produkcyjne).

Informacja o firmie/ company information

NG Engineering jest liderem w dostawie kompleksowych usług projektowych i inżynieryjnych dla branży motoryzacyjnej, AGD, transportu publicznego, przemysłu ciężkiego oraz oprzyrządowania produkcyjnego. NG TOOLS specjalizuje się w produkcji maszyn specjalistycznych, stanowisk kontrolnych, transportowych jak i kompletnych linii montażowych. NG PLM-TEC jest Autoryzowanym Partnerem Siemens Industry Software wdrażającym rozwiązania SIEMENS PLM. Kolejna ze spółek NG Group tj. VIALUTIONS jako certyfikowany partner Microsoft tworzy zaawansowane rozwiązania na platformę SharePoint i .NET.

Zatrudnionych/employed

świat/global

450

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Inżynier Konstruktor; Inżynier Konstruktor Elektryk; Automatyk; Monter Maszyn; Programista. NET.

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

3 miesięczny staż NG Academy, przygotowujący studentów 4 i 5 roku studiów do zawodu Inżynier Konstruktor.

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Wykształcenie wyższe techniczne (wydział Mechaniczny oraz Mechaniczno-Energetyczny), dobra znajomość rysunku technicznego oraz programów 3D CAD, komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Sposób aplikowania/ how to apply

Poprzez formularz aplikacyjny online na stronie http://ng-eng. com/career/ lub adres e-mailowy: career@ng-eng.com

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza CV, rozmowa rekrutacyjna wraz z testem technicznym. Odpowiedź w przeciągu 2 tygodni od rozmowy.

adres firmy/ address

ul. Św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław

strona internetowa/ website

www.ng-eng.com

e-mail

career@ng-eng.com

telefon/phone

Katarzyna Sacała – + 48 71 733 9926 Paulina Adamczyk – + 48 71 733 9929

78

Polska/Poland 180

katalog Pracodawców 2019PIWIK PRO Sp.z o.o. Branża/business trade

IT

Informacja o firmie/ company information

Tworzymy we Wrocławiu własny produkt doceniany za granicą - zestaw zaawansowanych narzędzi do analityki webowej, zorientowanych na bezpieczeństwo i prywatność danych. Współpracujemy ze znanymi brandami z listy Fortune 500 i nie tylko. We wrześniu 2018 byliśmy jedną z dwóch firm z Polski, zaproszonych na event Startup Europe Comes to Silicon Valley. Miesiąc później znaleźliśmy się na 20. miejscu wśród najszybciej rozwijających się firm w Centralnej Europie w rankingu Deloitte Technology Fast 50. Jeśli mierzysz wysoko i kupujesz to tempo - rozpocznij karierę razem z nami!

Zatrudnionych/employed

80

Polska/Poland 90 świat/global

15

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Python Developer, DevOps, System Administrator, Project Coordinator, Customer Success Manager

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Staże programistyczne (Python, JavaScript) oraz w obszarze administracji systemami i w działach biznesowych

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Solidna wiedza techniczna, wysoka motywacja & proaktywność, biegła znajomość języka angielskiego (role biznesowe)

Sposób aplikowania/ how to apply

CV na adres: jobs@piwik.pro

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Rozmowa + opcjonalnie: zadanie techniczne / analiza próbek kodu / weryfikacja znajomości języka angielskiego

adres firmy/ address

ul. Św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław

strona internetowa/ website

www.piwik.pro/careers

e-mail

jobs@piwik.pro

telefon/phone

+ 48 798 864 018

katalog Pracodawców 2019PROCOM SYSTEM S.A. Branża/business trade

Informacja o firmie/ company information

Zatrudnionych/ employed Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students Kluczowe kompetencje/ core competencies Sposób aplikowania/ how to apply

Automatyka i Informatyka Przemysłowa PROCOM SYSTEM działa na polskim rynku od 1988 r. W okresie 30 lat działalności spółka wdrożyła ponad 2000 aplikacji w niemal 20 krajach. W ostatnich 10 latach znacząco zwiększyła skalę swojej działalności, stając się jednym z najbardziej prężnie rozwijających się przedsiębiorstw w branży automatyki i informatyki w Polsce. Kluczowym atutem firmy jest kompleksowe i kreatywne podejście do rozwiązywanych problemów zaczynając od opracowania koncepcji, poprzez projekt, wdrożenie, kończąc na serwisie. Możliwe jest to dzięki różnorodnym kompetencjom eksperckim, którymi dysponuje PROCOM SYSTEM, a także ścisłej współpracy ze światowymi liderami technologicznymi oraz jednostkami naukowymi. Polska/Poland 130 świat/global IT: Programista Java, Programista C,C++,C#, Tester, Projektant Aplikacji, Architekt oprogramowania, Analityk Biznesowy Automatyka: Programista Systemów Sterowania PLC/ SCADA; Projektant Systemów Sterowania; Projektant Instalacji Elektrycznych; Konstruktor; Inżynier Budowy; Inżynier Sprzedaży; Specjalista ds. Serwisu; Kierownik Projektu. Systemy Automatyki w Energetyce i w Przemyśle, Automatyka i Robotyka, Informatyka w Energetyce i Przemyśle

Poza wykształceniem kierunkowym, szukamy osób, które chcą się uczyć i rozwijać, są zaangażowane i zmotywowane do pracy. Prosimy aplikować poprzez naszą stronę www.procomsystem. pl (zakładka PRACA/Praca w spółce). Aplikacje wstępnie weryfikuje dział HR; z wybranymi kandydatami są krótkie wywiady telefoniczne; po weryfikacji Procedury rekrutacyjne/ przeprowadzane wybrane osoby zapraszamy na spotkanie w siedzibie recruitment procedures telefonicznej naszej firmy; wybrany kandydat zostaje rekomendowany do zatrudnienia.

82

adres firmy/ address

ul. Północna 15-19 bud. 2.2. | 54-105 Wrocław

strona internetowa/ website

www.procomsystem.pl

e-mail

biuro@procomsystem.pl

telefon/phone

+ 48 71 776 6700 katalog Pracodawców 2019PRUFTECHNIK Technology Sp. z o.o. Branża/business trade

IT, inżynieria, elektronika, mechatronika, mechanika i budowa maszyn

Informacja o firmie/ company information

W PRUFTECHNIK Technology tworzymy software dla celów diagnostyki maszyn przemysłowych – piszemy oprogramowanie na urządzenia embedded służące do pomiarów drgań, laserowego osiowania maszyn, badań nieniszczących. Projektujemy także aplikacje webowe i desktopowe, służące do prezentacji i analizy wyników pomiarów. Dzięki naszym rozwiązaniom usprawniona zostaje praca parku maszynowego - potencjalne problemy są diagnozowane i eliminowane przed wystąpieniem awarii, co zapobiega kosztownym przestojom.

Zatrudnionych/employed

świat/global

-

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Programista C++, Programista JAVA, Programista Front-end, Tester oprogramowania, Administrator IT, Kernel Developer, Grafik.

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Testowanie oprogramowania, programowanie front-end, programowanie w C++

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Wykształcenie techniczne minimum inżynierskie (informatyka, elektronika, automatyka i robotyka, telekomunikacja, mechatronika, itp.); język angielski; wiedza z zakresu przetwarzania sygnałów; umiejętność programowania (w zależności od stanowiska: JAVA, C++, Python, Angular)

Sposób aplikowania/ how to apply

Formularz na stronie https://pruftechnik-technology.pl/ career/

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza CV -> rozmowa kwalifikacyjna + weryfikacja techniczna -> zatrudnienie

adres firmy/ address

ul. Tyniecka 17, 52-407 Wrocław

strona internetowa/ website

http://www.pruftechnik-technology.pl/ https://www.facebook.com/pruftechnik.technology/

e-mail

rekrutacja_ptt@pruftechnik.com

telefon/phone

+ 48 71 326 5732

84

Polska/Poland 50

katalog Pracodawców 2019QAD Polska Sp. z o.o. Branża/business trade

IT, systemy ERP

Informacja o firmie/ company information

Dostarczamy naszym Klientom na całym świecie dedykowany system ERP oraz szereg rozwiązań, by usprawnić ich biznes.

Zatrudnionych/employed

86

Polska/Poland 100 świat/global

1900

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Praca na zasadzie working student w działach: Supportu, Auromated Solutions, Development i R&D

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Programowanie, analiza systemu, modyfikacje, rozwiązywanie technicnych problemów klienta

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Umiejętności IT, mocne podstawy programowania w dowolnym języku, umiejętność pracy z klientem, umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

Sposób aplikowania/ how to apply

Napisz do nas na: a9k@qad.com

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza CV -> rozmowa kwalifikacyjna -> przy określonych stanowiskach testy psychologiczne badające predyspozycje zawodowe lub/i wykonanie próbki pracy

adres firmy/ address

ul. Legnicka 55F, 54-203 Wrocław

strona internetowa/ website

www.qad.com

e-mail

a9k@qad.com

telefon/phone

+48 71 380 3130

katalog Pracodawców 2019


Apply for our September internship programme and see how we work in QAD! We may even invite you to stay with us for longer, as your colleagues have already done.

Thanks to QAD, I can make new friends with people all over the world, get my first professional experience: I’m going there with pleasure.” Weronika

What I like the most in QAD is that it allows me to adjust the work schedule to the schedule of classes at the university, and the fact that the coffee machine brews good coffee :)” Hubert

In QAD, the coolest thing is that I’m happy to come to work. Interesting tasks and kind people create an environment for development.” Marta

Working in QAD allows you to acquire new skills and experience. In QAD, I value flexible working hours.” Krzysiek


Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. Branża/business trade

Badania i rozwój, elektronika, mechanika, produkcja i handel

Informacja o firmie/ company information

Radiotechnika Marketing, to firma działająca w branży najnowszych technologii. To znany na rynku producent skomplikowanych urządzeń elektronicznych i mechanicznych oraz złącz światłowodowych i wiązek kablowych do aplikacji militarnych. Firma ma rozbudowany dział badań i rozwoju.

Zatrudnionych/employed

88

Polska/Poland 170 świat/global

-

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Głównie dział R&D, laboratorium kompatybilności elektromagnetycznej, wydziały produkcyjne.

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Dział R&D, laboratorium kompatybilności elektromagnetycznej, wydziały produkcyjne, dział technologii, dział jakości, dział logistyki.

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Wiedza techniczna głównie z zakresu elektroniki i mechaniki, innowacyjność, umiejętność pracy w zespołach, pracy projektowej, zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność.

Sposób aplikowania/ how to apply

Formularz aplikacyjny on-line dla aplikacji na określone stanowisko lub bez wskazania stanowiska/ ogłoszenie rekrutacyjne - sposób aplikowania podany w każdym ogłoszeniu

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza CV i listów motywacyjnych -> rozmowa kwalifikacyjna -> przy określonych stanowiskach testy wiedzy technicznej, zawodowej, testy psychologiczne badające predyspozycje zawodowe -> drugi etap rozmowy rekrutacyjnej -> decyzja

adres firmy/ address

ul. Fabryczna 20, Pietrzykowice, 55-080 Kąty Wrocławskie

strona internetowa/ website

www.radiotechnika.com.pl

e-mail

rekrutacja@radiotechnika.com.pl

telefon/phone

+ 48 71 327 0700 katalog Pracodawców 2019Rawlplug S.A. Branża/business trade

Zatrudnionych/ employed Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates Obszary praktyk (działy) dla studentów / apprentship areas for students Kluczowe kompetencje/ core competencies Sposób aplikowania/ how to apply Procedury rekrutacyjne/recruitment procedures

Analiza CV, rozmowa rekrutacyjna, dla wybranych stanowisk test wiedzy, umiejętności specjalistycznych lub Assessment Center

Informacja o firmie/ company information

90

Produkcja / Budownictwo Międzynarodowa Grupa Kapitałowa Rawlplug od blisko stu lat jest jednym z czołowych producentów zamocowań w Europie i na świecie. W 13 spółkach, na 4 kontynentach Grupa Rawlplug zatrudnia ponad 1900 pracowników. Nasze portfolio produktowe zawiera blisko 30 000 indeksów i obejmuje najwyższej jakości mechaniczne elementy złączne, wyroby gwintowane, kotwy wklejane, wiertła, piły tarczowe oraz narzędzia i elektronarzędzia. Grupa Rawlplug skupia zakłady produkcyjne we Wrocławiu, Łańcucie i Kaliningradzie. Rozwiązania projektowane przez naszych inżynierów i wytwarzane w naszych zakładach produkcyjnych, znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce, motoryzacji, przemyśle maszynowym i elektromaszynowym, przemyśle wydobywczym, stoczniowym, drogowym oraz drzewnym umacniając lojalność naszych wymagających klientów i partnerów biznesowych. Polska/Poland 800 świat/global 1500 Dział R&D, Dział Produkcji, Dział Jakości, Dział Zakupów, Dział Techniczny, Dział Konstrukcji i Narzędziowni, Kontroling Produkcji, Dział Utrzymania Ruchu, Łańcuch Dostaw, Magazyn, Dział Marketingu, Finanse, IT, Web Division, Dział HR, Dział Prawny, Dział Sprzedaży, Dział Inżynierów Konsultantów Dział R&D, Dział Produkcji, Dział Jakości, Dział Zakupów, Dział Techniczny, Dział Konstrukcji i Narzędziowni, Kontroling Produkcji, Dział Utrzymania Ruchu, Łańcuch Dostaw, Magazyn, Dział Marketingu, Finanse, IT, Web Division, Dział HR, Dział Prawny, Dział Sprzedaży, Dział Inżynierów Konsultantów Kompetencje są zróżnicowane w zależności od stanowisk i obszarów. Jednak szczególnie ważne są dla nas samodzielność, łatwość w przyswajaniu nowych treści i otwartość na zmiany. Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę internetową rawlplug.pl/ pl/kariera/oferty-pracy/ lub kontakt z nami rekrutacja@rawlplug.com

adres firmy/ address

ul. Kwidzyńska 6, 51-416 Wrocław

strona internetowa/ website

www.rawlplug.pl www.rawlplug.com

e-mail

rekrutacja@rawlplug.com

telefon/phone

+ 48 71 326 9169 katalog Pracodawców 2019SoftServe Poland Sp. z o.o. Branża/business trade

Informacja o firmie/ company information

Zatrudnionych/employed Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

IT SoftServe — software development company that provides services in the development, testing and maintenance of information systems and business solutions. Since the establishment of the company, more than 300 companies from all over the world have become our clients, among which there are famous brands from the US, Canada, Western Europe. Our company isn’t just about technology—it’s about open-minded people who love technology, and use it to extend boundaries and connect people, businesses and ideas for the better. We encourage that passion by helping our employees not only build great careers but live great lives. Polska/Poland 300 + świat/global 5 500 + Business Analyst, WebUI Software Engineer, Python Software Engineer, .NET Software Engineer, DevOps Software Engineer, Project Manager, Big Data Engineer, Java Developer, Automation Test Engineer etc.

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship Manual testing, Software development areas for students General: Linux/ Unix, Windows, SQL, English intermediate+, familiar with the agile methodology, technical background. Manual testing: basic understanding of software testing process, strong analytical & technical writing skills, nice to have: ISTQB Kluczowe kompetencje/core certificate, experience as QA in the past. Software development: competencies understanding of software development process, depending on primary programming language knowledge of: JavaScript / .NET / C#; nice to have for JavaScript: experience with angular and/ or react; academic projects in chosen technology, experience as Developer in the past. Sposób aplikowania/ Application form https://career.softserveinc.com/en-us/vacanhow to apply cies; CV via e-mail: hr@softserveinc.com Procedury rekrutacyjne/ CV screening, Interview, technical checks recruitment procedures

92

adres firmy/ address

Al. Wiśniowa 1, 53-137 Wroclaw

strona internetowa/ website

https://www.softserveinc.com/

e-mail

hr@softserveinc.com katalog Pracodawców 2019Stahlbau Stieblich Budowa Hal Biuro Projektowe

94

Branża/business trade

Biuro Projektowe

Informacja o firmie/ company information

Jako certyfikowane biuro projektowe doradzamy i pomagamy od powstania poprzez realizacje, aż do końcowego efektu. W nowoczesnej siedzibie firmy w Güstrow projektowane i produkowane są wg. wysokich wymagań architektonicznych, przemyślane pod względem technicznym i ekonomicznym kompletne projekty. Opracowywanie odbywa się za pomocą nowoczesnych systemów komputerowych, które jeszcze przed rozpoczęciem budowy pozwalają ujrzeć w kolorze jej realistyczną perspektywę. Mamy wyspecjalizowana kadrę z zakresu statyki, ochrony przeciwpożarowej, uzyskiwania pozwoleń budowlanych, konstruowania i produkcji oraz doświadczoną grupę montażową. Stahlbau Stieblich jest dziś międzynarodową firma z sukcesami w budownictwie ze stali i szkła, która jako generalny wykonawca realizuje wizje dla zadowolenia klientów.

Zatrudnionych/employed

Polska/Poland 4 świat/global 50

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Inżynier konstruktor, Statyk

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Przygotowanie dokumentacji budowlanej , projektowanie, praktyki na budowie

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Sumienność, dokładność , rzetelność wysoka kultura osobista, znajomość programów Autocad, Bocad, znajomość j.niemieckiego

Sposób aplikowania/ how to apply

cv+ list motywacyjny e-mailem na adres info@stieblich.pl informacje na stronie www.stieblich.pl

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza cv i listów motywacyjnych, rozmowa kwalifikacyjna

adres firmy/ address

Opolska 23a, 47-344 Walce

strona internetowa/ website

www.stieblich.pl

e-mail

info@stieblich.pl

telefon/phone

+48 77 407 6050, + 48 609 393 303

katalog Pracodawców 2019STRABAG Sp. z o.o. Branża/business trade

Budownictwo

Informacja o firmie/ company information

STRABAG SE jest europejskim koncernem budowlanym, liderem w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii z silnym kapitałem własnym. Działalność STRABAG obejmuje pełen zakres usług budowlanych, wykwalifikowaną kadrę inżynierską, wysokiej jakości materiały budowlane oraz najnowszej generacji park maszynowy. Dzięki temu możliwa jest kompleksowa realizacja inwestycji - terminowo, na najwyższym poziomie pod względem jakości i w najlepszej cenie.

Zatrudnionych/employed

96

Polska/Poland 4.500 świat/global

73.000

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Inżynier budowy, specjalista ds. kalkulacji, specjalista ds. zakupów, specjalista ds. finansowych

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Praktyki na budowach w branżach drogowej, mostowej, kolejowej oraz budownictwa ogólnego

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, komunikatywność, inicjatywa i samodzielność

Sposób aplikowania/ how to apply

Formularz aplikacyjny on-line, należy dołączyć CV oraz list motywacyjny

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza CV i listów motywacyjnych -> rozmowa kwalifikacyjna -> przy określonych stanowiskach testy psychometryczne badające preferowany styl zachowań

adres firmy/ address

Ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków

strona internetowa/ website

www.strabag.pl

e-mail

www.strabag.pl/ zakładka KARIERA

telefon/phone

+48 22 714 4800

katalog Pracodawców 2019


U nas wiele dróg stoi przed Tobą otworem. Koncern STRABAG jest jednym z wiodących europejskich koncernów w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu! Nadaj odpowiedni kierunek swojej przyszłości, znajdź interesującą Cię ofertę pracy na stronie internetowej www.strabag.pl, w zakładce Kariera i aplikuj. Czekają na Ciebie dynamiczne zespoły, interesujące projekty oraz możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego. Jesteś studentem? Zapoznaj się z naszą ofertą STRAtegiczne Praktyki i prześlij aplikację za pośrednictwem formularza on-line. www.strabag.pl

STRABAG Sp. z o.o., 05-800 Pruszków, ul. Parzniewska 10, Tel. +48 22 7144800


Teamtechnik Production Technologies Branża/business trade Informacja o firmie/ company information

Zatrudnionych/employed Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Automatyka i Robotyka/Mechatronika teamtechnik Poland was established in 2005 and, besides developing and manufacturing automated solutions in the automotive industry, it specializes in the application of computer simulations of production processes for their optimization. For several years, we have been expanding two branches – in Krakow and Ostrów Wielkopolski. Polska/Poland 300 świat/global 1000 mechanical and electrical design, mechanical and electrical assembly, PLC/ Automation

Our employees are graduates of the best Polish universities. Thanks to their education and experience gained over the last years, there are top specialists in the field of MechaniObszary praktyk (działy) cal Structures, Electrical Projects, Mechanical and Electrical dla studentów /apprentship Assembly and Processes of starting assembled structures. areas for students Over the last years, we have multiplied the number of employees. We invest in development by conducting internal and external training. What matters to us is not only quantity but also quality. Kluczowe kompetencje/core Mechanical Construction, Automation, PLC, Electric engineering competencies Sposób aplikowania/ Do not hesitate to contact us directly: praca@teamtechnik.com how to apply ttPT is committed to promoting equal opportunities in employment. Any job applicants will receive equal treatment Procedury rekrutacyjne/ in the recruitment process and ttPT will not discriminate unrecruitment procedures lawfully. Recruitment processes are conducted on the basis of merit, abilities and qualifications. Any requests for feedback should be made and will be responded to in writing.

98

adres firmy/ address

Skawina pod Krakowem & Ostrów Wielkopolski

strona internetowa/ website

https://www.teamtechnik.com/

e-mail

praca@teamtechnik.com

telefon/phone

+48 12 351 8600

katalog Pracodawców 2019TERMINALFOUR

100

Branża/business trade

IT

Informacja o firmie/ company information

TERMINALFOUR is one of the fastest growing digital engagement and web content management system providers in the world, with offices in Dublin, Wroclaw, Boston and San Diego and an additional sales presence in Canada, Australia and New Zealand. Operating principally in the Higher Education sector, we enable over 200 universities and colleges to drive student recruitment, retention, alumni fundraising and research promotion by maximising the effectiveness of their digital and content strategies. For over 20 years our product has assisted our Universities and Colleges to achieve their business goals.

Zatrudnionych/employed

Polska/Poland 5 świat/global 58

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Java Developer; QA Engineer; QA Automation Engineer

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

QA, Web Development, Java Development

Kluczowe kompetencje/ core competencies

English at minimum B2 level (all work is through English); Students of penultimate and last year of studies; For technical roles typical skills include: Java, JavaScript, Java/J2EE Application Frameworks, Apache Tomcat, SQL, Linux (Shell), Knowledge of GIT, CSS, XML, HTML, PHP, Understanding of software testing

Sposób aplikowania/ how to apply

To enter the recruitment process with TERMINALFOUR, or to apply for a student internship, please send your CV (in English) to hr@terminalfour.com. We also advertise current vacancies at www.terminalfour.com/careers

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Technical Test, Phone Screen, Interview (x 2)

adres firmy/ address

ul. Hubska 52/14, 50-502 Wrocław

strona internetowa/ website

www.terminalfour.com

e-mail

hr@terminalfour.com

katalog Pracodawców 2019


Join us. TERMINALFOUR’s Content Management System and Digital Marketing Platform helps higher education institutions like Oxford University, Columbia University and Imperial College London stay at the forefront of student recruitment and engagement.

www.terminalfour.com


TIM S.A. Branża/business trade

Elektrotechniczna, handel w branży elektrotechnicznej, e-Commerce

Informacja o firmie/ company information

Jesteśmy prekursorem zmian. Po latach tworzenia sieci hurtowni elektrycznych, jako pierwsi w naszej branży, wdrożyliśmy sprzedaż online. Tak powstał unikalny w branży elektrotechnicznej model biznesowy, który zaowocował licznymi nagrodami i wyróżnieniami, zwłaszcza w sektorze e-commerce. Jednocześnie pozostajemy stabilną i transparentną spółką, od lat obecną na warszawskim parkiecie.

Zatrudnionych/employed

102

Polska/Poland 241 świat/global

-

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Obszary, w których poszukujemy pracowników: IT, E-commerce, Analiza Biznesowa, Sprzedaż, Zakupy, Marketing i komunikacja korporacyjna

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Zgodnie z autorskim programem stażowym TIM SA zapraszamy do współpracy w obszarach wymienionych powyżej. Czekamy na wszystkich studentów i absolwentów, którzy chcą wraz z nami kreować nowości w naszej branży.

Kluczowe kompetencje/ core competencies

W zależności od obszaru: umiejętności programistyczne, matematyczne, analitycznego myślenia, znajomość branży elektrotechnicznej, kreatywność, otwartość, chęć ciągłego uczenia się, umiejętność pracy w zespole

Sposób aplikowania/ how to apply

Formularz aplikacyjny on-line/CV wysłane e-mailem/ogłoszenia o pracę/informacje na stronie www.timsa.pl/kariera

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza CV -> rozmowa telefoniczna z zaproszeniem na spotkanie -> rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy

adres firmy/ address

ul. Jaworska 13, 53-613 Wrocław

strona internetowa/ website

www.timsa.pl/kariera

e-mail

kadry@tim.pl

telefon/phone

+48 71 376 1743

katalog Pracodawców 2019ADIENT POLAND Sp. z o.o. – RECARO Branża/business trade

PRODUKCJA/MOTORYZACJA

Informacja o firmie/ company information

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Adient Poland Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu produkuje kompletne siedzenia do samochodów ciężarowych dla najbardziej uznanych marek. Nasze fotele premium RECARO są rozpoznawane na całym świecie. RECARO to gwarancja bezpieczeństwa i jakości na najwyższym poziomie. Organizacja działa w systemie Just-In-Time lub Just-In-Sequence.

Zatrudnionych/employed

104

Polska/Poland około 4200 w 5 lokalizacjach świat/global

75 000

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Logistyk, Automatyk, Robotyk, Informatyk, Elektromechanik, Spec.ds. Jakości, Uruchomień Nowych Projektów, Inżynier Produkcji, Spawalnictwa

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Logistyk, Automatyk, Robotyk, Informatyk, Elektromechanik, Spec.ds. Jakości, Uruchomień Nowych Projektów, Inżynier Produkcji, Spawalnictwa

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Dobra znajomość j. angielskiego, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie i inicjatywa, a przede wszystkim chęć stałego rozwoju i zainteresowania branżą motoryzacyjną.

Sposób aplikowania/ how to apply

CV i list motywacyjny e-mail’em

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza CV i listów motywacyjnych -> rozmowa kwalifikacyjna -> przy określonych stanowiskach testy badające predyspozycje zawodowe

adres firmy/ address

ul. Motoryzacyjna 1, 49-318 Skarbimierz

strona internetowa/ website

www.adient.com

e-mail

recaro-rekrutacja@adient.com

telefon/phone

+48 774 009 634 / +48 774 009 635

katalog Pracodawców 2019


ARCHIMEDES SPÓŁKA AKCYJNA Branża/business trade

PRODUKCJA

Informacja o firmie/ company information

Spółka należąca do polskiej grupy kapitałowej, jedyny w Polsce producent narzędzi pneumatycznych, oferujący kompleksowe i nowoczesne rozwiązania w zakresie pneumatyki.

Zatrudnionych/employed

Polska/Poland 110 świat/global

-

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Operator, ustawiacz, programista maszyn sterowanych numerycznie CNC.

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Działy: Produkcji, Zaopatrzenia i Logistyki, Handlu, Zapewnienia Jakości, Rozwoju Produktu.

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Dla pracowników: komunikatywność, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność, sumienność, rzetelność, samodzielność. Dla praktykantów: komunikatywność, sumienność.

Sposób aplikowania/ how to apply

Formularz aplikacyjny on-line lub e-mail’em (CV i list motywacyjny). Sposób aplikowania podany jest w każdym ogłoszeniu

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Ogłoszenia na stronie internetowej i na portalach ogłoszeniowych (PracujPl, OLX, BiuroKarier PWR) -> Formularz aplikacyjny on-line lub przesłany e-mail’em (CV i list motywacyjny) -> Analiza CV i listów motywacyjnych -> rozmowa kwalifikacyjna

adres firmy/ address

53-608 Wrocław, ul. Robotnicza 72

strona internetowa/ website

www.archimedes.com.pl

e-mail

l.hawranek@archimedes.com.pl

telefon/phone

+ 48 782 120 041

katalog Pracodawców 2019

105
Credit Suisse Branża/business trade

Banking/Finance/Technology

Informacja o firmie/ company information

Credit Suisse is a leading global wealth manager with strong investment banking capabilities. Headquartered in Zurich, Switzerland, we have a global reach with operations in about 50 countries and employ more than 45,000 people from over 150 different nations. Embodying entrepreneurial spirit, Credit Suisse delivers holistic financial solutions to our clients, including innovative products and specially tailored advice. Striving for quality and excellence in our work, we recognize and reward extraordinary performance among our employees, providewide-ranging training and development opportunities, and benefit from a diverse range of perspectives to create value for our clients, shareholders and communities. We are Credit Suisse.

Zatrudnionych/employed

108

Polska/Poland świat/global

4 000 45 000

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Technical Analyst Graduate Training Program, Risk Graduate Training Program, Compliance Academy, General Counsel Graduate First Program.

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Technology (IT), Risk, Finance, Operations, Global Markets, Swiss Universal Bank, International Wealth Management, Human Resources

Kluczowe kompetencje/ core competencies

English at minimum B2 level, students of penultimate and last year of studies. For technical roles: SOL, VBA, C#, C++, JAVA

Sposób aplikowania/ how to apply

To be engaged it the recruitment process candidates should apply (CV in English) via:www.credit-suisse.com/ wroclawcareers

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

2 x 45 min interview

adres firmy/ address

Plac Grunwaldzki 25, 50-365 Wroclaw

strona internetowa/ website

www.credit-suisse.com/wroclawcareers

e-mail

students.wroclaw@credit-suisse.com

katalog Pracodawców 2019


Danfoss Power Solutions Sp. z o. o. Branża/business trade

Produkcja

Informacja o firmie/ company information

Danfoss Power Solutions to jeden z czterech segmentów globalnej marki Danfoss - światowej klasy producenta elementów z zakresu ogrzewnictwa, ciepłownictwa, chłodnictwa i klimatyzacji oraz automatyki przemysłowej. W zakładach zlokalizowanych na terenie Wrocławia i Bielan Wrocławskich produkujemy wysokiej jakości komponenty hydrauliczne pozwalające opracowywać innowacyjne rozwiązania, dzięki którym pojazdy typu „off-highway” mogą pchać, ciągnąć, napędzać, podnosić i przewozić z zapewnieniem precyzji, mocy i ogromnej wydajności.

Zatrudnionych/employed

Polska/Poland 1500 świat/global

24000

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Inżynier Procesu, Inżynier R&D, Inżynier Jakości, Planista

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Dział Techniczny, R&D, Produkcja, Logistyka, Jakość, Dział Utrzymania Ruchu

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją, znajomość MS Office, AutoCad oraz języka angielskiego, zaangażowanie i chęć uczenia się, umiejętność pracy w zespole.

Sposób aplikowania/ how to apply

Na aktualnie dostępne stanowiska można aplikować poprzez wysyłanie CV i listu motywacyjnego drogą mailową. Ogłoszenia na staże studenckie zamieszczane są na stronie Biura Karier Politechniki Wrocławskiej.

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza aplikacji, kontakt z wybranymi kandydatami oraz weryfikacja telefoniczna, spotkanie rekrutacyjne.

adres firmy/ address

ul. Metalowców 31, 54-156 Wrocław ul. Logistyczna 1, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce

strona internetowa/ website

https://danfoss-praca.pl/wroclaw

e-mail

pracuj@danfoss.com

katalog Pracodawców 2019

109


Electra M&E Polska Sp. z o.o. Branża/business trade

Budownictwo

Informacja o firmie/ company information

Firma Electra M&E Polska działa na polskim rynku usług instalacyjnych w branży mechanicznej i elektrycznej od 2016 roku. Naszą specjalizacją jest projektowanie, dostawa i montaż instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych, grzewczych i chłodniczych, wodno-kanalizacyjnych, przeciwpożarowych (tryskaczowych i hydrantowych), a także technologicznych (sprężone powietrze, próżnia, para i kondensat itp.), natomiast w branży elektrycznej w instalacjach silno- i słaboprądowych.

Zatrudnionych/employed

110

Polska/Poland 265 świat/global

-

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Inżynier budowy – instalacje sanitarne i mechaniczne; instalacje elektryczne i teletechniczne; instalacje przeciwpożarowe, Asystent projektanta - instalacje sanitarne, mechaniczne i elektryczne

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Staż na budowie lub w dziale projektowym. Studenci ostatniego roku lub absolwenci.

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Kompetencje techniczne, myślenie analityczne, dążenie do rezultatów, znajomość oprogramowania AutoCAD, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, sumienność, rzetelność, praca zespołowa, komunikatywność

Sposób aplikowania/ how to apply

CV i list motywacyjny na adres mailowy: rekrutacja@electra.co.pl

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza aplikacji, wybór kandydatów, rozmowa kwalifikacyjna

adres firmy/ address

Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa

strona internetowa/ website

www.electra.co.pl

e-mail

rekrutacja@electra.co.pl

telefon/phone

+48 22 210 3710

katalog Pracodawców 2019


Grupa ERBUD Branża/business trade

Budownictwo, Energetyka, Inżynieria Przemysłowa

Informacja o firmie/ company information

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER

Zatrudnionych/employed

Polska/Poland 500 świat/global 2600

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Płatne staże a także stanowiska inżynier budowy, inżynier robót sanitarnych, pracownik działu handlowego.

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Poszukujemy przede wszystkim praktykantów na nasze realizacje – zakres prac jak i obszary wykonywanych praktyk do uzgodnienia

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Studenci III, IV, V roku kierunków takich budownictwo lub pokrewne; Odpowiedzialność; Zaangażowanie; Komunikatywność; Biegłość w obsłudze komputera, a zwłaszcza MS Excel

Sposób aplikowania/ how to apply

Formularz aplikacyjny na stronie www.erbud.pl/strefa_studenta

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Formularz aplikacyjny na stronie www.erbud.pl/praktyki 1.Aplikacja online 2.Analiza aplikacji 3.Rozmowa z przedstawicielem działu HR 4.Rozmowa z bezpośrednim przełożonym

adres firmy/ address

ul. F. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa

strona internetowa/ website

www.erbud.pl FB/Ludzie w Erbudzie LinkedIn: ERBUD SA

e-mail

rekrutacja@erbud.pl

katalog Pracodawców 2019

111


Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o. Branża/business trade

Energetyka

Informacja o firmie/ company information

Podstawowym kierunkiem działania spółki jest automatyzacja procesów technologicznych i centrów dyspozytorskich obiektów energetycznych (elektrowni i elektrociepłowni) oraz przemysłowych. Instytut jest wykonawcą wielu specjalistycznych, często niepowtarzalnych prac w zakresie automatyzacji i sterowania procesami przemysłowymi.

Zatrudnionych/employed

112

Polska/Poland 84 świat/global

-

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Specjaliści inżynieryjno-techniczni w zakresie elektroniki, automatyki, informatyki, technologii w energetyce.

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Energetyka, informatyka, automatyka, laboratorium badawczo-wzorcujące.

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Wykształcenie wyższe techniczne, myślenie analityczne, komunikatywność, rzetelność, samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań, zarządzanie projektami.

Sposób aplikowania/ how to apply

CV i list motywacyjny e-mailem na adres kadry@iase.wroc.pl

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza przesłanych dokumentów, rozmowa kwalifikacyjna.

adres firmy/ address

ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

strona internetowa/ website

www.iase.wroc.pl

e-mail

sekretariat@iase.wroc.pl

telefon/phone

+48 71 348 4221

katalog Pracodawców 2019


MET Inżynieria Budowlana Sp. z o.o. Branża/business trade

Informacja o firmie/ company information

Zatrudnionych/employed Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students Kluczowe kompetencje/ core competencies Sposób aplikowania/ how to apply Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Budownictwo/Projektowanie konstrukcji budowlanych Firma MET Inżynieria Budowlana działa na różnych obszarach związanych z projektowaniem konstrukcji budowlanych, oferując szeroką i kompleksową obsługę klientów. Stanowimy zespół inżynierów profesjonalistów, projektantów konstrukcji budowlanych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na projektowanie oszczędnych i optymalnych konstrukcji w najkrótszym możliwym terminie dzięki zastosowaniu wysoce specjalistycznej wiedzy z zakresu projektowania konstrukcji oraz najnowocześniejszego dostępnego na rynku oprogramowania. Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem w budownictwie. Wykonujemy projekty budowlane konstrukcji w technologii BIM, projekty wykonawcze i warsztatowe konstrukcji stalowych, projekty konstrukcji żelbetowych, projektowanie lekkich obudów, domów jednorodzinnych, nadzór inwestorski. Działamy w Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz w Niemczech. Polska/Poland 10 Projektant/Asystent Projektanta Asystent Projektanta konstrukcji żelbetowych, konstrukcji stalowych. Dla praktykantów: komunikatywność, rzetelność, chęć rozwoju i nauki. Dla pracowników: komunikatywność, samodzielność, rzetelność, znajomość języka angielskiego mile widziana. e-mail, poprzez stronę internetową firmy, CV, list motywacyjny Rozmowa kwalifikacyjna, dzień próbny

adres firmy/ address

ul. Kutnowska 1-3, 53-135 Wrocław

strona internetowa/ website

www.metib.pl

e-mail

biuro@metib.pl

telefon/phone

+48 728 479 536 katalog Pracodawców 2019

113


Tarczyński S.A. Branża/business trade

FMCG, Produkcja

Informacja o firmie/ company information

Firma Tarczyński S. A. to czołowy producent wysokiej jakości wędlin. Lider kategorii kabanosów paczkowanych w Polsce. Posiada jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie, zlokalizowany w zakładzie produkcyjnym Tarczyński, w Ujeźdźcu Małym. Spółka stawia przede wszystkim na jakość - zarówno w wypadku produktu, doboru technologii produkcji, jak i warunków pracy. Pracownicy mogą liczyć na atmosferę współpracy i na rozwój osobisty, gdyż polityka firmy zakłada ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz otwartą drogę awansu.

Zatrudnionych/employed

świat/global

-

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Inżynier Utrzymania Ruchu, Inżynier Automatyk, Programista Robotów Przemysłowych PLC, Kierownik Zmianowy, Specjalista ds. Zapewnienia Jakości, Specjalista ds. Planowania Produkcji, Specjalista ds. Analiz Produkcyjnych, Technolog

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Utrzymanie Ruchu, Automatyka, Technologia Żywności, Zarządzanie Jakością, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Logistyka, Analizy Produkcyjne

Kluczowe kompetencje/ core competencies

Ważne jest dla nas zaangażowanie oraz nastawienie kandydata. Następnie umiejętność uczenia się, wyznaczania priorytetów oraz wiedza odpowiednia do danego stanowiska.

Sposób aplikowania/ how to apply

Aplikacje można składać do nas przez e-maila hr@tarczynski.pl lub formularz aplikacyjny dostępny na stronie www.grupatarczynski.pl w zakładce KARIERA.

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Analiza aplikacji, wywiad telefoniczny, rozmowa kwalifikacyjne

adres firmy/ address

Ujeździec Mały 80, 55-100 Trzebnica – niedaleko Wrocławia Bielsko-Biała ul. Malowany Dworek 117, 43-300 Bielsko-Biała

strona internetowa/ website

www.grupatarczynski.pl

e-mail

hr@tarczynski.pl

telefon/phone

+ 48 726 665 555

114

Polska/Poland Ponad 1000

katalog Pracodawców 2019


Teleste Video Networks Sp. z o.o. Branża/business trade

IT

Informacja o firmie/ company information

Jesteśmy producentem systemów służących do nagrywania i transmisji wideo poprzez sieci IP. Dostarczamy systemy monitorujące infrastrukturę drogową i kolejową oraz europejskie aglomeracje. Prowadzimy projekty w większości krajów europejskich, a także w USA, Chinach oraz Australii.

Zatrudnionych/employed

Polska/Poland 80 świat/global

1400

Stanowiska pracy (działy) dla absolwentów/ job positions for graduates

Programiści, testerzy, projektanci sieci telekomunikacyjnych

Obszary praktyk (działy) dla studentów /apprentship areas for students

Programowanie, testowanie oprogramowania

Kluczowe kompetencje/ core competencies

.NET, C#, C++, Front—End, Angular, testy manualne i automatyczne

Sposób aplikowania/ how to apply

Przez linki aplikacyjne w naszych ogłoszeniach; jeśli masz pytania dotyczące pracy u nas – napisz do Karoliny Gaj (karolina.gaj@teleste.com)

Procedury rekrutacyjne/ recruitment procedures

Jedna rozmowa składająca się z części ogólnej oraz technicznej; w niektórych przypadkach poprzedzona screeningiem telefonicznym

adres firmy/ address

ul. Szybowcowa 31, 54-130 Wrocław ul. Krowoderskich Zuchów 14, 31-272 Kraków

strona internetowa/ website

www.teleste.com

e-mail

karolina.gaj@teleste.com

telefon/phone

+48 71 373 6029

katalog Pracodawców 2019

115


Patronat

Gล รณwni sponsorzy

116

katalog Pracodawcรณw 2019


Sponsorzy

katalog Pracodawcรณw 2019

117


Redakcja: Anna Bajor-Traczyńska, Piotr Stypka Opracowanie graficzne i skład: Aleksander Łukowicz, Adam Matloch Druk: Oficyna Wydawnicza Politechniki Wrocławskiej www.oficyna.pwr.edu.pl © Copyright by Politechnika Wrocławska ISBN 978-83-7493-059-8

118

katalog Pracodawców 2019Wydawca: Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej Wybrzeże Wyspiańskiego 40, 50-370 Wrocław budynek H-14, pok. 1.01-1.05 www.BiuroKarier.pwr.edu.pl

ISBN 978-83-7493-059-8