Packaging Polska Nr 4, 2014

Page 1


TARGI – EASYFAIRS

Firma AREXIM PACKAGING prezentowała między innymi ofertę metalizowanych opakowań kosmetycznych premium sprowadzanych z Chin. „Duże zainteresowanie wzbudziły nowości, między innymi: opakowania akrylowe (słoiki, dyspensery, butelki) oraz szklane i plastikowe pipetki. Niezmienną popularnością cieszyły się słoiki i nakrętki aluminiowe” – podsumowała Ilona Łyscarz, Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu w AREXIM PACKAGING.

Na targach przygotowano Strefę Studenta, gdzie prezentowano m.in. projekty opakowań wyróżnione w konkursie ART OF PACKAGING 2014. Na zdjęciu Monika Grzesik, autorka pojemnika na miód, który zdobył wyróżnienie marki Rosenthal. Małgorzata Kożuch z firmy Actipack prezentuje nowe, dwukolorowe zakrętki Syan do butelek PET dla szamponów oraz żeli pod prysznic.

Tymczasem na stoisku EyeC Polska – producenta systemów do inspekcji wizyjnej druku – trwały rozmowy… Wyróżniona w konkursie ART OF PACKAGING 2014 i wykonana na materiale od UPM Raflatac, etykieta AloeBIO imitująca papier kraft była prezentowana na stoisku drukarni KDS w towarzystwie innych, atrakcyjnych rozwiązań. „Wśród prezentowanych na stoisku KDS etykiet były wzory wykonane techniką fleksograficzną oraz cyfrową. Dużym zainteresowaniem cieszyły się etykiety typu peel off, booklet oraz zdrapki. Wiele osób zwróciło się do nas z zapytaniem o możliwości jakie daje technika cyfrowa, a także o etykiety na papierze typu kraft” – dodała Ewa Brzostek-Ciarcińska, kierownik marketingu w firmie KDS.

34

Packaging Polska 04/14


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.