Page 271

3

Schatten 22 De kostprijs per stuk vind je door een berekening te maken. Heb je genoeg geld om één stuk te kopen? Schat. Vink aan. c

e

€ 3,85

Heb ik met 6 euro genoeg Heb ik met 12,50 euro om één handdoek te genoeg om één cartridge kopen? te kopen?

™ ja ™ neen

™ ja ™ neen d

f

€ 16,50

€ 30,95

em

Heb ik met 7 euro genoeg Heb ik met 1,50 euro om één kom te kopen? genoeg om één doos te kopen?

™ ja ™ neen

™ ja ™ neen

pl

b

€ 37,45

r

Heb ik met 0,50 euro genoeg om één sapje te kopen?

€ 23,95

aa

a

™ ja ™ neen

€ 11,80

Heb ik met 4 euro genoeg om één pak vochtige doekjes te kopen?

™ ja ™ neen

ijk

Hoofdstuk 9

ex

23 Een pizzeria krijgt een bestelling van 8 pizza’s. In de keuken ligt nog een bol pizzadeeg van 1,375 kg. Per pizza heeft men ongeveer 200 gram nodig. Heeft men nog voldoende deeg om de pizza’s te maken? Berekening: Antwoordzin:

In k

24 Mama wil met het gezin op reis. Een drietal vakantieparken hebben een reis in de aanbieding. Mama wil echter niet meer dan 200 euro per dag besteden. Welk vakantiepark behoort nog tot de mogelijkheden? Berekening:

België € 1 398,60 7 dagen

Frankrijk € 874,00 4 dagen

Duitsland € 998,75 5 dagen

Antwoordzin:

269

Formule 1B_2019.indb 269

13/06/19 12:24

Profile for VAN IN

Formule 1 1B (editie 2019) - Inkijkexemplaar  

Meer weten over Formule 1? Ga naar https://www.vanin.be/nl/secundair-onderwijs/wiskunde/formule-1

Formule 1 1B (editie 2019) - Inkijkexemplaar  

Meer weten over Formule 1? Ga naar https://www.vanin.be/nl/secundair-onderwijs/wiskunde/formule-1