Page 1

Seznam vystavovatelů Společnost pro bezlepkovou dietu

Hlavní sponzor akce


Adveni Web: www.bezlepkova.com, www.receptyadveni.cz Facebook: Bezlepkova.com

ADVENI medical, spol. s r.o je český výrobce bezlepkových směsí na pečení z netradičních zdraví prospěšných surovin jako je quinoa, teff, chia, ostropestřec, jedlý kaštan, čirok, konopí, atd., které jsou ve směsích zastoupeny ve významném množství. Nejen nové spektrum chutí, ale i přidaná výživová hodnota - to jsou naše hlavní cíle. Dále vyrábíme bezlepkové instantní kaše a náš repertoár netradičních mouk z přirozeně bezlepkových plodin se skládá již ze 40 druhů. Vyzkoušejte náš chléb ENERGY s chia moukou, mezi českými celiaky přezdívaný "bezlepková Šumava".

-1-


-2-


Bezlepkomanie.cz Web: www.bezlepkomanie.cz Facebook: Bezlepkomanie.cz Bezlepkomanie.cz přináší nové bezlepkové produkty na trh. Široká nabídka produktů od těstovin, chlebových směsí až po bezlepkové delikatesy. Na cestách či v práci se vždy hodí bezlepková omáčka, bezlepková polévka nebo bezlepková boloňská omáčka. Pokud hledáte bezlepkové slané pečivo, bezlepkové chipsy, bezlepkové tyčinky vítejte v Bezlepkomanii! Vyberete si čerstvě upečené bezlepkové pečivo díky perfektně připraveným chlebovým směsím nebo zvolíte bezlepkové pečivo předem připravené? Cílem není zajistit kompletní bezlepkový sortiment, ale takový, který není na českém trhu příliš známý, máme jej osobně vyzkoušený, ale hlavně (a to je priorita) je opravdu dobrý! (nechutná bezlepkově)

-3-


-4-


Bezlepková pekárna Web: www.bezlepkovaprodejna.cz Facebook: Zdravý Styl bezlepková pekárna a prodejna

Jsme česká firma, která se zabývá výrobou bezlepkového pečiva 14 let. Máme v nabídce 70 druhu běžného bezlepkového pečiva a 12 druhů zákusků bez laktózy. Naše společnost vyrábí pouze bezlepkové produkty, aby nemohlo dojít kontaminaci lepkem. Pečeme každý den ve dvousměnném provozu. Snažíme se o cenově dostupné bezlepkové pečivo nejlepší kvality.

-5-


-6-


DAMODARA Josef Nejedlý Web: www.damodara.cz Facebook: Damodara - veganské potraviny Firma DAMODARA vám nabízí veganské a bezlepkové dobroty, které jsou vyráběny ručně a s láskou, vše bez konzervantů, umělých barviv, jakýchkoliv umělých přísad a všeho, co do jídla prostě nepatří. V našem sortimentu najdete výborné luštěninové chipsy a nudličky, ovocné tyčinky, instantní kaše s ovocem, instantní polévky a extrudované křupky a to vše v mnoha příchutích. Nabízíme také výtečná zeleninová koření, bezlepkové mouky, chia semínka, goji, quinou, karob, černou sůl a mnoho dalších zdravých a chutných potravin. Těšíme se na vaši návštěvu.

-7-


-8-


Bezlepková pekárna DOKTOR PEKAŘ Web: www.bezlepkovychleb.cz Facebook: Doktor Pekař

Bezlepková pekárna Doktor Pekař vám přináší zcela novou kvalitu na trhu s bezlepkovým pečivem. Vyrábíme 100% čerstvé bezlepkové pečivo nejvyšší kvality. Naší stálicí a tahounem je bezlepkový kvasový chléb. Novinkou a doslova bezlepkovou revolucí je drobné čerstvé kvasové pečivo, které je téměř k nerozeznání od pečiva lepkového kornspitze, pivní rohlíky, světlé bagety a italské foccacie s rozmarýnem. Každý bezlepkář má nyní možnost si koupit čerstvé nebalené pečivo stejně jako ostatní. Kromě pečiva slaného pečeme také sladké pečivo v prvotřídní kvalitě Luxusní šlehačkové bábovky, muffiny se sezonními příchutěmi, fit koláče plné semínek a ořechů, italské pandorino a mnoho dalších dobrot.

-9-


- 10 -


Fast & Healthy food services, s.r.o. Web: www.fastandhealthy.cz, www.sweetandhealthy.cz Facebook: fastandhealthycz Charakteristika našich produktů je poměrně jednoduchá a je pro ně bez výjimky společné, že neobsahují žádný rafinovaný cukr, žádnou mléčnou laktózu, žádné náhražky a nekvalitní suroviny a samozřejmě pro Vás to nejdůležitější - žádný lepek! Tyto vlastnosti z našich produktů dělají opravdu zdravé a navíc chuťově vynikající jídlo. Naše produkty Vám poslouží jako vyvážené snídaně, svačinky, obědy či večeře a v neposlední řadě tolik vyhledávané mlsání bez výčitek.

- 11 -


- 12 -


El Gofio - MESEC Systémy Web: www.el-gofio.cz Facebook: Gofio.cz

Gofio je víc než mouka. Můžete ho použít na pečení, na přípravu nepečených dezertů nebo z něj udělat rychlou a chutnou kaši k snídani. Gofio je nestarší potravina Kanárských ostrovů, kterou už před 2000 lety vyráběli Guančové, jejich původní obyvatelé. Gofio se vyrábí z celých obilných zrn, která se před rozemletím opraží. Tento jedinečný způsob přípravy dává gofiu nezaměnitelnou chuť, která může zajímavým způsobem zpestřit váš jídelníček. Gofio neobsahuje žádná barviva, konzervanty, ani GMO, je to 100% přírodní produkt. Na veletrhu představíme několik druhů kukuřičného gofia a gofio pro děti (od 6 měsíců). - 13 -


- 14 -


Globus Web: www.globus.cz

Společnost Globus ČR k.s. provozuje v současné době v ČR 15 hypermarketů. Jako jediná společnost na našem trhu má v zázemí každého hypermarketu také vlastní řeznictví. Nic se tedy nepřeváží z místa na místo, vše se vyrábí přímo na místě. Tím odpadá doba potřebná k expedici a distribuci výrobků. Proto si můžete každý den vybrat v našich řeznických pultech ze 120 čerstvých bezlepkových výrobků. Ať už jsou to výrobky vhodné k opékání či na gril, jako jsou špekáčky, či různé druhy steaků v marinádě a kořeněných směsích, z různých druhů mas. Kromě české klasiky se specializujeme také na maso jehněčí, telecí, krůtí, králičí. U našeho pultu se nespletete. Všechny výrobky pochází z jednoho zdroje, není tedy možná záměna. Přijďte a přesvědčte se na vlastní chuťové pohárky. Ochutnávka nabízených uzenin je u nás samozřejmostí.

- 15 -


- 16 -


GOOD FOODS Dobrá jídla,s.r.o. Web : www.good-foods.cz Facebook : https://www.facebook.com/goodfoodsdobrajidla Bezlepková hotová jídla bez éček a konzervantů, která nemusí do ledničky. Na cesty, dovolenou, do kanceláře, ale hlavně na každodenní zdravé stravování s úsporou času. Doba spotřeby 3 roky.

- 17 -


- 18 -


Extrudo Bečice s.r.o. Web: www.extrudo.cz

Výrobce bezlepkových produktů, zejména křehkých chlebů, tyček, kaší a výrobků na vaření jako jsou mouky, strouhanky, polévky a cizrnové směsi. Nově vyrábíme i hotová, bezlepková jídla, která dodáváme do restaurací Globus.

- 19 -


- 20 -


Hamé Web: www.hame.cz; www.hame-eshop.cz Hamé celiakům nabízí více než 500 různých druhů bezlepkových produktů. Jde nejen o kečupy a další výrobky z rajčat, džemy, povidla, okurky a další nakládanou zeleninu, ale také o paštiky, pomazánky a jiné masové výrobky, hotová jídla či kojenecké výživy Hamánek. Množství těchto produktů vhodných pro celiaky tato tradiční česká potravinářská firmy stále rozšiřuje. Na trvanlivé bezlepkové produkty od Hamé se můžete snadno podívat a zakoupit je za výhodné ceny na novém e-shopu www.hame-eshop.cz, kde je i zvláštní sekce věnovaná těmto produktům pro celiaky. Kompletní bezlepkový sortiment Hamé je k dispozici ve speciálním oddíle v katalogu produktů na www.hame.cz.

- 21 -


- 22 -


Honzova bezlepková fabrika Web: http://bezlepkovapizzamrazena.cz

Nabízíme zatím 4 druhy hluboce mražené bezlepkové pizzy. Postupem času plánujeme až 8 druhů. Potvrzení o bezlepkovosti u všech používaných surovin (ATEST). Testováno v laboratoři LABTECH BRNO, provoz schválen KHS Brno-hygiena. Jedná se o tradiční ruční výrobu.

- 23 -


- 24 -


JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o. Web: www.jipek.cz

Jizerské pekárny spol. s r.o. vyrábí bezlepkové výrobky již 20 let. Vyvinula univerzální bezlepkovou mouku Jizerka, kterou nyní vyrábí ve dvou variantách. Dále vyrábí bezlepkové chlebové, knedlíkové a langošové směsi. Spolu s tím více než 50 druhů bezlepkového pečiva z přirozeně bezlepkových surovin. S velkým úspěchem se rozvíjí prodej pečiva v pečících sáčcích, které zajišťují pro celiaka bezpečnost při jeho dopečení a maximálně čerstvou chuť pečiva. Jako pekárna splňuje ta nejpřísnější kritéria pro kontrolu kvality, počínaje certifikátem HACCP, ISO a konče několikrát již obhájeným certifikátem IFS-Food.

- 25 -


- 26 -


KONiPRO s.r.o. Web: www.konipro.cz Facebook: Mražený zákusek JESSY

Zákusky JESSY jsou mražené = čerstvé, lehce stravitelné, bez přidaných "e", bez konzervantů a bez umělých barviv. Jsou vyrobeny v České republice tradiční ruční výrobou. Recept je chráněn vlastním patentem. JESSY je originální, jedinečný, 100% bez lepku. Příchutě: smetanová, kokosová, kakaová Tvary: rolády, kuličky, dorty

- 27 -


- 28 -


KONKORDIA, spol. s r.o Web: www.kukuricnymlyn.cz V sortimentu jsou kukuřičné mouky, krupice, křupky, instantní kaše, strouhanka. Dále rýžová, jahelná a čiroková mouka. Drobné balení sortimentu mlýna lze nakoupit v podnikové prodejně „Celiak zdravá výživa“, Pod Baštami 277/4, 160 00 Praha 6, www.celiakie-praha.cz

- 29 -


Kukuřičné klíčky

- 30 -


Labeta, a.s. Web: www.labeta.cz Facebook: Labeta.cz Zabýváme se výrobou a prodejem suchých sypkých směsí na přípravu pokrmů, jako jsou moučníky, chlebové směsi, přípravky na pečení a jiné. Nově též nabízíme na trh bezlepkové müsli dvou druhů (ovocné a čokoládové). Nejprodávanějšími výrobky jsou: - Slunečnicový chléb bez lepku (Pro přípravu v klasické troubě přidáme vodu, droždí, zpracujeme těsto, necháme cca 70 min. kynout a pečeme při 170–180 °C asi 60 minut. Při použití domácí elektrické pekárny doporučujme program s dobou přípravy cca 2 hodiny. Výrobek neobsahuje laktózu a lepek.) - Univerzální směs bez lepku (Směs nahrazuje mouku. Využít ji můžete na sladké i slané pokrmy. Výrobek neobsahuje laktózu a lepek.)

- 31 -


- 32 -


Liškova bezlepková pekárna s.r.o. Web: www.bezlepkovychleb.cz Facebook: Liškova bezlepková pekárna

Naše filozofie je jednoduchá. Všichni, kdo musí držet bezlepkovou dietu, řeší denně problém s pečivem. Většina bezlepkového pečiva se kvalitou a trvanlivostí ani nepřibližuje pečivu běžnému. Mnoho celiaků doma peče svůj vlastní chléb, ale potýká se s kolísající kvalitou a hlavně s trvanlivostí. My jsme se rozhodli to změnit, a proto vám přinášíme zcela novou kvalitu na trhu s bezlepkovým pečivem. Vyrábíme čistě kváskový čerstvý bezlepkový chléb. Náš chléb je i po několika dnech díky svému živému kváskovému základu ve výborné kondici. Není třeba ho před každým použitím trápit v topinkovači, svou strukturou i chutí se velice blíží běžnému chlebu. - 33 -


- 34 -


Pečeme bez lepku - Cukrárna ve Zdibech Web: www.pecemebezlepku.cz Facebook: www.facebook.com/pecemebezlepku

Cukrárna s vlastní výrobou se specializací na bezlepkové zákusky a dorty. Na našem stánku bude probíhat ochutnávka bezlepkového vánočního cukroví. Otevírací doba: pondělí až neděle 10.00 - 18.00 hod. eshop.pecemebezlepku.cz

- 35 -


- 36 -


Pekáreň Harmónia Web: http://www.pekarenharmonia.sk/ Pekárna Harmónia pro Vás s radostí chystá zdravé a kvalitní výrobky. Pracujeme bez umělých barviv a konzervačních látek. Každý den připravujeme naše bezlepkové potraviny – chleby a pečivo tak, jako kdybychom jsme je pekli pro nás samotné. Garantujeme Vám vysokou kvalitu a bezpečnost našich výrobků. I když je práce s bezlepkovou moukou těžší než s moukou běžnou, přinášíme Vám široký sortiment slaného a sladkého pečiva. Péct bez lepku je náročné, ale není nemožné a nás těší, že Vám naše pečivo chutná. Víme, že celiakie znamená vyloučení tradičních pekařských výrobků ze stravy. U nás však najdete nejen dobrý bezlepkový chléb či koláče, ale i dorty a zákusky. Pro ty, kteří dávají přednost vlastnímu pečení, máme i různé směsi na pečení. - 37 -


- 38 -


SEMIX PLUSO, spol. s r. o. Web: www.semix.cz www.zdravyzivot.com Facebook: https://www.facebook.com/semix.zdravyzivot SEMIX to jsou bezlepkové výrobky nejvyšší kvality. Novinka oceněná Zvláštní cenou prezidenta Potravinářské komory za nejlepší inovativní potravinářský výrobek roku 2014 se jmenuje Čokoládový dort bez lepku. Rýžová kaše s malinami je instantní lahodná, s lyofilizovanými malinami, které jí dodávají svěží chuť. Balena po sáčcích (65 g) v krabičce. Krabička obsahuje 4 sáčky = 4 porce. Z dalších výrobků je potřeba zmínit například pohankové müsli s amarantem, delikates müsli s červeným ovocem, třízrnnou kaši natural, pohankovou kaši čokoládovou, chléb bez lepku vhodný také do domácích pekáren a další.

- 39 -


- 40 -


Vitana Web: www.vitana.cz Facebok: Vitana. Žijte s chutí. Současná Vitana je moderní potravinářskou firmou, jejíž výrobky pomáhají s vařením a pečením. Cílem Vitany je přinášet radost spotřebitelům prostřednictvím kvalitních a chutných výrobků nevyžadujících složitou přípravu. V České republice vyrábí Vitana potraviny již několik desetiletí. Její úspěšné působení na trhu není dáno pouze dokonalou znalostí chutí místních spotřebitelů, ale také sledováním nejnovějších trendů ve stravování. Jako spotřebitelsky orientovaná společnost tedy zohlednila i rostoucí poptávku po bezlepkových výrobcích a poprvé ve své historii uvedla na trh pět bezlepkových novinek. Své bezlepkové portfolio nově otevřela na podzim roku 2015 polévkovými bestsellery (Gulášová, Rajská a Hrachová se slaninou), klasickou omáčkou (Rajská) a delikátní přirozeně fermentovanou sójovkou (Sójová omáčka). Všechny tyto výrobky, které neobsahují žádné konzervanty, mléko ani přidaný glutamát, mají skvělou chuť. - 41 -


- 42 -


ADVENI

FAST&HEALTHY

KUKUŘIČNÝ MLÝN

SEMIX

AMARANTH LIFE

FINE BAKERY

LABETA

SH PRODIET

BEZLEPKOMÁNIE

GLOBUS

BEZLEPKOVÁ PEKÁRNA

GOOD FOODS

LIŠKOVA BEZLEPKOVÁ PEKÁRNA

EL GOFIO

MUSLI NA BLAHO

TEPLÉ A STUDENÉ NÁPOJE MYSLIVEČKOVI

HAMÉ

NATURA NESTLÉ CEREÁLIE

VITANA

DAMODARA DOMÁCÍ DOBROTY DOKTOR PEKAŘ DOVES FARM- NAIRNS

HONZOVA BEZLEPKOVÁ FABRIKA

NOMINAL PEČEME BEZ LEPKU

JITULČINY DOBROTY DREI PAULY ELINAI ITALIA

PEKAŘSTVÍ RYTINOVI JIZERSKÉ PEKÁRNY

POEX

KONIPRO EXTRUDO

RACIO

SCHÄR


WWW.CELIAK.CZ

Akce je pořádána za podpory Úřadu vlády ČR a vládního výboru zdravotně postižených.

Profile for SpBD

Podzimní trh 2015  

Seznam vystavovatelů Předvánoční bezlepkový trh Společnosti pro bezlepkovou dietu Neděle 29. listopadu 2015 na Toulcově dvoře

Podzimní trh 2015  

Seznam vystavovatelů Předvánoční bezlepkový trh Společnosti pro bezlepkovou dietu Neděle 29. listopadu 2015 na Toulcově dvoře

Profile for spbd
Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded