Sleepwell'i tootekataloog 2020 läti keeles

Page 1

Sleepwell

Hilding Anders Baltic AS Loomäe tee 10, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa 75306, Eesti tel +372 624 8098 / +372 517 3633 Pārstāvis Latvijas teritorijā Sales Representative Baltics Telefona numurs: +371 2015 9366 E-pasts: sleepwell@salesrepbaltics.com SW 04-2018

www.sleepwellbed.comCILVĒKS APMĒRAM TREŠDAĻU NO SAVAS DZĪVES PAVADA MIEGĀ. GADA LAIKĀ GULTĀ TIEK PAVADĪTI APMĒRAM ČETRI MĒNEŠI, BET DESMIT GADOS - GANDRĪZ 30 000 STUNDAS. Labs miegs ir dzīves eliksīrs, uzmundrinājums ķermenim un garam, kā arī neaizstājams enerģijas atjaunotājs un svarīgs priekšnoteikums labas veselības nodrošināšanai. Labs miegs ir enerģijas un vitalitātes avots, kas sagatavo mūs katrai nākamajai dienai. Tāpēc ir pārsteidzoši, cik maz uzmanības faktiski tiek pievērsts guļvietai. Cilvēki, kuri visu mūžu guļ vienā izgulētā gultā, bieži vien nespēj saskatīt saikni starp slikto miegu, veselības problēmām un gultas slikto stāvokli. Sleepwell matrači ir radīti, lai nodrošinātu Jums patīkamu atpūtu,

lielisku pašsajūtu un labu veselību. Lai Jūsu ķermenis varētu atpūsties un gūt enerģiju, nepieciešama gulta, kas ļautu muskuļu un kaulu sistēmai atslābināties un atjaunot enerģijas krājumus. Matrača meklējumos nevajadzētu aprobežoties vienīgi ar kataloga pāršķirstīšanu. Apmeklējiet veikalu un noteikti izmēģiniet, vai izvēlētais matracis Jums ir ideāli piemērots. Atrodiet matraci, kas piemērojas Jūsu ķermeņa izliekumiem un šķiet visērtākais. Sleepwell sērija piedāvā Jums plašu dažādu matraču klāstu. Izvēloties Sleepwell matraci, jau pēc pāris naktīm izjutīsiet tā kvalitāti, kā arī paši pamodīsieties atpūtušies un svaigi.

Skaistas dienas iesākumam, ir labs miegs priekšnoteikums ir labs miegs.

I1


2I


SATURS Hilding Anders 4 Kas matraci padara par Sleepwell? 6 Kā izvēlēties matraci? 8 Sleepwell sērijas 11 BLUE 12 RED 18 BLACK 30 Produkti 43 Atsperu matrači 44 Matrači uz koka rāmja 50 Motorizētās gultas 52 Gultu rāmji 53 Continental tipa gultas 54 TOP 60 Matraču aizsardzība 62 Virsmatrači 63 Materiāli un piederumi 69 Mēbeļu audumi 70 Sertifikāti 71 Gultas pamatnes rāmji 72 Spilveni 72 Naktsskapīši 73 Gultas kabatas 73 Soliņi 73 Gultas galvgaļi 74 Gultas kājas 76 Materiāli 78 Bieži uzdotie jautājumi 80

I3


SLEEPWELL AR GODU IEDERĀS HILDING ANDERS ĢIMENĒ Viens no pasaules vadošajiem gultu ražotājiem Hilding Anders ir rūpējies, lai cilvēkiem būtu labs un veselīgs miegs jau kopš 1939. gada. Hilding Anders AB, kura galvenā mītne atrodas Malmē, Zviedrijā, šobrīd darbojas vairāk nekā 60 valstīs un uzņēmumā strādā vairāk nekā 9500 darbinieku. Starp galvenajiem zīmoliem ir gultas un matrači visām vajadzībām un ikvienai gaumei, sākot no visvienkāršākajiem līdz ekskluzīvākajiem. Hilding grupas dārgakmeņi ir zīmoli Carpe Diem Beds, Jensen, Askona, Bico un Slumberland. Sleepwell zīmols, kas tika izveidots 2004. gadā, saglabā uzņēmuma pamatvērtības ziemeļnieciski elegants dizains un labākie materiāli apvienojas vienā veselumā.

VEIKSMES STĀSTS No maza uzņēmuma par globālu koncernu. ∙ 1939. gadā Hilding Andersson atvēra savu mēbeļu rūpnīcu Zviedrijas mazpilsētā Bjärnum. ·

1940. gadu beigās uzņēmumam jau bija reputācija kā ļoti augstas kvalitātes ražotājam.

·

1950. gados pieauga pieprasījums pēc guļamistabas mēbelēm, un Hilding Anders atrada savu nišu.

·

1959. gadā sākās sadarbība ar IKEA, kas turpinās līdz šodienai.

·

1979. gadā sākās sadarbība ar JYSK, kas turpinās līdz šodienai.

·

1980. gadā tika pieņemts lēmums koncentrēties tikai uz gultu ražošanu.

·

1991. gadā Hilding Anders kļuva par Skandināvijas lielāko gultu ražotāju, un jaunas iespējas piedāvāja Eiropas tirgi.

·

Tālākās paplašināšanās princips bija pārņemt vietējos ģimenes uzņēmumus ar līdzīgu izcelsmi un filozofiju - tādējādi uzņēmums vienmēr bija tuvu mērķa tirgus patērētājam un visaptveroši izzināja viņu vajadzības.

·

Šodien Hilding Anders ir vadošais gultu ražotājs Eiropā, Āzijā un Krievijā.

Hilding Anders Baltic AS, kas ražo Sleepwell produktu sērijas, Igaunijā darbojas kopš 2004. gada. Lai nodrošinātu cilvēkiem labu miegu, uzņēmumā ar modernām ražošanas iekārtām strādā gandrīz 360 cilvēki, viena mēneša laikā galvenokārt Ziemeļeiropas tirgum tiek ražoti vidēji 125 000 virsmatrači un vairāk nekā 3000 matrači.

Giving the world a good night’s sleepTM 4I


I5


KAS MATRACI PADARA PAR SLEEPWELL? Plašs sortiments Piedāvājam plašu dažādu atsperu matraču klāstu, sākot no klasiskajiem bonell atsperu sistēmas matračiem līdz matračiem ar multipocket tipa atsperu sistēmām. Papildus atsperu matracim var izvēlēties arī piemērotu matraci uz koka rāmja, virsmatraci vai patiesi komfortablu continental tipa gultu. Plašais audumu sortiments atvieglo savas gultas krāsas toņa izvēli.

Materiāli Sleepwell matrači ir ērti un veselībai draudzīgi. To ražošanā ir izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli un pēc iespējas vairāk dabīgi materiāli - vilna (100%), kokvilna (100%), kokosa šķiedra un latekss. Papildus komfortam Sleepwell matračiem ir lieliska gaisa caurlaidība un spēcīga konstrukcija. Produktos izmantotā vilna, kokvilna, vatīns un pārvalks atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam. Tas nozīmē, ka tie ir ražoti videi draudzīgā veidā, kā arī tajos nav sastopamas cilvēka organismam kaitīgas vielas.

Kvalitāte Sleepwell matraču ražotājs ir Eiropas un Āzijas vadošais matraču un gultu ražotājs Hilding Anders AB - uzņēmums, kura kvalitāti un uzticamību nodrošina vairāk nekā 80 gadu pieredze matraču ražošanā. Visus Sleepwell matračos izmantotos materiālus ir ražojis starptautiski atzīts uzņēmums, un tie atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Sleepwell matračos izmantoto atsperu kvalitāti garantē DIN EN ISO 9001 sertifikāts. Daudziem virsmatračiem ir piešķirts Igaunijas Alerģijas biedrības marķējums.

6I

Sensity™ – pirmais 100% dabīgs materiāls, kas samazina alerģijas un astmas izpausmes

Sensity™ ir unikāla tehnoloģija, kas izstrādāta matraču apstrādei. Tās gaitā audumam tiek pievienotas mikrokapsulas ar dabīgām probiotiskām baktērijām. Šīs brīnišķīgās baktērijas ir pilnīgi nekaitīgas cilvēkiem, bet matrača pārvālkā tās rada mikrofloru, kas nav piemērota, lai izdzīvotu putekļu ērcītes, pelējuma sēnes un kaitīgās baktērijas. Šīs mikrokapsulas ir nostiprinātas auduma šķiedrās un berze, kas rodas saskarē ar cilvēka ķermeni, pakāpeniski izdala baktērijas. Tādējādi pastāvīgi tiek nodrošināta aizsardzība pret nevēlamiem gultas biedriem.

Kāpēc Sensity™ probiotiskās baktērijas ir noderīgas? • Tās absorbē un attīra matraci no atliekām, ko izdala cilvēka ķermenis, kas citādi būtu kā pusdienu galds putekļu ērcītēm un alerģiju izraisošām baktērijām. • Novērš putekļu ērcīšu, pelējuma un kaitīgu baktēriju rašanos. • Neitralizē nepatīkamas smakas matracī.

Ko dara Sensity™?

Piemēroti ikvienai guļamistabai

• Nodrošina labāku higiēnu un tīrību.

Ražojot Sleepwell produktus, uzņēmums balstās uz labāko ilgtermiņa pieredzi un vienmēr vadās, ņemot vērā lietošanas komfortu un izturību. Sleepwell sērijās ikviens atradīs tieši sev piemērotu risinājumu.

• Samazina alerģiju un elpošanas problēmu rašanās riskus. • Neitralizē nepatīkamas smakas. • Pateicoties īpašai mikrokapsulu tehnoloģijai, Sensity™ iedarbība ilgst līdz pat 10 gadiem.


RucoPur™ – vienmēr ideāla gulēšanas temperatūra

Cilvēka ķermenis ir kā visprogresīvākā tehnoloģija, pastāvīgi saglabājot savu ķermeņa temperatūru apmēram 37° C. Mūsu iekšējā kontroles sistēma neļauj organismam pārkarst, bet pasargā mūs no tā ar svīšanas procesu palīdzību. Lai cilvēka ķermenis spētu optimāli funkcionēt, arī audumiem, kas ir tiešā saskarē ar ķermeni, ir jāatbalsta vispārējo regulācijas mehānismu. Šim nolūkam ir izstrādāts novatoriskais RucoPur™ audumu apstrādes process.

Ko dara RucoPur™? • Piešķir audumam hidrofilas īpašības, kas rada piemērotus apstākļus maksimālai mitruma regulēšanai - mazāk svīšanas, mazāk aukstuma sajūtas. • Tas padara audumu patīkami mīkstu un ķermenim draudzīgu. • Nodrošina audumam antistatiskas īpašības

Kā RucoPur™ darbojas? Lai novērstu ķermeņa atdzišanu, audumiem, kas saskaras ar ķermeni, ne vienu vien reizi ievērojamos apjomos jāabsorbē no ķermeņa izdalītais mitrums. No otras puses, audumam jāspēj atbrīvot tā šķiedrās esošo mitrumu tieši tad, kad ķermenim tas ir nepieciešams, tādējādi radot dzesēšanas efektu. RucoPur™ audums ir hidrofils - tas nozīmē, ka tā darbības mehānisms ir gandrīz tikpat gudrs kā mūsu ķermenis. Vienkārši izsakoties, RucoPur™ atpazīst Jūsu ķermeņa dažādas zonas, kurām nakts laikā ir nepieciešama vairāk dzesēšana vai sildīšana, lai nodrošinātu patīkamu un vienmērīgu 37° C temperatūru. RucoPur™ auduma noslēpums slēpjas DMM tehnoloģijā (Dual-Moisture-Management technology), kur auduma šķiedras ar hidrofilām īpašībām absorbē lieko mitrumu.

I7


KĀ IZVĒLĒTIES MATRACI? Mīkstu vai cietu? Matraci uz koka rāmja vai atsperu matraci? Ar virsmatraci vai bez tā? Vai tomēr kontinetāla tipa gultu? Matračos tiek izmantotas dažādas atsperu sistēmas, mīksto pildījumu kombinācijas, no kā veidojas modeļu atšķirība. Tādēļ ir svarīgi, lai, izvēloties matraci, Jūs varētu izmēģināt vismaz trīs līdz četrus dažādus matračus. Protams, ka nepietiek ar matrača vai parauga aptaustīšanu, bet ir svarīgi apgulties un izmēģināt dažādus matračus. Ikvienam ir atšķirīga ķermeņa uzbūve, bet, guļot uz sāniem, mugurkaulam ir jābūt taisnā pozīcijā. Tādējādi asinsrite, muskuļi un skelets relaksējošā stāvoklī var atgūties. Pirms došanās uz veikalu ir saprātīgi padomāt par to, kāds varētu būt Jūsu jaunais matracis mīkstāks vai cietāks nekā pašreizējais, platāks, šaurāks vai garāks, tāda paša veida vai tomēr greznā continental tipa gulta? Vai jāņem vērā alerģijas un muguras problēmas?

8I


IETEIKUMI, KURUS VAJADZĒTU IEVĒROT, IZVĒLOTIES VEIKALĀ MATRACI: Nepareizi! Ja matracis ir pārāk mīksts, tad ķermenis pārāk daudz iespiežas matracī - šāda pozīcija izliec mugurkaulu kā loku.

Nepareizi! Ja matracis ir pārāk ciets, tad gurni un plecu josla nevar pietiekami iespiesties matracī, un viduklis nesaņem atbalstu. Arī šajā pozīcijā mugurkauls izliecas nedabīgā pozīcijā.

1. Jūtieties brīvi, novelciet mēteli un apavus, atslābinieties. 2. Nogulieties gultā un izmēģiniet dažādas pozas. Ieņemiet savu iecienīto pozu, kā to darāt mājās. Noteikti izmēģiniet gulēt arī uz vēdera un muguras. 3. Izjūtiet sava ķermeņa izliekumus. Esot stāvoklī uz muguras, pamēģiniet ievietot savu roku starp muguru un matraci. Ja Jūs varat to izdarīt bez īpašas piepūles, kā arī paliek vēl brīva vieta, tad šis matracis ir pārāk ciets. Un otrādi: ja Jūsu roka starp matraci un ķermeni ievietojas ar grūtībām, tad šis matracis ir pārāk mīksts. 4. Guliet uz sāniem un izjūtiet līdzsvaru. Ja jums šķiet, ka viegli saveraties uz vienu vai otru pusi, tad šis matracis ir pārāk ciets. Bet, ja iegrimstiet matracī pārāk dziļi un Jums ir grūti pagriezties, tad šis matracis ir pārāk mīksts. 5. Izmēģiniet pamata matraci ar dažādiem virsmatračiem, un izjūtiet to atšķirības. 6. Apkopojiet visu izjusto, uz izmēģiniet nākamo matraci.

Pareizi! Matracis sniedz pietiekamu atbalstu viduklim, un plecu un gurnu josla pietiekami iegrimst matracī.

I9


10 I

BLACK

RED

BLUE


SLEEPWELL SĒRIJAS Kā cilvēki mēs visi esam atšķirīgi, mums ir dažādas vēlmes un izvēles, dažādi ieradumi un iespējas. Bet vienā mēs esam līdzīgi - mums visiem vienādi ir nepieciešams labs, atsvaidzinošs miegs. Sleepwell ar savām sērijām BLUE, RED un BLACK atbalsta cilvēku individuālās atšķirības. Ikviens mūsu produktu klāstā atradīs sev tiešo to, kas viņam nepieciešams. Turklāt nav nepieciešams kompromiss attiecībā uz kvalitāti, veselīgumu vai gulēšanas komfortu. Neatkarīgi no tā, kas nosaka Jūsu izvēli - komforts, šarmu, vienkāršības valdzinājums, izturība, grezns dizains vai visprogresīvākās tehnoloģijas Jūs varat būt droši, ja Jūsu miegs būs atspirdzinoši patīkams.

I 11


BLUE Ikviens ir pelnījis labu miegu Sleepwell BLUE sērija ir paredzēta cilvēkiem, kuri novērtē vienkāršības burvību, taču nepieļauj kompromisus attiecībā uz gulēšanas komfortu. Papildus komfortam BLUE sērijas produktus raksturo stabilitāte un ilgs kalpošanas laiks. Visi BLUE produktu sērijā izmantotie materiāli atbilst visaugstākajiem starptautiskajiem standartiem, kā arī nesatur kaitīgas vielas un ražoti videi draudzīgā veidā. Varat būt pārliecināti, ka, pateicoties Eiropas un Āzijas lielākā matraču ražotāja Hilding Anders vairāk nekā 80 gadu ilgajai pieredzei, uzņēmums spēj izstrādāt jaunus risinājumus, kas nodrošina dziļu miegu arī visprasīgākajiem cilvēkiem.

12 I


Matracis uz koka rāmja BLUE POCKET Mēbeļu audums BLUE GAIŠI PELĒKS Virsmatracis TOP PROFILED FOAM Gultas galvgalis H35 Attēlā redzamā matrača uz koka rāmja (90x200 cm) cena kopā ar virsmatraci, gultas galvgali un kājām ir aptuveni 400.-

I 13


14 I


I 15


16 I


BLUE CONTINENTAL

Ērta gulta par pieņemamu cenu

3

2

1

4 Attēlā redzamās continental tipa gultas (160x200 cm) cena kopā ar virsmatraci, gultas galvgali un kājām ir aptuveni 950.-

5 Kvalitatīvs POROLONS

Audums BLUE TUMŠI PELĒKS

IEPAKOTAS 5 ZONU POCKET ATSPERES

5

SKATĪT VAIRĀK:

6

3

4

ČETRKANTAINAS KONUSVEIDA KĀJAS BĒRZS / 18 cm

1 Continental tipa gultas 2 Virsmatracis TOP HR-FOAM PLUS 3 Gultas galvgalis H35 4 Gultas kājas 5 Materiāli 6 Mēbeļu audums BLUE TUMŠI PELĒKS

54. lpp. 65. lpp. 74. lpp. 76. lpp. 78. lpp. 70. lpp.

I 17


RED Prieks par labu miegu Sleepwell RED sērija ir domāta Jums, ja novērtējat augstu kvalitāti un esat pārliecināti, ka veselīgs miegs un kompromiss saistībā ar to nav savietojamas vērtības - ērta guļvieta ir veselības un vitalitātes avots. Hilding Anders ilgā pieredze ir radusi labāko izteiksmi Sleepwell RED sērijas veidolā - no plašā produktu klāsta ikviens miega baudītājs atradīs sev augstākās kvalitātes un vispiemērotākā komforta līmeņa guļvietu, matraci, matraci uz koka rāmja vai continental tipa gultu. Izvēlētos RED sērijas produktos ir izmantots par parasto porolonu augstākas kvalitātes un atsperīgāks high resilience porolons, bet guļot Jūsu ķermeni ieskauj formu piešķirošais Serene™ porolons. Atšķirībā no klasiskā memory vai visco porolona, Serene™ porolons saglabā savas patīkamās ķermeņa atbalsta īpašības arī vēsās telpās. RED sērijas būtiskā papildvērtība ir inovatīvās auduma apstrādes tehnoloģijas izmantošana. Sensity™ tehnoloģija palīdz novērst putekļu ērcīšu, pelējuma un kaitīgo baktēriju vairošanos, tādējādi samazinot alerģiju un elpošanas problēmu rašanos.

18 I


RED CONTINENTAL CLASSIC Mēbeļu audums RED GAIŠI BĒŠS Virsmatracis TOP LATEX Gultas galvgalis BRIS Soliņš ULVASEN Attēlā redzamās continental tipa gultas (160x200 cm) cena kopā ar virsmatraci, gultas galvgali un kājām ir aptuveni 1500.Soliņa (platums 150 cm) cena ir aptuveni 280.-

I 19


20 I


I 21


RED POCKET STORAGE CONTINENTAL

3

2

5

1

Praktisks gultas risinājums par saprātīgu cenu 4

Attēlā redzamā komplekta, kurā ietilpst 2 RED Pocket Storage matrači uz koka rāmja 90x200cm, gultas galvgalis un kājas, ir aptuveni 1300.-

RED POCKET STORAGE

SKATĪT VAIRĀK: 1 Continental tipa gultas 2 Virsmatrači 3 Gultas galvgalis ROSLIDEN 4 Gultas kājas 5 Naktsskapīši

22 I

54. lpp. 63. lpp. 74. lpp. 76. lpp. 73. lpp. 90x200 cm komplekta aptuvenā cena ir 750.-


I 23


24 I


RED POCKET MATRACIS UZ KOKA RĀMJA

3

2

1

Kvalitatīvs gultas risinājums par saprātīgu cenu

4

Attēlā redzamā matrača uz koka rāmja (90x200 cm) cena kopā ar virsmatraci, gultas galvgali un kājām ir aptuveni 600.-

Virsmatracis TOP HR-FOAM

2

HIGH RESILIENCE POROLONS

Audums RED GAIŠI BĒŠS

5

IEPAKOTAS 5 ZONU POCKET ATSPERES

5 SKATĪT VAIRĀK:

6

3

4

KONUSVEIDA KĀJAS

1 Matrači uz koka rāmja 2 Virsmatracis TOP HR-FOAM 3 Gultas galvgalis DIONE 4 Gultas kājas 5 Materiāli 6 Mēbeļu audums RED GAIŠI BĒŠS

50. lpp. 64. lpp. 74. lpp. 76. lpp. 78. lpp. 70. lpp.

I 25


RED CONTINENTAL FRAME

3

6 2

1

4

Virsmatracis TOP LATEX LUX ar mēbeļu auduma apdari

Risinājums tiem, kas novērtē labu miegu Attēlā redzamās continental tipa gultas (160x200 cm) cena kopā ar virsmatraci, gultas galvgali, kabatām (2 gab.) un kājām ir aptuveni 1400.-

2 5

IEPAKOTAS 5 ZONU POCKET ATSPERES

SKATĪT VAIRĀK:

4 26 I

ČETRKANTAINAS KONUSVEIDA KĀJAS

1Continental tipa gultas 2 Virsmatracis TOP LATEX LUX ar mēbeļu auduma apdari 3 Gultas galvgalis KNAPPAD 4 Gultas kājas 5 Materiāli 6 Mēbeļu audums RED TUMŠI PELĒKS

54. lpp. 67. lpp. 74. lpp. 76. lpp. 78. lpp. 70. lpp.


I 27


28 I


RED MOTORIZĒTĀ GULTA 3

2

5

1

Maini stāvokli ar vienu pirksta pieskārienu 4

Attēlā redzamās RED motorizētās gultas (180x200 cm) cena kopā ar virsmatraci un kājām ir aptuveni 2000.-

Virsmatracis TOP LATEX ETNO DUO IEPAKOTAS 5 ZONU POCKET ATSPERES

2

6

SKATĪT VAIRĀK: 1 Motorizētās gultas 2 Virsmatracis TOP LATEX ETNO DUO 3 Gultas galvgalis ARATORP 4 Gultas kājas 5 Naktsskapīši 6 Materiāli

52. lpp. 65. lpp. 75. lpp. 76. lpp. 73. lpp. 78. lpp.

I 29


BLACK Izmeklētiem sapņiem Sleepwell BLACK produktu sērija ir paredzēta tiem, kas samierinās tikai ar pašu labāko. Tiem, kuriem ir svarīgs lietošanas komforts, vislabākā kvalitāte un elegants dizains. BLACK sēriju Sleepwell ar lepnumu uzskata par savu flagmani. Par šīs sērijas kvalitātes garantiju un līmeņa rādītāju ir Hilding Anders citi luksusa zīmoli, kas runā paši par sevi: Jensen, Carpe Diem, Bico, Pullmann, Andre Renault un Ekens. BLACK kolekcijā bez izņēmumiem tiek izmantotas 7 zonu atsperes, kas nodrošina īpaši kvalitatīvu gulēšanas komfortu. Tādējādi Jūsu ķermenim visā miega cikla periodā tiek nodrošināts ergonomisks gulēšanas stāvoklis. Šīs sērijas materiālu klāsts sniedzas no high resilience porolona līdz profilētam lateksam (4,5 cm) un perforētam Serene™ porolonam. RucoPur™ inovatīvā tehnoloģija, kas tiek izmantota matraču auduma apstrādē, miega laikā regulē Jūsu ķermeņa miega temperatūru.

BLACK CONTINENTAL

Mēbeļu audums BLACK MELNS Virsmatracis TOP LATEX LUX Gultas galvgalis GEOMETRY Attēlā redzamās continental tipa gultas (160x200 cm) cena kopā ar virsmatraci, gultas galvgali un kājām ir aptuveni 2100.-

30 I


I 31


32 I


I 33


34 I


BLACK AR ATVILKTNĒM

Ērts luksusa klases gultas risinājums

3

6 2

1

4

Virsmatracis TOP LATEX LUX ar mēbeļu auduma apdari IEPAKOTAS 7 ZONU MULTIPOCKET ATSPERES

Attēlā redzamās continental tipa gultas (180x200 cm) cena kopā ar virsmatraci, gultas galvgali un kājām ir aptuveni 2300.-

2

5 Praktiska atvilktne lietu uzglabāšanai

4

ČETRKANTAINAS KONUSVEIDA KĀJAS

SKATĪT VAIRĀK: 1 Continental tipa gultas 2 Virsmatracis TOP LATEX LUX ar mēbeļu auduma apdari 3 Gultas galvgalis LINED 4 Gultas kājas 5 Materiāli 6 Mēbeļu audums BLACK ZILS

54. lpp. 67. lpp. 75. lpp. 76. lpp. 78. lpp. 70. lpp.

I 35


36 I


I 37


38 I


BLACK MULTIPOCKET MATRACIS UZ KOKA RĀMJA

3

2

6

1

Premium klases gultas risinājums

4

Attēlā redzamā matrača uz koka rāmja (90x200 cm) cena kopā ar virsmatraci, gultas galvgali un kājām ir aptuveni 950.-

PROFILĒTS LATEKS 50 mm

5 5

IEPAKOTAS 7 ZONU MULTIPOCKET ATSPERES

VAATA LISAKS:

3 4

ČETRKANTAINAS KONUSVEIDA KĀJAS

1 Matrači uz koka rāmja 2 Virsmatracis TOP LATEX LUX 3 Gultas galvgalis PILLOW 4 Gultas kājas 5 Materiāli 6 Mēbeļu audums BLACK SARKANBRŪNS

50. lpp. 66. lpp. 75. lpp. 76. lpp. 78. lpp. 70. lpp.

I 39


40 I


PRODUKTI

I 41


ATSPERU MATRAČI BLUE BONELL

Vienkāršs produkts par pieņemamu cenu Tehniskie dati

LL BONRIENG

VIDĒJS CIETĪBA

SP

INSIDE

BLUE POCKET

ATSPERES

bonell 2.4

AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 40°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

porolons 20 + filcs

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm)

18

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

Gulēšanas komforts par izdevīgu cenu Tehniskie dati

KET POC RING SP

CIETS

INSIDE

BLUE POCKET PLUS

ATSPERES

iepakotas 5 zonu pocket

AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 40°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

porolons 30 / porolons 20

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm)

19

Atsperu matrača Blue Pocket tālāka attīstība

CIETS un

SPRING INSIDE

42 I

Atsperu zonas piešķir komfortu un nodrošina ķermenim labāku atbalstu. Vienā pusē ir 3 cm un otrā pusē 2 cm augstas kvalitātes porolons, kas ļauj izvēlēt sev piemērotas cietības matrača pusi. Matrača pārvalks ir no gaiša stretch auduma. Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

Tehniskie dati

POCKET

Stiprinātas bonell atsperes. Komfortu piešķir atsperu bloku pārklājošais filca slānis. Abas puses ir oderētas ar augstas kvalitātes porolonu. Matrača pārvalks ir no gaiša stretch auduma. Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

VIDĒJS CIETĪBA

ATSPERES

iepakotas 5 zonu pocket

AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 40°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

Jute latekss 20 / porolons 30

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm)

19

Atsperu zonas piešķir komfortu un nodrošina ķermenim labāku atbalstu. Vienā pusē ir Jute latekss, kas ražots no dabīga kaučuka sulas, bet otrā pusē - augstas kvalitātes porolons. Atsperu zonas piešķir komfortu un nodrošina ķermenim labāku atbalstu. Matrača pārvalks ir no gaiša stretch auduma. Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.


ATSPERU MATRAČI BLUE ORTHOPEDIC

Gulēšanas komforts cietākas guļvietas cienītājiem Tehniskie dati

POCKET SPRING

CIETS

INSIDE

BLUE CHILDREN

VEDRU

iepakotas 5 zonu pocket

AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 40°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

profilēts porolons 50 / kokosškiedra 5 + porolons 20

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm)

22

Atsperu zonas piešķir komfortu un nodrošina ķermenim labāku atbalstu. Vienā pusē ir augstas kvalitātes profilēts porolons, otrā pusē kokosšķiedra + porolons. Tādējādi sev var izvēlēties piemērotas cietības matrača pusi. Matrača pārvalks ir no gaiša stretch auduma. Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

Vienkāršs un ērts risinājums bērnu gultām Tehniskie dati

MĪKSTS

BLUE CHILDREN PLUS

ATSPERES

mini-bonell

AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 40°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Sensity™

SATURS (mm)

porolons 20

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm)

12

Klasiskās mini-bonell atsperes. Abas puses ir oderētas ar augstas kvalitātes porolonu. Gaišais stretch audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu, 100% dabīgu Sensity™ tehnoloģiju. Uz apdares joslas, kas ir izdaiļota ar jautriem dekorējumiem, bērns pirms gulētiešanas var skaitīt aitas. Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Izmēri (cm) 70x155, 80x200, 90x200.

Vienkāršs un ērts risinājums bērnu gultām Tehniskie dati

MĪKSTS

ATSPERES

mini-pocket

AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 40°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Sensity™

SATURS (mm)

porolons 20

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm)

13

Klasiskās mini-pocket atsperes. Abas puses ir oderētas ar augstas kvalitātes porolonu. Gaišais stretch audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu, 100% dabīgu Sensity™ tehnoloģiju. Uz apdares joslas, kas ir izdaiļota ar jautriem dekorējumiem, bērns pirms gulētiešanas var skaitīt aitas. Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Izmēri (cm) 70x155, 80x200, 90x200.

I 43


ATSPERU MATRAČI Iecienītākais matracis Sleepwell kolekcijā

S

RED POCKET O P

K

PR

O

D

U

PU

R

TS

Tehniskie dati

MĪKSTS vai KET POC RING SP

INSIDE

44 I

CIETS

ATSPERES

iepakotas 5 zonu pocket

AUDUMS

viskoze / poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 40°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Sensity™

SATURS (mm)

HR porolons 30

ODERĒJUMS

vilna / kokvilna

AUGSTUMS (cm)

22

Var izvēlēties atsperu cietību. Abas puses ir oderētas ar High Resilience porolonu. Papildu komfortu piedāvā vienā pusē esoša vilna (ziemas puses), bet otrā pusē esoša kokvilna (vasaras puse). Gaišais stretch audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu, 100% dabīgu Sensity™ tehnoloģiju. Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums, kokvilna, vilna un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.


ATSPERU MATRAČI RED POCKET PLUS

Atsperu matrača RED Pocket tālāka attīstība Tehniskie dati

VIDĒJS CIETĪBA MEMORY FOAM INSIDE

un

POCKET SPRING

CIETS

INSIDE

RED POCKET ETNO

ATSPERES

iepakotas 5 zonu pocket

AUDUMS

kokvilna / poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 40°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Sensity™

SATURS (mm)

HR porolons 30 / Visco porolons 30

ODERĒJUMS

kokvilna

AUGSTUMS (cm)

22

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

Matraču flagmanis ar iepakotām atsperēm Tehniskie dati

MĪKSTS KET POC RING SP

INSIDE

RED ORTHOPEDIC

vai CIETS

ATSPERES

iepakotas 5 zonu pocket

AUDUMS

viskoze / poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 40°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Sensity™

SATURS (mm)

latekss 30

ODERĒJUMS

vilna / kokvilna

AUGSTUMS (cm)

22

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

SP

INSIDE

Var izvēlēties atsperu cietību. Abas puses ir oderētas ar dabīgo lateksu. Papildu komfortu piedāvā vienā pusē esoša vilna (ziemas puses), bet otrā pusē esoša kokvilna (vasaras puse). Matrača malās ir 3D auduma sloksne, kas nodrošina labāku gaisa plūsmu matracī. Gaišais stretch audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu, 100% dabīgu Sensity™ tehnoloģiju. Audumam īpašu efektu piešķir Hāpsalu nacionālais šalles motīvs. Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums, kokvilna un vatelīns atbilst starptautiskajam OekoTex 100 standartam.

Lielisks risinājums muguras problēmu gadījumā Tehniskie dati

KET POC RING

Vienā pusē ir High Resilience porolons, otrā pusē perforēts Serene™ porolons, kas apkārt ķermenim veido mīkstu un patīkamu formu, tādējādi nodrošinot maksimālu relaksāciju gan muskuļiem, gan arī skeletam. Papildu komfortu nodrošina matracim abās pusēs esošā kokvilna. Matrača malās ir 3D auduma sloksne, kas nodrošina labāku gaisa plūsmu matracī. Gaišais stretch audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu, 100% dabīgu Sensity™ tehnoloģiju. Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums, kokvilna un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

CIETS

ATSPERES

iepakotas 5 zonu pocket

AUDUMS

kokvilna / poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 40°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Sensity™

SATURS (mm)

profilēts HR porolons 40 / kokosškiedra 20

ODERĒJUMS

kokvilna

AUGSTUMS (cm)

24

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

Vienā matrača pusē ir ļoti stingrs dabīgo kokosšķiedru slānis, bet otrā pusē - profilēts High Resilience porolons. Tādējādi sev var izvēlēties piemērotas cietības matrača pusi. Papildu komfortu nodrošina matracim abās pusēs esošā kokvilna. Matrača malās ir 3D auduma sloksne, kas nodrošina labāku gaisa plūsmu matracī. Gaišais stretch audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu, 100% dabīgu Sensity™ tehnoloģiju. Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

I 45


ATSPERU MATRAČI BLACK MULTIPOCKET

Augstākā klase – vairāk nekā 500 atsperes uz vienu kvadrātmetru Tehniskie dati

MULTI-

ET POCRIKNG SP

CIETS

INSIDE

poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 60°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Sanitized™, RucoPur™

SATURS (mm)

HR porolons 50 / HR porolons 30

ODERĒJUMS

vilna / kokvilna

AUGSTUMS (cm)

24

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

R

TS

Tehniskie dati

K

AUDUMS

O P

PR

O

D

U

PU

iepakotas 7 zonu multipocket

Grezniem sapņiem – Sleepwell kolekcijas flagmanis

S

BLACK MULTIPOCKET LUX

ATSPERES

MULTI-

ET POCRIKNG SP

INSIDE

46 I

Atsperu sistēmu kvalitāti garantē DIN EN ISO 9001 sertifikāts. Lielais atsperu skaits nodrošina maksimālu atbalstu. Abas puses ir oderētas ar High Resilience porolonu. Vienā pusē ir mazliet biezāks slānis nekā otrā pusē, kas ļauj ikvienam izvēlēt sev piemērotas cietības matrača pusi. Papildu komfortu piedāvā vienā pusē esoša vilna (ziemas puses), bet otrā pusē esoša kokvilna (vasaras puse). Audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu Sanitized™ tehnoloģiju. Turklāt audumam ir veikta RucoPur™ apstrāde, kuras rezultātā audums reaģē uz ķermeņa temperatūras izmaiņām, samazina svīšanas iespēju, kā arī ir tam piemīt antistatiska iedarbība. Matrača pārvalks ir no gaiša stretch auduma. Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums, kokvilna, vilna un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

VIDĒJA CIETĪBA

ATSPERES

iepakotas 7 zonu multipocket

AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 60°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Sanitized™, RucoPur™

SATURS (mm)

mikroperforēts viļņainais latekss 50

ODERĒJUMS

kokvilna / vilna

AUGSTUMS (cm)

26

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

Atsperu kvalitāti garantē DIN EN ISO 9001 sertifikāts. Lielais atsperu skaits nodrošina maksimālu atbalstu ķermenim. Vienā matrača pusē ir dabīgs mikroperforēts viļņainais latekss. Papildu komfortu piedāvā vienā pusē pievienotais vilnas slānis. Audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu Sanitized™ tehnoloģiju. Turklāt audumam ir veikta RucoPur™ apstrāde, kuras rezultātā audums reaģē uz ķermeņa temperatūras izmaiņām, samazina svīšanas iespēju, kā arī ir tam piemīt antistatiska iedarbība. Matrača pārvalks ir no gaiša stretch auduma. Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums, kokvilna, vilna un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.


I 47


MATRAČI UZ KOKA RĀMJA BLUE BONELL

Vienkāršs gultas risinājums par pieņemamu cenu Tehniskie dati

LL BONRIENG SP

INSIDE

BLUE POCKET

VIDĒJA CIETĪBA

ATSPERES

bonell 2.4

AUDUMS

poliesters

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

porolons 20 + filcs

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm) bez kājām

24

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200. Produktus var pasūtīt arī pēc individuāliem izmēriem - 190 un 210 cm garumā.

Komfortabls gultas risinājums par pieņemamu cenu Tehniskie dati

KET POC RING SP

INSIDE

RED POCKET

CIETS

ATSPERES

iepakotas 5 zonu pocket

AUDUMS

poliesters

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

porolons 30

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm) bez kājām

25

Augstas kvalitātes gultas risinājums par pieņemamu cenu

MĪKSTS vai POCKET INSIDE

48 I

Atsperu zonas piešķir komfortu un nodrošina ķermenim labāku atbalstu. Sortimentā ir 2 dažādu toņu mēbeļu audumi (70. lpp.), papildus var iegādāties ar tādu pašu audumu pārklātu gultas galvgali (74. lpp.). Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200. Produktus var pasūtīt arī pēc individuāliem izmēriem - 190 un 210 cm garumā.

Tehniskie dati

SPRING

Stiprinātas bonell atsperes. Komfortu piešķir atsperu bloku pārklājošais filca slānis. Kā satura materiāls ir izmantots augstas kvalitātes porolons. Sortimentā ir 2 dažādu toņu mēbeļu audumi (70. lpp.), papildus var iegādāties ar tādu pašu audumu pārklātu gultas galvgali (74. lpp.). Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

CIETS

ATSPERES

iepakotas 5 zonu pocket / mini-bonell

AUDUMS

poliesters

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

HR porolons 30

ODERĒJUMS

kokvilna

AUGSTUMS (cm) bez kājām

31

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200. Produktus var pasūtīt arī pēc individuāliem izmēriem - 190 un 210 cm garumā.

Divslāņu atsperu sistēma - augšpusē 5 zonu iepakotas pocket atsperes, apakšā - mini-bonell atsperes. Var izvēlēties pocket atsperu cietību. Oderēts ar High Resilience porolonu. Papildu komfortu piedāvā vienā pusē pievienotais kokvilnas slānis. Sortimentā ir 6 dažādu toņu mēbeļu audumi (70. lpp.), papildus var iegādāties tāda paša auduma gultas kabatas (73. lpp.) vai ar tādu pašu audumu pārklātu gultas galvgali (74. lpp.). Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums, kokvilna un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.


MATRAČI UZ KOKA RĀMJA RED POCKET STORAGE

Praktisks gultas risinājums Tehniskie dati ATSPERES

iepakotas 5 zonu pocket

AUDUMS

poliesters

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

HR porolons 30

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm) bez kājām

56

Jūs varat izvēlēties 5 zonu kabatiņu atsperu stiprumu gultas matracim. Gultai ir klusas un noslēgtas gāzes eņģes. Oderēts ar High Resilience porolonu. Papildu komfortu piedāvā pievienotais kokvilnas slānis. Sortimentā ir 6 dažādu toņu mēbeļu audumi (70. lpp.), papildus var iegādāties tāda paša auduma gultas kabatas (73. lpp.) vai ar tādu pašu pārklātu gultas galvgali (74. lpp.). Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Izmēri (cm) 80x200,90x200,120x200. No divām gultām uz rāmja var izveidot arī continental tipa gultu ar izmēriem 160 vai 180 cm. VIDĒJA CIETĪBA vai KET POC RING SP

INSIDE

BLACK MULTIPOCKET

CIETS

Premium klases gultas risinājums Tehniskie dati ATSPERES

iepakotas 7 zonu multipocket / mini-bonell

AUDUMS

poliesters

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

HR porolons 50

ODERĒJUMS

kokvilna

AUGSTUMS (cm) bez kājām

33

Atsperu sistēmu kvalitāti garantē DIN EN ISO 9001 sertifikāts. Lielais atsperu skaits nodrošina maksimālu atbalstu ķermenim. Oderēts ar High Resilience porolonu. Papildu komfortu piedāvā vienā pusē pievienotais kokvilnas slānis. Sortimentā ir 8 dažādu toņu mēbeļu audumi (70. lpp.), papildus var iegādāties ar tādu pašu audumu pārklātu gultas galvgali (74. lpp.). Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums, kokvilna un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200. Produktus var pasūtīt arī pēc individuāliem izmēriem - 190 un 210 cm garumā.

MULTI-

ET POCRIKNG SP

INSIDE

CIETS

I 49


MOTORIZĒTĀS GULTAS RED MOTORIZĒTĀ GULTA

Maini stāvokli ar vienu pirksta pieskārienu Tehniskie dati ATSPERES

iepakotas 5 zonu pocket

AUDUMS

poliesters

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

HR porolons 30

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm) bez kājām

34

Izmēri (cm) 80x200, 90x200. No divām motorizētām gultām ar speciāla virsmatrača palīdzību var izveidot lielāku gultu, kuras izmēri ir 160x200 vai 180x200 cm.

KET POC RING SP

INSIDE

50 I

Sastāv no motorizēta pamatnes rāmja, atsperu matrača un atsperu matrača metāla norobežojumu pārsegiem. Var izvēlēties atsperu cietību. Matrača, kas sastāv no 5 zonu pocket atsperēm, abas puses ir oderētas ar High Resilience porolonu. Piemērots virsmatracis ir jāiegādājas atsevišķi. Sortimentā ir 6 dažādu toņu mēbeļu audumi (70. lpp.), papildus var iegādāties tāda paša auduma gultas kabatas (73. lpp.) vai ar tādu pašu audumu pārklātu gultas galvgali (74. lpp.). Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.


GULTU RĀMJI BLUE GULTAS RĀMIS

Vienkāršs gultas risinājums par pieņemamu cenu Tehniskie dati AUDUMS

poliesters

AUGSTUMS (cm) bez kājām

8

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200. Produktus var pasūtīt arī pēc individuāliem izmēriem - 190 un 210 cm.

RED GULTAS RĀMIS

Gultas rāmis ir lielisks risinājums, ja vēlaties sev individuālāka izskata guļvietu. Gultas rāmim iegādāto matraci var novietot gan garenvirzienā, gan šķērsvirzienā. Tas nodrošina matracim ilgāku lietošanas laiku. Koka rāmis ir pārklāts ar augstas kvalitātes audumu. Sortimentā ir 2 dažādu toņu mēbeļu audumi (70. lpp.). Papildus var iegādāties ar tādu pašu audumu pārklātu gultas galvgali (74. lpp.). Audums, kokvilna un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Kvalitatīvs gultas risinājums Tehniskie dati AUDUMS

poliesters

SATURS (mm)

HR porolons 30

AUGSTUMS (cm) bez kājām

15

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200. Produktus var pasūtīt arī pēc individuāliem izmēriem - 190 un 210 cm garumā.

Gultas rāmis ir lielisks risinājums, ja vēlaties sev individuālāka izskata guļvietu. Gultas rāmim iegādāto matraci var novietot gan garenvirzienā, gan šķērsvirzienā. Tas nodrošina matracim ilgāku lietošanas laiku. Papildu komfortu uz gultas rāmja piedāvā uz gultas rāmja High Resilience porolons. Koka rāmis ir pārklāts ar augstas kvalitātes audumu. Sortimentā ir 6 dažādu toņu mēbeļu audumi (70. lpp.) Papildus var iegādāties ar tādu pašu audumu pārklātu gultas galvgali (74. lpp.). Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums, kokvilna un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

I 51


CONTINENTAL TIPA GULTAS BLUE CONTINENTAL

Ērta gulta par pieņemamu cenu Tehniskie dati

KET POC RING SP

INSIDE

ATSPERES

iepakotas 5 zonu pocket

AUDUMS

poliesters

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

porolons 20

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm) bez kājām

40

Sastāv no diviem matračiem uz koka rāmja bez atsperēm un atsperu matrača. Matracis sastāv no iepakotām 5 zonu pocket atsperēm. Atsperu zonas piešķir komfortu un nodrošina ķermenim labāku atbalstu. Atsperu matrača abas puses ir oderētas ar augstas kvalitātes porolonu. Piemērotu virsmatraci var iegādāties papildus, izvēloties to no TOP sērijas plašā sortimenta (62. lpp.). Sortimentā ir 2 dažādu toņu mēbeļu audumi. Papildus var iegādāties ar mēbeļu audumu pārklātu gultas galvgali (74. lpp.). Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam. Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140,200, 160x200, 180x200. Produktus var pasūtīt arī pēc individuāliem izmēriem - 190 un 210 cm garumā.

Gultas galvgalis H35 CIETS

Virsmatracis TOP PROFILED FOAM Iepakotas 5 ZONU POCKET

Kvalitatīvs POROLONS

52 I


CONTINENTAL TIPA GULTAS

TS

S

RED CONTINENTAL O

K

O

D

U

PU

R

MATRACIS Tehniskie dati

PR

P

Risinājums tiem, kas novērtē labu miegu

ATSPERES

iepakotas 5 zonu pocket

AUDUMS

poliesters

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

HR porolons 30

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm)

22

Komplekts sastāv no diviem matračiem uz koka rāmja ar bonell atsperēm un atsperu matrača. Var izvēlēties atsperu matrača atsperu cietību. Apakšējie matrači uz koka rāmja ir oderēti ar augstas kvalitātes porolonu, bet matracis ar 5 zonu iepakotajām atsperēm - ar High Resilience porolonu. Piemērotu virsmatraci var iegādāties papildus, izvēloties to no TOP sērijas plašā sortimenta (62. lpp.). Sortimentā ir 6 dažādu toņu mēbeļu audumi (70. lpp.), papildus var iegādāties tāda paša auduma gultas kabatas (73. lpp.) vai ar mēbeļu audumu pārklātu gultas galvgali (74. lpp.). Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam. Izmēri (cm) 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Produktus var pasūtīt arī pēc individuāliem izmēriem - 190 un 210 cm garumā.

MĪKSTS vai KET POC RING SP

INSIDE

Gultas galvgalis GEOMETRY

CIETS

Virsmatracis TOP HR FOAM

Iepakotas 5 ZONU POCKET

HIGH RESILIENCE POROLONS

MATRACIS UZ KOKA RĀMJA Tehniskie dati ATSPERES

bonell 2.4

AUDUMS

poliesters

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

filcs + porolons 20

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm) bez kājām

28

I 53


CONTINENTAL TIPA GULTAS RED CONTINENTAL TIPA GULTA UZ GULTAS PAMATA RĀMJA MATRACIS Tehniskie dati ATSPERES

iepakotas 5 zonu pocket

AUDUMS

poliesters

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

HR porolons 30

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm)

22

Stilīga gulta par pieņemamu cenu

Sastāv no viena vai diviem (platums 160 un 180 cm) pamatnes rāmjiem un atsperu matrača. Var izvēlēties atsperu cietību. Lai mīkstinātu pamatnes rāmjus, tiem ir pievienots 3 cm High Resilience porolona slānis, bet matračiem ar 5 zonu iepakotām atsperēm - abās pusēs ir HR porolons. Piemērotu virsmatraci var iegādāties atsevišķi no TOP sērijas plašā sortimenta (62. lpp.). Ir pieejami 6 dažādi toņu mēbeļu audumi (70. lpp.). Papildus var iegādāties ar mēbeļu audumu pārklātu gultas galvgali un gultas kabatas (73. lpp.)., kur vai ievietot žurnālus, pulti, zāles utt (74. lpp.). Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam. Šim gultas risinājumam iesakām vismaz 18cm augstas gultas kājas. Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Var pasūtīt arī pēc individuāliem izmēriem - 190 un 210cm garumā.

MĪKSTS vai KET POC RING SP

INSIDE

Gultas galvgalis GEOMETRY

CIETS

Virsmatracis TOP LATEX LUX ar mēbeļu auduma apdari

iepakotas 5 ZONU POCKET HIGH RESILIENCE POROLONS

MATRACIS UZ KOKA RĀMJA Tehniskie dati

54 I

ATSPERES

-

AUDUMS

poliesters

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

HR porolons 30

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm) bez kājām

15


CONTINENTAL TIPA GULTAS BLACK CONTINENTAL

Miega baudītāju sapnis MATRACIS Tehniskie dati ATSPERES

iepakotas 7 zonu multipocket

AUDUMS

poliesters

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

HR porolons 50 / HR porolons 30

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm)

24

Sastāv no diviem matračiem uz koka rāmja ar pocket atsperēm un atsperu matrača. Matracis sastāv no iepakotām 7 zonu multipocket atsperēm. Atsperu sistēmu kvalitāti garantē DIN EN ISO 9001 sertifikāts. Atsperu matrača abas puses ir oderētas ar High Resilience porolonu. Vienā pusē ir mazliet biezāks slānis nekā otrā pusē, kas ļauj ikvienam izvēlēt sev piemērotas cietības matrača pusi. Piemērots virsmatracis ir jāiegādājas atsevišķi. Sortimentā ir 8 dažādu toņu mēbeļu audumi (70. lpp.), papildus var iegādāties tāda paša auduma gultas kabatas (73. lpp.) vai ar mēbeļu audumu pārklātu gultas galvgali (75. lpp.). Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam. Izmēri (cm) 120x200,140,200, 160x200, 180x200. Produktus var pasūtīt arī pēc individuāliem izmēriem - 190 un 210 cm garumā.

MULTI-

ET POCRIKNG SP

INSIDE

Gultas galvgalis LINED CIETS

Virsmatracis TOP LATEX LUX

Iepakotas 7 ZONU MULTIPOCKET ATSPERES HIGH RESILIENCE POROLONS 50 mm

Iepakotas POCKET ATSPERES

MATRACIS UZ KOKA RĀMJA Tehniskie dati ATSPERES

iepakotas pocket

AUDUMS

poliesters

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

porolons 20

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm) bez kājām

30

I 55


CONTINENTAL TIPA GULTAS BLACK CONTINENTAL AR ATVILKTNĒM

Ērts luksusa klases gultas risinājums

Tehniskie dati

MULTI-

ET POCRIKNG SP

INSIDE

ATSPERES

iepakotas 7 zonu multipocket

AUDUMS

poliesters

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

HR porolons 50 / HR porolons 30

ODERĒJUMS

-

Sastāv no diviem matračiem bez atsperēm uz koka rāmja, kuriem ir divas atvilktnes, un atsperu matrača. Matracis sastāv no iepakotām 7 zonu multipocket atsperēm. Atsperu sistēmu kvalitāti garantē DIN EN ISO 9001 sertifikāts. Atsperu matrača abas puses ir oderētas ar High Resilience porolonu. Vienā pusē ir mazliet biezāks slānis nekā otrā pusē, kas ļauj ikvienam izvēlēt sev piemērotas cietības matrača pusi. Piemērots virsmatracis ir jāiegādājas atsevišķi. Sortimentā ir 8 dažādu toņu mēbeļu audumi (70. lpp.), papildus var iegādāties tāda paša auduma gultas kabatas (73. lpp.) vai ar mēbeļu audumu pārklātu gultas galvgali (74. lpp.). Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Audums un vatīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

KOMPLEKTA AUGSTUMS (cm) bez virsmatrača un kājām

52

Izmēri (cm) 80x200,90x200,120x200,140,200, 160x200, 180x200. Individuālus izmērus pasūtīt nav iespējams.

Gultas galvgalis SOLHALL CIE

Virsmatracis TOP LATEX LUX

Iepakotas 7 ZONU MULTIPOCKET HIGH RESILIENCE POROLONS

Praktiska atvilktne lietu uzglabāšanai

56 I


I 57


TOP Vēl labāks miegs Virsmatracis gultai piešķir papildu gulēšanas komfortu, kā arī no diviem apakšējiem matračiem palīdz izveidot vienu veselumu. Noteikti nedrīkst nenovērtēt arī virsmatrača ietekmi uz higiēnu un matrača kalpošanas ilgumu. Sleepwell kolekcijā virsmatrači ir apkopoti atsevišķā produktu grupā, jo tie nav paredzēti tikai apakšējā matrača aizsardzībai un mīkstināšanai. Virsmatraci var izmantot arī uz dīvāniem un izvelkamajām gultām, lai padarītu tos ērtākus un mīkstākus.

58 I


I 59


MATRAČU AIZSARDZĪBA DAGGÅPA PALAGS UN SPILVENDRĀNA

Higiēnisks, gaisa caurlaidīgs un ūdensizturīgs palags un spilvendrāna Izmēri (cm) spilveni 40x50, 50x60; matrači un virsmatrači 80x200, 90x200, 120x200,140x200, 160x200, 180x200; bērnu matrači 60x120, 70x140, 70x155.

TOP HYGIENIC

Jūsu matrača aizsardzība Tehniskie dati AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

mazgājams 40°C

AUGSTUMS (cm)

1,5

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

TOP HYGIENIC LUX

Vienkāršs polsterēts virsējais pārsegs, kas galvenokārt ir paredzēts, lai apakšējo matraci pasargātu no netīrumiem. Pārsega stūros ir gumijas lentas, ar kurām to var nostiprināt pie apakšējā matrača. Matrača pārvalks no gaišā stretch auduma. Audums un vatīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Augstākās klases aizsardzība Jūsu matracim Tehniskie dati AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

mazgājams 60°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Sanitized™, RucoPur™

AUGSTUMS (cm)

2

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

60 I

Higiēnas nodrošināšanai tiek izmantots kā mitruma necaurlaidīgs slānis gan bērnu, gan pieaugušo matračiem. Spilveniem un virsmatračiem paredzētais materiāls Daggkapa ir pārklāts ar Lyocell virskārtu, kura izgatavošanai ir izmantots ātri augošo eikalipta koku. Matračiem un bērnu matračiem paredzētie materiāli ir pārklāti ar ērtu un mīkstu kokvilnas un poliestera virskārtu. Virskārta absorbē šķidrumu līdz sava dubultā svara apjomam. Palags ar gumiju ir viegli uzklājams, kā arī tas droši atrodas savā vietā. Tas var izturēt līdz 100 mazgāšanas reizēm, saglabājot tā īpašības.

Augstas kvalitātes polsterēts virsējais pārsegs, kas galvenokārt ir paredzēts, lai apakšējo matraci pasargātu no netīrumiem. Pārsega stūros ir gumijas lentas, ar kurām to var nostiprināt pie apakšējā matrača. Matrača pārvalks no gaišā stretch auduma. Audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu Sanitized™ tehnoloģiju. Turklāt audumam ir veikta RucoPur™ apstrāde, kuras rezultātā audums reaģē uz ķermeņa temperatūras izmaiņām, samazina svīšanas iespēju, kā arī ir tam piemīt antistatiska iedarbība. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.


VIRSMATRAČI TOP FOAM

Vienkāršs un ērts virsmatracis Tehniskie dati

QUALITY FOAM IDE

AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 40°C

SATURS (mm)

porolons 30

AUGSTUMS (cm)

4

Virsmatracis sastāv no augstas kvalitātes klasiskā porolona. Matrača pārvalks no gaišā stretch auduma. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam. Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība.

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

INS

TOP PROFILED FOAM

Atbalsta Jūsu ķermeni Tehniskie dati

QUALITY FOAM IDE INS

TOP COCO

AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 40°C

SATURS (mm)

profilēts porolons 50

AUGSTUMS (cm)

6

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

Virsmatracis sastāv no augstas kvalitātes profilēta porolona, kas guļvietā nodrošina gaisa plūsmu un mitruma novadīšanu. Profilētais porolons piešķir matracim mīkstumu un komfortu. Matrača gludā puse ir cietāka, ber profilētā puse - mīkstāka. Profilētais porolons lieliski aizpilda dīvāngultas spilvenu starpas. Matrača pārvalks no gaišā stretch auduma. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam. Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība.

Ja nepieciešams spēcīgāks atbalsts Tehniskie dati AUDUMS

kokvilna / poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 40°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Sensity™

SATURS (mm)

kokosšķiedra 20

ODERĒJUMS

vilna / kokvilna

AUGSTUMS (cm)

4

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

Virsmatracis ir veidots no dabīgas kokosriekstu šķiedras slāņa, kas padara visu gultas virsmu stingrāku. Pateicoties šķiedrainajai struktūrai samazinās svīšanas iespēja, jo gaiss virsmatracī var brīvi cirkulēt. Lai radītu papildus komforta sajūtu, virsmatracis no vienas puses ir pārklāts ar 100% kokvilnas, bet no otras puses ar 100% vilnas kārtu. Gaišais stretch audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu, 100% dabīgu Sensity™ tehnoloģiju, kā arī tas ir mīksts un ķermenim draudzīgs. Produktos izmantotā vilna, kokvilna, vatelīns un pārvalks atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

I 61


VIRSMATRAČI TOP HR-FOAM

Ērts un izturīgs virsmatracis Tehniskie dati AUDUMS

kokvilna / poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 60°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Sensity™

SATURS (mm)

HR porolons 30

ODERĒJUMS

vilna / kokvilna

AUGSTUMS (cm)

5

Virsmatracis sastāv no HR porolona jeb High Resilience porolona, kas ir jūtami izturīgāks, atsperīgāks un cietāks par parasto porolonu. Papildu komfortu piedāvā vienā pusē esoša vilna (ziemas puse), bet otrā pusē esoša kokvilna (vasaras puse). Gaišais stretch audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu, 100% dabīgu Sensity™ tehnoloģiju, kā arī tas ir mīksts un ķermenim draudzīgs. Produktos izmantotā vill, kokvilna, vatiin un pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200,140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

62 I


VIRSMATRAČI TOP HR-FOAM PLUS

Kombinēta cietība un komforts Tehniskie dati

TOP LATEX

AUDUMS

liocels / poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 60°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Tencel™

SATURS (mm)

HR porolons 50

ODERĒJUMS

vilna / kokvilna

AUGSTUMS (cm)

7

Virsmatracis sastāv no HR porolona jeb High Resilience porolona, kas ir jūtami izturīgāks, atsperīgāks un cietāks par parasto porolonu. Papildu komfortu piedāvā vienā pusē esoša vilna (ziemas puse), bet otrā pusē esoša kokvilna (vasaras puse). Dabīgais pretalerģijas matrača pārvalks Tencel™ lieliski regulē matrača mitruma saturu, uzsūcot lieko mitrumu sevī. Tencel™ šķiedras ir ķermenim draudzīgas un ir dabīga barjera baktēriju izplatībai. Produktos izmantotā vilna, kokvilna, vatelīns un pārvalks atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

Ja gulta šķiet pārāk cieta

Tehniskie dati AUDUMS

kokvilna / poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 60°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Sensity™

SATURS (mm)

latekss 30

ODERĒJUMS

vilna / kokvilna

AUGSTUMS (cm)

5

Virsmatracis sastāv no lateksa, kas ražots no dabīgā kaučuka koka sulas, un ir elastīgs, izturīgs, kā arī nav piemērota dzīvesvieta putekļu ērcītēm. Papildu komfortu piedāvā vienā pusē esoša vilna (ziemas puse), bet otrā pusē esoša kokvilna (vasaras puse). Gaišais stretch audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu, 100% dabīgu Sensity™ tehnoloģiju, kā arī tas ir mīksts un ķermenim draudzīgs. Produktos izmantotā vilna, kokvilna, vatelīns un pārvalks atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200,140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

TOP LATEX ETNO

Ļoti ērts virsmatracis ar Hāpsalu nacionālo šalles motīvu Tehniskie dati

PULTESXE LA

INSIDE

AUDUMS

viskoze / poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 40°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Sensity™

SATURS (mm)

Pulse™ latekss 30

ODERĒJUMS

vilna / kokvilna

AUGSTUMS (cm)

5

Virsmatracis sastāv no Pulse™ lateksa, kas ražots no dabīgā kaučuka koka sulas, un ir elastīgs, izturīgs, kā arī nav piemērota dzīvesvieta putekļu ērcītēm. Papildu komfortu piedāvā vienā pusē esoša vilna (ziemas puse), bet otrā pusē esoša kokvilna (vasaras puse). Stretch audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu, 100% dabīgu Sensity™ tehnoloģiju, kā arī tas ir mīksts un ķermenim draudzīgs. Audumam īpašu efektu piešķir Hāpsalu nacionālais šalles motīvs. Produktos izmantotā vilna, kokvilna, vatelīns un pārvalks atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

I 63


VIRSMATRAČI TOP SERENE

Virsmatracis miega baudītājiem Tehniskie dati

SERENE FOAM INSIDE

TOP SERENE LUX

AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 60°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

3D audums

SATURS (mm)

Serene™ porolons 30

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm)

6

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

Luksusa klases virsmatracis Tehniskie dati

SERENE FOAM INSIDE

K

AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 60°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

3D audums

SATURS (mm)

Serene™ porolons 50

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm)

8

Sleepwell kolekcijas flagmanis Tehniskie dati

O

D

P

O

PR

Virsmatracis sastāv no 5 cm bieza perforēta Serene™ porolona, kas apkārt ķermenim veido mīkstu un patīkamu formu, tādējādi nodrošinot maksimālu relaksāciju gan muskuļiem, gan arī skeletam. Matrača pārvalks ir izgatavots no inovatīva 3D auduma, kas kopā ar perforēto pildījuma materiālu veido lielisku veselumu, nodrošinot brīvu gaisa kustību produktā. Šādā vidē putekļu ērcīšu izplatīšanās un svīšanas risks samazinās, kā arī tiek regulēta gulēšanas temperatūra. Produktos izmantotais vatelīns un pārvalks atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200,140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

U

PU

R

TS

S

TOP LATEX LUX

Virsmatracis sastāv no 3 cm bieza perforēta Serene™ porolona, kas apkārt ķermenim veido mīkstu un patīkamu formu, tādējādi nodrošinot maksimālu relaksāciju gan muskuļiem, gan arī skeletam. Matrača pārvalks ir izgatavots no inovatīva 3D auduma, kas kopā ar perforēto pildījuma materiālu veido lielisku veselumu, nodrošinot brīvu gaisa kustību produktā. Šādā vidē putekļu ērcīšu izplatīšanās un svīšanas risks samazinās, kā arī tiek regulēta gulēšanas temperatūra. Papildu komfortu piedāvā vienā pusē esoša vilna (ziemas puse), bet otrā pusē esoša kokvilna (vasaras puse). Produktos izmantotā vilna, kokvilna, vatelīns un pārvalks atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 60°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Sanitized™, RucoPur™

SATURS (mm)

profilēts latekss 50

ODERĒJUMS

vilna / kokvilna

AUGSTUMS (cm)

7

Virsmatracis sastāv no īpaši bieza lateksa slāņa, kas ražots no dabīgā kaučuka koka sulas, un piešķir gultai īpašu komfortu. Papildu komfortu piedāvā vienā pusē esoša vilna (ziemas puses), bet otrā pusē esoša kokvilna (vasaras puse). Audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu Sanitized™ tehnoloģiju. Turklāt audumam ir veikta RucoPur™ apstrāde, kuras rezultātā audums reaģē uz ķermeņa temperatūras izmaiņām, samazina svīšanas iespēju, kā arī ir tam piemīt antistatiska iedarbība. Produktos izmantotā vilna, kokvilna, vatelīns un pārvalks atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Izmēri (cm) 80x200, 90x200, 120x200,140x200, 160x200, 180x200. Ir iespējams pasūtīt arī produktus pēc individuāliem izmēriem.

64 I


VIRSMATRAČI TOP LATEX ETNO DUO

Lielisks risinājums, lai paaugstinātu gulēšanas komfortu motorizētajai gultaiz Tehniskie dati

PULTESXE LA

INSIDE

AUDUMS

viskoze / poliesters

PĀRVALKS

noņemams un mazgājams 40°C

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

Sensity™

SATURS (mm)

Pulse™ latekss 30

ODERĒJUMS

vilna / kokvilna

AUGSTUMS (cm)

5

Izmēri (cm) 160x200, 180x200. Individuālus izmērus pasūtīt nav iespējams.

TOP SERENE LUX AR MĒBEĻU AUDUMA APDARI

Virsmatracis patiesiem miega baudītājiem

Tehniskie dati

SERENE FOAM INSIDE

TOP LATEX LUX AR MĒBEĻU AUDUMA APDARI

Virsmatracis ar šķēlumu, ar kura palīdzību motorizēto gultu var apvienot vienā veselumā, nodrošinot iespēju individuāli mainīt pozīcijas galvgalim un kājgalim. Virsmatracis sastāv no Pulse™ lateksa, kas ražots no dabīgā kaučuka koka sulas. Virsmatrača savdabīgā struktūra nodrošina labu gaisa cirkulāciju materiālā, tādējādi samazinot svīšanas risku. Papildu komfortu piedāvā vienā pusē esoša vilna (ziemas puse), bet otrā pusē esoša kokvilna (vasaras puse). Strech audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu, 100% dabīgu Sensity™ tehnoloģiju, kā arī tas ir mīksts un ķermenim draudzīgs. Audumam īpašu efektu piešķir Hāpsalu nacionālais šalles motīvs. Produktos izmantotā vilna, kokvilna, vatelīns un pārvalks atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

matrača pārvalks ir noņemams un ķīmiski tīrāms

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

HR porolons 50

ODERĒJUMS

-

AUGSTUMS (cm)

7

Virsmatracis sastāv no HR porolona jeb High Resilience porolona, kas ir jūtami izturīgāks, atsperīgāks un cietāks par parasto porolonu. Virsmatrača mala, kas ir apstrādāta ar mēbeļu audumu, piešķir produktam solīdu izskatu, kā arī ir lieliski piemērota, lai papildinātu tāda paša auduma continental tipa gultu. Ir pieejami 14 dažādi toņu mēbeļu audumi. Sev tīkamu toni var izvēlēties no RED un BLACK mēbeļu audumu sortimenta (70. lpp.). Produktos izmantotais vatelīns un pārvalks atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Izmēri (cm) 160x200, 180x200. Var pasūtīt arī pēc individuāliem izmēriem - 190 un 210 cm garumā.

Sleepwell virsmatraču kolekcijas flagmanis Tehniskie dati AUDUMS

poliesters

PĀRVALKS

matrača pārvalks ir noņemams un ķīmiski tīrāms

AUDUMA SPECIĀLA APSTRĀDE

-

SATURS (mm)

profilēts latekss 50

ODERĒJUMS

vilna / kokvilna

AUGSTUMS (cm)

6

Izmēri (cm) 160x200, 180x200. Var pasūtīt arī pēc individuāliem izmēriem - 190 un 210 cm garumā.

Virsmatracis sastāv no īpaši bieza lateksa slāņa, kas ražots no dabīgā kaučuka koka sulas, un piešķir gultai īpašu komfortu. Virsmatrača mala, kas ir apstrādāta ar mēbeļu audumu, piešķir produktam solīdu izskatu, kā arī ir lieliski piemērota, lai papildinātu tāda paša auduma continental tipa gultu. Ir pieejami 14 dažādi toņu mēbeļu audumi. Sev tīkamu toni var izvēlēties no RED un BLACK mēbeļu audumu sortimenta (70. lpp.). Papildu komfortu piedāvā vienā pusē esoša vilna (ziemas puses), bet otrā pusē esoša kokvilna (vasaras puse). Produktos izmantotais vatelīns un pārvalks atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

I 65


66 I


MATERIÄ€LI UN PIEDERUMI

I 67


BLUE

MĒBEĻU AUDUMI

RED

Visi Sleepwell matračos izmantotie audumi ir videi draudzīgi un tie nav kaitīgi lietotāja veselībai.

BLUE GAIŠI PELĒKS

RED BĒŠS

BLUE TUMŠI PELĒKS

RED PELĒKS

RED GAIŠI PELĒKS

RED BRŪNS

RED ZAĻŠ

BLACK

BLACK BĒŠS

68 I

BLACK PELĒKS

BLACK GAIŠI PELĒKS

BLACK SARKANBRŪNS

BLACK GAIŠI ZILS

BLACK TUMŠI PELĒKS

BLACK MELNS

RED TUMŠI PELĒKS


SERTIFIKĀTI Sleepwell savai produkcijai sniedz sekojošas garantijas: • Atsperu sistēmu kvalitāti garantē DIN EN ISO 9001 sertifikāts. • Atsperēm tiek dota 10 gadu ilga ražotāja garantija. • Vatelīns atbilst starptautiskā cigarešu testa BS 5852 2. un M1 daļas prasībām. •

Matračos izmantojamais porolons, vilna, kokvilna, vatelīns un pārvalka audums atbilst starptautiskajam standartam Oeko-Tex 100. Tas nozīmē, ka Sleepwell produktos izmantotie materiāli nesatur cilvēkam kaitīgas vielas un to ražošanas process ir videi draudzīgs.

• Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. • Daudziem virsmatračiem ir piešķirts Igaunijas Alerģijas biedrības marķējums.

I 69


SALOKĀMS MATRACIS-KRĒSLS Stilīgs krēsls pārveidojams par ērtu matraci viesiem. Matrača trīs daļas ir savstarpēji savienotas ar izturīgu audumu. Produkta materiāls ir klasiskais augstas kvalitātes porolons. Salokāmā krēsla izmēri ir 65x65x36 cm, atlocītā veidā matrača izmēri ir 65x195x12 cm. Atsevišķi var pasūtīt arī mēbeļu auduma pārvalku. Sortimentā ir 6 RED sērijas mēbeļu audumi. Iespējams pasūtīt arī produktus pēc speciāliem izmēriem.

GULTAS PAMATNES RĀMJI Pamatnes rāmji ir paredzēti gultām ar rāmi, tos izmanto zem atsperu matračiem. Rāmis ST ir klasisks rāmis, kura liektās finiera līstes ir izgatavotas no bērza. Katra līste ar plastmasas galu piestiprinās pie rāmja – tas uzlabo elastību.

SPILVENI

1

1. Spilvens no Memory-foam porolona jeb no "porolona ar atmiņu” īpaši ir piemērots tiem, kas guļ uz sāniem, jo spilvenam ir kaklu atbalstoša forma. Spilvenam var izvēlēt arī dažādu augstumu - viena puse augstāka, otra - zemāka.

2

70 I

2. Lateksa spilvens ir perforēts un līdz ar to arī elpojošs un elastīgs. Spilvena īpatnība ir tā, ka tas nekad nesaplok un gulēšanas laikā nemaina savu formu, kā to dara dūnu spilvens. Ir pieejami divu dažādu augstumu lateksa spilveni. Gan Memory-foam, 2 gan arī lateksa spilvena materiāls nav piemērota dzīvesvieta putekļu ērcītēm.


NAKTSSKAPĪŠI Ziemeļu dizaina noskaņās ražotie naktsskapīši, kas ir izgatavoti no ozolkoka, ir pieejami divos krāsu toņos: dabīgā ozolkoka un melnā krāsā. Skapītim ir atvilktne, kas klusu aizveras, un liela plaukta daļa. Izmēri: 40x40x65 cm

GULTAS KABATAS Continental tipa gultām var pasūtīt gultas kabatas, kurās varat ievietot žurnālus, pulti, zāles utt. Gultas kabatas (atkarībā no gultas) ir pieejamas 14 krāsu toņos.

SOLIŅI Soliņš ir ērta un parocīga novietne apģērbam vai citiem patēriņa priekšmetiem. Ja soliņš tiek novietots gultas priekšā, tad tas ir piemērots arī sēdēšanai. Sleepwell kolekcijā var izvēlēties divus dažāda dizaina soliņus – ULVASEN (1) un SOLHALL (2).

1

Abiem soliņiem ir izturīga konstrukcija un 1 kvalitatīvi aizvēršanas mehānismi. Soliņi ir pieejami dažādos krāsu toņos – Solhall BLACK produktu sērijas un Ulvasen gan RED, gan arī BLACK produktu sērijas mēbeļu audumu krāsās. Garums: 120 cm, 150 cm un 180 cm Augstums: 50 cm Platums: 46 cm

2 1

I 71


GULTAS GALVGAĻI

BLUE

Galvgali izmanto matračiem uz rāmja un continental tipa gultām - pēc galvgaļa uzstādīšanas Jums ar vienkāršiem līdzekļiem ir pieejams gultas komplekts. Sleepwell kolekcijā piedāvājam plašu dažādu gultas galvgaļu sortimentu, kuriem ir atšķirīgs dizains un mēbeļu audums. BLUE sērijā varat izvēlēties divus, RED sērijā deviņus un BLACK sērijā arī deviņus augstas kvalitātes gultas galvgaļus.

H20

H35

Platums: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Augstums: 115 Biezums: 7

Platums: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Augstums: 115 Biezums: 10

RED

KNAPPAD ROSLIDEN

BRIS DIONE

Platums: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Augstums: 95 Biezums: 10 72 I

Platums: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Augstums: 130 Biezums: 8

Platums: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Augstums: 125 Biezums: 10

Platums: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Augstums: 125 Biezums: 12


RED / BLACK

KRONANG PILLOW

Platums: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Augstums: 105 Biezums: 12

Platums: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Augstums: 130 Biezums: 12

ARATORP GEOMETRY

Platums: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Augstums: 131 Biezums: 12,5

Platums: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Augstums: 130 Biezums: 10

FASHION

Platums: 160; 180 Augstums: 40 Biezums: 5

BLACK

SOLHALL BUTTONS

VINGAR

Platums: 180; 200 Augstums: 125 Biezums: 25

LINED

Platums: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Augstums: 126,5 Biezums: 10

Platums: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Augstums: 130 Biezums: 12

Platums: 99; 109; 139; 159; 179; 199 Augstums: 127 Biezums: 11

I 73


GULTAS KĀJAS 1. PLASTMASAS KĀJA MATRACIM UZ KOKA RĀMJA RED STORAGE Plastmasas kāju komplekts matracim uz koka rāmja RED Storage. Komplektā 4 kājas. Augstums: 5 cm

2. APAĻAS KONUSVEIDA KĀJAS Modernas ieslīpas konusveida kājas (materiāls: dabīgais osis) Augstums: 13 cm Retro stila konusveida kājas (krāsa: dižskābardis) Augstums: 18 cm Apaļas koka kājas (krāsa: riekstkoks) Augstums: 15 cm

3. KONUSVEIDA KĀJAS Četrkantainas konusveida formas, izturīgas un pārklātas ar tonētu beici vai krāsu ozols, wenge, dabīgas, baltas un melnas. Augstumi: 10 un 18 cm

4. METĀLA KĀJAS Cilindra formas Augstumi: 10 un 20 cm Šampanieša glāzes formas kājas Augstumi: 12 un 18 cm

5. STŪRA ATBALSTA KĀJAS No dabīgā oša, beicētas un eļļotas. Augstums: 5,5 cm

74 I


1

2

3

4

5

I 75


MATERIĀLI Bonell atsperu sistēma

Vilna

Bonell atsperu sistēma ir izplatītākā un pazīstamākā klasiskā atsperu sistēma. Šis ir vienkāršs risinājums par pieņemamu cenu, kur visas atsperes savstarpēji ir savienotas ar stiepli. Šāda sistēma ir stabila, izturīga un tai ir relatīvi ilgs lietošanas laiks, kā arī mūsdienās šī sistēma galvenokārt tiek izmantota kā apakšējais atsperu slānis matračiem uz koka rāmja un continental tipa gultām. Atsperu slānim, kuram ir tieša saskare ar ķermeni, mēs iesakām pocket jeb iepakoto atsperu sistēmu.

Vilna ir silts, mīksts un gaisa caurlaidīgs materiāls, kas uzsūc mitrumu, taču nešķiet mitrs, tam pieskaroties. Šo īpašību dēļ vilna ir iecienīts materiāls, ko izmanto matraču virskārtā, kas atrodas vistuvāk gulētāja ķermenim.

Pocket un multipocket atsperu sistēmas Iepakoto atsperu jeb pocket atsperu sistēmā katra matrača atspere ir atsevišķi iešūta auduma maisiņā. Pateicoties iepakotajām atsperēm, Jūsu ķermenis guļus stāvoklī saņem atbalstu pareizajās un nepieciešamajās vietās - uz ķermeņa spiedienu nepakļaujas visa matrača virsma, bet gan tikai tā matrača daļa, uz kuru spiedienu izdara ķermeņa svars. Tādējādi, atrodoties blakus savam gultas partnerim, varat brīvi kustēties, netraucējot otra cilvēka miegu. Sleepwell BLUE un RED sērijas matračos tiek izmantota 5 zonu pocket atsperu sistēma, kurā atsperes ir sadalītas atsevišķās zonās atbilstoši dažādām cilvēka ķermeņa zonu vajadzībām - plecu un gurnu josla tiek atbalstīta ar spēcīgākām atsperēm, lai novērstu to pārmērīgu iespiešanos matracī. Šādā veidā pareizs mugurkaula stāvoklis ir nodrošināts visa miega cikla garumā. Sleepwell BLACK matraču saturs sastāv no 7 zonu multipocket atsperu sistēmas, kurā atsperu skaits uz vienu kvadrātmetru ir vairāk nekā divas reizes lielāks kā parastajai pocket atsperu sistēmai. Šāda atsperu sistēma nodrošina daudz precīzāku atbalstu visam ķermenim, jo atbalsta punktu skaits ir tik liels.

Vatelīns Stepētais vatelīns ir mīksts materiāls, kas piešķir matracim patīkamu mīkstumu. Vatelīns ļoti labi saglabā savu sākotnējo formu, ir gaisa caurlaidīgs un tam nepiemīt smarža.

76 I

Ja Jūsu matracis no vienas puses ir polsterēts ar vilnu, bet no otras puses – ar kokvilnu, tad apgrieziet matraci ziemā ar vilnas pusi uz augšu – guļvieta būs siltāka un mitrums tiks labāk regulēts. Sleepwell matračos izmantojamā vilna ir dabīga aitas vilna, kas nav sajaukta ar sintētiskiem materiāliem. Vilna ir rūpīgi attīrīta un satur minimālu tauku daudzumu. Tāpēc Sleepwell matračiem gandrīz nav sajūtama vilnai raksturīgā smarža. Izņemot produktu no iepakojuma, iespējams, ka tomēr ir jūtama vilnai raksturīgā smarža, bet tā pazūd dažu nedēļu laikā.

Kokvilna Kokvilna ir gaisa caurlaidīgs materiāls, kas saskarē ar ķermeni ir mīksts un patīkams. Tāpēc kokvilnu izmanto matraču virskārtā. Ja matracis no vienas puses ir polsterēts ar vilnu, bet no otras puses – ar kokvilnu, apgrieziet matraci vasarā ar kokvilnas pusi uz augšu. Tas nodrošinās labāku gaisa caurlaidību un padarīs guļvietu vēsāku. Sleepwell matraču satura materiāls sastāv no augstas kvalitātes 100% kokvilnas.

Porolons Mūsdienās ražotais porolons jeb putu poliuretāns ir mīksts, gaisa caurlaidīgs un neabsorbē apkārtējās smaržas. Papildus porolons ir veselīgs, jo šis materiāls nav piemērota dzīvesvieta putekļu ērcītēm. Daļai no Sleepwell matračiem tiek izmantots high resilience porolons, kas ir atsperīgāks un izturīgāks par parasto porolonu. Profilētā high resilience porolona īpatnība ir “olu režģa” forma, kas matrača virsmu padara jūtami ērtāku un mīkstāku. Sleepwell produktos izmanto porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība. Sleepwell augstākās klases matračos tiek izmantots Serene™ porolons, kas apkārt cilvēka ķermenim izveido tādu kā atbalsta “formu”, un pēc savām īpašībām atgādina klasisko memory-foam porolonu jeb “porolonu ar atmiņu”.


Tomēr, atšķirībā no memory-foam, Serene™ porolons pie zemākas temperatūras “nesastingst”, tādējādi saglabājot savas labās īpašības arī vēsos apstākļos.

Latekss Latekss ir no gumijkoka sulas jeb kaučuka ražots dabīgs materiāls. Kā materiāls latekss ir mīksts, izturīgs, elastīgs, gaisa caurlaidīgs un pats regulē savu mitruma līmeni. Turklāt latekss ir veselīgs, jo tajā nevar vairoties putekļu ērcītes. Sleepwell matračos izmantojamais latekss ir īpaši apstrādāts, mazgāts un žāvēts. Pateicoties tradicionālajam lateksa ražošanas procesam, lateksa slānis parasti ir perforēts (caurumots), kas nodrošina ļoti labu gaisa plūsmu produktos, kuros tiek izmantots latekss. Pēdējos gados latekss tiek izgatavots arī pēc metodes, kur lateksa slānī caurumi netiek taisīti, bet, neskatoties uz to, materiālam tiek nodrošināta perfekta gaisa caurlaidība. Šāds lateksa slānis ir izturīgāks un, pieskaroties viegli atpazīstams, tādējādi radot pozitīvu konkurenci “parastajam” lateksam. Sleepwell kolekcijā šo materiālu sauc par Pulse™ lateksu.

Kokosšķiedra No kokosrieksta šķiedras izgatavotā materiāla kārta padara matraci stingrāku. Ļoti būtiskas kokosšķiedras materiāla pozitīvās iezīmes ir dabīgs materiāls, izcila gaisa caurlaidība un stingrums. Kokosšķiedra tiek izmantota Sleepwell matračos BLUE Orthopedic, RED Orthopedic matraču un TOP Coco virsmatraču ražošanā.

Audumi Visi Sleepwell matraču pārvalki ir izgatavoti no mīkstiem, ādai draudzīgiem un gaisa caurlaidīgiem materiāliem Sleepwell kolekcijā tiek izmantoti divi inovatīvi auduma apstrādes veidi – Sensity™ (skat. 6. lpp.) un RucoPur™ (skat. 7. lpp.) Matračiem uz koka rāmja un continental tipa gultām var izvēlēties dažādu toņu mēbeļu audumus, tādējādi ikviens savai guļamistabai var komplektēt piemērotu risinājumu. Papildus Sleepwell kolekcijā ir arī audumi, kas izrotāti ar Hāpsalu nacionālo šalles motīvu. Visi izmantotie audumi ir ražoti videi draudzīgi un tie nav kaitīgi lietotāja veselībai.

I 77


BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI Vai izvēlēties cietāku vai mīkstāku matraci?

Kāpēc matraču ražošanā izmanto lateksu?

Pastāv izplatīts uzskats: jo cietāks matracis, jo labāk. Patiesībā svarīgi ir tas, kā matracis atbalsta Jūsu ķermeni. Izmēģiniet dažādus matračus un izjūtiet, kurš no tiem ir Jūsu ķermenim ir vislabāk piemērots!

Latekss ir ļoti izturīgs un elastīgs no kaučuka koka sulas izgatavots dabīgs materiāls, kas ir lieliski piemērots izmantošanai matrača starpslānī - starp atsperēm un audumu. Sleepwell matračos izmantotais latekss ir speciāli apstrādāts, mazgāts un žāvēts. Materiālam piemīt augsta gaisa caurlaidība, tas ir mīksts un izturīgs.

Matracim ir jāpielāgojas Jūsu ķermeņa formai, nevis otrādi!

Kāpēc izmantot virsmatraci? Virsmatracis sniedz atbalstu ķermenim, aizsargā pamatmatraci un pagarina tā kalpošanas mūžu. Ja nepieciešams, tad virsmatraci bez lieliem izdevumiem var arī vienkārši nomainīt . Visu mūsu sortimentā esošo virsmatraču pārvalki ir mazgājami. Ja Jūsu gulta ir veidota no diviem matračiem, tad virsmatracis aizsegs neērto spraugu starp guļvietas pusēm.

Kāpēc matraču ražošanā izmanto porolonu? Mūsdienās ražotais porolons ir ļoti piemērots materiāls matračiem: tas ir gaisa caurlaidīgs, tas nesaplok un neabsorbē apkārtējās smaržas.

Kā gultas pamatnes rāmis ietekmē gulēšanas ērtumu? Pamatnes rāmis palīdz izcelt matrača labākās īpašības un nodrošina tam ilgu kalpošanas mūžu. Ieteicams izmantot pamatnes rāmi, kur attālums starp līstēm ir 25-63 mm. Nekādā ziņā neizmantojiet finiera vai kokšķiedru plāksnes pamatnes rāmi, jo tas neļauj matracim „elpot“.

Vai atsperu matracis ir jāapgriež otrādi?

Cik bieži matracis būtu jāmaina?

Matracis jāapgriež, jo materiāliem nepieciešama atjaunošanās. Daudzi no mūsu matračiem ir divpusēji - no vienas puses ir polsterēti ar vilnu, kas ziemā uztur siltumu, bet no otras puses – ar kokvilnu, kas vasarā labi laiž cauri gaisu. Tāpēc vismaz reizi pusgadā ir ieteicams matraci apgriezt uz otru pusi.

Matraci iesakām mainīt gadiem.

Periodiska matrača apgriešana ievērojami pagarina tā kalpošanas mūžu!

Mēs ar partneri vēlamies iegādāties atšķirīgus matračus. Ko darīt?

Pēdējo 10-20 gadu laikā porolona ražošana ir tik augsti attīstīta, ka tas ir kļuvis par vienu no pasaulē visvairāk izmantotajiem polsterējuma materiāliem.

Visvienkāršākais variants ir iegādāties divus atšķirīgus matračus un pārklāt tos ar vienu virsmatraci. Tādējādi katrs gulēs uz sev piemērota matrača, kā arī virsmatracis nemazina atsperu matrača īpašības.

Porolons ir īpaši piemērots alerģiskiem cilvēkiem, jo šis materiāls nav piemērots kā putekļu ērcīšu dzīvesvieta. Mūsu produktos izmanto porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas

Tāds pats risinājums ir piemērots arī tad, ja izmanto matračus uz koka rāmja - tos var sastiprināt ar skavām vai galvgaļa paneli un pārklāt ar kopīgu virsmatraci.

vidēji ik pēc 5-7

Kā izvēlēties gultu? Neizvēlieties matraci vienīgi pēc kataloga – apmeklējiet veikalu un izmēģiniet to! Palūdziet, lai pārdevējs pastāsta par gultu un matraču īpašībām un atšķirībām. Izmēģinot matraci, ieņemiet pozu, kādā parasti iemiegat. Pirms galīgā lēmuma pieņemšanas, noteikti izmēģiniet vairākas atšķirīgas gultas. Izvēlieties tikai to matraci, uz kura guļot jūtaties patiešām ērti.

biedrība.

FOTOGRĀFIJAS Katrin Press INERJERU STILISTIKA Helen Lõhmus MUAH Reet Härmat DIZAINS AD Angels MODEĻI Samuel, Timmi, Kairit, Elsa, Taaniel, Märt, Kadri, Joseph PALDIES Aatrium Sisustuskaubamaja, Vepsäläinen, Nordic Design Home

78 ISleepwell

Hilding Anders Baltic AS Loomäe tee 10, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa 75306, Eesti tel +372 624 8098 / +372 517 3633 Pārstāvis Latvijas teritorijā Sales Representative Baltics Telefona numurs: +371 2015 9366 E-pasts: sleepwell@salesrepbaltics.com SW 04-2018

www.sleepwellbed.com