Sleepwell'i tootekataloog 2020 leedu keeles

Page 1

Sleepwell

Hilding Anders Baltic AS Loomäe tee 10, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa 75306, Eesti Tel +372 624 8098 / +372 517 3633 Vytenio 46, LT-3229 Vilnius, Lietuva Tel +370 678 22050 Email laurynas.laukys@troolo.com HildingAndersLietuva SW 04-2018

www.sleepwellbed.comŽMOGUS APIE TREČDALĮ SAVO GYVENIMO PRALEIDŽIA MIEGODAMAS. PER METUS LOVOJE PRALEISTAS LAIKAS YRA LYGUS KETURIEMS MĖNESIAMS, O PER DEŠIMT METŲ TAI SUDARO NET 30 000 VALANDŲ! Geras miegas yra gyvenimo eliksyras, puoselėjantis kūną ir dvasią. Tai – nepakeičiamas energijos atgavimo būdas ir itin svarbus veiksnys, norint išlikti sveikam. Saldžiai išmiegota naktis yra energijos ir gyvybingumo šaltinis, paruošiantis mus kiekvienai ateinančiai dienai. Tačiau kartais išties stebina, kad miegojimo vietai yra skiriamas toks menkas dėmesys. Žmonės, visą gyvenimą miegantys įdubusioje lovoje, negali susieti prastos miego kokybės ir kitų sveikatos negalavimų su netinkamu čiužiniu ar lova. Sleepwell čiužiniai yra sukurti Jūsų puikiam poilsiui, nuostabiai savijautai ir gerai sveika-

tai užtikrinti. Tam, kad Jūsų kūnas galėtų pailsėti ir pasisemti naujos energijos, Jums tereikia patogios lovos, kurioje galėtų atsipalaiduoti ir pailsėti raumenynas bei kaulai. Ieškodami gero čiužinio, neapsiribokite vien katalogo pavartymu. Apsilankykite parduotuvėje ir išmėginkite patys, ar išsirinktas čiužinys Jums puikiai tinka. Suraskite čiužinį, kuris Jums atrodo patogiausias ir geba prisitaikyti prie Jūsų kūno linijų. Sleepwell kolekcija Jums siūlo platų įvairių kokybiškų čiužinių asortimentą. Pasirinkę Sleepwell čiužinį, jau kitą rytą pabusite žvalūs bei puikiai pailsėję.

Graži diena prasideda po saldžios nakties.

I1


2I


TURINYS Hilding Anders 4 Kuo yra ypatingi Sleepwell čiužiniai? 6 Kaip išsirinkti čiužinį? 8 Sleepwell kolekcijos serijos 11 BLUE 12 RED 18 BLACK 30 Prekės 43 Spyruokliniai čiužiniai 44 Kušetės 50 Motorinės lovos 52 Mediniai lovų rėmai 53 Continental tipo lovos 54 TOP 60 Čiužinių apsaugos 62 Antčiužiniai 63 Medžiagos ir aksesuarai 69 Baldiniai audiniai 70 Sertifikatai 71 Lamelinės lovų grotelės 72 Pagalvės 72 Naktiniai staliukai 73 Lovų kišenės 73 Patalinės dėžės 73 Galvūgaliai 74 Lovų kojelės 76 Medžiagos 78 Dažnai užduodami klausimai 80

I3


SLEEPWELL YRA GARBĖ PRIKLAUSYTI HILDING ANDERS ŠEIMAI Viena pirmaujančių lovos gamintojų – įmonė Hilding Anders – rūpinasi kokybišku žmonių miegu jau nuo 1939 m. Pagrindinė bendrovės Hilding Anders AB būstinė yra įsikūrusi Švedijoje, Malmės mieste, tačiau pati įmonė šiuo metu veikia daugiau nei 60 šalių ir turi daugiau nei 9500 darbuotojų. Koncernas valdo skirtingus prekinius ženklus, skirtingose rinkose skirtingiems klientų poreikiams patenkinti, pradedant nuo pačių paprasčiausių ir baigiant pačiais išskirtiniausiais. Hilding Anders karūnos brangakmeniai yra prekės ženklai Carpe Diem Beds, Jensen, Askona, Bico ir Slumberland. 2004 m. sukurtas Sleepwell prekės ženklas apima pagrindines įmonės vertybes – šiaurietiškai elegantiškas dizainas ir geriausios medžiagos susijungia į vieną visumą.

SĖKMĖS ISTORIJA Nuo mažos šeimos įmonės iki tarptautinio koncerno. ∙ 1939 metais Hilding Andersson Švedijoje, Bjarnumo mieste, atidarė savo baldų gamyklą. ∙ 5-ojo dešimtmečio pabaigoje įmonė jau turėjo labai aukštą kokybę užtikrinančios gamintojos reputaciją. ∙ 6-ajame dešimtmetyje augo paklausa miegamojo baldams ir Hilding Anders atrado savo verslo nišą.

∙ 1959 metais prasidėjo iki šiol tebevykstantis bendradarbiavimas su IKEA. ∙ 1979 metais prasidėjo iki šiol tebevykstantis bendradarbiavimas su JYSK. ∙ 1980 metais buvo priimtas sprendimas sutelkti dėmesį tik į lovų ir čiužinių gamybą. ∙ 1991 metais įmonė Hilding Anders tapo didžiausia Skandinavijos lovų ir čiužinių gamintoja, naujus iššūkius atnešė ir naujos Europos rinkos. ∙ Tolesnės plėtros principu tapo panašios kilmės ir filosofijos vietinių šeimos įmonių įsigijimas – tokiu būdu visuomet būnant arti tikslinės rinkos vartotojo, išsamiai perprantant jo poreikius. ∙ Šiandien Hilding Anders grupė yra pirmaujanti lovų ir čiužinių gamintoja Europoje, Azijoje ir Rusijoje.

Sleepwell gaminių seriją gaminanti Hilding Anders Baltic AS Estijoje veikia nuo 2004 metų. Šiuolaikinę gamybos įrangą turinčioje įmonėje gero miego labui dirba apie 360 darbuotojų, per mėnesį pagrinde Šiaurės Europos rinkai pagaminančių vidutiniškai 125 000 čiužinių užvalkalų ir daugiau nei 3000 čiužinių.

Giving the world a good night’s sleepTM 4I


I5


KUO YRA YPATINGI SLEEPWELL ČIUŽINIAI? Platus pasirinkimas Siūlome platų įvairių spyruoklinių čiužinių pasirinkimą: nuo klasikinių su bonell spyruoklėmis iki čiužinių su multipocket tipo spyruoklėmis. Taip pat galite išsirinkti tinkamą kušetę, antčiužinį ar labai patogią Continental tipo lovą. Didelis baldinių audinių pasirinkimas užtikrins, kad rasite norimą prie Jūsų lovos derantį atspalvį.

Medžiagos Sleepwell čiužiniai yra patogūs ir tausojantys sveikatą. Taip yra todėl, kad, gaminant čiužinius, yra naudojamos tik kokybiškos medžiagos, ir, kiek įmanoma, stengiamasi naudoti kuo daugiau natūralių medžiagų: 100 proc. vilną ir medvilnę, kokoso pluoštą ir lateksą. Sleepwell čiužiniai yra pralaidūs orui ir turi tvirtą konstrukciją, todėl ir yra patogūs. Gaminiuose naudojama vilna, medvilnė, vatinas ir užvalkalo audinys atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Tai reiškia, kad šios medžiagos pagamintos ekologiškai ir jų sudėtyje nėra žmogaus organizmui kenksmingų medžiagų.

Kokybė Sleepwell čiužinius gamina didžiausia Europoje ir Azijoje čiužinių ir lovų gamintoja Hilding Anders Group AB. Tai – įmonė, kurios patikimą kokybę užtikrina daugiau kaip 80 metų patirtis čiužinių gamybos srityje. Visos Sleepwell čiužinių gamyboje naudojamos medžiagos gaminamos tarptautiniu mastu pripažintose įmonėse ir atitinka aukščiausius kokybės standartus. Sleepwell čiužiniuose naudojamų spyruoklių kokybė užtikrinama DIN EN ISO 9001 sertifikatu. Daugelis antžiučinių turi Estijos Alergijos asociacijos ženklelį.

Tinka kiekvienam miegamajam Kuriant Sleepwell gaminius remiamasi sukaupta ilgamete patirtimi, pirmiausia atsižvelgiant į naudojimo patogumą ir ilgaamžiškumą. Todėl iš Sleepwell kolekcijos kiekvienas galės išsirinkti būtent jam labiausiai tinkantį gaminį.

6I

Sensity™ – pirmasis 100 proc. natūralus čiužinys, slopinantis alergiją ir astmą

Sensity™ yra ypatinga čiužinių užvalkalų gamybos technologija, kurios metu į audinį yra įaudžiamos mikrokapsulės su probiotinėmis bakterijomis. Šios unikalios bakterijos yra visiškai nepavojingos žmonėms, ant čiužinio dangos jos sukuria mikroflorą, kurioje negali veistis dulkių erkutės, pelėsiniai grybeliai ir kenksmingos bakterijos. Mikrokapsulės įaudžiamos į užvalkalo audinio pluoštą. Nuo žmogaus sukurto spaudimo čiužiniui dalis bakterijų „išsilaisvina“ – tokiu būdu užtikrinama nuolatinė apsauga nuo nepageidaujamų svečių lovoje.

Kodėl Sensity™ probiotinės bakterijos yra naudingos? • Jos absorbuoja drėgmę ir išvalo čiužinį nuo žmogaus kūno išskiriamų medžiagų, kuriomis, priešingu atveju, minta dulkių erkutės ir kitos alergiją sukeliančios bakterijos. • Neleidžia daugintis dulkių erkutėms, pelėsiui ir kenksmingoms bakterijoms. • Neutralizuoja nemalonius kvapus čiužinyje.

Koks yra Sensity™ poveikis? • Užtikrina geresnę higieną ir švarą. • Mažina alergiją ir pavojų atsirasti kvėpavimo problemoms. • Neutralizuoja nemalonius kvapus. • Dėl ypatingos mikrokapsulių technologijos Sensity ™ poveikis trunka iki 10 metų.


RucoPur™ – visuomet ideali temperatūra miegui

Žmogaus kūnas yra tarsi aukščiausios technologijos kūrinys, visuomet palaikantis stabilią apie 37 °C kūno temperatūrą. Mūsų vidinė kontrolės sistema neleidžia kūnui perkaisti, pasitelkdama prakaitavimo procesus. Tam, kad žmogaus kūnas gebėtų optimaliai funkcionuoti, visi audiniai, kurie tiesiogiai liečiasi prie kūno, taip pat turi palaikyti bendrą reguliavimo procesą. Tam ir yra sukurta inovatyvi RucoPur™ audinių apdorojimo technologija.

Koks yra RucoPur™ poveikis? • Audiniui suteikia hidrofilinių savybių, sukuriančių tinkamas sąlygas maksimaliam drėgmės reguliavimui užtikrinti – tai yra mažiau prakaitavimo, mažesnis sušalimo pojūtis. • Suminkština audinį, ir jis tampa švelnesnis ir sveikesnis Jūsų kūnui. • Suteikia audiniui antistatinių savybių.

Kaip veikia RucoPur™? Iš kūno išsiskiriančią drėgmę su kūnu besiliečiantis audinys turi gebėti sugerti, idant nesumažėtų kūno temperatūra (kartais drėgmės kiekis būna nemažas). Kita vertus, audinys turi gebėti ir „išlaisvinti“ jo pluošte esančią drėgmę būtent tada, kai to reikia kūnui, siekiant sukurti vėsinantį poveikį. RucoPur™ audiniai yra hidrofiliniai – tai reiškia, kad jų veikimo mechanizmas yra praktiškai toks pat išmanus kaip ir mūsų kūno. Trumpai tariant, RucoPur™ atpažįsta įvairias Jūsų kūno sritis, kurioms nakties metu reikia arba daugiau šilumos, arba vėsumos, kad būtų užtikrinama tolygi apie 37 °C temperatūra. RucoPur™ audinio paslaptis slypi DMM technologijoje (Dual-Moisture-Management technology), kai hidrofilinėmis savybėmis pasižymintis audinio pluoštas sugeria perteklinę drėgmę į save.

I7


KAIP IŠSIRINKTI ČIUŽINĮ? Minkštas ar kietas? Kušetė ar spyruoklinis čiužinys? Su antčiužiniu ar be jo? O gal Continental tipo lova? Čiužiniuose naudojamos įvairios spyruoklių sistemos bei minkštųjų sluoksnių kombinacijos, todėl modeliai skiriasi vienas nuo kito. Labai svarbu, kad renkantis čiužinį būtų galima išbandyti bent tris-keturis čiužinių modelius. Tikrai neužtenka vien paliesti čiužinį ar jo pavyzdį ranka. Būtinai reikia atsigulti ir išbandyti kelis skirtingus variantus. Nors visų mūsų kūno formos yra skirtingos, stuburas miegant ant šono turi išlikti tiesus, kad raumenys ir sąnariai galėtų atsistatyti, bei gerai veiktų kraujotaka. Prieš renkantis čiužinį ir perkant jį parduotuvėje, verta pagalvoti, koks turėtų būti naujasis čiužinys – minkštesnis ar kietesnis už turimą, platesnis, siauresnis ar ilgesnis, toks pat kaip ir buvęs, o gal svajojate apie prabangią Continental tipo lovą? O galbūt reikia atkreipti dėmesį į alergiją ar nugaros skausmus?

8I


KELETAS PATARIMŲ, KURIUOS PRAVARTU PRISIMINTI BANDANT ČIUŽINĮ BALDŲ SALONE: Netinkama padėtis! Jei čiužinys per minkštas, kūnas per giliai įdumba į čiužinį – tokia padėtis išlenkia stuburą kaip lanką.

1. Jauskitės laisvai, nusivilkite paltą, išsiimkite iš kišenės telefoną ir piniginę, atlaisvinkite kaklaraištį. 2. Atsigulkite ir išbandykite įvairias padėtis. Pasirinkite savo mėgstamą miego pozą, jauskitės kaip namuose prieš užmigdami. Būtinai pagulėkite ir ant šono, ir ant nugaros.

Netinkama padėtis! Jei čiužinys per kietas, klubai ir pečių juosta negali pakankamai nugrimzti į čiužinį, o juosmuo negauna atramos. Šiuo atveju stuburas irgi būna nenatūraliai išlinkęs.

3. Pajuskite kūno išlenkimus. Gulėdami ant nugaros, pabandykite po ja pakišti ranką. Jei galite tai padaryti be pastangų ir dar lieka tarpas tarp nugaros ir čiužinio, tai šis čiužinys per kietas. Ir atvirkščiai: jei ranka sunkiai telpa tarp kūno ir čiužinio, šis čiužinys yra per minkštas. 4. Gulėkite ant šono ir bandykite išlaikyti pusiausvyrą. Jei lengvai krypstate į vieną ar kitą pusę, čiužinys yra per kietas. Jei lova pernelyg įdubusi, apsiversti sunku, čiužinys yra per minkštas. 5. Išbandykite pagrindinį čiužinį su įvairiais antčiužiniais ir pajuskite jų skirtumus.

Tinkama padėtis! Čiužinys suteikia juosmeniui reikiamą atramą – pečiai bei klubai gali pakankamai gerai nugrimzti į čiužinį.

6. Pasistenkite atsiminti patyrimus ant bandyto čiužinio ir išbandykite kitą čiužinį.

I9


10 I

BLACK

RED

BLUE


SLEEPWELL KOLEKCIJA Mes, žmonės, visi esame skirtingi, turime skirtingų norų ir poreikių, skirtingų įpročių ir galimybių. Bet dėl vieno dalyko visi esame panašūs – mums visiems reikia gero ir kokybiško miego. Sleepwell savo BLUE, RED ir BLACK serijos gaminius nukreipia į individualius žmonių skirtumus: kiekvienas asortimente ras būtent tai, ko jam reikia, rinkdamasis kokybę, sveikatą ir miegojimo patogumą. Nesvarbu, koks Jūsų pasirinkimo kriterijus – patogumas, žavus paprastumas, ilgaamžiškumas, prabangus dizainas ar moderniausia technologija, dėl vieno galite būti tikri – Jūsų miegas bus malonus ir kokybiškas.

I 11


BLUE Geras miegas visiems Sleepwell BLUE serija skirta žmonėms, vertinantiems žavų paprastumą ir skiriantiems dėmesį miegojimo kokybei. BLUE serijos gaminiams būdingas patogumas, stabilumas ir ilgaamžiškumas. Visos BLUE serijoje naudojamos medžiagos atitinka pačius aukščiausius tarptautinius kokybės standartus: jų sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, jos pagamintos tausojant aplinką. Galite būti tikri, kad Europoje ir Azijoje didžiausio čiužinių gamintojo Hilding Anders daugiau nei 80 metų patirtis leidžia sukurti sprendimus, užtikrinančius giliausią miegą patiems įnoringiausiems klientams.

12 I


Kušetė BLUE POCKET Užvalkalo audinys – BLUE ŠVIESIAI PILKA Antčiužinis TOP PROFILED FOAM Galvūgalis – H35 Nuotraukoje esančios kušetės (90 x 200 cm) kaina kartu su antčiužiniu, galvūgaliu ir kojelėmis yra 410 EUR.

I 13


14 I


I 15


16 I


BLUE CONTINENTAL

Patogi lova už prieinamą kainą

3

2

1

4

Kokybiškas PUTŲ POLIURETANAS

Baldinis audinys BLUE TAMSIAI PILKA

5

5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS

Nuotraukoje esančios Continental tipo lovos (160x200 cm) orientacinė kaina kartu su antčiužiniu, galvūgaliu ir kojelėmis yra 860 EUR.

5

PAPILDOMAI ŽIŪRĖKITE.:

6

3

4

KŪGIO FORMOS KOJELĖ, BERŽAS / 18 cm

1 Continental tipo lovos 2 Antčiužinis TOP HR-FOAM PLUS 3 Galvūgalis H35 4 Lovų kojelės 5 Medžiagos 6 Baldinis audinys BLUE TAMSIAI PILKA

54 psl. 65 psl. 74 psl. 76 psl. 78 psl. 70 psl.

I 17


RED Kokybiško miego malonumas Sleepwell RED serija skirta žmonėms, vertinantiems kokybę ir suvokiantiems, kad patogi miegojimo vieta yra sveikatos ir gyvybingumo šaltinis. Hilding Anders ilgalaikė patirtis geriausiai atsispindi Sleepwell RED serijoje – iš didelio asortimento kiekvienas išsirinks geriausios kokybės ir patogiausią gaminį – čiužinį, kušetę ar Continental tipo lovą. Rinktiniuose RED serijos gaminiuose naudojamas kokybiškesnis ir elastingesnis už įprastą High Resilience (HR) putų poliuretanas ir naujos kartos Serene™ viskoelastinis putų poliuretanas, miegant tarsi apgaubiantis Jūsų kūną. Skirtingai nei klasikinis viskoelastinis putų poliuretanas, Serene™ puikiai išsaugo kūno formas išlaikančias savybes, miegant net ir vėsiame kambaryje. Išskirtinė RED serijos gaminių savybė – inovatyvių audinio gamybos technologijų naudojimas. Sensity™ technologija neleidžia veistis dulkių erkutėms, pelėsiams ir kenksmingoms bakterijoms, sumažina pavojų atsirasti alergijoms ir kvėpavimo problemoms.

18 I


RED CONTINENTAL BASE Užvalkalo audinys – RED BIEŽINĖ Antčiužinis TOP HR-FOAM Plus Galvūgalis – BRIS Patalinės dėžė – ULVASEN Nuotraukoje esančios Continental tipo lovos (160x200 cm) orientacinė kaina kartu su antčiužiniu, galvūgaliu ir kojelėmis yra 1180 EUR.

I 19


20 I


I 21


RED POCKET STORAGE CONTINENTAL

3

2

5

1

Praktinis lovos sprendimas už protingą kainą 4 Nuotraukoje esančios dvi 90x200 cm RED POCKET Storage kušetės kaina kartu su TOP SERENE LUX antčiužiniu, galvūgaliu ir kojelėmis yra 1540 EUR.

RED POCKET STORAGE

PAPILDOMAI ŽIŪRĖKITE.: 1 Continental tipo lovos 2 Antčiužiniai 3 Galvūgalis ROSLIDEN 4 Lovų kojelės 5 Naktinis staliukas

54 psl. 63 psl. 74 psl. 76 psl. 73 psl. 90x200 cm. komplekto kaina su TOP HR-FOAM Plus antčiužiniu, kojelėmis ir galvūgaliu 804 EUR.

22 I


I 23


24 I


RED POCKET KUŠETĖ

3

2

1

Kokybiškas lovos sprendimas už protingą kainą

4

Nuotraukoje esančios kušetės (90x200 cm) kaina kartu su antčiužiniu, galvūgaliu ir kojelėmis yra 644 EUR.

Antčiužinis TOP HR-FOAM

2

HIGH RESILIENCE PUTŲ POLIURETANAS Audinys RED BIEŽINĖ

5

5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS

5 PAPILDOMAI ŽIŪRĖKITE.:

6

3

4

KŪGIO FORMOS KOJELĖ

1 Kušetės 2 Antčiužinis TOP HR-FOAM 3 Galvūgalis DIONE 4 Lovų kojelės 5 Medžiagos 6 Baldinis audinys RED BIEŽINĖ

50 psl. 64 psl. 74 psl. 76 psl. 78 psl. 70 psl.

I 25


RED CONTINENTAL BASE

3

6 2

1

4

Antčiužinis TOP LATEX LUX su baldiniu audiniu

Sprendimas vertinantiems kokybišką miegą Nuotraukoje esančios Continental tipo lovos (160 x 200 cm) orientacinė kaina kartu su antčiužiniu, galvūgaliu, kišenėmis (2 vnt.) ir kojelėmis yra 1261 EUR.

2 5

5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS

PAPILDOMAI ŽIŪRĖKITE.:

4 26 I

KŪGIO FORMOS KOJELĖ

1 Continental tipo lovos 2 Antčiužinis TOP LATEX LUX su baldiniu audiniu 3 Galvūgalis KNAPPAD 4 Lovų kojelės 5 Medžiagos 6 Baldinis audinys RED TAMSIAI PILKA

54 psl. 67 psl. 74 psl. 76 psl. 78 psl. 70 psl.


I 27


28 I


RED MOTORINĖ LOVA 3

2

5

1

Pakeiskite padėtį vienu piršto spragtelėjimu 4

Orientacinė nuotraukoje esančios RED motorinės lovos (180x200 cm) kaina su antčiužiniu, galvūgaliu ir kojelėmis yra 1965 EUR.

Antčiužinis TOP LATEX ETNO DUO 5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS

2

6

PAPILDOMAI ŽIŪRĖKITE.: 1 Motorinės lovos 2 Antčiužinis TOP LATEX ETNO DUO 3 Galvūgalis ARATORP 4 Lovų kojelės 5 Naktinis staliukas 6 Medžiagos

52 psl. 65 psl. 75 psl. 76 psl. 73 psl. 78 psl.

I 29


BLACK Prabangūs sapnai Sleepwell BLACK serija skirta tiems, kuriems reikia tik geriausio. Tiems, kuriems svarbiausia – patogumas, aukščiausia kokybė ir elegantiškas dizainas. BLACK serija yra Sleepwell pasididžiavimas, kurio kokybę garantuoja ir prabangos lygį atspindi kiti Hilding Anders prabangūs prekės ženklai Jensen, Carpe Diem, Bico, Pullmann, Andre Renault ir Ekens. BLACK kolekcijoje yra naudojami miegojimo patogumą garantuojantys 7 anatominių zonų multipocket spyruoklės, užtikrinančios ergonominę kūno padėtį viso miego ciklo metu. Šioje gaminių serijoje yra platus medžiagų pasirinkimas: nuo High Resilience (HR) putų poliuretano iki profiliuoto latekso ir perforuoto Serene™ viskoelastinio putų poliuretano. Čiužinių audinių gamyboje naudojama inovatyvi technologija RucoPur™ miego metu reguliuoja kūno temperatūrą miegant.

BLACK CONTINENTAL Užvalkalo audinys – BLACK JUODA Antčiužinis TOP LATEX LUX Galvūgalis – GEOMETRY Nuotraukoje esančios Continental tipo lovos (160x200 cm) orientacinė kaina kartu su antčiužiniu, galvūgaliu ir kojelėmis yra 1671 EUR.

30 I


I 31


32 I


I 33


34 I


BLACK CONTINENTAL TIPO LOVA SU PATALINĖS STALČIAIS

Patogus ir prabangus lovos pasirinkimas

3

6 2

1

4

Antčiužinis TOP LATEX LUX su baldiniu audiniu 7 ZONŲ MULTIPOCKET SPYRUOKLĖS

Nuotraukoje esančios Continental tipo lovos (180x200 cm) orientacinė kaina kartu su antčiužiniu, galvūgaliu ir kojelėmis yra 2091 EUR.

2

5 Praktiškas stalčius daiktams laikyti

4

KŪGIO FORMOS KOJELĖ

PAPILDOMAI ŽIŪRĖKITE.: 1 Continental tipo lovos 2 Antčiužinis TOP LATEX LUX su baldiniu audiniu 3 Galvūgalis LINED 4 Lovų kojelės 5 Medžiagos 6 Baldinis audinys BLACK MĖLYNA

54 psl. 67 psl. 75 psl. 76 psl. 78 psl. 70 psl.

I 35


36 I


I 37


38 I


BLACK MULTIPOCKET KUŠETĖ

3

2

6

1

Premium klasės lovos sprendimas

4

Nuotraukoje esančios kušetės (90x200 cm) kaina kartu su antčiužiniu, galvūgaliu ir kojelėmis yra 834 EUR.

LATEKSAS

5 5

7 ZONŲ MULTIPOCKET SPYRUOKLĖS

PAPILDOMAI ŽIŪRĖKITE:

4

KŪGIO FORMOS KOJELĖ

1 Kušetės 50 psl. 2 Antčiužinis TOP LATEX LUX 66 psl. 3 Galvūgalis PILLOW 75 psl. 4 Lovų kojelės 76 psl. 5 Medžiagos 78 psl. 6 Baldinis audinys BLACK RAUSVAI RUDA 70 psl.

I 39


40 I


PRODUKTAI

I 41


SPYRUOKLINIAI ČIUŽINIAI BLUE BONELL

Paprastas ir nebrangus čiužinys Techninė informacija

L BONEL

VIDUTINIO KIETUMO

SPRING INSIDE

BLUE POCKET

SPYRUOKLĖS

bonell 2,4

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 40 °C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

putų poliuretanas 20 + veltinis

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm)

18

KET POC RING SP

KIETAS

INSIDE

BLUE POCKET PLUS

SPYRUOKLĖS

5 zonų pocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 40 °C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

putų poliuretanas 20 / putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm)

19

KIETAS ir

INSIDE

42 I

Anatominių zonų spyruoklės suteikia patogumo, o kūnui užtikrina geresnę atramą. Viena pusė yra padengta 3 cm, o kita – 2 cm storio kokybišku putų poliuretanu, taigi miegui galima pasirinkti tinkamiausio kietumo pusę. Čiužinio užvalkalas yra iš šviesaus stretch audinio. Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

Patobulinta BLUE POCKET spyruoklinio čiužinio versija Techninė informacija

SP

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

Patogus miegas už prieinamą kainą Techninė informacija

KET POC RING

Klasikinės bonell spyruoklės. Patogumo suteikia spyruoklių bloką dengiantis veltinio sluoksnis. Abi čiužinio pusės yra padengtos kokybišku putų poliuretanu. Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.

VIDUTINIO KIETUMO

SPYRUOKLĖS

5 zonų pocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 40 °C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

Jute lateksas 20 / putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm)

19

Anatominių zonų spyruoklės suteikia patogumo, o kūnui užtikrina geresnę atramą. Viena pusė yra padengta iš natūralių kaučiukmedžio sulčių pagamintu lateksu, o kita – kokybišku putų poliuretanu. Čiužinio užvalkalas yra iš šviesaus stretch audinio. Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.


SPYRUOKLINIAI ČIUŽINIAI BLUE ORTHOPEDIC

Miegojimo patogumas kietesnės lovos mėgėjui Techninė informacija

KET POC RING SP

KIETAS

INSIDE

BLUE CHILDREN

SPYRUOKLĖS

5 zonų pocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 40 °C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

profiliuotas putų poliuretanas 50 / kokosas 5 + putų poliuretanas 20

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm)

22

Anatominių zonų spyruoklės suteikia patogumo, o kūnui užtikrina geresnę atramą. Vienoje pusėje yra profiliuotas putų poliuretanas, o kitoje – kokosas ir putų poliuretanas, taigi galima pasirinkti tinkamiausio kietumo pusę. Čiužinio užvalkalas yra iš šviesaus stretch audinio. Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

Paprastas ir patogus sprendimas vaikų lovoms Techninė informacija SPYRUOKLĖS

mini-bonell

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 40 °C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

Sensity™

MINKŠTOJI DALIS (mm)

putų poliuretanas 20

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm)

12

MINKŠTAS

BLUE CHILDREN PLUS

Klasikiniai mini-bonell spyruoklių blokai. Abi pusės yra padengtos kokybišku putų poliuretanu. Šviesus stretch audinys pasižymi nuo dulkių erkučių apsaugančiu poveikiu ir yra pagamintas pagal Sensity™ technologiją. Linksmo dizaino užvalkale vaikas prieš užmigdamas galės skaičiuoti avytes. Estijos Alergijos asociacijos. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Išmatavimai (cm): 70x155, 80x200, 90x200.

Paprastas ir patogus sprendimas vaikų lovoms Techninė informacija

MINKŠTAS

SPYRUOKLĖS

mini-pocket

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 40 °C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

Sensity™

MINKŠTOJI DALIS (mm)

putų poliuretanas 20

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm)

13

Klasikiniai mini-pocket spyruoklių blokai. Abi pusės yra padengtos kokybišku putų poliuretanu. Šviesus stretch audinys pasižymi nuo dulkių erkučių apsaugančiu poveikiu ir yra pagamintas pagal Sensity™ technologiją. Linksmo dizaino užvalkale vaikas prieš užmigdamas galės skaičiuoti avytes. Estijos Alergijos asociacijos. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Išmatavimai (cm): 70x155, 80x200, 90x200.

I 43


SPYRUOKLINIAI ČIUŽINIAI Populiariausias Sleepwell kolekcijos čiužinys

I U I AU U L Ž I SIA IAN S YS

RED POCKET

SPYRUOKLĖS

5 zonų pocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

viskozė / poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 40 °C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

Sensity™

MINKŠTOJI DALIS (mm)

HR putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

vilna / medvilnė

AUKŠTIS (cm)

22

Č

P R OP

Techninė informacija

MINKŠTAS arba KET POC RING SP

INSIDE

44 I

KIETAS

Galimybė pasirinkti čiužinio kietumą. Abi pusės yra padengtos kokybišku High Resilience (HR) putų poliuretanu. Papildomo komforto suteikia vienoje pusėje esanti vilna (žiemos pusė), o medvilnė - kitoje (vasaros pusė). Šviesus stretch audinys pasižymi nuo dulkių erkučių apsaugančiu poveikiu ir yra pagamintas pagal Sensity™ technologiją. Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys, medvilnė, vilna ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.


SPYRUOKLINIAI ČIUŽINIAI RED POCKET PLUS

Patobulinta RED POCKET spyruoklinio čiužinio versija Techninė informacija

VIDUTINIO KIETUMO MEMORY FOAM INSIDE

ir

POCKET SPRING

KIETAS

INSIDE

RED POCKET ETNO

SPYRUOKLĖS

5 zonų pocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

medvilnė / poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 40 °C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

Sensity™

MINKŠTOJI DALIS (mm)

HR putų poliuretanas 30 / Visco putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

medvilnė

AUKŠTIS (cm)

22

Spyruoklinių čiužinių flagmanas Techninė informacija

KET POC RING SP

INSIDE

RED ORTHOPEDIC

SPYRUOKLĖS

5 zonų pocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

viskozė / poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 40 °C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

Sensity™

MINKŠTOJI DALIS (mm)

lateksas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

vilna / medvilnė

AUKŠTIS (cm)

22

KIETAS

SPRING INSIDE

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

Abi pusės yra padengtos natūraliu lateksu. Papildomo komforto suteikia vienoje pusėje esanti vilna (žiemos pusė), o medvilnė kitoje (vasaros pusė). Čiužinio šonuose yra 3D audinio juostelė, leidžianti orui geriau cirkuliuoti. Šviesus stretch audinys pasižymi nuo dulkių erkučių apsaugančiu poveikiu ir yra pagamintas pagal Sensity™ technologiją. Išskirtinumo audiniui suteikia baltiškų motyvų raštas. Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys, medvilnė, vilna ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

Kiečiausias Sleepwell čiužinys Techninė informacija

POCKET

Vienoje pusėje High Resilience (HR) putų poliuretanas, kitoje – Serene™ viskoelastinis putų poliuretanas, maloniai ir minkštai apgaubiantis kūną. Tokiu būdu raumenys ir kaulai gali maksimaliai atsipalaiduoti. Papildomo komforto suteikia abiejose čiužinio pusėse esanti medvilnė. Čiužinio šonuose yra 3D audinio juostelė, leidžianti orui geriau cirkuliuoti. Šviesus stretch audinys pasižymi nuo dulkių erkučių apsaugančiu poveikiu ir yra pagamintas pagal Sensity™ technologiją. Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys, medvilnė ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.

KIETAS

SPYRUOKLĖS

5 zonų pocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

medvilnė / poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 40 °C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

Sensity™

MINKŠTOJI DALIS (mm)

profiliuotas HR putų poliuretanas 40 / kokosas

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

medvilnė

AUKŠTIS (cm)

24

Vienoje pusėje yra labai standus natūralaus kokoso sluoksnis, o kitoje pusėje – profiliuotas High Resilience (HR) putų poliuretanas. Galima pasirinkti pusę su norimu kietumu. Papildomo komforto suteikia iš abiejų čiužinio pusių esanti medvilnė. Čiužinio šonuose yra 3D audinio juostelė, leidžianti orui geriau cirkuliuoti. Šviesus stretch audinys pasižymi nuo dulkių erkučių apsaugančiu poveikiu ir yra pagamintas pagal Sensity™ technologiją. Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys, medvilnė ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

I 45


SPYRUOKLINIAI ČIUŽINIAI BLACK MULTIPOCKET

Aukščiausia kokybė – daugiau nei 500 spyruoklių viename kvadratiniame metre Techninė informacija

MULTI-

ET POCRIKNG SP

KIETAS

INSIDE

7 zonų multipocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 60 °C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

Sanitized™, RucoPur™

MINKŠTOJI DALIS (mm)

HR putų poliuretanas 50 / HR putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

vilna / medvilnė

AUKŠTIS (cm)

24

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

Prabangūs sapnai – Sleepwell kolekcijos pažiba

I U I AU U L Ž SIA IAIN S YS

BLACK MULTIPOCKET LUX

SPYRUOKLĖS

SPYRUOKLĖS

7 zonų multipocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 60 °C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

Sanitized™, RucoPur™

MINKŠTOJI DALIS (mm)

mikroprofiliuotas banguotas lateksas

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

medvilnė / vilna

AUKŠTIS (cm)

26

Č

P R OP

Techninė informacija

MULTI-

ET POCRIKNG SP

INSIDE

46 I

Spyruoklių sistemos kokybė yra garantuojama DIN EN ISO sertifikatu. Kūnui užtikrinama maksimali atrama. Abi pusės yra padengtos High Resilience (HR) putų poliuretanu. Viena pusė yra kiek storesnė nei kita – tokiu būdu galima pasirinkti patogiausio kietumo čiužinio pusę. Papildomo komforto suteikia vienoje pusėje esanti vilna (žiemos pusė), o kitoje – medvilnė (vasaros pusė). Audinys pasižymi nuo dulkių erkučių apsaugančiu poveikiu ir yra pagamintas pagal Sanitized™ technologiją. Audinys taip pat pasižymi į žmogaus kūno temperatūros pokyčius reaguojančia RucoPur™ technologija, mažinančia prakaitavimą ir turinčia antistatinį poveikį. Čiužinio užvalkalas yra iš šviesaus stretch audinio. Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys, medvilnė vilna ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.

VIDUTINIO KIETUMO

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

Spyruoklių sistemos kokybė yra garantuojama DIN EN ISO 9001 sertifikatu. Dideliu spyruoklių kiekiu užtikrinama maksimali kūno atrama. Iš vienos pusės yra natūralus profiliuotas bangų formos mikroprofiliuotas banguotas lateksas, o kitoje – Serene™ viskoelastinis putų poliuretanas. Papildomo komforto suteikia medvilnės sluoksnis. Audinys pasižymi nuo dulkių erkučių apsaugančiu poveikiu ir yra pagamintas pagal Sanitized™ technologiją. Audinys taip pat pasižymi į žmogaus kūno temperatūros pokyčius reaguojančia RucoPur™ technologija, mažinančia prakaitavimą ir turinčia antistatinį poveikį. Čiužinio užvalkalas yra iš šviesaus stretch audinio. Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys, medvilnė vilna ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.


I 47


KUŠETĖS BLUE BONELL

Paprastas ir nebrangus lovos sprendimas Techninė informacija

LL BONRIENG

VIDUTINIO KIETUMO

SP

INSIDE

BLUE POCKET

SPYRUOKLĖS

bonell 2,4

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

putų poliuretanas 20 + veltinis

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm) be kojelių

24

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200. Galima užsisakyti nestandartinius 190 ir 210 cm. Ilgio produktus.

Patogi lova už prieinamą kainą Techninė informacija

POCKET SPRING INSIDE

RED POCKET

KIETA

SPYRUOKLĖS

5 zonų pocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm) be kojelių

25

Kokybiškas sprendimas už prieinamą kainą

MINKŠTA arba SP

INSIDE

48 I

Anatominių zonų spyruoklės suteikia patogumo ir kūnui užtikrina geresnę atramą. Asortimente yra 2 skirtingų spalvų audiniai (70 psl.). Papildomai galima įsigyti tuo pačiu audiniu aptrauktą galvūgalį (74 psl.). Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200. Galima užsisakyti nestandartinius 190 ir 210 cm. Ilgio produktus.

Techninė informacija

KET POC RING

Sustiprinta bonell spyruoklių sistema. Patogumo suteikia ant spyruoklių bloko esantis veltinio sluoksnis. Lovos minkštasis sluoksnis- putų poliuretanas. Asortimente yra 2 skirtingų spalvų audiniai (70 psl.). Papildomai galima įsigyti tuo pačiu audiniu aptrauktą galvūgalį (74 psl.). Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.

KIETA

SPYRUOKLĖS

5 zonų pocket / mini-bonell spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

HR putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

medvilnė

AUKŠTIS (cm) be kojelių

31

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200. Galima užsisakyti nestandartinius 190 ir 210 cm. Ilgio produktus.

Dviejų spyruoklių blokų sistema – viršuje 5 anatominių zonų pocket spyruoklių blokai, apačioje – mini-bonell. Galima pasirinkti pocket spyruoklių kietumą. Padengta High Resilience (HR) putų poliuretanu. Papildomo komforto suteikia medvilnės sluoksnis. Galima rinktis iš 6 skirtingų baldinių audinių (70 psl.) spalvų. Papildomai galima įsigyti lovos kišenę (73 psl.) bei tokiu pat baldiniu audiniu aptrauktą galvūgalį (74 psl.). Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys, medvilnė ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.


KUŠETĖS RED POCKET STORAGE

Praktiškas lovos sprendimas Techninė informacija SPYRUOKLĖS

5 zonų pocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

HR putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm) be kojelių

56

Galite pasirinkti skirtingo kietumo 5 anatominių zonų Pocket spyruoklių kušetes. Lovos dujiniai pakėlimo mechanizmai leidžia ją atidaryti labai lengvai ir tyliai. Padengta High Resilience (HR) putų poliuretanu. Papildomo komforto suteikia medvilnės sluoksnis. Galima rinktis iš 6 skirtingų baldinių audinių (70 psl.) spalvų. Papildomai galima įsigyti lovos kišenę (73 psl.) bei tokiu pat baldiniu audiniu aptrauktą galvūgalį (74 psl.). Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.

VIDUTINIO KIETUMO KET POC RING SP

INSIDE

Išmatavimai (cm): 80x200,90x200,120x200. Iš dviejų kušečių galima sudaryti ir Continental tipo lovą, kurios plotis – 160 arba 180 cm.

BLACK MULTIPOCKET

arba KIETA

Premium klasės lovos sprendimas Techninė informacija SPYRUOKLĖS

7 zonų multipocket / mini-bonell spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm) PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

HR putų poliuretanas 50

AUKŠTIS (cm) be kojelių

medvilnė 33

Spyruoklių sistemos kokybė yra garantuojama DIN EN ISO 9001 sertifikatu. Dideliu spyruoklių kiekiu užtikrinama maksimali kūno atrama. Padengta High Resilience (HR) putų poliuretanu. Papildomo komforto suteikia medvilnės sluoksnis. Galima rinktis iš 8 skirtingų baldinių audinių (70 psl.) spalvų. Papildomai galima įsigyti tokiu pat audiniu aptrauktą galvūgalį (74 psl.). Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys, medvilnė ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200. Galima užsisakyti nestandartinius 190 ir 210 cm. Ilgio produktus. MULTI-

ET POCRIKNG SP

INSIDE

KIETA

I 49


MOTORIZUOTOS LOVOS RED MOTORINĖ LOVA

Pakeiskite padėtį vienu mygtuko spustelėjimu Techninė informacija SPYRUOKLĖS

5 zonų pocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

HR putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm) be kojelių

34

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200. Iš dviejų motorinių lovų, naudojant specialų "įkirptą" antčiužinį, galima sudaryti didesnę lovą, kurios išmatavimai – 160x200 cm arba 180x200 cm.

KET POC RING SP

INSIDE

50 I

Ši lova sudaryta iš motorizuoto karkaso, spyruoklinio čiužinio ir jo metalinių briaunelių.Galima pasirinkti spyruoklių kietumą. 5 anatominių zonų pocket spyruoklių čiužinys iš abiejų pusių yra padengtas High Resilience (HR) putų poliuretanu. Tinkamas antčiužinis turi būti perkamas atskirai. Galima rinktis iš 6 skirtingų baldinių audinių (70 psl.) spalvų. Papildomai galima įsigyti lovos kišenę (73 psl.) bei tokiu pat baldiniu audiniu aptrauktą galvūgalį (74 psl.). Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.


MEDINIAI LOVŲ RĖMAI BLUE LOVOS RĖMAS

Paprastas ir prieinamas lovos sprendimas Techninė informacija AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

AUKŠTIS (cm) be kojelių

8

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200. Galima užsisakyti nestandartinius 190 ir 210 cm. Ilgio produktus.

RED LOVOS RĖMAS

Medinis rėmas yra geras sprendimas, ypač, jei pageidaujate turėti praktišką, bet išskirtinės išvaizdos miegojimo vietą. Medinis rėmas yra padengtas kokybišku audiniu. Galima rinktis iš 2 skirtingų audinių spalvų (70 psl.). Taip pat galima papildomai įsigyti tokiu pat audiniu aptrauktą galvūgalį (74 psl.). Audinys, medvilnė ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.

Kokybiškas lovos sprendimas Techninė informacija AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

MINKŠTOJI DALIS (mm)

HR putų poliuretanas 30

AUKŠTIS (cm) be kojelių

15

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200. Galima užsisakyti nestandartinius 190 ir 210 cm. Ilgio produktus.

Medinis rėmas yra geras sprendimas, ypač, jei pageidaujate turėti praktišką, bet išskirtinės išvaizdos miegojimo vietą. Papildomo patogumo suteikia ant rėmo esantis High Resilience (HR) putų poliuretanas. Medinis rėmas yra padengtas kokybišku audiniu. Galima rinktis iš 6 skirtingų baldinių audinių spalvų (70 psl.). Taip pat galima papildomai įsigyti baldiniu audiniu aptrauktą galvūgalį (74 psl.). Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys,medvilnė ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.

I 51


CONTINENTAL TIPO LOVOS BLUE CONTINENTAL LOVA

Patogi lova už prieinamą kainą Techninė informacija

KET POC RING SP

INSIDE

SPYRUOKLĖS

5 zonų pocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

putų poliuretanas 20

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm) be kojelių ir antčiužinio

40

Lovą sudaro dvi apatinės nespyruoklinės kušetės ir spyruoklinis čiužinys. Čiužinio branduolį sudaro 5 anatominių zonų pocket spyruoklės. Anatominių zonų spyruoklės prideda patogumo ir suteikia kūnui puikią atramą. Spyruoklinis čiužinys iš abiejų pusių yra padengtas kokybišku putų poliuretanu. Tinkamą antčiužinį galima papildomai pirkti iš plataus TOP serijos asortimento (62 psl.). Galima rinktis iš dviejų skirtingų audinio spalvų. Taip pat galima papildomai įsigyti tokiu pat audiniu aptrauktą galvūgalį (74 psl.). Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140,200, 160x200, 180x200. Galima užsisakyti nestandartinius 190 ir 210 cm. Ilgio produktus.

Galvūgalis HR35 KIETA

Antčiužinis TOP PROFILED FOAM 5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS Kokybiškas PUTŲ POLIURETANAS

52 I


CONTINENTAL TIPO LOVOS

P O R P I U LO AU S L I A V IA -

RED CONTINENTAL LOVA

Sprendimas vertinantiems kokybišką miegą

A

ČIUŽINYS Techninė informacija SPYRUOKLĖS

5 zonų pocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

HR putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm)

22

Komplektą sudaro dvi apatinės kušetės su bonell spyruoklėmis ir spyruoklinis čiužinys. Spyruoklinio čiužinio kietumą galima pasirinkti. Apatinės kušetės yra padengtos kokybišku putų poliuretanu, o 5 anatominių zonų pocket spyruoklių čiužinys – High Resilience putų poliuretanu. Tinkamą antčiužinį galima papildomai pirkti iš plataus TOP serijos asortimento (62 psl.). Galima rinktis iš 6 skirtingų baldinio audinio spalvų (70 psl.). Taip pat galima papildomai įsigyti tuo pačiu baldiniu audiniu aptrauktą lovos kišenę (73 psl.) ar galvūgalį (74 psl.). Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Išmatavimai (cm): 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galima užsisakyti nestandartinius 190 ir 210 cm. Ilgio produktus.

MINKŠTA arba KET POC RING SP

INSIDE

Galvūgalis GEOMETRY

KIETA

Antčiužinis TOP HR FOAM

5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS

HIGH RESILIENCE PUTŲ POLIURETANAS

KUŠETĖ Techninė informacija SPYRUOKLĖS

bonell 2,4

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

veltinis + putų poliuretanas 20

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm) be kojelių

28

I 53


CONTINENTAL TIPO LOVOS RED CONTINENTAL BASE LOVA SU MEDINIŲ RĖMŲ PAGRINDU ČIUŽINYS Techninė informacija SPYRUOKLĖS

5 zonų pocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

HR putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm) be kojelių

22

Stilinga lova už prieinamą kainą

Lovą sudaro vienas (viengulei lovai) arba dveji (dvigulei lovai) mediniai rėmai be spyruoklių ir spyruoklinis čiužinys. Galima pasirinkti čiužinio spyruoklių kietumą. Ant lamelinių grotelių uždėtas paminkštinimo sluoksnis – 3 cm storio HR putų poliuretanas, o čiužinio su 5 anatominių zonų pocket spyruoklėmis abi pusės yra padengtos HR putų poliuretanu. Tinkamą antčiužinį galima papildomai pirkti iš plataus TOP serijos asortimento (62 psl.). Galima rinktis iš 6 skirtingų baldinio audinio spalvų (70 psl.). Taip pat yra galimybė papildomai įsigyti baldiniu audiniu aptrauktą galvūgalį ir lovos kišenę (73 psl.), į kurią patogu susidėti žurnalus, pultelį, vaistus ir pan (74 psl.). Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galima užsisakyti nestandartinius 190 ir 210 cm. Ilgio produktus.

MINKŠTA arba KET POC RING SP

INSIDE

Galvūgalis GEOMETRY

KIETA

Virsmatracis TOP LATEX LUX ar mēbeļu auduma apdari

5 ZONŲ POCKET SPYRUOKLĖS HIGH RESILIENCE PUTŲ POLIURETANAS

LAMELINĖS GROTELĖS Techninė informacija

54 I

SPYRUOKLĖS

-

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

HR putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm) be kojelių

15


CONTINENTAL TIPO LOVOS BLACK CONTINENTAL LOVA

Miego gurmanų pasirinkimas ČIUŽINYS Techninė informacija SPYRUOKLĖS

7 zonų multipocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

HR putų poliuretanas 50 / HR putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm)

24

Komplektą sudaro dvi apatinės kušetės su pocket spyruoklėmis ir spyruoklinis čiužinys. Spyruokliniame čiužinyje yra 7 anatominių zonų multipocket spyruoklių sistema. Spyruoklinės sistemos kokybė užtikrinama DIN EN ISO 9001 sertifikatu. Abi spyruoklinio čiužinio pusės yra padengtos High Resilience putų poliuretanu. Vienoje pusėje šis sluoksnis storesnis nei kitoje, taigi galima pasirinkti patogiausio kietumo pusę. Tinkamas antčiužinis turi būti perkamas atskirai. Galima rinktis iš 8 skirtingų baldinių audinių spalvų (70 psl.). Taip pat galima papildomai įsigyti tuo pačiu baldiniu audiniu aptrauktą lovos kišenę (73 psl.) ar galvūgalį (75 psl.). Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Išmatavimai (cm): 120x200,140,200, 160x200, 180x200. Galima užsisakyti nestandartinius 190 ir 210 cm. Ilgio produktus.

MULTI-

ET POCRIKNG SP

INSIDE

Galvūgalis LINED KIETA

Antčiužinis TOP LATEX LUX

7 ZONŲ MULTIPOCKET SPYRUOKLĖS

HIGH RESILIENCE PUTŲ POLIURETANAS, 50 mm

POCKET SPYRUOKLĖS

KUŠETĖ Techninė informacija SPYRUOKLĖS

pocket

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

putų poliuretanas 20

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm) be kojelių

30

I 55


CONTINENTAL TIPO LOVOS BLACK CONTINENTAL LOVA SU PATALINĖS STALČIUMI Techninė informacija

MULTI-

ET POCRIKNG SP

INSIDE

SPYRUOKLĖS

7 zonų multipocket spyruoklės

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

HR putų poliuretanas 50 / HR putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

KOMPLEKTO AUKŠTIS (cm) be antčiužinio ir kojelių

52

Patogus ir prabangus lovos pasirinkimas Komplektą sudaro viena arba dvi nespyruoklinė kušetė su ištraukiamu patalinės stalčiumi ir spyruoklinis čiužinys. Čiužinio branduolį sudaro 7 anatominių zonų multipocket spyruoklės. Spyruoklinės sistemos kokybė užtikrinama DIN EN ISO 9001 sertifikatu. Abi spyruoklinio čiužinio pusės yra padengtos High Resilience putų poliuretanu. Vienoje pusėje šis sluoksnis storesnis nei kitoje, taigi galima pasirinkti patogiausio kietumo pusę. Tinkamas antčiužinis turi būti perkamas atskirai. Galima rinktis iš 8 skirtingų baldinių audinių spalvų (70 psl.). Taip pat galima papildomai įsigyti tuo pačiu baldiniu audiniu aptrauktą lovos kišenę (73 psl.) ar galvūgalį (74 psl.). Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Išmatavimai (cm): 80x200,90x200,120x200,140,200, 160x200, 180x200. Nestandartinių dydžių produktų užsisakyti negalima.

Galvūgalis SOLHALL KIETA

Antčiužinis TOP LATEX LUX

7 ZONŲ MULTIPOCKET SPYRUOKLĖS HIGH RESILIENCE PUTŲ POLIURETANAS

Praktiškas stalčius daiktams laikyti

56 I


I 57


TOP Dar geresnis miegas Antčiužinis suteikia lovai papildomo patogumo miegant. Be to bendru antčiužiniu galima uždengti 2 viengulius čiužinius ir nejausti tarpo tarp jų. Negalima nuvertinti ir antčiužinio reikšmės lovos ilgaamžiškumui bei higienai. Sleepwell kolekcijos antčiužiniai yra išskirti atskira prekių serija, nes jie nėra skirti tik pagrindiniam čiužiniui apsaugoti ar jam paminkštinti. Antčiužinis gali būti naudojamas ir ant sofų bei išskleidžiamų lovų

58 I


I 59


ČIUŽINIŲ APSAUGOS DAGGÅPA PAKLODĖ IR PAGALVĖS UŽVALKALAS

Higieniški, orą praleidžiantys, bet nepralaidūs vandeniui produktai Išmatavimai (cm): pagalvėms – 40x50, 50x60; čiužiniams ir antčiužiniams – 80x200, 90x200, 120x200,140x200, 160x200, 180x200; vaikų čiužiniams – 60x120, 70x140, 70x155.

TOP HYGIENIC

Tai – nepraleidžianti apsauga, dengiama ant vaikų ir suaugusiųjų čiužinių, siekiant užtikrinti tinkamą higieną. Pagalvėms ir antčiužiniams skirti Daggåpa audiniai yra padengti Lyocell sluoksniu, kuriam pagaminti naudojama greitai auganti eukalipto mediena. Čiužinių ir vaikiškų čiužinių viršus yra padengtas patogiu ir minkštu viršutiniu sluoksniu, pagamintu iš medvilnės ir poliesterio. Viršutinis sluoksnis gali sugerti dvigubai daugiau skysčio nei pats sveria. Paklodę su guma lengva uždėti, ji tvirtai laikosi. Išsaugo unikalias savybes iki 100 skalbimų.

Apsauga Jūsų čiužiniui Techninė informacija AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

skalbiama 40°C temperatūroje

AUKŠTIS (cm)

1,5

Paprastas, dygsniuotas apklotas yra skirtas pirmiausia čiužiniui, siekiant jį apsaugoti nuo sutepimo. Apkloto kampuose yra kampinės gumytės, kuriomis apklotą galima pritvirtinti prie čiužinio. Pagamintas iš šviesaus stretch audinio. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200,140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

TOP HYGIENIC LUX

Prabangi apsauga Jūsų čiužiniui Techninė informacija AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

skalbiama 60°C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

Sanitized™, RucoPur™

AUKŠTIS (cm)

2

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200,140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

60 I

Kokybiškas dygsniuotas apklotas yra skirtas pirmiausia čiužiniui, siekiant jį apsaugoti nuo sutepimo. Apkloto kampuose yra kampinės gumytės, kuriomis apklotą galima pritvirtinti prie čiužinio. Pagamintas iš šviesaus stretch audinio. Audinys pasižymi nuo dulkių erkučių apsaugančiu poveikiu ir apdorotas Sanitized™ būdu. Be to, audinys pasižymi į žmogaus kūno temperatūros pokyčius reaguojančia RucoPur™ technologija, mažinančia prakaitavimą ir turinčia antistatinį poveikį. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Produktas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos.


ANTČIUŽINIAI TOP FOAM

Paprastas ir patogus antčiužinis Techninė informacija

QUALITY FOAM IDE

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 40°C temperatūroje

MINKŠTOJI DALIS (mm)

putų poliuretanas 30

AUKŠTIS (cm)

4

Antčiužinio minkštąją dalį sudaro kokybiškas putų poliuretanas. Pagamintas iš šviesaus stretch audinio. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos.

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200,140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

INS

TOP PROFILED FOAM

Suteikia atramą Jūsų kūnui Techninė informacija

QUALITY FOAM IDE INS

TOP COCO

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 40°C temperatūroje

MINKŠTOJI DALIS (mm)

profiliuotas putų poliuretanas 50

AUKŠTIS (cm)

6

Antčiužinio minkštąją dalį sudaro kokybiškas profiliuotas putų poliuretanas, kuris miegojimo vietoje užtikrina oro judėjimą ir drėgmės pašalinimą. Profiliuotas putų poliuretanas čiužiniui suteikia minkštumo ir patogumo. Čiužinio lygioji pusė yra standesnė, o profiliuota – minkštesnė. Profiliuotas putų poliuretanas taip pat gerai užpildo sofos sujungimo tarpus. Pagamintas iš šviesaus stretch audinio. Audinys ir vatinas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos.

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200,140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

Jei reikia kietesnės atramos Techninė informacija AUDINIO SUDĖTIS

medvilnė / poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 40°C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

Sensity™

MINKŠTOJI DALIS (mm)

kokosas 20

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

vilna / medvilnė

AUKŠTIS (cm)

4

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200,140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

Antčiužinio minkštąją dalį sudaro natūralaus kokoso pluoštas, pakietinantis visą lovos paviršių. Dėl tokios pluoštinės struktūros oras juda laisvai, ir kūnas neprakaituoja. Papildomam komfortui užtikrinti antčiužinio viena pusė padengta 100% medvilnės sluoksniu, o kita pusė – 100% vilnos sluoksniu. Šviesus stretch audinys pasižymi nuo dulkių erkučių apsaugančiu poveikiu, apdorotas Sensity™ būdu ir yra minkštas ir malonus kūnui. Produkte naudojama vilna, medvilnė, vatinas ir užvalkalas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.

I 61


ANTČIUŽINIAI TOP HR-FOAM

Patogus ir ilgaamžis antčiužinis Techninė informacija

62 I

AUDINIO SUDĖTIS

medvilnė / poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 60°C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

Sensity™

MINKŠTOJI DALIS (mm)

HR putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

vilna / medvilnė

AUKŠTIS (cm)

5

Antčiužinio minkštąją dalį sudaro HR putų poliuretanas, tai yra, High Resilience putų poliuretanas, kuris yra ilgaamžiškesnis, elastingesnis ir standesnis už įprastą putų poliuretaną. Papildomam komfortui užtikrinti antčiužinio viena pusė padengta 100% vilnos sluoksniu (žiemos pusė), o kita pusė – 100% medvilnės sluoksniu (vasaros pusė). Šviesus stretch audinys pasižymi nuo dulkių erkučių apsaugančiu poveikiu, apdorotas Sensity™ būdu ir yra minkštas ir malonus kūnui. Produkte naudojama vilna, medvilnė, vatinas ir užvalkalas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Produktas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.


ANTČIUŽINIAI TOP HR-FOAM PLUS

Suderintas standumas ir patogumas Techninė informacija

TOP LATEX

AUDINIO SUDĖTIS

liocelis / poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 60°C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

Tencel™

MINKŠTOJI DALIS (mm)

HR putų poliuretanas 50

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

vilna / medvilnė

AUKŠTIS (cm)

7

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

Kai lova atrodo per kieta Techninė informacija

TOP LATEX ETNO

Antčiužinio minkštąją dalį sudaro HR putų poliuretanas, tai yra, High Resilience putų poliuretanas, kuris yra ilgaamžiškesnis, elastingesnis ir standesnis už įprastą putų poliuretaną. Papildomam komfortui užtikrinti antčiužinio viena pusė padengta 100% vilnos sluoksniu (žiemos pusė), o kita pusė – 100% medvilnės sluoksniu (vasaros pusė). Šviesus stretch audinys pagamintas iš viskozinio pluošto, kuris puikiai kontroliuoja čiužinio drėgmės lygį. Tencel™ audinys neerzina ir neleidžia kauptis bakterijoms. Produkte naudojama vilna, medvilnė, vatinas ir užvalkalas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Produktas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos.

AUDINIO SUDĖTIS

medvilnė / poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 60°C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

Sensity™

MINKŠTOJI DALIS (mm)

lateksas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

vilna / medvilnė

AUKŠTIS (cm)

5

Antčiužinio minkštąją dalį sudaro iš natūralaus kaučiukmedžio sulčių pagamintas lateksas, kuris yra elastingas bei ilgaamžiškas, be to, jame nesidaugina dulkių erkutės. Papildomam komfortui užtikrinti antčiužinio viena pusė padengta vilnos sluoksniu (žiemos pusė), o kita – medvilnės sluoksniu (vasaros pusė). Šviesus stretch audinys pasižymi nuo dulkių erkučių apsaugančiu poveikiu, apdorotas Sensity™ būdu ir yra minkštas ir malonus kūnui. Produkte naudojama vilna, medvilnė, vatinas ir užvalkalas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Produktas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

Itin patogus antčiužinis su baltiškų motyvų raštais Techninė informacija

PULSE LATEEX INSID

AUDINIO SUDĖTIS

viskozė / poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 40°C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

Sensity™

MINKŠTOJI DALIS (mm)

Pulse™ lateksas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

vilna / medvilnė

AUKŠTIS (cm)

5

Antčiužinio minkštąją dalį sudaro iš natūralaus kaučiukmedžio sulčių pagamintas Pulse™ lateksas, kurio ypatinga struktūra užtikrina, kad oras per medžiagą galėtų judėti laisvai, todėl mažėja prakaitavimas. Papildomam komfortui užtikrinti antčiužinio viena pusė padengta vilnos sluoksniu (žiemos pusė), o kita – medvilnės sluoksniu (vasaros pusė). Stretch audinys pasižymi nuo dulkių erkučių apsaugančiu poveikiu, apdorotas Sensity™ būdu ir yra minkštas ir malonus kūnui. Išskirtinumo suteikia ant audinio panaudotas baltiškų motyvų raštas. Produkte naudojama vilna, medvilnė, vatinas ir užvalkalas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

I 63


ANTČIUŽINIAI TOP SERENE

Antčiužinis miego gurmanams Techninė informacija

SERENE FOAM INSIDE

TOP SERENE LUX

Prabangus antčiužinis

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 60°C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

3D audinys

MINKŠTOJI DALIS (mm)

Serene™ putų poliuretanas 30

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm)

6

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

Techninė informacija

SERENE FOAM INSIDE

PR

O

S

TA

P R OP IA U D U S I LI A U AS K

TOP LATEX LUX

64 I

Sleepwell antčiužinių flagmanas

Antčiužinio minkštąją dalį sudaro 3 cm storio Serene™ viskoelastinis putų poliuretanas, maloniai ir minkštai apgaubiantis kūną. Tokiu būdu raumenys ir kaulai gali maksimaliai atsipalaiduoti. Čiužino užvalkalas yra iš inovatyvaus 3D audinio, kuris kartu su perforuotu užpildu sudaro puikią visumą, leisdamas laisvai judėti orui į išorę. Tokioje aplinkoje mažėja dulkių erkučių kiekis ir mažiau prakaituojama, reguliuojama miegojimui tinkama temperatūra ir drėgmės lygis. Produkte naudojama vilna, medvilnė, vatinas ir užvalkalas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Produktas turi Estijos Alergijos asociacijos ženklelį.

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 60°C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

3D audinys

MINKŠTOJI DALIS (mm)

Serene™ putų poliuretanas 50

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm)

8

Antčiužinio minkštąją dalį sudaro 5 cm storio Serene™ viskoelastinis putų poliuretanas, maloniai ir minkštai apgaubiantis kūną. Tokiu būdu raumenys ir kaulai gali maksimaliai atsipalaiduoti. Čiužino užvalkalas yra iš inovatyvaus 3D audinio, kuris kartu su perforuotu užpildu sudaro puikią visumą, leisdamas laisvai judėti orui į išorę. Tokioje aplinkoje mažėja dulkių erkučių kiekis ir mažiau prakaituojama, reguliuojama miegojimui tinkama temperatūra ir drėgmės lygis. Produkte naudojama vilna, medvilnė, vatinas ir užvalkalas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Produktas turi Estijos Alergijos asociacijos ženklelį.

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

Techninė informacija AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir skalbiamas 60°C temperatūroje

AUDINIO SAVYBĖS

Sanitized™, RucoPur™

MINKŠTOJI DALIS (mm)

profiliuotas lateksas 50

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

vilna / medvilnė

AUKŠTIS (cm)

7

Išmatavimai (cm): 80x200, 90x200, 120x200,140x200, 160x200, 180x200. Galimi ir nestandartiniai dydžiai.

Antčiužinio minkštąją dalį sudaro itin storas iš natūralaus kaučiukmedžio sulčių pagamintas lateksas, dėl kurio lova yra itin patogi. Papildomam komfortui užtikrinti antčiužinio viena pusė padengta vilnos sluoksniu (žiemos pusė), o kita – medvilnės sluoksniu (vasaros pusė). Audinys pasižymi nuo dulkių erkučių apsaugančiu poveikiu ir pagamintas pagal Sanitized™ technologiją. Audinys taip pat pasižymi į žmogaus kūno temperatūros pokyčius reaguojančia RucoPur™ technologija, mažinančia prakaitavimą ir turinčia antistatinį poveikį. Produkte naudojama vilna, medvilnė, vatinas ir užvalkalas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Produktas turi Estijos Alergijos asociacijos ženklelį.


ANTČIUŽINIAI TOP LATEX ETNO DUO

Puikus sprendimas patogesniam miegui motorinėje lovoje Techninė informacija

PULTESXE LA

INSIDE

TOP SERENE LUX SU BALDINIU AUDINIU

Tai galvos ir kojų galuose "įkirptas" antčiužinis, skirtas motorinei lovai. Dėl tokios konstrukviskozė / cijos, kiekvienas partneris gali gulėti jam patoAUDINIO SUDĖTIS poliesteris giausioje motorinės lovos padėtyje. Antčiužinio minkštąją dalį sudaro iš natūralaus kaučiukmenuvelkamas ir UŽVALKALAS skalbiamas iki 40°C džio sulčių pagamintas Pulse™ lateksas, kurio ypatinga struktūra užtikrina, kad oras per temperatūroje medžiagą galėtų judėti laisvai, todėl mažėAUDINIO SAVYBĖS Sensity™ ja prakaitavimas. Papildomam komfortui užtikrinti antčiužinio viena pusė padengta vilnos MINKŠTOJI DALIS Pulse™ sluoksniu (žiemos pusė), o kita – medvilnės (mm) lateksas 30 sluoksniu (vasaros pusė). Stretch audinys paPIPILDOMA sižymi nuo dulkių erkučių apsaugančiu poveivilna / medvilnė MINKŠTOJI DALIS kiu, apdorotas Sensity™ būdu ir yra minkštas ir malonus kūnui. Išskirtinumo suteikia AUKŠTIS (cm) 5 ant audinio panaudotas baltiškų motyvų rašIšmatavimai (cm): 160x200, 180x200. Nestan- tas. Produkte naudojama vilna, medvilnė, dartinių dydžių produktų užsisakyti negalima. vatinas ir užvalkalas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.

Antčiužinis tikriems miego gurmanams Techninė informacija

SERENE FOAM INSIDE

TOP LATEX LUX SU BALDINIU AUDINIU

AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir valomas cheminiu būdu

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

HR putų poliuretanas 50

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

-

AUKŠTIS (cm)

7

Antčiužinio minkštąją dalį sudaro HR putų poliuretanas, tai yra, High Resilience putų poliuretanas, kuris yra ilgaamžiškesnis, elastingesnis ir standesnis už įprastą putų poliuretaną. Tokiu būdu raumenys ir kaulai gali maksimaliai atsipalaiduoti. Antčiužinio baldinio audinio kraštas produktui suteikia solidumo ir puikiai papildo tuo pačiu audiniu aptrauktą Continental tipo lovą. Galima rinktis iš 14 skirtingų baldinių audinių spalvų. Tinkamiausią spalvą rinkitės iš RED bei BLACK kolekcijų baldinių audinių (70 psl.). Produkte naudojamas vatinas ir užvalkalas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.

Išmatavimai (cm): 160x200, 180x200. Galima užsisakyti nestandartinius 190 ir 210 cm. Ilgio produktus.

Sleepwell antčiužinių pasididžiavimas Techninė informacija AUDINIO SUDĖTIS

poliesteris

UŽVALKALAS

nuvelkamas ir valomas cheminiu būdu

AUDINIO SAVYBĖS

-

MINKŠTOJI DALIS (mm)

profiliuotas lateksas 50

PIPILDOMA MINKŠTOJI DALIS

vilna / medvilnė

AUKŠTIS (cm)

6

Antčiužinio minkštąją dalį sudaro itin storas iš natūralaus kaučiukmedžio sulčių pagamintas lateksas, dėl kurio lova yra itin patogi. Antčiužinio baldinio audinio kraštas produktui suteikia solidumo ir puikiai papildo tuo pačiu audiniu aptrauktą Continental tipo lovą. Galima rinktis iš 14 skirtingų baldinių audinių spalvų. Tinkamiausią spalvą rinkitės iš RED bei BLACK kolekcijų baldinių audinių (70 psl.). Papildomam komfortui užtikrinti antčiužinio viena pusė padengta vilnos sluoksniu (žiemos pusė), o kita – medvilnės sluoksniu (vasaros pusė). Produkte naudojama vilna, medvilnė, vatinas ir užvalkalas atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą.

Išmatavimai (cm): 160x200, 180x200. Galima užsisakyti nestandartinius 190 ir 210 cm. Ilgio produktus.

I 65


66 I


MEDŽIAGOS IR AKSESUARAI

I 67


BLUE

BALDINIAI AUDINIAI

RED

Visi Sleepwell čiužiniuose naudojami audiniai yra pagaminti tausojant aplinką ir nėra kenksmingi žmonių sveikatai.

BLUE ŠVIESIAI PILKA

RED BIEŽINĖ

BLUE TAMSIAI PILKA

RED PILKA

RED ŠVIESIAI PILKA

RED RUDA

RED ŠVIESIAI ŽALIA

BLACK

BLACK BIEŽINĖ

68 I

BLACK PILKA

BLACK ŠVIESIAI PILKA

BLACK RAUSVAI RUDA

BLACK ŠVIESIAI MĖLYNA

BLACK TAMSIAI PILKA

BLACK JUODA

RED TAMSIAI PILKA


SERTIFIKATAI Sleepwell savo gaminiams suteikia šias garantijas: • Spyruoklių sistemos kokybę garantuoja DIN EN ISO 9001 sertifikatas. • Spyruoklėms taikoma10 metų gamintojo garantija. • Vatinas atitinka tarptautinio vadinamojo „cigaretės” testo BS 5852 dalių 2 ir M1 reikalavimus. •

Čiužiniuose naudojamas putų poliuretanas, vilna, medvilnė, vatinas bei užvalkalo medžiaga atitinka tarptautinį Oeko-Tex 100 standartą. Tai reiškia, kad Sleepwell gaminiuose naudojamos medžiagos nėra kenksmingos ir pagamintos tausojant aplinką.

• Putų poliuretaną patvirtino Estijos Alergijos asociacija. • Daugumai antčiužinių suteiktas Estijos Alergijos asociacijos ženklelis.

I 69


SULANKSTOMAS ČIUŽINYS – PUFAS Stilingas pufas išsilanksto ir tampa patogiu svečių čiužiniu. Trys čiužinio dalys yra tarpusavyje sujungtos tvirtu dengiamuoju audiniu. Čiužinys pagamintas iš klasikinio kokybiško porolono. Sulankstyto pufo matmenys: 65x65x36 cm , o išlankstytu pavidalu čiužinio matmenys: 65x195x12 cm. Papildomai galima užsisakyti iš baldinio audinio pagamintą uždangalą. Galima pasirinkti vieną iš 6 RED serijos baldinių audinių. Įmanoma užsisakyti skirtingų dydžių gaminius.

LAMELINĖS LOVŲ GROTELĖS Lamelinės grotelės yra įprastose lovose naudojamas pagrindas čiužiniui. Klasikinės grotelės, turinčios iš beržo medienos pagamintas lenktas fanerines juosteles. Lankstumui padidinti kiekviena juostelė įmauta į plastmasinį antgalį, kuriuo yra pritvirtinama prie rėmo.

PAGALVĖS

1

1. Iš viskoelastinės medžiagos pagaminta pagalvė itin gerai tinka miegantiems ant šono, nes pagalvė turi kaklą prilaikančią formą. Be to, galima pasirinkti norimą aukštį – viena pagalvės pusė yra aukštesnė, kita – žemesnė.

2

70 I

2. Latekso pagalvė yra perforuota, todėl gerai praleidžia orą ir yra elastinga. Pagalvės išskirtinė savybė yra ta, kad ji niekada neįdumba ir nepakeičia savo formos kaip, pvz., plunksnų pagalvės. Galima rinktis iš dviejų skirtingo aukščio latekso pagalvių. Tiek viskoelastinės, tiek latekso pagalvės yra netinkama terpė dulkių erkutėms daugintis.


NAKTINIAI STALIUKAI Šiaurietiško dizaino ąžuoliniai naktiniai staliukai parduodami dviejų spalvų: natūralaus ąžuolo ir juodi. Staliukas turi tyliai užsidarantį stalčių ir erdvią lentynėlę. Išmatavimai: 40 x 40 x 65 cm.

LOVŲ KIŠENĖS Prie Continental tipo lovų papildomai galima užsisakyti lovos kišenių, kuriose galima laikyti žurnalus, planšetę, pultelį, vaistus ir pan. Lovų kišenės yra 14 baldinio audinio spalvų, atitinkančių Continental tipo lovų spalvas.

PATALINĖS DĖŽĖS Patalinės dėžės yra patogi vieta rūbams ar kitiems būtiniems daiktams laikyti. Ant lovos kojūgalyje statomos patalinės dėžės galima ir sėdėti. Sleepwell kolekcijoje yra dviejų skirtingų dizainų – ULVASEN (1) ir SOLHALL (2).

1

Abu pasižymi stipria konstrukcija, kokybiškai užsidaro. Patalinės dėžių yra įvairių spalvų – Solhall, aptrauktais baldinais audiniais BLACK, ir Ulvasen, aptrauktais baldiniais audiniais RED bei BLACK. 2 1

I 71


GALVŪGALIAI

BLUE

Galvūgaliai naudojami kušetėms ir Continental tipo lovoms. Naudojant galvūgalį, lengvai gaunama pilnai sukomplektuota lova. Sleepwell kolekcijoje yra platus skirtingų dizainų įvairiais baldiniais audiniais aptrauktų galvūgalių. BLUE serijoje galima rinktis iš dviejų, RED serijoje – iš devynių, ir BLACK serijoje – taip pat iš devynių aukštos kokybės galvūgalių.

H20

H35

Plotis: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Aukštis: 115 Storis: 7

Plotis: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Aukštis: 115 Storis: 10

RED

KNAPPAD ROSLIDEN

BRIS DIONE

Plotis: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Aukštis: 95 Storis: 10 72 I

Plotis: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Aukštis: 130 Storis: 8

Plotis: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Aukštis: 125 Storis: 10

Plotis: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Aukštis: 125 Storis: 12


RED / BLACK

KRONANG PILLOW

Plotis: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Aukštis: 105 Storis: 12

Plotis: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Aukštis: 130 Storis: 12

ARATORP GEOMETRY

Plotis: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Aukštis: 130 Storis: 10

Plotis: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Aukštis: 131 Storis: 12,5

FASHION

Plotis: 160; 180 Aukštis: 40 Storis: 5

BLACK

SOLHALL BUTTONS

VINGAR

Plotis: 180; 200 Aukštis: 125 Storis: 25

LINED

Plotis: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Aukštis: 126,5 Storis: 10

Plotis: 81; 91; 121; 141; 161; 181 Aukštis: 130 Storis: 12

Plotis: 99; 109; 139; 159; 179; 199 Aukštis: 127 Storis: 11

I 73


LOVŲ KOJELĖS 1. PLASTIKINĖ KOJA RED STORAGE KUŠETEI RED Storage kušetei tinkantis plastikinių kojų komplektas. Komplekte yra 4 kojos. Aukštis: 5 cm

2. APVALIOS CILINDRO FORMOS KOJELĖS Pasvirusio cilindro formos kojelės (medžiaga: natūralus uosis) Kojelių aukštis: 13 cm Retro stiliaus cilindro formos kojelės (spalva: bukas). Kojelių aukštis: 18 cm Cilindro formos kojelės (spalva: riešutmedis). Kojelių aukštis: 15 cm

3. KŪGIO FORMOS KOJELĖS Kūgio formos kojelės yra keturių briaunų, tvirtos, padengtos tonuotu beicu arba dažais (ąžuolo, wenge, natūralios spalvos, baltos ir juodos spalvos). Kojelių aukštis: 10 ir 18 cm

4. METALINĖS CILINDRO FORMOS KOJELĖS Cilindro formos. Kojelių aukštis: 10 ir 18 cm Taurės formos. Kojelių aukštis: 12 ir 20 cm

5. KAMPINĖS KOJELĖS Iš natūralaus uosio, beicuotos ir alyvuotos. Kojelių aukštis: 5,5 cm

74 I


1

2

3

4

5

I 75


MEDŽIAGOS Bonell spyruoklių sistema

Vilna

Bonell spyruoklių sistema yra seniausiai naudojama spyruoklių sistema. Tai paprastas ir nebrangus sprendimas, kur visos spyruoklės tarpusavyje yra tvirtai surištos. Tokia sistema yra stabili, patvari ir gana ilgaamžė. Šiais laikais ši sistema daugiausia naudojama vietoje apatinio spyruoklių sluoksnio kušetėse ir Continental tipo lovose. Su kūnu besiliečiančiam spyruoklių sluoksniui rekomenduojame naudot pocket tipo spyruoklių sistemą.

Vilna yra šilta, minkšta ir orui pralaidi medžiaga, kuri sugeria drėgmę, tačiau, palietus ją, drėgmė nejaučiama. Dėl šių savybių vilna plačiai naudojama viršutiniam čiužinių sluoksniui, esančiam arčiausiai miegančiojo kūno. Jei Jūsų čiužinio viena pusė yra vilnonė, o kita medvilninė, vilnonę pusę atverskite į viršų žiemą – taip miegojimo vieta bus šiltesnė ir bus geriau reguliuojama drėgmė. Sleepwell čiužiniuose naudojama natūrali avių vilna, nemaišyta su sintetine medžiaga. Vilna yra kruopščiai išvalyta, savo sudėtyje turi minimalų riebalų kiekį. Dėl to Sleepwell čiužiniai beveik neturi specifinio vilnos kvapo. Gaminį išėmus iš pakuotės gali būti juntamas būdingas vilnos kvapas, tačiau jis išsivėdina per kelias savaites.

Pocket ir Multipocket spyruoklių sistema Pocket, arba vadinamojo kišeninių spyruoklių bloko, atveju kiekviena čiužinio spyruoklė yra atskiroje medžiaginėje kišenėje. Kišeninių spyruoklių sistema paremia kūną būtent ten, kur reikia, – spaudžiamas ne visas čiužinio paviršius, o tik ta vieta, kuriai tenka kūno svoris. Ant tokio čiužinio galima laisvai vartytis nejudinant viso čiužinio ir netrukdant miegančiajam šalia. Sleepwell BLUE ir RED serijos čiužiniuose yra naudojama 5 anatominių zonų pocket spyruoklių sistema. Čia spyruoklės yra suskirstytos į skirtingas zonas pagal žmogaus kūno vietas: pečiai ir klubai labiau įsispaudžia į čiužinį, išlaisvindami stuburą nuo įtampos, kitos kūno vietos palaikomos tvirčiau viso miego ciklo metu. Sleepwell BLACK serijos čiužiniuose yra 7 anatominių zonų multipocket spyruoklių sistema. Čia viename kvadratiniame metre yra du kartus daugiau spyruoklių nei paprastoje pocket sistemoje. Tokia sistema labai efektyviai ir tiksliai prilaiko kūną, atpalaiduoja stuburą ir raumenis nuo įtampos.

Vatinas Dygsniuotas vatinas yra puri medžiaga, naudojama užvalkale ir čiužiniui suteikianti minkštumo ir švelnumo pojūtį. Vatinas labai gerai išlaiko savo pradinę formą, praleidžia orą ir neskleidžia jokio kvapo.

76 I

Medvilnė Medvilnė yra orui pralaidi medžiaga, minkšta ir maloni kūnui. Dėl to medvilnė naudojama čiužinių užvalkalams. Jei Jūsų čiužinio viena pusė yra vilnonė, o kita medvilninė, atverskite medvilninę pusę į viršų vasarą. Taip čiužinys geriau praleis orą ir miegoti nebus taip karšta. Sleepwell čiužiniuose naudojama tik kokybiška 100 proc. medvilnė.

Putų poliuretanas Šiandieninis putų poliuretanas yra minkštas, praleidžia orą, neskleidžia kvapo ir nesugeria pašalinių kvapų; be to, putų poliuretanas yra naudingas sveikatai, nes jame yra netinkama terpė dulkių erkutėms veistis. RED ir BLACK serijos čiužiniuose yra naudojamas ne paprastas putų poliuretanas, o elastingesnis ir atsparesnis nei įprastas – High Resilience. Profiliuoto High Resilience putų poliuretano išskirtinė savybė yra „kiaušinio dėklo forma“, dėl kurios čiužinio paviršius yra žymiai patogesnis ir minkštesnis. Sleepwell gaminiuose naudojamas putų poliuretanas patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos. Aukštesnės klasės Sleepwell čiužiniuose yra naudojamas Serene™ viskoelastinis putų poliuretanas, aplink žmogaus kūną suformuojantis tarsi jį apgaubiančią formą ir savo savybėmis primenantis klasikinį viskoelastinį putų poliuretaną.Tačiau, skirtingai nuo įprasto viskoelastinio putų poliuretano, Serene™ putų poliuretanas nesukietėja žemesnėje temperatūroje ir išlaiko jam būdingas savybes net ir vėsesnėje patalpoje.


Lateksas Lateksas gaminamas iš natūralaus kaučiukmedžio sulčių arba kitaip – kaučiuko. Medžiaga yra minkšta, atspari ir elastinga, laidi orui ir reguliuojanti drėgmę, joje negali veistis dulkių erkutės. Sleepwell čiužiniuose naudojamas lateksas yra specialiai apdorojamas, plaunamas ir džiovinamas. Remiantis tradiciniu latekso gamybos procesu, latekso sluoksnis paprastai yra perforuojamas – tokiu būdu užtikrinamas gaminių, kuriuose naudojamas lateksas, itin geras pralaidumas orui. Pastaraisiais metais lateksą imta gaminti taip, kad latekso sluoksnyje nedaroma angelių, tačiau, nepaisant to, medžiaga puikiai praleidžia orą. Toks latekso sluoksnis yra patvaresnis ir, liečiant ranka, aiškiai jaučiama jo tekstūra. Sleepwell kolekcijoje ši medžiaga vadinama Pulse™ lateksu.

Kokosas Iš kokoso riešutų plaušo pagamintas sluoksnis suteikia čiužiniui standumo. Šios medžiagos išskirtinės savybės yra natūralumas, itin geras pralaidumas orui ir standumas. Kokosas naudojamas Sleepwell čiužiniuose BLUE Orthopedic, RED Orthopedic bei antčiužinyje TOP Coco.

Užvalkalai Visi Sleepwell čiužinių užvalkalai yra pagaminti iš minkštų, odos nedirginančių ir orą praleidžiančių medžiagų. Sleepwell kolekcijoje naudojami du inovatyvūs audinių apdorojimo būdai – Sensity™ (žr. 6 psl.) ir RucoPur™ (žr. 7 psl.). Kušečių ir Continental tipo lovų užvalkalus galima rinktis iš įvairių baldinių audinių, kad kiekvienas pirkėjas galėtų susikurti būtent jo miegamajam tinkantį variantą. Į Sleepwell kolekciją taip pat yra įtrauktas ir baltiškais motyvais puoštas audinys. Visi Sleepwell čiužiniuose naudojami audiniai yra pagaminti tausojant aplinką ir nėra kenksmingi žmogui.

I 77


DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI Kokį rinktis - kietesnį, ar minkštesnį čiužinį?

Kodėl čiužiniuose naudojamas lateksas?

Plačiai paplitusi nuomonė: kuo čiužinys kietesnis, tuo geriau. Tačiau svarbu tai, kaip čiužinys prisitaiko prie kūno. Išbandykite įvairius čiužinius, pajuskite, koks labiausiai tinka Jūsų kūnui. Čiužinys turi prisitaikyti prie kūno formų, o ne atvirkščiai!

Lateksas yra iš kaučiukmedžio sulčių išgauta natūrali medžiaga, labai patvari ir elastinga, puikiai tinkanti sluoksniams tarp spyruoklių ir audinio. Sleepwell čiužiniuose naudojamas lateksas yra specialiai apdorotas, išplautas ir išdžiovintas. Todėl medžiaga gerai praleidžia orą, yra minkšta ir patvari.

Kam reikia antčiužinio? Antčiužinis suteikia kūnui papildomą komfortą, apsaugo pagrindinį čiužinį ir prailgina jo tarnavimo laiką. Reikalui esant, antčiužinį yra lengva ir nebrangu pakeisti. Mūsų asortimente esančius visus antčiužinių užvalkalus galima skalbti. Jei Jūsų lovoje yra du čiužiniai, antčiužinis uždengs nepatogų tarpą tarp jų.

Kodėl čiužiniuose naudojamas putų poliuretanas?

Lamelinės grotelės išryškina geriausias čiužinio savybes ir užtikrina jo ilgaamžiškumą. Patariame naudoti lamelines groteles, kuriose tarpas tarp juostelių yra 25–63 mm. Nenaudokite fanerinio arba medžio plokštės karkaso, nes jis neleidžia čiužiniui „kvėpuoti“.

Ar spyruoklinį čiužinį reikia vartyti?

Kaip dažnai čiužinį reiktų keisti?

Čiužinį reikėtų vartyti, nes jo medžiagoms reikia atgauti ankstesnę formą. Daugelis mūsų čiužinių yra dvipusiai: vilnos pusė žiemą išlaiko šilumą, medvilninė pusė vasarą gerai praleidžia orą. Todėl čiužinį rekomenduojama apversti bent kartą per pusmetį. Periodiškai apverčiant čiužinį ženkliai pailgėja ir jo naudojimo laikas!

Kaip išsirinkti lovą?

Šiuolaikinis putų poliuretanas yra labai tinkama medžiaga čiužiniams: praleidžia orą, nesusiguli ir nesugeria kvapų.

Greta miegantis nori kitokio čiužinio. Ką daryti?

Per pastaruosius 10–20 metų putų poliuretano gamyba taip patobulėjo, kad dabar jis yra pasaulyje tarp plačiausiai naudojamų paminkštinimo medžiagų.

Lengviausia nusipirkti du skirtingus čiužinius ir ant jų uždėti antčiužinį. Tada kiekvienas miega ant sau tinkančio čiužinio, o antčiužinis nesusilpnina spyruoklinio čiužinio savybių. Tas pats sprendimas tinka ir kušetėms – jas galima sujungti sąvarža arba galvūgaliu ir uždengti bendru antčiužiniu.

Putų poliuretanas itin gerai tinka alergiškiems žmonėms, nes ši medžiaga yra labai nepalanki terpė dulkių erkutėms veistis. Mūsų gaminiuose naudojamą putų poliuretaną patvirtino Estijos Alergijos asociacija.

Kokią reikšmę miegojimo patogumui turi lamelinės grotelės?

Rekomenduojame keisti čiužinį vidutiniškai kas 5–7 metus.

Nesirinkite čiužinio vien iš katalogo, o nueikite į parduotuvę ir išbandykite! Paprašykite pardavėjo Jums paaiškinti lovų ir čiužinių savybes bei skirtumus. Bandydami čiužinį pagulėkite tokia poza, kuria paprastai užmiegate. Prieš galutinai pasirinkdami, būtinai išmėginkite kelias skirtingas lovas. Pasirinkite tokią lovą, kurioje jaučiatės tikrai patogiai.

NUOTRAUKOS: Katrin Press INTERJERO STILISTĖ: Helen Lõhmus MAKIAŽAS: Reet Härmat APIPAVIDALINIMAS: AD Angels MODELIAI: Samuel, Timmi, Kairit, Elsa, Taaniel, Märt, Kadri, Joseph AČIŪ: Aatrium Sisustuskaubamaja, Vepsäläinen, Nordic Design Home

78 ISleepwell

Hilding Anders Baltic AS Loomäe tee 10, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa 75306, Eesti Tel +372 624 8098 / +372 517 3633 Vytenio 46, LT-3229 Vilnius, Lietuva Tel +370 678 22050 Email laurynas.laukys@troolo.com HildingAndersLietuva SW 04-2018

www.sleepwellbed.com