Page 1

інформаційна загальнополітична газета №1(8) січень / 2013

а ш р е П Депутат Київради АНДРІЙ СТРАННІКОВ:

А Г О М Е Р Е П

забудови и т о р п ів к я н з е р ешканців Бе овано! с м а к м с а т о с в е т т ц о и р н п ів и д к Завдя «Ми попереджали забудовника: андальне бу к с а н іл в з о д , ін озера Тельб не лізь на Тельбін! Тельбін – не будмайданчик! Він не повірив і поліз... Тепер у нього більше немає дозволу на будівництво. Вітаю березняківців з першою перемогою! Дякуючи вашій активності ми змогли забрати у ТОВ Ще 22 вересня 2012 р. партія Віталія Кличка "УДАР" провела попереджувальну акцію протесту "Тельбін не будмайданчик!". «Аквапарк» право будувати на Тельбіні». Тоді, спільно з найменшими мешканцями Березняків, будівельний хроніку подій див. на 2 сторінці З РЕДАКЦІЙНОЇ ПОШТИ

В ЗАЩИТУ ОЗЕРА ТЕЛЬБИН Нам жить во время смутное досталось И что ни власть, тем яростей грабёж. А люди терпят, что же им осталось Хотя когдато будет "невтерпіж".

паркан було розмальовано в яскраві кольори. Діти малювали те, що вони хотіли би бачити за цією огорожею. Переважала спортивна тематика.

у к т с и ч з о р о т а ч о п з о Р н і б ь л е Т а р озе 5 січня 2013 року, вперше за останні 40 років, розпочато розчищення улюбленого озера березняківців.

И час настал захватчик на пороге И нашу землю трактор бороздит И предстоит расстаться с тем немногим Что нам оставил властный паразит Когдато были мы народ свободный И наши предки Русь уберегли Так не дадим же нравственным уродам Ни пяди нашей тельбинской земли! 3 січня 2013 р.

Є. Гончаренко

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЖИТТЯ СВОГО РАЙОНУ НА ІНТЕРНЕТСТОРІНЦІ

див. на 3-ій сторінці

www.bereznyaki.in.ua


2

№ 1 ,

с і ч е н ь / 2 0 1 3

інформаційна загальнополітична газета

а б ь т о р о Б заТельбін У Т С Е Т О Р П А К І ХРОН 2

22 вересня 2012 р. Протестуючи проти дій Київради, партія "УДАР" провела попереджувальну акцію протесту "Тельбін не будмайданчик!" Тоді, спільно із найменшими мешканцями Березняків, будівельний паркан було розмальовано в яскраві кольори. Діти малювали те, що вони хотіли би бачити за цим парканом. Переважала спортивна тематика. 22 грудня 2012 р. Березняківці, за ініціативи ОСН "БерезнякиТельбін", збираються на громадські слухання з приводу скандального будівництва. Люди одностайно голосують за припинення будівельних робіт і початок акцій з блокування будівництва.

1

Ще 2 червня 2012 року, під час зустрічі біля скандального будівництва, депутат Київради Андрій Странніков вручив голові КМДА Олександру Попову проект рішення Київради про скасування землевідведення ТОВ "Аквапарк". Тоді Попов пообіцяв, що внесе на розгляд Київради даний проект. Цього зроблено не було! Тому фракція "УДАР" у Київраді самостійно винесла до сесійної зали цей документ. 12 липня провладна більшість, яка і досі керується Черновецьким та Поповим, провалила голосування.

3 18 грудня 2012 р. У Києві 15 0. Скориставшись морозами, а тому низькою активністю березняківців, забудовник перейшов у наступ. Будівельні роботи розпочато. На ділянку безперервно заїжджають КАМАЗи з будматеріалами. Десятки тонн землі та піску висипаються у безпосередній близькості від озера Тельбін.

25 грудня 2012 року. Початок радикальних дій з блокування будівництва. Мешканці Березняків фізично перешкоджають проникненню будівельної техніки на будмайданчик. Рух КАМАЗів із будматеріалами зупинено.

4

5 3 січня 2013 року. Оборону забудовника подолано. Учасники акції протесту прориваються на будмайданчик.

7 ...і частково підпалюють його.

10

3 січня 2013 року. Близько 300 осіб проводять зібрання біля будівництва, яке з мирного мітингу перетворилося на справжню акцію протесту.

6 Протестувальники остаточно ламають паркан забудовника...

8 Після цього більше 100 чоловік перекривають вулицю Шумського, заблокувавши автомобільний рух на кілька годин.

11

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЖИТТЯ СВОГО РАЙОНУ НА ІНТЕРНЕТСТОРІНЦІ

9 12

4 січня 2013 року. За поданням прокуратури, Інспекція архітектурнобудівельного контролю у м. Києві скасовує дозвіл на будівництво житлово готельного комплексу із спортивнорозважальним центром "Аквапарк" на вул. Шумського біля озера Тельбін.

Це була перша перемога березняківців. Дозвіл на будівництво скасовано. Але розслаблятися не варто, доки земельна ділянка перебуває в оренді ТОВ «Аквапарк». Київрада на черговій сесії повинна поставити крапку в цьому питанні й скасувати рішення про скандальне землевідведення. БЕРЕЗНЯКІВЦІ! БУДЬТЕ ГОТОВІ ПРИЙТИ ДО СТІН КИЇВРАДИ ЗІ СПРАВЕДЛИВИМИ ВИМОГАМИ! СТЕЖТЕ ЗА ОГОЛОШЕННЯМИ!

Телефон для довідок: 294@20@60.

www.bereznyaki.in.ua


№ 1 ,

інформаційна загальнополітична газета

с і ч е н ь / 2 0 1 3

3

НОВЕ ЖИТТЯ ОЗЕРА Вперше за останні 40 років на озеро Тельбін заїхала техніка, що забезпечує розчистку березняківської «перлини» терігати року . Поспос 5 січня 2013 на зібралась бі ль Те и тк розчис івців. за початком сть березняк чимала кількі

саний резняків, напи товано гімн Бе ром Железняком. ен ез пр ло Також бу ором Арту м композит eznyaki.in.ua березняківце сайті www.ber на а жн мо го йо ти ха лу Прос

Депутат Київради АНДРІЙ СТРАННІКОВ: «Завершено тривалий марафон ходіння по бюрократичних кабінетах, переконування чиновників і депутатів, що розчистка Тельбіну просто необхід на. Завершено "вибиван ня" грошей на ці потреби. На Тельбін завезено техніку, намічено план дій і вже розпочато роботи. Коли розпочинався цей виснажливий марафон, мені ніхто не вірив. Одні просто казали, що це не можливо, інші вважали це передвиборною брехнею, а хтось відверто бажав мені поразки. Багато хто ставився з недовірою, адже нас так часто дурять…

не який 40 років Екскаватор, видобуває а, ер оз а дн торкався мулу з метою перший ковш . розчищення подальшого

яківці беруть якою березн Масовість, з , що питання ть чи ід тах, св участь у робо о на часі. вн да льбіна розчистки Те

к довго дення, що та Мулові відкла уватись ищ еру самооч заважали оз

Станом на червень 2012 ро ку в київському бюджеті був "нуль" на порятунок нашого озера і лише ціною неймовірних зусиль цю цифру вдалося збільшити до 1,2 млн. грн. Це не так багато, але це лише початок. Я обіцяв довести цю спра ву до кінця і обіцянку ви коную: 5го січня цього року покладено відлік нового життя для нашого улюбленого озера."

ли – атора показа роботи екскав підлітки на місці, кі Перші години сь ів в, ні є! Березняк товстолобикі риба в Тельбі ет, збирають ер оч о. в ер бу оз в но ть їх де щой пів й випускаю карасів і коро

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЖИТТЯ СВОГО РАЙОНУ НА ІНТЕРНЕТСТОРІНЦІ

ВСЬОГО В ПРОЦЕСІ РОЗЧИСТКИ ПЛАНУЄТЬСЯ ЗВІЛЬНЕННЯ БЕРЕГОВОЇ ЗОНИ ВІД ОЧЕРЕТУ, ВІДКРИТТЯ ЗАМУЛЕНИХ ПІДЗЕМНИХ ДЖЕРЕЛ, А ТАКОЖ НАМИВАННЯ ПІСКУ НА ПЛЯЖ. www.bereznyaki.in.ua


4

№ 1 ,

с і ч е н ь / 2 0 1 3

інформаційна загальнополітична газета

анекдоти

к о н і ж о р п У більшості країн сві ту середня тривалість життя жінок довша, ніж у чоловіків. За даними західних дослідників, у своїй ванній кім наті жінка тримає в середньо му 437 косметичних засобів різного виду. Жінки приблизно у два рази швидше моргають, ніж чоловіки. В американському штаті Колорадо забороняєть ся цілувати жінку, коли вона спить. Вітаючись за руку, жін ки практично не стискають її. У Гонконгу жінка, якій зраджує чоловік, має право вбити його, однак розправу во на може зробити лише без ви користання сторонніх предме тів: ножа, пістолета, а повністю голими руками. Нещодавно англійсь кі вчені провели дослідження

і виявили, що у дівчат, у яких безіменний палець коротший, ніж вказівний, мають великі шанси домогтися високих ре зультатів у спорті. Жінка не прикушує си гарету зубами і не залишає її в роті, вона завжди тримає її в руці. Якщо жінку попроси ти показати руки, то вона най частіше протягне їх долонями вниз. Коли жінка замахуєть ся, щоб щось кинути, вона від водить свою руку не вбік, а на зад. Лише 9% жінок світу вважають себе справді при вабливими. 43% жінок вважа ють, що “виглядають природ но”, 24% вважають себе да мою “середньої зовнішності”, 8% жіночними, 7% симпатич ними, і лише тільки 2% відкри то заявляють, що сексуальні.

кросворд

*** На запитання, чому він не бере участі в бійках у Верховній Раді, Віталій Кличко відповів: "Я - чемпіон світу з боксу, а в Раді - бої без правил".

*** Дружини, запам'ятайте! Найкращий подарунок чоловікові на день народження - це гроші. І подарунок зроблено, і гроші в сім'ї залишилися.

КИЯНИ ОТРИМУЮТЬ ТРАВМИ ЧЕРЕЗ НЕРОЗЧИЩЕНІ ВУЛИЦІ У У СТОЛИЦІ ДЕНЬ НА ЛЬОД КИ ЛЬ ТІ ИН ЗА ОД ОСІБ. Я БІЛЬШЕ 100 ТРАВМУВАЛОС

*** Мешканці Стрия трохи переборщили з новорічним феєрверком - останню їхню ракету збила система ППО Росії над Москвою.

*** Викладач на лекції: "А хто не слухає доцента, буде слухати сержанта!"

*** Тонкощі української мови: борщ пересолила = з сіллю переборщила.

*** - Любий, у мене дві новини - хороша й погана. З якої починати? - Давай із хорошої. - Нам зроблять знижку в автосервісі.

*** - Мені, будь ласка, подвійне бренді. - Дівчинко! Це шкільна їдальня! - Ой, вибачте, я задумалася. Компот, будь ласка...

*** В Україні скоро все стане платним. Крім роботи.

*** - Мамо, мамо! Ялинка горить! - Синку, не горить, а сяє. - Мамо, мамо! Штори сяють!

За повідомленням Департаменту охорони здоров'я Київської міськадміністрації, внаслідок ожеледиці у столиці протягом 8 січня травмувалася 101 особа. Згідно з інформацією, серед постраждалих було 9 дітей. Через отримані травми госпіталізації потребували 14 осіб - 10 дорослих та 4 дитини. Окрім того, відповідно до повідомлення, було зафіксовано 2 випадки переохолодження.

ЕПІДЕМІЇ ГРИПУ НЕМАЄ! ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННІ ДЕРЖСАНЕПІДСЛУЖБИ КИЄВА ПОВІДОМИЛО, ЩО РІВЕНЬ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ У СТОЛИЦІ НИЖЧЕ ЕПІДПОРОГУ У 2,2 РАЗИ. Згідно з даними держсанепідслужби, з 31 грудня по 7 січня на ГРВІ у Києві захворіло 11 тисяч 90 осіб. Крім того, у Департаменті охорони здоров'я відзначили, що з метою попередження захворюваності на грип в епідсезон 2012-2013 років у жовтні 2012 року, було визначено перелік амбулаторно-поліклінічних закладів для проведення вакцинації проти грипу мешканцям столиці. Вакцинація здійснюється препаратом "Ваксігрип" (виробництво Франція; орієнтовна вартість 77,16 гривні) та "Інфлувак" (виробництво Нідерланди; орієнтовна вартість 87,37 гривні). У Дніпровському районі міста вакцинуватись від грипу можна у: - Консультативно-діагностичному центрі Дніпровського району, що на вул. Луначарського, 5 (тел.517-71-33); Гаряча лінія Департаменту охорони здоров'я: 278-41-91.

Акула капiталiзму По горизонталі: 1. Ансамбль із п'яти виконавців. 4. Ліс, в якому переважає дуб. 8. Назва американської i англійської окупаційних зон в Німеч чині. 9. Лаз в яму, льох. 10. Земельна ділянка, що надавалась у користування селянинові. 11. Великий північноамерикансь кий бик. 13. Несуча конструкція даху. 15. Барвник, темноси ня фарба. 17. Гірчичний газ. 18. Принадність, чарівність. 19. Ви бухова речовина. 22. Природжений характер людини. 24. Плід деяких деревних рослин. 25. Заховані денебудь цінності. 27. Державна скарбниця. 28. Послідовник лібералізму. 29. Дов га, рівна заглибина в землі, проведена плугом. 30. Вивезення за кордон товарів або капіталів.

По вертикалі: 2. Черговий сторож в установі. 3. Найбільша ріка Апеннінсь кого півострова. 5. Велика вдосконалена гармонія зі склад ною системою ладів. 6. Морський воїн давньої Скандинавії. 7. Старовинний український музичний інструмент. 11. Стебла i листя трав'янистих i коренеплідних рослин. 12. Центральне поняття буддизму. 14. Відрізна частина цінних паперів. 16. Пер ший виступ артиста на сцені. 20. Титул японського імперато ра. 21. Легендарний древньогрецький епічний поет. 23. Шику вання людей за зростом в одну шеренгу. 26. Лірична пісня аме риканських негрів. 27. Приміщення для занять у школі.

В і д п о в і д і

н а

к р о с в о р д :

скло: вона цьо го не розуміє і постійно б'єть ся щосили в нього", обу рюється киян ка Оксана Під дубна. Еколо ги обіцяють на писати скаргу в Мінекології. "Її краще бу МУ ло б приспа НО ИЧ ОЛ СТ У ПОТЕРПАЄ ти, ніж утри ХИЖАКА, ЯКИЙ ОМУ ЦЕНТРI, мувати в та РОЗВАЖАЛЬН ОЬН ЕЛ ОВ РГ ТО кому стані. И ЕКОЛОГИ. ИТ СТ ХИ ЗА Я ВЗЯЛИС Це пропаган да жорстокого ставлення до тва У нещодавно відкритому рин, і ми якщо ми люди не столичному торговельнорозва маємо права допустити, щоб ця жальному центрі "ОкеанПлаза", тварина далі мучилася", заяви що неподалік метро "Либідська", ла президент міжнародної гро страждає акула. Такі повідомлен мадської організації iз захисту ня наповнили соціальні мережі й тварин "S.O.S" Тамара Тарнавсь перекинулися в сюжети телено ка. вин. Справжня акула в акваріумі Журналістам газети "Украї мусила би стати "родзинкою" на молода", які 8 січня відвідали ТРЦ і привабити сюди нових від "ОкеанПлазу", також здалося, відувачів. Така рекламна місія пі що акваріум завузький для такої шла на шкоду морському хижаку. великої риби: близько 10 метрів у "Це жахливе видовище: ніс, довжину та трьох у ширину. Хоча рот розбиті, плавники потріска на сайтi ТРЦ вказано, що це "най лися. Акула може рухатися тільки бiльший у Схiднiй Європi акварi вперед i назад, але там всюди ум на 350 тисяч лiтрiв". На жаль,

частину внутрішнього водного простору відбирають штучні ри фи, тому акула під час розвороту змушена "вписуватися" у промі жок, що приблизно дорівнює довжині риби. Ніс акули пошкод жений, але не кровоточить, його підліковано і заліплено якимось пластирем. До стінки акваріума прикрiплено застереження, що знімати зі спалахом заборонено це дратує рибу. Проте народ та кою пересторогою не спиниш, і бідна рибина стає "фотомодел лю" для натовпу зівак. "Риба пошкодила ніс під час прибирання, неофiцiйно роз повiли газеті в ТРЦ "ОкеанПла за". Коли в акваріумі з'являють ся люди в аквалангах, акула по чинає нервувати, і тоді б'ється об скло i травмується". Тим часом керівництво тор говорозважального центру у своєму офіційному повідомлен ні, розповсюдженому 9 січня, за певняє, що акваріум, в якому ут римується пісчана тигрова аку ла, "сповна підходить для неї, оскільки розрахований на риб розміром до 2,5 метрів". Сама ж акула "отримала незначні ушкод женння під час транспортування до Києва, які незабаром минуть".

ПО ГОРИЗОHТАЛI: 1. Квінтет. 4. Діброва. 8. Бiзонiя. 9. Отвір. 10. Наділ. 11. Бізон. 13. Кроква. 15. Індиго. 17. Іприт. 18. Зваба. 19. Амонал. 22. Натура. 24. Ягода. 25. Скарб. 27. Казна. 28. Ліберал. 29. Борозна. 30. Експорт. ПО ВЕРТИКАЛI: 2. Вахтер. 3. Тибр. 5. Баян. 6. Вікінг. 7. Кобза. 11. Бадилля. 12. Нірвана. 14. Купон. 16. Дебют. 20. Мікадо. 21. Гомер. 23. Ранжир. 26. Блюз. 27.Клас.

Інформаційна загальнополітична газета «Наш дім Березняки». Засновник: громадська організація «Наше рідне місто». Свідоцтво про реєстрацію КУ №647$285Р від 14.06.2012 р. Розповсюджується безкоштовно Адреса редакції: 04212, вул. Маршала Малиновського, 13Б, оф. 127. E$mail: ridnecity@gmail.com. Друкарня: ТОВ «Укрполіграфмедіа», 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 104$А. Наклад: 25000. Замовлення № ______

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЖИТТЯ СВОГО РАЙОНУ НА ІНТЕРНЕТСТОРІНЦІ

www.bereznyaki.in.ua

Випуск № 8 за січень 2013  

Випуск № 8 за січень 2013

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you