Page 1


WHNELUNLʇLIDUN \DUDWDELOLU WHNELUELQDGD


Tek bir kişi fark yaratabilir Tek bir bina da... Değişim bitmeyen bir süreçtir, Değişimin başladığı bir yer ya da ulaştığı bir son nokta yoktur. Çağlardan beri değişmeyen tek şey değişimdir. Tarih hep kendi alanlarında değişime öncülük eden insanları yazmıştır. Bizim de hedefimiz değişime öncülük etmektir.


Değişime öncülük etmek, Kendi ezberin de dahil, tüm ezberleri bozmayı, Yaratıcı ve özgün olmayı, Tabuları yıkmayı, Dogmalarla savaşmayı, Kalıpları kırmayı, Sınırları zorlamayı, Fark yaratmayı, Kendini yenilemeyi, Yenilik yapmayı, Yapılmayanı yapmayı, İlerici olmayı, Lider olmayı, En iyi olmayı, En iddialı olmayı, En cesur olmayı, Meydan okumayı, Devrim yapmayı, Bir sonraki projende bir önceki projeni geçmeyi, Gelişmeyi, geliştirmeyi, Değişmeyi, değiştirmeyi, Yön vermeyi, Çığır açmayı, Gerektirir. Tek bir kişi fark yaratabilir Tek bir bina da....

K A RTA L KULE Hayallerdeki mükemmelliğin gerçekle buluştuğu yer.


Hayallerdeki

mükemmelliğin gerçekle buluştuğu

yer...


Kartal Kule Bizanslılar döneminde bir balıkçı köyü ve küçük bir liman olan şimdiki Kartal’a Yunanca “Kartalimin” veya “Kartalimen” denirdi. Kartal’ın ismi işte oradan gelmekte. İlk olarak 11. yüzyılda Selçuklu Sultanı Kutalmışoğlu Süleyman Şah tarafından Bizans’tan alınan Kartal, 1329 yılından sonra Osmanlı toprağı oldu. 1908’de Meşrutiyetin ilanından sonra İstanbul iline bağlı bir ilçe haline gelen Kartal, 1947 yılına kadar İstanbul’un önemli sayfiye yerlerinden biriydi. 1947 yılında Kartal’ın sanayi bölgesi olarak belirlenmesiyle hızla gelişmeye ve büyümeye başlayan Kartal bugünde İstanbul’un yükselen değeri. Bizde yükselen Kartal’ın yeni sembolü olacak projemize “Kartal Kule” adını verdik.


Hayalleri gerçeğe dönüştüren bir mimar:

Ömer Çamoğlu

Her kalıcı eser bir hayalin ürünüdür. Bir heykeltıraş hayallerini taşa aktarır, bir ressamın fırçasıyla canlanır hayaller. Bir şairin kaleminden hayaller dizelere dökülür. Mimar da bir sanatçıdır. Tuvali ise koca bir şehir... Mimar, yaptığı her işte tarihi ve tabii dokuyu iyi analiz ederek global mimari anlayışla, özgün ve çevreye saygılı bir yapıt ortaya koymalıdır. Bölgenin sembolü olma iddiası proje sahibi için bir meydan okumadır. Meydan okuyacak kadar iddialı bir proje yine meydan okuyacak cesur bir tasarım gerektirir. Ben Kartal’ın sembolü olması hedeflenen bu binanın tasarımında bir kartal figüründen esinlenirken aynı zamanda yükseklerde süzülerek uçan bir kartalın gücü ve ihtişamını binanın yapısı ve görüntüsüyle de özdeşleştirerek özgün bir mimari örnek ortaya çıkarmaya çalıştım.


Binanın kartal figürlü dizaynını net bir şekilde yansıtan kat planı örneği.


Hayallerinizin verdiği ilk meyve en tatlı olandır. Bölgenin sembolü olan bir sanat eseri ortaya çıkarma ve bir başyapıt sunma iddiaları bizi Avrupa’nın en iyi mimarisi ödülüne götürdü. Dünyanın en prestijli gayrimenkul ödülü olan International Property Awards’tan Kartal Kule’ye Avrupa’nın en iyi mimarisi ödülü.

Şimdi hedefimiz dünyanın en iyisi olmak...


Hayalleri en yükseklere taşımak... Üstünüzdeki tavanı kaldırın. Yukarı, daha da yukarı… Ve hayal edin... Nedir bu huzur ve ferahlık hissi? Bir sarayda mıyız? Hayır...

Tavan yüksekliği 4 metre olan Kartal Kule’desiniz.


Neden 4 metre tavan yüksekliği? 19. yüzyıl sonlarına kadar bina tavan yükseklikleri yaklaşık 4 metre civarındaydı. Dünyada 20. yüzyılda yaşanan sosyo-ekonomik gelişmelere endeksli olarak net tavan yükseklikleri, işi daha ucuza mal edebilmek endişesiyle neredeyse 2,30 metrelere kadar indi. Benzer bir gelişimin yaşandığı Türkiye’de de bugün neredeyse 2,70 net tavan yüksekliği olan projeler bile müşterilere “yüksek tavanlı”, “geniş hacimli”, “ferah” projeler olarak sunuluyor. Özellikle iş hayatında basık tavanlı mekanlar çalışma performansını olumsuz etkilemekte, çalışma alanlarının ferah olması ise kişinin ufkunu açıp daha iyi düşünmesini sağlamakta ve çalışma verimini artırmaktadır. Ayrıca yüksek tavan, ışığın daha fazla alınmasını sağlayarak da bir ferahlık vermektedir. Yani çalışılan yerin ferahlığı metrekaresi büyük alanlarla değil, metrekübü geniş alanlarla ölçülür. Yüksek tavanlar birçok inşaat firması tarafından yüksek maliyet (beton, demir, boya, işçilik vs.) olarak algılanıp kaçınılması gereken bir özellik olarak düşünülürken biz KARTAL KULE projesiyle bu tabuyu yıkarak sizlere ferah bir yaşam alanı sunuyoruz. KARTAL KULE 4 metre brüt, 3,60 metre net tavan yüksekliği ile huzurlu ve ferah bir ortamda daha verimli çalışmanızı ve başarılarınızın artmasını sağlayacak bir projedir.


Hayallerinize açılan bir manzara... Çalışma masanızda kahvenizi yudumlarken panoramik deniz manzarasını seyretmenin keyfini, misafirlerinizi ağırlarken eşsiz adalar manzarasından nasıl etkilendiklerini hayal edin. Keyif ve prestij bir arada… Kartal Kule dizaynı ve araziye oturduğu konum itibarıyla 3. kattan bile deniz ve Adalar manzarasını görebilmenizi sağlıyor. Manzara, üst katlara çıkıldıkça panoramik bir görüntü alıyor ve kanatlarını açmış bir kartal gibi tüm deniz ve Adalar manzarasını 270 derece ayaklarınızın altına seriyor.


Her yere kolay ulaşım mesafesinde, stratejik konumda olan bir lokasyon hayal edin.


KARTAL KULE; ~3ĂŁ]hP]]T]QĂŁhĂŁZPS[XhTbPaPh^[P] Kartal Adliye SarayÄąâ&#x20AC;&#x2122;na yĂźrĂźme mesafesinde, ~BPQXWP6Ă?ZĂ&#x17D;T]7PePP[P]{]P SZ\TbPUTST ~4$ĂŁiTaX]ST\TaZTiXZ^]d\PbPWX_ ~:PSZĂ?h:PacP[<Tca^7PccÄ&#x2021;]Ă?]ĂŁSdaPÄ&#x2026;]P 1 dk.lÄąk yĂźrĂźme mesafesinde, ~C4<>c^h^[d{]P$SZ\TbPUTST ~BPWX[h^[d]P!SZ\TbPUTST ~<PaX]PhP$SZ\TbPUTSTSXa


İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesinin en merkezi yerinde kârlı bir yatırım fırsatı hayal edin. Bugün İstanbul’un hızla büyüyen ve gelişen en gözde bölgelerinden biri olan Kartal, planlanan kentsel dönüşüm projesi ile de yakın gelecekte önemli bir ana merkez olacak. Marinası, havalimanına yakınlığı, muhteşem Adalar manzarası, lüks konut ve iş merkezi projeleri, kültür merkezleri, konser salonları, müzeleri, tiyatro salonları ve dünyanın en büyük adliye binası ile Kartal hızla gelişiyor ve yükseliyor. Biz de size Kartal’ın en merkezi yerinde yatırımınızı k zamanda katlayacak çok kârlı bir fırsat sunuyoruz. Bu fırsat kaçmaz! kısa


Enerji verimliliğinde kayıp yaşatmayan bir bina hayal edin. Kartal Kule’de her bağımsız bölüm kendi enerji sarfiyat kontrolünü ve enerji planlamasını yapabilme ayrıcalığına sahiptir. Böylece ısıtma, soğutma, havalandırma gibi ortak giderlerde maliyet yönetim sistemi ile her birim sadece kullandığı kadarını öder. Bu da enerjide maksimum verimliliği sağlar.


Hayal etmek gelecektir. Kartal Kule geleceğin teknolojisi ile donatılmıştır. Akıllı Bina sistemi, dijital arşivleme alt yapısı ve fiberoptik omurga KARTAL KULE’yi adeta bir yapay zeka gibi yaşayan bir bina yapar. 7/24 uzman personel ve kapalı devre kamera sistemleriyle güvenlik hizmeti, bina içinde kartlı geçiş sistemleri, parmak izi okuma ve retina tarama cihazları ile desteklenmektedir. Kapalı otoparkta elektrik şarj üniteleri gelecekteki arabanız için şimdiden tasarlanmıştır.


Bir Hollywood filminin yıldızı olduğunuzu hayal edin. 7/24 sekreterya, back office ve concierge hizmetleri ile hayatınızı bir yıldız gibi yaşayacaksınız. Saat 08:30’da Fransız misafirleriniz limuzin ile havaalanından vaaalan aldırıldı. Saat 09:00’da toplantınız “Adalar” toplantı antı salonunda onunda yapılacak. Toplantıda misafirlere “Gourmé service” ce” ttarafından an özel croi croissant, al su yapılaca camembert peyniri, tereyağı, kahve ve taze sıkılmış portakal suyu kahvaltı servisi yapılacak. Akşam saat 20:0 20:00’da evlilik yıldönümünüz için şehrin en şık restoranında özel Kartal Kule anlaşması aşm ile indirimli rezervasyonunuz a yapıldı. Eşiniz de akşam Kartal Kule’deki kuaförden çıkacağı ıkac için buradan direkt karşıya ş geçebilirsiniz. yın d r Akşam trafiğinde sıkışıp kalmayın diye Kartal Kule’nin teknesi, karşıya geçişiniz için sizi marinada bekliyorr ola olacak. Eşiniz için seçtiğiniz çiçeklerin n siparişi verildi ve çiçekler tekneye gönderildi. e Oğlunuzun en sevdiği s sanatçının ko o ile bize ulaştı. konser biletleri alındı ve bugün Kartal Kule özel kargosu yrıca önü Ayrıca önümüzdeki hafta yapacağınız iş seyahati için u uçak biletleriniz ve otel rezervasyonlarınız o halledildi.


Tüm bu lüks ve prestijli hizmetleri alırken çok düşük bir aidat ödediğinizi hayal edin. Etkin masraf denetim ve gelir yönetim sistemi dahilinde tüm ortak alan kira getirileri kullanılarak çok düşük aidat seviyesi hedeflenmektedir. Amaç, KARTAL KULE’de aldığınız lüks hizmetleri dengeleyecek gelir kalemleri sayesinde yüksek aidat ödemeyi engellemek ve masraf verimliliğini sağlamaktır.


Hayal ettiğiniz her şeyi yaşatan bir projedir

Kartal Kule... Yaşam anlayışında yeni bir algı yaratan KARTAL KULE projemizde müşterilerimize sunduğumuz daha birçok artı değerlere rağmen uygun fiyatlarımızla da lüks, kalite ve prestijin kolay ulaşılabilirliğini sağlayarak büyük bir değişimin öncülüğünü yapıyoruz. Standartlar değişiyor ve Kartal Kule’den sonra artık kimse daha azıyla yetinmeyecek!


($รžQรปDDWEXEURรปยฝUGH\HUDODQSODQODUYHGHWD\ODUยฝ]HULQGHยทQFHGHQKDEHUYHUPHNVL]LQGHฤŠLรปLNOLN\DSPDKDNNรŸQรŸVDNOรŸWXWDU %XNDWDORJWD\HUDODQGHWD\YHGRQDQรŸPODUWHNQLNรปDUWQDPHVยท]OHรปPHVยท]OHรปPHHNLSURMHOHUYHPDKDOOLVWHVLQGH \HUDOPรŸ\RUVDRSVL\RQHOGLU%XNDWDORJWDNLPLPDULSURMHOHULQรปDDHGLOHFHN\DSรŸLยจLQWDVDUรŸPGDQLEDUHWWLU 6DWรŸQDODFDฤŠรŸQรŸ]NRQXWXQWDWELNDWSURMHVLEX\DSรŸLยจLQDOรŸQPรŸรปLQรปDDWUXKVDWรŸQรŸQHNLQGHNLLOJLOLLGDUHFHRQD\OรŸSURMHGLU ($รธQรปDDWร™รŸQVRUXPOXOXฤŠX\D]รŸOรŸWDOLPDWรŸQรŸ]DYHVยท]OHรปPHHNLWHNQLNรปDUWQDPHQL]HJยทUHNRQXWXQLPDODWรŸQรŸ\DSPDNODVรŸQรŸUOรŸGรŸU


EA Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Yatırım A.Ş. Satış Ofisi: Kartal Kule: Esentepe Mahallesi İnönü Caddesi No: 161 Kartal İstanbul Faks: 0216 389 33 05 Türkiye’nin her yerinden

444 26 01 www.kartalkule.com Merkez: Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No: 26 Küçükyalı Maltepe İstanbul Tel: 0216 519 78 80 Faks: 0216 519 78 84 www.eainsaat.com.tr / info@eainsaat.com.tr

kartal  

desrasdfasdfasdf

kartal  

desrasdfasdfasdf

Advertisement