1 minute read

Az első Zvezda-döntetlen

A Zvezda kispályás labdarúgói hétfőn a tavalyi bajnok Trnje csapatát fogadták a „Zasuerdün”, akik ellen döntetlent értek el: Zvezda Völgyifalu – Trnje 4:4 (3:4).

A vendégek kezdték jobban a meccset, és már kettővel is vezettek, de a házigazdák játéka folyamatosan javult, és végül döntetlenre futotta. Góljaikat Bači Michel, Šakušić Husejn, Pozsgai Lucian és Magyar Mihael szerezte. A következő fordulóban szabadok lesznek, és jelenleg a harmadik helyen állnak. SoPe fordulás után ismét Oštrek és Szabó is lőtt, sikertelenül, majd Gergely távoli lövése sem hozott eredményt.

A 69. percben Sulejmanović került helyzetbe közvetlen közelről, ám az sem ment be. A 72. percben kerültek először helyzetbe a vendégek, majd ismét a lendvaiak vették célba az ellenfél kapuját. A hajrában egy kontra után a vendégek akár megszerezhették volna a győztes gólt Ciglar révén, ám kaput vétettek. Julian Jenner vezetőedző szerint a találkozón hiányzott az utolsó tökéletes labdaérintés, emellett a Dob kapusa is kiválóan vé-

Slatina – Dobronak: elhalasztva

Tromejnik – Grad: elhalasztva dett. – A fiúk a nehéz pálya ellenére jól játszottak egy kellemetlen csapat ellen, amely kontrákra játszott – mondta. Novinič Mit ja csapatkapitány egyetértett a vezetőedző meglátásával, mely szerint a pálya utolsó harmadában nem voltak eléggé konkrétak és nem koncentráltak azoknál a szituációknál, amelyekből gólt szerezhettek volna. – Győzelemmel kell befejezniük a szezont, amely nem a legjobban sikerült számunkra – tette hozzá a csapatkapitány.

F.h.m., SzR

– Nafta ÖF

Földesi; Gabor Bistrica – Hídvég

B. (2), Žugelj, Kavaš P., Vučko, Zelko

– Csente

Prša; Herceg (2) Graničar – Kobilje 0:6 (0:2) Kavaš (2), Maučec (2), Horvat, Bukovec