ČEZ Bike Prague - Zpravodaj 2016

Page 1

VÝSLEDKOVÝ

11. 6. 2016, Praha – Galerie Butovice

www.bike-prague.cz


Jiří Ježek

paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice, – pomáhej pohybem patron aplikace

Trénink občas bolí, ale nedělám to jen pro sebe S mobilní aplikací

od Nadace ČEZ pomáháte pohybem.

Ať už s telefonem běháte, jezdíte na kole nebo chodíte na procházky, každá aktivita znamená body pro vámi vybraný projekt, který Nadace ČEZ finančně podpoří. Stáhněte si aplikaci

zdarma do svého telefonu.

www.pomahejpohybem.cz


SKVĚLÁ ATMOSFÉRA, PERFEKTNÍ BIKOVÉ POČASÍ A NOVÉ ZÁZEMÍ Krásná a náročná trať, příjemné bikové počasí, skvělá atmosféra, perfektní výkony a nadšení závodníci. Takový byl 5. ročník závodu ČEZ Bike Prague, který odstartoval 11. června z nového zázemí před Galerií Butovice.

I letos byly na největším pražském bikovém závodě připraveny dvě trasy, a to na 35 a 65 kilometrů s možností výběru až přímo v průběhu závodu. Nechyběly ani Intersport dětské závody, na jejichž start se postavilo téměř 200 malých závodníků. Pátý ročník nabídl krásy CHKO Český kras, rozlehlé louky, výhledy na skalní výběžky, několik brodů přes potoky, ale i náročnější sjezdy a výjezdy. Největší libůstkou byl opět vysílač Cukrák, na který vyjedou jen ti největší borci. Užili jste si nové zázemí u in-line dráhy na travnaté ploše hned vedle Galerie Butovice, které nabídlo

mnohem lepší využití. Přírodu jste měli přímo na dosah, posedět jste mohli na trávě a v případě sluníčka se schovat do stínu stromů. V rámci doprovodného programu jste si užili trampolínovou show, rozcvičku od Pure Jatomi Fitness nebo jste si vyzkoušeli, jaké to je, jet na elektrokole a koloběžkách. Bohatý program čekal na děti, pro které byla celý den nachystána spousta aktivit. Věříme, že jste si závod moc užili, a těšíme se s vámi zase za rok! Na viděnou v roce 2017.

www.bike-prague.cz


Parádní závod, konečně rozumné počasí bez veder. Přesně takový byl pátý ročník závodu ČEZ Bike Prague, který přilákal přes 1 500 závodníků. Nově startovali závodníci z nového zázemí, které nabídlo ještě více přírody.

www.bike-prague.cz


www.bike-prague.cz


PRÉMIOVÁ OLA ELEKTROK ÍCH Š P E L J E N OD HU R T A N K E ZNAČ

• INTERSPORT Praha-Letňany Veselská 663, Praha 9 +420 724 447 787 •

PO–NE 1000–2100 hod.

www.intersport.cz


Generální partner

S podporou

www.cez.cz

www.galerie-butovice.cz

Hlavní partneři

praha.eu

Generální mediální partner

www.intersport.cz

www.genesisbikes.cz

www.ceskatelevize.cz

Hlavní mediální partneři

prazskydenik.cz

expresfm.cz

ivelo.cz

Partneři

cpoj.cz

pvk.cz

hbrebel.cz

enervitcz.cz

silvini.cz

Mediální partneři

mtbs.cz

ivelo.cz

kamsdetmi.com

mtbiker.sk

Patroni

outfanatic.com

damynakole.cz

zazabavou.cz

Marketingový partner

praha5.cz

praha13.cz

www.raul.cz

Oficiální dodavatelé

tkf.cz

corny.cz

kine-max.cz

johnnyservis.cz

save-id.cz

perwoll.cz

Součást série

jatomifitness.cz

www.saunia.cz

nilfisk.cz

inter-mountain-series.eu

www.bike-prague.cz


ČEZ BIKE PRAGUE 2016 VYHRÁLI ADEL A CESNAKOVÁ Parádní závod, konečně rozumné počasí bez veder. Přesně takový byl pátý ročník závodu ČEZ Bike Prague, který přilákal přes 1 500 závodníků. Nejrychlejší mezi nimi byli Filip Adel a Milena Cesnaková.

Letošní ČEZ Bike Prague přinesl velký souboj týmu Superior MTB Team, který zastupovali Filip Adel a Jan Jobánek, a bratrů Fojtíkových – Ondřeje a Jana. Tato čtveřice jela pospolu od začátku závodu a utrhla se všem ostatním. Natvrdo se začalo závodit až na posledních pěti kilometrech, kde se utrhli Adel s Jobánkem a poprali se o vítězství. „Závod dopadl přesně podle mých představ. Jel jsem podruhé a mohl jsem zkušeností využít. Vlastně od samého začátku bylo jasné, že se rozhodne na posledních pěti kilometrech. Byli jsme čtyři a mám radost, že to dopadlo pro náš tým,“ řekl Filip Adel, který získal prize money ve výši 5 000 Kč. Naopak mezi ženami nebylo o vítězce pochyb – Milena Cesnaková (Cyklo Team Weber) si přivezla tříminutový náskok na Jeanette Gerrie. „Jelo se mi skvěle, rychle, trať byla suchá,“ hodnotila Cesnaková. „Výšlap na Cukrák byl náročný – taky jsem musela tlačit. Hodně mě překvapilo, že se dá v Praze a v její blízkosti udělat tak krásný závod. Celou dobu jsem jela sama, holky jsem vůbec neviděla.“

Vítězství na krátké trase bral Marek Šroll, který dorazil do cíle s více než minutovým náskokem. Mezi ženami zvítězila na krátké trase Michaela Procházková z LAWI-Author Teamu. Do cíle 35km závodu dojela v čase 01:22:02.

www.bike-prague.cz


Filip Adel, vítěz 65km závodu, těžil ze zkušeností z minulosti. Závod totiž absolvoval už podruhé. V roce 2014 skončil na 3. místě, letos už to bylo vítězství.

www.bike-prague.cz


Rebel Rebel Grep & & Citron Citron

Míchaný Míchanýnápoj nápojz piva z piva s grapefruitovou šťávou. grapefruitovoua acitrónovou citrónovou ťávou. š Lehkýnápoj nápojz piva z piva s grepovou a citrónovou chutíi osloví i ty, Lehký s grepovou a citrónovou chutí osloví ty, kteří typickou typickoupivní pivní chu ť nevyhledávají. nevyhledávají. Rebel Grep & Citron chuť Rebel Grep & Citron Vás osvěžíaapříjemně příjemně naladí naladíkaždý každý letní den. Vás osvěží letní den. Jedine čný zážitek zážitekz tohoto z tohoto nápoje utvá ří směs směs přírodních přírodních Jedinečný nápoje utváří šťáv aromatbez bez um ělýchsladidel sladidel a barviv. šťáv aaaromat umělých a barviv.

Obsah obj.obj. Obsah alkoholu: alkoholu:2% 2% 3% 3%ovocné ovocnéšťávy. ťávy. š www.hbrebel.cz www.hbrebel.cz

Dostupná balení:

0,5 l

20 l

30 l

Život ssREBELEM! REBELEM! Život


KRÁSY ČESKÉHO KRASU, NOVÉ ZÁZEMÍ A JEŠTĚ VÍCE PŘÍRODY I letos byly pro bikery připraveny dvě trasy, a to na 35 a 65 kilometrů. Užili si krásná místa v CHKO Český kras, již tradiční výšlap na Cukrák, ale tentokrát se mohli těšit na úplně nové zázemí!

Pátý ročník nabídl rozlehlé louky, několik brodů přes potoky, ale i náročnější sjezdy a výjezdy, kde si na své si přišli ostřílení bikeři i naprostí nováčci. Zázemí závodu ČEZ Bike Prague se přesunulo pro letošní ročník na travnatou plochu hned vedle obchodního centra, které nabídlo mnohem lepší využití. Přesunem vedle obchodního centra se i uvolnilo více míst k parkování a návštěvníci i závodníci si mohli sednout na travnatou plochu anebo se ukrýt pod stromy do stínu. Dětské závody proběhly na přilehlé in-line dráze, takže se rodiče nemuseli strachovat, své děti totiž měli téměř po celou dobu na očích.

Trasa závodu ale oproti minulým ročníkům zůstala nezměněna a ukázala ta nejkrásnější místa v okolí Prahy. Hned po startu se sjelo do Prokopského údolí. Kromě jezírek a lomů se mohli závodníci pokochat krásnými skalními výběžky. Závod dále vedl přes lesy a louky CHKO Český kras, kde na 19. kilometru došlo k rozdvojení tras. Ti z delšího závodu se dostali až k vysílači Cukrák, na který je čekal náročný výjezd do výšky 411 m n. m.

www.bike-prague.cz


ZÁVODNÍCI SI VYCHUTNALI ŠPIČKOVÝ SERVIS Závodníci se na ČEZ Bike Prague měli jako v bavlnce. Organizátoři pro ně kromě skvělého závodu zajistili i špičkový servis. Spolehnout se mohli na předzávodní i pozávodní servis kol, možnost tejpování, profesionální mycí wapky na umytí kol a mnoho dalšího.

SERVIS KOL INTERSPORT Před závodem i po něm a zdarma! Všichni závodníci si mohli u servismanů z Intersportu nechat před závodem promazat a seřídit kolo. V případě poruchy byli profesionálové v nafukovacím stanu Intersport připraveni seřídit kolo i po závodě. TEJPOVÁNÍ KINE-MAX Před závodem i po něm se závodníci mohli nechat zdarma zatejpovat od odborníků z Kine-Max pomocí kineziologických tejpů. ŠATNA A ÚSCHOVNA VĚCÍ Závodníci se mohli před závodem pohodlně a v suchu převléci v šatně a své věci si mohli nechat v úschovně, které jim pořadatelé během závodu pohlídali. Pro závodníky bylo před startem i po dojetí závodu připraveno hlídané depo kol.

www.bike-prague.cz

OBČERSTVENÍ NA TRATI Pětkrát na trase 65 km, třikrát na trase 35 km. První a poslední občerstvení na trati bylo zásobeno pouze


nápoji. Na ostatních bufetech se závodníci mohli těšit na posilnění od Enervitu, tyčinky Corny, Coca-Colu a nechybělo ani ovoce. Veolia dodala na každou stanici jednu cisternu vody. Závodníci si u Enervitu mohli pořídit energetický balíček uzpůsobený přímo podle výkonu.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS Pokud závodníci při registraci zadali své mobilní číslo, ihned po dojezdu jim přišel výsledek formou SMS. Zároveň byly výsledky vyvěšeny v zázemí závodu na čtyřstěnu a u stanu časomíry. Výsledky byly k dispozici na webu bike-prague.cz, jakmile dojel poslední závodník.

OBČERSTVENÍ V CÍLI! Po takovém závodě každému pořádně vyhládne. Letos si mohli závodníci dopřát teplé jídlo v občerstvení Selská bašta v Galerii Butovice, kde si vybírali ze dvou chodů. MYCÍ SERVIS Hned po dojetí závodu v cíli se závodníci mohli umýt ve sprchách a umývacích žlabech. Mimo to si mohli také umýt své kolo profesionálními wapkami od Nilfisk, a odvézt si ho tak domů čisté.

PŮJČOVNA KOL GENESIS Zajet si závod ČEZ Bike Prague na špičkovém kole Genesis? Žádný problém. Intersport nabídl všem závodníkům možnost zapůjčit si kolo od Genesis a absolvovat na něm závod. TOMBOLA Ve startovním balíčku nalezli všichni startující lístek do tomboly. Po vyhlášení výsledků proběhlo slosování o věcné ceny od partnerů závodu, tou hlavní bylo kolo Genesis!

ROZCVIČKA S JATOMI FITNESS Před sportovním výkonem je potřeba se pořádně protáhnout! Proto se mohli bikeři rozcvičit před závodem s profesionálním trenérem, kterým nebyl nikdo jiný než trenér Ondra Ságner z Jatomi Fitness. ZÁCHRANNÁ SLUŽBA Na trase i v zázemí byla po celou dobu závodu v pohotovosti profesionální záchranná služba. Ať už šlo o menší odřeniny, či vážnější zranění, záchranná služba byla vždy připravena poskytnout závodníkům první pomoc.

www.bike-prague.cz


JEDNODUCHOST, FUNKČNOST A MODERNÍ VZHLED Česká značka SILVINI je výrobcem sportovního oblečení. Vyrábíme oblečení a doplňky se zaměřením na cyklistiku a běžky. Ať jste rekreační jezdec nebo sportovní nadšenec, u nás si jistě vyberete. Kvalitní materiály a propracovaný design. přesvědčte se sami

www.silvini.com

technical sportswear


ČEZ BIKE PRAGUE NABÍDL BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM ČEZ Bike Prague není jen o samotném závodě! Zázemí před Galerií Butovice se v den závodu proměnilo v zónu plnou her, soutěží a zábavy! Na své si přišli závodníci i doprovod, který je přišel podpořit.

Připravena byla pro děti na in-line dráze hned vedle obchodního centra Galerie Butovice, a to v den závodu už od 8 ráno do 18 hodin. TRAMPOLÍNOVÁ SHOW Že je trampolína jenom zábava pro děti? Omyl! Přesvědčit jste se o tom mohli v trampolínové show, kterou si pro vás přichystali borci z Trampolíny Praha! Na té největší trampolíně jste si mohli zaskákat i vy.

ČEZ ENERGY ZÓNA V ČEZ Energy zóně jste mohli načerpat energii, zahrát si video hry a také tu soutěžit o zajímavé ceny. Prvních 50 bikerů, kteří po dojezdu přinesli ukázat svůj výkon v aplikaci EPP, dostali dárek. SKIBI DRÁHA PRO DĚTI V rámci doprovodného programu si děti půjčovaly v ČEZ Energy zóně dětská kola a odrážedla a vyzkoušeli si zábavnou terénní Skibi dráhu.

TESTOVÁNÍ ELEKTROKOL A KOLOBĚŽEK Absolvovat závod ČEZ Bike Prague na elektrokolech je sice zakázáno, ale vyzkoušet si je mohli všichni v zázemí závodu u stanu Intersport! Komu se nelíbilo elektrokolo, mohl vyrazit ozkoušet koloběžky.

www.bike-prague.cz


OHLASY ČEZ BIKE PRAGUE NA FACEBOOKU! FACEBOOK.COM/BIKEPRAGUE Pro organizátory není lepší odměny, než když jsou po měsíci příprav závodníci spokojeni. Děkujeme za všechny ohlasy, kterými jste nás zaplavili. Je vidět, že se vám ČEZ Bike Prague líbil, a z toho máme velkou radost! Těšíme se na vás za rok a věříme, že 6. ročník bude ještě lepší než ten letošní.

Za mně No 1. v ČR!!!! Příští sezonu na viděnou! Zdeněk

Jel jsem letos tu delší, na Cukrák to byl masakr. Hrozný to šlapat i bez kola... Jinak super :-) organizace, značení, pořadatele na trati :-) nemám co vytknout až na můj bolavej zadek. Honza

Super! Můj první bike závod! Všechno bylo skvělé! Atmosféra, super trasa, fajn lidi, skvělé občerstvovačky!!! Moc se mi to líbilo!!! Děkuji!!! Dita

Jel jsem poprvé Bike Prague a musím potvrdit super organizaci, občerstvovacky byly vždy na správném místě. Trať 65 km neměla chybu, nejvíc jsem užil sjezdy. Tento zavod jedině doporučím. Tomáš

Letos poprvé a musím napsat jen slova chvály. Jiří

Bylo to super. Počasí pecka a organizace na jedničku. Velký dík patří Vám :-) Zdeněk

Super to letos bylo... Tomáš Perfektní! Dal bych delší prodlevy mezi vlnami nebo více vln, aby bylo míň špuntů. :) Nejlepší zážitek po velmi dlouhé době! A super zajištění! Ludvík

www.bike-prague.cz

Závod byl zase super. Jela jsem všechny ročníky, zázemi za parkovištěm je určitě lepší. Jen jedna mini připomínka… čísla z měkkeho papíru se dost trhala, kdyby pršelo víc bylo by zle. Michaela


Na dnešní Bike Prague budu dlouho vzpomínat. Profi organizace a hlavně příjemní oragnizátoři na trase. S vlastním výsledkem jsem taky spokojený :) Velký díky za zážitek! Michal

Na dnešní Bike Prague budu dlouho vzpomínat. Profi organizace a hlavně příjemní oragnizátoři na trase. S vlastním výsledkem jsem taky spokojený :) Velký díky za zážitek! Michal Jel jsem druhý rok, a přesto, že jsem nestihl moc natrénovat, snížil jsem čas a posunul se tak k půlce… organizace super, značení taky, není co vytknout… já jsem unaven, ale spokojen. Mirek Jedním slovem perfektní. Suprová organizace, značení. Snad jen více vln, když už je tolik lidí. Tomáš

Super atmosféra, oceňuji přesunutí zázemí z parkoviště na hřistě. Pro děti skvělé vyžití. Za dětské závody drobná připomínka – u nejmenších oddělit závod kol od odrážedel… Jitka Jel jsem poprve a pristi rok jedu zas. Super. Matěj

Výborná akce, krasné vzpomínky. Díky za organizaci a za rok se těším! Michal Super strávený den ..... díky „Bike Prague“ a „Dámám na kole„ Blanka

Vám dík za zajištění trati. Bylo to fajn. Honza

Děkujeme za fajn den. David Luxus a už se těším na fotky. Ladislav Jela jsem každý ročník a letos opět super :-). Dobrý nápad s umístěním zázemí na zelené louce. Velký dík organizátorům, „ukazatelům“ na trati a lidem na občerstvovačkách, byli moc milí :-). Připojuji se k připomínce ohledně papírového startovního čísla. Lamino by mu slušelo. Petra Líbí se mi, ze tento závod je otevřený a ocenění všem kteří se zúčastní. Bez rozdílu výkonnosti, hlavně že jedou a dojedou. Bohužel já už nesmím. Ale alespoň zdraví. Eva

Můj celkově první závod v životě. Ale naprostá spokojenost ;-) Od trati, značení, organizaci až po zázemí paráda. Sice teď nemůžu chodit ale příští rok zase ;-) Jen souhlasím s více vlnama jak píšou ostatní. V určitých lesních úzkých sjezdech se lidi nakupili a muselo se zastavit a hrozily kolize. Eda

Jel jsem letos prvne a nemelo to chybu!!!! Jirka Maximální spokojenost. Super organizace jak pro závodníky tak i pro děti ;-) Jiří

Paráda, díky moc, super servis! Martin

www.bike-prague.cz


Pojistěte si svoje kolo proti krádeži PŘI ON-LINE SJEDNÁNÍ DO KONCE ČERVNA, BEZPEČNOSTNÍ ZÁMEK NA KOLO ZDARMA!

ceskapojistovna.cz

841 114 114


Na všechny vítěze a vítězky jednotlivých závodů v každé kategorii čekaly hodnotné věcné ceny. Tři nejlepší závodníci mužské a ženské kategorie v hlavním závodu Bike Prague čekala i prize money. Celkem si rozdělili 19 tisíc Kč.

www.bike-prague.cz


TIPY A INSPIRACE KAM

S DĚTMI

DOPORUČENÍ / SOUTĚŽE / ČLÁNKY GARANTOV ÁNO MAMIN

KAMI

ÉHO REGIONU

ŠÍ Z KAŽD DENNĚ TO NEJNOVĚJ

JEKTU

EŘI PRO PARTN


MALÍ BIKEŘI SI NA ČEZ BIKE PRAGUE UŽILI DĚTSKÝ SPORTOVNÍ DEN V rámci závodu ČEZ Bike Prague si mohly děti užít celý nabitý sportovní den. Kromě Intersport dětských závodů je čekal den plný aktivit.

nechat namalovat obrázek na obličej. Foukání duše na čas, závody na dětských šlapacích čtyřkolkách, švihadlový maraton, závody v zahradním kolečku, LEGO omalovánky a mnoho dalšího z dětského programu připravila Bambule – království hraček.

A co všechno si užily? Zadovádět si mohly ve skákacím hradu od Kamsdětmi.com, v ČEZ Energy zóně si vyzkoušely dětský stolní fotbálek a překážkovou Skibi dráhu, kde byla možnost zapůjčení dětského kola. Zavítat mohly s rodiči také do půjčovny koloběžek, zaskákat si na trampolíně nebo si

Součástí dětského dne byl také Intersport dětský víceboj, ve kterém soutěžily děti ve střelbě na florbalovou bránu, ve střelbě na koš a na překážkové dráze. Na své si přišli i rodiče, kteří se mohli zapojit do Intersport víceboje pro dospělé.

www.bike-prague.cz


HOKEJISTÉ VYMĚNILI NA ČEZ BIKE PRAGUE HOKEJKY ZA KOLA ČEZ Bike Prague i letos přinesl velký souboj prvoligových hokejistů ČEZ Motor České Budějovice a kladenských Rytířů a výsledek byl přesně opačný než před rokem. Kladenští šli za vítězstvím hned od začátku. Druhý vítězný bod pak získali ve Star fotbálku, kde je na hřišti doplnily nejlepší děti z doprovodných soutěží Intersport. „Jelo se nám výborně, až jsme s klukama trošku litovali, že jsme na startu nebyli víc vpředu. Hodně jsme předjížděli a nakonec splnili i to, co jsme chtěli – vyhrát a vrátit soupeřům porážku z loňska,“ hodnotil kladenský Jakub Strnad, se kterým jeli ještě Petr Havlůj, Daniel Krůžík a Ladislav Zikmund. „Věřím, že na

www.bike-prague.cz

ledě to taky dopadne jednoznačně pro nás, ale start sezony je zatím daleko.“ Poražení z Českých Budějovic si museli v rámci sázky na stupních vítězů obléci dresy svých soupeřů, ale brali to s nadhledem. „Na začátku se mi jelo dobře,


po 20 kilometrech už to nebylo nic moc a ke konci už šlo jenom o dřinu,“ vyprávěl obránce Pavel Pýcha zvaný Čenda, jemuž dělali parťáky Lukáš Květoň,

POŘADÍ: 30. STRNAD JAKUB (Rytíři Kladno) 84. BABKA JAKUB (ČEZ Motor České Budějovice) 114. HAVLŮJ PETR (Rytíři Kladno) 136. ZIKMUND LADISLAV (Rytíři Kladno) 164. KRUŽÍK DANIEL (Rytíři Kladno) 185. KVĚTOŇ LUKÁŠ (ČEZ Motor České Budějovice) 259. PÝCHA PAVEL (ČEZ Motor České Budějovice) 284. GUMAN TOMÁŠ (ČEZ Motor České Budějovice)

Tomáš Guman a Jakub Babka. „Samozřejmě jsme nechtěli prohrát a příští rok jim to musíme vrátit. Na ledě budeme určitě lepší my!“

01:30:03 01:43:23 01:46:56 01:49:26 01:53:26 01:55:52 02:03:19 02:05:51

www.bike-prague.cz


V loňské bitvě hokejistů Rytíři Kladno a ČEZ Motor Budějovice se radovali z vítězství Jihočeši. Kladenští se tenkrát museli obejít bez nemocného Jakuba Strnada, který patří k největším bikerům v týmu. Na kole jezdí už od malička a cyklistiku miluje, což se projevilo na letošním ČEZ Bike Prague. Díky svému skvělému 30. místu dovedl Rytíře k vítězství.

www.bike-prague.cz


www.bike-prague.cz


DÁMY NA KOLE SI DOJELY PRO VÍTĚZSTVÍ VE SLOW MOTION V loňském ročníku si toto uskupení ženských bikových nadšenkyň vyzkoušelo atmosféru závodu poprvé. Letos už se skupina rozrostla, navíc i o jednoho muže, a dojela si pro celkové vítězství. Přečtěte si rozhovor s Kájou Polívkovou, kapitánkou týmu.

LONI JSTE SE JAKO TÝM SLOW MOTION ÚČASTNILY ZÁVODU ČEZ BIKE PRAGUE POPRVÉ, LETOS UŽ JSTE VYRAZILY NA START VE VĚTŠÍM POČTU. JAK JSTE SI HO UŽILY? Tým jsme sestavily z našich čtenářek serveru Dámy na kole, a ačkoliv se většina z nás setkala osobně poprvé až před závodem, těch pár společných hodin jsme si užily opravdu moc. KOLIK DAM SE VÁS NAKONEC SEŠLO? DÁVALY JSTE PŘEDNOST DELŠÍ, NEBO KRATŠÍ TRASE? Přihlášených nás bylo 21 žen, a dokonce jeden muž, nakonec na start vyrazilo 16. Letos se naše skupina rozrostla, bojovaly za nás i velké závodnice, které dosáhly na stupně nejvyšší, ale zároveň se rozhodly připojit do komunity Dámy na kole. Patří tam. Stejně jako ty další, z opačného pólu, které motivovalo naše pozvání na webu DNK a účast vzaly jako osobní výzvu. Některá tak stanula poprvé v životě na startovní čáře se závodním číslem, další pak přijela do skupiny, aby našla energii na návrat ke sportu po delším zdravotním omezení. A stejně jako loni byla naším cílem soutěž Slow Motion, kdy jednotlivec jede i pro tým, ale úplně beze stresu o pořadí. To, že jsme nakonec vyhrály, je taková třešnička navíc. JAK TĚŽKÉ BYLO PRO VÁS SESTAVIT TÝM? Už na webu Dámynakole.cz jsme několikrát zvali na závod, abych nalákala i nové tváře. Řada žen, když slyší slovo závod, se bojí. I proto máme speciálně pro tuto akci název „Výlet s číslem“. Není to o honbě za výsledkem, strkanicích mezi natrénovanými závodníky. Kdo chce, jede svižně, kdo ne, trať absolvuje skutečně jako výlet po vyznačené trase, s možností se občerstvit.

www.bike-prague.cz

JAK VLASTNĚ USKUPENÍ DÁMY NA KOLE VŮBEC VZNIKLO? Už jsem to naznačila v předchozí odpovědi, nejsme závodní tým. Jde o webový portál damynakole.cz, on-line magazín o ženách a pro ženy, které mají rády kolo a věci s tím související. Tak si u nás přečtou třeba i rady, jak se po kole protahovat, šikovné a zdravé recepty, tipy na výlety, testy kol a oblečení. Když jsem se dozvěděla o Slow Motion, přišlo mi to úžasné propojení. Na ČEZ Bike Prague to bylo super, zažily jsme skvělou společnou outdoor akci. MŮŽOU SE I DALŠÍ DÁMY K VÁM PŘIPOJIT A TŘEBA S VÁMI ZABOJOVAT OPĚT PŘÍŠTÍ ROK? Určitě, budeme rády, když nám tím vyjádří podporu a třeba i to, že holky, slečny i dámy a kolo k sobě patří a závod nemusí být noční můra.


www.bike-prague.czpořadí ženy, muži – 65 km POŘ.

START. ČÍSLO

POŘ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

ST.Č 53 1719 33 55 51 11 48 43 44 276 54 228 4 3 1 19 15 29 50 41 279 137 12 317 46 227 6 49 14 334 2 306 261 212 102 199 45 783 17 1733 132 309 811 826 756 791 301 32 1337

JMÉNO PŘÍJMENÍ JMÉNO ADEL FILIP JOBÁNEK JAN FOJTÍK ONDŘEJ FOJTÍK JAN NOVÁK MICHAL HENDRICH ZDENĚK NOVOSAD DAVID ŠŤASTNÝ JAN ŠUSTR LUKÁŠ KOROS STANISLAV KUČERA TOMÁŠ BRADÁČ VOJTĚCH INGRIŠ PATRIK ŽÁKOVSKÝ MAREK ČERNÝ JOSEF ROZEHNAL MICHAL SKŮČEK PETR TONDR DAVID VESELÝ JIŘÍ CESNAKOVÁ MILENA ERNEST JIRI DVOŘÁK MIROSLAV TRENDA FILIP REICHERT VOJTĚCH SLAVÍČEK MAREK BÁRTA PETR CELERIN IVAN ŠTÍBR DAVID GERRIE JEANETTE MALÝ DAVID TYXA JAN MEJDRECH LUKÁŠ HULEJ MIROSLAV HUBÁČEK LIBOR PROTIVA TOMÁŠ SPÁČIL RADEK ČERNÁ ŠÁRKA PEXA MARTIN KYNDL LUKÁŠ SALAQUARDA FILIP ZVÁNOVEC TOMÁŠ KUBÁT ONDRA VÁCHAL DAVID RUBEŠ JAROSLAV BERÁNEK LADISLAV POS ROMAN ČECHOVSKÝ RADEK ČERMÁK TOMÁŠ ŠILER JIŘÍ

ROK NAR. ROČNÍK 1990 1983 1977 1988 1991 1981 1975 1985 1984 1984 1977 1986 1974 1972 1977 1970 1978 1979 1979 1985 1972 1981 1995 1982 1990 1977 1963 1978 1975 1995 1976 1985 1964 1962 1984 1971 1985 1974 1993 1984 1970 1985 1998 1976 1990 1973 1981 1990 1983

TÝM/BYDLIŠTĚ

TÝM/BYDLIŠTĚ SUPERIOR MTB TEAM SUPERIOR BIKE TEAM FORCE KCK ZLÍN SYMBIO + CANNONDALE STRATOS AUTO BAKOV NAD JIZEROU NILFISK PRO CYCLING BIKECLINIC CANNONDALE TEAM ALSET RACING TEAM ALSET RACING TEAM BMC CZ RACING TEAM TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ MTB NÝŘANY PRAHA 4-BRANÍK MTB NEŽICHOV IVELO.CZ STARÁ HUŤ LAWI-AUTHOR TEAM LUIGI COCOTTI CYKLO TEAM WEBER CYKLISTICKY SPOLEK PEKÁČ DRAVECBIKERACINGTEAM INTERSPORT AUTO I.S.R. KELLYS BIKERANCH TEAM BI ESSE PRAHA ALSET RACING TEAM MTBCROSSCOUNTRY.COM TŘEBOTOV KLADNO PRAHA 5 STAMI RK S.R.O. PRAHA 5 EKONOM PRAHA OUTDOOR PSÁŘE SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍN INTERSPORT BSK RACING TEAM AUTO I.S.R. FC HVĚZDOLET PRAHA VELOSPORT DOMAŽLICE SVINAŘOV ELEVEN MERCEDES MITAS NOCAKY SPORTCYCLING MARIÁNSKÉ LÁZNĚ PRAHA CYKLINDER

STÁT KAT.

POŘ. KAT.

STÁT KAT POŘ CZE M19-39 1 CZE M19-39 2 CZE M19-39 3 CZE M19-39 4 CZE M19-39 5 CZE M19-39 6 CZE M40-49 1 CZE M19-39 7 CZE M19-39 8 CZE M19-39 9 CZE M19-39 10 CZE M19-39 11 CZE M40-49 2 CZE M40-49 3 CZE M19-39 12 CZE M40-49 4 CZE M19-39 13 CZE M19-39 14 CZE M19-39 15 CZE Z19-39 1 CZE M40-49 5 CZE M19-39 16 CZE M19-39 17 CZE M19-39 18 CZE M19-39 19 CZE M19-39 20 CZE M50-59 1 CZE M19-39 21 CZE Z40-49 1 CZE M19-39 22 CZE M40-49 6 CZE M19-39 23 SVK M50-59 2 CZE M50-59 3 CZE M19-39 24 CZE M40-49 7 CZE Z19-39 2 CZE M40-49 8 CZE M19-39 25 CZE M19-39 26 CZE M40-49 9 CZE M19-39 27 CZE M15-18 1 CZE M40-49 10 CZE M19-39 28 SVK M40-49 11 CZE M19-39 29 CZE M19-39 30 CZE M19-39 31

M1

M2

ČAS

MEZICAS1 00:32:46.19 00:32:47.43 00:32:45.43 00:32:46.68 00:32:45.68 00:32:44.42 00:33:38.16 00:33:37.94 00:33:38.91 00:33:39.18 00:34:48.17 00:35:53.67 00:34:55.92 00:34:43.18 00:35:04.72 00:34:56.69 00:35:55.39 00:35:53.39 00:35:30.90 00:35:03.42 00:38:06.15 00:36:15.68 00:35:54.41 00:36:28.68 00:36:39.67 00:36:42.18 00:38:43.15 00:36:23.67 00:37:30.66 00:36:01.91 00:34:21.42 00:37:18.65 00:36:34.64 00:37:41.66 00:37:14.87 00:37:33.67 00:37:08.40 00:38:45.14 00:35:35.43 00:36:49.66 00:37:48.16 00:37:27.40 00:38:20.91 00:39:36.38 00:39:04.14 00:39:38.65 00:37:36.62 00:37:19.66 00:39:56.00

MEZICAS2 01:42:10.75 01:42:12.50 01:42:10.74 01:42:11.24 01:45:04.47 01:45:46.97 01:47:29.19 01:48:58.22 01:48:58.69 01:49:30.95 01:51:32.43 01:51:45.19 01:51:51.17 01:51:39.68 01:53:27.93 01:53:25.44 01:54:40.89 01:54:36.88 01:56:34.39 01:55:00.65 01:58:09.64 01:58:02.41 01:54:39.91 01:58:22.15 01:58:30.90 01:58:31.90 01:58:59.39 01:59:10.89 01:59:10.64 01:57:14.89 01:53:51.42 02:00:08.39 01:58:25.37 02:00:21.38 01:59:37.10 01:59:52.40 02:00:35.12 02:03:00.61 01:58:41.90 02:01:03.88 02:01:11.88 01:59:39.13 02:01:08.88 02:04:07.09 02:03:42.34 02:04:38.86 02:04:35.56 02:00:41.13 02:03:10.72

ODSTUP 02:19:58.62 02:19:59.89 02:20:09.34 02:20:10.71 02:24:35.39 02:26:30.79 02:29:01.91 02:29:44.41 02:29:45.62 02:31:20.55 02:32:53.29 02:33:48.57 02:33:55.43 02:35:10.34 02:35:41.07 02:35:54.15 02:37:34.30 02:37:54.61 02:40:27.82 02:40:29.13 02:41:10.90 02:41:12.26 02:41:24.97 02:42:09.77 02:42:22.38 02:42:36.12 02:42:56.83 02:43:11.85 02:43:17.02 02:43:20.85 02:44:29.05 02:45:08.72 02:45:13.22 02:45:20.33 02:45:38.93 02:45:53.65 02:45:54.90 02:46:16.47 02:46:27.14 02:47:09.21 02:47:19.77 02:47:34.63 02:47:53.41 02:49:02.13 02:49:15.76 02:49:54.96 02:50:04.12 02:50:54.52 02:51:00.99

ZTRÁTA

ZTRÁTA 00:00:01.27 00:00:10.72 00:00:12.09 00:04:36.77 00:06:32.17 00:09:03.29 00:09:45.79 00:09:47.00 00:11:21.93 00:12:54.67 00:13:49.95 00:13:56.81 00:15:11.72 00:15:42.45 00:15:55.53 00:17:35.68 00:17:55.99 00:20:29.20 00:20:30.51 00:21:12.28 00:21:13.64 00:21:26.35 00:22:11.15 00:22:23.76 00:22:37.50 00:22:58.21 00:23:13.23 00:23:18.40 00:23:22.23 00:24:30.43 00:25:10.10 00:25:14.60 00:25:21.71 00:25:40.31 00:25:55.03 00:25:56.28 00:26:17.85 00:26:28.52 00:27:10.59 00:27:21.15 00:27:36.01 00:27:54.79 00:29:03.51 00:29:17.14 00:29:56.34 00:30:05.50 00:30:55.90 00:31:02.37

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 65 km POŘ.

50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

START. ČÍSLO 235 353 351 858 190 299 795 305 265 263 154 237 257 827 295 303 247 788 258 173 149 838 234 148 244 107 189 1387 260 172 259 112 207 114 178 1507 213 118 245 825 196 1458 792 233 167 204 292 222 1680 298 1558 217 160 691 119 297 161 221

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ STÁT KAT. NAR.

MARTINEK JAROMIR DUBEC JAN VITVAR MARTIN KAPAL JAN HORA LUDĚK HRDINA JAN ŠKORPIL ONDŘEJ PTÁČEK JOSEF MUSIL LADISLAV SVOBODA MIROSLAV SOUČEK PETR ROŠTÍK PATRIK PRSKAVCOVÁ MARCELA HYNEK PAVEL KUBISTA JOSEF PODEŠVA VÍT POKORNÝ MARTIN SOVÍČEK JAN POPP JAN BUMBÁLEK FRANTIŠEK VON WEDEL WEDIGO ŠAMPALÍK KAREL DRÁBEK PETR MADEJ TOMÁŠ ŠKODA JAN SYROVATSKÝ MAREK KOLESA LUDĚK STEHLÍK FILIP ŠOUREK MARTIN LEJSKA MARTIN RYCHTERA ALEŠ VRÁBEL IGOR BERAN DAVID HRNČÍŘ MARTIN MARTÁK PETR ŠORM MICHAL MÁRA JIŘÍ KRUPICA PAVEL ŠMÍD PETR BARTOŠ MARTIN ŠULC ZDENĚK SVOBODA JOSEF SPILKA JINDŘICH VLÁČIL JAN TLUSTY MARTIN ŠŮCHA VÁCLAV MACHÁČEK ROMAN PEŠTA MARTIN DUB TOMÁŠ KLAUDA JAN LEHOVIČ TOMÁŠ ŠIMEK PAVEL SVOZIL PAVEL JUNGMAN FRANTIŠEK JUN TOMÁŠ SEBASTIANELLI LUCA HARBAL JURAJ VOJTÍŠEK KAREL

1974 R2 TEAM 1984 CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY 1987 KOLA LUŇÁK 1974 VELKÉ POPOVICE 1980 MTB NÝŘANY 1979 PRAHA 1999 PLZEŇ 1973 STARK CYCLING TEAM 1967 KBELY CYCLING TEAM 1952 KBELY CYCLING TEAM 1999 BIKEMARAST 1986 ELEVEN MERCEDES MITAS 1965 SIX MONKEYS 1979 BEROUN 1981 DOBŘÍŠ 1971 INTERSPORT 1974 GRAFIK-KVALITNE.CZ 1998 PRAHA 4 1992 HNÍZDIL TEAM KADAŇ 1973 SYMBIO + CANNONDALE 1973 DAS TEAM 1974 RC TATRA SMÍCHOV 1971 DOBRICHOV 1982 ELEVEN-MERCEDES-MITAS TEAM 1988 HOLLANDIA BIKE CREW 1977 ŘÍČANY 1961 KBELY CYCLING TEAM 1978 PRAHA 10 1984 JIČÍN 1981 DAMBOŘICE 1976 CC CHARLIE 1973 PIEŠŤANY 1976 BERAN-CATERING BIKE TEAM 1971 ZDIBY 1980 EXPORTIS BIKE CLUB PRAHA 1970 1992 PRAHA 1971 KOVÁŘSTVÍ KRUPICA 1983 NILFISK PRO CYCLING 1986 NERATOVICE 1985 PLZEŇ-VALCHA 1981 WWW.COREX.CZ 1983 PRAHA 5 1958 CENTRAL BIKE 1981 MSEC 1977 AUTHOR TEAM STUPNO 1976 PRAHA 5 1976 ALSET RACING TEAM 1986 HKNMPSM 1998 VK SLAVIA PRAHA 1988 KRÁLŮV DVŮR 1967 SLANÝ 1980 ČEZ BIKING HEROES 1982 PRAHA 1979 OŘECH 1969 BUBOVICE BIKE TEAM 1969 PRAHA 10 1977 KOLÍN-SENDRAŽICE

www.bike-prague.cz

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE DEU CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

M40-49 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M15-18 M40-49 M40-49 M60-69 M15-18 M19-39 Z50-59 M19-39 M19-39 M40-49 M40-49 M15-18 M19-39 M40-49 M40-49 M40-49 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M50-59 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M40-49 M40-49 M40-49 M19-39 M40-49 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M50-59 M19-39 M19-39 M40-49 M40-49 M19-39 M15-18 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M40-49 M19-39

POŘ. KAT. 12 32 33 13 34 35 2 14 15 1 3 36 1 37 38 16 17 4 39 18 19 20 21 40 41 42 4 43 44 45 22 23 24 25 46 26 47 27 48 49 50 51 52 5 53 54 28 29 55 5 56 30 57 58 59 31 32 60

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

00:37:28.88 00:39:00.16 00:38:21.91 00:39:13.66 00:38:37.63 00:40:14.88 00:39:08.91 00:38:26.92 00:37:47.88 00:37:48.92 00:37:19.41 00:39:55.40 00:39:20.90 00:41:16.39 00:38:31.90 00:38:41.39 00:38:37.12 00:40:27.64 00:37:56.16 00:38:57.66 00:40:17.37 00:39:50.36 00:39:29.65 00:40:03.89 00:38:23.16 00:41:58.40 00:40:14.63 00:42:46.79 00:40:03.14 00:37:40.66 00:38:43.38 00:40:47.13 00:42:43.13 00:46:29.09 00:41:18.36 00:38:30.65 00:43:00.12 00:40:44.64 00:38:40.90 00:43:00.87 00:41:24.37 00:41:49.00 00:41:44.13 00:40:18.37 00:40:46.12 00:40:29.63 00:42:03.38 00:40:27.63 00:41:41.75 00:38:23.88 00:44:01.98 00:41:49.87 00:39:41.14 00:43:45.11 00:41:32.90 00:41:10.62 00:41:59.63 00:40:05.89

02:03:52.85 02:04:44.36 02:03:29.86 02:05:32.87 02:06:55.07 02:04:39.34 02:04:41.61 02:06:36.85 02:07:13.56 02:07:15.35 02:03:43.60 02:06:36.09 02:06:55.34 02:09:06.33 02:06:46.10 02:07:33.83 02:07:39.05 02:11:18.82 02:04:39.35 02:07:43.83 02:11:30.79 02:07:58.80 02:09:15.58 02:07:39.32 02:04:46.86 02:11:43.81 02:11:08.55 02:11:45.22 02:10:39.32 02:12:17.57 02:05:12.83 02:11:57.05 02:12:05.06 02:13:18.54 02:11:48.28 02:09:14.58 02:11:35.81 02:12:52.05 02:07:05.59 02:22:28.99 02:11:24.06 02:15:02.16 02:14:19.29 02:12:59.27 02:13:25.78 02:13:07.27 02:16:07.78 02:13:25.79 02:15:28.17 02:10:02.04 02:15:26.16 02:15:22.02 02:12:25.79 02:17:37.76 02:15:37.79 02:15:58.76 02:15:45.53 02:15:00.29

02:51:15.34 02:51:16.59 02:51:25.93 02:51:41.73 02:51:51.06 02:52:14.10 02:52:25.34 02:52:25.64 02:53:01.34 02:53:01.57 02:53:40.65 02:54:55.54 02:55:06.69 02:55:17.04 02:55:24.77 02:55:27.04 02:56:42.86 02:56:58.08 02:57:03.04 02:57:06.22 02:57:13.34 02:57:49.23 02:58:42.68 02:59:06.03 02:59:28.65 02:59:36.97 03:00:10.69 03:00:30.30 03:00:42.66 03:01:08.72 03:01:18.62 03:01:18.83 03:01:24.95 03:02:34.39 03:02:49.39 03:02:53.68 03:02:57.27 03:03:02.11 03:03:06.62 03:04:00.14 03:04:04.60 03:04:26.80 03:04:52.95 03:05:25.56 03:05:29.83 03:05:38.56 03:05:55.59 03:06:25.70 03:06:26.93 03:07:01.96 03:07:09.13 03:07:37.53 03:08:21.76 03:08:32.35 03:08:58.08 03:09:07.39 03:09:14.29 03:09:17.76

00:31:16.72 00:31:17.97 00:31:27.31 00:31:43.11 00:31:52.44 00:32:15.48 00:32:26.72 00:32:27.02 00:33:02.72 00:33:02.95 00:33:42.03 00:34:56.92 00:35:08.07 00:35:18.42 00:35:26.15 00:35:28.42 00:36:44.24 00:36:59.46 00:37:04.42 00:37:07.60 00:37:14.72 00:37:50.61 00:38:44.06 00:39:07.41 00:39:30.03 00:39:38.35 00:40:12.07 00:40:31.68 00:40:44.04 00:41:10.10 00:41:20.00 00:41:20.21 00:41:26.33 00:42:35.77 00:42:50.77 00:42:55.06 00:42:58.65 00:43:03.49 00:43:08.00 00:44:01.52 00:44:05.98 00:44:28.18 00:44:54.33 00:45:26.94 00:45:31.21 00:45:39.94 00:45:56.97 00:46:27.08 00:46:28.31 00:47:03.34 00:47:10.51 00:47:38.91 00:48:23.14 00:48:33.73 00:48:59.46 00:49:08.77 00:49:15.67 00:49:19.14


pořadí ženy, muži – 65 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

MALÝ ONDŘEJ ŠOBORA JIRKA STROUHAL TOMÁŠ ŠLÉGL ADAM SOUKUP VÁCLAV MATTUŠ JAKUB KUČERA MAREK ŠILER MICHAL PASCH ONDŘEJ KVÁŠ JOSEF PTÁČNÍK VÁCLAV RENDL MARTIN LOUDA STANISLAV BĚLOHLÁVEK ALEŠ SKALICKY PETR TAUCHMAN MICHAL PRESSL DUŠAN BUŠTÍK JAN JONÁŠ FILIP SAMEK TOMÁŠ HLAVÁČ DUŠAN BLAŽEK MICHAL ŠVÁCHA MARTIN SVOBODA MICHAL PEŠEK TOMÁŠ KOUBÍK JAN FRIML MARTIN MALÝ DANIEL ŠILHÁNEK PETR HAVELKA MICHAL BENEŠ KAMIL JEŽEK VÁCLAV KOŽELSKÝ TOMÁŠ KUKLÍK ROSTISLAV ŠIMEK TOMÁŠ EGERT MICHAL TOMŠŮ MICHAEL TOMŠŮ DANIEL NECHOĎDOMA PETR KRAČEK ADAM PAČANDA JIŘÍ

108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148

1699 1670 1477 1436 339 302 850 296 1273 343 185 236 1473 1720 223 607 124 138 136 849 155 720 1544 785 1608 128 253 816 832 126 294 113 830 829 340 716 828 768 759 806 745

ROK KAT. NAR. 1984 1974 1998 1992 1989 1981 1975 1968 1975 1982 1964 1978 1977 1976 1977 1966 1975 1978 1980 1974 1978 1979 1964 1983 1988 1976 1967 1973 1969 1976 1982 1979 1983 1973 1963 1988 1985 1990 1977 1988 1975

POŘ. KAT.

TÝM

PRAHA PŘÍBRAM ELEVEN-MERCEDES-MITAS TEAM PRAHA PRAHA 10 JA KLUB BRCYKL BIKE007 BRNO PEPE LOVOSICE BAJKER.EU KLATOVY WWW.COREX.CZ PODBRDY NH CAR ROCK MACHINE CYKLOMAX SKP STYL LITOMĚŘICE MEROPS BIKING TEAM MRATÍN BRCYKL PHYSTERMTB BIG SHOCK TEAM PIM BK MODŘANY KAMÝK ČEZ BIKING HEROES PRAHA CZECH LION CYCLING TEAM PRAHA 4 PRAHA 4 TRUHLÁRNA.COM PRAHA 9 PRAHA BURZA CENNÝCH PAPÍRŮ PRAHA PREDI KRALUPY NAD VLTAVOU TK VYŠEHRAD EPO INTERSPORT INTERSPORT PEČKY BLATNÁ SADSKÁ

M1

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

M19-39 M40-49 M15-18 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M40-49 M40-49 M19-39 M50-59 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M50-59 M40-49 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M50-59 M19-39 M19-39 M40-49 M40-49 M40-49 M40-49 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M50-59 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49

61 33 6 62 63 64 34 35 36 65 6 66 67 37 68 7 38 69 70 39 71 72 8 73 74 40 41 42 43 44 75 76 77 45 9 78 79 80 81 82 46

00:41:05.66 00:45:40.44 00:42:05.86 00:44:49.47 00:42:13.39 00:41:01.65 00:43:08.88 00:41:48.14 00:44:35.95 00:41:39.63 00:41:06.61 00:42:57.38 00:43:11.71 00:46:20.42 00:40:29.90 00:44:12.37 00:40:20.62 00:43:34.86 00:40:38.38 00:43:09.61 00:39:48.64 00:43:14.38 00:45:59.12 00:41:54.89 00:43:13.04 00:41:55.89 00:43:40.38 00:44:19.09 00:44:53.64 00:41:47.40 00:45:12.62 00:43:04.87 00:43:41.13 00:43:08.38 00:44:07.58 00:45:13.86 00:43:27.11 00:43:22.63 00:46:13.37 00:43:16.63 00:45:07.11

M2

02:18:33.29 02:19:11.34 02:16:56.50 02:17:52.12 02:18:58.77 02:18:22.53 02:20:16.26 02:14:42.30 02:19:58.84 02:17:02.27 02:21:43.73 02:19:42.52 02:18:37.84 02:21:17.81 02:14:43.03 02:20:22.49 02:18:28.99 02:21:26.74 02:15:53.77 02:20:34.49 02:16:20.02 02:21:15.51 02:21:11.51 02:17:46.78 02:19:05.93 02:21:44.75 02:19:57.25 02:22:00.23 02:23:40.49 02:19:42.02 02:21:40.01 02:20:05.75 02:21:25.76 02:20:31.51 02:22:47.45 02:22:47.24 02:20:29.74 02:19:59.25 02:24:41.23 02:23:32.99 02:23:11.74

ČAS

03:09:25.59 03:09:36.01 03:10:22.89 03:10:56.37 03:11:02.15 03:11:06.64 03:11:16.84 03:11:24.63 03:11:32.81 03:11:42.57 03:12:16.21 03:12:19.59 03:12:21.95 03:12:30.25 03:12:44.09 03:13:08.86 03:13:12.82 03:13:18.51 03:13:18.67 03:13:31.37 03:13:34.99 03:13:47.19 03:13:57.03 03:14:01.54 03:14:03.13 03:14:03.73 03:14:26.12 03:14:32.82 03:14:39.61 03:14:41.79 03:15:04.10 03:15:23.85 03:16:01.84 03:16:18.42 03:16:43.92 03:16:48.46 03:17:22.25 03:17:26.74 03:17:30.88 03:17:31.32 03:18:02.09

ZTRÁTA

00:49:26.97 00:49:37.39 00:50:24.27 00:50:57.75 00:51:03.53 00:51:08.02 00:51:18.22 00:51:26.01 00:51:34.19 00:51:43.95 00:52:17.59 00:52:20.97 00:52:23.33 00:52:31.63 00:52:45.47 00:53:10.24 00:53:14.20 00:53:19.89 00:53:20.05 00:53:32.75 00:53:36.37 00:53:48.57 00:53:58.41 00:54:02.92 00:54:04.51 00:54:05.11 00:54:27.50 00:54:34.20 00:54:40.99 00:54:43.17 00:55:05.48 00:55:25.23 00:56:03.22 00:56:19.80 00:56:45.30 00:56:49.84 00:57:23.63 00:57:28.12 00:57:32.26 00:57:32.70 00:58:03.47

leták 210x75.pdf 1 13.5.2015 14:31:22

VYBAVENÍ PRO VÁŠ EVENT Stany, vlajky, nafukovadla, bannery, nábytek, půjčovna

Výroba – Prodej – Půjčovna

18 19 let let ZALOŽENO 1997 TKF, spol. s r.o. Dobronická 1257 148 00 Praha 4 Libuš

+420 261 112 721 obchod@tkf.cz www.tkf.cz


pořadí ženy, muži – 65 km POŘ. 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206

START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

142 POKORNÝ PETR 730 HAJNÍK FILIP 831 ŠVEHLA JAN 1201 KOVAŘÍK JIŘÍ 603 KRUPKA FRANTIŠEK 1284 GREGOR LUBOŠ 1524 STRNAD PAVEL 808 SAVINOV ANTON 1656 VENKRBEC TOMÁŠ 678 KOMÁREK KAREL 847 SOUKUP GUSTAV 30 BURDA ALEŠ 760 NAVARA JIŘÍ 131 STANĚK JIŘÍ 1561 SITTER LUKÁŠ 1617 MOŠNIČKA LUBOMÍR 1591 LATIOK ROMAN 1541 DRÁBEK VÁCLAV 1744 PANÁČEK JAN 786 SIHELSKY MICHAL 621 ŘÍHA ROBERT 840 KRÁČALÍK MARTIN 656 MĚCHÁČEK RADEK 1471 MAREŠ ONDŘEJ 784 FOIST RICHARD 834 FRANC DAVID 39 KALOJÍROS TONDÁNO 672 HLAVÁČ JIŘÍ 644 VRBENSKÝ JAN 293 OPLT PETR 264 KADLECOVÁ HANA 255 NAZAROV ANTON 130 DICKER KIERAN 762 KOVÁŘOVÁ PETRA 684 KAŠPAR OLDA 166 VYSKOČIL JAROSLAV 108 KUNTOŠ JIŘÍ 246 TROJAN TOMÁŠ 249 JARNÍKOVÁ JITKA 1313 RAMEŠ JAN 856 ANTL DANIEL 705 KRYL LUKÁŠ 1687 UZEL MICHAL 1327 TUREK TOMÁŠ 807 JOUKL PŘEMYSL 1289 ČERNOCHOVÁ TEREZA 1439 ŠVARCOVÁ HANA 615 KOZEL ADAM 1737 KOHOUTEK RADIM 1710 ŠTĚDRÝ DANIEL 651 FADRHONS PETR 1747 HOVORKA ALAN 769 HOREJC JAN 1485 BEDŘICH ŠTUMPF 348 MACHALA MARKO 1238 SCHONMANN MICHAL 1660 PŘINDIŠ PAVEL 671 RECHTIK VÁCLAV

www.bike-prague.cz

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ STÁT KAT. NAR. 1961 KOLOSHOP TEAM TEPLICE 1972 ZVOLE 1971 PREDI 1978 BURZA CENNÝCH PAPÍRŮ PRAHA 1978 BUŠTĚHRAD 1973 KLADNO 1974 STS CHVOJKOVICE BROD 1983 PRAHA 1975 DEXTER CYCLING 1981 LAZY PEDALS 1970 HOLEŠOV 1966 BT SEVERNÍ LEDOVEC 1971 PRAHA 10 1982 MORE THAN BIKERS 1996 HERINK 1980 JESENICE 1985 SHARK TEAM 1985 PRAHA 6 1970 PRAHA 4 1987 BLACK LIONS TEAM PRAHA 1969 CZ 1977 ROŠTÁCI OD SOUTOKU 1985 KRISTIÁN-SPV STRUNKOVICE 1992 PRAHA 1974 PRAHA 3 1975 THE LIZARDS 1968 BEMANIAX-TOMBIKER 1979 JINOČANY 1983 STRMILOV 1976 KUCÍ KLADENSKÝ 1959 METROSTAV 1980 MTB KIEV 1976 TREBOHOSTICE 1973 PRAHA 5 1982 KASPAROLLI TEAM 1968 MOST 1973 PRAHA 5 1987 CHOCERADY 1968 OHROBEC 1979 691 1991 PRAHA 1988 PRAHA 13 1981 FITNESS GALAXIE 1988 MAHOTO TEAM 1964 SLUŠNEJ VODDÍL 1987 PRAHA 6 1982 PRAHA 6 1989 PRAHA 1973 AMPER RACING 1974 PRAHA 1984 LIBLICE 1974 ZLATNIKY - HODKOVICE 1985 PRAHA 1955 SVOBEL 1992 BIKE KLUB LIPA 1972 PRAHA 4 1961 PRAHA 5 1985 KRMELÍN

POŘ. KAT.

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

CZE M50-59 10 00:43:26.37 02:23:08.48 03:18:28.97 00:58:30.35 CZE M40-49 47 00:43:53.88 02:22:55.75 03:18:33.52 00:58:34.90 CZE M40-49 48 00:44:44.08 02:23:08.45 03:18:36.19 00:58:37.57 CZE M19-39 83 00:47:03.12 02:26:00.49 03:18:46.01 00:58:47.39 CZE M19-39 84 00:43:45.63 02:22:40.76 03:18:52.31 00:58:53.69 CZE M40-49 49 00:44:45.84 02:24:06.70 03:18:52.49 00:58:53.87 CZE M40-49 50 00:48:41.45 02:26:24.61 03:18:56.50 00:58:57.88 RUS M19-39 85 00:43:36.62 02:24:22.95 03:19:24.42 00:59:25.80 CZE M40-49 51 00:41:46.73 02:16:47.37 03:19:24.73 00:59:26.11 CZE M19-39 86 00:45:28.11 02:24:39.97 03:19:27.48 00:59:28.86 CZE M40-49 52 00:44:56.32 02:24:54.19 03:19:32.94 00:59:34.32 CZE M50-59 11 00:42:09.15 02:23:56.73 03:19:41.89 00:59:43.27 CZE M40-49 53 00:43:07.14 02:24:40.48 03:19:53.96 00:59:55.34 CZE M19-39 87 00:43:51.36 02:25:36.96 03:19:59.13 01:00:00.51 CZE M19-39 88 00:49:46.59 02:27:29.21 03:20:06.39 01:00:07.77 CZE M19-39 89 00:45:13.86 02:26:51.71 03:20:09.58 01:00:10.96 CZE M19-39 90 00:45:44.06 02:26:04.67 03:20:19.48 01:00:20.86 CZE M19-39 91 00:49:56.96 02:29:20.58 03:20:43.87 01:00:45.25 CZE M40-49 54 00:44:03.75 02:28:17.84 03:20:55.99 01:00:57.37 CZE M19-39 92 00:44:55.12 02:28:10.46 03:21:09.13 01:01:10.51 CZE M40-49 55 00:45:47.61 02:26:32.21 03:21:18.79 01:01:20.17 CZE M19-39 93 00:46:26.34 02:28:20.44 03:21:29.29 01:01:30.67 CZE M19-39 94 00:44:16.64 02:23:13.75 03:21:39.21 01:01:40.59 CZE M19-39 95 00:47:32.86 02:25:34.24 03:21:42.10 01:01:43.48 CZE M40-49 56 00:46:53.61 02:28:15.46 03:21:54.34 01:01:55.72 CZE M40-49 57 00:44:47.63 02:24:58.24 03:21:57.02 01:01:58.40 CZE M40-49 58 00:35:58.41 02:34:25.90 03:21:57.95 01:01:59.33 CZE M19-39 96 00:45:36.84 02:27:46.94 03:22:21.31 01:02:22.69 CZE M19-39 97 00:45:10.36 02:27:24.96 03:22:25.06 01:02:26.44 CZE M40-49 59 00:42:33.13 02:21:12.50 03:22:39.13 01:02:40.51 CZE Z50-59 2 00:45:12.34 02:28:00.94 03:22:56.48 01:02:57.86 UKR M19-39 98 00:42:26.89 02:22:40.24 03:22:57.48 01:02:58.86 GBR M40-49 60 00:43:24.80 02:26:14.40 03:22:59.29 01:03:00.67 CZE Z40-49 2 00:45:20.09 02:27:14.44 03:23:13.34 01:03:14.72 CZE M19-39 99 00:44:49.62 02:26:09.48 03:23:22.42 01:03:23.80 CZE M40-49 61 00:44:30.61 02:27:45.96 03:23:22.92 01:03:24.30 CZE M40-49 62 00:43:12.37 02:25:45.72 03:23:59.17 01:04:00.55 CZE M19-39 100 00:40:32.13 02:26:36.70 03:24:33.96 01:04:35.34 CZE Z40-49 3 00:43:47.36 02:28:32.69 03:25:05.74 01:05:07.12 CZE M19-39 101 00:49:52.02 02:29:35.43 03:25:13.40 01:05:14.78 CZE M19-39 102 00:44:25.37 02:28:25.96 03:25:23.46 01:05:24.84 CZE M19-39 103 00:45:20.35 02:25:15.71 03:25:29.97 01:05:31.35 CZE M19-39 104 00:44:16.81 02:30:49.88 03:25:30.92 01:05:32.30 CZE M19-39 105 00:48:50.59 02:28:39.78 03:25:34.85 01:05:36.23 CZE M50-59 12 00:45:17.62 02:29:54.96 03:25:38.84 01:05:40.22 CZE Z19-39 3 00:46:59.70 02:28:03.05 03:25:44.54 01:05:45.92 CZE Z19-39 4 00:47:00.96 02:28:05.30 03:25:46.86 01:05:48.24 CZE M19-39 106 00:44:15.63 02:26:58.23 03:25:56.44 01:05:57.82 CZE M40-49 63 00:49:14.84 02:27:00.47 03:26:03.59 01:06:04.97 CZE M40-49 64 00:47:33.71 02:29:33.31 03:26:04.21 01:06:05.59 CZE M19-39 107 00:47:39.59 02:28:54.44 03:26:12.98 01:06:14.36 CZE M40-49 65 00:50:05.41 02:29:41.52 03:26:13.93 01:06:15.31 CZE M19-39 108 00:51:07.57 02:32:58.92 03:26:26.99 01:06:28.37 CZE M60-69 2 00:49:13.95 02:31:07.29 03:26:35.20 01:06:36.58 CZE M19-39 109 00:40:49.12 02:27:38.44 03:26:41.96 01:06:43.34 CZE M40-49 66 00:45:53.87 02:28:52.71 03:26:46.68 01:06:48.06 CZE M50-59 13 00:46:22.26 02:30:09.10 03:26:52.22 01:06:53.60 CZE M19-39 110 00:48:07.96 02:28:50.57 03:27:03.04 01:07:04.42


pořadí ženy, muži – 65 km POŘ.

207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264

START. ČÍSLO 144 1630 1689 345 685 799 250 1339 1738 248 1283 800 1518 1226 743 727 629 1663 1452 1370 1384 665 270 642 772 1412 614 650 101 1323 106 717 1440 1708 1346 179 105 722 1709 277 156 657 1529 1679 1700 855 608 1616 649 312 735 1637 744 1635 1552 1395 751 1643

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK NAR.

TÝM/BYDLIŠTĚ

KRBEC JAROSLAV BLAŽEK DAVID GRUND TOMÁŠ KUBARSKI ADAM HURDÁLEK TOMÁŠ ŽÁK TOMÁŠ STOHWASSER RICHARD HAVLÍK ALEŠ VESELÁ PAVLÍNA STIBŮREK MICHAEL KYSEL ONDŘEJ BÁRTA DAVID BÁRTA ŠLEM?N ROSTISLAV ZUZANÍK JIŘÍ JÍRA ALEŠ FERKO JOZEF KUTÍLEK MICHAL KŘÍŽ RADEK NOVÁK MARTIN ANDĚL VLADIMÍR MAŤÁTKO JAKUB FIDRANT LUKÁŠ HOSÁK MILAN FAPSO HONZA HOUDA DAVID STANKO NIKOLA SYMON MARTIN ČERMÁK STANISLAV BRANDTNER DAVID KÁŇA JAROSLAV VÁVRA JAROSLAV PAŠEK PETR POLÁČEK MICHAL LIŠKA OLDŘICH VELEK MATEJ TOMÁŠEK ONDŘEJ SOCHOROVSKÝ PETR DOVICA IVAN OTÁHALOVÁ LUCIE BLAŽEK JIŘÍ VERNER KAMIL CHARVÁT MIROSLAV TŘEŠŇÁK PETR KRČA VOJTĚCH JUŘÍČEK TOMÁŠ KESNER RADEK KOTLÍN MATĚJ LISÝ KAREL ŠAFAŘÍK MARTIN SKOUPÝ JIŘÍ VÁVRA ROMAN RINN JAKUB NOVÁČEK VÁCLAV RINN PETR ŠŤOVÍČEK MICHAL KAŠKA RADOVAN BRAZDA VOJTĚCH BALO ALPAR

1988 DEUTERIUM-TRITIUM FUEL CYCLES 1982 PRAHA 12 1985 PRAHA 8 1972 ADAMSFAMILY 1980 MNÍŠEK POD BRDY 1989 TACHLOVICE 1955 JK-CYKLO 1977 ZAKOPANÁ 1970 LUIGI COCOTTI 1967 PRAHA 1992 OLOMOUC 1984 CALABRONE 1975 KOSTELNÍ LHOTA 1981 PRAHA 1974 BERAN-CATERING BIKE TEAM 1965 PŘÍBRAM 1967 PRAHA 17 1990 PRAHA 10 1972 WWW.COREX.CZ 1973 COFFEEBIKERS 1993 SEMILY 1983 1957 RAJEC ALLIVICTUS 1978 POLYGON5 CYCLING 1974 PRAHA 6 1982 ZFP GROUP 1958 KRAKEN TEAM DOBŘÍŠ 1974 ZZSHMP 1961 ČERNOŠICE 1983 PRAHA 7 1981 PRAHA 4 1990 PRAHA 4 1993 MĚLNICKÉ VTELNO 1960 HORNÍ POČERNICE 1985 PRAHA 1981 PRAHA 11 1973 PRAHA 5 1983 PRAHA 1979 OHROBEC 1978 KLADNO 1995 PRAHA 13 1976 CROSSFITMEATFACTORY 1983 ZLONICE 1996 JAVORNÁ 1981 PRAHA 11 1970 KONÁROVICE 1983 PRAHA 6 1983 AUTO I.S.R. 1974 VELKÉ PŘÍLEPY 1954 PRAHA 1978 PODĚBRADY 1987 BROUMOV 1974 KLATOVY 1966 CONTINENTAL ADRŠPACH 1988 ÚHONICE 1985 JÍLOVÉ U PRAHY 1987 ENERGO PRAHA 1986 PRAHA

STÁT KAT. CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M60-69 M19-39 Z40-49 M40-49 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M40-49 M50-59 M40-49 M19-39 M40-49 M40-49 M19-39 M19-39 M50-59 M19-39 M40-49 M19-39 M50-59 M40-49 M50-59 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M50-59 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 Z19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M40-49 M60-69 M19-39 M19-39 M40-49 M50-59 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39

POŘ. KAT. 111 112 113 67 114 115 3 116 4 68 117 118 69 119 70 14 71 120 72 73 121 122 15 123 74 124 16 75 17 125 126 127 128 18 129 130 76 131 5 132 133 77 134 135 136 78 137 138 79 4 139 140 80 19 141 142 143 144

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

00:43:03.12 00:49:19.71 00:48:42.86 00:46:26.32 00:46:12.87 00:46:24.60 00:46:51.10 00:49:39.38 00:49:40.80 00:41:26.62 00:46:18.28 00:45:58.83 00:45:50.86 00:46:04.22 00:44:50.88 00:46:29.61 00:44:44.64 00:48:53.51 00:47:05.98 00:50:36.85 00:46:36.79 00:47:38.85 00:41:40.39 00:50:19.08 00:46:18.12 00:50:49.79 00:45:38.86 00:45:38.09 00:48:25.59 00:50:42.39 00:48:02.84 00:44:29.11 00:44:34.51 00:43:58.82 00:47:59.21 00:47:12.10 00:58:50.84 00:45:56.11 00:53:34.86 00:41:45.90 00:43:48.61 00:46:58.10 00:50:27.32 00:45:17.47 00:48:37.59 00:47:15.83 00:44:51.33 00:50:42.51 00:46:42.10 00:45:07.61 00:46:09.07 00:49:14.55 00:46:59.09 00:52:43.73 00:54:06.82 00:54:44.37 00:47:20.09 00:45:54.42

02:25:40.46 02:31:49.44 02:35:23.18 02:32:22.64 02:30:21.70 02:31:22.67 02:33:04.93 02:30:47.73 02:32:09.14 02:34:22.16 02:32:02.61 02:31:02.90 02:30:57.18 02:29:31.57 02:33:28.92 02:32:14.19 02:31:39.95 02:34:38.08 02:31:26.57 02:31:25.16 02:33:28.60 02:28:12.96 02:24:27.48 02:35:41.16 02:37:27.89 02:37:31.86 02:33:34.17 02:34:45.89 02:35:49.66 02:37:03.26 02:35:43.90 02:26:51.71 02:30:59.59 02:29:55.15 02:36:16.01 02:34:20.41 02:40:50.87 02:33:11.43 02:38:07.95 02:32:41.94 02:30:57.41 02:34:12.41 02:37:50.66 02:33:37.79 02:37:33.94 02:35:18.90 02:40:16.59 02:41:50.03 02:41:43.62 02:35:25.16 02:33:26.89 02:40:40.84 02:37:30.89 02:42:16.77 02:40:48.91 02:43:40.17 02:40:59.11 02:34:21.23

03:27:09.42 03:27:25.09 03:27:30.38 03:27:54.61 03:28:05.43 03:28:11.86 03:28:31.17 03:28:42.29 03:28:46.70 03:28:54.55 03:29:02.46 03:29:14.20 03:29:26.30 03:29:35.99 03:29:59.17 03:30:15.73 03:30:24.07 03:30:31.40 03:30:44.19 03:31:27.69 03:31:31.38 03:31:38.37 03:31:52.19 03:31:55.96 03:32:06.37 03:32:25.51 03:32:33.19 03:32:33.49 03:33:03.62 03:33:41.97 03:33:54.63 03:34:00.32 03:34:23.55 03:35:07.59 03:35:13.07 03:35:18.30 03:35:44.33 03:36:02.99 03:36:56.56 03:37:24.17 03:37:36.16 03:37:53.90 03:38:02.43 03:38:20.57 03:38:47.35 03:39:02.72 03:39:18.67 03:39:33.78 03:39:46.56 03:40:21.08 03:40:26.34 03:40:31.30 03:40:32.89 03:40:40.87 03:40:47.60 03:40:54.91 03:41:02.66 03:41:54.70

01:07:10.80 01:07:26.47 01:07:31.76 01:07:55.99 01:08:06.81 01:08:13.24 01:08:32.55 01:08:43.67 01:08:48.08 01:08:55.93 01:09:03.84 01:09:15.58 01:09:27.68 01:09:37.37 01:10:00.55 01:10:17.11 01:10:25.45 01:10:32.78 01:10:45.57 01:11:29.07 01:11:32.76 01:11:39.75 01:11:53.57 01:11:57.34 01:12:07.75 01:12:26.89 01:12:34.57 01:12:34.87 01:13:05.00 01:13:43.35 01:13:56.01 01:14:01.70 01:14:24.93 01:15:08.97 01:15:14.45 01:15:19.68 01:15:45.71 01:16:04.37 01:16:57.94 01:17:25.55 01:17:37.54 01:17:55.28 01:18:03.81 01:18:21.95 01:18:48.73 01:19:04.10 01:19:20.05 01:19:35.16 01:19:47.94 01:20:22.46 01:20:27.72 01:20:32.68 01:20:34.27 01:20:42.25 01:20:48.98 01:20:56.29 01:21:04.04 01:21:56.08

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 65 km POŘ.

265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322

START. ČÍSLO 344 1405 218 1403 1578 1448 1466 1262 1528 251 679 1278 1487 819 636 1489 1249 1461 1612 1641 1639 1760 812 814 1237 1520 839 842 635 1481 1767 638 622 1772 821 789 1451 1562 848 1589 1268 1732 699 645 1492 1469 1678 1522 1751 749 758 726 746 1233 1467 1588 729 1664

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ STÁT KAT. NAR.

HOLUB MARTIN MARVAN JIŘÍ BIRHANZL JIŘÍ SEDLÁČEK PETR KUTTELWASCHER TOMÁŠ ŠIK DAVID RAJMON MATĚJ VINTR TOMÁŠ KAŇKA LADISLAV PROCHÁZKA DAVID HŘÍBAL TOMÁŠ ČECH PAVEL SKALA MICHAL VILIKUS JAN KOZEL DALIBOR BUBENÍČEK JAN KYSEL ZDENĚK ZÍTKA JIŘÍ BULÁNEK LUKÁŠ JANOVSKÝ DAVID RYCHLÝ JAROSLAV MAKSYNIUK JAN JANÁK PETR RAIZER TOMÁŠ ŽÁK MICHAL RYS TOMÁŠ HŘÍBAL PAVEL BALÍKOVÁ TEREZA DYKAST PETR VITANOVSKÝ TOMÁŠ BOCIAN PETR MENGLER JAN KROULÍK JIŘÍ JANÍČEK ANTON HLIŇÁKOVÁ PETRA MAREK PETR DAVID MAREK GUILLAUME MATHIEU KRIST DAVID SOJÁK TOMÁŠ PROKES MARTIN ŠAŠEK MARTIN TLUSTÝ JAN HŮLA RADEK KOPECKY RADEK ŠATALA VLADIMÍR GRYGÁREK RADIM NĚMEČEK ONDŘEJ PERGNER DAVID NÁBĚLEK JAN MOLÍNOVÁ PETRA FRANK LUKÁŠ KARLAS STANISLAV ŠEVČÍK PETR WOBST DAVID FUCHS VLADIMÍR ŠIKOLA RADEK MAŠÍN KAREL

1977 PRAHA 8 1980 ZFP GROUP 1979 DEPRE REPRE 2014 1982 PRAHA - HÁJEK 1977 LAZY PEDALS 1971 KOLIBRIS 1990 PRAHA 1982 NOVÝ VESTEC 1995 PRAHA 6 1985 PRAHA 1966 PRAHA 5 1953 PYŠELY - VAVŘETICE 1980 PRAHA 5 1970 DĚČÍN 1957 AIVIS 1985 PRAHA 1960 OLOMOUC 1982 WWW.COREX.CZ 1985 PRAHA 4 1992 MÁSLOVICE 1987 JIRNY 1985 MOST 1966 SAPAL 1988 HOLLANDIA BIKE CREW 1992 PRAHA 10 1981 PRAGUE 1986 VELOSPORT DOMAŽLICE 1995 BMC RACING TEAM 1973 DOLNÍ BŘEŽANY 1969 HOROMĚŘICE 1975 PRAHA 5 1989 VYSOKÝ ÚJEZD 1988 PRAHA 1965 2V BIKERS 1972 PRAHA 3 1976 PRAHA 1982 KOLIBRIS 1983 PRAHA 1979 PRAHA 1980 TEPLICE-MODLANY 1987 1988 TURANY 1967 DOBŘANY 1970 GEDA TEAM 1980 DOLNI HBITY 1964 WWW.COREX.CZ 1974 PRAHA 1999 PRAHA 1969 PRAHA 4 1962 ČERNÍ KONĚ 1973 PRAHA 9 1970 DEPRE REPRE 2014 1984 DEPRE REPRE 2014 1978 PRAHA 9 1992 PRAHA 1975 PRAHA 14 1986 PRAHA 1953 SOBÍN

www.bike-prague.cz

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE FRA CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M50-59 M60-69 M19-39 M40-49 M50-59 M19-39 M50-59 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M50-59 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 Z19-39 M40-49 M40-49 M40-49 M19-39 M19-39 M50-59 Z40-49 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M40-49 M19-39 M50-59 M40-49 M15-18 M40-49 M50-59 Z40-49 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M60-69

POŘ. KAT. 145 146 147 148 149 81 150 151 152 153 20 5 154 82 21 155 22 156 157 158 159 160 23 161 162 163 164 6 83 84 85 165 166 24 5 86 167 168 169 170 171 172 87 88 173 25 89 7 90 26 6 91 174 175 176 92 177 6

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

00:40:42.15 00:50:49.88 00:43:09.88 00:47:48.24 00:51:54.46 00:51:57.13 00:48:59.91 00:54:15.42 00:46:17.36 00:47:11.62 00:47:57.35 00:48:01.05 00:52:43.71 00:49:58.34 00:48:26.58 00:50:51.26 00:49:56.01 00:51:11.60 00:50:26.84 00:50:39.17 00:49:00.84 00:54:33.26 00:45:46.85 00:45:17.86 00:53:50.14 00:51:29.47 00:47:06.86 00:47:32.35 00:45:27.85 00:54:43.26 00:50:41.91 00:47:14.60 00:52:37.09 00:50:44.32 00:50:52.84 00:49:38.31 00:51:57.21 00:50:51.49 00:45:56.87 00:50:58.87 00:48:35.35 00:48:29.11 00:50:37.85 00:51:07.56 01:06:32.92 01:06:13.00 00:50:22.73 00:49:59.61 00:44:03.73 00:46:47.86 00:54:08.58 00:55:12.27 00:54:28.25 00:55:20.95 00:47:32.55 00:54:38.86 00:46:14.09 00:51:09.41

02:46:11.35 02:45:31.40 02:47:24.84 02:39:57.28 02:43:20.50 02:44:22.15 02:43:00.70 02:45:31.73 02:39:08.89 02:41:27.89 02:41:23.87 02:41:42.33 02:45:20.00 02:43:59.86 02:42:49.10 02:44:27.53 02:43:55.53 02:42:36.13 02:44:49.63 02:43:48.19 02:43:58.10 02:44:52.32 02:39:39.62 02:37:28.39 02:47:41.16 02:45:33.49 02:46:08.10 02:46:51.08 02:42:52.10 02:47:45.03 02:46:32.17 02:42:24.61 02:46:55.36 02:46:10.08 02:48:02.09 02:50:13.54 02:48:53.30 02:46:42.25 02:46:41.59 02:48:16.12 02:43:20.61 02:50:30.57 02:48:32.35 02:41:40.60 02:59:01.45 02:55:59.55 02:48:17.73 02:52:07.83 02:46:37.46 02:52:26.06 02:52:01.34 02:54:39.01 02:54:40.73 02:51:42.70 02:50:11.00 02:55:03.59 02:51:17.05 02:54:50.11

03:42:02.41 03:42:08.94 03:42:15.86 03:42:39.58 03:42:51.59 03:42:58.58 03:43:48.60 03:43:49.30 03:43:59.13 03:44:03.69 03:44:10.07 03:44:19.44 03:44:55.76 03:45:19.87 03:45:33.46 03:45:33.63 03:45:37.98 03:45:53.13 03:46:24.38 03:46:43.16 03:46:44.95 03:47:06.25 03:47:11.07 03:47:14.92 03:48:52.74 03:49:07.05 03:49:12.25 03:49:29.97 03:49:42.64 03:49:44.26 03:49:46.15 03:49:54.17 03:50:06.90 03:50:09.96 03:50:37.40 03:51:03.60 03:51:28.91 03:51:51.63 03:52:13.09 03:52:23.73 03:52:33.21 03:52:45.14 03:52:48.83 03:53:01.61 03:53:54.81 03:53:59.85 03:55:07.32 03:55:24.98 03:55:43.45 03:55:50.42 03:56:14.26 03:56:59.15 03:57:36.88 03:57:45.76 03:58:44.14 03:58:44.71 03:59:18.28 03:59:23.04

01:22:03.79 01:22:10.32 01:22:17.24 01:22:40.96 01:22:52.97 01:22:59.96 01:23:49.98 01:23:50.68 01:24:00.51 01:24:05.07 01:24:11.45 01:24:20.82 01:24:57.14 01:25:21.25 01:25:34.84 01:25:35.01 01:25:39.36 01:25:54.51 01:26:25.76 01:26:44.54 01:26:46.33 01:27:07.63 01:27:12.45 01:27:16.30 01:28:54.12 01:29:08.43 01:29:13.63 01:29:31.35 01:29:44.02 01:29:45.64 01:29:47.53 01:29:55.55 01:30:08.28 01:30:11.34 01:30:38.78 01:31:04.98 01:31:30.29 01:31:53.01 01:32:14.47 01:32:25.11 01:32:34.59 01:32:46.52 01:32:50.21 01:33:02.99 01:33:56.19 01:34:01.23 01:35:08.70 01:35:26.36 01:35:44.83 01:35:51.80 01:36:15.64 01:37:00.53 01:37:38.26 01:37:47.14 01:38:45.52 01:38:46.09 01:39:19.66 01:39:24.42


pořadí ženy, muži – 65 km POŘ.

323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380

START. ČÍSLO 698 634 350 770 1577 616 1267 1631 1302 1462 1357 1682 777 707 1279 1560 1438 670 663 1291 1365 1396 1716 1280 1282 601 623 1779 1230 1761 1479 752 1599 1511 1214 823 1236 851 1730 1655 1648 1771 1324 1359 1622 1475 1406 1516 1736 1260 1400 1398 690 1224 836 1634 643 214

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK NAR.

TÝM/BYDLIŠTĚ

ŠPELINA DUŠAN NIKL MARTIN SKÁCEL BOŘEK MARŠÍČEK MILAN POSPÍŠIL LUKÁŠ PROCHÁZKA JAN ČECH PAVEL ČÁSTKA JAROSLAV JURKENÍK KAREL AUGUSTA ROMAN AUGUSTA MATOUS KAHOUN KAREL SRB MAREK SEDLÁČEK ZDENĚK DVORAK ALES PIECH JAROSLAV GAVENDA JAN HÁJEK TOMÁŠ FUKSA VIKTOR HILSKÝ MARTIN SÝKORA MARTIN HOŠEK DAVID ŽÁK MARTIN KUNZA DANIEL PÁLKA PAVEL VALACH MICHAL KNĚZŮ MAREK ČAPEK PETR KNOTT JAKUB BERVIOVIČ DAVID HARTMAN PETR TICHÁ MICHAELA DZURUS MICHAL ŠIMÁČEK MIROSLAV SEM PAVEL NAKLÁDAL MICHAL LOSMAN TOMÁŠ ČERNOHLÁVEK JOSEF FIKEJZL JAKUB ŠAFÁŘ HYNEK KOSOVA ZUZANA BÍNA PAVEL BURSÍK MICHAL BURŠÍK PAVEL SEDLÁČEK ALBERT ŠANDA JAN VANĚK DAVID SAMEK TOMÁŠ ZELEŇÁK PETER NACHTMANN TOMÁŠ BÁRTFAY TOMÁŠ PALEČEK JAROMÍR ČERNEK MILOSLAV MUŠINSKÝ LADISLAV SOUKUP TOMÁŠ ANTONŮ JAN SYNEK RADOMÍR MARŠÁLEK PETR

1972 STŘEDOKLUKY 1979 MĚLNÍK 1969 PRAHA 5 1984 JIRNY 1996 UJEZDEČEK 1984 ŽÍZEŇ PRO CYCLES 1983 PRAHA 10 1983 VRAŇANY 1977 ELEKTROMETAL 1966 PRAHA 1989 PRAHA 1961 LIBEŘ 1984 KOSTKYLEGA.CZ RACING TEAM 1970 MEROPS BIKING TEAM 1986 1987 PRAHA 3 1974 TÝNEC NAD SÁZAVOU 1983 KÉRKONOŠSKÁ TELECHASA 1986 KÉRKONOŠSKÁ TELECHASA 1977 ELEKTROMETAL 1968 PRAHA 11 1976 PRAHA 4 1989 TACHLOVICE 1974 MEROPS BIKING TEAM 1976 DOLNÍ BŘEŽANY 1986 PHYSTERMTB 1971 GEPRO 1998 PRAHA 5 1973 PRAHA 9 1977 PRAHA 1968 PRAHA 9 1993 PRAHA 1985 ČESKÉ BUDĚJOVICE 1977 PRAHA 5 1980 PRAHA 1982 ČEZ BIKING HEROES 1976 KOLÍN 1970 PRAHA 5 1997 PRAHA 13 1965 SPARTAK PRAHA 4 1982 PRAHA 1969 STRÁŽ NAD NISOU 1983 ŽÍZEŇ PRO CYCLES 1962 PÍSEK 1997 PRAHA 8 1975 DEPRE REPRE 2014 1993 HOSTIVICE 1975 PRAHA 1979 KŘENICE 1968 PRAHA - DOLNÍ CHABRY 1986 LOUČNÁ NAD DESNOU 1973 JINDŘICHŮV HRADEC 1970 GEDA TEAM 1978 PRAHA 4 1972 HOSTIVICE 1982 PRAHA 1963 PRAHA 6 1976 GT AVALANCHE

STÁT KAT. CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE

M40-49 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M50-59 M19-39 M50-59 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M40-49 M19-39 M40-49 M40-49 M19-39 M40-49 M15-18 M40-49 M19-39 M40-49 Z19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M40-49 M19-39 M50-59 Z19-39 M40-49 M19-39 M50-59 M19-39 M40-49 M19-39 M40-49 M19-39 M40-49 M19-39 M40-49 M40-49 M19-39 M40-49 M19-39 M50-59 M40-49

POŘ. KAT. 93 178 94 179 180 181 182 183 184 27 185 28 186 95 187 188 96 189 190 191 97 98 192 99 100 193 101 8 102 194 103 7 195 196 197 198 104 105 199 29 8 106 200 30 201 107 202 108 203 109 204 110 111 205 112 206 31 113

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

00:52:17.08 00:48:44.57 00:44:19.86 00:51:07.84 00:48:37.24 00:47:02.84 00:49:34.77 00:50:11.32 00:52:50.43 00:50:35.04 00:50:36.82 00:51:09.71 00:50:59.08 00:49:00.35 00:52:02.28 00:50:11.90 00:54:39.40 00:48:41.35 00:48:42.11 00:54:50.15 00:54:54.90 00:54:47.29 00:56:36.01 00:56:55.28 00:54:39.92 00:49:24.35 00:52:37.32 00:48:25.51 00:50:28.51 00:57:44.84 00:56:17.38 00:50:01.59 00:50:26.54 00:57:45.66 00:53:11.03 00:52:55.89 00:54:24.84 00:52:45.57 00:56:10.87 00:54:37.28 00:58:57.00 00:58:02.76 00:52:03.59 00:58:04.99 00:53:39.82 00:58:38.47 00:48:55.35 00:56:30.84 00:52:43.97 00:56:17.66 00:55:53.84 00:53:40.76 00:51:11.32 00:54:54.42 00:51:40.82 00:53:01.16 00:53:33.06 00:50:19.56

02:53:38.29 02:51:58.28 02:36:37.39 02:52:00.56 02:46:18.24 02:56:14.77 02:50:29.16 02:51:57.29 02:50:01.93 02:54:55.20 02:54:57.22 02:52:50.94 02:48:02.82 02:53:22.55 02:53:31.04 02:53:27.54 02:53:31.14 02:49:33.83 02:46:29.14 02:55:59.59 02:54:54.63 02:52:51.78 03:01:08.72 02:57:25.01 02:56:41.89 02:59:22.02 02:56:29.52 03:05:40.37 03:00:03.93 03:01:08.06 03:01:05.35 02:58:15.27 02:59:13.21 03:03:35.62 02:58:10.48 02:53:45.51 03:02:42.28 03:00:27.00 03:00:51.34 03:04:45.70 03:04:49.94 03:02:22.72 03:03:47.00 03:05:40.92 03:01:47.26 03:06:22.41 02:53:27.30 03:00:31.31 03:01:03.41 03:04:48.09 03:01:03.78 03:00:05.70 03:00:04.99 03:05:45.84 03:04:53.97 03:01:50.84 02:58:07.77 03:04:50.20

03:59:25.97 03:59:26.65 03:59:28.09 03:59:30.97 03:59:34.71 03:59:54.46 04:00:25.40 04:00:33.09 04:00:55.37 04:01:06.01 04:01:08.24 04:01:50.61 04:02:01.20 04:02:04.53 04:02:36.40 04:02:40.10 04:02:51.23 04:02:56.26 04:02:56.55 04:03:00.03 04:03:08.58 04:03:30.92 04:04:16.19 04:05:05.33 04:05:06.27 04:05:19.16 04:05:19.77 04:06:03.84 04:06:26.90 04:07:17.05 04:07:53.23 04:08:23.04 04:08:37.96 04:08:51.83 04:09:09.06 04:09:33.14 04:10:12.96 04:10:27.21 04:10:41.70 04:11:42.33 04:11:42.69 04:12:27.93 04:12:32.56 04:12:40.29 04:12:50.25 04:13:23.19 04:13:29.79 04:13:53.44 04:15:00.10 04:15:27.08 04:16:31.57 04:16:32.35 04:17:35.30 04:20:55.39 04:21:23.19 04:21:47.56 04:22:40.14 04:23:43.69

01:39:27.35 01:39:28.03 01:39:29.47 01:39:32.35 01:39:36.09 01:39:55.84 01:40:26.78 01:40:34.47 01:40:56.75 01:41:07.39 01:41:09.62 01:41:51.99 01:42:02.58 01:42:05.91 01:42:37.78 01:42:41.48 01:42:52.61 01:42:57.64 01:42:57.93 01:43:01.41 01:43:09.96 01:43:32.30 01:44:17.57 01:45:06.71 01:45:07.65 01:45:20.54 01:45:21.15 01:46:05.22 01:46:28.28 01:47:18.43 01:47:54.61 01:48:24.42 01:48:39.34 01:48:53.21 01:49:10.44 01:49:34.52 01:50:14.34 01:50:28.59 01:50:43.08 01:51:43.71 01:51:44.07 01:52:29.31 01:52:33.94 01:52:41.67 01:52:51.63 01:53:24.57 01:53:31.17 01:53:54.82 01:55:01.48 01:55:28.46 01:56:32.95 01:56:33.73 01:57:36.68 02:00:56.77 02:01:24.57 02:01:48.94 02:02:41.52 02:03:45.07

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 65 km POŘ.

381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428

START. ČÍSLO 1213 1225 1554 1729 1414 1642 859 853 606 1449 1338 1421 1212 1361 1564 1235 628 1509 1293 116 1244 624 813 1556 1209 1378 1221 1610 1272 1508 1376 1207 1750 1299 1261 176 655 1220 1232 1741 1413 1662 1274 1777 1754 1749 1493 291

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ STÁT KAT. NAR.

URBÁNKOVÁ ŠÁRKA FRANTA KAREL BUDĚJSKÝ MIROSLAV FENCL TOMÁŠ JARŮŠKOVÁ JANA NOSKOVÁ RADKA MATYŠÍKOVÁ MARKÉTA KANTOR MARTIN KINČL VÍT VEJVODA JOSEF POKORNÝ JAN POČÁROVSKÝ MICHAL SEDLÁŘ PAVEL NOVOTNÝ ALEXANDR BUBENÍČEK JAN LOGNER VÍT RŮŽIČKA JOSEF BOHDANECKÁ DITA MÁDL JIŘÍ VESELÝ JAN ADAMOVÁ EVA HRINČÁR MATEJ SLAVÍČEK TOMÁŠ NOVOTNÝ MARTIN SEMERÁD PETR TOUŠ JAN CÍSAŘ DAVID KUKLÍK DANIEL JUHÁS FRANTIŠEK JAVORSKÝ RADIM ŽOLKOVÁ JANA ŽOLKO MARTIN BÖHM JOSEF MĚCHURA MICHAL PERNIČKA TOMÁŠ SVOBODA MAREK PROČKE MICHAL VOMELA PETR VOMELOVÁ RENÁTA HRUBÝ PETR BENDA JAROSLAV MĚKOTOVÁ IVANA ZAJACOVA ZUZANA MĚKOTA VLADIMÍR ŠÍMA RADIM POLÍVKOVÁ KÁJA MIKEL LUKÁŠ POLÍVKA PETR

1982 1981 1952 1973 1981 1971 1982 1970 1985 1957 1987 1977 1978 1999 1956 1979 1972 1978 1975 1990 1982 1984 1989 1970 1986 1987 1984 1999 1984 1979 1976 1978 1978 1997 1982 1998 1979 1970 1970 1967 1987 1966 1964 1964 1991 1964 1987 1963

www.bike-prague.cz

LIBEREC PRAHA 10 NERATOVICE PRAHA 2 HRADIŠTKO LITOMĚŘICE PRAHA 3 CZECH LION PRAHA WWW.COREX.CZ MAHOTO TEAM ČELÁKOVICE PRAHA PRAHA PRAHA PRAHA 13 SPP ... PRAHA DOLNÍ BŘEŽANY PRAHA PRAHA 7 PRAHA 4 STĚŽERY PRAHA PRAHA 3 PRAHA 9 SVEMYSLICE PRAHA 8 TRNAVA PRAHA 5 BEROUN BEROUN PRAHA 9 PRAHA 5 OLOMOUC PRAHA 5 TJ UHŘÍNĚVES PRAHA 8 PRAHA 8 PRAHA 4 DOKSY PRAHA 8 PRAHA 4 PRAHA 8 ROKYCANY DÁMY NA KOLE PRAHA 4 OMOSHOP.CZ

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

Z19-39 M19-39 M60-69 M40-49 Z19-39 Z40-49 Z19-39 M40-49 M19-39 M50-59 M19-39 M19-39 M19-39 M15-18 M60-69 M19-39 M40-49 Z19-39 M40-49 M19-39 Z19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M15-18 M19-39 M19-39 Z40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M15-18 M19-39 M40-49 Z40-49 M40-49 M19-39 Z50-59 Z50-59 M50-59 M19-39 Z50-59 M19-39 M50-59

POŘ. KAT. 9 207 7 114 10 7 11 115 208 32 209 210 211 9 8 212 116 12 117 213 13 214 215 118 216 217 218 10 219 220 8 221 222 223 224 11 225 119 9 120 226 3 4 33 227 5 228 34

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

00:59:09.13 00:59:08.16 00:53:43.61 00:54:39.90 00:59:45.94 00:54:18.38 00:54:23.07 01:27:08.29 00:57:21.06 01:02:12.39 00:50:51.04 00:53:40.59 00:59:17.00 00:54:35.73 00:58:28.59 00:59:20.74 00:59:02.79 00:58:48.79 01:00:27.29 00:50:08.32 00:59:41.54 00:59:55.51 00:59:55.00 00:57:17.35 01:04:27.71 01:04:28.59 01:04:29.07 00:54:28.18 01:00:06.48 00:55:32.43 01:03:57.12 01:03:57.15 00:57:15.36 01:01:24.32 01:00:03.25 01:04:03.30 01:05:51.36 01:05:25.88 01:05:24.70 01:03:27.66 01:01:12.85 01:08:01.17 01:08:04.00 01:08:08.58 01:04:41.94 01:12:54.03 01:12:26.86 01:24:54.29

03:11:05.78 03:11:04.31 03:08:47.70 03:10:06.93 03:15:15.32 03:12:59.91 03:13:03.93 03:26:05.28 03:15:55.91 03:19:42.26 02:52:25.02 03:19:52.40 03:17:34.87 03:21:23.05 03:27:50.13 03:22:28.58 03:13:09.69 03:24:44.36 03:22:27.39 03:19:36.13 03:20:08.89 03:29:15.06 03:26:47.57 03:35:21.84 03:31:07.02 03:31:07.90 03:29:30.65 03:34:17.39 03:35:48.24 03:30:20.70 03:43:32.59 03:43:33.38 03:26:45.91 03:44:36.27 03:41:09.97 03:47:13.00 03:45:46.09 03:46:08.09 03:46:06.91 03:51:01.59 04:04:52.92 03:56:08.10 04:00:08.40 03:56:00.01 03:58:33.34 04:01:48.70 03:57:50.30 04:13:47.46

04:23:44.81 04:23:44.87 04:25:06.39 04:26:10.61 04:26:20.80 04:26:55.99 04:26:57.65 04:27:31.14 04:28:36.37 04:31:33.35 04:31:34.68 04:32:15.50 04:34:29.72 04:35:18.26 04:38:02.83 04:38:35.18 04:39:20.93 04:39:43.96 04:41:16.41 04:42:00.14 04:42:26.73 04:50:02.05 04:50:09.34 04:51:08.98 04:54:01.97 04:54:03.10 04:54:03.11 05:02:10.97 05:05:17.55 05:05:46.32 05:06:12.67 05:06:13.89 05:08:09.91 05:09:13.87 05:09:28.51 05:11:52.11 05:13:33.35 05:15:12.44 05:15:12.97 05:23:13.96 05:24:29.48 05:28:51.09 05:29:02.79 05:29:02.82 05:29:53.44 05:30:39.08 05:37:03.18 05:43:02.00

02:03:46.19 02:03:46.25 02:05:07.77 02:06:11.99 02:06:22.18 02:06:57.37 02:06:59.03 02:07:32.52 02:08:37.75 02:11:34.73 02:11:36.06 02:12:16.88 02:14:31.10 02:15:19.64 02:18:04.21 02:18:36.56 02:19:22.31 02:19:45.34 02:21:17.79 02:22:01.52 02:22:28.11 02:30:03.43 02:30:10.72 02:31:10.36 02:34:03.35 02:34:04.48 02:34:04.49 02:42:12.35 02:45:18.93 02:45:47.70 02:46:14.05 02:46:15.27 02:48:11.29 02:49:15.25 02:49:29.89 02:51:53.49 02:53:34.73 02:55:13.82 02:55:14.35 03:03:15.34 03:04:30.86 03:08:52.47 03:09:04.17 03:09:04.20 03:09:54.82 03:10:40.46 03:17:04.56 03:23:03.38pořadí ženy, muži – 35 km POŘ.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

START. ČÍSLO 20 1483 18 47 335 28 26 10 16 7 38 281 5 352 36 8 1547 27 37 289 285 34 117 192 139 24 1685 52 186 284 206 272 202 40 23 275 140 347 208 21 333 342 35 226 757 174 844 693 266 290

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK NAR.

TÝM/BYDLIŠTĚ

ŠROLL MAREK 1978 STRATOS AUTO ČERNÝ PETR 1990 BIKO ADVENTURES LEPIČ MARTIN 1968 PRODOLI RACING TEAM KRAJÍČEK JIŘÍ 1975 PRAHA KUBRIČAN PAVEL 1983 PRAHA 4 PFEIFER JIŘÍ 1974 AC SPARTA PRAHA CYCLING FILIP MARTIN 1977 LADEGUSTATIONCHEFSTEAM KADLEČEK FRANTIŠEK 1974 SYMBIO + CANNONDALE ŽIŽKA DAVID 1989 ELEVEN MERCEDES MITAS SOUČEK ŠIMON 1999 ZO 226 ZVOLSKÝ ROMAN 1965 KELLYS BIKERANCH TEAM KYNDL PETR 1965 ALSET RACING TEAM ŠVEC ONDŘEJ 1986 DEXTER CYCLING LAUER TOMÁŠ 1984 HARDY HOLDING ČERMAK JAN 1966 ALSET RACING TEAM KUTIL PAVEL 1972 BSK RACING TEAM STRNAD JAKUB 1992 RYTÍŘI KLADNO VOKŮRKA RADEK 1980 WWW.VIKINGFOOTWEAR.CZ URBAN RENÉ 1969 ALLTRAINING.CZ LEKEŠ MAREK 1979 AC SPARTA PRAHA CYCLING NĚMEČEK ONDŘEJ 1985 KSŘ LEHKÝ JIŘÍ 1980 NILFISK PRO CYCLING SOJKA MATĚJ 1997 PODĚBRADY INGRIŠ MAREK 1998 MTB NÝŘANY SOUČEK RADEK 1962 ZO 226 PROCHÁZKOVÁ MICHAELA 1978 LAWI-AUTHOR TEAM GREBER WERNER 1968 BIKE WUIDERER LANDSHUT E. V. KOŽÍŠEK DUŠAN 1983 WSM AMVLET ROHOZEC JÁNSKÝ JAKUB 1992 PRAHA 6 KLUCH LUBOŠ 2000 PRAHA ZELENÝ TOMÁŠ 1996 RED BARONS RACING TEAM KARNET ONDŘEJ 1984 CYKLOVAPE RACING TEAM BRZEK PAVEL 1987 ELEVEN MERCEDES MITAS KUBÍNOVÁ LUCIE 1993 GIANT LIV CYCLING TEAM NĚMOTA PAVEL 1967 GIANT XC PRO TEAM SLAVÍČEK PETR 1990 PETRSLAV CYCLING TEAM REJŠEK JAKUB 1986 NERATOVICE ŠIMÁNEK PETR 1960 ASEKO KALOŠ SEBASTIAN 1999 SILVINI MADSHUS TEAM POPELKA MICHAL 1977 DOBRÝ SKUTEK MTB JUSTIAN DAVID 1988 PRAGUE 5 WEBER LIBOR 1980 ŠIMÁNKOVÁ JANA 1985 ALSET RACING TEAM CHLAPEC LADISLAV 1980 PRAHA 4 NEUSTUPA DAVID 1985 PCHERY PŘEVRÁTIL ADAM 1999 PRAHA ZÁMEČNÍK MARTIN 1979 PRAHA 10 ZÁKOSTELNÝ MARTIN 1980 WEISHAUPT KRATOCHVÍL JAN 1982 ELEVEN MERCEDES MITAS KUBR MAREK 1984 HUNTOVICE FLYERS

www.bike-prague.cz

STÁT KAT. CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE DEU CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

M19-39 M19-39 M40-49 M40-49 M19-39 M40-49 M19-39 M40-49 M19-39 M15-18 M50-59 M50-59 M19-39 M19-39 M50-59 M40-49 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M15-18 M50-59 Z19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M15-18 M19-39 M19-39 M19-39 Z19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M50-59 M15-18 M19-39 M19-39 M19-39 Z19-39 M19-39 M19-39 M15-18 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39

POŘ. KAT. 1 2 1 2 3 3 4 4 5 1 1 2 6 7 3 5 8 9 6 10 11 12 13 2 4 1 7 14 15 3 16 17 18 2 8 19 20 5 4 21 22 23 3 24 25 5 26 27 28 29

ČAS

ZTRÁTA

01:10:51.78 01:11:33.82 01:11:46.87 01:12:31.53 01:14:25.31 01:14:43.29 01:15:57.89 01:16:34.54 01:16:35.45 01:16:43.13 01:16:43.25 01:17:50.19 01:18:20.40 01:18:27.25 01:18:37.23 01:19:07.44 01:19:39.47 01:19:45.34 01:20:08.03 01:20:28.42 01:20:34.48 01:20:46.50 01:21:19.88 01:21:57.42 01:21:59.76 01:22:02.03 01:22:44.51 01:22:59.15 01:23:06.74 01:23:06.97 01:23:17.42 01:23:18.41 01:23:22.65 01:23:29.13 01:23:57.52 01:24:47.03 01:25:00.69 01:25:03.39 01:25:18.30 01:25:50.61 01:25:59.14 01:26:06.85 01:26:11.63 01:26:30.02 01:26:50.98 01:26:52.19 01:27:01.47 01:27:02.70 01:27:52.51 01:27:57.14

00:00:42.04 00:00:55.09 00:01:39.75 00:03:33.53 00:03:51.51 00:05:06.11 00:05:42.76 00:05:43.67 00:05:51.35 00:05:51.47 00:06:58.41 00:07:28.62 00:07:35.47 00:07:45.45 00:08:15.66 00:08:47.69 00:08:53.56 00:09:16.25 00:09:36.64 00:09:42.70 00:09:54.72 00:10:28.10 00:11:05.64 00:11:07.98 00:11:10.25 00:11:52.73 00:12:07.37 00:12:14.96 00:12:15.19 00:12:25.64 00:12:26.63 00:12:30.87 00:12:37.35 00:13:05.74 00:13:55.25 00:14:08.91 00:14:11.61 00:14:26.52 00:14:58.83 00:15:07.36 00:15:15.07 00:15:19.85 00:15:38.24 00:15:59.20 00:16:00.41 00:16:09.69 00:16:10.92 00:17:00.73 00:17:05.36


pořadí ženy, muži – 35 km POŘ.

51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108

START. ČÍSLO 1360 1674 286 700 854 1605 1416 349 168 1404 210 184 211 1752 346 336 127 152 134 1431 239 662 310 1514 282 1597 1559 22 337 133 1553 125 283 316 280 796 1753 262 652 151 146 241 354 1695 314 198 187 1570 1333 610 1349 1549 640 1306 242 1712 1681 1581

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK NAR.

TÝM/BYDLIŠTĚ

RAMIN KOSCHNUD BECVAR ROBERT MARTÍNEK ALEŠ ZÁPAŘKA MIROSLAV GOLUBEU ANTON BABKA JAKUB BUDÚCKY JÚLIUS FOLKMAN MICHAL HLÁSENSKÝ ONDŘEJ PETRŽÍLKA RADEK NEDOROSTOVÁ TEREZA PROCHÁZKA MICHAL SVOJŠE VÍT KAJUK JAKUB VAŇKOVÁ PETRA PROCHÁZKA JAN ŽÁČKOVÁ JANA JELÍNEK VÁCLAV PAVLÍČEK MIROSLAV VYROUBAL JIŘÍ BLAŽEK PETR GRUBNER TOMÁŠ HARÁK MARTIN ŠEBELA SLÁVA KYNDLOVÁ MARKÉTA CHLUM MILOSLAV KOVÁŘ DALIBOR ČERNÝ PETRR THARREAN OLIVIER NEHODA PETR KATZER VOJTĚCH JAKEŠ MICHAL ČERMÁKOVÁ PETRA ŠEVČÍK LIBOR VOHÁŇKA MICHAL MACKO VLADIMÍR ČERMÁK RADEK VODEHNAL JIŘÍ HOSPODKA JIŘÍ PŘÍBRSKÝ DUŠAN FLAŠAROVÁ NIKOL MAREŠ MIROSLAV POLDAUF PETR VÍDEŇSKÝ MIROSLAV STEHLÍK JAN HRUBÝ RICHARD MADEJA LIBOR DRECHSEL MILAN MAŤHOVÁ ANDREA MAJTÁN PAVEL HEROLD CHRISTIAN HAVLŮJ PETR MANDAUS LUKÁŠ KRÁTKÝ MICHAL PODANÁ JANA GROENEVELD SWEN PUNČOCHÁŘOVÁ LUCIE ALINA HUGO

1980 TSV MOSBACH 1979 PRAHA 1976 1981 ÉQUIPE SANS LIMITES 1982 PRAHA 5 1992 ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE 1982 DRÓTI 1966 TT LOKO BEROUN 1988 HOSTIVICE 1987 PRAHA - ZBRASLAV 1988 BSK RACING TEAM 1979 BIKESTARS VRCHLABÍ 1998 PRAHA 4 1998 XCT SPORT HOSPŮDKA KAROLÍNA 1999 MKV SPORT 1962 1967 BSK RACING TEAM 1964 PRAHA 8 1977 CHLUMEC NAD CIDLINOU 1979 JEDUŠLAPU RCMT 1963 PELHŘIMOV 1967 CHRUDIM 1989 PRAHA 1979 BEROUN 1969 ALSET RACING TEAM 1979 KSŘ 1984 PRAHA 9 1975 DUOTECH 1965 PRAHA 8 1957 STACHY 1985 PRAHA 1979 NYMBURK 1973 ALSET RACING TEAM 1966 UTRŽENÍ ZE ŘETĚZU 1977 ALSET RACING TEAM 1965 PRAHA 1984 KYŠICE 1957 INTERSPORT 1989 CHOTĚBOŘ 1965 KPO 1991 SK AKTIS PRAHA 1967 HUNTOVICE FLYERS 1981 PRAHA 1 1984 PRAHA 3 1983 1986 ZDICE 1958 VELKÁ DOBRÁ 1965 PRAHA 10 1997 PODĚBRADY 1995 SLANÝ 1973 DAS TEAM 1996 RYTÍŘI KLADNO 1971 PRAHA 10 1985 PRAHA 1974 AC SPARTA PRAHA CYCLING 1984 NELAHOZEVES 1980 PRAHA 6 1980 VRBICE

STÁT KAT. DEU CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE DEU CZE CZE CZE CZE NLD CZE CZE

M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M50-59 M19-39 M19-39 Z19-39 M19-39 M15-18 M15-18 Z15-18 M50-59 Z40-49 M50-59 M19-39 M19-39 M50-59 M40-49 M19-39 M19-39 Z40-49 M19-39 M19-39 M40-49 M50-59 M50-59 M19-39 M19-39 Z40-49 M50-59 M19-39 M50-59 M19-39 M50-59 M19-39 M50-59 Z19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M50-59 M50-59 Z19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M40-49 M19-39 Z40-49 M19-39 Z19-39 M19-39

POŘ. KAT. 30 31 9 32 33 34 35 6 36 37 4 38 6 7 1 7 1 8 39 40 9 10 41 42 2 43 44 11 10 11 45 46 3 12 47 13 48 14 49 15 5 12 50 51 52 53 16 17 6 54 13 55 14 56 4 57 7 58

ČAS

ZTRÁTA

01:28:05.24 01:28:25.10 01:28:40.39 01:28:44.14 01:29:14.08 01:29:14.14 01:29:29.47 01:29:33.09 01:29:48.74 01:29:56.25 01:29:58.19 01:30:08.16 01:30:11.15 01:30:18.31 01:30:29.86 01:30:31.39 01:30:49.38 01:31:08.02 01:31:08.54 01:31:20.17 01:31:20.47 01:31:22.57 01:32:05.57 01:32:23.70 01:32:26.08 01:32:29.08 01:32:52.21 01:32:52.78 01:33:00.54 01:33:10.15 01:33:11.26 01:33:22.94 01:33:23.32 01:33:38.03 01:33:42.71 01:33:50.22 01:34:06.29 01:34:17.66 01:34:22.69 01:34:25.63 01:35:16.00 01:35:20.66 01:35:24.25 01:35:28.98 01:35:44.11 01:35:47.77 01:35:48.28 01:35:54.56 01:36:02.16 01:36:12.88 01:36:14.97 01:36:33.73 01:37:13.76 01:37:23.53 01:37:29.46 01:37:32.80 01:37:46.35 01:37:47.40

00:17:13.46 00:17:33.32 00:17:48.61 00:17:52.36 00:18:22.30 00:18:22.36 00:18:37.69 00:18:41.31 00:18:56.96 00:19:04.47 00:19:06.41 00:19:16.38 00:19:19.37 00:19:26.53 00:19:38.08 00:19:39.61 00:19:57.60 00:20:16.24 00:20:16.76 00:20:28.39 00:20:28.69 00:20:30.79 00:21:13.79 00:21:31.92 00:21:34.30 00:21:37.30 00:22:00.43 00:22:01.00 00:22:08.76 00:22:18.37 00:22:19.48 00:22:31.16 00:22:31.54 00:22:46.25 00:22:50.93 00:22:58.44 00:23:14.51 00:23:25.88 00:23:30.91 00:23:33.85 00:24:24.22 00:24:28.88 00:24:32.47 00:24:37.20 00:24:52.33 00:24:55.99 00:24:56.50 00:25:02.78 00:25:10.38 00:25:21.10 00:25:23.19 00:25:41.95 00:26:21.98 00:26:31.75 00:26:37.68 00:26:41.02 00:26:54.57 00:26:55.62

www.bike-prague.czpořadí ženy, muži – 35 km POŘ.

109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166

START. ČÍSLO 157 135 1632 278 271 121 224 215 1602 1243 315 1447 159 115 1598 837 1629 123 602 274 1551 163 1596 230 846 181 182 754 755 338 637 1775 193 129 177 1382 273 648 1580 164 200 1614 801 109 311 835 1329 1672 1587 203 1334 150 267 183 1204 165 195 1661

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK NAR.

TÝM/BYDLIŠTĚ

HOMOLKA MAREK 1975 CUSHMAN & WAKEFIELD BÍMOVÁ LADISLAVA 1962 HO ALPIN IV PICKA JOSEF 1955 PRAHA KADLEČEK VÁCLAV 1991 PRAHA HAVLÍK RICHARD 1963 ČERNÍ KONĚ JANÁČEK PETR 1979 TEPLICE PONIK MICHAL 1980 PRAHA 4 BABORSKÝ MICHAL 1981 PRAHA 8 SVOBODA DAVID 1985 SRBEČ PÝCHA STANISLAV 1982 PRAHA 7 SVOBODA ROBERT 1971 INTERSPORT CERMAN MICHAL 1989 PRAHA 6 TOMEČEK ONDŘEJ 1986 PRAHA JANÁČEK JIŘÍ 1976 TEPLICE CHVOJKA DUŠAN 1962 PIM DIVOKA SARKA HARÁK JIRKA 1992 PRAHA ARAZIM JIŘÍ 1975 DOBŘICHOVICE DRUNECKÝ TOMÁŠ 1964 KOLA ŠTOREK ŘEVNICE ŽEŽULKA JARMIL 1977 MTB ŠTĚTÍ NOVÝ JIŘÍ 1958 PRAHA 1 ZIKMUND LADISLAV 1995 RYTÍŘI KLADNO PISK PAVEL 1973 CESTLICE VALA JIŘÍ 1994 PRAHA KAŠPAR PAVEL 1981 PRAHA KRÁL MICHAL 1989 PRAHA 2 SVOJŠE RADEK 1971 RAMBOUSEK RICHARD 1967 CYKLOTURISTIKA DOSTÁL JAN 2001 PRAHA 10 DOSTÁL JAN 1972 PRAHA 10 DRÁBEK PAVEL 1986 KLADNO HRKEL MARIAN 1981 ČESKA LIPA KOBRANOV MATOUŠ 1990 ČERNOŠICE NEUFUSS PETR 1969 FEED ZONE BÍMOVÁ ADÉLA 1989 HO ALPIN IV VAVŘIČEK PAVEL 1983 MEROPS BIKING TEAM GOTTHARD PAVEL 1983 HLUBOČEC JEŽEK MILOSLAV 1973 PRAHA 7 VALDAUF JAROSLAV 1990 ČESKÉ BUDĚJOVICE GÁPLOVSKÝ JURAJ 1983 PRAHA 10 NÁDVORNÍK DAVID 1968 BIKEMARAST ŠTOCHEL MILAN 1963 KÁVA RŮŽOVÁ FORMÁNEK JIŘÍ 1954 KAMENICE MORÁVEK JAN 1992 PRAHA ŘÍMAL LIBOR 1966 KOZLANY MELICHER MILAN 1966 MMELICHER@SEZNAM.CZ BORSKÝ JAN 1984 AKWT PĚKNÝ JAROMÍR 1991 ODOLENA VODA BONAVENTURA WOLFGANG 1968 GÄSBOCKBIKER REGENNATTER KVĚTOŇ LUKÁŠ 1982 ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE LANDSINGER DOMINIK 1996 RED BARONS RACING TEAM JONÁŠ VOJTĚCH 1990 PRAHA 5 KALINA ZDENĚK 1984 KLATOVY BURIANEK MICHAEL 1964 KLATOVY DUBSKÝ PAVEL 1965 ZDECHLÍ PSI PŘÍBRSKÝ ADAM 2000 KPO JIROUŠ JOSEF 1956 KADADO.CZ ŠLECHTOVÁ ESTER 1986 PRAHA 3 LAIBL PETR 1971 PARDUBICE

STÁT KAT. CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE DEU CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

M40-49 Z50-59 M60-69 M19-39 M50-59 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M40-49 M50-59 M19-39 M40-49 M50-59 M19-39 M50-59 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M40-49 M15-18 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 Z19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M40-49 M50-59 M60-69 M19-39 M50-59 M50-59 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M50-59 M50-59 M15-18 M60-69 Z19-39 M40-49

POŘ. KAT. 15 1 1 59 18 60 61 62 63 64 16 65 66 17 19 67 18 20 68 21 69 19 70 71 72 20 21 8 22 73 74 75 23 8 76 77 24 78 79 25 22 2 80 23 24 81 82 26 83 84 85 86 25 26 9 3 9 27

ČAS

ZTRÁTA

01:37:58.86 01:38:03.76 01:38:10.25 01:38:26.27 01:38:29.27 01:38:31.23 01:38:33.12 01:38:35.83 01:38:37.57 01:38:39.18 01:38:39.76 01:38:46.98 01:38:47.19 01:38:48.72 01:38:49.05 01:38:57.52 01:38:59.67 01:39:00.14 01:39:00.96 01:39:01.20 01:39:02.27 01:39:10.00 01:39:12.34 01:39:13.17 01:39:19.67 01:39:44.14 01:39:46.27 01:39:49.93 01:39:51.24 01:39:52.65 01:39:56.79 01:40:07.20 01:40:08.54 01:40:09.80 01:40:14.86 01:40:28.03 01:40:36.96 01:40:42.39 01:40:42.89 01:40:57.22 01:41:00.26 01:41:06.90 01:41:14.76 01:41:19.28 01:41:28.93 01:41:29.43 01:41:35.77 01:41:36.53 01:41:46.18 01:41:51.67 01:41:52.82 01:41:54.21 01:41:54.87 01:42:00.95 01:42:01.07 01:42:01.82 01:42:05.88 01:42:13.99

00:27:07.08 00:27:11.98 00:27:18.47 00:27:34.49 00:27:37.49 00:27:39.45 00:27:41.34 00:27:44.05 00:27:45.79 00:27:47.40 00:27:47.98 00:27:55.20 00:27:55.41 00:27:56.94 00:27:57.27 00:28:05.74 00:28:07.89 00:28:08.36 00:28:09.18 00:28:09.42 00:28:10.49 00:28:18.22 00:28:20.56 00:28:21.39 00:28:27.89 00:28:52.36 00:28:54.49 00:28:58.15 00:28:59.46 00:29:00.87 00:29:05.01 00:29:15.42 00:29:16.76 00:29:18.02 00:29:23.08 00:29:36.25 00:29:45.18 00:29:50.61 00:29:51.11 00:30:05.44 00:30:08.48 00:30:15.12 00:30:22.98 00:30:27.50 00:30:37.15 00:30:37.65 00:30:43.99 00:30:44.75 00:30:54.40 00:30:59.89 00:31:01.04 00:31:02.43 00:31:03.09 00:31:09.17 00:31:09.29 00:31:10.04 00:31:14.10 00:31:22.21

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 35 km POŘ.

167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224

START. ČÍSLO 1647 232 687 1692 787 1457 269 1548 669 1216 1513 802 170 238 1441 1491 1628 1408 1347 1358 1755 1208 1399 1586 1362 612 659 1688 1383 1488 793 794 841 604 1340 1269 287 1621 1503 1295 750 1480 1571 1242 1292 1684 803 1543 304 681 1705 1263 1371 1322 1397 843 219 111

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ STÁT KAT. NAR.

STÖCKELMAYER LUKÁŠ KŰFNER JIŘÍ ČURDA JAN KAHOUN JAKUB GALIK BRANISLAV DANÍČEK LUKAS SCHLECHTER PETR KRUŽÍK DANIEL KOTORA MARTIN JIRKŮ JIŘÍ KOLINSKÝ LUKÁŠ ŘEZANKOVÁ ALENA BRABEC JAN MAREŠ DOMINIK BROUK PETR PUR PETR ZILCHER DAVID GREGOR LUKÁŠ ZAHÁLKOVÁ PAVLA ZAHÁLKA MILAN KUČINA DANIEL SEDLÁČEK JAN ZELINKA JAROSLAV LEHOVEC TOMÁŠ SCHRUTA ARNOLD ČERVENÝ MARTIN HÁJKOVÁ LUCIE WOOD IAN JELÍNKOVÁ PAVLA VOŘÍŠEK VÁCLAV DOLEŽAL JAN HAVLÍN ANTONÍN NOVÝ TONDA LEŠEK PETR VÍTKOVÁ GABRIELA PAVLATOVÁ ALENA FELIX VÍTĚZSLAV DROZD MICHAL KAVULA IVAN MUNSON JAMES HANUŠ JAN HLAVSA JAROMÍR KALOUS MILAN VELIČKA PETR VEVERKA ALEŠ KRETKOVÁ MICHAELA SKŘIVAN EMILIÁN TOLAR VÁCLAV PROTIVÍNSKÝ PETR KNITTEL JAN SMETANA JAN PETKOVOVÁ ANNA BLECHA JIŘÍ REŽŇÁK ZDENĚK SEIDL VOJTĚCH RŮZHA FILIP ŠTÁFEK DAVID KYMLA LUKÁŠ

1980 PLZEŇ 1990 ZDICE 1968 PRAHA 6 1990 LIBEŘ 1973 INTERSPORT 1988 PRAHA 5 1944 TJ ZDRAVÍ 1996 RYTÍŘI KLADNO 1988 PRAHA 3 1961 FD SERVIS PRAHA 1983 ČESKA LIPA 1988 SUŠICE 1980 BIKEMARAST 1994 HUNTOVICE FLYERS 1966 LITOMĚŘICE 1980 PRAHA 13 1978 CYKLO POINT HOBBY TEAM 1988 PRAHA 8 1999 ZAHY 1970 ZAHY 1992 BRANDÝSEK 1988 PRAHA 1957 PSÁRY 1972 PRAHA 1953 PRAHA 4 1976 PRAHA 10 1986 RAUL! 1969 MEDEQ (CZ) 1980 TÁBOR 1953 PRAHA 5 1978 JÍLOVÉ U PRAHY 1955 PRAHA 1978 1979 RAUL! 1990 PRAHA 8 1975 PRAHA 1999 PRAHA 5 1987 PRAHA 1958 CKKV PRAHA 1978 PRAHA 1959 PRAHA 5 1981 PRAHA 1966 JÍLOVÉ U PRAHY 1982 PRAHA 13 1984 ŠESTAJOVICE 1987 PRAHA 11 1971 PRAHA 10 1978 VELKÉ PŘÍLEPY 1973 MTB ANGELS KOLIN 1959 NÁCHOD 1980 PRAHA 1989 LYSÁ NAD LABEM 1988 PRAHA 6 1990 PRAHA 1991 KUBLOV 1977 MĚLNÍK 1988 PRAHA 5 1978 PRAHA

www.bike-prague.cz

CZE CZE CZE CZE AUT CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE GBR CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE GBR CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M40-49 M19-39 M70+ M19-39 M19-39 M50-59 M19-39 Z19-39 M19-39 M19-39 M50-59 M19-39 M19-39 M19-39 Z15-18 M40-49 M19-39 M19-39 M50-59 M40-49 M60-69 M40-49 Z19-39 M40-49 Z19-39 M60-69 M19-39 M60-69 M19-39 M19-39 Z19-39 Z40-49 M15-18 M19-39 M50-59 M19-39 M50-59 M19-39 M50-59 M19-39 M19-39 Z19-39 M40-49 M19-39 M40-49 M50-59 M19-39 Z19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39

POŘ. KAT. 87 88 28 89 29 90 1 91 92 27 93 10 94 95 28 96 97 98 2 30 99 100 29 31 4 32 11 33 12 5 101 6 102 103 13 5 10 104 30 105 31 106 32 107 108 14 34 109 35 33 110 15 111 112 113 114 115 116

ČAS

ZTRÁTA

01:42:23.98 01:42:28.77 01:42:45.97 01:42:49.64 01:42:50.46 01:42:52.99 01:42:54.85 01:43:03.51 01:43:08.56 01:43:11.68 01:43:13.41 01:43:14.12 01:43:19.66 01:43:22.91 01:43:36.01 01:43:36.65 01:43:41.36 01:43:57.77 01:44:02.74 01:44:05.21 01:44:16.52 01:44:18.40 01:44:19.10 01:44:19.53 01:44:23.05 01:44:41.22 01:44:44.75 01:44:53.63 01:45:01.69 01:45:08.60 01:45:22.93 01:45:34.85 01:45:38.86 01:45:52.31 01:46:01.24 01:46:01.66 01:46:02.58 01:46:07.06 01:46:26.25 01:46:26.56 01:46:26.81 01:46:41.53 01:46:55.01 01:46:56.35 01:47:00.24 01:47:07.24 01:47:09.34 01:47:09.94 01:47:18.29 01:47:34.61 01:47:35.78 01:47:36.07 01:47:39.09 01:47:39.13 01:47:41.39 01:47:43.71 01:47:48.34 01:48:00.19

00:31:32.20 00:31:36.99 00:31:54.19 00:31:57.86 00:31:58.68 00:32:01.21 00:32:03.07 00:32:11.73 00:32:16.78 00:32:19.90 00:32:21.63 00:32:22.34 00:32:27.88 00:32:31.13 00:32:44.23 00:32:44.87 00:32:49.58 00:33:05.99 00:33:10.96 00:33:13.43 00:33:24.74 00:33:26.62 00:33:27.32 00:33:27.75 00:33:31.27 00:33:49.44 00:33:52.97 00:34:01.85 00:34:09.91 00:34:16.82 00:34:31.15 00:34:43.07 00:34:47.08 00:35:00.53 00:35:09.46 00:35:09.88 00:35:10.80 00:35:15.28 00:35:34.47 00:35:34.78 00:35:35.03 00:35:49.75 00:36:03.23 00:36:04.57 00:36:08.46 00:36:15.46 00:36:17.56 00:36:18.16 00:36:26.51 00:36:42.83 00:36:44.00 00:36:44.29 00:36:47.31 00:36:47.35 00:36:49.61 00:36:51.93 00:36:56.56 00:37:08.41


pořadí ženy, muži – 35 km POŘ.

225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282

START. ČÍSLO 790 1456 341 1763 1442 1585 709 721 737 1353 1717 169 1277 1603 658 1460 1703 609 1499 1311 145 313 197 122 1495 175 1776 1223 1351 1592 1341 680 736 627 620 1604 719 702 1666 1636 1381 631 809 1420 1735 307 1713 1388 1000 775 162 1245 110 1532 1646 723 763 711

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK NAR.

TÝM/BYDLIŠTĚ

VIKTORIN ONDŘEJ 1990 PRAHA 8 NOVÁK JAN 1978 KOTRMELEC PRAHA VONDRÁK MILAN 1964 DIVIŠOV STAHL DAVID 1977 OLD DOGS HYKYŠ IVO 1979 SIX MONKEYS HUDEC PATRIK 1991 PRAHA ZINTL MICHAEL 1970 PRAHA 8 ŘÍHA MICHAL 1993 PRAHA WILD JAN 1973 PRAHA 4 FISCHER PETR 1964 BEZ ROZSYPAL TOMÁŠ 1981 PRAHA 10 MOSINGER TOMÁŠ 1973 PLZEŇ HRUBEŠ LADISLAV 1970 JIRNY PÝCHA PAVEL 1996 ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE VRANÍK MICHAL 1988 VELKÝ BERANOV BOURA PETR 1975 ŘITKA PECHÁČEK JAN 1978 JÍLOVÉ U PRAHY HUML MICHAL 1982 ŽÍZEŇ PRO CYCLES BEJLEK EVŽEN 1984 VRÁŽ U BEROUNA TOMS TOMÁŠ 1988 KRALUPY NAD VLTAVOU BAUMRUK MILOŠ 1970 JTEKT TEAM MĚKOTA ONDŘEJ 1987 UNHOŠŤ KALINA PAVEL 1966 DUOTECH BARAN ROMAN 1983 CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY RAJILIČ DRAGAN 1972 PRAHA 4 WEBER LIBOR 1954 STARÝ PLZENEC URBAN JIŘÍ 1967 ZLOVNICE HORALÍK LUDVÍK 1987 PRAHA 5 VÍTKOVÁ JANA 1963 PRAHA 8 ANTOŠ JAN 1974 ČERVENOBÍLÁ SÍLA SKALICKÝ JAROSLAV 1977 PRAHA 4 STOKLÁSEK PETR 1989 PRAHA 9 NOVÁK VLASTIMIL 1984 ČESKÉ BUDĚJOVICE HALLA JAN 1988 OSEČNÁ SECHOVEC JAN 1979 DUBNICE GUMAN TOMÁŠ 1997 ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE MUSIL ALEŠ 1971 PRAHA 6 ORSZÁG PAVOL 1991 PRAHA ANDRLIK PETR 1979 PRAHA 4 HRNČÍŘ JAROSLAV 1988 PRAHA KRYSTYN LUKÁŠ 1986 KKK FRYC PETR 1975 PRAHA 5 KOVAŘÍKOVÁ PAVLÍNA 1984 NILFISK PRO CYCLING TRAUČ STANISLAV 1989 BRANDÝSEK RYŠAVÝ PETR 1985 BARTOŠEK MAREK 1981 PRAHA 4 CHEKALIN LEONID CHEKALIN 1997 MEDEQ (CZ) TRUKSA IVAN 1980 NIŽBOR KREJČÍKOVÁ EDITA 1996 RAUL! RENDL VÍT 1973 PRAHA 6 HLAVÁČEK LADISLAV 1964 TEAM NUTRIXXION PETRLÍK JIŘÍ 1993 PELHŘIMOV KOZLOVÁ IVA 1959 AIVIS VESELÝ JAN 1976 SPARTAK HRDLOŘEZY VOHÁNKA FERDINAND 1973 PRAHA KHAML MARTIN 1973 LIBEREC 4 JEZBERA FRANTIŠEK 1967 VNUKOVÁ JAROSLAVA 1951 BSK RACING TEAM

STÁT KAT. CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

M19-39 M19-39 M50-59 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M40-49 M50-59 M19-39 M40-49 M40-49 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M50-59 M19-39 M40-49 M60-69 M40-49 M19-39 Z50-59 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 Z19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 Z19-39 M40-49 M50-59 M19-39 Z50-59 M40-49 M40-49 M40-49 M40-49 Z60-69

POŘ. KAT. 117 118 34 119 120 121 36 122 37 35 123 38 39 124 125 40 126 127 128 129 41 130 36 131 42 7 43 132 2 44 133 134 135 136 137 138 45 139 140 141 142 46 16 143 144 145 146 147 17 47 37 148 3 48 49 50 51 1

ČAS

ZTRÁTA

01:48:01.55 01:48:01.76 01:48:16.83 01:48:20.77 01:48:22.32 01:48:23.80 01:48:27.06 01:48:40.86 01:48:46.31 01:48:51.60 01:48:52.02 01:48:57.75 01:49:02.94 01:49:07.86 01:49:08.53 01:49:11.63 01:49:13.62 01:49:14.07 01:49:20.44 01:49:25.01 01:49:26.91 01:49:28.63 01:49:34.17 01:49:41.22 01:49:46.89 01:50:05.32 01:50:06.09 01:50:08.14 01:50:20.22 01:50:48.24 01:51:18.00 01:51:20.29 01:51:37.59 01:51:38.84 01:51:40.07 01:51:40.11 01:51:45.19 01:51:48.33 01:51:57.72 01:51:59.39 01:52:03.13 01:52:04.32 01:52:05.51 01:52:07.58 01:52:14.58 01:52:14.83 01:52:23.56 01:52:35.27 01:52:39.56 01:52:40.54 01:52:53.03 01:52:53.74 01:52:55.11 01:53:01.23 01:53:05.11 01:53:07.06 01:53:13.89 01:53:20.73

00:37:09.77 00:37:09.98 00:37:25.05 00:37:28.99 00:37:30.54 00:37:32.02 00:37:35.28 00:37:49.08 00:37:54.53 00:37:59.82 00:38:00.24 00:38:05.97 00:38:11.16 00:38:16.08 00:38:16.75 00:38:19.85 00:38:21.84 00:38:22.29 00:38:28.66 00:38:33.23 00:38:35.13 00:38:36.85 00:38:42.39 00:38:49.44 00:38:55.11 00:39:13.54 00:39:14.31 00:39:16.36 00:39:28.44 00:39:56.46 00:40:26.22 00:40:28.51 00:40:45.81 00:40:47.06 00:40:48.29 00:40:48.33 00:40:53.41 00:40:56.55 00:41:05.94 00:41:07.61 00:41:11.35 00:41:12.54 00:41:13.73 00:41:15.80 00:41:22.80 00:41:23.05 00:41:31.78 00:41:43.49 00:41:47.78 00:41:48.76 00:42:01.25 00:42:01.96 00:42:03.33 00:42:09.45 00:42:13.33 00:42:15.28 00:42:22.11 00:42:28.95

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 35 km POŘ.

283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340

START. ČÍSLO 1478 815 1726 318 1691 1540 1255 676 1539 1584 1490 1432 739 1652 1606 686 225 1721 694 1300 674 1727 715 625 1607 804 104 664 1205 1594 1768 1476 810 712 240 1202 1294 1506 822 696 660 103 1645 1393 661 147 703 1418 1519 1288 1702 857 611 742 1454 1538 1546 1428

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ STÁT KAT. NAR.

KOUBA VÁCLAV TŮMA JIŘÍ KADLEC JAN ČERMÁK MARTIN CULOS STEFANO MATOUŠEK DAVID DANDA VÍT KOHUT STANISLAV RUZEK MARTIN ROŽEK JAN NEKOLA JAN ŠIMONEK PAVEL KOUBOVÁ ROMANA ŘEZÁČ MILOSLAV ŠKODA DENIS JANSOVÁ GABRIELA JANDÁČEK LADISLAV BALÍKOVÁ PAVLA PEREIRA MIGUEL ROUŠAL VIKTOR HORSICOVA ALENA MIMRÁNKOVÁ JITKA PŘIBIL TOMÁŠ HLAVÁČOVÁ IVA PICK LUKAS SKŘIVAN DOMINIK ROZKOŠOVÁ VERONIKA HAVRÁNEK MARTIN ZINGA PAVEL SVOBODA LIBOR ŘEMPĚL ZDENĚK ROZEHNAL VÁCLAV BERMANN EDUARD BOBEK MARTIN HUSÁR PAVOL FALCNÍK JIŘÍ KERNER JAKUB MARČAN MAREK JEDLIČKA MICHAL KINČLOVÁ IVANA KRÁLÍK MARTIN VYSKOČILOVÁ PETRA VOHÁNKA FRANTIŠEK KUBRICHTOVÁ MICHALA ŘÍHA PAVEL HENDRICH MIROSLAV BARTOŠOVÁ EVA VNOUČEK KAREL MAJRICH ADAM PAŠEK PETR PIRONA PAOLO LINHART DANIEL VÝBORNÝ FILIP KOLÁČEK PETR MARTINOVSKÝ FILIP HRONÍKOVÁ KATEŘINA RABIŇÁK FILIP SÁRKÁNY ATTILA

1955 ŘÍČANY 1968 VELKÁ KOBRA 1981 PRAHA 10 1987 PRAHA 1977 PRAHA 1985 OŘECH 1994 KUNICE,VIDOVICE 1970 BAJK TÝM DOLNI HBITY 1985 PRAHA 9 1991 VRBICE 1986 PRAHA 3 1978 HUSINEC-ŘEŽ 1990 ŘÍČANY 1976 PRAHA 2000 PRAGUE 1990 PRAHA 5 1981 HOLUBICE 1988 PŘÍBRAM 1970 PEREIRA 1979 SCOOTER - RIDE S.R.O. 1963 KOLEČ 1981 DÁMY NA KOLE 1973 SUDETENRITT.CZ 1961 BSK RACING TEAM 1989 CANNONDALE 1996 PRAHA 1987 INTERSPORT 1980 PŘÍBRAM 1978 PRAHA 6 1984 NYMBURK 1982 KAMENICE 2002 IVELO.CZ 1955 BENEŠOV 1982 PRAHA 11 1969 BUBO 1976 JEDOMĚLICE 1998 ÚSTÍ NAD LABEM 1987 GEDA TEAM 1975 CZECH REPUBLIC 1959 HRADEC KRÁLOVÉ 1970 FD SERVIS PRAHA 1981 MOST 1994 PRAHA 1985 KIMOVY DĚTI 1967 PRAHA 1982 PRAHA 1986 PRAGUE 1976 SPARTAK HRDLOŘEZY 1992 BRANDÝSEK 1969 PRAHA 1962 RUNNING LIONS 1998 PRAHA 4 1969 PRAHA 1982 DLOUHÁ LOUČKA 1990 1987 PRAHA 1998 JÍLOVÉ U PRAHY 1987 KNOVÍZ

www.bike-prague.cz

CZE CZE CZE CZE ITA CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE PRT CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE ITA CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

M60-69 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 Z19-39 M40-49 M15-18 Z19-39 M19-39 Z19-39 M40-49 M19-39 Z50-59 Z19-39 M40-49 Z50-59 M19-39 M19-39 Z19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M15-18 M60-69 M19-39 M40-49 M40-49 M15-18 M19-39 M40-49 Z50-59 M40-49 Z19-39 M19-39 Z19-39 M40-49 M19-39 Z19-39 M40-49 M19-39 M40-49 M50-59 M15-18 M40-49 M19-39 M19-39 Z19-39 M15-18 M19-39

POŘ. KAT. 8 52 149 150 151 152 153 53 154 155 156 157 18 54 11 19 158 20 55 159 4 21 56 5 160 161 22 162 163 164 165 12 9 166 57 58 13 167 59 6 60 23 168 24 61 169 25 62 170 63 38 14 64 171 172 26 15 173

ČAS

ZTRÁTA

01:53:21.99 01:53:25.20 01:53:35.00 01:53:36.36 01:53:37.41 01:53:40.31 01:53:44.39 01:53:47.07 01:53:53.90 01:54:03.08 01:54:05.75 01:54:10.20 01:54:12.19 01:54:18.36 01:54:19.64 01:54:31.75 01:54:38.01 01:54:40.37 01:54:50.64 01:54:50.74 01:54:54.67 01:54:59.78 01:55:05.13 01:55:30.98 01:55:31.51 01:55:35.54 01:55:51.05 01:56:01.54 01:56:15.10 01:56:30.75 01:56:32.41 01:56:34.42 01:56:41.98 01:56:45.29 01:56:46.04 01:56:48.55 01:57:05.90 01:57:18.39 01:57:42.41 01:57:46.48 01:57:58.48 01:58:02.07 01:58:10.22 01:58:17.18 01:58:46.39 01:58:47.38 01:58:53.40 01:58:53.69 01:58:54.21 01:59:07.65 01:59:23.71 01:59:26.55 01:59:28.89 01:59:30.01 01:59:30.12 01:59:34.73 01:59:43.09 01:59:48.68

00:42:30.21 00:42:33.42 00:42:43.22 00:42:44.58 00:42:45.63 00:42:48.53 00:42:52.61 00:42:55.29 00:43:02.12 00:43:11.30 00:43:13.97 00:43:18.42 00:43:20.41 00:43:26.58 00:43:27.86 00:43:39.97 00:43:46.23 00:43:48.59 00:43:58.86 00:43:58.96 00:44:02.89 00:44:08.00 00:44:13.35 00:44:39.20 00:44:39.73 00:44:43.76 00:44:59.27 00:45:09.76 00:45:23.32 00:45:38.97 00:45:40.63 00:45:42.64 00:45:50.20 00:45:53.51 00:45:54.26 00:45:56.77 00:46:14.12 00:46:26.61 00:46:50.63 00:46:54.70 00:47:06.70 00:47:10.29 00:47:18.44 00:47:25.40 00:47:54.61 00:47:55.60 00:48:01.62 00:48:01.91 00:48:02.43 00:48:15.87 00:48:31.93 00:48:34.77 00:48:37.11 00:48:38.23 00:48:38.34 00:48:42.95 00:48:51.31 00:48:56.90


pořadí ženy, muži – 35 km POŘ.

341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368

START. ČÍSLO 1422 1307 675 153 1348 1330 1609 1764 1352 1504 718 773 1356 1644 724 1545 1583 1453 1331 824 725 682 1411 1582 710 1769 708 668

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK NAR.

TÝM/BYDLIŠTĚ

KVÁČ DAVID ŠTÁHLOVÁ ZUZANA FLAŠAROVÁ KAROLÍNA JANEČKA JAKUB KAVULOVÁ IVA ROSE SVETLANA OTRUBA JAN STARÝ JAN MÁSLO VLASTIMIL NOVÁKOVÁ ADRIANA KERNER PETR RASCHE STEFAN MACHULKOVÁ VERONIKA KOMÁRKOVÁ DANA NEČADA JIŘÍ PANEC MIROSLAV POSPÍŠIL LUBOŠ VEIT TOMÁŠ JOZÍF PETR VOLF TOMÁŠ NEČADOVÁ LENKA SLAVÍK JIŘÍ SCHMIEDER OTO POSPÍŠIL LUKÁŠ MAJER PATRIK KÖKÖRČENÝ MICHAL PAULOVIČ HONZA BRŮHA LUBOMÍR

1984 1992 1989 1984 1987 1979 1944 1955 1957 1988 1973 1962 1991 1979 1970 1984 1977 1980 1962 1983 1974 1989 1982 1985 1989 1974 1983 1976

PRAHA 10 RAUL! MLÁTIČKY PŘEROV PRAHA 5 DAS TEAM OCELOVÍ LETCI OLD DOGS NÁCHOD LAZY PEDALS DUOTECH PRAHA 6 ROUDNICE NAD LABEM KLADNO PRAHA 58 PRAHA VRBICE KOTRMELEC PRAHA PRAHA PRAHA 5 PRAHA 58 PRAHA 7 ZFP GROUP VRBICE PRAHA PRAHA 8 - LIBEŇ PRAHA 8 PRAHA

STÁT KAT. CZE CZE CZE CZE CZE BLR CZE CZE CZE CZE CZE DEU CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

M19-39 Z19-39 Z19-39 M19-39 Z19-39 Z19-39 M70+ M60-69 M50-59 Z19-39 M40-49 M50-59 Z19-39 Z19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M50-59 M19-39 Z40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 M40-49

POŘ. KAT. 174 27 28 175 29 30 2 10 39 31 65 40 32 33 66 176 177 178 41 179 6 180 181 182 183 67 184 68

ČAS

ZTRÁTA

01:59:52.99 01:59:53.63 01:59:59.66 02:00:16.17 02:00:19.03 02:00:20.14 02:00:20.56 02:00:43.24 02:00:45.74 02:00:46.31 02:00:50.82 02:01:18.32 02:01:29.38 02:01:30.21 02:01:33.27 02:01:37.28 02:01:43.84 02:01:46.34 02:01:52.96 02:02:08.04 02:02:13.68 02:02:15.44 02:02:46.09 02:02:52.04 02:03:06.36 02:03:18.50 02:03:33.34 02:03:41.85

00:49:01.21 00:49:01.85 00:49:07.88 00:49:24.39 00:49:27.25 00:49:28.36 00:49:28.78 00:49:51.46 00:49:53.96 00:49:54.53 00:49:59.04 00:50:26.54 00:50:37.60 00:50:38.43 00:50:41.49 00:50:45.50 00:50:52.06 00:50:54.56 00:51:01.18 00:51:16.26 00:51:21.90 00:51:23.66 00:51:54.31 00:52:00.26 00:52:14.58 00:52:26.72 00:52:41.56 00:52:50.07

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 35 km POŘ.

369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426

START. ČÍSLO 1693 741 782 1450 1565 818 639 1669 1430 1759 1465 1572 1731 1336 1328 1444 1429 689 765 1531 764 1683 1673 817 1694 1774 805 1445 1305 1550 1575 619 1723 1363 633 1555 1424 1259 1651 1392 1638 1714 1573 1502 1515 748 1309 626 781 753 766 1417 1534 25 1569 1350 1675 1748

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ STÁT KAT. NAR.

HYKEŠOVÁ ANNA 1984 VANEK MARTIN 1976 STARÝ RADEK 1974 HAUSER JIŘÍ 1983 LUKŠANOVÁ KRISTÝNA 1986 JANČÍK PETR 1977 OCELOVÁ JANA 1984 LAIBL FILIP 2001 ŠIRLO MICHAL 1969 KADLEC TOMÁŠ 1977 SLEBODNÍK VLADIMÍR 1979 SYCHRA JAKUB 1980 TRÁVNÍČEK JIŘÍ 1955 ŠTOLLMANN JAKUB 1991 DRÁBIK MILAN 1971 ŠKAROUPKA ZBYNĚK 1961 KOČANDRLE DAVID 1976 VALTR JAN 1985 VOBOŘIL JAN 1985 JIRKA PETR 1977 BARTOLOMĚJ MILOŠ 1971 PAVLÍČKOVÁ JANA 1998 ZIKMUND TOMÁŠ 1966 NEČADA JAKUB 1992 JURKE PAVEL 1977 ZACHARDA ALES 1972 BREBURDA PETR 1965 DANÍČEK VÁCLAV 1995 KUDRNA LUMÍR 1987 ŽIŽKA MAREK 1987 PECHAR MARTIN 1982 MAKOVSKÝ JAN 1978 TLACH DAVID 1981 STUDNIČNÁ ALENA 1981 HRABAŇOVÁ HANA 1966 KROPÁČ JIŘÍ 1985 KOČKA MARTIN 1989 MACÍKOVÁ BOHDANA 1972 KRATOCHVÍL TOMÁŠ 1986 HEDVIČÁKOVÁ MARTINA 1961 PETROUŠ DAVID PETROUŠ 1984 PAVLÍČEK LUBOŠ 1971 ALEXOVÁ SIMONA 1983 VERNEROVÁ JANA 1991 SLOVAK MICHAL 1986 ZAJÍČKOVÁ LUCIE 1978 FORMANOVÁ DORA 1988 URBAN LUKÁŠ 1985 NERAD SVATOPLUK 1974 PLANETA IVAN 1975 JEZBEROVÁ VERONIKA 1992 RYŠAVÝ PETR 1968 PŘEROST ZDENĚK 1984 WAIT DAVID 1979 FÁRKA VÁCLAV 2003 VESTFÁL JIŘÍ 1982 SAJFRTOVÁ LENKA 1976 KLOTZOVÁ MARIE 1984

www.bike-prague.cz

PRAHA 5 PRAHA 6 TACHLOVICE KLADNO PRAHA 4 LITEŇ OREA HOTEL VORONĚŽ STARÉ HRADIŠTĚ SPARTAK HRDLOŘEZY ČELÁKOVICE WWW.COREX.CZ MOTOR BRDY PŘÍBRAM LIVESPORT PRAHA 4 BUŠTĚHRAD SPARTAK HRDLOŘEZY PRAGUE FD SERVIS PRAHA SPARTAK HRDLOŘEZY PRAHA 10 KLECANY PŘEZLETICE PRAHA SLOTHS BMI 30+ PRAHA 10 TUCHLOVICE PRAHA 5 PRAHA 2 PRAHA 3 BAJK TÝM DOLNI HBITY PRAHA POLICE NAD METUJÍ ŘÍČANY PARDUBICE UNHOŠŤ JÍLOVÉ U PRAHY PRAHA 5 SPARTAK HRDLOŘEZY PRAHA KLECANY PRAHA PRAHA 3 HUŇOŠÍ RAUL! PRAHA PRAHA 6 MUKAŘOV PRAHA 4 FAVEDA SPARTAK HRDLOŘEZY ČESKÁ REPUBLIKA PRAHA ČIČOVICE DUOTECH PRAHA PRAHA

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

Z19-39 M40-49 M40-49 M19-39 Z19-39 M19-39 Z19-39 M15-18 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M60-69 M19-39 M40-49 M50-59 M40-49 M19-39 M19-39 M19-39 M40-49 Z15-18 M50-59 M19-39 M19-39 M40-49 M50-59 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 Z19-39 Z50-59 M19-39 M19-39 Z40-49 M19-39 Z50-59 M19-39 M40-49 Z19-39 Z19-39 M19-39 Z19-39 Z19-39 M19-39 M40-49 M40-49 Z19-39 M40-49 M19-39 M19-39 M15-18 M19-39 Z40-49 Z19-39

POŘ. KAT. 34 69 70 185 35 186 36 16 71 187 188 189 11 190 72 42 73 191 192 193 74 3 43 194 195 75 44 196 197 198 199 200 201 37 7 202 203 7 204 8 205 76 38 39 206 40 41 207 77 78 42 79 208 209 17 210 8 43

ČAS

ZTRÁTA

02:03:44.28 02:03:49.26 02:03:52.89 02:03:54.41 02:03:55.10 02:04:10.89 02:04:26.24 02:04:30.77 02:04:33.53 02:04:48.25 02:04:54.86 02:04:55.69 02:04:58.40 02:04:58.88 02:05:03.25 02:05:04.17 02:05:11.87 02:05:13.16 02:05:30.53 02:05:36.61 02:05:41.31 02:05:45.09 02:05:56.99 02:05:57.41 02:05:59.39 02:06:24.55 02:06:26.63 02:06:46.46 02:06:57.12 02:06:58.58 02:07:10.16 02:07:11.51 02:07:24.05 02:07:34.72 02:07:49.03 02:07:50.80 02:07:52.18 02:07:54.23 02:07:54.50 02:08:11.71 02:08:14.38 02:08:17.27 02:08:24.29 02:08:37.01 02:08:39.29 02:08:41.27 02:09:08.70 02:09:32.24 02:09:33.70 02:09:39.65 02:09:45.99 02:09:48.97 02:09:57.27 02:09:58.19 02:09:59.68 02:10:02.67 02:10:09.59 02:10:32.19

00:52:52.50 00:52:57.48 00:53:01.11 00:53:02.63 00:53:03.32 00:53:19.11 00:53:34.46 00:53:38.99 00:53:41.75 00:53:56.47 00:54:03.08 00:54:03.91 00:54:06.62 00:54:07.10 00:54:11.47 00:54:12.39 00:54:20.09 00:54:21.38 00:54:38.75 00:54:44.83 00:54:49.53 00:54:53.31 00:55:05.21 00:55:05.63 00:55:07.61 00:55:32.77 00:55:34.85 00:55:54.68 00:56:05.34 00:56:06.80 00:56:18.38 00:56:19.73 00:56:32.27 00:56:42.94 00:56:57.25 00:56:59.02 00:57:00.40 00:57:02.45 00:57:02.72 00:57:19.93 00:57:22.60 00:57:25.49 00:57:32.51 00:57:45.23 00:57:47.51 00:57:49.49 00:58:16.92 00:58:40.46 00:58:41.92 00:58:47.87 00:58:54.21 00:58:57.19 00:59:05.49 00:59:06.41 00:59:07.90 00:59:10.89 00:59:17.81 00:59:40.41


pořadí ženy, muži – 35 km POŘ.

427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484

START. ČÍSLO 1740 1472 731 1217 1367 1728 734 738 767 1745 1611 1778 1373 1627 288 774 1517 1228 1335 1649 1758 695 618 1252 1380 1770 1696 820 1563 714 1264 1368 688 647 1275 646 1342 653 701 1344 1276 1437 1600 1369 1707 1254 605 1241 1210 1623 1285 1257 1486 1762 1718 1318 1315 1659

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK NAR.

LEŠKOVÁ ZUZI 1986 BLÁHA JOSEF 1982 BÁCO STANISLAV 1985 BARTOLOMĚJ DUŠAN 1973 KOTORA MIROSLAV 1985 POLÍVKOVÁ KATKA 1990 DOUBRAVA PETR 1970 DOUBRAVOVÁ PETRA 2000 JANEČEK PAVEL 1974 ŠÍMA PETR 1962 MATĚJKA TOMÁŠ 1982 ŠUBERTOVÁ PETRA 1977 MACHÁČKOVÁ KATKA 1977 KRAJŇÁKOVÁ JANA 1971 KORDINA MAREK 1999 LANDOVSKÝ JAN 1971 SOBOTOVÁ MARTINA 1988 ŽÁK JIŘÍ 1978 IVANČO MICHAL 1987 ŽÁK BOŘIVOJ 1983 MATUROVÁ ANDREA 1979 FIKAROVÁ ŠÁRKA 1988 TYXA VACLAV 1945 ŠOBÁŇ MILOSLAV 1960 HRUBEŠ DAVID 1996 POLIŠENSKÁ ALŽBĚTA 1981 KAPR JAKUB 1983 KUCEROVA DANIELA 1987 NOVOTNÝ MILOŠ 1987 KŘÍŽ RADEK 1971 PICKOVÁ MARCELA 1966 BEINOVÁ ALENA 1977 KŘIVÁNEK JOSEF 1960 FIŠEROVÁ DANIELA 1975 POSPÍCHALOVÁ VERONIKA 1970 VLČEK PAVEL 1967 KLOUDA VÁCLAV 1966 ŠMOLCNOPOVÁ IRENA 1971 KLAUS MILOSLAV 1960 KOSEK LEOŠ 1974 LANGEROVÁ ZUZANA 1984 PECH ALEŠ 1953 SCHARINGER ŠTEFAN 1962 VERNEROVÁ MONIKA 1990 RAFFAJ DUŠAN 1963 HOVORKOVÁ MARIE TEREZA 1959 ODVÁRKA PETR 1972 TAUSCHE KATEŘINA 1980 ŠIMANOVSKÝ JIŘÍ 1964 MAŠEK DAVID 1973 KONCINSKA LENKA 1983 FUCHSOVÁ KATEŘINA 1997 MACKE PETR 1986 STAHLOVÁ BLANKA 1978 ZÖRKLEROVÁ SIMONA 1985 PECKOVÁ RENÁTA 1975 PECKA TOMÁŠ 1975 SVOBODA VOJTĚCH 1989

TÝM/BYDLIŠTĚ RAUL! SCOOTER - RIDE S.R.O. PRAHA PRAHA 10 PRAHA 3 DÁMY NA KOLE DOUBRA‘S DOUBRA‘S PRAHA 9 VŠENORY KOLEČ PRAHA 4 PRAHA 5 CYKLO POINT HOBBY TEAM PRAHA 5 PRAHA 5 PRAHA FD SERVIS PRAHA PRAHA PRAHA ČELÁKOVICE INTERSPORT KLADNO PRAHA JIRNY PRAHA PRAHA PRAHA 4 PARDUBICE DUOTECH PRAHA PRAHA 5 MAMUT BECHYNĚ PRAHA 4 PRAHA PRAHA SPARTAK HRDLOŘEZY FD SERVIS PRAHA PRAHA 5 FD SERVIS PRAHA ROUDNICE NAD LABEM STS CHVOJKOVICE BROD PRAHA PRAHA 5 PRAHA 4 HRADEC KRÁLOVÉ BRANDÝS NAD LABEM ČEZ BIKING HEROES PRAHA 6 FD SERVIS PRAHA PRAHA PRAHA PRAHA 5 OLD DOGS PRAHA PRAHA PRAHA KLADNO

STÁT KAT. CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

Z19-39 M19-39 M19-39 M40-49 M19-39 Z19-39 M40-49 Z15-18 M40-49 M50-59 M19-39 Z19-39 Z19-39 Z40-49 M15-18 M40-49 Z19-39 M19-39 M19-39 M19-39 Z19-39 Z19-39 M70+ M50-59 M19-39 Z19-39 M19-39 Z19-39 M19-39 M40-49 Z50-59 Z19-39 M50-59 Z40-49 Z40-49 M40-49 M50-59 Z40-49 M50-59 M40-49 Z19-39 M60-69 M50-59 Z19-39 M50-59 Z50-59 M40-49 Z19-39 M50-59 M40-49 Z19-39 Z19-39 M19-39 Z19-39 Z19-39 Z40-49 M40-49 M19-39

POŘ. KAT. 44 211 212 80 213 45 81 4 82 45 214 46 47 9 18 83 48 215 216 217 49 50 3 46 218 51 219 52 220 84 9 53 47 10 11 85 48 12 49 86 54 12 50 55 51 10 87 56 52 88 57 58 221 59 60 13 89 222

ČAS

ZTRÁTA

02:10:39.21 02:10:51.30 02:11:06.91 02:11:10.17 02:11:40.10 02:11:45.92 02:12:12.92 02:12:19.30 02:12:45.74 02:12:58.27 02:13:03.59 02:13:20.25 02:13:28.67 02:13:30.54 02:13:46.38 02:13:55.54 02:14:00.86 02:14:08.16 02:14:38.72 02:14:44.98 02:14:52.90 02:15:18.82 02:15:41.41 02:15:50.52 02:15:58.43 02:16:09.11 02:16:09.83 02:16:31.33 02:16:35.04 02:16:37.84 02:17:09.01 02:17:26.13 02:17:27.17 02:17:37.53 02:17:45.59 02:17:50.50 02:17:57.65 02:18:22.23 02:18:30.77 02:18:38.27 02:18:48.26 02:19:50.50 02:20:17.27 02:20:25.00 02:20:33.06 02:20:36.87 02:20:50.60 02:20:56.68 02:21:11.87 02:21:37.11 02:22:02.31 02:22:17.61 02:22:33.81 02:23:05.04 02:23:39.18 02:23:52.05 02:23:52.95 02:23:59.01

00:59:47.43 00:59:59.52 01:00:15.13 01:00:18.39 01:00:48.32 01:00:54.14 01:01:21.14 01:01:27.52 01:01:53.96 01:02:06.49 01:02:11.81 01:02:28.47 01:02:36.89 01:02:38.76 01:02:54.60 01:03:03.76 01:03:09.08 01:03:16.38 01:03:46.94 01:03:53.20 01:04:01.12 01:04:27.04 01:04:49.63 01:04:58.74 01:05:06.65 01:05:17.33 01:05:18.05 01:05:39.55 01:05:43.26 01:05:46.06 01:06:17.23 01:06:34.35 01:06:35.39 01:06:45.75 01:06:53.81 01:06:58.72 01:07:05.87 01:07:30.45 01:07:38.99 01:07:46.49 01:07:56.48 01:08:58.72 01:09:25.49 01:09:33.22 01:09:41.28 01:09:45.09 01:09:58.82 01:10:04.90 01:10:20.09 01:10:45.33 01:11:10.53 01:11:25.83 01:11:42.03 01:12:13.26 01:12:47.40 01:13:00.27 01:13:01.17 01:13:07.23

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 35 km POŘ.

485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542

START. ČÍSLO 1667 852 779 778 1701 1690 1320 1568 697 1419 1536 1281 673 666 1766 1474 1343 1498 1497 833 1595 1613 1724 1530 1677 1676 1227 1742 1379 1433 1658 1650 1386 1500 1459 1434 1390 1389 1773 1523 1576 1312 1618 1601 1593 1402 1415 667 1297 1319 1345 1308 1557 1765 1633 1542 1325 632

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ STÁT KAT. NAR.

JANDOVÁ VERONIKA 1990 KLADNO KALFUS LUKÁŠ 1989 SLOW MOTION UTRŽENÝ ZE ŘEŤEZU JANOTOVÁ BARBORA 1985 LEGOKOSTKY.CZ RACING TEAM JÁCHYM MATOUŠ 1986 KOSTKYLEGA.CZ RACING TEAM KŮRKA ADAM 1987 PRAHA MACOUNOVÁ ANETA 1988 PRAHA PONDĚLÍČKOVÁ LUCIE 1983 NOVÉ STRAŠECÍ FÁRKA MIROSLAV 1975 ČIČOVICE ANTON RADIM 1969 PRAHA 5 STRAKA MARTIN 1977 SPARTAK HRDLOŘEZY NOVOTNÁ JITKA 1959 PRAHA 5 JUHÁSOVÁ ANNA 1990 PRAHA ŠÍPOVÁ KATEŘINA 1964 PRAHA 9 ŠÍP KAREL 1963 PRAHA WARCHOCER TOMÁŠ 1989 LIBEZNICE SYNKOVA SONA 1977 PRAHA RAMBOUSEK ML. RICHARD 1996 PRAHA JANDA ONDŘEJ 2003 PRAHA JANDA MAREK 1970 PRAHA SÁZAVSKÁ ZUZANA 1976 LIBEREC MILABERSKÝ TOMÁŠ 1987 FBC FALCONS ŽIŽKOV HENDRICH DANIEL 1974 ODOLENA VODA KNÍŽETOVÁ MARIE 1985 PRAHA 8 KRUZIK TOMAS 1986 PRAHA MAŠEK ZDENĚK 1978 DOOKIE HORÁK MICHAL 1977 PRAHA OŠLEJŠEK JAROSLAV 1992 PRAHA 9 SCHILLA ŠIMON 2002 PRAHA DVOŘÁKOVÁ HANA 1986 PRAHA 9 JÍROVÁ DANA 1974 ALDAZUKA RÝDL MATĚJ 2007 HRADIŠTKO RÝDL PŘEMEK 1977 HRADIŠTKO SVOBODOVÁ VERONIKA 1977 PRAHA 5 KOŠVANEC MILOUŠ 1959 BĚRUNICE JIROUTKOVÁ MARKÉTA 1976 INTERSPORT ŠTĚPÁNKOVÁ ŠÁRKA 1977 DOBROVÍZ MOUTELÍKOVÁ BARBORA 1991 ŽEBRÁK GRUNWALDOVÁ LUCIE 1991 ZDICE STOKÁČKOVÁ DENISA 1988 TŘEBÍČ VOBOŘIL ZDENĚK 1960 FD SERVIS PRAHA VOZOBULE PETR 1979 PRAHA VIDNEROVÁ JAROSLAVA 1988 NOVOTNY DAVID 1969 PRAHA RYDLOVÁ VERONIKA 1984 HRADIŠTKO FIALOVÁ PETRA 1985 NYMBURK SKŮČKOVÁ ŠTĚPÁNKA 1977 STARÁ HUŤ TURCELOVÁ JANA 1984 PRAHA 7 JANATKA JAN 1979 STRÁŽ POD RALSKEM JANATKOVÁ KAMILA 1977 STRÁŽ POD RALSKEM HAMALOVÁ PAVLÍNA 1993 TŘEŠTINA SOLNAŘ JAN 1987 MOST MACHÁLKOVÁ PAVLA 1993 MOHELNICE ECLEROVÁ KATEŘINA 1990 PRAHA - ZLIČÍN DUBE MOTLATSI 1983 BAROCHOVSKÁ ANDREA 1976 RUNGO PRO ŽENY APPL VLADIMÍR 1972 CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY KUCHAR RICHARD 1986 LIVESPORT BRABENCOVÁ PETRA 1976 PRAHA 9

www.bike-prague.cz

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE

Z19-39 M19-39 Z19-39 M19-39 M19-39 Z19-39 Z19-39 M40-49 M40-49 M19-39 Z50-59 Z19-39 Z50-59 M50-59 M19-39 Z19-39 M19-39 M15-18 M40-49 Z40-49 M19-39 M40-49 Z19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M19-39 M15-18 Z19-39 Z40-49 M15-18 M19-39 Z19-39 M50-59 Z40-49 Z19-39 Z19-39 Z19-39 Z19-39 M50-59 M19-39 Z19-39 M40-49 Z19-39 Z19-39 Z19-39 Z19-39 M19-39 Z19-39 Z19-39 M19-39 Z19-39 Z19-39 M19-39 Z40-49 M40-49 M19-39 Z40-49

POŘ. KAT. 61 223 62 224 225 63 64 90 91 226 11 65 12 53 227 66 228 19 92 14 229 93 67 230 231 232 233 20 68 15 21 234 69 54 16 70 71 72 73 55 235 74 94 75 76 77 78 236 79 80 237 81 82 238 17 95 239 18

ČAS

ZTRÁTA

02:23:59.90 02:24:07.25 02:25:38.85 02:25:39.52 02:26:06.65 02:26:06.79 02:26:31.72 02:26:41.62 02:27:29.64 02:27:50.02 02:28:28.14 02:28:45.91 02:29:09.28 02:29:10.35 02:29:40.28 02:29:51.67 02:29:54.64 02:30:02.78 02:30:03.51 02:30:45.70 02:30:53.85 02:31:11.21 02:31:18.27 02:31:41.65 02:31:48.10 02:31:50.81 02:31:57.59 02:32:00.07 02:32:02.11 02:32:49.23 02:33:07.79 02:33:09.70 02:33:37.44 02:33:45.73 02:33:46.48 02:33:55.76 02:34:13.41 02:34:22.73 02:36:08.50 02:36:39.39 02:36:41.58 02:36:57.00 02:36:59.78 02:38:55.18 02:39:04.97 02:39:50.33 02:40:02.41 02:41:06.59 02:41:06.93 02:41:34.48 02:41:56.00 02:43:10.17 02:44:18.05 02:44:41.54 02:47:02.51 02:48:52.63 02:50:02.54 02:51:24.87

01:13:08.12 01:13:15.47 01:14:47.07 01:14:47.74 01:15:14.87 01:15:15.01 01:15:39.94 01:15:49.84 01:16:37.86 01:16:58.24 01:17:36.36 01:17:54.13 01:18:17.50 01:18:18.57 01:18:48.50 01:18:59.89 01:19:02.86 01:19:11.00 01:19:11.73 01:19:53.92 01:20:02.07 01:20:19.43 01:20:26.49 01:20:49.87 01:20:56.32 01:20:59.03 01:21:05.81 01:21:08.29 01:21:10.33 01:21:57.45 01:22:16.01 01:22:17.92 01:22:45.66 01:22:53.95 01:22:54.70 01:23:03.98 01:23:21.63 01:23:30.95 01:25:16.72 01:25:47.61 01:25:49.80 01:26:05.22 01:26:08.00 01:28:03.40 01:28:13.19 01:28:58.55 01:29:10.63 01:30:14.81 01:30:15.15 01:30:42.70 01:31:04.22 01:32:18.39 01:33:26.27 01:33:49.76 01:36:10.73 01:38:00.85 01:39:10.76 01:40:33.09


pořadí ženy, muži – 35 km POŘ.

543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594

START. ČÍSLO 1423 1303 1314 1521 1256 1222 1574 1332 1310 1722 1377 1625 1626 1697 1211 1231 1394 1366 1298 268 1374 1375 1246 1739 1743 1746 1566 1567 1526 1527 1533 1579 1624 1725 1470 1287 1258 1234 1756 1757 1215 1251 1704 1715 1464 1468 1435 1203 31 1372 1482 1391

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK NAR.

TÝM/BYDLIŠTĚ

SERVÁTKOVÁ JANA HRNČÍŘOVÁ ALENA HRNČÍŘOVÁ ALENA BEINOVÁ JANA FIDRANTOVÁ VĚRA HUSOVÁ JANA MRÁZEK RICHARD BARTOVÁ KATEŘINA HURNÍK LUKÁŠ MAREK TOMÁŠ FIALKA PAVEL KŠÁRA MARTIN KOSTAŠ JURIJ STEINBACH JIŘÍ ŠTROS DAVID ŠTROS OTA OBERMANNOVÁ HANA FIALKOVÁ VERONIKA HAVLÍČEK BOHUMIL SKŘIVAN TOMÁŠ ČEŠPIVO JAN ČEŠPIVO TOMÁŠ ŠTROSOVÁ ALICE VOŘÍŠEK ROMAN VACEK VÁCLAV KOMOROWSKI TOMAS LEAMER JEFF BENKOVITZ ANDY HORECKÝ TOMÁŠ HORECKÝ TOBIÁŠ RINGELHÁN RUDA ULBRICH MIROSLAV MUŽÍK JAN DĚDKOVÁ KLÁRA KOBURGER NADA ŽEŽULKOVÁ LENKA PELIKÁN RADEK VILÁGIOVÁ LENKA RESL JAKUB SOROKINA ALENA ŽINGOROVÁ VIKTORIE BUREŠ MARTIN YONCHEV KONSTANTIN MIRCEA CALINA DOLEŽALOVÁ LENKA ŠIMONOVÁ JAROSLAVA KRUTAKOVA LENKA OLŠAR KAMIL ŠOLC RADEK ŽINGOR RADEK HADAŠOVÁ BLANKA OBERMANN VLADIMÍR

1984 PRAHA 1991 1972 ZDIBY 2000 PRAHA 5 1980 MĚLNÍK 1976 PRAHA 8 1979 ČESKO SPORTUJE 1985 PRAHA 6 1978 PRAHA 6 1990 PRAHA 1961 PRAHA 6 1984 EUROP ASSISTANCE 1980 HERINK 1975 PRAHA 10 2000 SUPER SLOW MOTION 1965 SUPER SLOW MOTION 1997 SUPER SLOW MOTION 1990 PRAHA 1988 PRAHA 1993 PRAHA 1956 PRAHA 6 2000 PRAHA 1970 SUPER SLOW MOTION 1977 PRAHA 10 1962 PRAHA 10 1976 PRAHA 10 1963 SPARTAK HRDLOŘEZY 1963 KOLEČ 1968 PRAHA 1999 PRAHA 1971 SPARTAK HRDLOŘEZY 1984 PARDUBICE 1976 EUROP ASSISTANCE 1978 PRAHA 5 1978 ŠESTAJOVICE 1980 PRAHA 9 1975 PRAHA 10 1989 CHOMUTOV 1989 PRAHA 1988 PRAHA 1999 PRAHA 1990 PRAHA 1979 PRAGUE 1987 PRAGUE 1979 PRAHA 1956 PRAHA 1978 PRAHA 1969 PRAHA 1985 CYKLOTRENINK.COM 1969 PRAHA 1964 PRŮHONICE 1962 SUPER SLOW MOTION

STÁT KAT. CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE USA USA CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE BGR ROU CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

Z19-39 Z19-39 Z40-49 Z15-18 Z19-39 Z40-49 M19-39 Z19-39 M19-39 M19-39 M50-59 M19-39 M19-39 M40-49 M15-18 M50-59 Z19-39 Z19-39 M19-39 M19-39 M60-69 M15-18 Z40-49 M19-39 M50-59 M40-49 M50-59 M50-59 M40-49 M15-18 M40-49 M19-39 M40-49 Z19-39 Z19-39 Z19-39 M40-49 Z19-39 M19-39 Z19-39 Z15-18 M19-39 M19-39 Z19-39 Z19-39 Z60-69 Z19-39 M40-49 M19-39 M40-49 Z50-59 M50-59

POŘ. KAT. 83 84 19 5 85 20 240 86 241 242 56 243 244 96 22 57 87 88 245 246 13 23 21 247 58 97 59 60 98 24 99 248 100 89 90 91 101 92 249 93 6 250 251 94 95 2 96 102 252 103 13 61

ČAS

ZTRÁTA

02:53:00.50 02:53:59.64 02:54:00.46 02:54:44.62 02:55:59.61 02:56:49.10 02:57:14.85 02:58:18.55 02:58:18.56 02:59:32.59 03:01:25.03 03:04:07.93 03:04:39.41 03:05:05.53 03:05:42.41 03:05:44.00 03:05:44.53 03:05:59.33 03:07:51.41 03:07:52.96 03:08:33.08 03:08:35.60 03:08:37.46 03:09:58.22 03:09:58.45 03:11:08.34 03:11:53.05 03:11:58.44 03:17:28.37 03:17:28.92 03:17:33.13 03:18:14.91 03:21:07.87 03:21:26.22 03:21:33.94 03:21:39.61 03:30:39.09 03:30:40.05 03:35:56.18 03:35:57.09 03:45:36.63 03:46:09.97 03:51:18.22 03:51:19.62 04:06:25.56 04:06:26.46 04:12:07.65 04:18:58.40 04:18:59.67 04:23:57.75 04:31:48.12 05:21:36.28

01:42:08.72 01:43:07.86 01:43:08.68 01:43:52.84 01:45:07.83 01:45:57.32 01:46:23.07 01:47:26.77 01:47:26.78 01:48:40.81 01:50:33.25 01:53:16.15 01:53:47.63 01:54:13.75 01:54:50.63 01:54:52.22 01:54:52.75 01:55:07.55 01:56:59.63 01:57:01.18 01:57:41.30 01:57:43.82 01:57:45.68 01:59:06.44 01:59:06.67 02:00:16.56 02:01:01.27 02:01:06.66 02:06:36.59 02:06:37.14 02:06:41.35 02:07:23.13 02:10:16.09 02:10:34.44 02:10:42.16 02:10:47.83 02:19:47.31 02:19:48.27 02:25:04.40 02:25:05.31 02:34:44.85 02:35:18.19 02:40:26.44 02:40:27.84 02:55:33.78 02:55:34.68 03:01:15.87 03:08:06.62 03:08:07.89 03:13:05.97 03:20:56.34 04:10:44.50

www.bike-prague.cz


SLOWMOTION POŘADÍ

TÝM

1 DÁMY NA KOLE 2 UTRŽENÍ ZE ŘETĚZU 3 SPARTAK HRDLOŘEZY 4 SLOTHS

www.bike-prague.cz

START JMÉNO ČÍSL. PŘÍJMENÍ 24 PROCHÁZKOVÁ MICHAELA 127 ŽÁČKOVÁ JANA 711 VNUKOVÁ JAROSLAVA 625 HLAVÁČOVÁ IVA 633 HRABAŇOVÁ HANA 257 PRSKAVCOVÁ MARCELA 264 KADLECOVÁ HANA 762 KOVÁŘOVÁ PETRA 758 MOLÍNOVÁ PETRA 1464 DOLEŽALOVÁ LENKA 1468 ŠIMONOVÁ JAROSLAVA 1482 HADAŠOVÁ BLANKA 1662 MĚKOTOVÁ IVANA 1274 ZAJACOVA ZUZANA 1749 POLÍVKOVÁ KÁJA 291 POLÍVKA PETR 146 FLAŠAROVÁ NIKOL 675 FLAŠAROVÁ KAROLÍNA 1693 HYKEŠOVÁ ANNA 1723 TLACH DAVID 1424 KOČKA MARTIN 279 ERNEST JIRI 827 HYNEK PAVEL 148 MADEJ TOMÁŠ 233 VLÁČIL JAN 691 JUNGMAN FRANTIŠEK 119 JUN TOMÁŠ 720 BLAŽEK MICHAL 128 KOUBÍK JAN 730 HAJNÍK FILIP 131 STANĚK JIŘÍ 705 KRYL LUKÁŠ 698 ŠPELINA DUŠAN 1516 SAMEK TOMÁŠ 1586 LEHOVEC TOMÁŠ 1532 VESELÝ JAN 1646 VOHÁNKA FERDINAND 1645 VOHÁNKA FRANTIŠEK 1418 VNOUČEK KAREL 1430 ŠIRLO MICHAL 1429 KOČANDRLE DAVID 1531 JIRKA PETR 1417 RYŠAVÝ PETR 1342 KLOUDA VÁCLAV 1419 STRAKA MARTIN 1566 LEAMER JEFF 1567 BENKOVITZ ANDY 1533 RINGELHÁN RUDA 1694 JURKE PAVEL

ROK NAR

POŘ. KAT

1978 26 1967 67 1951 281 1961 305 1966 402 1965 62 1959 178 1973 181 1973 313 1979 586 1956 587 1964 593 1966 419 1964 420 1964 423 1963 424 1991 91 1989 342 1984 369 1981 400 1989 404 1972 21 1979 63 1982 73 1958 93 1982 103 1979 104 1979 129 1976 133 1972 150 1982 161 1988 189 1972 321 1975 368 1972 190 1976 277 1973 278 1994 324 1976 329 1969 377 1976 385 1977 388 1968 419 1966 462 1977 491 1963 568 1963 569 1971 572 1977 392

ČAS

CELKOVÝ ČAS

01:22:02.03 57:23:18.02 01:30:49.38 01:53:20.73 01:55:30.98 02:07:49.03 02:55:06.69 03:22:56.48 03:23:13.34 03:56:14.26 04:06:25.56 04:06:26.46 04:31:48.12 05:28:51.09 05:29:02.79 05:30:39.08 05:43:02.00 01:35:16.00 52:37:59.08 01:59:59.66 02:03:44.28 02:07:24.05 02:07:52.18 02:41:10.90 02:55:17.04 02:59:06.03 03:05:25.56 03:08:32.35 03:08:58.08 03:13:47.19 03:14:03.73 03:18:33.52 03:19:59.13 03:25:29.97 03:59:25.97 04:13:53.44 01:44:19.53 32:19:53.05 01:53:01.23 01:53:05.11 01:58:10.22 01:58:53.69 02:04:33.53 02:05:11.87 02:05:36.61 02:09:48.97 02:17:57.65 02:27:50.02 03:11:53.05 03:11:58.44 03:17:33.13 02:05:59.39 32:15:10.84

ZTRÁTA

19:14:42.94

22:56:36.97

22:51:53.18


SLOWMOTION POŘADÍ

TÝM

5 WWW.COREX.CZ 6 SSM - SUPER SLOW MOTION 7 FD SERVIS PRAHA 8 KLOKANI 9 EUROP ASSISTANCE 10 DUOTECH S.R.O. 11 LIVESPORT S.R.O. 12 FALCONS ŽIŽKOV 13 JEREMI TEAM 14 WOLFÍCI

START JMÉNO ČÍSL. PŘÍJMENÍ 1466 RAJMON MATĚJ 1520 RYS TOMÁŠ 1230 KNOTT JAKUB 1400 BÁRTFAY TOMÁŠ 1398 PALEČEK JAROMÍR 1421 POČÁROVSKÝ MICHAL 1413 BENDA JAROSLAV 1465 SLEBODNÍK VLADIMÍR 1458 SVOBODA JOSEF 1473 LOUDA STANISLAV 1452 NOVÁK MARTIN 1461 ZÍTKA JIŘÍ 1469 ŠATALA VLADIMÍR 1449 VEJVODA JOSEF 648 VALDAUF JAROSLAV 1211 ŠTROS DAVID 1231 ŠTROS OTA 1374 ČEŠPIVO JAN 1375 ČEŠPIVO TOMÁŠ 1246 ŠTROSOVÁ ALICE 655 PROČKE MICHAL 1216 JIRKŮ JIŘÍ 660 KRÁLÍK MARTIN 765 VOBOŘIL JAN 1228 ŽÁK JIŘÍ 653 ŠMOLCNOPOVÁ IRENA 1344 KOSEK LEOŠ 1623 MAŠEK DAVID 1523 VOBOŘIL ZDENĚK 775 RENDL VÍT 824 VOLF TOMÁŠ 782 STARÝ RADEK 1651 KRATOCHVÍL TOMÁŠ 1534 PŘEROST ZDENĚK 25 WAIT DAVID 1541 DRÁBEK VÁCLAV 1625 KŠÁRA MARTIN 716 EGERT MICHAL 1624 MUŽÍK JAN 1588 FUCHS VLADIMÍR 22 ČERNÝ PETRR 197 KALINA PAVEL 1202 FALCNÍK JIŘÍ 718 KERNER PETR 1350 VESTFÁL JIŘÍ 714 KŘÍŽ RADEK 1306 KRÁTKÝ MICHAL 1336 ŠTOLLMANN JAKUB 1325 KUCHAR RICHARD 1298 HAVLÍČEK BOHUMIL 1595 MILABERSKÝ TOMÁŠ 1530 KRUZIK TOMAS 1676 HORÁK MICHAL 1334 JONÁŠ VOJTĚCH 686 JANSOVÁ GABRIELA 1323 KÁŇA JAROSLAV 647 FIŠEROVÁ DANIELA

ROK NAR

POŘ. KAT

1990 269 1981 288 1973 349 1986 371 1973 372 1977 390 1987 418 1979 379 1981 91 1977 120 1972 224 1982 280 1964 308 1957 388 1990 146 2000 556 1965 557 1956 562 2000 563 1970 564 1979 414 1961 176 1970 322 1985 387 1978 443 1971 463 1974 465 1973 475 1960 522 1973 273 1983 359 1974 371 1986 406 1984 420 1979 421 1985 165 1984 553 1988 143 1976 574 1975 318 1975 78 1966 247 1976 317 1973 350 1982 423 1971 455 1985 104 1991 382 1986 540 1988 560 1987 501 1986 504 1977 506 1990 159 1990 297 1983 235 1975 459

ČAS

CELKOVÝ ČAS

03:43:48.60 03:49:07.05 04:06:26.90 04:16:31.57 04:16:32.35 04:32:15.50 05:24:29.48 02:04:54.86 24:03:54.13 03:04:26.80 03:12:21.95 03:30:44.19 03:45:53.13 03:53:59.85 04:31:33.35 01:40:42.39 22:31:28.29 03:05:42.41 03:05:44.00 03:08:33.08 03:08:35.60 03:08:37.46 05:13:33.35 01:43:11.68 17:36:05.85 01:57:58.48 02:05:30.53 02:14:08.16 02:18:22.23 02:18:38.27 02:21:37.11 02:36:39.39 01:52:40.54 15:47:15.30 02:02:08.04 02:03:52.89 02:07:54.50 02:09:57.27 02:09:58.19 03:20:43.87 03:04:07.93 13:40:48.97 03:16:48.46 03:21:07.87 03:58:44.71 01:32:52.78 11:46:46.83 01:49:34.17 01:56:48.55 02:00:50.82 02:10:02.67 02:16:37.84 01:37:23.53 09:40:16.36 02:04:58.88 02:50:02.54 03:07:51.41 02:30:53.85 07:34:26.31 02:31:41.65 02:31:50.81 01:41:52.82 07:10:06.54 01:54:31.75 03:33:41.97 02:17:37.53 07:09:05.47

ZTRÁTA

14:40:37.89

13:08:11.73

08:12:48.17

06:23:58.72

04:17:31.05

02:23:29.19

00:16:59.66

22:11:09.71

21:46:49.48

21:45:48.55

www.bike-prague.czSLOWMOTION/TANDEM POŘADÍ

TÝM

START JMÉNO ČÍSL. PŘÍJMENÍ

ROK NAR

POŘ. KAT

ČAS

CELKOVÝ ČAS

646 VLČEK PAVEL 1967 461 02:17:50.50 1386 SVOBODOVÁ VERONIKA 1977 513 02:33:37.44 15 ABSOLUTE ZERO 736 NOVÁK VLASTIMIL 1984 257 01:51:37.59 05:34:56.50 627 HALLA JAN 1988 258 01:51:38.84 620 SECHOVEC JAN 1979 259 01:51:40.07 16 HUŇOŠÍ 1515 SLOVAK MICHAL 1986 412 02:08:39.29 04:22:40.15 1517 SOBOTOVÁ MARTINA 1988 442 02:14:00.86

ZTRÁTA

20:11:39.52

18:59:23.87

TANDEM POŘADÍ

TÝM

1 ALSET RACING TEAM 1 2 LAWI-AUTHOR TEAM 3 ALSET RACING TEAM 2 4 BSK RACING 5 GENESIS INTERSPORT 6 MTJ RACING TEAM 7 FAVORIT MACHINE 8 KÁMO 9 KRÁTKÁ STŘELA

START JMÉNO ČÍSL. PŘÍJMENÍ 35 ŠIMÁNKOVÁ JANA 44 ŠUSTR LUKÁŠ 24 PROCHÁZKOVÁ MICHAELA 29 TONDR DAVID 1681 PUNČOCHÁŘOVÁ LUCIE 43 ŠŤASTNÝ JAN 210 NEDOROSTOVÁ TEREZA 17 KYNDL LUKÁŠ 104 ROZKOŠOVÁ VERONIKA 12 TRENDA FILIP 1684 KRETKOVÁ MICHAELA 1700 JUŘÍČEK TOMÁŠ 1573 ALEXOVÁ SIMONA 657 CHARVÁT MIROSLAV 1369 VERNEROVÁ MONIKA 156 VERNER KAMIL 1309 FORMANOVÁ DORA 622 KROULÍK JIŘÍ

ROK NAR

POŘ. KAT

1985 43 1984 9 1978 26 1979 18 1980 107 1985 8 1988 61 1993 39 1987 308 1995 23 1987 212 1981 250 1983 410 1976 247 1990 469 1995 246 1988 414 1988 295

ČAS

CELKOVÝ ČAS

01:26:11.63 03:55:57.25 02:29:45.62 01:22:02.03 03:59:56.64 02:37:54.61 01:37:46.35 04:07:30.76 02:29:44.41 01:29:58.19 04:16:25.33 02:46:27.14 01:55:51.05 04:37:16.02 02:41:24.97 01:47:07.24 05:25:54.59 03:38:47.35 02:08:24.29 05:46:18.19 03:37:53.90 02:20:25.00 05:58:01.16 03:37:36.16 02:09:08.70 05:59:15.60 03:50:06.90

ZTRÁTA

00:03:59.39 00:11:33.51 00:20:28.08 00:41:18.77 01:29:57.34 01:50:20.94 02:02:03.91 02:03:18.35

www.bike-prague.czDĚTSKÉ ZÁVODY Benjamínci POŘ.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

START. ČÍSLO 174 146 173 68 82 95 168 130 60 159 73 87 42 23 29 112 24 154 171 138 157 167 16 44 160 13 91 94 88 127 61 36 35 67 99 2 111 162 28 142 20 115 133 98 117 84 71

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ STÁT KAT. NAR.

KOTEK KAREL PŇOVSKÝ SEBASTIAN DRÁBKOVÁ NELA PODEŠVA PATRIK FRČEK DOMINIK ŠVEHLÍKOVÁ AGÁTA WOLLNER FILIP TŘEŠNAKOVA VERONIKA ONDROUSKOVA ZUZANA SOUČEK METODĚJ KRÁL TOMÁŠ KRAL MAXMILIAN VOLF ALBERT KREJČÍKOVÁ AMÁLKA SCHMIEDER BRUNO HORŇÁK RICHARD BRZKOVÁ NELA KRÁLÍK TOMÁŠ MRÁZEK RICHARD VYROUBAL VIKTOR ČERNÁ VIKTORIE TÁBORSKÁ JULIE DICKER TOBY HACHLE VOJTĚCH MIHALČIN JAKUB BRABCOVÁ ELIANA HROUDOVÁ SIMONA ŠOTKOVÁ ERIKA VOZÁROVÁ NELA PUR PETR ONDROUŠEK JAKUB HARTINGER ELIJAH CHLAPEC DANIEL ZVONÍČKOVÁ HANA KOS MICHAEL KOTLÍN FRANTIŠEK VAJSEJTLOVÁ TEREZA KRATOCHVÍL JIŘÍ SIKA MAREK DIALLO SAIDOU KŘÍŽ RADEK URAZANEVA AMELIA NACHÁZEL MATĚJ KOSOVÂ VERONIKA HOUŠKA LUKÁŠ BENEŠOVÁ VERONIKA SVOBODOVÁ KAROLÍNA

2011 2011 2015 2011 2011 2011 2012 2012 2011 2011 2012 2011 2011 2012 2011 2011 2011 2013 2013 2011 2013 2011 2011 2012 2012 2011 2011 2012 2011 2013 2012 2012 2013 2013 2012 2012 2013 2012 2013 2011 2013 2011 2014 2013 2013 2012 2012

BB RACING ČERČANY PRAHA 8 - DOLNÍ CHABRY BB RACING ČERČANY ČERČANY PRAHA 4 PRAHA 6 PRAHA 5 BEZ TÝMU AZK PRAHA BBT-LIBICE PRAHA KLADNO SEZEMICE ZFP GROUP PRAHA 5 ELEVEN MERCEDES MITAS TOYOTA DOLÁK PRAHA 6 PRAHA PRAHA PRAHA TREBOHOSTICE PRAHA 5 PRAHA 5 BIKEMARAST PRAHA 4 BENEŠOV PRAHA PRAHA 13 AZK PRAHA 5 PRAHA 4 PRAHA 5 PRAHA PRAHA 6 PRAHA 4 - PRAHA 4 PRAHA DUOTECH PRAHA JIRNY PRAHA PRAHA 5 PRAHA VYSOKÝ ÚJEZD

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE RUS CZE CZE CZE CZE CZE

M M Z M M Z M Z Z M M M M Z M M Z M M M Z Z M M M Z Z Z Z M M M M Z M M Z M M M M Z M Z M Z Z

POŘ. KAT. 1 2 1 3 4 2 5 3 4 6 7 8 9 5 10 11 6 12 13 14 7 8 15 16 17 9 10 11 12 18 19 20 21 13 22 23 14 24 25 26 27 15 28 16 29 17 18

ČAS

ZTRÁTA

00:01:12.77 00:01:14.90 00:01:17.59 00:01:20.91 00:01:23.72 00:01:23.97 00:01:27.05 00:01:27.58 00:01:31.90 00:01:33.23 00:01:35.72 00:01:37.05 00:01:42.32 00:01:43.03 00:01:43.66 00:01:45.02 00:01:53.39 00:01:53.94 00:01:55.04 00:02:01.43 00:02:04.90 00:02:05.07 00:02:06.98 00:02:08.87 00:02:09.32 00:02:10.03 00:02:12.26 00:02:14.80 00:02:17.02 00:02:22.43 00:02:23.87 00:02:29.39 00:02:30.74 00:02:33.83 00:02:34.69 00:02:37.61 00:02:38.89 00:02:39.04 00:02:39.76 00:02:40.37 00:02:43.07 00:03:15.14 00:03:25.86 00:03:27.53 00:03:41.61 00:03:44.53 00:03:52.35

00:00:02.12 00:00:04.82 00:00:08.14 00:00:10.94 00:00:11.19 00:00:14.28 00:00:14.80 00:00:19.12 00:00:20.46 00:00:22.94 00:00:24.28 00:00:29.54 00:00:30.25 00:00:30.88 00:00:32.24 00:00:40.61 00:00:41.16 00:00:42.26 00:00:48.65 00:00:52.12 00:00:52.29 00:00:54.20 00:00:56.09 00:00:56.54 00:00:57.25 00:00:59.48 00:01:02.02 00:01:04.24 00:01:09.65 00:01:11.09 00:01:16.61 00:01:17.96 00:01:21.05 00:01:21.91 00:01:24.83 00:01:26.11 00:01:26.26 00:01:26.98 00:01:27.59 00:01:30.29 00:02:02.36 00:02:13.08 00:02:14.75 00:02:28.83 00:02:31.75 00:02:39.57

www.bike-prague.cz


pořadí – dětské závody

Benjamínci POŘ.

48 49 50 51 52 53 54

START. ČÍSLO 163 139 143 93 156 27 137

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ STÁT KAT. NAR.

STEINBACH RICHARD VYROUBAL LUKÁŠ TESAŘ MATYÁŠ JAN ŠOTEK MATĚJ CHVOJKOVÁ ALŽBĚTA KAŠKA TADEÁŠ GABRIELOVÁ LAURA

2013 2014 2013 2014 2013 2013 2013

PRAHA 5 - NIŽBOR BENEŠOV HRADEC KRÁLOVÉ JÍLOVÉ U PRAHY DVŮR KRÁLOVÉ - LEVÍN

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

M M M M Z M Z

POŘ. KAT. 30 31 32 33 19 34 20

ČAS

ZTRÁTA

00:04:18.42 00:04:35.54 00:04:45.57 00:04:51.29 00:05:04.79 00:05:22.75 00:07:34.69

00:03:05.64 00:03:22.76 00:03:32.79 00:03:38.51 00:03:52.01 00:04:09.97 00:06:21.91

ČAS

ZTRÁTA

00:01:26.73 00:01:29.76 00:01:36.57 00:01:37.66 00:01:37.91 00:01:40.62 00:01:42.77 00:01:46.63 00:01:48.25 00:01:49.16 00:01:49.83 00:01:54.67 00:01:54.88 00:01:54.99 00:01:59.69 00:02:01.79 00:02:04.08 00:02:05.14 00:02:06.66 00:02:07.39 00:02:08.49 00:02:10.09 00:02:14.08 00:02:17.29 00:02:18.91 00:02:21.00 00:02:22.49 00:02:23.94 00:02:29.92 00:02:30.56 00:02:32.33 00:02:34.50 00:02:35.60 00:02:38.51

00:00:03.04 00:00:09.84 00:00:10.94 00:00:11.18 00:00:13.89 00:00:16.04 00:00:19.90 00:00:21.52 00:00:22.43 00:00:23.10 00:00:27.94 00:00:28.15 00:00:28.26 00:00:32.96 00:00:35.06 00:00:37.35 00:00:38.41 00:00:39.93 00:00:40.66 00:00:41.76 00:00:43.36 00:00:47.35 00:00:50.56 00:00:52.18 00:00:54.27 00:00:55.76 00:00:57.21 00:01:03.19 00:01:03.83 00:01:05.60 00:01:07.77 00:01:08.87 00:01:11.78

Nejmladší žáci POŘ.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

START. ČÍSLO 110 129 136 92 158 22 74 80 12 170 50 40 43 176 113 169 100 165 107 54 57 39 70 172 33 149 119 78 3 155 178 66 118 75

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ STÁT KAT. NAR.

VAJSEJTL JAN TŘEŠNÁK JAN HAVLÍČEK ADAM RUDOLF MICHAL ČERNÝ ŠTĚPÁN KREJČÍKOVÁ ELIŠKA KRÁLOVÁ TEREZA SKŮČKOVÁ KLAUDIE ZAJÍČKOVÁ KATEŘINA MRÁZKOVÁ AGÁTA HARTINGER EVAN ŠIMONEK JÁCHYM VAGNER BOREK KOTEK KÁJA NOVOSADOVÁ VERA WOLLNEROVÁ LINDA DIMITROVOVÁ ANNIE RUBEŠ VOJTĚCH KRAJÍČEK VOJTĚCH ČERNOSTA JAKUB ALINA LUKÁŠ BOUAZRA MAYA SVOBODOVÁ KLÁRA ZEMAN JAKUB VOLF MARTIN MARVAN JIŘÍ ZELEŇÁK JAKUB WINZIGOVÁ ANNA VLČKOVÁ ADÉLA KRÁLÍK ADAM LAPÁČKOVÁ KRISTÝNA ZVONÍČEK JAN ZELEŇÁKOVÁ EMA TOLAR JAKUB

2009 PRAHA 4 2009 2010 2010 BENEŠOV 2009 PRAHA 2009 SEZEMICE 2009 BBT-LIBICE 2009 STARÁ HUŤ 2010 RAUL! 2009 PRAHA 6 2009 PRAHA 5 2009 HUSINEC-ŘEŽ 2010 LAZY PEDALS 2011 BB RACING ČERČANY 2009 NILFISK PRO CYCLING 2009 PRAHA 5 2010 PRAHA 2010 SVINAŘOV 2009 PRAHA 2009 ROUDNICE NAD LABEM 2009 VRBICE 2009 PRAHA 2009 VYSOKÝ ÚJEZD 2009 PRAHA 10 2009 KLADNO 2010 LITVÍNOV 2009 KŘENICE 2009 VELKÉ PŘÍLEPY 2009 OHROBEC 2009 TOYOTA DOLÁK 2009 SLANÝ 2010 PRAHA 5 2010 KŘENICE 2009 VELKÉ PŘÍLEPY

www.bike-prague.cz

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE

M6-7 M6-7 M6-7 M6-7 M6-7 Z6-7 Z6-7 Z6-7 Z6-7 Z6-7 M6-7 M6-7 M6-7 M6-7 Z6-7 Z6-7 Z6-7 M6-7 M6-7 M6-7 M6-7 Z6-7 Z6-7 M6-7 M6-7 M6-7 M6-7 Z6-7 Z6-7 M6-7 Z6-7 M6-7 Z6-7 M6-7

POŘ. KAT. 1 2 3 4 5 1 2 3 4 5 6 7 8 9 6 7 8 10 11 12 13 9 10 14 15 16 17 11 12 18 13 19 14 20


pořadí – dětské závody

Nejmladší žáci POŘ.

35 36 37 38 39 40 41 42

START. ČÍSLO 30 126 124 9 116 144 48 8

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ STÁT KAT. NAR.

SCHMIEDER BRUNÍK HRNČÍŘOVÁ SOFIE KOPPOVÁ DIANA PECKOVÁ VIKTORIE ANNA HOUŠKA MATYÁŠ ŠUSTR FRANTIŠEK HRADCOVÁ NELLA NIKL DOMINIK

2011 2010 2009 2010 2011 2010 2009 2010

ZFP GROUP PRAHA PRAHA 5 PRAHA PRAHA 5 PRAHA 5 DLACI MĚLNÍK

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

M6-7 Z6-7 Z6-7 Z6-7 M6-7 M6-7 Z6-7 M6-7

POŘ. KAT. 21 15 16 17 22 23 18 24

ČAS

ZTRÁTA

00:02:38.99 00:02:43.61 00:02:45.26 00:02:45.70 00:02:49.93 00:03:15.98 00:04:03.12 00:04:23.73

00:01:12.26 00:01:16.88 00:01:18.53 00:01:18.97 00:01:23.20 00:01:49.25 00:02:36.39 00:02:57.00

ČAS

ZTRÁTA

00:06:06.80 00:07:11.98 00:07:13.63 00:07:17.92 00:07:24.13 00:07:42.89 00:08:07.07 00:08:13.91 00:08:16.43 00:08:45.60 00:08:46.04 00:08:48.98 00:08:49.31 00:09:00.02 00:09:09.17 00:09:27.74 00:09:43.05 00:09:56.58 00:09:58.54 00:10:05.17 00:10:24.89 00:10:25.00 00:10:51.25 00:10:51.94 00:10:52.06 00:10:53.17 00:10:59.60 00:11:14.83 00:11:58.38 00:12:21.79 00:13:16.15 00:13:16.53

00:01:05.18 00:01:06.83 00:01:11.12 00:01:17.33 00:01:36.09 00:02:00.27 00:02:07.11 00:02:09.63 00:02:38.80 00:02:39.24 00:02:42.18 00:02:42.51 00:02:53.22 00:03:02.37 00:03:20.94 00:03:36.25 00:03:49.78 00:03:51.74 00:03:58.37 00:04:18.09 00:04:18.20 00:04:44.45 00:04:45.14 00:04:45.26 00:04:46.37 00:04:52.80 00:05:08.03 00:05:51.58 00:06:14.99 00:07:09.35 00:07:09.73

Mladší žáci POŘ.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

START. ČÍSLO 15 26 19 85 10 52 59 6 166 106 76 86 53 108 72 56 179 7 161 151 79 77 132 147 122 150 123 58 90 152 45 140

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ STÁT KAT. NAR.

CHVOJKA FILIP NAŇKO JAKUB SVOJŠE MICHAL KINDL PETR PECKA ŠTĚPÁN ALINA ADAM HUGO ONDROUSKOVA ADELA KHAML VOJTĚCH RUBEŠ ONDŘEJ KRAJÍČEK MATĚJ TOLAROVÁ MARIE DIMITROVOVÁ ELLEN HREJSA ADAM KOLENEC JAN FRČKOVÁ BEATA DOLEŽAL JAKUB MLÁDEK MATĚJ NIKLOVÁ VIKTORIE ROZSYPALOVÁ LILIANA HOLKOVÁ MICHAELA WINZIG JAN PIŠTĚK ŠIMON WAITOVÁ NATÁLIE HORŇÁK MATEJ KOMOROWSKA STELLA WILD JONÁŠ VOŘÍŠEK DENIS ČERVENÁ MARTINA HROUDA FILIP TOMCOVÁ ELLA ŠIMONKOVÁ EMMA DIALLO DAVID

2007 2008 2007 2008 2008 2007 2008 2007 2007 2008 2007 2008 2008 2008 2008 2008 2007 2007 2008 2008 2007 2008 2008 2008 2007 2008 2008 2008 2008 2007 2007 2008

NILFISK JUNIOR TEAM POCTA BIKEGALERY PRAHA 10 ČERNOŠICE PRAHA VRBICE AZK LIBEREC 4 SVINAŘOV PRAHA VELKÉ PŘÍLEPY PRAHA PRAHA 5 HOSTIVICE PRAHA 4 JÍLOVÉ U PRAHY PRAHA 5 - JINOVICE MĚLNÍK TJ SOKOL KRÁL. VINOHRADY PRAHA VELKÉ PŘÍLEPY PRAHA PRAHA 5 PRAHA PRAHA 10 PRAHA PRAHA 10 PRAHA 10 PRAHA 4 PRAHA HUSINEC-ŘEŽ PRAHA

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

M8-9 M8-9 M8-9 M8-9 M8-9 M8-9 Z8-9 M8-9 M8-9 M8-9 Z8-9 Z8-9 M8-9 M8-9 Z8-9 M8-9 M8-9 Z8-9 Z8-9 Z8-9 M8-9 M8-9 Z8-9 M8-9 Z8-9 M8-9 M8-9 Z8-9 M8-9 Z8-9 Z8-9 M8-9

POŘ. KAT. 1 2 3 4 5 6 1 7 8 9 2 3 10 11 4 12 13 5 6 7 14 15 8 16 9 17 18 10 19 11 12 20

www.bike-prague.cz


pořadí – dětské závody

Starší žáci POŘ.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

START. ČÍSLO 103 104 63 97 114 83 62 153 128 177 134 11 55 148 25 164 65 49 1 109 131 135 120 21 121 32 141 145

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ STÁT KAT. NAR.

KOTLÍKOVÁ ELIŠKA 2002 CK LOKO RAKOVNÍK KOTLÍKOVÁ ADÉLA 2005 CK LOKO RAKOVNÍK SAMEC MICHAL 2003 BIKE3000 JUNIOR TEAM SMETANOVÁ ANETA 2005 BEROUN ŠTIBINGR MARTIN 2006 SP KOLO LOAP SPECIALIZED CIMRMAN ADAM 2004 BEZ TÝMU ŠPIČKOVÁ ADÉLA 2003 BIKE3000 JUNIOR TEAM KRÝSL LUKÁŠ 2005 KLATOVY 4 TŘEŠŇÁK VÁCLAV 2005 KRAMEŠOVÁ MARIE 2006 BEZ TÝMU KRČA JAN 2003 PRAHA 5 PECKA KRYŠTOF 2006 PRAHA DOLEŽAL LUKÁŠ 2005 JÍLOVÉ U PRAHY ŠÍMA MARTIN 2005 PRAHA KERNER JOSEF 2005 ÚSTÍ NAD LABEM LACHMAN JINDŘICH 2006 PRAHA LANDOVSKÝ JAN 2005 PRAHA 5 KOLÁŘ VÍTEK 2003 PRAHA 10 PAVLÍČKOVÁ JOHANA 2006 SOBOTKA KOLENCOVÁ SÁRA 2006 HOSTIVICE MERC FRANTIŠEK RUDOLF 2005 DOLEŽALOVÁ BARBORA 2005 HNIZDIL FILIP 2006 PRAHA 6 SVOBODA VÁCLAV 2004 PRAHA 5 KOMOROWSKÁ SÁRA 2005 PRAHA 10 VOLFOVÁ ANNA 2006 KLADNO SVOBODOVÁ JULIE 2005 ŠUSTR BERNARD 2006

www.bike-prague.cz

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

Z12-14 Z10-11 M12-14 Z10-11 M10-11 M12-14 Z12-14 M10-11 M10-11 Z10-11 M12-14 M10-11 M10-11 M10-11 M10-11 M10-11 M10-11 M12-14 Z10-11 Z10-11 M10-11 Z10-11 M10-11 M12-14 Z10-11 Z10-11 Z10-11 M10-11

POŘ. KAT. 1 2 1 3 2 3 4 4 5 5 6 7 8 9 10 11 12 13 6 7 14 8 15 16 9 10 10 10

ČAS

ZTRÁTA

00:08:27.34 00:08:57.58 00:09:25.58 00:09:27.19 00:09:44.71 00:10:12.18 00:10:38.63 00:10:50.46 00:10:51.86 00:10:52.62 00:10:56.14 00:11:22.75 00:11:33.11 00:11:56.22 00:12:09.86 00:12:23.49 00:13:11.71 00:13:22.80 00:13:27.52 00:13:56.55 00:13:58.07 00:14:03.87 00:14:51.05 00:15:41.98 00:16:16.91 00:16:33.50 00:09:11.98 00:10:52.85

00:00:30.24 00:00:58.24 00:00:59.85 00:01:17.37 00:01:44.84 00:02:11.29 00:02:23.12 00:02:24.52 00:02:25.28 00:02:28.80 00:02:55.41 00:03:05.77 00:03:28.88 00:03:42.52 00:03:56.15 00:04:44.37 00:04:55.46 00:05:00.18 00:05:29.21 00:05:30.73 00:05:36.53 00:06:23.71 00:07:14.64 00:07:49.57 00:08:06.16 -1 KOLO -1 KOLOPraha, 2015

www.bike-prague.cz


Millions discover their favorite reads on issuu every month.

Give your content the digital home it deserves. Get it to any device in seconds.