ČEZ Bike Prague - Zpravodaj 2015

Page 1

VÝSLEDKOVÝ

13. 6. 2015, Praha – Galerie Butovice

www.bike-prague.cz


Začala jsem kvůli sobě, teď běhám i pro ostatní S mobilní aplikací od Nadace ČEZ pomáháte pohybem. Ať už s telefonem běháte, jezdíte na kole nebo chodíte na procházky, každá aktivita znamená body pro vámi vybraný projekt, který Nadace ČEZ finančně podpoří. Stáhněte si aplikaci

zdarma do svého telefonu.

www.pomahejpohybem.cz


LETOŠNÍ ČEZ BIKE PRAGUE SI ZAJELO REKORDNÍCH 1 724 ZÁVODNÍKŮ Vysoké teploty i pořádný slejvák, ale hlavně super atmosféra a perfektní výkony. To všechno byl letošní už 4. ročník ČEZ Bike Prague. Do největšího závodu horských kol v Praze se přihlásilo rekordních 1724 závodníků, z čehož bylo také 255 malých bikerů.

Závodníci si pochvalovali jak atmosféru závodu, tak značení na trati, ochotné pořadatele, kteří povzbuzovali na trati, a hlavně perfektní servis, který byl pro závodníky připraven v zázemí závodu. Na start se postavili závodníci, kteří pravidelně objíždějí ty největší bikové závody, ale i ti, pro které byl ČEZ Bike Prague úplně první závod v životě. O to víc je super, že se na závod závodníci vracejí a zároveň přicházejí i noví, pro které je kolo velkým koníčkem, ale zatím si nikdy neokusili atmosféru závodu. Poloviční trať si přijel vyzkoušet také český reprezentant v běhu na lyžích Dušan Kožíšek. Poprvé se na trati představil i herec Jiří Langmajer. Atmosféru závodu si vyzkoušela i trojice vítězek letošní České Miss Nikol Švantnerová,

Andrea Kalousová a Karolína Mališová společně s finalistkou z roku 2011 Andreou Kabickou. Zajímavou podívanou jsme mohli vidět i při souboji hokejistů ČEZ Motor České Budějovice, kteří se postavili Rytířům Kladno. ČEZ Bike Prague není jen o samotném závodě, ale i o nabitém doprovodném programu, který obohatil i několikanásobný mistr České republiky v trialu a držitel Guinessova rekordu Vlastislav Kabeláč Čiháček společně s vicemistrem ČR 2014 Michalem Budským se svojí skvělou trial show. Věříme, že jste si letošní závody užili a těšíme se na vás na startu i příští rok. Na viděnou v roce 2016.

www.bike-prague.cz


Z MĚSTA DO TERÉNU. Trať

ČEZ Bike Prague nabízí náročné sjezdy a brody, ale i pohodové úseky po širokých cestách bez technických libůstek. Vrcholem 65kilometrové trasy je výšlap na vysílač Cukrák.

www.bike-prague.cz


www.bike-prague.cz


SOLUTION 4.0 27,5” 27-RYCHLOSTÍ

Rám: Alu 6061 double butted, dropout 40 mm, vedení bovdenů vnitřkem, Kliky: Shimano Acera, Přesmykač: Shimano Acera, Vidlice: Suntour XCM-DS-RLO 27.5", 100mm, Měnič: 27-Gg. Shimano Deore XT Shadow, Řazení: Shimano Acera Rapidfire Plus, Brzdy: Shimano BR-M355 hydr. Disc 180mm, Náboje: Shimano Altus Centerlock, Ráfky: Araya DM-650 Alu DW, 32 děr, Pláště: Schwalbe Rapid Rob Kevlar, 27.5x 2.25", Hlavové složení: FSA N10, Semi- Integrated, Řidítka: Genesis Alu Riserbar OS, Sedlo: Genesis MTB, Hmotnost: 13,9 kg

místo 18 999,-

15 999,-

www.genesisbikes.cz


Generální partner

www.cez.cz

Hlavní partneři

Marketingový partner www.genesisbikes.cz

www.intersport.cz

www.raul.cz

Hlavní mediální partneři

www.vlp.cz/regionalni-deniky

www.ivelo.cz

www.expresfm.cz

www.ceskatelevize.cz

Partneři

www.pvk.cz

www.enervitcz.cz

www.galerie-butovice.cz

Mediální partneři

www.mtbs.cz

www.ivelo.cz

www.kamsdetmi.com

www.outfanatic.com

www.damynakole.cz

www.mtbiker.sk

www.zazabavou.cz

Oficiální dodavatelé

www.tkf.cz

www.jatomifitness.cz

www.svet-zabavy-praha.cz

www.johnnyservis.cz

Součást série

www.inter-mountain-series.eu/

www.hafikov.cz

www.us-bar.cz

www.palestra.cz

www.save-id.cz

www.nilfisk.cz/

www.marykay.cz/ vlastaremisova

www.saunia.cz

www.corny.cz

Patroni

www.praha5.cz

www.praha13.cz

www.bike-prague.cz


ČEZ BIKE PRAGUE OVLÁDL ONDŘEJ FOJTÍK Ondřej Fojtík nenechal nic náhodě a při svém debutu vyhrál čtvrtý ročník ČEZ Bike Prague, když své soupeře nechal daleko za sebou. Mezi ženami byla nejrychlejší Anna Šmídová.

„Odjel jsem hned na začátku, šedesát kilometrů jsem jel sám a udělal jsem si to tedy hodně těžké,“ řekl v cíli vítězný Ondřej Fojtík. „Celou dobu jsem čekal, že mě dotáhne brácha a pojedeme spolu, ale ten nejel, tak jsem do toho trošku šlápnul. A vlastně nějakých 20 kilometrů jsem jel úplně sám, což je fakt dlouho. Asi hodinu jsem za sebou ještě další závodníky viděl, ale když jsem jim pak ujel, tak jsem si říkal, že už bych to mohl udržet a povedlo se.“

S velkým náskokem do cíle dorazila také Anna Šmídová. „Trasa byla super, jenom mohlo být ze začátku více kopců, aby to bylo trošku vyrovnané. Bylo dobře, že začalo pršet, alespoň jsem se trošku zchladila. Na druhou stranu pak byl mokrý terén a začalo to klouzat. Jsem ráda, že jsem ČEZ Bike Prague jela, sedlo mi to do kalendáře a navíc i trasa mi vyhovuje do tréninku,“ hodnotila. Poloviční trať si přijel vyzkoušet také český reprezentant na běžkách Dušan Kožíšek, který si odjel svůj druhý letošní závod. Skončil desátý. Vyhrál naopak Jan Písař, který využil unikátnosti ČEZ Bike Prague a délku trati si zvolil až v průběhu závodu. „Vzhledem k tomu, jaké bylo dnes horko, jsem využil volby až přímo na trati a rozhodl jsem se pro kratší variantu, abych se zbytečně netrápil. Je super, že tu taková možnost je. Byl jsem tady už loni, závod se mi moc líbil, takže jsem si ho chtěl zajet i letos. Z vítězství mám radost,“ řekl Písař. Trať, která před letošním ročníkem nedoznala žádné změny, se líbila nejrychlejší ženě Janě Šimánkové. „Bylo to skvělé jako každý rok. Celkově se mi líbí hlavně ty terénní úseky, především před brodem,“ uvedla v cíli.

Anna Šmídová rozhodně

nejela na čistotu. Letos byla na trati ČEZ Bike Prague naprosto suverénní a vyhrála závod na 65 km se sedmiminutovým náskokem.

www.bike-prague.cz


VÍTĚZ ONDŘEJ FOJTÍK: S BRÁCHOU SI POMÁHÁME, I KDYŽ JSME KAŽDÝ Z JINÉHO TÝMU Ondřej Fojtík si zajel ČEZ Bike Prague poprvé a rovnou vyhrál dlouhou trať. Ve skutečnosti si zajel spíše „one man show“, všem závodníkům ujel a skoro 20 kilometrů jel úplně sám. Druhý Marek Rauchfuss za ním dojel do cíle až po necelých čtyřech minutách. ,,Celou dobu jsem čekal, že mě dotáhne brácha a pojedeme spolu, ale nejel, tak jsem do toho trošku šlápnul,“ řekl v cíli. Jak jste si užil závod? Byl pro vás terén obtížný? Bylo to pro mě hodně těžký. To, že jsem dojel, nechci říct, že je štěstí, ale spíš souhra náhod. Každopádně se mi jelo dobře a skromně můžu říct, že můj výkon byl hodně dobrý. Byla na trase nějaká velmi obtížná místa? Hodně nebezpečná byla část, kde jsme se sjížděli s bikery z kratší trasy. Místy se jede po úzké cestičce, kde se nedá vůbec předjíždět.

Máte před závodem Saltzkammergut Trophy, na který se připravujete. Jak bude do startu vypadat váš trénink? Je to hlavně o té rovnováze, najet co nejvíce kilometrů, ale zároveň zůstat relativně odpočinutý a psychicky se na závody těšit. Hlavně najet co nejvíc kilometrů, ideálně 700 – 900 týdně, a zároveň zregenerovat, abych mohl jet zase další víkend naplno. Saltzkammergut pro mě bude obrovská výzva. Chystám se na trasu 211 km a hlavně obhájit vítězství z roku 2012.

Do cíle jste dorazil s velkým náskokem a hlavně jste jel téměř celý závod sám. Chyběla vám konkurence? Na start závodu se postavil i váš bratr a ani ten vás nestihl dojet. To se nedá říct, že jsem neměl konkurenci. S bráchou si dokážeme pomoci, i když jsme každý z jiného týmu. Kdyby zaútočil ze začátku on a já zůstal vzadu, už bych ho nestihl a mohl vyhrát klidně on. Celou dobu jsem ale čekal, že mě dotáhne a pojedeme spolu, ale nejel, tak jsem do toho trošku šlápnul. A vlastně nějakých 20 kilometrů jsem jel úplně sám, což je fakt dlouho. Asi hodinu jsem za sebou ještě další závodníky viděl, ale když jsem jim pak ujel, tak jsem si říkal, že už bych to mohl udržet, a povedlo se.

ONDŘEJ FOJTÍK byl

letos na trati ČEZ Bike Prague naprosto suverénní a vyhrál závod na 65 km.

www.bike-prague.cz


RÁDIO, KTERÉ SE NESTYDÍŠ POSLOUCHAT

90,3 FM www.expresfm.cz


JIŘÍ LANGMAJER: KDY JE PŘÍŠTÍ ROČNÍK? MUSÍM JET ZASE!

TAHCUOLSOP ŠÍDYTSEN ES ÉRETK ,OIDÁR

Na start letošního 4. ročníku se postavil i herec Jiří Langmajer. Závod si jel hlavně na pohodu, ale i tak si ho užil na plné pecky. ,,Kdy je příští ročník? Pojedu určitě znovu,“ řekl v cíli.

Už ze začátku byl Jiří Langmajer rozhodnutý pro kratší trasu. ,,Kdybych jel loni, určitě bych jel tu delší, to jsem měl pořádně natrénováno. Letos jsem měl hodně točení, takže jsem toho zatím moc nenajezdil,“ říkal už před závodem herec. ,,Jelo se mi parádně, super trasa, i když některá místa byla opravu nebezpečná a viděl jsem pár pádů. Holt občas se objevují na závodech šílenci, kteří nekoukají vlevo vpravo a ohrožují pak ostatní.“ Jiří Langmajer dojel nakonec na 284. místě ze zhruba 1 400 dospělých závodníků s výsledným časem 2:06:58, což je vzhledem k tomu, že ani neplánoval závodit, super výkon. V cíli byl pár minut a už se ptal pořadatelů na termín příštího ročníku. A jak je nakonec spokojen se svým výkonem? „Já jsem spokojen, jel jsem si závod hlavně na pohodu, rozhodně jsem neplánoval závodit. Pokusím se příští rok zamakat a zkusím těch 65 km,“ řekl v cíli Jiří Langmajer.

MF 3,09 zc.mfserpxe.www

www.bike-prague.cz


WWW.FACEBOOK.COM/BIKEPRAGUE ČEZ BIKE PRAGUE SE LÍBIL Děkujeme za všechny ohlasy, které jste nám poslali na Facebooku. Největší odměnou po měsících příprav závodu je právě to, že jste byli spokojení. Všechny ohlasy jsme umístili na tuto stránku a nevypustili jsme ani jeden jediný. Děkujeme za všechny, je to pro nás obrovská motivace do další práce.

www.bike-prague.cz


www.bike-prague.czMALÍ BIKEŘI UKÁZALI, CO V NICH JE! Co by to bylo za závody, kdyby na nich chybělo dětské klání! A nejinak tomu bylo na 4. ročníku ČEZ Bike Prague. Letos se nám předvedlo neuvěřitelných 255 dětských závodníků. Malí špunti předváděli souboje tu sami se sebou, tu s kolem, tu se soupeři. U dětských závodů ale tolik na výsledku nezáleží. Důležitá je radost z pohybu a možnost si zažít atmosféru závodu!

www.bike-prague.czwww.bike-prague.cz


MOTOR A RYTÍŘI KLADNO ZAHODILI HOKEJKY A VRHLI SE NA ČEZ BIKE PRAGUE Hokejisté týmů Rytíři Kladno a ČEZ Motor České Budějovice tentokrát vyměnili hokejky za kola a postavili se proti sobě na závodě horských kol ČEZ Bike Prague!

Rytířům už od začátku štěstí nepřálo. Vyhlášeného cyklistu Jakuba Strnada nepustila na start viróza, Daniela Kružíka zase zradilo kolo, když mu v průjezdu brodem spadl řetěz. Kompletních 35 kilometrů tak z kladenských hokejistů zdolali jen Tomáš Redlich s Michalem Gutwaldem na 43. a 44. příčce z celkem téměř 700 závodníků! Jihočeši už před startem sportovně přistoupili k vyškrtnutí času jednoho ze svých závodníků, aby vypárovali nemocného Strnada. To ovšem kvůli defektu Kružíka ani nebylo potřeba.

A aby se před závodem pořádně vyhecovali, domluvili se na sázce! ,,Prohraný tým pogratuluje vítězům v dresech protivníka a ještě je pozve na pivo,“ znělo ještě před závodem. Oslabení Rytíři ale neměli na Motor šanci, a tak se Jihočeši radují z vítězství.

www.bike-prague.cz

„K tomu není, co říct. Měl jsem deset kilometrů do cíle a jasný náskok nad Budějovicemi. Museli jsme přebrodit potok a když jsem chtěl šlápnout, tak kouknu a řetěz na zemi. Jinak bych dojel s našima, celý závod jsme jeli společně,“ hlásil po závodě na klubovém Facebooku Rytířů nešťastný Daniel Kružík. „Dane, já vím, ale občas


je potřeba svést vinu na něco jiného. Zřejmě špatné kolo,“ utahoval si z něj spoluhráč Jan Dalecký. Nejlépe ze všech hokejistů skončil favorit Motoru Lukáš Kříž na 25. místě. „Upřímně jsem nic takového nečekal. Náš tým vystartoval až v řadách někde kolem čísel 400, tak jsem si spíše říkal, že když se budu pohybovat do tří set a vůbec dojedu, tak budu spokojený. Když se teď na to ale koukám zpětně, tak mě mrzí, že jsme nevystartovali víc vpředu, mohlo z toho být ještě lepší umístění,“ hodnotil svůj výkon Lukáš Kříž. Pro většinu hokejistů a také pro budějovického obránce to byla závodní biková premiéra. „Byl to můj úplně první závod ještě ke všemu na horském

kole, na kterém jsem tak čtyři roky neseděl. Ale musím říct, že mě to skutečně nadchlo a rád bych si vyzkoušel ještě nějaký závod. Atmosféra byla na ČEZ Bike Prague super.“ Spoluhráči dojeli až několik minut po Křížovi. Martin Záhora dojel na 79. místě, Josef Mikyska skončil 84. a Dušan Žovinec dojel na 154. místě i přes to, že trať už znal. Závod absolvoval s hokejovou Spartou už před dvěma lety. Vítězný Motor si tak užil na pódiu chvilku slávy, kdy jim Kladeňáci přáli a předávali ceny v jejich vlastních dresech. I přes prohru si ale Rytíři závod velmi užili. „Trať byla nádherná, závod špičkově připravený a opravdu jsme si to užili. Určitě bychom chtěli jet příští rok znovu,“ vzkázali Rytíři organizátorům.

www.bike-prague.cz


NA ČEZ BIKE PRAGUE DORAZIL I NĚMECKÝ ZÁVODNÍK WOLFGANG BONAVENTURA Loni se německý závodník Wolfgang Bonaventura účastnil závodu poprvé. Natolik si ho užil, že se letos objevil znovu. Na ČEZ Bike Prague dorazil až z Heidelbergu.

Odkud jste přijel na ČEZ Bike Prague? Přijel jsem z Německa z Heidelbergu, což je zhruba 510 kilometrů od Prahy. Jel jsem na závod s kamarády asi 5 hodin autem. A užili jsme si jak závod, tak i úžasné 3 dny v Praze. Jel jste letos ČEZ Bike Prague poprvé? Nene, už jsem jel loni. Vybral jsem si 65km trasu a skončil jsem s časem 03:46:39 na 289. místě. A jak jste si vedl letos? Letos jsem si zajel kratší trasu, kterou jsem si zajel za 1:42:43 a skončil jsem na 105. místě, takže za mě super. Tentokrát jste si na dlouhou trasu netroufl? Chtěl jsem si zajet opět tu delší, ale kvůli horku jsem se nakonec rozhodl pro kratší variantu. Navíc jsem viděl ty bouřkové mraky, tak jsem to nechtěl riskovat. A jak jste si užil letošní závod? Skvělé, perfektní organizace, a jako závodník jsem měl špičkový servis. Oceňuju hlavně přátelské pořadatele. Češi jsou pohodoví lidé. Připravoval jste se nějak speciálně na ČEZ Bike Prague? Nijak zvlášť ne. Trénuju po celý rok. Účastním se také mnoha dalších závodů a některé německé i pořádám. Například Gäsbock Marathon, takže jestli si chcete zajet závod v Německu, určitě dorazte.

www.bike-prague.cz


Lem O K z IČE lem vo

015 3/2 č 64 K 9€ 3,4

AvýVcA h M ŠU uzo

NOS

o po novištích noc

s ko

CYKLISTICKÝ

6/2015

ří omo třed mS í n d o vých sí ve poča n e t kvě

ka Blan elem n u t da lojíz ■ cyk

ČASOPIS ⁄ TE STY TRASY TR

ÉNINK LIDÉ

6

2015

4

ASICE ČTYŘI OSTROVY, ČTY ŘI ETAPY

5 3/20ě1ten kv

LISTIKY NÍ CYK IČ N IL S ASOPIS

www.5

3x11.c

z

ry lid

unik obátní chorvatský MTB závod é l ik Kost

VODA e áviW n H i I d S K n Y a k S í t chu KOMÁŘI s pří ZAVÍ, SKOTSK O, AZORY PŘE TRÉNOVÁN

SV RPORUBAIX

Í BIKEŘI NA KL

Zan

O KOUCZHL

ecko

LN IČ PI S SI

BRDY, POSÁ

KL IS NÍ CY

TI KY

R A B Y T Š KLEPE LNOU

www.iVelo.cz

53x11

ČA SO

E NA PEK BRÁNU

nenapodobite kouzlo skotsk lné ých trailů

G H

a kole chat n vně dý nink jak sprá tervalový tré lů 9 771213 113009 í in ge n h iv c z ý n k inte ergetic pláště? n e í it ž vyu , nebo galusky

Kö VORY opold ROZHO avardauskas Le as N

e Voso

riann nig Ma

ředpla

titelé 78

13 9 7712

K Colnago

89 Kč/4,29 €

TIPY

98 Kč (p

Rocky Moun Canno

NA TRAILU:

Něm

Ramun

ETAPY e STROVY cO

ídel

hs skýc

Kč) 4,8

06

jjak

y BIKEŘI JEDO to dopadne,, když U SILNIČNÍ K am LAS

9€

03

113047

cyklistické časopisy

VŠE CO CHCETE VĚDĚT O CYKLISTICE www.iVelo.cz


DUŠAN KOŽÍŠEK: JSEM RÁD, ŽE JSEM SE OPROTI LOŇSKU ZLEPŠIL Reprezentant v běhu na lyžích, Dušan Kožíšek, rozhodně není na ČEZ Bike Prague nováčkem. Letos si navíc oproti loňskému ročníku vylepšil své skóre, kratší 35kilometrovou distanci zajel za čas 01:20:43, čímž stáhnul o minutu svůj výsledný čas. Závod jste nejel poprvé, jak jste spokojen se svým výkonem, když to srovnáte s loňskem? Loni jste byl 8., letos 10. Tak to koukám, že jsem si pohoršil, to jsem tedy pohoršen (smích). Ne, já jsem spokojen. Když jsem se podíval na svůj čas, tak jsem se o minutu oproti loňskému ročníku zlepšil. Letos byla na trati také větší konkurence, takže jsem rozhodně spokojený s tím, jak jsem si závod zajel. Jak jste si letošní závod užil? Super. Měli jsme na trase ženou Janou Šimánkovou. a pak jsem zase ujel já ji. o víc než loni, takže jsem

zajímavý souboj s první Nejdřív dojela ona mě Nakonec jsem jí porazil se musel určitě zlepšit.

Vychutnal jste si některá místa na trati? Užil jsem si hlavně brody a celkově se mi jelo fakt dobře. V první půlce jsem si dával hodně do těla, pak se to roztrhalo, takže jsem jel s nějakou skupinkou. Jana Šimánková mě dojela ve chvíli, kdy se na 19. kilometru rozdělovala trať. Ale hned potom jsem jí i skupince odjel. Ale musím říct, že mi dalo zabrat počasí. Chvílemi bylo horko jak v sauně, ale na rovinkách, kde foukal vítr, už to bylo o mnoho příjemnější. Měl jste před startem závodu nějaký cíl, který chcete splnit? Pro mě je hlavně důležité ve zdraví dojet. Hned ze začátku jsem viděl dva pády rovnou na asfaltu, takže toho se snažím vyvarovat. To je pro mě hlavní priorita.

www.bike-prague.cz


www.bike-prague.cz


www.enervit.cz


pořadí ženy, muži – 65 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

FOJTÍK ONDŘEJ RAUCHFUSS MAREK ŠŤASTNÝ JAN KOHOUTEK MICHAL ČERNÝ MILAN NOVOSAD DAVID JANOČKO JÁN HENDRICH ZDENĚK HRUŠKA JAN ŠUSER VÁCLAV SEIDEL DAVID HOFMAN LUKÁŠ ŠIMO DUŠAN ŽÁKOVSKÝ MAREK ČERNÝ JOSEF HVOLKA PETR INGRIŠ PATRIK HAJNÝ MARTIN VESELÝ JIŘÍ ŠOLC RADEK ROZEHNAL MICHAL GRIM TOMÁŠ TŮMA RADEK ŠMÍDOVÁ ANNA KAFKA LIBOR ČERMÁK TOMÁŠ STEHLÍK MAREK KOŘÁN JAKUB ROUHA TOMÁŠ TONDR DAVID ZELENKA JAROSLAV GUTZEIT BLAKE HULEJ MIROSLAV MUSIL LADISLAV CELERIN IVAN SLAVÍČEK MAREK KAVKA PAVEL ČERNÁ ŠÁRKA NÝVLT MARTIN DVOŘÁK MIROSLAV HUBÁČEK LIBOR LEJSKA MARTIN KIDORA JAN MARTINEK JAROMIR PROTIVA TOMÁŠ KOLÁŘ JAN KOROS STANDA

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 31 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 44 46 47

61 1213 3 83 840 6 92 1339 2 82 1358 5 1106 1137 671 1343 19 111 1323 1257 112 771 1414 106 10 27 751 28 1390 116 8 499 1079 138 13 1287 136 843 143 924 1373 29 1228 21 1326 782 98

ROK KAT. NAR.

77 90 85 87 78 75 70 81 75 87 89 91 81 72 77 75 74 86 79 85 70 70 76 89 79 90 82 87 81 79 80 95 64 67 63 90 76 85 82 81 62 81 81 74 84 80 84

M40 M40 M40 M40 M40 M50 M50 M40 M50 M40 M40 M40 M40 M50 M40 M50 M50 M40 M40 M40 M50 M50 M40 Z40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M60 M50 M60 M40 M40 Z40 M40 M40 M60 M40 M40 M50 M40 M40 M40

POŘ. KAT.

1 2 3 4 5 1 2 6 3 7 8 9 10 4 11 5 6 12 13 14 7 8 15 1 16 17 18 19 20 21 22 22 1 9 2 24 25 2 26 27 3 28 29 10 30 31 32

TÝM

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

FORCE KCK ZLÍN KELLYS BIKERANCH ALSET RACING TEAM KELLYS BIKE RANCH TEAM SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍ NILFISK ALTO PRO CYCLING SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍ INTERSPORT --- BTK EURO BIKE PRAHA - AWI RSC 93 MARIENBERG / TEAM SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍ ŠPORTOVÝ KLUB TODOS --- MTB NEŽICHOV --- EPIC NÝŘANY CYKLOTRENINK.COM --- CYKLOTRENINK.COM IVELO.CZ EXIT TEAM --- NILFISK ALTO PRO CYCLING --- BIKE TUNING RUDNÁ --- ALLRAINING.CZ --- LAWI SEVERNÍ VĚTRY --- STAMI RK S.R.O. KBELY CYCLING TEAM VODAFONE ČR KELLYS BIKERANCH TEAM --- SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍ OUTFANATIC.COM DRAVECBIKERACINGTEAM --- --- ALLTRAINING.CZ NILFISKALTO PROCYCLING EKONOM PRAHA OUTDOOR --- NILFISK ALTO PRO CYCLING

0:32:15.2 0:32:55.3 0:33:39.7 0:35:02.7 0:34:59.9 0:34:57.2 0:34:58.8 0:33:39.7 0:34:57.2 0:35:03.0 0:35:49.9 0:33:41.7 0:36:35.5 0:37:25.6 0:39:01.4 0:36:30.7 0:37:25.9 0:38:33.7 0:38:01.8 0:38:39.9 0:38:27.2 0:37:59.0 0:38:09.9 0:38:10.9 0:36:22.3 0:39:03.8 0:40:06.2 0:38:22.9 0:41:24.2 0:38:43.8 0:38:18.5 0:35:22.1 0:39:41.0 0:38:51.1 0:38:57.3 0:39:59.3 0:38:02.0 0:38:16.1 0:39:54.1 0:42:38.9 0:41:27.4 0:40:18.3 0:39:10.0 0:39:22.1 0:43:43.5 0:42:28.0 0:35:02.9

1:39:09.6 1:44:11.9 1:44:08.3 1:48:54.1 1:48:50.9 1:48:06.2 1:49:33.3 1:51:43.8 1:51:43.8 1:49:36.1 1:53:51.9 1:50:05.1 1:55:30.7 1:55:27.7 1:59:04.4 1:57:09.7 1:57:49.5 1:59:46.7 2:00:06.1 1:59:53.5 1:59:44.6 2:00:11.3 2:00:21.9 2:00:07.8 2:01:42.9 2:01:49.7 2:05:43.2 2:00:20.0 2:06:04.6 2:03:47.1 2:04:29.0 2:18:22.1 2:07:27.1 2:03:52.1 2:03:42.9 2:06:22.1 2:02:48.9 2:05:32.4 2:06:21.6 2:08:00.8 2:07:24.9 2:06:48.6 2:07:24.6 2:07:53.0 2:08:46.6 2:08:56.8 1:57:11.0

2:20:19.4 2:24:04.2 2:25:09.7 2:31:48.1 2:31:48.5 2:34:18.2 2:34:46.8 2:35:05.3 2:35:12.3 2:35:37.2 2:37:36.8 2:40:03.6 2:43:41.0 2:43:43.1 2:45:11.7 2:45:18.7 2:45:40.3 2:47:12.0 2:47:31.6 2:47:43.7 2:48:23.5 2:48:39.8 2:49:01.9 2:49:11.8 2:50:21.8 2:51:41.7 2:53:54.8 2:53:57.3 2:54:07.5 2:54:43.3 2:54:45.4 2:54:45.4 2:55:05.6 2:55:09.3 2:55:23.6 2:55:39.5 2:55:48.1 2:56:25.3 2:56:45.1 2:56:45.3 2:57:20.3 2:57:52.3 2:58:47.9 2:59:00.5 2:59:00.5 2:59:39.0 3:00:02.6

0:00:00.0 0:03:44.8 0:04:50.3 0:11:28.7 0:11:29.1 0:13:58.8 0:14:27.4 0:14:45.9 0:14:52.9 0:15:17.8 0:17:17.4 0:19:44.2 0:23:21.6 0:23:23.7 0:24:52.3 0:24:59.3 0:25:20.9 0:26:52.6 0:27:12.2 0:27:24.3 0:28:04.1 0:28:20.4 0:28:42.5 0:28:52.4 0:30:02.4 0:31:22.3 0:33:35.4 0:33:37.9 0:33:48.1 0:34:23.9 0:34:26.0 0:34:26.0 0:34:46.2 0:34:49.9 0:35:04.2 0:35:20.1 0:35:28.7 0:36:05.9 0:36:25.7 0:36:25.9 0:37:00.9 0:37:32.9 0:38:28.5 0:38:41.1 0:38:41.1 0:39:19.6 0:39:43.2

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 65 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102

HRDINA JAN KUČERA ROMAN KOVÁŘÍK KAREL JOHANOVSKÝ TOMÁŠ KUBA SONO KUNÁŠEK MARTIN GERRIE JEANETTE BASAŘ ONDŘEJ KALOJÍROS TONDÁNO TYXA JAN PRSKAVCOVÁ MARCELA MATOUŠEK MICHAL ZVÁNOVEC TOMÁŠ ROZEHNAL JAN VESELÝ PETR ŠULC ZDENĚK KOHL MARTIN SVOBODA PETR RAUCHFUSS MAREK VOSÁTKA TOMÁŠ FRÁK TOMÁŠ ŠTÍBR DAVID MADEJ TOMÁŠ ŠORM MICHAL KOLMAN ROBERT HAKEN ROBERT ERNESTOVÁ MARTINA KOSAŘ MILAN KAFKA LEOŠ ŠEBESTA EDUARD KUBÍN KAREL PLATICH KAREL KVÍTEK TOMÁŠ JIŘÍ VODRÁŽKA BARTŮNĚK JAN NIKLAS MARTIN STANĚK JIRÍ JERMAN JAN KOČETKOV KAJRAT VÁŇA PETR FRIML MARTIN ČÍŽEK MARTIN ŠILER MICHAL SOUČEK PETR GOGA MARTIN HNILIČKA VÁCLAV HORÁČEK ZDENĚK HRUBÝ TOMÁŠ KARNET ONDŘEJ KYNDL PETR PTÁČNÍK VÁCLAV HRNČÍŘ MARTIN ŠIMEK MICHAEL KOLAJTA PAVEL ČERMÁK VÁCLAV

162 101 115 187 1330 9 1421 18 16 719 20 497 697 1133 1276 180 4 104 26 750 925 24 144 1376 195 661 161 77 30 157 22 664 23 1132 113 66 682 842 881 135 148 94 150 882 1433 898 131 110 87 69 147 289 1420 1334 151

www.bike-prague.cz

ROK KAT. NAR.

79 74 75 85 74 95 75 83 68 76 65 62 70 99 80 85 79 96 69 84 81 78 82 70 68 79 87 80 79 76 67 85 84 69 94 82 82 89 77 70 67 85 68 99 83 86 83 82 84 65 64 71 80 78 78

M40 M50 M50 M40 M50 M40 Z50 M40 M50 M40 Z60 M60 M50 M18 M40 M40 M40 M40 M50 M40 M40 M40 M40 M50 M50 M40 Z40 M40 M40 M40 M50 M40 M40 M50 M40 M40 M40 M40 M40 M50 M50 M40 M50 M18 M40 M40 M40 M40 M40 M60 M60 M50 M40 M40 M40

POŘ. KAT.

33 11 12 34 13 35 1 36 14 37 1 4 15 1 38 39 40 41 16 42 43 44 45 17 18 46 3 47 48 49 19 50 51 20 52 53 54 55 56 21 22 57 23 2 58 59 60 61 62 5 6 24 63 64 65

TÝM

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

T-MOBILE CZECH REPUBLIC A ALLTRAINING.CZ K-MOTO BIKE TEAM MINISTERSTVO VNITRA ČR --- KRABCYCLES SHOP --- DEXTER BSK RACING BEMANIAX --- SIX MONKEYS BTK EURO BIKE PRAHA --- LOKOMOTIVA BEROUN --- --- SAMOHÝL, A.S. NILFISK ALTO PRO CYCLING CK MTB MARATON HLINSKO --- DRAVECBIKERACINGTEAM ALSET RACING TEAM --- --- --- HAVIT DEXTER BSK RACING ČEZ BIKING HEROES --- --- SK VELO PRAHA --- TUWAWI --- SYMBIO +CANNONDALE --- MORE THAN BIKERS --- RETICULUM --- --- DEXTER BSK RACING DUPONT CZ S.R.O. BIKEMARAST --- --- ELEVEN MERCEDES BENZ MIT CODEQ BIKES TÁBOR INTERSPORT ALSET RACING TEAM --- --- --- --- NETOPÝR

0:43:20.1 0:38:21.1 0:39:48.1 0:39:07.2 0:38:33.5 0:40:13.8 0:44:25.2 0:40:08.0 0:39:02.0 0:37:58.1 0:40:52.1 1:01:47.5 0:40:10.3 0:47:25.3 0:42:52.2 0:41:55.8 0:44:37.7 0:41:55.3 0:41:59.9 0:43:02.4 0:42:39.6 0:39:46.3 0:42:14.6 0:41:04.1 0:42:04.9 0:43:06.5 0:43:43.1 0:42:32.0 0:40:15.4 0:41:52.5 0:41:38.1 0:44:38.3 0:35:41.7 0:43:02.1 0:41:30.0 0:39:59.8 0:45:33.3 0:45:59.6 0:45:17.2 0:42:30.3 0:43:42.1 0:40:39.8 0:44:36.6 0:42:00.5 0:43:49.2 0:46:54.8 0:42:10.7 0:40:53.3 0:41:48.8 0:40:50.4 0:42:13.7 0:41:25.6 0:47:09.0 0:46:14.2 0:43:02.6

2:10:04.7 2:05:47.1 2:06:02.2 2:11:07.1 2:00:52.2 2:06:48.8 2:11:55.4 2:09:56.3 2:10:41.0 2:05:40.6 2:12:40.0 2:20:47.5 2:12:51.5 2:16:04.0 2:14:04.8 2:14:37.1 2:21:50.0 2:15:02.4 2:15:58.3 2:14:55.2 2:14:09.8 2:13:26.2 2:15:41.7 2:15:33.5 2:16:05.2 2:17:41.1 2:17:40.0 2:16:53.2 2:12:56.7 2:16:16.7 2:16:37.7 2:16:53.1 2:15:41.7 2:16:24.3 2:17:15.8 2:14:54.3 2:19:40.2 2:19:58.9 2:17:59.0 2:17:17.8 2:18:18.9 2:17:55.2 2:18:25.6 2:14:19.4 2:17:37.8 2:19:25.6 2:18:22.1 2:15:44.6 2:16:40.4 2:15:18.9 2:20:26.0 2:21:09.2 2:22:45.2 2:19:05.5 2:20:52.3

3:00:28.8 3:00:29.9 3:00:37.6 3:01:02.4 3:01:06.9 3:01:10.1 3:02:12.0 3:02:19.1 3:02:27.6 3:03:49.0 3:04:20.9 3:05:56.5 3:06:04.4 3:06:20.5 3:06:47.0 3:07:10.5 3:07:40.0 3:07:52.7 3:08:18.2 3:08:25.7 3:08:33.1 3:08:37.7 3:09:05.5 3:09:20.7 3:09:24.4 3:09:43.2 3:09:50.5 3:09:55.8 3:09:58.7 3:10:01.4 3:10:14.1 3:10:37.7 3:10:41.8 3:10:47.6 3:11:30.9 3:11:51.2 3:12:03.9 3:12:07.6 3:12:14.0 3:12:28.5 3:12:31.6 3:12:33.5 3:13:02.0 3:13:36.8 3:13:41.9 3:13:46.6 3:14:20.0 3:14:21.0 3:14:38.0 3:14:47.8 3:14:58.6 3:15:16.2 3:15:25.7 3:15:54.1 3:16:11.0

0:40:09.4 0:40:10.5 0:40:18.2 0:40:43.0 0:40:47.5 0:40:50.7 0:41:52.6 0:41:59.7 0:42:08.2 0:43:29.6 0:44:01.5 0:45:37.1 0:45:45.0 0:46:01.1 0:46:27.6 0:46:51.1 0:47:20.6 0:47:33.3 0:47:58.8 0:48:06.3 0:48:13.7 0:48:18.3 0:48:46.1 0:49:01.3 0:49:05.0 0:49:23.8 0:49:31.1 0:49:36.4 0:49:39.3 0:49:42.0 0:49:54.7 0:50:18.3 0:50:22.4 0:50:28.2 0:51:11.5 0:51:31.8 0:51:44.5 0:51:48.2 0:51:54.6 0:52:09.1 0:52:12.2 0:52:14.1 0:52:42.6 0:53:17.4 0:53:22.5 0:53:27.2 0:54:00.6 0:54:01.6 0:54:18.6 0:54:28.4 0:54:39.2 0:54:56.8 0:55:06.3 0:55:34.7 0:55:51.6


pořadí ženy, muži – 65 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125

PEŠL ONDŘEJ KUČERA VIKTOR KALVACH MARTIN JONÁŠ FILIP ŠEBESTA JAROSLAV PTÁČEK JOSEF RENDL MARTIN MERKL RADEK VLÁČIL JAN ROZUM LUBOMÍR ŠIMEK RADEK SAKAŘ RADEK MALÝ DAVID KOLESA LUDĚK HROUDA ROBERT VON WEDEL WEDIGO RYCHTERA ALEŠ MACHÁČEK MARTIN GROLL JAN HAVELKA ROMAN DOSTÁL DAVID PROCHÁZKA MICHAL HLAVÁČ DUŠAN

846 245 908 149 121 119 155 141 179 1411 1098 1204 1372 145 603 654 1170 1404 1275 752 861 905 208

ROK KAT. NAR.

79 75 75 80 83 73 78 73 58 51 80 77 95 61 70 73 76 84 81 75 80 79 78

M40 M50 M50 M40 M40 M50 M40 M50 M60 M70 M40 M40 M40 M60 M50 M50 M40 M40 M40 M50 M40 M40 M40

POŘ. KAT.

66 25 26 67 68 27 69 28 7 1 70 71 72 8 29 30 73 74 75 31 76 77 78

TÝM

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

--- CK MTB MARATON HLINSKO FINCENTRUM --- ATOMBIKE TREK FORBIKES TE STARK CYCLING TEAM --- --- --- --- O2 CZECH REPUBLIC --- --- SK KBELY --- DAS TEAM, DAS SEINEN NAME CC CHARLIE --- DATATAG --- --- BIKESTARS VRCHLABÍ PHYSTER

0:45:21.1 0:44:24.9 0:53:56.1 0:41:15.7 0:41:51.9 0:42:46.0 0:46:14.4 0:41:17.9 0:43:23.7 0:40:53.7 0:46:36.2 0:44:58.9 0:46:03.6 0:42:13.4 0:41:15.4 0:45:16.6 0:47:18.8 0:46:17.2 0:48:05.0 0:35:23.6 0:45:32.0 0:44:52.7 0:45:31.5

2:18:25.8 2:23:09.4 2:07:36.1 2:17:42.7 2:19:20.9 2:21:15.2 2:23:05.4 2:17:15.6 2:21:43.1 2:20:51.7 2:23:54.9 2:25:39.3 2:23:45.0 2:20:38.0 2:20:13.3 2:26:14.3 2:18:35.4 2:23:26.1 2:24:23.9 2:23:23.6 2:24:44.9 2:19:48.4 2:25:07.9

3:16:22.7 3:16:27.3 3:16:36.1 3:16:54.8 3:17:00.2 3:17:01.2 3:17:12.9 3:17:13.0 3:17:35.3 3:18:05.6 3:18:07.9 3:18:15.4 3:18:24.4 3:18:34.6 3:19:14.7 3:19:19.5 3:19:22.8 3:19:23.8 3:19:28.5 3:19:33.4 3:20:19.9 3:20:45.9 3:20:57.3

0:56:03.3 0:56:07.9 0:56:16.7 0:56:35.4 0:56:40.8 0:56:41.8 0:56:53.5 0:56:53.6 0:57:15.9 0:57:46.2 0:57:48.5 0:57:56.0 0:58:05.0 0:58:15.2 0:58:55.3 0:59:00.1 0:59:03.4 0:59:04.4 0:59:09.1 0:59:14.0 1:00:00.5 1:00:26.5 1:00:37.9

TKF leták cyklisti 195x130 tiskové.pdf 1 2.6.2015 14:30:57

VYBAVENÍ PRO VÁŠ EVENT Stany, vlajky, nafukovadla, reklamní bannery a oplotky, lehátka, půjčovna

Výroba – Prodej – Půjčovna

ZALOŽENO 1997

TKF, spol. s r.o. Dobronická 1257 148 00 Praha 4 Libuš

+420 261 112 721 obchod@tkf.cz www.tkf.cz


pořadí ženy, muži – 65 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

SVOBODA JIŘÍ ČÍLA MICHAL VANICKÝ JAN ĎURIŠ JOSEF HERNA LUKÁŠ SEBASTIANELLI LUCA ROUŠAL RICHARD KRUPICA PAVEL KOUBÍK JAN KRŇOUL VLADIMÍR BERAN DAVID LANDA PAVEL VÁVRA ZBYNĚK HÁJEK STANISLAV STANĚK DUŠAN HARBAL JURAJ CHLAPEC LADISLAV DRMLA MICHAL SOUČEK JAN TIKOVSKÝ PETR POLÁK TOMÁŠ MATTUŠ JAKUB SOUKAL FRANTIŠEK JAKEŠ MICHAL MLÝNEK PETR VRÁBEL IGOR ŠIMEK PAVEL KRIŠTOF MIROSLAV POKORNÝ PETR VODEHNAL MARTIN BUMBÁLEK FRANTIŠEK WIRTH MAREK ŠŮCHA VÁCLAV KADLECOVÁ HANA VYSKOČIL PAVEL PODEŠVA VÍT BABORÁK LADISLAV KOT JAN ŠTUMPF BEDŘICH DRÁBEK PETR HAVELKA MICHAL SOUKUP VACLAV ONDÁŠ MARTIN KOUT MICHAL KURKA ROBERT KUBR MAREK KRÁL MILAN JUN TOMÁŠ JIRÁK STANISLAV MEDKOVÁ MICHAELA TLUSTY MARTIN VALLA VOJTECH NASSLER MARTIN HUSÁK TOMÁŠ SYROVATSKÝ MAREK

1419 1130 170 142 193 137 114 1105 678 1159 639 300 249 1429 217 892 186 636 829 917 152 133 169 140 1399 234 608 85 156 174 855 912 130 62 209 79 290 88 230 286 688 296 886 164 109 1117 165 205 153 1056 177 1271 621 915 191

www.bike-prague.cz

ROK KAT. NAR.

80 77 94 84 88 69 79 71 76 62 76 77 79 82 70 69 80 92 81 87 81 81 62 79 86 73 67 76 61 73 73 88 77 59 75 71 90 84 55 71 76 89 75 78 72 84 73 79 78 92 81 73 75 86 77

M40 M40 M40 M40 M40 M50 M40 M50 M40 M60 M40 M40 M40 M40 M50 M50 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M60 M40 M40 M50 M50 M40 M60 M50 M50 M40 M40 Z60 M50 M50 M40 M40 M70 M50 M40 M40 M50 M40 M50 M40 M50 M40 M40 Z40 M40 M50 M50 M40 M40

POŘ. KAT.

TÝM

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

79 80 81 82 83 32 84 33 85 9 86 87 88 89 34 35 90 91 92 93 94 95 10 96 97 36 37 98 11 38 39 99 100 2 40 41 101 102 2 42 103 104 43 105 44 106 45 107 108 4 109 46 47 110 111

--- MILOVICE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK KÉRKONOŠSKÁ TELECHASA --- --- MERCEDES-BENZ BIKE TEAM KOVÁŘSTVÍ KRUPICA --- --- --- --- --- --- BEMANIAX --- --- --- --- --- RWE CYKLOVAPE STEVENS RACING TJ LOKOMOTIVA NYMBURK HOBBY BIKE LYSÁ N.L. --- --- --- ALWIL TRADE --- BOBAN BIKE OEZ LETOHRAD SYMBIO+CANNONDALE --- AUTHOR TEAM STUPNO METROSTAV PETRA A PAVEL --- --- --- SVOBEL --- --- DEFECT PRAHA ZXY001 --- HC AUTOKEMPF KLATOVY HUNTOVICE FLYERS BBT-LIBICE --- --- --- --- ČEZ BIKING HEROES KÉRKONOŠSKÁ TELECHASA --- ---

0:47:01.7 0:44:28.7 0:45:59.6 0:43:22.6 0:43:55.2 0:43:54.0 0:43:45.3 0:48:45.5 0:46:04.8 0:48:45.0 0:44:52.1 0:44:49.9 0:47:27.9 0:51:51.9 0:44:12.3 0:47:26.5 0:44:26.9 0:45:11.5 0:47:37.4 0:45:49.6 0:43:40.3 0:45:44.3 0:45:50.8 0:46:53.2 0:47:15.0 0:44:32.8 0:47:27.1 0:43:26.6 0:45:40.1 0:46:53.8 0:46:51.7 0:45:03.6 0:43:44.9 0:46:08.5 0:46:05.6 0:45:21.5 0:46:51.0 0:42:34.9 0:47:12.4 0:44:49.0 0:43:04.4 0:47:07.9 0:48:23.9 0:47:16.2 0:43:48.8 0:44:54.4 0:45:10.5 0:47:08.8 0:45:14.4 0:45:50.2 0:45:12.6 0:45:36.1 0:49:21.8 0:46:49.2 0:45:30.2

2:24:02.8 2:18:15.8 2:25:12.7 2:24:37.0 2:23:45.7 2:24:09.7 2:22:50.5 2:27:28.1 2:25:02.5 2:26:35.9 2:25:45.6 2:27:05.0 2:18:50.7 2:29:35.9 2:26:58.6 2:28:44.6 2:23:32.3 2:21:39.9 2:28:36.5 2:26:40.5 2:28:18.4 2:27:46.4 2:27:02.4 2:28:31.8 2:26:59.2 2:25:42.3 2:29:37.5 2:27:14.8 2:29:31.5 2:28:35.0 2:29:47.0 2:29:50.0 2:27:47.6 2:28:40.6 2:21:39.9 2:29:04.5 2:27:48.2 2:26:16.0 2:29:59.9 2:28:28.8 2:31:49.5 2:32:19.2 2:29:56.4 2:28:11.6 2:29:13.5 2:27:04.5 2:30:36.3 2:30:09.9 2:33:48.1 2:28:52.2 2:33:50.4 2:31:50.2 2:35:04.1 2:31:57.4 2:31:27.7

3:21:02.4 3:21:03.7 3:21:12.1 3:21:22.2 3:21:38.0 3:21:38.9 3:22:02.5 3:22:05.2 3:22:12.5 3:22:22.8 3:22:42.0 3:22:47.2 3:22:50.7 3:22:53.6 3:22:54.7 3:23:19.1 3:23:24.1 3:23:26.7 3:23:38.6 3:23:58.1 3:24:16.8 3:24:44.1 3:24:47.0 3:24:47.9 3:24:52.9 3:25:21.6 3:25:27.3 3:25:37.8 3:25:39.2 3:25:52.4 3:25:53.7 3:26:06.4 3:26:07.6 3:26:14.6 3:27:26.7 3:27:28.7 3:27:41.5 3:27:46.8 3:27:53.5 3:28:02.0 3:28:10.8 3:28:11.6 3:28:12.5 3:28:14.3 3:28:39.7 3:28:44.1 3:28:46.7 3:28:51.2 3:29:02.5 3:29:04.3 3:29:24.9 3:30:03.0 3:30:07.7 3:30:15.2 3:30:28.0

1:00:43.0 1:00:44.3 1:00:52.7 1:01:02.8 1:01:18.6 1:01:19.5 1:01:43.1 1:01:45.8 1:01:53.1 1:02:03.4 1:02:22.6 1:02:27.8 1:02:31.3 1:02:34.2 1:02:35.3 1:02:59.7 1:03:04.7 1:03:07.3 1:03:19.2 1:03:38.7 1:03:57.4 1:04:24.7 1:04:27.6 1:04:28.5 1:04:33.5 1:05:02.2 1:05:07.9 1:05:18.4 1:05:19.8 1:05:33.0 1:05:34.3 1:05:47.0 1:05:48.2 1:05:55.2 1:07:07.3 1:07:09.3 1:07:22.1 1:07:27.4 1:07:34.1 1:07:42.6 1:07:51.4 1:07:52.2 1:07:53.1 1:07:54.9 1:08:20.3 1:08:24.7 1:08:27.3 1:08:31.8 1:08:43.1 1:08:44.9 1:09:05.5 1:09:43.6 1:09:48.3 1:09:55.8 1:10:08.6


pořadí ženy, muži – 65 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235

STEJSKAL PETR RANJOCH DAN FRANK MAREK JARNÍKOVÁ JITKA PAZDEROVÁ RENATA VYSKOČIL JAROSLAV FOLKMAN MICHAL HOSÁK MILAN SKOVAJSA JAKUB KUNTOŠ JIŘÍ LINHART MARTIN SVOZIL PAVEL MÁRA JIŘÍ ŠOUREK MARTIN BUŠKOVÁ LEONA BENEŠ KAMIL PALENIK MAREK VANIŠ MAREK MACHÁČEK ROMAN TOMÁŠEK ONDŘEJ VAJGERT JIŘÍ KUBÁSEK TOMÁŠ BIRHANZL JIŘÍ TAUCHMAN MICHAL HEŘMAN PAVEL CICALA DAVID PRCHAL LUKÁŠ ŘÍHA VIKTOR HAJNÍK FILIP PRESSL DUŠAN LUPAČ MICHAL FUKSA VIKTOR ZÁPAŘKA MIROSLAV KOHOUŠEK ČENĚK VÝBORA JIŘÍ ŠKORPIL ONDŘEJ SVOBODA MICHAL HARTMAN TOMAS RATNER WITH JÍRA ALEŠ NOVÁK JAN BARTOŠ MARTIN PEŠTA MARTIN ŽÍDEK TOMÁŠ FAPSO HONZA ŠNOKHAUS DUŠAN KLIMPL VÁCLAV KOCUREK JOSEF KUTNER PAVEL KOVÁŘOVÁ PETRA PETR LUKÁŠ TAIBL VLADIMÍR HAJEK JAROSLAV DVOŘÁK ANDREJ JANÁK PETR

219 877 168 198 189 211 1047 103 1189 183 17 1193 146 1263 1422 78 558 1335 158 210 1021 221 1139 708 853 906 1181 284 681 175 1418 594 901 1318 1406 779 75 918 1383 226 139 1030 1355 181 683 250 262 204 1179 215 1398 200 173 815 463

ROK KAT. NAR.

82 71 67 68 71 68 66 57 93 73 78 80 92 84 72 82 79 79 76 81 93 84 79 66 73 80 85 72 72 75 75 86 81 58 65 99 83 90 71 74 87 86 76 80 78 79 80 60 74 73 93 62 68 86 66

M40 M50 M50 Z50 Z50 M50 M50 M60 M40 M50 M40 M40 M40 M40 Z50 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M50 M50 M40 M40 M50 M50 M50 M50 M40 M40 M60 M60 M18 M40 M40 M50 M50 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M60 M50 Z50 M40 M60 M50 M40 M50

POŘ. KAT.

TÝM

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

112 48 49 2 3 50 51 12 113 52 114 115 116 117 4 118 119 120 121 122 123 124 125 53 54 126 127 55 56 57 58 128 129 13 14 3 130 131 59 60 132 133 134 135 136 137 138 15 61 5 139 16 62 140 63

VRZÁCI BIKEFACTORY STRACONICE TJ LOKOMOTIVA NYMBURK BIKE TÝMU NÚV --- --- INTERSPORT UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPOR SIXMONKEYS --- LEMRON --- --- --- --- --- ANDELS HOTEL PRAGUE --- --- --- INTERSPORT --- DEPRE REPRE 2014 ROCKMACHINE-CYKLOMAX MY SIX MONKEYS --- AUTOSALON KLOKOČKA --- SKP STYL LITOMĚŘICE --- KÉRKONOŠSKÁ TELECHASA --- SUŠICE TEAM --- --- ČEZ BIKING HEROES --- --- PRAŽSKÁ ENERGETIKA, A.S. BICYCLE CAFE --- ALSET RACING TEAM --- SNAKEBITE --- --- --- --- --- --- --- --- --- SAPAL

0:49:18.8 0:47:03.6 0:46:00.5 0:46:12.6 0:47:50.4 0:46:41.0 0:49:47.8 0:44:33.3 0:49:42.9 0:45:38.0 0:44:39.6 0:49:25.1 0:48:31.1 0:48:31.3 0:46:45.8 0:43:40.8 0:47:46.9 0:43:03.4 0:48:47.4 0:48:35.8 0:50:22.3 0:49:15.7 0:52:15.3 0:49:57.2 0:51:27.1 0:49:15.8 0:52:14.2 0:48:01.3 0:49:53.8 0:43:26.8 0:53:04.9 0:46:04.2 0:49:43.3 0:49:51.4 1:03:49.0 0:48:27.1 0:45:14.2 0:47:16.9 0:53:16.6 0:49:02.2 0:44:33.9 0:49:38.2 0:46:35.8 0:44:25.2 0:51:24.9 0:46:06.4 0:48:45.3 0:45:24.4 0:52:37.6 0:49:27.6 0:48:16.9 0:46:34.6 0:43:43.8 0:51:17.6 0:47:40.1

2:34:25.1 2:33:39.1 2:28:26.0 2:33:08.1 2:32:06.8 2:33:53.6 2:32:59.9 2:33:00.2 2:32:38.5 2:29:50.4 2:36:09.6 2:31:32.3 2:30:09.8 2:32:10.2 2:28:39.4 2:25:39.5 2:33:30.8 2:25:30.4 2:36:12.3 2:36:44.1 2:32:30.4 2:33:38.9 2:35:16.5 2:35:15.0 2:36:05.6 2:36:12.1 2:34:56.1 2:37:11.0 2:36:31.1 2:34:13.6 2:38:16.2 2:32:17.2 2:36:41.2 2:40:18.8 2:42:45.9 2:38:51.1 2:34:43.9 2:38:28.7 2:36:40.1 2:38:32.0 2:38:29.5 2:39:47.6 2:36:05.1 2:31:28.4 2:38:00.2 2:35:04.5 2:39:00.9 2:36:26.5 2:39:24.2 2:39:49.0 2:35:39.8 2:39:03.2 2:37:02.2 2:38:41.1 2:38:25.2

3:30:28.3 3:30:31.5 3:30:38.2 3:30:42.2 3:31:18.2 3:31:28.0 3:31:35.3 3:31:43.7 3:31:49.6 3:32:10.8 3:32:21.5 3:32:25.7 3:32:44.6 3:33:14.9 3:33:31.8 3:33:40.3 3:33:45.0 3:34:04.8 3:34:15.8 3:34:23.3 3:34:23.6 3:34:54.4 3:34:57.6 3:35:02.6 3:35:17.0 3:35:39.7 3:36:09.1 3:36:10.3 3:36:24.7 3:36:31.1 3:36:56.5 3:37:09.9 3:37:37.1 3:37:52.6 3:37:56.0 3:38:06.8 3:38:10.6 3:38:21.6 3:38:43.4 3:38:44.4 3:38:44.9 3:38:50.2 3:38:57.3 3:39:11.7 3:39:35.5 3:40:35.2 3:40:37.9 3:40:43.9 3:40:50.4 3:40:56.0 3:41:03.2 3:41:41.7 3:41:51.7 3:41:52.8 3:41:55.4

1:10:08.9 1:10:12.1 1:10:18.8 1:10:22.8 1:10:58.8 1:11:08.6 1:11:15.9 1:11:24.3 1:11:30.2 1:11:51.4 1:12:02.1 1:12:06.3 1:12:25.2 1:12:55.5 1:13:12.4 1:13:20.9 1:13:25.6 1:13:45.4 1:13:56.4 1:14:03.9 1:14:04.2 1:14:35.0 1:14:38.2 1:14:43.2 1:14:57.6 1:15:20.3 1:15:49.7 1:15:50.9 1:16:05.3 1:16:11.7 1:16:37.1 1:16:50.5 1:17:17.7 1:17:33.2 1:17:36.6 1:17:47.4 1:17:51.2 1:18:02.2 1:18:24.0 1:18:25.0 1:18:25.5 1:18:30.8 1:18:37.9 1:18:52.3 1:19:16.1 1:20:15.8 1:20:18.5 1:20:24.5 1:20:31.0 1:20:36.6 1:20:43.8 1:21:22.3 1:21:32.3 1:21:33.4 1:21:36.0

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 65 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252

STIBŮREK MICHAEL TUČEK MICHAL ŽÁK TOMÁŠ SAVINOV ANTON HORA LUDĚK STOHWASSER RICHARD HÁJEK TOMÁŠ KOMÁREK KAREL SOUKUP TOMÁŠ SOUKUP GUSTAV VÍŠEK TOMÁŠ KUTÍLEK MICHAL ŘÍHA ROBERT KRYL LUKÁŠ ŠEBO JAKUB RŮŽEK ADAM MACHOVÁ JANA

199 1165 225 216 201 182 214 264 260 971 239 667 257 747 660 1196 1215

www.bike-prague.cz

ROK KAT. NAR.

67 76 89 83 80 55 83 81 72 70 74 67 69 88 88 91 88

M50 M40 M40 M40 M40 M70 M40 M40 M50 M50 M50 M50 M50 M40 M40 M40 Z40

POŘ. KAT.

TÝM

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

64 141 142 143 144 3 145 146 65 66 67 68 69 147 148 149 5

BIKE TÝM NÚV --- --- --- EPIC NÝŘANY CEPRO KÉRKONOŠSKÁ TELECHASA EGEM --- --- --- --- --- --- --- --- ---

0:45:11.2 0:51:08.1 0:51:05.4 0:47:26.5 0:50:02.4 0:49:21.3 0:46:29.1 0:49:50.8 0:50:01.1 0:49:36.4 0:44:44.3 0:48:01.4 0:47:39.1 0:49:34.2 0:50:19.6 0:52:12.7 0:54:13.2

2:30:33.0 2:40:21.4 2:42:53.7 2:40:07.1 2:43:38.3 2:41:29.5 2:40:32.2 2:38:53.3 2:41:06.5 2:40:14.8 2:38:41.3 2:37:24.5 2:40:34.8 2:37:53.2 2:42:44.2 2:39:47.3 2:41:40.6

3:42:02.8 3:42:05.3 3:42:13.4 3:43:09.3 3:43:28.9 3:43:43.3 3:43:46.6 3:43:48.9 3:43:51.5 3:43:52.5 3:43:54.4 3:44:03.8 3:44:20.3 3:44:45.3 3:44:48.0 3:44:51.2 3:44:53.9

1:21:43.4 1:21:45.9 1:21:54.0 1:22:49.9 1:23:09.5 1:23:23.9 1:23:27.2 1:23:29.5 1:23:32.1 1:23:33.1 1:23:35.0 1:23:44.4 1:24:00.9 1:24:25.9 1:24:28.6 1:24:31.8 1:24:34.5


pořadí ženy, muži – 65 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

252 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 274 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307

STELLA DAVID VENGRIN VÍT KOTLÍN MATĚJ HLIŇÁKOVÁ PETRA NAVARA JIŘÍ ŠEVČÍK JAKUB MĚCHÁČEK RADEK SOVÍČEK JAN CICHRA PETR CUJ PATRIK PLEŠNER MICHAL FRANC DAVID SIMON FRANK JOUKL PŘEMYSL NEUSTUPA DAVID TECHLOVSKÝ JIŘÍ MALÝ DANIEL FIALA ENRICO ZÁHROBSKÝ LUKÁŠ KRTIČKA STANISLAV SOUKUP JIŘÍ HŘÍBAL TOMÁŠ VRBENSKÝ JAN HLOUŠEK JIŘÍ ĎURIŠ JAROSLAV KULHANEK OTA RADIL ONDŘEJ MARUŠINEC ONDŘEJ TOMŠŮ MICHAEL ČERMÁK STANISLAV BRÁZDA DAVID NESVADBA DANIEL BURDA ALEŠ ABRT JAN NOVÁČEK VÁCLAV ČECH PAVEL CANDRA PETR BRANDTNER DAVID ČERNÝ ONDŘEJ PŘIBYL PETR KAŠPAR OLDA HOLEČEK PAVEL SVOBODA ROBERT PROCHÁZKA JAN OUPICKÝ LUKÁŠ HURDÁLEK TOMÁŠ DOLEJŠ MILOŠ NAKLÁDAL MICHAL VESELÝ VLASTIMIL KUJAN PETR VILIKUS JAN GRÜNWALD ONDŘEJ STŘÍBRNÝ JAN RÝC JAROSLAV KRIZ MARTIN

1218 202 1231 248 845 1081 1111 1052 1270 1240 904 1094 819 171 500 1206 1308 117 126 188 1408 665 1143 1426 254 852 1389 1157 508 251 1381 1100 223 123 263 192 236 163 235 962 276 580 1366 229 518 895 185 74 510 1413 274 1095 469 244 1300

ROK KAT. NAR.

88 80 83 72 71 87 85 98 61 73 80 75 61 64 85 70 73 71 96 52 90 66 83 76 82 62 84 86 85 74 79 88 66 76 74 53 80 61 92 67 82 61 71 84 82 80 74 82 72 87 70 78 97 64 77

M40 M40 M40 Z50 M50 M40 M40 M18 M60 M50 M40 M50 M60 M60 M40 M50 M50 M50 M40 M70 M40 M50 M40 M40 M40 M60 M40 M40 M40 M50 M40 M40 M50 M40 M50 M70 M40 M60 M40 M50 M40 M60 M50 M40 M40 M40 M50 M40 M50 M40 M50 M40 M18 M60 M40

POŘ. KAT.

TÝM

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

150 151 152 6 70 153 154 4 17 71 155 72 18 19 156 73 74 75 157 4 158 76 159 160 161 20 162 163 164 77 165 166 78 167 79 5 168 21 169 80 170 22 81 171 172 173 82 174 83 175 84 176 5 23 177

VELO --- --- --- --- HOLANDŠTÍ VČELAŘI KRISTIÁN-SPV STRUNKOVICE --- --- --- MPPLAST --- --- SLUŠNEJ VODDÍL --- --- --- PIM BK MODŘANY- KAMÝK SYMBIO+CANNONDALE --- --- OTIS --- --- KÉRKONOŠSKÁ TELECHASA --- --- --- INTERSPORT ZÁCHRANNÁ SLUŽBA PRAHA --- DEFECT PRAHA --- SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 --- USN CZ MBTECH BOHEMIA --- --- --- --- CK WHITE DRAGON INTERSPORT --- --- HC STARÁ KOVÁRNA --- ČEZ TK SPORT UHERSKÝ BROD --- --- SAP --- --- ---

0:54:14.3 0:47:26.4 0:51:10.1 0:50:11.9 0:50:57.0 0:52:52.7 0:53:46.5 0:46:58.9 0:49:34.4 0:53:33.3 0:49:32.5 0:55:10.4 0:54:15.6 0:48:05.2 0:51:14.9 0:51:36.5 0:54:49.9 0:49:00.0 0:49:32.6 0:48:19.6 0:43:39.9 0:48:39.1 0:48:39.1 0:53:27.3 0:48:25.1 0:55:08.0 0:53:44.2 0:52:23.2 0:49:58.1 0:48:17.0 0:54:56.6 0:55:16.5 0:50:30.2 0:47:19.3 0:52:18.1 0:48:36.6 0:47:53.6 0:46:56.5 0:48:22.5 0:52:17.3 0:51:22.8 0:54:10.3 0:51:37.6 0:52:17.1 0:52:44.9 0:51:24.3 0:44:29.0 0:52:24.2 0:52:55.0 0:56:41.5 0:47:18.9 0:55:26.8 0:51:58.5 0:58:03.6 0:57:03.0

2:41:39.5 2:40:27.5 2:39:37.5 2:42:47.0 2:46:20.3 2:41:38.8 2:44:44.0 2:23:38.0 2:41:37.0 2:46:07.8 2:44:52.6 2:44:52.5 2:45:35.3 2:39:06.4 2:48:53.5 2:44:50.3 2:44:51.4 2:41:48.7 2:46:48.6 2:44:56.3 2:33:34.5 2:48:39.1 2:48:39.1 2:44:40.3 2:42:58.4 2:54:08.6 2:47:47.6 2:47:09.9 2:44:31.4 2:48:14.8 2:49:38.8 2:45:57.7 2:49:25.1 2:44:51.4 2:46:17.8 2:44:00.2 2:44:30.1 2:51:38.5 2:44:40.2 2:44:30.1 2:49:22.5 2:51:52.1 2:46:01.1 2:43:58.0 2:47:32.8 2:44:48.5 2:26:48.0 2:50:02.8 2:52:25.9 2:50:13.7 2:45:50.4 2:50:23.2 2:48:36.6 2:53:59.2 2:56:41.4

3:44:53.9 3:44:59.5 3:45:01.5 3:45:25.2 3:45:33.4 3:45:36.6 3:45:37.5 3:46:08.6 3:46:15.9 3:46:25.5 3:46:30.9 3:46:34.7 3:46:38.0 3:47:24.4 3:47:27.8 3:47:33.8 3:47:35.4 3:48:02.6 3:48:03.5 3:48:07.2 3:48:19.0 3:48:39.1 3:48:39.1 3:48:46.9 3:49:18.0 3:49:39.7 3:50:04.8 3:50:32.8 3:50:33.4 3:50:39.1 3:50:50.5 3:50:58.3 3:51:04.7 3:51:07.5 3:51:11.7 3:51:21.0 3:51:25.0 3:51:41.6 3:52:31.1 3:52:48.1 3:53:09.4 3:53:10.6 3:53:17.2 3:53:36.0 3:53:55.3 3:54:13.1 3:54:59.1 3:55:30.6 3:55:48.0 3:56:45.9 3:56:50.2 3:56:53.2 3:57:14.1 3:57:37.8 3:58:09.5

1:24:34.5 1:24:40.1 1:24:42.1 1:25:05.8 1:25:14.0 1:25:17.2 1:25:18.1 1:25:49.2 1:25:56.5 1:26:06.1 1:26:11.5 1:26:15.3 1:26:18.6 1:27:05.0 1:27:08.4 1:27:14.4 1:27:16.0 1:27:43.2 1:27:44.1 1:27:47.8 1:27:59.6 1:28:19.7 1:28:19.7 1:28:27.5 1:28:58.6 1:29:20.3 1:29:45.4 1:30:13.4 1:30:14.0 1:30:19.7 1:30:31.1 1:30:38.9 1:30:45.3 1:30:48.1 1:30:52.3 1:31:01.6 1:31:05.6 1:31:22.2 1:32:11.7 1:32:28.7 1:32:50.0 1:32:51.2 1:32:57.8 1:33:16.6 1:33:35.9 1:33:53.7 1:34:39.7 1:35:11.2 1:35:28.6 1:36:26.5 1:36:30.8 1:36:33.8 1:36:54.7 1:37:18.4 1:37:50.1

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 65 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 327 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362

TOMŠŮ DANIEL BERÁNEK MICHAL KRATOCHVÍL JOSEF BABKA ALEŠ NECHOĎDOMA PETR NOVÁK DANIEL SEIFERT PETR EXNER LEOŠ KOŠŤÁL JAKUB TECL VÁCLAV KOZEL DALIBOR HOUDA DAVID ŠOUREK MICHAL SVOBODA PAVEL JOSÍFEK JINDŘICH KOS VOJTA ŠAFAŘÍK MARTIN DYKAST PETR DZIUBALO DANIEL FRANK LUKÁŠ RECHTIK VÁCLAV MÍKA LADISLAV PUME PETR BALÍKOVÁ TEREZA LÁNSKÝ JAROSLAV PLANETA BORIS VEJVODA MARTIN MUSIL LUKÁŠ VÁVRA JAROSLAV ČAPEK PETR PETR JAN KRÁL VÁCLAV DRÁBEK VÁCLAV ZIMA JOSEF HÁJEK VLADIMÍR HRADEC MILAN NOVOTNÁ DANA DOLEJŠÍ FILIP VALACH MICHAL HOREJC JAN AJCHLER ROMAN JANÍČEK ANTON SYMON MARTIN LOUDA STANISLAV SZABÓ ŠTEFAN VACEK JIŘÍ BRÁZDA VOJTĚCH JANDA IVAN KARLAS STANISLAV JEZBERA FRANTIŠEK CHARVÁT MIROSLAV PEJŠA MAREK BALÍK PETR KROULÍK JIŘÍ STRASSER DANIEL

896 1078 883 1180 859 76 474 893 268 283 577 957 1109 1397 1340 1341 261 647 213 1115 1391 1163 1428 125 1415 889 1127 1071 203 1427 1227 269 976 281 166 271 888 887 800 501 969 1158 247 1129 295 566 1049 233 1332 564 1035 231 122 273 858

www.bike-prague.cz

ROK KAT. NAR.

90 67 71 76 77 86 74 87 87 69 57 74 80 78 78 81 74 73 87 70 85 71 65 95 78 77 93 81 81 93 95 78 85 63 68 76 97 76 86 85 66 65 58 77 63 81 87 59 84 67 76 74 67 88 97

M40 M50 M50 M40 M40 M40 M50 M40 M40 M50 M60 M50 M40 M40 M40 M40 M50 M50 M40 M50 M40 M50 M60 Z40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M60 M50 M40 Z18 M40 M40 M40 M50 M60 M60 M40 M60 M40 M40 M60 M40 M50 M40 M50 M50 M40 M18

POŘ. KAT.

TÝM

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

178 85 86 179 180 181 87 182 183 88 24 89 184 185 186 187 90 91 188 92 189 93 25 6 190 191 192 193 194 195 196 197 198 26 94 199 1 200 201 202 95 27 28 203 29 204 205 30 206 96 207 97 98 208 6

INTERSPORT --- AFGÁNEC DEPRE REPRE 2014 --- --- --- --- --- BBT-LIBICE KOZLÍCI --- MTB LÁZ --- DESPERADOS DESPERADOS --- --- USK SLAVIE ÚSTÍ NAD LABEM DEPRE REPRE 2014 --- LADAM --- SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 --- DEXTER BSK RACING --- --- --- --- X-TRAIL ORLOVÁ INTERSPORT --- --- --- RUM SCMT SLANÝ SCMT SLANÝ PHYSTER --- --- --- --- --- --- CYKLOTEAM JM CHODOV ENERGO PRAHA --- DEPRE REPRE 2014 --- MP PRAHA OŘ4 --- SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 PRAM CONSULTING S.R.O. ---

0:49:59.2 0:57:41.2 0:56:57.8 1:00:49.8 0:56:57.7 0:53:10.6 0:54:01.5 0:56:07.5 0:53:32.1 0:52:31.5 0:51:08.1 0:55:36.8 0:54:08.2 0:53:22.4 0:58:14.5 0:58:14.0 0:50:47.9 0:55:47.0 0:47:25.8 0:59:07.7 1:08:00.5 0:54:22.4 0:54:28.9 0:51:32.8 0:52:59.0 0:55:41.9 0:58:26.1 1:03:24.2 0:49:58.8 0:55:51.6 0:56:36.7 0:53:20.6 1:10:34.6 0:53:11.0 0:55:17.9 0:52:19.3 0:53:42.1 0:53:42.5 0:47:02.5 1:03:31.6 0:57:10.0 0:58:14.5 0:52:04.7 0:58:25.7 0:55:05.5 0:47:22.3 0:57:19.5 0:54:37.4 1:00:01.6 0:56:18.9 0:57:36.3 0:51:44.5 0:51:32.6 0:52:17.3 0:57:19.6

2:44:30.4 2:55:56.7 2:52:46.6 2:55:46.1 2:54:45.7 2:54:57.1 2:48:01.9 2:53:28.2 2:55:52.4 2:51:52.1 2:54:05.7 2:54:39.7 2:48:47.1 2:49:01.0 2:52:44.6 2:52:40.7 2:57:17.5 2:59:32.0 2:36:49.1 2:57:37.2 3:00:30.8 2:51:07.5 2:51:49.6 2:56:07.0 2:55:08.2 2:57:27.0 2:55:45.8 3:00:32.9 2:53:09.3 2:53:14.4 2:57:41.5 2:53:42.3 3:02:58.9 2:54:08.2 2:56:32.9 2:55:00.9 2:59:55.8 2:59:55.9 3:04:25.7 3:02:32.4 2:58:12.8 3:00:26.4 2:58:10.5 3:01:16.0 3:01:28.3 2:52:41.9 3:04:27.4 3:00:35.7 2:57:45.4 2:56:31.9 2:57:12.7 2:55:19.9 2:56:17.6 2:56:16.9 2:59:20.5

3:58:33.5 3:58:39.7 3:59:45.4 3:59:51.4 3:59:51.8 3:59:56.9 3:59:57.4 4:00:45.9 4:00:59.9 4:01:15.7 4:01:22.8 4:01:29.4 4:01:57.8 4:02:01.3 4:02:42.0 4:02:42.1 4:02:42.2 4:02:55.0 4:02:55.6 4:02:58.1 4:02:58.1 4:03:03.5 4:03:05.9 4:03:07.4 4:04:00.1 4:04:14.9 4:04:32.9 4:04:40.6 4:04:46.0 4:05:29.2 4:05:52.8 4:05:57.6 4:06:20.2 4:06:39.5 4:06:46.2 4:06:52.0 4:06:52.5 4:06:52.7 4:06:58.8 4:07:23.6 4:07:31.8 4:07:45.5 4:08:02.6 4:08:02.9 4:08:23.2 4:08:52.4 4:09:00.6 4:09:50.1 4:10:03.1 4:10:05.1 4:10:11.3 4:10:33.0 4:10:33.4 4:10:48.2 4:10:59.5

1:38:14.1 1:38:20.3 1:39:26.0 1:39:32.0 1:39:32.4 1:39:37.5 1:39:38.0 1:40:26.5 1:40:40.5 1:40:56.3 1:41:03.4 1:41:10.0 1:41:38.4 1:41:41.9 1:42:22.6 1:42:22.7 1:42:22.8 1:42:35.6 1:42:36.2 1:42:38.7 1:42:38.7 1:42:44.1 1:42:46.5 1:42:48.0 1:43:40.7 1:43:55.5 1:44:13.5 1:44:21.2 1:44:26.6 1:45:09.8 1:45:33.4 1:45:38.2 1:46:00.8 1:46:20.1 1:46:26.8 1:46:32.6 1:46:33.1 1:46:33.3 1:46:39.4 1:47:04.2 1:47:12.4 1:47:26.1 1:47:43.2 1:47:43.5 1:48:03.8 1:48:33.0 1:48:41.2 1:49:30.7 1:49:43.7 1:49:45.7 1:49:51.9 1:50:13.6 1:50:14.0 1:50:28.8 1:50:40.1


pořadí ženy, muži – 65 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 413 413 416 417

JAKAB ZOLTÁN EKL MARTIN ŠPELINA DUŠAN FIALOVÁ MICHAELA MAREŠ JAROSLAV TOMANOVÁ JANA HANUŠ JAN PROKEŠ MARTIN BARTOLOMĚJ MILOŠ LÁSKA JAROSLAV BRODAN PATRIK FERKO JOZEF VRANÍK MICHAL KRČMÁŘ JIŘÍ CHOVAN MARTIN ŠIKOLA RADEK ZOUBEK LUKÁŠ ŠEBEST MAREK FIDRANT LUKÁŠ FADRHONS PETR MYŠKA MARTIN PŘÁDA MARTIN JANSOVÁ GABRIELA MARŠÍČEK MILAN ŽEŽULKA JARMIL BACHTÍK ZDENĚK HUML MICHAL SHAKLEIN STEPAN VELÍŠEK JAN TOLAR VÁCLAV BENEŠ KAREL HOHL JOSEF KNĚZŮ MAREK ILČÍK JANO PANGRÁC VOJTĚCH TICHÁ MICHAELA KUBES MICHAL ŘEZNÍČEK DAN ROŽÁNEK VLADIMÍR SYNEK RADOMÍR KOBRLE MARTIN POSPÍŠIL MARTIN KRÁSA DAVID ULRICH MICHAL JEMELÍKOVÁ ADÉLA KLÁSEK LUKÁŠ KAFKA ROMAN NEMASTIL TOMAS KUNCMAN LUKÁŠ NOVÁK VLASTIMIL PAŘEZ DAVID KATRUK IGOR ŽÁK MICHAL VOŘÍŠEK VÁCLAV BOURA PETR

857 653 228 563 954 749 288 806 505 1247 1225 884 801 292 232 256 1294 1064 805 804 953 252 677 502 1107 519 285 1089 650 303 514 227 298 1034 237 1050 1092 279 604 287 212 940 1027 1394 935 1102 462 301 1197 847 511 733 871 253 477

ROK KAT. NAR.

89 57 72 92 57 76 59 87 71 73 78 65 88 86 83 86 87 91 83 84 75 78 90 84 77 75 82 89 78 78 72 78 71 84 87 93 73 72 85 63 93 70 79 93 88 85 88 84 90 84 90 84 92 53 75

M40 M60 M50 Z40 M60 Z40 M60 M40 M50 M50 M40 M60 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M50 M40 Z40 M40 M40 M50 M40 M40 M40 M40 M50 M40 M50 M40 M40 Z40 M50 M50 M40 M60 M40 M50 M40 M40 Z40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M70 M50

POŘ. KAT.

TÝM

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

209 31 99 7 32 8 33 210 100 101 211 34 212 213 214 215 216 217 218 219 102 220 9 221 222 103 223 224 225 226 104 227 105 228 229 10 106 107 230 35 231 108 232 233 11 234 235 236 237 238 239 239 239 6 109

WORKOUT BROTHERS BTK KRALUPY --- CK SLAVOJ TEREZÍN BOMA --- --- --- --- --- MORE THAN BIKERS --- --- --- ČESKÁ TELEVIZE - --- BEZBABTOUR --- --- LAZY PEDALS --- --- --- MTB ŠTĚTÍ --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- DEPRE REPRE 2014 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- DUKLA --- --- --- --- --- E-KOLO-PRAHA ---

0:57:21.9 1:00:10.1 0:55:55.4 0:54:24.1 0:54:42.8 0:57:11.1 0:53:29.1 0:55:56.5 0:55:20.8 0:57:52.0 1:07:49.6 0:58:01.2 0:52:05.3 0:57:48.6 0:51:26.4 0:46:57.3 1:02:30.7 1:01:23.7 0:55:53.7 0:55:55.5 1:00:45.4 0:51:57.7 0:57:32.3 1:04:11.4 0:58:53.1 0:58:27.1 0:54:56.5 1:01:32.8 0:54:45.8 0:52:21.4 1:01:58.6 0:47:56.4 0:59:45.6 0:56:41.1 0:58:36.7 0:57:20.9 1:01:17.6 0:57:50.3 0:55:01.6 0:56:47.2 0:49:35.0 0:57:43.2 1:02:42.0 1:02:22.9 0:58:06.0 0:51:30.5 0:57:11.5 0:55:17.6 1:05:46.4 0:57:03.6 1:07:56.5 1:06:02.9 0:58:10.7 0:53:30.7 0:59:38.2

3:00:30.8 3:02:54.7 3:01:30.0 2:55:40.9 2:56:46.4 3:04:45.8 3:03:29.6 3:02:30.2 3:05:05.0 2:58:17.2 3:09:35.1 3:05:48.3 3:02:53.3 3:01:08.7 3:07:15.5 2:57:10.2 3:08:53.3 3:03:59.3 3:02:27.1 3:03:19.3 3:12:51.7 3:01:03.0 3:04:00.6 3:07:12.0 3:05:23.5 3:05:29.0 3:05:08.8 3:05:20.2 3:04:55.9 3:07:32.7 3:07:54.7 3:08:37.6 3:08:14.3 3:07:19.7 3:04:18.9 3:08:47.2 3:13:46.7 3:09:25.2 3:09:41.5 3:10:40.7 3:05:17.2 3:07:49.6 3:13:08.3 3:13:21.9 3:12:54.2 2:58:06.8 2:58:09.4 3:07:03.7 3:14:36.8 3:15:55.7 3:15:56.5 3:18:43.9 3:12:35.1 3:14:01.5 3:12:54.9

4:11:03.5 4:11:11.1 4:11:20.9 4:11:47.5 4:12:14.2 4:12:27.3 4:13:03.0 4:13:07.1 4:13:14.0 4:13:39.0 4:13:40.0 4:14:32.0 4:14:33.3 4:14:46.3 4:14:49.6 4:14:52.3 4:14:59.1 4:15:29.5 4:16:09.9 4:16:13.0 4:16:18.2 4:16:44.2 4:16:58.7 4:17:27.3 4:17:31.6 4:17:43.1 4:18:55.8 4:19:09.4 4:19:23.7 4:19:24.4 4:19:55.4 4:20:11.9 4:20:16.9 4:20:22.8 4:21:49.3 4:21:52.9 4:22:07.5 4:22:17.2 4:22:19.7 4:22:30.9 4:22:55.9 4:23:26.4 4:23:29.2 4:23:39.6 4:23:40.3 4:25:56.9 4:26:41.7 4:27:00.8 4:27:24.2 4:27:25.5 4:27:56.5 4:27:56.5 4:27:56.5 4:28:08.8 4:29:03.7

1:50:44.1 1:50:51.7 1:51:01.5 1:51:28.1 1:51:54.8 1:52:07.9 1:52:43.6 1:52:47.7 1:52:54.6 1:53:19.6 1:53:20.6 1:54:12.6 1:54:13.9 1:54:26.9 1:54:30.2 1:54:32.9 1:54:39.7 1:55:10.1 1:55:50.5 1:55:53.6 1:55:58.8 1:56:24.8 1:56:39.3 1:57:07.9 1:57:12.2 1:57:23.7 1:58:36.4 1:58:50.0 1:59:04.3 1:59:05.0 1:59:36.0 1:59:52.5 1:59:57.5 2:00:03.4 2:01:29.9 2:01:33.5 2:01:48.1 2:01:57.8 2:02:00.3 2:02:11.5 2:02:36.5 2:03:07.0 2:03:09.8 2:03:20.2 2:03:20.9 2:05:37.5 2:06:22.3 2:06:41.4 2:07:04.8 2:07:06.1 2:07:37.1 2:07:37.1 2:07:37.1 2:07:49.4 2:08:44.3

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 65 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

418 419 419 421 422 423 424 425 425 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472

MOLÍNOVÁ PETRA MAREK PETR JURKENÍK KAREL VELIČKA PETR DOČEKAL MILAN DRÁBIK MILAN KARAS TOMÁŠ HRUBEŠ LADISLAV HILSKÝ MARTIN MICHAL BLAŽEK ŠIMÍK ŠTĚPÁN MAŠÍN KAREL PŇOVSKÝ MARTIN PUR PETR BAGIN VOJTĚCH KUBICA PAVEL KRANYŠ IVAN BURŠÍK PAVEL KLESNIL PETR KRIPNEROVÁ TEREZA SEM PAVEL MENTBERGER VOJTĚCH VOŠTINKA VOJTĚCH VOŠTINKA MATĚJ TLUSTÝ JAN KLESNIL JAN MÁSLO PETR DVOŘÁK ALEŠ BITTNER ZBYNĚK SEVERA ALEŠ LOSMAN TOMÁŠ SCHEINEROVA VERA SEDLÁŘ PAVEL DAVID PETR DAMBRE DAMIEN ZAHOREC ZSOLT KADEŘÁVEK JAKUB HRNČÍŘ JARDA DROZD JAN HAVRÁNEK MARTIN SLAVATA MICHAL KUKLA JOSEF NOVOTNÝ PETR KORANDA JAROSLAV BÄUML RADEK PECH LUBOMÍR VLAŽNÝ TOMÁŠ MAZÁNEK KAREL LOZOVIUK PETR SEDLÁČEK HONZA VRÁTNÝ TOMÁŠ MENTBERGER ŠTĚPÁN TOUŠ JAN SEMERÁD PETR MAYER RADEK

1167 255 581 1317 834 1250 841 536 582 1138 1282 1065 1400 1186 1195 512 243 468 657 559 480 470 1357 471 609 658 710 937 327 464 473 1236 599 709 1283 972 475 1090 259 291 674 1145 67 1142 509 280 270 1298 1222 698 132 555 624 625 1209

www.bike-prague.cz

ROK KAT. NAR.

73 76 77 82 73 70 86 70 77 79 56 53 80 80 93 77 65 62 64 88 80 99 95 97 67 90 70 86 82 86 76 59 78 74 79 81 90 88 83 80 92 83 77 65 76 80 79 63 84 81 81 70 87 86 80

Z50 M40 M40 M40 M50 M50 M40 M50 M40 M40 M60 M70 M40 M40 M40 M40 M60 M60 M60 Z40 M40 M18 M40 M18 M50 M40 M50 M40 M40 M40 M40 Z60 M40 M50 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M60 M40 M40 M40 M60 M40 M40 M40 M50 M40 M40 M40

POŘ. KAT.

TÝM

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

7 242 242 244 110 111 245 112 246 247 36 7 248 249 250 251 37 38 39 12 252 7 253 8 113 254 114 255 256 257 258 3 259 115 260 261 262 263 264 265 266 267 268 40 269 270 271 41 272 273 274 116 275 276 277

--- --- ELEKTROMETAL --- CUSHMAN & WAKEFIELD --- --- --- ELEKTROMETAL BIG SHOCK TEAM BOBCAT SOBÍN --- --- --- --- --- SIKO KOUPELNY A.S. --- --- --- DEPRE REPRE 2014 DREAM TEAM KLADNO DEPRE REPRE 2014 --- --- --- FYZIOLOGICKÝ ÚSTAV, AV ČR --- --- --- --- --- --- BOBCAT --- --- --- --- --- LIŠČÍ TRUS --- --- --- --- --- --- --- --- --- MERCEDES-BENZ BIKE TEAM DEPRE REPRE 2014 --- --- ---

1:08:09.4 0:53:31.4 0:59:34.9 1:00:32.3 1:04:40.0 1:06:52.2 1:00:40.1 0:59:45.3 0:59:34.9 0:57:29.6 1:01:02.4 1:01:10.2 0:55:25.8 1:02:25.4 0:58:56.5 0:58:40.6 1:08:19.5 1:00:01.3 0:56:36.4 1:04:04.0 0:57:53.2 0:58:21.2 0:58:20.6 0:58:19.9 1:01:58.8 0:56:37.1 0:56:58.9 0:57:15.9 0:57:15.3 1:01:29.8 0:58:58.5 1:07:34.8 0:58:33.6 1:01:22.4 1:09:20.4 0:58:45.3 0:56:37.3 1:01:07.8 1:06:15.3 1:02:08.8 0:59:56.4 1:06:47.7 0:55:54.0 0:51:57.1 0:57:24.2 0:53:24.4 0:52:30.6 0:58:28.3 1:06:02.9 1:01:58.0 1:15:36.8 1:04:15.9 1:08:47.2 1:08:46.1 1:06:04.4

3:15:49.2 3:08:59.3 3:12:33.1 3:10:08.1 3:15:33.6 3:16:49.1 3:17:17.7 3:16:01.5 3:12:33.1 3:21:02.7 3:13:09.1 3:18:08.0 3:20:20.4 3:17:11.4 3:11:09.2 3:07:47.1 3:15:57.7 3:16:48.5 3:20:41.3 3:19:11.6 3:15:21.3 3:12:01.4 3:12:04.9 3:12:09.5 3:20:42.6 3:20:20.5 3:21:01.7 3:15:24.2 3:19:32.6 3:18:07.6 3:19:51.4 3:21:22.7 3:20:49.6 3:21:07.8 3:27:34.5 3:18:19.0 3:19:09.8 3:19:16.3 3:34:17.5 3:20:25.0 3:15:15.8 3:22:19.0 3:21:53.7 3:38:46.7 3:25:22.0 3:21:21.5 3:05:21.7 3:22:52.5 3:18:43.9 3:30:29.7 3:30:53.5 3:24:36.4 3:35:28.6 3:35:27.2 3:38:01.9

4:29:16.8 4:29:19.0 4:29:19.0 4:29:31.4 4:29:54.3 4:30:32.6 4:30:52.7 4:30:57.4 4:30:57.4 4:30:59.4 4:31:17.2 4:31:18.1 4:31:19.3 4:31:37.2 4:31:46.9 4:31:54.0 4:32:25.8 4:32:42.3 4:32:43.6 4:32:45.2 4:33:40.7 4:33:43.3 4:33:44.3 4:33:47.2 4:34:32.5 4:34:36.5 4:34:58.6 4:36:11.6 4:36:55.0 4:37:32.0 4:37:36.6 4:39:03.2 4:39:41.3 4:39:48.8 4:40:23.7 4:40:57.0 4:41:40.2 4:41:50.2 4:42:33.1 4:42:53.3 4:42:55.6 4:43:16.3 4:43:53.2 4:44:12.5 4:44:42.3 4:44:56.6 4:46:35.9 4:48:32.6 4:49:06.6 4:49:55.1 4:50:09.8 4:50:33.5 4:50:33.7 4:50:34.0 4:50:42.4

2:08:57.4 2:08:59.6 2:08:59.6 2:09:12.0 2:09:34.9 2:10:13.2 2:10:33.3 2:10:38.0 2:10:38.0 2:10:40.0 2:10:57.8 2:10:58.7 2:10:59.9 2:11:17.8 2:11:27.5 2:11:34.6 2:12:06.4 2:12:22.9 2:12:24.2 2:12:25.8 2:13:21.3 2:13:23.9 2:13:24.9 2:13:27.8 2:14:13.1 2:14:17.1 2:14:39.2 2:15:52.2 2:16:35.6 2:17:12.6 2:17:17.2 2:18:43.8 2:19:21.9 2:19:29.4 2:20:04.3 2:20:37.6 2:21:20.8 2:21:30.8 2:22:13.7 2:22:33.9 2:22:36.2 2:22:56.9 2:23:33.8 2:23:53.1 2:24:22.9 2:24:37.2 2:26:16.5 2:28:13.2 2:28:47.2 2:29:35.7 2:29:50.4 2:30:14.1 2:30:14.3 2:30:14.6 2:30:23.0


pořadí ženy, muži – 65 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513

SEDLÁČEK ZDENĚK KUNZ DANIEL NEJEDLÝ TOMÁŠ SCHEINER VACLAV ŠÍCHA JAN STEINBACH PETR KLAP LUKÁŠ KUTTELWASCHER TOMÁŠ ČECH PAVEL MĚCHURA MICHAL MARTINÍK JAN FLÉGL JAN MUŠINSKÝ LADISLAV SÝKORA ROMAN JAVORSKÝ PAVEL PÁLKA PAVEL KURFÜRST JAROSLAV RŮŽEK DANIEL KOZEL JAROSLAV POKORNÝ JAN KOPŘIVOVÁ MARTINA POKORNÝ PAVEL RASCHE STEFAN ADAMOVÁ EVA MARTINOVSKÝ FILIP REZEK PETR POLÍVKOVÁ KÁJA SOUČEK PETR MĚKOTOVÁ IVANA ŠUSTR ZDENĚK POLÍVKOVÁ KATKA SLOUP TOMÁŠ NITSCHELOVÁ OLGA LINHART DANIEL NÁBĚLEK JAN BENDA JAROSLAV MLÁDEK MAREK PECKA TOMÁŠ STRICKO JURAJ VOLF PETR BAJEROVÁ KATEŘINA KYNDL LUKÁŠ HEŠÍK MICHAL ČERVINKA JAKUB KAMLER JOSEF FOJTÍK JAN MALÝ IMAD WEISL PAVEL JIRSA LIBOR FRYC PETR

282 1176 973 1235 739 1380 1403 551 1246 1293 293 675 523 646 1319 648 617 620 1002 1072 570 802 595 1012 1061 1060 1265 1402 1234 478 1266 1208 1082 634 246 503 294 506 659 1077 586 14 299 1377 1295 1278 72 748 542 690

ROK KAT. NAR.

70 74 75 55 70 73 0 77 83 97 75 92 78 79 70 76 93 93 88 87 88 78 62 82 90 88 64 73 66 76 90 82 86 98 62 87 80 75 61 63 85 93 81 92 88 88 80 70 82 75

M50 M50 M50 M70 M50 M50 M18 M40 M40 M18 M50 M40 M40 M40 M50 M40 M40 M40 M40 M40 Z40 M40 M60 Z40 M40 M40 Z60 M50 Z50 M40 Z40 M40 Z40 M18 M60 M40 M40 M50 M60 M60 Z40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M50 M40 M50

POŘ. KAT.

TÝM

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

117 118 119 8 120 121 9 278 279 10 122 280 281 282 123 283 284 285 286 287 13 288 42 14 289 290 4 124 8 291 15 292 16 11 43 293 294 125 44 45 17

--- MEROPS BIKING TEAM --- --- --- --- --- --- --- --- --- LIŠČÍ TRUS --- --- SUŠICE TEAM --- --- --- INTERSPORT --- ANDELS HOTEL PRAGUE --- --- --- --- --- TREK - SALOMON --- --- --- DÁMY NA KOLE --- HOLANDŠTÍ VČELAŘI --- ČERNÍ KONĚ --- --- MTB PECKOVI --- --- LEGO TRADING S.R.O. BIKE TUNING TEAM RUDNÁ --- --- SUPERIOR MTB TEAM SYMBIO+ CANNONDALE --- --- JÄGERMEISTER ---

0:54:41.4 0:57:34.6 0:56:58.8 1:07:12.4 1:07:56.9 1:08:41.1 1:10:01.4 1:00:37.5 1:03:09.3 1:03:59.3 1:01:44.3 0:59:56.6 1:02:27.0 0:56:36.2 1:08:00.5 1:03:06.3 1:08:56.4 1:08:58.1 1:08:58.9 1:08:02.8 1:08:15.9 1:02:21.6 1:01:48.1 1:07:22.8 1:06:39.5 1:07:25.4 1:13:08.2 1:10:04.8 1:13:37.2 1:02:53.6 1:14:07.8 1:10:02.5 1:08:24.9 1:14:33.6 0:52:31.7 1:11:05.1 1:10:04.9 1:14:21.6 1:12:00.4 1:12:11.5 1:14:12.0 0:42:17.4 1:10:03.9 1:06:13.6

3:30:03.1 3:27:55.9 3:31:01.2 3:22:42.2 3:30:13.0 3:34:36.7 3:50:15.5 3:20:52.4 3:29:33.1 3:36:38.6 3:27:54.2 3:45:32.6 3:39:44.6 3:27:18.3 3:46:35.4 3:41:02.8 3:41:45.4 3:41:51.7 3:38:20.6 3:43:41.6 3:43:56.8 3:34:28.3 3:26:02.5 3:40:31.7 3:45:30.4 3:45:38.5 3:36:14.3 3:50:29.8 3:47:09.7 3:41:57.8 3:47:44.6 3:54:49.1 3:48:44.0 3:56:42.6 4:09:08.0 4:04:06.5 3:54:01.8 4:07:49.5 4:01:35.0 3:55:45.8 4:11:38.1

4:51:17.3 4:51:26.3 4:52:00.7 4:53:20.2 4:54:18.8 4:55:44.4 4:56:19.5 5:01:05.1 5:01:17.6 5:03:30.8 5:03:38.5 5:03:40.8 5:05:49.3 5:06:53.3 5:07:43.8 5:08:11.2 5:08:18.7 5:08:19.4 5:08:24.5 5:08:57.8 5:09:11.7 5:09:11.9 5:10:12.1 5:12:31.2 5:13:56.0 5:14:01.0 5:15:39.1 5:16:02.9 5:16:06.7 5:16:59.0 5:18:25.7 5:21:24.7 5:23:11.3 5:23:40.7 5:27:49.7 5:33:53.6 5:36:18.5 5:39:12.0 5:40:23.9 5:41:08.1 5:45:34.1 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF

2:30:57.9 2:31:06.9 2:31:41.3 2:33:00.8 2:33:59.4 2:35:25.0 2:36:00.1 2:40:45.7 2:40:58.2 2:43:11.4 2:43:19.1 2:43:21.4 2:45:29.9 2:46:33.9 2:47:24.4 2:47:51.8 2:47:59.3 2:48:00.0 2:48:05.1 2:48:38.4 2:48:52.3 2:48:52.5 2:49:52.7 2:52:11.8 2:53:36.6 2:53:41.6 2:55:19.7 2:55:43.5 2:55:47.3 2:56:39.6 2:58:06.3 3:01:05.3 3:02:51.9 3:03:21.3 3:07:30.3 3:13:34.2 3:15:59.1 3:18:52.6 3:20:04.5 3:20:48.7 3:25:14.7 -1 R -1 R -1 R -2 R -2 R -2 R -2 R -2 R -2 R

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 35 km POŘADÍ KATEG.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

PÍSAŘ JAN JANDA DAVID LEPIČ MARTIN RYDVAL MICHAL ZIMA OTA ŠROLL MAREK KOMÁREK MILOSLAV BLAŽEK LUKÁŠ KRAJÍČEK JIŘÍ KOŽÍŠEK DUŠAN BOČEK JIŘÍ POPELKA LUKÁŠ ČERNÝ PETR ŠIMÁNKOVÁ JANA ŽÁČEK JAROSLAV KUBR LUBOMÍR PFEIFER JIRKA BLAŽEK JAKUB VOJTA RADEK SOUČEK ŠIMON ČERMÁK JAN VICH MICHAL LEHKÝ JIŘÍ SCHNEIDER MARTIN KŘÍŽ LUKÁŠ KULHÁNEK PETR ŽIŽKA DAVID RUZICKA PAVEL MENCL JAN WEBER LIBOR VOKŮRKA RADEK KUTIL PAVEL URBAN RENÉ KUBÍNOVÁ LUCIE PORAZILOVÁ MICHAELA NĚMOTA PAVEL URBAN PAVEL BLAŽÍČEK PETR SOJKA MATĚJ PROKOPIUS PETR LEKEŠ MAREK DVOŘÁK JAKUB GUTWALD MICHAL REDLICH TOMÁŠ PRINC MICHAL ZVOLSKÝ ROMAN BENEŠ VOJTĚCH SVOBODA MIROSLAV PELCMAN PETR

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

65 31 32 534 1328 89 1416 1362 90 35 605 97 878 36 691 81 93 1361 105 1151 70 63 134 84 481 120 368 25 38 645 40 856 55 635 48 1016 529 922 1315 1289 42 37 485 487 366 34 178 1285 740

www.bike-prague.cz

ROK KAT POŘ. TÝM NAR. KAT

88 87 68 74 84 78 68 98 75 83 74 96 90 85 86 64 74 98 70 99 66 98 80 94 93 75 89 82 93 80 80 72 69 93 88 67 89 93 97 67 79 93 93 93 88 65 90 52 67

M40 M40 M50 M50 M40 M40 M50 M18 M50 M40 M50 M40 M40 Z40 M40 M60 M50 M18 M50 M18 M50 M18 M40 M40 M40 M50 M40 M40 M40 M40 M40 M50 M50 Z40 Z40 M50 M40 M40 M18 M50 M40 M40 M40 M40 M40 M60 M40 M70 M50

1 2 1 2 3 4 3 1 4 5 5 6 7 1 8 1 6 2 7 3 8 4 9 10 11 9 12 13 14 15 16 10 11 2 3 12 17 18 5 13 19 20 21 22 23 2 24 1 14

MOTO ŠIKULE - PERSKINDOL HOLMES PLACE MOTOŠIKULE CITIZEN CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY KELLYS BIKE RANCH TEAM VELOCENTRUM SPECIALIZED --- VELOSPORT HB JIHLAVA --- WSM AMULET ROHOZEC DIESELPOWER BIKEGALLERY --- ALSET RACING TEAM --- HUNTOVICEFLYERS AC SPARTA PRAHA CYCLING VELOSPORT HB JIHLAVA --- ZO 226 ALSET RACING TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 NILFISK ALTO PRO CYCLING BIKE GALLERY ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVIC STARK CYCLING TEAM ELEVEN MERCEDES MITAS DEXTER CYCLING NESTIHAS --- CARRIER REF. CZ --- KASTANA SIDAT, SPOL. S R.O. KELLYS BIKE RANCH TEAM GIANT --- FREERIDE VYSOKÁ --- FRBS.CZ CEPRO TEAM SK ROVER PRAHA RYTÍŘI KLADNO RYTÍŘI KLADNO --- KESSL S.R.O. K.VARY --- KBELY CYCLING TEAM ---

VÝSLEDNÝ ČAS

ZTRÁTA

1:11:31.5 1:12:34.1 1:15:04.3 1:16:07.5 1:16:38.9 1:16:52.9 1:17:15.2 1:17:19.2 1:19:21.3 1:20:43.3 1:20:43.5 1:21:25.2 1:21:54.2 1:22:09.6 1:22:21.0 1:23:23.3 1:23:40.4 1:23:42.9 1:23:49.6 1:24:23.3 1:24:45.0 1:25:00.7 1:25:16.3 1:25:36.5 1:25:56.0 1:27:02.1 1:27:10.2 1:27:20.0 1:27:21.3 1:27:39.1 1:27:54.1 1:28:06.5 1:28:08.1 1:28:08.6 1:28:10.8 1:28:43.6 1:29:34.6 1:30:06.0 1:30:35.1 1:30:36.7 1:30:41.5 1:31:07.9 1:31:18.3 1:31:52.0 1:32:29.5 1:32:36.5 1:32:43.4 1:33:23.8 1:33:32.4

0:00:00.0 0:01:02.6 0:03:32.8 0:04:36.0 0:05:07.4 0:05:21.4 0:05:43.7 0:05:47.7 0:07:49.8 0:09:11.8 0:09:12.0 0:09:53.7 0:10:22.7 0:10:38.1 0:10:49.5 0:11:51.8 0:12:08.9 0:12:11.4 0:12:18.1 0:12:51.8 0:13:13.5 0:13:29.2 0:13:44.8 0:14:05.0 0:14:24.5 0:15:30.6 0:15:38.7 0:15:48.5 0:15:49.8 0:16:07.6 0:16:22.6 0:16:35.0 0:16:36.6 0:16:37.1 0:16:39.3 0:17:12.1 0:18:03.1 0:18:34.5 0:19:03.6 0:19:05.2 0:19:10.0 0:19:36.4 0:19:46.8 0:20:20.5 0:20:58.0 0:21:05.0 0:21:11.9 0:21:52.3 0:22:00.9


pořadí ženy, muži – 35 km POŘADÍ KATEG.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 71 71 74 75 76 76 76 76 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

SKALICKÝ PETR DOLEJŠ ONDŘEJ KINDL FILIP MERTENOVÁ KATEŘINA BRYNDA PAVEL POPELKA MICHAL BRZEK PAVEL JUSTIAN DAVID KALOŠ SEBASTIAN REJŠEK JAKUB BUGYÍK PETR MADEJA LIBOR STEHLÍK JAN ŠÍP DAVID SOUČEK RADEK JÁNSKÝ JAKUB KYNDLOVÁ MARKÉTA KRBEC JAROSLAV JELÍNEK ADAM MENCL MARTIN JAKUBÍČKOVÁ KYMLA LUKÁŠ GOLUCH PETR KUHN LUKÁŠ TUČEK VÁCLAV HLÁSENSKÝ ONDŘEJ ŽÁČKOVÁ JANA MATOUŠKOVÁ MICHAELA MATOUŠKOVÁ MARKÉTA KOTKOVÁ LUCIE ZÁHORA MARTIN HURYCH JAN KRATOCHVÍL KRYŠTOF SLÁNSKÁ VERONIKA DOUBEK PETR MIKYSKA JOSEF NEHODA PETR BRABEC JAN MAREŠ DOMINIK LORENC LUKÁŠ BENDL JAROSLAV PAVLÍČEK JAN PŘEVRÁTIL ADAM KUBANT PAVEL OTRUBA ŠIMON SVOJŠE VÍT SKŮČEK PETR KOBR JAN MILERET MILAN ŠTOCHEL MILAN MICHÁLEK MIROSLAV BÍLKOVÁ ANDREA SOCHOROVSKÝ PETR SVOBODA RADOVAN VLČAN LUKÁŠ VOKÁL JOSEF

1187 154 49 1327 41 1363 56 911 1297 763 1238 44 45 1042 1152 46 71 53 964 52 1385 362 399 1188 1041 359 50 495 496 680 484 51 891 305 532 482 304 57 530 316 47 39 1141 1160 331 325 15 817 364 194 1120 1203 695 309 310 339

ROK KAT POŘ. TÝM NAR. KAT

77 98 75 89 71 77 87 88 99 86 87 58 83 87 62 92 69 88 89 65 82 78 84 88 83 88 67 97 96 88 94 76 95 90 87 94 57 80 94 87 60 97 99 71 98 98 78 74 1 63 80 80 73 65 85 74

M40 M18 M50 Z40 M50 M40 M40 M40 M18 M40 M40 M60 M40 M40 M60 M40 Z50 M40 M40 M60 Z40 M40 M40 M40 M40 M40 Z50 Z18 Z40 Z40 M40 M40 M40 Z40 M40 M40 M60 M40 M40 M40 M60 M18 M18 M50 M18 M18 M40 M50 M18 M60 M40 Z40 M50 M60 M40 M50

25 6 15 4 16 26 27 28 7 29 30 3 31 32 4 33 1 34 35 5 5 36 36 36 39 40 2 1 6 6 41 42 43 8 44 45 6 46 47 48 7 8 9 17 10 11 49 18 12 8 50 9 19 9 51 20

PSK --- EXU KELLYS BIKE RANCH TEAM --- DOBRÝ SKUTEK, Z.S. ELEVEN MERCEDES MITAS --- SILVINI MADSHUS TEAM --- --- --- --- --- ZO 226 --- ALSET RACING TEAM D-T FUEL CYCLES --- NESTIHAS --- --- TRAGED TEAM LITVÍNOV --- --- --- DEXTER BSK RACING BTK EURO BIKE PRAHA BTK EURO BIKE PRAHA --- --- NILFISK ALTO PRO CYCLING --- UNITOP ČR, SKPŠ PRAHA HUNTOVICE FLYERS ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVIC --- DEXTER CYCLING HUNTOVICE FLYERS --- UNITHERM JABLONEC N.N. S. --- --- --- ZA ŘEZNÍKA --- STARÁ HUŤ --- --- --- --- CODEQ BIKES TÁBOR --- --- --- ---

VÝSLEDNÝ ČAS

ZTRÁTA

1:33:42.6 1:34:22.3 1:34:36.5 1:34:36.8 1:34:38.4 1:34:50.1 1:34:56.1 1:35:13.2 1:35:15.0 1:35:34.7 1:35:38.3 1:35:39.1 1:35:44.9 1:35:56.8 1:36:18.9 1:36:26.0 1:36:46.8 1:37:04.3 1:37:06.9 1:37:09.9 1:37:12.1 1:37:14.1 1:37:14.1 1:37:14.1 1:37:38.1 1:37:39.2 1:37:47.6 1:37:47.6 1:37:47.6 1:37:47.6 1:37:48.1 1:37:56.7 1:38:08.4 1:38:37.6 1:38:54.7 1:38:57.9 1:39:02.5 1:39:09.1 1:39:10.9 1:39:28.6 1:39:33.1 1:39:33.7 1:40:02.3 1:40:03.6 1:40:19.1 1:40:31.1 1:40:31.3 1:40:45.4 1:40:54.7 1:41:15.0 1:41:27.2 1:41:29.6 1:41:37.0 1:42:18.4 1:42:18.7 1:42:41.0

0:22:11.1 0:22:50.8 0:23:05.0 0:23:05.3 0:23:06.9 0:23:18.6 0:23:24.6 0:23:41.7 0:23:43.5 0:24:03.2 0:24:06.8 0:24:07.6 0:24:13.4 0:24:25.3 0:24:47.4 0:24:54.5 0:25:15.3 0:25:32.8 0:25:35.4 0:25:38.4 0:25:40.6 0:25:42.6 0:25:42.6 0:25:42.6 0:26:06.6 0:26:07.7 0:26:16.1 0:26:16.1 0:26:16.1 0:26:16.1 0:26:16.6 0:26:25.2 0:26:36.9 0:27:06.1 0:27:23.2 0:27:26.4 0:27:31.0 0:27:37.6 0:27:39.4 0:27:57.1 0:28:01.6 0:28:02.2 0:28:30.8 0:28:32.1 0:28:47.6 0:28:59.6 0:28:59.8 0:29:13.9 0:29:23.2 0:29:43.5 0:29:55.7 0:29:58.1 0:30:05.5 0:30:46.9 0:30:47.2 0:31:09.5

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 35 km POŘADÍ KATEG.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 118 118 118 122 123 124 125 126 126 128 129 130 131 132

BONAVENTURA WOLFGANG INGRIŠ MAREK OTAHAL TOMAS DICKER KIERAN HAVLÍK RICHARD BÍMOVÁ LADISLAVA VLČAN TOMÁŠ HOMOLKA MAREK VACEK LUKÁŠ BEČVÁŘ JIŘÍ CIBULKA PETR PROCHAZKA DAVID DRUNECKÝ TOMÁŠ KRAJČ MILAN KRATINA LADISLAV KRATINA MICHAEL PULCOVA MIROSLAVA HARÁK MARTIN NOVÁK JAROSLAV SVITOK JAN TEPLÝ VLADISLAV NEŠPOR PETR VANÍČEK MILAN JONÁŠ JARDA JIROUŠ JOSEF MARTÍNEK ALEŠ SLAVÍČEK PETR

655 844 338 190 80 652 311 870 929 545 360 222 591 727 770 1412 1296 825 723 1346 798 1430 914 1393 528 702 1043

www.bike-prague.cz

ROK KAT POŘ. TÝM NAR. KAT

68 98 74 76 63 62 90 75 86 62 85 85 64 84 64 7 88 89 78 80 60 81 91 78 56 76 90

M50 M18 M50 M40 M60 Z60 M40 M50 M40 M60 M40 M40 M60 M40 M60 M18 Z40 M40 M40 M40 M60 M40 M40 M40 M60 M40 M40

21 13 22 52 10 1 53 23 54 11 55 56 12 57 12 14 10 58 59 60 14 61 62 63 15 64 65

DAS TEAM, DAS SEINEN NAME MTB NÝŘANY OHROBEC BIKERS --- ČERNÍ KONĚ BTK KRALUPY --- CUSHMAN & WAKEFIELD KOLOSHOP TEAM TEPLICE --- CIBULÁK --- KOLA ŠTOREK ŘEVNICE --- --- --- MAŽORETKY PREMIUM VIMPERK --- --- --- --- --- --- --- CEPRO --- ---

VÝSLEDNÝ ČAS

ZTRÁTA

1:42:43.0 1:43:00.3 1:43:21.9 1:43:39.0 1:43:40.9 1:43:49.1 1:43:57.9 1:44:12.8 1:44:19.2 1:44:25.1 1:44:30.6 1:44:30.8 1:44:43.6 1:44:43.6 1:44:43.6 1:44:43.6 1:44:55.7 1:44:59.0 1:45:15.7 1:45:20.4 1:45:26.5 1:45:26.5 1:45:29.8 1:45:31.6 1:45:36.2 1:45:40.6 1:45:52.5

0:31:11.5 0:31:28.8 0:31:50.4 0:32:07.5 0:32:09.4 0:32:17.6 0:32:26.4 0:32:41.3 0:32:47.7 0:32:53.6 0:32:59.1 0:32:59.3 0:33:12.1 0:33:12.1 0:33:12.1 0:33:12.1 0:33:24.2 0:33:27.5 0:33:44.2 0:33:48.9 0:33:55.0 0:33:55.0 0:33:58.3 0:34:00.1 0:34:04.7 0:34:09.1 0:34:21.0


pořadí ženy, muži – 35 km POŘADÍ KATEG.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 180 182 183 183 185 186 187 188

POPELKOVÁ DANIELA SMÍŠEK MARTIN NEUFUSS PETR DVOŘÁK JIŘÍ HRUBÝ RICHARD VERNER KAMIL MAREŠ MIROSLAV NOVÁK ONDŘEJ HOŘEJŠÍ DAVID RAMBOUSEK RICHARD KUČERA VOJTĚCH JANOVSKÝ MARTIN PODANÁ JANA ŘÍMAL LIBOR ČERVENÝ VÁCLAV ŠLECHTOVÁ ESTER MASÁR MICHAL ŠEVČÍK LIBOR ČERNOHLÁVKOVÁ LUCIE BORECKÁ SABINA ŘÍMAL MAREK PISK PAVEL ŽOVINEC DUŠAN RADOTÍNSKÝ PETR PANSKÝ MARTIN ŠTOCHLOVÁ LENKA ŠTÁFEK DAVID HUSÁR PAVOL KALOUSEK MICHAL CÍR TOMÁŠ POLANSKÝ MAREK ČERMÁK MARTIN PONIK MICHAL PROCHÁZKA KAREL FARBIAK VLADIMÍR POLÁK JIŘÍ ŠEDINA PŘEMYSL VODEHNAL JIŘÍ NEUSTUPA MICHAL VOHÁŇKA MICHAL MĚKOTA ONDŘEJ VOSÁHLO MILOŠ MARŠÁLEK PETR NAVRÁTIL ZDENĚK KŠANDA TOMÁŠ ŠATALA VLADIMÍR BARTOŠEK MAREK NAGY JAN LINET JAROSLAV LANDSINGER DOMINIK FRIEDMANN MARTIN NÁDVORNÍK DAVID FLAŠAROVÁ NIKOL ČERNÝ LUBOŠ BIRHANZL TOMAS ARAZIM JIŘÍ

60 54 242 43 569 220 531 725 1342 1066 612 340 1244 322 941 356 1345 679 1324 1316 1119 684 483 1220 319 64 315 320 766 720 672 241 735 696 666 465 1004 1183 100 73 863 307 774 874 1073 1125 367 357 1036 330 277 308 1210 329 693 1384

ROK KAT POŘ. TÝM NAR. KAT

87 70 69 70 86 95 67 96 98 67 79 87 74 66 71 86 79 66 90 89 97 73 92 68 73 67 88 69 89 80 92 87 80 75 62 74 88 57 84 77 87 87 76 79 88 64 81 75 76 96 90 68 91 75 70 75

Z40 M50 M50 M50 M40 M40 M50 M40 M18 M50 M40 M40 Z50 M50 M50 Z40 M40 M50 Z40 Z40 M18 M50 M40 M50 M50 Z50 M40 M50 M40 M40 M40 M40 M40 M50 M60 M50 M40 M60 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M60 M40 M50 M40 M40 M40 M50 Z40 M50 M50 M50

11 24 25 26 66 67 27 68 15 28 69 70 3 29 30 12 71 31 13 14 16 32 72 33 34 4 73 35 74 75 76 77 78 36 16 37 79 17 80 81 82 83 84 85 86 18 87 38 88 89 90 39 15 40 41 42

VOŠ ČUS --- FEED ZONE BEMANIAX --- --- HUNTOVICE FLYERS --- --- --- KINDERKOMANDO --- AC SPARTA PRAHA CYCLING --- BIKE MTB ÚJEZD --- --- --- --- --- RED BARONS DOBROBAZAR ČESTLICE --- --- --- --- --- --- --- VRZÁCI BRAMBUŘÍCI BIKE TUNING --- --- --- PEPSI --- --- RAUL ALSET RACING TEAM --- TWENTYONE MOOPEX VELKOOBCHOD S.R.O. WUNDERMAN --- WWW.COREX.CZ --- --- --- RED BARONS --- DEXTER CYCLING SK AKTIS PRAHA DUOTECH --- ---

VÝSLEDNÝ ČAS

ZTRÁTA

1:46:19.9 1:46:23.5 1:46:23.9 1:46:39.3 1:46:50.9 1:47:17.7 1:47:22.1 1:47:22.7 1:47:23.5 1:47:53.7 1:48:29.1 1:48:32.7 1:48:41.3 1:48:58.2 1:49:08.7 1:49:28.2 1:49:30.2 1:49:31.9 1:49:48.1 1:49:50.9 1:49:54.3 1:50:10.5 1:50:20.3 1:50:34.2 1:50:55.4 1:51:24.7 1:51:29.3 1:51:32.9 1:51:37.1 1:51:47.1 1:51:52.8 1:51:55.3 1:51:57.6 1:52:02.0 1:52:03.6 1:52:04.7 1:52:05.5 1:52:12.6 1:52:12.7 1:52:14.9 1:52:15.1 1:52:38.5 1:52:39.1 1:52:44.0 1:52:45.0 1:52:51.8 1:52:54.3 1:52:59.7 1:52:59.7 1:53:02.1 1:53:03.0 1:53:03.0 1:53:04.4 1:53:11.9 1:53:12.7 1:53:23.3

0:34:48.4 0:34:52.0 0:34:52.4 0:35:07.8 0:35:19.4 0:35:46.2 0:35:50.6 0:35:51.2 0:35:52.0 0:36:22.2 0:36:57.6 0:37:01.2 0:37:09.8 0:37:26.7 0:37:37.2 0:37:56.7 0:37:58.7 0:38:00.4 0:38:16.6 0:38:19.4 0:38:22.8 0:38:39.0 0:38:48.8 0:39:02.7 0:39:23.9 0:39:53.2 0:39:57.8 0:40:01.4 0:40:05.6 0:40:15.6 0:40:21.3 0:40:23.8 0:40:26.1 0:40:30.5 0:40:32.1 0:40:33.2 0:40:34.0 0:40:41.1 0:40:41.2 0:40:43.4 0:40:43.6 0:41:07.0 0:41:07.6 0:41:12.5 0:41:13.5 0:41:20.3 0:41:22.8 0:41:28.2 0:41:28.2 0:41:30.6 0:41:31.5 0:41:31.5 0:41:32.9 0:41:40.4 0:41:41.2 0:41:51.8

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 35 km POŘADÍ KATEG.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244

SVOJŠE RADEK JELÍNEK VÁCLAV ZÁHROBSKÝ MARTIN SKŘIVAN TOMÁŠ KROUSKÝ VÁCLAV JANÁČEK JIŘÍ VAVŘIČEK PAVEL VESELÝ JAN FIDRMUC JAN LISNER VÍT KADLEC TOMÁŠ KUBRICHTOVÁ MICHAELA BARTOŠ JOSEF VYSKOČILOVÁ PETRA HOUDEK PETR SKOUPIL PETR HENDRICH MIROSLAV RAUCHFUSS JIŘÍ BURGER TOM CHALOUPKA JAN NOVÝ JIŘÍ ČERNICKÝ PETR BÍMOVÁ ADÉLA LAURIN JAN HORKÁ LENKA NOVÁK JIŘÍ KUTNER VACLAV DIVIŠ PAVEL ČERVENÝ RADIM BELZA MIROSLAV KROUPA TOMÁŠ PÝCHA STANISLAV PRADID JAROSLAV ŠTĚPANOVSKÝ PETR ŠMÍD VOJTĚCH WEBER LIBOR JANDL JIŘÍ KOZLOVÁ IVA BABORSKÝ MICHAL KUFNER JIRI JANÁČEK PETR PALACKÝ VÁCLAV KAVKOVÁ MONIKA JIROUŠ DAVID JULINA RENÉ SVOBODA MAREK DLUBAL JAN SCHLECHTER PETR STANĚK DAVID BAUMRUK MILOŠ LANGER ANDREJ PLANETA DANIEL LEVÝ JAN SOUČKOVÁ TEREZA CHMELÍKOVÁ PAVLA VOŘÍŠEK PETR

321 1101 754 326 328 355 821 1190 323 833 932 365 324 371 102 583 369 952 1311 1424 561 1312 375 1096 1277 628 1178 931 479 928 689 314 700 789 108 434 979 578 1301 1338 579 1156 386 224 759 1292 351 346 552 347 792 890 1329 951 345 218

www.bike-prague.cz

ROK KAT POŘ. TÝM NAR. KAT

71 64 67 93 59 76 83 90 90 73 86 85 85 81 77 64 82 72 73 67 58 74 89 87 83 83 71 81 65 77 85 82 86 79 85 54 77 59 81 90 79 74 87 81 67 98 92 44 80 70 76 98 98 98 82 83

M50 43 M60 19 M50 44 M40 91 M60 20 M40 92 M40 93 M40 94 M40 95 M50 45 M40 96 Z40 16 M40 97 Z40 17 M40 98 M60 21 M40 99 M50 46 M50 47 M50 48 M60 22 M50 49 Z40 18 M40 100 Z40 19 M40 101 M50 50 M40 102 M60 23 M40 103 M40 104 M40 105 M40 106 M40 107 M40 108 M70 2 M40 109 Z60 2 M40 110 M40 111 M40 112 M50 51 Z40 20 M40 113 M50 52 M18 17 M40 114 M80 1 M40 115 M50 53 M40 116 M18 18 M18 19 Z18 2 Z40 21 M40 117

--- --- KARLOVY VARY --- --- --- --- --- --- VÁLEC CEHA KDC KIMOVY DĚTI --- PETRA A PAVEL --- SKI PETŘÍKOV --- ROUDNICE --- --- --- D.A.S.RECHTSSCHUTZ AG,POB PLUS PRAGUE HOSTEL & UNIČOVÁCI SK BABICE QUANTI S.R.O. --- CEHA KDC --- CEHA KDC --- --- --- --- --- --- --- KOZLÍCI --- BIKE TUNING TEAM RUDNÁ --- --- --- KADADO --- --- --- TJ ZDRAVÍ --- JTEKT PLZEŇ ELEVEN MERCEDES MITAS DEXTER BSK RACING ŽIRAFA BIKE TEAM --- --- E-KOLO-PRAHA

VÝSLEDNÝ ČAS

ZTRÁTA

1:53:25.8 1:53:37.4 1:53:44.6 1:53:53.0 1:54:04.9 1:54:38.0 1:54:39.0 1:54:43.3 1:54:46.0 1:54:57.8 1:55:00.2 1:55:00.9 1:55:03.6 1:55:20.3 1:55:34.6 1:56:24.4 1:56:28.0 1:56:31.6 1:56:36.2 1:56:39.9 1:56:40.0 1:56:50.6 1:56:52.2 1:56:52.4 1:56:56.1 1:57:18.1 1:57:23.8 1:57:24.4 1:57:27.3 1:57:31.7 1:57:36.1 1:57:37.3 1:57:44.1 1:57:48.1 1:57:52.0 1:57:52.7 1:57:56.1 1:58:23.8 1:58:24.2 1:58:28.1 1:58:29.4 1:58:32.1 1:58:44.0 1:58:47.1 1:58:54.7 1:59:05.6 1:59:12.2 1:59:16.2 1:59:18.8 1:59:20.9 1:59:27.7 1:59:28.0 1:59:30.7 1:59:32.1 1:59:43.5 1:59:56.6

0:41:54.3 0:42:05.9 0:42:13.1 0:42:21.5 0:42:33.4 0:43:06.5 0:43:07.5 0:43:11.8 0:43:14.5 0:43:26.3 0:43:28.7 0:43:29.4 0:43:32.1 0:43:48.8 0:44:03.1 0:44:52.9 0:44:56.5 0:45:00.1 0:45:04.7 0:45:08.4 0:45:08.5 0:45:19.1 0:45:20.7 0:45:20.9 0:45:24.6 0:45:46.6 0:45:52.3 0:45:52.9 0:45:55.8 0:46:00.2 0:46:04.6 0:46:05.8 0:46:12.6 0:46:16.6 0:46:20.5 0:46:21.2 0:46:24.6 0:46:52.3 0:46:52.7 0:46:56.6 0:46:57.9 0:47:00.6 0:47:12.5 0:47:15.6 0:47:23.2 0:47:34.1 0:47:40.7 0:47:44.7 0:47:47.3 0:47:49.4 0:47:56.2 0:47:56.5 0:47:59.2 0:48:00.6 0:48:12.0 0:48:25.1


pořadí ženy, muži – 35 km POŘADÍ KATEG.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300

FUKAL ONDŘEJ MENGLER JAN ŘEMPĚL ZDENĚK KOCIÁNOVÁ VĚRA NOVÁK ROSŤA JANDEK MILAN HAVRAN MATĚJ MOŤKA PAVEL KRÁČALÍK MARTIN HANUŠ MARTIN KALFUS JIŘÍ ŠIMAN PETR PŘÍBRSKÝ DUŠAN BAUER DAVID HARÁK JIŘÍ VYBORNY FILIP KUBRIČAN LUKÁŠ ČEPIČKA MICHAL KALINA PAVEL VÁŇOVÁ TEREZA STACHE THOMAS MANDAUS LUKÁŠ SLAVÍK JIŘÍ CHMELKA JOSEF DOŠKÁŘOVÁ BARBORA HLAVÁČOVÁ IVA NERAD SVATOPLUK PAGÁČ JAROSLAV ZINTL MICHAEL HOSPODKA JIŘÍ NEČADA JIŘÍ NIKO FILIP ŠMEJKAL JAN BORSKÝ JAN MATOUŠKOVÁ HANA MACKO VLADIMÍR JANDÁČEK LADISLAV JANATKA JAN SECHOVEC JAN HALLA JAN FOŘT ZDENĚK WADY JUSTIN SCHULZ JAKUB NOVOTNA MARKETA KRECHAN FILIP HOLEŠOVÁ EVA FLAŠAROVÁ KAROLÍNA MUSIL ALEŠ FRANĚK PETR OTTOVÁ IVANA LANGMAJER JIŘÍ KINČLOVÁ IVANA ČERNÝ PETR SYNOVEC JINDŘICH ODVÁRKA PETR POKORNÝ ONDŘEJ

1367 1085 1305 1241 1310 1331 1434 1097 1348 334 762 1304 317 1014 826 427 1321 1174 313 1164 1086 942 913 630 1333 384 797 1099 388 377 410 575 1108 1153 783 1144 574 851 848 850 548 885 945 936 1344 1248 1200 515 1037 832 489 565 332 124 382 1255

ROK KAT POŘ. TÝM NAR. KAT

68 89 82 91 75 87 91 87 77 96 76 71 65 73 92 69 84 83 66 84 67 71 89 55 83 61 74 87 70 89 70 97 81 84 65 65 81 79 79 88 83 75 86 83 90 83 89 71 75 72 66 59 75 65 72 90

M50 54 M40 118 M40 119 Z40 22 M50 55 M40 120 M40 121 M40 122 M40 123 M40 124 M40 125 M50 56 M60 24 M50 57 M40 126 M50 58 M40 127 M40 128 M50 59 Z40 23 M50 60 M50 61 M40 129 M70 3 Z40 24 Z60 3 M50 62 M40 130 M50 63 M40 131 M50 64 M18 20 M40 132 M40 133 Z60 4 M60 25 M40 134 M40 135 M40 136 M40 137 M40 138 M50 65 M40 139 Z40 25 M40 140 Z40 26 Z40 27 M50 66 M50 67 Z50 5 M50 68 Z60 5 M50 69 M60 26 M50 70 M40 141

--- --- --- UP OLOMOUC ČERNÍ KONĚ --- --- UNIČOVÁCI --- --- DUOTECH PUPKANI KV KPO --- --- --- --- --- DUOTECH SOKOL KOBYLISY II --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- MTB ŠTĚTÍ AKWT BTK EURO BIKE PRAHA --- --- --- --- --- --- --- --- GREWIS --- --- --- --- --- --- --- --- DUOTECH SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 --- ---

VÝSLEDNÝ ČAS

ZTRÁTA

1:59:58.8 2:00:25.6 2:00:31.2 2:00:39.1 2:00:45.0 2:01:06.2 2:01:08.7 2:01:16.1 2:01:17.3 2:01:18.9 2:01:22.9 2:01:30.0 2:01:34.7 2:01:37.7 2:01:38.7 2:02:06.5 2:02:20.3 2:02:31.9 2:02:52.1 2:02:58.5 2:03:03.5 2:03:10.8 2:03:23.7 2:03:33.1 2:03:36.7 2:03:44.1 2:03:48.8 2:03:55.2 2:04:00.1 2:04:13.2 2:04:26.1 2:04:26.5 2:04:32.3 2:04:42.4 2:04:43.5 2:04:44.5 2:04:49.2 2:05:09.1 2:05:09.4 2:05:09.5 2:05:11.8 2:05:28.4 2:05:33.0 2:05:50.0 2:05:54.4 2:05:54.6 2:06:23.8 2:06:28.9 2:06:34.8 2:06:35.1 2:06:37.7 2:06:43.3 2:06:50.4 2:06:57.8 2:07:00.5 2:07:11.1

0:48:27.3 0:48:54.1 0:48:59.7 0:49:07.6 0:49:13.5 0:49:34.7 0:49:37.2 0:49:44.6 0:49:45.8 0:49:47.4 0:49:51.4 0:49:58.5 0:50:03.2 0:50:06.2 0:50:07.2 0:50:35.0 0:50:48.8 0:51:00.4 0:51:20.6 0:51:27.0 0:51:32.0 0:51:39.3 0:51:52.2 0:52:01.6 0:52:05.2 0:52:12.6 0:52:17.3 0:52:23.7 0:52:28.6 0:52:41.7 0:52:54.6 0:52:55.0 0:53:00.8 0:53:10.9 0:53:12.0 0:53:13.0 0:53:17.7 0:53:37.6 0:53:37.9 0:53:38.0 0:53:40.3 0:53:56.9 0:54:01.5 0:54:18.5 0:54:22.9 0:54:23.1 0:54:52.3 0:54:57.4 0:55:03.3 0:55:03.6 0:55:06.2 0:55:11.8 0:55:18.9 0:55:26.3 0:55:29.0 0:55:39.6

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 35 km POŘADÍ KATEG.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

301 302 303 304 305 306 307 308 309 309 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 321 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356

VIERERBLOVÁ LINDA ORSZÁG PAVOL TÝBL VLADIMÍR TÝBL MARTIN BARTOŠOVÁ EVA VEIT TOMÁŠ SRB MAREK PEREIRA MIGUEL MÚČKA PETER ZAJDÁK DAVID MARAT VOJTECH HRUBÁ RENÁTA SKLENAŘÍK ROBERT VOJTĚCHOVSKÝ TOMÁŠ MRÁZEK LEOŠ ZEMANOVÁ EVA KALINA ZDENĚK HOLCMAN MIROSLAV POTŮČEK VOJTĚCH DEKANOVSKY VACLAV KUBOVÝ JIŘÍ HOFFELNER JAN KOVAŘÍKOVÁ PAVLÍNA DUŠEK PETR DOSTÁL JAN LUTRÝN JIŘÍ SPOUSTA MIROSLAV STOKLÁSEK PETR BERMANN EDUARD VLČEK MIROSLAV KOLÁČEK PETR MOUDRY ONDREJ HÁJKOVÁ LUCIE BEŠŤÁK JIŘÍ FERREOL BAPTISTE ČAPEK TOMÁŠ VACKOVÁ PAVLA BÁCO STANISLAV JEDLIČKA MICHAL BOHÁČOVÁ JANA POKORNÝ MILAN VEVERKA VLASTIMIL ČURDA JAN KERNER PETR JANČÍK PETR FLÁMOVÁ JANA ŠAFAŘÍK VOJTĚCH CHRTEK JAN ŘEZANKOVÁ ALENA RŮZHA FILIP OCEĽOVÁ JANA VNUKOVÁ JAROSLAVA SAJFRÍD MILOŠ KHAML MARTIN HRACH MARTIN KŘÍŽ RADEK

387 761 588 587 611 576 1025 1033 350 396 1258 1067 352 1251 1435 312 1288 596 1279 939 607 1307 614 715 1192 385 1084 640 431 592 736 1259 86 513 1051 1221 930 395 1382 333 923 33 1198 349 974 1242 1112 830 1229 1405 1104 439 1230 1091 1062 380

www.bike-prague.cz

ROK KAT POŘ. TÝM NAR. KAT

85 91 72 93 86 79 84 70 77 81 84 79 73 89 70 86 84 70 76 83 49 74 84 81 1 96 66 89 55 53 82 87 86 70 79 79 90 85 75 98 92 80 68 73 77 91 91 78 88 77 84 51 75 73 65 71

Z40 28 M40 142 M50 71 M40 143 Z40 29 M40 144 M40 145 M50 72 M40 146 M40 146 M40 148 Z40 30 M50 73 M40 149 M50 74 Z40 31 M40 150 M50 75 M40 151 M40 152 M70 4 M50 76 Z40 32 M40 153 M18 21 M40 154 M50 77 M40 155 M70 5 M70 6 M40 156 M40 157 Z40 33 M50 78 M40 158 M40 159 Z40 34 M40 160 M50 79 Z18 3 M40 161 M40 162 M50 80 M50 81 M40 163 Z40 35 M40 164 M40 165 Z40 36 M40 166 Z40 37 Z70 1 M50 82 M50 83 M60 27 M50 84

TUWAWI --- --- --- --- --- KOSTKYLEGA.CZ RACING TEAM PEREIRA --- --- --- --- --- --- --- DEXTER BSK RACING --- --- --- --- --- SIX MONKEYS --- --- --- RED BARONS --- --- --- DUOTECH KLADNO --- --- RAUL! --- --- --- --- --- --- --- FREERIDE VYSOKÁ --- --- DUOTECH --- UP OLOMOUC --- --- --- --- KOVÁŘSTVÍ KRUPICA DEXTER BSK RACING --- --- --- DUOTECH

VÝSLEDNÝ ČAS

ZTRÁTA

2:07:12.3 2:07:28.3 2:07:39.9 2:07:40.1 2:07:41.5 2:07:47.7 2:08:05.6 2:08:21.6 2:08:25.1 2:08:25.1 2:08:26.6 2:08:31.8 2:08:34.5 2:08:43.8 2:08:48.1 2:08:55.6 2:09:03.4 2:09:16.0 2:09:17.6 2:09:24.8 2:09:34.4 2:09:34.4 2:09:43.3 2:09:46.8 2:09:47.6 2:09:54.3 2:09:58.1 2:10:00.7 2:10:13.2 2:10:16.0 2:10:20.6 2:10:27.8 2:10:38.2 2:10:40.2 2:10:47.2 2:10:58.1 2:11:35.9 2:11:47.8 2:11:50.7 2:12:02.4 2:12:22.6 2:12:23.5 2:12:31.3 2:12:33.9 2:12:35.1 2:12:46.9 2:12:49.8 2:13:05.6 2:13:08.2 2:13:19.5 2:13:20.6 2:13:20.9 2:13:35.3 2:13:35.8 2:13:37.5 2:13:45.4

0:55:40.8 0:55:56.8 0:56:08.4 0:56:08.6 0:56:10.0 0:56:16.2 0:56:34.1 0:56:50.1 0:56:53.6 0:56:53.6 0:56:55.1 0:57:00.3 0:57:03.0 0:57:12.3 0:57:16.6 0:57:24.1 0:57:31.9 0:57:44.5 0:57:46.1 0:57:53.3 0:58:02.9 0:58:02.9 0:58:11.8 0:58:15.3 0:58:16.1 0:58:22.8 0:58:26.6 0:58:29.2 0:58:41.7 0:58:44.5 0:58:49.1 0:58:56.3 0:59:06.7 0:59:08.7 0:59:15.7 0:59:26.6 1:00:04.4 1:00:16.3 1:00:19.2 1:00:30.9 1:00:51.1 1:00:52.0 1:00:59.8 1:01:02.4 1:01:03.6 1:01:15.4 1:01:18.3 1:01:34.1 1:01:36.7 1:01:48.0 1:01:49.1 1:01:49.4 1:02:03.8 1:02:04.3 1:02:06.0 1:02:13.9


pořadí ženy, muži – 35 km POŘADÍ KATEG.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383

RAMBOUSEK RICHARD JAKUB FRANTIŠEK ČERNOK LADISLAV HORSICOVA ALENA VALTR JAN VOMANKA RUDOLF CHEKALIN LEONID POLÍVKA PETR HAVLÍN ANTONÍN SOUHRADOVÁ EVA KRATOCHVIL JAROSLAV ŠÍCHOVÁ KATEŘINA NYTRA TOMÁŠ SKLENKA JAN LEŠEK PETR VALDAUF JAROSLAV HORNA ALEŠ HAVRYLUK TOMÁŠ PIKNER TOMÁŠ PETKOVOVÁ ANNA CHALOUPKOVÁ SIMONA BARAN ROMAN BULEJČÍK JOSEF POSPÍŠIL KAREL KUCEROVA DANIELA MIKUŠ JAN VOBOŘIL JAN

900 1053 573 376 1237 1401 837 1264 358 373 335 412 619 553 99 686 1038 1387 1233 641 1423 550 1011 1205 1347 1069 1150

ROK KAT POŘ. TÝM NAR. KAT

96 70 82 63 85 78 97 53 55 86 56 84 93 92 79 90 86 81 69 89 81 83 52 81 87 64 85

M40 167 M50 85 M40 168 Z60 6 M40 169 M40 170 M18 22 M70 7 M70 8 Z40 38 M60 28 Z40 39 M40 171 M40 172 M40 173 M40 174 M40 175 M40 176 M50 86 Z40 40 Z40 41 M40 177 M70 9 M40 178 Z40 42 M60 29 M40 179

--- --- --- --- --- --- CHEKALIN OMOSHOP.CZ AC OBORA HVĚZDA --- --- DESPERADOS --- --- --- --- --- --- --- --- --- CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY --- --- --- --- ---

VÝSLEDNÝ ČAS

ZTRÁTA

2:13:53.0 2:14:01.3 2:14:05.0 2:14:06.1 2:14:36.8 2:14:40.8 2:14:48.5 2:14:56.0 2:15:06.6 2:15:12.1 2:15:13.8 2:15:19.2 2:15:37.1 2:15:39.7 2:15:41.2 2:15:44.9 2:15:52.1 2:15:54.0 2:16:00.9 2:16:03.5 2:16:12.0 2:16:14.4 2:16:42.7 2:16:44.2 2:16:49.3 2:16:56.6 2:16:59.8

1:02:21.5 1:02:29.8 1:02:33.5 1:02:34.6 1:03:05.3 1:03:09.3 1:03:17.0 1:03:24.5 1:03:35.1 1:03:40.6 1:03:42.3 1:03:47.7 1:04:05.6 1:04:08.2 1:04:09.7 1:04:13.4 1:04:20.6 1:04:22.5 1:04:29.4 1:04:32.0 1:04:40.5 1:04:42.9 1:05:11.2 1:05:12.7 1:05:17.8 1:05:25.1 1:05:28.3

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 35 km POŘADÍ KATEG.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439

PAULOVIČ HONZA KOUBOVÁ ROMANA SLÍVOVÁ KATEŘINA GRUBER RADEK DOSTÁL JAN KOUKOLA MARTIN BROŽÍKOVÁ EVA MILLET SEBASTIEN KŘIČKOVÁ NIKOLA BRŮHA LUBOMÍR MATEO JAVIER KANDALÍK JAKUB KOTORA MARTIN MAŠKOVÁ ANNA KŘIVÁNEK JOSEF BOHATA PATRIK KŘEMENOVÁ ANETA URBAN LUKÁŠ SKŘIVAN EMILIÁN TURINSKY ROBERT VRBOVÁ ŠÁRKA SKOPAL VLADIMÍR NIKL MARTIN VÍTEK TOMÁŠ HLAVÁČEK LADISLAV NAVRÁTIL JIŘÍ HOVORKOVÁ MARIE TEREZA VARLAMON LEONID ELIÁŠ JAKUB KUZMIAK MAROŠ VANEK MARTIN KUBÍK JAROSLAV HOSTAŠA PETR HŮLA RADEK MAJER PATRIK HRABAŇOVÁ HANA KRAČEK ADAM HOLÝ JAN OTTA JIŘÍ SEVERA MICHAL DOUBRAVOVÁ PETRA DALIBA ROBERT ULRICH LUKÁŠ KRÁLÍK MARTIN PÁTEK MILOSLAV KINČL VÍT HALDOVÁ SIMONA BREBURDA PETR BLAŽKOVÁ KRISTINA LINHART FRANTIŠEK VRBA TOMÁŠ DAXNER JAKUB ČERNEK MILOSLAV CULKOVÁ BARBORA TOMÁNEK PETR ČEPIČKA VÁCLAV

651 755 1407 127 1191 903 1232 1374 1386 1260 1284 1219 921 1015 796 1128 618 390 389 1272 394 632 379 472 342 642 600 1379 880 734 1040 726 910 1018 546 897 522 818 831 374 381 1375 1395 1148 944 868 869 1118 1432 875 393 1273 1017 1281 1155 1262

www.bike-prague.cz

ROK KAT POŘ. TÝM NAR. KAT

83 90 74 81 72 75 84 70 85 76 72 97 88 87 60 94 93 85 71 90 94 84 79 72 64 87 59 85 88 85 76 83 86 70 89 66 88 91 69 85 0 74 89 70 85 85 88 65 82 82 71 89 70 87 75 72

M40 180 Z40 43 Z50 6 M40 181 M50 87 M50 88 Z40 44 M50 89 Z40 45 M40 182 M50 90 M18 23 M40 183 Z40 46 M60 30 M40 184 Z40 47 M40 185 M50 91 M40 186 Z40 48 M40 187 M40 188 M50 92 M60 31 M40 189 Z60 7 M40 190 M40 191 M40 192 M40 193 M40 194 M40 195 M50 93 M40 196 Z50 7 M40 197 M40 198 M50 94 M40 199 Z18 4 M50 95 M40 200 M50 96 M40 201 M40 202 Z40 49 M60 32 Z40 50 M40 203 M50 97 M40 204 M50 98 Z40 51 M50 99 M50 100

--- --- --- CYKLOPOINT MOST --- --- --- --- --- --- BOBCAT --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- GO!NUTRIXXION TEAM --- NATURA HRADEC S.R.O. --- --- MEMOS SOFTWARE S.R.O --- --- --- GEDA TEAM --- --- --- --- LERIKA --- DOUBRAS --- --- --- --- --- --- --- --- NIKE+ RUN CLUB PRAHA --- ZXY001 GEDA TEAM --- --- OKOLOHORO

VÝSLEDNÝ ČAS

ZTRÁTA

2:17:44.4 2:17:51.3 2:18:03.9 2:18:06.3 2:18:10.5 2:18:10.9 2:18:28.9 2:18:34.4 2:18:43.4 2:18:59.6 2:19:05.1 2:19:10.7 2:19:15.0 2:19:17.5 2:19:32.0 2:19:36.7 2:19:47.1 2:19:47.7 2:19:49.2 2:19:51.6 2:19:53.3 2:19:55.6 2:20:03.2 2:20:06.3 2:20:09.6 2:20:16.4 2:20:17.8 2:20:39.1 2:20:54.4 2:20:59.4 2:21:04.0 2:21:15.8 2:21:17.2 2:21:29.5 2:21:53.8 2:22:02.3 2:22:07.3 2:22:13.4 2:22:21.7 2:22:52.7 2:22:58.0 2:23:07.0 2:23:08.7 2:23:11.8 2:23:29.9 2:23:30.0 2:23:30.9 2:23:51.9 2:23:56.6 2:24:22.4 2:24:24.2 2:24:33.1 2:24:41.0 2:24:43.3 2:24:44.2 2:24:44.4

1:06:12.9 1:06:19.8 1:06:32.4 1:06:34.8 1:06:39.0 1:06:39.4 1:06:57.4 1:07:02.9 1:07:11.9 1:07:28.1 1:07:33.6 1:07:39.2 1:07:43.5 1:07:46.0 1:08:00.5 1:08:05.2 1:08:15.6 1:08:16.2 1:08:17.7 1:08:20.1 1:08:21.8 1:08:24.1 1:08:31.7 1:08:34.8 1:08:38.1 1:08:44.9 1:08:46.3 1:09:07.6 1:09:22.9 1:09:27.9 1:09:32.5 1:09:44.3 1:09:45.7 1:09:58.0 1:10:22.3 1:10:30.8 1:10:35.8 1:10:41.9 1:10:50.2 1:11:21.2 1:11:26.5 1:11:35.5 1:11:37.2 1:11:40.3 1:11:58.4 1:11:58.5 1:11:59.4 1:12:20.4 1:12:25.1 1:12:50.9 1:12:52.7 1:13:01.6 1:13:09.5 1:13:11.8 1:13:12.7 1:13:12.9


pořadí ženy, muži – 35 km POŘADÍ KATEG.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495

FIKAROVÁ ŠÁRKA ČEPIČKA VÁCLAV ZAMUDA SLAVKO ŠMOLCNOPOVÁ IRENA LANDOVSKÝ JAN VEJVODA JOSEF WEDL BARTOŠ ZAMUDA KRESIMIR BALÝ MARTIN ANTON RADIM KOHUT STANISLAV SABATKOVA JITKA KAVTIČNIK TOM TYXA VACLAV BALÍKOVÁ KATEŘINA SZAPPANOS JOZEF SOUKUP PAVEL MARŠÁLKOVÁ ZUZANA FÁBERA JAN JANEČEK PAVEL SÁZAVSKÁ ZUZANA ŠTUSEK MICHAL JEZBEROVÁ VERONIKA ŘÍHA PAVEL LÉDR TOMÁŠ ŠTĚRBOVÁ VANDA PLANETA IVAN GURNIK STANISLAV ŘÍHA MICHAL PŘIBYL RICHARD HUTŇAN MICHAL ČERVENÝ MARTIN ZÁKOSTELNÝ MARTIN LIŠKA PETR GRÜNER LUKÁŠ PAVELKA DAVID IVANČO MICHAL KOBLÍŽEK ŠTĚPÁN MILBACH KAREL RENDL VÍT KLAUS MILOSLAV SVOBODOVÁ ALENA KOSEK LEOŠ HEJTMANEK KILIAN HEJTMANEK KAREL ŠUBERTOVÁ PETRA KUPR JAN BRABENCOVÁ PETRA POKORNÝ MILAN TÁNCZOS TIBOR TÁNCZOS GERGO VLČEK PAVEL MELICHAR STANISLAV PUTNA JAROSLAV RILEY TOM STARÝ RADEK

812 1261 1336 1168 1254 1124 849 1337 902 1074 372 424 1378 718 1194 626 794 773 1116 526 1267 820 400 361 1226 701 353 1239 343 430 920 676 197 549 1001 730 1392 451 450 1010 436 435 1146 448 449 1356 415 1309 862 452 446 429 1396 835 1185 975

ROK KAT POŘ. TÝM NAR. KAT

88 3 87 71 71 57 88 91 90 69 70 77 1 45 83 81 78 79 75 74 76 74 92 67 86 89 75 87 93 74 85 76 80 86 86 83 87 75 75 73 60 62 74 4 71 77 59 76 69 65 98 67 67 79 3 74

Z40 52 M18 24 M40 205 Z50 8 M50 101 M60 33 M40 206 M40 207 M40 208 M50 102 M50 103 Z40 53 M18 25 M80 2 Z40 54 M40 209 M40 210 Z40 55 M50 104 M50 105 Z40 56 M50 106 Z40 57 M50 107 M40 211 Z40 58 M50 108 M40 212 M40 213 M50 109 M40 214 M40 215 M40 216 M40 217 M40 218 M40 219 M40 220 M50 110 M50 111 M50 112 M60 34 Z60 8 M50 113 M18 26 M50 114 Z40 59 M60 35 Z40 60 M50 115 M60 36 M18 27 M50 116 M50 117 M40 221 M18 28 M50 118

--- OKOLOHORO --- --- --- WWW.COREX.CZ --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- JK MISI HARTMANICE --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- TUKAS A.S. PRAHA --- --- DOPRAVNÍ PODNIK PRAHA --- --- --- ---

VÝSLEDNÝ ČAS

ZTRÁTA

2:24:46.7 2:24:56.3 2:25:04.0 2:25:05.9 2:25:14.5 2:25:22.1 2:25:31.6 2:25:31.9 2:25:40.2 2:25:41.0 2:25:55.4 2:26:07.1 2:26:13.8 2:26:17.0 2:26:21.5 2:26:21.8 2:26:35.8 2:26:42.2 2:26:48.4 2:27:04.4 2:27:06.2 2:27:10.3 2:27:42.5 2:27:44.8 2:27:47.3 2:27:58.7 2:28:04.1 2:28:24.2 2:28:38.7 2:28:48.6 2:28:48.9 2:28:53.6 2:28:58.4 2:29:10.5 2:29:10.6 2:29:34.4 2:30:00.0 2:30:03.6 2:30:04.5 2:30:13.3 2:30:19.6 2:30:22.7 2:30:44.2 2:30:46.1 2:30:46.8 2:31:13.2 2:31:18.1 2:31:30.9 2:31:35.5 2:31:44.3 2:31:44.8 2:32:04.8 2:32:08.8 2:32:39.5 2:32:42.8 2:33:10.1

1:13:15.2 1:13:24.8 1:13:32.5 1:13:34.4 1:13:43.0 1:13:50.6 1:14:00.1 1:14:00.4 1:14:08.7 1:14:09.5 1:14:23.9 1:14:35.6 1:14:42.3 1:14:45.5 1:14:50.0 1:14:50.3 1:15:04.3 1:15:10.7 1:15:16.9 1:15:32.9 1:15:34.7 1:15:38.8 1:16:11.0 1:16:13.3 1:16:15.8 1:16:27.2 1:16:32.6 1:16:52.7 1:17:07.2 1:17:17.1 1:17:17.4 1:17:22.1 1:17:26.9 1:17:39.0 1:17:39.1 1:18:02.9 1:18:28.5 1:18:32.1 1:18:33.0 1:18:41.8 1:18:48.1 1:18:51.2 1:19:12.7 1:19:14.6 1:19:15.3 1:19:41.7 1:19:46.6 1:19:59.4 1:20:04.0 1:20:12.8 1:20:13.3 1:20:33.3 1:20:37.3 1:21:08.0 1:21:11.3 1:21:38.6

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 35 km POŘADÍ KATEG.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522

ŽÁČKOVÁ VĚRA ŽÁČKOVÁ ŠÁRKA MALINA JIŘÍ MACHÁŇOVÁ LEONA CHALOUPKA JAN SADÍLEK OLDŘICH PAJAŠ ANDREJ RILEY PAUL KYZIVÁT JAN HÁLA ZDENĚK ALEXOVÁ SIMONA MUSILOVÁ MONIKA KUBARSKI ALEXANDER KUBARSKI ADAM MARTINOVSKÝ ONDŘEJ HLADÍK TOMÁŠ MAŠÍN VLASTIMIL PLUHAŘ JIŘÍ VALENTA MICHAL KOSTRHUN TOMÁŠ NEČADA JAKUB PODSEDNÍČEK RUDOLF JÁCHYMOVÁ BARBORA JÁCHYM MATOUŠ VEGRICHTOVÁ ZUZKA FIŠEROVÁ DANIELA MACÍKOVÁ BOHDANA

420 419 738 1214 1425 1286 1122 1184 729 781 1114 1103 1369 1368 946 827 622 1134 413 685 404 1280 1024 408 668 391 1171

www.bike-prague.cz

ROK KAT POŘ. TÝM NAR. KAT

66 97 67 67 99 72 75 69 86 76 83 80 6 72 87 88 72 86 85 78 92 43 85 86 76 75 72

Z50 9 Z18 5 M50 119 Z50 10 M18 29 M50 120 M50 121 M50 122 M40 222 M40 223 Z40 61 Z40 62 M18 30 M50 123 M40 224 M40 225 M50 124 M40 226 M40 227 M40 228 M40 229 M80 3 Z40 63 M40 230 Z40 64 Z50 11 Z50 12

--- --- --- ITHINKBEER --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- INTERSPORT --- --- --- BIKE RPO MLADÁ BOLESLAV KOSTKYLEGA.CZ RACING TEAM KOSTKYLEGA.CZ RACING TEAM --- --- ---

VÝSLEDNÝ ČAS

ZTRÁTA

2:33:11.2 2:33:11.4 2:33:13.5 2:33:18.8 2:33:35.0 2:33:40.6 2:33:41.8 2:33:44.6 2:33:52.9 2:34:15.6 2:35:11.3 2:35:32.8 2:35:34.5 2:35:36.4 2:35:38.1 2:36:07.6 2:36:14.6 2:36:18.0 2:36:18.3 2:36:20.9 2:36:32.6 2:36:41.1 2:36:42.4 2:36:44.8 2:36:48.8 2:37:12.1 2:37:22.3

1:21:39.7 1:21:39.9 1:21:42.0 1:21:47.3 1:22:03.5 1:22:09.1 1:22:10.3 1:22:13.1 1:22:21.4 1:22:44.1 1:23:39.8 1:24:01.3 1:24:03.0 1:24:04.9 1:24:06.6 1:24:36.1 1:24:43.1 1:24:46.5 1:24:46.8 1:24:49.4 1:25:01.1 1:25:09.6 1:25:10.9 1:25:13.3 1:25:17.3 1:25:40.6 1:25:50.8


pořadí ženy, muži – 35 km POŘADÍ KATEG.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578

VALENTA JAN KUČEROVÁ KRISTÝNA VEVERKA ALEŠ VERNEROVÁ MONIKA ŠÍP KAREL ŠÍPOVÁ KATEŘINA VÁŇA LUBOŠ KRAFT PAVEL VÁCHA ZDENĚK BOHATOVÁ MICHAELA PULQUERIO SONIA VÁCHA ZDENĚK RAISOVÁ RENATA KVÁČ DAVID MACHÁČOVÁ KATEŘINA JIRKOVSKÁ MARKÉTA JÍLKOVÁ MICHAELA WINDOLF KATRIN HANÁK JIŘÍ FORMANOVÁ DORA HEDVIČÁKOVÁ MARTINA ÚŘEDNÍČKOVÁ HANA PROCHÁZKA JIŘÍ ÚŘEDNÍČEK ADAM CHROMCO ONDREJ KUNSTOVÁ KRISTÝNA TYMEŠ PETR VÍTEK LUKÁŠ PANGRÁC MIROSLAV KRUŽÍK TOMÁŠ ZEMAN MILAN MAŠEK DAVID HEŘMANOVÁ LUCIE HRUBEŠ DAVID PECHAR MARTIN PACURARU CATALIN ŠIMANOVSKÝ JIŘÍ SKLENÁŘ MARTIN JANDOVÁ MARKÉTA JÍROVÁ DANA ŠABATA JOSEF SOUČEK MICHAL KVASNIČKA JAKUB KVASNIČKA PETR MALÁ LUCIE ŠRÁMEK JAKUB TROJÁK JAN BOUČEK MIROSLAV BEINOVÁ ALENA CHUDOBA JIŘÍ NOVÁKOVÁ VENDULA SKŮČKOVÁ ŠTĚPÁNKA MINARČÍK PAVEL PICK LUKAS ŠRÁMKOVÁ DENISA PECH ALEŠ

788 713 968 560 407 406 571 1431 425 978 1032 423 712 780 743 1039 879 1249 1046 791 1253 1202 741 1199 724 894 378 1029 601 507 354 1147 854 537 1359 866 753 517 584 557 768 402 746 745 1388 1023 1048 769 597 836 707 556 567 1360 1022 455

ROK KAT POŘ. TÝM NAR. KAT

80 88 84 90 63 64 61 66 1 85 75 72 63 84 77 91 85 84 85 88 61 59 70 1 80 90 86 86 65 86 66 73 77 96 82 85 64 81 86 74 68 95 1 67 83 86 67 54 77 63 84 77 81 89 86 53

M40 231 Z40 65 M40 232 Z40 66 M60 37 Z60 9 M60 38 M50 125 M18 31 Z40 67 Z50 13 M50 126 Z60 10 M40 233 Z40 68 Z40 69 Z40 70 Z40 71 M40 234 Z40 72 Z60 11 Z60 12 M50 127 M18 32 M40 235 Z40 73 M40 236 M40 237 M60 39 M40 238 M50 128 M50 129 Z40 74 M40 239 M40 240 M40 241 M60 40 M40 242 Z40 75 Z50 14 M50 130 M40 243 M18 33 M50 131 Z40 76 M40 244 M50 132 M70 10 Z40 77 M60 41 Z40 78 Z40 79 M40 245 M40 246 Z40 80 M70 11

--- ADACTIVE S. R. O. --- --- --- --- ANDELS HOTEL PRAGUE --- --- --- PEREIRA --- ITB PEKO SPOL. S R.O. --- --- --- LEMRON --- --- --- --- OFFICEDEPOT --- --- --- --- --- --- --- CEHA KDC --- CENTRAL STICKS S.R.O. --- --- --- --- RUM --- ALDAZUKA OKRAŠLOVACÍ KROUŽEK LOVOS --- --- --- --- --- --- OKRAŠLOVACÍ KROUŽEK LOVOS --- --- SVOBOĎÁCI STARÁ HUŤ --- --- --- CHVOJKOVICE - BROD

VÝSLEDNÝ ČAS

ZTRÁTA

2:37:29.4 2:37:30.2 2:37:32.2 2:38:17.0 2:38:25.4 2:38:27.8 2:39:01.9 2:39:13.3 2:39:27.1 2:40:00.0 2:40:18.7 2:40:28.0 2:40:50.4 2:41:46.3 2:41:49.3 2:41:59.2 2:42:16.6 2:42:38.7 2:42:53.6 2:43:14.2 2:43:44.0 2:43:55.8 2:43:58.8 2:44:00.1 2:44:28.5 2:44:39.9 2:44:51.0 2:45:04.9 2:45:09.5 2:45:15.0 2:45:18.7 2:45:20.8 2:45:36.2 2:46:08.7 2:46:21.2 2:46:55.4 2:46:57.1 2:47:03.7 2:47:09.1 2:47:18.9 2:47:37.4 2:47:40.7 2:47:41.5 2:47:44.3 2:47:44.5 2:47:49.5 2:48:23.9 2:48:25.4 2:48:43.5 2:49:04.4 2:49:07.6 2:49:09.1 2:49:15.8 2:49:19.9 2:49:32.1 2:49:38.7

1:25:57.9 1:25:58.7 1:26:00.7 1:26:45.5 1:26:53.9 1:26:56.3 1:27:30.4 1:27:41.8 1:27:55.6 1:28:28.5 1:28:47.2 1:28:56.5 1:29:18.9 1:30:14.8 1:30:17.8 1:30:27.7 1:30:45.1 1:31:07.2 1:31:22.1 1:31:42.7 1:32:12.5 1:32:24.3 1:32:27.3 1:32:28.6 1:32:57.0 1:33:08.4 1:33:19.5 1:33:33.4 1:33:38.0 1:33:43.5 1:33:47.2 1:33:49.3 1:34:04.7 1:34:37.2 1:34:49.7 1:35:23.9 1:35:25.6 1:35:32.2 1:35:37.6 1:35:47.4 1:36:05.9 1:36:09.2 1:36:10.0 1:36:12.8 1:36:13.0 1:36:18.0 1:36:52.4 1:36:53.9 1:37:12.0 1:37:32.9 1:37:36.1 1:37:37.6 1:37:44.3 1:37:48.4 1:38:00.6 1:38:07.2

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 35 km POŘADÍ KATEG.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 613 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 624 626 627 628 629 630 631 632 633 634

KOPAC ONDREJ HASILOVA MICHAELA ZAHÁLKOVÁ PAVLA ZAHÁLKA MILAN TEPLÝ PETR MARTINOVSKÁ TEREZA ŠÍDLO JIŘÍ KOPÁČEK DAVID ŠTĚPÁNKOVÁ ŠÁRKA BEČVÁŘOVÁ OTKA ŠTROS VOJTĚCH ŠTROS PETR HUŇÁČEK TOMÁŠ SVOBODOVÁ VERONIKA VEJRAŽKA MILAN PETRŮ MARKÉTA TURKOVÁ MONIKA MALINOVÁ BARBORA KOCHMANN TOMÁŠ MARTINÍKOVÁ VLADĚNA PEČENKOVÁ LENKA RAUCHFUSS JIŘÍ VILÍMOVÁ ANNA KRACALIKOVA MARKETA STAVA JINDŘICH NOVOTNÝ PAVEL PELIKÁN RADEK ŠTROS DAVID STARTL TOMÁŠ JUHÁSOVÁ ANNA JUHÁS FRANTIŠEK NOVOTNÝ MIKULÁŠ ŠTROS OTA NOVOTNÁ MARTINA HRNČÍŘOVÁ ALENA HRNČÍŘOVÁ ALENA PIDANIČ JAN SZAROWSKÁ MARTA KUBEŠOVÁ PAVLÍNKA OBERMANNOVÁ HANA ŠTURZ PETR ŠPIČÁK LIBOR CHEKALIN YURY PERUTKOVÁ ŠÁRKA HAUEROVÁ VĚRA VOLF TOMÁŠ VOCHOZKOVÁ PAVLÍNA APPL VLADIMÍR KUBICOVÁ PETRA SVOBODA DAVID PULEC MILOŠ QUACK BEINOVÁ JANA HAUEROVÁ MICHAELA KOLÁČNÝ PAVEL HUSOVÁ JANA CHVOJKOVÁ ANNA

544 1299 765 764 799 1057 398 760 1290 669 790 504 444 742 1063 426 1371 414 344 704 909 590 638 1352 606 1169 459 860 1058 813 814 1088 656 568 456 457 965 966 960 602 524 1303 838 795 644 403 963 1269 1013 1028 876 598 643 793 437 422

www.bike-prague.cz

ROK KAT POŘ. TÝM NAR. KAT

75 78 99 70 93 94 39 86 77 67 98 68 79 77 69 75 74 92 93 82 94 48 80 79 79 79 75 0 69 90 84 3 65 72 72 91 79 86 83 97 91 72 72 88 70 83 88 72 78 86 73 0 92 77 76 1

M50 133 Z40 81 Z18 6 M50 134 M40 247 Z40 82 M80 4 M40 248 Z40 83 Z50 15 M18 34 M50 135 M40 249 Z40 84 M50 136 Z50 16 Z50 17 Z40 85 M40 250 Z40 86 Z40 87 M70 12 Z40 88 Z40 89 M40 251 M40 252 M50 137 M18 35 M50 138 Z40 90 M40 253 M18 36 M60 42 Z50 18 Z50 19 Z40 91 Z40 92 Z40 93 Z40 94 Z18 7 M40 254 M50 139 M50 140 Z40 95 Z50 20 M40 255 Z40 96 M50 141 Z40 97 M40 256 M50 142 Z18 8 Z40 98 M40 257 Z40 99 Z18 9

--- --- ZAHY ZAHY --- --- --- --- --- --- SUPER SLOW MOTION SUPER SLOW MOTION --- --- --- --- --- --- --- --- FINCENTRUM CK MTB MARATON HLINSKO --- --- --- --- --- SSM PRAHA --- --- ANKA.JUH@GMAIL.COM --- SSM PRAHA --- --- --- INTERSPORT --- --- --- --- --- CHEKALIN --- --- --- --- --- --- --- MINI.QUACK --- --- --- --- ---

VÝSLEDNÝ ČAS

ZTRÁTA

2:49:47.5 2:49:59.8 2:50:08.9 2:50:10.1 2:50:16.7 2:50:37.7 2:50:37.8 2:50:46.4 2:50:59.1 2:51:15.0 2:51:23.2 2:51:36.0 2:51:39.5 2:51:48.2 2:51:50.9 2:52:08.9 2:52:17.3 2:52:24.8 2:52:25.4 2:52:57.1 2:53:13.3 2:53:24.9 2:53:40.4 2:53:42.8 2:53:48.2 2:53:48.4 2:53:48.5 2:54:04.6 2:54:08.7 2:54:11.9 2:54:13.2 2:54:22.7 2:54:37.7 2:54:38.9 2:54:57.9 2:54:57.9 2:56:10.0 2:56:10.5 2:56:14.2 2:56:19.3 2:57:38.5 2:57:56.3 2:58:03.3 2:58:36.1 2:58:41.6 2:58:47.3 2:58:47.3 2:59:34.0 2:59:37.6 3:00:03.8 3:00:06.5 3:00:19.1 3:00:22.2 3:00:25.9 3:00:50.1 3:00:58.8

1:38:16.0 1:38:28.3 1:38:37.4 1:38:38.6 1:38:45.2 1:39:06.2 1:39:06.3 1:39:14.9 1:39:27.6 1:39:43.5 1:39:51.7 1:40:04.5 1:40:08.0 1:40:16.7 1:40:19.4 1:40:37.4 1:40:45.8 1:40:53.3 1:40:53.9 1:41:25.6 1:41:41.8 1:41:53.4 1:42:08.9 1:42:11.3 1:42:16.7 1:42:16.9 1:42:17.0 1:42:33.1 1:42:37.2 1:42:40.4 1:42:41.7 1:42:51.2 1:43:06.2 1:43:07.4 1:43:26.4 1:43:26.4 1:44:38.5 1:44:39.0 1:44:42.7 1:44:47.8 1:46:07.0 1:46:24.8 1:46:31.8 1:47:04.6 1:47:10.1 1:47:15.8 1:47:15.8 1:48:02.5 1:48:06.1 1:48:32.3 1:48:35.0 1:48:47.6 1:48:50.7 1:48:54.4 1:49:18.6 1:49:27.3


pořadí ženy, muži – 35 km POŘADÍ KATEG.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 674 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690

MAKOVSKÝ JAN HEJNÁ KAROLÍNA DANIŠ PAVOL MICHNĚVIČOVÁ HANA POSLTOVA RADKA DANIŠ PAVEL HALAMOVÁ TEREZA PROCHAZKOVA TEREZA KADEŘÁVEK KAREL MAREK JAN PROCHÁZKOVÁ MARIE GREINEROVÁ SIMONA MARTINOVSKÝ VÍT ŠPIČÁKOVÁ LENKA SYNKOVA SONA ŠTROSOVÁ ALICE OCÁSEK PETR VOBOŘIL ZDENĚK BOBEK MARTIN DVOŘÁKOVÁ HANA KOTNAUEROVÁ MICHAELA HOLUB JIŘÍ CHVOJKA JOSEF VOZOBULE PETR BERANOVÁ ŠÁRKA VILÁGIOVÁ LENKA MAŠEK ZDENĚK ROŽŇOVÁ KRISTINA LICHTÁGOVÁ IVETA CHLAPCOVÁ MARCELA OBERMANN VLADIMÍR ŠAFAŘÍKOVÁ DOMINIKA HANUŠ MILAN VÁVROVÁ LENKA KOMOROWSKI TOMAS HOUDOVA KARIN HADRBOLCOVÁ ŠÁRKA PETYRKOVA PETRA ŠTÍBROVÁ MARKÉTA KALOUSOVÁ ANDREA MALIŠOVÁ KAROLÍNA KABICKÁ ANDREA KUPSKÝ PETR HADAŠOVÁ BLANKA STARTLOVÁ PATRICIE SERVÁTKOVÁ JANA TETLIAK PAVEL KLEMPÍŘ VLADIMÍR DOBIAŠ PETR ZÖRKLEROVÁ SIMONA KOUBA VÁCLAV BALÁŽIKOVÁ BARBORA DLOUHÁ KATEŘINA BAGINOVÁ KATEŘINA KRUTAKOVA LENKA ŽOLKOVÁ JANA

405 540 1044 1008 967 1045 616 538 1351 554 539 453 950 1302 1211 445 1410 1149 722 432 705 1252 416 1135 699 867 1070 947 615 441 527 948 401 949 1353 958 803 907 68 491 492 493 461 433 1059 460 392 440 428 631 756 1409 1223 1207 1212 1031

ROK KAT POŘ. TÝM NAR. KAT

78 88 78 79 77 51 94 88 68 67 67 76 66 73 77 70 80 60 82 86 79 86 71 79 89 89 78 86 69 85 62 87 61 76 76 74 85 86 79 96 96 89 78 64 98 84 54 63 60 85 55 84 86 63 78 76

M40 258 Z40 100 M40 259 Z40 101 Z40 102 M70 13 Z40 103 Z40 104 M50 143 M50 144 Z50 21 Z40 105 M50 145 Z50 22 Z40 106 Z50 23 M40 260 M60 43 M40 261 Z40 107 Z40 108 M40 262 M50 146 M40 263 Z40 109 Z40 110 M40 264 Z40 111 Z50 24 Z40 112 M60 44 Z40 113 M60 45 Z40 114 M40 265 Z50 25 Z40 115 Z40 116 Z40 117 Z40 118 Z40 118 Z40 120 M40 266 Z60 13 Z18 10 Z40 121 M70 14 M60 46 M60 47 Z40 122 M70 15 M40 267 Z40 123 Z60 14 Z40 124 Z40 125

BAJKTÝM DOLNÍ HBITY --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- SSM PRAHA --- --- --- --- --- --- --- --- REGAL DESIGN --- DOOKIE BIKE TEAM --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- GREWIS ALSET RACING TEAM ČESKÁ MISS ČESKÁ MISS ČESKÁ MISS ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ BEAVER --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

VÝSLEDNÝ ČAS

ZTRÁTA

3:01:19.2 3:01:32.3 3:02:15.9 3:02:22.2 3:02:22.6 3:02:26.7 3:03:07.1 3:03:09.9 3:03:17.7 3:03:40.9 3:04:13.4 3:06:39.7 3:07:07.3 3:07:09.9 3:07:36.7 3:08:19.2 3:08:21.2 3:08:55.0 3:09:20.2 3:10:05.1 3:11:29.9 3:12:46.7 3:14:55.7 3:15:07.6 3:15:14.3 3:15:48.8 3:16:12.7 3:16:21.4 3:16:57.1 3:16:57.3 3:17:15.6 3:18:19.8 3:19:08.5 3:21:02.4 3:21:20.8 3:21:38.1 3:22:14.3 3:23:18.3 3:23:30.7 3:24:51.5 3:24:51.5 3:24:52.5 3:25:21.1 3:25:57.9 3:26:29.9 3:30:56.5 3:32:05.1 3:32:16.6 3:32:22.0 3:32:49.9 3:34:02.3 3:36:54.6 3:38:35.4 3:41:52.1 3:41:55.0 3:47:12.7

1:49:47.7 1:50:00.8 1:50:44.4 1:50:50.7 1:50:51.1 1:50:55.2 1:51:35.6 1:51:38.4 1:51:46.2 1:52:09.4 1:52:41.9 1:55:08.2 1:55:35.8 1:55:38.4 1:56:05.2 1:56:47.7 1:56:49.7 1:57:23.5 1:57:48.7 1:58:33.6 1:59:58.4 2:01:15.2 2:03:24.2 2:03:36.1 2:03:42.8 2:04:17.3 2:04:41.2 2:04:49.9 2:05:25.6 2:05:25.8 2:05:44.1 2:06:48.3 2:07:37.0 2:09:30.9 2:09:49.3 2:10:06.6 2:10:42.8 2:11:46.8 2:11:59.2 2:13:20.0 2:13:20.0 2:13:21.0 2:13:49.6 2:14:26.4 2:14:58.4 2:19:25.0 2:20:33.6 2:20:45.1 2:20:50.5 2:21:18.4 2:22:30.8 2:25:23.1 2:27:03.9 2:30:20.6 2:30:23.5 2:35:41.2

www.bike-prague.cz


pořadí ženy, muži – 35 km POŘADÍ KATEG.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

691 692 693 694 695 696

MANDEL PETR DARIDA MAREK MIKEL LUKÁŠ TARTAĽOVÁ PETRA KOVÁČIKOVÁ MICHAELA KOUBOVÁ EVA YAKOVCHUK YEVHEN ZDRÁLEK JAN SPLÍTEK MARTIN BUŠTÍK JAN ROZKOŠOVÁ VERONIKA NEČADOVÁ KAROLÍNA KRUŽÍK DANIEL ŠVANTNEROVÁ NIKOL PŘEROST ZDENĚK LASTOVKA PETR ZÁVADA MIROSLAV KUNC PETR SABOL JURAJ MĚCHÁČEK NATANAEL TAŠKE IVA ČERNÝ ZDENĚK OTRUBA JAN ŠMEJKALOVÁ NATALIE JAVUREK VIT ŠTĚPÁNEK JIŘÍ

267 649 778 809 808 757 59 96 107 206 337 409 488 490 572 694 767 828 938 1003 1087 1123 1166 1224 1274 1291

www.bike-prague.cz

ROK KAT POŘ. TÝM NAR. KAT

68 65 87 90 86 60 75 64 88 78 87 0 96 92 84 76 64 74 89 90 76 69 44 83 89 75

M50 147 M60 48 M40 268 Z40 126 Z40 127 Z60 15 M50 M60 M40 M40 Z40 Z18 M40 Z40 M40 M40 M60 M50 M40 M40 Z40 M50 M80 Z40 M40 M50

FEED ZONE --- --- --- --- --- --- BIKEPART --- --- INTERSPORT ČR --- RYTÍŘI KLADNO ČESKÁ MISS --- --- OKRAŠLOVACÍ KROUŽEK LOVOS --- ZXY001 ŠSK PALESTRA PRAHA --- --- OCELOVÍ LTECI UGO ALLIVICTUS ZXY001 ---

VÝSLEDNÝ ČAS

ZTRÁTA

3:50:37.7 3:51:57.9 4:04:27.2 4:06:22.1 4:06:22.4 4:10:23.1 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF

2:39:06.2 2:40:26.4 2:52:55.7 2:54:50.6 2:54:50.9 2:58:51.6 -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R -1 R


TANDEM POŘ. TANDEM

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

ČAS

ALSET RACING TEAM 1 03:47:19 KELLYS BIKE RANCH TEAM 03:58:41 MIŠÁCI 03:59:58 BTK EURO BIKE PRAHA A 04:13:24 BTK EURO BIKE PRAHA B 04:43:44 ALSET RACING TEAM 2 04:51:34 ZÁMKAVKA ŘÍČANY 04:54:32 ČEZ BIKING HEROES 04:55:50 DEXTER BSK RACING 05:11:14 TUWAWI 05:17:54 SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍ 05:28:13 KOVÁŘSTVÍ KRUPICA 05:35:25 INTERSPORT 2 05:37:00 EXPRES FM 05:58:47 KOZLÍCI 05:59:46 BANDOLEROS 06:06:44 FINCENTRUMPRAHA 06:09:49 KOBLÍŽKOVÉ FOREVER 06:13:39 SWISS CONTRIBUTION 06:15:00 NO NAME 06:16:05 EVA & JARDA 06:19:33 MY 06:20:53 KOŤÁCI 06:24:01 ALSET RACING TEAM 5 06:32:08 MATES 06:36:27 TYGŘI Z VÁCLAVIC 06:37:47 CHLAPČÁCI 06:40:21 FAVORIT(E) MACHINE 06:45:22 LÁZNĚ BĚLOHRAD 06:45:25 POPRVÉ 06:48:09 KRÁTKÁ STŘELA 06:54:02 JANDÁSCI 06:56:59 HOUDIS 07:23:07

POŘ.1 START. PŘÍJMENÍ ČÍSLO JMÉNO

1 7 5 10 11 8 22 13 29 26 40 30 32 36 21 31 52 23 45 44 25 48 58 64 20 38 72 41 47 51 46 49 73

36 1327 48 495 496 71 386 1203 312 387 840 1104 897 1194 578 412 909 1333 1249 743 1248 854 960 24 1178 400 441 1114 894 1299 791 584 958

ŠIMÁNKOVÁ JANA MERTENOVÁ KATEŘINA PORAZILOVÁ MICHAELA MATOUŠKOVÁ MICHAELA MATOUŠKOVÁ MARKÉTA KYNDLOVÁ MARKÉTA KAVKOVÁ MONIKA BÍLKOVÁ ANDREA ZEMANOVÁ EVA VIERERBLOVÁ LINDA ČERNÝ MILAN OCEĽOVÁ JANA HRABAŇOVÁ HANA BALÍKOVÁ KATEŘINA KOZLOVÁ IVA ŠÍCHOVÁ KATEŘINA PEČENKOVÁ LENKA DOŠKÁŘOVÁ BARBORA WINDOLF KATRIN MACHÁČOVÁ KATEŘINA HOLEŠOVÁ EVA HEŘMANOVÁ LUCIE KUBEŠOVÁ PAVLÍNKA ŠTÍBR DAVID KUTNER VACLAV JEZBEROVÁ VERONIKA CHLAPCOVÁ MARCELA ALEXOVÁ SIMONA KUNSTOVÁ KRISTÝNA HASILOVA MICHAELA FORMANOVÁ DORA JANDOVÁ MARKÉTA HOUDOVA KARIN

ČAS1

POŘ.2 START. PŘÍJMENÍ ČÍSLO JMÉNO

01:22:09 01:34:36 01:28:10 01:37:47 01:37:47 01:36:46 01:58:44 01:41:29 02:08:55 02:07:12 02:31:48 02:13:20 02:22:02 02:26:21 01:58:23 02:15:19 02:53:13 02:03:36 02:42:38 02:41:49 02:05:54 02:45:36 02:56:14 03:08:37 01:57:23 02:27:42 03:16:57 02:35:11 02:44:39 02:49:59 02:43:14 02:47:09 03:21:38

35 34 39 42 62 69 55 67 61 65 60 74 70 79 90 86 71 93 78 80 97 82 77 76 99 94 75 95 89 88 96 92 91

3 1213 83 82 497 69 136 110 18 23 843 1105 147 1193 577 236 908 1332 17 158 1247 853 88 68 1236 564 186 1035 893 1300 273 233 957

ŠŤASTNÝ JAN RAUCHFUSS MAREK KOHOUTEK MICHAL ŠUSER VÁCLAV MATOUŠEK MICHAL KYNDL PETR KAVKA PAVEL HRUBÝ TOMÁŠ BASAŘ ONDŘEJ KVÍTEK TOMÁŠ ČERNÁ ŠÁRKA KRUPICA PAVEL PTÁČNÍK VÁCLAV SVOZIL PAVEL KOZEL DALIBOR CANDRA PETR KALVACH MARTIN KARLAS STANISLAV LINHART MARTIN MACHÁČEK ROMAN LÁSKA JAROSLAV HEŘMAN PAVEL KOT JAN ŠTÍBROVÁ MARKÉTA SCHEINEROVA VERA JEZBERA FRANTIŠEK CHLAPEC LADISLAV CHARVÁT MIROSLAV EXNER LEOŠ KRIZ MARTIN KROULÍK JIŘÍ JANDA IVAN HOUDA DAVID

ČAS2

02:25:09 02:24:04 02:31:48 02:35:37 03:05:56 03:14:47 02:55:48 03:14:21 03:02:19 03:10:41 02:56:25 03:22:05 03:14:58 03:32:25 04:01:22 03:51:25 03:16:36 04:10:03 03:32:21 03:34:15 04:13:39 03:35:17 03:27:46 03:23:30 04:39:03 04:10:05 03:23:24 04:10:11 04:00:45 03:58:09 04:10:48 04:09:50 04:01:29

www.bike-prague.cz


SLOWMOTION POŘADÍ

TÝM

POŘ

START JMÉNO ČÍSL. PŘÍJMENÍ

ROK NAR

KAT POŘ. KAT

ČAS

CELKOVÝ ČAS

INTERSPORT ČEZ BIKING HEROES UTRŽENÍ ZE ŘETĚZU DÁMY NA KOLE

62 87 97 112 175 181 198 200 205 227 233 246 276 282 291 65 110 129 135 166 177 201 213 232 234 267 279 293 294 22 109 130 139 171 174 180 187 189 192 211 230 260 261 264 44 63 66 73

395 812 1001 1134 195 87 79 1056 460 508 896 269 512 1176 1002 1062 946 1057 1063 950 77 1271 75 74 76 1089 1090 1061 1060 679 1103 398 751 750 144 682 179 752 678 681 276 749 1225 677 1241 1242 1264 1015

85 88 86 86 68 84 71 92 84 85 90 78 77 74 88 65 87 94 69 66 80 73 83 82 86 89 88 90 88 66 80 39 82 84 82 82 58 75 76 72 82 76 78 90 91 91 53 87

M40 Z40 M40 M40 M50 M40 M50 Z40 Z40 M40 M40 M40 M40 M50 M40 M60 M40 Z40 M50 M50 M40 M50 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M50 Z40 M80 M40 M40 M40 M40 M60 M50 M40 M50 M40 Z40 M40 Z40 Z40 Z40 M70 Z40

2:11:48 2:24:47 2:29:11 2:36:18 3:09:24 3:14:38 3:27:29 3:29:04 3:30:57 3:50:33 3:58:33 4:05:58 4:31:54 4:51:26 5:08:25 2:13:37 2:35:38 2:50:38 2:51:51 3:07:07 3:09:56 3:30:03 3:38:11 3:55:31 3:59:57 4:19:09 4:41:50 5:13:56 5:14:01 1:49:32 2:35:33 2:50:38 2:53:55 3:08:26 3:09:06 3:12:04 3:17:35 3:19:33 3:22:13 3:36:25 3:53:09 4:12:27 4:13:40 4:16:59 2:00:39 2:12:47 2:14:56 2:19:17

53:00:24 53:00:24 53:00:24 53:00:24 53:00:24 53:00:24 53:00:24 53:00:24 53:00:24 53:00:24 53:00:24 53:00:24 53:00:24 53:00:24 53:00:24 51:21:25 51:21:25 51:21:25 51:21:25 51:21:25 51:21:25 51:21:25 51:21:25 51:21:25 51:21:25 51:21:25 51:21:25 51:21:25 51:21:25 49:51:14 49:51:14 49:51:14 49:51:14 49:51:14 49:51:14 49:51:14 49:51:14 49:51:14 49:51:14 49:51:14 49:51:14 49:51:14 49:51:14 49:51:14 44:02:35 44:02:35 44:02:35 44:02:35

1 2 3 4

www.bike-prague.cz

BÁCO STANISLAV FIKAROVÁ ŠÁRKA GRÜNER LUKÁŠ PLUHAŘ JIŘÍ KOLMAN ROBERT KARNET ONDŘEJ PODEŠVA VÍT MEDKOVÁ MICHAELA SERVÁTKOVÁ JANA TOMŠŮ MICHAEL TOMŠŮ DANIEL KRÁL VÁCLAV KUBICA PAVEL KUNZ DANIEL KOZEL JAROSLAV HRACH MARTIN MARTINOVSKÝ ONDŘEJ MARTINOVSKÁ TEREZA VEJRAŽKA MILAN MARTINOVSKÝ VÍT KOSAŘ MILAN VALLA VOJTECH SVOBODA MICHAL NAKLÁDAL MICHAL NOVÁK DANIEL SHAKLEIN STEPAN HRNČÍŘ JARDA MARTINOVSKÝ FILIP REZEK PETR ŠEVČÍK LIBOR MUSILOVÁ MONIKA ŠÍDLO JIŘÍ STEHLÍK MAREK VOSÁTKA TOMÁŠ MADEJ TOMÁŠ STANĚK JIRÍ VLÁČIL JAN HAVELKA ROMAN KOUBÍK JAN HAJNÍK FILIP KAŠPAR OLDA TOMANOVÁ JANA BRODAN PATRIK JANSOVÁ GABRIELA KOCIÁNOVÁ VĚRA FLÁMOVÁ JANA POLÍVKA PETR MAŠKOVÁ ANNA

40 9 54 59 6 12 10 1 32 26 32 41 57 29 65 7 58 14 28 31 9 12 21 31 33 52 59 67 68 4 10 2 1 5 7 11 1 8 15 15 29 3 48 4 1 2 1 5


SLOWMOTION POŘADÍ

TÝM

POŘ

START JMÉNO ČÍSL. PŘÍJMENÍ

ROK NAR

KAT POŘ. KAT

ČAS

CELKOVÝ ČAS

FEELNAT AUTOSALON KLOKOČKA SSM HAPPY FEET PK ŽÍZEŇ ŽIŽKOV LAZY PEDALS HOSPŮDKA NA HRÁZI

88 117 155 156 218 273 295 296 297 137 165 178 179 224 256 263 280 286 10 99 102 148 148 160 210 247 277 70 113 132 133 140 141 145 170 186 68 76 134 158 184 289 290 193 220 231 266 269 42 54 69 221 262 284 27 114

1168 1253 1008 967 1207 1167 1265 1234 1266 704 453 705 66 239 231 252 67 293 964 1010 975 403 963 1351 284 976 243 686 685 790 504 860 656 602 445 527 619 618 444 616 615 617 620 249 463 229 285 298 552 945 553 264 953 551 666 668

71 61 79 77 63 73 64 66 90 82 76 79 82 74 74 78 77 75 89 73 74 83 88 68 72 85 65 90 78 98 68 0 65 97 70 62 93 93 79 94 69 93 93 79 66 84 82 71 80 86 92 81 75 77 62 76

Z50 Z60 Z40 Z40 Z60 Z50 Z60 Z50 Z40 Z40 Z40 Z40 M40 M50 M50 M40 M40 M50 M40 M50 M50 M40 Z40 M50 M50 M40 M60 M40 M40 M18 M50 M18 M60 Z18 Z50 M60 M40 Z40 M40 Z40 Z50 M40 M40 M40 M50 M40 M40 M50 M40 M40 M40 M40 M50 M40 M60 Z40

2:25:06 2:43:44 3:02:22 3:02:23 3:41:52 4:29:17 5:15:39 5:16:07 5:18:26 2:52:57 3:06:40 3:11:30 3:11:51 3:43:54 4:10:33 4:16:44 4:43:53 5:03:39 1:37:07 2:30:13 2:33:10 2:58:47 2:58:47 3:03:18 3:36:10 4:06:20 4:32:26 2:15:45 2:36:21 2:51:23 2:51:36 2:54:05 2:54:38 2:56:19 3:08:19 3:17:16 2:15:37 2:19:47 2:51:40 3:03:07 3:16:57 5:08:19 5:08:19 3:22:51 3:41:55 3:53:36 4:18:56 4:20:17 1:59:19 2:05:33 2:15:40 3:43:49 4:16:18 5:01:05 1:52:04 2:36:49

44:02:35 44:02:35 44:02:35 44:02:35 44:02:35 44:02:35 44:02:35 44:02:35 44:02:35 34:21:41 34:21:41 34:21:41 34:21:41 34:21:41 34:21:41 34:21:41 34:21:41 34:21:41 27:56:19 27:56:19 27:56:19 27:56:19 27:56:19 27:56:19 27:56:19 27:56:19 27:56:19 25:45:41 25:45:41 25:45:41 25:45:41 25:45:41 25:45:41 25:45:41 25:45:41 25:45:41 24:03:46 24:03:46 24:03:46 24:03:46 24:03:46 24:03:46 24:03:46 19:37:35 19:37:35 19:37:35 19:37:35 19:37:35 19:21:44 19:21:44 19:21:44 19:21:44 19:21:44 19:21:44 17:37:04 17:37:04

5 6 7 8 9 10 11

ŠMOLCNOPOVÁ IRENA HEDVIČÁKOVÁ MARTINA MICHNĚVIČOVÁ HANA POSLTOVA RADKA BAGINOVÁ KATEŘINA MOLÍNOVÁ PETRA POLÍVKOVÁ KÁJA MĚKOTOVÁ IVANA POLÍVKOVÁ KATKA MARTINÍKOVÁ VLADĚNA GREINEROVÁ SIMONA KOTNAUEROVÁ MICHAELA NIKLAS MARTIN VÍŠEK TOMÁŠ PEJŠA MAREK PŘÁDA MARTIN NOVOTNÝ PETR MARTINÍK JAN JELÍNEK ADAM RENDL VÍT STARÝ RADEK VOLF TOMÁŠ VOCHOZKOVÁ PAVLÍNA KADEŘÁVEK KAREL ŘÍHA VIKTOR DRÁBEK VÁCLAV KRANYŠ IVAN VALDAUF JAROSLAV KOSTRHUN TOMÁŠ ŠTROS VOJTĚCH ŠTROS PETR ŠTROS DAVID ŠTROS OTA OBERMANNOVÁ HANA ŠTROSOVÁ ALICE OBERMANN VLADIMÍR NYTRA TOMÁŠ KŘEMENOVÁ ANETA HUŇÁČEK TOMÁŠ HALAMOVÁ TEREZA LICHTÁGOVÁ IVETA KURFÜRST JAROSLAV RŮŽEK DANIEL VÁVRA ZBYNĚK JANÁK PETR PROCHÁZKA JAN HUML MICHAL KNĚZŮ MAREK STANĚK DAVID SCHULZ JAKUB SKLENKA JAN KOMÁREK KAREL MYŠKA MARTIN KUTTELWASCHER TOMÁŠ FARBIAK VLADIMÍR VEGRICHTOVÁ ZUZKA

1 1 20 21 2 1 1 2 6 15 24 26 10 20 24 49 60 31 8 19 21 69 18 29 14 42 7 44 60 5 27 6 12 2 8 14 42 6 68 22 9 63 64 16 17 30 51 27 27 34 43 24 26 61 4 11

www.bike-prague.cz


SLOWMOTION POŘADÍ

TÝM

POŘ

START JMÉNO ČÍSL. PŘÍJMENÍ

ROK NAR

KAT POŘ. KAT

ČAS

CELKOVÝ ČAS

DESPERADOS TALL & AWESOME WWW.COREX.CZ SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 LÁŽOPLÁŽOTEAM B&V MOUNTAIN BIKE TEA FD SERVIS PRAHA MTB ŠTĚTÍ TJ LOKOMOTIVA NYMBURK KOUBIČ TEAM ADECCO TOMZA CARGO BIKERS MEROPS BIKING TEAM

131 136 216 225 67 176 229 238 239 17 21 48 50 60 126 142 30 75 89 244 252 56 228 241 257 98 107 253 270 51 52 53 90 272 71 81 100 119 173 49 237 265 191 194 204 72 207 255 183 188 190 278 283 245 292 34

669 426 204 667 412 661 236 1340 1341 1346 1345 575 574 576 567 568 1125 1128 1124 1127 1129 124 123 125 122 730 729 1049 1050 851 848 850 849 847 1150 1148 1146 1147 1149 1108 1109 1107 170 169 168 755 756 757 947 948 949 972 973 1071 1072 821

67 75 60 67 84 79 80 78 81 80 79 97 81 79 81 72 64 94 57 93 77 65 76 95 67 83 86 87 93 79 79 88 88 84 85 70 74 73 60 81 80 77 94 62 67 90 55 60 86 87 76 81 75 81 87 83

Z50 Z50 M60 M50 Z40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M18 M40 M40 M40 Z50 M60 M40 M60 M40 M40 M60 M40 Z40 M50 M40 M40 M40 Z40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M50 M50 M50 M60 M40 M40 M40 M40 M60 M50 Z40 M70 Z60 Z40 Z40 Z40 M40 M50 M40 M40 M40

2:51:15 2:52:09 3:40:44 3:44:04 2:15:19 3:09:43 3:51:25 4:02:42 4:02:42 1:45:20 1:49:30 2:04:27 2:04:49 2:07:48 2:49:16 2:54:39 1:52:52 2:19:37 2:25:22 4:04:33 4:08:03 2:06:58 3:51:07 4:03:07 4:10:33 2:29:34 2:33:53 4:09:01 4:21:53 2:05:09 2:05:09 2:05:10 2:25:32 4:27:26 2:17:00 2:23:12 2:30:44 2:45:21 3:08:55 2:04:32 4:01:58 4:17:32 3:21:12 3:24:47 3:30:38 2:17:51 3:34:02 4:10:23 3:16:21 3:18:20 3:21:02 4:40:57 4:52:01 4:04:41 5:08:58 1:54:39

17:37:04 17:37:04 17:37:04 17:37:04 17:21:52 17:21:52 17:21:52 17:21:52 17:21:52 15:35:49 15:35:49 15:35:49 15:35:49 15:35:49 15:35:49 15:35:49 14:50:26 14:50:26 14:50:26 14:50:26 14:50:26 14:11:46 14:11:46 14:11:46 14:11:46 13:34:21 13:34:21 13:34:21 13:34:21 13:08:25 13:08:25 13:08:25 13:08:25 13:08:25 13:05:12 13:05:12 13:05:12 13:05:12 13:05:12 10:24:02 10:24:02 10:24:02 10:16:37 10:16:37 10:16:37 10:02:17 10:02:17 10:02:17 9:55:44 9:55:44 9:55:44 9:32:58 9:32:58 9:13:38 9:13:38 9:13:07

12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

www.bike-prague.cz

BEČVÁŘOVÁ OTKA PETRŮ MARKÉTA KOCUREK JOSEF KUTÍLEK MICHAL ŠÍCHOVÁ KATEŘINA HAKEN ROBERT CANDRA PETR JOSÍFEK JINDŘICH KOS VOJTA SVITOK JAN MASÁR MICHAL NIKO FILIP JANDÁČEK LADISLAV VEIT TOMÁŠ MINARČÍK PAVEL NOVOTNÁ MARTINA ŠATALA VLADIMÍR BOHATA PATRIK VEJVODA JOSEF VEJVODA MARTIN LOUDA STANISLAV SYNOVEC JINDŘICH ABRT JAN BALÍKOVÁ TEREZA BALÍK PETR PAVELKA DAVID KYZIVÁT JAN BRÁZDA VOJTĚCH TICHÁ MICHAELA JANATKA JAN SECHOVEC JAN HALLA JAN WEDL BARTOŠ NOVÁK VLASTIMIL VOBOŘIL JAN KRÁLÍK MARTIN KOSEK LEOŠ MAŠEK DAVID VOBOŘIL ZDENĚK ŠMEJKAL JAN ŠOUREK MICHAL ŽEŽULKA JARMIL VANICKÝ JAN SOUKAL FRANTIŠEK FRANK MAREK KOUBOVÁ ROMANA KOUBA VÁCLAV KOUBOVÁ EVA ROŽŇOVÁ KRISTINA ŠAFAŘÍKOVÁ DOMINIKA VÁVROVÁ LENKA ZAHOREC ZSOLT NEJEDLÝ TOMÁŠ MUSIL LUKÁŠ POKORNÝ JAN VAVŘIČEK PAVEL

3 4 4 21 3 8 28 36 37 12 14 4 30 38 65 5 5 46 9 39 44 6 27 2 25 55 57 45 5 31 32 33 50 54 45 13 20 25 13 29 35 50 14 2 13 4 3 3 27 28 29 58 30 40 66 22


SLOWMOTION POŘADÍ

TÝM

POŘ

START JMÉNO ČÍSL. PŘÍJMENÍ

ROK NAR

KAT POŘ. KAT

ČAS

DSV ROAD ELEKTROMETAL SUŠICE TEAM DEXTER BSK RACING TEAM BIKE KOŠÍŘE EKOSYSTEM PAŠAPA PRAGUE WORKOUT BROTHERS DEPRE REPRE 2014 MISSHELL & MASLO

93 281 153 159 163 274 275 212 287 43 95 242 14 25 26 164 251 271 92 147 151 258 259 240 254 248

820 282 540 538 539 581 582 1318 1319 890 353 889 695 672 696 697 247 287 794 795 793 858 857 1115 1332 809

74 70 88 88 67 77 77 58 70 98 75 77 73 92 75 70 58 63 78 88 77 97 89 70 84 90

M50 M50 Z40 Z40 Z50 M40 M40 M60 M50 M18 M50 M40 M50 M40 M50 M50 M60 M60 M40 Z40 M40 M18 M40 M50 M40 Z40

2:27:10 4:51:17 3:01:32 3:03:10 3:04:13 4:29:19 4:30:57 3:37:53 5:07:44 1:59:28 2:28:04 4:04:15 1:41:37 1:51:53 1:52:02 3:06:04 4:08:03 4:22:31 2:26:36 2:58:36 3:00:26 4:11:00 4:11:04 4:02:58 4:10:03 4:06:22

26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

ŠTUSEK MICHAL SEDLÁČEK ZDENĚK HEJNÁ KAROLÍNA PROCHAZKOVA TEREZA PROCHÁZKOVÁ MARIE JURKENÍK KAREL HILSKÝ MARTIN KOHOUŠEK ČENĚK JAVORSKÝ PAVEL PLANETA DANIEL PLANETA IVAN PLANETA BORIS SOCHOROVSKÝ PETR POLANSKÝ MAREK PROCHÁZKA KAREL ZVÁNOVEC TOMÁŠ SYMON MARTIN SYNEK RADOMÍR SOUKUP PAVEL PERUTKOVÁ ŠÁRKA KOLÁČNÝ PAVEL STRASSER DANIEL JAKAB ZOLTÁN FRANK LUKÁŠ KARLAS STANISLAV TARTAĽOVÁ PETRA

17 28 19 23 7 55 56 3 32 3 18 38 3 17 5 4 5 6 51 17 71 1 47 23 46 34

CELKOVÝ ČAS

9:13:07 9:13:07 9:08:56 9:08:56 9:08:56 9:00:16 9:00:16 8:45:36 8:45:36 8:31:47 8:31:47 8:31:47 8:31:36 8:31:36 8:31:36 8:31:36 8:30:33 8:30:33 8:25:38 8:25:38 8:25:38 8:22:03 8:22:03 8:13:01 8:13:01 8:12:44

www.bike-prague.cz


SLOWMOTION POŘADÍ

TÝM

POŘ

START JMÉNO ČÍSL. PŘÍJMENÍ

ROK NAR

KAT POŘ. KAT

ČAS

JARDA A PEPE CK MTB MARATON HLINSKO HERMELÍNI 3D SLAVÍN BBT-LIBICE T-G POUŠTNÍ RYBY ANGELCAM HORNETS M&M SYMBIO+ CANNONDALE CARBON RUM ČESKÁ MISS MORAVACKY XMEECHU CZ DIRTY LOPEZ TEAM TEAM NEZNIČITELNÝCH BEMANIAX DRAVECBIKERACINGTEAM DVĚ ÁJI ZVRHLÍCI 2 ŠLAPKY PEPINO 1+1 TEAM PUT FUN BETWEEN YOUR LEGS

249 217 268 36 138 169 77 82 161 209 243 199 236 222 223 202 214 9 96 154 41 285 197 208 123 250 195 196 167 219 37 45 105 15 78 79 122 206 157 168 146 172 143 143 31 35 39 118 150 120 127 91 162 1 2 116

808 173 227 952 590 26 394 393 554 221 778 165 283 260 971 915 918 1238 1239 1044 1292 1293 855 1335 517 271 491 493 1211 1212 1311 1310 1286 727 726 910 753 440 16 4 924 925 456 457 367 324 314 1029 1028 1359 1360 718 719 878 691 879

86 68 78 72 48 69 94 71 67 84 87 73 69 72 70 86 90 87 87 78 98 97 73 79 81 76 96 89 77 78 73 75 72 84 83 86 64 63 68 79 81 81 72 91 81 85 82 86 86 82 89 45 76 90 86 85

Z40 M50 M40 M50 M70 M50 Z40 M50 M50 M40 M40 M50 M50 M50 M50 M40 M40 M40 M40 M40 M18 M18 M50 M40 M40 M40 Z40 Z40 Z40 Z40 M50 M50 M50 M40 M40 M40 M60 M60 M50 M40 M40 M40 Z50 Z40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M80 M40 M40 M40 Z40

4:06:22 3:41:52 4:20:12 1:56:32 2:53:25 3:08:18 2:19:53 2:24:24 3:03:41 3:34:54 4:04:27 3:28:47 4:01:16 3:43:52 3:43:52 3:30:15 3:38:22 1:35:38 2:28:24 3:02:16 1:59:06 5:03:31 3:25:54 3:34:05 2:47:04 4:06:52 3:24:51 3:24:53 3:07:37 3:41:55 1:56:36 2:00:45 2:33:41 1:44:44 2:21:16 2:21:17 2:46:57 3:32:17 3:02:28 3:07:40 2:56:45 3:08:33 2:54:58 2:54:58 1:52:54 1:55:04 1:57:37 2:45:05 3:00:04 2:46:21 2:49:20 2:26:17 3:03:49 1:21:54 1:22:21 2:42:17

36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

www.bike-prague.cz

KOVÁČIKOVÁ MICHAELA HAJEK JAROSLAV HOHL JOSEF RAUCHFUSS JIŘÍ RAUCHFUSS JIŘÍ RAUCHFUSS MAREK VRBOVÁ ŠÁRKA VRBA TOMÁŠ MAREK JAN KUBÁSEK TOMÁŠ MIKEL LUKÁŠ KRÁL MILAN TECL VÁCLAV SOUKUP TOMÁŠ SOUKUP GUSTAV HUSÁK TOMÁŠ HARTMAN TOMAS BUGYÍK PETR GURNIK STANISLAV DANIŠ PAVOL SVOBODA MAREK MĚCHURA MICHAL BUMBÁLEK FRANTIŠEK VANIŠ MAREK SKLENÁŘ MARTIN HRADEC MILAN KALOUSOVÁ ANDREA KABICKÁ ANDREA SYNKOVA SONA KRUTAKOVA LENKA BURGER TOM NOVÁK ROSŤA SADÍLEK OLDŘICH KRAJČ MILAN KUBÍK JAROSLAV HOSTAŠA PETR ŠIMANOVSKÝ JIŘÍ KLEMPÍŘ VLADIMÍR KALOJÍROS TONDÁNO KOHL MARTIN DVOŘÁK MIROSLAV FRÁK TOMÁŠ HRNČÍŘOVÁ ALENA HRNČÍŘOVÁ ALENA BARTOŠEK MAREK BARTOŠ JOSEF PÝCHA STANISLAV VÍTEK LUKÁŠ SVOBODA DAVID PECHAR MARTIN PICK LUKAS TYXA VACLAV TYXA JAN ČERNÝ PETR ŽÁČEK JAROSLAV JÍLKOVÁ MICHAELA

35 16 53 7 2 5 7 14 30 20 73 11 22 18 19 17 22 7 53 72 2 2 9 19 64 43 30 31 25 33 8 9 22 11 47 48 10 15 3 4 2 6 6 16 20 23 25 61 70 62 66 1 3 1 2 13

CELKOVÝ ČAS

8:12:44 8:02:04 8:02:04 7:58:15 7:58:15 7:58:15 7:47:58 7:47:58 7:47:58 7:39:22 7:39:22 7:30:02 7:30:02 7:27:44 7:27:44 7:08:37 7:08:37 7:06:18 7:06:18 7:06:18 7:02:36 7:02:36 6:59:59 6:59:59 6:53:56 6:53:56 6:49:44 6:49:44 6:49:32 6:49:32 6:31:02 6:31:02 6:31:02 6:27:17 6:27:17 6:27:17 6:19:14 6:19:14 6:10:08 6:10:08 6:05:18 6:05:18 5:49:56 5:49:56 5:45:35 5:45:35 5:45:35 5:45:09 5:45:09 5:35:41 5:35:41 5:30:06 5:30:06 5:26:32 5:26:32 5:26:32


SLOWMOTION POŘADÍ

TÝM

POŘ

START JMÉNO ČÍSL. PŘÍJMENÍ

ROK NAR

KAT POŘ. KAT

ČAS

TEPLIČTÍ BIKEŘI TWENTYONE VRZÁCI VERVA VLČÁCI MY ŽÁČKOVI S,T, DENT THE CAULIFLOWERS GEDA TEAM STARK CYCLING TEAM FATHER AND SON OKRAŠLOVACÍ KROUŽEK LOVOS 72TY93 LEMRY LÍNÝ LÁZEŇÁCI KŘIVÁNCI UNIČOVÁCI CIBULE VELESLAVÍNSKÉ TORNÁDO ALSET RACING TEAM NETOPÝR DEXTER CYCLING RYTÍŘI KLADNO K-MOTO BIKE TEAM RTC BIKERS CLARITY NILFISK ALTO PRO CYCLING ŠVAROÉ BRZDY ZXY001 FORFUN LIVESPORT TITŘI NAT & PŘEMEK KINDERKOMANDO SK VELO PRAHA HUNTOVICE FLYERS

8 33 40 12 23 29 24 203 101 125 298 288 103 104 85 86 61 115 80 84 4 185 18 128 15 124 58 59 235 13 74 38 46 32 47 226 215 182 5 11 6 7 152 121 111 108 106 94 83 64 57 55 28 20 19 3

366 355 579 316 766 307 720 219 835 836 1208 648 420 419 1281 1155 715 713 1018 1017 120 119 798 799 770 768 588 587 268 1160 796 1096 1097 693 427 202 1355 151 25 57 485 487 115 866 622 2 1122 1226 1273 1112 761 1344 1004 612 1342 81

88 76 79 87 89 87 80 82 79 63 82 76 66 97 87 75 81 88 70 70 75 73 60 93 64 68 72 93 87 71 60 87 87 70 69 80 76 78 82 80 93 93 75 85 72 75 75 86 89 91 91 90 88 79 98 64

M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M60 M40 M40 Z50 Z18 Z40 M50 M40 Z40 M50 M50 M50 M50 M60 M40 M60 M50 M50 M40 M40 M50 M60 M40 M40 M50 M50 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M50 M40 M50 M50 M50 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M18 M60

1:32:29 1:54:38 1:58:29 1:39:29 1:51:37 1:52:38 1:51:47 3:30:28 2:32:39 2:49:04 5:21:25 5:08:11 2:33:11 2:33:11 2:24:43 2:24:44 2:09:47 2:37:30 2:21:30 2:24:41 1:27:02 3:17:01 1:45:26 2:50:17 1:44:44 2:47:37 2:07:40 2:07:40 4:01:00 1:40:04 2:19:32 1:56:52 2:01:16 1:53:13 2:02:07 3:45:00 3:38:57 3:16:11 1:27:20 1:39:09 1:31:18 1:31:52 3:00:38 2:46:55 2:36:15 2:35:12 2:33:42 2:27:47 2:24:33 2:12:50 2:07:28 2:05:54 1:52:05 1:48:29 1:47:24 1:23:23

60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

PRINC MICHAL JANÁČEK JIŘÍ JANÁČEK PETR LORENC LUKÁŠ KALOUSEK MICHAL VOSÁHLO MILOŠ CÍR TOMÁŠ STEJSKAL PETR PUTNA JAROSLAV CHUDOBA JIŘÍ SLOUP TOMÁŠ PÁLKA PAVEL ŽÁČKOVÁ VĚRA ŽÁČKOVÁ ŠÁRKA CULKOVÁ BARBORA TOMÁNEK PETR DUŠEK PETR KUČEROVÁ KRISTÝNA HŮLA RADEK ČERNEK MILOSLAV KULHÁNEK PETR PTÁČEK JOSEF TEPLÝ VLADISLAV TEPLÝ PETR KRATINA LADISLAV ŠABATA JOSEF TÝBL VLADIMÍR TÝBL MARTIN KOŠŤÁL JAKUB KUBANT PAVEL KŘIVÁNEK JOSEF LAURIN JAN MOŤKA PAVEL BIRHANZL TOMAS VYBORNY FILIP VENGRIN VÍT PEŠTA MARTIN ČERMÁK VÁCLAV RUZICKA PAVEL BRABEC JAN GUTWALD MICHAL REDLICH TOMÁŠ KOVÁŘÍK KAREL PACURARU CATALIN MAŠÍN VLASTIMIL HRUŠKA JAN PAJAŠ ANDREJ LÉDR TOMÁŠ DAXNER JAKUB ŠAFAŘÍK VOJTĚCH ORSZÁG PAVOL KRECHAN FILIP ŠEDINA PŘEMYSL KUČERA VOJTĚCH HOŘEJŠÍ DAVID KUBR LUBOMÍR

6 21 26 10 15 19 16 18 56 11 69 62 2 1 8 16 39 12 12 15 1 7 3 67 2 26 11 37 34 2 8 24 28 6 10 25 23 13 3 9 4 5 2 63 24 1 23 52 49 41 36 35 18 13 1 1

CELKOVÝ ČAS

5:25:37 5:25:37 5:25:37 5:23:44 5:23:44 5:23:44 5:22:15 5:22:15 5:21:44 5:21:44 5:21:25 5:08:11 5:06:23 5:06:23 4:49:28 4:49:28 4:47:17 4:47:17 4:46:10 4:46:10 4:44:03 4:44:03 4:35:43 4:35:43 4:32:21 4:32:21 4:15:20 4:15:20 4:01:00 3:59:36 3:59:36 3:58:09 3:58:09 3:55:19 3:55:19 3:45:00 3:38:57 3:16:11 3:06:29 3:06:29 3:03:10 3:03:10 3:00:38 2:46:55 2:36:15 2:35:12 2:33:42 2:27:47 2:24:33 2:12:50 2:07:28 2:05:54 1:52:05 1:48:29 1:47:24 1:23:23

www.bike-prague.cz


OFFICÁK Muži – 35 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

JANDA DAVID VOKŮRKA RADEK ZVOLSKÝ ROMAN POPELKA MICHAL BENDL JAROSLAV HOMOLKA MAREK POLÁK JIŘÍ MARŠÁLEK PETR NAVRÁTIL ZDENĚK KADLEC TOMÁŠ ČERNICKÝ PETR DIVIŠ PAVEL JIROUŠ DAVID BAUMRUK MILOŠ PEREIRA MIGUEL VLČEK MIROSLAV KUZMIAK MAROŠ OTTA JIŘÍ POKORNÝ MILAN VLČEK PAVEL KVÁČ DAVID PROCHÁZKA JIŘÍ ZEMAN MILAN NOVÁK JIŘÍ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

31 40 34 1363 47 870 465 774 874 932 1312 931 224 347 1033 592 734 831 862 429 780 741 354 628

ROK KAT. NAR.

87 80 65 77 60 75 74 76 79 86 74 81 81 70 70 53 85 69 69 67 84 70 66 83

M40 M40 M60 M40 M60 M50 M50 M40 M40 M40 M50 M40 M40 M50 M50 M70 M40 M50 M50 M50 M40 M50 M50 M40

POŘ. KAT.

1 2 1 3 2 1 2 4 5 6 3 7 8 4 5 1 9 6 7 8 10 9 10

TÝM

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

HOLMES PLACE CARRIER REF. CZ KESSL S.R.O. K.VARY DOBRÝ SKUTEK, Z.S. UNITHERM JABLONEC N.N. S. CUSHMAN & WAKEFIELD PEPSI MOOPEX VELKOOBCHOD S.R.O. WUNDERMAN CEHA KDC D.A.S.RECHTSSCHUTZ AG,POB CEHA KDC KADADO JTEKT PLZEŇ PEREIRA DUOTECH KLADNO MEMOS SOFTWARE S.R.O LERIKA TUKAS A.S. PRAHA DOPRAVNÍ PODNIK PRAHA PEKO SPOL. S R.O. OFFICEDEPOT CEHA KDC QUANTI S.R.O.

1:12:34.1 1:27:54.1 1:32:36.5 1:34:50.1 1:39:33.1 1:44:12.8 1:52:04.7 1:52:39.1 1:52:44.0 1:55:00.2 1:56:50.6 1:57:24.4 1:58:47.1 1:59:20.9 2:08:21.6 2:10:16.0 2:20:59.4 2:22:21.7 2:31:35.5 2:32:04.8 2:41:46.3 2:43:58.8 2:45:18.7 DNF

0:00:00.0 0:15:20.0 0:20:02.4 0:22:16.0 0:26:59.0 0:31:38.7 0:39:30.6 0:40:05.0 0:40:09.9 0:42:26.1 0:44:16.5 0:44:50.3 0:46:13.0 0:46:46.8 0:55:47.5 0:57:41.9 1:08:25.3 1:09:47.6 1:19:01.4 1:19:30.7 1:29:12.2 1:31:24.7 1:32:44.6 -1 R

TÝM

ČAS

ZTRÁTA

BTK EURO BIKE PRAHA - AWI STAMI RK S.R.O. VODAFONE ČR T-MOBILE CZECH REPUBLIC A MINISTERSTVO VNITRA ČR SAMOHÝL, A.S. HAVIT DUPONT CZ S.R.O. INTERSPORT O2 CZECH REPUBLIC ALWIL TRADE SYMBIO+CANNONDALE ANDELS HOTEL PRAGUE PRAŽSKÁ ENERGETIKA, A.S.

0:35:03.0 0:39:41.0 0:38:57.3 0:43:20.1 0:39:07.2 0:44:37.7 0:43:06.5 0:44:36.6 0:41:48.8 0:46:36.2 0:43:26.6 0:46:51.7 0:47:46.9 0:49:02.2

1:49:36.1 2:07:27.1 2:03:42.9 2:10:04.7 2:11:07.1 2:21:50.0 2:17:41.1 2:18:25.6 2:16:40.4 2:23:54.9 2:27:14.8 2:29:47.0 2:33:30.8 2:38:32.0

2:35:37.2 2:55:05.6 2:55:23.6 3:00:28.8 3:01:02.4 3:07:40.0 3:09:43.2 3:13:02.0 3:14:38.0 3:18:07.9 3:25:37.8 3:25:53.7 3:33:45.0 3:38:44.4

0:00:00.0 0:19:28.4 0:19:46.4 0:24:51.6 0:25:25.2 0:32:02.8 0:34:06.0 0:37:24.8 0:39:00.8 0:42:30.7 0:50:00.6 0:50:16.5 0:58:07.8 1:03:07.2

Muži – 65 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ŠUSER VÁCLAV HULEJ MIROSLAV CELERIN IVAN HRDINA JAN JOHANOVSKÝ TOMÁŠ KOHL MARTIN HAKEN ROBERT ŠILER MICHAL KARNET ONDŘEJ ŠIMEK RADEK KRIŠTOF MIROSLAV BUMBÁLEK FRANTIŠEK PALENIK MAREK JÍRA ALEŠ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

82 1079 13 162 187 4 661 150 87 1098 85 855 558 226

www.bike-prague.cz

ROK KAT. NAR.

87 64 63 79 85 79 79 68 84 80 76 73 79 74

M40 M60 M60 M40 M40 M40 M40 M50 M40 M40 M40 M50 M40 M50

POŘ. KAT.

1 1 2 2 3 4 5 1 6 7 8 2 9 3


OFFICÁK

POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

JANÁK PETR KOMÁREK KAREL HŘÍBAL TOMÁŠ ČERMÁK STANISLAV CANDRA PETR GRÜNWALD ONDŘEJ JOSÍFEK JINDŘICH KOS VOJTA BRÁZDA VOJTĚCH CHARVÁT MIROSLAV KROULÍK JIŘÍ CHOVAN MARTIN DOČEKAL MILAN BURŠÍK PAVEL DVOŘÁK ALEŠ KOZEL JAROSLAV KALVACH MARTIN

15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

463 264 665 251 236 1095 1340 1341 1049 1035 273 232 834 468 937 1002 908

ROK KAT. NAR.

66 81 66 74 80 78 78 81 87 76 88 83 73 62 86 88 75

M50 M40 M50 M50 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M40 M50 M60 M40 M40 M50

POŘ. KAT.

4 10 5 6 11 12 13 14 15 16 17 18 7 3 19 20

TÝM

M1

M2

ČAS

ZTRÁTA

SAPAL EGEM OTIS ZÁCHRANNÁ SLUŽBA PRAHA MBTECH BOHEMIA SAP DESPERADOS DESPERADOS ENERGO PRAHA MP PRAHA OŘ4 PRAM CONSULTING S.R.O. ČESKÁ TELEVIZE CUSHMAN & WAKEFIELD SIKO KOUPELNY A.S. FYZIOLOGICKÝ ÚSTAV, AV ČR INTERSPORT FINCENTRUM

0:47:40.1 0:49:50.8 0:48:39.1 0:48:17.0 0:47:53.6 0:55:26.8 0:58:14.5 0:58:14.0 0:57:19.5 0:57:36.3 0:52:17.3 0:51:26.4 1:04:40.0 1:00:01.3 0:57:15.9 1:08:58.9 0:53:56.1

2:38:25.2 2:38:53.3 2:48:39.1 2:48:14.8 2:44:30.1 2:50:23.2 2:52:44.6 2:52:40.7 3:04:27.4 2:57:12.7 2:56:16.9 3:07:15.5 3:15:33.6 3:16:48.5 3:15:24.2 3:38:20.6

3:41:55.4 3:43:48.9 3:48:39.1 3:50:39.1 3:51:25.0 3:56:53.2 4:02:42.0 4:02:42.1 4:09:00.6 4:10:11.3 4:10:48.2 4:14:49.6 4:29:54.3 4:32:42.3 4:36:11.6 5:08:24.5 DNF

1:06:18.2 1:08:11.7 1:13:01.9 1:15:01.9 1:15:47.8 1:21:16.0 1:27:04.8 1:27:04.9 1:33:23.4 1:34:34.1 1:35:11.0 1:39:12.4 1:54:17.1 1:57:05.1 2:00:34.4 2:32:47.3 -1 R

ČAS

ZTRÁTA

1:28:08.6 1:46:19.9 1:56:52.2 2:05:50.0 2:20:17.8 2:26:42.2 2:37:30.2 2:40:18.7 2:45:36.2 2:53:13.3 3:15:14.3 3:23:18.3 DNF

0:00:00.0 0:18:11.3 0:28:43.6 0:37:41.4 0:52:09.2 0:58:33.6 1:09:21.6 1:12:10.1 1:17:27.6 1:25:04.7 1:47:05.7 1:55:09.7 -1 R

ČAS

ZTRÁTA

3:26:14.6 5:09:11.7 5:45:34.1

0:00:00.0 1:42:57.1 2:19:19.5

Ženy – 35 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

KUBÍNOVÁ LUCIE POPELKOVÁ DANIELA BÍMOVÁ ADÉLA NOVOTNA MARKETA HOVORKOVÁ MARIE TEREZA MARŠÁLKOVÁ ZUZANA KUČEROVÁ KRISTÝNA PULQUERIO SONIA HEŘMANOVÁ LUCIE PEČENKOVÁ LENKA BERANOVÁ ŠÁRKA PETYRKOVA PETRA ROZKOŠOVÁ VERONIKA

635 60 375 936 600 773 713 1032 854 909 699 907 337

ROK KAT. NAR.

93 87 89 83 59 79 88 75 77 94 89 86 87

Z40 Z40 Z40 Z40 Z60 Z40 Z40 Z50 Z40 Z40 Z40 Z40 Z40

POŘ. KAT.

1 2 3 4 1 5 6 1 7 8 9 10

TÝM

SIDAT, SPOL. S R.O. VOŠ ČUS PLUS PRAGUE HOSTEL & GREWIS NATURA HRADEC S.R.O. JK MISI HARTMANICE ADACTIVE S. R. O. PEREIRA CENTRAL STICKS S.R.O. FINCENTRUM REGAL DESIGN GREWIS INTERSPORT ČR

M1

M2

Ženy – 65 km POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

KADLECOVÁ HANA KOPŘIVOVÁ MARTINA BAJEROVÁ KATEŘINA

1 2 3

62 570 586

ROK KAT. NAR.

59 88 85

Z60 Z40 Z40

POŘ. KAT.

1 1 2

TÝM

METROSTAV ANDELS HOTEL PRAGUE LEGO TRADING S.R.O.

M1

0:46:08.5 1:08:15.9 1:14:12.0

M2

2:28:40.6 3:43:56.8 4:11:38.1

www.bike-prague.cz


www.bike-prague.cz


DĚTSKÝ ZÁVOD Mladší žáci Dívky POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM KAT. NAR.

RADOVÁ DANIELA OTTOVÁ GABRIELA VOHÁŇKOVÁ KRISTÝNA TURKOVÁ SABINA JANÁČKOVÁ ROZÁLIE

5 4 6 5 4

1 2 3 4 5

2227 2046 2243 2200 2113

POŘ. KAT.

--- --- --- --- TEPLIČTÍ

TÝM

BIKEŘI

M1

M2

ČAS ČAS

ZTRÁTA ZTRÁTA

0:10:02.2 0:14:59.4 0:16:03.5 0:17:04.2 0:17:04.9

0:00:00.0 0:04:57.2 0:06:01.3 0:07:02.0 0:07:02.7

ČAS

ZTRÁTA

0:09:44.3 0:12:40.8 0:12:42.2 0:12:56.7 0:12:59.4 0:13:12.8 0:13:14.3 0:13:15.2 0:13:17.8 0:14:11.4 0:14:12.3 0:14:19.1 0:14:35.6 0:14:59.7 0:16:19.5 0:16:57.8 0:17:02.6

0:00:00.0 0:02:56.5 0:02:57.9 0:03:12.4 0:03:15.1 0:03:28.5 0:03:30.0 0:03:30.9 0:03:33.5 0:04:27.1 0:04:28.0 0:04:34.8 0:04:51.3 0:05:15.4 0:06:35.2 0:07:13.5 0:07:18.3

ČAS

ZTRÁTA

0:11:39.8 0:12:39.0 0:12:49.5 0:13:02.4 0:13:38.0

0:00:00.0 0:00:59.2 0:01:09.7 0:01:22.6 0:01:58.2

Mladší žáci Hoši POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM NAR.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

VIK MATĚJ CIMRMAN ADAM HAZUCHA ADAM SYNEK MICHAL PODĚBRADSKÝ JAN GRULICH SAMUEL DUCHOŇ TOMÁŠ TAŠKE JAKUB ŠPÍKA MAREK ZACHARDA JÁCHYM KLENOVEC ADAM SYNEK TOMÁŠ NOVÁK LUKÁŠ KERNER JOSEF SVOBODA VÁCLAV FRIČ JAN JANÁČEK JAKUB

4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 4 4 5 5 4 4 4

2130 2109 2208 2195 2182 2234 2174 2107 2189 2188 2035 2196 2139 2238 2028 2187 2114

BIKECLINIC JUNIOR TEAM TEAM LOUNY --- FZŠ BRDIČKOVA FZŠ BRDIČKOVA --- FZŠ BRDIČKOVA BOHEMIANS PRAHA 1905 FZŠ BRDIČKOVA FZŠ BRDIČKOVA GAME OVER FZŠ BRDIČKOVA --- --- --- FZŠ BRDIČKOVA TEPLIČTÍ BIKEŘI

Starší žáci Dívky POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM NAR.

ŠPIČKOVÁ ADÉLA SPUDILOVÁ ADÉLA MARŠÁLKOVÁ TEREZIE MILERETOVÁ VIKTORIE TOLDEOVÁ ADÉLA

3 3 2 3 1

1 2 3 4 5

2150 2237 2034 2039 2201

BIKE3000 JUNIOR TEAM --- GAME OVER --- ---

www.bike-prague.cz


pořadí – dětský závod

Starší žáci Hoši POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM NAR.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

MILERET MILAN HORÁK DOMINIK BURGET MATOUS PLANETA DANIEL PROCHAZKA MATYAS MELAY PAVEL RÝC JAKUB FÁRKA VÁCLAV BADZO MICHAL ČEPELA LUKÁŠ KOLÁŘ VÍTEK THIEL JAN HUBÁČEK JAN

1 1 1 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3

2040 2057 2112 2115 2158 2171 2026 2134 2172 2154 2149 2169 2170

--- --- BIKECLINIC JUNIOR TEAM DEXTER BSK RACING MARTANI FZŠ BRDIČKOVA --- --- FZŠ BRDIČKOVA --- --- FZŠ BRDIČKOVA FZŠ BRDIČKOVA

ČAS

ZTRÁTA

0:09:34.4 0:09:39.6 0:10:07.9 0:11:05.4 0:12:59.9 0:13:03.2 0:14:59.4 0:16:02.8 0:16:06.1 0:16:06.5 0:16:07.9 0:16:49.2 0:17:22.4

0:00:00.0 0:00:05.2 0:00:33.5 0:01:31.0 0:03:25.5 0:03:28.8 0:05:25.0 0:06:28.4 0:06:31.7 0:06:32.1 0:06:33.5 0:07:14.8 0:07:48.0

ČAS

ZTRÁTA

0:05:58.5 0:06:36.3 0:06:43.9 0:06:46.2 0:07:07.8 0:07:19.5 0:07:47.2 0:07:47.5 0:08:09.9 0:08:12.1 0:08:21.8 0:08:24.9 0:08:27.7 0:08:45.7 0:08:51.2 0:09:00.3 0:09:02.4 0:09:08.0 0:09:18.2 0:09:39.2 0:09:45.3 0:09:57.0 0:09:57.3 0:10:18.9 0:10:33.1 0:10:33.1 0:10:37.7 0:10:38.6 0:11:15.8

0:00:00.0 0:00:37.8 0:00:45.4 0:00:47.7 0:01:09.3 0:01:21.0 0:01:48.7 0:01:49.0 0:02:11.4 0:02:13.6 0:02:23.3 0:02:26.4 0:02:29.2 0:02:47.2 0:02:52.7 0:03:01.8 0:03:03.9 0:03:09.5 0:03:19.7 0:03:40.7 0:03:46.8 0:03:58.5 0:03:58.8 0:04:20.4 0:04:34.6 0:04:34.6 0:04:39.2 0:04:40.1 0:05:17.3

Nejmladší žáci Dívky POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM NAR.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 25 27 28 29

VIKOVÁ HANKA ZIMMELOVÁ LENKA KRAMEŠOVÁ MARIE KOUKOLOVÁ AGÁTA NOVÁKOVÁ DANIELA VYHNISOVÁ VIKTORKA ČEPIČKOVÁ MAGDALÉNA TŮMOVÁ ZUZANA ŠAŠKOVÁ DOMINIKA ŘÍHOVA KLÁRA EISENREICHOVÁ NELLA ŘEZNÍČKOVÁ TEREZA CUJOVA MARIA TOLAROVÁ MARIE DATLOVÁ MARKÉTA BERNÁTHOVÁ ADÉLA GRULICHVÁ KAROLÍNA CHMELÍKOVÁ MAGDALENA PAVLÍČKOVÁ JOHANA KNOBLOCHOVÁ LUCIE MACHOVÁ ANEŽKA HRADCOVÁ EMMA DOLEZALOVA DANIELA HLÁVKOVÁ ESTER LANGEROVÁ ADÉLA FRIČOVÁ KATEŘINA STAVOVÁ JULIE HLÁVKOVÁ OLIVIE ŽEŽULKOVÁ BARBORA

7 5 6 7 7 7 6 6 6 5 8 7 7 7 7 6 7 6 6 7 7 6 6 6 7 6 7 6 9

2131 2002 2244 2055 2138 2058 2148 2071 2207 2001 2129 2020 2098 2075 2068 2218 2232 2175 2003 2190 2231 2099 2126 2153 2045 2186 2004 2152 2077

www.bike-prague.cz

BIKECLINIC JUNIOR TEAM --- --- --- --- SKI TEAM LIBERÉC OKOLOHORO --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- FZŠ BRDIČKOVA --- FZŠ BRDIČKOVA --- DLACI --- --- ELEVEN MERCEDES MITAS FZŠ BRDIČKOVA --- --- ---


pořadí – dětský závod

Předžáci Hoši POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM NAR.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

ŠPERL VÁCLAV RICHTER ADAM PECKA ŠTĚPÁN HERZA JAN KUPKA SEBASTIAN TECL JAKUB PŘÁDA TADEÁŠ HARTINGER VÁCLAV EVAN HORNAK MATEJ DATEL JAN PROCHAZKA JONAS LANGENHÖVEL OLIVER ČERNÝ ŠTĚPÁN MÁRA LUKÁŠ VOŘÍŠEK DENIS BURGET ŠIMON PÁLKA JAKUB PAUTOV NIKITA FÁRKA KAREL VRŇÁK MICHAL DIALLO DAVID MARTINÍK LUKÁŠ HAVEL KRYŠTOF ZELENAK JAKUB MAYERHOFER TOBIÁŠ ČÍŽ DANIEL KOHOUT ANTONIN TOLAR JAKUB

9 8 8 8 9 8 9 9 8 8 8 9 9 7 8 9 7 8 8 8 8 8 9 15 8 10 8 9

2155 2179 2010 2147 2219 2144 2024 2204 2087 2067 2157 2042 2108 2213 2128 2146 2151 2066 2135 2198 2217 2021 2110 2032 2222 2210 2164 2074

--- FZŠ BRDIČKOVA MTB PECKOVI --- --- --- --- --- --- --- JABLICKO --- --- --- --- BIKECLINIC JUNIOR TEAM --- SK ROVER PRAHA --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

ČAS

ZTRÁTA

0:01:53.5 0:01:54.5 0:01:59.9 0:02:01.7 0:02:04.8 0:02:06.9 0:02:07.0 0:02:14.1 0:02:14.9 0:02:16.4 0:02:24.0 0:02:32.0 0:02:36.4 0:02:39.2 0:02:41.3 0:02:57.5 0:02:57.7 0:02:58.7 0:02:59.5 0:03:00.3 0:03:00.7 0:03:07.5 0:03:13.3 0:03:14.6 0:03:19.2 0:03:22.6 0:03:25.5 0:04:12.3

0:00:00.0 0:00:01.0 0:00:06.4 0:00:08.2 0:00:11.3 0:00:13.4 0:00:13.5 0:00:20.6 0:00:21.4 0:00:22.9 0:00:30.5 0:00:38.5 0:00:42.9 0:00:45.7 0:00:47.8 0:01:04.0 0:01:04.2 0:01:05.2 0:01:06.0 0:01:06.8 0:01:07.2 0:01:14.0 0:01:19.8 0:01:21.1 0:01:25.7 0:01:29.1 0:01:32.0 0:02:18.8

ČAS

ZTRÁTA

0:01:14.6 0:01:16.8 0:01:33.9 0:01:34.2 0:01:38.5 0:01:44.3 0:01:49.3 0:02:11.3 0:02:48.2 0:03:07.3 0:03:07.6 0:03:35.4 0:03:55.0 0:04:28.7 0:04:29.5 0:04:34.6 0:04:34.8

0:00:00.0 0:00:02.2 0:00:19.3 0:00:19.6 0:00:23.9 0:00:29.7 0:00:34.7 0:00:56.7 0:01:33.6 0:01:52.7 0:01:53.0 0:02:20.8 0:02:40.4 0:03:14.1 0:03:14.9 0:03:20.0 0:03:20.2

Benjamínci Dívky POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM NAR.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

VLKOVÁ AMÁLKA ZAJÍČKOVÁ KATEŘINA HAVLOVÁ ELIŠKA DIMITROVOVA ANNIE FÁROVÁ VERONIKA VOZOBULOVÁ ELLEN ŠEBESTA KAROLINA DYKASTOVÁ LUCIE NECHUTOVÁ ZUZANA TECLOVÁ MAGDALÉNA MÁROVÁ NATÁLKA NECHUTOVÁ KAMILA OTTOVÁ DANIELA KRÁLOVÁ VIOLA ŠPAČKOVÁ ROZÁRKA ZVONÍČKOVÁ HÁŇA MĚŠŤANOVÁ NATÁLIE

10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 13 12 13 12 13 12

2223 2000 2156 2132 2082 2116 2202 2015 2162 2145 2211 2163 2090 2079 2101 2236 2089

--- RAUL! CYCLING --- --- --- --- --- --- --- --- --- LERIKA --- --- --- ---

TEAM KBELY

www.bike-prague.cz


pořadí – dětský závod

Benjamínci Hoši POŘADÍ START. ČÍSLO

JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM NAR.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

VAGNER BOREK SZOLLOS ŠTEFAN PŇOUSKÝ SEBASTIAN RICHTER ŠIMON JIROUŠ DOMINIK KRAL MAXMILIAN POKORNÝ MATĚJ KLIMPL TOMÁŠ FÁRA DANIEL BRÁZDA DAVÍDEK SOUČEK METODĚJ BUREŠOVÁ OLDŘICH ZVONÍČEK JAN ONDÁŠ RAFAEL KLAJNÝ MILAN PODEŠVA PATRIK WLODASCH MIKA FRČEK DOMINIK SKIPALA HONZÍK VRÁTNÝ TOBIÁŠ MAYERHOLER KUBA ŽIŽKA ALBERT MARTINÍK FILIP KREJČA KARIM ESSAM SOUKUP BERT KRÁL TOMÁŠ KRÁL FILIP SKIPALA VOJTÍK DIALLO SAIDOU ŽÍDEK MATYÁŠ KASSL DENIS CHÁN JOSEF HARTINGER ELIJAH

10 10 11 10 10 11 10 10 10 10 11 12 10 10 10 11 11 11 10 11 11 11 11 10 10 12 11 13 11 12 13 12 12

2117 2137 2240 2180 2226 2136 2084 2069 2081 2093 2230 2105 2235 2054 2242 2119 2127 2060 2159 2212 2220 2143 2022 2065 2017 2102 2078 2160 2216 2203 2063 2215 2205

www.bike-prague.cz

LAZZY PEDALS --- --- FZŠ BRDIČKOVA --- --- PRAHA --- --- --- --- --- --- --- --- INTERSPORT --- --- --- --- --- VELOSERVIS HANOUSEK --- --- --- BBT-LIBICE --- --- --- --- KASLÍCI --- ---

ČAS

ZTRÁTA

0:01:13.1 0:01:22.0 0:01:26.9 0:01:28.4 0:01:29.4 0:01:35.8 0:01:36.6 0:01:43.3 0:01:43.7 0:01:55.5 0:01:58.1 0:01:58.6 0:01:59.8 0:02:02.0 0:02:08.9 0:02:09.1 0:02:09.9 0:02:11.4 0:02:19.4 0:02:20.0 0:02:25.5 0:02:42.7 0:02:44.6 0:02:46.1 0:02:50.7 0:02:53.4 0:02:59.4 0:03:42.9 0:04:02.3 0:04:03.5 0:04:27.1 0:04:54.5 0:05:09.5

0:00:00.0 0:00:08.9 0:00:13.8 0:00:15.3 0:00:16.3 0:00:22.7 0:00:23.5 0:00:30.2 0:00:30.6 0:00:42.4 0:00:45.0 0:00:45.5 0:00:46.7 0:00:48.9 0:00:55.8 0:00:56.0 0:00:56.8 0:00:58.3 0:01:06.3 0:01:06.9 0:01:12.4 0:01:29.6 0:01:31.5 0:01:33.0 0:01:37.6 0:01:40.3 0:01:46.3 0:02:29.8 0:02:49.2 0:02:50.4 0:03:14.0 0:03:41.4 0:03:56.4


www.bike-prague.cz


Praha, 2015

www.bike-prague.cz


Millions discover their favorite reads on issuu every month.

Give your content the digital home it deserves. Get it to any device in seconds.