Page 1

katalog zájezdů a služeb duben - říjen 2014

„Dokonalá dovolená není výsadou jen bohatých a slavných. At‘ jste kdokoliv a máte jakékoliv možnosti, čas od času je důležité vypnout a nechat jiné, aby o Vás pečovali. Dlužíte to sami sobě!“

SLOVINSKO CHORVATSKO ČERNÁ HORA


1

M‘PLUS TRAVEL A.S.

|

PERLY JADRANU

MOŽNOSTI REZERVACE

POJIŠTĚNÍ

Provozní doba:

SEZONA – od května do října Po - Pá 08:00 – 18:00 So 09:00 – 12:00

MIMOSEZONA – ostatní období Po - Pá 09:00 – 17:00

KOMPLEXNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ Ke všem našim zájezdům nabízíme klientům komplexní cestovní pojištění „exclusive“ nebo „classic“ , které je sjednáno ve spolupráci s naším smluvním partnerem, ČSOB Pojišťovna. Toto pojištění sdružuje pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu (smrt, trvalé následky), pojištění odpovědnosti za škodu (na zdraví, na majetku), pojištění zavazadel a pojištění storna zájezdu. Pojistné částky naleznete na www.mplus.cz!

1. TELEFONICKY Pro rychlé spojení s naší rezervační centrálou doporučujeme následující přímé kontakty: Telefony: 475 210 646, 475 210 765 NON STOP mobilní linka (v sezoně): 777 735 093 2. ELEKTRONICKY (INTERNET A E-MAIL) Na internetových stránkách www.mplus.cz naleznete informace o našich službách, připravovaných novinkách a řadu dalších užitečných informací. Můžete si zde prohlédnout naši kompletní nabídku a denně zde také získáte informace o aktuální nabídce LAST MINUTE do všech destinací. Najdete zde také formulář „Dovolená na míru“, který když vyplníte a odešlete, obdržíte od nás konkrétní nabídku dle Vámi zadaných kritérií! Další možností je poslat nám e-mail! Zde jsou některé důležité údaje, které Vám pomohou v sestavení Vašeho požadavku: země, město (nebo alespoň oblast), termín, počet osob (počet dospělých a dětí včetně jejich věku), druh ubytování (hotel, apartmány), typ stravování/bez stravy, druh dopravy/bez dopravy, pokud máte představu, tak uveďte také finanční limit (celkový nebo na osobu) a Vaši představu o ideálně strávené dovolené – v poměru k finančnímu limitu (sport, relaxace, rušná/klidná oblast atd.). 3. OSOBNĚ Naše zájezdy můžete zakoupit v naší kanceláři v Ústí nad Labem, ale také u některého z autorizovaných prodejců po celé České republice a to bez navýšení ceny, tj. za stejnou cenu, která je uvedena v ceníku včetně uvedených slev! Seznam všech autorizovaných prodejců naleznete na našich internetových stránkách, případně Vám rádi telefonicky nebo e-mailem poskytneme bližší informace. Abychom Vám ušetřili Váš cenný čas, přijměte možnost návštěvy naší cestovní kanceláře mimo otevírací dobu a to i v sobotu a v neděli. Termín a čas si s námi můžete dojednat na uvedených telefonních číslech nebo e-mailem.

ZÁKONNÉ POJIŠTĚNÍ Povinné smluvní pojištění cestovní kanceláře dle zákona č. 159/1999 Sb. na jehož základě vzniká zákazníkovi, pojištěnému cestovní kanceláří, právo na plnění v případech, kdy cestovní kancelář z důvodu svého úpadku neposkytne zákazníkovi dopravu z místa pobytu v zahraničí zpět do České republiky, pokud je tato doprava součástí zájezdu, nevrátí zákazníkovi zaplacenou zálohu nebo cenu zájezdu v případě, že se zájezd neuskutečnil nebo nevrátí zákazníkovi rozdíl mezi zaplacenou cenou zájezdu a cenou částečně poskytnutého zájezdu v případě, že se zájezd uskutečnil z části. Pojištěním zákazníka vzniká vztah mezi zákazníkem a pojišťovnou. Cestovní kancelář m’plus travel, a. s. je pojištěna v tomto smyslu u pojišťovny ČPP, a. s.

PIKTOGRAMY V KATALOGU

4. PÍSEMNĚ Písemné rezervace, ale také poptávky, objednávky a žádosti o zaslání katalogů adresujte na: poštovní adresu: cestovní kancelář m‘plus travel a. s. Masarykova 57, 401 06 Ústí nad Labem e-mailovou adresu: mplustravel@mplus.cz, booking@mplus.cz

lze využít leteckou dopravu

domácí mazlíček povolen

lze využít autobusovou dopravu

vhodné pro handicapované*

pouze vlastní doprava

středisko nabízí wellness centrum

hotel nabízí služby All Inclusive

v blízkosti potápečské centrum

VŠE JE UŽ ZAHRNUTO V CENĚ

vynikající kuchyně

středisko nabízí sportovní vyžití

vhodné pro rodiny s dětmi

středisko nabízí vodní sporty

Nabídka PERLY JADRANU je vytvořena na vlastní dopravu. Doprava, autobusová i letecká doprava, cestovní pojištění jsou doplňkové služby. V celé nabídce již řadu let uvádíme kompletní ceny tj. včetně pobytových tax a zákonného pojištění. U letecké dopravy včetně transférů, tax a palivového příplatku.

* přes uvedený symbol není myšlen konkrétní handicap, pro bližší informace (nejsou-li uvedeny v popisu - speciální strava, bezbariérový přístup) nás prosím, kontaktujte.

Kompletní ceny zájezdů, ubytování, dopravy, přehled slev a benefitů, všeobecné informace, smluvní podmínky, reklamační řád, informace a podmínky cestovního pojštění, apod. naleznete na www.mplus.cz

jsme partnerem nákupního společenství (c) 2004 - 2012 m‘plus travel a.s. Všechna práva vyhrazena. Vyrobil m‘plus design - divize m‘plus travel a.s.. Tento katalog je autorsky chráněná dílo na nějž se plně vztahuje zákon č. 121/2000 Sb. o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon) ve znění pozdějších právních předpisů. Fotografie pocházejí z archivu m‘plus travel - z části autorsky chráněná dila, z části jsou od zahraničních partnerů a všechny jsou publikována se souhlasem vlastníka práv. Jakékoliv kopírování, skenování, přepisování textů či jejich částí, rovněž fotografií, map, obrázků a grafického zpracování bez předchozího písemného souhlasu je zakázano a bude stíhano podle zákona. Loga a slovní spojení Perly Jadranu, Perly Jadranu Exclusive, Perly Jadranu Classic, Perly Dalmácie, Perly Středomoří, free & easy jsou obchodní značky společnosti m‘plus travel a.s. od roku 2004!


www.mplus.cz

PERLY JADRANU | SLOVINSKO

2

Kempinski Palace Portorož ***** Portorož, Slovinsko

Poloha a popis: V roce 2008 znovu otevřený hotel s dlouholetou tradicí se nachází v srdci lázeňského městečka Portorož. Kombinace několika stylů a umístění v nádherné části letoviska předurčuje hotel Palace k jedinečnému místu pro relaxační dovolenou. Vybavení: Recepce, obchodní galerie, kryté parkoviště, hotelová restaurace, gurmánská restaurace „Sophia“, bar a restaurace „Fleur de sel“, piano bar „Palace club“, aperitiv bar, „dámská“ kavárna „Forma Viva“, bar u bazénu, vinný sklep, wellness centrum „Rose Spa“, kongresové centrum. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje typu „superior“ (cca 35 m2) a „deluxe“ (cca 40 m2, navíc má obývací část s gaučem a možnost výběru pokoje v klasickém nebo moderním křídle) mají klimatizaci, minibar, trezor, LCD TV, bezplatné vysokorychlostní internetové připojení a wi-fi, klasický nebo francouzský balkon a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/ vana, fén). Hotel nabízí také několik typů hotelových suit (od 55 m2 typu „Rose“ až po prezidentské, které má 230 m2). Suity typu „Laguna“ mají navíc také terasu s vířivkou. Přistýlka možná pouze v deluxe pokojích a suitách.

Stravování: Základní cena zahrnuje snídaně (bohaté švédské stoly). Za příplatek večeře. Pláž: Exkluzivní pláž „Meduza“ přístupná pouze hotelovým hostům s travnatými plochami na slunění je vzdálená cca 300 m od hotelu (vstup za poplatek). Hlavní veřejná oblázková pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků se nachází v těsné blízkosti Meduzy. Sport a zábava: Wellness centrum „Rose Spa“ (1 500 m2) s propojeným vnitřním a venkovním bazénem, finská, turecká a infra sauna, masáže, kosmetické, léčebné a relaxační terapie, fitnes. Možnost pronájmu kola, jachty nebo člunu, v blízkosti tenisové kurty, potápění a golf (15 km od hotelu). Bohaté možnosti výletů po okolí (historické městečko Piran, jízdárna Lipica, jeskyně v Postojně, solné pánve v Sečovlje a další).

příklad pokoje

Hotel Vile Park *** Portorož, Slovinsko

Poloha a popis: Hotel Vile Park se nachází přímo u moře v centru lázeňského městečka Portorož a jako součást hotelového komplexu „St. Bernardin“ nabízí bohaté sportovní i lázeňské vybavení. Hotel se skládá z pěti vil, kde je celkem 216 pokojů kategorie tři hvězdy a jedné čtyřhvězdičkové vily s klimatizovanými apartmány (na vyžádání). Vybavení: Hotelová recepce s halou (v roce 2007 renovována), vodní park Laguna Bernardin s wellness centrem. Vily jsou propojeny stylovou obchodní promenádou s bary a restauracemi, které vedou do laguny obklopené středomořskou vegetací. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou standardně vybaveny telefonem, TV-SAT, radiem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha/vana, fén). Za poplatek dětská postýlka. Stravování: V ceně je zahrnuta polopenze (snídaně a večeře) formou švédských stolů. Pláž: Přímo před hotelem jsou travnaté upravené plochy a betonová plata.

Sport a zábava: Součástí resortu je vodní park „Laguna Bernardin“ několik krytých vyhřívaných bazénů s mořskou vodou pro dospělé i děti, vířivky, skluzavky, gejzíry, sauny a potápěčské centrum. Venkovní bazény pro dospělé i děti přímo u moře.

příklad pokoje


3

PERLY JADRANU | CHORVATSKO | ISTRIE

Apartmány Lanterna ** Poreč, Lanterna, Istrie, Chorvatsko

Poloha a popis: Komplex je umístěn na poloostrově, přímo u moře. Městečko Poreč je vzdáleno cca 13 km. Spojení do města autobusem, nebo i lodí v hlavní sezóně. Vybavení: Nákupní středisko, restaurace, noční klub, kavárna, kadeřnictví, pošta, bankomat, ambulance, parkoviště, dětské hřiště. Na pláži se nachází tři restaurace a bufet. Wi-Fi internet na recepci zdarma. Ubytování: Apartmány typu A (renovované) a typu B (nerenovované). Prostorné a plně vybavené třílůžkové (37 m2, jednolůžkový pokoj a dvě lůžka v obývací části), čtyřlůžkové (45 m2, dvoulůžková ložnice a dvě lůžka v obývací části) a šestilůžkové (56+34 m2, v patře dvě dvoulůžkové ložnice, v přízemí dvě lůžka v obývací části) apartmány s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), kuchyňský kout a balkon se zahradním nábytkem. Šestilůžkový apartmán má dvě koupelny a tři balkony. Ložní prádlo i ručníky jsou zde k dispozici. Apartmány „Sunset Lanterna“ nabízíme na vyžádání (mají navíc mají TV-SAT, varnou konvici a

mikrovlnnou troubu). Stravování: Vlastní, ve vybavených kuchyňkách. Možnost dokoupení polopenze. Pláž: 3 km dlouhá skalnatá pláž i s malými oblázkovými plážemi, cca 100 m od apartmánů. Možnost zapůjčení lehátek. V blízkosti nudistická pláž - za poplatek. Sport a zábava: 11 tenisových kurtů, stolní tenis, minigolf, půjčovna kol a mopedů, jízda na koni a nabídka vodních sportů (půjčovna plachetnic a člunů, šlapadla). Areál se nachází v blízkosti golfového hřiště.

Soukromé apartmány ***/** Poreč, Istrie, Chorvatsko

Poloha a popis: Apartmány jsou umístěny v soukromých vilách ve vilové čtvrti, která je rozdělena do dvou vzdálenostních zón. V I. zóně jsou apartmány vzdáleny od moře do 600 m. Ve II. zoně jsou vzdáleny cca 600 - 2 000 m od moře a historického centra města Poreč. Vybavení: V centru městečka i v okolí můžete navštívit kavárny, cukrárny, obchody, restaurace s venkovními terasami k posezení a odpočinku. Ubytování: Dvou až osmilůžkové apartmány s možností přistýlky (popis v části „Všeobecné informace“). Stravování: Vlastní, s možností vaření ve vybavených kuchyňkách. Pláž: Skalnaté a oblázkové pláže jsou vzdáleny od 100 m do 2 000 m, podle umístění apartmánu.

Sport a zábava: V Poreči a jeho okolí je bezpočet sportovních možností, jako např. jízda na kole i na koni, potápění, tenis, squash, fitnes, jogging, fotbal, minigolf, stolní tenis, vodní lyžování, plážový volejbal, boccia, lukostřelba, paragliding, bungee-jumping a na nedalekých ostrovech „Brijuni“ také golf. Každý si jistě vybere také z bohaté nabídky výletů.

příklad apartmánu typu B


www.mplus.cz

PERLY JADRANU | CHORVATSKO | ISTRIE

4

Hotel Delfin ** Poreč, Zelena Laguna, Istrie, Chorvatsko

Poloha a popis: Hotel Delfín prošel v letech 2011 - 2012 rekonstrukcí. Je situován v borovém lesíku na poloostrově v zálivu Zelena Laguna a cca 3 000 m od centra města Poreč - stálé spojení autobusem či turistickým vláčkem nebo i lodí. Vybavení: Recepce se směnárnou, klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, taverna na pláži, kavárna s taneční terasou, sluneční terasy s bazénem, kadeřnictví, obchod se suvenýry, kongresový sál pro max. 400 osob. Wi-Fi internet na recepci za poplatek. Ubytování: Menší dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (pouze pro děti do 12 let), vlastní sociální zařízení (WC, sprcha) a balkon. Stravování: Polopenze (snídaně a večeře) formou švédských stolů. Za příplatek obědy. Pláž: Skalnatá a betonová, místy doplněna uměle vytvořenými plochami na slunění, cca 100 m od hotelu. Na pláži jsou dvě restaurace (gril a pizzerie). V blízkosti je nudistická pláž (v kempu - za poplatek)

Sport a zábava: V hotelu je k dispozici venkovní bazén s mořskou vodou. V blízkosti se nachází sportovní centrum Zelena Laguna - 18 tenisových kurtů, stolní tenis, střelba, minigolf, volejbal, škola potápění, windsurfing, půjčovna kol, plachetnic, kajaků, veslic, šlapadel a vodní lyžování. V hlavní sezoně dětský vodní svět. V blízkosti se nachází diskotéka Byblos.

příklad pokoje

Hotel Laguna Istra *** Poreč, Zelena Laguna, Istrie, Chorvatsko

Poloha a popis: Hotel leží přímo u moře, v komplexu Zelena Laguna, cca 5 000 m jižně od centra Poreče. Spojení s městem linkovým busem či turistickým vláčkem nebo i lodí. Vybavení: Klimatizace a vytápění (v chladném období) celého hotelu, recepce se směnárnou (možnost pronájmu ledničky nebo minibaru), restaurace, aperitiv bar, venkovní bazén, terasa na slunění, hlídané parkoviště (za poplatek), prodejna suvenýrů, TV místnost. Wi-Fi internet na recepci za poplatek. Ubytování: Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, telefon, TV-SAT, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, fén). Stravování: Polopenze (snídaně a večeře) formou švédských stolů. Navíc zdarma při večeřích nápoje (džus, voda, bílé a červené víno a točené pivo), jednou týdně tematický večer a v době obědů sendviče, snack nebo koláče. Pláž: Betonové a skalnaté pláže (cca 150 m od hotelu). Možnost pronájmu lehátek a slunečníků. (v kempu - za poplatek)

Sport a zábava: Možnost využití venkovního bazénu se sladkou vodou pro dospělé a děti včetně lehátek (zdarma), v blízkosti jsou tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, fitnes, půjčovna kol. Provozování vodních sportů, diskotéka, taneční večery. V blízkosti se nachází diskotéka Byblos.

příklad pokoje


5

PERLY JADRANU | CHORVATSKO | ISTRIE

Hotel Laguna Albatros **** Poreč, Zelena Laguna, Istrie, Chorvatsko

Poloha a popis: Hotel Laguna Albatros, obklopen středomořskou vegetací, je umístěn ve středisku Zelena Laguna, které se nachází cca 3 000 m od města Poreč - stálé spojení autobusem či turistickým vláčkem nebo lodí. Vybavení: Plně klimatizovaný hotel nabízí několik restaurací, internetovou kavárnu, aperitiv bar s terasou, několik konferenčních sálů, ambulanci a oční optiku. Dále je zde dětské hřiště a tři venkovní bazény. Wi-Fi internet na recepci a baru za poplatek. Ubytování: Klimatizované dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/ vana, fén), možnost přistýlky (pouze děti do 18 let), TV-SAT a telefon. Na vyžádání jsou zde k dispozici také suity (hotelová apartmá). Internetové připojení za poplatek. Stravování: All inclusive (snídaně, obědy a večeře švédské stoly), dopolední a odpolední svačiny u bazénu, neomezená konzumace domácích alkoholických a nealkoholických nápojů.

Pláž: Kamenitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází asi 150 m od hotelu. V blízkosti hotelu je také nudistická pláž, která je za poplatek. Sport a zábava: Tři venkovní bazény se sladkou vodou. V rámci all inclusive služeb - tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, kola, basketbal, boccia, squash, šlapadla. V hotelu je k dispozici billiard a společenské hry. V rámci programu se konají organizované turnaje ve stolním tenise, boccii, plážovém volejbale, nohejbale a fotbale. Několikrát týdně denní a večerní animace pro dospělé i děti, každý den sportovní animace. Služby mimo all inclusive (za poplatek): V hotelu můžete jít do fitnes centra nebo si dopřát masáž. V blízkosti je sportovní areál - 18 tenisových kurtů, 2 travnatá hřiště na fotbal (1 osvětlené). Vodní sporty - vodní lyžování, jízda na banánu, vodní skútry, lodě, plachetnice. V okolí jsou vyznačené trasy pro pěší a cykloturistiku a možnost jízdy na koních.

příklad pokoje

Kempinski Hotel Adriatic ***** Savudrija, Alberi, Istrie, Chorvatsko

Poloha a popis: Nově postavený luxusní hotel s rozsáhlým kongresovým a wellness centrem je zasazen do nádherného prostředí vinic, olivových hájů a malebných vesniček. Leží přímo u mořského pobřeží u malé vesničky zvané Alberi (v blízkosti městečka Savudrija). Nejbližší větší letovisko Umag - je vzdálené cca 11 km. Vybavení: Kompletně klimatizovaný hotel má centrální recepci, wellness a kongresové centrum (s kapacitou max. 230 míst), kadeřnictví, obchody, butiky, středomořskou restauraci „Dijana“, tavernu „Kanova“ - v istrijském stylu s otevřeným ohništěm, „Slice“ gril restauraci v golfovém „Club Housu“, koktejlový bar, bar u bazénu, golfový a plážový bar, heliport, dětský klub, hlídané parkoviště a garáže a romantickou kapli pro pořádání svatebních obřadů. Ubytování: Luxusní klimatizované dvoulůžkové pokoje typu „superior“ (výhled do parku), „premium“ (částečný výhled na moře) a „de luxe“ (výhled na moře) - (cca 41 m2, 2 dospělí a max. 1 dítě do 6 let) a hotelová apartmá - tzv. suity (max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) typu „junior“ (cca 85 m2, výhled na golfové hřiště nebo na moře) a „executive“ (cca 87 m2, výhled do parku nebo na moře). Všechny typy pokojů jsou luxusně vybaveny značkovou elektronikou (Bang &

Olufsen) - LCD/plazma TV a HIFI stereo. Každý typ pokoje má vlastní koupelnu (WC, vana, oddělená sprcha a zrcadlo s integrovanou TV), wi-fi připojení k internetu (zdarma), minibar a trezor (laptopového typu) a balkon nebo terasu. Suity mají navíc velký obývací prostor (executive ještě navíc šatnu). Na vyžádání dvě prezidentská apartmá (s krbem, venkovní vířivkou, více jak 800 m2! atd.). Stravování: Základní cena zahrnuje snídaně formou švédských stolů. Večeře jsou možné za příplatek (formou „dine around“ - na výběr jsou tři hotelové á la carte restaurace). Pláž: Vlastní písečná pláž se nachází přímo u hotelu (50 - 100 m). Sport a zábava: Součástí areálu je rozsáhlé wellness centrum „Carolea Spa“ na ploše 3 000 m2 (vnitřní bazén s vířivkou a dva vyhřívané venkovní bazény, 6 místností pro masáže a kosmetické procedúry, různé aroma sauny, římské, turecké a parní lázně, vodoléčba pomocí „floating“ vany, ledová komora, Kneipp terapie - bylinné koupele nohou), 4 tenisové kurty, fitnes, dětský klub s vlastním bazénem (pro děti od 4 let), 18ti jamkové golfové hřiště.

příklad pokoje


www.mplus.cz

PERLY JADRANU | CHORVATSKO | KVARNER

6

Hotel Zvonimir **** Baška. ostrov Krk, Kvarner, Chorvatsko

Poloha a popis: Hotel leží přímo u moře, od kterého je oddělen jen promenádou. Hotel je vzdálen cca 300 m od centra města Baška. Vybavení: Klimatizovaný hotel nabízí recepci se směnárnou, internetovou kavárnu, obchod se suvenýry a novinami, výtah, restauraci „Jelena“ s terasou, aperitiv bar, v blízkosti wellness centrum, kadeřnictví, dětské hřiště, miniklub a parkoviště (za poplatek). V partnerském hotelu Corinthia, který se nachází za hotelem Zvonimir, je možné využít služeb několika kongresových sálů. Ubytování: Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, fén), TV-SAT, telefon, radio, minibar, trezor a přípojku k internetu. Většina pokojů má balkon s výhledem na moře. K dispozici je zde také několik druhů hotelových apartmánů - tzv. suity (typu „junior“ - navíc má oddělenou obývací část pro další dvě osoby a oddělené WC, a typu „family“ navíc má druhou ložnici, oddělenou obývací část pro další dvě osoby a druhou koupelnu). Zdarma možnost dětské postýlky. Při příjezdu zdarma na pokoji láhev vody.

Stravování: Polopenze (snídaně a večeře) formou švédských stolů. Za příplatek obědy (výběr z menu). Pláž: 2 km dlouhá oblázková pláž s hrubým pískem se nachází přímo u hotelu (cca 20 m). Nudistická pláž u kempu Bunculuka (cca 1 000 m od hotelu). Sport a zábava: Hotelovým hostům jsou k dispozici vnitřní bazény se sladkou vodou (dětský, pro dospělé a dvě vířivky), venkovní bazény se sladkou vodou (pro dospělé s vodními efekty, dva dětské a dětská skluzavka), fitnes, miniklub (červen - září), celodenní animace (červen - září). Za poplatek možnost využití dalších služeb wellness centra hotelu Corinthia (sauny, vířivky, masáže, kosmetické služby, solárium). V blízkosti tenisové kurty, basketbal, fotbalové hřiště, plážový volejbal, pronájem kol a skútrů. Nedaleko je potápěčská a plachtařská škola, windsurfing, vodní lyžování, parasailing, paragliding. V okolí Bašky se nachází 16 značených tratí pro pěší v celkové délce 72 km.

příklad pokoje

Family Hotel Vespera **** Mali Lošinj, ostrov Lošinj, Kvarner, Chorvatsko

Poloha a popis: Kompletně klimatizovaný/vytápěný hotel s celoročním provozem prošel přes zimu 2008/2009 rozsáhlou rekonstrukcí. Nachází se v zalesněném zálivu „Sunćana Uvala“. Od centra městečka Mali Lošinj je vzdálen cca 1 500 m. Vybavení: Recepce se směnárnou, hotelová restaurace s částečně zastřešenou terasou, aperitiv bar, na ploše 3 000 m2 kaskádovité venkovní bazény pro dospělé i děti se skluzavkami, vířivkami a vodopády, sluneční terasa, kavárna, obchod s novinami a suvenýry, dětské hřiště, internetový kout, parkoviště. V blízkosti hotelu můžete navštívit tři á la carte restaurace („Veli žal“, „Borik“ a „Lanterna“). Ubytování: Klimatizované/vytápěné dvoulůžkové pokoje a tzv. „family“ (rodinné) pokoje až pro 4 osoby mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/vana, fén), TV-SAT, telefon, připojení k internetu, minibar, trezor a balkon (všechny FR na mořskou stranu). Dvoulůžkové pokoje na mořskou stranu s možností přistýlky. Na vyžádání hotelová apartmá. Stravování: Polopenze (snídaně a večeře) formou švédských stolů s tzv. „show cooking“ (kuchaři vaří přímo na místě podle Vašeho

přání). Několikrát týdně speciální tematické večery. Pro děti je během odpoledního programu připravena svačina (džus, koláč/zmrzlina). Na vyžádání speciální menu pro alergiky. Pláž: Kamenité pláže s betonovými platy se nacházejí cca 50 m od hotelu (lehátka a slunečníky za poplatek). V blízkosti se nachází také dvě oblázkové pláže vhodné pro děti a FKK pláž. Sport a zábava: Animační programy pro dospělé i děti („miniklub“ 4-11 let a „teenklub“ 12-16 let) - v hlavní sezoně různé hry, soutěže, diskotéky a mimo sezonu např. sbírání léčivých bylin. Venkovní bazény pro dospělé i děti, 10 tenisových kurtů (dva z nich osvětlené), tenisová škola, plážový volejbal, bowling, kuželky, stolní tenis, vodní sporty (konec června až začátek září), půjčovna kol. Možnost využívání wellness centra sousedního hotelu Aurora. V okolí je několik tratí pro pěší a cyklisty.

příklad pokoje


7

PERLY JADRANU | CHORVATSKO | KVARNER

Marina Family Hotel **** Mošćenička Draga, Kvarner, Chorvatsko

Poloha a popis: Kompletně renovovaný a plně klimatizovaný Marina Remisens Family Hotel se nachází přímo u moře v letovisku Mošćenička Draga, cca 15 km jižně od Opatije. Přímo u hotelu se nachází cca 1 000 m dlouhá oblázková pláž považována za jednu z nejkrásnějších na Jadranu. Vybavení: Hala s recepcí (za poplatek pronájem trezoru), butik, obchod se suvenýry, ambulance, lékárna, kadeřnictví, bankomat, hotelová restaurace, á la carte restaurace, aperitiv/koktejl bar, kavárna s terasou, TV místnost, bar na pláži, parkoviště, wellness a kongresové centrum (max. kapacita 216 osob), panoramatický výtah, wi-fi hotspot a internetový kout (za poplatek), venkovní dětský bazén (červenec, srpen). Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s klimatizací (cca 22 m2) s výhledem do atria, parku nebo na mořskou stranu jsou vybaveny TV-SAT, minibarem, telefonem, internetovým připojením (za poplatek) a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha/ vana, fén). Pokoje situované na mořskou stranu a do parku mají balkon a možnost přistýlky. Atrium pokoje mají francouzský balkon. Možnost pronájmu dětské postýlky,

propojení pokojů a 4 pokoje jsou vhodné pro tělesně postižené. Na vyžádání family pokoje (28 m2, dvě oddělené ložnice) a apartmány (46 m2). Stravování: V ceně jsou zahrnuty snídaně a večeře formou švédských stolů. Pláž: Dlouhá oblázková pláž se nachází cca 80 m od hotelu. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Sport a zábava: Venkovní dětský bazén (40 cm hluboký), krytý vyhřívaný bazén s mořskou vodou, wellness centrum „Five Elements“ (800 m2, za poplatek) – finská, turecká a infra sauna, vířivka, masážní sprchy, relaxační zóna, masáže, solarium, kosmetické služby, pedikúra, manikúra, fitness centrum. V areálu jsou 2 tenisové kurty (s osvětlením), stolní tenis, půjčovna kol a na recepci „shuttle“ služby a nabídka výletů. Od června do konce srpna probíhají denní animační programy pro děti (5 - 12 let), pro dospělé do konce září - pilates, joga, strečink, ranní gymnastika, vodní aerobik, taneční lekce. Večerní program, živá hudba a show do půlky září.

příklad pokoje

Hotel a Apartmány Punta **** Veli Lošinj, ostrov Lošinj, Kvarner, Chorvatsko

Poloha a popis: Celý komplex Punta je situován přímo u starobylého městečka Veli Lošinj, vhodného k procházkám a odpočinku a cca 4 000 m od letoviska Mali Lošinj. Lošinj je znám jako klimatické ozdravné středisko, které napomáhá při léčbě alergií a respiračních chorob. Komplex Punta nabízí veškerý komfort pro léčebně ozdravný pobyt všech věkových kategorií. Vybavení: Je zde k dispozici klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, taverna, stánek s novinami a suvenýry, klenotnictví, galerie, směnárna, parkoviště, ambulance, restaurace a snack bar u venkovních bazénů. Možnost pronájmu trezoru, dále výtah, kavárna a bar na pláži a wellness centrum. Ubytování - pokoje: Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo family pokoje (typ 2+2) mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), TV-SAT, telefon a balkon. Většina je situována na mořskou stranu (za příplatek). Ubytování - apartmány: Klimatizované/ vytápěné apartmány typu 2+1, 2+2 (dvoulůžková ložnice a v obývací části 1 nebo 2 rozkládací lůžka), 3+2 (dvoulůžková a jednolůžková ložnice, v obývací části rozkládací gauč pro 2

osoby), 4+2 (dvě dvoulůžkové ložnice, v obývací části rozkládací gauč pro 2 osoby) jsou vybaveny moderní kuchyní, vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, fén), TV-SAT, telefonem a balkonem (většina na mořskou stranu). Za příplatek dětská postýlka. Stravování: Apartmány jsou bez stravy (lze dokoupit polopenzi i plnou penzi) Snídaně a večeře formou švédských stolů (možnost dokoupení obědů výběr z menu). Při večeřích ZDARMA 1 nápoj (džus, víno, pivo nebo voda). Pláž: Pláže jsou zde kamenité s betonovými platy a sprchami, cca 50 200 m od komplexu. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Sport a zábava: Venkovní bazén pro dospělé a dětský bazén s mořskou vodou, animační programy pro dospělé i děti (v hlavní sezoně navíc živá hudba), tenisové kurty, potápěčské středisko se školou potápění, vodní sporty, wellness centrum s vnitřním vyhřívaným bazénem s mořskou vodou, masážemi, kosmetikou, vířivou vanou, saunou a fitnesem. V okolí se nacházejí tratě pro pěší a cyklisty.

příklad pokoje


www.mplus.cz

PERLY JADRANU | CHORVATSKO | SEVERNÍ DALMÁCIE

8

Falk. Family Hotel Diadora ***** Zadar, Petrčane, Severní Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: V létě 2009 nově otevřený luxusní hotel určený zejména pro rodiny s dětmi, který je součástí resortu „Punta Skala“ na stejnojmenném poloostrově, se nachází nedaleko Zadaru (cca 12 km) a cca 1 500 m od turistické vesničky Petrčane. Leží přímo u moře, obklopen borovicemi a zahradami. Vybavení: Vstupní hala s recepcí, internetový kout, sluneční terasy, hotelová restaurace „Medonia“ s oddělenou částí pro děti, bar „Bonaca“, bar u bazénu „Oasa“, 7 výtahů, venkovní bazény, wi-fi připojení k internetu v hale a v baru za poplatek, wellness centrum, dětský svět „Falky Country“ (na ploše 1 000 m2), bar na pláži s kioskem a promenáda s obchody. Parkovaní je možné pouze v placené hotelové garáži. Ubytování: Rodinné pokoje mají všechny dvoulůžkovou ložnici s manželskou postelí a gaučem a dětskou částí se dvěmi lůžky. Typ Family room (33 m2, min. 1 dosp.), typ Family suite (43 m2) a typ Family suite superior (47 m2) s min. 2 dosp. a 1 dítětem. V typech FR mohou být max. 2 dosp. a 2 děti a v typech FS mohou být max. 2 dosp. a 3 děti. Všechny mají klimatizací/vytápění, vlastní sociální zařízení (sprcha/vana, fén), oddělené WC, LCD TV-SAT, internet a video za poplatek, telefon, minibar, trezor a balkon nebo terasu (většina na mořskou stranu). Na pokoji je při příjezdu vždy připravena láhev vody, plážový vak s županem, ručníkem a pantoflemi. Možnost pronájmu dětského vaku s

vatovými tampony, plenkami a dětským telefonem. Stravování: V ceně je plná penze „plus“ (snídaně formou bohatých švédských stolů, lehčí oběd formou švédských stolů, tematické večeře formou švédských stolů s tzv. „show cooking“ - kuchaři vaří přímo na místě podle Vašeho přání, nealkoholické nápoje během stravy a od 10:00 do 18:00 nealkoholické nápoje pro děti v dětském světě. Pláž: Ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu se nachází hotelová oblázková pláž. Na pláží se nachází plážový bar a restaurace „Bracera“ Sport a zábava: Součástí hotelu je wellness centrum, kde klienti zdarma využívají venkovní i kryté bazény, dětský bazén a bazén s atrakcemi a skluzavkami (část vyhřívaná, všechny se sladkou vodou), kardio fitnes, saunu, parní saunu s relaxační zónou a panoramatickým výhledem, dále je tu za poplatek solárium, oddělená wellness zóna se saunou a relaxační částí. V ceně jsou meditační hodiny, jóga, pilates, gymnastika, strečink, vodní gymnastika a „Nordic walking“. Pro děti dětský svět „Falky Country“ (od 3 let). V resortu je dále jedno z největších wellness center na chorvatském pobřeží „Acquapura Spa“ (8 000 m2!) - viz. hotel Iadera, fotbalové hřiště, 4 tenisové kurty, 2 multifunkční hřiště, 2 volejbalová hřiště, půjčovna kol a lodí, vodní sporty na pláži, potápění, výlety. Nedaleko možnost jízdy na koních (cca 10 km).

příklad pokoje

Falkensteiner Hotel Borik **** Zadar, Severní Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Hotel je umístěn v rozlehlém borovém parku komplexu „Borik“ cca 3 500 m od centra města Zadar, přímo u moře. Vybavení: Centrální recepce se směnárnou, hotelová restaurace s terasou, á la carte restaurace, aperitiv bar, několik kongresových sálů, prodejna suvenýrů, internet v lobby zdarma, obchod, výtahy, parkoviště, wellness centrum. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s klimatizací/vytápěním, s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha/ vana, fén) jsou vybaveny TV-SAT s integrovaným rádiem, telefonem, ledničkou, trezorem a většina s balkonem (mořská strana za příplatek). Dále jsou k dispozici tzv. „family pokoje“ (typu „mini“, „royal“ a „suite“) s možností ubytování až pěti osob a „junior suite“. Stravování: All inclusive v hotelové restauraci: snídaně, obědy i večeře formou švédských stolů. Součástí služeb all inclusive je také neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů domácí produkce. Pláž: Oblázková a částečně písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od komplexu.

Sport a zábava: Služby all inclusive zahrnují animační sportovní programy (od 01.06. do 15.09.) - fotbal, volejbal, plážový volejbal, badminton, boccia, vodní gymnastika, tenis, stolní tenis, jogging a večerní animace s živou hudbou. Pro děti je zde rozsáhlé zábavní centrum, „Falky-Land“, kde se téměř denně starají o zábavu dětí animátoři (malování, výuka plavání, dětský aerobik, olympiáda, kino, vodní hry, nafukovací hrad, dětská diskotéka a další). Hosté hotelu mají zdarma vstup do wellness centra „Acquapura Thalasso & Spa Centre Borik“ (fitnes, sauny, vnitřní a venkovní bazén se sladkou vodou a lehátky, dětský bazén, tobogán, venkovní vířivka). Sport a zábava (za poplatek): Vodní sporty (potápění, windsurfing, parasailing, vodní lyžování). Bohatá nabídka výletů (Národní park Krka, Kornati a Plitvická jezera a další). Ve wellness centru za poplatek možnost masáží, kosmetických procedur a terapií.

příklad pokoje


9

PERLY JADRANU | CHORVATSKO | STŘEDNÍ DALMÁCIE

Bluesun hotel Borak *** Bol, ostrov Brač, Střední Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Hotel s centrální budovou a blízkými dvoupatrovými pavilony s rodinnými pokoji (50 m od hotelu) leží uprostřed borového háje a cca 600 m od nejznámější pláže „Zlatni rat“. Do centra městečka se dá dojít po nádherném mramorovém chodníku přibližně za 10 - 15 minut. Vybavení: V centrální klimatizované budově se nachází hotelová restaurace, recepce s aperitiv barem, internetovým koutkem, venkovní bazén s dětským bazénem a barem, taneční terasa, tři výtahy, v blízkosti parkoviště (zdarma) a dětské hřiště. Ambulance a wellness centrum v hotelu Elaphusa. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha/vana, fén) mají navíc klimatizaci, telefon s přípojkou na internet, TV-SAT, trezor a minibar. Balkon na mořskou stranu a dětská postýlka za příplatek. Rodinné pokoje (family pokoje) v pavilonech typu 2+2 jsou vybaveny dvoulůžkovou ložnicí a odděleným obývacím pokojem s rozkládacím gaučem pro max. 2 děti nebo 3. dospělou osobu (ostatní vybavení shodné s hotelovými pokoji - balkon nebo terasa na mořskou stranu bez příplatku). Hotelové suity na vyžádání. Stravování: V hotelové restauraci, snídaně i večeře formou švédských stolů, dvakrát týdně speciální Dalmatinské večeře včetně tzv. „show

cooking“ (kuchaři vaří přímo na místě podle Vašeho přání). Při večeřích je vyžadováno společenské oblečení (hosté v krátkých šortkách nebudou vpuštěni!). Pláž: Nejbližší oblázkové pláže - 50 m od hotelu. Nejznámější pláž „Zlatni rat“ (hrubý písek - drobné oblázky) je vzdálena cca 600 m. Možnost využití i FKK pláže. Sport a zábava (v ceně): Stolní tenis, multifunkční hřiště pro fotbal, házenou nebo basketbal, plážový volejbal, fitnes, boccia, zkouška potápění v bazénu a windsurfingu, organizované pěší túry a jízdy na horských kolech. Pro děti jedna hodina zkoušky tenisu v tenisové akademii „Mickey“. Využít můžete venkovní bazén s bazénkem pro děti se sladkou vodou a sluneční terasu s lehátky a slunečníky (ručníky k bazénu za vratnou kauci). Animační programy pro dospělé i děti několikrát týdně. Jednou týdně show program, živá hudba. Služby za poplatek: Tenisové vybavení a pronájem tenisových kurtů („Tenis centrum Zlatni rat“ - 21 kurtů), kurzy potápění a windsurfingu, billiard, půjčovna kol, masáže a další vodní sporty na pláži (parasailing, šlapadla, motorové čluny, jízda na banánu, skútru nebo kajaku).

příklad pokoje

Bluesun hotel Bonaca *** Bol, ostrov Brač, Střední Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Hotel pavilónového typu je určen zejména pro rodiny s dětmi. Nachází se cca 800 m od nejznámější pláže „Zlatni rat“ a do centra městečka Bol dojdete po nádherném mramorovém chodníku přibližně za 10 - 15 minut. Oficiální kategorií hotelu jsou 3*, ale pro svou kvalitu služeb a stravování jej hodnotíme na 3*+. Vybavení: Klimatizovaná centrální recepce s TV/video částí a internetovým koutkem, hotelová restaurace a aperitiv bar s tanečním parketem. Bazén pro dospělé a děti, bar u bazénu s terasou a posezením, sluneční terasa, novinový stánek se suvenýry, dětské hřiště, mini klub, hobby klub a v blízkosti parkoviště (zdarma). Ambulance a wellness cenrum v hotelu Elaphusa. Ubytování: Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením (WC, vana) jsou vybaveny TV-SAT, telefonem s přípojkou na internet a balkonem na mořskou stranu. Dále jsou k dispozici tzv. „family pokoje“ - dvoulůžkový pokoj a oddělená obývací část s gaučem pro max. 2 děti (nebo 3. dospělou osobu). Ostatní vybavení shodné. Za příplatek dětská postýlka. Stravování: All inclusive (snídaně, obědy i večeře) formou švédských stolů s tzv. „show cooking“ (kuchaři vaří přímo na místě podle Vašeho přání), dvakrát týdně speciální tematické večeře. Kromě klasické snídaně od 8:00 do 10:00 hodin je pro „spáče“ na terase servírována kontinentální snídaně (10:00 - 12:00)! Na terase je také k dispozici odpolední a půlnoční svačina.

Součástí služeb all inclusive je také neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů domácí produkce. Při večeřích je vyžadováno společenské oblečení (hosté v krátkých šortkách nebudou vpuštěni!). Pláž: Oblázkové i skalnaté pláže, které lemují město jsou vzdáleny cca 150 m. Nejznámější pláž na Jadranu - „Zlatni rat“ (hrubý písek - drobné oblázky) je vzdálena cca 800 m. Možnost využití i FKK pláže. Sport a zábava v rámci all inclusive: Tenisové kurty, stolní tenis, multifunkční hřiště pro fotbal, házenou a basketbal, plážový volejbal, fitnes, boccia, zkouška potápění a windsurfingu, organizované pěší túry a jízdy na horských kolech, půjčovna kol, zábavný aerobik, ranní gymnastika, vodní pólo, hry v bazénu a surfová prkna pro začátečníky. Využít můžete bazén pro dospělé i děti se sladkou vodou a sluneční terasu s lehátky a slunečníky (ručníky k bazénu za vratnou kauci). Animační nebo show programy šestkrát týdně pro dospělé i děti a několikrát týdně živá hudba. Sport a zábava (za poplatek): Tenisové vybavení a pronájem tenisových kurtů („Tenis centrum Zlatni rat“ - 21 kurtů), kurzy potápění a windsurfingu a další vodní sporty na pláži (parasailing, šlapadla, motorové čluny, jízda na banánu, skútru a kajaku).

příklad pokoje


www.mplus.cz

PERLY JADRANU PERLY |JADRANU CHORVATSKO | CHORVATSKO | STŘEDNÍ DALMÁCIE

10 12

Bluesun hotel Elaphusa **** Bol, ostrov Brač, Střední Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Hotel prošel v letech 2005-2007 rozsáhlou rekonstrukcí a nyní je určen zejména náročným klientům, kteří vyhledávají kvalitní služby a servis. Je zasazen do borového háje mezi hotely Bretanide, Bonaca a Borak. Do centra městečka Bol se dá dojít po nádherném mramorovém chodníku asi za 10 - 15 minut.

balkonem na mořskou stranu a vířivou vanou (na vyžádání). Dětská postýlka za příplatek. Stravování: Snídaně a večeře formou bohatých švédských stolů s tzv. „show cooking“ (kuchaři vaří přímo na místě podle Vašeho přání). Dvakrát týdně speciální dalmatinské večery.

Pláž: Nejbližší oblázkové i skalnaté pláže, které lemují město jsou vzdáleny Vybavení: Kompletně klimatizovaný od hotelu cca 50 m. Nejznámější pláž hotel nabízí svým hostům recepci se na Jadranu - Zlatni rat (hrubý písek směnárnou, internetový kout, hotelovou drobné oblázky) se nachází cca 500 m restauraci, stylovou tavernu, čtyři od hotelu. Možnost využití i FKK pláže. bary, rozsáhlé wellness centrum a kosmetický salon, konferenční centrum Sport a zábava: Wellness centrum (hlavní sál max. 800 osob, čtyři menší (vnitřní vyhřívaný bazén s mořskou vodou, vířivky, sauny, masáže, sály 40 - 120 osob), výtahy, taneční terasu, noční klub, obchody, směnárnu, speciální terapie, fitnes, kadeřnictví, kosmetické procedury) jen podtrhuje ambulanci, dětské hřiště a v blízkosti nejvyšší kvalitu hotelu. Wellness parkoviště (zdarma). programy na vyžádání. Venkovní Ubytování: Klimatizované dvoulůžkové bazén s bazénkem pro děti s mořskou pokoje typu „standard“ s vlastním vodou, sluneční terasa s lehátky a sociálním zařízením (WC, vana, slunečníky (zdarma), bowling, tenisové fén), telefon s přípojkou na internet, kurty („Tenis centrum Zlatni rat“ - 21 TV-SAT, minibar, trezor a balkon na kurtů), stolní tenis, multifunkční hřiště. mořskou stranu. Pokoje typu „superior“ Na pláži se nachází sportovní centrum jsou situované v nově postaveném (windsurfing, jízda na banánu a skútru, pavilonu, prostornější a mají navíc parasailing, šlapadla, motorové čluny) možnost přistýlky (ostatní vybavení a také potápěčské středisko. Hotel shodné - balkon na mořskou stranu pořádá výlety na kolech a pěší a za příplatek). K dispozici jsou zde také jogging túry. Večer můžete navštívit pokoje typu „suite“ pro 2 - 5 osob, které hotelový noční klub. jsou navíc vybaveny obývací místností,

příklad pokoje

Soukromé apartmány *** Bol, ostrov Brač, Střední Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Soukromé apartmány jsou umístěny v centru i v okolí městečka Bol. Vybavení: Středisko Bol je velice bohaté na veškeré kulturní vyžití - restaurace, taverny, vinárny, cukrárny, obchůdky se suvenýry, kino. Ubytování: Dvou až šestilůžkové apartmány (popis viz. Všeobecné informace). K dispozici jsou apartmány typu „komfort“. Apartmány „komfort“ jsou vybaveny modernějším nábytkem, klimatizací a od moře jsou ve vzdálenosti do 200 m. Apartmány typu „standart“ a soukromé pokoje na vyžádání. Stravování: Vlastní vaření ve vybavených kuchyňkách. Možnost dokoupení stravy (snídaně, večeře nebo celá polopenze). Snídaně formou švédských stolů, večeře výběr ze 2 - 3 menu. Pláž: Nejznámější pláž na Jadranu - Zlatni rat (hrubý písek - drobné oblázky), oblázkové i skalnaté pláže po obou stranách městečka, pláže FKK. Vzdálenost od moře je max. 400 metrů („standard“ a pokoje), „komfort“ do 200 m.

Sport a zábava: Letovisko Bol je velice bohaté na veškeré sportovní vyžití - půjčovny kol a skútrů, pestrá nabídka vodních sportů na pláži (windsurfing, potápění, parasailing, šlapadla, motorové čluny, jízda na banánu nebo skútru). Tenisové vybavení a pronájem tenisových kurtů v „Tenis centru Zlatni rat“ - 21 kurtů (hotelová část městečka Bol). V Bluesunhotelu Elaphusa lze rovněž za poplatek využívat služeb wellnes centra. GARANCE: V případě, že nebudete spokojeni s nabídnutým ubytováním, garantujeme s naším partnerem jeho výměnu dle vašeho přání, a v rámci možností, do 1 hodiny!!!

příklad pokoje


11

PERLY JADRANU | CHORVATSKO | STŘEDNÍ DALMÁCIE

Villa Mir Vami **** Sumartin, ostrov Brač, Střední Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Villa Mir Vami se nachází v centru městečka Sumartin na ostrově Brač. Je to tradiční dalmatinský kamenný dům, který byl kompletně zrekonstruován v roce 2009. Vybavení: Součástí domu je zahrada se zahradním nábytkem, prostorem pro grilování, bazén 25 m2 se sladkou vodou včetně lehátek a slunečníků. Malé turistické městečko Sumartin nabízí svým hostům několik obchodů, restaurací a cukráren. Spojení s pevninou je zajištěno několikrát denně trajektem s Makarskou. Ubytování: Vila se pronajímá jako celek typu 8+4 - tři dvoulůžkové ložnice v přízemí, obývací místnost s rozkládacím gaučem pro další dvě osoby a v patře jedna dvoulůžková ložnice s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyní (kromě klasického vybavení jako je lednice, sklokeramická varná deska a nádobí je zde k dispozici myčka nádobí, pečící trouba, kávovar, toaster, pračka a vybavení pro žehlení), čtyři koupelny (WC, vana), klimatizace, TV-SAT, domácí kino a HI-FI souprava.

Stravování: Vlastní v dokonale vybavené kuchyni. Pláž: Nejbližší oblázková pláž se nachází cca 300 m od vily, ostatní oblázkové pláže jsou ve vzdálenosti cca 10 min. chůze. Sport a zábava: Přímo ve městečku se nachází potápěčská škola, můžete si zde půjčit kolo nebo skútr. V nedalekém městečku Bol (cca 20 km od Sumartinu) můžete vyzkoušet další vodní sporty (windsurfing, jízda na banánu nebo skútru) a v 5 km vzdáleném městečku Selca je k dispozici tenisový klub. příklad pokoje

Waterman Svpetrus Resort **** Supetar, ostrov Brač, Střední Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: V letech 2006-2007 kompletně renovovaný hotelový komplex s dvanácti budovami umístěnými v rozlehlé zahradě, je situován přímo u moře mezi palmovými háji, piniemi a olivovníky a od centra městečka Supetar je vzdálen cca 500 m (10 minut pěší chůze). Vybavení: Centrální recepce se směnárnou a půjčovnou aut, aperitiv bar, bar u bazénu, dvě hlavní restaurace, á la carte restaurace s terasou, internetový kout, market, obchod se suvenýry, kadeřnictví, kongresový sál pro 120 osob, několik menších sálů pro 20 - 40 osob a nové kongresové/animační centrum až pro 300 osob. V komplexu jsou tři bazény pro dospělé a dva pro děti, wellness centrum a parkoviště (za poplatek). Ubytování: Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, superior pokoje s možností až dvou přistýlek, suity (dvoulůžková ložnice a oddělená obývací část pro další dvě osoby) a bungalovy až pro 6 osob (2 dvoulůžkové ložnice a v obývací části gauč pro další dvě osoby) mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/vana, fén), telefon, TV-SAT, trezor a balkon nebo terasu. Superior pokoje jsou prostornější, suity mají navíc mini ledničku a bungalovy v obývací části kuchyňský kout s ledničkou. Stravování: V základní ceně je

zahrnuta polopenze (snídaně a večeře formou švédských stolů). Za příplatek obědy nebo all inclusive (plná penze, odpolední svačina, neomezená konzumace domácích alkoholických a nealkoholických nápojů). V obou hlavních restaurací tzv. „show cooking“ (kuchaři vaří přímo na místě podle Vašeho přání) a jednou týdně tematické večery. Pláž: Dlouhé oblázkové pláže, místy s hrubým pískem, vhodné zejména pro děti, leží přímo u komplexu (cca 50 m). Za poplatek možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Sport a zábava v ceně (v rámci all inclusive): Tenis (1 hodina/den/pokoj), stolní tenis, minigolf, boccia a plážový volejbal (ostatní klienti za poplatek). Všem klientům jsou zdarma k dispozici tři venkovní bazény pro dospělé a dva pro děti se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), vnitřní bazén se sladkou vodou a vířivkou (uzavřen od 15.6. do 15.9.) a fitnes (součást wellness centra). Animační programy pro dospělé i děti. Dětské hřiště a miniklub pro děti od 4 do 12 let. Sport a zábava (za poplatek): Za poplatek wellness centrum (2 sauny, masáže, manikúra, pedikúra), vodní sporty (potápění, pronájem skútrů, šlapadel, jízda na banánu, windsurfing), půjčovna skútrů. Ve městečku půjčovna kol, mnoho restaurací, nočních podniků a diskotéka.

příklad pokoje


www.mplus.cz

PERLY JADRANU PERLY |JADRANU CHORVATSKO | CHORVATSKO | STŘEDNÍ DALMÁCIE

12

Amfora de Luxe **** Jelsa, ostrov Hvar, Střední Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Amfora - hotel po rozsáhlé rekonstrukci - leží v klidné zátoce u pobřežní promenády, přibližně 800 m (cca 10 minut pěší chůze) od historického centra města Hvar. Vybavení: Recepce, restaurace a bar „Panorama“ s nádherným výhledem na „Pakleni“ ostrovy („Pekelné“) a taneční terasou, restaurace „Amfora“, nová romantická restaurace „Sunset“, aperitiv bar, restaurace a bar „Splash“ na promenádě s koktejly a specialitami na grilu, kongresové sály pro více než 400 osob, obchod, zdarma připojení Wi-fi v prostorách hotelu, parkoviště a nově vybudovaná kaskádovitá zahrada s bazény. Ubytování: Klimatizované dvoulůžkové pokoje (včetně antialergických polštářů) typu „standard“ nebo „superior“ (s možností přistýlky), s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha/ vana, fén), minibarem, trezorem, LCD televizorem, přípojkou k internetu a některé s lodžií. Na vyžádání zdarma dětská postýlka. Stravování: Snídaně formou švédských stolů jsou zahrnuty v základní ceně. Večeře (výběr z menu se salátovými švédskými stoly)

za příplatek. Pláž: Skalnatá a částečně oblázková pláž, vhodná zejména pro děti, je přibližně 50 m vzdálená. U hotelu se nachází také nově rekonstruovaná kamenná kolonáda - ponton „Bonj les bains“ s možností pronájmu kabinek, lehátek, slunečníků a možností masáží přímo u moře. Taxi lodí se dostanete na protější „Pakleni“ ostrovy, kde jsou také nudistické pláže. Sport a zábava: Tenisové kurty, potápěčské centrum, miniklub, venkovní „vodní park“ (bazén pro dospělé i děti se sladkou vodou, vířivka, vodní skluzavky), fitnes, sporty na pláži (půjčovna kajaků a lodí, parasailing), tratě pro pěší a cykloturistiku, horolezectví, půjčovna kol, možnosti výletů. Rozsáhlé wellness centrum v nedalekém hotelu Adriana.

příklad pokoje

Hotel Hvar *** Jelsa, ostrov Hvar, Střední Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Hotel leží na vyvýšenině v piniovém háji, cca 300 m od centra městečka Jelsa. Vybavení: Klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, bar u bazénu, obchod se suvenýry, TV místnost, kavárna, terasa k posezení a tanci, recepce se směnárnou, výtah, dětský klub, parkoviště (zdarma). Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením (WC, vana/ sprcha, fén), TV-SAT, telefon, ventilátor a balkon nebo terasa. Za příplatek pokoj na mořskou stranu. Jednolůžkové pokoje bez balkonu a bez možnosti doplatku mořské strany. ZDARMA dětská postýlka. Možnost propojených pokojů pro rodiny se dvěmi dětmi. Stravování: Polopenze (snídaně a večeře švédské stoly). Obědy jsou možné za příplatek. Pláž: Skalnaté, místy tvořené betonovými platy a částečně oblázkové (štěrkové) pláže vhodné zejména pro děti (s pozvolným vstupem do moře) jsou vzdáleny cca 100 - 200 m od hotelu.

Sport a zábava: Stolní tenis, fitnes, boccia, krytý bazén s vyhřívanou mořskou vodou (uzavřen v červenci a v srpnu) a minigolf. Dále je tu k dispozici venkovní bazén s mořskou vodou s lehátky a slunečníky, masáže, tenisové kurty, vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, potápění, půjčovna lodí), půjčovna kol.

příklad pokoje


13

PERLY JADRANU | CHORVATSKO | STŘEDNÍ DALMÁCIE Makarska

Soukromé apartmány *** Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Makarská rivéra nabízí jedny z nejatraktivnějších turistických středisek chorvatského pobřeží. Apartmány jsou umístěny v soukromých domech po celé riviéře v letoviscích: Omiš, Duće, Baška Voda, Brela, Makarska, Podgora a Tučepi. Vybavení: Makarska je známa svou promenádou, kde můžete zakoupit suvenýry, navštívit restaurace, konoby, cukrárny, kavárny a rozličné obchody. Baška Voda, kdysi rybářské, obchodní a nyní turistické letovisko, leží na proslulé Makarské riviéře pod horským masívem Biokovo (cca 10 km od Makarské a cca 20 minut pěší chůze po udržované promenádě od Brely). Omiš je zábavním a kulturním centrem, kde se nachází mnoho obchodů, restaurací, kaváren, cukráren a tržnice s bohatým výběrem čerstvého ovoce a zeleniny. V ostatních letoviscích najdete několik restaurací a obchodů. Spojení s Omiší zabezpečuje pravidelná autobusová doprava, která spojuje všechna střediska.

Ubytování: Dvoulůžková studia a dvou až sedmilůžkové apartmány. Popis viz. „Všeobecné informace“. Apartmány typu „komfort“ mají navíc TV a klimatizaci. Stravování: Vlastní vaření ve vybavených kuchyňkách, případně možnost dokoupení polopenze (snídaně kontinentální nebo švédské stoly a večeře výběr z menu) v restauraci nebo hotelu max. 500 m od ubytování. Pláž: Oblázkové pláže jsou od ubytování vzdáleny 300 - 1500 m. Sport a zábava: Střediska nabízejí tenisové kurty, volejbalové a basketbalové hřiště, je zde široká nabídka vodních sportů.

Duće

Podgora

Hotel Mediteran *** Podgora, Střední Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Hotel pavilónového typu je zasazen do borového háje a leží v těsné blízkosti hotelu Minerva a cca 350 m od centra města. Vybavení: Centrální recepce a restaurace, kavárna, TV místnost, terasa, kadeřnictví. Veřejné prostory jsou klimatizované. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/ vana), telefon a balkon situovaný na mořskou stranu. Stravování: Polopenze, možnost rozšíření na plnou penzi. Snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře výběr z menu (u večeří navíc salátové švédské stoly). Pláž: Oblázkové pláže s pozvolným vstupem se nachází ve vzdálenosti cca 50 - 200 m od ubytování.

Sport a zábava: V blízkosti tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty. V nedalekém hotelu Minerva možnost využití wellness centra (vnitřní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, fitnes, vířivka, sauna, masáže).

příklad pokoje

Baška Voda


www.mplus.cz

PERLY JADRANU PERLY |JADRANU CHORVATSKO | CHORVATSKO | STŘEDNÍ DALMÁCIE

12 14

Le Meridien Lav ***** Split - Podstrana, Střední Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Luxusní hotel s bohatou nabídkou kvalitních služeb, leží necelých 8 km jižně od města Split, v letovisku Podstrana. Důkazem mohou být například vlastní transferové služby z letiště ve Splitu (k dispozici limuzína a nebo jachta) - na vyžádání. Vybavení: Moderní recepce se směnárnou, několik restaurací a barů (např. „Champagne“ - lobby bar, „Pivnica“ - taverna, „Art Café“ - kavárna s uměleckou galerií, „The 7 Palms Bar & Grill“ - středomořská plážová restaurace s hudebními večery), WiFi připojení k internetu (veřejné prostory hotelu), obchod se suvenýry, ambulance, podzemní garáže, výtahy, dětský klub a dětské hřiště, kasino, noční klub, kongresové centrum (9 sálů s kapacitou od 8 do 800 osob), wellness centrum a marina. Ubytování: Hotel nabízí prostorné a moderně vybavené dvoulůžkové pokoje typu „classic“ a „superior“ a s možností přistýlky typu „deluxe“. Všechny jsou vybaveny klimatizací, vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha a vana, fén), telefon, vysokorychlostní připojení k internetu, plazma TV-SAT, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje a balkon. Mořská

strana za příplatek. Na vyžádání také suity (hotelová apartmá) typu „Presidential, „Adriatic“ nebo „Diplomatic“. Stravování: Základní cena zahrnuje snídaně formou švédských stolů včetně tzv. „show cooking“ (kuchaři vaří přímo na místě podle Vašeho přání). Večeře jsou možné za příplatek (švédské stoly). Pláž: Vlastní hotelová oblázková pláž s uměle upravenými plochami na slunění se nachází přímo před hotelem (cca 20 m). Sport a zábava: Součástí hotelu je wellness centrum „Diocletian Spa“ (vnitřní a venkovní bazén s vyhřívanou vodou, vířivka, sauna, masáže, kosmetické procedúry, turecké lázně, fitnes), sluneční terasa s panoramatickým výhledem na protější ostrovy a město Split, vodní sporty (potápění, vodní lyžování, windsurfing), dětský klub „Penguin Club“, půjčovna aut (včetně vlastní limuzíny) a také možnost pronájmu hotelové jachty.

příklad pokoje

Radisson Blu Hotel & Resort **** Split, Střední Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Nově postavený luxusní resort se nachází přímo u oblázkové pláže a od druhého největšího města Chorvatska, Splitu, s mnoha restauracemi, nočním životem i historickými památkami je vzdálen pouhé 3 km. Svou polohou a vybavením nabízí vše jak pro relaxační tak aktivní dovolenou náročných cestovatelů. Vybavení: Prostorná hala s recepcí a aperitiv barem, restaurace „Fig leaf“, hotelový bar s venkovní terasou a živou hudbou, venkovní a krytý bazén (včetně části vhodné pro děti), wellness (hoteloví hosté vstup zdarma) a fitness centrum, parkoviště, kongresové centrum (7 místností s max. kapacitou 445 osob), služby concierge. Hoteloví hosté mají zdarma možnost připojení k vysokorychlostnímu a/nebo wi-fi internetu v celém areálu resortu. Ubytování: V hotelu je celkem 189 pokojů včetně 25 suit a dvou prezidentských suit. Pokoje typu „standard“ a „deluxe“ mají cca 29 m2. K základnímu vybavení obou typů patří LCD TV-SAT, vysokorychlostní a wi-fi připojení k internetu, telefon, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, koupelna se sprchou a WC a poskytují výhled na moře. Deluxe pokoje mají navíc „Nespresso“ kávovar, bezplatné placené TV kanály,

v koupelně je vana a hosté si mohou vychutnat nádherný výhled na moře a okolní ostrovy Brač a Šolta z balkonu. Suity několika typů jsou luxusně vybaveny a mají k dispozici terasy různých rozměrů. Suity mají od 55 do 259 m2 (prezidentské). Stravování: Základní cena zahrnuje snídaně (bohaté švédské stoly). Za příplatek obědy nebo večeře (švédské stoly). Pláž: Oblázková pláž s dřevěnou sluneční terasou s lehátky a slunečníky se nachází přímo u hotelu. Sport a zábava: Venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, moderně vybavené 115 m2 velké fitness centrum (možnost zajištění trenérských služeb), wellness centrum - zdarma relaxační místnost s vyhřívanými lavicemi, dva vodoléčebné bazény a 25 m dlouhý bazén s tryskami, finská, parní a bio sauna, velký ledový bazén, japonský „Onsen“ bazén, „kbelíkové“ sprchy a ledová fontána. Za poplatek léčebné a relaxační procedúry, luxusní privátní zona s terasou, vodoléčebným bazénem a saunou, „sun studio“, „Vitality“ bar.

příklad pokoje


15

PERLY JADRANU | CHORVATSKO | JIŽNÍ DALMÁCIE

Valamar Dubrovnik President **** Dubrovnik, Jižní Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Hotel, který je celoročně v provozu, leží na konci poloostrova „Babin kuk“ přímo u moře a několik minut jízdy od centra města Dubrovnik. Vybavení: V plně klimatizovaném hotelu je několik restaurací a barů, kavárna, konferenční prostory (největší sál pro 180 osob), panoramatický výtah vedoucí přímo na pláž, wellness centrum. Ubytování: Klimatizované dvoulůžkové pokoje (cca 30 m2) typu standard nebo superior (oba s možností přistýlky) situované všechny na mořskou stranu mají vlastní sociální zařízení (WC, vana, fén), TV-SAT, telefon, připojení k internetu, minibar, trezor a balkon. Stravování: V ceně je polopenze snídaně a večeře formou švédských stolů s tzv. „show cooking“ (kuchaři vaří přímo na místě podle Vašeho přání). Dalmatinské a chorvatské večery, na vyžádání strava pro diabetiky či vegetariány. V a’la carte restauraci možnost obědů nebo obědových balíčků (na místě za poplatek).

Pláž: Oblázková pláž a betonová plata přímo u hotelu (cca 10 m), kde jsou také sprchy a převlékací kabinky. V okolí jsou další dvě pláže: „Cava“ (cca 200 m) navíc s plážovým barem a nudistickou částí a „Copacabana“ (cca 300 m) se skluzavkami. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Sport a zábava: Wellness centrum (vnitřní bazén, několik druhů saunování, vířivka, kardio fitnes, sluneční terasa, kosmetické služby, masáže), animace (hudební večery, sportovní a zábavné programy pro dospělé i děti), sportovní hřiště, dětské hřiště a miniklub. V blízkosti hotelu jsou tenisové kurty, potápěčské středisko, minigolf, stolní tenis, boccia, plážový volejbal, vodní sporty na pláži (pronájem šlapadel, kanoí, lodí, člunů, jízda na banánu, vodní lyžování). Dále hřiště pro basketbal, pronájem kol a v okolí pěší a jogging tratě.

příklad pokoje

Hotel Uvala **** Dubrovnik, Jižní Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Hotel s jedinečným designem architekta Dinka Kovačiće je obklopen středomořskou vegetací a leží na poloostrově Lapad, cca 4 000 m od centra města Dubrovnik na úpatí pohoří Petka (spojení každých 15 minut autobusovou linkou nebo Vám hotelová služba zajistí taxi). Vybavení: A’la carte restaurace „Mantala“ (nabízí mimo jiné také makrobiotickou stravu), aperitiv bar „Rozolin“, vnitřní a venkovní bazén, dvoupodlažní wellness centrum, dva konferenční sály (max. 55 a max. 35 osob), parkoviště, dětský klub, služby foto-video, obchod s tradičními dubrovnickými suvenýry, směnárna, internetový kout. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají klimatizaci, telefon, přípojku na internet, TVSAT, minibar, trezor, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/vana, fén) a balkon. Za příplatek pokoj na mořskou stranu. Stravování: Polopenze (snídaně a večeře) formou švédských stolů. Po dohodě možnost speciálního menu (makrobiotika, dietní programy).

Pláž: Hostům hotelu Uvala jsou přístupné oblázkové pláže pod hotely Vis, Adriatic (cca 50 m) a Splendid (cca 100 m). Sport a zábava: Wellness centrum (vnitřní a venkovní bazény se sladkou vodou a sluneční terasou, dvě vířivky, turecká, finská a infra sauna, hydromasážní aroma koupele, solárium, fitnes), večerní hudební programy, pronájem aut a kol, panoramatických letů, potápění, kajaky, tenis. příklad pokoje


www.mplus.cz

PERLY JADRANU | CHORVATSKO | JIŽNÍ DALMÁCIE

16

Hotel Vis *** Dubrovnik, Jižní Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Hotel se nachází přímo u moře v zálivu Lapad, cca 3 500 m severně od centra města Dubrovnik (spojení autobusovou linkou každých 15 minut). Z teras hotelu je nádherný pohled na protější Elafitské ostrovy. Vybavení: Hotelová restaurace s terasou, plážový bar „Lido“, internetový kout, aperitiv bar a obchod se suvenýry. Ubytování: Klimatizované dvoulůžkové pokoje typu „standard“ a „superior“ (prostornější s možností přistýlky) mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/vana), TVSAT, telefon a balkon (část pokojů standard je situována na mořskou stranu, část do parku, superior pokoje jsou všechny na mořskou stranu). Superior pokoje mají navíc minibar. Na vyžádání hotelové suity. Stravování: Polopenze - snídaně i večeře formou švédských stolů. Pláž: Oblázkové pláže se nachází přímo před hotelem (cca 20 m). Možnost pronájmu lehátek a slunečníků, plážový bar.

Sport a zábava: Možnost sportovního vyžití u hotelu Adriatic (cca 50 m): fitnes, stolní tenis, tenisové kurty. Hosté hotelu mohou využít wellness centra v blízkém hotelu Uvala. Animační programy, možnost potápění, půjčení kol nebo aut, panoramatické lety nad městem a další na vyžádání v recepci.

příklad pokoje

Hotel Lafodia **** Lopud, ostrov Lopud, Jižní Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Po rozsáhlé rekonstrukci bude v roce 2011 znovu otevřený hotel Lafodia je obklopen rozlehlým parkem (12 000 m2) a mořem a je umístěn daleko od mětského hluku - ideální místo pro relaxaci na jedinečném místě - ostrově Lopud (4,63 km2), součást Elafitských ostrovů. Nenajdete tu žádná motorová vozidla, ale jen nádhernou přírodu a křišťálově čisté moře. Pravidelná lodní doprava zajišťuje spojení s přístavem v Dubrovniku a trvá cca 50 minut. Do centra městečka, kde se nachází pošta, několik obchodů, restaurací a kaváren, ale také botanická zahrada a Františkánský klášter s cennými uměleckými díly, dojdete za cca 10 minut (cca 300 m). Vybavení: Centrální recepce, hotelová restaurace s terasou, piano bar, 2 venkovní bary (u bazénu a u pláže), směnárna, malý obchod, kino, konferenční místnost pro 120 osob, 4 výtahy, miniklub, dětské hřiště, bazén na terase, 2 venkovní vířivky, wi-fi připojení k internetu ve veřejných prostorách hotelu a v parku. Hosté hotelu si mohou zapůjčit vozidla s nulovými emisemi. Ubytování: Celkem 120 pokojů (v roce 2012 celkem 182 pokojů) několika typů nabízejí jedinečný výhled na moře. Pokoje typu „classic“, „superior“ a „master“ jsou určeny pro max. 2 dospělé osoby. Pokoje typu „junior suite“ mohou ubytovat max. 3 osoby a typu „family“ max. 4 osoby. V hotelu jsou k dispozici také 4 luxusní suity typu „imperial“ pro max. 4 osoby. Všechny jsou vybaveny klimatizací, balkonem, moderním nábytkem, mají vlastní sociální zařízení (WC a sprchu nebo vanu, fén - některé typy

mají hydromasážní vanu), wi-fi připojení k internetu, TV-SAT, telefon, minibar, trezor a vybavení na přípravu kávy a čaje. „Superior“ pokoje jsou prostornější a mají větší balkon, „master“ pokoje mají velkou terasu s vířivkou (33 m2), pokoje typu „junior suite“ mají cca 33 m2 + 18,5 m2 velkou terasu a navíc gauč pro 3. osobu, pokoje typu „family“ jsou velké 34 - 45 m2 + 9 m2 balkon a mají navíc gauč pro 2 osoby. „Imperial“ suity jsou velké 44 m2 + 18 m2 terasa, mají 2 koupelny (jedna se sprchou, druhá s vířivkou) a gauč pro 2 osoby. Na vyžádání zdarma možnost dětské postýlky. Stravování: Polopenze - snídaně a večeře formou bohatých švédských stolů v hotelové restauraci s terasou. Za příplatek možnost rozšíření na plnou penzi. Pláž: Pouhých cca 30 m od hotelu se nachází nejbližší hotelová pláž s lehátky a slunečníky (zdarma). Elektrickými vozíky je možné se dopravit na nejslavnější písečnou pláž Elafitských ostrovů „Sunj“. Sport a zábava: Venkovní bazén na terase s vířivými sedátky s lehátky a slunečníky (zdarma), 2 venkovní vířivky, denní a večerní animační programy pro dospělé i děti, miniklub, dětské hřiště, tenisové kurty (s nočním osvětlením), půjčovna kol, zdarma kanoe a šlapadla, na vyžádání vodní lyžování, jízda na banánu, parasailing, potápění. Možnost zajištění výletů na okolní Elafitské ostrovy, noční transfer do Dubrovniku na letní festivaly nebo do různých přístavišť kolem celého ostrova.

příklad pokoje


17

PERLY JADRANU | CHORVATSKO | JIŽNÍ DALMÁCIE

Grand Hotel Orebič **** Lopud, ostrov Lopud, Jižní Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Grand Hotel Orebić je situován cca 1000 m západně od centra města Orebić v borovém háji. Přes zimu 2006/2007 prošel rekonstrukcí. Vybavení: V kompletně klimatizovaném hotelu najdete recepci se směnárnou, restauraci, aperitiv bar, sluneční terasu k posezení i k tanci, gril restauraci a bar na pláži, venkovní bazén s barem pro dospělé i děti, miniklub, parkoviště. Ubytování: Moderní klimatizované dvoulůžkové pokoje typu standard a superior (možnost přistýlky), s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, fén), TV-SAT, telefonem a trezorem. Pokoje typu superior mají francouzská okna. Pro početnější rodiny nabízíme „family pokoje“ 2+1 a junior suity 2+2 s balkonem na mořskou stranu. Stravování: All inclusive (snídaně, obědy a večeře) formou švédských stolů. Součástí služeb all inclusive je také neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů. Pláž: Oblázkové a kamenité pláže, vhodné zejména pro děti, se nacházejí přímo u hotelu (cca 50 m).

Sport a zábava: Venkovní bazén pro dospělé i děti se sladkou vodou, miniklub (4 - 12 let), možnost masáží, fitnes, stolní tenis, plážový volejbal, boccia, pronájem kol, vodní sporty na pláži (kanoe, windsurfing). V blízkosti jsou tenisové kurty a hřiště pro míčové hry.

příklad pokoje

Hotel Faraon *** Trpanj, Jižní Dalmácie, Chorvatsko

Poloha a popis: Klubový all inclusive hotel se nachází v blízkosti centra městečka Trpanj (cca 150 m) na poloostrově Pelješac, přímo u moře v zahradě se subtropickou vegetací. Hotel byl v roce 2008 částečně renovován. Vybavení: Recepce, klimatizovaná restaurace s terasou, TV místnost, venkovní bazén s barem, dětský bazén a dětský klub, parkoviště. V centru městečka můžete navštívit restaurace, kavárny a obchody. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky typu „komfort“ a rodinné, tzv. „family“ pokoje (dva propojené dvoulůžkové pokoje) jsou klimatizované a vybavené vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, fén), telefonem a TV-SAT. Všechny pokoje typu „komfort“ mají balkon s výhledem na moře, family pokoje mají balkon na mořskou stranu za příplatek. Na vyžádání také pokoje typu „premier“, které jsou situované v pavilonech jen několik metrů od pláže, jsou prostornější a navíc mají bidet a vanu v koupelně. Na vyžádání také dětská postýlka.. Stravování: All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických

nápojů domácí produkce, odpolední svačina. Pláž: Oblázková hotelová pláž s hrubým pískem, vhodná zejména pro děti, leží přímo před hotelem - cca 20 m (Za poplatek lehátka a slunečníky). Další pláže v přilehlém okolí. Sport a zábava: Lehátka a slunečníky u bazénu, animační programy pro dospělé i děti šestkrát týdně. Taneční show jednou týdně (červenec a srpen), dětský klub (4-12 let, mladší děti s rodiči), stolní tenis, stolní hry, boccia, lehký wellness program, kanoe, šlapadla, lodní výlety, rybaření.

příklad pokoje


www.mplus.cz

PERLY JADRANU | ČERNÁ HORA

18

Hungest Hotel Sun Resort **** Herceg Novi, Černá Hora

Poloha a popis: Homplex pěti hotelových budov a dvaceti vilek byl postaven přímo u moře, cca 5 minut chůze po promenádě od centra městečka Herceg Novi, v zahradě se subtropickou vegetací jako jsou banánovníky, palmy a oleandry. Vybavení: Centrální recepce, dvě hotelové restaurace s venkovní terasou, aperitiv bar, internetový kout a herna, wellness centrum, kongresový sál pro max. 150 osob a dva menší sály, parkoviště (zdarma). V blízkosti je mnoho restaurací, kaváren, cukráren.

Sport a zábava: Součástí resortu je wellness centrum s venkovním vyhřívaným bazénem pro dospělé, dětským bazénem, saunami, několika vířivkami, soláriem, masážemi, kosmetickými procedurami a kadeřnictvím. Možnost vypůjčení auta a lodi, bohatá nabídka výletů jak po Černé Hoře tak do Chorvatska (Dubrovnik) nebo do Albánie. Multifunkční hřiště, tenisové kurty a na pláži vodní sporty včetně možnosti potápění.

příklad pokoje

Ubytování: Klimatizované/vytápěné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky typu „classic“, „deluxe“ a „suite“ mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/vana, fén), TV-SAT, přípojku k internetu, některé balkon a většina s nádherným výhledem na moře - Kotorský záliv (za příplatek). Stravování: Polopenze - snídaně i večeře formou švédských stolů, za příplatek obědy. Pláž: Vlastní uměle vytvořená hotelová pláž (betonové plochy na slunění) s lehátky a slunečníky (zdarma) se nachází přímo u hotelu. V blízkosti písčité pláže.

Hotel Splendid Spa Resort ***** Bečići, Černá Hora

Poloha a popis: Nově rekonstruovaný a zároveň nejluxusnější hotel v celé Černé Hoře je dokonalou směsicí přírodní krásy a náročného komfortu. Leží přímo u mořského pobřeží v centru letoviska Bečići a cca 3 000 m od Budvy. Spokojeni zde byli také např. členové skupiny Rolling Stones, kteří zde nocovali v době jejich koncertování v Budvě! Vybavení: Prvotřídní a’la carte restaurace „Window of Montenegro“ s terasou a nádherným výhledem na rivieru Bečići, hlavní restaurace s terasou, aperitiv bar se zimní zahradou, bar u bazénu s krytou terasou, bar a restaurace na pláži, wellness bar, kongresový sál až pro 782 osob a několik dalších, wellness centrum, kadeřnictví, osm bazénů (venkovní i vnitřní), internetový kout, butiky, miniklub, heliport (přistávací plocha pro vrtulníky na střeše hotelu), hlídané parkoviště a garáže, několik výtahů. Ubytování: Luxusní klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají komfortní koupelnu s proskleným pohledem do ložnice (WC, sprcha/vana, fén), LCD TV-SAT (na vyžádání zapůjčení videokazet a videoher), tři telefony (dva v ložnici, jeden v koupelně), připojení k internetu, minibar, trezor, digitální rádio a balkon. Většina pokojů je situována

na mořskou stranu. Na vyžádání hotel nabízí rovněž několik druhů hotelových apartmá (tzv. suity) včetně prezidentského (385 m2!). Stravování: V základní ceně jsou již zahrnuty snídaně formou švédských stolů. Možnost dokoupení obědů (a’la carte) nebo večeří (švédské stoly). Pláž: Soukromá hotelová písečná pláž s drobnými oblázky leží přímo u hotelu (cca 50 m). Zdarma lehátka a slunečníky. Sport a zábava: V areálu je hostům k dispozici multifunkční sportoviště (tenis, boccia, plážový volejbal), zahradní šachy a minigolf. Animátoři se denně starají o sportovní vyžití např. v podobě pěších výletů se speciálními hůlkami (tzv. „Nordic walking“), případně můžete vyzkoušet kvality profesionálních trenérů aerobiku na hodinách „Tai Bo“ nebo „Pilates“. V obrovském wellness centru (3 000 m2) je 8 bazénů (vnitřní a venkovní se sladkou i mořskou vodou) s vířivkami, několik vnitřních i venkovních saun, solárium, vnitřní a venkovní fitnes studio, kosmetické centrum s léčebnými procedurami a mnoha druhy masáží, sluneční terasa a relaxační sály. U bazénů k dispozici lehátka i slunečníky (zdarma). Na pláži vodní sporty.

příklad pokoje


19

PERLY JADRANU | ČERNÁ HORA

Avala Resort & Spa **** Budva, Černá Hora

Poloha a popis: Moderní stylový resort s hotelem a unikátními luxusními vilkami leží přímo u moře pouhých 100 m od hradeb historického města Budva. Vybavení: Centrální recepce, hlavní restaurace, á la carte restaurace, kavárna, koktejlový bar, bar na pláži, kongresové prostory (hala pro max. 236 účastníků, 10 sálů pro 10 - 15 osob, 1 sál pro max. 40 osob a recepce pro max. 180 osob), wellness centrum, centrální venkovní bazén, druhý venkovní bazén v privátní sekci vil, dva výtahy v hlavní budově, eskalátory k vilám a k restauraci a parkoviště. Ubytování: Klimatizované dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny telefonem, LCD TV-SAT, minibarem, trezorem, internetovým připojením, vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha a vana, fén) a balkonem s výhledem na moře nebo na hory. Junior suity jsou prostornější a mají navíc obývací koutek s gaučem pro možnou třetí osobu (výhled pouze na hory). Vily pro 2 - 6 osob a další hotelové suity na vyžádání. Stravování: V ceně jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů. Večeře jsou možné za příplatek.

Pláž: Přímo před hotelem oblázková pláž. Pláž Mogren 2 (100 - 300 m od resortu) přístupná upravenou skalnatou cestičkou je pro hotelové hosty zdarma (lehátka a slunečníky za poplatek). Sport a zábava: Centrální venkovní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), druhý venkovní bazén v privátní sekci vil, wellness centrum (zdarma - vyhřívaný krytý bazén, vířivka, sauna, parní sauna a fitnes, za poplatek kadeřnictví, kosmetický salon, solarium, masáže). V červnu 2011 se otevírá nový plážový klub „88“ a kasino.

příklad pokoje

Komplex Slovenska plaža *** Budva, Černá Hora

Poloha a popis: Komplex apartmánů a hotelu byl postaven jako samostatné městečko s obchody, ulicemi a náměstími. V letech 2011 - 2012 prošel kompletn rekonstukcí. Nachází se u známé pláže nedaleko starobylého města Budva (cca 700 m). Vybavení: Jednotlivé pavilony jsou spojeny uličkami, které vedou na „Korzo“ - hlavní třídu, kde se nachází centrum zábavy. Jsou zde obchody se suvenýry, butiky, specializované obchody (kůže, plážové doplňky), supermarkety, kavárny, národní a specializované restaurace, pizzerie, cukrárny, hospůdky, gril, bary, kadeřnictví, ambulance a dětské hřiště. Součástí je také vlastní parkoviště a v centrální recepci možnost pronájmu trezoru. Ubytování: Apartmány: Klimatizované apartmány pro 2 - 5 osob s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) telefonem a kuchyňkou s jídelním koutem. Za příplatek apartmán s terasou. K dispozici jsou tu také apartmány se dvěmi koupelnami. Hotel: Klimatizované dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) mají telefon

a balkon nebo terasu. Některé pokoje jsou situované na mořskou stranu. Stravování: Apartmány: Vlastní vaření, možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře formou švédských stolů) nebo all inclusive (navíc obědy formou švédských stolů a neomezená konzumace domácích alkoholických a nealkoholických nápojů). Hotel: Snídaně a večeře formou švédských stolů. Nebo za příplatek all inclusive (navíc obědy formou švédských stolů a neomezená konzumace domácích alkoholických a nealkoholických nápojů). Pláž: Přibližně 30 - 100 m od areálu se nachází 1,5 km dlouhá oblázková pláž. Sport a zábava: Součástí je sportoviště pro míčové hry, boccia, dále stolní tenis, tenisové kurty, vodní sporty (veslice, windsurfing, motorové čluny), fitnes, dva bazény včetně dětského a v blízkosti diskotéka. Pěší a cyklistická promenáda, pronájem aut a kol, bohatá nabídka výletů. Animační programy pro dospělé i děti.

příklad pokoje

Katalog online 2014  
Katalog online 2014  
Advertisement