Page 1


EDITORIAL 1

DELUXE NEWS 2,3

NOVINKY VE STORE 4,5

BYDLENÍ JE HRA 6,7

ZÁBAVA 8,9

TOP DOPLŇKY MĚSÍCE 10,11,12


DELUXE CHART 13,14

MÓDA 15,16,17

NA ZAHRADĚ S NIKOLOU 18,19

POD LUPOU: LUXUSNÍ BYDLENÍ 20,21,22

POHÁDKY 23,24

POZVÁNKY 25

WEB, KONTAKT 26


Ahoj! Je po Vánocích, po kaprovi a dárky máte rozbalené. Doufáme, že jste všichni prožili nádherné Vánoce, dostali kupu dárků a užili si skvělou Vánoční pohodu. Právě začínáte číst 2. číslo časopisu Deluxe. Přiopravili jsme pro Vás, jak jistě víte, novou rubriku Deluxe Chart, do které jste mohli hlasovat na našem webu. Dále Vám děkujeme za zaslaný obsah a všechny vaše obrázky. Jen tak dále. Deluxe Magazine.


Dodatek Showtime Prožijte se svými Simíky příběh o cestě z chudoby do pohádkového bohatství. Už z názvu srší zábava a show, takže se máme na co těšit! Hra jako poprvé v historii obsahuje sociální funkci. Služba, s jejíž pomocí můžete poslat Simíky vašich kamarádů do hry! Hlavní vlastnosti - Staňte se hvězdou – Simíci mohou prožívat svůj sen jako zpěváci, akrobaté, kouzelníci a DJové - Udělejte si nové Simíky – nové vlastnosti a celoživotní přání dají hráčům další možnosti tvorby jejich vlastních příběhů - Zcela nový svět – rozšíření obsahuje zcela nový svět nazvaný Starlight Shores (Hvězdné Pobřeží) - Vytvořte si zábavný podnik, okázalou koncertní síň, obrovský stadion či alternativní hudební klub Nový dodatek Showtime vyjde v březnu 2012. Těšíte se?

2


The Sims - Freeplay Společnost Electronic Arts připravuje pro iOS (iPhone, iPad, iPod) novou hru, která se jmenuje The Sims Freeplay. Nebyla ještě oficiálně oznámena, ale máme pro Vás logo.

Novinky DELUXE MAGAZINE. A máme pro Vás ještě 3 novinky Deluxe Magazine. Jak jste si všimli, na Štědrý Den jsme Vám představili 2 nové rubriky. „AU pair v akci“ a „Domácí útulek“. V rubrice „Au pair v akci“ se budeme zabývat správnou, ale zároveň vyhovující výchovou pro vaši ratolest.

Naopak „Domácí Útulek“ je rubrika spíše pro Vás, můžete Nám totiž zasílat obrázky vašich početných ale i méně početných domácích mazlíčků. Co provedli, za co jste je pochválili aj.

3


V každém čísle… … Vás informujeme o novinkách v The Sims Store. Nabídka prosince: Rozhodně Vám doporučujeme Sady, které se vážou k Vánočním svátkům. Vánoční stromeček, věnce a punčochy Vám vyladí Váš dům a udělají ho útulnější. Nejen pro Vaše Simíky, ale i pro Váš skvělý pocit.

HIT Měsíce … je určitě masážní křeslo nebo ultra-skvělá postel „Superspáč“. Vašim Simíkům nejen dopřejete skvělý a ničím nerušený odpočinek, ale dobrou náladu! Nedoporučujeme Na druhé straně, věc, kterou bychom Vám nedoporučili a je tak trochu zbytečná, je Kniha Kouzel. Pro někoho je fajn učit se kouzla, ale mnoha hráčům Kniha Kouzel „nefungovala“ a to tak, když Simík přišel ke knize, objevil se několik metrů vedle a z interakce nic nebylo. Navíc k tomu nemáte moc nábytku, pokud si něco nestáhnete, takže Vám to asi příliš v domě ladit nebude.

4


Rozhodně toho není málo! Jak vidíte níže, v The Sims Store je plno věcí, které jsou užitečné, například pokračování slavné sady budoucnosti, Simíky potěší nejenom Kniha Kozel, ale také třeba rakev, nebo Vánoční sada, která je zcela zdarma. Zaručeně Vás potěší i Vražedná kolekce klasik za 1200 SIMPOINTS!

5


Vítejte zpět v rubrice BYDLENÍ JE HRA Minule jsme si ukázali, jak navrhnout a uspořádat moderní obývák. Dnes si pro změnu ukážeme, jak zařídit staromódní a zároveň drahý pokoj. Tento styl se nejvíce hodí do hradů, zámků a velkých paláců.

V dávných dobách byli 3 základní barvy. Červená, zlatá, zelená a všechny kombinované s bílou, určitě na tyto barvy nezapomeňte. Je zvykem zdobit stěny zlatými pásy a lemováním, ideální je také „kamenná stěna“ společně s podlahou. Nezapomeňte, že kdysi dávno televizi neznali, takže netřeba ji tam dávat. Postačí třeba knihovnička, nebo pokud máte, kniha kouzel. Některé okna také nemohly zůstat bez záclony.

6


Nebojte se… …trošku experimentujte pomocí cheatu „moveobjectson“ Parkety a nábytek. Toto je otázka každého a problém každého. Vyberte si odstín, jaký chcete, ale pamatujte, že by měli mít různé rýhy a v sobě trochu zlaté barvy. Koberec je velice důležitý, protože ho vidí každý! Vybírejte buď ohromně moc huňaté, nebo naopak. Do paláce se nehodí střední délka koberce, postačí i koberec ze základní hry. Věříme, že si každý z Vás najde svůj styl. Pokud máte nějaké otázky, problémy nebo nápady, nebojte se a napište Nám!

7


Pomoz zajíci nalézt jeho vejce Jednoduché SUDOKU

8


S

Vyřešte tyto dva následující úkoly A odpovědi zašlete na e-mail deluxesims@hotmail.cz, jako předmět uveďte „SOUTĚŽ-MAGAZÍN“ Například: 1) 5 (strašidel) 2) DELUXE (tajenka) Jméno a příjmení

9


Doplňky Přišel čas vrátit zařízení vašeho domova tak trochu do minulosti s touto kolekcí inspirovanou atomovým věkem. Vše si koupíte v obchodě Store.

Chcete, aby vaší zahradu zdobil sněhulák a navodil Vám vánoční atmosféru v dobré náladě? Tak jen do toho.

Další TOP Doplňky naleznete na vedlejší straně. 10


Nesmíme zapomenout na své Simíky, kteří po práci přišli domů a jsou tak znavení, že by si odpočali. Nejlepší je tahle sedačka.

Na své si přijdou i milovníci vodního světa, kteří mohou svým rybkám pořídit velmi pěkně vybavené akvárium.

11


Samozřejmě naše ratolesti nesmí být zapomenuty, je skvělé koupit jim TV, kde se budou oddávat, samozřejmě, že nejnovějším videohrám.

Napište Nám, jaké jsou Vaše nejmilejší nebo podle Vás nejmodernější a nejstylovější doplňky do bytu, popřípadě do zahrady?

e-mail: deluxesims@hotmail.cz předmět: TOP Nezapomeňte uvést Vaše jméno!!

12


Jak víte, pro své interprety jste mohli hlasovat na www.deluxesims.webnode.cz o to, který interpret zaujme 1. místo. A pro více „napětí“ jsme připravili hlasování anonymně, tudíž jste nemohli vědět, kdo je ve vedení. A jak to tedy dopadlo? **Hlasovat do 2. Kola můžete na našem webu.

LMFAO

SEXY AND I KNOW IT SORRY FOR PARTY ROCKING minule NOVINKA v chart: poprvé

BRITNEY SPEARS

CRIMINAL FEMME FATALE minule NOVINKA v chart: poprvé

13


REPUBLIC OF TWO

SUN THE END OF WAR minule NOVINKA v chart: poprvé

VICTORIA

THIS LIFE THIS LIFE minule NOVINKA v chart: poprvé

NICOLE SCHERZINGER

WET THIS LIFE minule NOVINKA v chart: poprvé

14


Letošní podzimně-zimní sezóna je plná úžasných oděvů pro Simky i Simáky. Simky Lehce kontroverzní posedlost kožešinami Hřejivý materiál byl použit nejen na kabátky, ale hojně je i v podobě mohutných šál, zdobí i rukávy, límce. Největším trendem je kožešina v nepřirozených barvách - temně zelená, nebesky modrá. Jelikož je, chladnější období roku, dáváme přednost neutrálním, nebo tmavším barvám, jako je černá, hnědá, tmavě modrá, krémová, tmavě fialová. Černá atakuje společenské události Simkám, které chtějí být démonické. Zvolte tedy nějaký odstín červené, případně kombinaci obou barev.

15


Simáci Podzimní trendy v Simácké módě se stejně jako ty Simské celé točí především kolem vybraných materiálů a barev. Móda pro Simáky na sezónu podzim-zima 2011/2012 se dá popsat zcela jednoduše jedním slovem - působivá. Pro Simáky je móda je ve formálním a klasickém stylu. Tradiční Simácké smokingy a obleky ve střízlivých odstínech šedé a barevných kravatách. Samozřejmě letí i svěží oranžová, vášnivá rudá, zářivá modrá i osvěžující zelená Tak nečekejte a běžte obléct své Simáky a Simky do módních výstřelků!

16


A nakonec pár rad: 1. Jestli se necítíte v ultrakrátkých šortkách jistě, schovejte holá stehna pod legíny ke kolenům a vyzbrojte se podpatky, ať nohy působí štíhleji. 2. K hodně výraznému tričku nebo šatům se nehodí křiklavé náušnice ani obří náhrdelník. Jediný vhodný doplněk je – žádný doplněk!

3. Módní zářivé neonové barvy se nosí dvěma způsoby. Buď je kombinujte s neutrálními odstíny (černou, bílou, béžovou), nebo s další zářivou barvou. 4. Pravidlo pro úspěch: Neboj se vyčnívat z davu! 5. Módní doplňky určitě nepodceňuj, pamatuj si, že skvěle dokážou obohatit a podtrhnout tvůj outfit. Tyhle skvosty dokážou z nudného outfitu vykouzlit přepychový look.

17


Minule jsme si pověděli, o čem tato rubrika bude, co se dozvíte a co od ní můžete čekat. Dnes si řekneme, kam nejvhodněji umístit stromy, keře a později si zasadíme rajčata. Stromy. Pokud nestavíte zrovna nějaký obří palác, strašidelný dům či hrad, tak nevybírejte stromy příliš velké a husté, zabírají totiž mnoho místa! Pro stromy volíme ideálně místo v zadní části zahrady a postačí maximálně 3. Alespoň několik metrů od sebe.

18


Keře jsou vhodné k jakýmkoli stavbám. Pokud máte u domku místo vepředu, nemějte strach experimentovat. Dnes je v módě umístit 4 keře k sobě (do čtverce), a každému dát jinou barvu-odstín. Chcete-li si dát keř do zahrady za dům, volte místo blíže domu, popř. hned vedle stromů. RAJČATA 1. Získáme alespoň jednu sazenici rajčat (Pokud chcete mít i jiné keříky, nedoporučujeme sadit mnoho sazenic, Simík poté nemusí stíhat) 2. Vrátíme se zpět na zahradu, otevřeme inventář simíka a zvolíme „Zasadit“ 3. Poté je nutné je ihned zalít a pohnojit. 4. Rostliny vyžadují zalévání každý den a jednou za čas vytrhat plevel, nebo ošetřit. Hodně štěstí a těším se na Vás příště!

19


Ahoj, vítejte v druhém čísle Deluxe Magazine Dnes s vámi pořádně probereme kolekci „Luxusní Bydlení“ Jedná se o první kolekci pro hru The Sims 3. Přemístěte se do ultramoderního bytu pomocí této kolekce. Chcete mít ložnici, jakou nemá nikdo? Nyní ji už můžete mít díky této ultramoderní kolekce> The Sims 3 Luxusní Bydlení. V kolekci se nachází celkem 37 kusů nábytku, 1 kus okna, 1 kus dveří, 1 kus schodu a jeden kus zábradlí, a pokud jste si ji koupili v měsíci vydání, (na 10 narozeniny The Sims) získali jste další 3 exkluzivní dárky a to jsou: Vibromatik LN3000, Das Kauker R86 a Akvárium všechny mé rybičky.

20


Do módu stavby přidala kolekce celkem 6 druhů věcí a to jsou: 1. Ocelové Dveře - Dura> Vchodové, skleněné dveře 2. Tvrzený Dura - oblouk> Klenba 3. Tvrzený Dura-portál> Okno 4. Tiché schody> Skleněné schody 5. Sklasický plot od LoftLabs> Skleněný plot 6. Sklasická branka od LoftLabs> Skleněná branka ve stylu plotu

Do pracovny a do posilovny přidala kolekce tyto věci: 1. MindMax Uni-PC 7200 2. Stůl nepotřebují, Stůl bez zatuchlých zásuvek 3. Židle na kolečkách „Otoč mě“ 4. Hromada disků 5. Bezdrátový telefon „Teď a tady!“ 6. Lumina Technica 7. Štíhlé cvičení 8. ForumFunk B-police; ForumFunk G-police 9. Zarámována replika Toma Audia 10. Metalitovaná Q-lampa

21


Do obýváku kolekce přidala tyto věci: 1. Štíhlá pohovka od elegantních sedadel 2. Štíhlá dvoj-sedačka od elegantních sedadel 3. Křeslo retro metro 4. Astro-křeslo od společnosti z jiného světa 5. Stolek Svit-Li-La 6. T-předmět od ForumFunk 7. Nástěnná televize od MedeaMedia 8. Hrací hračka 3 od Guga 9. Konsole 7 10. Souprava BeoWoof 11. Pisimcassovy Malebné obvody 12. Lmin Chimes

Do ložnice kolekce přidala tyto věci: 1. Dvoj-spáč od Straloftu 2. Prádelník „Ven z krabice“ 3. Hodiny „Teď a tady!“ 4. Odkládací stolek „Ven z krabice“ 5. Nástěnná malba „Nejlepší přítel“ 6. Jedno-spáč od Starloftu

Do koupelny přidala kolekce tyto věci: 1. Pythagorova rohová vana 2. Splachovač Hi-Fi 3. Umyvadlo vždy a všude 4. Dešťo-sprcha od LaSawn

22


Bridoufortschlande Bylo, nebylo, byla jednou jedna holčička, která měla vlasy žluté jako sluníčko, modré oči jako nebíčko. Šatičky bílé s motýlkem. Holčička svojí maminku měla moc ráda svého tatínka taktéž. Maminka učila dceru první krůčky, mluvnici jí rozvíjela. Najednou měla holčička narozeniny. Holčička dostala dárky a dort. Přišla k dortu a sfoukla svíčky a její přání bylo prožít ten nejlepší den. Hnedka co otevřela oči a nebyla na oslavě, ale na kouzelném místě zvaním Bridoufortschlande. Bylo to jako v její knížce všechno malinké jako pro panenku. Potkala strážce hradu kousek od místa, co se na něm objevila.

23


Šla k hradu, který byl nedaleko. Potkala štěňátko a koně. Na koně vyskočila, ale jednoho si nevšimla, nebyl to kůň ale Jednorožec. Přišla k hradu a zlý upír jí chtěl vysát krev, ale Jednorožec použil svojí schopnost a upíra spálil na popel. Holčička Jednorožci poděkovala a stala se královnou. Potom ale slyšela hlasy. „Dcero, dceruško, vstávej…“ Holčička se probudila a vyprávěla mamince a tatínkovi svůj nejlepší den. Maminka si s tatínkem povídala o snu jejich dceři. Povídaly si a maminka řekla, že měla stejný sen. Tatínek řekl totéž. Najednou šli spát a okolo domu prošel jednorožec, na kterém dceruška seděla a řekla: „Já vám říkala, že to nebyl sen.“

Snad se Vám pohádka líbila. Na příště již máme nachystanou další! 24


POZVÁNKY CENTRAL PARK Park je to nejkrásnější místo na Odpočinek. Tak si ho dopřejte. Jděte se nadýchat čerstvého vzduchu do nejznámějšího parku ve městě Sunset Walley. Zahrajte si šachy nebo se pohoupejte na houpačkách. Určitě se pobavíte!

N MIRABELLO: DIVADLO Pokud se nudíte, a v televizi nic neběží, co by vás zaujalo, jděte do divadla na nějaké drama. Nejlepší divadelní vystoupení jen v divadle v Sunset Walley. A pokud budete mít štěstí, možná zastihnete i autogramiádu nějaké té slavné hvězdy.

25


Doufáme, že se vám druhé číslo DELUXE MAGAZÍNU líbilo. Neváhejte nás kontaktovat a napsat nám váš názor. NOVĚ POSKYTUJEME I TV VYSÍLÁNÍ, KTERÉ ZAČNE 1.1.2012 V 00:05 PROGRAM: 00:05 Zahájení odpočítávání 00:35 Slavnostní zahájení, 00:40 Kolem Světa s Timonem a Pumbou, 01:50 Šťastný a veselý Madagascar!, 02:20 Shrekoleda 02:45 Re-Play všech trailerů Sims 3

WEB: www.deluxesims.webnode.cz FACEBOOK: www.facebook.com/deluxesims GOOGLE+: Sims Deluxe Magazine TWITTER: www.twitter.com/deluxesims Druhé číslo magazínu Deluxe Sims připravili:

šéfredaktor Michael Kružík redaktoři Klára Mlatečková Daniel Csík Petr G. Horáček Andrea Lulbová Michael Kružík grafici Tomáš Kováčik a Michael Kružík

26

Sims Deluxe Magazine 2  

Nenechte si ujít druhé číslo SIMS DELUXE MAGAZINE.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you