Page 1


léto

je téměr za dveřmi


44

55

21

HLAVNÍ TÉMA 09 The Sims 4 21 Design Lab 2014 39 SimCity DLC

POD OBJEKTIVEM 27 49 55 65

POD OBJEKTIVEM 33 Párty u bazénu 44 Letní festival 71 Deluxe

Wellness Bridgeport Tajemství cestování: Francie Celebrity do hry


09


EDITORIAL Milí čtenáři, milé čtenářky,

15. VYDÁNÍ, 08.6.2014 CENA 0 CZK / 0 EUR Magazín vydává bezplatně, volně dostupně na internetu skupina Sims Deluxe Magazine. Veškeré články a vnitřní obsah náleží magazínu a je trestné jeho kopírování bez platného písemného souhlasu a uvedení zdroje. ŠÉFREDAKTOR Michael Kružík

vítám vás u našeho 15. čísla Sims Deluxe Magazine, u jednoho z posledních čísel věnující se The Sims 3. Co nás v magazínu čeká? Mimo velkého článku o The Sims 4 se podíváme také na bydlení pro vaše Simíky, s článkem ModernLab zabrousíme k nejmodernějším tecnologiím a vybavením pro váš dům a společně se pokusíme připravit Simíky na dovolenou ve Francii. Je již červen a do tohoto čísla jsme vložili mnoho úsilí a práce, ve výsledku celý tým doufá, že se vám bude toto číslo líbit. Není pro nás nic důležitějšího než spokojenost čténářů. Proto se pohodlně usaďte a ponořte se do magazínu s vášní. Sims Deluxe Magazine.

POMOCNÉ VEDENÍ Lukáš Drábek REDAKCE Karolína Michková Adam Mrákava Klára Passauerová Lucie Arnetová Ondřej Smejkal Filip Kos Eliška Tomanová Lukáš Drábek Štěpánka Hockeová Publikováno službou Issuu.

VOLNÁ MÍSTA

Pokud máte zájem stát se členem naši skupiny, neváhejte se obrátit na náš e-mail. Zodpovíme vám veškeré vaše dotazy a v případě vážného zájmu vám podáme bližší informace. Kontaktujete nás prosím prostřednictví emailové adresy uvedené níže, nebo nám zanechte zprávu na Facebooku. Děkujeme za přízeň! SPOLUPRACUJEME

KONTAKTY

05


PIŠTE NÁM!

Pokud máte zvláštní obsah, vaši tvorbu, nebo nějaou zajímavost z vaší hry, neváhejte nám ji poslat, rádi ji budeme sdílet. Pokud nám pošlete něco opravdu zajímavého, rádi vaši tvorbu přidáme i do našeho magazínu. Nezapomeňte se podepsat a připsat, co vše vaše tvorba obsahuje, Ať už jde o oblečení, objekty, Simíky, gameplaye, magazíny, nebo různé webové stránky, rádi váš obsah budeme sdílet.

deluxesims@hotmail.cz

06


HLAVNÍ TÉMA

NOVÍ SIMÍCI

Vytvoření a řízení vyšší inteligence, více totožní a citliví Simíci. Inteligence - vaši Simíci se budou pohybovat a působit mnohem přirozeněji, než kdy předtím, např. mohou vyjádřit své emoce během jiné činnosti (multitasking). Vyberte osobnosti vašich Simíků, vyberte jejich touhy a prozkoumejte hloubku jejich celoživotních cílů pomocí jejich myšlenek, sociálních dovedností, kariéry a vzpomínek.

EMOCIONÁLNÍ HLOUBKA

Simíci budou poprvé cítit a vyjadřovat emoce. Vaši Simíci mohou zažít pestrou škálu a hloubku emocionálních stavů a jsou ovlivňovány prostřednictvím jiného Simíka, akce událostí, vzpomínky, nebo dokonce oblečením a objekty. Emoce vám dávají možnost vytvořit ještě hlubší a propracovanjší, vášnivější a živější příbehy vašich Simíků.

KREATIVNÍ NÁSTROJE

Nástroje Vytvoř simíka a Mód stavby jsou silnější, intuitivní a zábavnější, než kdy předtím. Máte volnost vytvářet Simíky s mechanickou přesností a dle vašich představ. Překonejte se a postavte si pomocí nového a propracovanějšího nástroje Mód Stavby váš vysněný dům snů.

NOVÍ SOUSEDÉ

Vyberte si z brilantní nabídky sousedů a různých sousedství pro nový život vašich Simích hrdinů. Udělejte své Simíky šťastnými a nastěhujte je k přátelským sousedům.

ˇ BOHATÉ ODMENY

Získejte nové objekty, oblečení a vlastnosti splněním přání a přivedení Simích snů k životu, objevte taje tohoto nástroje a nasbírejte všechny odměny!

SDÍLEJTE VAŠE VÝTVORY

Podělte se o domácnosti vašich Simíků s přáteli a komunitou. Stáhněte si komunitní výtvory a obměňte tak svá obydlí.

10


HLAVNÍ TÉMA

FAKTA

Na internetu koluje mnoho a mnoho spekulací ohledně ovládacích prvků a samotné hry. Pojďme se nyní společně na chvíli zastavit nad tím, co nás v novém díle The Sims čeká. 01/ 02/ 03/ 04/ 05/ 06/ 07/ 08/ 09/ 10/ 11/ 12/ 13/

V The Sims 4 nenaleznete nástroj “Vytvoř vzor”. Každému Simovi můžete vybrat typ chůze. Na výběr máte ze čtyř. Simíkovi vybíráte 5 vlastností a 1 základní aspiraci. Můžete nastavovat velikosti chodidel. Simíka v CaS tvarujete přímo myší, nikoliv posuvníkem. Emoce jsou jako “dočasné vlastnosti”, tzn. že váš Simík nebude mít pořád stejné rysy. Život Simíka z velké části ovlivňují emoce. Emoce mají také podíl na dovednostech, konkrétně “energický, soustředěný, inspirovaný” - tyto emoce vám mohou pomoci s novými dovednostmi. Skutečné pocity Simíka vyjadřuje jeho chůze a držení těla. V základní hře nenajdete žádné domácí mazlíčky, ani roční období. V základu je 15 emocí s různými stupněmi. Simíci se mohou stravovat jak zdravě, tak i špatně. Multitasking = Sim dělá více věcí najednou.

11


TIP! Předobjednejte si The Sims 4 digitálně, nebo v kamenném obchodě a získejte k vaší hře i prémiový obsah. Získat můžete dvě prémiová rozšíření, nebo USB Flash Disk. Dárkového obsahu je opravdu spoustu a ke každé edici patří něco jiného. Edice hry a všechny prémiové obsahy si rozebereme na další stránce!

12


HLAVNÍ TÉMA

HRY

EDICE

Určitě jste si také všimli, že hra vyjde hned v několika edicích. Pojďme si je ted představit, abyste byli alespoň trochu v obraze a mohli se rozhodnout, kterou pořídit.

LIMITOVANÁ EDICE ZAHRNUJE: Samotnou hru + digitální obsah zvaný “Life of the Party”

+

15


DIGITÁLNÍ DELUXE EDICE ZAHRNUJE: Samotnou hru + digitální obsah zvaný “Life of the Party” a “Up All Night” a samotný soundtrack hry v digitální verzi.

PREMIUM EDICE

ZAHRNUJE: Příručku + digitální obsah “Life Of The Party”, “Up All Night”.

16


HLAVNÍ TÉMA

ˇ SBERATELSKÁ EDICE

ZAHRNUJE: Interaktivní USB disk, sběratelskou příručku, digitální obsah “Life Of The Party” a “Up All Night” a digitální soundtrack ke hře.

17


18


DÁLE V MAGAZÍNU

F


TAJEMSTVÍ CESTOVÁNÍ:

FRANCIE (strana 55)


HLAVNÍ TÉMA Chcete moderní domácnost? Chcete si užívat nejmodernějších technologií? Chcete si udělat ultra futuristickou domácnost? Určitě se podívejte na nadcházející výběr ve kterém vám poradíme s těmi nejmodernějšími a neúžasnějšími objekty pro Simíky!

1 2

22


3

4

23


HLAVNÍ TÉMA

6 5 1

Dekorace nad váš sporák. Vhodné do kuchně černé barvy velice moderního stylu.

2

Nejpohodlnější a zároveň velice designově povedená pohovka. Tu musíte mít!

3 4 5

Obří domácí plátno! Dopřejte Simíkům luxus. Jednoduchá, moderní a příjemná vana, určená pro rychlé vykonání hygienické potřeby. K tomuto slova nepotřebujeme je to prostě Apple MacBook!

zrcadlo prostě musíte mít! Váš Simí se 6 Toto doslova vyžije v takto skvěle navržeém zrcadle!

24


WELLNES

Dopřejte svým simíkům chvíli klidu, lásky a odpočinku. Věřte, nebo ne, ale tito Simíci si to určitě zaslouží! Co k tomu budeme potřebovat? Téměř nic, jen pořádnou nálož financí!

27


POD OBJEKTIVEM

28


EXPE RIMENTUJTE


-

POD OBJEKTIVEM

SPOKOJENOST NA DRUHOU

Zamyslete se, zkuste svým Simům udělat celé jedno vrchní patro, či pouhou místnost pro jejich odpočinek. Odpočinek je pro Simíka něco jako dovolená, či prázdniny. Odvažte se a předveďte se! Co třeba výřivka, či sauna? Nejen, že váš Simík bude nadšený a odpočatý, ale vaše obydlí bude rázem luxusnější. Nejlepšími pomocníky jsou výřivky, které jsou k dostání v dodatku Po setmění.

30


A jen výřivka? Určitě ne. Místnost zkuste vybavit vhodnými doplňky. Co třeba lampy, či umyvadlo v jednom stylu? K tomu nejlépe poslouží kolekce “Přepychové ložnice”. Mějte na paměti, že taková rekonstrukce je velice nákladná a budete na ni muset chvíli šetřit. Nic se ale nevyrovná vlastní výřivce, či masážnímu křeslu. Je to něco, co si vaši Simíci zaslouží! Pojďme tedy popořadě. Dejme tomu, že máme celé jedno patro volné a chceme do takovéto věci investovat čas i peníze. Určitě budeme potřebovat cheaty, konkrétně “MOVEOBJECTS”. Pomocí tohoto cheatu můžete kdekoliv na vrchním patře umístit vámi vybrané vybav-

ení, které by případně sahalo do prvního podlaží. Pokud budeme pracovat s výřivkou, umístíme ji s mírným vytočením. Pamatujte na okna a dveře, okna volíme decentní a ne příliš velká a pokud možno nekombinujete. Pokud přeci jen chcete více přírodního světla, pak doporučujeme koupit přímo obrovské výlohy přes celou zeď. Nyní jsme již ve fázi vybavení, jako například obrazy, fontány, osvětlení. To vše dělá odpočinkovou místnost osobitější a jsou to hlavní znaky úspěchu. Určitě si dobře promyslete, v jakém stylu místnost chcete vybavit a v jaké míře jste do toho schopni investovat. Věřte, že Simíci budou více než spokojení!

31


14.

PODÍVEJTE SE NA

VYDÁNÍ: ZDE.


TIP

LETNÍ RADOVÁNKY

33


Už jste se někdy snažili uspořádat skvělou párty u bazénu, ale namísto toho se vám podařilo uspořádat párty, která byla všechno, jenom ne skvělá? Pokud ano, tak jste na správné adrese, protože vám nyní nabídneme stručný návod jak uspořádat opravdu skvělou párty.

34


PARTY Asi nejdůležitějším faktorem pro skvělou párty u bazénu je samotný bazén, protože bez bazénu není párty. Dále by bylo vhodné, aby váš simík měl vlastnost Král večírků (to proto, aby na párty ostatní simíci neumřeli nudou). Další důležitou věcí je hudba, osobně doporučuji pop, ale výběr je na vás. Taky, pokud vlastníte např. dodatek Studentský život, můžete párty oživit táborákem nebo pingpongovým stolem. Taky pamatujte, že je důležitá volba počasí (těžko se budete koupat při bouřce), proto se den před samotným svoláním párty informujte buď to v denním tisku, nebo v televizi na příslušném kanále.


LETNÍ RADOVÁNKY

Jakmile bude přichystána hudba a bazén můžete začít s designovou částí oslavy, jako je například výzdoba domu, příprava švédského stolu, objednání barmana apod. Také nezapomeňte na to, že vaše přátele dokáže ohromit něco, co umíte jenom vy, třeba nějaké triky na skokánku. A k tomu všemu, pokud vlastníte dodatek Tropický ráj, umístěte do bazénu nějakou příjemnou dekoraci. Taky není na škodu umístit k bazénu pár lenošek a třeba i nějaké to romantické zákoutí na svedení svého partnera. Pokud se vám povede splnit vše, co je v tomto článku máte vyhráno a celá párty by měla být opravdu luxusní. 38


Zdravím Simofilové! Podstatou tohoto článku bude seznámit Vás se všemi DLC do hry SimCity. Mimochodem - hra vyšla 7.3.2013 a mezitím Maxis vydal 11 aktualizací a několik DLC, což je úctyhodné. Pojďme se podívat na jednotlivé DLC blíže.

Zábavní park - co více dodat, do hry Vám zakoupením tohoto dodatku přibude možnost postavit si vlastní zábavní park snů. Vybírat můžete z tří druhů. Stavba probíhá - pro Simcity klasickým - způsobem rozšiřování. Vzducholodě - Sada vzducholodě obsahuje depo pro vzducholodě, které Vám umožní přepravovat turisty po regionu. Zvyšuje počet turistů v regionu i městě kde je depo umístěno.

39


HLAVNÍ TÉMA

D L C

Hrdinové a padouši - toto DLC bylo jako jediné dostupné i ve Speciální či Klasické edici Simcity. V dodatku si můžete vybrat mezi temnou a světlou stranu. Tu blíže zákonu zastupuje MaxisMan, který bude ochraňovat Vaše Simíky v přípradě, že mu postavite základnu, kterou budete náležitě vylepšovat. Na druhou stranu se staví Dr. Vu se svými noclehy. Vlastní vysoký věžák a v něm prodává suvenýry se svým jménem. Je jen na Vás, na jakou stranu se přikloníte.

40


41


HLAVNÍ TÉMA Města budoucnosti - největší a zároveň logicky nejdražší dodatek. Kromě základních budov obsahuje DLC i budovy a objekty, které Vaše město udělá “městem zítřka”. Asi největším tahákem DLC je opět možnost výběru - rozhodnete se vydělávat na Omeze, kterou můžete dodávat sousedům a skásnout slušné částky. Nebo se vyjdete po cestách vzdělání a založte akademii, která přinese spousty užitečných vynálezů. Vaše město můžete obohatit např. o Megaveze (celkem 8) s patry různých významů. Nebo si můžete město odlehčit od bezdomovců za pomocí lunární mise obydlovani cizích planet. Možností je spousta. Do hry pribude Maglev - nový superrychlý dopravní prostředek. Vše je ovládáno všudypřítomným ControlNetem. Možností je spousta - za hodně peněz hodně muziky

42


L


LETNÍ RADOVÁNKY Léto už doslova klepe na dveře, teploty na teploměrech vyskakují čím dál výš a sluníčko pálí, jak nejlépe umí. Proto bychom měli chránit nejen naše simíky, ale i sami sebe. S letními časy přichází i nejočekávanější období všech školáků a školaček a tím jsou právě letní prázdniny. Nevíte, co o letních prázdninách dělat? Popadněte plavky a vyražte s vašimi simíky na letní festival!

Letní festival

44


Letní festivaly nabízí spousty zábavy jako je třeba bruslení, které si vaši símíci mohou vyzkoušet třeba na jaře, ale i při chladné zimě, kde vymění kolečka za ostří. Bruslení není žádná věda jen je tomu potřeba věnovat nějaký čas, než přestanete padat a začnete s přehledem dělat otočky. Pak si můžete dát krátký odpočinek a zaskočit si na ledovou tříšť nebo si vyměnit získané festivalové lístky u stánku s občerstvením. A když znovu popadnete dech, můžete si zajít vyzkoušet tu obtížnou práci fotbalových brankářů a chytit si pár gólů


LETNÍ RADOVÁNKY

od vašeho protihráče. A pokud vám to moc nepůjde, nevadí, můžete sebou jen tak hodit do písku a chytat bronz, protože v letních dnech chce každý z nás vypadat co nejlépe. Ti, kteří nemají dar přirozeně hnědnoucí pokožky, pak mohou vyzkoušet nástřiky opalování, které promění i ty nejsvětlejší simíky v bronzové bohy. A jestli vás ledová tříšť nenasytí úplně, můžete zkusit štěstí a hlavně odolný žaludek v soutěži pojídání párku v rohlíku. A to i v tom případě, že nemáte šanci na výhru, protože každý festivalový lístek se počítá!

46


LETNÍ RADOVÁNKY

47


Vyfoťte se na přání, nechte si pomalovat obličej, zchlaďte své Simíky ve vodní bitvě s balónky a nakonec si na nebi vyčarujte ohňostrojovou show, která potěší ne jedny oči. Anebo si jen vyrazte na pláž, čvachtejte se u vody a k večeru můžete pozorovat hvězdy, protože letní obloha je jedna z nejkouzelnějších v celém roce. A vidíte? Támhle padá hvězda!


BRIDGE

Simíkovské město podobné americkému Pittsburghu vás už na první měst je z valné většiny tvořen mrakodrapy, které jsou používány jak Bridgeport je město pulsující životem. Bary, celebrity a mnoho přílež Kromě typických, známých míst jako Vodnář nebo Plasma 501 jsou zd daleko od fotoaparátů paparazzi.


EPORT

pohled zaujme svým uspořádáním. Na rozdíl od dalších simíkovských ko apartmány, firmy a nebo jako bary. žitostí dělá z tohoto města jedno z nejoblíbenějších. de i místa zapadlejší, kam se bridgeportské hvězdy chodí odreagovat 50


Mlýnek. Taneční klub na ostrůvku, který je mostem napojen na Bridgepo Uvnitř je to pulsující klub kam často zavítá kdejaká celebrita. Drinky děl Waylonovo krmítko. Tuto nálevnu pravidelně navštěvují takové hvězdy jak nemáte nástroje ani lidi Waylonovo krmítko je odpověď na vaši žádost. S z nejzajímavějších společenských míst ve městě.


POD OBJEKTIVEM

ort. Zvenku připomíná velkou garáž, ale na první dojem nesmíte dát. lají stejně dobré jako kdekoliv jinde a společnost tam vždy stojí za to. ko Jeffrey Cook nebo Tom Wordy. Pokud chcete založit kapelu, ale Spojením s atmosférou typického evropského baru je tato nálevna jedno

52


Pokud nemáte zrovna náladu na party a hledáte poklidné místo kde st brý výhled je to pravé pro vás. Tato parcela se nachází na úplném ko najících horách. Vaši simíci mají velkou šanci narazit zde na celebrity, n odpočinkové místo právě pro ně. Přes den stojí za to navštívit Motýlí promenádu. Je to vhodné místo na vaší drahou polovičkou. Motýli, kteří létají všude okolo vás vdechují tom romantický nádech. Místo jak vyšité pro soukromou svatbu, či formální


POD OBJEKTIVEM

trávit večer Letovisko Doonci Bridgeportu v začíneboť letovisko slouží jako

a četbu knihy, či rande s muto speciálnímu místu večírek.

54


Jmenuji se Alison Mac a jednou z mých vlastností je dobrodruh. Jak vám to vypovídá hodně cestuji. Proč se tedy nepodělit o své zážitky z cest ? V minulém díle jsem vám vyprávěla o zkušenostech v Egyptě. Dnes se spolu koukneme do Francie. Jeho hlavním městem je Champs Les Sims , z kterého je nádherně vidět Paříž a Eiffelovka. 55


Nenechte si ujít tento úžasný cestopis!

56


I tady jsem poprvé byla jen tři dny. Ano správně, zase mluvím o úrovních víza. A od nich se (znovu) odvíjí délka pobytu... Ale vrátím se k úžasnému a romantickému městu. Co jsem si na tomto místě nejvíce zamilovala? Náměstí... Ta fontánka, lavičky, každý strom, květina. Vždy, když jsem tady, třeba se svým manželem, tak si koupíme kávu, posadíme se na lavičky a povídáme si. Je zde i mnoho obchodů, třeba takhle nějakou relikvii a nebo knihkupectví ? Tady to všechno nabízí. Ale nebudu pořád popisovat mé oblíbená místa. Hlavním tématem je dobrodružství. Kolikrát mi můj milovaný manžel (Danny Mac) říkal, ať se vykašlu na nějaké hrobky a užívám si dovolenou s ním (pozn. to je důvod proč s sebou moc svého manžela neberu) ... Ale já ne! Mám ráda dobrodružství, ať je to v Číně, Egyptě a nebo právě tady. Jako vždy, i tady jsem se koukla na poštovní tabuli a hledala dobrodružství.

57


POD OBJEKTIVEM

58


Když jsem se od Siminky Charry Walls dozvěděla co po mě chce a kam mám jít, ihned jsem vyrazila na místo, nějaké ruiny (Zapomenutá pohřební mohyla) . Našla jsem vchod, který byl ukrytý pod kameny a kapradím. Vešla jsem dovnitř a našla jen místnost. V tu chvíli mi proběhlo, nedala mi ta paní špatné instrukce? Jsem na správném místě? A pak jsem si vzpomněla na Egypt, tajné dveře. Tak jsem hledala nějaký otvor... nic jsem nenašla tak jsem hledala po zdech, kde jsem našla jeden vysutý kámen, který jsem zasunula a vuala! Otevřela se chodba se schody, který vedli do nějakého suterénu. Omyl, nebyl to suterén... bylo to bludiště, naštěstí jsem přes něj viděla tudíž jsem se neztratila.... Po celkem dlouhé době, jsem konečně našla místnost s truhlami, kde byli i nějaké ty dokumenty. Ale pro mě měly větší úspěch relikvie, které jsem našla... Další den jsem vyráběla nektary. Tím je přece Francie velmi známá ne (?) -> Vínem ! A abych řekla pravdu ze začátku mi to vůbec nešlo, později už ano. Později jsem dělala výtečná vína (nektary). Natrháte si vlastní ingredience . Ale nemusíte tam dávat jenom hrozny... udělala jsem také jablečno-banánoví nektar... a jeho název (?) -> JaBa, a byl kupodivu docela drahý. Kvůli nektarům, jsem si extra zařídila suterén. Je nádherně zařízen ve francouzském stylu, proto si asi ráda často naliji a vzpomínám... 59


POD OBJEKTIVEM

60


3.den a poslední den, jsem zase trávila na trhách. Ko ciality, jako “žabí stehýnka” a podobně. Poté jsme za expozice, dokonce i o Egyptě a Číně. Za nedlouho js nejdříve vrátit. A také, že ano. Rovnou na 8 dní. To by suterénu našeho tábora. A nebo v jednom panství, ta třeba elektřina. Neumíte si představit, jak jsem se po za 2. jsem byla špinavá. No ovšem i tato d

Č


POD OBJEKTIVEM

Koupila jsem si knížky o vaření a ochutnávala místní speamířili do místní galerie -La Gallerie d’Art. Kde mají různé sem zase letěla domů, ale s vědomím že se sem chci co ylo dobrodružství! Např. jsem musela najít tajný vchod do am jsem několikrát šlápla na tajnou nástrahu. Jakou byla otom těšila do sprchy, protože jsem za 1.byla spálená a dovolená rychle utekla a já opět letěla domů.

A V Ě T Š V Á N Í T PŘÍŠ

ČÍNA

62


POD OBJEKTIVEM

1 2

CELEBRITY

3


Y DO HRY

Slavné osobnosti a celebrity se dnes objevují všude v televizi, v rádiu a dokonce i v The Sims. Níže uvidíte patnáct osobností, které si lze stáhnout do hry a hrát za ně. (POZOR ! U většiny downloadů se do hry stáhnou i nové doplňky, oblečení a účesy. Za případnou špatnou funkčnost hry neručíme, downloady jsou odzkoušené a tedy neměli by být závadné.)

4

5

1 Selena Gomez 2 Miley Cyrus 3 Katy Perry 4 David Beckham 5 Rihanna

Odkazy ke stažení naleznete na konci magazínu. 64


6 7

POD OBJEKTIVEM

8

65


7

6 7 8 9

Adele Avatar Avril Lavigne Barack Obama

9 66


POD OBJEKTIVEM

10 11 10 Chris Hemsworth 11 Louis Tomlinson 12 Zac Efron 13 Kristen Stewart

67


12

13

68


DOWNLOADY http://goo.gl/q0rZ1P

http://goo.gl/IFbk2r

http://goo.gl/9TkGFG

http://goo.gl/hh47lw

http://goo.gl/0aNcUl

http://goo.gl/FCn4Yp

http://goo.gl/XiiFQa http://goo.gl/aJ9Xyq http://goo.gl/vqb9c9 http://goo.gl/aFjkW5 http://goo.gl/Aj6s2T http://goo.gl/d9Y1V5 http://goo.gl/FfDZ2f http://goo.gl/DQsMt3 http://goo.gl/yrhEAC 10 Chris Hemsworth http://goo.gl/ARJmP9 11 Louis Tomlinson http://goo.gl/Msxgj7 12 Zac Efron http://goo.gl/9Dy98m 13 Kristen Stewart http://goo.gl/rSXqdn 01 Selena Gomez 02 Miley Cyrus 03 Katy Perry 04 David Beckham 05 Rihanna 06Adele 07 Avatar 08 Avril Lavigne 09 Barack Obama

71


72


A je za námi celé číslo magazínu, děkujeme vám za přízeň a vaši trpělivost s námi. Chtěli bychom vám oznámit redakční volno, které bude probíhat od 13.6.2014 do 30.8.2014. V tento termín vám nebudeme schopni odpovědět na jakékoliv e-maily, či zprávy. Ovšem naše Facebooková stránka zde pro vás bude vždy aktuální s těmi nejčerstvějšími informacemi! Váš názor nás zajímá! Podělte se s námi o váš názor. Kdy by mělo vyjít 16. číslo Sims Deluxe Magazine? Napište nám na Facebookovou zeď. Nejbližší možný termín je září!

74


NOVÝ DELUXE,

i se svou novou mobilní aplikací, již brzy!

STAY TUNED. STAY WITH US. SIMS DELUXE MAGAZINE.

Sims Deluxe Magazine 15  

Zavedeme vás do boží Itálie, na letní festival, představíme vám nejmodernější vybavení a.. a? A dále se podívejte do našeho 15. vydání!