Produktový list

Page 1

Labyront je pro všechny,

ale především je navržen na míru nevidomým a zrakově postiženým lidem.

UNIKÁTNÍ LABYRONT Hra je ve 3D – haptická, pro snadnější orientaci nevidomých Hra je magnetická – figurky drží na svém místě Každý kus je ručně vyrobený, originální, má různá barevná provedení Dá se hrát potmě - fotoluminiscenční materiál Propojuje světy vidomých a nevidomých - mohou hrát společně Na výrobě hry se spolupodílí hendikepovaní POPIS LABYRONTU Labyront se skládá z pěti okruhů se znaky živlů, které jsou rozmístěny v polích Pátým a posledním okruhem je pokladnice uprostřed Každý z okruhů má svou specifickou sílu Hráči postupují do středu Labyrontu skrze průchody, aby získali původní amulety živlů Cestou však čelí různým nástrahám

PRAVIDLA V Braillově písmu, grafice, na webu. Hráči si mohou zvolit základní nebo rozšířenou variantu hry. Připravujeme strategickou verzi.

MATERIÁL HRACÍ DESKY Hrací deska je ručně vyrobená z pryskyřice a má 3D reliéf. Hrací figurky drží na ploše díky magnetické síle.


DETAIL PRODUKTU A PŘÍSLUŠENSTVÍ Figurky jsou v různých barvách, označeny unikátním znakem a jejich směr pohybu určuje výstupek. Hrací kostky (numerická a znaková) mají 3D reliéf. Znaková kartička pro nevidomé má rovněž symboly v Braillově písmu.

PARAMETRY HRACÍ DESKY Průměr hrací desky 415 mm, velikost krabice 440×440×40mm. Váha do 2kg. Je omyvatelný. Nedoporučujeme velké výkyvy teplot (je z pryskyřice a plechu).

INFORMACE O HŘE Počet hráčů: 2–5, věk: 14+, Délka hry: 10–180 minut (odvíjí se od počtu hráčů a typu hrací strategie, u slabozrakých a nevidomých trvá hra déle). BALENÍ OBSAHUJE 5 magnetická figurka, 1 pravidla hry, 1 hrací kostka numerická, 1 hrací kostka se symboly, 4 amulety, 1 pravidla v Braillově písmu, 1 reliéfní tabulka znaků s popisem.


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.