Page 1

Bir yemek kartı olan Setcard ülkemizde birçok şirket tarafından çalışanlarına yemek harcamalarını yapabilmeleri için verilen bir yemek kartıdır.Genelde sadece yemek harcamaları amacı ile verilsede bazen biriken bakiye 3-5 bin tl seviyelerine ulaşabilmektedir. Bu gibi durumlarda setcard nakite çevirme işlemini yaparak kartınızda bulunan bakiyeyi paraya çevirebilirsiniz.Böylece komisyonsuz yeni paralar çevirebilirsiniz.

Setcard Nakite Çevirme 2019 Özel sektörde en çok kullanılan yemek kartlarından biri olan Setcard , personellerin yemek ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için aylık yüklemeler yapılarak temin edilmektedir. Çalıştığınız firmaya göre aylık farklı miktarlarda setcard bakiyesi yüklenebilmektedir.Bu bakiyeler çalıştığınız lokasyondaki yemek yerlerinin fiyatına göre farklılık gösterebilmekte ve bu miktara bağlı olduğunuz firma tarafından karar verilmektedir. arketlerde günlük ihtiyaçlarınızı setcard bakiyesi ile yapabilirsiniz.

Setcard Bakiyesini Nasıl Paraya Çeviririm ? Setcard yemek kartını paraya çevirmek isterseniz bunun birçok yolu vardır.Acil durumlarda nakite ihtiyacınız var ise bakiyenizi çok uygun bir komisyon ile hatta komisyonsuz birşekilde bozdurabilirsiniz. Setcard bozdurma yerleri genellikle bu işlemleri %20 komisyon ile yapmaktadır.Örneğin bakiyenizde 5.000 TL bakiye var ise marketlerde veya benzer yerlerde %20 komisyon bırakarak 4.000 tl olarak nakite çevirebilirsiniz.Acil para ihtiyacınız var ise bu durum her ne kadar komisyonu yüksek olsa da nakit ihtiyacınızı giderebileceğiniz en mantıklı ve makul para kaynaklarından biridir.Setcard nakite çeviren yerleri makalemizin devamında bulabilirsiniz.

Kaynak : https://www.finansmax.net/setcard-nakite-ceviren-yerler-2019/

Profile for Kolay Kredi Başvurusu

Setcard nakite çevir  

Setcard nakite çevirme yerleri istanbulda buralarda.Paraya çevirebilirsin. https://www.finansmax.net/setcard-nakite-ceviren-yerler-2019/

Setcard nakite çevir  

Setcard nakite çevirme yerleri istanbulda buralarda.Paraya çevirebilirsin. https://www.finansmax.net/setcard-nakite-ceviren-yerler-2019/