Page 1

Bu makale sayesinde artık bir iban numarası gördünüzde kolayca hesap numarasını ve hangi bankaya ait olduğunu anlayabileceksiniz.Hemen alttaki yöntem ile kolayca ibandan hesap no nasıl öğrenilir sizde bilebilirsiniz.

İbandan Hesap No Bulma İşlemi İban numarası artık tüm dünyada geçerli ve her banka müşterisinin sahip olduğu bir numaradır.Günümüzde banka hesabınıza ödeme almak için karşı tarafa bu numarayı iletmeniz yeterli oluyor ve havale yada eft para transfer yolları ile kısa sürede hesabınıza ödeme alabiliyorsunuz.Ancak ibandan hesap no bulma nasıl yapılır bilmiyorsanız yapamazsınız. Ancak bazı durumlarda iban yerine banka hesap numarası isteniyor. Bu hesap numarasını bulmak bazı durumlarda mümkün olmayabiliyor fakat aslında her iban numarasında hesap numarası mutlaka yazıyordur. Hatta sadece hesap numarası değil iban numarasında hangi ülkeye ait olduğu , hangi bankaya ait olduğu ve daha birçok detay mevcuttur.

Banka Hesap Numarası Nerede Yazar ? İban numarasına sahipseniz banka hesap no kolayca bulabilirsiniz.Bunun için iban numarasındaki hanelere bakınız. İban numarası 26 haneden oluşmaktadır.Bu hanelerin son 16 hanesi sizin banka hesap numarasınızı oluşturmaktadır.Eğer ödeme almak istiyorsanız sadece hesap numarasını bilmek yeterli olmaz banka şube kodunuda karşı tarafa iletmeniz gerekmektedir. İbandan hesap no öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit.Aşağıdaki görselde ibandan hesap numarası nasıl bulunur size sunuyoruz.

Kaynak : https://www.finansmax.net/iban-numarasindan-hesap-numarasi-nasilbulunur/

Profile for Kolay Kredi Başvurusu

İbandan hesap no bulma öğrenme  

İbandan hesap no nasıl öğrenilir bilmiyorsanız bu makale size göredir.Sizde ibandan hesap no öğrenme yapabilirsiniz.Ziraat , yapı kredi tüm...

İbandan hesap no bulma öğrenme  

İbandan hesap no nasıl öğrenilir bilmiyorsanız bu makale size göredir.Sizde ibandan hesap no öğrenme yapabilirsiniz.Ziraat , yapı kredi tüm...

Advertisement