Ravak ceník 2018-2019

Page 1

Collection RAVAK Collection 2018 / 2019

KOMPLETNÍ SORTIMENT RAVAK 2018 / 2019

www.ravak.cz


2


Obsah 4

O NÁS

18

ŽABÁKOVA PORADNA

18 20 22

24

KONCEPTY RAVAK

26 10° 30 Chrome 34 Formy 38 Evolution 40 Rosa 42 Classic 44 Avocado 45 BeHappy II

46

SPRCHOVÉ KOUTY A DVEŘE

48 Přehled sprchových koutů 52 Řešení na míru 54 Brilliant 62 Walk-In 68 SmartLine 74 Matrix 80 10° 88 Chrome 98 Pivot 104 Blix 116 Supernova

Jak si navrhnout koupelnu Jak si vybrat sprchový kout Objevte možnosti sprchových dveří

128 SEDÁTKA 134 HYDROMASÁŽNÍ PANELY 138 SPRCHOVÉ VANIČKY, ODTOKOVÉ ŽLABY A PODLAHOVÉ VPUSTI 140 Přehled sprchových vaniček 142 Galaxy Pro 10° 144 Galaxy Pro Chrome 146 Galaxy Pro 148 Galaxy Pro Flat 150 Hluboká sedací vanička 152 Galaxy 154 Kaskada 156 Příslušenství pro sprchové vaničky 160 Odtokové žlaby a podlahové vpusti 164 VANY

166 Přehled van 170 Freedom O 172 Freedom R 174 Freedom W 176 City 178 Formy 01 180 Formy 02

184 XXL 186 Evolution 188 Magnolia 190 10° 192 Campanula II 194 Chrome 198 Classic 200 Vanda II 202 NewDay 204 Gentiana 206 LoveStory II 208 10° (asymetrická varianta) 212 Chrome (asymetrická varianta) 214 Rosa II 216 Rosa 95 218 Rosa I 220 Avocado 222 BeHappy II 224 Asymmetric 226 Technické nákresy - vany 232 Příslušenství k vanám

236 VANOVÉ ZÁSTĚNY A DVEŘE 242 UMYVADLA A KOUPELNOVÝ NÁBYTEK 244 Moon 246 Formy 250 10° 254 Chrome 262 Evolution 264 Rosa 268 Ceramic 270 Classic 274 Ring 278 Clear 280 Natural 282 Avocado 284 BeHappy II 286 Příslušenství k umyvadlům 288 SANITÁRNÍ KERAMIKA A PŘÍSLUŠENSTVÍ 294 VODOVODNÍ BATERIE A DOPLŇKY 296 10° 302 Chrome 308 Classic 310 Vanové baterie do podlahy 312 Termo 314 Duální sprchové systémy Termo 316 Neo 318 Rosa 320 Suzan 322 Sprchy a příslušenství 328 R-box 331 ČISTICÍ PROSTŘEDKY

ravak.cz 3


1 1  v

NA NAŠE VÝROBKY SE MŮŽETE SPOLEHNOUT Firma RAVAK byla založena v roce 1991 a až dosud je 100% v rukou zakládajících českých vlastníků. Z původního výrobce sprchových koutů a vaniček se stal největší producent koupelnového vybavení ve střední a východní Evropě. K úspěchu nás vede dodržování základních pravidel, jako je dohled nad nekompromisní kvalitou a originální autorský design. To, co nás skutečně odlišuje od konkurence, jsou ale především výrobky ve všech ohledech orientované na zákazníky - jsou pohodlné, praktické, spolehlivé a krásné zároveň. Jsme tvůrci trendů, vyvíjíme jedinečná technická řešení, patentované technologie i materiály. Zaměřujeme se na komplexní vybavení prostřednictvím koupelnových konceptů, ve kterých jsou vana nebo sprchový kout doprovázeny odpovídajícím umyvadlem, nábytkem a širokou škálou příslušenství ve stejném designu.

4


10 000 000 spokojených zákazníků 10 000 obchodů  v 50 zemích

obce chu ign. níky

exní ícím

ravak.cz 5


Reference

Capricorn Tower, Dubai

ZÁKAZNÍCI NEJLUXUSNĚJŠÍCH HOTELŮ PO CELÉM SVĚTĚ UŽÍVAJÍ VÝHOD KOUPELNOVÝCH ŘEŠENÍ RAVAK Přibližně sedmdesát procent naší celkové produkce vyvážíme a ve více než padesáti zemích celého světa šíříme dobré jméno evropských výrobků. Naše vybavení koupelen naleznete v těch nejznámějších hotelech (Hotel President - Ukrajina, Hotel Royal Azur - Tunisko, Jumeirah Lake Tower - Dubaj, Hotel Orange - Španělsko, Hotel Pheonicia Grand - Rumunsko, Hotel Marriott - Polsko, Hotel Opera - Ukrajina a v mnohých dalších). S výrobky RAVAK se dále setkáte v mnoha veřejných prostorech, rekreačních zařízeních, firmách a hlavně také v domácnostech.

6


obrĂŠ jina, sko,

takĂŠ

Hotel Konstantinovski St. Petersburg, Russia

Skanes serail Monastir, Tunisia

Marina MAG 218 Dubai, UAE

ravak.cz 7


Design NOSAL MYSL PRO SOULAD A SCHOPNOST S ESTETICKÉHO MYŠLENÍ JE ZÁKLADEM DOBRÉHO DESIGNU chopnost realizovat krásno však sama o sobě nestačí. S Svět techniky je čím dál složitější a pro každého z nás je stále obtížnější se v něm orientovat. Toužíme proto nejenom po výrobcích tvarově zajímavých, ale především po věcech praktických, technicky domyšlených, jednoduchých a bezpečných.

10°

Kryštof Nosál akladatel studia Nosal design. Z Špičkový český designér orientující se na produktový design, ve kterém vyznává hlavně pravidlo nekomplikovaných řešení s jasnou myšlenkou. Svou invenci dodal např. produktům značky Narex, je spoluautorem pračky pro muže Electrolux a mnoha oblíbených koupelnových výrobků RAVAK. Je pravidelným účastníkem prestižních designových soutěží - nominován na Czech Grand Design, výherce cen EDIDA, Top design, Red Dot a iF.

8


ravak.cz 9


Design STORZ DESIGNÉR NENÍ JEN UMĚLEC A BLÁHOVÝ FANTASTA Dobrý designér je především dobrý technik a konstruktér, který je schopen vnímat praktické okolnosti vyvíjeného výrobku a vtisknout mu pečeť technické a tvarové originality. Právě proto RAVAK vybral k dlouholeté spolupráci studia, která jsou schopna obstát a být kuchyní nápadů i v tak konkurenčním prostředí, jakým je např. automobilový průmysl. Titíž designéři, kteří kreslí karoserie a interiéry automobilů světových značek, pracují i pro společnost RAVAK.

Achim Storz Zakladatel studia Design Storz. Při navrhování našich van čerpá studio Storz z bohatých zkušeností získaných při konstruování automobilových interiérů u značek Porsche, BMW nebo Audi, ale i navrhování spotřebního zboží, jako jsou výrobky Adidas, Hugo Boss nebo Colgate. Našim produktům dodává Achim Storz originální autorský otisk a precizní řešení.

10


ravak.cz 11


RAVAK technologie EJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE N ZARUČUJÍ NEJVYŠŠÍ KVALITU

ejen kvalitní materiály, ale i použité technologie mají vliv na konečný N výsledek. Jako jediní ve střední a východní Evropě provozujeme vlastní galvanovnu a lakovnu, které nám zaručují 100% kontrolu povrchové úpravy našich sprchových koutů, dveří a vanových zástěn. Při výrobě sprchových koutů na jejich hliníkové rámy nanášíme vysoce odolnou povrchovou úpravu satin. Provedení satin vzniká chemickým procesem, při kterém dochází na povrchu k vytvoření tvrdé, otěruvzdorné a dalšímu okysličování odolné vrstvy kysličníku hliníku. Ta zajišťuje výjimečnou odolnost proti poškrábání a obstojí i ve velmi agresivních podmínkách, jako jsou velké výkyvy teplot, vysoká relativní vlhkost vzduchu a působení různých chemikálií, kterým jsou kouty v koupelně vystaveny. U výroby van používáme pokrokovou technologii svislého bodového ohřevu, díky které se nám daří akrylátovou desku dokonale vytáhnout do formy. 12

Lisovna RAVAK Vznik akrylátového výlisku budoucí vany pomocí technologie svislého ohřevu.


OCHRANA SKLA

mikroskopický detail skla

povrch skla upraveného prostředkem RAVAK AntiCalc®

povrch běžného skla

Galvanovna RAVAK E loxování hliníkových profi lů - výroba nejodolnějšch profi lů sprchových koutů, dveří a vanových zástěn.

Lakovna RAVAK Elektrostatické nanášení práškové barvy na hliníkové profi ly sprchových koutů, dveří a vanových zástěn.

RAVAK AntiCalc® Revoluční technologie, která na povrchu skla vytváří neviditelný ochranný štít odpuzující vodu.

ravak.cz 13


RAVAK materiály NA VÝVOJI MATERIÁLŮ SPOLUPRACUJEME SE ŠPIČKOVÝMI VĚDECKÝMI PRACOVIŠTI V EVROPĚ A USA

Výběru materiálu věnujeme vysokou pozornost, protože prvotřídní výsledek vzniká jen z citlivě zpracovaných nejlepších surovin, kterým přidanou hodnotu dodá inovativní design. Na výrobu van používáme litý akrylát (PMMA). Zachovává dlouhodobě svůj tvar, nekřiví se a nepraská. Našim vanám tak můžeme garantovat prodlouženou záruku 10 let. Další příklad aplikace výjimečných materiálů představuje nábytek RAVAK. Na otvírání nábytku jsme vyvinuli vlastní mechanismus, který používáme společně s korpusy hloubkově impregnovaného materiálu technologií ATM (Anti Moisture Treatment) tak, aby obstál i v náročném prostředí. Litý kompozitní materiál Jedná se o směs rozemletého dolomitu a pryskyřice, ze které vyrábíme umyvadla a sprchové vaničky.

14


Laminát Vysoce účinné vyztužení akrylátových výrobků polyesterovou pryskyřicí plněnou skelným vláknem.

Kvalitní mosaz Vodovodní baterie vyrábíme z kvalitní mosazi, jejich tělo potahujeme silnou vrstvou chromu a srdce baterií tvoří vysoce jakostní keramické kartuše, jejichž životnost testujeme na více než 700 000 pohybů. Zákazník tak má jistotu komfortního používání po více než 30 let.

Nábytkové desky Pro výrobu koupelnového nábytku používáme kvalitní dřevotřískové desky s hloubkovou impregnací proti vlhkosti AMT (Anti Moisture Treatment) od předních evropských výrobců. ravak.cz 15


RAVAK novinky 2018 Koupelna v konceptu 10°

Originální autorské řešení s jednoduchou nosnou myšlenkou založenou na práci s úhlem 10°. Kde bylo potřeba, autor pootočil či naklonil jednotlivé prvky o 10° tak, aby byly vstřícné při každodenním používání. Koncept oslovuje milovníky moderního designu a zahrnuje všechny zařizovací předměty, které v koupelně potřebujete. Vybírat můžete z asymetrických nebo klasických řešení podle vašich aktuálních požadavků. Design NOSAL

JE VE

Chrome Nová asymetrická vana v nejširším konceptu na trhu.

16

BeHappy II Designová inovace oblíbeného konceptu do malých koupelen.

Vana Freedom W Ideální spojení estetiky solitérních van s praktickými požadavky na umístění ke zdi.

Celý Dom Pro nov a po


JEDINEČNÁ ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY, KTEŘÍ MAJÍ RÁDI ŽIVOT VE VLASTNÍCH RUKOU Celý den musíme čelit požadavkům na rychlost, efektivitu, výkonnost, vstřebávat nové informace a snažit se obstát. Doma však o to více chceme relaxovat, užívat si vlastní styl a žít po svém. Pro tyto chvíle jsme připravili novou kolekci zahrnující zejména nejrůznější modely van určených k relaxaci, ale i nový asymetrický sprchový kout, jako praktický základ každé koupelny. Nová nabídka zahrnuje esteticky dokonalé a pokaždé originální vany s příběhem. Žijte svůj vlastní příběh tak, jak vám nejlépe vyhovuje.

ch

ravak.cz 17


Jak si navrhnout koupelnu

"Vývojem funkčních a promyšlených koupelen se zabýváme dnes a denně. Rádi vám poradíme."

Než začnete navrhovat koupelnu, položte si několik zásadních otázek, které vám usnadní rozhodování: 1 Kolik lidí bude koupelnu používat?

Podle toho pak zohledněte dostatek prostoru, odkládací a úložné plochy i výběr zařizovacích předmětů.

2 Chcete mít v koupelně vanu, sprchu nebo obojí?

Jestliže se vám oboje do koupelny nevejde, využijte chytrou kombinaci vany se zástěnou.

3 Spojit toaletu s koupelnou, nebo ne?

Pokud máte tu možnost a v domácnosti žijí více než dva lidé, je lepší koupelnu a záchod oddělit.

4 Nemáte v koupelně tolik místa, kolik byste potřebovali? Rozšiřte koupelnu na úkor sousední místnosti. 18

Řešení pro menší až střední koupelny s odkládacím prostorem na vaně se zástěnou a s vysokou skříňkou - koncept Rosa.

Vana v jed


ou

Žabákova poradna

Vana i sprchový kout dohromady v jedné koupelně.

Toaleta je od koupelny oddělena příčkou.

Chytré a prostorově úsporné řešení pro nejmenší koupelny - koncept Avocado.

ravak.cz 19


Jak si vybrat sprchový kout?

Důležité parametry výběru: Tvar

Konstrukce

čtvrtkruh

rámová

Velikost

Těsnost

Způ

rámové kouty

Posu - šet a vod do va

čtverec nebo obdélník 20

bezrámová

90x90 cm nebo raději 80x100 cm?

bezrámové kouty


Žabákova poradna

"Zamyslete se nejen nad tím, jak má sprchový kout vypadat, ale i jaký typ konstrukce a velikost vám bude lépe vyhovovat, jaký způsob otevírání pro svou koupelnu preferujete apod.”

Způsob otevírání (posuvné, zlamovací, otočné / pivotové či otočné / pantové)

Žabákova poradna

Posuvné - šetří místo v koupelně a voda stéká přímo do vaničky.

Zlamovací posuvné - velká šířka vstupu, která neumožní stékání vody mimo sprchový kout.

Otočné / pivotové - jednoduchý systém otevírání, který nevyžaduje údržbu.

Otočné / pantové - opatřené zdvihovým mechanismem zajišťujícím nadzvednutí a aretaci dveří v základní poloze.

ravak.cz 21


Objevte možnosti sprchových dveří

Vyberte si do koupelny tu pravou kombinaci sprchových dveří. Nenechte se omezovat standardními rozměry sprchových koutů a objevte možnosti sprchových dveří. Ušetřit můžete až polovinu ceny sprchového koutu a přitom vytvořit větší sprchovací prostor. Zvažte, zda místo rozměru 90 x 90 cm neupřednostníte třeba 80 x 100 cm. Zabere stejnou plochu, ale užitek se zvýší. Možnosti řešení:

1

+ sprchové dveře

2

2 Sprchové dveře s vyzděnou příčkou

22

pevná stěna

+

1 Sprchové dveře s pevnou stěnou

3 Přepažení místnosti či výklenku sprchovými dveřmi

=

roh koupelny

sprchový kout

= výstavba příčky

sprchový kout


Žabákova poradna

3 Žabákova poradna

out

Přepažení místnosti

Využití výklenku

out ravak.cz 23


Koncepty Ravak Dokonale sladěný celek

RAVAK jako jediný na trhu nabízí širokou škálu sladěných zařizovacích předmětů do koupelny. Jasná myšlenka, jednotný design, precizní zpracování, to jsou hlavní přednosti. Většina konceptů vychází z designu vany, který se může dále promítat i na sprchovém koutu, na umyvadlech, koupelnovém nábytku, vanové zástěně, WC s bidetem, vodovodních bateriích i na praktických doplňcích. Koncepty RAVAK jsou vhodné pro koupelny všech rozměrů, od nejmenších po veliké.

4

24

2


5

3

1

1

Vany a vanové zástěny

2

Sprchové kouty a dveře

3

Umyvadla a koupelnový nábytek

4

WC a bidet

5

Vodovodní baterie a doplňky ravak.cz 25


Koncept 10° Jde vám vstříc

26


Koncept 10°

Koncept 10°

ravak.cz 27


Nejlepší myšlenky bývají ty nejjednodušší. U zrodu konceptu stálo mírné pootočení či náklon jednotlivých prvků o 10°. Současná nabídka zahrnuje asymetrická i klasická řešení pro jakýkoli typ koupelny.

Asymetrická vana s odkládací plochou či sedátkem viz str. 208, nebo obdélníková vana viz str. 190

28

Vanové zástěny viz str. 236

Sprchové kouty viz str. 80

Sprchové vaničky nebo odtokové žlaby viz str. 142 nebo 160

Poo


Koncept 10°

vých

by 0

Design Kryštof Nosál

Pootočená umyvadla umožňují pohodlnější přístup viz str. 251

Koupelnový nábytek viz str. 252

Vodovodní baterie viz str. 296

Koupelnové doplňky viz str. 300

ravak.cz 29


Koncept Chrome

Nejširší designově sladěný koncept na trhu

Koncept Chrome

30

Film Chrome


Koncept Chrome

ravak.cz 31


Kompletní designově sladěné vybavení pro celou koupelnu.

Asymetrická vana viz str. 212 nebo obdélníková vana viz str. 194

32

Vanové zástěny viz str. 236

Sprchové kouty v různých provedeních viz str. 88

Sprchové vaničky nebo odtokové žlaby viz str. 144 nebo 160


by 60

Koncept Chrome

Design Kryštof Nosál

Sedátka viz str. 130

Umyvadla, a koupelnový nábytek viz str. 254

WC a bidet viz str. 290

Vodovodní baterie viz str. 302

Koupelnové doplňky viz str. 306

ravak.cz 33


Koncept Formy

Jemná proměna tvarů ve dvou formách

Set Formy 01 Puristicky čistý set vany a umyvadla na desku s osvěžujícím prvkem záměrné asymetrie.

Vana Formy 01 viz str. 178

34

Vanová stojánková baterie CR 025.00 viz str. 303

Umyvadlo Formy 01 viz str. 247

Umyvadlová stojánková baterie TD 015.00 viz str. 297


Koncept Formy

e.

erie

Design Kryštof Nosál

Set Formy 01

Deska pod umyvadlo viz str. 247

Skříňka pod umyvadlo viz str. 248

Vysoká skříňka konceptu Formy viz str. 248

ravak.cz 35


Set Formy 02 Podélné linie vany a umyvadla proměněné v oblé křivky vytvořily příjemný koncept s emocionálním nábojem.

Vana Formy 02 viz str. 180

36

Vanová baterie do podlahy CR 080.00 viz str. 303

Umyvadlo Formy 02 viz str. 247

Umyvadlová stojánková baterie CR 015.00 viz str. 303


erie

Koncept Formy

Design Kryštof Nosál

Set Formy 02

Deska pod umyvadlo viz str. 247

Skříňka pod umyvadlo viz str. 248

Vysoká skříňka konceptu Formy viz str. 248

ravak.cz 37


Koncept Evolution

Atraktivní kontrast robustních tvarů a výsledné lehkosti Oblé a jakoby tekoucí linie vany, umyvadla i nábytku kolem sebe šíří atmosféru pohody. Konceptu vévodí pohodlná vana tvořící přirozenou dominantu koupelny.

Nepřehlédnutelná vana viz str. 186

38

Umyvadlo viz str. 263


Koncept Evolution

ti Design Kryštof Nosál

Koncept Evolution

Koupelnový nábytek v bílé barvě viz str. 263

Vysoké skříňky s poličkami viz str. 263

Zrcadlo s poličkou viz str. 263

ravak.cz 39


Koncept Rosa

Prostorný sprchový kout a velká vana v jednom

Koncept vhodný jak pro malé, tak i pro větší luxusnější koupelny. Ucelené a nadčasové řešení dokonalé ve všech detailech.

Překvapivě pohodlné vany viz str. 214

40

Vanové zástěny viz str. 236

Umyvadla v různých rozměrech viz str. 264


h

Koncept Rosa

Koncept Rosa

Koupelnový nábytek viz str. 266

Vysoké skříňky konceptu Rosa viz str. 267

Vodovodní baterie viz str. 318

ravak.cz 41


Koncept Classic V jednoduchosti je krása

Ucelené řešení koupelny, kde je na prvním místě praktičnost a klasické linie.

Vany s širokým a plochým dnem, i v délce 120 cm / 140 cm viz str. 198

42

Vanové zástěny a dveře viz str. 236

Umyvadla, dvojumyvadlo i umývátko v různých velikostech viz str. 270

Ko


átko

Koncept Classic

Design Kryštof Nosál

Koncept Classic

Koupelnový nábytek ve čtyřech dekorech s kvalitní impregnací a kováním viz str. 272

Vysoké skříňky s poličkami viz str. 273

Vodovodní baterie viz str. 308

ravak.cz 43


Koncept Avocado

Koncept Avocado Z minima vytěží maximum

Pohodlná a přesto velmi skladná vana s praktickým umyvadlem i do nejmenších koupelen.

Design Achim Storz

Koncept Avocado

Vana maximálně šetří místo viz str. 220

44

Umyvadla s dostatkem odkládacích ploch vhodná k umístění nad vanou viz str. 282

Pro pro


Storz

Koncept BeHappy II

Koncept BeHappy II Hravé řešení i pro nejmenší koupelny Prostorově nejúspornější řešení koupelny pro pohodlné koupání i sprchování.

novinka Design Kryštof Nosál

ncept cado

Koncept BeHappy II

Pohodlná vana pro koupání a sprchování viz str. 222

Umyvadlo koncipované k umístění nad vanou viz str. 284

Skříňka pod rovné umyvadlo BeHappy II viz str. 284

ravak.cz 45


46


Sprchové kouty Každý si vybere

Nenechte se omezovat konvencemi a vytvořte si místo pro příjemnou relaxaci přesně podle svých představ. Sprchovací prostor lze ztvárnit na mnoho způsobů. Vyberte si optimální řešení právě pro vás a kombinujte až k dokonalé spokojenosti. Pro každý požadavek máme řešení. Jednotícím principem vždy zůstává nekompromisní kvalita, těsnost sprchových koutů a garance jejich dlouhodobé životnosti.

ravak.cz 47


Široká nabídka Nabízíme vám více než 500 typů sprchových koutů. Vyberte si z našich devíti modelových řad a vybudujte si svou koupelnu snů.

Brilliant

10°

Walk-In

str. 54

Chrome

str. 80

novinka

48

str. 62

str. 88

Sm

Pi


SmartLine

Pivot

str. 98

Matrix

str. 68

Blix

str. 104

str. 74

Supernova

str. 116

ravak.cz 49


Barevnost, výplně a madla

Us

Barevné provedení rámů sprchových koutů a dveří Bílá

l akované profily ze silnostěnného hliníku

řady Matrix, 10°, Chrome, Pivot, U Blix a Supernova

Satin

loxované profily e ze silnostěnného hliníku

řady Matrix, 10°,Chrome, U Pivot, Blix a Supernova (pouze u některých výrobků)

Chrom

Lesk

k ovové pochromované panty / úchyty / madla

l eštěné eloxované profily ze silnostěnného hliníku

U řady Brilliant a SmartLine

ouze u řady Matrix, 10°, P Chrome, Pivot a Blix

Výplně sprchových koutů, dveří a vanových zástěn Bezpečnostní sklo - s ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc® Transparent

Grape

P ro všechny řady sprchových koutů

Grafit

Pro řadu Blix a Supernova

Pro řadu Blix

Výplň umělá hmota Rain

Pearl

Supernova

Supernova - pouze u vanových zástěn

Madla sprchových koutů a dveří Brilliant

SmartLine

Matrix

Chrome

Pivot

Blix

50

10°


Ustavovací a nastavovací profily 20 mm

20 mm

-10

+10 0

Ustavovací profil

Nastavovací profil

Nastavovací profil

osun sprc P hového ko utu o 10 mm n a obě stran v ustavovacím profi lu je možn y. ý

Sprchový k out

stavovací profi l U Slouží k připevnění sprchového koutu nebo dveří ke zdi. Nedodává se samostatně, ale je přibalen ke každému výrobku, u kterého je zapotřebí.

astavovací profi ly N Umožní nastavit (rozšířit) sprchový kout nebo dveře vždy o 2 cm na každé straně. Nastavovací profi ly vyrábíme k řadám: Pivot, 10°, Blix a Supernova

Označení (typ)

Barva

Výška (mm)

Bílá

Satin

Pivot PNPS

1900

330

380

-

Blix BLNPS

1900

330

380

380

Lesk

Supernova NPS

1850

330

370

-

Supernova ANPS

1880

330

370

-

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Montáž sprchových dveří s ustavovacími a nastavovacími profi ly.

ravak.cz 51


Řešení na míru

Typ

BRI

"Sprchový kout do atypického prostoru? Máme řešení!"

Kou

Dve

Van

WA

Kou

Pev

Kom

SM

Kou

Dve

Pev

MA

Kou

Máte nestandardně řešenou koupelnu? Nevejde se vám do ní sprchový kout klasických rozměrů? Vyrobíme ho na míru vašim potřebám. Vyzkoušejte konfigurátor řešení na míru RAVAK.

Dve

CH

Kou

Dve

PIV

Kou

Náš online konfigurátor vám pomůže sestavit si výrobek na míru vaší koupelně (sprchový kout, sprchové dveře, pevnou stěnu a vanovou zástěnu/dveře). Umožní postupně namodelovat žádané řešení podle tvaru, modelu, rozměru, barvy rámu/pantu a výplně. Nadefinovaný výrobek včetně cenové kalkulace poté pohodlně elektronicky odešlete jako objednávku a naši pracovníci vás budou ihned kontaktovat. Konfigurátor řešení na míru vám pomůže s atypickou výškou a šířkou výrobku a naleznete ho na atypy.ravak.cz. Pokud ale potřebujete vyřešit pouze výšku, šikminy, výřezy, nestandardní oblouky, bezbariérové vstupy a jiné, kontaktujte nás na atypy@ravak.cz nebo telefonicky na 318 427 198.

Dve

Pev

Van

BLI

Kou

Dve

Pev

SUP

Kou

Atypy RAVAK

Dve 16690

Pev

Van

Atypické sprchové dveře v podkroví (šikmina)

52

Rozšířené sprchové dveře bez spodního rámu (bezbariérový vstup)

Pozn. Pozor


ěru, ako

Přehled konkrétních možností řešení atypů Typ výrobku

Model

Min. výška

Max. výška

Min. šířka

Max. šířka

Min. hloubka

Max. hloubka

Šikminy a výřezy

x

pouze 1950

770

1400

770

1400

ano - pouze pevná část

700

1400

450

1200

ano

BRILLIANT - umožňuje i bezbariérové řešení vstupu Kouty Dveře Vanové zástěny

BSKK4

BSRV4

1000

BSD2

1000

2200

BVS2

1000

2200

BSDPS BSD3 BVS1

WALK IN - umožňuje jen bezbariérové řešení vstupu Kouty Pevné stěny Kombinace

Dveře

Pevné stěny

Dveře CHROME Kouty

PIVOT Kouty Dveře Pevné stěny

Vanové zástěny

BLIX

Kouty Dveře

Pevné stěny

1000

2500

800

1600

2500

800

1600

x

pouze 1900

785

1000

1000

2200

890

1200

MSRV4

1000

MSD2

SMSKK4

SMSRV4

SMSD2 SMPS

1000

ano

1000

ano ano

ano 785

785

1000

1000

ano - pouze pevná část ano ano

1200

2050

650

1400

1000

2050

800

1600

CRV1

1000

2050

500

1000

ne

CRV1+CPS

1000

2050

700

1000

ne

MSD4

CRV2

CSD1

CSD2

PSKK3

1000 1000

1000

1000 1000

1000 x

2200

785

ano

785

MSDPS

1000

2200

ano ano

1600

1000

WALK-IN COMBINATION

2050 2050

2050

2050 2050

2050 x

PDOP1 + PPS

1000

2050

PDOP1

1000

2050

PPS

1000

2050

PDOP2 + PPS PDOP2

PVS1 BLCP4

1000 x

2050 x

800 900

700

700 700

1600

1400

582

1600

582

1600

100 x

1000

x

1500

BLDP2

1000

2050

800

1600

BLPS

1000

2050

750 640

ASRV3

ASDP3 + APSS

500

1000

2050

SDOP + PSS SDZ2 + PSS ASDP3

SDZ2

1000

2050

SDZ3

APSS PSS DSS

1000

2050

VS2

VS3

VS5

VSK2

AVDP3

VDKP4

2050

1300

463

2050 750

1600 2080

463

2050

512

1600

165

1050 (plast) 1300 (sklo)

145

1045

512

200 1000

1400

2080

648

305 x

648 x

ne ne

ne

770

100

1400

1300

750

1500 x

2050 x

ne

PDOP1 - ne, PPS - ano

PDOP2 - ne, PPS - ano ne

ne

ano ano x

630

165

x

ne

1200

BLDP2 - ne, BLPS - ano

1500

1200

648

512

SDZ3 + PSS SDOP

165

1600

ne

ne

1300

650

ne

ano-pouze boční pevná stěna ne

1300

2050

800

1200

1000

1000

BLDP2 + BLPS

1400

905

770

200

200

1600 1600

482

650

1600

700

482

ano

2150

BLRV2K

SRV2-S

Vanové zástěny

800

ano

ano

1200

WALK-IN WALL

SKCP4

Pevné stěny

100

1400

1450

1600

2500

SKKP6

Dveře

450

700

2350

800

1000

SUPERNOVA - umožňuje i bezbariérové řešení vstupu

Kouty

800

1450

2500

CRV2+CPS

Dveře

740

1400

1000

WALK-IN FREE

MATRIX - umožňuje i bezbariérové řešení vstupu Kouty

700

WALK-IN CORNER

SMARTLINE - umožňuje i bezbariérové řešení vstupu Kouty

2200

ne

ne

ano 750 640

500

165

1400 1300 1050 (APSS plast) 1300 (APSS sklo) 2100 (APSS dělená) 1050 (PSS plast) 1300 (PSS sklo) 2100 (PSS dělená)

ne ne

ano - pouze pevná část ano - pouze pevná část

ASDP3 - ano - pouze pevná část APSS - ano ano

SDZ2-ne, PSS-ano SDZ3 - ano - pouze pevná část PSS - ano ano - pouze pevná část ano ne

ano - pouze pevná část ano ano ano

ano - jeden díl

ano - jeden díl ano - jeden díl ano - jeden díl

ano - pouze pevná část ano - pouze pevná část

Pozn.: U kombinace dveří + pevné stěny platí min./max. šířka pro sprchové dveře a min./max. hloubka pro pevnou stěnu! Pozor: Nastavitelnost atypických výrobků není shodná s nastavitelností katalogových výrobků. Přesné nastavení je specifikováno v kartě atypického výrobku.

ravak.cz 53


Design Kryštof Nosál

Brilliant

Vybroušená dokonalost Luxusní kovové prvky - hranatý plochý tvar kovových elementů odlišuje kout Brilliant od všech ostatních na trhu. Kombinace masivních kovových prvků a kvalitního pochromování zaručuje nejvyšší možnou kvalitu.

Sprchové kouty Brilliant 54


ravak.cz 55


Čtvrtkruhové sprchové kouty

BSKK3 - čtvrtkruhový sprchový kout třídílný

BS

Luxusní výrobek který se stane dominantou každé koupelny. Cena od 33 390 Kč.

Luxu poža zabí

Ergonomické madlo - čistý kov a masivní provedení zdůrazňují majestátní dojem z celého sprchového koutu.

56


Brilliant

BSKK4 - čtvrtkruhový sprchový kout čtyřdílný Luxusní a uživatelsky komfortní. Při zachování všech požadavků na styl nabízí pohodlný vstup a při otevírání zabírají dveře v koupelně méně místa. Cena od 34 890 Kč.

Panty jsou zevnitř sprchového koutu zapuštěny do skla a převratným způsobem tak ulehčují jeho údržbu.

u.

Provedení a ceny na str. 60-61

ravak.cz 57


Rohové sprchové kouty BSRV4 - sprchový kout čtyřdílný s rohovým vstupem

S extra širokým vstupem mezi rohovými sprchovými kouty - vstup s šířkou až 90 cm. Cena od 31 390 Kč.

Doplňte si nový sprchový kout o termostatickou baterii RAVAK, která udrží stálou teplotu vody. viz str. 313

BS

Ideá pro o šíř se st od Vyb dveř na d

Designově propracované celokovové pochromované panty, úchyty a držáky dají vyniknout minimalistickému vzhledu sprchových koutů Brilliant.

BSDPS - sprchové dveře a pevná stěna.

BS

Největší kout této řady v mnoha rozměrových variantách. Díky své velikosti 90 x 120 umožní sprchování i ve dvou. Cena od 25 390 Kč.

Ještě niky přizp v roz Cena

Se vstupem zpředu.

58


Brilliant

Sprchové dveře

cm.

BSD2 - sprchové dveře dvoudílné Ideální pro niky. Sprchové dveře jako stvořené pro sprchový prostor ve vyzděných nikách o šířce 80 - 100 cm s možností přizpůsobení se stavebním nepřesnostem v rozmezí od - 10 až + 5 mm. Cena od 17 790 Kč. Vyberte si levou nebo pravou variantu dveří. Varianta je určena umístěním pantů na dveřích při pohledu zvenku.

y edu

na.

BSD3 - sprchové dveře třídílné

ti

Ještě širší. Stylově utěsní vyzděné niky o šířce až 120 cm, které se dokáží přizpůsobit stavebním nepřesnostem v rozmezí od - 15 až + 10 mm. Cena od 23 290 Kč. Provedení a ceny na str. 60-61

ravak.cz 59


Brilliant ZDVIHOVÝ MECHANISMUS

OCHRANA SKLA

Nadzvednutí dveří a aretace v základní poloze

Sklo je chráněné technologií povrchové úpravy RAVAK AntiCalc®

BSKK3

TEST ŽIVOTNOSTI 30 LET

B SET

Vysoce kvalitní chromované prvky se životností minimálně 30 let

V provedení CHROM

L

Označení (typ) BSKK3 - 80 L/R

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Cena (ks)

761

783-795x783-795

20 090

B SET - 80 BSKK3 - 90 L/R

13 300 761

883-895x883-895

761

983-995x983-995

B SET - 90

Doporučené vaničky: Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

BSKK3 - 100 L/R

21 090 13 300

B SET - 100

22 090 13 300

8/6 mm

L/ R

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

Cena (komplet) 33 390 34 390 35 390

1 kus krátkého držáku je součástí balení

BSKK4

V provedení

8/6 mm

CHROM

TLOUŠŤKA SKLA

Označení (typ) BSKK4 - 80

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

761

783-795x783-795

B SET - 80 BSKK4 - 90 BSKK4 - 100

Cena (ks) 19 090 15 800

761

883-895x883-895

B SET - 90

Doporučené vaničky: Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

20 090 15 800

761

983-995x983-995

B SET - 100

22 090 17 800

Cena (komplet) 34 890

Dopo Perse Gigan nebo

BSD

35 890 39 890

2 kusy krátkých držáků jsou součástí balení

BSRV4

V provedení

8/6 mm

CHROM

TLOUŠŤKA SKLA

Označení (typ) BSRV4 - 80

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

763

783-795x783-795

B SET - 80 BSRV4 - 90 BSRV4 - 100

Cena (ks) 15 590 15 800

763

883-895x883-895

905

983-995x983-995

B SET - 90

Doporučené vaničky: Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

BSD

16 090 15 800

B SET - 100

16 590 17 800

Cena (komplet) 31 390

Dopo Perse Gigan nebo

BSD

31 890 34 390

2 kusy krátkých držáků jsou součástí balení

Dopo Gigan nebo

Výška výrobků 1950 mm. Pro kompletní výrobek je třeba objednat zvlášť skla a zvlášť B SET. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

60

Výška v L (left) Výrobk Pozor:


Brilliant

BSDPS

V provedení L

CHROM

L/R RIANTA

Označení (typ)

)

OUŠŤKA SKLA

t)

OUŠŤKA SKLA

t)

Doporučené vaničky: Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

BSDPS - 80 L/R B SET - 80 BSDPS - 90 L/R B SET - 90 BSDPS - 100 L/R B SET - 100 BSDPS - 100x80 L/R B SET - 100 BSDPS - 110x80 L/R B SET - 110 BSDPS - 120x80 L/R B SET - 120 BSDPS - 120x90 L/R B SET - 120

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

527

783-795x783-795

527

883-895x883-895

627

983-995x983-995

627

983-995x783-795

627

1083-1095x783-795

627

1183-1195x783-795

627

1183-1195x883-895

Cena (ks)

13 090 12 300 13 590 12 300 16 090 13 800 14 590 13 800 15 090 13 800 16 090 14 800 17 090 14 800

V provedení CHROM

L

Označení (typ) BSD2 - 80 L/R

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Cena (ks)

529

790-805

8 100

529

890-905

8 600

B SET - 80 BSD2 - 90 L/R

L/R VARIANTA

Cena (komplet) 25 390 25 890 29 890 28 390 28 890 30 890 31 890

BSD2 - 100 L/R

8/6 mm

L/ R

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

Cena (komplet) 17 790

9 690

B SET - 90

18 290

9 690 629

990-1005

B SET - 100

9 450

20 290

10 840

1 kus krátkého držáku je součástí balení

BSD3

V provedení L

Označení (typ) BSD3 - 110 L/R

CHROM

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Cena (ks)

529

1085-1110

10 990

629

1185-1210

11 990

B SET - 110 BSD3 - 120 L/R

Doporučené vaničky: Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

L/ R

TLOUŠŤKA SKLA

1 kus dlouhého držáku je součástí balení 1 kus dlouhého a 1 kus krátkého držáku jsou součástí balení 2 kusy dlouhých držáků jsou součástí balení

BSD2

Doporučené vaničky: Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

8/6 mm

12 300

B SET - 120

12 300

8/6 mm

L/ R

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

Cena (komplet) 23 290 24 290

1 kus krátkého držáku je součástí balení

Součástí B SET balení jsou panty, úchyty, madlo, montážní sada, a u vybraných setů i držáky Brilliant.

Maximální stabilitu výrobku zajišťují krátké či dlouhé držáky skla, které je možno i k menším rozměrům sprchových koutů samostatně dokoupit. Držák krátký 1 990 Kč Držák dlouhý 2 490 Kč

Výška výrobků 1950 mm. Pro kompletní výrobek je třeba objednat zvlášť skla a zvlášť B SET. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

ravak.cz 61


Design Kryštof Nosál

Sprchové kouty Walk-In 62


Walk-In

Život nemusí být kompromis. Sprchové kouty na míru. Sprchové kouty jsou vyrobeny z bezpečnostních skel o tloušťce 8 mm. Díky tomu vykazují vysokou pevnost. Přímo z výroby jsou opatřeny ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®, která zabraňuje usazování vodního kamene a sklo tak nevyžaduje každodenní náročnou údržbu.

ravak.cz 63


Sprchové kouty na míru Walk-In Wall - jedna pevná stěna - se vstupem z jedné strany Řešení, které se přizpůsobí vašim požadavkům. Cena od 11 990 Kč.

Kovová vzpěra - součástí sprchového řešení Walk-In jsou jedna až dvě decentní vzpěry, které bezpečně udrží velké plochy skla na svém místě a zajistí stabilitu celého koutu. Bezpečné a efektní - hladké plochy masivního bezpečnostního skla v kombinaci s lesklými subtilními vzpěrami dodají koupelně vzdušnost a osobitý styl.

Zvolte si požadované provedení (typ, šířku i výšku) a nenechte se omezovat standardními rozměry. Více na atypy.ravak.cz

Walk-In Corner - dvě pevné stěny - se vstupem z jedné strany Sprchový kout do prostoru. Cena od 25 980 Kč. 64

Wa

z ob

Pros naje


Walk-In

na

ntní ochy

Walk-In Free - jedna pevná stěna se vstupem

z obou stran

Prostorná a vzdušná varianta umožní sprchování i dvou osob najednou. Cena od 14 990 Kč.

Doporučujeme instalovat přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí

těny

Provedení a ceny na str. 67

ravak.cz 65


W

Wal

Dopo se zab

Wal

Dopo se zab

Wal

Dopo se zab

Výška v Pro kom Výrobk Pozor:

66


Walk-In OCHRANA SKLA Sklo je chráněné technologií povrchové úpravy RAVAK AntiCalc®

8 mm

TLOUŠŤKA SKLA

SNADNÁ ÚDRŽBA

Bezpečnostní sklo o tloušťce 8 mm

Žádné profily a nepřístupná místa

Walk-In Wall

Nejprodávanější rozměry - viz tabulka Označení (typ) Walk-In Wall 90

Vstup (mm)

Cena (ks)

800/900/1000

8 000

800/900/1000

9 000

800/900/1000

10 000

W SET - 80, 90, 100 Wall Walk-In Wall 100

3 990

W SET - 80, 90, 100 Wall Walk-In Wall 110

3 990

W SET - 80, 90, 100 Wall Walk-In Wall 120

Doporučené vaničky: Instalovat přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí

3 990 800/900/1000

W SET - 80, 90, 100 Wall

11 000 3 990

Cena (komplet) 11 990 12 990 13 990 14 990

Walk-In Corner

Nejprodávanější rozměry - viz tabulka Označení (typ) Walk-In Corner 110x80

Vstup (mm)

Cena (ks)

800

21 990

W SET - 80 Corner

3 990

Walk-In Corner 120x80

800

22 990

W SET - 80 Corner

3 990

Walk-In Corner 120x90

Doporučené vaničky: Instalovat přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí

900

22 990

W SET - 90 Corner

3 990

Cena (komplet) 25 980 26 980 26 980

Walk-In Free

Nejprodávanější rozměry - viz tabulka Označení (typ) Walk-In Free 120

Vstup (mm)

Cena (ks)

900

10 000

W SET - 90 Free

4 990

Walk-In Free 140

900

12 000

W SET - 90 Free

4 990

Walk-In Free 160

Doporučené vaničky: Instalovat přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí

900

14 000

W SET - 90 Free

4 990

Cena (komplet) 14 990 16 990 18 990

Možnosti použití: Konstrukční možnosti výrobků Walk-In Wall, Corner a Free si můžete objednat přes on-line konfigurátor řešení na míru (atypy.ravak.cz), nebo při osobní konzultaci, kdy si zvolíte požadované provedení (typ, šířku, výšku). Ostatní konstrukční možnosti výrobků Walk-In Combination pouze e-mailem na atypy@ravak.cz, nebo při osobním setkání. Více informací naleznete na www.ravak.cz

Walk-In Wall

Walk-In Corner

Walk-In Free

Walk-In Combination AT1

Walk-In Combination AT2

Walk-In Combination AT3

Walk-In Combination AT4

Walk-In vanová zástěna

Výška výrobků 2000 mm. Pro kompletní výrobek je třeba objednat zvlášť skla a zvlášť W SET. Výrobky uvedené v tabulkách mají standardní dobu dodání 14 dní. Atypické výrobky (mimo rozměry v tabulkách) mají dobu dodání 6 týdnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

ravak.cz 67


Design Kryštof Nosál

S

Le

Čist pod

Sprchové kouty SmartLine 68


SmartLine

Lesklý a minimalistický design Čistá elegance skla jemně zdůrazněného lesklými kovovými součástmi podtrhuje vzdušný a lehký dojem z celého sprchového koutu.

ravak.cz 69


Čtvrtkruhové sprchové kouty Rohové sprchové kouty

SM

+ pe

Kout sprc si sp až d Cena

Kval nejn Sma

SMSKK4 - sprchový kout čtvrtkruhový čtyřdílný

SMSRV4 - sprchový kout čtyřdílný s rohovým vstupem

Designově vyvážený sprchový kout. Typický velkými plochami bezpečnostního skla zdůrazněnými kvalitními chromovanými prvky. Cena od 19 790 Kč.

Největší šířka vstupu. Ve vstupní části poskytuje největší komfort mezi produkty z řady SmartLine. Cena od 19 790 Kč.

Utěsnění garantuje spodní okapnička a 18 mm vysoká jednodílná prahová lišta.

Sprchový kout můžete doplnit kulatou nebo čtvercovou hlavovou sprchou. viz str. 323

Usta a př s mo Příp se p

SM

Ideá do n nou 70


SmartLine

ty

Sprchové dveře SMSD2 + SMPS - sprchové dveře + pevná stěna. Se vstupem zpředu. Kout podle vašich představ. Spojte sprchové dveře s pevnou stěnou a vytvořte si sprchovací prostor od velikosti 90 x 80 cm až do 120 x 100 cm. Cena od 13 690 + 7 590 Kč.

Kvalitní chromované panty odrážejí nejnovější trendy a dodávají koutům SmartLine čistý minimalistický vzhled.

m

Kč.

Ustavovací profil - umožňuje jednoduché a přesné ustavení sprchového koutu s možností dokonalého seřízení. Případným stavebním nerovnostem se přizpůsobí až o 15 mm.

SMSD2 - sprchové dveře dvoudílné Ideální pro niky. Umístěte sprchovací prostor do niky, nebo jej vytvořte spojením s pevnou stěnou (SMPS). Cena od 13 690 Kč. Provedení a ceny na str. 72

ravak.cz 71


SmartLine ZDVIHOVÝ MECHANISMUS

OCHRANA SKLA

Nadzvednutí dveří a aretace v základní poloze

Sklo je chráněné technologií povrchové úpravy RAVAK AntiCalc®

SMSKK4

V provedení

6 mm

CHROM

TLOUŠŤKA SKLA

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Cena (komplet)

SMSKK4 - 80

761

785-800x785-800

19 790

SMSKK4 - 90

761

885-900x885-900

20 290

Označení (typ)

2 kusy krátkých držáků jsou součástí balení

Doporučené vaničky: Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

SMSRV4

V provedení

6 mm

CHROM

TLOUŠŤKA SKLA

Označení (typ)

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Cena (komplet)

SMSRV4 - 80

763

785-800x785-800

19 790

SMSRV4 - 90

763

885-900x885-900

20 290

2 kusy krátkých držáků jsou součástí balení

Doporučené vaničky: Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

SMSD2

V provedení CHROM

R

Označení (typ)

Doporučené vaničky: Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť Možnosti použití: Vyberte si levou nebo pravou variantu otevírání dveří. K levým dveřím je třeba zvolit levou variantu pevné stěny, k pravým pravou. Pro kombinaci volte dveře typu B.

Vstup (mm)

Cena (komplet)

629

A 889 - 906 / B 899 - 916

13 690

629

A 989 - 1006 / B 999 - 1016

14 190

SMSD2 - 110 L/R

629

A 1089 - 1106 / B 1099 - 1116

15 690

SMSD2 - 120 L/R

629

A 1189 - 1206 / B 1199 - 1216

16 190

Model A sprchových dveří je určen pro stavební otvor až o 11 mm menší, než je standardní rozměr výrobku. Model B je určen pro stavební otvor až o 16 mm větší, než je standardní rozměr výrobku. Např. pokud je vaše již obložená nika pro sprchové dveře v rozměru 889 - 906 mm, kupte si model A, je-li v rozměru 899 - 916 mm, kupte si model B. 1 kus krátkého držáku je součástí balení 1 kus dlouhého držáku je součástí balení

CHROM

Označení (typ)

6 mm

L/ R

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

Rozměry (mm)

Cena (komplet)

SMPS - 80 L/R

785-800

7 590

SMPS - 90 L/R

885-900

8 090

SMPS - 100 L/R

985-1000

8 590

1 kus krátkého držáku je součástí balení

Doporučené vaničky: Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Výška výrobků 1900 mm. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

72

L/R VARIANTA

SMSD2 - 100 L/R

L

sprchový kout

TLOUŠŤKA SKLA

Rozměry (mm)

V provedení

pevná stěna

L/ R

SMSD2 - 90 L/R

SMSD2 + SMPS

sprchové dveře

6 mm


SmartLine

OUŠŤKA SKLA

t)

OUŠŤKA SKLA

t)

L/R RIANTA

t)

obku.

L/R RIANTA

t)

ravak.cz 73


Design Kryštof Nosál

Matrix

Otevřený přístup Sprchové kouty Matrix 74

Sprchový kout bez spodního profilu vám zpříjemní vstup pokaždé, když se půjdete osprchovat. Neruší vzhled podlahy v koupelně a naopak přitahuje pozornost moderně pojatým horním a bočním profilem.


em.

ravak.cz 75


Rohové sprchové kouty MSRV4 - sprchový kout posuvný čtyřdílný se vstupem z rohu Čtvercový sprchový kout se širokým rohovým vstupem. Cena od 20 190 Kč.

Designový prvek pro maximální stabilitu - příložka ve tvaru čtverce charakterizuje celý sprchový kout a plní i praktickou funkci skrytého uchycení skla.

Spodní prahová lišta s fixačním vodítkem, která nahrazuje dolní profil. Kout Matrix tak působí lehce a vzdušně.

MSDPS - sprchové dveře a pevná stěna. Se vstupem zpředu.

Moderní rohový tvar sprchového koutu, nabízí větší prostor pro sprchování. Cena od 20 190 Kč. 76

MS

Sprc Věnu vstu Cena


Matrix

Sprchové dveře

itu uje

kem, rix

MSD2 - sprchové dveře posuvné dvoudílné Sprchovací prostor až o šířce 120 cm. Věnujte pozornost výběru levé nebo pravé varianty vstupu. Dveře nelze dodatečně otočit. Cena od 15 090 Kč.

Relaxaci při sprchování dále prohloubí hydromasážní panel. Lze ho do sprchového koutu doinstalovat kdykoli a díky kombinaci hlavové sprchy s masážními tryskami poskytuje intenzivní zážitky při každém použití. Provedení a ceny na str. 79

ravak.cz 77


M

MSR

Dopo se zab

MSD

Dopo se zab

MSD

Dopo se zab

Výška v L (left) Výrobk Pozor:

78


Matrix SNADNÁ ÚDRŽBA

OCHRANA SKLA

Minimum profilů a žádná nepřístupná místa

Sklo je chráněné technologií povrchové úpravy RAVAK AntiCalc®

MSRV4

V provedení LESK

SATIN

8/6 mm

BÍLÁ

TLOUŠŤKA SKLA

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Doporučujeme: Instalovat přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Dekor Transparent Barva rámu Bílá

Satin

Lesk

785-805x785-805

20 190

20 190

20 190

MSRV4 - 80

430

MSRV4 - 90

500

885-905x885-905

21 190

21 190

21 190

MSRV4 - 100

570

985-1005x985-1005

22 190

22 190

22 190

MSDPS

V provedení

L

LESK

SATIN

BÍLÁ

8/6 mm

L/ R

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Doporučujeme: Instalovat přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Dekor Transparent Barva rámu Satin

Lesk

MSDPS - 100/80 L/R

429

985-1005x785-805

20 190

20 190

20 190

MSDPS - 100/100 L/R

429

985-1005x985-1005

21 190

21 190

21 190

MSDPS - 110/80 L/R

479

1085-1105x785-805

20 690

20 690

20 690

MSDPS - 120/80 L/R

529

1185-1205x785-805

21 190

21 190

21 190

MSDPS - 120/90 L/R

529

1185-1205x885-905

21 690

21 690

21 690

MSD2

Bílá

V provedení

L

LESK

SATIN

BÍLÁ

8/6 mm

L/ R

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Doporučujeme: Instalovat přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Dekor Transparent Barva rámu Bílá

Satin

Lesk

MSD2 - 100 L/R

414

975-1015

15 090

15 090

15 090

MSD2 - 110 L/R

464

1075-1115

15 590

15 590

15 590

MSD2 - 120 L/R

514

1175-1215

16 090

16 090

16 090

Výška výrobků 1950 mm. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

ravak.cz 79


Sprchové kouty 10° 80


novinka

10°

Ojedinělé řešení na trhu Sprchové kouty v unikátním autorském designu sladěné s konceptem 10°. Designér Kryštof Nosál zvolil jako určující myšlenku práci s úhlem 10° a jednotlivé prvky z konceptu pootočil či naklonil tak, aby poskytovaly větší užitek i estetický dojem.

Design Kryštof Nosál ravak.cz 81


Rohové sprchové kouty

10AP4 - sprchový kout posuvný čtyřdílný se vstupem z rohu

10R

se vs

Asymetrický sprchový kout - ojedinělý svým zkoseným rohem. Obdélník na ploše vaničky nabízí úsporu místa v koupelně, pohodlné sprchování i nové odkládací plochy uvnitř sprchového koutu. Cena od 20 990 Kč.

Nab dveř v ne Desi koup Cena

Spojovací díl rámu ladí se zbylými částmi sprchového koutu a vyniká svým pochromovaným provedením.

82


10°

10RV2 - sprchový kout posuvný čtyřdílný se vstupem z rohu Nabízí komfortní šířku vstupu a posuvné dveře neubírají prostor koupelny. K dispozici v nejoblíbenějších rozměrech 80 a 90 cm. Designem dokonale ladí s ostatním vybavením koupelen z konceptu 10°. Cena od 18 990 + 18 990 Kč.

Kvalitní zpracování kovového pochromovaného madla umožnilo vznik jeho výjimečného designu.

Provedení a ceny na str. 86-87

ravak.cz 83


Rohové sprchové kouty a dveře 10RV2K + 10RV2K - sprchový

10

kout posuvný čtyřdílný se vstupem z rohu

čtyřd

Kombinace různých rozměrů výrobku 10RV2K vám umožní vytvořit čtvercovou či obdélníkovou variantu sprchového koutu se středovým vstupem. Cena od 9 990 + 9 990 Kč.

Ideá pros varia posu jedn zadr Cena

Sprchová vanička Gigant Pro 10°. Design 10° vytváří na jejím dně praktické odkladové plochy mimo zónu došlapu.

Výkl úklid příst

Odtokový žlab 10° - pro nerušený design keramické podlahy.

10DP2 - sprchové dveře posuvné

dvoudílné

Ideální řešení pro niky, přepaží prostor až 120 cm široký. Otočitelné dveře jsou použitelné pro levé i pravé umístění a nabízejí i možnost kombinování s pevnou stěnou. Možnost využití nastavovacích profilů pro rozšíření až o 4 cm na každé straně. Cena od 13 090 Kč. 84

10

+ pe

Mno sprc Sprc až p Cena


vý hu

utu

gn

u.

10°

Sprchové dveře 10DP4 - sprchové dveře posuvné

čtyřdílné

Ideální i pro extra široké niky. Přepaží prostor až 200 cm, ale nabízí množství variant rozměrů už od 120 cm. Prověřený posuvný systém zajišťuje tichý chod jednotlivých dveřních dílů bez jejich zadrhávání a křížení. Cena od 14 690 Kč.

Výklopný mechanismus dveří - při úklidu se snadno dostanete i do těžko přístupných míst.

ign

ou

10DP2 + 10PS - sprchové dveře + pevná stěna, se vstupem zpředu Mnoho rozměrových variant. Přizpůsobte sprchový kout rozměrům koupelny. Sprchovací prostor od 100 x 80 cm až po 120 x 100 cm. Cena od 13 090 + 5 590 Kč. Provedení a ceny na str. 86-87

ravak.cz 85


10° KONCEPTY

ODKLÁPĚNÍ SKLA

OCHRANA SKLA

Dokonale sladěný celek

Snadné čištění těžko přístupných míst

Sklo je chráněné technologií povrchové úpravy RAVAK AntiCalc®

10AP4

V provedení L

LESK

BÍLÁ

SATIN

L

6 mm

180°

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

10D

R

Výplň bezpečnostní sklo

Doporučené vaničky: Asymetric Pro 10°

Označení (typ)

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

10AP4 - 120/90 (75)

620

1180-1200 x 880-900 x 682-702

10RV2

Dekor Transparent Barva rámu Lesk + Chrom

Satin + Chrom

Bílá + Chrom

20 990

21 490

20 990

V provedení LESK

6 mm

BÍLÁ

SATIN

TLOUŠŤKA SKLA

Dopo Perse Gigan odtok

10D

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Doporučené vaničky: Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10° nebo odtokový žlab či vpusť

Vstup (mm)

Rozměry (mm) Lesk+ Chrom

Satin + Chrom

Bílá + Chrom

10RV2 - 80

431

780-800

18 990

19 590

18 990

10RV2 - 90

502

880-900

19 990

20 590

19 990

10RV2K + 10RV2K

Dekor Transparent Barva rámu

V provedení LESK

SATIN

BÍLÁ

L

6 mm

180°

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

R

Dopo Gigan Gigan

Výplň bezpečnostní sklo

Doporučené vaničky: Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10°, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome, Gigant Pro 10° nebo odtokový žlab či vpusť Možnost variabilní kombinace: A - 10RV2K - zvolte si rozměr 80 - 120 cm, B - 10RV2K - zvolte si rozměr 80 - 120 cm. (Pohodlnější varianta pro sprchování je třeba 80 x 120 cm.)

Označení (typ)

Vstup (mm)

Rozměry (mm) Lesk + Chrom

Satin + Chrom

Bílá + Chrom

10RV2K - 80

431

780-800

9 990

10 490

9 990

10RV2K - 90

502

880-900

10 490

10 990

10 490

10RV2K - 100

573

980-1000

10 990

11 490

10 990

10RV2K - 110

644

1080-1100

11 490

11 990

11 490

10RV2K - 120

715

1180-1200

11 990

12 490

11 990

Dekor Transparent Barva rámu

10D

Upozornění: Uvedený vstup je platný pro shodnou kombinaci dvou rozměrů.

A B

Dopo Perse Gigan Gigan

Nastavovací profil BLNPS. Cena 380 / 380 / 330 Kč (dle provedení - lesk, satin, bílá). Lze použít u všech výrobků 10°, mimo nejdelší stranu (1200mm) koutu 10AP4.

Výška výrobků 1900 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

86

Výška v Výrobk Pozor:


10°

10DP2

V provedení LESK

BÍLÁ

SATIN

L/R RIANTA

OUŠŤKA SKLA

Doporučené vaničky: Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10°, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome, Gigant Pro 10° nebo odtokový žlab či vpusť

L/R VARIANTA

R

Vstup (mm)

Rozměry (mm) Lesk + Chrom

Satin + Chrom

10DP2 - 100

416

982-1022

13 090

13 590

13 090

10DP2 - 110

466

1082-1122

13 590

14 090

13 590

10DP2 - 120

516

1182-1222

14 090

14 590

14 090

10DP4

Dekor Transparent Barva rámu Bílá + Chrom

V provedení LESK

SATIN

6 mm

BÍLÁ

TLOUŠŤKA SKLA

Výplň bezpečnostní sklo

0

Označení (typ)

Vstup (mm)

Rozměry (mm) Lesk + Chrom

Satin + Chrom

Bílá + Chrom

10DP4 - 120

498

1180-1220

14 690

15 090

14 690

10DP4 - 130 

548

1280-1320

15 690

16 090

15 690

10DP4 - 140 

598

1380-1420

16 690

17 090

16 690

10DP4 - 150 

648

1480-1520

17 690

18 090

17 690

10DP4 - 160 

698

1580-1620

18 690

19 090

18 690

10DP4 - 170 

748

1680-1720

19 690

20 090

19 690

10DP4 - 180 

798

1780-1820

20 690

21 090

20 690

10DP4 - 190 

848

1880-1920

21 690

22 090

21 690

10DP4 - 200 

898

1980-2020

22 690

23 090

22 690

0

Doporučené vaničky: Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome, Gigant Pro 10° nebo odtokový žlab či vpusť

L/R RIANTA

0

TLOUŠŤKA SKLA

Výplň bezpečnostní sklo

hrom

hrom

180°

Označení (typ)

hrom

0

L

6 mm

Dekor Transparent Barva rámu

Dodací lhůta je 6 týdnů

10DP2 + 10PS

V provedení LESK

90

SATIN

BÍLÁ

90

90

L

6 mm

180°

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

R

90 Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Doporučené vaničky: Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10°, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome, Gigant Pro 10° nebo odtokový žlab či vpusť

Vstup (mm)

Rozměry (mm) Lesk + Chrom

Satin + Chrom

Bílá + Chrom

10PS - 80

416

780-805

5 590

6 090

5 590

10PS - 90

466

880-905

6 090

6 590

6 090

10PS - 100

516

980-1005

6 590

7 090

6 590

Dekor Transparent Barva rámu

Výška výrobků 1900 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

ravak.cz 87


Design Kryštof Nosál

Sprchové kouty Chrome

Film Chrome 88


Chrome

Se smyslem pro detail Design sprchového koutu a dveří Chrome založený na tvaru oválu spojuje všechny jednotlivé prvky do harmonického celku. Zároveň vytváří sladěnou symfonii i se stejnojmenným koupelnovým konceptem.

ravak.cz 89


Čtvrtkruhové sprchové kouty Rohové sprchové kouty

CR

pevn

Sprc můž které prač

Max pevn Je u

Výrobek vznikl spojením modelů CRV1-90 a CRV1-90

CSKK4 - sprchový kout čtvrtkruhový čtyřdílný

CRV1 + CRV1 - sprchové dveře + sprchové dveře

Bezrámový sprchový kout je charakteristický praktickými otočnými sloupky, které nahrazují dveřní panty, a díky otevírání dvou částí dveří nabízí nadprůměrně široký vstup. Cena od 16 190 Kč.

Kombinací dvou sprchových dveří získáte čtvercový nebo obdélníkový sprchový kout. Výrobek lze kombinovat i s pevnou stěnou. Cena od 9 090 + 9 090 Kč.

Koncept Chrome vám nabídne kompletní a designové řešení pro malou i velkou koupelnu. viz str. 30

- se vstupem z rohu

Harm do v otoč stěn este vzhů háče

CR

sprc

Kom čtve Výro Cena 90


Chrome

ty CRV2 + CPS - sprchové dveře + pevná stěna. Se vstupem zpředu. Sprchové dveře CRV1 nebo CRV2 též můžete zkombinovat s pevnou stěnou, vedle které pak snadno umístíte umyvadlo nebo pračku. Cena od 9 090 + 7 590 Kč.

Maximální stabilitu výrobku zajistí vzpěra pevných stěn variabilní v nastavení. Je unikátní svým kloubovým provedením.

Výrobek vznikl spojením modelů CRV2-110 a CPS-80

ře

Harmonický tvar oválu se prolíná do všech prvků, jakými jsou madlo, otočný sloupek dveří a držák pevných stěn, a spojuje je tak do dokonalého estetického celku. Madlo orientované vzhůru se dobře ovládá a funguje i jako háček na ručník.

CRV2 + CRV2 - sprchové dveře + sprchové dveře. Se vstupem z rohu.

Kombinací dvou sprchových dveří získáte čtvercový nebo obdélníkový sprchový kout. Výrobek lze kombinovat i s pevnou stěnou. Cena od 9 090 + 9 090 Kč Provedení a ceny na str. 94-95

Výrobek vznikl spojením modelů CRV2-80 a CRV2-120 ravak.cz 91


Sprchové dveře CSD1 - sprchové dveře jednodílné Dveře lze otevírat dovnitř i ven, což usnadní odvětrávání koutu po sprchování. Voda může odkapávat dovnitř sprchovacího prostoru. Nelze kombinovat s pevnou stěnou. Cena od 8 590 Kč.

Pro maximální pohodlí doplňte sprchový kout sklopným sedátkem. Skvěle poslouží pro odpočinek, ale třeba i jako podpora při holení nohou.

Utěsnění garantuje spodní okapnička a 10 mm vysoká prahová lišta.

CSD2 - sprchové dveře dvoudílné Otočný sloupek nahrazující dveřní panty dodává koutu jedinečnou stabilitu a flexibilitu při otevírání dveří dovnitř i ven. Nelze kombinovat s pevnou stěnou. Cena od 10 590 Kč. 92

CS

Dveř Zajiš Nelz Cena


Chrome

dní

ový ouží ra

CSDL2 - sprchové dveře dvoudílné Dveře, tzv. lítačky, mají extrémě široký vstup, a to až 102 cm. Zajišťují dokonalé odvětrávání sprchovacího prostoru. Nelze kombinovat s pevnou stěnou. Cena od 12 090 Kč.

Sprchový kout můžete doplnit o vanovou baterii s výklopným ramínkem, které šetří místo a zároveň umožňuje napouštění kbelíku. viz str. 303

en.

Provedení a ceny na str. 94-95

ravak.cz 93


Chrome KONCEPTY

ZDVIHOVÝ MECHANISMUS

OCHRANA SKLA

Dokonale sladěný celek

Nadzvednutí dveří a aretace v základní poloze

Sklo je chráněné technologií povrchové úpravy RAVAK AntiCalc®

CSKK4

V provedení SATIN

LESK

6 mm

BÍLÁ

CRV

TLOUŠŤKA SKLA

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Doporučené vaničky: Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Vstup (mm)

Rozměry (mm) Lesk

Satin

Bílá

CSKK4 - 80

635

780-800x780-800

16 190

16 690

16 190

CSKK4 - 90

635

880-900x880-900

16 690

17 190

16 690

Dekor Transparent Barva rámu

Možn A - CR B - CR

Součástí balení jsou 2 kovové vzpěry.

CRV1 + CRV1

Dopo Perse Gigan

V provedení LESK

SATIN

BÍLÁ

L

6 mm

180°

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

R

CSD

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Doporučené vaničky: Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť Možnost variabilní kombinace: A - CRV1 - zvolte si rozměr 80 - 100 cm B - CRV1 - zvolte si rozměr 80 - 100 cm

Vstup (mm)

Rozměry (mm) Lesk

Satin

Bílá

CRV1 - 80

969

780-800

9 090

9 590

9 090

CRV1 - 90

1110

880-900

9 590

9 990

9 590

CRV1 - 100

1251

980-1000

9 990

10 590

9 990

Dekor Transparent Barva rámu

Dopo Perse Gigan nebo

Upozornění: Uvedený vstup je platný pro shodnou kombinaci dvou rozměrů.

A B

CSD

CRV1 / CRV2 + CPS

V provedení LESK

SATIN

BÍLÁ

L

6 mm

180°

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

R

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

sprchové dveře

pevná stěna

sprchový kout

CPS 80 - 100

CRV1 80 - 100

Lesk

Satin

Bílá

7 590

8 090

7 590

CPS - 90

880-900

8 090

8 590

8 090

CPS - 100

980-1000

8 590

9 090

8 590

Součástí balení je i kovová vzpěra.

CRV2 80 - 120

CRV1 80 - 100

Dopo Perse Gigan nebo

CSD

CPS 80 - 100

CRV2 80 - 120

Možnosti použití: Spojením sprchových dveří se sprchovými dveřmi nebo pevnou stěnou získáte čtvercový nebo obdélníkový sprchovací prostor na míru. Zvolit si můžete mezi kombinacemi výše. Celkovou cenu spočítáme součtem cen obou dveří, či dveří a pevné stěny podle zvolené velikosti a barvy. Výška výrobků 1950 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

94

Dekor Transparent Barva rámu

780-800

CPS - 80

Doporučené vaničky: Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

CRV1 80 - 100

Rozměry (mm)

CRV2 80 - 120

Dopo Perse Gigan nebo

Výška v Výrobk Pozor:


Chrome

CRV2 + CRV2

V provedení LESK

SATIN

BÍLÁ

OUŠŤKA SKLA

0

0

L/R RIANTA

0

0

0

0

0

180°

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

R

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Doporučené vaničky: Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť Možnost variabilní kombinace: A - CRV2 - zvolte si rozměr 80 - 120 cm B - CRV2 - zvolte si rozměr 80 - 120 cm

A

B

CRV2 - 80

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

635

780-800

Dekor Transparent Barva rámu Lesk

Satin

Bílá

9 090

9 590

9 090

CRV2 - 90

635

880-900

9 590

10 090

9 590

CRV2 - 100

635

980-1000

10 090

10 590

10 090

CRV2 - 110

710

1080-1100

10 590

11 090

10 590

CRV2 - 120

710

1180-1200

11 090

11 590

11 090

Upozornění: Uvedený vstup je platný pro shodnou kombinaci dvou rozměrů. Součástí balení je i kovová vzpěra.

CSD1

V provedení LESK

SATIN

BÍLÁ

L

6 mm

180°

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

R

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Doporučené vaničky: Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Vstup (mm)

Rozměry (mm) Lesk

Satin

Bílá

CSD1 - 80

635

775-805

8 590

9 090

8 590

CSD1 - 90

755

875-905

9 090

9 590

9 090

CSD2

Dekor Transparent Barva rámu

V provedení LESK

SATIN

BÍLÁ

L/R RIANTA

0

L

6 mm

L

6 mm

180°

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

R

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Doporučené vaničky: Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Vstup (mm)

Rozměry (mm) Lesk

Satin

Bílá

CSD2 - 100

655

975-1005

10 590

11 090

10 590

CSD2 - 110

655

1075-1105

11 090

11 590

11 090

CSD2 - 120

655

1175-1205

11 590

12 090

11 590

Dekor Transparent Barva rámu

Součástí balení je i kovová vzpěra.

CSDL2

V provedení LESK

SATIN

6 mm

BÍLÁ

TLOUŠŤKA SKLA

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Doporučené vaničky: Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

CSDL2 - 90

720

875-905

CSDL2 - 100

820

975-1005

12 590

13 090

12 590

CSDL2 - 110

920

1075-1105

13 090

13 590

13 090

CSDL2 - 120

1020

1175-1205

13 590

14 090

13 590

Dekor Transparent Barva rámu Lesk

Satin

Bílá

12 090

12 590

12 090

Výška výrobků 1950 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

ravak.cz 95


96


Chrome

ravak.cz 97


Design Kryštof Nosál

Sprchové kouty Pivot 98


Pivot

Dotek budoucnosti Samozřejmá elegance čistých ploch skla je u koutu Pivot zvýrazněna i dokonalým technickým řešením, které přetrvá po generace.

ravak.cz 99


Čtvrtkruhové sprchové kouty Rohové sprchové kouty

PSKK3 - sprchový kout čtvrtkruhový pivotový třídílný Maximum designu za minimální cenu. Efektní a cenově příznivý sprchový kout typický elegancí čistého skla a subtilními kovovými profily. Cena od 11 890 Kč.

Ergonomické madlo na tři způsoby - otočené směrem dolů, nebo na stranu umožní pohodlné otevírání dveří, připevněné směrem nahoru zafunguje navíc i jako věšák na ručník.

PDOP2 + PPS - sprchové dveře + pevná stěna.

PD

Kout podle vašich představ. Spojte sprchové dveře s pevnou stěnou a vytvořte si sprchovací prostor od velikosti 80 x 80 cm až do 120 x 100 cm. Cena od 9 490 + 4 790 Kč.

Dok profi výro na k Kou ve d chro s rám v pr prvk

Se vstupem zpředu.

Pivotový mechanismus - řešení, které přetrvá po generace. Geniálně jednoduché otevírání dveří pomocí otočného čepu z vysoce legované oceli zasazeného v kvalitním pouzdře. Otevírání dveří, které nedává prostor pro komplikace.

pivo

PD

pivo

Ještě v šíř Cena 100


Pivot

ty

ou  cm

Sprchové dveře

PDOP1 - sprchové dveře otočné pivotové jednodílné

Dokonale přizpůsobivé. Využijte nastavovací profily (PNPS) a můžete si upravit tento výrobek (i ostatní z celé řady) až o 4 cm na každé straně. Cena od 8 790 Kč. Kout s bílým rámem vyrábíme ve dvou provedeních: s bílými nebo chromovanými panty a madly. Kout s rámem satin má panty i madla v provedení satin. Lesklý rám má tyto prvky chromované.

mocí

stor

PDOP2 - sprchové dveře otočné pivotové dvoudílné

Ještě širší. Dvoudílné sprchové dveře v šířkách 100, 110 a 120 cm. Cena od 9 490 Kč. Provedení a ceny na str. 102-103

ravak.cz 101


Pivot L

180°

R

L/R VARIANTA

SNADNÁ ÚDRŽBA

OCHRANA SKLA

Pravá / levá varianta otočením výrobku o 180 stupňů

Minimum profilů a žádná nepřístupná místa

Sklo je chráněné technologií povrchové úpravy RAVAK AntiCalc®

PSKK3

V provedení LESK

SATIN

6 mm

BÍLÁ

PDO

TLOUŠŤKA SKLA

Výplň bezpečnostní sklo

Doporučené vaničky: Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Označení (typ)

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Bílá + Chrom / Bílá

Satin + Satin

Lesk + Chrom

PSKK3 - 80

490

770-795x770-795

11 890

11 890

11 890

PSKK3 - 90

490

870-895x870-895

12 390

12 390

12 390

PSKK3 - 100

490

970-995x970-995

13 190

13 190

13 190

Dodací lhůta je 6 týdnů

PDOP1 / PDOP2 + PPS

V provedení LESK

PPS

+

= pevná stěna

SATIN

Dopo Perse Gigan nebo

6 mm

BÍLÁ

TLOUŠŤKA SKLA

PDOP2

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

sprchové dveře

Dekor Transparent Barva rámu + pantů a madel

sprchový kout

Dekor Transparent Barva rámu Bílá

Satin

Lesk

PPS - 80

770-795

4 790

4 790

4 790

PPS - 90

870-895

4 890

4 890

4 890

PPS - 100

970-995

4 990

4 990

4 990

PPS

Doporučené vaničky: Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Rozměry (mm)

PDOP1/2

Možnosti použití: Spojením pevné stěny PPS a zvoleného typu sprchových dveří získáte sprchový kout čtvercového nebo obdélníkového tvaru různých velikostí. Zvolit si můžete mezi možnostmi výše. Celkovou cenu spočítáme součtem cen obou dveří, či dveří a pevné stěny podle zvolené velikosti a barvy.

PDOP1

V provedení LESK

SATIN

6 mm

BÍLÁ

TLOUŠŤKA SKLA

Výplň bezpečnostní sklo

Doporučené vaničky: Aneta, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Označení (typ)

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Bílá + Chrom / Bílá

Satin + Satin

Lesk + Chrom

PDOP1 - 80

492

761-811

8 790

8 790

8 790

PDOP1 - 90

592

861-911

9 090

9 090

9 090

Dekor Transparent Barva rámu + pantů a madel

Výška výrobků 1900 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

102

Výška v Výrobk Pozor:


Pivot

PDOP2

V provedení LESK

SATIN

6 mm

BÍLÁ

TLOUŠŤKA SKLA

OUŠŤKA SKLA

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Bílá + Chrom / Bílá

Satin + Satin

Lesk + Chrom

PDOP2 - 100

492

961-1011

9 490

9 490

9 490

PDOP2 - 110

592

1061-1111

9 890

9 890

9 890

PDOP2 - 120

592

1161-1211

10 090

10 090

10 090

hrom

0

0

0

OUŠŤKA SKLA

Doporučené vaničky: Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Dekor Transparent Barva rámu + pantů a madel

Dodací lhůta je 6 týdnů

Pro rozšíření výrobku lze použít nastavovací profily PNPS, které umožní rozšířit sprchový kout nebo dveře vždy o 2 cm na každé straně.

viz str. 51

OUŠŤKA SKLA

hrom

Výška výrobků 1900 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

ravak.cz 103


Blix

Praktický a líbivý Sprchové kouty Blix

Film Blix 104

Pro všechny životní etapy - až dva metry široké sprchové dveře vhodné třeba i pro společné sprchování dvou zamilovaných, čtvrkruhové sprchové kouty, které poslouží hlavně v menších koupelnách, ale i kout se sníženou výškou vhodný ke kombinaci s hlubokou sedací vaničkou vyvinutou zejména pro koupání malých dětí.


e

ci

ravak.cz 105


Čtvrtkruhové sprchové kouty

BL

čtyřd

Čtve vstu Cena

Desi svisl čirý 6 m vod

BLCP4 - sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný Prostorově i cenově úsporný. Sprchový kout se skleněnou výplní a spolehlivým pojezdem. Cena od 11 090 Kč.

Snad odk dost Milují vaše děti koupání? I v malé koupelně jim ho můžete dopřát díky hluboké sedací vaničce Sabina.

BLCP4 Sabina - sprchový

kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný se sníženou výškou

Snížená varianta předcházejícího modelu. Kout určený ke kombinaci s minivanou Sabina. Spojuje výhody van a sprchových koutů. Cena od 11 790 Kč. 106

BL

kout

Kom BLRV či ob se st Cena


Blix

BLRV2 - sprchový kout posuvný čtyřdílný se vstupem z rohu

Rohové sprchové kouty

Čtvercový sprchový kout s velkým rohovým vstupem bez možnosti kombinace rozměrů. Cena od 11 190 Kč.

Design výrobku není rušen žádnými svislými vnitřními profily. Je tvořen čirými bezpečnostními skly o tloušťce 6 mm zavěšenými do hliníkových vodících profilů.

Snadná údržba - díky mechanismu odklápění dveřních křídel se snadno dostanete i do těžko přístupných míst.

BLRV2K + BLRV2K - sprchový

kout posuvný čtyřdílný se vstupem z rohu

Kombinace různých rozměrů výrobku BLRV2K vám umožní vytvořit čtvercovou či obdelníkovou variantu sprchového koutu se středovým vstupem. Cena od 6 090 + 6 090 Kč. Provedení a ceny na str. 113-115

ravak.cz 107


Sprchové dveře BLDP2 - sprchové dveře posuvné

dvoudílné

Dokonale přizpůsobivé. Využijte nastavovací profily (BLNPS) a můžete si rozšířit tento výrobek až o 4 cm na každé straně. Levá či pravá varianta se získá otočením výrobku. Cena od 8 490 Kč.

Doplňte si nový sprchový kout o sprchový sloup s termostatickou baterií RAVAK, která udrží stálou teplotu vody. Více na str. 315

Madlo v barvě lesklého hliníku je ergonomicky řešeno pro pohodlné a snadné otevírání dveří.

BLDP4 - sprchové dveře posuvné

čtyřdílné

Nejširší sprchové dveře na trhu se středovým vstupem. Zkombinujte je s pevnou stěnou BLPS a vytvořte si sprchovací prostor až 100 x 200 cm. Cena od 10 590 Kč. 108

BL

Se v

Roho dveř od v Cena


Blix

vací

BLDP2 + BLPS - sprchové dveře + pevná stěna.

Se vstupem zpředu.

Rohový sprchový kout podle vašich představ. Spojte sprchové dveře s pevnou stěnou a vytvořte si sprchovací prostor od velikosti 100 x 80 cm až do 120 x 100 cm. Cena od 8 490 + 4 690 Kč.

Nerušený design podlahy zajistí odtokový žlab Chrome.

vým u

Provedení a ceny na str. 113-115

ravak.cz 109


Sprchové dveře

BL

pevn

Spoj si vy Pevn se zl Cena

BLDP3 - sprchové dveře posuvné třídílné Komfortně široký vstup i při rozměru 90 cm díky praktickému posuvnému systému, který navíc nezabírá žádný prostor v koupelně. Cena od 8 990 Kč.

Madlo přizpůsobené zejména posuvným a zlamovacím dveřím, u kterých oceníte možnost pevného úchopu a pohodlného tahu.

110

BL

dvou

Vho dveř max Cena


ým te ho

Blix

BLDZ2 + BLPSZ - sprchové dveře + pevná stěna. Se vstupem zpředu. Spojením zlamovacích dveří a pevné stěny si vytvořte libovolný sprchovací prostor. Pevná stěna lze kombinovat pouze se zlamovacími dveřmi BLDZ2. Cena od 8 990 + 4 690 Kč.

BLDZ2 - sprchové dveře zlamovací dvoudílné

Vhodné pro nejmenší prostory. Zlamovací dveře moderního vzhledu umožňují maximální možnou šíři vstupu. Cena od 8 990 Kč. Provedení a ceny na str. 113-115

ravak.cz 111


Bl

BLC

Dopo Elipso nebo

BLC

Dopo

BLR

Dopo Perse nebo

BLR

Dopo Perse Gigan nebo

Možn A - BL B - BL (Poho je třeb

Výška v Výrobk Pozor:

112


Blix SNADNÁ MONTÁŽ

OCHRANA SKLA

Na montáž rámu vám stačí pouze několik šroubů

Sklo je chráněné technologií povrchové úpravy RAVAK AntiCalc®

TICHÝ CHOD SilentRun

BLCP4

Tichý chod sprchového koutu

V provedení LESK

SATIN

6 mm

BÍLÁ ODKLÁPĚNÍ SKLA

TLOUŠŤKA SKLA

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Dekor Transparent Lesk

Doporučené vaničky: Ronda, Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Dekor Grape / Grafit

Barva rámu Satin

Barva rámu Bílá

Lesk

Satin

Bílá

BLCP4 - 80

490

780-800x780-800

11 090

11 590 11 090 11 190

12 190 11 190

BLCP4 - 90

565

880-900x880-900

11 590

12 090 11 590 12 190

13 190 12 190

BLCP4 Sabina

V provedení LESK

SATIN

6 mm

BÍLÁ ODKLÁPĚNÍ SKLA

TLOUŠŤKA SKLA

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Dekor Transparent Lesk

Doporučené vaničky: Sabina

Dekor Grape / Grafit

Barva rámu Satin

Barva rámu Bílá

Lesk

Satin

Bílá

BLCP4 - 80 Sabina

490

780-800x780-800

11 790

12 190 11 790 11 790

12 190

11 790

BLCP4 - 90 Sabina

565

880-900x880-900

12 190

12 690 12 190 12 190

12 690

12 190

Výška výrobku 1750 mm

BLRV2

V provedení LESK

SATIN

6 mm

BÍLÁ ODKLÁPĚNÍ SKLA

TLOUŠŤKA SKLA

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Dekor Transparent Lesk

Doporučené vaničky: Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Dekor Grape / Grafit

Barva rámu

Barva rámu Satin

Bílá

BLRV2 - 80

435

780-800x780-800

11 190

11 690 11 190 13 090

13 590

13 090

BLRV2 - 90

500

880-900x880-900

11 690

12 190 11 690 13 590

14 090

13 590

BLRV2K + BLRV2K

Satin

Bílá

V provedení LESK

SATIN

BÍLÁ ODKLÁPĚNÍ SKLA

Lesk

L

6 mm

180°

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

R

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Doporučené vaničky: Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť Možnost variabilní kombinace: A - BLRV2K - zvolte si rozměr 80 - 120 cm, B - BLRV2K - zvolte si rozměr 80 - 120 cm. (Pohodlnější varianta pro sprchování je třeba 80 x 120 cm.)

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Dekor Transparent

Dekor Grape / Grafit

Barva rámu

Barva rámu

Lesk

Satin

Bílá

Lesk

Satin

Bílá

780-800

6 090

6 390

6 090

6 990

7 590

6 990

BLRV2K - 80

435

BLRV2K - 90

500

880-900

6 490

6 690

6 490

7 390

7 990

7 390

BLRV2K - 100

575

980-1000

6 690

7 090

6 690

7 690

8 290

7 690

BLRV2K - 110

575

1080-1100

7 090

7 390

7 090

8 190

8 790

8 190

BLRV2K - 120

575

1180-1200

7 490

7 690

7 490

8 590

9 190

8 590

A B

Výška výrobků 1900 mm. U BLCP4 Sabina je výška 1750 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

ravak.cz 113


SNADNÁ MONTÁŽ

OCHRANA SKLA

Na montáž rámu vám stačí pouze několik šroubů

Sklo je chráněné technologií povrchové úpravy RAVAK AntiCalc®

TICHÝ CHOD SilentRun

BLDP2

Tichý chod sprchového koutu

V provedení LESK

SATIN

ODKLÁPĚNÍ SKLA

L

6 mm

180°

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

BÍLÁ

R

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Doporučené vaničky: Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Dekor Transparent

Dekor Grape / Grafit

Barva rámu

Barva rámu Satin

Bílá

BLDP2 - 100

410

970-1010

8 490

8 990

8 490

8 990

10 090

8 990

BLDP2 - 110

460

1070-1110

8 990

9 490

8 990

9 590

10 590

9 590

BLDP2 - 120

510

1170-1210

9 490

9 990

9 490

9 990

11 090

9 990

BLDP4

Lesk

Satin

Bílá

Lesk

V provedení LESK

SATIN

BLD

6 mm

BÍLÁ ODKLÁPĚNÍ SKLA

TLOUŠŤKA SKLA

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Dekor Transparent Lesk

Doporučené vaničky: Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Dekor Grape / Grafit

Barva rámu Satin

Barva rámu Bílá

Lesk

Satin

Bílá

BLDP4 - 120

493

1170-1210

10 590

11 090 10 590 11 090

12 090

11 090

BLDP4 - 130 

543

1270-1310

11 590

12 090 11 590 12 090

13 090

12 090

BLDP4 - 140 

593

1370-1410

12 590

13 090 12 590 13 090

13 590

13 090

BLDP4 - 150 

643

1470-1510

13 590

14 090 13 590 13 590

14 090

13 590

BLDP4 - 160 

693

1570-1610

14 590

15 090 14 590 14 590

15 090

14 590

BLDP4 - 170 

743

1670-1710

15 590

16 090 15 590 15 590

16 090

15 590

BLDP4 - 180 

793

1770-1810

16 590

17 090 16 590 16 590

17 090

16 590

BLDP4 - 190 

843

1870-1910

17 590

18 090 17 590 17 590

18 090

17 590

BLDP4 - 200 

893

1970-2010

18 590

19 090 18 590 18 590

19 090

18 590

V provedení LESK

SATIN

L

6 mm

180°

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

BÍLÁ ODKLÁPĚNÍ SKLA

R

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

pevná stěna

BLD

Dodací lhůta je 6 týdnů

BLDP2 + BLPS

sprchové dveře

Dopo Perse Gigan nebo

sprchový kout

Rozměry (mm)

Dekor Transparent

Dekor Grape / Grafit

Barva rámu

Barva rámu

Lesk

Satin

Bílá

Lesk

Satin

Bílá

BLPS - 80

770-790

4 690

4 890

4 690

4 690

5 090

4 690

BLPS - 90

870-890

5 090

5 290

5 090

5 090

5 590

5 090

BLPS - 100

970-990

5 490

5 690

5 490

5 590

6 090

5 590

Dopo Perse Gigan nebo

BLD

Doporučené vaničky: Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant,Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť BLDP2 + BLPS

BLDP2 + BLPS + BLPS

BLDP4 + BLPS

BLDP4 + BLPS + BLPS

Možnosti použití: Spojením pevné stěny BLPS a zvoleného typu sprchových dveří získáte sprchový kout čtvercového nebo obdélníkového tvaru různých velikostí. Zvolit si můžete mezi kombinacemi výše.

Dopo Perse Gigan nebo

Celkovou cenu spočítáte součtem cen pevné stěny a sprchových dveří podle zvolené velikosti. Výška výrobků 1900 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

114

Výška v Výrobk Pozor:


Blix

Nastavovací profil BLNPS. Cena 380 / 380 / 330 Kč (dle provedení - lesk, satin, bílá).

L/R RIANTA

Lze použít u všech výrobků Blix (mimo BLDP4, BLDP3, BLDZ2, BLPSZ).

afit Bílá

8 990

9 590

9 990

BLDP3

V provedení LESK

OUŠŤKA SKLA

1 090

2 090

3 090

3 590

4 590

5 590

Dekor Transparent

R

BLDP3 - 90

415

898-938

8 990

BLDP3 - 100

415

998-1038

9 490

Barva rámu Lesk

Doporučené vaničky: Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

BLDZ2

V provedení LESK

8 590

L

6 mm

180°

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

R

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Dekor Transparent

BLDZ2 - 70

453

670-710

8 990

BLDZ2 - 80

553

770-810

9 490

BLDZ2 - 90

654

870-910

9 990

Barva rámu Lesk

L/R RIANTA

Bílá

L/R VARIANTA

Rozměry (mm)

7 590

4 690

TLOUŠŤKA SKLA

Vstup (mm)

6 590

afit

180°

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

afit

Bílá

L

5 mm

Doporučené vaničky: Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

BLDZ2 + BLPSZ

V provedení LESK

5 090

5 590

L

6 mm

180°

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

R

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

sprchové dveře

pevná stěna

sprchový kout

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Dekor Transparent

BLPSZ - 80

-

780-800

4 690

BLPSZ - 90

-

880-900

5 090

Barva rámu Lesk

Doporučené vaničky: Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Výška výrobků 1900 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

ravak.cz 115


SprchovĂŠ kouty Supernova 116


Supernova Absolutní spolehlivost

Modelová řada Supernova zahrnuje zákaznicky nejprodávanější kouty na trhu. Nabízí 10 typů sprchových koutů, dveří, pevných stěn a snížený sprchový kout pro minivanu. Obsahuje dvě provedení rámu a tři druhy výplní. ravak.cz 117


Čtvrtkruhové sprchové kouty SKCP4 - sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný Nejprodávanější rámový kout. Typický věčnou konstrukcí a vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Cena od 9 390 Kč.

AntiBlock - doživotní slib bezporuchového a tichého chodu vašeho sprchového koutu. Na technické řešení AntiBlock poskytuje RAVAK 10 let záruku. Mechanismus AntiBlock hlídá bezporuchový chod sprchového koutu a zabraňuje zadrhávání posuvných dílů. Testováno na 1 000 000 otevření.

SK

šesti

Milují vaše děti koupání? I v malé koupelně jim ho můžete dopřát díky hluboké sedací vaničce Sabina.

SKCP4 Sabina - sprchový kout

čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný se sníženou výškou Snížená varianta předcházejícího modelu. Kout určený ke kombinaci s minivanou Sabina. Spojuje výhody van a sprchových koutů. Cena od 8 390 Kč.

118

Ceno v so do š Cena


Supernova

ý

čnou

eho í

u ů.

SKKP6 - sprchový kout čtvrtkruhový posuvný

šestidílný

Cenově nejvýhodnější čtvrtkruhový sprchový kout v sortimentu RAVAK. Díky rovným výplním rozděleným do šesti dílů zajišťuje absolutní nezničitelnost. Cena od 7 940 Kč.

nou

u.

h Provedení a ceny na str. 124-126

ravak.cz 119


Rohové sprchové kouty SRV2-S + SRV2-S - sprchový

kout posuvný čtyřdílný se vstupem z rohu

Cenově nejvýhodnější sprchový kout z řady Supernova. Kombinace různých rozměrů výrobku SRV2-S vám umožní vytvořit si čtvercovou či obdélníkovou variantu sprchového koutu. Cena od 3 440 + 3 440 Kč.

Dopřejte si ve sprchovém koutu více pohodlí. Sedátka viz str. 128

Absolutní těsnost - konstrukční řešení a osvědčený způsob zasklení nedovolí vodě kdekoli protéct.

ASRV3 + ASRV3 - sprchový kout posuvný šestidílný se vstupem z rohu

Nejširší rohový vstup ze všech rohových koutů Supernova. Kombinace různých rozměrů výrobku ASRV3 vám umožní vytvořit si čtvercovou či obdélníkovou variantu sprchového koutu. Cena od 4 090 + 4 090 Kč. 120

AS

pevn

Kout sprc si sp 120


Supernova

hu

ady

ASDP3 + APSS - sprchové dveře + pevná stěna. Se vstupem zpředu.

Kout podle vašich představ. Spojte sprchové dveře s pevnou stěnou a vytvořte si sprchovací prostor až do rozměrů 120 x 90 cm. Cena od 6 490 + 3 040 Kč.

out

Při použití sprchových dveří s pevnou stěnou v koupelně se vám vedle sprchového koutu vejde i pračka.

0 + Provedení a ceny na str. 124-126

ravak.cz 121


Sprchové dveře

ASDP3 - sprchové dveře posuvné

třídílné

Extrémně odolné, takřka nerozbitné sprchové dveře. Ideální i do komerčních provozů. Cena od 6 490 Kč.

SDZ2 - sprchové dveře zlamovací dvoudílné

Vhodné pro nejmenší prostory o šířce 67 - 71 cm. Zlamovací dveře umožňují maximální možnou šíři vstupu. Cena od 5 590 Kč. 122


Supernova

SDZ3 - sprchové dveře zlamovací třídílné Širší provedení předchozího modelu. Vhodné pro prostory s šíří 77 - 101 cm. Cena od 6 140 Kč.

hové

Sprchové dveře SDZ2, SDZ3 a SDOP lze kombinovat jen s pevnými stěnami PSS. Sprchové dveře ASDP3 lze kombinovat jen s pevnými stěnami APSS.

SDOP - sprchové dveře otočné pivotové Konstrukčně nejjednodušší, a proto cenově nejvýhodnější varianta sprchových dveří v této řadě. Cena od 5 290 Kč. Provedení a ceny na str. 124-126

ravak.cz 123


Supernova SNADNÁ MONTÁŽ

OCHRANA SKLA

Velmi snadná montáž Dodáváno ve smontovaném stavu

Sklo je chráněné technologií povrchové úpravy RAVAK AntiCalc®

10 LET ZÁRUKA NA ANTIBLOCK

10

SKCP4

Na technické řešení AntiBlock poskytuje RAVAK 10 let záruku

V provedení SATIN

TLOUŠŤKA SKLA

Výplň umělá hmota Označení (typ)

Doporučené vaničky: Ronda, Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome, Sabina nebo odtokový žlab či vpusť

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

ASR

3 mm

BÍLÁ

TICHÝ CHOD

Výplň bezpečnostní sklo

Dekor Pearl

Dekor Transparent

Barva rámu

Barva rámu

Dekor Grape Barva rámu

Bílá

Satin

Bílá

Satin

Bílá

Satin

SKCP4 - 80

500

775-795x775-795

9 390

9 390

12 590

12 590

12 590

12 590

SKCP4 - 90

550

875-895x875-895

9 890

9 890

12 990

12 990

12 990

12 990

SKCP4 Sabina

V provedení SATIN

Možn A - AS B - AS

3 mm

BÍLÁ

TLOUŠŤKA SKLA

Dopo Perse nebo

TICHÝ CHOD

ASD Výplň umělá hmota Označení (typ)

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Dekor Pearl Barva rámu Bílá

Satin

SKCP4 - 80 Sabina

500

775-795x775-795

8 390

8 390

SKCP4 - 90 Sabina

550

875-895x875-895

8 990

8 990

Výška výrobku 1700 mm.

Doporučené vaničky: Sabina

SKKP6

V provedení

3 mm

BÍLÁ

TLOUŠŤKA SKLA

Výplň umělá hmota Označení (typ)

Doporučené vaničky: Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Dekor Transparent

Barva rámu

Barva rámu

Satin

Bílá

Satin

Dekor Grape Barva rámu Bílá

460

775-795x775-795

7 940

9 590

9 590

SKKP6 - 90

550

875-895x875-895

8 340

10 590

10 590

3 mm

V provedení SATIN

BÍLÁ

TLOUŠŤKA SKLA

SDZ

Satin

SKKP6 - 80

SRV2-S + SRV2-S

Dopo Perse Gigan nebo

Výplň bezpečnostní sklo

Dekor Pearl Bílá

TICHÝ CHOD

TICHÝ CHOD

Možn získát

Celko Výplň umělá hmota Označení (typ)

Doporučené vaničky: Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť Možnost variabilní kombinace: A - SRV2-S - zvolte si rozměr 75 - 100 cm B - SRV2-S - zvolte si rozměr 75 - 100 cm.

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

Výplň bezpečnostní sklo

Dekor Pearl

Dekor Transparent

Barva rámu

Barva rámu

Bílá

Satin

Bílá

Satin

Dekor Grape Barva rámu Bílá

Satin

SRV2-S - 75

396

720 -740

3 440

4 090

4 090

SRV2-S - 80

431

770 - 790

3 690

4 590

4 590

— —

SRV2-S - 90

504

870 - 890

3 840

3 840

4 740

4 740

4 740

4 740

SRV2-S - 100

530

970 - 990

4 990

5 940

5 940

Dodací lhůta je 6 týdnů

A B

Výška výrobků 1850 mm. U SKCP4 Sabina je výška 1700 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

124

Výška v Výrobk Pozor:


Supernova

tuje

ASRV3 + ASRV3

V provedení

3 mm

BÍLÁ

TLOUŠŤKA SKLA

HÝ CHOD

Výplň umělá hmota Označení (typ)

pe

mu

atin

2 590

2 990

Vstup (mm)

ASRV3 - 75

Doporučené vaničky: Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

495

ASRV3 - 90

A

720 - 740

543

ASRV3 - 80

Možnost variabilní kombinace: A - ASRV3 - zvolte si rozměr 75 - 90 cm B - ASRV3 - zvolte si rozměr 75 - 90 cm

Rozměry (mm)

770 - 790

635

870 - 890

Výplň bezpečnostní sklo

Dekor Pearl

Dekor Transparent

Barva rámu

Barva rámu

Bílá

Satin

4 090

4 090

4 290

TICHÝ CHOD

Bílá 4 790

5 040

5 240

Satin —

Dekor Grape Barva rámu Bílá

Satin

4 790

5 040

5 240

Výška výrobku 1880 mm. Dodací lhůta je 6 týdnů. Pozn. Každý díl je balen samostatně. Pro kompletaci rohového koutu nutno objednat 2 kusy.

B

HÝ CHOD

ASDP3 + APSS APSS

V provedení

hmota

SATIN

3/4 mm

BÍLÁ

TLOUŠŤKA SKLA

arl

TICHÝ CHOD

ASDP3

mu

atin

390

Výplň umělá hmota

990

Označení (typ)

sprchové dveře

HÝ CHOD

pevná stěna

sprchový kout

Doporučené vaničky: Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

APSS - 75

Rozměry (mm)

720 - 755

pe

SDZ2 + PSS

SDZ3 + PSS

SDOP + PSS

Dekor Transparent

Barva rámu

Barva rámu

Dekor Grape Barva rámu

Bílá

Satin

Bílá

Satin

Bílá

Satin

3 040

3 040

3 790

3 790

3 790

3 790

APSS - 80

770 - 805

3 090

3 090

3 990

3 990

3 990

3 990

APSS - 90

870 - 905

3 390

3 390

4 190

4 190

4 190

4 190

PSS - 75

720 - 755

3 040

3 790

3 790

PSS - 80

770 - 805

3 090

3 990

3 990

PSS - 90

870 - 905

3 290

4 190

4 190

Výška výrobku 1880 mm. Výška výrobku 1850 mm.

mu

Výplň bezpečnostní sklo

Dekor Pearl

ASDP3 + APSS + APSS

ASDP3 + APSS

atin — —

HÝ CHOD

Možnosti použití: Spojením pevné stěny APSS nebo PSS a zvoleného typu sprchových dveří získáte sprchový kout na míru. Zvolit si můžete mezi kombinacemi výše. Celkovou cenu spočítáte součtem cen pevné stěny a sprchových dveří podle zvolené velikosti.

pe

mu

atin — —

740 —

Pro rozšíření výrobku lze použít nastavovací profily NPS a ANPS, které umožní rozšířit sprchový kout nebo dveře vždy o 2 cm na každé straně. Cena od 330 Kč.

T/AT profil (bílá / satin) Slouží ke spojení více sprchových koutů, resp. dveří v řadě, oddělených pevnými stěnami. Vhodný pro použití ve veřejných sprchách. Cena od 870 Kč

Výška výrobků ASRV3 + ASRV3 a APSS je 1880 mm, výška PSS je 1850 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

ravak.cz 125


OCHRANA SKLA Sklo je chráněné technologií povrchové úpravy RAVAK AntiCalc®

ASDP3

V provedení

3 mm

BÍLÁ

SATIN

TLOUŠŤKA SKLA

TICHÝ CHOD

Výplň umělá hmota Označení (typ)

ASDP3 - 80

Doporučené vaničky: Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

395

180°

10 LET ZÁRUKA NA ANTIBLOCK

L/R VARIANTA

Výplň bezpečnostní sklo

Dekor Pearl

Dekor Transparent

Barva rámu

Barva rámu

Dekor Grape Barva rámu

Bílá

Satin

Bílá

Satin

Bílá

Satin

770 - 810

6 490

6 490

8 290

8 290

8 290

8 290

ASDP3 - 90

461

870 - 910

6 690

6 690

8 490

8 490

8 490

8 490

528

970 - 1010

6 890

6 890

8 790

8 790

8 790

8 790

ASDP3 - 110

595

1070 - 1110

7 040

8 940

8 940

ASDP3 - 120

661

1170 - 1210

7 290

9 090

9 090

ASDP3 - 130

728

1270 - 1310

7 540

9 390

9 390

Výška výrobku 1880 mm. Dodací lhůta je 6 týdnů

V provedení BÍLÁ

Výplň umělá hmota Označení (typ)

SDZ2 - 70

Vstup (mm)

492

SDZ3

Rozměry (mm)

670 - 710

Dekor Pearl

Dekor Transparent

Barva rámu

Barva rámu

180°

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

Dekor Grape Barva rámu

Satin

Bílá

Satin

Bílá

Satin

5 590

6 990

6 990

3 mm TLOUŠŤKA SKLA

Výplň umělá hmota Vstup (mm)

Rozměry (mm)

L

180°

R

L/R VARIANTA

Výplň bezpečnostní sklo

Dekor Pearl

Dekor Transparent

Barva rámu

Barva rámu

Dekor Grape Barva rámu

Bílá

Satin

Bílá

Satin

Bílá

Satin

510

770 - 810

6 140

7 490

7 490

SDZ3 - 90

610

870 - 910

6 340

7 690

7 690

SDZ3 - 100

610

970 - 1010

6 590

8 090

8 090

Dodací lhůta je 6 týdnů

V provedení BÍLÁ

Výplň umělá hmota Označení (typ)

Vstup (mm)

Rozměry (mm)

L

3 mm

180°

TLOUŠŤKA SKLA

L/R VARIANTA

R

Výplň bezpečnostní sklo

Dekor Pearl

Dekor Transparent

Barva rámu

Barva rámu

Dekor Grape Barva rámu

Bílá

Satin

Bílá

Satin

Bílá

Satin —

SDOP - 80

485

773 - 810

5 290

6 640

6 640

SDOP - 90

485

873 - 910

5 690

7 040

7 040

SDOP - 100

485

973 - 1010

5 990

7 440

7 440

Dodací lhůta je 6 týdnů.

Výška výrobků 1850 mm. U výrobku ASDP3 je výška 1880 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozor: Před montáží sprchového koutu věnujte pozornost technickým dokumentům. Číslice uvedená v názvu výrobku neznamená jeho přesný rozměr více na www.ravak.cz.

126

L/R VARIANTA

SDZ3 - 80

SDOP

Doporučené vaničky: Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

R

Bílá

V provedení

Označení (typ)

L

3 mm

Výplň bezpečnostní sklo

BÍLÁ

Doporučené vaničky: Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo odtokový žlab či vpusť

R

ASDP3 - 100

SDZ2

Doporučené vaničky: Instalovat přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým mini žlabem či podlahovou vpustí

L

10


Supernova

L/R RIANTA

pe

mu

atin

290

490

790 — — —

L/R RIANTA

pe

mu

atin —

L/R RIANTA

L/R RIANTA

pe

mu

atin — — —

L/R RIANTA

pe

mu

atin — — —

ravak.cz 127


Sedátka

Odpočinek a pohodlí v koupelně Sedátka nezabírají takřka žádné místo, mají trendový design, odolnou robustní konstrukci, vysokou nosnost a dají se kdykoli namontovat do interiéru i exteriéru.

Sedátka 128


ravak.cz 129


Chrome

O

Design Kryštof Nosál

Cena:

D

3 490,-

Cena:

Chrome s bílou konstrukcí (sklopené)

3 490,-

Cena od:

3 190,-

Chrome s nerez konstrukcí (sklopené)

Design v osvědčené kvalitě

Ovo

• Sk

• O

Skupinu oblíbených sedátek RAVAK nabízíme v designu konceptu Chrome

• Ro

• Pr

• skvěle zapadnou do koupelny v konceptu Chrome,

• Sn

ale obstojí i kdekoli jinde

• dodržují vysokou kvalitu sprchových sedátek

• nabízejí dvě varianty barevného provedení konstrukce

Ozn (typ

Ovo

Ovo Označení (typ)

Rozměry (mm)

Barva

Obj.č.

Cena

Chrome - bílá konstrukce

410x375

průsvitně bílá s bílým oválem

B8F0000028

3 490

Chrome - nerez konstrukce

410x375

průsvitně bílá s bílým oválem

B8F0000029

3 490

Rozměry výrobků jsou uvedeny jako šířka x hloubka. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

130

Praktický pomocník pro usnadnění osobní hygieny.

Ovo

Ovo

Ovo

Ovo

Rozmě Výrobk


Ovo B

Ovo P

Design Kryštof Nosál

Cena od:

Ovo B clear

Sedátka

Design Kryštof Nosál

3 290,-

Cena od:

Ovo B opal

Lze sklopit ke zdi

3 290,-

Ovo P clear

Ovo P opal

Lze sklopit ke zdi

• Skladná - dají se přiklopit těsně ke zdi, zabírají pouze 10 cm

• Odolná - nerezová konstrukce obstojí v interiéru, ale i v exteriéru

• Robustní - unesou až 150 kg

• Prověřená - desetitisíce spokojených zákazníků • Snadná montáž

Označení (typ)

Rozměry (mm)

Barva

Obj.č.

Cena

Ovo B clear

360x360

čirá

B8F0000015

3 290

Ovo B opal

360x360

průsvitně bílá

B8F0000016

3 290

Ovo B orange

360x360

průsvitně oranžová

B8F0000017

3 490

Ovo P clear

410x350

čirá

B8F0000000

3 290

Ovo P opal

410x350

průsvitně bílá

B8F0000001

3 290

Ovo P orange

410x350

průsvitně oranžová

B8F0000005

3 490

Sedátka je vhodné instalovat do sprchovacích prostorů od rozměru 90 x 90 cm, a to do výšky 45 cm od podlahy.

Rozměry výrobků jsou uvedeny jako šířka x hloubka. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 131


Sedátka pro všechny příležitosti

O

D

koupelna

C

Odpočinek a pohodlí v koupelně.

interiér

Komfort při holení nohou.

exteriér

Ovo

Des

• v

• na

• ve

Ozn (typ

Ovo

Ovo

Obouvání bez starostí.

Sedátko nezabere moc místa ani na úzkém balkóně.

Rozmě Výrobk

132


Sedátka

Ovo B Decor Design Kryštof Nosál

Cena:

3 490,-

Cena:

Ovo B Decor - Blueline (sklopené)

3 490,-

Ovo B Decor - Text (sklopené)

Designová sedátka se hodí zejména: • v úzkých předsíních a chodbách při obouvání • na balkóně při relaxaci

"Sedněte si i tam, kam se židle nevejde.”

• ve veřejných prostorách a rekreačních zařízeních

Označení (typ)

Rozměry (mm)

Barva

Ovo B Decor - Blueline

360x360

průsvitně bílá s modrými tahy

B8F0000031

3 490

Ovo B Decor - Text

360x360

průsvitně bílá s černými písmeny

B8F0000030

3 490

Obj.č.

Cena

Rozměry výrobků jsou uvedeny jako šířka x hloubka. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 133


Hydromasážní panely Kdykoli dostupná relaxace

Hydromasážní panely umí mnohem víc než obyčejná sprcha. I ve vašem sprchovém prostoru si můžete vychutnat účinky masážních trysek a relaxovat v soukromí domova.

134


ravak.cz 135


Cena:

9 990,-

Cena:

Jet Light

Jet Pure

Velkoformátová hlavová sprcha

Praktické umístění ovladačů po boku panelu

Subtilně elegantní, ale přitom účinný je hydromasážní panel Jet Light. Jeho hliníkové tělo v sobě nese čtyři směrově nastavitelné trysky pro masáž hlavních partií celého těla a dále hlavovou i ruční sprchu. Dejte své sprše přidanou hodnotu, využijte hydromasážní panely RAVAK.

Označení (typ)

Rozměry (mm)

Obj.č.

Jet Light

230x1420

X01502

9 990

Jet Pure

280x1550

X01501

15 990

Doba dodání je 21 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

136

Cena

15 990,-

Díky umístění ovládačů, termobaterie a ruční sprchy z boku panelu, nevyžaduje velkou hloubku sprchového koutu a opticky přilne ke zdi. O to více vyniká jeho jednoduché tělo s třemi zónami trysek a hlavovou sprchou. Oplachová a napouštěcí tryska s intenzivním proudem vám poslouží při každodenním provozu ve sprchovém koutu.

Jet

Efek Tři z vodo

Ozn (typ

Jet

Jet


cky

Hydromasážní panely

Cena:

19 990,-

Cena:

Jet Inox

Efektní nerez pro luxusní vzhled a nekompromisní kvalitu. Tři zóny kruhově rozmístěných trysek, hlavová sprcha a funkce vodopád v horní části panelu zajistí nezapomenutelné zážitky.

17 990,-

Jet Glass

Skleněné provedení působí křehce a subtilně v naprostém protikladu k síle zážitků, který si ze sprchování odnesete. Osm naklápěcích masážních trysek pro celé tělo a hlavová sprcha.

Velkoformátová hlavová sprcha

Označení (typ)

Rozměry (mm)

Obj.č.

Cena

Jet Inox

260x1610

X01453

19 990

Jet Glass

270x1500

X01452

17 990

Všechny hydromasážní panely jsou navíc vybaveny termostatickou baterií.

ravak.cz 137


Sprchové vaničky, odtokové žlaby a vpusti

Mnohostranné řešení podlah sprchových koutů

Chcete nechat vyniknout efektu keramické dlažby i na podlaze nebo dáte přednost hladké kráse sprchové vaničky? Vyberte si a užijte si každodenní komfort ve sprše.

138


ravak.cz 139


Sprchové vaničky RAVAK Každá ze sedmi nabízených produktových řad má své specifické vlastnosti. Vyberete si asymetrické řešení, efektní plochý design nebo osvědčenou klasiku? Galaxy Pro 10° str. 142 Vaničky z litého mramoru v designu konceptu 10° Materiál: litá směs dolomitu a pryskyřice Výrobní metoda: odlévání

KONCEPTY

5

15 mm

32/38 mm

5 LET ZÁRUKA NA LITÉ VANIČKY

HLOUBKA VANIČKY

MONTÁŽNÍ VÝŠKA

5

15 mm

↓ 30 mm

Ø

5 LET ZÁRUKA NA LITÉ VANIČKY

HLOUBKA VANIČKY

MONTÁŽNÍ VÝŠKA

PRŮMĚR SIFONU

5

15 mm

↓ 30 mm

Ø

5 LET ZÁRUKA NA LITÉ VANIČKY

HLOUBKA VANIČKY

MONTÁŽNÍ VÝŠKA

PRŮMĚR SIFONU

5

15 mm

↓ 30 mm

Ø

5 LET ZÁRUKA NA LITÉ VANIČKY

HLOUBKA VANIČKY

MONTÁŽNÍ VÝŠKA

PRŮMĚR SIFONU

90 mm

Ø

PRŮMĚR SIFONU

Hlu

Akryl Mate Vyzt

novinka Asymetric Pro 10°

Perseus Pro 10°

Gigant Pro 10°

Galaxy Pro Chrome str. 144 Vaničky z litého mramoru v designu konceptu Chrome Materiál: litá směs dolomitu a pryskyřice Výrobní metoda: odlévání

Elipso Pro Chrome

KONCEPTY

Perseus Pro Chrome

Vaničky z litého mramoru s protiskluzovou úpravou Materiál: litá směs dolomitu a pryskyřice Výrobní metoda: odlévání

Perseus Pro

Vaničky z litého mramoru s hladkým dnem Materiál: litá směs dolomitu a pryskyřice Výrobní metoda: odlévání

140

Perseus Pro Flat

90 mm

Gigant Pro

Galaxy Pro Flat str. 148

Elipso Pro Flat

Gal

Mělk Mate Vyzt

Gigant Pro Chrome

Galaxy Pro str. 146

Elipso Pro

90 mm

Gigant Pro Flat

90 mm

Kas

Prově Mate Vyzt


ku?

RŮMĚR FONU

RŮMĚR FONU

RŮMĚR FONU

Hluboká sedací Minivana str. 150

270 mm

Akrylátová vanička s vlastnostmi vany Materiál: Akrylát (sendvič PMMA + ABS), povrchová úprava Antibac® Vyztužení: typ LA - sklolaminát

ANTIBAC®

52 mm

420 mm

Ø

HLOUBKA VANIČKY

MONTÁŽNÍ VÝŠKA

PRŮMĚR SIFONU

50 mm

Sabina

Galaxy str. 152 Mělké akrylátové vaničky s moderním designem Materiál: Akrylát (sendvič PMMA + ABS), povrchová úprava Antibac® Vyztužení: typ LA - sklolaminát typ EX, PP, PAN - polyuretanová pěna se skelným vláknem

Elipso

Perseus

ANTIBAC®

Prověřené akrylátové vaničky za dobrou cenu Materiál: Akrylát (sendvič PMMA + ABS), povrchová úprava Antibac® Vyztužení: typ LA - sklolaminát typ EX, PU - polyuretanová pěna se skelným vláknem

Angela

175 mm

Ø

HLOUBKA VANIČKY

MONTÁŽNÍ VÝŠKA

PRŮMĚR SIFONU

90 mm

Gigant

Kaskada str. 154

Ronda

90 mm

ANTIBAC®

90 mm

185 mm

Ø

HLOUBKA VANIČKY

MONTÁŽNÍ VÝŠKA

PRŮMĚR SIFONU

Aneta

RŮMĚR FONU

Montáž sprchových vaniček na podlahu, na nožičky a montáž samonosných vaniček. ravak.cz 141


novinka Design Kryštof Nosál

Sprchové vaničky Galaxy Pro 10° Nízké a hladké vaničky z litého mramoru Nově 5 let záruka na vaničky z litého mramoru

Typ Gal

Asym

Asym

SET

Asym

Asym

BAS

Base

HLADKÉ DNO

Snadné čištění vaničky s hladkým dnem

Návaznost na koncept

Užitečná asymetrie

Vaničky jsou designově sladěné se sprchovými kouty 10° a dalšími prvky vybavení pro celou koupelnu.

Výjimečné řešení vaničky pro vytvoření asymetrického sprchového koutu z konceptu 10°. Zkosený roh sprchového koutu zvenku usnadňuje pohyb v koupelně, uvnitř vanička nabízí nové praktické odkládací plochy na koupelnovou kosmetiku.

Extra plochý design Nízké a hladké dno ideální pro snadné čištění sprchové vaničky.

Sprchové vaničky 10° 142

Zapuštění do podlahy

Přímé lepení na podlahu

Výrobk Výrobk


Sprchové vaničky Galaxy Pro 10°

Nosál

Perseus Pro 10°

Asymetric Pro 10°

Typ vaničky Galaxy Pro 10°

Typ vaničky Galaxy Pro 10°

Obj.č.

Cena

Asymetric Pro 10° L

XA25G70101L

10 390

Asymetric Pro 10° R

XA25G70101P

10 390

Obj.č.

Cena

Asymetric Pro 10° SET L

XA95G70101L

1 790

SET (panel + upevnění)

Asymetric Pro 10° SET R

XA95G70101P

1 790

SET (panel + upevnění)

BASE (nožičky) Base Galaxy Pro

Gigant Pro 10°

80, 90, 100

120 x 90/70

Obj.č.

Cena

XB2J000000N

490

100 x 80, 120 x 90

Typ vaničky Galaxy Pro 10°

Obj.č.

Cena

Obj.č.

Cena

XA054401010

6 290

Gigant Pro 10° 100 x 80 L

XA05A40101L

7 390

Perseus Pro 10° 90

XA057701010

7 190

Gigant Pro 10° 100 x 80 R

XA05A40101P

7 390

Perseus Pro 10° 100

XA05AA01010

9 890

Gigant Pro 10° 120 x 90 L

XA05G70101L

10 390

Obj.č.

Cena

Gigant Pro 10° 120 x 90 R

XA05G70101P

10 390

Perseus Pro 80 SET

XA834001010

1 290

SET (panel + upevnění)

Obj.č.

Cena

Perseus Pro 90 SET

XA837001010

1 490

Gigant Pro 100 x 80 SET L

XA83AL01010

1 490

Perseus Pro 100 SET

XA83A001010

1 690

Gigant Pro 100 x 80 SET R

XA83AP01010

1 490

Obj.č.

Cena

Gigant Pro 120 x 90 SET L

XA83GL71010

1 790

XB2J000000N

490

Gigant Pro 120 x 90 SET R

XA83GP71010

1 790

Obj.č.

Cena

XB2J000000N

490

Perseus Pro 10° 80

BASE (nožičky) Base Galaxy Pro

BASE (nožičky) Base Galaxy Pro Provedení panelů:

R

L

L (left) - levá varianta výrobku R (right) - pravá varianta výrobku

vého

ické

Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky Galaxy Pro 10° jsou standardně dodávány bez nožiček a bez panelu. Base Galaxy Pro obsahuje 5 nožiček a je stejná pro všechny typy vaniček Galaxy Pro 10°.

ravak.cz 143


Sprchové vaničky Galaxy Pro Chrome

Design Kryštof Nosál

Nízké a hladké vaničky z litého mramoru Nově 5 let záruka na vaničky z litého mramoru

Typ Gal

Elips

Elips

SET

Elips

Elips

BAS

Base

HLADKÉ DNO

Snadné čištění vaničky s hladkým dnem

Návaznost na koncept

Možnost bezbariérového řešení

Na dně sprchových vaniček se promítá charakteristický prvek série Chrome - ovál v podobě zaoblených rohů.

Díky své výšce 3 cm jsou vhodné pro bezbariérové řešení zapuštěním vaničky do podlahy.

Extra plochý design Nízké a hladké dno ideální pro snadné čištění sprchové vaničky.

Sprchové vaničky Galaxy Pro Chrome 144

Zapuštění do podlahy

Přímé lepení na podlahu

Výrobk Výrobk


Sprchové vaničky Galaxy Pro Chrome

Nosál

Perseus Pro Chrome

Elipso Pro Chrome

80, 90, 100

80, 90

Typ vaničky Galaxy Pro Chrome

Typ vaničky Galaxy Pro Chrome

Obj.č.

Cena

Elipso Pro Chrome 80

XA244401010

5 890

Perseus Pro Chrome 80

Elipso Pro Chrome 90

XA247701010

6 390

Perseus Pro Chrome 90

XA047701010

Obj.č.

Cena

Perseus Pro Chrome 100

XA04AA01010

Elipso Pro 80 SET

XA934001010

1 290

SET (panel + upevnění)

Elipso Pro 90 SET

XA937001010

1 490

SET (panel + upevnění)

BASE (nožičky) Base Galaxy Pro

Obj.č.

Cena

XB2J000000N

490

Obj.č.

Cena

XA044401010

6 290

Gigant Pro Chrome

100 x 80, 110 x 80, 120 x 80, 120 x 90

Typ vaničky Galaxy Pro Chrome

Obj.č.

Cena

Gigant Pro Chrome 100 x 80

XA04A401010

7 390

7 190

Gigant Pro Chrome 110 x 80

XA04D401010

8 390

9 890

Gigant Pro Chrome 120 x 80

XA04G401010

8 890

Gigant Pro Chrome 120 x 90

XA04G701010

10 390

Obj.č.

Cena

Perseus Pro 80 SET

XA834001010

1 290

SET (panel + upevnění)

Obj.č.

Cena

Perseus Pro 90 SET

XA837001010

1 490

Gigant Pro 100 x 80 SET L

XA83AL01010

1 490

Perseus Pro 100 SET

XA83A001010

1 690

Gigant Pro 100 x 80 SET R

XA83AP01010

1 490

Obj.č.

Cena

Gigant Pro 110 x 80 SET L

XA83DL01010

1 590

XB2J000000N

490

Gigant Pro 110 x 80 SET R

XA83DP01010

1 590

Gigant Pro 120 x 80 SET L

XA83GL01010

1 690

Gigant Pro 120 x 80 SET R

XA83GP01010

1 690

Gigant Pro 120 x 90 SET L

XA83GL71010

1 790

Gigant Pro 120 x 90 SET R

XA83GP71010

1 790

Obj.č.

Cena

XB2J000000N

490

BASE (nožičky) Base Galaxy Pro

BASE (nožičky) Base Galaxy Pro Provedení panelů:

R

L

L (left) - levá varianta výrobku R (right) - pravá varianta výrobku

Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky Galaxy Pro Chrome jsou standardně dodávány bez nožiček a bez panelu. Base Galaxy Pro obsahuje 5 nožiček a je stejná pro všechny typy vaniček Galaxy Pro Chrome.

ravak.cz 145


Sprchové vaničky Galaxy Pro

E

Lité vaničky s protiskluzovou úpravou Nově 5 let záruka na vaničky z litého mramoru

Typ

Elips

Elips

Elips

SET

Elips

Elips

Elips

BAS

Base

PROTISKLUZ

Vyšší bezpečnost při sprchování díky protiskluzové povrchové úpravě

Protiskluzový povrch

Možnost bezbariérového řešení

Zvyšuje bezpečnost při sprchování.

Díky své výšce 3 cm jsou vhodné pro bezbariérové řešení zapuštěním vaničky do podlahy.

Extra plochý design Velmi odolná vanička z tzv. litého mramoru s extra plochým designem pro moderní sprchové kouty.

Sprchové vaničky Galaxy Pro 146

Zapuštění do podlahy

Přímé lepení na podlahu

Výrobk Vaničk


Sprchové vaničky Galaxy Pro

Elipso Pro 80, 90, 100

Typ vaničky Galaxy Pro

Obj.č.

Cena

Typ vaničky Galaxy Pro

XA234401010

5 890

Perseus Pro 80

Elipso Pro 90

XA237701010

6 390

Elipso Pro 100

XA23AA01010

7 890

Elipso Pro 80

SET (panel + upevnění)

Gigant Pro 100 x 80, 110 x 80, 120 x 80, 120 x 90

Perseus Pro 80, 90, 100

Obj.č.

Cena

Typ vaničky Galaxy Pro

Obj.č.

Cena

XA034401010

6 290

Gigant Pro 100 x 80

XA03A401010

7 390

Perseus Pro 90

XA037701010

7 190

Gigant Pro 110 x 80

XA03D401010

8 390

Perseus Pro 100

XA03AA01010

9 890

Gigant Pro 120 x 80

XA03G401010

8 890

Gigant Pro 120 x 90

XA03G701010

10 390

SET (panel + upevnění)

Obj.č.

Cena

Elipso Pro 80 SET

XA934001010

1 290

Perseus Pro 80 SET

XA834001010

1 290

SET (panel + upevnění)

Obj.č.

Cena

Elipso Pro 90 SET

XA937001010

1 490

Perseus Pro 90 SET

XA837001010

1 490

Gigant Pro 100 x 80 SET L

XA83AL01010

1 490

Elipso Pro 100 SET

XA93A001010

1 690

Perseus Pro 100 SET

XA83A001010

1 690

Gigant Pro 100 x 80 SET R

XA83AP01010

1 490

Obj.č.

Cena

BASE (nožičky)

Obj.č.

Cena

Gigant Pro 110 x 80 SET L

XA83DL01010

1 590

XB2J000000N

490

Base Galaxy Pro

XB2J000000N

490

Gigant Pro 110 x 80 SET R

XA83DP01010

1 590

Gigant Pro 120 x 80 SET L

XA83GL01010

1 690

Gigant Pro 120 x 80 SET R

XA83GP01010

1 690

Gigant Pro 120 x 90 SET L

XA83GL71010

1 790

Gigant Pro 120 x 90 SET R

XA83GP71010

1 790

Obj.č.

Cena

XB2J000000N

490

BASE (nožičky) Base Galaxy Pro

Obj.č.

Cena

BASE (nožičky) Base Galaxy Pro Provedení panelů:

R

L

L (left) - levá varianta výrobku R (right) - pravá varianta výrobku

Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Vaničky Galaxy Pro jsou standardně dodávány bez nožiček a bez panelu. Base Galaxy Pro obsahuje 5 ks nožiček a je stejná pro všechny typy vaniček Galaxy Pro.

ravak.cz 147


Sprchové vaničky Galaxy Pro Flat

E

Lité vaničky do moderních koupelen Nově 5 let záruka na vaničky z litého mramoru

Typ Gal

Elips

Elips

SET

Elips

Elips

BAS

Base

Při in unive zatěs

HLADKÉ DNO

Snadné čištění vaničky s hladkým dnem

Hladké dno

Možnost bezbariérového řešení

Hladké dno usnadňuje údržbu vaničky.

Díky své výšce 3 cm jsou vhodné pro bezbariérové řešení zapuštěním vaničky do podlahy.

Extra plochý design Velmi odolná vanička z tzv. litého mramoru s extra plochým designem pro moderní sprchové kouty.

Sprchové vaničky Galaxy Pro Flat 148

Zapuštění do podlahy

Přímé lepení na podlahu


Sprchové vaničky Galaxy Pro Flat

Elipso Pro Flat 80, 90

yp vaničky T Galaxy Pro Flat

Obj.č.

Cena

Elipso Pro 80 Flat

XA234411010

4 640

Elipso Pro 90 Flat

XA237711010 Obj.č.

Elipso Pro 80 SET Elipso Pro 90 SET

SET (panel + upevnění)

BASE (nožičky) Base Galaxy Pro

Gigant Pro Flat

Perseus Pro Flat 80, 90

yp vaničky T Galaxy Pro Flat

100x80, 120x80, 120x90

yp vaničky T Galaxy Pro Flat

Obj.č.

Cena

Obj.č.

Cena

Perseus Pro 80 Flat

XA034411010

4 740

Gigant Pro 100 x 80 Flat

XA03A411010

5 740

5 140

Perseus Pro 90 Flat

XA037711010

5 240

Gigant Pro 120 x 80 Flat

XA03G411010

7 490

Cena

SET (panel + upevnění)

Obj.č.

Cena

Gigant Pro 120 x 90 Flat

XA03G711010

8 140

XA934001010

1 290

Perseus Pro 80 SET

XA834001010

1 290

SET (panel + upevnění)

Obj.č.

Cena

XA937001010

1 490

Perseus Pro 90 SET

XA837001010

1 490

Gigant Pro 100 x 80 SET L

XA83AL01010

1 490

Obj.č.

Cena

BASE (nožičky)

Obj.č.

Cena

Gigant Pro 100 x 80 SET R

XA83AP01010

1 490

XB2J000000N

490

Base Galaxy Pro

XB2J000000N

490

Gigant Pro 120 x 80 SET L

XA83GL01010

1 690

Gigant Pro 120 x 80 SET R

XA83GP01010

1 690

Gigant Pro 120 x 90 SET L

XA83GL71010

1 790

Gigant Pro 120 x 90 SET R

XA83GP71010

1 790

Obj.č.

Cena

XB2J000000N

490

BASE (nožičky) Base Galaxy Pro Provedení panelů:

ři instalaci vaniček doporučujeme použít P univerzální montážní sadu, která vám usnadní zatěsnění vaničky. v iz str. 159

R

L

L (left) - levá varianta výrobku R (right) - pravá varianta výrobku

ýrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. V Vaničky Galaxy Pro Flat jsou standardně dodávány bez nožiček a bez panelu. Base Galaxy Pro obsahuje 5 ks nožiček a je stejná pro všechny typy vaniček Galaxy Pro Flat.

ravak.cz 149


Hluboká sedací vanička Minivana Když se klasická vana nevejde

ANTIBAC®

Ochrana vaničky před bakteriemi a kvasinkami

Nevejde se vám do koupelny vana?

Antibac

Ale vaše děti koupání nade vše milují? Hluboká sedací vanička Sabina je určena do malých koupelen, kde zajistí možnost koupání nebo příjemného posezení při sprchování. Svou hloubkou 27 cm tak spojuje výhody vany a sprchového koutu.

Speciální způsob ochrany před růstem a rozmnožováním bakterií a kvasinek.

Hluboká sedací vanička 150

Výrob


Minivana

Sabina 80, 90 TYP LA

k podezdění nebo k zapuštění

TYP LA + BASE

vanička LA s nožičkami, k podezdění Typ vaničky

Obj.č.

Cena

Sabina 80 LA

A214001020

4 190

Sabina 90 LA

A217001020

4 690

Obj.č.

Cena

Sabina 80 BASE

B2C0000002

590

Sabina 90 BASE

B2C0000001

590

Obj.č.

Cena

Sabina 80 SET

A914001020

1 990

Sabina 90 SET

A917001020

2 190

Obj.č.

Cena

B2E000001N

520

Podpora (nožičky)

TYP LA + BASE + SET

vanička LA s nožičkami a panelem

Panel

Panelkit Panelkit Sabina 80, 90

Pro montáž panelu je nutno použít panelkit.

Sifon pro vaničku Sabina naleznete na straně 157.

Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 151


Sprchové vaničky Galaxy

TYP

Extra mělké a jednoduše krásné

TYP

TYP PP+

ANTIBAC®

Ochrana vaničky před bakteriemi a kvasinkami

Typ

Elips

Elips

Elips

Elips

Elips

Elips

Elips

Elips

Elips

Pod pro

Univ

Univ

Univ

Plochý moderní design

Antibac

Extra mělká akrylátová vanička s hloubkou pouhých 5 cm podtrhne vzhled každého sprchového koutu.

Speciální způsob ochrany před růstem a rozmnožováním bakterií a kvasinek.

Při in unive zatěs

Sprchové vaničky Galaxy 152

Výrobk


Sprchové vaničky Galaxy

Perseus 80, 90, 100

Elipso 80, 90, 100

Gigant 100x80, 120x90

TYP LA k instalaci na nožičky nebo k zapuštění

LA

LA

LA

TYP EX samonosná bez panelu určená pro obložení

EX

EX

TYP PAN samonosná s panelem v ceně PP+SET N samonosná + panel do niky (panel není v ceně vaničky) PP+SET L samonosná + panel čelní a boční (panel není v ceně vaničky)

PAN

PP+SET N

Obj.č.

Cena

Typ vaničky Galaxy

Elipso 80 LA

A224401210

3 690

Elipso 80 PAN

A224401410

Elipso 80 EX

A224401310

Elipso 90 LA Elipso 90 PAN

Typ vaničky Galaxy

PP+SET L

Obj.č.

Cena

Typ vaničky Galaxy

Obj.č.

Cena

Perseus 80 LA

A024401210

3 690

Perseus 80 PP

A024401510

3 890

XA01A401210

4 190

Gigant 100 x 80 LA

4 990

Perseus 80 EX

A024401310

4 090

Gigant 120 x 90 LA

XA01G701210

4 090

6 990

A227701210

3 990

Perseus 90 LA

A027701210

3 990

4 490

Perseus 90 PP

A027701510

4 190

Obj.č.

Cena

A227701410

Elipso 90 EX

A227701310

4 390

Perseus 90 EX

A027701310

4 390

B2F0000002

840

Elipso 100 LA

A22AA01210

4 890

Perseus 100 LA

A02AA01210

4 790

Elipso 100 PAN

A22AA01410

5 390

Perseus 100 PP

A02AA01510

4 990

B2F0000003

890

Elipso 100 EX

A22AA01310

5 290

Perseus 100 EX

A02AA01310

5 190

Obj.č.

Cena

Obj.č.

Cena

Univerzální Base 600 (pro vaničky 80)

B2F0000001

790

Univerzální Base 650 (pro vaničky 90)

B2F0000002

840

Univerzální Base 750 (pro vaničky 100)

B2F0000003

890

odpora (nožičky) P pro typ LA

Set (panel + upevnění) Perseus 80 SET N

A824001010

990

Perseus 80 SET L

A824401010

1 890

Perseus 90 SET N

A827001010

990

Perseus 90 SET L

A827701010

1 890

Perseus 100 SET N

A82A001010

990

Perseus 100 SET L

A82AA01010

1 990

odpora (nožičky) P pro typ LA

Obj.č.

Cena

Univerzální Base 600 (pro vaničky 80)

B2F0000001

790

Univerzální Base 650 (pro vaničky 90)

B2F0000002

840

Univerzální Base 750 (pro vaničky 100)

B2F0000003

890

odpora (nožičky) P pro typ LA Univerzální Base 650 (pro vaničky 100 x 80 LA)

Univerzální Base 750 (pro vaničky 120 x 90 LA)

ři instalaci vaniček doporučujeme použít P univerzální montážní sadu, která vám usnadní zatěsnění vaničky. v iz str. 159 Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 153


Umyvadla Rosa

Sprchové vaničky Kaskada

TYP

Vaničky pro každého - spolehlivé a cenově výhodné

TYP

TYP

ANTIBAC®

Ochrana vaničky před bakteriemi a kvasinkami

Typ

Rond

Rond

Rond

Rond

Rond

Rond

Pod pro

Univ

Univ

Hlubší vanička

Antibac

Hloubka vaničky cca 9 cm pro pohodlné sprchování. Dno je charakteristické svým kaskádovitým povrchem.

Speciální způsob ochrany před růstem a rozmnožováním bakterií a kvasinek.

Univerzální použití Tyto akrylátové vaničky je možné instalovat na nožičky nebo přímo na podlahu, popřípadě zapustit do podlahy. Varianta EX je vhodná k obložení.

154

Sprchové vaničky Kaskada 154

Při in unive zatěs

Výrobk


Sprchové vaničky Kaskada

Ronda 80, 90

Angela 80, 90

Aneta 75 x 90

TYP LA k instalaci na nožičky nebo k zapuštění

LA

LA

LA

EX

EX

PU

PU

TYP EX samonosná bez panelu určená pro obložení

EX TYP PU samonosná, panel a vanička tvoří nedělitelný celek

PU

Typ vaničky Kaskada

Obj.č.

Cena

Typ vaničky Kaskada

Angela 80 LA

A014401220

3 590

Angela 80 PU

A004401120

3 890

Angela 80 EX

A004401320

3 990

3 790

Angela 90 LA

A017701220

3 790

A207001120

4 090

Angela 90 PU

A007701120

4 090

A207001320

4 190

Angela 90 EX

A007701320

4 190

Obj.č.

Cena

Ronda 80 LA

A214001220

3 590

Ronda 80 PU

A204001120

3 890

Ronda 80 EX

A204001320

3 990

Ronda 90 LA

A217001220

Ronda 90 PU Ronda 90 EX

Podpora (nožičky) pro typ LA

Typ vaničky Kaskada

Obj.č.

Cena

Podpora (nožičky) pro typ LA

Obj.č.

Cena

Univerzální Base 600 (pro vaničky 80)

B2F0000001

790

Univerzální Base 600 (pro vaničky 80)

B2F0000001

790

Univerzální Base 650 (pro vaničky 90)

B2F0000002

840

Univerzální Base 650 (pro vaničky 90)

B2F0000002

840

Obj.č.

Cena

Aneta 75 x 90 LA

A003701220

3 690

Aneta 75 x 90 PU

A003701120

3 990

Aneta 75 x 90 EX

A003701320

4 090

Obj.č.

Cena

B2F0000002

840

Podpora (nožičky) pro typ LA Univerzální Base 650

Při instalaci vaniček doporučujeme použít univerzální montážní sadu, která vám usnadní zatěsnění vaničky. viz str. 159 Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 155


Příslušenství pro sprchové vaničky

3 ROK ZÁRUK na SIFO

Vanič s ner Obj.č

Cena

3 ROK ZÁRUK NA SIFO

Je ur pro s Odto Click a opě Obj.č

Cena

Vaničkové sifony

Sili

Vysoký průtok Průměr sifonů je 90 mm a zajišťuje odtékání minimálně 30 l vody za minutu. Jsou tak vhodné i pro sprchové kouty s hydromasážním panelem.

Firma jeho použ polys Ve sp

Snadná čistitelnost Všechny vaničkové sifony jsou čistitelné vrchem po odklopení krytky, hodí se tak pro vaničky instalované "napevno".

Siliko Obj.č

Možnost výběru Jednotlivé sifony se od sebe liší především druhem materiálu použitého u krytky sifonu a jejím tvarem.

156

Pou je zá

K řád


Příslušenství pro sprchové vaničky

Basic

Standard

Professional

3

3

3

3 ROKY ZÁRUKA na SIFON

3 ROKY ZÁRUKA NA SIFON

3 ROKY ZÁRUKA NA SIFON

Vaničkový sifon s nerezovou krytkou Obj.č. X01308

Vaničkový sifon s krytkou z pokoveného plastu Obj.č. X01314

Vaničkový sifon s kovovou krytkou Obj.č. X01309

Cena:

Cena:

Cena:

290,-

Sifon Sabina

390,-

790,-

Sifonová redukce 40/50

3 3 ROKY ZÁRUKA NA SIFON

Je určený pro minivanu Sabina s otvorem pro sifon i přepad o Ø52 mm. Odtok vody je ovládán pomocí systému ClickClack (stlačením sifonu se odtok uzavře a opětovným stlačením se odtok otevře). Obj.č. X01315 Cena:

Redukuje rozměrové rozdíly mezi sifony a odpadním potrubím. Obj.č. X01304 Cena:

65,-

690,-

Silikonový tmel RAVAK Professional - 310 ml Firma RAVAK testovala v minulosti řadu silikonů od většiny velkých tradičních výrobců. Jedním z hlavních požadavků byla jeho schopnost natrvalo spojovat různorodé materiály, které se při výrobě sprchových koutů, sprchových vaniček a van používají. Testy prokázaly, že vybrat takový silikon, který dokáže pevně přilnout ke sklu, akrylátu (PMMA), extrudovanému polystyrénu, hliníku, laku a k různým obkladovým materiálům, je téměř nemožné. Ve spolupráci s dalšími výrobci speciálních hmot jsme proto vyvinuli vlastní recepturu, která dostojí všem požadavkům. Silikonový tmel RAVAK Professional se vyrábí v dvojím barevném provedení - bílý a čirý (transparent). Obj.č. X01201

Použití silikonového tmelu RAVAK Professional je základním předpokladem těsnosti vašeho sprchového koutu, vany nebo vaničky.

K řádnému připevnění a utěsnění sprchové vaničky je zapotřebí jedna velká tuba silikonového tmelu 310 ml. Cena:

150,ravak.cz 157


Krycí lišty

Un

Unive Bez z Cena od:

55,-

Krycí lišty

Obs

Siliko Samo 2 ks k 2 ks r Obj.č

Slouží k překrytí spáry mezi stěnou a vaničkou. Spáru optimálně přikryjí, utěsní a její udržování je podstatně jednodušší než čištění nestejnoměrně naneseného tmelu, který po usazení nečistot kazí vzhled celého díla. Krycí lišty můžete pořídit v délce 1100 a 2000 mm a v typech zakrývajících spáru 6, 10 nebo 11 mm. Jsou vhodné ke všem druhům vaniček.

Krycí lišta 6

Krycí lišta 10

● zatěsní spáru do 6 mm ● lze jí doplnit sadou obsahující 2 koncovky krycích lišt (L/P) a 2 rohové spojky

Krycí lišty

Krycí lišta 11

● zatěsní spáru do 10 mm ● lze jí doplnit koncovkou ● roh vytvoříme zaříznutím na 45°

Krycí lišty

Obj.č.

● zatěsní spáru do 11 mm ● lze jí doplnit sadou obsahující 2 koncovky krycích lišt (L/P) a 2 rohové spojky

Cena

Krycí lišty

Obj.č.

Cena

Obj.č.

Cena

Krycí lišta 6/1100 white

XB441100001

55

Krycí lišta 10/1100 white

XB451100001

95

Krycí lišta 11/1100 white

XB461100001

95

Krycí lišta 6/2000 white

XB442000001

95

Krycí lišta 10/2000 white

XB452000001

155

Krycí lišta 11/2000 white

XB462000001

155

Sada pro krycí lištu 6

B440000001

75

Koncovka krycí lišty 10 white

XB430001001

15

Sada pro krycí lištu 11

B460000001

85

Pod

Univ

Univ

Univ

Base

Montáž krycích lišt Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

158

Výrobk


Příslušenství pro sprchové vaničky

Doporučené utěsnění vaničky

Krycí lišta

Špatně zakončený spoj mezi vaničkou a stěnou, který dává možnost tvorbě plísní, skutečně není nezbytný. Do spáry mezi vaničkou a stěnou je možno zasunout krycí lištu, s jejíž pomocí se vaše práce stane opravdu profesionální.

Silikonový tmel RAVAK Molitanový pásek Vanička

Univerzální montážní sada Univerzální montážní sada se používá pro dokonalé utěsnění sprchové vaničky při její instalaci do již zcela obloženého sprchového koutu. Bez zásahu do stávajících povrchů stěn se docílí vzhledově perfektního a funkčního napojení sprchové vaničky na stěnu koupelny.

Obsah sady: Silikonový tmel RAVAK Professional, bílý, 310 ml Samolepicí molitanový pásek 2200 mm 2 ks krycí lišty 6/1200 mm 2 ks rohové spojky krycí lišty Obj.č. A000000004 Cena:

395,-

Cena od:

790,-

Cena:

490,-

Univerzální vaničkové nožičky Univerzální Base je určena pro všechny typy vaniček LA (vyjma Sabina) a slouží ke snadnému vyrovnání vaničky do roviny. Takto ustavenou vaničku je možné snadno podezdít a obložit. Univerzální Base tvoří dva kovové nosníky (600, 650 nebo 750 mm - dle rozměru vaničky) se čtyřmi seřiditelnými nožičkami. Obj.č. B2F0000001

Nožičky Galaxy Pro Lité vaničky - Galaxy Pro, Galaxy Pro 10°, Galaxy Pro Flat a Galaxy Pro Chrome je možno zabudovat přímo do podlahy bez použití nožiček. V případě, že vaničku chceme ustavit na nožičky, doporučujeme použít sadu nožiček Base Galaxy Pro, která obsahuje 5 ks nožiček a to na již hotovou obloženou podlahu. Obj.č. XB2J000000N

Podpora (nožičky) pod vaničky

Obj.č.

Cena 790

Univerzální Base 600 pod vaničky LA 80 cm + Aneta 75 x 90 LA

B2F0000001

Univerzální Base 650 pod vaničky LA 90 cm

B2F0000002

840

Univerzální Base 750 pod vaničky LA 100 cm

B2F0000003

890

XB2J000000N

490

Base Galaxy Pro pod vaničky Galaxy Pro

Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 159


Odtokové žlaby a podlahové vpusti

Ch

Nechají vyniknout krásu keramické dlažby

10°

Výrobk

160


Odtokové žlaby a podlahové vpusti

Nerezové odtokové žlaby ke zdi Chrome

Runway

novinka

novinka

Design Kryštof Nosál

Cena od:

7 990,-

Cena od:

7 990,-

10°

novinka ● Ve třech provedeních - 10°, Chrome, Runaway ● rošt i žlab jsou z kvalitní nerezové oceli se speciální úpravou zamezující ulpívání nečistot ● dokonalá a jednoduchá čistitelnost celého žlabu vč. sifonu ● průtok sifonem 60 l/min. garantuje bezpečný odtok veškeré přitékající vody ● zdvojená zápachová uzávěra ● výška zápachové uzávěry 50 mm ● snadná, rychlá a přesná instalace

25 25 LET ZÁRUKA NA ŽLABY

Typ OZW Chrome 750

Design Kryštof Nosál

Cena od:

7 990,-

Stavební výška (mm)

Min. šířka koutu (mm)

Obj.č.

Cena

100

900

X01624

7 990

OZW Chrome 850

100

1000

X01627

8 090

OZW Chrome 950

100

1100

X01630

8 590

OZW Chrome 1 050

100

1200

X01633

9 090

OZW Runway 750

100

900

X01625

7 990

OZW Runway 850

100

1000

X01628

8 090

OZW Runway 950

100

1100

X01631

8 590 9 090

OZW Runway 1 050

100

1200

X01634

OZW 10° 750

100

900

X01626

7 990

OZW 10° 850

100

1000

X01629

8 090

OZW 10° 950

100

1100

X01632

8 590

OZW 10° 1 050

100

1200

X01635

9 090

Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 161


Nerezové odtokové žlaby do prostoru Chrome

Runway

Zeb

Design Kryštof Nosál

Cena od:

4 790,-

Cena od:

4 790,-

10°

Pla mří

Design Kryštof Nosál ● Ve třech provedeních - 10°, Chrome, Runaway ● rošt i žlab jsou z kvalitní nerezové oceli se speciální úpravou zamezující ulpívání nečistot ● dokonalá a jednoduchá čistitelnost celého žlabu vč. sifonu ● průtok sifonem 60 l/min. garantuje bezpečný odtok veškeré přitékající vody ● zdvojená zápachová uzávěra ● výška zápachové uzávěry 50 mm ● snadná, rychlá a přesná instalace

● ● ● ● ● ●

dík jed prů ko níz zvý

25 25 LET ZÁRUKA NA ŽLABY

Typ

Cena od:

4 790,-

Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

162

Stavební výška (mm)

Min. šířka koutu (mm)

Obj.č.

Cena

OZ Chrome 300

100

-

X01426

4 790

OZ Chrome 750

100

900

X01621

6 990

OZ Chrome 850

100

1000

X01427

7 090

Typ

OZ Chrome 950

100

1100

X01428

7 590

OZP

OZ Chrome 1 050

100

1200

X01429

8 090

OZP

OZ Runway 300

100

-

X01418

4 790

OZ Runway 750

100

900

X01622

6 990

OZ Runway 850

100

1000

X01388

7 090

OZ Runway 950

100

1100

X01390

7 590

OZ Runway 1 050

100

1200

X01392

8 090

OZ 10° 300

100

-

X01575

4 790

OZ 10° 750

100

900

X01623

6 990

OZ 10° 850

100

1000

X01576

7 090

OZ 10° 950

100

1100

X01577

7 590

OZ 10° 1 050

100

1200

X01578

8 090

Výrobk


ody

Odtokové žlaby a podlahové vpusti

Plastové odtokové žlaby ke zdi Zebra

SN501 Design Kryštof Nosál

Cena od:

3 590,-

Cena:

Plastový odtokový žlab s nerezovou mřížkou Zebra

Plastová vpusť s nerezovou mřížkou SN501

● ● ● ● ● ●

● vhodná do sprchových koutů, koupelen i technických prostor

díky nízké stavební výšce vhodný zejména pro rekonstrukce jednoduchá čistitelnost až po odpadní potrubí průtok 30 l/min se spádovým korytem kombinovaná zápachová uzávěra s výškou vodního sloupce 28 mm nízká stavební výška - 75 mm vč. dlažby zvýšená odolnost plastu proti chemikáliím

● ● ● ●

790,-

řížka je vyrobena z kvalitní nerezové oceli opracované vodním paprskem m průtok 37 l/min kombinovaná zápachová uzávěra s výškou vodního sloupce 30 mm límec 2. úrovně izolace a nerezová příruba

25

T ZÁRUKA ŽLABY

a

0

0

3

3 ROKY ZÁRUKA NA ŽLABY

3 ROKY ZÁRUKA na VPUSŤ

Stavební výška (mm)

Min. šířka koutu (mm)

Obj.č.

Cena

Typ

0

OZP Zebra 750

75

900

X01433

3 590

Vpusť SN501 105x105/50

0

OZP Zebra 850

75

1000

X01434

3 790

Samolepicí hydroizolace vpusti 300x300 mm

0

Typ

3

0

Min. stavební výška (mm)

Obj.č.

Cena

104

X01435

790

-

X01572

350

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 163


Vany

Spojení užitku, krásy a jedinečnosti Každá z našich van vám nabídne svůj příběh, motto či myšlenku, ze které model vychází a s ní související přidanou hodnotu. V široké nabídce naleznete speciální malé vany pro nedostatek prostoru, asymetrické, kde se můžete i pohodlně sprchovat, osvědčené klasické vany i vany solitérní. Většina z nich je součástí celých koupelnových řešení. Lze je opatřit vanovými zástěnami a dveřmi, takže ani sprchování není nemožné. Naopak, výběrem správné vany se zástěnou si vytvoříte i prostorný sprchový kout. 164


ravak.cz 165


Vany

Cla

Vanu solitérní, obdélníkovou či asymetrickou, s dostatkem odkládacího prostoru, do menší koupelny nebo pro koupání ve dvou? Freedom O

169 x 80

Freedom W

166 x 80

str. 170 - 171

str. 174 - 175

Freedom R

City

175 x 75

180 x 80

str. 172 - 173

str. 176 - 177

Ne

Lov

novinka

Formy 01

XXL

180 x 80, 170 x 75

str. 178 - 179

190 x 95 str. 184 - 185

Magnolia

180 / 170 x 75 str. 188 - 189

Formy 02

180 x 80 str. 180 - 181

Chr

Evolution

180 x 102, 170 x 97 str. 186 - 187

Ros

10°

170 x 75 str. 190 - 191

Avo

novinka

Campanula II

166

180 x 80, 170 x 75 str. 192 - 193

Chrome

170 x 75, 160 / 150 x 70 str. 194 - 195

Asy


Classic

170 / 160 / 150 / 140 / 120 x 70 str. 198 - 199

NewDay

150 x 150, 140 x 140

LoveStory II

Chrome

196 x 139

str. 202 - 203

str. 206 - 207

170 / 160 x 105 str. 212 - 213

Vanda II

170 / 160 / 150 x 70

Gentiana

10°

str. 200 - 201

150 x 150, 140 x 140

str. 204 - 205

170 x 100, 160 x 95 str. 208 - 209

Rosa II

170 / 160 / 150 x 105 str. 214 - 215

novinka novinka

Rosa 95

Avocado

160 / 150 x 95 str. 216 - 217

160 / 150 x 75

str. 220 - 221

Rosa I 160 / 150 / 140 x 105

BeHappy II

str. 218 - 219

170 / 160 / 150 x 75

str. 222 - 223

novinka

Asymmetric

170 x 110, 160 x 105, 150 x 100 str. 224 - 225

ravak.cz 167


Proč není vana jako vana? Protože se liší jejich kvalita.

krylátová deska (PMMA) A Nešetříme na materiálu, vyrábíme z nejkvalitnějšího akrylátu Lucite.

krylátový výlisek A Využíváme technologii bodového nahřívání pro zaručení optimální tloušťky stěny vany v každém místě.

yztužení výlisku V Zpevnění výlisku pryskyřicí s přídavkem skelného vlákna.

otová vana H Hotová vana nejvyšší možné kvality na trhu.

Proč záleží na použitém materiálu?

Podle způsobu výroby akrylátových desek, dnes nejběžnějšího materiálu pro výrobu výlisku van, rozlišujeme dva druhy akrylátu - extrudovaný a litý. Ačkoli se jedná o chemicky stejné materiály (polymetylmetakrylát – PMMA), jejich rozdílný způsob výroby zapříčiňuje zásadní rozdíly v jejich užitných vlastnostech. Extrudovaný akrylát se vyrábí tažením, takže jeho vlastnosti jsou zachovány pouze v jednom směru. Někdy se používá dokonce ještě slabší vrstva extrudovaného akrylátu spojená s plastovou deskou ABS. Vany vyrobené z tohoto materiálu vykazují nejhorší kvalitativní vlastnosti a po zabudování do koupelny mohou časem praskat. Litý akrylát se lije do připravených forem a deska si tak zachovává své fyzikální vlastnosti ve všech směrech. Litý akrylát je tedy výrazně kvalitnější a poskytuje lepší záruku, že si výrobek dlouhodobě uchová požadovaný tvar, nezkřiví se, ani nepopraská. I proto je litý akrylát dražší než extrudovaný. Právě z těchto důvodů je litý akrylát jasnou volbou pro značku RAVAK, a proto na vany můžeme poskytnout záruku 10 let.

Vyztužení

ejběžněji používané vyztužení polyesterovou N pryskyřicí plněnou skelným vláknem. ři vyztužování laminátem se na akrylátový výlisek nastřikuje P směs pryskyřice a skelného vlákna. Poměr těchto složek a množství nástřiku je řízeno počítačem pro každou vanu zvlášť. Výrobek s nastříkanou vrstvou je poté "sušen" ve vytvrzovacím tunelu, kde rovněž platí přísná technologická pravidla. Výhodou laminátu je vysoká pevnost a tuhost výrobku, který je k dostání za příznivou cenu.

168

Akrylátová deska Laminát


Vany

ĂŠ

let.

ravak.cz 169


Pra

Umí Neo

Při

Ladn uvol

Cen

OBJEM

VAN

Freed

Freedom O Vana Freedom O

170

Svoboda je stav mysli

Veškerý Vanu Fr Vana je Ceny js


Vany

80 cm

169 cm

Pravidla určujete vy

Umístěte vanu tam, kam potřebujete a zvolte si pro koupel tu stranu vany, ze které máte lepší výhled. Neomezujte se, relaxujte.

Přirozená

Ladné zaoblené linie bez ostrých hran a rohů. Přátelsky oválný tvar vany vás obejme a zajistí vám přirozený pocit uvolnění. Cena 45 900 Kč.

305 l

44 kg

OBJEM

HMOTNOST

VANA Freedom O 169x80

10 10 LET ZÁRUKA NA VANY

Obj.č.

Cena

XC00100020

45 900

Vanová baterie do podlahy FM 080.00

Vanová baterie do podlahy CR 080.00

Veškerý rozvod musí být veden podlahou ( jak odpad vany, tak přívod vody pro podlahovou baterii). Vanu Freedom O nelze doplnit vanovou zástěnou. Vana je standardně dodávaná do 6 týdnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 171


Pra

Umí Neo

Pra

Kolm

Cen

OBJEM

VAN

Freed

Freedom R Vana Freedom R

172

Svoboda je stav mysli

Veškerý Vanu Fr Vana je Ceny js


Vany

75 cm

175 cm

Pravidla určujete vy

Umístěte vanu tam, kam potřebujete a zvolte si pro koupel tu stranu vany, ze které máte lepší výhled. Neomezujte se, relaxujte.

Pragmatický styl

Kolmé úhly, rovné linie, přímky a subtilní vzhled. Odlehčený design pro jednoduše moderní koupelnu. Cena 45 900 Kč.

330 l

49 kg

OBJEM

HMOTNOST

VANA Freedom R 175x75

10 10 LET ZÁRUKA NA VANY

Obj.č.

Cena

XC00100021

45 900

Vanová baterie do podlahy CR 080.00

Vanová baterie do podlahy FM 081.00

Veškerý rozvod musí být veden podlahou ( jak odpad vany, tak přívod vody pro podlahovou baterii). Vanu Freedom R nelze doplnit vanovou zástěnou. Vana je standardně dodávaná do 6 týdnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 173


novinka

Uk

Van do o co p

Při

Skvě vyni

Cen

OBJEM

VAN

Freed

Freedom W Něžná dominanta koupelny

Vanu Fr Vana je Ceny js

174


Vany

80 cm

166 cm

Ukotvená v prostoru

Vana Freedom W optimálně spojuje přednosti solitérních van s vanami klasickými. Její subtilní krása a tvary vykroužené do oblých křivek vás zvou k poležení. Praktický širší lem určený ke zdi vám dovolí odložit si na dosah ruky vše, co potřebujete, abyste se při relaxaci cítili dobře.

Připravená ke koupání

Skvěle vypadá tak, jak je. Není třeba ji obkládat ani jakkoli jinak upravovat. Její oblý tvar a étericky jemný přední lem vyniknou v jakékoli koupelně. Cena 45 900 Kč.

260 l

52 kg

OBJEM

HMOTNOST

10 10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA Freedom W 166x80

Obj.č.

Cena

XC00100024

45 900

Vanu Freedom W nelze doplnit o vanovou zástěnu. Vana je standardně dodávaná do 6 týdnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 175


Design Kryštof Nosál

City

Jednoduše elegantní

Pro

Kom

Při

Nek City

Cen

OBJEM

VAN

City City

PO

novinka

Podp

Pane

Pane

Objedn

Vana City

176

Novinka vana City Slim s tenčím horním lemem o výšce pouhých 15 mm. Více na www.ravak.cz

Vanu C K vaně Výrobk


Vany

80 cm

180 cm

Prostorná

Komfortní, rozměrná, nenápadná. Vše co potřebujete pro koupelnu v pohodlném městském stylu.

Přirozeně sebejistá

Nekřičí do světa svou výjimečnost. Naopak, sebejistě čeká na vaši pozornost, která nevyhnutelně přijde a od vany City vás už nic neodpoutá. Její střídmost, přirozenost a elegantní uměřenost vás nikdy neomrzí. Cena 14 990 Kč.

220 l

25 kg

OBJEM

HMOTNOST

10

Barevné provedení panelu: Ořech

Satinové dřevo

Dub

Bílá

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

City 180x80

C920000000

14 990

City 180x80 Slim

C921300000

15 990

Obj.č.

Cena

PODPORY + PANELY + PANELKITY Podpora City 180x80

CY00040000

novinka

790

Panel čelní 180

3 440

Panel boční 80

2 240

Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz

Vanu City lze doplnit vanovou zástěnou BVS1, BVS2, CVS2, PVS1 (viz str. 236). K vaně doporučujeme použít vanový odtokový komplet délky 800 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Nově lze také k vaně City a City Slim umístit panel v provedení: Bílá, ořech, dub nebo satinové dřevo.

ravak.cz 177


Design Kryštof Nosál

Tva

Obv jedn

S m

Van kera

Cen

OBJEM

VAN

Form

Form

PO

Podp

Podp

Pane

Formy 01 Vana Formy 01

Pane

Pane

Pane

Pane

Minimalismus ve své nejčistší podobě

Vanu Fo K vaně Výrobk

178


Vany

75 / 80 cm

170 / 180 cm

Tvar, který nezevšední

Obvyklou symetrii obdélníkových van designer pozměnil jedním okrajem širším než je druhý. Vznikla tak puristicky jednoduchá vana, nikoli však nudná.

S možností vlastního finálního ztvárnění

Vanu si můžete sami esteticky dotvořit tak, aby ladila s vaší osobností i koupelnou. Použijete-li dřevěný korpus, obložení keramikou či umělým kamenem, vždy získáte jiný celkový výraz. K vaně nabízíme i bílý panel. Cena od 11 490 Kč.

203 l 240 l

24 kg 27 kg

OBJEM

HMOTNOST

10 KONCEPTY

Vanové napouštění vodopád CR 025.00 vhodné k instalaci do širšího lemu vany. Více informací na str. 303.

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

Formy 01 170x75

C691000000

11 490

Formy 01 180x80

C881000000

12 490

Obj.č.

Cena

Podpora Formy 01 170x75

CY00030000

740

Podpora Formy 01 180x80

CY00040000

790

Panel čelní U 170

CZ001V0A00

3 340 3 440

PODPORY + PANELY + PANELKITY

Panel čelní U 180

CZ001Y0A00

Panelkit čelní

B23600000N

460

Panel boční U 75

CZ00130A00

2 040

Panel boční U 80

CZ00140A00

2 240

Umyvadla Formy viz str. 247 Vanu Formy 01 lze doplnit vanovou zástěnou BVS1, BVS2, CVS2, (viz str. 236). K vaně doporučujeme použít vanový odtokový komplet délky 800 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 179


Design Kryštof Nosál

No

Zná do k

S m

Van kera

Cen

OBJEM

VAN

Form

PO

Podp

Pane

Pane

Pane

Formy 02 Vana Formy 02

Lehké zaoblení pro novou dynamiku

Vanu Fo K vaně Výrobk

180


Vany

80 cm

180 cm

Nový design pro klasickou vanu

Známý tvar obdélníkové vany dostal novou energii díky lehkému prohnutí. Zaoblená vnitřní linie vany vnáší do koupelny příjemnou atmosféru i větší požitek z koupání.

S možností vlastního finálního ztvárnění

Vanu si můžete sami esteticky dotvořit tak, aby ladila s vaší osobností i koupelnou. Použijete-li dřevěný korpus, obložení keramikou či umělým kamenem, vždy získáte jiný celkový výraz. K vaně nabízíme i bílý panel. Cena 12 490 Kč.

240 l

27 kg

OBJEM

HMOTNOST

10 KONCEPTY

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA Formy 02 180x80

PODPORY + PANELY + PANELKITY

Obj.č.

Cena

C891000000

12 490

Obj.č.

Cena

Podpora Formy 02 180x80

CY00040000

790

Panel čelní U 180

CZ001Y0A00

3 440

Panelkit čelní

B23600000N

460

Panel boční U 80

CZ00140A00

2 240

Baterie k solitérním vanám a umyvadlům viz str. 303 Vanu Formy 02 lze doplnit vanovou zástěnou CVS2, PVS1, BVS1, BVS2, viz str. 236). K vaně doporučujeme použít vanový odtokový komplet délky 800 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 181


182


Vany

ravak.cz 183


Design Achim Storz

XXL

Když chcete skutečně velkou vanu

Van

Nem kteř

Ma

Velk pod

Cen

OBJEM

VAN XXL

PO

Podp

Pane

Pane

Pane

Vana XXL

Vanu X Výrobk Pozn.: V

184


Vany

95 cm

190 cm

Vana pro velké i malé

Nemůžete se doma shodnout na optimální vaně pro všechny? Vana XXL usadí jak vysoké postavy, tak ty drobnější, kteří se mohou pohodlně zapřít o integrovaný schůdek.

Maximum pohodlí

Velkorysý a členitý vnitřní prostor vany umožní ponoření celého těla od ramen až po kolena a ergonomicky tvarované područky podporují relaxaci rukou. Cena 15 190 Kč.

285 l

32 kg

OBJEM

HMOTNOST

10 10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA XXL 190x95

PODPORY + PANELY + PANELKITY

Obj.č.

Cena

CA91000000

15 190

Obj.č.

Cena

Podpora XXL

CY09009000

890

Panel čelní XXL 190

CZ091L0A00

4 390

Panelkit čelní

B20900000N

490

Panel boční XXL 95

CZ09190A00

2 340

Vanu XXL nelze doplnit vanovou zástěnou. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozn.: Vana XXL bude k dispozici od 03/2018

Vnitřní tvar vany zohledňuje potřeby různých postav. Ani pro menší uživatele není vana příliš velká, schůdek na dně umožňuje pohodlné zapření. Ve vaně XXL se cítí pohodlně úplně každý. ravak.cz 185


Design Kryštof Nosál

Evolution Výjimečná a emotivní

Poc

Kou odp

Ori

Opr kom

Cen

OBJEM

VAN

Evolu

Evolu

PO

Podp

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Vana Evolution

Vanu Ev L (left) Výrobk

186


Vany

97 / 102 cm

170 / 180 cm

Pocit bezpečí a klidu

Koupel ve vaně Evolution provází atmosféra klidu a bezpečí. Její široké oblé lemy a přirozený tvar oválu vám umožní odpoutat se od všedního světa, navodí vám vnitřní klid a hlubokou relaxaci.

Orignál, který umí spolupracovat s harmonií celku

Oproti zcela solitérním vanám je obdélníková vana Evolution univerzálnější. Má charakter, je dominantní, ale umí komunikovat s prostředím a podřídit se souhře většího celku. Cena od 13 490 Kč.

250 l 265 l

30 kg 32 kg

OBJEM

HMOTNOST

10 KONCEPTY

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

Evolution 170x97

C851000000

13 490

Evolution 180x102

C101000000

14 490

Obj.č.

Cena

PODPORY + PANELY + PANELKITY Podpora Evolution

CY10000000

990

Panel čelní Evolution 170

CZ85000A00

3 840

Panel čelní Evolution 180

CZ11000A00

4 040

Panelkit čelní

B2H000000N

590

Panel boční Evolution 70 L

CZ85200A00

1 990

Panel boční Evolution 70 R

CZ85100A00

1 990

Panel boční Evolution 75 L

CZ11200A00

1 990

Panel boční Evolution 75 R

CZ11100A00

1 990

Koncept Evolution pro malé i velké koupelny. Vanu Evolution nelze doplnit vanovou zástěnou. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 187


Design Achim Storz

Lad

Orig

Vět

Odt

Cen

OBJEM

VAN

Mag

Mag

PO

Podp

Magnolia

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Elegantní vana s překvapivě velkým vnitřním prostorem

Vanu M L (left) Výrobk

188


Vany

75 / 85,5 cm

170 / 180 cm

Ladné křivky

Originálně vyklenutý přední lem umožňuje maximální využití vnitřního prostoru vany, a tím ještě větší pohodlí.

Větší pohodlí

Odtok umístěný uprostřed předurčuje vanu i pro koupání ve dvou. Cena od 11 190 Kč.

260 l 290 l

26 kg 29 kg

10

OBJEM

HMOTNOST

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Vanové napouštění vodopád WF 025.00 Více informací na www.ravak.cz

Obj.č.

Cena

Magnolia 170x75

C501000000

11 190

Magnolia 180x75

C601000000

12 190

Obj.č.

Cena

PODPORY + PANELY + PANELKITY Podpora Magnolia

CY60000000

790

Panel čelní Magnolia 170

CZ51000A00

3 990 4 240

Panel čelní Magnolia 180

CZ61000A00

Panelkit čelní

B2D000000N

490

Panel boční Magnolia L

CZ61200A00

2 090

Panel boční Magnolia R

CZ61100A00

2 090

Vanu Magnolia nelze doplnit vanovou zástěnou. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 189


Design Kryštof Nosál

10°

novinka

Klasická a přesto moderní

Pra

Půso vyzn

Da

Díky varia skvě

Cen

OBJEM

VAN

10° 1

PO

Podp

Pane

Pane

Pane

Vanu 1 Výrobk

190


Vany

75 cm

170 cm

Praktická a prostorná

Působí subtilně a přesto je velká a pohodlná. Vnitřní objem vany designér maximálně zvětšil na úkor jejího robustního vyznění. Vznikla tak odlehčeně působící praktická vana, která představuje zázemí pro koupání i sprchování.

Další vana v konceptu 10°

Díky ní nabízí koncept 10° milovníkům koupání dvě různé možnosti, jak do koupelny dostat vanu. Převratná asymetrická varianta vany (viz str. 208) skvěle poslouží zejména v menších prostorách, v každé standardní nebo větší koupelně se skvěle uplatní vana klasicky obdélníková. Cena od 9 590 Kč.

208 l

25 kg

OBJEM

HMOTNOST

10 KONCEPTY

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA 10° 170x75

PODPORY + PANELY + PANELKITY

Obj.č.

Cena

CA71000000

9 590

Obj.č.

Cena

Podpora 10° 170x75

CY00030000

740

Panel čelní U 170

CZ001V0A00

3 340

Panelkit čelní

B23600000N

460

Panel boční U 75

CZ00130A00

2 040

Vanu 10° lze doplnit vanovou zástěnou PVS1, CVS2, BVS1, BVS2, (viz str. 236). Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 191


Design Kryštof Nosál

Campanula II Romantika v moderním pojetí

Při

V zá při s

Vět

Odt

Cen

OBJEM

VAN

Cam

Cam

PO

Podp

Podp

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Vanu C případn Výrobk

192


Vany

75 / 80 cm

170 / 180 cm

Přiznaná romantika

V záplavě pragmaticky jednoduchých van působí vana Campanula jako sen o romantických večerech ve voňavé koupeli při svíčkách.

Větší pohodlí

Odtok umístěný uprostřed zpříjemní koupání i dvěma osobám najednou. Cena od 9 090 Kč.

200 l 220 l

23 kg 25 kg

10

OBJEM

HMOTNOST

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

Campanula II 170x75

CA21000000

9 090

Campanula II 180x80

CB21000000

10 090

Obj.č.

Cena

Podpora Campanula II 170x75

CY00030000

740

Podpora Campanula II 180x80

CY00040000

790

Panel čelní U 170

CZ001V0A00

3 340

Panel čelní U 180

CZ001Y0A00

3 440

Panelkit čelní

B23600000N

460

Panel boční U 75

CZ00130A00

2 040

Panel boční U 80

CZ00140A00

2 240

PODPORY + PANELY + PANELKITY

Vana Campanula II s vanovou zástěnou PVS1. Vanu Campanula II lze doplnit vanovou zástěnou PVS1, CVS2, BVS1, BVS2, případně vanovými dveřmi AVDP3 (viz str. 236). Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 193


Design Kryštof Nosál

Chrome

Synergie designu a funkce

Sou

Van obd

Do

Kou kout

Cen

OBJEM

VAN

Chro

Chro

Chro

POD

Podp

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Mad

Vana Chrome

Vanu C případn Výrobk

194


Vany

70 / 75 cm

150 / 160 / 170 cm

Soulad jednoduchých tvarů

Vana Chrome kombinuje základní tvary a dosahuje tak maximálního efektu. Oválné dno je uloženo v klasickém obdélníkovém těle vany a design i praktické funkce vany se synergicky podporují.

Dokonalý designový celek - koncept Chrome

Koupelnu si můžete sladit do jednoho celku, aniž byste museli pracně vybírat každý výrobek zvlášť. K vaně ladí sprchový kout, umyvadlo s nábytkem, WC a bidet, vodovodní baterie, sprchová vanička či odtokový žlab a koupelnové doplňky. Cena od 8 090 Kč.

185 l 195 l 225 l

21 kg 22 kg 24 kg

OBJEM

HMOTNOST

10 KONCEPTY

Madlo nerez univerzální

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

Chrome 150x70

C721000000

8 090

Chrome 160x70

C731000000

8 590

Chrome 170x75

C741000000

9 090

Obj.č.

Cena

PODPORY + PANELY + PANELKITY + MADLA Podpora Chrome

CY00030000

740

Panel čelní Chrome 150

CZ72100A00

3 040

Panel čelní Chrome 160

CZ73100A00

3 240

Panel čelní Chrome 170

CZ74100A00

3 340

Panelkit čelní

B23600000N

460

Panel boční Chrome 70

CZ72110A00

2 040

Panel boční Chrome 75

CZ74130A00

2 040

Madlo nerez univerzální

B5C0000000

1 690

Vanu Chrome lze doplnit vanovou zástěnou CVS2, VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, případně vanovými dveřmi AVDP3 (viz str. 236). Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 195


196


Vany

ravak.cz 197


Design Kryštof Nosál

Classic

V jednoduchosti je krása

Poh

Kou

Vel

Sub

Cen

125 195 210 225

OBJEM

VAN

Class

Class

Class

Class

Class

POD

Podp

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Mad

Vana Classic

Vanu C případn Výrobk

198


Vany

70 cm

120 / 140 / 150 / 160 / 170 cm

Pohodlné sprchování i při šířce 70 cm

Koupání i sprchování usnadňuje bezpečné ploché dno a několik variant sprchových zástěn nebo dveří.

Velký vnitřní prostor

Subtilní odlehčené lemy a větší sklon bočních stran dodají vaně i při jejích rozměrech nezvykle velký vnitřní prostor. Cena od 6 090 Kč.

125 l 195 l 210 l 225 l

16 kg 21 kg 22 kg 24 kg

OBJEM

HMOTNOST

10 KONCEPTY

Madlo nerez univerzální

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

Classic 120x70

C861000000

6 090

Classic 140x70

CA81000000

6 390

Classic 150x70

C521000000

6 890

Classic 160x70

C531000000

7 390

Classic 170x70

C541000000

7 890

Obj.č.

Cena

PODPORY + PANELY + PANELKITY + MADLO Podpora Classic

CY00000000

690

Panel čelní U 150

CZ001P0A00

3 040

Panel čelní U 160

CZ001S0A00

3 240

Panel čelní U 170

CZ001V0A00

3 340

Panelkit čelní

B23600000N

460

Panel boční U 70

CZ00110A00

2 040

Madlo nerez univerzální

B5C0000000

1 690

Vanu Classic lze doplnit vanovou zástěnou VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, CVS2 případně vanovými dveřmi AVDP3 (viz str. 236). Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Minivana v délce pouhých 120 cm, umí nahradit i sprchový kout. Díky standardní hloubce 42 cm, která je typická pro všechny vany, umožňuje příjemné koupání např. dětem, ale při doplnění vanovou zástěnou vytvoří i dokonale utěsněný rozměrný sprchový kout. Ideální řešení do malých koupelen a nik. ravak.cz 199


Kd

Oblí nap

Vyb

Cen

OBJEM

VAN

Vand

Vand

Vand

POD

Podp

Pane

Pane

Vanda II

Pane

Pane

Pane

Mad

Oblíbená vana se svižnými liniemi

Vanu V případn Výrobk

200


Vany

70 cm

150 / 160 / 170 cm

Když víte, co vám udělá dobře

Oblíbená vana Vanda je pro lidi, kteří vědí, co chtějí. Svými definovanými tvary vychází vstříc všem, kdo si ve vaně například rádi čtou nebo ocení pohodlnější vstávání.

Několik rozměrových variant

Vybrat si můžete ze tří délek, které se vejdou do každé koupelny. Cena od 6 090 Kč.

165 l 180 l 195 l

20 kg 21 kg 23 kg

10

OBJEM

HMOTNOST

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Madlo nerez univerzální

Obj.č.

Cena

Vanda II 150x70

CO11000000

6 090

Vanda II 160x70

CP11000000

6 890

Vanda II 170x70

CP21000000

7 890

Obj.č.

Cena

PODPORY + PANELY + PANELKITY + MADLO Podpora Vanda II

CY00000000

690

Panel čelní U 150

CZ001P0A00

3 040

Panel čelní U 160

CZ001S0A00

3 240

Panel čelní U 170

CZ001V0A00

3 340

Panelkit čelní

B23600000N

460

Panel boční U 70

CZ00110A00

2 040

Madlo nerez univerzální

B5C0000000

1 690

Vanu Vandu II lze doplnit vanovou zástěnou VS2, VS3, VS5, PVS1, CVS2, BVS1, BVS2, případně vanovými dveřmi AVDP3 (viz str. 236). Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 201


Design Kryštof Nosál

NewDay Moderní a čisté linie pro koupání ve dvou

Poh

Vych

Od

Širší

Cen

OBJEM

VAN

New

New

PO

Podp

Pane

Pane

Pane

Vana NewDay

Vanu N Výrobk

202


Vany

140 / 150 cm

140 / 150 cm

Pohodlná i pro dva

Vychutnejte si koupání ve dvou díky pozvolnému sklonu zádové části vany a odtoku umístěnému uprostřed.

Odkládací plochy

Širší lemy vany i sedátko nad hladinou vody poskytnou odkládací plochu nejen ve chvílích odpočinku. Cena od 11 490 Kč.

235 l 295 l

31 kg 34 kg

10

OBJEM

HMOTNOST

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

NewDay 140

C651000000

11 490

NewDay 150

C661000000

13 490

PODPORY + PANELY + PANELKITY Podpora NewDay

Obj.č.

Cena

CY65000000

1 190

Panel NewDay 140

CZF1000AN0

3 990

Panel NewDay 150

CZG1000AN0

4 090

Panelkit

B26500000N

760

Vanu NewDay nelze doplnit vanovou zástěnou. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 203


Gentiana Pohodlí a prostor pro dva

Do

Pros

Vel

Sed

Cen

OBJEM

VAN

Gent

Gent

POD

Podp

Pane

Pane

Pane

Vanu G Výrobk

204


Vany

140 / 150 cm

140 / 150 cm

Dokonalý odpočinek

Prostorná a široká vana, která je zárukou komfortního koupání.

Velkorysá i praktická

Sedátko nad hladinou vody umožní maximálně příjemné koupání i sprchování. Cena od 8 990 Kč.

240 l 300 l

31 kg 36 kg

10

OBJEM

HMOTNOST

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

Gentiana 140

CF01000000

8 990

Gentiana 150

CG01000000

9 990

PODPORY + PANELY + PANELKITY Podpora Gentiana

Obj.č.

Cena

CY65000000

1 190

Panel Gentiana 140

CZF1000AN0

3 990

Panel Gentiana 150

CZG1000AN0

4 090

Panelkit

B26500000N

760

Vanu Gentiana nelze doplnit vanovou zástěnou. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 205


Design Achim Storz

LoveStory II Láska na celý život

Pro

Umo

Výh

Asym

Cen

OBJEM

VAN

Love

Love

PO

Podp

Pane

Pane

Pane

Achim Storz, autor

Vana LoveStory II

"Design může být současně emotivní i výrazově čistý.”

Vanu Lo L (left) Výrobk

206


Vany

139 cm

196 cm

Levá

Pravá

Pro opravdový pocit blízkosti

Umožní vám sdílet zážitky ze společné koupele.

Výhodná asymetrie

Asymetrické umístění vany výhodně pracuje s prostorem. Do rohu koupelny se vám tak vejde opravdu velká vana. Cena od 19 190 Kč.

360 l

40 kg

OBJEM

HMOTNOST

L/ R

10

L/R VARIANTA

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

LoveStory II L

C751000000

19 190

LoveStory II R

C761000000

19 190

Obj.č.

Cena

PODPORY + PANELY + PANELKITY Podpora LoveStory II

CY75000000

990

Panel LoveStory II L

CZ75100A00

7 990

Panel LoveStory II R

CZ76100A00

7 990

Panelkit

B27500000N

1 290

Vanu LoveStory II nelze doplnit vanovou zástěnou. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 207


Design Kryštof Nosál

10°

Nový úhel pohledu

Ch

Van

Zás

Po d

Cen

OBJEM

VAN

10° 1

10° 1

10° 1

10° 1

PO

Podp

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Kryštof Nosál, autor

Vana 10°

"Pro každý výrobek hledám jednoduchou nosnou myšlenku s osobitým nábojem.”

Vanu 1 L (left) Výrobk

208


Vany

95 / 100 cm

160 / 170 cm

Levá

Pravá

Chytře využité pootočení

Vanu klasického tvaru stačilo pootočit o 10°, aby nabídla místo navíc využitelné jako odkládací prostor či sedátko.

Zástěna pro široký sprchový kout

Po doplnění o vanovou zástěnu nabízí vana 10° ve sprchovací části spoustu místa. Cena od 10 990 Kč.

180 l 205 l

25 kg 28 kg

OBJEM

HMOTNOST

KONCEPTY

L/ R

10

L/R VARIANTA

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

10° 160x95 L

C831000000

10 990

10° 160x95 R

C841000000

10 990

10° 170x100 L

C811000000

11 990

10° 170x100 R

C821000000

11 990

Obj.č.

Cena

PODPORY + PANELY + PANELKITY Podpora 10°

CY81000000

890

Panel čelní 10° 160 L

CZ83100A00

4 590

Panel čelní 10° 160 R

CZ84100A00

4 590

Panel čelní 10° 170 L

CZ81100A00

4 790

Panel čelní 10° 170 R

CZ82100A00

4 790

Panelkit

B28100000N

640

Koncept 10° se hodí pro větší i menší koupelny. Vanu 10° lze doplnit vanovou zástěnou 10CVS2 (viz str. 241). L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 209


210


Vany

ravak.cz 211


Design Kryštof Nosál

Chrome

novinka

Naladěná na souznění

Ide

Poh u kt užít

Asy

Nem vyža

Asym koup

Cen

195 225

OBJEM

VAN

Chro

Chro

Chro

Chro

PO

Podp

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Vanu C Výrobk

212


Vany

105 cm

160 / 170 cm

Levá

Pravá

Ideální vana pro labužnické koupání

Pohodlná, s výhledem do prostoru koupelny, vybavená odkládacími plochami. Taková je asymetrická vana Chrome, u které jsme směr sezení otočili tak, aby poskytovala uživateli co největší požitek. Škoda dívat se do rohu, když si můžete užít spokojený výhled na designovou harmonii jednotlivých prvků v koupelně.

Asymetrická nabídka pro nejširší koncept na trhu

Nemusíte dělat kompromisy, vyberte si vanu v oblíbeném designu Chrome bez ohledu na to, zda-li vaše koupelna vyžaduje klasický obdélníkový tvar nebo ocení naopak praktickou asymetrii. Asymetrická vana Chrome dále rozšiřuje nabídku více než 200 položek konceptu Chrome pro designově sladěné zařízení koupelny. Cena od 10 990 Kč. 195 l 225 l

25 kg 28 kg

OBJEM

HMOTNOST

KONCEPTY

L/ R

10

L/R VARIANTA

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

Chrome 160x105 L

CA51000000

10 990

Chrome 160x105 R

CA61000000

10 990

Chrome 170x105 L

CA31000000

11 990

Chrome 170x105 R

CA41000000

11 990

Obj.č.

Cena

PODPORY + PANELY + PANELKITY Podpora Chrome

CY81000000

890

Panel Chrome 160 L

CZA5100A00

4 590

Panel Chrome 160 R

CZA6100A00

4 590

Panel Chrome 170 L

CZA3100A00

4 790

Panel Chrome 170 R

CZA4100A00

4 790

Panelkit

B28100000N

640

K vaně Chrome doporučujeme zvolit vanový odtokový komplet s napouštěním přepadem. Více na str. 233 Vanu Chrome lze doplnit vanovou zástěnou VS3. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 213


Design Achim Storz

Rosa II

Chytrá vana s moderním designem

Dali jsme jméno asymetrickým vanám. Chcete-li kvalitu, žádejte RAVAK.

Pro

Sprc a be

Osv

Nav

Cen

OBJEM

VAN

Rosa

Rosa

Rosa

Rosa

Rosa

Rosa

POD

Podp

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Mad

Vana Rosa II

Vanu R L (left) Výrobk

214


Vany

105 cm

150 / 160 / 170 cm

Levá

Pravá

Prostorný sprchový kout a komfortní vana v jednom

Sprchová část vany má ploché a široké dno, integrované sedátko, a tak v kombinaci s vanovou zástěnou nabízí široký a bezpečný sprchovací prostor. Vanová část má příjemně pozvolnou opěrnou část k pohodlnému koupání.

Osvěžený design

Navazuje na úspěšnou vanu Rosa I, kterou mezinárodně uznávaný designer Achim Storz osvěžil modernějšími liniemi. Cena od 11 090 Kč.

210 l 235 l 260 l

26 kg 29 kg 32 kg

OBJEM

HMOTNOST

KONCEPTY

L/ R

10

L/R VARIANTA

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

CK21000000

11 090

Rosa II 150x105 R

CJ21000000

11 090

Rosa II 160x105 L

CM21000000

11 690

Rosa II 160x105 R

CL21000000

11 690

Rosa II 170x105 L

C221000000

12 890

Rosa II 170x105 R

C421000000

12 890

Obj.č.

Cena

Rosa II 150x105 L

PODPORY + PANELY + PANELKITY + MADLA Podpora Rosa II

CY55000000

890

Panel Rosa II 150 L

CZK1200A00

4 090

Panel Rosa II 150 R

CZJ1200A00

4 090

Panel Rosa II 160 L

CZM1200A00

4 190

Panel Rosa II 160 R

CZL1200A00

4 190

Panel Rosa II 170 L

CZ21200A00

4 290 4 290

Panel Rosa II 170 R

CZ41200A00

Panelkit

B23000100N

640

Madlo Rosa II nerez

B5320000L0

1 730

Vanu Rosa II lze doplnit vanovou zástěnou CVSK1 nebo VSK2 (viz str. 241). L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

V kombinaci se sprchovou zástěnou působí vana i jako prostorný sprchový kout.

ravak.cz 215


Rosa 95

Malá rozměry, velká možnostmi Dali jsme jméno asymetrickým vanám. Chcete-li kvalitu, žádejte RAVAK.

Pro

Sprc a be

Ma

Zach

Cen

OBJEM

VAN

Rosa

Rosa

Rosa

Rosa

PO

Podp

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Vana Rosa 95

Vanu R L (left) Výrobk

216


Vany

95 cm

150 / 160 cm

Levá

Pravá

Prostorný sprchový kout a komfortní vana v jednom

Sprchová část vany má ploché a široké dno, integrované sedátko, a tak v kombinaci s vanovou zástěnou nabízí široký a bezpečný sprchovací prostor. Vanová část má příjemně pozvolnou opěrnou část k pohodlnému koupání.

Maximální pohodlí, úsporné vnější rozměry

Zachová výjimečné vlastnosti van Rosa, ale díky šířce 95 cm se vejde i do menších koupelen. Cena od 8 390 Kč.

175 l 200 l

24 kg 26 kg

OBJEM

HMOTNOST

KONCEPTY

L/ R

10

L/R VARIANTA

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Madlo nerez univerzální

Obj.č.

Cena

Rosa 95 150x95 L

C551000000

8 390

Rosa 95 150x95 R

C561000000

8 390

Rosa 95 160x95 L

C571000000

9 090

Rosa 95 160x95 R

C581000000

9 090

Obj.č.

Cena

PODPORY + PANELY + PANELKITY Podpora Rosa 95

CY55000000

890

Panel Rosa 95 150 L

CZ55100A00

3 790

Panel Rosa 95 150 R

CZ56100A00

3 790

Panel Rosa 95 160 L

CZ57100A00

3 990

Panel Rosa 95 160 R

CZ58100A00

3 990

Panelkit

B23000100N

640

Vanu Rosa 95 lze doplnit vanovou zástěnou CVSK1 nebo VSK2 (viz str. 241). L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 217


Rosa I

Spolehlivá vana pro všechny Dali jsme jméno asymetrickým vanám. Chcete-li kvalitu, žádejte RAVAK.

Pro

Sprc a be

His

Vyvá

Cen

OBJEM

VAN

Rosa

Rosa

Rosa

Rosa

Rosa

Rosa

POD

Podp

Pane

Pane

Pane

Pane

Mad

Vanu R L (left) Výrobk

218


Vany

105 cm

140 / 150 / 160 cm

Levá

Pravá

Prostorný sprchový kout a komfortní vana v jednom

Sprchová část vany má ploché a široké dno, integrované sedátko, a tak v kombinaci s vanovou zástěnou nabízí široký a bezpečný sprchovací prostor. Vanová část má příjemně pozvolnou opěrnou část k pohodlnému koupání.

Historicky nejoblíbenější vana na trhu

Vyvážená kombinace příznivé ceny, kvality a užitných vlastností. Cena od 7 890 Kč.

210 l 235 l 260 l

23 kg 27 kg 29 kg

OBJEM

HMOTNOST

KONCEPTY

L/ R

10

L/R VARIANTA

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

Rosa I 140x105 L

CI01000000

7 890

Rosa I 140x105 R

CV01000000

7 890

Rosa I 150x105 L

CK01000000

8 390

Rosa I 150x105 R

CJ01000000

8 390

Rosa I 160x105 L

CM01000000

9 990

Rosa I 160x105 R

CL01000000

9 990

Obj.č.

Cena

PODPORY + PANELY + PANELKITY + MADLA Podpora Rosa I

CY55000000

890

Panel Rosa I 140

CZH1000A00

3 890

Panel Rosa I 150

CZJ1000A00

3 990

Panel Rosa I 160

CZL1000A00

4 090

Panelkit

B23000100N

640

Madlo Rosa I nerez

B5300000L0

1 630

Vanu Rosa I lze doplnit vanovou zástěnou CVSK1 nebo VSK2 (viz str. 241). L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 219


Design Achim Storz

Ma

Poh

Skv

S um

Cen

OBJEM

VAN

Avoc

Avoc

Avoc

Avoc

PO

Podp

Avocado

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Z minima maximum

Vanu A L (left) Výrobk

220


Vany

75 cm

150 / 160 cm

Levá

Pravá

Maximálně pohodlná i při malém rozměru Pohodlná i úsporná přesně tam, kde to opravdu oceníte.

Skvěle sladěná

S umyvadlem vytváří promyšlený celek, který vám zajistí komfortní užívání. Cena od 8 490 Kč.

158 l 175 l

19 kg 22 kg

OBJEM

HMOTNOST

KONCEPTY

L/ R

10

L/R VARIANTA

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

CT01000000

8 490

Avocado 150x75 R

CS01000000

8 490

Avocado 160x75 L

CQ01000000

8 790

Avocado 160x75 R

CH01000000

8 790

Obj.č.

Cena

Avocado 150x75 L

PODPORY + PANELY + PANELKITY Podpora Avocado

CYS0000000

690

Panel Avocado 150 L

CZT1000A00

3 490

Panel Avocado 150 R

CZS1000A00

3 490

Panel Avocado 160 L

CZQ1000A00

3 590

Panel Avocado 160 R

CZI1000A00

3 590

Panelkit

B28000000N

580

Koncept Avocado viz str. 44 Vanu Avocado nelze doplnit vanovou zástěnou. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 221


Design Kryštof Nosál

novinka

Un

Inov BeH neče

Van

Van

Cen

OBJEM

VAN

BeHa

BeHa

BeHa

BeHa

BeHappy II Vana BeHappy II

Prostorově nejúspornější řešení pohodlného koupání a sprchování

BeHa

BeHa

PO

Podp

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Vanu B L (left) Výrobk

222


Vany

75 cm

150 / 160 / 170 cm

Levá

Pravá

Unikátní tvar vany

Inovace designu oblíbeného konceptu pro nejmenší koupelny dále rozvíjí a zdokonaluje původní myšlenku. Vana BeHappy II s novými jednoduššími liniemi přirozeně zapadá do koupelny, využívá každý centimetr místa a přináší nečekané pohodlí.

Vanová zástěna

Vana v kombinaci s přesně padnoucí třídílnou zástěnou VS3 umožňuje pohodlné sprchování. Cena od 8 190 Kč.

185 l 200 l 215 l

22 kg 24 kg 25 kg

OBJEM

HMOTNOST

KONCEPTY

L/ R

10

L/R VARIANTA

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

BeHappy II 150x75 L

C981000000

8 190

BeHappy II 150x75 R

C991000000

8 190

BeHappy II 160x75 L

C961000000

8 490

BeHappy II 160x75 R

C971000000

8 490

BeHappy II 170x75 L

C941000000

8 790

BeHappy II 170x75 R

C951000000

8 790

Obj.č.

Cena

PODPORY + PANELY + PANELKITY Podpora BeHappy II

CY12000000

790

Panel BeHappy II 150 L

CZ98100A00

3 590

Panel BeHappy II 150 R

CZ99100A00

3 590

Panel BeHappy II 160 L

CZ96100A00

3 690

Panel BeHappy II 160 R

CZ97100A00

3 690

Panel BeHappy II 170 L

CZ94100A00

3 790

Panel BeHappy II 170 R

CZ95100A00

3 790

Panelkit

B21200000N

690

Vanu BeHappy II lze doplnit vanovou zástěnou VS3 (viz str. 239). L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Sprchování a koupání dětí nemusí nutně znamenat potopu. Přesně padnoucí zástěna zajistí příjemné vyžití pro všechny.

ravak.cz 223


Asymmetric Univerzální a cenově výhodná

Pos

Širší

Výh

V po

Cen

OBJEM

VAN

Asym

Asym

Asym

Asym

Asym

Asym

PO

Podp

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Pane

Vanu A L (left) Výrobk

224


Vany

100 / 105 / 110 cm

150 / 160 / 170 cm

Levá

Pravá

Poskytne vám rozhled

Širší část určená pro umístění ramen je položena tak, abyste měli vždy výhled do centrální části koupelny.

Výhodná asymetrie

V porovnání s ostatními vanami je rozměrově úspornější a přesto poskytuje srovnatelně velký koupací prostor. Cena od 7 290 Kč.

190 l 215 l 240 l

25 kg 28 kg 29 kg

OBJEM

HMOTNOST

L/ R

10

L/R VARIANTA

10 LET ZÁRUKA NA VANY

VANA

Obj.č.

Cena

Asymmetric 150x100 L

C441000000

7 290

Asymmetric 150x100 R

C451000000

7 290

Asymmetric 160x105 L

C461000000

7 790

Asymmetric 160x105 R

C471000000

7 790

Asymmetric 170x110 L

C481000000

9 890

Asymmetric 170x110 R

C491000000

9 890

Obj.č.

Cena

PODPORY + PANELY Podpora Asymmetric

CY44000000

890

Panel Asymmetric 150 L

CZ44100000

2 640

Panel Asymmetric 150 R

CZ45100000

2 640

Panel Asymmetric 160 L

CZ46100000

2 940

Panel Asymmetric 160 R

CZ47100000

2 940

Panel Asymmetric 170 L

CZ48100000

3 040

Panel Asymmetric 170 R

CZ49100000

3 040

"Každá z našich van má svůj příběh a určení - vyberte si tu správnou pro sebe.”

Vanu Asymmetric nelze doplnit vanovou zástěnou. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 225


445

565

Technické nákresy - vany

445

565

Freedom O 169 x 80

Freedom R 175 x 75

XXL 190

Freedom W 166 x 80

Evol 170

City 180  x  80

Mag 170

Formy 01 170 x 75, 180 x 80

10° 170

226


Technické nákresy - vany

Formy 02 180 x 80

XXL 190 x 95

Evolution 170 x 83 / 97, 180 x 87 / 102

Magnolia 170 / 180 x 75

10° 170 x 75

ravak.cz 227


Campanula II 170 x 75, 180 x 80

Gen 140

Chrome 150 x 70, 160 / 170 x 75

Love 196

Classic 120 / 140 / 150 / 160 / 170 x 70

10° 160

Vanda II 150 / 160 / 170 x 70

Chro 160

NewDay 140 x 140, 150 x 150

Rosa 150

228


Technické nákresy - vany

Gentiana 140 x 140, 150 x 150

LoveStory II 196 x 139

10° 160 x 95, 170 x 100

Chrome 160 / 170 x 105

Rosa II 150 / 160 / 170 x 105

ravak.cz 229


Rosa 95 150 / 160 x 95

Rosa I 140 / 150 / 160 x 105

Avocado 150 / 160 x 75

BeHappy II 150 / 160 / 170 x 75

Asymmetric 150 x 100, 160 x 105, 170 x 110

230


Technické nákresy - vany

ravak.cz 231


Příslušenství k vanám

Van

3 ROK ZÁRUK

Odto délka

Van pře

Odto

Odto

Odto

Odto

Napou

Kla

3 ROK ZÁRUK

Vanové odtokové komplety Vanové odtokové komplety jsou vhodné pro všechny typy van. Vyrobeny jsou z nejkvalitnějších materiálů a liší se technickým a designovým řešením. Nabízíme dva základní typy – klasické vanové odtokové komplety s přepadem a vanové odtokové komplety s napouštěním přepadem. Z hlediska ovládání odtoků vyrábíme mechanismus ClickClack (tzn. stlačením odtokové zátky se odtok uzavře a opětovným stlačením se zátka otevře) nebo s takzvaným bowdenovým mechanismem (tzn. otáčením horního ovládacího prvku se odtoková zátka ovládá na pozici otevřeno/zavřeno).

Odto délka

Van

Odto

Odto

Odto

Odto

Rozmě

232


Příslušenství k vanám

Vanové odtokové komplety s napouštěním přepadem 3

3

3 ROKY ZÁRUKA

3 ROKY ZÁRUKA

Odtok ovládaný bowdenem, délka 570, 800 mm.

Odtok ovládaný mechanismem ClickClack, délka 570, 800 mm.

Vanový odtok. komplet s napouštěním přepadem II

Obj.č.

Cena

Odtok ovládaný bowdenem – délka 570 mm

X01438

2 690

Odtok ovládaný bowdenem – délka 800 mm

X01504

2 750

Odtok ovládaný mech. ClickClack – délka 570 mm

X01440

2 690

Odtok ovládaný mech. ClickClack – délka 800 mm

X01505

2 750

Napouštění přepadem nelze použít u van BeHappy II, Avocado, Classic, XXL a rozměr 570 nelze navíc použít u van Formy 01, Formy 02 a City.

Klasické vanové odtokové komplety s přepadem 3

CuZn

3

CuZn

3

3 ROKY ZÁRUKA

KOVOVÉ PROVEDENÍ

3 ROKY ZÁRUKA

KOVOVÉ PROVEDENÍ

3 ROKY ZÁRUKA

Odtok ovládaný bowdenem, délka 570, 800 mm.

Odtok ovládaný mechanismem ClickClack, délka 570, 800 mm.

Vanový odtok. komplet s přepadem

Odtok ovládaný bowdenem, délka 570, 800 mm.

Obj.č.

Cena

Vanový odtok. komplet s přepadem

Odtok ovládaný bowdenem – délka 570 mm

X01305

890

Odtok ovládaný bowdenem – délka 800 mm

X01318

950

Odtok ovládaný mech. ClickClack – délka 570 mm

X01377

890

Odtok ovládaný mech. ClickClack – délka 800 mm

X01472

950

Obj.č.

Cena

Odtok ovládaný bowdenem – délka 570 mm

X01507

890

Odtok ovládaný bowdenem – délka 800 mm

X01506

950

Rozměr 570 nelze použít u van Formy 01, Formy 02 a City.

ravak.cz 233


Krycí lišty

Krycí lišty Slouží k překrytí spáry mezi stěnou a vanou. Spáru optimálně přikryjí, utěsní a její udržování je podstatně jednodušší, než čištění nestejnoměrně naneseného tmelu, který po usazení nečistot kazí vzhled celého díla. Krycí lišty můžete pořídit v délce 1100 a 2000 mm a v typech zakrývajících spáru 6, 10 nebo 11 mm. Jsou vhodné ke všem druhům vaniček a van.

Krycí lišta 6

Krycí lišta 10

● zatěsní spáru do 6 mm ● lze jí doplnit sadou obsahující 2 koncovky krycích lišt (L/P) a 2 rohové spojky

Krycí lišty

Obj.č.

Krycí lišta 11

● zatěsní spáru do 10 mm ● lze jí doplnit koncovkou ● roh vytvoříme zaříznutím na 45°

Cena

Krycí lišty

Obj.č.

● zatěsní spáru do 11 mm ● lze jí doplnit sadou obsahující 2 koncovky krycích lišt (L/P) a 2 rohové spojky

Cena

Krycí lišty

Obj.č.

Cena

Krycí lišta 6/1100 white

XB441100001

55

Krycí lišta 10/1100 white

XB451100001

95

Krycí lišta 11/1100 white

XB461100001

95

Krycí lišta 6/2000 white

XB442000001

95

Krycí lišta 10/2000 white

XB452000001

155

Krycí lišta 11/2000 white

XB462000001

155

Sada pro krycí lištu 6

B440000001

75

Koncovka krycí lišty 10 white

XB430001001

15

Sada pro krycí lištu 11

B460000001

85

Montáž krycích lišt Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

234


Příslušenství k vanám

Silikonový tmel RAVAK Professional - 310 ml Firma RAVAK testovala v minulosti řadu silikonů od většiny velkých tradičních výrobců. Jedním z hlavních požadavků byla jeho schopnost natrvalo spojovat různorodé materiály, které se při výrobě sprchových koutů, sprchových vaniček a van používají. Testy prokázaly, že vybrat takový silikon, který dokáže pevně přilnout ke sklu, akrylátu (PMMA), extrudovanému polystyrénu, hliníku, laku a k různým obkladovým materiálům, je téměř nemožné. Ve spolupráci s dalšími výrobci speciálních hmot jsme proto vyvinuli vlastní recepturu, která dostojí všem požadavkům. Silikonový tmel RAVAK Professional se vyrábí v dvojím barevném provedení - bílý a čirý (transparent). Obj.č. X01201

Cena:

150,-

ší,

ravak.cz 235


Vanové zástěny a dveře Lze montovat i do hotové koupelny, jak na běžné vany, tak na asymetricky tvarované. Udrží koupelnu v suchu, zamezí rozstřikování vody a umožní pohodlné sprchování vestoje.

Vanové zástěny a dveře k obdélníkovým vanám

Vanové zástěny k asymetrickým vanám 236


ravak.cz 237


Vanové zástěny k obdélníkovým vanám BVS1 vanová zástěna pevná jednodílná

OCHRANA SKLA

Skládá se ze zaoblených úchytů (B-SET) a pevného dílu transparentního skla o tloušťce 8 mm.

L

B SET

180°

TEST ŽIVOTNOSTI 30 LET

L/R VARIANTA

R

CHROM

Označení (typ) BVS1 - 80

Šířka (mm)

Cena

800

3 390

-

3 300

B SET

Cena (komplet) 6 690

Výška výrobku BVS1 - 1500 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

BVS2 vanová zástěna pohyblivá dvoudílná

L/ R

B SET

Zástěna se skládá z jednoho pevného a jednoho pohyblivého dílu, který lze vyklopit ven z vany. Tloušťka tvrzeného skla pevné části je 8 mm, pohyblivé části 6 mm.

OCHRANA SKLA

L/R VARIANTA

TEST ŽIVOTNOSTI 30 LET

ZDVIHOVÝ MECHANISMUS

CHROM

R Označení (typ)

Šířka (mm)

Cena

BVS2 - 100 L/R

1000

5 390

-

7 300

B SET

Cena (komplet) 12 690

Výška výrobku BVS2 - 1500 mm. L (left)-levá varianta výrobku. R (right)-pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

CVS2 vanová zástěna pohyblivá dvoudílná

L/ R

Zástěna se skládá z jednoho pevného a jednoho pohyblivého dílu, který lze vyklopit dovnitř i ven z vany. Pohyblivou část tak lze otevřít v maximálním úhlu, až těsně k umyvadlu. Díky promyšlenému způsobu otevírání, který respektuje hloubku umyvadel, je čištění zástěny mnohem jednodušší. Pro lepší fixaci je vanová zástěna doplněna držákem.

OCHRANA SKLA

ZDVIHOVÝ MECHANISMUS

LESK

L/R VARIANTA

SATIN

BÍLÁ

R Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

CVS2 - 100 L/R

Dekor Transparent

Šířka (mm)

990

Provedení rámu Lesk

Satin

Bílá

7 590

8 090

7 590

Výška výrobku 1500 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

238


Vanové zástěny a dveře

PVS1 vanová zástěna pevná jednodílná

L/R RIANTA

L

180°

R

OCHRANA SKLA

PVS1 se skládá ze svislého profilu a jednoho pevného dílu. Jednoduchý a moderní design vanové zástěny je vhodný pro klasické obdélníkové vany a hodí se do každé koupelny. Šířka 800 mm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné osprchování. LESK

L/R VARIANTA

SATIN

BÍLÁ

CHROM

Výplň bezpečnostních skel - Dekor transparent

et)

Označení (typ)

Šířka (mm)

PVS1 - 80

Provedení profilu

800

Bílá

Satin

Lesk

3 990

3 990

3 990

Výška výrobku PVS1 - 1400 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

VS2 vanová zástěna dvoudílná

L

180°

R

VS2 se skládá ze dvou dílů, které lze zcela složit ke stěně do vnitřního prostoru nad vanu. Takto složené nezabírají prakticky žádné místo. Šířka rozložené VS2 je 1045 mm.

L/R RIANTA

OCHRANA SKLA

SATIN

et)

Zástěna ve složeném stavu

Výplň umělá hmota Označení (typ)

Šířka (mm)

VS2 - 105

1045

L/R VARIANTA

BÍLÁ

Výplň bezpečnostní sklo

Dekor Rain

Dekor Transparent

Dekor Grape

Provedení rámu

Provedení rámu

Provedení rámu

Bílá

Satin

Bílá

Satin

Bílá

Satin

4 090

4 090

5 090

5 090

5 090

5 090

Výška výrobku VS2 - 1400 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

VS3 vanová zástěna třídílná

L

180°

R

VS3 se skládá ze tří dílů, kde nejširší zástěna VS3 je o 25 cm širší než VS2. Rovněž ji lze pro úsporu místa složit ke stěně. Novinkou je možnost natočení posledního dílu směrem do vany, což umožňuje použití i na vanu BeHappy II viz str. 222.

L/R RIANTA

OCHRANA SKLA

SATIN

L/R VARIANTA

BÍLÁ

BÍLÁ

Výplň umělá hmota Označení (typ) Zástěna ve složeném stavu

Šířka (mm)

Výplň bezpečnostní sklo

Dekor Rain

Dekor Transparent

Dekor Grape

Provedení rámu

Provedení rámu

Provedení rámu

Bílá

Satin

Bílá

Satin

Bílá

VS3 - 100

996

4 590

4 590

5 590

5 590

Satin —

VS3 - 115

1 146

5 090

5 090

6 090

6 090

VS3 - 130

1 296

5 590

5 590

6 590

6 590

6 090

6 090

Výška výrobku VS3 - 1400 mm. Vanová zástěna VS3 100 je vhodná k vaně BeHappy II o rozměru 150, 160 cm, VS3 115 k vaně BeHappy II 170 cm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 239


Vanové zástěny a dveře k obdélníkovým vanám VS5 vanová zástěna pětidílná

L

180°

R

VS5, tzv. "harmonika", je nejefektivnější variantou z hlediska úspory místa po složení vanové zástěny ke zdi. Šířka VS5 je 1135 mm.

L/R VARIANTA

BÍLÁ

Zástěna ve složeném stavu

Výplň umělá hmota Označení (typ)

Šířka (mm)

VS5

1135

Výplň bezpečnostní sklo

Dekor Rain

Dekor Transparent

Dekor Grape

Provedení rámu

Provedení rámu

Provedení rámu

Bílá

Satin

Bílá

Satin

Bílá

Satin

5 590

Výška výrobku VS5 - 1330 mm. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

AVDP3 vanové dveře Použitím vanových dveří AVDP3 vytvoříte nad vanou dokonale vodotěsný sprchovací prostor. Otočením výrobku o 180° získáte variantu vstupu zprava nebo zleva.

TICHÝ CHOD

OCHRANA SKLA

180°

10 LET ZÁRUKA NA ANTIBLOCK

L/R VARIANTA

SATIN

Výplň umělá hmota

L

10

R

BÍLÁ

Výplň bezpečnostní sklo

Dekor Rain

Dekor Transparent

Dekor Grape

Provedení rámu

Provedení rámu

Provedení rámu

Označení (typ)

Vstup (mm)

Šířka (mm)

Bílá

Satin

Bílá

Satin

Bílá

Satin

AVDP3 - 120

661

1170 - 1210

6 990

6 990

8 290

8 290

8 290

8 290

AVDP3 - 150

861

1470 - 1510

7 440

7 440

8 840

8 840

8 840

8 840

AVDP3 - 160

928

1570 - 1610

7 840

7 840

9 340

9 340

9 340

9 340

AVDP3 - 170

995

1670 - 1710

8 290

8 290

9 890

9 890

9 890

9 890

AVDP3 - 180

1061

1770 - 1810

8 790

8 790

10 440

10 440

10 440

10 440

Výška výrobku AVDP3 - 1370 mm.  Dodací lhůta je 6 týdnů. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

AVDP3 + APSV Potřebujete vytvořit nad vanou maximálně vodotěsný sprchový kout? Použijte vanové dveře AVDP3 v kombinaci s pevnou stěnou APSV.

TICHÝ CHOD

OCHRANA SKLA

L

10

180°

10 LET ZÁRUKA NA ANTIBLOCK

L/R VARIANTA

SATIN

R

BÍLÁ

Nastavovací profil vanový ANPV s jehož pomocí si můžete vanové dveře AVDP3 rozšířit až o 2 cm. Satin - 290,Bílá - 250,Výplň umělá hmota

Výplň bezpečnostní sklo

Dekor Rain

Dekor Transparent

Dekor Grape

Provedení rámu

Provedení rámu

Provedení rámu

Označení (typ)

Šířka (mm)

Bílá

Satin

Bílá

Satin

Bílá

Satin

APSV - 70

670 - 705

2 390

2 390

3 090

3 090

3 090

3 090

APSV - 75

720 - 755

2 440

2 440

3 190

3 190

3 190

3 190

APSV - 80

770 - 805

2 490

2 490

3 240

3 240

3 240

3 240

Výška výrobku AVDP3 + APSV - 1370 mm.  Dodací lhůta je 6 týdnů. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

240


Vanové zástěny a dveře

Vanové zástěny k asymetrickým vanám

L/R RIANTA

10CVS2 vanová zástěna dvoudílná

L/ R

Určená pro vany 10°. Se zástěnou lze pohybovat do vnitřního prostoru nad vanu nebo do vnějšího ke stěně.

OCHRANA SKLA

BÍLÁ

ZDVIHOVÝ MECHANISMUS

LESK

SATIN

L/R VARIANTA

BÍLÁ

R R Výplň bezpečnostní sklo

e

mu

Označení (typ)

atin

10CVS2 - 100 L/R

Dekor Transparent

Šířka (mm)

990

Provedení rámu Bílá

Lesk

Satin

7 590

7 590

8 090

Výška výrobku 10CVS2 - 1500 mm. L (left) - levá varianta výrobku. R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

L/R RIANTA

BÍLÁ

CVSK1 vanová zástěna jednodílná

L/ R

Určená pro vany Rosa I, Rosa II, Rosa 95. Se zástěnou lze pohybovat do vnitřního prostoru nad vanu nebo do vnějšího ke stěně.

OCHRANA SKLA

ZDVIHOVÝ MECHANISMUS

LESK

pe

atin

290

Výplň bezpečnostní sklo Označení (typ)

0 440

Dekor Transparent

Šířka (mm)

Provedení rámu Lesk

Satin

CVSK1 - 140/150 L/R

850

8 990

8 990

9 590

CVSK1 - 160/170 L/R

1000

9 590

9 590

9 990

340

890

BÍLÁ

R

ámu

840

SATIN

L/R VARIANTA

Bílá

Výška výrobku CVSK1 - 1500 mm. L (left) - levá varianta výrobku. R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

VSK2 vanová zástěna dvoudílná

L/R RIANTA

Určená pro vany Rosa I, Rosa II a Rosa 95. Pro lepší fixaci doporučujeme upevnit pomocí krátkého nebo dlouhého držáku VSK2.

L/ R OCHRANA SKLA

L/R VARIANTA

BÍLÁ BÍLÁ

e

Krátký držák - Cena: 890,Dlouhý držák - Cena: 990,-

(Dlouhý držák nelze použít k vaně Rosa 95)

Označení (typ)

Šířka pevné + sklopné části (mm)

Výplň umělá hmota

Výplň bezpečnostní sklo

Dekor Rain

Dekor Transparent

Provedení rámu

Provedení rámu

Bílá

Bílá

mu

VSK2 Rosa - 140 L/R

450 + 445

4 090

6 890

atin

VSK2 Rosa - 150 L/R

480 + 445

4 090

6 990

190

VSK2 Rosa - 160 L/R

535 + 445

4 290

7 090

240

VSK2 Rosa - 170 L/R

635 + 445

4 690

7 490

090

R Použití

Rosa I 140 Rosa II 150, Rosa I 150, Rosa 95 Rosa II 160, Rosa I 160, Rosa 95 Rosa II 170

Výška výrobku VSK2 Rosa - 1500 mm. L (left) - levá varianta výrobku. R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 241


Umyvadla a koupelnový nábytek

Nezbytné součásti každé koupelny Vybrat si můžete jednoduché moderní linie keramických umyvadel nebo širokou paletu designů umyvadel z litého mramoru.

Nově 5 let záruka na umyvadla z litého mramoru a koupelnový nábytek

242


ravak.cz 243


Umyvadla Moon

Um Mo

400 x Kruh

Design Kryštof Nosál

Sada pěti umyvadel na desku, která vycházejí z geometrického tvaru kruhu a jeho modifikací. Nejpřirozenější řešení pro každou moderní koupelnu.

Des

800 / Tvaro a ker skryt tvaru do vl

Povrc

UM

Dýha z pravého dřeva

Umy

Umy

Umy

Umy

Dýhovaný povrch desek vnáší do koupelny útulnost a pohodlí. Speciální hloubková impregnace desky technologií AMT(Anti Moisture Treatment), dokonale chrání nábytek proti působení vlhkosti.

Umy

PŘÍ

Umy

Sifon

Umyvadla Moon 244

Desky pod umyvadla

Umyva Rozmě Výrobk


Moon

Umyvadlo Moon 1

Umyvadlo Moon 1C

Umyvadlo Moon 2

Umyvadlo Moon 2S

Umyvadlo Moon 3

400 x 400 mm Kruh

400 x 355 mm Seříznutý model, ve tvaru písmene C.

560 x 400 mm Ovál

560 x 400 mm Ovál s odkládací plochou.

463 x 389 mm Nepravidelný tvar

cí.

t),

Deska ve tvaru L

Deska ve tvaru I

800 / 1000 / 1200 x 550 x 50 mm Tvarově výjimečná deska především pod umyvadla Moon, Formy a keramická umyvadla Ceramic. Upevnění na zeď pomocí speciálních skrytých konzolí, které jsou součástí balení. Předvrtaný otvor podle tvaru umyvadla, hloubková impregnace pro maximální odolnost do vlhkého prostředí.

800 / 1000 / 1200 x 550 x 70 mm Univerzální deska pod umyvadla. Upevnění pomocí klasických konzolí, které jsou součástí balení. Bez předvrtaného otvoru, díky dostatečné hloubce (vzdálenosti od zdi) je vhodná k většině umyvadel.

Povrchová úprava v bílém laku či dva druhy dýhy (dub, ořech).

5

Povrchová úprava v bílém laku či dva druhy dýhy (dub, ořech).

Barevné provedení: Dýha ořech

Dýha dub

5

Bílá

5 LET ZÁRUKA

IMPREGNACE PROTI VLHKOSTI

UMYVADLA

Rozměry (mm)

Obj.č.

Cena

Umyvadlo Moon 1

400x400

XJN01300000

3 990

Deska L 800

800x550x50

7 990

Umyvadlo Moon 1C

400x355

XJN01300001

3 990

Deska L 1000

1000x550x50

8 990

Umyvadlo Moon 2

560x400

XJN01300002

5 990

Deska L 1200

1200x550x50

9 990

Umyvadlo Moon 2S

560x400

XJN01300003

5 990

Deska I 800

800x550x70

5 490

Umyvadlo Moon 3

463x389

XJN01300004

4 990

Deska I 1000

1000x550x70

6 490

Deska I 1200

1200x550x70

7 490

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Obj.č.

Cena

Umyvadlová pileta pevná

X01439

445

Sifon chromový

X01371

1 990

DESKY

Rozměry (mm)

5 LET ZÁRUKA

Cena

Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz

Umyvadla je nutno kombinovat s pevnou umyvadlovou piletou. Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 245


Umyvadla a nábytek Formy

no

Zrc

800 / Zrcad věcí.

Dýha z pravého dřeva

Design Kryštof Nosál

Dva rozdílné tvary, jak pro minimalistickou koupelnu, tak pro dynamičtější atmosféru. Umyvadla Formy 01 i Formy 02 designově ladí s vanami ze stejnojmenného konceptu.

Des

800 / Tvaro a ker skryt tvaru do vl

Povrc

UM

Umy

Umy

Umy

Koupelnový nábytek Formy perfektně ladí s umyvadly a dodává celé koupelně elegantní vzhled.

Umy

PŘÍ

Umy

Sifon

Umyvadla Formy 246

Desky pod umyvadla

Nábytek Formy

Rozmě Výrobk


d.

Formy

novinka

Zrcadlo Formy

Umyvadlo Formy 01

Umyvadlo Formy 02

800 / 1000 / 1200 x 155 x 720 mm Zrcadlo s praktickou poličkou na odkládání věcí.

500 / 600 x 390 mm Příjemně velký prostor pro mytí a univerzálně moderní tvary. Je určeno ke kombinaci s deskou.

500 / 600 x 410 mm Kromě praktických výhod zajišťuje i estetický zážitek díky svým jemně prohnutým tvarům. Určeno ke kombinaci s deskou pod umyvadlo.

Umyvadla je nutno kombinovat s pevnou umyvadlovou piletou.

Umyvadla je nutno kombinovat s pevnou umyvadlovou piletou.

Deska ve tvaru L

Deska ve tvaru I

800 / 1000 / 1200 x 550 x 50 mm Tvarově výjimečná deska především pod umyvadla Moon, Formy a keramická umyvadla Ceramic. Upevnění na zeď pomocí speciálních skrytých konzolí, které jsou součástí balení. Předvrtaný otvor podle tvaru umyvadla, hloubková impregnace pro maximální odolnost do vlhkého prostředí.

800 / 1000 / 1200 x 550 x 70 mm Univerzální deska pod umyvadla. Upevnění pomocí klasických konzolí, které jsou součástí balení. Bez předvrtaného otvoru, díky dostatečné hloubce (vzdálenosti od zdi) je vhodná k většině umyvadel.

Povrchová úprava v bílém laku či dva druhy dýhy (dub, ořech).

Koncept Formy viz str. 34

5 KONCEPTY

UMYVADLA

Povrchová úprava v bílém laku či dva druhy dýhy (dub, ořech).

Barevné provedení: Dýha ořech

Dýha dub

5 LET ZÁRUKA

Koncept Formy viz str. 34

5

Bílá KONCEPTY

DESKY

IMPREGNACE PROTI VLHKOSTI

Rozměry (mm)

Obj.č.

Cena

Umyvadlo Formy 01

500x390

XJL01250000

5 990

Deska L 800

800x550x50

7 990

Umyvadlo Formy 01

600x390

XJL01260000

6 490

Deska L 1000

1000x550x50

8 990

Umyvadlo Formy 02

500x410

XJM01250000

5 990

Deska L 1200

1200x550x50

9 990

Umyvadlo Formy 02

600x410

XJM01260000

6 490

Deska I 800

800x550x70

5 490

Obj.č.

Cena

PŘÍSLUŠENSTVÍ Umyvadlová pileta pevná

X01439

445

Sifon chromový

X01371

1 990

Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Rozměry (mm)

5 LET ZÁRUKA

Cena

Deska I 1000

1000x550x70

6 490

Deska I 1200

1200x550x70

7 490

NÁBYTEK

Rozměry (mm)

Bílá

Cena

Dýha

Zrcadlo Formy 800

800x155x720

6 990

8 990

Zrcadlo Formy 1000

1000x155x720

7 990

9 990

Zrcadlo Formy 1200

1200x155x720

8 990

10 990

Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz

ravak.cz 247


novinka

novinka

SD Formy

SB Formy

800 / 1000/ 1200 x 550 x 220 Skříňka s úložným prostorem a dvěma zásuvkami. Určena pod umyvadlo Formy.

460 x 270 x 1600 Vysoká skříňka s velký úložným prostorem s poličkami.

Povrchová úprava v bílém laku či dva druhy dýhy (dub, ořech).

Otočením výrobku získáte levou nebo pravou variantu otvírání dvířek. Povrchová úprava v bílém laku či dva druhy dýhy (dub, ořech).

Barevné provedení:

Baterie CR 015.00 skvěle ladí s designem umyvadel Formy.

Dýha ořech

Dýha dub

Koncept Formy viz str. 34

5

Bílá KONCEPTY

248

Cena

5 LET ZÁRUKA

NÁBYTEK

Rozměry (mm)

SD Formy 800

800x550x220

12 990

14 990

SD Formy 1000

1000x550x220

14 990

16 990

SD Formy 1200

1200x550x220

16 990

18 990

SB Formy L/R

460x270x1600

13 990

15 990

Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz

Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

IMPREGNACE PROTI VLHKOSTI

bílá

dýha


Formy

5 LET ÁRUKA

ýha

990

990

990

990

ravak.cz 249


Umyvadla a nábytek 10°

Zrc

550 / Zrcad na ne

Design Kryštof Nosál

Skříňky do koupelny 10° reflektují jejich design, ať už se jedná o klasickou nebo pootočenou variantu o 10°. Originálně ztvárněný způsob otevírání odráží jednoduchý a moderní styl celé kolekce.

Pro ucelené řešení a designové sladění koupelny doporučujeme kombinovat s vanami 10°. viz str. 190/208

Um

550 / Dost a kom

Lze k pod

UM

Umy

Umy

Umy

Umy

Umy

Umy

Chytře členěné skříňky pojmou velké množství nezbytností a udrží v nich pořádek.

Umyvadlo, které se za vámi otočí a dokonale navazuje na design stejnojmenné vany. Pootočení o pouhých 10° stačí pro větší komfort při mytí rukou v rohu koupelny.

PŘÍ

Umy

Umy

Sifon

Sifon

Umyvadla 10° 250

Koupelnový nábytek 10°

Rozmě Umyva Výrobk


10°

novinka

Zrcadlo 10° přímé

Zrcadlo 10° rohové

550 / 650 x 110 x 750 mm Zrcadlo s praktickou poličkou na nezbytné maličkosti.

550 / 650 x 150 x 750 mm Zrcadlo pootočené o 10° do prostoru poskytuje uživateli mnohem větší komfort při užívání. Skvěle se kombinuje s rohovým umyvadlem 10°.

pravá varianta

vé me

levá varianta

Umyvadlo 10°

Umyvadlo 10° rohové

550 / 650 x 450 / 480 mm Dostatečně velký mycí prostor a komfortní odkládací plochy.

550 / 650 x 485 / 535 mm - L/R Mírné pootočení o 10° do prostoru, poskytuje u rohového umyvadla mnohem větší uživatelský komfort. Není třeba tísnit se u zdi, paže se mohou při mytí volně pohybovat.

Lze kombinovat se skříňkou pod umyvadlo SD 10°.

Lze kombinovat se skříňkou pod umyvadlo SD 10° rohová.

Koncept 10° viz str. 26

5 KONCEPTY

UMYVADLA

při

Barevné provedení: Šedá

Tmavý ořech

Koncept 10° viz str. 26

5

Bílá

5 LET ZÁRUKA

KONCEPTY

IMPREGNACE PROTI VLHKOSTI

Rozměry (mm)

Obj.č.

Cena

NÁBYTEK

Rozměry (mm)

Cena

Umyvadlo 10°

550x450

XJI01155000

4 990

Zrcadlo 10° přímé 550

550x110x750

2 990

Umyvadlo 10°

650x480

XJI01165000

5 590

Zrcadlo 10° přímé 650

650x110x750

3 190

Umyvadlo 10° rohové L

550x485

XJIL1155000

5 590

Zrcadlo 10° rohové 550 L/R

550x150x750

3 490

Umyvadlo 10° rohové R

550x485

XJIP1155000

5 590

Zrcadlo 10° rohové 650 L/R

650x150x750

3 690

Umyvadlo 10° rohové L

650x535

XJIL1165000

5 990

Umyvadlo 10° rohové R

650x535

XJIP1165000

5 990

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Obj.č.

Cena

Umyvadlová pileta ClickClack

X01373

470

Umyvadlová pileta ClickClack nízká

X01437

445

Sifon U trubkový

X01436

455

Sifon chromový

X01371

1 990

5 LET ZÁRUKA

Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz

Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Umyvadla jsou dodávána jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 251


pravá varianta

SD 10°

SD 10° rohová

SB 10°

550 / 650 x 450 x 450 mm Skříňka s praktickou zásuvkou a velkým úložným prostorem.

550 / 650 x 485 / 535 x 450 mm - L/R Skříňka s poličkou a velkým úložným prostorem.

450 x 290 x 1600 mm Vysoká skříňka se třemi poličkami.

Určena pod umyvadlo 10°.

Určena pod umyvadlo 10° rohové.

Barevné provedení*:

Vodovodní baterie a doplňky 10° viz str. 296

Šedá

Tmavý ořech

Koncept 10° viz str. 26

5

Bílá KONCEPTY

NÁBYTEK

IMPREGNACE PROTI VLHKOSTI

Rozměry (mm)

Cena

SD 10°

550x450x450

6 590

SD 10°

650x450x450

7 090

SD 10° rohová L/R

550x485x450

5 590

SD 10° rohová L/R

650x535x450

6 090

SB 10°

450x290x1600

8 590

5 LET ZÁRUKA

* Skříňky jsou v celkovém bílém lesklém provedení, šedém lesklém provedení nebo v barvě tmavého ořechu, doplněné vždy bílým dekorativním pruhem. Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz

Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Umyvadla jsou dodávána jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

252


10°

5 LET ÁRUKA

arvě

ravak.cz 253


Keramická umyvadla a nábytek Chrome

Zrc

600 / Zrcad chara

Zrcad Chro

Design Kryštof Nosál

Moderní design s tradičními hodnotami kvalitního přírodního materiálu.

Umyvadla Chrome krásně doplní ostatní výrobky stejné řady (vana, sprchový kout, baterie a další). viz str. 30

SD

515 x Skříň úložn

Skříň Chro

UM

Chro

Chro

PŘÍ Skříňka pod umyvadlo SD Chrome objímá nekomplikovaný tvar keramického umyvadla a přidává mu další užitnou hodnotu v podobě velkého úložného prostoru. Za výsuvnými dvířky se skrývá vysoká zásuvka, která pojme vše, od kosmetiky až po ručníky.

Keramická umyvadla Chrome 254

Koupelnový nábytek pod keramická umyvadla Chrome

Oblé tvary skříněk dokonale korespondují s tvarem umyvadla a tvoří s ním estetický i praktický celek. Šedá barva dodá koupelně intimní ztišenou atmosféru, bílá prostor prosvítí a opticky zvětší.

Umy

Umy

Sifon

Sifon

Rozmě Umyva Výrobk


Chrome

Zrcadlo Chrome

Umyvadlo Chrome

Umyvadlo Chrome

600 / 700 / 800 x 70 x 550 mm Zrcadlo s integrovaným světlem charakteristického tvaru.

550 x 470 mm Lze kombinovat se skříňkou pod umyvadlo SD Chrome 550.

650 x 470 mm Lze kombinovat se skříňkou pod umyvadlo SD Chrome 650.

SD Chrome

SD Chrome

SB Chrome

515 x 450 x 450 mm Skříňka s vysokou zásuvkou a velkým úložným prostorem.

615 x 450 x 450 mm Skříňka s vysokou zásuvkou a velkým úložným prostorem.

350 x 370 x 1200 mm - L/R Vysoká skříňka se třemi skleněnými poličkami.

Skříňka je určena pod umyvadlo Chrome 550.

Skříňka je určena pod umyvadlo Chrome 650.

Zrcadlo je určeno nad umyvadlo Chrome 600 / 700 / 800.

plní ana, ).

Koncept Chrome viz str. 30

Barevné provedení*: Šedá

Rozměry (mm)

Obj.č.

Cena

5

Bílá

KONCEPTY

UMYVADLA

Koncept Chrome viz str. 30 KONCEPTY

NÁBYTEK

IMPREGNACE PROTI VLHKOSTI

Rozměry (mm)

Cena

Chrome 550

550x470

XJG01155000

2 990

Zrcadlo Chrome 600

600x70x550

4 090

Chrome 650

650x470

XJG01165000

3 590

Zrcadlo Chrome 700

700x70x550

4 390

Zrcadlo Chrome 800

800x70x550

4 690

SD Chrome 550

515x450x450

9 590

SD Chrome 650

615x450x450

9 590

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Obj.č.

Cena

Umyvadlová pileta ClickClack

X01373

470

Umyvadlová pileta ClickClack nízká

X01437

445

Sifon U trubkový

X01436

455

Sifon chromový

X01371

1 990

5 LET ZÁRUKA

* Skříňky jsou v celkovém bílém lesklém provedení nebo šedém polomatném provedení. Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz

Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Umyvadla jsou dodávána jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 255


Umyvadla Chrome z litého mramoru

Um

600 / Lze k pod 600 /

Um se s

600 / Lze k pod u 600 /

UM

Chro

Chro

Chro

Chro

Chro

Chro

Chro

Design Kryštof Nosál

Dokonalé využití charakteristických vlastností litého mramoru. Umyvadla mají přesné tvary, precizně upravené hrany a rovné plochy. Pro moderní koupelnu, kde není prostor pro nahodilost.

Chro

Chro

Chro

PŘÍ

Umy

Umy

Umy

Sifon

Sifon

Umyvadla Chrome z litého mramoru 256

Rozmě Umyva Výrobk


Chrome

levá varianta

Umyvadlo Chrome

Dvojumyvadlo Chrome

Umývátko Chrome

600 / 700 / 800 x 490 mm Lze kombinovat se skříňkami pod umyvadlo SD Chrome 600 / 700 / 800 a zrcadlem Chrome.

1200 x 490 mm Dvojumyvadlo - maximální uživatelský komfort znásobený dvěma. Lze kombinovat se skříňkou pod dvojumyvadlo SD Chrome 1200.

400 x 220 mm - L/R Samostatné umývátko lze instalovat na zeď. Umývátko je bez přepadu - nutné použít pevnou umyvadlovou piletu. Možnost doplnit skříňkou pod umývátko SD Chrome 400.

Umyvadlo Chrome se skrytým přepadem

Dvojumyvadlo Chrome se skrytým přepadem

600 / 700 / 800 x 490 mm Lze kombinovat se skříňkami pod umyvadlo SD Chrome 600 / 700 / 800 a zrcadlem Chrome.

1200 x 490 mm Dvojumyvadlo - maximální uživatelský komfort znásobený dvěma. Lze kombinovat se skříňkou pod dvojumyvadlo SD Chrome 1200. Koncept Chrome viz str. 30

5 KONCEPTY

UMYVADLA

5 LET ZÁRUKA

Rozměry (mm)

Obj.č.

Cena

Chrome 400 L

400x220

XJGL1100000

2 490

Chrome 400 R

400x220

XJGP1100000

2 490

Chrome 600

600x490

XJG01160000

5 290

Chrome 600 se skrytým přepadem

600x490

XJG01260000

6 590

Chrome 700

700x490

XJG01170000

6 090

Chrome 700 se skrytým přepadem

700x490

XJG01270000

7 590

Chrome 800

800x490

XJG01180000

6 590

Chrome 800 se skrytým přepadem

800x490

XJG01280000

8 590

Chrome 1200

1200x490

XJG01112000

10 590

Chrome 1200 se skrytým přepadem

1200x490

XJG01212000

12 590

Obj.č.

Cena

Umyvadlová pileta ClickClack

X01373

470

Umyvadlová pileta ClickClack nízká

X01437

445

Umyvadlová pileta pevná

X01439

445

Sifon U trubkový

X01436

455

Sifon chromový

X01371

1 990

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Umyvadla jsou dodávána jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 257


Nábytek Chrome

Zrc

600 / Zrcad chara

Zrcad Chro

Design Kryštof Nosál

Koupelnové skříňky a zrcadla Chrome navrhl designér velkoryse tak, aby ladily se všemi rozměrovými i typovými variantami stejnojmenných umyvadel. Jednotícím prvkem zůstává čistý styl a nekompromisní kvalita použitých materiálů.

SD

1200 Skříň zásuv

Skříň dvoju

Barevn

Bílá

Zrcad

Zrcad

Zrcad

SD C

Dvířk

SD C

SD C

SD C

Sofistikované vnitřní členění skříňky bez obtíží pojme veškerou kosmetiku a koupelnové vybavení pro celou domácnost. Uvnitř skříňky jsou dvě zásuvky pro pohodlné uložení i vyšších koupelnových potřeb.

Koupelnový nábytek Chrome pod litá umyvadla 258

Sortiment skříněk Chrome sahá od velkých skříněk pod dvojumyvadla, až po prostorově úsporné skříňky pod umývátko určené nejčastěji na toalety. Nábytek Chrome lze pořídit s jednou hlubokou zásuvkou nebo se dvěma zásuvkami pro lepší členění vnitřního prostoru.

SD C

SD C

SD C

SD C

SB C

* Uved Objedn Rozmě Umyva Výrobk


la, a ebo

Chrome

Zrcadlo Chrome

SD Chrome II

SD Chrome I

600 / 700 / 800 x 70 x 550 mm Zrcadlo s integrovaným světlem charakteristického tvaru.

600 / 700 / 800 x 490 x 500 mm Pod umyvadlo Chrome si můžete vybrat mezi dvěma skříňkami.

600 / 700 / 800 x 490 x 470 mm Skříňky jsou určeny pod umyvadla Chrome 600 / 700 / 800.

Zrcadlo je určeno nad umyvadlo Chrome 600 / 700 / 800.

Skříňkou se dvěma zásuvkami nebo jednou vysokou zásuvkou s velkým úložným prostorem. Skříňky jsou určeny pod umyvadla Chrome 600 / 700 / 800.

SD Chrome

SD Chrome

SB Chrome

1200 x 490 x 470 mm Skříňka se dvěma vysokými zásuvkami (40 cm).

400 x 220 x 500 mm - L/R Skříňka s poličkou.

350 x 370 x 1200 mm - L/R Vysoká skříňka se třemi skleněnými poličkami.

Dvířka se objednávají zvlášť v levé nebo pravé variantě!

Skříňka je určena pod dvojumyvadlo Chrome 1200.

Barevné provedení korpusu*: Bílá

Skříňka je určena pod umývátko Chrome 400.

Koncept Chrome viz str. 30

5

Cappuccino KONCEPTY

NÁBYTEK

Rozměry (mm)

IMPREGNACE PROTI VLHKOSTI

5 LET ZÁRUKA

Cena

Zrcadlo Chrome 600

600x70x550

4 090

Zrcadlo Chrome 700

700x70x550

4 390

Zrcadlo Chrome 800

800x70x550

4 690

SD Chrome 400

400x220x500

2 490

Dvířka Chrome 400 L/R

375x25x530

550

SD Chrome I 600

600x490x470

7 590

SD Chrome I 700

700x490x470

8 090

SD Chrome I 800

800x490x470

8 590

SD Chrome II 600

600x490x500

9 590

SD Chrome II 700

700x490x500

9 990

SD Chrome II 800

800x490x500

10 590

SD Chrome 1200

1200x490x470

17 090

SB Chrome 350 L/R

350x370x1200

8 590

* Uvedené korpusy skříněk jsou vždy v kombinaci s bílými lesklými dvířky. Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Umyvadla jsou dodávána jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 259


260


Chrome

ravak.cz 261


Umyvadla a nábytek Evolution

Zrc Evo

700 x Zrcad polič

Design Kryštof Nosál

Umyvadla a nábytek Evolution představují ideální spojení několika protichůdných principů. Ladné provedení výrobků přitahuje pozornost a působí sebevědomě. Bílé provedení a vysoký lesk dohromady vytvářejí symfonii krásy a užitku.

SD s h

700 x Skříň kovo hrazd odklá

Urče Evolu

UM

Umy

Umy

PŘÍ Samodovírací zásuvky koupelnového nábytku Evolution se systémem otevírání "push” jsou plnovýsuvné a pojmou jak kosmetiku, tak i potřebné doplňky. Zaoblený lem dodává celku eleganci.

Umyvadla Evolution 262

Otevřené provedení bez dvířek vám umožňuje umístěnými předměty dotvářet styl celé vaší koupelny.

Koupelnový nábytek Evolution

Umy

Umy

Sifon

Sifon

Rozmě Umyva Výrobk


Evolution

Zrcadlo Evolution

Umyvadlo Evolution s přepadem

Umyvadlo Evolution se skrytým přepadem

700 x 125 x 700 mm Zrcadlo s praktickou poličkou.

700 x 550 mm Umyvadlo lze umístit do koupelny samostatně nebo v kombinaci se skříňkou pod umyvadlo SD Evolution s hrazdou nebo SDS Evolution se zásuvkou.

700 x 550 mm Umyvadlo lze umístit do koupelny samostatně nebo v kombinaci se skříňkou pod umyvadlo SD Evolution s hrazdou nebo SDS Evolution se zásuvkou.

SD Evolution s hrazdou

SDS Evolution se zásuvkou

SB Evolution otevřený

SB Evolution uzavřený

700 x 550 x 400 mm Skříňka s praktickou kovovou pochromovanou hrazdou na ručníky a velkým odkládacím prostorem.

700 x 550 x 400 mm Skříňka s praktickou zásuvkou s velkým úložným prostorem.

450 x 305 x 1420 mm Vysoká skříňka se čtyřmi dřevěnými poličkami.

450 x 305 x 1420 mm Vysoká skříňka se 3 skleněnými a 2 dřevěnými poličkami.

oký

y

Určena pod umyvadlo Evolution.

Určena pod umyvadlo Evolution.

Koncept Evolution viz str. 38

5 KONCEPTY

UMYVADLA

Barevné provedení korpusu*:

Koncept Evolution viz str. 38

5

Bílá

5 LET ZÁRUKA

KONCEPTY

NÁBYTEK

IMPREGNACE PROTI VLHKOSTI

Rozměry (mm)

Obj.č.

Cena

Umyvadlo Evolution

700x550

XJE01100000

7 240

Zrcadlo Evolution

700x125x700

4 090

Umyvadlo Evolution se skrytým přepadem

700x550

XJE01200000

8 590

SD Evolution s hrazdou

700x550x400

4 890

Obj.č.

Cena

Umyvadlová pileta ClickClack

X01373

470

Umyvadlová pileta ClickClack nízká

X01437

445

Sifon U trubkový

X01436

455

Sifon chromový

X01371

1 990

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Rozměry (mm)

5 LET ZÁRUKA

Cena

SDS Evolution se zásuvkou

700x550x400

6 890

SB Evolution otevřený

450x305x1420

12 990

SB Evolution uzavřený

450x305x1420

12 990

* Uvedené korpusy skříněk jsou vždy v kombinaci s bílými lesklými dvířky. Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz

Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Umyvadla jsou dodávána jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 263


Umyvadla Rosa

Um

600 x Mod se sk a zrc

UM

Rosa

Design Kryštof Nosál

Rosa

Rosa

Rosa

Umyvadla Rosa jsme promysleli tak, aby nabízela příjemně velký mycí prostor, ale zároveň i dostatečně velkou odkladovou plochu.

Rosa

PŘÍ

Umy

Umy

Sifon

Sifon

Rozmě Umyva Výrobk

264


Rosa

pravá varianta

Umyvadlo Rosa II

Umyvadlo Rosa

600 x 490 mm Moderní umyvadlo, které lze kombinovat se skříňkou pod umyvadlo SD Rosa II a zrcadlem Rosa II.

566 x 466 mm - L/R Nejmenší umyvadlo ze série určené pro menší koupelny. Lze kombinovat se skříňkou pod umyvadlo SDU Rosa a zrcadlem M 560.

Koncept Rosa viz str. 40

5 KONCEPTY

UMYVADLA

5 LET ZÁRUKA

Rozměry (mm)

Obj.č.

Cena

Rosa II

600x490

XJ201160000

5 490

Rosa L

566x466

XJ2L1100000

5 990

Rosa R

566x466

XJ2P1100000

5 990

Rosa Comfort nábytkové L

780x550

XJ8L11N0000

6 190

Rosa Comfort nábytkové R

780x550

XJ8P11N0000

6 190

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Obj.č.

Cena

Umyvadlová pileta ClickClack

X01373

470

Umyvadlová pileta ClickClack nízká

X01437

445

Sifon U trubkový

X01436

455

Sifon chromový

X01371

1 990

pravá varianta

Umyvadlo Rosa Comfort nábytkové 780 x 550 mm - L/R Umyvadlo je možné také umístit do rohu koupelny. Lze kombinovat se skříňkou pod umyvadlo SDU Rosa Comfort a zrcadlem M 780.

Promyšlené odkládací plochy a sušák na ručníky, to jsou hlavní přednosti umyvadla Rosa.

Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Umyvadla jsou dodávána jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 265


Nábytek Rosa

Zrc

600 x Zrcad umyv

Design Kryštof Nosál

Široká nabídka typů nábytku pro každou koupelnu, kde má být vše uklizené a dostupné. SD

600 x Skříň zásuv umyv

Barevn

Bříz

Zrcad

Zrcad

SDU

SDU

SB R

Zrcad

Ještě víc úložného prostoru a jednoduchý moderní design skříňky s umyvadlem Rosa předurčují široké použití.

Barevná provedení korpusů precizně ošetřených hloubkovou impregnací dodají koupelně vždy jiný styl.

SD R

SB R

PŘÍ

Noži

* Uved Nožičk Objedn Rozmě Umyva Výrobk

266


gnací

Rosa

levá varianta

Zrcadlo Rosa II

Zrcadlo M 560

Zrcadlo M 780

600 x 135 x 780 mm Zrcadlo je určeno nad umyvadlo Rosa II.

566 x 30 x 800 mm Zrcadlo s osvětlením.

780 x 160 x 680 mm - L/R Zrcadlo s poličkou, integrovanými bodovými světly.

Určeno nad umyvadlo Rosa. Pouze v bílém provedení.

Určeno nad umyvadla Rosa Comfort nábytkové.

pravá varianta

SD Rosa II

SB Rosa II

SDU Rosa

600 x 490 x 470 mm Skříňka se dvěma zásuvkami určená pod umyvadlo Rosa II.

350 x 305 x 1535 mm Vysoká skříňka s vnitřními skleněnými poličkami.

560 x 400 x 240 mm - L/R Skříňka se zásuvkou.

Univerzální použití - dvířka je možno přemontovat.

Barevné provedení korpusu*: Bříza

Bílá

Určená pod umyvadlo Rosa. Pouze v bílém provedení.

Koncept Rosa viz str. 40

780 x 550 x 680 mm - L/R Skříňka se zásuvkou a integrovaným košem na prádlo.

SB Rosa 410 x 350 x 1800 mm Vysoká skříňka se dvěma skleněnými poličkami a odkládací plochou. Otočením výrobku získáte levou nebo pravou variantu otvírání dvířek.

5 KONCEPTY

IMPREGNACE PROTI VLHKOSTI

NÁBYTEK

Rozměry (mm)

Cena

Zrcadlo M 560

566x30x800

5 090

Zrcadlo M 780 L/R

780x160x680

7 090

SDU Rosa L/R

560x400x240

5 590

SDU Rosa Comfort L/R

780x550x680

12 090

SB Rosa

410x350x1800

8 990

Zrcadlo Rosa II

600x135x780

1 990

SD Rosa II

600x490x470

6 990

SB Rosa II

350x305x1535

7 990

Obj.č.

Cena

X000000170

590

Nožičky MR Base

SDU Rosa Comfort

Určená pod umyvadlo Rosa Comfort nábytkové.

Cappuccino

PŘÍSLUŠENSTVÍ

pravá varianta

5 LET ZÁRUKA

* Uvedené korpusy skříněk jsou vždy v kombinaci s bílými lesklými dvířky. Nožičky MR Base je možné použít pouze pod vysokou skříňku SB Rosa a skříňku pod umyvadlo SDU Rosa Comfort. Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Umyvadla jsou dodávána jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 267


Umyvadla Ceramic novinka

Um

600 x Umyv v kou

Umy

Design Kryštof Nosál

Umyvadla na desku vyrobená z kvalitní keramiky v moderním, ale nadčasovém designu nepřestanou zdobit koupelnu ani po létech. Subtilní tvary jsou v efektním kontrastu s poctivou hutností odolného přírodního materiálu.

Des

800 / Tvaro a ker skryt tvaru do vl

Povrc

UM

Cera

Cera

PŘÍ Dva rozdílné tvary keramických umyvadel na desku, umožňují koupelně dodat individuální ráz, dle vašeho vkusu.

Umy

Sifon

Sifon

Keramické umyvadlo Ceramic O 268

Keramické umyvadlo Ceramic R

Rozmě Výrobk Pozn.: U


Ceramic

Umyvadlo Ceramic O

Umyvadlo Ceramic R

600 x 400 mm Umyvadlo Ceramic O příjemně vyváží strohost pravých úhlů v koupelně.

600 x 400 mm Umyvadlo Ceramic R jde v trendu moderních přímých linek, ale potlačuje jejich ostrost, zklidňuje a zaobluje.

Umyvadla je nutno kombinovat s pevnou umyvadlovou piletou.

Umyvadla je nutno kombinovat s pevnou umyvadlovou piletou.

Deska ve tvaru L

Deska ve tvaru I

800 / 1000 / 1200 x 550 x 50 mm Tvarově výjimečná deska především pod umyvadla Moon, Formy a keramická umyvadla Ceramic. Upevnění na zeď pomocí speciálních skrytých konzolí, které jsou součástí balení. Předvrtaný otvor podle tvaru umyvadla, hloubková impregnace pro maximální odolnost do vlhkého prostředí.

800 / 1000 / 1200 x 550 x 70 mm Univerzální deska pod umyvadla. Upevnění pomocí klasických konzolí, které jsou součástí balení. Bez předvrtaného otvoru, díky dostatečné hloubce (vzdálenosti od zdi) je vhodná k většině umyvadel.

Povrchová úprava v bílém laku či dva druhy dýhy (dub, ořech).

Povrchová úprava v bílém laku či dva druhy dýhy (dub, ořech).

Barevné provedení: Dýha ořech

Dýha dub

5

Bílá IMPREGNACE PROTI VLHKOSTI

UMYVADLA

Rozměry (mm)

Obj.č.

Cena

DESKY

Rozměry (mm)

Cena

Ceramic O

600x400

XJX01160001

3 990

Deska L 800

800x550x50

7 990

Ceramic R

600x400

XJX01160002

3 990

Deska L 1000

1000x550x50

8 990

Obj.č.

Cena

Deska L 1200

1200x550x50

9 990

Umyvadlová pileta pevná

X01373

470

Deska I 800

800x550x70

5 490

Sifon U trubkový

X01436

455

Sifon chromový

X01371

1 990

PŘÍSLUŠENSTVÍ

5 LET ZÁRUKA

Deska I 1000

1000x550x70

6 490

Deska I 1200

1200x550x70

7 490

Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz

Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Pozn.: Umyvadla Ceramic R a Ceramic O budou k dispozici od 03/2018

ravak.cz 269


Umyvadla Classic

Um

600 / Lze k pod a zrc

Um

400 x Lze k SD C

Umý na ko Umý pevn

UM

Class

Class

Class

Design Kryštof Nosál

Prostorné odkládací plochy a příjemně hluboký mycí prostor zpříjemňují každé použití umyvadla.

Class

Class

Class

PŘÍ

Umy

Umy

Sifon

Sifon

Konz

Rozmě Umyva Výrobk

270


Classic

pravá varianta

Umyvadlo Classic

Umyvadlo Classic

Dvojumyvadlo Classic

600 / 700 x 490 mm Lze kombinovat se skříňkami pod umyvadlo SD Classic 600 / 700 a zrcadlem Classic 600 / 700.

800 x 490 mm - L/R Velká odkládací plocha. Lze kombinovat se skříňkami pod umyvadlo SD Classic 800 a zrcadlem Classic 800.

1300 x 490 mm Dvojumyvadlo s mnoha odkládacími plochami pro komfortní mytí.

Umývátko Classic

Konzole Classic

Baterie Classic viz str. 308

400 x 220 mm Lze kombinovat se skříňkou pod umyvadlo SD Classic 400.

Lze instalovat na umývátko Classic 400 x 220 mm

Lze kombinovat se skříňkou pod dvojumyvadlo SD Classic 1300.

Umývátko Classic lze také instalovat na zeď na kovové chromované konzole. Umývátko je bez přepadu - nutné použít pevnou umyvadlovou piletu.

Koncept Classic viz str. 42

5 KONCEPTY

UMYVADLA

5 LET ZÁRUKA

Rozměry (mm)

Obj.č.

Cena

Classic 400

400x220

XJD01140000

2 340

Classic 600

600x490

XJD01160000

5 090

Classic 700

700x490

XJD01170000

5 740

Classic 800 L

800x490

XJDL1180000

6 240

Classic 800 R

800x490

XJDP1180000

6 240

Classic 1300

1300x490

XJD01113000

10 240

Obj.č.

Cena

Umyvadlová pileta ClickClack

X01373

470

Umyvadlová pileta ClickClack nízká

X01437

445

Sifon U trubkový

X01436

455

Sifon chromový

X01371

1 990

B14000100P

1 590

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Konzole chromové k umývátku Classic Mini - 2 ks

Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Umyvadla jsou dodávána jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 271


Nábytek Classic

Zrc

600 / Zrcad

Zrcad Class

Design Kryštof Nosál

Horizontální linie umyvadla kopíruje stěnu a nezasahuje do prostoru. Podélná orientace poskytuje pažím dostatek místa. Hravě jednoduchý styl sladěný s nábytkem.

SD

1300 Skříň V pra druhý i pro

Skříň Class

Barevn

Bříz

Zrcad

Zrcad

Zrcad

SD C

Dvířk

SDD

SDD

SDD

Spousta místa na vše, co je potřeba, skrytá v moderním praktickém tvaru.

Boční sloupy se dvěma skleněnými poličkami a praktickou zásuvkou uvnitř, tvoří kompaktní designový celek ozvláštněný ergonomickým vykrojením pro pohodlný úchop ruky.

SD C

SD C

SD C

SD C

SB C

* Uved Objedn Rozmě Umyva Výrobk

272


Classic

novinka

Zrcadlo Classic

SD Classic II

SDD Classic

600 / 700 / 800 x 70 x 550 mm Zrcadlo s integrovaným světlem.

600 / 700 / 800 x 490 x 600 mm (SD Classic II 800 - L/R) Pod umyvadlo Classic si můžete vybrat mezi dvěma skříňkami.

600 / 700 / 800 x 490 x 470 mm

Zrcadlo je určeno nad umyvadlo Classic 600 / 700 / 800.

Skříňka je určena pod umyvadla Classic 600 / 700 / 800.

Skříňkou se dvěma zásuvkami nebo jednou vysokou zásuvkou s velkým úložným prostorem. Skříňky jsou určeny pod umyvadlo Classic 600 / 700 / 800.

SD Classic

SD Classic

SB Classic

1300 x 490 x 470 mm Skříňka s dvěma vysokými zásuvkami (40 cm). V pravé části pod umyvadlem integrovaný druhý šuplík na drobnosti, který lze dokoupit i pro druhou zásuvku.

400 x 220 x 500 mm - L/R Skříňka s poličkou.

350 x 370 x 1200 mm - L/R Vysoká skříňka se dvěma skleněnými poličkami a praktickou zásuvkou v horní části.

Dvířka se objednávají zvlášť v levé nebo pravé variantě! Skříňka je určena pod umývátko Classic.

Skříňka je určena pod dvojumyvadlo Classic 1300.

Barevné provedení korpusu*: Bříza

Bílá

Cappuccino

Koncept Classic viz str. 42

5

Latte KONCEPTY

NÁBYTEK Zrcadlo Classic 600

IMPREGNACE PROTI VLHKOSTI

Rozměry (mm)

Cena

600x70x550

4 090

Zrcadlo Classic 700

700x70x550

4 390

Zrcadlo Classic 800

800x70x550

4 590

SD Classic 400

400x220x500

1 990

Dvířka Classic 400 L/R

375x25x530

590

SDD Classic 600

600x490x470

4 990

SDD Classic 700

700x490x470

5 590

SDD Classic 800

800x490x470

5 990

SD Classic II 600

600x490x600

6 990

SD Classic II 700

700x490x600

7 590

SD Classic II 800 L/R

800x490x600

7 990

SD Classic 1300

1300x490x470

15 390

SB Classic L/R

350x370x1200

7 890

5 LET ZÁRUKA

* Uvedené korpusy skříněk jsou vždy v kombinaci s bílými lesklými dvířky. Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Umyvadla jsou dodávána jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 273


Umyvadla a nábytek Ring

Zrc

800 / Jedn která rodin

Horizontální linie umyvadla kopíruje stěnu a nezasahuje do prostoru. Podélná orientace poskytuje pažím dostatek místa. Hravě jednoduchý styl sladěný s nábytkem.

SD

800 / Hori posk cent Skříň

UM

Umy

Umy

PŘÍ Vysoká skříňka má dvojnásobně velký prostor pro ukládání, kromě vnitřku skříňky se dají využít i její dvířka.

Umyvadla Ring 274

Členitý prostor uvnitř zásuvky, pro perfektní rozmístění koupelnových potřeb.

Koupelnový nábytek Ring

Umy

Sifon

Sifon

Rozmě Výrobk


h

Ring

Zrcadlo Ring

Umyvadlo Ring

800 / 1000 x 29 x 700 mm Jednoduché zrcadlo s výškou, která vyhoví každému členu rodiny.

800 / 1000 x 380 mm Umyvadlo nelze samostatně instalovat na zeď. Instalace je možná pouze se skříňkou. Umyvadlo je nutno kombinovat s pevnou umyvadlovou piletou.

SD Ring

SB Ring

800 / 1000 x 380 x 420 mm Horizontální pojetí skříňky s umyvadlem poskytuje více prostoru koupelně v její centrální části i více místa pro ukládání. Skříňka je určena pod umyvadlo Ring.

300 x 300 x 1500 mm - L/R Výjimečně praktická. Poličkami je vybaveno nejen tělo, ale i dvířka skříňky. Pádu vystavených předmětů zamezují subtilní kovové zábrany ve dvou výškách.

5

Koupelnové doplňky Chrome dobře doplní umyvadla Ring. Usnadňují úklid a zajistí dlouhodobou spokojenost díky trvanlivým a snadno udržovatelným materiálům.

Barevné provedení*: Šedá

5

Bílá

5 LET ZÁRUKA

UMYVADLA

Rozměry (mm)

Obj.č.

Cena

Umyvadlo Ring 800

800x380

XJK01180000

4 590

Umyvadlo Ring 1000

1000x380

XJK01110000

4 990

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Obj.č.

Cena

Umyvadlová pileta pevná

X01439

445

Sifon U trubkový

X01436

455

Sifon chromový

X01371

1 990

IMPREGNACE PROTI VLHKOSTI

NÁBYTEK

Rozměry (mm)

Cena

Zrcadlo Ring 800

800x29x700

3 590

Zrcadlo Ring 1000

1000x29x700

3 990

SD 800 Ring

800x380x420

8 990

SD 1000 Ring

1000x380x420

9 990

SB 300 Ring

300x300x1550

10 990

5 LET ZÁRUKA

* Dvířka skříněk jsou vždy v celkové bílé barvě či celkové šedé barvě. Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz

Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Umyvadla jsou dodávána jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 275


276


Ring

ravak.cz 277


Umyvadla a nábytek Clear

Zrc

800 / Zrcad Urče

Noblesní umyvadla a skříňky Clear typické precizně zkosenými hranami na 45°, dýhovaným povrchem a trendovou horizontální linií dodávají celé koupelně luxusní vzhled. SD

800 / Hlou Skříň dece do p Skříň

UM

Umy

Dýha z pravého dřeva

Umy

PŘÍ Pravá jasanová dýha v třešňovém odstínu vnáší do koupelny prvek útulného luxusu.

Umyvadla Clear 278

Skříňka navozuje podélný horizontální dojem decentně zdůrazněný jemnou lištou a nezasahuje do prostoru koupelny.

Koupelnový nábytek Clear

Umy

Sifon

Sifon

Rozměr Výrobk


Clear

Zrcadlo Clear

Umyvadlo Clear

800 / 1000 x 440 mm Zrcadlo s integrovaným osvětlením. Určené nad umyvadlo Clear.

800 / 1000 x 380 mm Umyvadlo nelze samostatně instalovat na zeď. Instalace je možná pouze se skříňkou. Umyvadlo je nutno kombinovat s pevnou umyvadlovou piletou.

SD Clear

SB Clear

800 / 1000 x 380 x 420 mm Hloubka umyvadla a skříňky je necelých 40 cm. Skříňka navozuje podélný horizontální dojem decentně zdůrazněný jemnou lištou a nezasahuje do prostoru koupelny. Skříňka je určena pod umyvadlo Clear.

400 x 350 x 1550 mm - L/R Dvoje dveře včetně vnitřní zásuvky poskytují příjemně členitý prostor pro umístění předmětů různé velikosti.

m

5

Hrany skříněk pod umyvadlo precizně zkosené na úhel 45° dokonale dosedají a dotvářejí výjimečně čisté řešení.

Barevné provedení*: Dýha třešeň

5

Bílá

5 LET ZÁRUKA

UMYVADLA

Rozměry (mm)

Obj.č.

Cena

Umyvadlo Clear 800

800x380

XJJ01180000

4 590

Umyvadlo Clear 1000

1000x380

XJJ01110000

4 990

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Obj.č.

Cena

Umyvadlová pileta pevná

X01439

445

Sifon U trubkový

X01436

455

Sifon chromový

X01371

1 990

IMPREGNACE PROTI VLHKOSTI

NÁBYTEK

Rozměry (mm)

Cena

Zrcadlo Clear 800

800x30x440

3 990

Zrcadlo Clear 1000

1000x30x440

4 990

SD 800 Clear

800x380x420

9 990

SD 1000 Clear

1000x380x420

10 990

SB 400 Clear

400x350x1550

11 990

5 LET ZÁRUKA

* Dvířka skříněk jsou v bílé barvě či barvě třešně, vždy v kombinaci s bílým bočním dekorem. Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz

Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Rozměry nábytku jsou uvedeny: šířka x hloubka x výška. Umyvadla jsou dodávána jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 279


Umyvadla a nábytek Natural

no

Zrc

500 / Zrcad Natu

Originální řešení pro pohodu ve dvou.

no

SD

500 / Skříň s velk a dvě

Urče Natu

UM

Umy

Umy

Umy

Skříňka pod dvojumyvadlo Natural nabízí velké úložné protory, které pojmou veškerou kosmetiku a koupelnové vybavení pro celou domácnost.

Umyvadla Natural 280

Nábytek Natural

Nábytek Natural jsme rozšířili o dvě nástěnné skříňky v otevřeném nebo uzavřeném provedení pro pohodlné ukládání koupelnových předmětů.

PŘÍ

Umy

Sifon

Sifon

Rozmě Objedn L (left) Výrobk


ebo ětů.

Natural

novinka

Zrcadlo Natural

Umyvadlo Natural

Umyvadlo Natural

500 / 800 / 1200 x 50 x 770 mm Zrcadlo je určeno nad umyvadla Natural 500/800/1200.

500 x 450 mm Praktické umyvadlo, které nezabírá velkou hloubku od zdi a je tak vhodné i do menších koupelen. Vnitřní mycí plocha je pro jednoho naprosto komfortní a zadní lem je dostatečně široký i pro pohodlné odkládání.

800 x 450 mm Exkluzivní šířka poskytuje maximální pohodlí při mytí a podélné linie neubírají prostor koupelny.

novinka

novinka

novinka

SD Natural

SD Natural

500 / 800 x 450 x 450 mm Skříňka pod umyvadlo s velkým úložným prostorem a dvěma zásuvkami.

1200 x 450 x 450 mm Skříňka pod umyvadlo s velkým úložným prostorem a dvěma zásuvkami.

Určena pod umyvadlo Natural 500/800

Určena pod umyvadlo Natural 1200.

5

SB Natural otevřený 450 x 260 x 550 mm Vysoká skříňka se dvěma dřevěnými poličkami.

Umyvadlo Natural Duo 1200 x 490 mm Solitér mezi umyvadly, který společnému užívání koupelny dá nový rozměr. Spojená mycí plocha se skvěle udržuje v čistotě a pro vypouštění vám bude stačit jen jeden odtok.

novinka

SB Natural uzavřený 450 x 280 x 770 mm Vysoká skříňka se třemi dřevěnými poličkami.

Barevné provedení:

5

Bílá

5 LET ZÁRUKA

IMPREGNACE PROTI VLHKOSTI

UMYVADLA

Rozměry (mm)

Obj.č.

Cena

Umyvadlo Natural

500x450

XJO01250000

4 990

Umyvadlo Natural

800x450

XJO01280000

7 590

Umyvadlo Natural Duo

1200x490

XJO01212000

11 590

Zrcadlo Natural 1200

1200x50x770

6 290

SD Natural 500

500x450x450

6 990

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Obj.č.

Cena

Umyvadlová pileta pevná

X01439

445

Sifon U trubkový

X01436

455

Sifon chromový

X01371

1 990

NÁBYTEK

Rozměry (mm)

Cena

Zrcadlo Natural 500

500x50x770

3 290

Zrcadlo Natural 800

800x50x770

4 290

SD Natural 800

800x450x450

7 990

SD Natural 1200

1200x450x450

10 990

SB Natural otevřený

450x260x550

3 690

SB Natural uzavřený

450x280x770

4 990

5 LET ZÁRUKA

Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Umyvadla jsou dodávána jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 281


Umyvadla Avocado

Um

850 x Umy prost kores

Umy zabe

UM

Avoc

Design Kryštof Nosál

Avoc

Avoc

Avoc

I v malé koupelně lze vymyslet velké odkládací plochy. Umyvadlo umístěné nad vanou šetří místo a nabízí pohodlné používání.

PŘÍ

Umy

Umy

Sifon

Sifon

Rozmě L (left) Výrobk

282


Avocado

pravá varianta

pravá varianta

Umyvadlo Avocado

Umyvadlo Avocado Comfort

850 x 450 mm - L/R Umyvadlo poskytuje dostatek odkládacího prostoru a svým designem dokonale koresponduje s vanou Avocado.

950 x 530 mm - L/R Umyvadlo poskytuje ještě více odkládacího prostoru a komfortu při umývání. Umyvadlo je rovněž určené nad vanu Avocado.

Umyvadlo umístěné nad užší stranu vany zabere minimální prostor.

Koncept Avocado viz str. 44

5 KONCEPTY

UMYVADLA

Rozměry (mm)

5 LET ZÁRUKA

Obj.č.

Cena

Avocado L

850x450

XJ1L1100000

3 740

Avocado R

850x450

XJ1P1100000

3 740

Avocado Comfort L

950x530

XJ9L1100000

5 240

Avocado Comfort R

950x530

XJ9P1100000

5 240

Obj.č.

Cena

Umyvadlová pileta ClickClack

X01373

470

Umyvadlová pileta ClickClack nízká

X01437

445

Sifon U trubkový

X01436

455

Sifon chromový

X01371

1 990

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Koncept Avocado - vhodný do malých koupelen.

Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Umyvadla jsou dodávána jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 283


Umyvadla a nábytek BeHappy II novinka

Zrc

530 x Zrcad nad u

SD

530 x Skříň rovné

UM

BeHa

BeHa

Design Kryštof Nosál

BeHa

Jednoduché a chytré řešení i nejmenšího prostoru. Pohodlné mytí přímo nad vanou nevyžaduje žádné centimetry navíc.

Nábytek BeHappy II 284

Umyvadlo BeHappy II

PŘÍ

Umy

Sifon

Rozmě L (left) Výrobk


BeHappy II

pravá varianta

Zrcadlo BeHappy II

Umyvadlo BeHappy II

Umyvadlo BeHappy II

530 x 110 x 740 mm Zrcadlo s praktickou poličkou určené nad umyvadlo BeHappy II.

500 x 665 mm - L/R Designově osvěžená umyvadla odpovídají modernějším liniím van. Technologicky pokročilý materiál litý mramor jim dodává dokonale rovné, přesně definované odkládací plochy.

550 x 400 mm Skvěle poslouží kdekoli v koupelně a umožňuje spojení s koupelnovou skříňkou, která poskytuje konceptu BeHappy II nové úložné prostory.

SD BeHappy II 530 x 370 x 435 mm Skříňka s praktickou zásuvkou určená pod rovné umyvadlo BeHappy II.

Koncept BeHappy II viz str. 45

5 KONCEPTY

UMYVADLA

Rozměry (mm)

Barevné provedení:

Cena

5

Bílá

5 LET ZÁRUKA

Obj.č.

Koncept BeHappy II viz str. 45 KONCEPTY

NÁBYTEK

Rozměry (mm)

IMPREGNACE PROTI VLHKOSTI

Cena

BeHappy II L

500x665

XJAL1100001

5 490

Zrcadlo BeHappy II

530x110x740

2 990

BeHappy II R

500x665

XJAP1100001

5 490

SD BeHappy II

530x370x435

5 490

BeHappy II

550x400

XJA01155000

4 990

Obj.č.

Cena

Umyvadlová pileta ClickClack nízká

X01437

445

Sifon U trubkový

X01436

455

PŘÍSLUŠENSTVÍ

5 LET ZÁRUKA

Objednací čísla pro jednotlivá barevná provedení naleznete na www.ravak.cz

Rozměry umyvadel jsou uvedeny: šířka x hloubka. Umyvadla jsou dodávána jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. L (left) - levá varianta výrobku, R (right) - pravá varianta výrobku. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 285


Příslušenství k umyvadlům

3 ROK ZÁRUK

Umy pro u Obj.č

Cena

3 ROK ZÁRUK

Umyvadlové výpusti a sifony Umyvadlové výpusti neboli pilety nabízíme pro všechny možnosti použití. Nízká pileta je vhodná pro použití s nábytkem, kde šetří místo a doporučujeme ji kombinovat se sifonem U trubkovým. Klasická pileta naopak působí honosně pokud je umyvadlo bez nábytku a hodí se kombinovat s mosazným sifonem. Pevná pileta je nutná použít pro umývátka bez přepadu, zabraňuje přetečení umyvadla.

Umy pro v

V ko pro u Obj.č

Cena

286


Příslušenství k umyvadlům

3

CuZn

3

CuZn

3

CuZn

3 ROKY ZÁRUKA

KOVOVÉ PROVEDENÍ

3 ROKY ZÁRUKA

KOVOVÉ PROVEDENÍ

3 ROKY ZÁRUKA

KOVOVÉ PROVEDENÍ

Umyvadlová pileta pevná je určena pro umyvadla bez přepadu Obj.č. X01439 Cena:

445,-

Umyvadlová pileta ClickClack pro všechny typy umyvadel Obj.č. X01373 Cena:

470,-

Umyvadlová pileta ClickClack nízká pro všechny typy umyvadel V kombinaci s trubkovým umyvadlovým sifonem vhodná pro umyvadla s nábytkem, kde šetří místo. Obj.č. X01437 Cena:

3

CuZn

3

CuZn

3 ROKY ZÁRUKA

OVOVÉ K PROVEDENÍ

3 ROKY ZÁRUKA

KOVOVÉ PROVEDENÍ

445,-

novinka Umyvadlový sifon U trubkový pro všechny typy umyvadel V kombinaci s nízkou piletou vhodný pro umyvadla s nábytkem. Obj.č. X01436 Cena:

455,-

Umyvadlový sifon mosazný a teleskopický pro všechny typy umyvadel Obj.č. X01371 Cena:

1 990,-

Nábytkový sifon Vhodný v kombinaci s nízkou piletou. Prostor ve spodní zásuvce nábytku není omezován tělesem sifonu. Zásuvka uvnitř zůstává celistvá a pojme i objemnější zásoby. Obj.č. X01612 Cena:

355,ravak.cz 287


Sanitární keramika a příslušenství

Spojení přírodních surovin vypálených ohněm obohacujeme čistým designem konceptu Chrome.

288


ravak.cz 289


WC Uni Chrome

WC

360 x Jedin která žádn bakte Obj.č

Cena

WC Un

358 x Extra plast systé Obj.č

Cena

Ins spl Toaletní mísy Uni Chrome odpovídají nejvyšším nárokům na hygienu a účelnost. Nevyžadují dočišťování po každém použití, technologie dokonalého oplachu toaletní mísy obstará vše za vás. Závěsný systém na stěnu a kompaktní vnější tvary bez šroubů maximálně usnadňují úklid koupelny. Svým designem ladí s jakýmkoli moderním interiérem.

592 x Zákla a obl Souč Úspo Obj.č

Cena

Rozmě Výrobk

290


id

Sanitární keramika a příslušenství

WC Uni Chrome RimOff

WC Uni Chrome Rim

360 x 510 x 350 mm Jediná technologie očisty toaletní mísy, která skutečně funguje. Žádný lem, tedy žádná nedostupná místa pro množení bakterií. Obj.č. X01535

360 x 510 x 350 mm Speciální tvarování lemu toaletní mísy pro snadnou dostupnost při čištění. Obj.č. X01516

5 190 ,-

Cena:

5 990 ,-

Cena:

WC sedátko Uni Chrome Slim

358 x453x 51 mm Extra tenké sedátko z odolného plastu, vybavené zpomalovacím systémem – SoftClose. Obj.č. X01550

1 890 ,-

Cena:

WC sedátko Uni Chrome

354 x 427 x 40 mm Standardní sedátko z odolného plastu, vybavené zpomalovacím systémem – SoftClose. Obj.č. X01549

1 090 ,-

Cena:

Ovládací tlačítka Chrome

247 x 165 Harmonický tvar oválu je charakteristický i pro design kovových tlačítek Chrome. Mechanismus je integrován do stěny, takže tlačítka nad obklad vystupují jen minimálně. Ve dvojím provední: satin / bílá Obj.č. X01454 / X01455

Ovládací tlačítka Uni

247 x 165 mm Plastová tlačítka s povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání. Ve dvojím provedení: satin / bílá Obj.č. X01456 / X01457

1 790 ,- / 1 290 ,-

Cena:

4 040 ,- / 4 540 ,-

Cena:

odul G M se vzpěrou

I nstalační splachovací modul W

592 x 145 - 220 x 1062 mm Základní modul pro závěsné WC k zazdění a obložení, vhodný pro rekonstrukce koupelen. Součástí výrobku je izolační deska pro WC. Úsporné nastavitelné splachování v rozsahu 2-3,5 l. Obj.č. X01458

4 990 ,-

Cena:

Rozměry výrobků jsou uvedeny v: šířka x hloubka x výška. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

I nstalační splachovací modul G

510 x 180 - 295 x 1176 mm Rámový modul pro závěsné WC k vestavění do sádrokartonových konstrukcí. Součástí výrobku je izolační deska splachování v rozsahu 2-3,5 l / 6-9 l. Doplněním modulu o vzpěru vznikne varianta vhodná k ukotvení při rekonstrukci bytových jader. Takto nainstalovaný modul je samonostný.

6 690 ,-

Obj.č. X01459 , cena:

Vzpěra k podomítkovému instalačímu modulu G

890 ,-

Obj.č. X01460 , cena:

ravak.cz 291


Bidet a příslušenství k bidetu

Nejúčinnější a nejzdravější způsob osobní hygieny. Použití bidetu vám poskytne pocit dokonalé svěžesti a působí preventivně jako ochrana vašeho zdraví.

Rozmě Výrobk

292


Sanitární keramika a příslušenství

Bidet Uni Chrome

Bidetová stojánková baterie

360 x 510 x 290 mm Skrytá montáž, celistvost materiálu a elegantní tvar sladěný s konceptem Chrome. Obj.č. X01517

Základ fungování každého bidetu. Flexibilní perlátor umožňuje individuální nastavení směru proudu vody pro maximální užitek. Více na str. 327 Obj.č. X070055

Cena:

5 190,-

Sifon bidetový Obj.č. X01560, cena:

Cena:

3 890,-

199,-

Instalační bidetový modul 510 x 115-195 x 1170 mm Určený pro závěsný bidet s připojovací roztečí 180 nebo 230 mm. Pro montáž stojánkové baterie, před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce. Obj.č. X01561 Cena:

Díky instalačnímu modulu je montáž bidetu velmi snadná.

3 490,-

Rozměry výrobků jsou uvedeny v: šířka x hloubka x výška. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

ravak.cz 293


294


Vodovodní baterie

Elegantní, spolehlivé a cenově dostupné Kvalitní baterie tvoří základ každé koupelny. Vsaďte na nejlepší materiály, nadčasový design, poctivou výrobu a garanci dlouhodobé životnosti. ravak.cz 295


10°

Jdou vám vstříc

10°

Vodovodní baterie 10°

aterie 10° jsou součástí stejnojmenného B konceptu 10°. Najdete na straně 26 - 29.

oderní design a něco navíc! Baterie jsou o 10° nakloněny blíž k ruce, M příjemně se tak ovládají a skvěle si rozumí s každým tvarem umyvadla.

Nastavitelný perlátor - umožňuje nastavit proud vody tak, jak je třeba.

Autorem baterií 10° je český designer Kryštof Nosál.

FLEXIFLOW

30 30 LET ŽIVOTNOST KARTUŠE

5 5 LET ZÁRUKA NA BATERIE

296

eramická kartuš o průměru 35 mm je testována na minimální životnost K 30 let. Na baterie 10° poskytujeme 5 let záruku.

Ceny js Výrobk


Vodovodní baterie 10°

Umyvadlová stojánková baterie 333 mm, bez výpusti TD 015.00 Obj.č. X070091

4 290 ,-

Cena:

Umyvadlová stojánková baterie 170 mm, bez výpusti TD 014.00 Obj.č. X070062

2 790 ,-

Umyvadlová stojánková baterie 140 mm, bez výpusti TD 012.00 Obj.č. X070064

2 090 ,-

Cena:

Cena:

Umyvadlová stojánková baterie

Umyvadlová stojánková baterie

170 mm, s výpustí TD 013.00 Obj.č. X070061

3 090 ,-

Cena:

140 mm, s výpustí TD 011.00 Obj.č. X070063

2 990 ,-

Cena:

í 10° gner osál.

Bidetová stojánková baterie s výpustí TD 055.00 Obj.č. X070067

2 890 ,-

Cena:

Umyvadlové baterie 10° mohou mít standardní, prodlouženou nebo extra prodlouženou výšku.

ExtraComfort Zone

Comfort Zone

Standard Zone

Vyberte si tu ideální velikost, která vám vytvoří komfortní prostor pro mytí. Flexibilní perlátor navíc zajistí, že proud vody bude vždy směřovat přímo k odtoku tak, aby voda nevystřikovala ven.

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 297


Pod van

s pře TD 0 Obj.č

Cena

Dynamická souhra s vanami z konceptu 10° vás nepřestane bavit. Promyšlená asymetrie dodává vanové baterii 10° originální styl a umožňuje příjemné ovládání.

Ulož naklo Páka ale p nepř

Ceny js Výrobk

298


° e

Vodovodní baterie 10°

Termostatická sprchová nástěnná baterie

Vanová nástěnná baterie

bez setu 150 mm TD 033.00/150 Obj.č. X070102

Cena:

5 690,-

Podomítková baterie vanová/sprchová s přepínačem TD 061.00 Obj.č. X070068 Cena:

bez setu 150 mm TD 022.00/150 Obj.č. X070065

3 590,-

Cena:

Podomítková baterie sprchová bez přepínače TD 062.00 Obj.č. X070069 Cena:

Uložení baterie na stěně je o 10° nakloněno směrem k ruce. Páka se tak pohodlně uchopuje, ale přesto při sprchování a koupání nepřekáží.

2 790,-

4 390,-

Sprchová nástěnná baterie bez setu 150 mm TD 032.00/150 Obj.č. X070066 Cena:

Podomítková baterie vanová/sprchová

3 990,-

Podomítková baterie sprchová

s přepínačem, - pro R-box TD 065.00 Obj.č. X070070

bez přepínače, - pro R-box TD 066.00 Obj.č. X070071

Cena:

Cena:

3 690,-

2 990,-

Sprchový sloup s termostatickou baterií a sprchovým setem TD 091.00/150 Obj.č. X070103

Cena:

11 790,-

Praktický náklon umyvadlové baterie směrem k ruce a dovnitř umyvadla zpříjemní používání a usnadňuje i čištění hůře přístupného místa mezi baterií a stěnou.

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 299


Koupelnové doplňky 10° O 10° blíž k dokonalému komfortu

Koupelnové doplňky 10°

Koupelnové doplňky 10° jsou součástí stejnojmenného konceptu 10°. Najdete na straně 26 - 29.

Sada nejpotřebnějších pomocníků pro váš příjemný pobyt v koupelně.

CLEANER CHROME

5 5 LET ZÁRUKA

300

Design Kryštof Nosál

Na čištění koupelnových doplňků používejte RAVAK Cleaner Chrome nebo jiné neagresivní přípravky, které nenaruší povrchovou vrstvu chromu. Na koupelnové doplňky 10° poskytujeme záruku 5 let.

Ceny js Výrobk


Koupelnové doplňky 10°

Jednoháček

TD 110.00 Obj.č. X07P353 Cena:

299,-

Dávkovač na mýdlo (sklo)

Dvojháček

Držák s mýdlenkou (sklo)

TD 100.00 Obj.č. X07P352 Cena:

559,-

Držák na ručník 25 cm

Držák s pohárkem (sklo)

Držák s dvěma pohárky (sklo)

TD 200.00 Obj.č. X07P354

TD 210.00 Obj.č. X07P321

TD 220.00 Obj.č. X07P322

Cena:

Cena:

Cena:

999,-

Držák na ručník 63 cm

959,-

Držák na ručník dvojitý 63 cm

1 999,-

Police na ručníky s držákem 63 cm

TD 231.00 Obj.č. X07P323

TD 300.00 Obj.č. X07P324

TD 310.00 Obj.č. X07P325

TD 320.00 Obj.č. X07P326

TD 330.00 Obj.č. X07P327

Cena:

Cena:

Cena:

Cena:

Cena:

1 299,-

Otočný držák ručníků 42 cm

899,-

Držák na WC papír

1 199,-

1 999,-

Držák s nádobkou a WC štětkou (sklo)

3 999,-

Polička skleněná (sklo) 60 cm

TD 340.00 Obj.č. X07P328

TD 400.00 Obj.č. X07P329

TD 410.00 Obj.č. X07P330

TD 500.00 Obj.č. X07P332

Cena:

Cena:

Cena:

Cena:

1 499,-

999,-

1 899,-

1 399,-

Nosál

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 301


Chrome Jistota stylu

Vodovodní baterie Chrome

Baterie Chrome jsou součástí stejnojmenného konceptu Chrome. Najdete na straně 30 - 33.

Komplexní sortiment baterií Chrome se přirozeně sladí s jakoukoliv koupelnou. Čisté minimalistické tvary korespondují s ostatními součástmi koupelnového konceptu Chrome.

Design Kryštof Nosál

Nastavitelný perlátor - umožňuje nastavit proud vody tak, jak je třeba. FLEXIFLOW

30 30 LET ŽIVOTNOST KARTUŠE

5 5 LET ZÁRUKA NA BATERIE

302

Keramická kartuš o průměru 35 mm je testována na minimální životnost 30 let.

Na baterie Chrome poskytujeme 5 let záruku.

Ceny js Výrobk


Vodovodní baterie Chrome

Umyvadlová stojánková baterie

bez výpusti CR 012.00 Obj.č. X070041 Cena:

3 290,-

Umyvadlová podomítková baterie

CR 019.00 R-box je součástí balení Obj.č. X070093 Cena:

6 690,-

Vanová nástěnná baterie

s otočným ramínkem, bez setu 150 mm CR 022.00/150 Obj.č. X070042 Cena:

5 990,-

Umyvadlová stojánková baterie s výpustí CR 011.00 Obj.č. X070053 Cena:

3 990,-

Umyvadlová stojánková baterie

s bidetovou sprškou, bez výpusti CR 112.00 Obj.č. X070092

Cena:

4 790,-

Sprchová nástěnná baterie bez setu 150 mm CR 032.00/150 Obj.č. X070043 Cena:

5 290,-

Umyvadlová stojánková baterie 333 mm, bez výpusti CR 015.00 Obj.č. X070100 Cena:

5 990,-

Bidetová stojánková baterie s výpustí CR 055.00 Obj.č. X070055 Cena:

3 890,-

Podomítková baterie vanová/sprchová s přepínačem, - pro R-box CR 065.00 Obj.č. X070056

Cena:

3 990,-

Dřezová stojánková baterie CR 016.00 Obj.č. X070054 Cena:

5 290,-

Vanová baterie do podlahy

CR 080.00 R-box je součástí balení Obj.č. X070101 Cena:

19 990,-

Podomítková baterie sprchová

bez přepínače, - pro R-box CR 066.00 Obj.č. X070057 Cena:

3 290,-

Nosál

Termostatická podomítková baterie Chrome- třícestná pro R-box Multi CR 067.00 Obj.č. X070075 Cena:

5 990,-

Termostatická podomítková Chrome vanová/sprchová s přepínačem CR 063.00 Obj.č. X070094 Cena:

5 490,-

Termostatická podomítková Chrome sprchová bez přepínače CR 064.00 Obj.č. X070095 Cena:

5 190,-

Vanové napouštění vodopád se setem CR 025.00 Obj.č. X070073 Cena:

8 490,-

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 303


Příslušenství Chrome

Perfektně sladěné příslušenství podpoří originální design sprchových koutů Chrome.

Příslušenství Chrome je součástí stejnojmenného konceptu Chrome. viz str. 30 - 33.

CLEANER CHROME

Design Kryštof Nosál

Na čištění koupelnových doplňků používejte RAVAK Cleaner Chrome nebo jiné neagresivní přípravky, které nenaruší povrchovou vrstvu chromu.

Ceny js Výrobk

304


Nosál

Příslušenství Chrome

Hlavová sprcha Slim, Chrome čtvercová 300 mm, 982.00 Obj.č. X07P016

5 299 ,-

Hlavová sprcha Slim, Chrome čtvercová 200 mm, 982.01 Obj.č. X07P334

4 699 ,-

Hlavová sprcha Slim, Chrome kulatá 300 mm, 984.00 Obj.č. X07P336

5 199 ,-

Hlavová sprcha Slim, Chrome kulatá 200 mm, 984.01 Obj.č. X07P335

4 599 ,-

Cena:

Cena:

Cena:

Cena:

Výtokové ramínko

Držák sprchy polohovatelný, Chrome

Růžice Chrome

Tyč s posuvným držákem sprchy, Chrome

umyvadlo/vana délka ramínka 230 mm CR 027.00 Obj.č. X07P113

1 990 ,-

Cena:

s kloubem 611.00 Obj.č. X07P011

390 ,-

Cena:

kulatá - 1 funkce 957.00 Obj.č. X07P007

699 ,-

Cena:

70 cm 974.00 Obj.č. X07P013

1 590 ,-

Cena:

Podomítková tryska Chrome 135 mm 990.00 Obj.č. X07P346

1 999 ,-

Cena:

Rozvod až na 3 místa Podomítkové trysky se doporučují v kombinaci s termostatickou podomítkovou baterií Chrome - třícestnou CR 067.00, která umožní vývod smíchané vody ještě do hlavové a ruční sprchy. Doporučujeme kombinaci 2 trysek. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 305


Koupelnové doplňky Chrome Úspěch celku se skrývá v detailech

Koupelnové doplňky Chrome

Koupelnové doplňky Chrome jsou součástí stejnojmenného konceptu Chrome. Najdete na straně 30 - 33.

Promyšlený výběr nejpoužívanějších doplňků doladí jakoukoli koupelnu či toaletní místnost. Trvanlivé a snadno udržovatelné materiály vám zajistí dlouhodobou spokojenost.

CLEANER CHROME

5

Na čištění koupelnových doplňků používejte RAVAK Cleaner Chrome nebo jiné neagresivní přípravky, které nenaruší povrchovou vrstvu chromu. Na koupelnové doplňky Chrome poskytujeme záruku 5 let.

5 LET ZÁRUKA

L/R LEVÁ NEBO PRAVÁ VARIANTA

306

U výrobků CR 200.00, 210.00 a 410.00 získáte pravou nebo levou variantu otočením výrobku a přetočením oválné krycí desky s logem.

Ceny js Výrobk


Koupelnové doplňky Chrome

Držák s pohárkem (sklo)

CR 210.00 Obj.č. X07P188 Cena:

669,-

Jednoháček

CR 110.00 Obj.č. X07P320 Cena:

399,-

Otočný držák ručníků 42 cm

CR 340.00 Obj.č. X07P319 Cena:

999,-

Držák s dvěma pohárky (sklo) CR 220.00 Obj.č. X07P189 Cena:

999,-

Dvojháček

CR 100.00 Obj.č. X07P186

Cena:

459,-

Držák na ručník 66 cm

Držák s mýdlenkou (sklo) CR 200.00 Obj.č. X07P187 Cena:

689,-

Držák na WC papír CR 400.00 Obj.č. X07P191 Cena:

879,-

Držák na ručník 66 cm

CR 310.00 Obj.č. X07P192

CR 320.00 Obj.č. X07P193

Cena:

Cena:

999,-

1 999,-

Dávkovač na mýdlo (sklo)

Držák na ručník oválný

CR 231.00 Obj.č. X07P223

CR 300.00 Obj.č. X07P190

Cena:

Cena:

999,-

Zásobník na WC papír CR 420.00 Obj.č. X07P318 Cena:

699,-

Police na ručníky s držákem 66 cm CR 330.00 Obj.č. X07P194 Cena:

2 999,-

789,-

Držák s nádobkou a WC štětkou (sklo) CR 410.00 Obj.č. X07P196 Cena:

999,-

Polička skleněná 64 cm CR 500.00 Obj.č. X07P195 Cena:

999,-

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 307


Classic

Vodovodní baterie Classic

Štíhlá a elegantní

Baterie Classic jsou součástí stejnojmenného konceptu Classic. Najdete na straně 42 - 43.

Graciézní tvary baterií Classic ohraničené rovnou horní plochou dokonale doplňují subtilní linie van a umyvadel. Nové praktické detaily splňují veškeré požadavky moderní estetiky.

Skrytý perlátor - nechá vyniknout ladným křivkám. SKRYTÝ PERLÁTOR

30 30 LET ŽIVOTNOST KARTUŠE

5 5 LET ZÁRUKA NA BATERIE

308

Keramická kartuš o průměru 25 mm je testována na minimální životnost 30 let.

Na č jiné n vrstv

Na baterie Classic poskytujeme 5 let záruku.

Ceny js Výrobk


Vodovodní baterie Classic

Umyvadlová stojánková baterie

Umyvadlová stojánková baterie

bez výpusti CL 012.00 Obj.č. X070080 Cena:

s výpustí CL 011.00 Obj.č. X070081

1 990,-

Cena:

Vanová nástěnná baterie

s výpustí CL 055.00 Obj.č. X070082

2 450,-

Cena:

Sprchová nástěnná baterie

bez setu 150 mm CL 022.00/150 Obj.č. X070083 Cena:

Bidetová stojánková baterie

Dřezová stojánková baterie

bez setu 150 mm CL 032.00/150 Obj.č. X070084

2 750,-

Cena:

2 590,-

CL 016.00 Obj.č. X070085 Cena:

2 150,-

2 990,-

c

Podomítková baterie vanová/sprchová

Podomítková baterie sprchová

s přepínačem CL 061.00 Obj.č. X070086

bez přepínače CL 062.00 Obj.č. X070087

Cena:

Cena:

2 990,-

2 550,-

Podomítková baterie vanová/sprchová

Podomítková baterie sprchová

s přepínačem, - pro R-box CL 065.00 Obj.č. X070088

bez přepínače, - pro R-box CL 066.00 Obj.č. X070089

Cena:

Cena:

3 350,-

2 850,-

Před montáží baterie propláchněte potrubí vodou. Zabráníte možnému zanesení sítka na vstupu do baterie a prodloužíte tak její životnost. Na čištění baterií používejte RAVAK Cleaner Chrome nebo jiné neagresivní přípravky, které nenaruší povrchovou vrstvu chromu.

Koncept Classic viz str. 42 Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 309


Vanové baterie do podlahy Vysoká štíhlá silueta armatury s ramínkem vytváří v koupelně symfonii krásy a užitku. Možnost zabudování baterie kamkoli do podlahy zajišťuje absolutní svobodu při vytváření individuálního řešení koupelny.

Vodo

Na čištění baterií používejte RAVAK Cleaner Chrome nebo jiné neagresivní přípravky, které nenaruší povrchovou vrstvu chromu. CLEANER CHROME

EASYCLEAN

5 5 LET ZÁRUKA NA BATERIE

310

Nepr mod van a i orig kam

Funkce jednoduchého čištění drobných trysek sprchy. Vzniklý vodní kámen lze jemným dotykem ruky z povrchu trysek jednoduše setřít. Na baterie poskytujeme 5 let záruku.

Ceny js Výrobk


e y

tku. odu elny.

Vanové baterie do podlahy

Vanová baterie do podlahy Chrome R-box je součástí balení CR 080.00 Obj.č. X070101 Cena:

19 990,-

Umyvadlová stojánková baterie 311 mm, bez výpusti CR 015.00 Obj.č. X070100 Cena:

5 990,-

Vanová baterie do podlahy Freedom R-box je součástí balení FM 080.00 Obj.č. X070059 Cena:

17 990,-

Vanová baterie do podlahy Freedom R-box je součástí balení FM 081.00 Obj.č. X070079 Cena:

18 990,-

Umyvadlová stojánková baterie 361 mm, bez výpusti FM 016.00 Obj.č. X070090 Cena:

5 990,-

Vodovodní baterie k volně stojícím vanám a umyvadlům Nepromarněte nové výzvy, které vám poskytuje zařizování moderní koupelny. Vychutnejte si svobodu užívání volně stojících van a umyvadel určených na desku. Originální umístění si žádá i originální doplňky ve formě vodovodních baterií zabudovatelných kamkoli, ať už do země nebo kolem umyvadla.

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 311


Termo

Stálá teplota vody

Vodovodní baterie Termo

Termostatická baterie dokáže vyrovnávat výkyvy tlaku v potrubí a v teplotě vody, a tak zajistí, že ze sprchy vždy poteče voda tak teplá, jak si ji nastavíte. Kdo jednou vyzkouší termostatickou baterii, už u ní zůstane.

38°

Termostatické baterie RAVAK zajistí nastavenou teplotu teplé vody.

STÁLÁ TEPLOTA

Okamžitě reaguje na změnu tlaku vody a udržuje smíchanou vodu stále stejně teplou. FAST REACTION

5 5 LET ZÁRUKA NA BATERIE

312

Všechny termostatické baterie mají keramickou kartuš na regulaci průtoku vody a termostatickou kartuš na regulaci teploty vody, na které poskytujeme 5 let záruku stejně tak, jako na celé baterie.

Integ

Přepín v hlav

Ceny js Výrobk


eče

Vodovodní baterie Termo

Termostatická vanová nástěnná baterie Termo 300

bez setu 150 mm TE 023.00/150 Obj.č. X070097 Cena:

6 550,-

bez setu 150 mm TE 033.00/150 Obj.č. X070096

5 650,-

5 750,-

Termostatická sprchová nástěnná baterie Termo 200 bez setu 150 mm TE 072.00/150 Obj.č. X070051 Cena:

Termostatická sprchová nástěnná baterie 10°

4 550,-

Termostatická podomítková baterie Chrome- třícestná

bez setu, 150 mm TD 033.00/150 Obj.č. X070102 Cena:

bez setu 150 mm TE 082.00/150 Obj.č. X070046 Cena:

Termostatická sprchová nástěnná baterie Termo 300

Cena:

Termostatická vanová nástěnná baterie Termo 200

pro R-box Multi CR 067.00 Obj.č. X070075

5 690,-

Cena:

5 990,-

Termostatická vanová nástěnná baterie Termo 100 bez setu 150 mm TE 022.00/150 Obj.č. X070047 Cena:

5 350,-

Termostatická sprchová nástěnná baterie Termo 100 bez setu 150 mm TE 032.00/150 Obj.č. X070034 Cena:

4 350,-

Termostatická podomítková Chrome vanová/sprchová

s přepínačem / bez přepínače CR 063.00 / CR 064.00 Obj.č. X070094 / X070095 Cena:

5 490,- / 5 190,-

Ochrana proti opaření Při poruše přívodu studené vody ihned minimalizuje přívod horké vody.

Off

Úspora Snižuje spotřebu vody i energie potřebné na její ohřátí. Integrovaný přepínač

Přepínač vana/sprcha integrovaný v hlavici pro jednoduché ovládání.

Jasné značení

Vylučuje záměnu teplé a studené vody.

Pojistka

Proti samovolné změně teploty vody nad 38°C.

CoolFeel Ovládání baterie nalevo zabraňuje nadměrnému ohřívání baterie na povrchu.

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 313


Duální sprchové systémy Termo

Duální sprchové systémy Termo

Spojení nejoblíbenějších způsobů sprchování s unikátními funkcemi. Jednoduchá nastavitelnost výšky ruční sprchy, možnost ovládání jednou rukou a nezničitelný kovový jezdec ruční sprchy pro vaší dlouhodobou spokojenost.

38°

Termostatické baterie RAVAK zajistí nastavenou teplotu teplé vody.

STÁLÁ TEPLOTA

Okamžitě reaguje na změnu tlaku vody a udržuje smíchanou vodu stále stejně teplou. FAST REACTION

5 5 LET ZÁRUKA

314

Všechny termostatické baterie mají keramickou kartuš na regulaci průtoku vody a termostatickou kartuš na regulaci teploty vody, na které poskytujeme 5 let záruku stejně tak, jako na celé baterie.

Sprc van s te a sp

TE 09 Obj.č

Cena

Funk Umo lze d na po

Nast Umo sprch

Ceny js Výrobk


Duální sprchové systémy Termo

AIR

Sprchový sloup vanový Termo 300, s termostatickou baterií a sprchovým setem, bílý TE 092.00/150 Obj.č. X070098

Cena:

12 690,-

AIR

Sprchový sloup 10°, s termostatickou baterií a sprchovým setem, chrom

TD 091.00/150 Obj.č. X070103 Cena:

11 790,-

Funkce Air Umožňuje přisávání vzduchu do sprchy. Díky tomu lze dosáhnout příjemnějšího pocitu z dopadu vody na pokožku a zároveň k její úspoře. Nastavitelnost Umožňuje jednoduše přenastavit výšku hlavové sprchy kdykoliv podle potřeby.

AIR

Sprchový sloup Termo 300, s termostatickou baterií a sprchovým setem, bílý

TE 093.00/150 Obj.č. X070099 Cena:

11 690,-

Sprchový sloup Termo 100, s termostatickou baterií a sprchovým setem, chrom TE 091.00/150 Obj.č. X070058

Cena:

10 690,-

OneHand Speciální celomosazný systém posunu držáku ruční sprchy jednou rukou. CoolFeel Ovládání baterie nalevo zabraňuje nadměrnému ohřívání baterie na povrchu.

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 315


Neo

Majestátní a výrazná

Baterie Neo je charakteristická svou masivní krásou. Neo se v koupelně nedá přehlédnout - zaujme a elegantně podpoří ostatní vámi pečlivě vybrané zařízení koupelny.

Jednoduché odstranění vodního kamene. EASYCLEAN

30 30 LET ŽIVOTNOST KARTUŠE

5 5 LET ZÁRUKA NA BATERIE

316

Keramická kartuš o průměru 40 mm je testována na minimální životnost 30 let. Na baterie Neo poskytujeme 5 let záruku.

Ceny js Výrobk


Vodovodní baterie Neo

Umyvadlová stojánková baterie

Umyvadlová stojánková baterie

bez výpusti NO 012.00 Obj.č. X070023

s výpustí NO 011.00 Obj.č. X070016

Cena:

Cena:

2 290,-

Bidetová stojánková baterie s výpustí NO 055.00 Obj.č. X070019

2 690,-

Cena:

Vanová nástěnná baterie

Sprchová nástěnná baterie

bez setu 150 mm NO 022.00/150 Obj.č. X070017 Cena:

Podomítková baterie vanová/sprchová s přepínačem NO 061.00 Obj.č. X070020

Cena:

3 190,-

bez přepínače NO 062.00 Obj.č. X070021 Cena:

bez setu 150 mm NO 032.00/150 Obj.č. X070018

2 990,-

Podomítková baterie sprchová

2 690,-

Podomítkové baterie umocní krásu a styl vaší koupelny. Podomítková baterie s přepínačem rozvede vodu na dvě libovolná místa - do sprchy a do vany, nebo k ruční a nadhlavní sprše.

2 790,-

Cena:

Podomítková baterie vanová/sprchová s přepínačem NO 065.00 - pro R-box Obj.č. X070045

Cena:

3 490,-

2 290,-

Podomítková baterie sprchová

bez přepínače NO 066.00 - pro R-box Obj.č. X070044 Cena:

2 990,-

Ergonomický přepínač Praktický tvar přepínače umožní ovládání i mokrou rukou. Aretace přepínače - vana / sprcha Přepínač se nevypne ani při poklesu tlaku vody.

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 317


Rosa

Krása a přirozenost Baterie Rosa jsou součástí stejnojmenného konceptu Rosa. Najdete na straně 40 - 41.

Opravdová krása vychází z přírody - ladné a pozvolné linie, oblé tvary a harmonické proporce. Baterie Rosa jsou navrženy tak, aby vkusně doplnily vaši koupelnu přirozeným tvarem, který potěší.

Jednoduché odstranění vodního kamene. EASYCLEAN

30 30 LET ŽIVOTNOST KARTUŠE

5 5 LET ZÁRUKA NA BATERIE

318

Keramická kartuš o průměru 40 mm je testována na minimální životnost 30 let. Na baterie Rosa poskytujeme 5 let záruku.

Na č jiné n vrstv

Ceny js Výrobk


Vodovodní baterie Rosa

Umyvadlová stojánková baterie

Umyvadlová stojánková baterie

bez výpusti RS 012.00 Obj.č. X070022 Cena:

s výpustí RS 011.00 Obj.č. X070010

2 090,-

Cena:

Vanová nástěnná baterie

s přepínačem RS 061.00 Obj.č. X070014

Cena:

2 990,-

2 490,-

Cena:

Cena:

bez přepínače RS 062.00 Obj.č. X070015 Cena:

2 590,-

bez setu 150 mm RS 032.00/150 Obj.č. X070012

5 990,-

Podomítková baterie sprchová

2 590,-

Sprchová nástěnná baterie

se setem RS 025.00 Obj.č. X07P003

2 790,-

Podomítková baterie vanová/sprchová

s výpustí RS 055.00 Obj.č. X070013

Vanové napouštění vodopád

bez setu 150 mm RS 022.00/150 Obj.č. X070011 Cena:

Bidetová stojánková baterie

Cena:

Podomítková baterie vanová/sprchová

2 090,-

Podomítková baterie sprchová

s přepínačem RS 065.00 - pro R-box Obj.č. X070050

bez přepínače RS 066.00 - pro R-box Obj.č. X070049

Cena:

Cena:

3 290,-

2 890,-

Před montáží baterie propláchněte potrubí vodou. Zabráníte možnému zanesení sítka na vstupu do baterie a prodloužíte tak její životnost. Na čištění baterií používejte RAVAK Cleaner Chrome nebo jiné neagresivní přípravky, které nenaruší povrchovou vrstvu chromu.

Baterie Rosa jsou součástí stejnojmenného konceptu Rosa. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 319


Suzan

Jednoduchost, klasika, funkčnost

Um stoj

bez v SN 0 Obj.č

Cena

Van nást

bez s 150 m SN 0 Obj.č

Cena

Baterie, které nic nepředstírají a spolehlivě fungují. Oblíbený klasický design baterií Suzan se hodí do každé koupelny. Přirozeně doplní vaše umyvadlo, vanu či sprchový kout a navíc vydrží.

Všechny nástěnné baterie Suzan mají rozteč 100 i 150 mm.

Kdo Využ

100 / 150 mm ROZTEČ

Jednoduché odstranění vodního kamene. EASYCLEAN

5 5 LET ZÁRUKA NA BATERIE

320

Všechny baterie Suzan mají keramickou kartuš o průměru 35 mm, na kterou poskytujeme 5 let záruku.

Ceny js Výrobk


Vodovodní baterie Suzan

Umyvadlová stojánková baterie bez výpusti SN 012.00 Obj.č. X070002 Cena:

1 199,-

Vanová nástěnná baterie bez setu 150 mm SN 022.00/150 Obj.č. X070004 Cena:

1 899,-

Umyvadlová stojánková baterie s výpustí SN 011.00 Obj.č. X070001 Cena:

1 299,-

Vanová nástěnná baterie bez setu 100 mm SN 022.00/100 Obj.č. X070003 Cena:

1 799,-

Umyvadlová / dřezová nástěnná baterie

s výtokovým ramínkem 250 mm 150 mm SN 041.00/150 Obj.č. X070008 Cena:

ny.

1 999,-

Umyvadlová stojánková baterie

s otočným ramínkem 150 mm bez výpusti SN 015.00 Obj.č. X070009 Cena:

1 399,-

Sprchová nástěnná baterie bez setu 150 mm SN 032.00/150 Obj.č. X070006 Cena:

1 599,-

Dřezová stojánková baterie

s otočným ramínkem 230 mm bez výpusti SN 016.00 Obj.č. X070038 Cena:

1 499,-

Sprchová nástěnná baterie

bez setu 100 mm SN 032.00/100 Obj.č. X070005 Cena:

1 499,-

Umyvadlová / dřezová nástěnná baterie

s výtokovým ramínkem 250 mm 100 mm SN 041.00/100 Obj.č. X070007 Cena:

1 899,-

Kdo říká, že vana se dá napouštět jen speciální vanovou baterii? Využijte jednu nástěnnou armaturu pro umyvadlo i vanu.

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 321


Sprchy a příslušenství Dlouhodobé potěšení a požitek

Krásný design sprchy neplní pouze funkci estetickou, ale zaručuje také odolnost celého mechanismu, dlouhou životnost, nižší spotřebu vody, jednoduché čištění a údržbu.

Hla Chr

čtver Obj.č čtver Obj.č

Hla

čtver 250 m Obj.č

Cena

Ruč 3 fu

120 m bílá, Obj.č chrom Obj.č

Funkce Air umožňuje přisávání vzduchu do sprchy. Díky tomu lze dosáhnout příjemnějšího pocitu z dopadu vody na pokožku a zároveň k její úspoře. AIR

EASYCLEAN

Funkce jednoduchého čištění drobných trysek sprchy. Vzniklý vodní kámen lze jemným dotykem ruky z povrchu trysek jednoduše setřít. EasyTwist zabraňuje překroucení hadice tím, že umožňuje volné protáčení sprchové růžice.

EASYTWIST

322

Ruč Flat

ø 14 Obj.č

Cena

Ceny js Výrobk


Sprchy a příslušenství

Hlavová sprcha Slim, Chrome

Hlavová sprcha Slim, Chrome

čtvercová, 300 mm, 982.00 Obj.č. X07P016, cena: čtvercová, 200 mm, 982.01 Obj.č. X07P334, cena:

kulatá, 300 mm, 984.00 Obj.č. X07P336, cena: kulatá, 200 mm, 984.01 Obj.č. X07P335, cena:

5 299,-

5 199,-

4 699,-

4 599,-

Hlavová sprcha ABS Air

Výtokové rameno boční Cena:

1 899,-

Ruční sprcha Air, 3 funkce

120 mm bílá, 958.10 Obj.č. X07P349, cena: chrom, 958.00 Obj.č. X07P348, cena:

749,-

Ruční sprcha Air Flat XXL, 3 funkce ø 140 mm, 961.00 Obj.č. X07P344 Cena:

899,-

Ruční sprcha Air Flat S, 1 funkce

ø 100 mm, 960.00 Obj.č. X07P343 Cena:

489,-

6 990,-

705.00, 50 cm, Obj.č. X07P180, cena:

549,649,-

Ruční sprcha Air, Chrome 1 funkce 957.00 Obj.č. X07P007 Cena:

699,-

Ruční sprcha Flat Mlha 3 funkce

ø 120 mm, 956.00 Obj.č. X07P233

Cena:

599,-

Hlavová sprcha kulatá mosazná 200 mm 981.00 Obj.č. X07P015

Cena:

704.00, 30 cm, Obj.č. X07P179, cena:

Ruční sprcha Air, 1 funkce

649,-

Cena:

703.00, 20 cm, Obj.č. X07P178, cena:

990,-

120 mm bílá, 959.10 Obj.č. X07P351, cena: chrom, 959.00 Obj.č. X07P350, cena:

300 mm 980.00 Obj.č. X07P111

Výtokové rameno stropní

702.00 Obj.č. X07P112

čtvercová - bílá 250 mm, 983.10 Obj.č. X07P347 Cena:

Hlavová sprcha kulatá mosazná

Ruční sprcha Oval mini 1 funkce

820,860,910,-

Spotřeba 6,5 l za minutu 954.00 Obj.č. X07P114 Cena:

Sprchový sloup posuvný DS 090.00 Obj.č. X07P232 Cena:

5 990,-

497,-

Ruční sprcha Flat M, 3 funkce ø 118 mm, 953.00 Obj.č. X07P009 Cena:

3 690,-

399,-

Ruční sprcha, 5 funkcí

ø 108 mm, 952.00 Obj.č. X07P008 Cena:

499,-

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 323


Sprchové a vanové sety

Sprchový set ruční sprcha Flat M, tyč 63 cm, hadice z odolného plastu 150 cm 902.00 Obj.č. X07P177

Cena:

1 990,-

Sprchový set ruční sprcha Air bílá, 3 funkce,

tyč 70 cm, hadice z odolného plastu 150 cm 921.00 Obj.č. X07S002

Cena:

2 999,-

Sprchový set ruční sprcha Flat M, tyč 60 cm, hadice jednozámková 150 cm 922.00 Obj.č. X07S003

Cena:

1 299,-

Pořízením sprchového či vanového setu získáte bez náročného kombinování všechny základní výrobky, které potřebujete ke sprchování ve vaně či ve sprchovém koutu. Můžete se spolehnout na jejich funkční i estetickou souhru.

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

324

Vanový set - ruční sprcha, hadice z odolného plastu 150 cm, držák malý 901.00 Obj.č. X07P005

Cena:

498,-

Vanový set - ruční sprcha Flat M, hadice z odolného plastu 150 cm, držák malý 903.00 Obj.č. X07S006 Cena:

999,-

Vanový set - ruční sprcha Air bílá, 3 funkce,

hadice z odolného plastu 150 cm, držák malý 907.00 Obj.č. X07S010

Cena:

1 199,-


Sprchy a příslušenství

ravak.cz 325


Příslušenství

EASYTWIST

Sprchová hadice 150 cm jednozámková 911.00 Obj.č. X07P006 Cena:

199,-

Stěnový vývod sprchy 701.00 Obj.č. X07P004 Cena:

899,-

Sprchová hadice 150 cm z odolného plastu 912.50 Obj.č. X07P065 Cena:

z odolného plastu 150 / 200 cm 913.00 / 913.02 Obj.č. X07P176 / X07P337 Cena:

706.00 Obj.č. X07P206

Cena:

973.00 Obj.č. X07P014

1 495,-

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

326

Sprchová hadice SatinFlex

Držák sprchy mosazný s vývodem vody

Tyč s posuvným držákem sprchy 90 cm Cena:

496,-

999,-

Tyč s posuvným držákem sprchy, Chrome 70 cm 974.00 Obj.č. X07P013

Cena:

EASYTWIST

1 590,-

499,-/ 559,-

Držák sprchy polohovatelný, Chrome, s kloubem 611.00 Obj.č. X07P011

Cena:

390,-

EASYTWIST

Sprchová hadice SilverShine

z odolného plastu 150 / 200 cm 914.00 / 914.02 Obj.č. X07P338 / X07P339 Cena:

399,-/ 449,-

Držák sprchy plast 612.00 Obj.č. X07P345 Cena:

99,-

Tyč s posuvným držákem sprchy a stěnovým vývodem 60  cm / 90 cm 975.00 / 975.01 Obj.č. X07P342 / X07P366 Cena:

1 999,- / 2 499,-

EASYTWIST

Sprchová hadice

kovová s ochrannou vrstvou 150 / 200 cm 915.00 / 915.02 Obj.č. X07P340 / X07P341 Cena:

539,-/ 599,-

Držák sprchy plast 610.00 Obj.č. X07P010 Cena:

69,-

Tyč s posuvným držákem sprchy 60 cm 972.00 Obj.č. X07P012 Cena:

649,-

Ceny js Výrobk


Sprchy a příslušenství

Baterie s bidetovou sprškou

e

7P341

99,-

m y

Umyvadlová stojánková baterie Chrome

s bidetovou sprškou, bez výpusti CR 112.00 Obj.č. X070092 Cena:

4 790,-

Umyvadlová baterie s bidetovou sprškou a držákem na zeď BM 011.00 Obj.č. X070076 Cena:

3 999,-

Nástěnný ventil s bidetovou sprškou BM 040.00 Obj.č. X070077 Cena:

1 550,-

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 327


R-box

Základní těleso pro podomítkové baterie

Zák pro

R-bo

RB 0 Obj.č

Cena

Pod van

pro R s pře Obj.č

+

=

R-box

R-box je ideální a univerzální systém pro pákové, vanové i sprchové podomítkové baterie, který je zabudován ve zdi. Vlastní tělo baterie je vyrobeno z kvalitní mosazi. Na rozdíl od klasických podomítkových baterií je montáž R-boxu mnohem jednodušší a případná výměna vrchního, pohledového dílu, snadná. Vrchní, pohledová část R-boxu (výrobky Rosa, Neo, Classic, Chrome a 10° označeny 065 a 066) se osazuje až po kompletním dokončení koupelny, a proto budete mít jistotu, že baterie se před finálním dokončením stavebních úprav nepoškrábe nebo jinak neponičí.

bez p Obj.č

Zák pro

R-bo

RB 0 Obj.č

Cena

hodné pro vanové i sprchové podomítkové baterie V (nelze použít pro termostatické baterie) yvinuto pro snadnou a rychlou montáž, díky přesným vodováhám, které jsou V integrované v ochranném víčku.

Kompatibilita se všemi běžnými systémy potrubí (PPR, měď, plast)

Term bate

pro R CR 0 Obj.č

Cena

Ceny js Výrobk

328


zdi. oxu obky dete

R-box

Základní těleso pro podomítkové baterie R-box

RB 070.50 Obj.č. X070052

Podomítková baterie 10° vanová/ sprchová pro R-box, vrchní díl s přepínačem, TD 065.00 Obj.č. X070070, cena: bez přepínače, TD 066.00 Obj.č. X070071, cena:

3 690,-

1 990 ,-

Cena:

2 990,-

Podomítková baterie Classic vanová/sprchová pro R-box, vrchní díl s přepínačem, CL 065.00 Obj.č. X070088, cena:

3 350,-

bez přepínače, CL 066.00 Obj.č. X070089, cena:

2 850,-

Podomítková baterie Neo vanová/ sprchová pro R-box, vrchní díl s přepínačem, NO 065.00 Obj.č. X070045, cena:

3 490,-

bez přepínače, NO 066.00 Obj.č. X070044, cena:

2 990,-

Podomítková baterie Chrome vanová/sprchová pro R-box, vrchní díl s přepínačem, CR 065.00 Obj.č. X070056, cena: bez přepínače, CR 066.00 Obj.č. X070057, cena:

3 990,3 290,-

Podomítková baterie Rosa vanová/sprchová pro R-box, vrchní díl s přepínačem, RS 065.00 Obj.č. X070050, cena: bez přepínače, RS 066.00 Obj.č. X070049, cena:

3 290,2 890,-

Základní těleso pro podomítkové baterie R-box Multi

RB 071.50 Obj.č. X070074

2 790 ,-

Cena:

Termostatická podomítková baterie Chrome- třícestná pro R-box Multi CR 067.00 Obj.č. X070075

5 990 ,-

Cena:

Rozvod až na 3 místa ato baterie je zcela unikátním řešením na trhu, protože umožňuje rozvod smíchané vody T na jedno, dvě nebo i tři místa najednou. Oceníte ji pokud chcete používat hlavovou i ruční sprchu a k tomu ještě vývod do vany nebo hydromasážní trysky ve sprchovém koutu.

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů.

ravak.cz 329


Technologie RAVAK AntiCalc®

"Nejlepší péče je přímo od výrobce."

eviditelný štít proti nečistotě N a usazeninám na skle

/mikroskopický detail skla/

aždá voda s výjimkou dešťové či destilované obsahuje K vždy určité množství solí. Jejich usazeniny, tzv. vodní kámen, lze odstranit pouze s velkými obtížemi. Vytvoří se sklem chemickou vazbu a po čase ho ošklivě zabarví. Běžně dostupné chemické prostředky jsou proti vodnímu kameni zcela neúčinné. Trvalému znečištění dokáže spolehlivě zabránit pouze patentovaná technologie úpravy skla RAVAK AntiCalc®, kterou RAVAK ošetřuje skla svých sprchových koutů a zástěn už při výrobě.

povrch skla upraveného prostředkem RAVAK AntiCalc®

povrch běžného skla

Sklo ošetřené prostředkem RAVAK AntiCalc® - voda je odpuzována a stéká po skle dolů.

Působení vody na sklo bez použití prostředku RAVAK AntiCalc®.

J ak použít přípravek RAVAK AntiCalc Conditioner? klo důkladně vyčistěte a odmastěte saponátovým S přípravkem (RAVAK Cleaner). Na vnitřní stranu naprosto čistého a suchého povrchu skel naneste suchou textilií přípravek RAVAK AntiCalc Conditioner a rozleštěte do sucha. Sklo znovu získá vodoodpudivé vlastnosti a během dalšího období (zhruba 3 měsíce podle tvrdosti vaší vody) bude vyžadovat jen běžnou údržbu saponátovými odmašťovacími prostředky.

Výrobk

330


Čisticí prostředky RAVAK RAVAK Cleaner Účinně vyčistí celou koupelnu ● Spolehlivě odstraňuje mastnotu a zbytky vodních usazenin. ● Je určen především pro akrylátové vany, vaničky a výplně sprchových koutů, ale i pro vodovodní baterie, koupelnový nábytek a keramické obklady. Obj.č. X01101

RAVAK Cleaner Chrome Na baterie ● Speciální čistič k odstranění mastnoty a zbytků usazenin z chromovaných povrchů - vodovodních baterií, příslušenství vodovodních baterií a chromovaných povrchů sprchových koutů. Obj.č. X01106

137 ,-

Cena:

127 ,-

Cena:

RAVAK AntiCalc Conditioner Domácí pomocník v boji proti vodnímu kameni ● Vodoodpudivé účinky naší technologie můžete obnovovat i v domácím prostředí. ● Při správném a pravidelném používání přípravku RAVAK AntiCalc Conditioner poskytujeme záruku na plnou funkčnost systému RAVAK AntiCalc® 10 let. Obj.č. B32000000N

RAVAK Turbo Cleaner Účinně vyčistí odpady ● Vysoce účinný přípravek, který slouží k rozpuštění těch nejhrubších nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel. ● Nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí! Obj.č. X01105

147 ,-

Cena:

297 ,-

Cena:

rofesionální odolné P mazivo RAVAK Neviditelně rozhýbe ● Používejte na pojezdy a panty sprchových koutů, dveří a zástěn, na kartuše a pohyblivé části vodovodních baterií, zámky a kliky u dveří. ● Je voděodolné a vysoce účinné i při nanesení minimálního množství. Obj.č. X01104

157 ,-

Cena:

Výrobky jsou standardně dodávány do 14 dnů. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Čisticí prostředky ravak.cz 331


Linka technické pomoci

318 427 144 Hovorné na tuto linku je zpoplatněno dle místních tarifů.

RAVAK a. s. Obecnická 285, 261 01 Příbram 1 Česká republika tel.: 318 427 111, 318 427 200 fax: 318 427 269, 318 427 278 e-mail: info@ravak.cz www.ravak.cz www.ravak.cz/e-shop

Výrobce si vyhrazuje právo na technické změny jednotlivých výrobků, změnu vzhledu a obalu výrobku, cenovou úpravu a neručí za případné tiskové chyby.


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.