Katalog DOTOVANÉ POBYTY 55+

Page 1

2015 Dotované

pobyty 55+

www.dotovanepobyty.cz záloha na dovolenou

jen *

500

Kč/os.

*

již 21 let pro Vás

více informací naleznete na straně 3

www.kovotour.cz Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS je plně pojištěna u

dle zák. 159/99 Sb. a rovněž má uzavřené pojištění odpovědnosti za škodu.


15 důvodů PROČ CESTOVAT S KOVOTOUR PLUS 1. ŠIROKÁ NABÍDKA DOTOVANÝCH POBYTŮ 2. PROVĚŘENÉ DESTINACE 3. 21 LET ZKUŠENOSTÍ 4. PŘÍMÉ LETY BEZ PŘESTUPŮ * 5. VÝLET ZDARMA* 6. CENA VČETNĚ POBYTOVÉ TAXY 7. JEDNOLŮŽKOVÉ POKOJE BEZ PŘÍPLATKU ** 8. ROZŠÍŘENÁ FORMA STRAVOVÁNÍ - POLOPENZE, PLNÁ PENZE, LIGHT ALL INCLUSIVE NEBO ALL INCLUSIVE 9. NADSTANDARDNÍ PÉČE ČESKY MLUVÍCÍCH

DELEGÁTŮ

10. DOSTUPNÁ LÉKAŘSKÁ PÉČE S ČESKY HOVOŘÍCÍM LÉKAŘEM * + DOBROVOLNÉ PREVENTIVNÍ LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY ZDARMA * 11. ATRAKTIVNÍ PROGRAM V CENĚ POBYTU * 12. KONEČNÁ CENA BEZ PŘÍPLATKŮ 13. DĚTI NEBO VNOUČATA POBYT ZDARMA* 14. STAČÍ POUZE JEDNA OSOBA STARŠÍ 55 LET *** 15. záloha jen 500 Kč/osoba (více informací na straně 3) * Ve vybraných destinacích; ** kapacitně omezená akce; *** v pokoji.

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. je členem AČCKA a ACK ČR. Jedná se o profesní sdružení cestovních kanceláří a agentur provozujících svou činnost na území České republiky.

Důležité informace pro Vás: • • • • • • • • • •

nabídka je platná pro klienty, kteří v den nástupu na zájezd dovrší 55 let. Nabídku je možno využít i v případě osoby mladší 55 let, je-li ubytována na pokoji s osobou starší 55 let všechny zájezdy jsou plně pojištěny proti úpadku CK u pojišťovny ČPP a.s. katalog je připravován s velkým časovým předstihem, proto může ojediněle dojít ke změnám; veškeré aktuální informace najdete na www.kovotour.cz u příslušného zájezdu KOVOTOUR PLUS s.r.o. je držitelem platné koncese k provozování cestovní kanceláře KOVOTOUR PLUS s.r.o. je pojištěna proti odpovědnosti za škodu u ČP a.s. přesný rozsah stravování naleznete u příslušného hotelu, zejména u stravování formou polopenze, plné penze, Light All Inclusive či All Inclusive. Dbejte prosím informací o rozsahu zajištěného stravování možnost dokoupení pojištění léčebných výloh včetně pojištění storna zájezdu všechny ceny jsou uvedeny za osobu v Kč, není-li uvedeno jinak tiskové chyby vyhrazeny platnost cen od 1.9.2014 do odvolání

REZERVUJTE VÁŠ ZÁJEZD JIŽ NYNÍ! • • • •

osobní návštěvou v našich pobočkách či v síti našich autorizovaných prodejců denně telefonicky od 9.00 – 21.00 hod. na lince 14001 za cenu místního hovoru on-line rezervace 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na www.kovotour.cz e-mailem na prodej@kovotour.cz. Máte zájem o bližší informace? KONTAKTUJTE NÁS!


Úvodní slovo Vážení klienti, dovolte mi prosím, abych Vás v úvodu katalogu DOTOVANÉ POBYTY 55+ pozdravil a poděkoval Vám za přízeň, kterou jste při výběru Vaší dovolené projevili cestovní kanceláři KOVOTOUR PLUS s.r.o. Rok 2014 byl pro společnost KOVOTOUR PLUS s.r.o. rokem jubilejním, oslavili jsme 20. výročí činnosti naší cestovní kanceláře a uvedli do provozu Horský resort Čeladenka v Beskydech. Již v lednu 2014 jsme na veletrhu GO & Regiontour 2014 obhájili vítězství v anketě o Nejlepší cestovní kancelář, kterou pravidelně vyhlašuje časopis COT. Upřímně Vám ještě jednou děkuji za hlasy a mohu Vás ujistit, že se vynasnažíme dostát tomuto významnému a pro nás jistě zavazujícímu ocenění i při realizaci dalších zájezdů. Čtvrtým rokem Vám přinášíme katalog zájezdů z nabídky DOTOVANÉ POBYTY 55+ uzpůsobených právě věkové kategorii 55+, se zaměřením na přímořské destinace zejména v Černé Hoře a Albánii. Již mnohokrát jsem zmínil, že Černá Hora je jako první láska – nevysvětlitelná a nezapomenutelná, a věřím, že více než 10 000 klientů, kteří se s naší cestovní kanceláří do Černé Hory již vypravili, mi dají za pravdu. Velkou oblibu v poslední době získávají také zájezdy do Albánie, které jsou v porovnání kvalita/cena rovněž velmi příznivé, stejně jako další destinace

z naší nabídky, především Chorvatsko, Turecko, Bulharsko a řecké destinace. Vydejte se s námi na dovolenou mimo hlavní turistickou sezonu, připraveny jsou pobyty na míru právě Vám. Ve spolupráci se zahraničními partnery a místními organizacemi cestovního ruchu Vám opět přinášíme širokou škálu finančně zvýhodněných dovolených. Nadstandardní péče delegátů, dobrý dosah nemocničních zařízení, rozšířená péče o klienty, širší nabídka termínů, atraktivní výlet v destinaci, rozšířená forma stravování a mnohem více pro Vás máme připraveno i v nadcházející letní sezóně 2015.

Vás komfortní ubytování, výtečná kuchyně a samozřejmě naši dlouholetí zkušení spolupracovníci. Velkou devizou pobytů v resortu Čeladenka je také ordinace lékaře a fyzioterapeuta přímo v ubytovacím komplexu, stejně jako možnost využití wellness služeb v areálu „Lesní lázně“. Vážení klienti, ještě jednou Vám děkuji za přízeň a podporu a budu velmi rád, pokud se i v roce 2015 vydáte na dovolenou s cestovní kanceláří KOVOTOUR PLUS s.r.o.

Novinkou v naší nabídce jsou rovněž Dotované tuzemské pobyty 55+ v Horském resortu Čeladenka v Beskydech. Věřím, že doplněním nabídky tuzemských pobytů vyjdeme vstříc řadě klientů, kteří se dotazovali na pobyty v České republice. Přijměte prosím pozvání do nově zrekonstruovaného Horského resortu Čeladenka, který patří k unikátním ubytovacím zařízením a architektonickým skvostům v Beskydech. Jsem si jist, že i v Beskydech si přijdete na své a strávíte zde pobyt plný nezapomenutelných zážitků. Máme pro Vás připraveny atraktivní programy, které již znáte z našich klubových hotelů, hudební a společenské večery, nenáročné procházky po okolí či lehčí túry pro zdatnější, přednášky, debaty a výlety. Čeká na

Jiří Hájek

Jednatel a majitel společnosti Kovotour Plus s.r.o.

OBSAH KATALOGU DOTOVANÉ POBYTY 55+ PRO ROK 2015 Obecné informace k zájezdům Slovo Radima Uzla Prodejní místa Proč cestovat s námi

2 5 6 8

ČERNÁ HORA Hotel Park Club 14 Hotel Regina - Elena ALL INCLUSIVE 15 Hotel Savojo Club 17 Vila Armenko LUX 18 Hotel Zlatibor Club 21 Hotel Korali ALL INCLUSIVE Club 23 Penzion Mijo 25 Pebzion Galeb 25 Hotel De Lara 27 Hotel Olympic ALL INCLUSIVE Club 30 Hotelový komplex Bellevue ALL INCLUSIVE Club 32 Komplex Ada Bojana

ALL INCLUSIVE Club Dotovaný poznávací zájezd Srbsko - Černá Hora - Albánie ALBÁNIE Hotel Ibiza Club AS hotel Club Hotel Bonita Club Hotel Leonardo Hotel California Hotel Klajdi

34 36 40 41 42 43 44 45

CHORVATSKO Hotelový komplex Rivijera ALL INCLUSIVE Club 48 Hotel Dramalj ALL INCLUSIVE Club 49 Hotel Luka 50

TURECKO Hotel Adora Beach

53

BULHARSKO Hotel Amfora

55

ŘECKO - KORFU Hotel Pantheon Hall Hotel Golden Sands Hotel Sea Blue

56 57 57

SEVERNÁ KYPR Hotel Long Beach Resort

59

ŘECKO - KOS Hotel Flisvos Beach

61

ČESKÁ REPUBLIKA Horský hotel Čeladenka

64

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 1


Obecné informace k organizaci zájezdů Vážení klienti, připravili jsme pro Vás nabídku Dotované pobyty 55+. Dovolte nám prosím, abychom Vám níže zodpověděli Vaše nejčastější dotazy k této nabídce.

Co je Dotovaný pobyt 55+?

Dotovaný pobyt 55+ je zvýhodněná cenová nabídka pro klienty ve věkové kategorii 55 let a více, přičemž je možno nabídku využít i v případě, že druhá osoba na pokoji uvedené hranice nedosáhla. V tomto případě cestují obě osoby za cenových podmínek platných pro osobu 55 let a více. Upozorňujeme, že i pro Dotované pobyty je možno zakoupit dětské poukazy za zvýhodněné ceny. Dotovaný pobyt 55+ je cenově zvýhodněný pobyt pro danou věkovou kategorii, kdy obchodní partner a cestovní kancelář ve spolupráci s národní centrálou rozvoje cestovního ruchu příslušného státu nese část nákladů na tento pobyt.

Kde si mohu pobyt objednat?

Dotovaný pobyt 55+ si můžete objednat v široké síti více než 1900 autorizovaných smluvních prodejců KOVOTOUR PLUS s.r.o. Pobyt je možno objednat i v našich pobočkách nebo prostřednictvím www. kovotour.cz a telefonicky z celé České republiky na call centru 14 001 (volání za cenu místního hovoru).

Kdy je nejvýhodnější pobyt zakoupit?

Jak zaplatím za zájezd?

Zálohu či platbu za celý zájezd je možno uhradit hotově u všech autorizovaných smluvních prodejců nebo na našich pobočkách, platební kartou či bankovním převodem. K úhradě Vašeho zájezdu můžete v cestovní kanceláři KOVOTOUR PLUS s.r.o. a u autorizovaných smluvních prodejců KOVOTOUR PLUS s.r.o. uplatnit také poukázky firem Sodexo, Chéque Déjeuner, Holiday Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass či Unišek Plus. K úhradě Vašeho zájezdu můžete v cestovní kanceláři uplatnit rovněž příspěvek na rekreaci od Vašeho zaměstnavatele či FKSP.

Mohu uplatnit další slevy?

Cena za dotovaný pobyt 55+ je konečná, nelze uplatnit slevy či bonusy.

Co je zahrnuto v ceně zájezdu?

Základní myšlenkou dotovaných pobytů je zajištění kompletního servisu pro klienta, klient tedy kupuje zájezd včetně všech služeb bez dalších doplatků v místě pobytu (mimo pojištění a dokoupené fakultativní výlety a služby). V ceně zájezdu je vždy zahrnuta doprava dle výběru (letecká, autokarová), ubytování v pokoji s vlastním sociálním zařízením, stravování v rozsahu POLOPENZE, plná penze, LIGHT ALL INCLUSIVE nebo ALL INCLUSIVE, služby průvodce, animátora a zábavné programy v našich klubových hotelech. V rámci vybraných dotovaných pobytů mohou klienti čerpat 1x výlet ZCELA ZDARMA.

Mohu využít dárkový poukaz?

S ohledem na velký zájem o tento druh dovolené doporučujeme včasnou rezervaci Vašeho pobytu.

Nevíte, co darovat svým blízkým k narozeninám, výročí či Vánocům? Vyberte si u nás dárkové šeky v hodnotě 1 000, 5 000 a 10 000 Kč.

Jak probíhá rezervace zájezdu? Jaké pojištění si zařídit? Po ověření volných kapacit Vám zašleme v nejkratším možném termínu návrh smlouvy o zájezdu. Podpisem smlouvy o zájezdu a potvrzením ze strany cestovní kanceláře je Vaše rezervace potvrzena. strana 2

Bližší informace k pojištění léčebných výloh a storna zájezdu najdete na www.kovotour.cz. Doporučujeme zakoupení pojištění včetně storna již při rezervaci.

POKYNY K ZÁJEZDU

Cca 7-5 dní před nástupem na Váš zájezd obdržíte e-mailem pokyny k odbavení. V případě, že si nepřejete dokumenty zasílat e-mailem, po domluvě je možno zaslat odbavení poštou či je přichystat k vyzvednutí na kterékoliv pobočce (nutno dojednat s CK). Letenky klientům zasílány nejsou, jsou součástí komplexního odbavení zájezdu. Časy odletů a příletů, jakož i informace o letecké společnosti, jsou vždy součástí odbavení a jsou uvedeny na voucheru. Součástí pokynů k zájezdu je rovněž voucher/ubytovací poukaz, kterým se spolu s cestovním dokladem prokážete při nástupu na ubytování. Prosíme, překontrolujte si ve Vašem voucheru veškeré údaje a služby, které jste si při podpisu cestovní smlouvy objednali.

Symbol, kterým vyjadřujeme náš názor na kategorii ubytování a kvalitu poskytovaných služeb. Počtem lodiček jsme vyjádřili celkový dojem z jednotlivých zařízení, přičemž při našem hodnocení bereme v úvahu následující kritéria: kvalita ubytování a pestrost služeb, celková poloha, bohatost stravy, doplňkové služby. V ubytovacích zařízeních hotelového typu při kategorizaci bereme v úvahu také služby centrálních budov a rekreačního areálu jako celku. Upozorňujeme, že toto naše hodnocení nemusí vždy odpovídat oficiální kategorii používané v zahraničí. Jedna lodička – takto označené kapacity jsou jednoduché a standardního typu. Se stoupajícím počtem (max. 5) lodiček uvedených u jednotlivých kapacit stoupá úroveň poskytovaných služeb.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


Vysvětlení použitých symbolů v katalogu VÝLET ZDARMA ve vybraných destinacích v rámci dotovaného pobytu

záloha na dovolenou

Výlet je vždy organizován v destinaci pobytu.

jen

výlet v destinaci zdarma

Česky hovořící lékař

Hotel označený tímto symbolem disponuje česky hovořícím lékařem s preventivní prohlídkou ZDARMA.

500

Kč/os.*

Při objednání zájezdu úhrada zálohy jen ve výši 500 Kč/osoba. Doplatek zájezdu ve lhůtě 60 dní před zahájením zájezdu.

*

ČESKY HOVOŘÍCÍ LÉKAŘ

Senior club ZDARMA

Hotel označený tímto symbolem se vyznačuje speciálním programem určený zejména pro seniory 55+ v rámci seniorských clubů, pořádání celodenních programů dle možnosti daného hotelu. Cvičení pro seniory přizpůsobené zdravotnímu stavu a schopnostem. Večerní zábavný program dle daného hotelu, pěvecké večery, taneční večery, soutěže, kvízy, tematické večery dle dané destinace. senior club zdarma

česky hovoŘící DELEGÁTI A ANIMÁTOŘI

česky hovořící delegát

Hotel označený tímto symbolem disponuje česky hovořícím delegátem a animátorem. Na průběhu bezproblémového zajištění dovolené se v každé destinaci podílí tým zkušených průvodců, delegátů a animátorů, který se vždy vynasnaží připravit pro Vás pohodovou dovolenou s programem, na který budete rádi vzpomínat. Delegáti či organizační pracovníci v místě pobytu Vám budou plně k dispozici v případě Vašich dotazů.

SYMBOL, KTERÝ OZNAČUJE TYP STRAVOVÁNÍ

Dle vybraného typu je stravování zajištěno formou polopenze, plné penze, Light All Inclusive či All Inclusive. Prosíme, dbejte všech informací uvedených ke stravování u příslušného hotelu, kde najdete vyčerpávající informace k rozsahu poskytovaného stravování. ALL INCLUSIVE

bazén u hotelu

Hotel označený tímto symbolem disponuje venkovním nebo vnitřním hotelovým bazénem.

bazén u hotelu

hotel přímo na pláži

Hotel označený tímto symbolem označuje, že se jedná o hotel na pláži nebo v blízkosti pláže (oddělený pouze promenádou). hotel přímo na pláži

ve vybraných kapacitách je jednolůžkový pokoj bez příplatkU Akce je kapacitně omezena. bez příplatku

za jednolůžkový pokoj

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 3


Pojištění cestovní kanceláře Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. je řádně pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře, a to ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb. o podmínkách podnikání v cestovním ruchu. V souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. má naše společnost KOVOTOUR PLUS s.r.o. uzavřenou pojistnou smlouvu o pojištění záruky (kauce) v důsledku úpadku cestovní kanceláře č. 0200700014 s

na akcích KOVOTOUR PLUS s.r.o., ktekávat česky hovořící místní organizační pracovník CK, který Vám pomůže s orientací v příletové destinaci a bude Vás doprovázet po dobu transferu do hotelu. Transfer do hotelu a zpět na letiště je zahrnut v ceně zájedu.

v průběhu bezpečnostních zastávek zakoupit malé občerstvení (pivo, limo, čaj, instatní polévky apod.). V průběhu jízdy mají klienti možnost shlédnout fimy na videu/DVD, výběr filmů vždy závisí na složení klientů v autokaru.

podnikatelskou

pojišťovnou,

a. s., Vienna Insurance Group, pro rok 2015. Současně s přihláškou na zájezd (smlouvou o zájezdu) obdrží od nás každý klient doklad pojišťovny. Tento doPojištění dle zákona č. 159/1999 Sb. je obsaženo v ceně zájezdu.

klad osvědčuje, že společnost KOVO-

Pojištění odpovědnosti cestovní kanceláře

159/1999 Sb. Pojistné krytí je zajišťo-

TOUR PLUS s.r.o. je pojištěna dle zák. č. váno 24 hodin denně. Nezapomeňte se seznámit s podmínkami pojištění, jakož i se Všeobecnými podmínkami pro účast

V případě letecké dopravy se dle pokynů k nástupu na zájezd dostavíte na letiště v Praze, Brně, Ostravě či Pardubicích, kde si vyhledáte odbavovací přepážku KOVOTOUR PLUS s.r.o. a nahlásíte pracovníkovi CK své jméno a příjmení. Dále prosíme dbejte pokynů a informací, které Vám budou organizačním pracovníkem předány. Letecká doprava je zajištěna charterovými, tzn. garantovanými lety u renomovaných leteckých společností. V ceně letenky jsou zahrnuty letištní a bezpečnostní taxy a občerstvení na palubě letadla. Klienti mohou dále využít nabídku pro parkování na letištích v Praze, Brně a Ostravě (bližší informace na pobočkách či www.dotovanepobyty.cz). Po příletu do střediska Vás bude očestrana 4

Pojištění odpovědnosti cestovní kanceláře KOVOTOUR PLUS s.r.o. je pojištěna a vy můžete v klidu odpočívat. Vědoma si své odpovědnosti zajistila a zaplatila cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. pojištění obecné odpovědnosti cestovní kanceláře u České pojišťovny, a.s. Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. je pojištěna odpovědností pořadatele zájezdu za nehody, úrazy či krádeže, jež Vás mohou na dovolené potkat. Veškeré informace ve věci tohoto pojištění naleznete na www.kovotour.cz nebo na adrese www.ceskapojistovna.cz.

Českou

LETECKÁ DOPRAVA

ré jsou pro Vás i pro nás závazné. Bližší informace k pojištění, pojišťovací karty, event. doklad o pojištění záruky (kauce) v důsledku úpadku cestovní kanceláře (pokud splňujete ustan. §1 odst. 2 zák. č. 159/1999 Sb.) dostanete na našich kontaktních místech.

Pojištění léčebných a storna zájezdu

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Autobusová doprava je realizována ve spolupráci s dlouhodobě spolupracujícími renomovanými dopravci, kteří důsledně kontrolují dodržování veškerých předpisů týkajících se bezpečnosti dopravy. Moderní autokary jsou vybaveny klimatizací, TV a WC. V průběhu cesty jsou realizovány zdravotní a bezpečnostní přestávky vždy po 3-4 hodinách, přičemž si klienti mohou

výloh

Pojištěním klienta vzniká smluvní vztah mezi klientem a Českou podnikatelskou pojišťovnou a.s. nebo Českou pojišťovnou a.s. Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. je zprostředkovatelem tohoto smluvního vztahu.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Údaje uvedené v katalogu cestovní kanceláře KOVOTOUR PLUS s.r.o. byly zpracovány na základě informací dostupných a platných v době jeho zpracování. KOVOTOUR PLUS s.r.o. si vyhrazuje právo na jejich změnu. Tiskové chyby v katalogu i cenících jsou vyhrazeny.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


SLOVO Mudr. radima uzla 1. Domníváte se, pane doktore, že mořské klima příznivě ovlivňuje zdravotní stav seniorů? Mořské klima působí blahodárně na všechny tělesné orgány. Zejména v pátém desetiletí života občas nějaké ty orgány začínají hůře fungovat. Pobyt u moře pak představuje jakýsi zdravotní servis, zejména když je absolvován pravidelně každoročně. 2. Jak z hlediska sexuálního chování může pobyt na dovolené ovlivnit dlouhodobý partnerský vztah? Největším civilizačním jedem sexuální aktivity je psychický stres. V novém prostředí relativního duševního klidu odpadají každodenní starosti, partneři mají více času na to, aby se mohli vzájemně jeden druhému věnovat, což přispívá k tělesné i duševní partnerské harmonii. 3. Vzrůstá u moře a na dovolené vůbec chuť na věci, které nám doma zevšedněly? Kromě přepracovanosti a psychických stresů jsou naše sexuální problémy také často způsobeny stereotypem a uniformním opakováním. Lékem proti této každodenní všednosti je právě pobyt v atraktivním novém prostředí. Společná dovolená u moře všechny tyto předpoklady splňuje. 4. Dle kladných a pochvalných ohlasů na zájezdy z nabídky dotované pobyty 55+ u moře je vidět, že si klienti přivezou dobrou náladu i domů a ještě chvíli jim vydrží ... myslíte, že to je možné? Většinou tato dobrá nálada vydrží i řadu měsíců, v ideálním případě až do dalšího pobytu u moře.

MUDr. Radim Uzel, CSc.

Preventivní prohlídka ZDARMA ve vybraných destinacích

NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ ROKU V ČESKÉ REPUBLICE

S radostí a se ctí si Vám dovolujeme oznámit, že jsme ve čtvrtek 16. ledna 2014, v rámci 7. ročníku soutěže Velká cena cestovního ruchu 2013/2014 na mezinárodním veletrhu GO & REGIONTOUR 2014 v Brně slavnostně převzali, již počtvrté za sebou stejně jako v letech 2010/2011, 2011/2012 a 2012/2013

1. MÍSTO V KATEGORII NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘ 2013/2014 V ČR Soutěž pravidelně vyhlašuje společnost Veletrhy Brno společně s vydavatelstvím C.O.T. media ve spolupráci s Asociací cestovních kanceláří ČR, Asociací českých cestovních kanceláří a agentur, Českou centrálou cestovního ruchu – CzechTourism, Asociací krajů ČR a Ministerstvem pro místní rozvoj s cílem přispět ke zkvalitnění nabídky a služeb v cestovním ruchu České republiky. Rádi bychom tímto poděkovali všem, kteří nás v této anketě podpořili. Velmi si ceníme Vaší podpory a přízně a ještě jednou děkujeme.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 5


Prodejní místa KOVOTOUR PLUS jsou v celé PRAHA

Těšíme se na Vaši návštěvu.

KOVOTOUR PLUS, s.r.o. Vodičkova 34 tel.: 222 999 830

1900 prodejců KOVOTOUR PLUS v celé ČR

fax.: 222 999 831 e-mail: prahavodickova@kovotour.cz PO-PÁ: 09:00 - 19:00 SO: 09:00 - 14:00 Děčín

Brno KOVOTOUR PLUS, s.r.o. Aš

Jakubské náměstí 7

Chodov

Rakovník

Kutná Hora Plzeň

Domažlice

Klatovy

Chrudim

Šumperk

Bruntál

Ústí n. Orlicí

Opava Ostrava

Benešov

Pelhřimov

Písek Tábor

Karviná

Nový Jičín

Svitavy

Havlíčkův Brod

Příbram

Olomouc

Žďár n. Sázavou

Frýdek - Místek Přerov

Prostějov

Jihlava Jindřichův Hradec

KOVOTOUR PLUS, s.r.o.

Jeseník Rychnov n. Kněžnou

Pardubice

Kolín

Praha

Strakonice

OSTRAVA

Náchod Hradec Králové

Nymburk

Tachov

e-mail: brnojakubskenamesti@kovotour.cz PO-PÁ: 09:00 - 17:00

Kladno

Beroun

fax: 542 216 336

Trutnov

Mladá Boleslav Jičín Mělník

Podbořady

tel.: 542 216 334

Semili

Litoměřice

Louny

Cheb

Jablonec n. Nisou

Česká Lípa

Karlovy Vary Sokolov

Liberec

Ústí n. Labem Teplice

Most Chomutov

Vsetín Kroměříž

Brno

Třebíč

Zlín

Vyškov

České Budějovice

Český Krumlov

Znojmo

Hodonín

Uherské Hradiště

Břeclav

Nádražní 22 tel.: 591 160 328 fax: 591 160 329 e-mail: ostravanadrazni@kovotour.cz

Informujte se na naše zájezdy u svých cestovních kanceláří a cestovních agentur. Představujeme Vám některé autorizované smluvní prodejce naší cestovní kanceláře.

PO-PÁ: 09:00 - 17:00

OSTRAVA KOVOTOUR PLUS, s.r.o. OC FUTURUM OSTRAVA Novinářská 6a tel.: 591 160 322 fax: 591 160 323 e-mail: ostravafuturum@kovotour.cz PO-NE: 09:00 - 21:00

OSTRAVA KOVOTOUR PLUS, s.r.o. Forum Nová Karolina, Jantarová 3344/4 tel.: 591 160 324 fax: 591 160 325 e-mail: ostravakarolina@kovotour.cz PO-NE: 09:00 - 21:00

olomouc KOVOTOUR PLUS, s.r.o. Horní náměstí 26 tel.: 581 050 060 / 724 443 455 fax: 581 050 061 e-mail: olomouc@kovotour.cz

Kompletní seznam je uveden na www.kovotour.cz Boskovice

Kroměříž

CA BOSKO TOUR

Masarykovo nám. 13 680 01 731 169 317

Marion tour Šafaříkova 184 767 01 573 331 776

Znojmo

Zlín

Hakenova 25 669 02 515 227 147

Gahurova 4467 760 01 577 523 999

CA JINÁ

Praha

EVA TOUR s.r.o.

CK Rapant

Veselí nad Moravou CA BariTour

Sokolovská 184 180 00 284 826 625

Masarykova 169 698 01 606328066

Náchod

Hlučín

Palackého 71 547 01 491 423 688

Mírové náměstí 5/5 748 01 595042240

A - Z Travel

PO-PÁ: 09:00 - 17:00

Břeclav

Frýdek - Místek

17.listopadu 1a 690 02 777 339 117

KOVOTOUR PLUS, s.r.o. Radniční 10 / OC Frýda tel.: 591 160 326 fax: 591 160 327 e-mail: frydekradnicni@kovotour.cz PO-PÁ: 09:00 - 21:00

strana 6

Všechny slevy, jakož i další akce naší cestovní kanceláře, platí i u všech autorizovaných smluvních prodejců.

CA JUNIOR

CA CIMEA TRAVEL

Uherské Hradiště J.D.TOUR

Františkánská 1241 686 01 572540946

Teplice

Vyškov

Masarykova 460 415 01 417 531 868

Dobrovského 1 682 01 608 628 271

CA 4SEASONS

CA Novtour

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


ČR na více než 1 900 místech Kontaktujte naše hlavní prodejce v krajských městech ORLOVÁ - LUTYNĚ

BEROUN

ROKYCANY

Masarykova 795 735 14 596 585 246

Husovo nám. 41 266 01 311 600 000

Palackého 15 337 01 371 728 777

Karviná

HAVÍŘOV

STRAKONICE

Čapkova 1515/19 736 06 596 323 151

Dlouhá třída 17 736 01 596 818 991

Palackého nám. 86 386 01 603 194 585

Český Těšín

BOHUMÍN

TÁBOR

Bezručova 36 737 01 558711596

Čáslavská 244 735 81 608 707 689

Tř. 9.května 2886 390 02 381 251 725

Haso Tour

Tony Tour

CA Diana Tour

CA Faine

Hradec Králové

BRANDÝS NAD LABEM

Karla IV. 493 500 02 495 531 188

Kralupská 1887 250 01 326 906 733

MT-Tour

JK Travel

Škoda Avia Tour

Prodejní místa

Svatka Tour

JK Travel

Strakotour

D-tour

Brno

ORANGE travel, s.r.o. Ve Vaňkovce 1 602 00 543 254 798

PARDUBICE

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Brno

Třída Míru 69 530 02 466615757

Hroznová 9 370 01 386 353 055

Milady Horákové 8 602 00 541240471

CA Rosana

Clubtour

CA Anet

dvůr králové

JINDŘICHŮV HRADEC

Jablonec nad Nisou

Palackého 106 544 01 499 629 139

Vídeňská 5/III 377 01 384 320 829

Dolní Náměstí 14 466 01 483 315 465

CA Jana

CA Daňková

CA LAGUNA

Pardubice

MLADÁ BOLESLAV

Kolín

Třída Míru 110 530 02 466 612 272

Krátká 904 293 01 326 73 31 72

Rubešova 61 280 02 321623292

Holiday Tour

Solid Line

KARVINÁ

PARDUBICE

17.listopadu 23/2 733 29 596 313 740

Kpt. Bartoše 499 530 09 466 413 650

A Tour

Datour

OPAVA

PELHŘIMOV

Hrnčířská 1 746 01 553 626 476

Nádražní 805 393 01 565327832

Opava Tour

KLADNO Z-Tour

Tyršova 1002 272 01 312 242 651

Nám. Republiky 57 347 01 374 721 681

CA Duna

Riegrova 10 301 00 377 226 013

Velká Hradební 2 400 01 604 760 960

Hlavní třída 838 708 00 596 917 744

Přelouč

Mělník

28.října146 535 01 466 958 076

Nám. Karla IV. 3359 276 01 315623915

CA POSLEDNÍ ŠANCE

GALATOUR

SLAVKOV U BRNA

Prostějov

Palackého nám. 77 684 01 544 221 558, 602 552 665

Rejskova 45 796 01 582 332 284

CA ANETA

CA - MARTINA

PLZEŇ

Ostrava

CA ANNASTA

Tachov

CK Alena Tour

Ústí nad Labem CA Ažu tours

CA ROJATOUR

CA RENATA

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 7


proč cestovat s námi? Jak dlouho jezdíte na dovolenou s cestovní kanceláří Kovotour Plus?

Dlouho jsme s Evičkou hledali CK, která jezdí na řecký ostrov Thassos. Popravdě řečeno, byli jsme tam několikrát s jinými dvěmi společnostmi, ale jedna tam přestala létat a druhá se tak zhoršila, že časem zkrachovala. A zajásali jsme, když jsme objevili Kovotour Plus. Je to již několik let. Proč jste si vybral právě cestovní kancelář Kovotour Plus?

Právě kvůli nádhernému ostrovu Thassos. A protože můžeme srovnávat, práce jejich zástupců na místě je skutečně na nejvyšší profesionální úrovni. A co si člověk přečte v katalogu, to ve vybrané destinaci opravdu najde. Na jaké místo jezdíte s cestovní kanceláří Kovotour Plus nejraději a proč?

Opakuji - na řecký ostrov Thassos. Je zelený, intimní a klidný. Do Skala Prinos, tam to máme rádi. Hotel Artemis se svým profesionálním personálem, to je cíl našich prázdninových cest. Kdo hledá velký blázinec, křik a vodní atrakce, ať si prosím vybere jiné místo, zde najde klid, pohodu a relax. Co se Vám na dovolené nejvíce líbí?

Odpočinek, moře a samí milí lidé. Nestalo se nám, že bychom zažili nějakou nepříjemnost. Dokonce, když syn zapomněl na pláži na stolku mobil, ten tam po několika hodinách stále čekal. Ale prosím vás, nezkoušejte to, nepokoušejte neblahou náhodu :-) Proč byste doporučil využívat služeb cestovní kanceláře Kovotour Plus? A jaké výhody přináší Kovotour Plus oproti jiným cestovním kancelářím?

Na to jsem už odpověděl výše. Prostě to, co Kovotour Plus slíbí, to splní. V katalogu píše pravdu a neslibuje nesplnitelné. Přikládáme pár fotek a zdravíme! Eva Hrušková & Jan Přeučil strana 8

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


SLOVO Předsedkyně Odborového svazu zdravotnictví Předsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR Dagmar Žitníková: Cestovní kancelář Kovotour Plus znám léta, protože jejích služeb využívá mnoho členů našeho odborového svazu. A jsem ráda, že jsou spokojeni, protože za svoji fyzicky i psychicky vyčerpávající dřinu v nemocnicích, na záchrance, v domovech pro seniory, v domovech pro postižené děti i dospělé, v lázních a na dalších pracovištích ve zdravotnictví a v sociálních službách si klidnou dovolenou s kvalitním servisem zaslouží. Důkazem spolehlivosti této cestovní kanceláře je pro mě i fakt, že jejím partnerem už po léta je Všeobecná zdravotní pojišťovna, pro niž zajišťuje ozdravné pobyty dětí známé jako Mořský koník. Věřím, že spolupráce našeho odborového svazu a Kovotouru Plus bude pokračovat, protože naši členové se o své pacienty a klienty musí starat přesně podle předpisů, s citem a naprosto spolehlivě, takže o své dovolené si zaslouží, aby stejně dobře a spolehlivě bylo pečováno o ně.

Dagmar Žitníková

Předsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR

Je obvyklé, že si lidé uzavírají různá pojištění.

Proč nemít také „pracovní pojistku“? Nevíte, kdo ji poskytuje? Odbory svým členům! Nabízíme Vám: - bezplatnou právní pomoc - pomoc při vyjednávání kvalitních pracovních podmínek - pomoc při jednání o platech - pomoc při prosazování zaměstnaneckých výhod

Jako bonus u nás získáte: - zajímavé členské výhody - možnost profesního i dalšího vzdělávání - jinde nedosažitelné informace - výměnu zkušeností - zábavu, sport, kulturu

Členem Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR může být každý občan starší 15 let, který pracuje ve zdravotnictví a sociálních službách, případně dalších veřejných službách a veřejné správě.

Jsme pojistka, první pomoc i dlouhodobá péče Neváhejte a kontaktujte nás! OSZSP ČR, Koněvova 54/1107, 130 00 Praha 3 +420 267 204 300 www.zdravotnickeodbory.cz

fax: + 420 na 222 718 211 | e-mail: info@zdravotnickeodbory.cz Rezervace ON-LINE 24 hodin denně www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 9


Černá Hora - královna Jadranu Vážení, děkuji vám za báječné dny, které jsem v Černé Hoře prožila díky vaší cestovní kanceláři. Je úžasné, že za tak krátkou dobu letu se člověk ocitá v úplně jiném světě, moře, palmy, olivovníky, cypřiše, zkrátka prosluněná nádhera! Nemalý vliv na příjemný pobyt mají také vaši průvodci, laskaví, trpěliví, milí a s přehledem. Ale abych jen nechválila. Jídlo mě tam totálně zničilo, nebylo možné odolávat. A ty moučníky a zmrzliny! Po návratu jsem byla 14 dní na sucharech a o vodě... Nicméně, vše moc ráda podstoupím i příští rok. Vaše

Černá Hora, to je ideální destinace pro Vaši dovolenou. Jedinečné místo, kde si kvalitně odpočinete na překrásných plážích, užijete si koupání v křišťálových vodách Jaderského moře a budete obdivovat nevšední krásy divokého panenského pobřeží. Vynikající černohorská kuchyně a přívětivost zdejších lidí Vám pomůže zapomenout, že existuje třeba i špatná nálada, hoří pracovní termíny a jiné drobné starosti. Dopřejte si nevšední černohorské atmosféry co hrdlo ráčí, a věřte, že i vy při místním pozdravu „DOBRO DOŠLI“ pocítíte sounáležitost s touto překrásnou zemí a jejími obyvateli, kteří vědí, že černohorské znamená „dobré“. Ať se i pro Vás tato destinace stane jedinečnou! Všude s Vámi, Váš Kovotour Plus ČERNÁ HORA je dnes suverénním státem nacházejícím se na jižním pobřeží Jadranského moře mezi Chorvatskem a Albánií. Na severozápadě sousedí s Bosnou a Hercegovinou a na severovýchodě a východě se Srbskem. Rozloha Černé Hory je sice malá (necelých 14 tis. km2), ale o to bohatší na rozmanitost, barvy a vůně překrásné přírody, která Vás hned po příjezdu nadchne. Obrovské masivy hor měřících přes 2000 m n. m. strmě padající do temně modrých vod Jadranu, členité kopce s bujnou mediteránskou, stále zelenou vegetací, kamenná, architektonicky a kulturně bohatá městečka, která jsou protkaná temperamentním koloritem, tradicemi a kulturou – to vše máte v Černé Hoře jako na dlani spolu s nejkrásnějšími oblázkovými či písečnými plážemi různorodých variací. V pobřežní oblasti Černé Hory vládne velmi příjemné a teplé klima už od začátku května až do konce října, které je vhodné pro strávení Vaší dovolené. Průměrné denní teploty v sezóně šplhají až k 35°C a teplota vody má příjemných 25°C. Milí cestovatelé, nabídka zájezdů do Černé Hory je opravdu pestrá, zajímavá a s těmi nejlepšími cenami na trhu – tak JenToZkus.cz a přesvědčte se sami! strana 10

Budva je ráj

Budva - pláž Mogren

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


Jen hodina letu... Měsíc/Teplota V. Vzduch 25o o Voda Bosna a Herzegovina20

KLIMATICKÉ PODMÍNKY VI. VII. VIII. 30o 33o 35o 24o 26o 26o NAŠE DESTINACE

ČERNÁ HORA – Budva, Buljarica, Čanj, Sutomore, Dobra Voda, Utjeha, Ulcinj Srbsko MĚNA 1 EURO/100 centů (1 € = cca 28 Kč) DOPRAVA z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic Letecky z Prahy Autokarem z celé České republiky

IX. X. 31o 28o 24o 22o DOBA LETU

60 – 90 minut

ČAS Středoevropský čas (GMT +1 hod.) 8 denní zájezdy 11 / 12 denní zájezdy 10 denní zájezdy

Černá Hora Do Černé Hory létáme každou středu z Prahy každou sobotu

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic

Podgorica

Budva

Buljarica Čanj Sutomore

Albánie

Dobra Voda Utjeha Ulcinj Ada Bojana

Pobyt v roce 2014 - naši zkušení delegáti a animátoři

Pobyt v roce 2014 - Cetinje v rámci výletu Montenegrotour Ceník potravin a zboží v obchodech: • chléb od 13 Kč • 250 g másla od 25 Kč • 1 kg sýru od 100 Kč • 1 l mléka od 25 Kč • 1 ks sladkého pečiva od 10 Kč • 1 l ovocného džusu od 30 Kč • pivo (láhev) od 13 Kč • 1 l minerálky od 20 Kč • 2 l Fanta/Cola od 35 Kč • 1 l bílé/červené víno od 60 Kč • ovocný jogurt od 25 Kč • 1 kg melounu od 15 Kč • 1 kg rajčat/paprik od 12 Kč

Ceny v restauracích: • hlavní jídlo • polední menu • pizza • hamburger • salát • ovocný džus • 2,5 dcl minerální vody • vinný střik (2 dcl) • točené pivo • 1 l vína • 3 cl místního alk. nápoje • káva • polévka

od 150 Kč od 100 Kč od 100 Kč od 40 Kč od 40 Kč od 20 Kč od 15 Kč od 30 Kč od 25 Kč od 100 Kč od 25 Kč od 40 Kč od 40 Kč

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

Pohled na Sutomore

Ulcinj - Velika plaža

strana 11


Černá Hora - Budva

senior club zdarma

výlet v destinaci zdarma

ČESKY HOVOŘÍCÍ LÉKAŘ

česky hovořící delegát

Budva královna Jadranu

Do Černé Hory létáme každou středu z Prahy každou sobotu

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic

Budva

Budva je historickým, architektonickým, kulturním i zábavním klenotem Černé Hory. Poté, co poprvé spatřil krásy Budvy, lord Byron napsal: „Při zrození naší planety k nejkrásnějšímu setkání moře s pevninou zřejmě došlo na černohorském pobřeží. A když se rozsévaly perly přírody, byly plnými dlaněmi rozhazovány právě po této zemi“. Budva se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Jadranu. Budva je jedním z nejstarších osídlených míst v této části Středomoří. Na základě archeologických vykopávek nedávno oslavila své 2500. narozeniny. Město je obklopeno hradbami z 15. století a představuje unikátní uzavřenou architektonickou památku. Nad Budvou slunce svítí např. v červenci v průměru 332 hodin, proto je město právem pokládáno za jedno z nejslunečnějších nejen na Jadranu, ale i v celé Evropě. A z pozoruhodné nabídky pláží - Slovenska Plaža, Mogren, Bečiči, Rafailoviči, Jaz - zůstává výběr jen a jen na Vás! Starobylá Budva patří k největším a nejlépe vybaveným letoviskům na černo-

strana 12

Pobyt v roce 2014 - Dotované pobyty 55+ v Budvě

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz

Staré město v Budvě

Pláž v Budvě

Sv. Stefan

horském pobřeží. Leží v široké Budvanské zátoce, při Jadranské magistrále. Je chráněna horskými masívy Lovćen a Paštrovići před nepříznivými vnitrozemskými vlivy, takže její podnebí je mírné a příjemné. Obzvlášť bohatá je zdejší vegetace - středomořská i subtropická, jejíž růst podporují bohaté srážky. Budva je známa mimořádně vysokou insolací, délkou slunečního svitu. Stará část Budvy se rozkládá na malém poloostrově; původně to byl ostrov, který nánosy spojily pevninou. Nové město se postupně rozrůstalo za hradbami a posléze i mimo poloostrov. Za klidem a krásným koupáním doporučujeme také oblíbený lodní výlet na protilehlý ostrov Sv. Mikuláše (Sveti Nikola) porostlý bujnou vegetací. Místní jej nazývají „Havaj“. Jen málokterá oblast na celém východním Jadranu se může pochlubit takovým počtem nádherných pláží jako právě budvanská riviera.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

Pláž v Budvě u hotelu Park Club

strana 13


Černá Hora - Budva EXKLUZIVITA KOVOTOUR PLUS

Centrum budvy

plaž klimatizace TV

Pláž u hotelu

hotel park

Poloha hotelu Park club Hotelový pokoj

ANIMAČNÍ PROGRAM

Hotelová restaurace

Hotel Park Club - hotel na pláži POLOHA: hotel Park Club se nachází na samotném začátku známé budvanské pláže, uprostřed příjemného parku se subtropickou vegetací. Alej palem Vás přivede k jednotlivým obchůdkům, restauracím, plážovým barům a diskotékám na budvanské promenádě. Hotel je atraktivní svou polohou v blízkosti budvanské pláže a promenády vedoucí do starobylého centra jedinečné Budvy. VYBAVENOST: recepce s posezením, restaurace s terasou, aperitiv bar, květinová zahrada, parkoviště u hotelu (za poplatek), trezor na recepci (zdarma). Možnost připojení WIFI na recepci (zdarma). UBYTOVÁNÍ: klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, TV, lednička, balkón/francouzské okno. STRAVOVÁNÍ: plná penze – snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů. PLÁŽ: oblázkovo-písečná rozlehlá pláž se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, sprchy, atrakce na pláži.

LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel park club (Kód: MEP003S) - letecky z prahy 11/12 DENNÍ ZÁJEZDY (10/11 NOCÍ)- 1/2, 1/2+1 termín Cena Kč termín 30.05.-10.06. 12 990 17.06.-27.06. 03.06.-13.06. 12 990 20.06.-01.07. 06.06.-17.06. 13 990 24.06.-04.07. 10.06.-20.06. 13 490 29.08.-09.09. 13.06.-24.06. 14 990 02.09.-12.09.

Cena Kč 14 490 16 490 16 490 16 490 15 990

termín 05.09.-16.09. 09.09.-19.09. 12.09.-23.09. 16.09.-26.09.

Cena Kč 15 490 14 490 12 990 12 990

LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel park club (Kód: MEP003S) - letecky z prahy, brna, ostravy a pardubic 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2, 1/2+1 termín Cena Kč termín 9 990 20.06.-27.06. 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 11 990 27.06.-04.07. 06.06.-13.06. 11 990 29.08.-05.09. 13.06.-20.06. 12 990 05.09.-12.09.

Cena Kč 13 490 13 490 13 490 12 990

termín 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

NÁŠ NÁZOR: velký výběr kulturního i sportovního vyžití, výhodná poloha přímo u pláže a v blízkosti centra Budvy. AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotel paRk Club (Kód: MEP003S)

Cena Kč 11 990 11 990 9 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x/10x/11x ubytování, 7x/10x/11x plnou penzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: 7 nocí - příplatek za neobsazené lůžko +3 490 Kč/týden, příplatek za 2. týden +11 490 Kč/os. 11 nocí - příplatek za neobsazené lůžko +5 490 Kč/11 nocí Speciální ceny: 7 nocí - dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 10 990 Kč. 11 nocí - dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 12 990 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

strana 14

SPORT A ZÁBAVA: široká nabídka bohatého kulturního a sportovního vyžití, hřiště na míčové hry, vodní sporty na pláži (za poplatek), vodní skútry, vodní lyžování, restaurace, kavárny, plážové bary, obchůdky, diskotéky atd. Služby senior clubu ZCELA ZDARMA.

8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2, 1/2+1 termín Cena Kč termín 22.05.-31.05. 7 990 19.06.-28.06. 29.05.-07.06. 7 990 26.06.-05.07. 05.06.-14.06. 7 990 28.08.-06.09. 12.06.-21.06. 9 990 04.09.-13.09.

Cena Kč 9 990 10 990 10 490 9 990

termín 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 9 990 7 990 7 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +3 490 Kč/týden, příplatek za 2. týden +8 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 2 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 7 490 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz EXKLUZIVITA KOVOTOUR PLUS

Do Černé Hory létáme každou středu z Prahy každou sobotu

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic

Hotel Regina - Elena ALL INCLUSIVE

Bazén na střeše s výhledem na Budvu

Hotel Regina - Elena ALL INCLUSIVE Poloha: hotel se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí příjemné prostředí a ostatní služby v blízkém okolí - restaurace, pekárna, market. Z hotelu můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní promenádu i do starého historického centra Budvy s jedinečnou atmosférou. Vybavenost: recepce, restaurace, Wifi připojení (zdarma), výtah, venkovní bazén na střeše hotelu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Ubytování: klimatizované prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, TV, lednička. Stravování: LIGHT ALL INCLUSIVE – snídaně formou švédských stolů, oběd výběr ze 3 menu a večeře formou švédských stolů. Ke snídani káva, čaj, mléko, k obědu alkoholický nápoj (pivo) a k večeři alkoholický nápoj (pivo). Pláž: oblázkovo - písčitá pláž je vzdálená 250m od hotelu (Slovenska plaža). V širším okolí leží Pláž v Budvě další oblíbené pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (pláž Havai na ostrově Sv. Nikola, Mogren, Jaz, Bečiči, Sveti Stefan, Kamenovo). LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel regina - elena (kód: MEP050S) - letecky z prahy 11/12 DENNÍ ZÁJEZDY (10/11 NOCÍ) - 1/2, 1/2+2 Sport a zábava: poblíž se nachází promenády a samotné centrum Budvy, termín Cena Kč termín Cena Kč termín Cena Kč kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, 30.05.-10.06. 13 490 08.07.-18.07. 15 990 15.08.-26.08. 16 490 03.06.-13.06. 13 490 11.07.-22.07. 16 490 19.08.-29.08. 15 990 restaurací, diskoték, sportovních a kulturních aktivit. 06.06.-17.06. 14 490 15.07.-25.07. 15 990 22.08.-02.09. 16 490 Klienti z hotelu Regina-Elena se mohou zúčastnit animačního programů, 10.06.-20.06. 13 990 18.07.-29.07. 16 490 26.08.-05.09. 15 990 13.06.-24.06. 14 990 22.07.-01.08. 15 990 29.08.-09.09. 15 990 který organizuje tým CK KOVOTOUR PLUS v krásné zahradě blízkého 17.06.-27.06. 14 490 25.07.-05.08. 16 490 02.09.-12.09. 15 490 hotelu Park Club v Budvě. 20.06.-01.07. 15 490 29.07.-08.08. 15 990 05.09.-16.09. 14 990 24.06.-04.07. 14 990 01.08.-12.08. 16 490 09.09.-19.09. 14 490 Náš názor: hotel s příjemnou atmosférou v klidnější části Budvy. Klientům 27.06.-08.07. 15 990 05.08.-15.08. 15 990 12.09.-23.09. 13 490 doporučujeme rozmanité procházky po krásné Budvě a možností výletů za 01.07.-11.07. 15 490 08.08.19.08. 16 490 16.09.-26.09. 13 490 04.07.-15.07. 16 490 12.08.-22.08. 15 990 krásami Černé Hory. AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotel regina - elena (kód: MEP050S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2, 1/2+2 termín Cena Kč termín 22.05.-31.05. 7 990 10.07.-19.07. 29.05.-07.06. 7 990 17.07.-26.07. 05.06.-14.06. 8 490 24.07.-02.08. 12.06.-21.06. 8 490 31.07.-09.08. 19.06.-28.06. 8 990 07.08.-16.08. 26.06.-05.07. 8 990 14.08.-23.08. 03.07.-12.07. 9 490 21.08.-30.08.

Cena Kč 9 490 9 490 9 490 9 490 9 490 9 490 9 490

LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel regina - elena (kód: MEP050S) - letecky z prahy, brna, ostravy a pardubic termín 28.08.-06.09. 04.09.-13.09. 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 9 490 8 990 8 490 7 990 7 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x light all inclusive, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 490 Kč/týden, příplatek za 2. týden +7 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 2 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 6 990 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 4 990 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2, 1/2+2 termín Cena Kč termín 10 490 11.07.-18.07. 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 11 990 18.07.-25.07. 06.06.-13.06. 12 490 25.07.-01.08. 13.06.-20.06. 12 490 01.08.-08.08. 20.06.-27.06. 12 990 08.08.-15.08. 27.06.-04.07. 12 990 15.08.-22.08. 04.07.-11.07. 12 990 22.08.-29.08.

Cena Kč 13 490 13 490 13 990 13 990 13 990 13 490 12 990

termín 29.08.-05.09. 05.09.-12.09. 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Cena Kč 12 990 12 490 12 490 11 990 10 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x/10x/11x ubytování, 7x/10x/11x light all inclusive, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: 7 nocí - příplatek za neobsazené lůžko +4 490 Kč/týden, příplatek za 2. týden +9 990 Kč/os. 11 nocí - příplatek za neobsazené lůžko +7 490 Kč/11 nocí Speciální ceny: 7 nocí - dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 10 490 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 8 990 Kč. 11 nocí - dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 12 490 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 10 990 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 15


Černá Hora - Buljarica

senior club zdarma V HOTELU SAVOJO CLUB je k dispozici významný lékař chiropraktik Savo Radunovič. Klientům bude lékařem 1x za pobyt zdarma provedena preventivní prohlídka (měření tlaku a doporučení léčebných procedur). Nabízené speciální léčebné fyzioterapeutické procedury za příplatek se slevou až 60% pro klienty cestovní kanceláře Kovotour Plus: 1. Počítačová spinální dekomprese krční páteře a beder 2. Kiropraktické manipulace 3. Speciální masáže 4. Biotrom lampa 5. Magnetická terapie 6. Ultrazvuk masáže 7. Elektroterapie 8. Krioterapie ledem 9. Terapeutické masáže 10. Relaxační masáže 11. Kineziterapie

Buljarica zlatá pláž

výlet v destinaci zdarma

hotel přímo na pláži

česky hovořící delegát

Do Černé Hory létáme každou středu z Prahy každou sobotu

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic

Pláž v Buljarici Mezi obcemi Petrovac a Čanj se rozkládá obec Buljarica s množstvím kulturních a historických památek, mezi něž patří především starý klášter Gradište z dvanáctého století s věží Kufin nebo kostel sv. Petka - místo, kde byla více než 300 let hranice mezi Evropou a Tureckem. Nachází se asi 18 km od Budvy i od Baru a 56 km jižně od hlavního města Podgorica. Zátoka Buljarica se rozkládá 2 kilometry od letoviska Petrovac, kam se můžete dostat i krásnou procházkou z Buljarice a dojdete na pláž ve vedlejším Petrovaci. Buljarica Vám nabízí jednu z největších pláží této riviéry – je dlouhá 2 250 metrů

strana 16

a zaujímá plochu 60 000 m2. Je složena místy z nejjemnějšího písku, místy z oblázků. V roce 2007 byla oblast v okolí Buljarice prohlášena lokalitou mezinárodního významu pro pobyt ptáků a to především jako hnízdiště, zimoviště a zóna odpočinku při podzimním a jarním tahu ptáků přes Jadran do Afriky a zpět. Nedaleko Buljarice se nachází i známý národní park Skadarské jezero, největší ornitologický objekt v Černé Hoře. Jezero je oázou pro 280 druhů ptáků a je rovněž i jedním z největších evropských hnízdišť. Hnízdí tu přes 70 druhů ptáků, mezi nimi i někteří velmi vzácní - např. pelikáni. Čtyři po-

zorovatelny ptáků a osm organizovaných stezek vedoucích přes mokřady činí z této destinace jednu z nejatraktivnějších černohorských lokalit pro milovníky přírody a především pro ornitology. V Buljarici se spojuje klid s křišťálově čistým mořem a příjemnou atmosférou. Krásné pláže, modré moře a slunce zapadající za obzor až za pozdního odpoledne, to je ideální kombinace pro Vaši dovolenou. Buljarica nabízí ideální podmínky pro plavání, potápění, plachtění, paragliding a další vodní aktivity.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz EXKLUZIVITA KOVOTOUR PLUS

Dobrý den, dovolte nám, abychom Vám zpětně poděkovali za úžasnou dovolenou, kterou jsme strávili díky Vaší cestovní kanceláři. Dík patří nejen zaměstnancům hotelu Savojo v Černé Hoře, ale i slečně delegátce Janči a všem ostatním, kteří se o nás starali. Rozhodně máme důvod se k Vám s důvěrou obrátit při výběru další dovolené.

hotel savojo club

Paní Veronika

PLNÁ PENZE

Hotel Savojo Club

Hotel Savojo Club - hotel na pláži

animační program

POLOHA: rodinný hotel se nachází přímo na krásné více než dvoukilometrové písčito-oblázkové pláži. Pláž Buljarica je situována mezi dvěma horskými masivy Lovčen a Rumije. Obec Buljarica se nachází nedaleko krásného historického městečka Petrovac na Moru, do kterého vede horská procházková trasa dlouhá cca 800 m. V blízkosti jsou také dvě další krásné pláže Kraljičina pláž a pláž Lučice. VYBAVENÍ: hotel je vystavěn v tradičním kamenném mediteránském stylu a disponuje krásnou restaurací přímo na pláži. Vlastní parkoviště, Wi-Fi zdarma v restauraci. UBYTOVÁNÍ POKOJE: klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, lednice, vlastní soc. zařízení, terasa nebo balkon, TV. STRAVOVÁNÍ: PLNÁ PENZE - snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů. PLÁŽ: písčitě-oblázková přímo u hotelu. NÁŠ NÁZOR: krásná dovolená v klidném místě s nádhernou pláží a rodinnou atmosférou. Vhodná pro všechny věkové kategorie. Hotel se nachází přímo na pláži. Služby senior clubu ZCELA ZDARMA. AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotel savojo club (kód: MEP018S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2, 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 22.05.-31.05. 7 990 19.06.-28.06. 29.05.-07.06. 8 490 26.06.-05.07. 05.06.-14.06. 8 490 28.08.-06.09. 12.06.-21.06. 8 990 04.09.-13.09.

Cena Kč 9 490 9 490 9 490 9 490

Hotelová restaurace

Pokoj

Hotel Savojo Club

LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel savojo CLUB (kód: MEP018S) - letecky z prahy, brna, ostravy a pardubic termín 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 8 490 8 490 7 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +5 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +8 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 2 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 7 490 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 7 490 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2, 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 9 490 20.06.-27.06. 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 11 990 27.06.-04.07. 06.06.-13.06. 11 990 29.08.-05.09. 13.06.-20.06. 12 990 05.09.-12.09.

Cena Kč 13 490 13 990 13 490 12 990

termín 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Cena Kč 12 490 12 490 9 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +5 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +10 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 10 990 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 10 990 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 17


Černá Hora - Buljarica Do Černé Hory létáme každou středu z Prahy každou sobotu

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic

Areál vily

EXKLUZIVITA KOVOTOUR PLUS

Apartmán

Vila Armenko LUX

Vila Armenko LUX Poloha: Luxusní vila s krásnou zahradou se nachází 200m od více než dvoukilometrové píščito-oblázkové pláži. Pláž Buljarica je mezi dvěma horskými masivy Lovčen a Rumije. Buljarica je nedaleko krásného historického městečka Petrovac na Moru, do kterého vede horská procházková trasa dlouhá cca 800 m. V blízkosti jsou také dvě další krásné pláže Kraljičina pláž a pláž Lučice.

Pláž v Buljarici

VybavenosT: Luxusní vila má venkovní vyhřívaný bazén, krásnou olivovou zahradu kolem vily, WiFi připojení (zdarma), parking (zdarma), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

LETECKÉ ZÁJEZDY - vila armenko lux (kód: MEP051S) - letecky z prahy 11/12 DENNÍ ZÁJEZDY (10/11 NOCÍ) - AP 1/2, AP 1/3, AP 1/4 termín Cena Kč termín Cena Kč 30.05.-10.06. 11 490 08.07.-18.07. 14 490 03.06.-13.06. 11 490 11.07.-22.07. 14 990 06.06.-17.06. 12 490 15.07.-25.07. 14 490 10.06.-20.06. 11 990 18.07.-29.07. 14 990 13.06.-24.06. 12 990 22.07.-01.08. 14 490 17.06.-27.06. 12 490 25.07.-05.08. 14 990 20.06.-01.07. 13 490 29.07.-08.08. 14 490 24.06.-04.07. 12 990 01.08.-12.08. 14 990 27.06.-08.07. 13 990 05.08.-15.08. 14 490 01.07.-11.07. 13 490 08.08.19.08. 14 990 04.07.-15.07. 14 990 12.08.-22.08. 14 490

termín 15.08.-26.08. 19.08.-29.08. 22.08.-02.09. 26.08.-05.09. 29.08.-09.09. 02.09.-12.09. 05.09.-16.09. 09.09.-19.09. 12.09.-23.09. 16.09.-26.09.

Cena Kč 14 990 14 490 13 490 12 990 12 990 12 490 12 490 11 990 11 490 11 490

LETECKÉ ZÁJEZDY - vila armenko lux (kód: MEP051S) - letecky z prahy, brna, ostravy a pardubic 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - AP 1/2, AP 1/3, AP 1/4 termín Cena Kč termín 8 990 11.07.-18.07. 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 9 990 18.07.-25.07. 06.06.-13.06. 10 990 25.07.-01.08. 13.06.-20.06. 11 490 01.08.-08.08. 20.06.-27.06. 11 990 08.08.-15.08. 27.06.-04.07. 11 990 15.08.-22.08. 04.07.-11.07. 12 990 22.08.-29.08.

Cena Kč 12 990 12 990 12 990 12 990 12 990 12 990 12 990

termín 29.08.-05.09. 05.09.-12.09. 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Stravování: POLOPENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů v blízké restauraci (200m). Pláž: písčitě-oblázková 200 m od vily. Náš názor: krásná dovolená v luxusních apartmánech s nádherným bazénem a krásné olivové zahradě. Klienti z vily Armenko Lux se mohu zúčastnit animačního programu který organizuje tým CK KOVOTOUR PLUS v Hotelu Savojo Club v Buljarici. AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - vila armenko lux (kód: MEP051S)

Cena Kč 11 990 11 990 11 490 10 990 8 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x/10x/11x ubytování, 7x/10x/11x polopenzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: 7 nocí - příplatek za neobsazené lůžko +3 490 Kč/týden, příplatek za 2. týden +9 990 Kč/os. 11 nocí - příplatek za neobsazené lůžko +5 490 Kč/11 nocí. Speciální ceny: 7 nocí - dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 3. lůžku 10 490 Kč, dítě 2-12 let na 4. lůžku 10 490 Kč, dítě 2-12 let bez nároku na lůžko se dvěma dospělýma 8 990 Kč. 11 nocí - dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 3. lůžku 12 490 Kč, dítě 2-12 let na 4. lůžku 12 490 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

strana 18

Ubytování: APARTMÁNY - klimatizované dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové apartmány, mini kuchyňka, TV, lednice, vlastní soc. zařízení, terasa, WiFi.

8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - AP 1/2, AP 1/3, AP 1/4 termín Cena Kč termín 22.05.-31.05. 6 990 10.07.-19.07. 29.05.-07.06. 7 990 17.07.-26.07. 05.06.-14.06. 7 990 24.07.-02.08. 12.06.-21.06. 8 990 31.07.-09.08. 19.06.-28.06. 8 990 07.08.-16.08. 26.06.-05.07. 9 490 14.08.-23.08. 03.07.-12.07. 9 490 21.08.-30.08.

Cena Kč 9 990 9 990 9 990 9 990 9 990 9 990 9 490

termín 28.08.-06.09. 04.09.-13.09. 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 9 490 8 990 8 490 7 990 6 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x polopenzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +3 490 Kč/týden, příplatek za 2. týden +7 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 2 990 Kč, dítě 2-12 let na 3. lůžku 6 990 Kč, dítě 2-12 let na 4. lůžku 6 990 Kč, dítě 2-12 let bez nároku na lůžko se dvěma dospělýma 4 990 Kč Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


Víte Víte koli kolikk stoj stojíí vašee zdr vaš zdraví? aví? Zjistěte si to ve výpisu zdravotní péče na Kartě života zdarma od ZP MV ČR.

Karta života

Užitečný pomocník pro ty, kteří chtějí mít své zdraví pod kontrolou. Založte si ji na internetu, nebo si stáhněte aplikaci do vašeho mobilu.

www.zpmvcr.cz/karta-zivota

www.zpmvcr.cz www.211.cz


Černá Hora - Čanj

senior club zdarma

výlet v destinaci zdarma

Čanj

ČESKY HOVOŘÍCÍ LÉKAŘ

česky hovořící delegát

PLNÁ PENZE

a jeho nejkrásnější pláže

Kraljičina pláž v Čanji

ČANJ - velmi známé turistické letovisko Čanj se nachází v mořské zátoce mezi Petrovacem a městem Bar, 7 km severozápadně od letoviska Sutomore. Přímo v centru leží pláž Biserna Obala, která je dlouhá 1100 m a je pokrytá pískem připomínajícím perleť. Tato pláž patří k nejpěknějším plážím na černohorském pobřeží. V této oblasti je téměř 265 slunečných dní, proto se jí také říká „sluneční pobřeží Jadranu“. Čanj je také známý svou příjemnou promenádou s restauracemi a kavárnami, která se nachází v borovém háji v bezprostřední blízkosti pláže. Pro vyznavače sportu letovisko Čanj nabízí také bohaté možnosti sportovního vyžití – vodní sporty, víceúčelové hřiště pro házenou, košíkovou, volejbal či malou kopanou. V těsném sousedství Čanje se nachází Kraljičina pláž, přístupná pouze z moře – jedna z nejkrásnějších pláží na černohorském pobřeží.

strana 20

Klienti u hotelu Zlatibor

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz Do Černé Hory létáme

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za úžasnou dovolenou v Černé Hoře, v hotelu Zlatibor Club! Byl to úžasný týden, plný neuvěřitelných zážitků, na které stále vzpomínáme, klubové programy a stravování opravdu nemělo chybu! Děkujeme Vám a těšíme se na příští rok opět ve Zlatiboru.

každou středu z Prahy každou sobotu

dítě pobyt zdarma

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic

Jan Hora

hotel zlatibor CLUB EXKLUZIVITA KOVOTOUR PLUS

Hotel Zlatibor Club

animační program

Hotelový pokoj

Poloha hotelu Zlatibor Club

Hotel Zlatibor Club POLOHA: hotel se nachází nejvýše ze všech hotelů Čanjské riviéry blízko svahů pohoří Rumija. Díky této výhodné pozici je z hotelu krásný panoramatický výhled na okolní hory, pláže a Jadran. Po chodníčku se dostanete na hlavní promenádu podél Čanjské pláže, kde se nacházejí restaurace, bary, obchůdky a sportovní vyžití. VYBAVENOST: recepce, aperitiv bar, restaurace s terasou a krásným výhledem do okolí, posezení se SAT TV, parkovací místa zdarma, obchůdky. UBYTOVÁNÍ: klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízením, SAT TV, lednička, balkon. STRAVOVÁNÍ: PLNÁ PENZE – snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů. PLÁŽ: krásná písečná pláž s oblázky, vzdálená 200 m od hotelu. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků na pláži za poplatek. Nedaleko se také nachází překrásná Kraljičina pláž, kterou můžete navštívit levným vodním taxi. Sprchy se sladkou vodou na pláži. SPORT A ZÁBAVA: služby senior clubu ZCELA ZDARMA, 3 hřiště na míčové hry, volejbalové hřiště, vodní sporty na pláži, spousta barů, restaurací, obchůdků a atrakcí na nedaleké plážové promenádě. NÁŠ NÁZOR: oblíbený seniorský hotel s výbornou kuchyní a panoramatickým výhledem na okolní krásné hory a moře. AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotel zlatibor club (kód: MEP017S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2 , 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 22.05.-31.05. 7 990 19.06.-28.06. 29.05.-07.06. 7 990 26.06.-05.07. 05.06.-14.06. 7 990 28.08.-06.09. 12.06.-21.06. 8 490 04.09.-13.09.

Cena Kč 8 490 8 990 8 490 8 490

Pláž v Čanji

LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel zlatibor club (kód: MEP017S) - letecky z prahy, brna, ostravy a pardubic termín 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 7 990 7 990 7 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +7 990 Kč/os. Dítě pobyt ZDARMA: dítě do 15 let na 1. přistýlce 3 990 Kč - do vyčerpání volných míst. Speciální ceny: dítě do 2 let 2 990 Kč, dítě 2-15 let na 1. přistýlce 4 490 Kč, dítě 2-15 let na 2. přistýlce 5 990 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2 , 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 9 490 20.06.-27.06. 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 11 990 27.06.-04.07. 06.06.-13.06. 11 990 29.08.-05.09. 13.06.-20.06. 11 990 05.09.-12.09.

Cena Kč 12 490 12 490 12 490 12 490

termín 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Cena Kč 11 990 11 990 9 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +9 990 Kč/os. Dítě pobyt ZDARMA: dítě do 15 let na 1. přistýlce 7 990 Kč - do vyčerpání volných míst. Speciální ceny: dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-15 let na 1. přistýlce 8 490 Kč, dítě 2-15 let na 2. přistýlce 9 990 K 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 21


Černá Hora - Sutomore

senior club zdarma

výlet v destinaci zdarma

hotel přímo na pláži

česky hovořící delegát Do Černé Hory létáme každou středu z Prahy každou sobotu

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic

LIGHT ALL INCLUSIVE

Sutomore

letovisko plné zážitků

Sutomore

Sutomore je nejznámější turistické letovisko barského pobřeží, vzniklé na místě původní rybářské osady přímo na pláži. Sutomore leží nad širokou Sutomorskou zátokou, 6 km od Baru. Letovisko Sutomore láká turisty zejména svou krásnou pláží, dlouhou 1300 m. Mezi četnými historickými památkami se největší pozornosti těší kostel Sv. Tekly s pravoslavným a katolickým oltářem a zároveň trosky benediktinského kláštera na Ratacu.

strana 22

Ilustrační fotografie

Klienti v hotelu Korali s delegátkou Maruškou

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz plážový hotel

Dobrý den, chtěla jsem Vám zaslat poděkování za dovolenou v Černé Hoře v hotelu Korali v Sutomore letos v červnu. Paní delegátka Maruška skvělá a obětavá delegátka s výbornou znalostí místa, zvyků, lidí, výletů. Také personál hotelu byl velice příjemný a kuchař vařil naprosto skvěle. Ještě jednou děkuji za naprosto skvělou dovolenou. Markéta H.

ANIMAČNÍ PROGRAM

Pohled na hotel Korali ALL INCLUSIVE Club

Hotel Korali ALL INCLUSIVE Club

Korali ALL INCLUSIVE Club

POLOHA: hotelový komplex se nachází přímo u oblíbené sutomorské pláže, dlouhé necelých 1300 m. Centrum Sutomore je od hotelového komplexu vzdáleno cca 300 m. Podél pláže vede promenáda, která nabízí nejen velký výběr nákupních možností (butiky, obchůdky se suvenýry, zlatnictví), ale také bohatou nabídku místních restaurací a kaváren. VYBAVENOST: recepce, restaurace se 2 terasami, bar, parkoviště, televizní místnost v prostoru hlavní recepce, trezor na recepci (za poplatek), WIFI na recepci (zdarma), parkování u hotelu EXKLUZIVITA zdarma. Pláž v Sutomore KOVOTOUR UBYTOVÁNÍ: klimatizované standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, PLUS vlastní soc. zařízení, SAT TV, telefon, lednice, fén a balkon. Pokoj je možné obsadit až 3 osobami a jedním dítětem do 12 let bez nároku na lůžko. STRAVOVÁNÍ: LIGHT ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, od 7 -9 hod. káva a čaj, nealkoholické nápoje. po dobu podávání obědů a večeří neomezené množství nealkoholických nápojů a domácí alkoholický nápoj (pivo nebo víno). PLÁŽ: písčito-oblázková pláž se nachází přímo u hotelu. Na pláži jsou sprchy se sladkou vodou, plážové restaurace a bary, zábavné nafukovací vodní atrakce pro děti a dospělé za poplatek. Hotelový pokoj Plážový servis (2 lehátka a 1 slunečník) za poplatek. SPORT A ZÁBAVA: služby senior clubu ZCELA ZDARMA, hřiště pro míLETECKÉ ZÁJEZDY - hotel korali club (kód: MEP020S) - letecky z prahy čové hry (volejbal, basketbal, fotbal), stolní tenis, hřiště pro děti, plážový 11/12 DENNÍ ZÁJEZDY (10/11 NOCÍ)- 1/2, 1/2+1 termín Cena Kč termín Cena Kč termín Cena Kč volejbal, vodní sporty a atrakce na pláži (za poplatek). NÁŠ NÁZOR: standardně zařízený hotel s krásnou zahradou plnou palem a květin, který se svou vyhodnou polohou v Sutomore stal velmi oblíbeným a vyhledávaným. AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotel korali club (kód: MEP020S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2, 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 22.05.-31.05. 8 490 19.06.-28.06. 29.05.-07.06. 8 490 26.06.-05.07. 05.06.-14.06. 8 490 28.08.-06.09. 12.06.-21.06. 8 990 04.09.-13.09.

Cena Kč 8 990 9 490 8 990 8 990

30.05.-10.06. 03.06.-13.06. 06.06.-17.06. 10.06.-20.06. 13.06.-24.06.

13 990 13 990 14 990 14 990 15 490

17.06.-27.06. 20.06.-01.07. 24.06.-04.07. 29.08.-09.09. 02.09.-12.09.

14 990 16 490 16 490 16 490 16 490

05.09.-16.09. 09.09.-19.09. 12.09.-23.09. 16.09.-26.09.

15 490 14 990 13 990 13 990

LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel korali club (kód: MEP020S) - letecky z prahy, brna, ostravy a pardubic termín 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 8 490 8 490 8 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x light all inclusive, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +7 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 2 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 7 990 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 7 990 Kč, dítě 2-12 let bez nároku na lůžko se dvěma dospělýma 4 990 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2, 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 9 990 20.06.-27.06. 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 12 490 27.06.-04.07. 06.06.-13.06. 12 490 29.08.-05.09. 13.06.-20.06. 12 990 05.09.-12.09.

Cena Kč 12 990 13 990 13 490 12 990

termín 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Cena Kč 12 490 12 490 9 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x/10x/11x ubytování, 7x/10x/11x light all inclusive, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: 7 nocí - příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +9 990 Kč/os. 11 nocí - příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/11 nocí. Speciální ceny: 7 nocí - dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 9 990 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 9 990 Kč, dítě 2-12 let bez lůžka se dvěma dospělýma 7 990 Kč. 11 nocí - dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 9 990 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 9 990 Kč, dítě 2-12 let bez nároku na lůžko se dvěma dospělýma 7 990 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 23


Černá Hora - Dobra Voda

výlet v destinaci zdarma

česky hovořící delegát

PLNÁ PENZE

Do Černé Hory létáme každou středu z Prahy každou sobotu

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic

Dobra Voda

a její křišťálové čisté moře

Dobra Voda

Posezení na terase penzionu Galeb

strana 24

Zahrada penzionu Mijo

Dobra Voda se vyznačuje výbornou kvalitou vzduchu a čistotou vody. Toto podhorské podnebí a moře, je místem, kde je léčebné centrum bronchitidy a astmatu. Dobrá voda je vzdálená 8 km od Baru a 12 km od města Ulcinj. Kdysi jen malá rybářská vesnička s nádhernou pláží se proměnila v příjemné nepřelidněné letovisko. V okolí Dobré Vody je spousta olivovníků a palem a také vzácných květin a stromů. Čisté moře je výborné také pro šnorchlování.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz Penzion Mijo Poloha: Penzion se nachází v místě Dobra Voda, 12 km jižně od města Bar a 20 km severně od města Ulcinj. Kdysi jen malá vesnička se dnes proměnila v oblíbené turistické letovisko s píščíto-oblázkovou pláži a malou promenádou.

EXKLUZIVITA KOVOTOUR PLUS

Vybavenost: Restaurace, parking (zdarma), WiFi připojení (zdarma). Ubytování: klimatizované dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové pokoje, TV, lednice, vlastní soc. zařízení, terasa, WiFi. Stravování: PLNÁ PENZE – snídaně, oběd a večeře - výběr ze dvou menu. Pláž: oblázkovo-písečná pláž 150 m od penzionu. Náš názor: Rodinný penzion s příjemnou atmosférou a dobrou kuchyní v klidné části ale v blízkostí promenády, kaváren, restauraci. Doporučujeme možnost využití výletu k navštívení krás Černé Hory. AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - penzion mijo (kód: MEP052S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2, 1/3, 1/4 termín Cena Kč termín 22.05.-31.05. 6 490 10.07.-19.07. 29.05.-07.06. 6 990 17.07.-26.07. 05.06.-14.06. 6 990 24.07.-02.08. 12.06.-21.06. 7 490 31.07.-09.08. 19.06.-28.06. 7 990 07.08.-16.08. 26.06.-05.07. 8 490 14.08.-23.08. 03.07.-12.07. 8 490 21.08.-30.08.

Penzion Mijo

LETECKÉ ZÁJEZDY -penzion mijo (kód: MEP052S) - letecky z prahy, brna, ostravy a pardubic Cena Kč 8 490 8 490 8 490 8 490 8 490 8 490 8 490

termín 28.08.-06.09. 04.09.-13.09. 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 8 490 7 990 6 990 6 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +6 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 2 990 Kč, dítě 2-12 let na 3. nebo 4. lůžku 5 990 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2, 1/3, 1/4 termín Cena Kč termín 8 490 11.07.-18.07. 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 10 990 18.07.-25.07. 06.06.-13.06. 10 990 25.07.-01.08. 13.06.-20.06. 10 990 01.08.-08.08. 20.06.-27.06. 11 490 08.08.-15.08. 27.06.-04.07. 11 990 15.08.-22.08. 04.07.-11.07. 11 990 22.08.-29.08.

Cena Kč 12 490 12 990 12 990 12 990 12 490 11 990 11 990

termín 29.08.-05.09. 05.09.-12.09. 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Cena Kč 11 490 10 990 9 990 8 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +8 990Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 3. nebo 4. lůžku 9 990 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Penzion Galeb - penzion na pláži

EXKLUZIVITA KOVOTOUR PLUS

Poloha: penzion se nachází přímo na pláži v místě Dobra Voda, 12 km jižně od města Bar a 20 km severně od města Ulcinj. Kdysi jen malá vesnička se dnes proměnila v oblíbené, ale stále mále turistické letovisko s oblázkovo-písečnou pláži a malou promenádou. Vybavenost: restaurace, parking (zdarma), WiFi připojení (zdarma). Ubytování: klimatizované dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové pokoje, TV, lednice, vlastní soc. zařízení, terasa, WiFi. Stravování: PLNÁ PENZE – snídaně, oběd a večeře - výběr ze dvou menu. Pláž: přímo u penzionu oblázkovo-písečná pláž. Náš názor: penzion přímo na promenádě a pláži v městečku Dobra Voda. Doporučujeme možnost využití výletu k navštívení krás Černé Hory. AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - penzion galeb (kód: MEP053S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2, 1/3, 1/4 termín Cena Kč termín 22.05.-31.05. 6 990 10.07.-19.07. 29.05.-07.06. 7 490 17.07.-26.07. 05.06.-14.06. 7 490 24.07.-02.08. 12.06.-21.06. 7 990 31.07.-09.08. 19.06.-28.06. 8 490 07.08.-16.08. 26.06.-05.07. 8 990 14.08.-23.08. 03.07.-12.07. 8 990 21.08.-30.08.

Cena Kč 8 990 8 990 8 990 8 990 8 990 8 990 8 990

Penzion Galeb

LETECKÉ ZÁJEZDY - penzion galeb (kód: MEP053S) - letecky z prahy, brna, ostravy a pardubic termín 28.08.-06.09. 04.09.-13.09. 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 8 990 8 990 8 490 7 490 6 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +7 990Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 2 990 Kč, dítě 2-12 let na 3. nebo 4. lůžku 8 490 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2, 1/3, 1/4 termín Cena Kč termín 8 990 11.07.-18.07. 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 10 990 18.07.-25.07. 06.06.-13.06. 10 990 25.07.-01.08. 13.06.-20.06. 11 490 01.08.-08.08. 20.06.-27.06. 11 990 08.08.-15.08. 27.06.-04.07. 12 490 15.08.-22.08. 04.07.-11.07. 12 490 22.08.-29.08.

Cena Kč 12 990 13 490 13 490 13 490 13 490 12 490 12 490

termín 29.08.-05.09. 05.09.-12.09. 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Cena Kč 12 490 11 990 11 490 10 990 8 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +9 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 3. nebo 4. lůžku 11 990 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 25


Černá Hora - Utjeha

výlet v destinaci zdarma

bazén u hotelu

česky hovořící delegát

POLOPENZE

Hotelová pláž

UTJEHA - malé černohorské letovisko nacházející se na pobřeží Jaderského moře v nejjižnější zátoce okresu Bar. Vzdálenost od města Bar je zhruba 12 km, stejně tak jako od města Ulcinj. Cestovní ruch má v této oblasti již dlouholetou tradici. Pláž Utjeha v zátoce Uvala Maslina je 800m dlouhá a tvoří ji převážně bílé oblázky. Moře je zde křišťálově čisté a hraje různými odstíny tyrkysové barvy. Pláž Utjeha je jednou z 19 pláží v Černé Hoře, kterým byla udělena modrá vlajka. Je pláží veřejnou a vstup na ní je zdarma. Nad letoviskem Utjeha se rozprostírá pohoří Rumija s nevyšší horou - Rumija, která je vysoká 1595 m. Pohoří Rumija tvoří vápencový hřeben, který je charakteristický bujnými lesy, ze kterých často vyčnívají skalnaté vrcholy. Hledáte-li romantiku ve stínu oliv, je pláž Utjeha a její okolí tím pravým místem. Staleté olivovníky se zde rozprostírají od pobřeží až daleko do vnitrozemí. V olivovém háji můžete také kempovat. V zátoce Uvala Maslina nenajdete velké hotelové komplexy, ale spíše menší hotely, vily a ubytování v soukromí. Kolem zátoky jsou také domy a byty, které jejich majitelé používají jen během letních měsíců. Blízkost měst Bar a Ulcinj nabízí široké vyžití také pro milovníky historie a památek.

strana 26

Ilustrační fotografie

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz Do Černé Hory létáme každou středu z Prahy každou sobotu

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic

Utjeha dovolená plná odpočinku

EXKLUZIVITA KOVOTOUR PLUS

Hotel De Lara

Bazén u hotelu De Lara

Pokoj

Hotel De Lara Poloha: hotel De Lara se nachází ve vesnici Utjeha, pouhých 50m od vlastní soukromé pláže. Utjeha, zvaná též Uvala Maslina - olivová zátoka – pojmenovaná po olivovnících, které zde rostou v hojném počtu, se nachází mezi městy Bar a Ulcinj (cca 12 km). Vybavenost: restaurace, venkovní bazén s krásným výhledem na moře, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, parking (zdarma), WiFi připojení v hotelu (zdarma). Ubytování: POKOJE - klimatizované dvoulůžkové pokoje, TV, lednice, vlastní soc. zařízení, terasa, WiFi. APARMÁNY - dvoulůžkové lux apartmány s možností až dvou přistýlek. Apartmány jsou velice prostorné a mají dvě místností, TV, lednice, vlastní soc. zařízení, terasa, WiFi. Stravování: POLOPENZE – snídaně formou švédského stolů, večeře - výběr ze tří menu. Pláž: oblázková pláž 50 m od hotelu, lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Náš názor: rodinný hotel s příjemnou atmosférou a ve velice klidné části Černé Hoře. Výborné výchozí místo pro podnikání výletu za krásami Černé hory. AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotel de lara (kód: MEP054S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2, AP 1/2+2 termín Cena Kč termín 22.05.-31.05. 8 490 19.06.-28.06. 29.05.-07.06. 8 990 26.06.-05.07. 05.06.-14.06. 8 990 28.08.-06.09. 12.06.-21.06. 8 990 04.09.-13.09.

Cena Kč 8 990 9 490 9 490 8 990

Bazén u hotelu De Lara

LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel de lara (kód: MEP054S) - letecky z prahy, brna, ostravy a pardubic termín 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 8 990 8 990 8 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x polopenzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +7 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 2 990 Kč, dítě 2-12 let na 1 nebo 2. přistýlce v APP 7 990 Kč Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2, AP 1/2+2 termín Cena Kč termín 9 990 20.06.-27.06. 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 12 990 27.06.-04.07. 06.06.-13.06. 12 990 29.08.-05.09. 13.06.-20.06. 12 990 05.09.-12.09.

Cena Kč 12 990 13 990 13 990 12 990

termín 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Cena Kč 12 990 12 990 9 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x polopenzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +9 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. nebo 2. přistýlce v APP 11 990 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 27


Ulcinj

Černá Hora - Ulcinjská riviéra

a jeho Velká pláž Procházky na krásných dlouhých plážích

Pláž u hotelu Olympic ALL INCLUSIVE Club

DOPORUČUJEME REVMATIKŮM A OSOBÁM S KLOUBOVÝM ONEMOCNĚNÍM Ulcinj - Velká pláž

ULCINJ Krásné západy slunce na pláži

Ulcinj - Staré město

strana 28

Spojení neobvyklé štědrosti a magické moci přírody vyvrcholilo na samém jihu Černé Hory explozí přírodních krás. Nesčetné zátoky a útesy, písčité pláže, „vášnivé doteky“ řeky Bojany s mořem, malebná Ada a velkolepé Staré město (Stari grad), brilantní zálivy v místech Valdanos a Kruče z Ulcinje vytvářejí jedinečné město Mediteránu. Velká pláž, nejdelší a nejkrásnější na černohorském pobřeží (dlouhá cca 13 km a široká 60 m), si vysloužila název Velká Ulcinjská Copacabana. Kvalita písku je mimořádná a pro velký obsah minerálů se doporučuje revmatikům a osobám s kloubovým onemocněním. Na pláži je půjčovna různých sportovních potřeb. Může se zde surfovat, Iyžovat na vodě apod. Na Velké Ulcinjské pláži je největší kitesurfing centrum na Balkáně. Dvě příjemná místa ke koupání, která jsou součástí Veliké pláže - „Tropikana“ a „Majami“, jsou držiteli Modré vlajky, ale i řada dalších splňuje veškeré podmínky pro získání tohoto prestižního ocenění. Dále se směrem k severozápadu řadí jedna za druhou, pláže Valdanos, Mala plaža, Ženska plaža, Vuča jama (Vlčí nora) aj. Ulcinj je město s bouřlivou minulostí a bohatou tradicí, které příroda obdařila téměř 13km písčitých pláží. V překrásném přírodním prostředí je koupání a odpočinek na těchto plážích neopakovatelným zážitkem.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz Do Černé Hory létáme každou středu z Prahy každou sobotu

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic

Velká pláž

Klienti v komplexu Ada Bojana

Velká pláž

Léčivé účinky ulcinjského písku - Ulcinj má kolem 13 km pláže s nejjemnějším mořským pískem s výjimečnými vlastnostmi. Písek na pláži je velice čistý a zvláštně jemný a není smíchaný se zeminou. Ulcinj nemá žádný průmysl. Dle chemického rozboru má ulcinjský písek okolo 30 minerálních prvků ( jako je rubidium, cenzium, stroncium, sfen apod.), které jsou velice aktivní. Z důvodu malé přítomnosti radioaktivity má léčivé účinky zvlášť u onemocnění nohou a kyčlí, revma, diskopie a stavech po úrazech. Zůstalo zvykem, že se místní obyvatele zahrabávají do horkého písku ve kterém zůstávají několik hodin z důvodu léčivých účinku. Siřičité minerální vody - minerální vody pramení přímo vedle moře v překrásném století borovice šumí na zelené pláži a o které už v historii už hodně mluvilo. Říká se, že tahle voda má léčivé účinky na ženy, které mají problémy s otěhotněním a ty se zde chodí opalovat a koupat v minerální vodě. Traduje se, že léčivé bahno má pozitivní účinky na otěhotnění. Léčivé bahno - naleziště léčivého bahna se nachází vedle ulcinjské solany, která je vzdálena 1-2 km od samotného pobřeží. Dle vědeckých výzkumů je potvrzeno, že bahno má léčivé prvky a je jedno z nejkvalitnějších na jaderském pobřeží. Toto bahno se může používat stejně jako písek a minerálních voda. Své účinky znásobí v kombinaci s nimi. Také se velice úspěšně používá v kosmetice.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

Klubový program

strana 29


Černá Hora - Ulcinj

LIGHT ALL INCLUSIVE

výlet v destinaci zdarma

česky hovořící delegát

senior club zdarma

bez příplatku

za jednolůžkový pokoj

hotelový komplex bellevue club ČESKY HOVOŘÍCÍ LÉKAŘ

bazén u hotelu

cer borik

okolí hotelu Olympic ALL INCLUSIVE Club

Hotel Olympic ALL INCLUSIVE Club

Hotel Olympic ALL INCLUSIVE Club

Hotelový pokoj

Ulcinjská pláž

strana 30

dítě pobyt zdarma

POLOHA: hotel Olympic Club leží přímo u oblíbené ulcinjské pláže, obklopen zelení a je vzdálen cca 4 km od historického centra magického města Ulcinj. VYBAVENOST: recepce, restaurace s terasou, kavárna, aperitiv bar, konferenční sál, WIFI na recepci a restauraci (zdarma), parkoviště, krytý bazén. UBYTOVÁNÍ: klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, SAT TV, ledničkou a balkonem. STRAVOVÁNÍ: LIGHT ALL INCLUSIVE - snídaně formou švédských stolů, oběd a večeře servírované, výběr ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu alkoholický nápoj (pivo nebo víno ) + neomezené množství nealkoholických nápojů, k večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů. PLÁŽ: v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 100 m), písečná tzv. Veliká pláž (dlouhá cca 13 km a široká 60 m), na pláži možnost zapůjčení slunečníků a lehátek, plážový servis (2 lehátka a 1 slunečník) za poplatek. Ulcinjská pláž se vyznačuje svými léčivými účinky písku, zbarveným do černé barvy. Blahodárně působí na revma, kloubové a kožní onemocnění. SPORT A ZÁBAVA: služby senior clubu ZCELA ZDARMA, krytý bazén, posilovna, velké travnaté fotbalové hřiště, hřiště na malou kopanou (travnaté i betonové), tenisové kurty s osvětlením - za poplatek (možno hrát i večer, zapůjčení tenisových raket), hřiště na volejbal, basketbal, házenou, stolní tenis, lesní i plážové běžecké tratě, vodní sporty na pláži, windsurfing. V okolních obchůdcích a restauracích najdete vždy něco pro Vás. Ve městě Ulcinj se nachází také spousta restaurací a středisek k zábavě. NÁŠ NÁZOR: lokalita má velkou přednost v bezprostřední přítomnosti Velike Plaže s tím nejjemnějším léčivým pískem. V oblasti se také mohou vyskytovat mírné větry v odpoledních hodinách. Příjemné místo pro prožití pohodové dovolené široké klientely všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Ulcinj se stal známým a vyhledávaným cílem. Vynikající poloha hotelu Olympic přispívá ke spokojenosti hostů cestovní kanceláře KOVOTOUR PLUS.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz Do Černé Hory létáme každou středu z Prahy každou sobotu

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic

EXKLUZIVITA KOVOTOUR PLUS

Hotelový krytý bazén

hotel olympic club Letos jsem se svou rodinou prožila týden v nádherné Černé Hoře v hotelu Olympic. Černá Hora je oprávdu překrásná a díky delegátkám CK Kovotour jsme si přivezli i spoustu informací o této zemi. Verča, Jana i Alenka jsou opravdu skvělé, ochotné,milé. Pro toho kdo měl zájem pořádali večerní program, který byl plný užitečných informací a zábavy. Na jakýkoli dotaz vždy ochotně odpověděly a poradily. Chci jen tímto říct, ze CK může být pyšná na takové delegáty. Naše dcerka na paní Alenku vzpomíná denně a při odjezdu se s ní loučila jako s nejlepší kamarádkou. Předejte jim prosím tuto poklonu, protože si to opravdu zaslouží Hodně úspěchů přeje rodina ze Vsetína

Velká pláž LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel olympic ALL INCLUSIVE club (kód: MEP024S) - letecky z prahy

AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotel olympic ALL INCLUSIVE CLUB (kód: MEP024S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1 termín Cena Kč 22.05.-31.05. 8 490 29.05.-07.06. 8 490 05.06.-14.06. 8 490 12.06.-21.06. 8 990 19.06.-28.06. 8 990 26.06.-05.07. 9 490 03.07.-12.07. 9 990

termín 10.07.-19.07. 17.07.-26.07. 24.07.-02.08. 31.07.-09.08. 07.08.-16.08. 14.08.-23.08. 21.08.-30.08.

Cena Kč 9 990 9 990 9 990 9 990 9 990 9 990 9 990

termín 28.08.-06.09. 04.09.-13.09. 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 8 990 8 990 8 490 8 490 8 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x light all inclusive, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +8 490 Kč/os. Dítě pobyt ZDARMA: dítě do 12 let na 1. přistýlce 2 990 Kč - do vyčerpání volných míst. Speciální ceny: dítě do 2 let 3 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 4 490 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Plážový bar

11/12 DENNÍ ZÁJEZDY (10/11 NOCÍ) - 1/2+1 termín Cena Kč termín 30.05.-10.06. 13 990 08.07.-18.07. 03.06.-13.06. 13 990 11.07.-22.07. 06.06.-17.06. 14 990 15.07.-25.07. 10.06.-20.06. 14 490 18.07.-29.07. 13.06.-24.06. 15 490 22.07.-01.08. 17.06.-27.06. 14 990 25.07.-05.08. 20.06.-01.07. 15 990 29.07.-08.08. 24.06.-04.07. 15 490 01.08.-12.08. 27.06.-08.07. 16 490 05.08.-15.08. 01.07.-11.07. 15 990 08.08.19.08. 04.07.-15.07. 16 490 12.08.-22.08.

Cena Kč 15 990 16 990 16 490 16 990 16 490 16 990 16 490 16 990 16 490 16 990 16 490

termín 15.08.-26.08. 19.08.-29.08. 22.08.-02.09. 26.08.-05.09. 29.08.-09.09. 02.09.-12.09. 05.09.-16.09. 09.09.-19.09. 12.09.-23.09. 16.09.-26.09.

Cena Kč 16 990 16 490 16 490 15 990 15 490 14 990 14 990 14 490 14 490 14 490

LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel olympic ALL INC. club (kód: MEP024S) - letecky z prahy, brna, ostravy a pardubic 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1 termín Cena Kč 10 490 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 11 990 06.06.-13.06. 12 990 13.06.-20.06. 12 990 20.06.-27.06. 12 990 27.06.-04.07. 13 490 04.07.-11.07. 13 490

termín 11.07.-18.07. 18.07.-25.07. 25.07.-01.08. 01.08.-08.08. 08.08.-15.08. 15.08.-22.08. 22.08.-29.08.

Cena Kč 13 990 13 990 13 990 13 990 13 990 13 490 13 490

termín 29.08.-05.09. 05.09.-12.09. 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Cena Kč 12 990 12 990 12 990 11 990 10 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x/10x/11x ubytování, 7x/10x/11x light all inclusive, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: 7 nocí - příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +10 490 Kč/os. 11 nocí - příplatek za neobsazené lůžko +5 990 Kč/11 nocí. Dítě pobyt ZDARMA 7/10/11 nocí: dítě do 12 let na 1. přistýlce 7 990 Kč - do vyčerpání volných míst. Speciální ceny: 7 nocí - dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 8 490 Kč. 11 nocí - dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 9 990 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 31


Černá Hora - Ulcinj

LIGHT ALL INCLUSIVE

výlet v destinaci zdarma

bez příplatku

za jednolůžkový pokoj

hotelový komplex bellevue club česky hovořící delegát

senior club zdarma

restaurace cer

ČESKY HOVOŘÍCÍ LÉKAŘ

bazén

borik

avala Areál komplexu Bellevue ALL INCLUSIVE Club Pokoj

dítě pobyt zdarma

Hotelový komplex Bellevue ALL INCLUSIVE Club POLOHA: hotelový komplex Bellevue ALL INCLUSIVE Club leží přímo u překrásné „Veliké Plaže“ v prostředí, které je ideální pro odpočinek a relaxaci. Okolí komplexu je obklopeno krásným parkem a borovicovými háji. Díky svému jedinečnému zázemí je vhodný pro rodiny s dětmi. VYBAVENOST: recepce, restaurace, kavárna, aperitiv bar, společenská místnost. V blízkosti komplexu je nově otevřená rybářská bašta s bohatou nabídkou místních specialit, WIFI na recepci (zdarma). UBYTOVÁNÍ: klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až 3 přistýlek, vlastní soc. zařízení, SAT TV, lednička, balkon. STRAVOVÁNÍ: LIGHT ALL INCLUSIVE - snídaně formou švédských stolů, oběd a večeře servírované, výběr ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu alkoholický nápoj (pivo nebo víno ) + neomezené množství nealkoholických nápojů, k večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů. PLÁŽ: písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nalézá v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 150m). Vyznačuje se léčivými účinky písku zbarveným do černé barvy a blahodárně působí na revma, kloubové, kožní onemocnění a astma. SPORT A ZÁBAVA: krytý bazén se sladkou vodou ve vedlejším hotelu Olympic ALL INCLUSIVE Club, fitness, společenská místnost, masáže, lesní a plážové procházkové trasy dlouhé cca 13 km. Fotbalová hřiště, 8 tenisových kurtů s umělým osvětlením (za poplatek), hřiště na volejbal, basketbal a házenou, stolní tenis, plážový volejbal. Služby senior clubu zcela ZDARMA.

Ilustrační fotografie z animačních programů

strana 32

NÁŠ NÁZOR: ideální místo pro dovolenou s krásnou pláží vhodnou pro seniory díky pozvolnému vstupu do moře a jemnému léčivému písku.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz Do Černé Hory létáme každou středu z Prahy každou sobotu

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic

Hotelový komplex Bellevue ALL INCLUSIVE Club

hotel olympic

Hezký den, manželka s dcerou se nedávno vrátily z rekreace v Černé Hoře a byly nadšené jak Vaší organizací, tak prostředím. To mě inspirovalo, abych uspořádal svůj regenerační ozdravný pobyt právě tam.

EXKLUZIVITA KOVOTOUR PLUS

Děkuji, zdraví Petr Pavlíček

Velika Plaža v Ulcinji AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotelový komplex bellevue club (kód: MEP024S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2, 1/2+3 termín Cena Kč termín 22.05.-31.05. 7 490 10.07.-19.07. 29.05.-07.06. 7 990 17.07.-26.07. 05.06.-14.06. 7 990 24.07.-02.08. 12.06.-21.06. 7 990 31.07.-09.08. 19.06.-28.06. 8 490 07.08.-16.08. 26.06.-05.07. 8 990 14.08.-23.08. 03.07.-12.07. 8 990 21.08.-30.08.

Cena Kč 8 990 9 490 9 490 9 490 9 490 8 990 8 990

LETECKÉ ZÁJEZDY - hotelový komplex bellevue club (kód: MEP024S) - letecky z prahy

termín 28.08.-06.09. 04.09.-13.09. 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 8 490 8 490 7 990 7 990 7 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x light all inclusive, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +5 990 Kč, příplatek za 2. týden +7 990 Kč/os. Dítě pobyt ZDARMA: dítě do 12 let na 1. přistýlce 3 990 Kč - do vyčerpání volných míst. Speciální ceny: dítě do 2 let 2 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 4 990 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 6 990 Kč, dítě 2-12 let na 3. přistýlce 3 990 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Krytý bazén

11/12 DENNÍ ZÁJEZDY (10/11 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2, 1/2+3 termín Cena Kč termín Cena Kč 30.05.-10.06. 12 990 08.07.-18.07. 14 990 03.06.-13.06. 12 990 11.07.-22.07. 15 490 06.06.-17.06. 13 490 15.07.-25.07. 14 990 10.06.-20.06. 12 990 18.07.-29.07. 15 490 13.06.-24.06. 13 990 22.07.-01.08. 14 990 17.06.-27.06. 13 490 25.07.-05.08. 15 490 20.06.-01.07. 14 490 29.07.-08.08. 14 990 24.06.-04.07. 13 990 01.08.-12.08. 15 490 27.06.-08.07. 14 990 05.08.-15.08. 14 990 01.07.-11.07. 14 490 08.08.19.08. 15 490 04.07.-15.07. 15 490 12.08.-22.08. 14 990

termín 15.08.-26.08. 19.08.-29.08. 22.08.-02.09. 26.08.-05.09. 29.08.-09.09. 02.09.-12.09. 05.09.-16.09. 09.09.-19.09. 12.09.-23.09. 16.09.-26.09.

Cena Kč 15 490 14 990 15 490 14 990 13 990 13 490 13 490 12 990 12 990 12 990

LETECKÉ ZÁJEZDY - hotelový komplex bellevue club (kód: MEP024S) - letecky z prahy, brna, ostravy a pardubic 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2, 1/2+3 termín Cena Kč termín 9 490 11.07.-18.07. 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 10 990 18.07.-25.07. 06.06.-13.06. 11 490 25.07.-01.08. 13.06.-20.06. 11 990 01.08.-08.08. 20.06.-27.06. 11 990 08.08.-15.08. 27.06.-04.07. 12 490 15.08.-22.08. 04.07.-11.07. 12 490 22.08.-29.08.

Cena Kč 12 990 13 490 13 490 13 490 12 990 12 490 12 490

termín 29.08.-05.09. 05.09.-12.09. 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Cena Kč 11 990 11 990 11 490 10 990 7 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x/10x/11x ubytování, 7x/10x/11x light all inclusive, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: 7 nocí - příplatek za neobsazené lůžko +3 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +9 990 Kč/os. 11 nocí - příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/11 nocí. Dítě pobyt ZDARMA 7/10/11 nocí : dítě do 12 let na 1. přistýlce 7 990 Kč - do vyčerpání volných míst. Speciální ceny: 7 nocí - dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 8 990 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 9 990 Kč, dítě 2-12 let na 3. přistýlce 7 990 Kč. 11 nocí - dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 10 990 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 11 990 Kč, dítě 2-12 let na 3. přistýlce 9 990 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 33


Černá Hora - Ulcinj

LIGHT ALL INCLUSIVE

výlet v destinaci zdarma

Vážení, koncem srpna jsem navštívil s Vaší CK pobřeží Jadranu v Černé Hoře, letovisko Ulcinj. Byl jsem překvapený prostředím, ochotou a poskytovanými službami. Při příletu i odletu, během pobytu se o nás staral více než vzorně pan Jan Veselý. Strava, ubytování a veškerá organizace byla naprosto bezchybná. Přestože jsem již starší ročník, věřím, že ještě využiji Vašich služeb i v příštím roce. Děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vašem podnikání. S pozdravem Stanislav Prais

česky hovořící delegát

senior club zdarma

beach bar ČESKY HOVOŘÍCÍ LÉKAŘ

hotel přímo na pláži

písčitá pláž

Písečná pláž

EXKLUZIVITA KOVOTOUR PLUS

Panoramatický pohled na Komplex Ada Bojana All Inclusive Club

Komplex Ada Bojana ALL INCLUSIVE Club

Pokoj

Ilustrační fotografie

strana 34

PLÁŽOVÝ KOMPLEX

Poloha: pro vyznavače klidné a romantické dovolené jsme připravili speciální nabídku klubového komplexu Ada Bojana, který se nachází na cca 600 ha velkém ostrově v deltě řeky Bojana (ostrov je s pevninou spojen mostem). Podél toku řeky Bojana se nacházejí romantické restaurace. Ada Bojana je také výborné výchozí místo pro využití výletů za krásami Černé Hory. Jedná se o naturistický komplex se dvěma oddělenými plážemi a je možné se setkat v areálu s naturisty, pro které je však vyčleněna samostatná pláž. Vybavenost: recepce, restaurace, aperitiv bar, sportovní plochy, minimarket. Ubytování: nově rekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, pokoje umístěné v jednoposchoďových budovách cca 70 m od pláže. Pokoje mají vlastní soc. zařízení, TV, klimatizací a ledničku. Stravování: LIGHT ALL INCLUSIVE - snídaně formou švédských stolů, oběd a večeře servírované, výběr ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu alkoholický nápoj (pivo nebo víno ) + neomezené množství nealkoholických nápojů, k večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů. Pláž: překrásná písečná pláž v bezprostřední blízkosti, velice jemný písek a pozvolný vstup do moře. Plážový servis za příplatek. Sport a zábava: Služby senior clubu ZCELA ZDARMA, tenisové kurty, fotbalové hřiště, jízda na koních, kitesurfing, vodní sporty na pláži, plážový volejbal, plážový fotbal, půjčovna kol ZDARMA, půjčovna rybářských potřeb ZDARMA, vyjížďka na koních za poplatek. Náš názor: romantické místo pro ideální pohodovou a ničím nerušenou dovolenou, KTERÁ JE VELICE VHODNÁ PRO SENIORY. Ada Bojana je proto nazývána v Černé Hoře RÁJ U NÁDHERNÉ PLÁŽE.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz Do Černé Hory létáme každou středu z Prahy každou sobotu

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic

barbana bar Restaurace v komplexu Ada Bojana Club

dítě pobyt zdarma

restaurace a recepce

Ráj na zemi!

Poloha komplexu

LETECKÉ ZÁJEZDY - komplex ada bojana CLUB (kód: MEP026S) - letecky z prahy

AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - komplex ada bojana CLUB (kód: MEP026S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1 tip A, 1/2+2 tip A termín Cena Kč termín 22.05.-31.05. 8 490 10.07.-19.07. 29.05.-07.06. 8 490 17.07.-26.07. 05.06.-14.06. 8 990 24.07.-02.08. 12.06.-21.06. 8 990 31.07.-09.08. 19.06.-28.06. 9 490 07.08.-16.08. 26.06.-05.07. 9 490 14.08.-23.08. 03.07.-12.07. 9 990 21.08.-30.08.

Cena Kč 9 990 9 990 9 990 9 990 9 990 9 990 9 990

termín 28.08.-06.09. 04.09.-13.09. 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 9 490 8 990 8 990 8 490 8 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x light all inclusive, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +3 990/týden, příplatek za 2. týden +8 490 Kč/os. Dítě pobyt ZDARMA: dítě do 12 let na 1. přistýlce 3 990 Kč - do vyčerpání volných míst. Speciální ceny: dítě do 2 let 2 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 4 490 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 6 490 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Bungalovy

11/12 DENNÍ ZÁJEZDY (10/11 NOCÍ) - 1/2+1 tip A, 1/2+2 tip A termín Cena Kč termín Cena Kč 30.05.-10.06. 13 990 08.07.-18.07. 15 990 03.06.-13.06. 13 990 11.07.-22.07. 16 490 06.06.-17.06. 14 990 15.07.-25.07. 15 990 10.06.-20.06. 14 490 18.07.-29.07. 16 990 13.06.-24.06. 15 490 22.07.-01.08. 16 490 17.06.-27.06. 14 990 25.07.-05.08. 16 990 20.06.-01.07. 15 990 29.07.-08.08. 16 490 24.06.-04.07. 15 490 01.08.-12.08. 16 990 27.06.-08.07. 16 490 05.08.-15.08. 16 490 01.07.-11.07. 15 990 08.08.19.08. 16 990 04.07.-15.07. 16 490 12.08.-22.08. 16 490

termín 15.08.-26.08. 19.08.-29.08. 22.08.-02.09. 26.08.-05.09. 29.08.-09.09. 02.09.-12.09. 05.09.-16.09. 09.09.-19.09. 12.09.-23.09. 16.09.-26.09.

Cena Kč 16 490 15 990 15 990 15 490 15 490 14 990 14 990 14 490 13 990 13 990

LETECKÉ ZÁJEZDY - komplex ada bojana CLUB (kód: MEP026S) - letecky z prahy, brna, ostravy a pardubic 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1 tip A, 1/2+2 tip A termín Cena Kč termín 9 990 11.07.-18.07. 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 11 990 18.07.-25.07. 06.06.-13.06. 12 990 25.07.-01.08. 13.06.-20.06. 12 990 01.08.-08.08. 20.06.-27.06. 13 490 08.08.-15.08. 27.06.-04.07. 13 990 15.08.-22.08. 04.07.-11.07. 13 990 22.08.-29.08.

Cena Kč 13 990 14 490 14 490 14 490 13 990 13 990 13 990

termín 29.08.-05.09. 05.09.-12.09. 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Cena Kč 13 990 12 990 12 990 11 990 9 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x/10x/11x ubytování, 7x/10x/11x light all inclusive, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: 7 nocí - příplatek za neobsazené lůžko +3 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +10 490 Kč/os. 11 nocí - příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/11 nocí Dítě pobyt ZDARMA 7/10/11 nocí: dítě do 12 let na 1. přistýlce 7 990 Kč - do vyčerpání volných míst. Speciální ceny: 7 nocí - dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 8 490 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 10 490 Kč. 11 nocí - dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 9 990 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 12 490 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 35


DOTOVANÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD SRBSKO - ČERNÁ HORA - ALBÁNIE

Chrám Sv. Sávy v Bělehradě - Srbsko

Pevnost Kalemegdan - Bělehrad - Srbsko

1.den: V odpoledních hodinách odjezd z České republiky přes Slovensko a Maďarsko do Srbska. Drvengrad - Srbsko

2.den: Příjezd ráno do Srbska a ubytování v hotelu s obědem. Po obědě prohlídka Bělehradu - mauzoleum Josipa Broze Tita, pevnost Kalemegdan, hlavní třída Terazije, bohémská čtvrť Skadarlija, kostel Sv. Marka, prohlídka Národního divadla a monumentálního chrámu Sv. Sávy. Večere v hotelu a volný čas na procházku. Nocleh v Bělehradě. 3. den Ráno snídaně a odjezd na pohoří Zlatibor. Po příjezdu ubytování v hotelu, oběd a odjezd na Mećavnik a návštěva „Drvengrada“ (dřevěné město, tradiční srbská vesnice, kterou vybudoval světově známy srbský filmový režisér Emir Kusturica, za což v roce 2005 obdržel ocenění Philippe Rotthier European Architecture award), kde uvidíte knihovnu, která je věnovaná spisovateli oceněným Nobelovou cenou - Ivo Andrić za umělecké dílo: „Na Drini Ćuprija“. Následuje návštěva tradiční cukrárny, kina, malého kostela Sv. Sáva. Zážitková jízda historickým vlakem „Ćira“ zvaný také vlak „Nostalgija“, který poprvé zahoukal v roce 1925. Večere. Nocleh v hotelu Zlatibor.

Kaňon řeky Tara - Černá Hora

4. den Ráno snídaně a odjezd směr Černá Hora a návštěva kaňonu řeky Tara a Morača.Oběd. Kaňon řeky Tara je druhý nejhlubší na světě po Grand Canyon v USA a dostanete se jím až k mostu vysokému 172 m, jenž byl v době své výstavby nejvyšší v Evropě. Z mostu se nabízí úchvatný a nezapomenutelný pohled na horské vrcholy. Po přestávce vede cesta přes město Žabljak, největšího města v Durmitoru. Žabljak byl založen v roce 1871 a urbanizován uprostřed přírody v náhorní rovině pod mocným Durmitorem, který je překrásný v každém ročním období. Ubytování Ulcinj. Večeře a nocleh. 5. den Snídaně, oběd a večeře v Ulcinju. Volný den. Tento den je dnem volna a relaxu na nejkrásnější černohorské pláži dlouhé přes 12 km, která se vyznačuje jemným pískem s léčivými účinky. Písek na pláži je velice čistý a zvláštně jemný a není smíchaný se zeminou. Dle chemického rozboru má ulcinjský písek okolo 30 minerálních prvků (jako je rubidium, cenzium, stroncium, sfen apod.), které jsou velice aktivní. Z důvodu malé přítomnosti radioaktivity má léčivé účinky zvlášť u onemocnění nohou a kyčlí, revma, diskopie a stavu po úrazu. Zůstalo zvykem, že se místní obyvatele zahrabávají do horkého písku, ve kterém zůstávají několik hodin z důvodu léčivých účinek. Večerní výlet do romantického nočního Ulcinje, město které na Vás dýchne exotickou atmosférou orientálního světa s mešitami a minarety či zachovalým tržištěm s otroky.

Černá Hora - Ulcinj - Černá Hora

strana 36

6. den Snídaně v Ulcinju. Výlet na Adu Bojanu, oběd v restauraci na pláži a výlet lodí okolo nádherného ostrova Ada Bojana. Návrat do Ulcinje a večere. Nocleh v Ulcinji.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


Krásy

www.dotovanepobyty.cz

Balkánu Rozafa - Albánie

Sveti Stefan - Černá Hora

7. den Po snídani odjezd do Albánie a návštěva města Shkodra. Návštěva archeologického a národopisného muzea ve starých charakteristických domech, ve kterých je použito dřevo a další typické motivy. Návštěva katolické katedrály, která byla největší na Balkáně v 19. století. Prohlídka dalších památek města. Návštěva tradiční silnice postavené během 20. století, která nese výraznou architekturu charakteristickou pro tuto oblast. Návštěva pevnosti Rozafa, která byla založena ve 3. století před naším letopočtem. Je postaven na skalnatém kopci obklopen třemi řekami Drini, Buna a Kiri. Oběd v rybí restauraci na břehu jezera Shkodra. Možnost nákupu Albánských suvenýrů (Albánký koňak, fíková marmeláda, medy atd.) Návrat do Ulcinje, večere a nocleh. 8. den Snídaně v Ulcinji a Výlet Boka Kotorská Montenegro Tour - výlet je směřován podél severní části pobřeží, kde Vaši cestu budou lemovat městečka a pláže Utjeha, Dobra Voda, Bar, Sutomore, Čanj, Buljarica, Sveti Stefan atd., poté se dostanete do okolí města Budva, jež je drahokamem jižního Jadranu a Černé Hory. Na krátké fotopauze si vychutnáte překrásný pohled na celou Budvanskou riviéru. Pokračujete do Cetinje, bývalého černohorského hlavního města a centra náboženského života. Zde následuje prohlídka Cetinjského kláštera. Poté zamíříte do Njeguši, malé černohorské vesničky. Cestou je rovněž plánována fotopauza u nevšedního přírodního úkazu „kamenné moře“, který vznikl formováním skal a přírody. V Njeguši Vás čeká degustace specialit – domácí chléb, njegušský pršut, sýr a medovina. Navštívíte také Lovčenský park. Po občerstvení se vydáte známými Lovčenskými serpentinami s kouzelným a jedinečným pohledem na Bokakotorský záliv a do starobylého města Kotor, jehož stará část se nachází na seznamu UNESCO. Následuje plavba do Risansk-é zátoky a návštěva ostrova Gospa od Šrkpjela, kde se nachází malebný katolický kostel a muzeum s námořními a dalšími exponáty. Po plavbě návrat do Ulcinje.

Poznávací zájezd

Cetinje - Černá Hora

Kotor - Černá Hora

9. den Snídaně v Ulcinju. Volný čas na koupání a odpočinek a v odpoledních hodinách odjezd do České republiky. 10. den Návrat autobusu do České republiky v odpoledních hodinách.

05.06. - 14.06. 2015 11.09. - 20.09. 2015

CENA

13.990

Kč / os.

Cena zahrnuje: autokarovou přepravu včetně všech poplatků, 7x ubytování, 7x plná penze (součástí výletů nebo ubytování), služby českého průvodce, všechny výlety dle uvedeného programu, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb., informační materiály. Cena nezahrnuje: fakultativní vstupy, pojištění léčebných výloh – DOPORUČUJEME DOKOUPENÍ V CESTOVNÍ KANCELÁŘI – 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let. Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +3 990 Kč Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy. Minimální počet účastníku 40 osob. Změna programu vyhrazená.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

Pana Marie ve Skalách - Černá Hora

strana 37


Albánie Měsíc/Teplota Vzduch Voda

V. 24o 19o

KLIMATICKÉ PODMÍNKY VI. VII. VIII. o o 28 29 29o 22o 24o 25o NAŠE DESTINACE

IX. X. o 27 24o 24o 23o DOBA LETU

90 minut

ALBÁNIE – Durrës

MĚNA ČAS Albánský lek (LK) = 100 qindarka (1 ALL = 0.1809 Kč) Středoevropský čas (GMT +1 hod.) DOPRAVA Letecky

do Albánie z Prahy 8 denní zájezdy do Černé Hory z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic 8 denní zájezdy

Autokarem

z celé České republiky

10 denní zájezdy

tajuplná

Albánie

nepoznaná

senior club zdarma

výlet v destinaci zdarma

ČESKY HOVOŘÍCÍ LÉKAŘ

česky hovořící delegát

Pláže v Albánii

Albánie, hornatý stát rozkládající se na necelých 29 tis. km2 na pobřeží Jaderského a Iónského moře, je turisty zatím neobjevený kout Evropy plný kontrastů. Na území velikostně srovnatelném s Belgií či Moravou se střídají štíhlé věže minaretů se zvonicemi kostelů, rozeklané vrcholky Dinárských hor majestátně vystupují nad pobřežními nížinami a prosluněné písečné pláže kontrastují s betonovými bunkry vybudovanými v minulosti na obranu země. Albánie sousedí s Černou Horou, Makedonií a Řeckem. Právě na hranicích se Albánie dělí se svými sousedy o svá největší jezera zejména na severu se s Černou Horou o největší jezero na Balkáně – Skadarské, jehož strana 38

asi jedna třetina patří Albánii, zbývající část Černé Hoře. Bohatství Albánie spočívá nejen v divoké přírodě, tato země nabízí i památky zapsané na seznam světového dědictví UNESCO. Například město Butrint obydlené již od doby prehistorické, bylo řeckou kolonií, římským městem i biskupským sídlem, bylo dokonce obléháno i Benátčany. Obyvatelé Albánie jsou pohostinní, upřímní, štědří a nepotrpí si na formality. Stejně jako v některých dalších evropských státech má i v Albánii kývání a kroucení hlavou opačný význam, než jsme zvyklí u nás. Albánie je zkrátka nádhernou zemí čekající na to, až její kouzlo objevíte a zamilujete si ji.

Berat - město tisíce oken

Památka Butrint zapsaná v UNESCO

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.kovotour.cz Do ALBÁNIE létáme každé pondělí z Prahy do Tirany

Do ALBÁNIE létáme každou sobotu

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic do Podgorice

Ceník potravin a zboží v obchodech: • chléb • 1 l mléka • 1 ks sladkého pečiva • 1 l ovocného džusu • pivo (láhev) • 1 l minerálky • 2 l Fanta/Cola • 1 l bílé/červené víno • 1 kg hroznového vína • 1 kg rajčat/paprik

od 12 Kč od 28 Kč od 7 Kč od 15 Kč od 25 Kč od 10 Kč od 30 Kč od 50 Kč od 18 Kč od 20 Kč

Ceny v restauracích: • hlavní jídlo • pizza • hamburger • salát • ovocný džus • 2,5 dcl minerální vody • vinný střik (2 dcl) • točené pivo • 1 l vína • 3 cl místního alk. nápoje • káva

od 90 Kč od 60 Kč od 20 Kč od 40 Kč od 20 Kč od 8 Kč od 20 Kč od 20 Kč od 70 Kč od 40 Kč od 15 Kč

Durrës

AS hotel

Durrës (Drač) Durrës (Drač) - jedno z nejstarších evropských měst založili řečtí osadníci už v 7. století př. n. l. pod názvem Epidamnos. V roce 229 zabrali tento přirozený přístav Římané, přejmenovali ho na Dyrrachium a učinili z něj východisko cesty Via Egnatia, která vedla od Jadranu do Konstantinopole. Blízko se dokonce odehrála bitva mezi římskými vojevůdci Caesarem a Pompeiem. V moderní době byl Durrës v letech 1914-1918 hlavním městem nově nezávislé Albánie a dodnes je nejvýznamnějším přístavem v zemi. Takto bohatá historie musela samozřejmě zanechat otisk na tváři města. Nachází se zde vůbec největší římský amfiteátr na Balkáně ze 2. století, který pojal až 15 000 diváků. Jeho součástí je dnes i byzantská kaple s mozaikou. Byzantinci zde po sobě zanechali také městské hradby, které výrazně zpevnili Benátčané, během své vlády v 15. století. Turci zase mešitu Fatih, jejíž jméno pochází od sultána Mehmeda II., který si po dobytí Konstantinopole začal říkat Dobyvatel („Fatih“). Památkou na krále Zogu je jeho palác. Bohaté nálezy z antických dob jsou uspořádány v teprve nedávno otevřeném Archeologickém muzeu. V blízkosti Durrës se nachází také oblíbené písečné pláže.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

Ilustrační fotografie

strana 39


Albánie - Durrës PLNÁ PENZE

hotel bonita club

pláž golem

Hotel Ibiza Club

plážový servis

Okolí hotelu

zdarma

Hotel Ibiza Club Poloha: hotel se nachází v oblíbeném albánském letovisku Durrës, v oblasti Golem, pouhých 50 m od moře. Vybavenost: plážový servis, klimatizace, výtah, WiFi (na recepci). Recepce, restaurace a venkovní bazén jsou společné s AS hotelem, který se nachází v bezprostřední blízkosti. Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV, lednice, balkon. Stravování: plná penze - snídaně a večeře švédský stůl, obědy servírované výběr ze dvou menu. Stravování společné s AS hotelem, který se nachází v bezprostřední blízkosti.

Hotelový pokoj LETECKÉ ZÁJEZDY ( letecky do Albánie) - hotel ibiza Club (kód: alP008S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 01.06.-08.06. 12 490 22.06.-29.06. 08.06.-15.06. 12 490 29.06.-06.07. 15.06.-22.06. 12 990 31.08.-07.09.

Cena Kč 12 990 13 490 13 490

termín 07.09.-14.09. 14.09.-21.09. 21.09.-28.09.

Cena Kč 12 990 12 490 12 490

LETECKÉ ZÁJEZDY ( letecky do černé hory) - hotel ibiza club (kód: alP008S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 9 990 20.06.-27.06. 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 12 490 27.06.-04.07. 06.06.-13.06. 12 490 29.08.-05.09. 13.06.-20.06. 12 990 05.09.-12.09.

Cena Kč 12 990 13 490 13 490 12 990

termín 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Sport a zábava: služby senior clubu ZCELA ZDARMA, který se nachází v bezprostřední blízkosti v AS hotelu Club. AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotel ibiza club (kód: alP008S)

Cena Kč 12 490 12 490 10 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +3 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +10 490 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-5 let na 1. a 2. přistýlce 9 490 Kč, dítě 5-12 let na 1. a 2. přistýlce 11 990 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

strana 40

Pláž: soukromá písčitá pláž se nachází cca 50 m od hotelu, slunečníky a lehátka zdarma.

8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 22.05.-31.05. 8 490 19.06.-28.06. 29.05.-07.06. 8 490 26.06.-05.07. 05.06.-14.06. 8 490 28.08.-06.09. 12.06.-21.06. 8 990 04.09.-13.09.

Cena Kč 8 990 9 490 8 990 8 990

termín 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 8 490 8 490 8 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +3 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden 8 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 3 990 Kč, dítě 2-5 let na 1. a 2. přistýlce 5 490 Kč, dítě 5-12 let na 1. a 2. přistýlce 7 990 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz Do ALBÁNIE létáme každé pondělí z Prahy do Tirany

Do ALBÁNIE létáme každou sobotu

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic do Podgorice

hotel ibiza club

animační program

as hotel club

AS hotel Club

Hotelová pláž

PLNÁ PENZE

AS Hotel Club - hotel na pláži Poloha: moderní hotel se nachází na severním okraji Dračského zálivu přímo na hlavní písčité pláži Golem, cca 5 km od města Durrës, cca 40 km od Tirany. V okolí hotelu se nachází mnoho taveren, barů, restaurací a obchodů. Vybavenost: recepce, pokojová služba, restaurace s terasou, bar na pláži, zahrada, venkovní bazén, konferenční sál, Wi-Fi (na recepci a v restauraci), klimatizace, výtah, trezor (na recepci). Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV, telefon, minibar (za poplatek), fén, balkon. Nekuřácké pokoje.

Stravování: plná penze - snídaně a večeře švédský stůl, obědy servírované výběr ze dvou menu. Hotelový bazén Pláž: soukromá písečná pláž s jemným pískem, která je hotelovým baLETECKÉ ZÁJEZDY ( letecky do Albánie) - AS HOTEL CLUB (kód: alP007S) rem spojená s hotelem, slunečníky a lehátka zdarma. Vodní sporty na 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1 pláži za poplatek. termín Cena Kč termín Cena Kč termín Cena Kč 01.06.-08.06. 12 990 22.06.-29.06. 14 490 07.09.-14.09. 14 490 Sport a zábava: dětské hřiště, beach volejbal, diskotéka (1x týdně). 08.06.-15.06. 13 490 29.06.-06.07. 14 990 14.09.-21.09. 13 490 Služby senior clubu ZCELA ZDARMA. 15.06.-22.06. 13 990 31.08.-07.09. 14 990 21.09.-28.09. 12 990 AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - AS HOTEL CLUB (kód: alP007S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1 termín Cena Kč 22.05.-31.05. 8 990 29.05.-07.06. 9 490 05.06.-14.06. 9 490 12.06.-21.06. 9 990

termín 19.06.-28.06. 26.06.-05.07. 28.08.-06.09. 04.09.-13.09.

LETECKÉ ZÁJEZDY ( letecky do černé hory) - AS HOTEL CLUB (kód: alP007S) Cena Kč 9 990 10 990 10 990 9 990

termín 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 9 990 9 490 8 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +10 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 3 990 Kč, dítě 2-6 let na 1. přistýlce 5 990 Kč, dítě 6-12 let na 1. přistýlce 8 990 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1 termín Cena Kč 11 990 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 12 990 06.06.-13.06. 13 490 13.06.-20.06. 13 990

termín 20.06.-27.06. 27.06.-04.07. 29.08.-05.09. 05.09.-12.09.

Cena Kč 14 490 14 990 14 990 14 490

termín 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Cena Kč 13 490 12 990 11 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +12 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-6 let na 1. přistýlce 9 490 Kč, dítě 6-12 let na 1. přistýlce 12 990 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 41


Albánie - Durrës

hotel bonita Club Hotelová zahrada

PLNÁ PENZE

Do ALBÁNIE létáme každou sobotu

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic do Podgorice

Hotelová restaurace

PLážový servis

zdarma

Do ALBÁNIE létáme každé pondělí z Prahy do Tirany

Hotel California Club

Hotel Bonita Club - hotel na pláži Poloha: hotel se nachází v oblíbeném albánském letovisku Durrës, v oblasti Golem, pouhých 50 m od pláže. U hotelu je krásná zahrada, která odděluje hotel od pláže. Vybavenost: recepce, restaurace, klimatizace, WiFi, výtah. Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, klimatizace, TV, lednička, balkon. Stravování: PLNÁ PENZE - snídaně a večeře švédský stůl, obědy servírované výběr ze dvou

Pláž LETECKÉ ZÁJEZDY ( letecky do Albánie) - hotel bonita CLUB (kód: alP013S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 01.06.-08.06. 11 990 22.06.-29.06. 08.06.-15.06. 12 490 29.06.-06.07. 15.06.-22.06. 12 990 31.08.-07.09.

Cena Kč 12 990 13 490 13 490

termín 07.09.-14.09. 14.09.-21.09. 21.09.-28.09.

Cena Kč 12 990 12 490 11 990

LETECKÉ ZÁJEZDY ( letecky do černé hory) - hotel bonita CLUB (kód: alP013S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 10 490 20.06.-27.06. 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 11 990 27.06.-04.07. 06.06.-13.06. 12 490 29.08.-05.09. 13.06.-20.06. 12 990 05.09.-12.09.

Cena Kč 12 990 13 490 13 490 12 990

termín 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotel bonita CLUB (kód: alP013S) Cena Kč 12 490 11 990 10 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +10 490 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-5 let na 1. a 2. přistýlce 9 490 Kč, dítě 5-12 let na 1 a 2. přistýlce 11 990 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

strana 42

menu . PLÁŽ: písčitá pláž se nachází cca 50 m od hotelu. Plážový servis zdarma. Sport a zábava: klienti z hotelu Bonita se mohou účastnit animačního programu, který organizuje tým CK KOVOTOUR PLUS v AS Hotelu Club v Durrës (150m). 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 22.05.-31.05. 8 490 19.06.-28.06. 29.05.-07.06. 8 490 26.06.-05.07. 05.06.-14.06. 8 490 28.08.-06.09. 12.06.-21.06. 8 990 04.09.-13.09.

Cena Kč 8 990 9 490 8 990 8 990

termín 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 8 490 8 490 8 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko + 4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +8 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 3 990 Kč, dítě 2-5 let na 1. a 2. přistýlce 5 490 Kč, dítě 5-12 let na 1. a 2. přistýlce 7 990 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz

Hotelový pokoj

polopENZE

Hotelový bazén

Hotel Leonardo

Hotel Leonardo Poloha: hotel se nachází v oblíbeném albánském letovisku Durrës, v oblasti Golem, cca 3 km od centra města. Vybavenost: recepce, restaurace, klimatizace, WiFi, výtah. Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, klimatizace, TV, lednička. Stravování: POLOPENZE - snídaně a večeře švédský stůl. Pláž: písčitá pláž se nachází cca 100 m od hotelu, slunečníky a lehátka zdarma. Sport a zábava: venkovní bazén u hotelu. AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotel leonardo (kód: alP010S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 22.05.-31.05. 7 990 10.07.-19.07. 29.05.-07.06. 8 490 17.07.-26.07. 05.06.-14.06. 8 990 24.07.-02.08. 12.06.-21.06. 8 990 31.07.-09.08. 19.06.-28.06. 9 490 07.08.-16.08. 26.06.-05.07. 9 490 14.08.-23.08. 03.07.-12.07. 9 990 21.08.-30.08.

Cena Kč 9 990 9 990 9 990 9 990 9 990 9 990 9 990

Restaurace

LETECKÉ ZÁJEZDY ( letecky do Albánie) - hotel leonardo (kód: alP010S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 01.06.-08.06. 11 990 13.07.-20.07. 08.06.-15.06. 11 990 20.07.-27.07. 15.06.-22.06. 12 990 27.07.-03.08. 22.06.-29.06. 12 990 03.08.-10.08. 29.06.-06.07. 13 490 10.08.-17.08. 06.07.-13.07. 14 490 17.08.-24.08.

Cena Kč 14 990 14 990 14 990 14 990 14 990 15 490

termín 24.08.-31.08. 31.08.-07.09. 07.09.-14.09. 14.09.-21.09. 21.09.-28.09.

Cena Kč 14 490 14 490 12 990 12 490 11 990

LETECKÉ ZÁJEZDY ( letecky do černé hory) - hotel leonardo (kód: alP010S) termín 28.08.-06.09. 04.09.-13.09. 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 9 490 9 490 8 990 8 490 7 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x polopenzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +8 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 3 990 Kč, dítě 2-6 let na 1. a 2. přistýlce 5 990 Kč, dítě 6-12 let na 1. a 2. přistýlce 9 990 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 10 990 11.07.-18.07. 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 11 990 18.07.-25.07. 06.06.-13.06. 11 990 25.07.-01.08. 13.06.-20.06. 12 990 01.08.-08.08. 20.06.-27.06. 12 990 08.08.-15.08. 27.06.-04.07. 13 490 15.08.-22.08. 04.07.-11.07. 14 490 22.08.-29.08.

Cena Kč 14 990 14 990 14 990 14 990 14 990 15 490 14 490

termín 29.08.-05.09. 05.09.-12.09. 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Cena Kč 14 490 12 990 12 490 11 990 10 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x polopenzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +12 490 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-6 let na 1. a 2. přistýlce 9 990 Kč, dítě 6-12 let na 1. a 2. přistýlce 12 990 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 43


Albánie - Durrës Do ALBÁNIE létáme každé pondělí

Do ALBÁNIE létáme každou sobotu

z Prahy do Tirany

z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic do Podgorice

Areál hotelu

Hotelová restaurace

PLNÁ PENZE

Hotel California

Hotel California POLOHA: hotel se nachází v oblasti nejstaršího albánského města Durrës (cca 10 km) a 50 km od Tirany, 150 m od písečné pláže. VYBAVENOST: recepce, restaurace, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén, vnitřní bazén, výtah, Wi-Fi, obchod se suvenýry. UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, SAT TV, klimatizace, lednice, balkon. Hotelový bazén LETECKÉ ZÁJEZDY ( letecky do Albánie) - hotel california (kód: alP00S9) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1 termín Cena Kč 01.06.-08.06. 12 490 08.06.-15.06. 12 490 15.06.-22.06. 12 990

termín 22.06.-29.06. 29.06.-06.07. 31.08.-07.09.

Cena Kč 12 990 13 990 13 990

STRAVOVÁNÍ: PLNÁ PENZE – snídaně a večeře formou švédských stolů, servírovaný oběd s výběrem ze dvou menu.

termín 07.09.-14.09. 14.09.-21.09. 21.09.-28.09.

Cena Kč 12 990 12 990 12 490

termín 20.06.-27.06. 27.06.-04.07. 29.08.-05.09. 05.09.-12.09.

Cena Kč 12 990 13 990 13 990 12 990

termín 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Cena Kč 12 990 12 490 10 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +12 490 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-5 let na 1. přistýlce 10 490 Kč, dítě 5-12 let na 1. přistýlce 12 990 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

strana 44

SPORT A ZÁBAVA: 2 hotelové bazény, sauna (za poplatek), posilovna. AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotel california (kód: alP009S)

LETECKÉ ZÁJEZDY ( letecky do černé hory) - hotel california (kód: alP009S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1 termín Cena Kč 10 990 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 12 490 06.06.-13.06. 12 490 13.06.-20.06. 12 990

PLÁŽ: hotel se nachází cca 150 m od písečné pláže Mali Robit. Plážový servis ZDARMA.

8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1 termín Cena Kč 22.05.-31.05. 8 490 29.05.-07.06. 8 990 05.06.-14.06. 8 990 12.06.-21.06. 9 490

termín 19.06.-28.06. 26.06.-05.07. 28.08.-06.09. 04.09.-13.09.

Cena Kč 9 490 9 990 9 990 9 490

termín 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 9 490 8 990 8 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko + 4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +10 490 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 3 990 Kč, dítě 2-5 let na 1. přistýlce 6 490 Kč, dítě 5-12 let na 1. přistýlce 9 490 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz

Hotelová pláž

PLNÁ PENZE

Hotelový pokoj

Hotel Klajdi

Hotel Klajdi - hotel na pláži Poloha: hotel se nachází přímo na pláži v oblíbeném albánském letovisku Durrës, v oblasti Golem, cca 5 km od centra města. Vybavenost: recepce, restaurace, klimatizace, WiFi. Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, klimatizace, TV, lednička, balkon. Stravování: PLNÁ PENZE - snídaně a večeře švédský stůl, obědy servírované výběr ze dvou menu. Pláž: písčitá pláž přímo u hotelu, slunečníky a lehátka zdarma. Sport a zábava: venkovní bazén u hotelu. AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotel klajdi (kód: alP014S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 22.05.-31.05. 8 990 19.06.-28.06. 29.05.-07.06. 9 490 26.06.-05.07. 05.06.-14.06. 9 490 28.08.-06.09. 12.06.-21.06. 9 990 04.09.-13.09.

Bazén u hotelu

LETECKÉ ZÁJEZDY ( letecky do Albánie) - hotel klajdi (kód: alP014S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 01.06.-08.06. 12 990 22.06.-29.06. 08.06.-15.06. 12 990 29.06.-06.07. 15.06.-22.06. 13 490 31.08.-07.09.

Cena Kč 13 990 14 490 14 490

termín 07.09.-14.09. 14.09.-21.09. 21.09.-28.09.

Cena Kč 13 990 13 490 12 990

LETECKÉ ZÁJEZDY ( letecky do černé hory) - hotel klajdi (kód: alP014xS) Cena Kč 9 990 10 490 10 490 9 990

termín 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 9 990 9 490 8 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +10 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 3 990 Kč, dítě 2-6 let na 1. a 2. přistýlce 6 490 Kč, dítě 6-12 let na 1. a 2. přistýlce 9 490 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč termín 11 490 20.06.-27.06. 22.05.-30.05. 1 30.05.-06.06. 12 990 27.06.-04.07. 06.06.-13.06. 12 990 29.08.-05.09. 13.06.-20.06. 13 490 05.09.-12.09.

Cena Kč 13 990 14 490 14 490 13 990

termín 12.09.-19.09. 19.09.-26.09. 26.09.-04.10. 2

Cena Kč 13 490 12 990 11 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +12 990 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 990 Kč, dítě 2-6 let na 1. a 2. přistýlce 9 990 Kč, dítě 6-12 let na 1. a 2. přistýlce 12 990 Kč. 1 kombinovaný zájezd – tam autokarem, zpět letecky; 2 kombinovaný zájezd – tam letecky, zpět autokarem. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 45


Chorvatsko - láska na celý život

„Chorvatsko je malá země pro velkou dovolenou, je to láska na celý život.“

Ilustrační fotografie

chorvatsko prohlásil známý světový vydavatel turistických průvodců “Lonely Planet“ v roce 2005 nejpopulárnější destinací světa, své vítězství obhájilo před Čínou, Argentinou, USA, Itálií a Kostarikou. V Chorvatsku každý najde to, co očekává od nezapomenutelné dovolené. Možná, že dokonce o něco víc. Objeví nedotčenou přírodu, přiláká ho radost z každého nového rána a setkání se životem, o jakém často slyšel, ale v honbě za penězi, časem a sebou samým neměl příležitost ho zkusit. Tady, kde vzduch voní piniemi a levandulí, spolehlivě najdete svůj kousek světa. Útočiště před životními nepohodami, které byly ještě včera tak blízko, a dneska jsou najednou tak vzdálené, lehce vyřešitelné a v podstatě nedůležité. Tady při západu slunce objevíte svůj maják a při pohledu na pobřeží najednou zjistíte, že jste na správném místě. Chorvatsko je protáhlá země ve tvaru nepravidelného oblouku. Republika Chorvatsko se rozkládá na ploše 56 542 km2. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a s Černou Horou. Nejvyšší hora je Dinara (1830 m n.m). Chorvatsko má 4,8 mil. obyvatel, úředním jazykem je chorvatština a hlavním městem je Zagreb. Můžete zde obdivovat krásu vodopádu Plitvických jezer, souostroví Brijuni, vodopádů řeky Krky a dalších zázraků v některém ze sedmi národních parků Chorvatska nebo Diokleciánův palác ve Splitu, Eufrasiovu baziliku v Poreči, či staré jádro Dubrovníku, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. strana 46

Plitvická jezera

Pláže v Chorvatsku

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.kovotour.cz KLIMATICKÉ PODMÍNKY Měsíc/Teplota V. VI. VII. VIII. IX. X. o o o o o Vzduch 26 28 30 31 28 23o o o o o o Voda 22 23 25 26 23 20o NAŠE DESTINACE CHORVATSKO – Crikvenica, Dugi otok MĚNA ČAS Středoevropský čas (GMT +1 hod.) 1 KN = 100 LIPA (1 KN = cca 3,50 Kč) DOPRAVA Autokarem

z celé České republiky

10 denní zájezdy

Chorvatsko si zamiluje každý

Istrie

Dubrovník

Ceník potravin a zboží v obchodech: • chléb od 21 Kč • 250 g másla od 25 Kč • 1 kg sýru od 245 Kč • 1 l mléka od 20 Kč • 1 ks sladkého pečiva od 12 Kč • 1 l ovocného džusu od 30 Kč • pivo (láhev) od 15 Kč • 1 l minerálky od 21 Kč • 2 l Fanta/Cola od 45 Kč • 1 l bílé/červené víno od 150 Kč • ovocný jogurt od 18 Kč • 1 kg melounu od 25 Kč • 1 kg rajčat/paprik od 35 Kč Ceny v restauracích: • hlavní jídlo • polední menu • pizza • hamburger • salát • ovocný džus • 2,5 dcl minerální vody • vinný střik (2 dcl) • točené pivo • 1 l vína • 3 cl místního alk. nápoje • káva • polévka • mleté maso • míchaný salát

od 180 Kč od 120 Kč od 120 Kč od 40 Kč od 35 Kč od 25 Kč od 12 Kč od 20 Kč od 40 Kč od 400 Kč od 50 Kč od 25 Kč od 30 Kč od 140Kč od 35 Kč

Ilustrační fotografie

CrikvenicA Crikvenica je tradičním a velmi oblíbeným chorvatským letoviskem. Toto letovisko je největším přímořským městem a leží 37 km od Rijeky, při ústí potoka Dubračina, jehož nánosy písku vytvořili známou starou Crikvenickou pláž. Název města Crikvenica pochází z chorvatského crkva = kostel, podle zdejšího klášterního kostela. Letovisko je typické chráněnou polohou na úpatí výběžků Veliké Kapely a mírným podnebím. Crikvenica je pěkně upravené město, nacházejí se zde parky, promenády, léčebné ústavy a kongresové centrum. Crikvenica dala jméno tzv. Crikvenické riviéře, která se táhne od Jadranu na severu přes Dramalj, Crikvenici dál na jih až k letovisku Selce.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 47


Chorvatsko - Crikvenica

senior club zdarma

výlet v destinaci zdarma

ČESKY HOVOŘÍCÍ LÉKAŘ

česky hovořící delegát

Pavilovy hotelového komplexu Rivijera Club

LIGHT ALL INCLUSIVE

Hotelový komplex rivijera

Hotelový komplex Rivijera ALL INCLUSIVE Club

Hotelový komplex Rivijera ALL INCLUSIVE Club

Mistr Jan Přeučil s paní Evou Hruškovou

POLOHA: hotelový komplex v bezprostřední blízkosti moře, který se skládá z hlavní budovy a ubytovacích pavilonů, se nachází cca 3 km od centra známého a velmi oblíbeného letoviska Crikvenica s množstvím obchůdků, kaváren, cukráren, restaurací a barů. VYBAVENOST: recepce, restaurace, snack bar, aperitiv bar, pizzerie, café, TV místnost, obchod se suvenýry, parkoviště. UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové pokoje v pavilónech s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení, pokoje jsou orientovány na mořskou stranu. STRAVOVÁNÍ: LIGHT ALL INCLUSIVE – snídaně a večeře formou švédského stolu, oběd výběr ze 2 menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu a večeři neomezené množství nealkoholických nápojů + 1 domácí alkoholický nápoj (pivo nebo víno). PLÁŽ: vzálená 50-100 m, betonová plata, oblázková, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků (za poplatek). Písečná pláž je vzdálená cca 1 km. SPORT A ZÁBAVA: v blízkosti 4 tenisové kurty, plážový volejbal, vodní lyžování, zapůjčení motorových člunů, vodní sporty, minigolf, badminton za poplatek. Služby senior clubu ZCELA ZDARMA. AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotelový komplex rivijera ALL INCLUSIVE CLUB (kód: HRP013S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2, 1/2+1 termín Cena Kč 22.05.-31.05. 6 990 29.05.-07.06. 7 490 05.06.-14.06. 7 490 12.06.-21.06. 7 490

Hotelový pokoj

strana 48

termín 19.06.-28.06. 26.06.-05.07. 21.08.-30.08. 28.08.-06.09.

Cena Kč 7 990 8 990 8 990 7 990

termín 04.09.-13.09. 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 7 990 7 490 7 490 6 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x light all inclusive, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +2 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +8 490 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 1 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 2 990 Kč. Dítě pobyt ZDARMA: dítě do 12 let na 1. přistýlce 1 990 Kč - do vyčerpání volných míst. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz

hotel dramalj club

senior club zdarma

výlet v destinaci zdarma

LIGHT ALL INCLUSIVE

ČESKY HOVOŘÍCÍ LÉKAŘ

česky hovořící delegát

hotel přímo na pláži

Hotel Dramalj ALL INCLUSIVE Club

Pláže v okolí

Hotel Dramalj ALL INCLUSIVE Club Poloha: hotel přímo na pláži, nachází se cca 4 km od centra známého a velmi oblíbeného letoviska Crikvenica s množstvím obchůdků, kaváren, cukráren, restaurací a barů. Hotel nabízí ideální možnosti pro strávení klidné dovolené. Vybavenost: recepce, restaurace, WiFi, bar s terasou s krásným výhledem na moře, TV místnost, parkoviště. Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem. Stravování: LIGHT ALL INCLUSIVE – snídaně a večeře formou švédského stolu, oběd výběr ze 2 menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu a večeři neomezené množství nealkoholických nápojů + 1 domácí alkoholický nápoj (pivo nebo víno). Pláž: přímo na pláži, betonová, skalnatá, oblázková pláž. Písečná pláž je vzdálená cca 2 km. Lehátka a slunečníky za poplatek. Sport a zábava: v Crikvenici mohou klienti navštívit velké mořské akvárium, které se nachází v centru města. Dále jsou zde široké možnosti sportovního a kulturního vyžití. Klienti z hotelu Dramalj se mohou zúčastnit animačních programů, které organizuje tým KOVOTOUR PLUS ZCELA ZDARMA.

LIGHT ALL INCLUSIVE

Pláže v Crikvenici

AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotel dramalj ALL INCLUSIVE CLUB (kód: HRP062S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1 termín Cena Kč 22.05.-31.05. 6 990 29.05.-07.06. 7 490 05.06.-14.06. 7 490 12.06.-21.06. 7 990

termín 19.06.-28.06. 26.06.-05.07. 21.08.-30.08. 28.08.-06.09.

Cena Kč 7 990 8 990 8 990 7 990

termín 04.09.-13.09. 11.09.-20.09. 18.09.-27.09. 25.09.-04.10.

Cena Kč 7 990 7 490 7 490 6 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x light all inclusive, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +2 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +8 490 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 1 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 2 990 Kč. Dítě pobyt ZDARMA: dítě do 12 let na 1. přistýlce 1 990 Kč - do vyčerpání volných míst. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

Hotelový pokoj

strana 49


Chorvatsko - Dugi Otok Dobrý den, ráda bych vám touto cestou poděkovala za krásnou dovolenou v Chorvatsku, ostrov Dugi Otok, hotel Luka, zájezd senior 55+ od Kovotou plus, kterou jsme si s manželem velice užili. Vše bylo velmi dobře zajištěné. Příjemná cesta autobusem, pár lidí, hodně místa, skvělý a příjemní řidiči. Perfektní přesun lodí do vesničky Luka. Hotel na krásném místě, milý a vstřícný a ochotný majitel, milý personál, dobré jídlo, skvělé a čisté moře, hezká vesnička, nádherný výlet na Kornati. Jelikož jsme byli se vším spokojeni, uvažujeme ,že zas příští rok se zas vydáme s vámi na nějaký pobyt. Děkuji! S pozdravem Halasová

hotel luka Ilustrační fotografie

Poloha hotelu Luka

Dugi otok je největší z ostrovů severní Dalmácie s necelými 2000 obyvateli. Vápencový hřbet spolu s úrodnou krasovou plošinou se táhne podél celé délky ostrova, s nejvyšším vrcholem Vela Straža (338 m n. m.). Jihozápadní strana je strmá a skalnatá, zatímco další části pobřeží s množstvím malých zálivů a zátok (Soliščica, Sakarun, Pantera a Telaščica) se mírně svažují k moři. Na ostrově se nevyskytují žádné vodní toky ani prameny. Severovýchodní pobřeží lemují četné ostrůvky. Na vrcholcích hor se nacházejí i pozůstatky illyrských opevnění. Dugi Otok láká převážně svými mimořádně krásnými plážemi s výbornými podmínkami pro všechny vodní sporty včetně windsurfingu a jachtingu. V obci Božava se nachází prestižní potápěčská škola. Zdejší vody skýtají také možnost bohatých úlovků ryb a plodů moře. Lákadlem je i blízkost Kornatských ostrovů (národní park Kornati), které jsou magnetem pro všechny milovníky nedotčené přírody v tomto jedinečném ostrovním labyrintu.

Okolí hotelu

PLNÁ PENZE

Hotel Luka - hotel na pláži POLOHA: hotel Luka se nachází ve stejnojmenné vesnici na ostrově Dugi Otok a je umístěn přímo v nedotčené přírodě nádherné zátoky s křišťálově čistou vodou. Hotelový komplex se skládá ze dvou hotelů Menduly a Olivy a samostatné restaurace přímo na pobřeží s otevřeným výhledem na moře, vzdálené 200 m od hotelu. Ostrov je dostupný trajektem ze Zadaru. UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, SAT TV, vlastní soc. zařízení, část pokojů s balkonem a orientací na moře. PLÁŽ: přímo u hotelu, prostorná betonová, s malou a velkou skluzavkou do moře, vstup do vody přímo z pláže nebo po žebříku. Podél pobřežní zátoky jsou přírodní kamínkové pláže s dostatkem soukromí a klidu ve vzdálenosti cca 100 až 400 m.

Pláž u hotelu

STRAVOVÁNÍ: plná penze – snídaně kontinentální, oběd a večeře výběr z menu. SPORT A ZÁBAVA: prostranství na volejbal, pétanque, stolní tenis, minigolf, ruské kuželky, basketbalový koš, skluzavky do vody, houpačky. AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY - hotel luka (kód: HRP025S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1 termín Cena Kč 26.05.-04.06. 8 490 02.06.-11.06. 8 990 09.06.-18.06. 8 990

Hotelový pokoj

strana 50

termín 01.09.-10.09. 08.09.-17.09. 15.09.-24.09.

Cena Kč 8 990 8 990 8 990

termín 22.09.-01.10. 29.09.08.10.

Cena Kč 8 990 8 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko + 4 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +8 490 Kč/os. Speciální ceny: dítě do 2 let 1 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce 8 490 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


Distribuce katalogů

společností Česká distribuční a.s. Již čtvrtým rokem provádíme distribuci katalogů pro CK KOVOTOUR PLUS s.r.o, kterému jsme partnerem pro plánování marketingových kampaní v oblastech:

Geomarketing Přesným zacílením vybrané skupiny zákazníků zvýšíme odezvu a snížíme náklady kampaně

Neadresná distribuce

Adresné doručování

Zajistíme roznos letáků ve vybraných lokalitách podle vašich přání a požadavků

Kompletně se postaráme o vaše directmarketingové kampaně

Spustili jsme unikátní webovou aplikaci letáková samoobsluha, kde si můžete snadno naplánovat reklamní kampaň i vy: www.letakova-samoobsluha.cz

Česká distribuční a.s. Axis Office Park – budova C Na Rovince 879, 720 00 Ostrava-Hrabová

inzerce_CD_210x148mm.indd 1

E: info@distribucni.cz T: +420 596 136 284 – 5

Vše na jednom místě Jsme alternativním poštovním operátorem a poskytujeme klientům kompletní služby na poli neadresné distribuce, adresného doručování, geomarketingu, tisku a kompletace zásilek. A to nejen v ČR, ale i v několika dalších evropských zemích. Dostaneme vás všude, efektivně cílíme na vaše klienty, dbáme na kvalitu roznosu, využíváme moderní technologie, poskytujeme klientům maximální komfort.

www.distribucni.cz 11.8.2014 15:55:49


Turecko - Side - Kizilot Dobrý den, stravili jsme dovolenou v klubovém zařízení Cestovní kanceláře Kovotour, a to v tureckém letovisku Adora Beach. Dovolená to byla velmi příjemná, jelikož se jednalo o menší zařízení s chatkami v klidném prostředí, umístěnými přímo u moře. Personál byl velmi přátelský a ochotný, chatky s dobře fungující klimatizací, čisté a prakticky vybavené. Se stravou jsme byly také vždy spokojené.

Turecko čarokrásné

Hubáčková

Měsíc/Teplota Vzduch Voda

V. 28o 21o

KLIMATICKÉ PODMÍNKY VI. VII. VIII. o o 32 34 36o 24o 25o 27o NAŠE DESTINACE

TURECKO – Side - Kizilot MĚNA 1 TRY (lira)/100 Kurusi (1 TRY = cca 16 CZK) DOPRAVA Letecky z Prahy, Brna a Ostravy

IX. X. o 33 32o 25o 24o DOBA LETU

140 minut

ČAS + 1 hod. středoevrop. času (GMT +2 hod.)

Do TURECKA létáme každou sTředu

z Prahy, Brna a Ostravy

8 denní zájezdy

Letecký pohled na Side

TURECKO je zemí Homéra a jeho slavné Tróje, zemí Alexandra Velikého, zemí slavné Byzantské a Chetitské říše. Je to jediná země, na jejímž území se nacházejí dva ze sedmi divů světa. Je čarovnou, snovou zemí, o které jsme čítávali jako děti v pohádkách - zemí Tisíce a jedné noci, zemí Sindibáda a Šeherezády, létajících koberců, štíhlých minaretů a tajuplných skalních měst... Turecko je země dvou kontinentů, jejíž pobřeží je omýváno ze tří stran mořem. Uchvátí Vás prosluněnými mnohakilometrovými písečnými plážemi, zátokami s křišťálovou vodou, azurově modrým mořem zářícím v paprscích slunce, podmanivou hudbou, orientálními tanečnicemi, jedinečnými čajovnami, vynikající kuchyní a ještě mnohem víc... Na Tureckou riviéru dnes míří na dovolenou nejen Evropané, ale i turisté z celého světa. Pokusíte-li se otevřít své srdce této zemi, budete jí nadšeni a překvapeni. Poznáte místní obyvatele, kteří se k návštěvníkům chovají velmi srdečně a jsou nesmírně ohleduplní, ochotní a přátelští. Naskytne se Vám zde jedinečná šance lépe porozumět nesmírně zajímavé a tolik odlišné kultuře a poznat turecké zvyky a tradice. Turecko je pokladnice historických památek, ke kterým patří nejen Istanbul, ale i řada památek z dob Byzantské říše, Pamukkale se známými vodními terasami, Antalya, Efez s jedinečnou knihovnou a cennými archeologickými památkami, Fethiye se svými skalními chrámy a spousta jiných míst, které stojí k navštívení! Turecko je země, která Vás zajisté uchvátí a získá si Vás napořád!

strana 52

Modrá mešita v Istanbulu

Antické Side

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz

senior club zdarma

výlet v destinaci zdarma

česky hovořící delegát

bazén u hotelu

hotel přímo na pláži

ALL INCLUSIVE

Hotel Adora Beach

Výhled z hotelu Adora Beach

Hotel Adora Beach - hotel na pláži

Hotelový pokoj

POLOHA: nádherný menší hotelový areál se nachází v klidné oblasti Kizilot, cca 20 km od Side a cca 90 km od letiště v Antalyi. Poblíž areálu se nachází autobusová zastávka (spojení do Side a do Alanye). VYBAVENOST: recepce, restaurace, pool bar, venkovní bazén, trezor (za poplatek), WiFi v celém areálu zdarma. UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV. STRAVOVÁNÍ: ALL INCLUSIVE (10:00-22:00) – snídaně (07:30-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:00-20:30) formou švédských stolů, odpolední káva, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. PLÁŽ: hotelový areál se nachází přímo na písečné pláži, lehátka a slunečníky zdarma. SPORT A ZÁBAVA: animační program, plážový volejbal, diskotéka. NÁŠ NÁZOR: vynikající hotelový areál přímo na pláži, vhodné pro strávení klidné dovolené.

Hotelový bazén

LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel ADORA BEACH (kód: TRP008S) - letecky z prahy, brna A ostravy 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč 20.05.-27.05. 10 990 27.05.-03.06. 11 990 03.06.-10.06. 13 490 10.06.-17.06. 13 490 17.06.-24.06. 13 990 24.06.-01.07. 14 990 01.07.-08.07. 15 990

termín 08.07.-15.07. 15.07.-22.07. 22.07.-29.07. 29.07.-05.08. 05.08.-12.08. 12.08.-19.08. 19.08.-26.08.

Cena Kč 15 990 15 990 15 990 15 990 15 990 15 990 15 990

termín 26.08.-02.09. 02.09.-09.09. 09.09.-16.09. 16.09.-23.09. 23.09.-30.09. 30.09.-07.10. 07.10.-14.10.

Cena Kč 15 990 14 990 14 990 13 490 13 490 11 990 10 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x all inclusive, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení v CK - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +5 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +7 990 Kč/os., příplatek za výhled na moře +1690 Kč/týden. Speciální ceny: dítě 2-12 let na 1. přistýlce 7 990 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 7 990 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

Venkovní posezení

strana 53


Bulharsko - Slunečné pobřeží

senior club zdarma

výlet v destinaci zdarma

česky hovořící delegát

bazén u hotelu

Bulharsko legendární

ALL INCLUSIVE

Hezký dobrý den, nyní jsme se vrátily s švagrovou z dovolené v Bulharsku. Byly jsme ubytování v hotelu Amfora a tímto bychom chtěly poděkovat celé společnosti Kovotour a naší skvělé delegátce. Za příjemné vystupování a za každodenní starost o své klienty. Je to osoba na svém místě. Věřím, že tohoto poděkovaní se jí dostane od více klientů. Ještě jednou díky za skvělou dovolenou a za přístup na úrovni. Tereza Holendová Lenka Růžičkova

KLIMATICKÉ PODMÍNKY Měsíc/Teplota V. VI. VII. VIII. IX. X. o o o o o Vzduch 27 30 32 33 30 25o Voda 19o 22o 25o 25o 23o 20o NAŠE DESTINACE DOBA LETU BULHARSKO – Slunečné pobřeží 100 – 120 minut MĚNA ČAS + 1 hod. středoevrop. času (GMT +2 hod.) 1 LEVA/100 stotinek (1 LEVA = cca 13 Kč) DOPRAVA Letecky z Prahy, Brna a Ostravy 8 denní zájezdy

Překrásné písečné pláže v Bulharsku

Bulharsko je zemí, která každé léto otevírá své brány pro tisíce a tisíce turistů a stává se populárním místem pro strávení příjemné a cenově dostupné letní dovolené. Bulharsko se nachází na pobřeží Černého moře, jehož voda obsahuje velmi malé množství soli a je lemováno 378 km pláží, které Vás ohromí svým jemným zlatavým pískem, skalnatými zátokami a romantickými zákoutími. V Bulharsku oceníte jedny z nejhezčích pláží v Evropě. Svědčí o tom i fakt, že mnoho z nich je oceněno tzv. modrou vlajkou. Na své si přijdou vyznavači relaxace, aktivního odpočinku, ale i milovníci kultury. Najdete zde množství cenných historických památek a jedinečný, bohatý folklór, který neuvidíte jinde na světě. Dalším lákadlem je bulharská kuchyně plná vůní a sladkých chutí, která nabízí velmi rozmanitý výběr národních pokrmů i specialit a je považována za jednu z nejzdravějších v Evropě. Nezapomeňte ochutnat pravý šopský salát, boršč, kavarmu či grilovanou pochoutku strana 54

kebab se zapečenou kaší. Znalci vína jistě ocení širokou nabídku velmi dobrých místních vín, které si mohou vychutnat v příjemné romantické restauraci a vnímat tak příjemnou atmosféru kolem sebe. Mile překvapeni budete i přístupem místních lidí, kteří jsou vstřícní, ochotní a velmi přátelští. Není žádným tajemstvím, že radovánek Vás v Bulharsku čeká opravdu hodně. V Bulharsku je velkou výhodou to, že si můžete dopřát vše, co hrdlo ráčí, za velice příjemné a dostupné ceny, které se ještě stále pohybují níže, než je tomu v ČR. Dnes je Bulharsko zemí, kde vyrostla řada nových moderních ubytovacích kapacit kvalitativně srovnatelných s jinými letovisky Středozemního moře. Zkuste se vrátit na známá místa s cestovní kanceláří KOVOTOUR PLUS s.r.o. Pokud jste v posledních několika letech v Bulharsku nebyli, budete příjemně překvapeni kvalitou služeb. Právě proto je Bulharsko ideálním místem pro strávení Vaší báječné dovolené!!!

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz Do bulharska létáme každé pondělí

z Prahy, Brna a Ostravy

Slunečné pobřeží

Hotel Amfora

Hotel Amfora Poloha: moderní hotelový areál se nachází v jižní části Slunečného pobřeží, cca 1,5 km od Nessebaru, cca 100 m od dlouhé písečné pláže oddělené od hotelu písečnými dunami. V blízkosti hotelu je zastávka prázdninového vláčku, který Vás odveze na všechna místa na Slunečním pobřeží, a zastávka busu pro spojení s Nessebarem.

Hotelová restaurace

Vybavenost: recepce, restaurace, snack bar, bar a koktejl bar, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, WiFi, lékárna, kadeřnictví, kosmetika (vše za poplatek), směnárna. Ubytování: dvoulůžkové pokoje s 1 přistýlkou a apartmány se 2 přistýlkami, vlastní soc. zařízení, SAT TV, klimatizace, telefon, balkon. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma. Stravování: ALL INCLUSIVE (11:00 – 23:00) – snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-12:00), oběd (12:30-14:00), večeře (18:00-21:00), snack bar – lehké občerstvení (sendviče, pizza, hot-dog apod). (12:00-17:00), káva (10:00-17:00), zmrzlina (12:00 – 17:00), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Pláž: vlastní písečná pláž cca 100 m od hotelu oddělená pouze písečnými dunami. Na pláž vede chodník od okraje hotelového areálu. Plážový bar (11:00-17:00) v ceně all inclusive. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek). Vodní sporty na pláži – windsurfing, skútr, paragliding (za poplatek). Sport a zábava: 2x týdně večerní zábavný program (bulharský večer, kabaret, program zajišťuje hotel), hřiště na plážový volejbal a plážový fotbal, dětské hřiště, kulečník, šipky, stolní tenis, badminton. Klienti mohou využít služeb fitness centra v sousedním hotelu Imperial, stejně tak i spa centra (za poplatek). Poblíž hotelu je hřiště na minigolf, fotbalové hřiště a tenisové kurty (za poplatek). Ilustrační fotografie

LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel amfora (kód: BGP001) - letecky z prahy, brna A ostravy 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč 08.06.-15.06. 12 490 15.06.-22.06. 13 490 22.06.-29.06. 13 990 29.06.-06.07. 13 990 06.07.-13.07. 14 990

termín 13.07.-20.07. 20.07.-27.07. 27.07.-03.08. 03.08.-10.08. 10.08.-17.08.

Cena Kč 14 990 14 990 14 990 14 990 14 990

termín 17.08.-24.08. 24.08.-31.08. 31.08.-07.09. 07.09.-14.09.

Cena Kč 13 990 13 990 13 490 13 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x all inclusive, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +2 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +8 990 Kč/os., příplatek za výhled na moře +1 690 Kč/týden. Speciální ceny: dítě 2-12 let na 1. přistýlce DBL 6 990 Kč, dítě 2-12 let na 1. přistýlce APP 11 990 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce APP 6 990 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

Pokoj

strana 55


Řecko - Korfu

senior club zdarma

ČESKY HOVOŘÍCÍ zdravotní personál

Měsíc/Teplota Vzduch Voda

V. 24o 19o

výlet v destinaci zdarma

ALL INCLUSIVE

bazén u hotelu

česky hovořící delegát

Korfu

Na korfu létáme v pondělí z Prahy, Brna a Ostravy ve čtvrtek z Brna a Ostravy

romantické

KLIMATICKÉ PODMÍNKY VI. VII. VIII. o o 28 29 29o 22o 24o 25o NAŠE DESTINACE

ŘECKO -KORFU - Messongi MĚNA 1 EURO/100 centů (1 € = cca 26 Kč) DOPRAVA Letecky z Prahy, Brna a Ostravy

IX. X. o 27 24o 24o 23o DOBA LETU

115 minut

ČAS Středoevropský čas (GMT +2 hod.) 8 / 10 / 11 denní zájezdy

Korfu

Hotel Pantheon Hall

Hotel Pantheon Hall

POLOHA: hotel se nachází v jihovýchodní části ostrova Korfu ve velmi oblíbeném letovisku Messongi, cca 50 m od písčito-oblázkové pláže, 21 km od hlavního města ostrova Kerkyra a letiště. Pár desítek metrů od hotelu se nachází obchod, taverny a restaurace. VYBAVENOST: recepce, lobby, restaurace, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), WiFi, pool bar, Oasis bar. UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV, lednička, balkon, WiFi. STRAVOVÁNÍ: LIGHT ALL INCLUSIVE (10:00 - 22:00) – snídaně (07:30 – 10:00), oběd (12:30 – 14:00) a večeře (18:30 – 20:30) formou švédských stolů (výběr min. ze 2 jídel), vybrané alkoholické nápoje místní výroby (pivo, víno, každý den vybraný destilát – ouzo, vodka, koktejl), nealkoholické nápoje (limonáda, voda, sodovka) v pool baru (nápoje v Oasis baru za poplatek). PLÁŽ: písečito-oblázková pláž cca 50 m od hotelu s pozvolným vstupem do moře, slunečníky a lehátka za poplatek, vodní sporty za poplatek. SPORT A ZÁBAVA: klubový program, bazén, na blízké pláži možnost vodních sportů (za poplatek). LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel pantheon hall (kód: KFP001S) - letecky z PRAHY, brna a ostravy 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč 01.06.-08.06. 13 990 08.06.-15.06. 13 990 15.06.-22.06. 14 490 22.06.-29.06. 14 990

Pláž

strana 56

termín 29.06.-06.07. 24.08.-31.08. 31.08.-07.09. 07.09.-14.09.

Cena Kč 15 990 15 990 14 990 14 490

termín 14.09.-21.09. 21.09.-28.09.

Cena Kč 13 990 13 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x LIGHT ALL INCLUSIVE, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Speciální ceny: dítě 2-12 let na 1. přistýlce 9 990 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 7 990 Kč, dospělá osoba na 1. přistýlce 12 990 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz Hotel Golden Sands POLOHA: hotel se nachází v jihozápadní části ostrova Korfu v letovisku Agios Georgios Argirades, cca 200 m od široké písečné pláže, 33 km od hlavního města ostrova Kerkyra a letiště. Pár desítek metrů od hotelu se nachází obchod, taverny a restaurace. VYBAVENOST: recepce, lobby, restaurace, směnárna, venkovní bazén, dětský bazén (slunečníky a lehátka zdarma), WiFi za poplatek, pool bar. UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, SAT TV, lednička, balkon, fén, WiFi za poplatek. STRAVOVÁNÍ: Plná penze FB / polopenze HB - kontinentální snídaně, oběd a večeře formou bufetu. PLÁŽ: písečná pláž cca 200 m od hotelu s pozvolným vstupem do moře, slunečníky a lehátka za poplatek, vodní sporty za poplatek. SPORT A ZÁBAVA: bazény, tenisový kurt, dětské hřiště, půjčovna kol.

Hotel Golden Sands

LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel golden sands (kód: KFP002S) - letecky z PRAHY, brna a ostravy 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč 13 490 01.06.-08.06. FB FB 13 990 08.06.-15.06. HB 14 990 15.06.-22.06. 15 490 22.06.-29.06. HB

termín 29.06.-06.07. HB 24.08.-31.08. HB 31.08.-07.09. HB 07.09.-14.09. HB

Cena Kč 15 990 15 990 15 490 14 990

termín 14.09.-21.09. FB 21.09.-28.09. FB

Cena Kč 13 990 13 490

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi nebo polopenzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz). Speciální ceny: dítě 2-12 let na 1. přistýlce 7 990 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 9 990 Kč, dospělá osoba na 1. přistýlce 12 990 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Pláž

Hotel Blue Sea POLOHA: oblíbený rodinný hotel s nádhernou zahradou je situován v populární jihozápadní části ostrova v letovisku Agios Georgios Argirades. Hotel je vzdálen pouhých 100m od písečné pláže“St.George“ a jen pár minut chůze příjemnou procházkou od vesničky Argirades. Letovisko se nachází ve vzdálenosti 30km od hlavního města Kerkyra. Hotel doporučujeme především klientům, kteří upřednostňují klidnou dovolenou v příjemném rodinném prostředí v blízkosti pláže. VYBAVENOST: recepce, restaurace, pool bar, WiFi v prostorách recepce ZDARMA, internetový koutek s přístupem na internet (za poplatek), bazén (lehátka a slunečníky z bazénu ZDARMA), dětský bazén, terasa. Dětská postýlka ZDARMA na vyžádání.

Hotel Blue Sea

UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, TV, WiFi ZDARMA, balkón nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání. Klimatizace za poplatek (termíny do 15.06. a od 15.09. v ceně zájezdu). STRAVOVÁNÍ: PLNÁ PENZE – snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů. Snídaně formou bufetu včetně nápojů, oběd formou bufetu s nápojem, večeře formou bufetu – předkrm, hlavní chod, salátový bufet a dezert (nápoje za poplatek). PLÁŽ: písčitá, cca 200m od hotelu, pozvolný vstup do moře. Pláž je oceněna Modrou vlajkou EU za kvalitu a čistotu moře a pláže. Plážový servis za poplatek ( 5€/ 2 lehátka a slunečník/ den). SPORT A ZÁBAVA: služby klubového hotelu ZCELA ZDARMA, kulečník (za poplatek), bazén, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, široká škála vodních sportů a atrakcí na pláži (jízda na banánu, paragliding, vodní skútry, šlapadla a další - za poplatek). Možnosti posezení v blízkých tavernách a barech. Možnost pronájmu aut nebo kol.

Pokoj

LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel blue sea (kód: KFP012S) - letecky z PRAHY, brna a ostravy 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč 01.06.-08.06. 12 990 08.06.-15.06. 12 990 15.06.-22.06. 13 990 22.06.-29.06. 14 990

termín 29.06.-06.07. 24.08.-31.08. 31.08.-07.09. 07.09.-14.09.

Cena Kč 14 990 14 990 14 990 13 990

termín 14.09.-21.09. 21.09.-28.09.

Cena Kč 12 990 12 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Speciální ceny: dítě 2-12 let na 1. přistýlce 7 990 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 9 990 Kč, dospělá osoba na 1. přistýlce 11 990 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

Fotografie s klienty

strana 57


Kypr - Severní Kypr - Famagusta Měsíc/Teplota Vzduch Voda

V. 28o 18o

KLIMATICKÉ PODMÍNKY VI. VII. VIII. o o 33 36 35o 24o 27o 28o NAŠE DESTINACE

KYPR - Famagusta MĚNA 1 EURO/100 centů (1 € = cca 26 Kč) DOPRAVA Letecky z Ostravy

IX. X. o 31 28o 27o 25o DOBA LETU

210 minut

ČAS Středoevropský čas (GMT +2 hod.) 8 denní zájezdy

Kypr

jedinečný severní senior club zdarma

česky hovořící delegát

Na KYPR létáme každou středu z Ostravy

bazén u hotelu

PLNÁ PENZE

Severní Kypr

Stále zelený ostrov Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři, ležícím na rozhraní tří kontinentů. Ostrov Kypr je dnes rozdělen na dvě zcela odlišné části. Na severu ostrova se nachází Severokyperská republika, patřící k Turecku. Severní Kypr se řadí mezi nové, dosud příliš neobjevené, a snad právě proto velice lákavé turistické destinace. strana 58

Ilustrační fotografie

Famagusta

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz

NOVINKA ROKU

Hotelový bazén

2015

Hotel Long Beach resort

Pláž u hotelu

Hotel Long Beach Resort Poloha: menší hotelový resort se nachází přímo na písečné pláži v klidné oblasti cca 15 km od letoviska Famagusta s přístavem (cca 35 000 obyvatel), na východním pobřeží ostrova, vzdálenost od letiště Ercan je cca 45 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou v historickém městě Famagusta. Ubytování: příjemně zařízené pokoje s centrální klimatizací (možnost individuální regulace) mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV/SAT, telefon, lednici. Pokoje jsou s možností až dvou přistýlek. Stravování: plná penze – snídaně rozšířená kontinentální podávaná formou švédských stolů, oběd a večeře formou švédského stolu. Vybavení: vstupní hala s recepcí, směnárna, trezor (za poplatek), WiFi na recepci, hlavní restaurace, bar na terase, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti (slunečníky a lehátka zdarma), dětské hřiště, plážový volejbal. Hotelový autobus do Famagusty za poplatek.

Hotelový pokoj

Pláž: písečná pláž přímo u hotelu, v moři se mohou vyskytovat oblázky a kameny. Slunečníky a lehátka jsou na pláži zdarma. Plážové osušky jsou za poplatek. LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel long beach resort (kód: SYP001S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč 17.06.-24.06. 9 990 24.06.-01.07. 10 990 01.07.-08.07. 13 490 08.07.-15.07. 14 490 15.07.-22.07. 14 490

termín 22.07.-29.07. 29.07.-05.08. 05.08.-12.08. 12.08.-19.08. 19.08.-26.08.

Cena Kč 14 490 14 490 14 490 14 490 14 490

termín 26.08.-02.09. 02.09.-09.09. 09.09.-16.09.

Cena Kč 13 490 10 990 9 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

Ilustrační fotografie

strana 59


Řecko - Kréta Měsíc/Teplota Vzduch Voda

V. 26o 21o

KLIMATICKÉ PODMÍNKY VI. VII. VIII. o o 30 33 33o 22o 25o 26o NAŠE DESTINACE

KRÉTA – Rethymno MĚNA 1 EURO/100 centů (1 € = cca 26 Kč) DOPRAVA Letecky z Ostravy, Brna a Prahy

IX. X. o 29 25o 24o 23o DOBA LETU

160 minut

ČAS + 1 hod. středoevrop. času (GMT +2 hod.) 8 denní zájezdy

Kréta božská

Na krétu létáme ve středu

z Prahy, Brna a Ostravy

senior club zdarma

výlet v destinaci zdarma

česky hovořící delegát

bazén u hotelu

ALL INCLUSIVE

Nádherné pláže na Krétě

KRÉTA je největším a nejrozmanitějším řeckým ostrovem. Je jako stvořena pro odpočinek a její jedinečnost i půvab ocenili již antičtí bohové. Úžasné přírodní scenérie, tisíciletá historie, staré mythologické příběhy zanechávají v duši pocit maximální kompatibility. Kréta je kolébkou evropské civilizace. Ostrov je dodnes opředený mýty a tajemstvími dávné doby. Stačí jen vzpomenout na nejvyššího boha Dia, krásnou Evropu či odvážného These a milující Ariadnu. Z historických památek patří mezi nejznámější minojské paláce Knossos, Gortys a Festos. Milovníky přírodních krás potěší nejdelší soutěska Evropy Samaria, překrásná planina Lasiti s krápníkovou jeskyní Dikti nebo proslulé pláže s narůžovělým korálovým pískem Elafonisi či kouzelná Laguna Balos. Výjimečně krásná je i pláž s palmovým hájem Vai. Díky členitým útesům s mnoha jeskyněmi a bohaté podmořské fauně i flóře si zde na své přijdou i vyznavači potápění. Ke Krétě patří i malý ostrov Gavdos s velmi osobitým charakterem. Skalní útvar na Gavdos zvaný „Tripiti“ je nejjižnějším bodem nejenom Kréty, nýbrž i celé Evropy. Divoké pobřeží, křišťálově čisté moře a nádherné pláže lákají každoročně turisty z celého světa. Pestrobarevnost ostrova si podmaní každého. Úrodné planiny a bohaté mořské vody plně zásobují vyhlášenou krétskou kuchyni. strana 60

Palác Knossos

pevnost na ostrově Gramvousa

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz

klimatizace SAT TV

Hotel Flisvos Beach

Areál hotelu Flisvos Beach Hotel Flisvos baech

Hotel Flisvos Beach Poloha: hotel se nachází v bezprostřední blízkosti pláže, na okraji oblíbeného letoviska Rethymno, cca 1,5 km od historického centra s velkým množstvím obchodů a taveren podél pobřežní promenády. Vybavenost: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, krytá terasa, venkovní bazén (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), dětský bazén, internet (za poplatek). Ubytování: dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, klimatizace (za poplatek), TV, kuchyňka (základní nádobí, lednička a vařič), trezor (za poplatek). Stravování: ALL INCLUSIVE – snídaně a večeře formou švédských stolů. Pláž: písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu (přes silnici, 30 m), slunečníky a lehátka za poplatek. Pláž je oceněna Modrou vlajkou prokazující její kvalitu a čistotu. Sport a zábava: venkovní bazén, vodní sporty na pláži cca 500 m (za poplatek), příležitostné animační programy.

Restaurace

LETECKÉ ZÁJEZDY - hotel flisvos beach (kód: KRP012S) 8 DENNÍ ZÁJEZDY (7 NOCÍ) - 1/2+1, 1/2+2 termín Cena Kč 03.06.-10.06. 15 990 10.06.-17.06. 15 990 17.06.-24.06. 16 990 24.06.-01.07. 16 990 01.07.-08.07. 17 490 08.07.-15.07. 17 490

termín 15.07.-22.07. 22.07.-29.07. 29.07.-05.08. 05.08.-12.08. 12.08.-19.08. 19.08.-26.08.

Cena Kč 17 990 17 990 17 990 17 990 17 990 17 990

termín 26.08.-02.09. 02.09.-09.09. 09.09.-16.09. 16.09.-23.09. 23.09.-30.09.

Cena Kč 16 990 16 990 16 990 15 990 15 990

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování, 7x ALL INCLUSIVE, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh - DOPORUČUJEME dokoupení - 250 Kč osoba nad 18 let, 200 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz) Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +7 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +7 990 Kč/os., příplatek za výhled na moře +1 690 Kč/týden. Speciální ceny: dítě 2-12 let na 1. přistýlce 7 990 Kč, dítě 2-12 let na 2. přistýlce 7 990 Kč. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

Pokoj

strana 61


Česká republika - Beskydy - Čeladná

Beskydy naše krásné

lesní lázně wellness

horský hotel čeladenka travný

horské domy bazén

kněhyně lysá hora

smrk

magurka horské a apartmánové domy jsou pojmenovány podle vrcholů beskyd

Areál horského hotelu Čeladenka - součástí areálu je víceúčelové hřiště s umělým povrchem (tenis, házená, minikopaná, košíková) a dětské hřiště.

Horský hotel Čeladenka Popis: resort horského hotelu Čeladenka se skládá z hlavní hotelové budovy, sedmi apartmánových domů, třech horských domů, hotelové recepce, klimatizované hotelové restaurace, lobby baru, klimatizovaného kongresového centra, dětského koutku, dětského venkovního sportoviště, letní terasy, venkovního bazénu. Součástí resortu je rovněž wellness areál „Lesní lázně“, který se nachází v bezprostřední blízkosti hotelové budovy. V Lesních lázních naleznete programy wellness a relaxace. V hotelovém areálu se nachází ordinace lékaře a fyzioterapeuta. Hotel má k dispozici vlastní parkovací stání. Do hlavní hotelové budovy a do Lesních lázní je zajištěn bezbariérový přístup. V hotelové budově je k dispozici výtah. Celý hotelový resort je zajištěn bezpečnostním zámkovým kartovým systémem. Všechny pokoje jsou strana 62

vybaveny anti-alergenním programem, který zahrnuje podlahovou speciální krytinu Flotex , matrace, polštáře a peřiny. Domácí zvířata nejsou povolena a v celém resortu hotelu je zakázáno kouřit. Kouření je povoleno pouze ve venkovních prostorách k tomu určených. Hotel přijímá platby v hotovosti nebo kreditní kartou. Poloha: horský hotel Čeladenka se rozkládá v malebném údolí Podolánek na konci obce Čeladná, na úpatí hory Smrk v nadmořské výšce 590 m n. m. Celý areál hotelu je zasazen v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Beskydy. V blízkosti hotelu protéká říčka Čeladenka a samotná poloha hotelu nabízí svým hostům mnoho zajímavých výletů autem, pěšky nebo na kole. Nedaleko hotelu se nachází golfové hřiště Ostravice nebo Prosper Golf Resort Čeladná, které se řadí mezi největší golfová hřiště v ČR. Dobře dostupná je

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


Chráněná krajinná oblast Beskydy (CHKOB) o rozloze 1 160 km2 zaujímá oblast Moravskoslezských Beskyd, Vsetínských vrchů a Javorníků. Spadá zde celkem 74 katastrálních území (celou plochou nebo částí), které řídí 7 městských a 58 obecních úřadů. V CHKO Beskydy žije přibližně 65 tisíc obyvatel. Zhruba dvě třetiny území CHKO Beskydy dnes pokrývají lesy. Najdeme zde i zachovalé jedlobukové lesy a horské smrčiny. Krajinu Beskyd však tvoří také louky, pastviny, meze a remízky. CHKO Beskydy je domovem pro mnoho vzácných živočichů a rostlin. Mezi geologické zvláštnosti patří například tzv. pseudokrasové jeskyně tvořené velkými pískovcovými bloky.

Radhošť

apartmánové domy

Chráněná krajinná oblast Beskydy se rozkládá v členité hornatině Vnějších Západních Karpat, zaujímá téměř celé území Moravskoslezských Beskyd, podstatnou část Vsetínských vrchů a moravskou část Javorníků tvoří hranici ze Slovenskem. Zde na ni bezprostředně navazuje CHKO Kysuce. Území se rozkládá v Moravskoslezském a Zlínském kraji a zaujímá jižní polovinu okresu Frýdek–Místek, východní polovinu okresu Vsetín a malou část jihovýchodu okresu Nový Jičín. Nadmořská výška je 350 až 1323 m n. m.

ropice

vysoká javorový vrch čertův mlýn

Důvodem vyhlášení CHKO Beskydy byly zejména původní pralesovité lesní porosty s výskytem vzácných karpatských živočišných i rostlinných druhů, druhově pestrá luční společenstva, unikátní povrchové i podzemní pseudokrasové jevy (až 30 jeskyní bez krápníků) a rovněž mimořádná estetická hodnota a pestrost ojedinělého typu krajiny vzniklého historickým soužitím člověka s tímto územím.

Horský hotel Čeladenka

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

strana 63


Česká republika - Beskydy - Čeladná

Horský hotel Čeladenka

rovněž zcela nová cesta na Ostravici s možností návštěvy golfového hřiště Ostravice. Vybavenost: vstupní hala s recepcí, klimatizovaná hotelová restaurace, lobby bar, kongresové centrum, dětský koutek, venkovní dětské hřiště, letní terasa, venkovní bazén, výtah v hotelové části, wellness centrum „Lesní lázně“, parkoviště.

Restaurace

Ubytování: Hotel Čeladenka - pokoje jsou komfortně vybaveny a disponují vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem nebo vanou, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, SAT-TV, telefonem, pevným internetovým připojením, minibarem a trezorem. Do některých pokojů lze na přání umístit přistýlku nebo dětskou postýlku. Část pokojů nabízí svým hostům k využití terasu nebo balkon. Hlavní budova nabízí ubytování v pokojích typu STANDARD a COMFORT, dále v apartmánech a rodinných pokojích. Součástí hotelu je jeden bezbariérový pokoj. Apartmánové domy - apartmánový dům se skládá z prostorné předsíně a dvou oddělených dvoulůžkových pokojů. Apartmánové domy jsou ideální pro rodiny s dětmi, které upřednostňují soukromí, zároveň jsou však umístěny v blízkosti hlavní hotelové budovy a umožňují tak lehkou dostupnost všech hotelových služeb. Součástí apartmánového domu je vlastní sociální zařízení, sprcha, vysoušeč vlasů, hotelová kosmetika, SAT-TV, telefon, pevné internetové připojení, minibar, trezor. Každý apartmán je vybaven terasou se sedacím nábytkem. Ubytování v apartmánových domech doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Hotelová restaurace

Horské domy - v každém domě se nachází 5 dvoulůžkových pokojů apartmánového typu a jeden jednolůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, SAT-TV, telefonem, minibarem, trezorem. Každý dům disponuje vlastním parkovacím stáním. Stravování: ALL INCLUSIVE nebo snídaně, dle vybraného pobytu. Náš názor: komfortní moderní a nově postavený ubytovací komplex vhodný pro všechny věkové kategorie vyhledávající klidnou dovolenou. Lesní lázně: samostatné wellness centrum nabízí svým hostům relaxační programy. V nabídce služeb hosté najdou infrasaunu, whirlpool, Kneippův chodník, různé druhy masáží a vybrané formy vodoléčby.

Pokoj

strana 64

Program klubového hotelu: dle aktuální nabídky hotelu animační programy, přednášky o zdravém životním stylu, besedy, sportovní program, různá skupinová cvičení, večerní zábavné programy a další zajímavý program.

CALL CENTRUM - VOLEJTE z celé ČR telefon 14 001. Volání za cenu místního hovoru.


www.dotovanepobyty.cz

Recepce

Lesní lázně

SPECIÁLNÍ NABÍDKA ALL INCLUSIVE PRO KATEGORII 55+ Lázně a ALL INCLUSIVE pro Vás v ráji Beskyd pobyt neděle – pátek (6 dní / 5 nocí) - vlastní doprava

Apartmány

HORSKÝ HOTEL ČELADENKA - SPECIÁLNÍ NABÍDKA ALL INCLUSIVE PRO KATEGORII 55+ (KÓD: CZp030s) původní CENA CENA

dospělý 9 990 4 990

dítě 7-14 let / přistýlka 4 990 2 495

dítě 0-6 let/bez nároku na lůžko ZDARMA ZDARMA

příplatek neobsazené lůžko 5 590 2 580

Cena je platná při ubytování v pokoji min. 1 osoby starší 55 let věku. Cena dítě je platná při ubytování v pokoji se dvěmi dospělými osobami, formou přistýlky či palandy, popř. bez nároku na lůžko. Dětská postýlka 100 Kč/noc – na vyžádání. Cena zahrnuje: - 5x ubytování v období neděle - pátek - 5x stravování formou All Inclusive (servírovaná snídaně, dopolední svačina s kávou nebo čajem, servírovaný oběd výběrem ze 3 menu, odpolední dezert s kávou nebo čajem, servírovaná večeře výběrem ze 3 menu; v průběhu dne nealko nápoje). - vstup do Lesních lázní – whirlpool, Kneippův chodník, infra sauna (organizace vstupu a využívání Lesních lázní bude oznámena při nástupu na ubytování personálem hotelu). - animační program, WiFi, parkování u hotelu, zapůjčení stolních her, horských kol, holí Nordic Walking ZDARMA, DPH. Cena nezahrnuje: rekreační a lázeňský poplatek, vybrané služby lesních lázní, dopravu. Příplatky: nocleh 990 Kč / os. / noc Ceny jsou platné pro období 01.09. – 20.12.2014 a dále od 03.01. – 20.12.2015 Upozornění: konkrétní rozdělení klientů na ubytování je plně v kompetenci hoteliéra.

Sportovní hřiště

RELAX POBYT 55+ PRO DVA s ALL INCLUSIVE pobyt dle vlastního výběru (3 dny / 2 noci) - vlastní doprava HORSKÝ HOTEL ČELADENKA - RELAX POBYT 55+ PRO DVA ALL INCLUSIVE (KÓD: CZp030s) RELAX POBYT PRO DVA, pobyt s nástupem neděle - pátek RELAX POBYT PRO DVA, pobyt VÍKEND /pátek - neděle

1 990 Kč/os./pobyt 2 290 Kč/os./pobyt

Cena je platná při ubytování v pokoji min. 1 osoby starší 55 let věku. Dětská postýlka 100 Kč/noc – na vyžádání. Cena zahrnuje: - 2x ubytování - 2x stravování formou ALL INCLUSIVE (servírovaná snídaně, dopolední svačina s kávou nebo čajem, servírovaný oběd výběrem ze 3 menu, odpolední dezert s kávou nebo čajem, servírovaná večeře výběrem ze 3 menu; v průběhu dne nealko nápoje). - vstup do Lesních lázní – 1x za pobyt whirlpool nebo perličková koupel, Kneippův chodník (organizace vstupu a využívání Lesních lázní bude oznámena při nástupu na ubytování personálem hotelu). - animační program, WiFi, parkování u hotelu, zapůjčení stolních her, horských kol, holí Nordic Walking ZDARMA, DPH. Cena nezahrnuje: rekreační a lázeňský poplatek, vybrané služby lesních lázní, dopravu. Příplatky: nocleh 990 Kč / os. / noc Ceny jsou platné pro období 01.09. – 20.12.2014 a dále od 03.01. – 20.12.2015 Upozornění: konkrétní rozdělení klientů na ubytování je plně v kompetenci hoteliéra.

V KLUBOVÉM HOTELU ČELADENKA VÁS ČEKAJÍ: • • • •

ALL INCLUSIVE animační programy pro děti i dospělé sportovní a relaxační program večerní zábavné programy, karaoke, filmové večery, taneční večery ve stylu Star Dance, Beskydský večer a další Změna programu vyhrazena

Rezervace ON-LINE 24 hodin denně na www.kovotour.cz | facebook.com/dotovane.pobyty

Hotelový bazén

strana 65


ĚNÍ EL

ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA 841 444 555 www.cpp.cz

Sjednejte si cestovní pojištění již při objednání zájezdu v cestovní kanceláři! Oblast E*

Obsah pojištění

Limit plnění v Kč

Pojištění léčebných výloh • celkem • zdravotní péče • repatriace a převoz • ošetření zubů

2 000 000 2 000 000 2 000 000 5 000

Úrazové pojištění • smrt následkem úrazu • trvalé následky úrazu Pojištění zavazadel • 1 věc

POJIŠTĚNÍ POJIŠTĚNÍ Pojištění odpovědnosti PODNIKATELŮ ODPOVĚDNOSTI • za škodu na zdraví

Dále nabízíme:

100 000 200 000

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

• za škodu na věci • za škodu finanční Právní asistence Asistenční služby POJIŠTĚNÍ POJIŠTĚNÍ • předcestovní asistence VOZIDEL PODNIKATELŮ • cestovní asistence • poskytnutí půjčky pojištěnému Pojištění nevyužité dovolené Pojištění storna zájezdu • i z důvodu nedobrovolné ztráty zaměstnání

15 000 max. 10 000

POJIŠTĚNÍ ZDRAVOTNÍ MAJETKU 2 000 000POJIŠTĚNÍ

POJIŠTĚNÍ POJIŠ ŽIVOTNÍ PODNIKATELŮ ODPOVĚ POJIŠTĚNÍ

1 000 000 500 000 v rámci limitů pojištění odpovědnosti

POJIŠTĚNÍ POJIŠTĚNÍ POJIŠTĚNÍ CESTO POJIŠTĚNÍneomezeně CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ZDRAVOTNÍ ÚRAZOV VOZIDEL POJIŠ ODPOVĚDNOSTI POJIŠTĚNÍ PODNIKATELŮ MAJETKU ODPOVĚDNOSTI POJIŠTĚNÍ POJIŠTĚN neomezeně max. 50 000 max. 20 000 max. 80 % poplatků za storno zájezdu max. 15 000

Pojistné – osoba/zájezd (18 a více let) v Kč Pojistné – dítě do 17 let včetně/zájezd v Kč *Oblast E – všechny státy Evropy, evropská část Ruska, Tunisko, Maroko, Turecko, Izrael, Egypt a Kypr. Pojištění je sjednáváno bez spoluúčasti. Pojištění lze sjednat na dobu maximálně 12 dní.

A je to pojištěno!

POJIŠTĚNÍ ÚRAZOVÉ VOZIDEL POJIŠTĚNÍ

250 200


Millions discover their favorite reads on issuu every month.

Give your content the digital home it deserves. Get it to any device in seconds.