Page 63

10 AASTAT TAGASI

Konstantin Vassiljev

Kirjanik Peeter Sauter

Peeter Küttis

tõi valges ülikonnas päev pärast 0 : 0 viiki Portugali vastu A. Le Coq Arena murule Jana ja siirdus sealt abielu registreerima.

kirjutab kolumnis, et taob vutti lastega. Isad pidavat lastest enam hasarti minema. Telerist ta vutti vaadata ei julge: võib sattuda sõltuvusse.

oli noorena NSV Liidu 33 parema mängija seas. Tema poeg Kim-Erik kuulus NSV Liidu noortekoondisse korvpallis ja Kert Eesti noortekoondistesse jalgpallis.

Poom polnud projekt P

eatoimetaja Indrek Schwede kirjutas oma kolumnis Mart Poomi lahkumismängu kommentaariks, et isegi kui võtta tolle hetke kõik Eesti spordi paipoisid, pole väravavahile ikkagi võrdset. Andrus Veerpalule on ette heidetud rasket jalga autoroolis. Gerd Kanterist eraldab Poomi aga tema selja taga olnud meeskond. „Kanter on Raul Rebase algatatud projekti produkt,“ kirjutab peatoimetaja, kelle sõnul on meie kettaheitja hind 29 Krooni siiras ja sümpaatne inimene. JuuLi 2009 Mistõttu on eriti kummastav, et ajakirjanikega suhtlemist suunas tema eest Rebane. Poomil seevastu pole kunagi olnud mingit tiimi. Ta võttis Inglismaal pärast mängu järjest vastu Eesti ajakirjanike kõnesid, andes talle omaselt põhjalikke vastuseid. Kolm suuremat päelõpetas imelise karjääri valehte, kolm enam-vähem selle eest, et nad on ise hakkama tA vAS ei ootA 113. Koh samasugust juttu mängust MArt SiiM Ann : rAh saanud ega ole siin kabinetis nutnLe y MAtthe wS mänguni. Ei mingit suhtekoriMe trib LAJA Sir StA mas käinud, nagu mõned väiksemad dee MiA d? eeS tiSS e noo rte AKA raldajat ega tõrjuvat hoiakut. alaliidud seda teevad.“ in Loo / victor valdes Kui Poom oli vigane, aga seda Postrid: barcelona / Katr Jalka küsis kuuelt inimeselt (Lars hews Sir Stanley Matt ta oli ühtelugu, käis ta omal nko, Hopp, Janno Kivisild, Andres Leht, Kote r Artu or, Marm Pluss: Kristian Milla, Ainar Leppänen, algatusel mööda arste nii IngPeeter & Kert Küttis, Luis Martin Reim, Arvu Sild, Aivar m tam as ik, Joon Pep Guardiola, Pille raad lismaal kui ka Eestis. See mees Tiidus), kas Eesti vajab jalgpaltegi kõike ise. liakadeemiaid. Vastused lahkasid Kanter murdis end tippu akadeemiate olemust ja Eesti olualal, kus konkurents on võrreldes jalgpalliga õhukorda. EJLi juhatuse liige Arvu Sild: „Jalgpalliliit ke. Poom püsis Inglismaa liiga tipus tosin aastat toetab tänavu meistri- ja esiliiga klubisid kuue ja oli maailma tippklubide huviorbiidis. Sellisest miljoni krooniga. Osa sellest rahast saaks juba karjäärist unistavad miljonid poisid üle maailma. anda akadeemiate toetuseks. Mis kasu on Eesti Eesti olümpiakomitee president Mart Siimann jalgpallile sellest, et Sillamäe Kalev maksab jalgtunnistas, et käis Eesti jalgpallikoondist vaatamas palliliidu toetuse abil palka välismaalastele?“ paar korda aastas ja meistriliiga mängudega „on Huvitava mõtte lisas Aivar Tiidus, kelle sõnul natuke halvem seis“. Jalka pinnis, miks on jalgpall oli Eestis akadeemiale kõige lähemal Kehtna jalghoolimata kõige harrastatavama spordiala seisupallikool: „Võeti kokku piirkonna poisid ja sealt on sest vähem rahastatud kui teised suured alad. Siiju mõnigi mees koondisse välja arenenud.“ mann pareeris ja jagas jalgpallile ka ettevaatlikult tunnustust: „Jalgpall on väärt tunnustamist juba Indrek Marjamaa

MArt PooM

ISSN 1736-7379

2009 JUULI JALKA

1

2019 JUULI JALKA

63

Profile for Jalka

Jalka (juuli 2019)  

Juulikuu Jalka kaaneloos räägib koondise tugitala Konstantin Vassiljev peatreeneri vahetusest ja rahvusmeeskonna hetkesisust.

Jalka (juuli 2019)  

Juulikuu Jalka kaaneloos räägib koondise tugitala Konstantin Vassiljev peatreeneri vahetusest ja rahvusmeeskonna hetkesisust.

Profile for jalka
Advertisement