14. ročník

rds FLEMA Media Awa větnu 2019 ! bude zahájen v k

Děkujeme našim partnerům za podporu projektu FLEMA:

Přihlásit je možné kampaně realizované v období 1. 1. 2018 až 30. 6. 2019.

TIPY jak vyhrát soutěž FLEMA Media Awards Myslete na tvorbu videa ke kampani už při exekuci kampaně – sbírejte podkladový materiál průběžně.

Video musí fungovat samostatně – popsat vaši kampaň a sdělit esenci celé kampaně – jaká byla situace či problém, jak se řešil, v čem byl jedinečný a co to přineslo.

Mediální partner:

Pokuste se co nejrychleji upoutat pozornost poroty, a do detailů zajděte později.

Jasné a jednoduché vizuály v kombinaci s mluveným komentářem jsou často velmi efektivní.

Pořádá:

Nejlepší malá kampaň Nejlepší velká kampaň

Speciální kategorie Nejodvážnější počin

Ocenění Grand Prix Grand Prix získává jedna z vítězných prací v některé z kategorií, a to ta, která získala nejvyšší bodové hodnocení od porotců v prvním kole.

Inovativní zadavatel Ocenění Inovativní zadavatel je uděleno tomu zadavateli, jehož kampaně získají nejvíce bodů v rámci soutěže – shortlist 1 bod, vítěz kategorie 2 body, Grand Prix 1 bod.

Inovativní agentura Ocenění Inovativní agentura je uděleno té agentuře, jejíž kampaně získají nejvíce bodů v rámci soutěže – shortlist 1 bod, vítěz kategorie 2 body, Grand Prix 1 bod.