Page 213

D 14:15 | 14:20p 14:25p 14:30p 14:55pc 15:20 15:30c 15:45 15:52c 16:20 16:40 17:10 17:20 17:35 17:47 18:10 18:20c 18:35 18:45 19:02 19:05 19:10 19:15

D 12:15 12:19p 12:20p 12:25p 12:30p 12:55pc 13:20 13:30c 13:45 13:52c 14:20 14:40 15:10 15:20 15:35 15:47 16:10 16:20c 16:35 16:45 17:02 17:05 17:10 17:15

Dagkoder: 1 = Mandag, 2 = Tirsdag, 3 = Onsdag, 4 = Torsdag, 5 = Fredag, 6 = Lørdag, 7 = Søndag, D = Daglig, X = Unntatt

DX67 D D 08:15 10:15 Oslo Bussterminal ............................... 06:00 | | 10:19p Filipstadvn.(Color line Hjortnes) ............... 08:20p 10:20p Sjølyst v/rundkjøring .................................... 06:05p 08:25p 10:25p Lysaker E18 nordsiden .................................. 0610p 08:30p 10:30p Ramstadsletta................................................. 06:15p | Drammen Bangeløkka ................................. 06:40pc 08:55pc 09:20 11:20 Kopstad Horten .............................................. 07:05 09:30c 11:30c Sem E18 Aulerød ............................................ 07:15c 09:45 11:45 ...................... 07:30 Fokserød v/Torp lufth. 09:52c 11:52c Ringdalkrysset Larvik ................................... 07:37c 10:20 12:20 Skjelsvik Porsgrunn ............................. 08:05 10:40 12:40 Rugtvedt Bamble .......................................... 08:25 11:10 13:10 Tangen Kragerø ................................... 08:50 11:20 13:20 Brokelandsheia E18 Gjerstad ...................... 09:00 11:35 13:35 Vinterkjær Risør .................................. 09:15 11:47 13:47 Fiansvingen Tvedestrand ............................ 09:27 Harebakken bussterminal.................... 09:50 12:10 14:10 Forbindelser Arendal bussterminal-Harebakken, se www.akt.no . Kjøretid 10 min. 12:20c 14:20c Nedenes ekspr.holdeplass .......................... 10:00c 12:35 14:35 Grimstad Øygårdsdalen............................... 10:15 12:45 14:45 Lillesand Gaupemyr ...................................... 10:25 13:02 15:02 Dyreparken E18............................................... 10:42 13:05 15:05 Håneskrysset E18 ........................................... 10:45 13:10 15:10 Bjørndalssletta................................................ 10:50 Kristiansand rutebilstasjon ...................... 10:55 13:15 15:15 19:10c 19:25 19:35 19:52 19:55 20:00 20:05

D 15:15 | 15:20p 15:25p 15:30p | | 16:25pc 16:40p 16:47pc 17:15 17:35 18:00 18:10 18:25 18:37 19:00 22:20c 22:35 22:45 23:02 23:05 23:10 23:15

D 18:15 | 18:20p 18:25p 18:30p 18:55pc 19:20 19:30c 19:45 19:52c 20:20 20:40 21:10 21:20 21:35 21:47 22:10 00:20c 00:35 00:45 01:02 01:05 01:10 01:15

57 20:15 | 20:20p 20:25p 20:30p 20:55pc 21:20 21:30c 21:45 21:52c 22:20 22:40 23:10 23:20 23:35 23:47 00:10

01:29c 01:41c 01:51a 02:12a 02:15a 02:20a 02:25

1234 22:00 | 22:05p 22:10p 22:14p 22:35pc 23:00c 23:10c 23:20 23:27c 23:48 00:00 00:25c 00:37c 00:45c 01:00c 01:20

Vi gjør oppmerksom på forsinkelser i rushtiden, følg din buss på nettbuss.no/sanntid

20:20c 20:35 20:45 21:02 21:05 21:10 21:15

D 16:15 | 16:20p 16:25p 16:30p 16:55pc 17:20p 17:30pc 17:45p 17:52pc 18:20 18:40 19:10 19:20 19:35 19:47 20:10

NX190 Oslo - Grenland - Sørlandet (Sørlandsekspressen)

Sjekk alltid oppdaterte tabeller på nettbuss.no eller ruteopplysning telefon 177 / 05070

211

Kg2017 02  

Kragerøguiden 2017

Kg2017 02  

Kragerøguiden 2017

Advertisement