Page 1


5 1

3

důvodů proč vsadit na

Jsme součástí velké mezinárodní skupiny , působící ve více než 85 zemích CNA Group je světovou špičkou ve světě domácích spotřebičů, s továrnami ve Španělsku, Brazílii a Číně. Toto spojení dává společnosti FAGOR stabilitu a zaručuje vzrušující, úspěšnou budoucnost.

2

20 let v České republice Již 20 let jsme součástí Vaší domácnosti. Díky našim dlouholetým zkušenostem rádi sdílíme, co jsme se za ta léta naučili.

Více než 50 let znalostí a zkušeností Fagor staví na svých dlouholetých zkušenostech a know-how, které považuje za jádro své identity.

4

Zákazníci milují naše produkty

5 2

Rok co rok nám analýzy ukazují, že zákazníci mají rádi co děláme. Aktuální informace potvrzují naši vysokou pozici v žebříčku spokojenosti zákazníků.

Exkluzivní 50 měsíců záruka ZDARMA Fagor nabízí nejlepší kvalitu výrobků a služeb, a proto opět nabízí prodlouženou záruku na spotřebiče ZDARMA.


záruky a technologie 50 měsíců záruka ZDARMA Na výrobky uvedené v tomto katalogu, označené logem FAGOR ZÁRUKA 50 MĚSÍCŮ, si můžete požádat o prodloužení záruky nad rámec zákonných 24 měsíců. Tato prodloužená záruka je pro zákazníka zcela zdarma a kryje náklady za díly, práci odborného technika a jeho dojezd do místa zásahu. Vyžádejte si tuto prodlouženou záruku nejpozději do 30 dnů od zakoupení spotřebiče vyplněním elektronického formuláře, který naleznete na našich webových stránkách (www.fagorcnagroup.cz). Po odeslání formuláře Vám bude nejpozději do 3 týdnů od Vašeho e-mailu zaslán certifikát s prodlouženou zárukou na konkrétní spotřebič. Tato akce se vztahuje pouze na výrobky zakoupené a používané na území ČR, které si zákazník pořídil v období od 1. 5. 2015 do 31. 8. 2015.

Inteligentní spotřebič FAGOR se vždy řadil k předním inovátorům a průkopníkům nejmodernějších technologií a avantgardních řešení domácích spotřebičů. Inteligentní spotřebiče FAGOR dbají na to, aby měl zákazník maximální pohodlí a komfort během jejich obsluhy. Elektronika přístroje nepřetržitě vyhodnocuje parametry zadané uživatelem a automaticky jim přizpůsobuje průběh procesu. S výrobky značky FAGOR vstupuje do vaší domácnosti inteligentní technologie.

FAGOR exkluzivně FAGOR disponuje mnoha unikátními technologiemi, které jsou v oboru domácích spotřebičů zcela ojedinělé. Proto tímto logem označujeme pouze výrobky, které jsou výjimečné svými funkcemi, parametry, designem nebo jinak vybočují z řady běžných domácích spotřebičů.

n

Novinka FAGOR tímto logem označuje výrobky, které jsme uvedli na trh v České republice v roce 2015.

Výrobce si vyhrazuje právo provedení jakýchkoliv technických či estetických změn bez předchozího upozornění. Zde uvedené ceny jsou pouze informativní a mohou se na různých prodejních místech lišit. Platnost tohoto katalogu od 1. 5. 2015 FAGOR ELEKTRO s.r.o. • Dělnická 9 • 170 00 • Praha 7 Tel.: 296 325 961 • Email: info@fagor-elektro.cz Servisní linka pro ČR: 840 557 799 www.fagorcnagroup.cz

3


PEČICÍ TROUBY

Trouby Fagor jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi vaření. Pyrolýza II. generace Pyrolýza: nejlepší automatické čištění na trhu. Ve společnosti Fagor jsme vyvinuli inovativní technologii pyrolytického samočištění. Jeho přednostmi jsou bezpečnost, dokonalost a efektivita. Pyrolytická funkce představuje obrovský technologický pokrok. Trouby jsou navrženy tak, že vnitřní prostor je dveřmi trouby zcela uzavřen a izolován. Mají unikátní design, šetří množství energie potřebné na ohřev a minimalizují tak náklady. Vnější povrch trub Fagor je vytvořen z nerezové oceli a povrch má ochranu proti zanechávání otisků prstů. Pyrolytické čištění zajišťuje, že vnitřek trouby je dokonale vyčištěn. Vnitřní prostor trouby má navíc speciální povrch, dveře mají nový design se skleněnými výplněmi. Dveře dokonale těsní a jejich povrch je odolný proti vzniku rýh, ve kterých by se mohly usazovat nečistoty.

Větší čistota pyrolýza vašich plechů Pyrolýza II. generace je jediná, která umožňuje komplexní čištění trouby spolu s čištěním plechů a bočních vodících lišt.

Větší pohodlí samočištění, které šetří čas, peníze a starosti

Větší bezpečnost pohybujte se ve své kuchyni bezpečně

CHLADNÁ DVÍŘKA SE 4 SKLY

4 skla = chladná dvířka. AUTO

Dokonalá izolace dvířek trouby neznamená jen absolutní bezpečnost, ale zároveň přispívá k maximální optimalizaci pečení, pyrolytického čištění

AUTOPYRO

Auto-Pyro: trouba spočítá čas potřebný k dokonalému pyrolytickému vyčištění.

a energetické spotřeby, protože nedochází k tepelným ztrátám. Díky systému čtyř skel si dvířka zachovávají v každém okamžiku teplotu bezpečnou na dotyk. Kromě toho nová konstrukce ventilace vnitřních dvířek umožňuje, aby se vnější proud vzduchu dostával mezi skla a pomáhal tak udržet optimální teplotu dvířek.

Tento způsob samočištění je pro vás nejpohodlnější a nejúspornější. Trouba automaticky spočítá potřebný čas a energii v závislosti na detekovaném stupni znečištění. Bude tak naprosto čistá s minimální energetickou spotřebou. I vy však můžete zvolit nejvhodnější typ pyrolýzy podle stupně znečištění: Eco a Turbo.

Kvalitnější čištění navržené tak, aby se lépe čistily

Katalyzátor výparů a pachů pro čistější prostředí. Všechny pyrolytické trouby Fagor mají katalyzátor výparů. Paladiový katalyzátor po zahřátí na 250 °C spaluje zbytky nečistot v ovzduší, filtruje výpary a pachy uvolňující se během pečení. Vzduch v kuchyni zůstává čistý.

Čisté sklo, jako nikdy dříve. Trouby Fagor mají nejsnáze odstranitelná skla dvířek na trhu. V pouhých OCHRANA PROTI OTISKU PRSTŮ

Vnější povrch z nerez oceli mají trouby Fagor ošetřen tak, aby na něm při manipulaci nezůstávaly otisky prstů.

třech krocích a bez použití nářadí je můžete rychle a pohodlně rozebrat a vyčistit.

Moderní technologie s minimální spotřebou energie. -20%

Pyrolytické trouby Fagor pracují v energetické třídě A-20%. Jsou tedy o 20 % úspornější než jiné trouby pracující v energetické třídě A,. Produkují tak méně emisí CO2. a jsou tedy i šetrnější k přírodě.

4


PEČICÍ TROUBY

4 skla: chladná dvířka. Díky 4 sklům ve výplni se dvířka nerozpálí za žádných okolností. Trouba má navíc navržen chytrý chladicí systém - vzduch zvenku prochází mezi skly, která přitom ochlazuje. Dvířka jsou pak zcela bezpečná na dotek. Dvířka trouby dokonale těsní a zajišťují tak naprostou bezpečnost, pomáhají zajišťovat kvalitu pečení, umožňují pyrolytické čistění a minimalizují spotřebu energie, jelikož nedochází k tepelným ztrátám. Všechny naše pyrolytické troby obsahují také katalytický filtr odváděných výparů. Paladiový katalyzátor spaluje zbytky nečistot v ovzduší, filtruje výpary a pachy uvolňující se během pečení. Vzduch v kuchyni tak zůstává čistý.

Ergonomie. Ergonomie.

Top Slide smalt: pohodlné čištění.

SAMOVÝSUVNÉ POJEZDY IMPULSE

Kromě pyrolytického čištění jsme ve společnosti Fagor vyvinuli

Samovýsuvné teleskopické pojezdy Impulse

Samovýsuvné teleskopické pojezdy Impulse eliminují

speciální Top Slide smalt, který

nutnost dotýkat se plechu při vysouvání. Plech se totiž při

umožňuje snadné čištění trub,

otevření dvířek vysune zcela sám. Práce s troubou je pak

které nemají pyrolýzu.

komfortnější a bezpečnější.

Jedná se o speciální smaltovaný povrch Top Slide, který zabraňuje

Plech s úplným přístupem: PLECH S ÚPLNÝM snadná manipulace PŘÍSTUPEM a vysoká bezpečnost.

usazování tuku v průběhu vaření. Systém čištění využívá vlhkost, díky níž se nečistoty uvolňují z povrchu snadno a  pohodlně.

Plechy s úplným přístupem usnadňují manipulaci při

Celkové vyčištění trouby trvá jen

pečení, protože se zcela vysouvají. Práce je pak bezpečná

chvíli.

a pohodlná.

Nová trouba Combisteamer: příprava zdravých pokrmů.

Nové modely pyrolytických trub Combisteamer umožňují při vaření využívat ohřev teplem i párou. Jedná se o inovaci v přípravě pokrmů, která zaručí ty nejlepší výsledky. V troubě je zabudovaná nádržka na vodu, ze které se vytváří pára, ve které se jídlo připravuje. Pokrmy jsou pak nejen dozlatova propečené a voní jako klasicky upečené, ale navíc díky použití páry mají jemnější chuť, jsou šťavnatější a neztrácí při přípravě tolik vody. Pokrmy, které chutnají lépe. Trouby Fagor Combisteamer připravují pokrmy tradičními způsoby, ale s využitím nejmodernějších technologií. Proto si pokrmy zachovávají svoji výživovou hodnotu a jsou díky lepšímu rozkladu škrobů na jednoduché cukry lépe stravitelné.

KOMBINOVANÉ FUNKCE PRO VAŘENÍ V PÁŘE

Aplikované vědy ve vaší kuchyni. Nastavením správné teploty a množství páry v troubě je dosaženo optimálního prostředí potřebného pro zachování vyšší šťavnatosti

pokrmů. Díky sníženému množství kyslíku uvnitř trouby si navíc jídlo uchová své výživové hodnoty. Při teplotě nad 150°C a správné úrovni vlhkosti je také možno dosáhnout zlepšení Maillardovy reakce nebo karamelizace. Jídlo má pak lepší barvu i chuť. Tyto modely jsou obzvláště vhodné, pokud chcete dosáhnout optimálních výsledků při přípravě dietních jídel, smažené a grilované zeleniny, krémů, pudinků anebo chleba.

5


PEČICÍ TROUBY 6H-876A TC X Pyrolytická multifunkční trouba s parní funkcí, 15 programů Pyrolýza II. generace „„ Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Intuitivní dotykové ovládání a snadno čitelný „„ displej: hodiny, časy, teplota, funkce, recepty Parní funkce (připařování) – klimatické „„ pečení 4 paměti programů „„ Teleskopické pojezdy s úplným „„

KOMBINOVANÉ FUNKCE PRO VAŘENÍ V PÁŘE

přístupem Rychlé předehřátí „Booster“ „„ Vnitřní osvětlení „„ Extra chladná dvířka se 4 skly „„ Katalytický filtr odváděných výparů při „„

-20%

pyrolýze „Cooking Book“s 26 recepty „„ „Cooking Book“s 23 recepty pro „„ kombinované vaření v páře Pyrolytické čištění: Auto a Turbo „„ 1 x teleskopické pojezdy s úplným přístupem, „„ 1x plech Lissium (cukrářský plech), 1x chromovaný rošt, 2x vyjímatelné smaltované boční pojezdové mřížky, 1x hluboký smaltovaný plech V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

Nastavením správné teploty a množství páry v troubě je dosaženo optimálního prostředí potřebného pro zachování vyšší šťavnatosti pokrmů. Díky sníženému množství kyslíku uvnitř trouby si navíc jídlo uchová své výživové hodnoty. Při teplotě nad 150°C a správné úrovni vlhkosti je také možno dosáhnout zlepšení Maillardovy reakce nebo karamelizace. Jídlo má pak lepší barvu i chuť. Tyto modely jsou obzvláště vhodné, pokud chcete dosáhnout optimálních výsledků při přípravě dietních jídel, smažené a grilované zeleniny, krémů, pudinků anebo chleba.

24 990 Kč 6H-865B X Pyrolytická multifunkční trouba, 8 programů Pyrolýza II. generace „„ Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Nové zamačkávací podsvícené knoflíky „„

MASTER CHEF

a displej zobrazující teplotu a čas „Master Chef“ s 6 přednastavenými „„ programy dle druhu potraviny Předvolba teploty pro každou funkci „„ Samovýsuvný teleskopický pojezd „„ „Impulse“ Rychlé předehřátí „Booster“ „„ Vnitřní osvětlení „„ Extra chladná dvířka se 4 skly „„ Katalytický filtr odváděných výparů při „„

-10%

15 190 Kč 6

pyrolýze Pyrolytické čištění: Eco a Turbo „„ 1x samovýsuvné teleskopické pojezdy „„ „Impulse“, 1x hluboký smaltovaný plech, 1x chromovaný rošt, 2x vyjímatelné smaltované boční pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

Funkce Master Chef automaticky nastavuje všechny potřebné parametry vaření na základě informace o použitých potravinách. Automaticky zvolí nejvhodnější funkce pro pečení, potřebnou teplotu, délku přípravy a nejvhodnější úroveň pro plech. Jedná se o skutečnou inovaci v oblasti vaření, která vždy zajistí ty nejlepší výsledky. Funkce sloužící pro zvýšení účinnosti a vyhodnocení potřebné teploty k přípravě jídla, díky níž nedochází ke zbytečnému plýtvání s energií. Kromě toho tato funkce odstraňuje potřebu předehřívání trouby a zajišťuje zcela přesné nastavení teploty. Potraviny si uchovávají také svou šťavnatost a vy máte stále přehled o stavu přípravy. Díky tomu, jak je použití snadné, se již nemusíte nikdy starat o to, jakou funkci máte zvolit. Master Chef = inteligentní kuchyně. Je to jediný systém pro plně automatizovanou kuchyni, který zajistí, že výsledek vaření bude stejný nezávisle na tom, kdo vaří.


PEČICÍ TROUBY 6H-760B X Pyrolytická multifunkční trouba, 8 programů Pyrolýza II. generace „„ Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Nové zamačkávací knoflíky a displej „„ zobrazující teplotu a čas Předvolba teploty pro každou funkci „„ Teleskopické pojezdy s úplným přístupem „„ Rychlé předehřátí „Booster“ „„ Vnitřní osvětlení „„ Chladná dvířka se 3 skly „„ Katalytický filtr odváděných výparů při pyrolýze „„ Pyrolytické čištění: Eco a Turbo „„ 1x teleskopické pojezdy s úplným přístupem, „„ 1x hluboký smaltovaný plech, 1x chromovaný rošt, 2x vyjímatelné smaltované boční pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

AUTO

-20%

AUTOPYRO Trouby Fagor jsou také vybaveny funkcí AUTO-PYRO, která automaticky detekuje na základě znečištění, kdy se trouba potřebuje sama vyčistit.

13 990 Kč 6H-760B B

6H-760B N CHLADNÁ DVÍŘKA SE 4 NEBO 3 SKLY FUNKCE BOOSTER SAMOVÝSUVNÉ POJEZDY OCHRANA PROTI OTISKU PRSTU

-20%

-20%

Pyrolytická multifunkční trouba, 8 programů

Pyrolytická multifunkční trouba, 8 programů

Pyrolýza II. generace „„ Bílé sklo „„ Nové zamačkávací knoflíky a displej „„

Pyrolýza II. generace „„ Černé sklo „„ Nové zamačkávací knoflíky a displej „„

Předvolba teploty pro každou funkci „„ Teleskopické pojezdy s úplným přístupem „„ Rychlé předehřátí „Booster“ „„ Vnitřní osvětlení „„ Chladná dvířka se 3 skly „„ Katalytický filtr odváděných výparů při pyrolýze „„ Pyrolytické čištění: Eco a Turbo „„ 1x teleskopické pojezdy s úplným přístupem, „„

Předvolba teploty pro každou funkci „„ Teleskopické pojezdy s úplným přístupem „„ Rychlé předehřátí „Booster“ „„ Vnitřní osvětlení „„ Chladná dvířka se 3 skly „„ Katalytický filtr odváděných výparů při pyrolýze „„ Pyrolytické čištění: Eco a Turbo „„ 1x teleskopické pojezdy s úplným přístupem, „„

zobrazující teplotu a čas

1x hluboký smaltovaný plech, 1x chromovaný rošt, 2x vyjímatelné smaltované boční pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

BEZPEČNOSTNÍ BLOKOVÁNÍ PROGRAM PIZZA

zobrazující teplotu a čas

1x hluboký smaltovaný plech, 1x chromovaný rošt, 2x vyjímatelné smaltované boční pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

PLECH S ÚPLNÝM PŘÍSTUPEM COOKING BOOK MASTER CHEF PARNÍ FUNKCE

13 990 Kč

13 990 Kč 7


PEČICÍ TROUBY 6H-757 CX

6H 755CX

-10%

Pyrolytická multifunkční trouba, 8 programů Pyrolýza II. generace „„ Objem 58l „„ Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Displej teploty a času „„ Pevné ovládací knoflíky a dotykové ovládání, „„ Teleskopické pojezdy s úplným „„ přístupem

-10%

Rychlé předehřátí „Booster“ a speciální „„

Pyrolytická multifunkční trouba, 7 programů

Chladná dvířka s 4 vyjímatelnými skly „„ Katalytický filtr odváděných výparů při „„

Pyrolýza II. generace „„ Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Objem 55l „„ Displej teploty a času „„ Pevné ovládací knoflíky a dotykové ovládání, „„ Rychlé předehřátí „Booster“ „„ Chladná dvířka s 4 vyjímatelnými skly „„

funkce „Pizza“

pyrolýze Pyrolytické čištění: Eco a Turbo „„ 1 x teleskopické pojezdy s úplným přístupem, „„ 1 x smaltovaný plech, 1 x chromovaný rošt, 2 x vyjímatelné smaltované vnitřní pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

13 490 Kč Akční model 6H-185A X

Katalytický filtr odváděných výparů při pyrolýze „„ Pyrolytické čištění: Eco a Turbo „„ 1 x smaltovaný plech, 1 x chromovaný rošt, „„ 2 x vyjímatelné smaltované vnitřní pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

12 490 Kč 6H-185A B

6H-185A N

n

n

Multifunkční trouba, 8 programů

Multifunkční trouba, 8 programů

Multifunkční trouba, 8 programů

Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Objem 58 litrů „„ Pevné ovládací knoflíky „„ Displej s časovými údaji „„ Vnitřní osvětlení „„ Teleskopické pojezdy s úplným přístupem „„ Smalt „Top Slide“ se snadným čištěním „„ Ventilovaný odvod par „„ 1x teleskopické pojezdy s úplným přístupem k plechu, „„ 1x hluboký smaltovaný plech, 1x chromovaný rošt, 2x vyjímatelné vnitřní pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

Bílé sklo „„ Objem 58 litrů „„ Pevné ovládací knoflíky „„ Displej s časovými údaji „„ Vnitřní osvětlení „„ Teleskopické pojezdy s úplným přístupem „„ Smalt „Top Slide“ se snadným čištěním „„ Ventilovaný odvod par „„ 1x teleskopické pojezdy s úplným přístupem k plechu, „„ 1x hluboký smaltovaný plech, 1x chromovaný rošt, 2x vyjímatelné vnitřní pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

Černé sklo „„ Objem 58 litrů „„ Pevné ovládací knoflíky „„ Displej s časovými údaji „„ Vnitřní osvětlení „„ Teleskopické pojezdy s úplným přístupem „„ Smalt „Top Slide“ se snadným čištěním „„ Ventilovaný odvod par „„ 1x teleskopické pojezdy s úplným přístupem k plechu, „„

8 990 Kč

8 990 Kč

8 990 Kč

8

1x hluboký smaltovaný plech, 1x chromovaný rošt, 2x vyjímatelné vnitřní pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„


PEČICÍ TROUBY 6H-197A X Multifunkční trouba, 8 programů Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Objem 58 litrů „„ Nové zamačkávací podsvícené knoflíky „„ Displej zobrazující teplotu a čas „„ Předvolba teploty pro každou funkci „„ Samovýsuvný teleskopický pojezd „„ „Impulse“ Rychlé předehřátí „Booster“ „„ Vnitřní osvětlení „„ Chladná dvířka se 3 skly „„ Smalt „Top Slide“ se snadným „„ čištěním Ventilovaný odvod par „„ Speciální funkce „Pizza“ „„ 1x samovýsuvné teleskopické pojezdy „„ „Impulse“, 1x hluboký smaltovaný plech, 1x chromovaný rošt, 2x vyjímatelné vnitřní pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

SAMOVÝSUVNÉ POJEZDY IMPULSE -10%

Samovýsuvné teleskopické pojezdy Impulse eliminují nutnost dotýkat se plechu při vysouvání. Plech se totiž při otevření dvířek vysune zcela sám. Práce s troubou je pak komfortnější a bezpečnější.

11 490 Kč 6H-196A X

6H-196A B

6H-196A N

Horkovzdušná trouba, 8 programů

Horkovzdušná trouba, 8 programů

Horkovzdušná trouba, 8 programů

Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Objem 58 litrů „„ Zamačkávací knoflíky a displej „„ zobrazující teplotu a čas Displej s časovými údaji „„ Vnitřní osvětlení „„ Teleskopické pojezdy s úplným přístupem „„ Smalt „Top Slide“ se snadným čištěním „„ Ventilovaný odvod par „„ 1x teleskopické pojezdy s úplným přístupem k plechu, „„ 1x hluboký smaltovaný plech, 1x chromovaný rošt, 2x vyjímatelné vnitřní pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

Bílé sklo „„ Objem 58 litrů „„ Zamačkávací knoflíky a displej „„ zobrazující teplotu a čas Displej s časovými údaji „„ Vnitřní osvětlení „„ Teleskopické pojezdy s úplným přístupem „„ Smalt „Top Slide“ se snadným čištěním „„ Ventilovaný odvod par „„ 1x teleskopické pojezdy s úplným přístupem k plechu, „„ 1x hluboký smaltovaný plech, 1x chromovaný rošt, 2x vyjímatelné vnitřní pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

Černé sklo „„ Objem 58 litrů „„ Zamačkávací knoflíky a displej „„

9 990 Kč

9 990 Kč do vyprodání zásob

9 990 Kč do vyprodání zásob

zobrazující teplotu a čas

Displej s časovými údaji „„ Vnitřní osvětlení „„ Teleskopické pojezdy s úplným přístupem „„ Smalt „Top Slide“ se snadným čištěním „„ Ventilovaný odvod par „„ 1x teleskopické pojezdy s úplným přístupem k plechu, „„ 1x hluboký smaltovaný plech, 1x chromovaný rošt, 2x vyjímatelné vnitřní pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

9


PEČÍCÍ TROUBY 6H-175 BX

6H-220AXH

n

Multifunkční trouba, 6 programů Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Objem 58 litrů „„ Displej teploty a času „„ Termostat 50°C - 275°C „„ Vnitřní osvětlení „„ Pevné ovládací knoflíky s kontrolkami „„ Smalt Top Slide - snadné čištění „„

Horkovzdušná trouba, 6 programů Ventilovaný odvod par „„ Dvířka - 2 skla „„ Výbava: 1x hluboký smaltovaný plech „„

1x chromovaný rošt, 2x vyjímatelné vnitřní pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Objem 58 litrů „„ Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Pevné ovládací knoflíky „„ Displej s údaji o teplotě a času „„ Vnitřní osvětlení „„

8 490 Kč Akční model

7 490 Kč Akční model

6H-217AX

6H-114AX

n

Horkovzdušná trouba, 6 programů Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Objem 58 litrů „„ Pevné ovládací knoflíky „„ Displej s údaji o teplotě „„ Vnitřní osvětlení „„ Smalt „Top Slide“ se snadným čištěním „„

7 490 Kč Akční model 10

Katalytické samočištění „„ Ventilovaný odvod par „„ 1 x hluboký smaltovaný plech, „„

1 x chromovaný rošt, 2x vyjímatelné vnitřní pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

n

Horkovzdušná trouba, 6 programů Ventilovaný odvod par „„ 1 x hluboký smaltovaný plech, „„

1 x chromovaný rošt, V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„

Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Objem 58 litrů „„ Pevné ovládací knoflíky „„ Vnitřní osvětlení „„ Smalt „Top Slide“ se snadným čištěním „„

6 990 Kč Akční model

Ventilovaný odvod par „„ 1 x hluboký smaltovaný plech, „„

1 x chromovaný rošt, 2x vyjímatelné vnitřní pojezdové mřížky V x Š x H 595 x 592 x 552 mm „„


KOMPAKTNÍ TROUBY – VÝŠKA 45 CM 6H-600B TC X Multifunkční + mikrovlnná trouba, 11 programů Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Objem 40 litrů „„ Intuitivní dotykové ovládání a snadno „„ čitelný displej: hodiny, čas, teplota, funkce, doporučená úroveň plechu Rychlé předehřátí „Booster“ „„ Sklopný gril, 4 úrovně grilování „„ Chladná dvířka s 3 skly „„ Smalt Top Slide se snadným čištěním „„ 1x smaltovaný plech, 1x skleněný pekáč, „„ 1x chromovaný rošt V x Š x H 456 x 592 x 547 mm „„

Kombinované programy: Celkem 12 programů. - 7 programů pečení + 1 Program „Pizza“ - 3 programy pečení kombinované s mikrovlnami - 1 mikrovlnný program + automatické rozmrazování

COOKING BOOK Funkce Cooking Book (Kuchařka) obsahuje seznam naprogramovaných receptů. Vy pouze zvolíte požadovaný recept a trouba již automaticky sama navolí potřebné funkce, teplotu, délku přípravy včetně optimální úrovně pro plech.

22 490 Kč 6HV-585B TC X Parní trouba, 8 programů Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Objem 40l „„ 8 automatických programů „„ Intuitivní dotykové ovládání a snadno čitelný „„ displej: hodiny, časy, teplota, funkce Předvolba teploty pro každou funkci „„ Elektronická kontrola teploty a páry „„ Objem zásobníku na vodu 1 litr „„ Automatické bezpečnostní vypnutí „„ Ventilovaný odvod par „„ 1x nerezová nádoba, 1x perforovaná „„ nerezová nádoba, 1x chromovaný rošt V x Š x H 456 x 592 x 547 mm „„ Důležité parní programy:

Vaření v páře, které se používá k přípravě zeleniny a masa.

Mírný ohřev. Rozpuštěná čokoláda, máslo. Vlažné ovoce pro okamžitou konzumaci.

18 990 Kč

Pro přípravu křehkých potravin, ovoce a kompotovaného ovoce. Vaječné omelety; správná konzistence plněných rajčat. Jemné pečivo k vařeným pokrmům.

Pro přípravu celých křehkých ryb (pstruhů).

Příprava křehkých ryb (filety ze sardinek, plátky lososa)

Pro přípravu křehkých potravin, ovoce a kompotovaného ovoce. Teriny, drůbeží játra. Ohřev pečených pokrmů.

Ideální pro zdravější přípravu pokrmů při zachování jejich vlastností.

Postupné rozmrazování bez rizika upečení. Rozmrazení rybích filet před jejich obalením. Rozmrazování ovoce tak, aby zůstalo studené (na dorty a pod.)

Postupné rozmrazování bez rizika upečení. Rozmrazování masa před jejich grilováním (např: klobásy).

11


KÁVOVAR – VÝŠKA 45 CM MQC10B X Automatický kávovar Nerez a černé sklo „„ Displej ve 14 jazycích včetně češtiny „„ Elektronické ovládání „„ Tlak 15 barů „„ Mletá nebo zrnková káva „„ Regulace hrubosti mletí „„ Avízo nedostatku kávy nebo vody „„ Zásobník na vodu 1,7 litru „„ Zásobník na kávu 0,2 kg „„ Nádoba na mléko „„ Automatická funkce capuccino a latté „„ Horká voda + pára „„ Automatické čištění „„ V x Š x H 455 x 595 x 420 mm „„

n Nádoba na mléko je součástí dodávky

37 990 Kč do vyprodání zásob MIKROVLNKY – VÝŠKA 39 CM MWB-245AE X MWB-245A GE X

MWB-23AE X MWB-23AEG X

MWB-17AE X MWB-17AEG X

Vestavná mikrovlnná trouba, 24 litrů, 900 W

Vestavná mikrovlnná trouba, 23 litrů, 800 W

Vestavná mikrovlnná trouba, 17 litrů, 700 W

MWB-245A GE X - funkce gril „„ Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ Elektronická Easy „„ Nerezový vnitřek „„ Nastavení výkonu mikrovln – 5 úrovní „„ Funkce rozmrazování, ohřev a vaření „„

Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ MWB-23AEG X - funkce gril „„ Elektronické ovládání „„ Nerezový vnitřek „„ Nastavení výkonu mikrovln – 5 úrovní „„ Časovač 60 minut „„ Funkce rozmrazování, ohřev a vaření „„

Nerez s ochranou proti otisku prstů „„ MWB-17AEG X - funkce gril „„ Elektronické ovládání „„ Nerezový vnitřek „„ Nastavení výkonu mikrovln – 5 úrovní „„ Časovač 60 minut „„ Funkce rozmrazování, ohřev a vaření „„

současně Elektronický displej na 60 minut „„ Integrovaný vestavný rámeček (pro nábytek o šířce 60 cm) „„ 1x vyjímatelný otočný talíř Ø 300 mm, 1x integrovaný „„ vestavný rámeček, 1x stojánek Duplex V x Š x H 390 x 592 x 440 mm „„

Integrovaný vestavný rámeček (pro nábytek o šířce 60 cm) „„ 1x vyjímatelný otočný talíř Ø 315 mm „„ V x Š x H 390 x 592 x 382 mm / „„

Integrovaný vestavný rámeček (pro nábytek o šířce 60 cm) „„ 1x vyjímatelný otočný talíř Ø 245 mm „„ V x Š x H 390 x 592 x 330 mm „„

8 490 Kč / 8 990 Kč

5 490 Kč / 5 990 Kč

4 990 Kč / 5 490 Kč

dle druhu potraviny a hmotnosti

Funkce „DUPLEX“: ohřev ve dvou různých výškách „„

dle druhu potraviny a hmotnosti

Akční model 12

dle druhu potraviny a hmotnosti

Akční model


VARNÉ DESKY

Fagor – odborník na indukční desky

Funkce Moje vaření

Programátor

Funkce 2 v 1

Funkce BOOSTER

Přímý přístup k obvykle používanému výkonu

Po zadání času ukončení se deska sama zapne ve správný čas

2 rozdílné výkony během 1 programu

Soustředí do jedné varné zóny výkon dvou zón

Technologie varné desky se systémem horiZONEtech Nová generace indukčních desek s detekcí nádoby a automatickým přenosem nastavení, při přesunu nádoby.

Bezpečnost prioritou také ochrana nejmenších členů rodiny Bezpečnostní pojistka. Aktivací této pojistky zablokujete ovládací panel. Tímto způsobem zabráníte například dítěti, aby náhodně změnilo proces vaření. Indikátor zbytkového tepla. Upozorňuje na zbytkové teplo na povrchu desky prostřednictvím červené kontrolky.

Design vynikající výkon se špičkovým designem Rámeček Stratos – malé detaily, které dělají design vaší kuchyně originálním. Indukční varné desky Fagor používají tento nový moderní rámeček, který vizuálně rozšiřuje pracovní povrch a usnadňuje čištění a manipulaci s nádobím. Prostor pro vaření bez hranic.

ZONE – velká varná plocha pro mnoho možností. Potřebujete vařit v jedné velké podlouhlé nádobě nebo v několika menších najednou? ZONE vám takové vaření perfektně umožní. Přizpůsobí se vašim momentálním potřebám.

Varná zóna 28 cm: vyšší účinnost Indukční varné desky Fagor mají velké varné zóny, které díky svému rozměru pomáhají lépe vést teplo a šetřit energií. Varná zóna o rozměru 28 cm ideálně rozprostírá energii pro nádobí střední velikosti (21 až 25 cm).

Funkce BOOSTER: větší výkon, kdykoliv ho potřebujete. Tato funkce vám umožní soustředit dvojnásobný výkon do jedné varné zóny. Tímto způsobem urychlíte ohřev a výrazně zkrátíte dobu potřebnou na přípravu vašich pokrmů.

13


VARNÉ DESKY IF-6000 VS

DÁREK ZDARMA Gril ril horiZone Le Creuset Indukční deska. Šířka 60 cm Titanová šedá „„ 4 varné zóny s technologií 2 x horiZonetech 40 x 23 cm „„ Automatická detekce nádoby i při jejím přemístění „„ 4 varné indukční zóny „booster“ „„ Barevný TFT displej „„ Funkce: „Pasta“ - inteligentní vaření „„ Funkce: „Tempo“ - měří čas vaření „„ Funkce: „Moje vaření“ u všech varných zón „„ Funkce: „Udržet teplé“ udržuje pokrm teplý „„ Digitální ovládání s možností nastavení 12 stupňů výkonu „„ Časovač u každé varné zóny „„ Jmenovitý příkon 7,2 kW „„ V x Š x H 68 x 600 x 510 mm „„ Otvor pro vestavbu Š x H: 560 x 490 mm „„

MOŽNOSTI NASTAVENÍ DESKY

20 990 Kč

SOLO Jeden výkon pro celou plochu. Ideální pro velké grilování.

IF-ZONE 90S

DUO Dvě podélné zóny, každá s jiným výkonem i časem.

TRIO Podélná zóna a dvě klasické zóny napřiklad pro grilování s ohřevem dalších příloh nebo omáček.

QUATTRO Klasické použití 4 varných zón s individuálním nastavením výkonů i časů.

IF-ZONE 33S

n Indukční deska. Šířka 93 cm

Indukční deska. Šířka 63 cm

Zkosené okraje „„ 5 varných indukčních zón „booster“ „„ Technologie horiZonetech „„ 1 velká o rozměru 40 x 23 cm a 4,6 kW „„ 1 velká o průměru 28 cm a 4,6 kW „„ Digitální ovládání s možností nastavení 12 „„

Zkosené okraje „„ 3 varné indukční zóny „booster“ „„ Technologie horiZonetech „„ 1 velká o rozměru 40 x 23 cm a 3,6 kW „„ 1 velká o průměru 28 cm a 3,6 kW „„ Digitální ovládání s možností nastavení „„

stupňů výkonu

Dětská bezpečnostní pojistka „„

25 990 Kč 14

Indikce zbytkového tepla u každé varné zóny „„ Bezpečnostní termostat u každé varné zóny „„ Časovač u každé varné zóny „„ Funkce „2 v 1“, „Moje vaření“ „„ Jmenovitý příkon 11,8 kW „„ V x Š x H 68 x 929 x 510 mm „„ Otvor pro vestavbu Š x H: 900 x 490 mm „„

12 stupňů výkonu

Dětská bezpečnostní pojistka „„

12 990 Kč

Indikce zbytkového tepla u každé varné zóny „„ Bezpečnostní termostat u každé varné zóny „„ Časovač u každé varné zóny „„ Funkce „2 v 1“, „Moje vaření“ „„ Jmenovitý příkon 7,2 kW „„ V x Š x H 68 x 630 x 520 mm „„ Otvor pro vestavbu Š x H: 560 x 490 mm „„


VARNÉ DESKY IF-40AS Indukční deska. Šířka 63 cm Zkosené okraje „„ 4 varné indukční zóny „booster“ „„ Digitální ovládání s možností nastavení „„ 12 stupňů výkonu Dětská bezpečnostní pojistka „„ Indikace zbytkového tepla u každé varné zóny „„ Bezpečnostní termostat u každé varné zóny „„ Funkce „2 v 1“ u všech varných zón „„ Časovač 1 až 99 minut u každé „„ varné zóny Jmenovitý příkon 7,2 kW „„ V x Š x H 65 x 630 x 520 mm „„ Otvor pro vestavbu Š x H: 560 x 490 mm „„

n 11 990 Kč IF-4S/AX

IF-33 BS / IF-33 BX

n Indukční deska. Šířka 59/63 cm

Indukční deska. Šířka 63 cm

Zkosené okraje / Nerezový rámeček Stratos „„ 4 varné indukční zóny Plus „„ Digitální ovládání s možností nastavení „„

Bezpečnostní termostat u každé varné zóny „„ Časovač 1 až 99 minut u každé varné zóny „„ Jmenovitý příkon 7,2 kW „„ V x Š x H 71 x 590 x 525 mm „„

Zkosené okraje / Nerezový rámeček Stratos „„ 3 varné indukční zóny „booster“ „„ Digitální ovládání s možností nastavení „„

Bezpečnostní termostat u každé varné zóny „„ Funkce „2 v 1“ u všech varných zón „„ Funkce „Moje vaření“ ve všech polohách „„

Dětská bezpečnostní pojistka „„ Indikace zbytkového tepla u každé varné „„

Otvor pro vestavbu Š x H: 560 x 490 mm „„

XL varná zóna o průměru 28cm „„

Jmenovitý příkon 7,2 kW „„ V x Š x H 68 x 630 x 520 mm „„

12 stupňů výkonu

71 x 630 x 525 mm

zóny

11 490 Kč / 11 490 Kč Akční model

12 stupňů výkonu

a příkonu 3,6 kW Dětská bezpečnostní pojistka „„ Indikace zbytkového tepla u každé varné zóny „„

u všech varných zón

68 x 630 x 520 mm

Otvor pro vestavbu Š x H: 560 x 490 mm „„

11 990 Kč / 11 990 Kč

Akční model 15


VARNÉ DESKY IF-40AL X

IF-33BL X

Indukční deska stříbrná. Šířka 63 cm

Indukční deska stříbrná. Šířka 63 cm

Světlá metalíza „„ Zkosené okraje „„ 4 varné indukční zóny „booster“ „„ Digitální ovládání s možností nastavení „„

Odložené spuštění a časovač u každé „„

Světlá metalíza „„ Zkosené okraje „„ 3 varné indukční zóny „booster“ „„ Digitální ovládání s možností nastavení „„

Dětská bezpečnostní pojistka „„ Indikace zbytkového tepla u každé varné „„

Jmenovitý příkon 7,2 kW „„ V x Š x H 68 x 630 x 520 mm „„ Otvor pro vestavbu Š x H: 560 x 490 mm „„

12 stupňů výkonu zóny

Bezpečnostní termostat u každé varné zóny „„

varné zóny

Funkce „2 v 1“ u všech varných zón „„ Funkce „Moje vaření“ ve všech polohách „„ u všech varných zón

13 990 Kč

MODULÁRNÍ DESKY 3MF-2IAX

n Indukční deska. Šířka 59 cm

9 stupňů výkonu Dětská bezpečnostní pojistka „„ Indikace zbytkového tepla u každé varné „„ zóny Bezpečnostní termostat u každé varné zóny „„

9 990 Kč Akční model 16

a příkonu 3,6 kW Dětská bezpečnostní pojistka „„ Indikace zbytkového tepla u každé varné „„

u všech varných zón

Jmenovitý příkon 7,2 kW „„ V x Š x H 68 x 630 x 520 mm „„ Otvor pro vestavbu Š x H: 560 x 490 mm „„

12 990 Kč

IFT-14S

Zkosené okraje „„ 4 varné indukční zóny „booster“ „„ Digitální ovládání s možností nastavení „„

12 stupňů výkonu

XL varná zóna o průměru 28cm „„

zóny

Bezpečnostní termostat u každé varné zóny „„ Funkce „2 v 1“ u všech varných zón „„ Funkce „Moje vaření“ ve všech polohách „„

Časovač 1 až 99 minut u každé varné „„ zóny

Jmenovitý příkon 7,2 kW „„ V x Š x H 66 x 590 x 520 mm „„ Otvor pro vestavbu Š x H: 560 x 490 mm „„

3MFT-2AX

Indukční deska

Sálavá deska

Nerezový rámeček Stratos „„ 2 indukční varné „„ zóny „booster“ Dětská bezpečnostní pojistka „„ Indikátory zbytkového tepla „„ Bezpečnostní termostat každé varné „„ zóny Volba nastavení: 12 stupňů výkonu „„ Časovač u každé varné zóny „„ Funkce „Moje vaření“ u obou varných „„ zón Jmenovitý příkon 3,6 kW „„ V x Š x H 65 x 293 x 525 mm „„ Otvor pro vestavbu Š x H: 270 x 490 mm „„

Nerezový rámeček Stratos „„ 1 dvojitá zóna High Light „„ 1 zóna High Light „„ Dětská bezpečnostní pojistka „„ Indikátory zbytkového tepla „„ Volba nastavení 9 stupňů výkonu „„ 1 časovač použitelný pro obě varné „„

6 990 Kč

4 990 Kč

zóny

Jmenovitý příkon 3,2 kW „„ V x Š x H 65 x 293 x 525 mm „„ Otvor pro vestavbu Š x H: 270 x 490 mm „„


VARNÉ DESKY 2VFT-211 AS/AX

2VFT-400 AS

n

n

Sklokeramická deska. Šířka 59/63 cm

Sklokeramická deska. Šířka 59 cm

Zkosené okraje „„ 1 dvojitá kruhová zóna High Light „„ 1 dvojitá oválná zóna High Light „„ 2 zóny High Light „„ Digitální ovládání s možností nastavení „„

Zkosené okraje „„ 4 zóny High Light „„ Digitální ovládání s možností nastavení „„

9 stupňů výkonu Dětská bezpečnostní pojistka „„ Bezpečnostní termostat na všech 4 zónách „„ Indikace zbytkového tepla „„

Funkce rychlého ohřevu „„ 1 časovač pro všechny 4 varné zóny od 1 „„ a 99 minut Jmenovitý příkon 6,8 kW „„ V x Š x H 50 x 590 x 520 mm „„ 50 x 630 x 520mm Otvor pro vestavbu Š x H: 560 x 490 mm „„

7 490 Kč / 7 490 Kč 2V 40 TS

9 stupňů výkonu

Jmenovitý příkon 6,3 kW „„ V x Š x H 57 x 590 x 525 mm „„ Otvor pro vestavbu Š x H: 560 x 490 mm „„

Dětská bezpečnostní pojistka „„ Bezpečnostní termostat na všech 4 zónách „„ Indikace zbytkového tepla „„ Funkce rychlého ohřevu „„

6 990 Kč 2V-32 TS / TAX

n Sálavá deska. Šířka 59 cm Zkosené okraje „„ 4 zóny High Light „„ Digitální ovládání s možností nastavení „„ 9 stupňů výkonu

Dětská bezpečnostní pojistka „„ Indikace zbytkového tepla „„

5 990 Kč Akční model

Sklokeramická deska. Šířka 59 cm Jmenovitý příkon 6,3 kW „„ V x Š x H 50 x 590 x 520 mm „„ Otvor pro vestavbu Š x H: 560 x 490 mm „„

Zkosené okraje „„ 1 dvojitá kruhová zóna High Light „„ 4 zóny High Light „„ Digitální ovládání s možností nastavení „„ 9 stupňů výkonu

Dětská bezpečnostní pojistka „„

Bezpečnostní termostat na všech 4 zónách „„ Indikace zbytkového tepla „„ Funkce rychlého ohřevu „„ Jmenovitý příkon 6,3 kW „„ V x Š x H 57 x 590 x 525 mm „„

6 490 Kč / 6 490 Kč Akční model

Akční model 17


VARNÉ DESKY 6CFI-4GLS Nat

6CFI-5GLST Nat

Plynová deska. Šířka 70 cm

Plynová deska. Šířka 60 cm

Černá, zaoblené okraje „„ 5 plynových hořáků „„ Povrch z tvrzeného skla „„ Bezpečnostní přerušení přívodu plynu termopojistka „„ Samostatné mřížky z litiny „„ Trojitý plynový hořák „„ Elektronické zapalování zabudované do ovladačů „„ Přívod plynu v pravé zadní části „„ V x Š x H 48 x 700 x 530 mm „„ Otvor pro vestavbu Š x H: 560 x 490 mm „„

Černá, zaoblené okraje „„ 4 plynové hořáky „„ Povrch z tvrzeného skla „„ Samostatné 4 mřížky z litiny „„ Bezpečnostní přerušení přívodu plynu termopojistka „„ Elektronické zapalování zabudované do ovladačů „„ Přívod plynu v pravé zadní části „„ V x Š x H 48 x 594 x 520 mm „„ Otvor pro vestavbu Š x H: 560 x 490 mm „„

8 990 Kč

5 990 Kč

CFI-4GLSTB Nat

6CFI-4GLST X

Plynová deska. Šířka 60 cm

Plynová deska. Šířka 62 cm

Plynová deska. Šířka 59 cm

Černá, zaoblené okraje „„ Povrch z tvrzeného skla „„ 4 plynové hořáky „„ Bezpečnostní přerušení přívodu plynu termopojistka „„ Elektronické zapalování zabudované do ovladačů „„ 1 trojitý plynový hořák „„ Samostatné 4 mřížky z litiny „„ V x Š x H 50 x 600 x 510 mm „„ Otvor pro vestavbu Š x H: 560 x 490 mm „„

Černé sklo / nerez „„ Povrch z tvrzeného skla „„ 4 plynové hořáky „„ Bezpečnostní přerušení přívodu plynu termopojistka „„ Elektronické zapalování zabudované do ovladačů „„ 1 trojitý plynový hořák „„ Samostatné 4 mřížky z litiny „„ V x Š x H 50 x 620 x 510 mm „„ Otvor pro vestavbu: Š x H 560 x 490 mm „„

Nerez „„ 4 plynové hořáky „„ Bezpečnostní přerušení přívodu plynu termopojistka „„ Elektronické zapalování zabudované do ovladačů „„ Půlené mřížky z litiny „„ Přívod plynu v pravé zadní části „„ V x Š x H 51 x 590 x 523 mm „„ Otvor pro vestavbu Š x H: 560 x 490 mm „„

5 990 Kč Akční model

6 490 Kč

5 490 Kč

18

6FI-4GLSX


ODSAVAČE PAR

Symetrie, estetika a funkčnost Pouze s Fagorem dosáhnete tento dokonalý soulad jednotlivých výrobků. Jak můžete vidět na obrázku, řada kuchyňských výrobků od Fagoru vytváří dokonalou vzájemnou estetickou a funkční harmonii. To vám umožní vytvořit si vlastní stylově sladěnou sestavu.

KRYCHLOVÝ DESIGN

DESIGN BOX

PYRAMIDÁLNÍ DESIGN

VERTIKÁLNÍ DESIGN

Vstupte do světa komfortu pouhým dotykem prstu elektronické funkce Absolutní pohodlí na dosah ruky Funkce „Časovač“ plně se vám přizpůsobí.

Kontrolka nasycení filtrů. Vše pod kontrolou.

Nové dotykové ovládání odsavačů par Fagor je velmi snadné a intuitivní pro používání a provádění jednotlivých voleb.

Pokud sázíte na energetickou spotřebu, s funkcí „Časovač“ budete vy rozhodovat o přesné době činnosti odsavače, potřebné pro dosažení optimálního výkonu podle vašich potřeb.

Odsavač par vám automaticky oznámí potřebu vyčištění kovových filtrů v myčce nebo nutnou výměnu v případě uhlíkových filtrů.

Navíc vzhled těchto panelů skvěle ladí s ostatními kuchyňskými spotřebiči Fagor a vytváří tak harmonické prostředí a estetickou vyváženost vaší kuchyně.

Nové ovládání Touch Control na skle je založeno na stejné technologii jako ovládání varných desek a umožňuje přímý přístup k úrovním odsávání a programování odsavače par. Zároveň je velmi snadné a rychlé jeho čištění.

FUNKCE BOOSTER

KONTROLKA NASYCENÍ FILTRŮ

AUTOMATICKÉ VYPNUTÍ

HALOGENOVÉ OSVĚTLENÍ

TOUCH CONTROL

ELEKTRONICKÉ OVLÁDÁNÍ

Nové elektronické ovládání obsahuje displej znázorňující úroveň odsávání, automatické vypnutí a elektronický ukazatel nasycení filtrů.

Vícevrstvý modulární hliníkový filtr. Naše filtry jsou výjimatelné, odolné a vyrobené z materiálu, který umožňuje jejich mytí v myčce.

19


ODSAVAČE PAR 7CFT-NERO Isla

CFB-1000AIX

Dekorativní ostrůvkový odsavač. Šířka 40 cm Nerez + černé sklo „„ 4 úrovně odsávání „„ Elektronické ovládání Touch Control „„ Displej LED „„ Osvětlení – 2 halogenová světla „„ Kontrolka nasycení filtrů „„

Dekorativní ostrůvkový odsavač. Šířka 100 cm Vnitřní vyztužené provedení – snadné „„

čištění Kovový filtr omyvatelný v myčce nádobí „„ Uhlíkový filtr na objednávku AFC-15 „„ Sací výkon: 260–650 m3/h „„ Hlučnost: 42–68 dB(A) „„ V x Š x H 550+450/840 x 400 x 400 mm „„

Nerez „„ 4 úrovně odsávání „„ Elektronické ovládání Touch Control „„ Displej LED „„ LED kontrolka rychlosti „„ Osvětlení – 2 halogenová světla „„ Programování doby odsávání „„ Kontrolka nasycení filtrů „„

Vnitřní vyztužené provedení – snadné „„ čištění

Filtry omyvatelné v myčce nádobí „„ Uhlíkový filtr na objednávku AFC-90 „„ Sací výkon: 265–800 m3/h „„ Hlučnost: 45–70 dB(A) „„ V x Š x H 75+675/927 x 1000 x 605 mm „„

29 990 Kč do vyprodání zásob

19 990 Kč

3CFT-TILE

9CFM - 90N / 9CFM - 60N

Vertikální dekorativní odsavač par. Šířka 80 cm

Vertikální dekorativní odsavač par. Šířka 90/60 cm

Nerez + černé sklo „„ Obvodové odsávání „„ Hlučnost 45 - 70 dB(A), výkon max. 650m3/h „„ 4 úrovně odsávání „„ Elektronické ovládání Touch Control „„ Halogenové osvětlení (2) „„ Kontrolka nasycení filtrů „„ Vnitřní vyztužené provedení – snadné „„ čištění

27 990 Kč 20

Kovový filtr omyvatelný v myčce nádobí „„ Uhlíkový filtr součástí AFC-31 (Long Life) „„ V x Š x H 562 x 800 x 350 mm „„

Černé sklo a nerez „„ Obvodové odsávání „„ Hlučnost 56 - 70 dB(A), výkon max. 620m3/h „„ 3 úrovně odsávání „„ Elektronické ovládání Touch Control „„ Halogenové osvětlení (2) „„ Kontrolka nasycení filtrů „„ Kovový filtr omyvatelný v myčce nádobí „„

Uhlíkový filtr součástí AFC-62 (Long Life) „„ V x Š x H 530 x 900 x 430 mm „„ V x Š x H 530 x 600 x 430 mm „„

6 990 Kč / 6 790 Kč


ODSAVAČE PAR CFB-9000AV

CFB-900AXA

Dekorativní nástěnný odsavač par. Šířka 90 cm. Titanová šedá / Nerez „„ O2Oxygen funkce - bezhlučná výměna „„ vzduchu 4 úrovně odsávání „„ Elektronické ovládání Touch Control Pro „„ Senzor automatického spuštění „„ Programování doby odsávání „„ Halogenová světla „„

Dekorativní nástěnný odsavač par. Šířka 90 cm Kontrolka nasycení filtrů „„ Sací výkon: 265–800 m3/h „„ Hlučnost: 45–67 dB(A) „„ V x Š x H 75+675/927 x 900 x 500 mm „„

12 990 Kč CFB-700AXA / CFB-600AXA

Nerez „„ 4 úrovně odsávání „„ Elektronické ovládání Touch Control „„ Displej LED „„ LED kontrolka rychlosti „„ Osvětlení – 2 halogenová světla „„ Programování doby odsávání „„ Kontrolka nasycení filtrů „„

Vnitřní vyztužené provedení – snadné „„ čištění

Filtry omyvatelné v myčce nádobí „„ Uhlíkový filtr na objednávku AFC-90 „„ Sací výkon: 265–800 m3/h „„ Hlučnost: 45–70 dB(A) „„ V x Š x H 75+675/927 x 900 x 500 mm „„

9 490 Kč CFB-90 AX

Dekorativní nástěnný odsavač par. Šířka 70/60 cm

Dekorativní nástěnný odsavač par. Šířka 90 cm

Nerez „„ 4 úrovně odsávání „„ Elektronické ovládání Touch Control „„ Displej LED „„ LED kontrolka rychlosti „„ Osvětlení – 2 halogenová světlaí „„ Programování doby odsávání „„ Kontrolka nasycení filtrů „„ Vnitřní vyztužené provedení – snadné čištění „„ Filtry omyvatelné v myčce nádobí „„ Uhlíkový filtr na objednávku AFC-90 „„ Sací výkon: 265–800 m3/h „„ Hlučnost: 45–70 dB(A) „„ V x Š x H 75+675/927 x 700 x 500 mm „„ V x Š x H 75+675/927 x 600 x 500 mm „„

Nerez „„ 4 úrovně odsávání „„ Displej LED „„ Pulzní tlačítka „„ Osvětlení – 2 halogenová světla „„ Filtry omyvatelné v myčce nádobí „„ Uhlíkový filtr na objednávku AFC-90 „„ Sací výkon: 265–700 m3/h „„ Hlučnost: 45–70 dB(A) „„ V x Š x H 75+650/1100 x 900 x 500 mm „„

8 990 Kč / 8 990 Kč

5 990 Kč Akční model

CFB-70 AX / CFB-60 AX

Dekorativní nástěnný odsavač par. Šířka 70 a 60 cm Nerez „„ 4 úrovně odsávání „„ Displej LED „„ Pulzní tlačítka „„ Osvětlení – 2 halogenová světla „„ Filtry omyvatelné v myčce nádobí „„ Uhlíkový filtr na objednávku AFC-90 „„ Sací výkon: 265–700 m3/h „„ Hlučnost: 45–70 dB(A) „„ V x Š x H 75+650/1100 x 700 x 500 mm „„ V x Š x H 75+650/1100 x 600 x 500 mm „„

5 790 Kč / 5 490 Kč Akční model

Akční model 21


ODSAVAČE PAR CFS-900AX

CFS-600AX

Dekorativní nástěnný odsavač par. Šířka 90 cm

Dekorativní nástěnný odsavač par. Šířka 60 cm

Nerez „„ 4 úrovně odsávání „„ Elektronické ovládání Touch Control „„ Displej LED „„ LED kontrolka rychlosti „„ Osvětlení – 2 halogenová světla „„ Programování doby odsávání „„ Kontrolka nasycení filtrů „„

Vnitřní vyztužené provedení – snadné „„

čištění Filtry omyvatelné v myčce nádobí „„ Uhlíkový filtr na objednávku AFC-90 „„ Sací výkon: 265–800 m3/h „„ Hlučnost: 45–70 dB(A) „„ V x Š x H 112+538/890 x 900 x 500 mm „„

Nerez „„ 4 úrovně odsávání „„ Elektronické ovládání Touch Control „„ Displej LED „„ LED kontrolka rychlosti „„ Osvětlení – 2 halogenová světla „„ Programování doby odsávání „„ Kontrolka nasycení filtrů „„

Vnitřní vyztužené provedení – snadné „„ čištění

Filtry omyvatelné v myčce nádobí „„ Uhlíkový filtr na objednávku AFC-90 „„ Sací výkon: 265–800 m3/h „„ Hlučnost: 45–70 dB(A) „„ V x Š x H 112+538/890 x 600 x 500 mm „„

9 990 Kč

9 490 Kč

CFP-90 AX

CFP-70 AX / CFP-60 AX

n Komínový nástěnný odsavač par. Šířka 90 cm Nerez „„ 1 motor s dvojitou turbinou - velký výkon „„ 4 intenzity odsávání „„ Ovládání mechanickými tlačítky „„ 2 kovové modulární filtry - lze mýt v myčce „„ 2 halogenová světla „„ Odvod par do exteriéru - možnost recirkulace „„ Uhlíkový filtr AFC-12 na objednávku „„

4 990 Kč Akční model

n Komínový nástěnný odsavač par. Šířka 70 / 60 cm

Zpětná klapka součástí výrobku „„ Kapacita/hlučnost při rychlosti: „„ „„ 1 - 260 m3/hod. / 45dB(A) „„ 2 - 400 m3/hod. / 56dB(A) „„ 3 - 520 m3/hod. / 64dB(A) „„ 4 - 800 m3/hod. / 68dB(A) V x Š x H 220+710/1005 x 900 x 500 mm „„

1 motor s dvojitou turbinou - velký „„ výkon

4 intenzity odsávání „„ Ovládání mechanickými tlačítky „„ 2 kovové modulární filtry - lze mýt v myčce „„ 2 halogenová světla „„ Odvod par do exteriéru - možnost „„ recirkulace

4 790 Kč / 4 490 Kč Akční model

22

Uhlíkový filtr AFC-12 na objednávku „„ Zpětná klapka součástí výrobku „„ Kapacita/hlučnost při rychlosti: „„ „„ 1 - 260 m3/hod. / 45dB(A) „„ 2 - 400 m3/hod. / 56dB(A) „„ 3 - 520 m3/hod. / 64dB(A) „„ 4 - 800 m3/hod. / 68dB(A) V x Š x H 220+710/1005 x 700 x 500 mm „„

Akční model

220+710/1005 x 600 x 500 mm


AF3-649 X

Výpočet potřebné kapacity odsávání na základě obvyklého způsobu vašeho vaření.

Vaříte potraviny, jejichž příprava je rychlá. Pokud používáte elektrickou nebo plynovou varnou desku a máte kuchyň malých rozměrů, doporučujeme 300/400 m3/h.

n

Pro trojčlennou nebo čtyřčlennou rodinu. Pokud je vaše kuchyň středně velká a vaříte nepravidelně, doporučujeme 400/500 m3/h.

Výsuvný odsavač. Šířka 60 cm Nerezový čelní panel „„ 2 úrovně odsávání „„ Mechanické ovládání „„ Osvětlení – 2 x EcoLED „„ Filtry omyvatelné v myčce nádobí „„ Uhlíkový filtr na objednávku „„

Sací výkon: 300–600 m3/h „„ Hlučnost: 50–65 dB(A) „„ V x Š x H 40 x 350 x 598 mm „„

Pro početnou rodinu. Pokud jste vášnivým kuchařem nebo kuchařkou, míváte hodně strávníků a vaše kuchyň je prostorná, doporučujeme alespoň 600 m3/h.

5 990 Kč AF3-947 XA

AF3-647 XA / AF3-647 BA

n

n

Výsuvný odsavač. Šířka 90 cm

Výsuvný odsavač. Šířka 60 cm

Nerezový čelní panel „„ 2 úrovně odsávání „„ Mechanické ovládání „„ Osvětlení – 2 x EcoLED „„ Filtry omyvatelné v myčce nádobí „„ Uhlíkový filtr na objednávku „„ Sací výkon: 150–340 m3/h „„ Hlučnost: 45–57 dB(A) „„ V x Š x H 40 x 210 x 898 mm „„

Nerezový čelní panel / Bílý čelní panel „„ 2 úrovně odsávání „„ Mechanické ovládání „„ Osvětlení – 2 x EcoLED „„ Filtry omyvatelné v myčce nádobí „„ Uhlíkový filtr na objednávku „„ Sací výkon: 150–340 m3/h „„ Hlučnost: 45–57 dB(A) „„ V x Š x H 40 x 210 x 598 mm „„

5 990 Kč

3 490 Kč / 3 790 Kč 23


MYČKY

Exkluzivní technologiie mytí. Technologie Hydroforming.

Ve společnosti Fagor jsme se rozhodli umístit

Vana myčky nádobí společnosti Fagor je vyrobena

přihrádku na mycí prostředek do horního koše a zvýšit tak komfort obsluhy. Tento systém

jako jeden kus, což jí dodává pevnost, snižuje

je patentovaný společností Fagor a umožňuje

vibrace a poskytuje bezkonkurenční výsledek.

lepší rozptýlení mycího prostředku a zajišťuje lepší

Přední ocelová část neobsahuje žádné nýty ani

výsledek mytí.

šrouby.

Programy a funkce šité na míru pro každý případ. OPTIA 60 minut.

Program Auto.

Předmytí.

Exklusivní program společnosti Fagor, který

Tento program optimalizuje proces mytí v závislosti

Program předmytí slouží jako ochrana proti zápachu

poskytuje maximální výkon mytí a sušení v třídách

na množství nádobí a stupni jeho zašpinění. Pro

a zaschnutí jídla na nádobí a myčce před hlavním

AA za dobu pouhých 60 minut při teplotě 60 °C.

vyhodnocení nastavení parametrů mytí používá myčka

mytím při spotřebě pouze tři litry vody.

Ecosensor. Tento sensor zjišťuje stupeň znečištění Hygienizer (75°C).

vody a jestliže je voda dostatečně čistá, umožní její

Duo Zone.

Tento program představuje dokonalou hygienu mytí

další využití v mycím procesu. Touto cestou je možné

Funkce, která umožňuje mytí nádobí pouze v jednom

nádobí při teplotě 70°C

dosáhnout úspory vody až 25%. Úspory se také

koši. Spodní koš pro mytí hrnců

a oplachu ve vodě ohřáté na 75°C.

projevují ve spotřebě energie a době mytí.

a více zašpiněného nádobí, horní koš na sklo a ostatní méně špinavé nádobí.

Dokonalé sušení.

Express 15 min.

Zabraňuje teplotnímu šoku a úniku páry při otevření

Nejrychlejší program mytí, který umožňuje opětovné

dveří. Chrání tak nábytek ve vaší kuchyni.

použití nádobí v rekordním čase.

Koš ESPACE Bezpečné vyjímání.

Vývoj detailů

Tento unikátní systém od společnosti Fagor nabízí

Abychom usnadnili vkládání a vyjímání nádobí,

bezpečné vysunutí spodního koše, protože je

propracovali jsme každý detail. Studiem ergonomie

opatřen bezpečnostními zarážkami, které chrání

jsme docílili toho, že se všechny pohyblivé části

spodní koš před vyjetím z vodících lišt.

ovládají komfortně a bezpečně.

Koš na příbory rozdělený na dva.

Horní koš.

Speciální koš na příbory od společnosti Fagor

Maximální kapacita.

lze rozdělit na dvě poloviny a každá z těchto dvou

Horní koš je navržen tak, že pojme až o 20% více

polovin může být do myčky umístěna samostatně.

nádobí, než je průměr u konkurence. Pyramidová konstrukce rozšiřuje základní plochu koše, ve které

Koš a sklopné lišty.

je nádobí umístěno. Kromě toho, se pomocí bočních

Pomocí bočních lišt přizpůsobíte mycí koš pro mytí

sklopných lišt nádobí komfortně udrží na svém

hrnců, pánví, vysokých sklenic nebo pekáčů. Můžete

místě.

si také nastavit výšku horního koše, i když je plný nádobí. Sklopení lišt v koši je velmi jednoduché.

Spodní koš. Zásuvky na příbory. Snadno se přesouvají tak, aby byly umístěny na nejvhodnějším místě. S každou konfigurací se vám

Protiskluzový systém. Kvalitní detaily.

vejde do myčky libovolné nádobí včetně hrnců a

Protiskluzové materiály přináší perfektní podporu a

pánví, protože prostor je dokonale adaptabilní.

stabilitu pro křehké nádobí.

PROGRAM HYGIENIZER

TOUCH CONTROL

OCHRANA PROTI OTISKU PRSTŮ

ZKRÁCENÍ DOBY MYTÍ

DVK02J

Instalační příslušenství pro výsuvná dvířka. Toto příslušenství umožňuje instalaci dvířek až 760 mm a soklu 90 mm.

24


MYČKY LVF 65ITT

LVF17IX

Vestavná myčka nádobí 60 cm Vestavná s ovládacím panelem nerez „„ s ochranou proti otisku prstů

Energetická třída A++ „„ Počet sad nádobí 12 „„ Počet programů 8, počet teplot 6 „„ Programy Opti A 60 min. a Hygienizér „„ Horní koš s nastavitelnou výškou „„ a sklopnými lištami

Vestavná myčka nádobí 60 cm Třetí otočné rameno „„ Zabezpečení Aqua Stop „„ Displej a kontrolky LED „„ Spotřeba vody 10 l/cyklus, 2800 l/rok „„ Spotřeba elektřiny 0,89 kWh/cyklus, 256 „„ kWh/rok Hlučnost 46 dB(A) „„ V x Š x H 818 x 596 x 547 mm „„

13 990 Kč LVF63IT

Plně vestavná myčka „„ Energetická třída A++ „„ Počet sad nádobí 13 „„ Počet programů 8, počet teplot 4 + Auto „„ Program Opti A 60 min „„ Horní koš s nastavitelnou výškou a sklopnými „„ lištami

Dotykové ovládání Touch Control na horní liště „„ Spotřeba vody 10 l/cyklus, 2790 l/rok „„ Spotřeba elektřiny 1,05 kWh/cyklus, 264 kWh/ „„ rok

Hlučnost 45 dB(A) „„ V x Š x H 818 x 596 x 547 mm „„

Zabezpečení Aqua Stop „„

13 990 Kč LVF453IT

1LF451IT

n Vestavná myčka nádobí 60 cm

Vestavná myčka nádobí 45 cm

Vestavná myčka nádobí 45 cm

Plně vestavná myčka „„ Energetická třída A+ „„ Počet sad nádobí 12 „„ Počet programů 6, počet teplot 4 + Auto „„ Program Opti A 60 min „„ Horní koš s nastavitelnou výškou a sklopnými „„

Plně vestavná myčka „„ Energetická třída A+ „„ Počet sad nádobí 9 „„ Počet programů 6, počet teplot 5 „„ Horní koš s nastavitelnou výškou „„ Zabezpečení Aqua Control „„ Elektronické ovládání na horní liště „„ Spotřeba vody 9 l/cyklus, 2520 l/rok „„ Spotřeba elektřiny 1,01 kWh/cyklus, 266 kWh/rok „„ Hlučnost 48 dB(A) „„ V x Š x H 818 x 448 x 545 mm „„

Plně vestavná myčka „„ Energetická třída A+ „„ Počet sad nádobí 9 „„ Počet programů 5, počet teplot 4 „„ Horní koš s nastavitelnou výškou „„ Zabezpečení Aqua Control „„ Elektronické ovládání na horní liště „„ Spotřeba vody 10 l/cyklus, 2968 l/rok „„ Spotřeba elektřiny 0,80 kWh/cyklus, 222 kWh/rok „„ Hlučnost 49 dB(A) „„ V x Š x H 818 x 448 x 545 mm „„

11 990 Kč

11 990 Kč Akční model

lištami

Zabezpečení Aqua Stop „„ Dotykové ovládání Touch Control na horní liště „„ Spotřeba vody 10 l/cyklus, 2800 l/rok „„ Spotřeba elektřiny 0,96 kWh/cyklus, 283 kWh/rok „„ Hlučnost 49 dB(A) „„ V x Š x H 818 x 596 x 547 mm „„

11 990 Kč Akční model

25


CHLADNIČKY

Technologie Full NoFrost Full No Frost je beznámrazový systém chladniček Fagor nejen v mrazničce, ale také v horní části spotřebiče, tj. v samotné chladničce. Již tedy není nutné odmrazovat spotřebič, díky cirkulaci vzduchu v obou odděleních spotřebiče nevzniká na stěnách ani na skladovaných potravinách námraza. Proto není nutné spotřebič čas od času odmrazovat, jak bývá běžné u klasických chladniček. Zásuvka Multifresh na maso a ryby. Přihrádka má ideální parametry nízkou vlhkost a teplotu mírně nad 0°C - což jsou ideální podmínky pro skladování masa a ryb. Přihrádka je polopropustná. Přívod čerstvého vzduchu se nachází ve spodní části a potraviny se v ní udrží čerstvé 2x déle než v běžné chladničce . Antibakteriální povrch. Technologie využívající ionty stříbra. Vnitřní prostor chladničky je pokryt iontovou sloučeninou stříbra, která zabraňuje rozmnožování bakterií, a tak pomáhá udržovat prostředí v chladničce čisté a zdravé. Tato povrchová úprava nevyžaduje žádnou údržbu a zůstává aktivní po celou dobu životnosti spotřebiče. Antibakteriální a pachový filtr. Žádné bakterie, žádný zápach. Filtr odstraňuje bakterie, plísně a nepříjemné pachy, které se nacházejí ve vzduchu v chladničce. Vzduch je tak čistější a hygieničtější a jídlo zdravější. Aby byla zachována účinnost filtru, doporučuje se ho měnit každých šest měsíců..

Funkce Rychlé zchlazení. Funkce slouží k rychlému zchlazení nově vložených potravin na teplotu nastavenou v chladničce. Funkce automaticky obnovuje normální teplotu v chladničce po 6 hod zchlazování. Funkce Rychlé zmrazování. Funkce vám umožní rychle zmrazit nově vložené potraviny do mrazničky tak, aby neztratily svoje nutriční hodnoty, vzhled a chuť. Použití funkce se doporučuje v případě, kdy do mrazničky vložíte najednou velké množství potravin (např. týdenní nákup). Funkce automaticky zvýší teplotu na nastavenou normální teplotu v mrazničce po 52 hodinách. Zásuvka na zeleninu. Pro otevření a zavření nové zásuvky na zeleninu stačí lehký posuv. Funkce upozornění. Dokonale vychlazené nápoje. Abyste zabránili tomu, že lahev s nápojem v mrazáku praskne, jsou mrazničky Fagor vybaveny funkcí, která vás upozorní, že nápoj je vychlazený na správnou teplotu. Přibližný čas zchlazování je 15 min.

Upozornění na zvýšení teploty v mrazničce. Pokud dojde k většímu zvýšení teploty v mrazničce, výstražný signál vás upozorní, aby se zmražené potraviny neznehodnotily.

Udržuje chlad a tím kvalitu vašich potravin. Automatické zavření dvířek. Pokud jakákoliv dvířka zůstanou nedovřená až do 15 centimetrů, funkce automatického zavření se postará o jejich uzavření. Signalizace otevřených dveří. Zvuková a světelná signalizace vás upozorní, pokud dvířka chladničky nebo mrazničky zůstanou otevřená

Signalizace zvýšení teploty v mrazničce. Inteligentní detektor nás upozorní na neobvyklé zvýšení teploty v mrazničce, aby zde skladované potraviny byly udržovány v optimálních podmínkách pro pozdější konzumaci.

26

Interaktivní displeje TOUCH. Dotykové dispeje s intuitivním a snadným ovládáním. Jednoduchým dotykem získáte snadno a pohodlně veškeré potřebné informace o činnosti chladničky, aniž byste museli otevřít dvířka.

Klimatická třída „T“. Přizpůsobí se podmínkám okolního prostředí. Chladničky Fagor s klimatickou třídou „T“ dokonale ochrání vaše potraviny i při teplotě vnějšího prostředí 43 °C.


CHLADNIČKY FFK6835X

FFK6735X Kombinovaná chladnička beznámrazová v mrazničce a chladničce (Full No Frost)

Kombinovaná chladnička beznámrazová v mrazničce a chladničce (Full No Frost)

Nerezová dvířka s ochranou proti otisku prstů „„ Hrubý/užitný objem chladničky+mrazničky 261/254 + „„

Nerezová dvířka s ochranou proti otisku prstů „„ Hrubý/užitný objem chladničky+mrazničky 226/219 + „„

Systém No Frost v chladničce a mrazničce „„ Obě oddělení s nezávislým elektronickým nastavením „„ Displej LCD se zobrazením teploty v obou odděleních „„ Funkce: zrychlené chlazení chladničky a „„

Systém No Frost v chladničce a mrazničce „„ Obě oddělení s nezávislým elektronickým nastavením „„ Displej LCD se zobrazením teploty v obou odděleních „„ Funkce: zrychlené chlazení chladničky a zrychlené „„

Schránka Multi Fresh „„ Posuvná mřížka na láhve „„ Osvětlení „„ Výstražná signalizace otevřených dveří „„

Schránka Multi Fresh „„ Posuvná mřížka na láhve „„ Osvětlení „„ Výstražná signalizace otevřených dveří chladničky „„

Automatické dovírání dveří „„ Mrazící výkon 12kg/24h „„ Antibakteriální úprava stěn Biocare „„ V x Š x H 2004 x 598 x 610 mm „„

Automatické dovírání dveří „„ Mrazící výkon 12kg/24h „„ Antibakteriální úprava stěn Biocare „„ V x Š x H 1854 x 598 x 610 mm „„ „„

101/72 litrů

101/72 litrů

zrychlené zmrazování, obojí s automatickým vypnutím, prázdninový provoz, zimní režim

zmrazování, obojí s automatickým vypnutím, prázdninový provoz, zimní režim

chladničky a mrazničky

a mrazničky

17 990 Kč

17 990 Kč

FFK6828

FFK6728 Kombinovaná chladnička beznámrazová v mrazničce a chladničce (Full No Frost)

Kombinovaná chladnička beznámrazová v mrazničce a chladničce (Full No Frost)

Bílá „„ Hrubý/užitný objem chladničky+mrazničky 261/254 + „„

Bílá „„ Hrubý/užitný objem chladničky+mrazničky 226/219 + „„

Systém No Frost v chladničce a mrazničce „„ Obě oddělení s nezávislým elektronickým nastavením „„ Digitální displej se zobrazením teploty v obou odděleních „„ Funkce: zrychlené chlazení chladničky a zrychlené „„

Systém No Frost v chladničce a mrazničce „„ Obě oddělení s nezávislým elektronickým nastavením „„ Displej LCD se zobrazením teploty v obou odděleních „„ Funkce: zrychlené chlazení chladničky a zrychlené „„

101/72 litrů

101/72 litrů

zmrazování, obojí s automatickým vypnutím, prázdninový provoz, zimní režim Schránka Multi Fresh „„ Posuvná mřížka na láhve „„ Osvětlení LED „„ Výstražná signalizace otevřených dveří chladničky „„ Automatické dovírání dveří „„ Mrazící výkon 6kg/24h „„ Antibakteriální úprava stěn Biocare „„ V x Š x H 2004 x 598 x 610 mm „„

16 990 Kč

zmrazování, obojí s automatickým vypnutím, zimní režim Schránka Multi Fresh „„ Posuvná mřížka na láhve „„ Osvětlení LED „„ Výstražná signalizace otevřených dveří chladničky „„ Automatické dovírání dveří „„ Mrazící výkon 6kg/24h „„ Antibakteriální úprava stěn Biocare „„ V x Š x H 1854 x 598 x 610 mm „„

11 990 Kč 27


CHLADNIČKY

Vestavná chladnička – šířka 60 cm Fagor reaguje na potřeby trhu, proto vyvinul zcela nové vestavné chladničky, které si zachovávají výhody chladniček volně stojících. Takže s novými vestavnými chladničkami šíře 60 cm máte nyní více prostoru na skladování potravin. Využijte této jedinečné volby!

60 cm

Rozložte své potraviny lépe.

Mimořádně jednoduché zabudování.

Toto rozšíření vnitřního prostoru na 60 cm vám umožňuje lépe uspořádat a rozložit potraviny do chladničky i do mrazničky.

Fagor dodává s chladničkou veškeré příslušenství potřebné k jejímu zabudování. K usnadnění dodává také dvě šablony, které slouží k přesnému vyvrtání otvorů na dvířkách a správnému umístění komponentů a tedy i dvířek samotných.

• Nemůže se stát, že neuložíte velké potraviny (dorty, ryby atd.). • Máte k dispozici více prostoru: je to kombinovaná chladnička s největší kapacitou ve srovnání s ostatními vestavnými modely.

FIC-542

FIM-6825 ě oln ov a jak adničk m l e Obj jící ch sto

Vestavná kombinovaná chladnička Full No Frost Hrubý/užitný objem 226/219 + 101/72 litrů „„ Full No Frost – v chladničce i mrazničce „„ Obě oddělení s nezávislým elektronickým nastavením „„ Digitální displej se zobrazením teploty v obou odděleních „„ Funkce: rychlé chlazení chladničky a zrychlené „„ zmrazování, obojí s automatickým vypnutím, prázdninový provoz

Schránka Multi Fresh s teplotou od 0°C „„ Posuvná mřížka na láhve „„ Zásuvka na zeleninu s velkým objemem „„ Signalizace otevřených dveří chladničky a mrazničky „„ Signalizace zvýšení teploty v mrazničce „„ Antibakteriální úprava stěn Biocare „„ Automatické dovírání dveří chladničky a mrazničky „„ Nový způsob instalace – dveře na dveře „„ Instalace bez nutnosti korpusu „„ Na objednávku zvlhčovač SPA do výsuvného šuplíku „„ na zeleninu

Energetická/klimatická třída A+/SN-T „„ V x Š x H 2027 x 598 x 570 mm „„

Vestavná kombinovaná chladnička Hrubý/užitný objem chladničky + mrazničky „„ 177/176 + 81/69 litrů

Homogenní chlazení (ventilátor) „„ Mrazící oddělení se 4 hvězdami „„ 2 zásuvky na zeleninu „„ 4 odkládací desky z bezpečnostního skla „„ Mrazák se 3 zásuvkami s velkým objemem „„ Způsob instalace – výsuvná dvířka s pojezdy „„ V x Š x H 1775 x 540 x 545 mm „„

24 990 Kč 28

13 990 Kč


PRAČKY FET-6413S

FET-8412 Pračka

Pračka se sušičkou

Kapacita 1 – 8 kg prádla „„ Max. odstřeďování 1 200 ot/min. „„ Velký displej „„ Odložené spuštění až 24 hodin „„ Multifunkční programy „„ Programy: šetrný, energická předpírka, rychlý 25 „„

Kapacita 1-6 kg praní / 1-4 kg sušení „„ Max. odstřeďování 1 300 ot/min. „„ Velký displej „„ Odložené spuštění až 24 hodin „„ Programy praní: šetrný, energická předpírka, rychlý „„

30 min., běžný (bavlna), praní v neohřáté vodě, vlna (ruční praní), syntetika, Opti A – 45 minut Programy sušení: úplné usušení, sušení k žehlení „„ Top Stop systém – zastavení bubnu s otvorem nahoru „„ Tlačítka: odložené spuštění, snadné žehlení, předpírka, „„ blokování nastavených funkcí, máchání extra, flot (proti pomačkání), doba sušení Množstevní automatika – přizpůsobení spotřeby vody „„ množství vloženého prádla Spotřeba elektřiny praní/praní+sušení bavlna 60°C 1,14 „„ kWh/4,86 kWh na cyklus Roční spotřeba elektřiny praní/praní+sušení 228 kWh/972 „„ kWh Roční spotřeba vody praní/praní+sušení „„ 13 000 /22 000 litrů Hlučnost praní/odstřeďování 56/76 dB(A) „„ Třídy energetická/praní/odstřeďování B/A/B „„ V x Š x H 850 x 450 x 600 mm „„

min., běžný (bavlna), praní v neohřáté vodě, vlna (ruční praní), syntetika, Opti A – 39 minut Top Stop systém – zastavení bubnu s otvorem nahoru „„ Brzděné otevírání dvířek bubnu „„ Tlačítka: odložené spuštění, snadné žehlení, předpírka, „„ blokování nastavených funkcí, máchání extra, flot (proti pomačkání) Množstevní automatika – přizpůsobení spotřeby „„ vody množství vloženého prádla Spotřeba elektřiny bavlna 60°C 0,98 kWh/cyklus „„ Roční spotřeba elektřiny/vody 196 kWh/10 990 litrů „„ Hlučnost praní/odstřeďování 53/74 dB(A) „„ Třídy energetická/odstřeďování A+++/B „„ V x Š x H 850 x 450 x 600 mm „„

n

n

12 990 Kč

16 990 Kč

FE-6212 IT

FSE-6212 IT Vestavná pračka

Vestavná pračka se sušičkou

Kapacita 1 – 6 kg prádla „„ Max. odstřeďování 1000 ot/min. „„ Displej „„ Odložené spuštění až 24 hodin „„ 15 programů „„ Rychlé programy: 1,5 kg 15 min. , „„

Kapacita 1 – 6 kg praní / 1 – 3 kg „„ sušení

Max. odstřeďování 1200 ot/min. „„ Displej „„ Odložené spuštění až 24 hodin „„ 15 programů „„ Rychlé programy: 1,5 kg15 min. , 3 „„

3 kg 30 min.

Speciální programy: šetrný, „„

kg 30 min.

Speciální programy: šetrný, „„

intenzivní předpírka, vlna (ruční praní), syntetika, tmavé prádlo, záclony, košile, sportovní oblečení Tlačítka: odložené spuštění, snížení „„ doby praní, máchání extra, snadné žehlení, vypnutí odstředění, flot (proti pomačkání) Možnost praní v neohřáté vodě „„ Množstevní automatika – „„ přizpůsobení spotřeby vody množství vloženého prádla Spotřeba elektřiny bavlna 60°C 0,85 „„ kWh/cyklus Roční spotřeba elektřiny/vody 173 „„ kWh/10 780 litrů Hlučnost praní/odstřeďování 53 „„ dB(A)/76 dB(A) Energetická třída/odstřeďování „„ A++/C V x Š x H 850 x 590 x 550 mm „„

13 990 Kč

intenzivní předpírka, vlna (ruční praní), syntetika, tmavé prádlo, košile Tlačítka: odložené spuštění, snížení „„ doby praní, máchání extra, snadné žehlení, vypnutí odstředění, flot (proti omačkání) Možnost praní v neohřáté vodě „„ Množstevní automatika – „„ přizpůsobení spotřeby vody množství vloženého prádla Spotřeba elektřiny praní bavlna 60°C „„ 0,85 kWh/cyklus Spotřeba elektřiny praní+sušení „„ bavlna 4,85 kWh/cyklus Roční spotřeba elektřiny/vody praní „„ 173 kWh/10 780 litrů Hlučnost praní/odstřeďování 59 „„ dB(A)/79 dB(A) Energetická třída/sušení A/B „„ V x Š x H 850 x 590 x 550 mm „„

16 990 Kč 29


MALÉ ELEKTRO A NÁDOBÍ GR-1875

BBC-2200

TP-2006X

Kontaktní gril

Grilovací deska

Toustovač

Inovátorský design se svrchním potiskem. „„ Nepřilnavé desky, zcela demontovatelné, „„

Zóna s rozdílnou teplotou pro „„

Moderní design. „„ Toustovač typu “barbecue”. „„ Pro jakýkoliv druh pečiva: sladké, slané. „„ Podsvícený LCD displej. „„ Tácek na drobky. „„ Akustický alarm. „„ Elektronický časovač až 5 minut. „„ Úložný prostor pro kabel. „„ Příkon: 700 W. „„

současnou přípravu různých potravin

což usnadňuje jejich vyčištění. S úplným odklopením o 180º. „„ Rozměry desky: 231 x 291 mm. „„ Světelný indikátor provozu a výkonu. „„ Nastavitelný termostat. „„ Obsahuje také nádobku na olej a stěrku „„ jako dárek. Příkon: 1 800 W. „„

Nepřilnavá deska s velkou plochou „„

1 699 Kč

1 299 Kč

899 Kč

MO-23 DGB

VT-12 BIZONE

PL-200

(490x280 mm)

5 stupňů regulace teploty „„ Plech na odkapávající tuk „„ Chladná držadla pro možnost přímého „„ servírování

Mikrovlnná trouba s grilem LCD displej: okamžité informace. „„ Objem 20 litru. „„ Příkon mikrovlnné trouby: 800 W. „„ Příkon gril: 1 000 W. „„ Úrovně výkonu: 5 + 3 kombinované + gril. „„ Funkce Autocook: automaticky vypočítá čas „„

Chladicí vitrína

Parní kartáč

Kapacita 12 lahví vína „„ Dělený interiér pro nastavení 2 teplot „„ Nahoře 12° - 18°C, dole 8° -18°C „„ Digitální ukazatele nastavené teploty „„ 2 samostatné Peltierovy články „„ Velmi tichý provoz bez vibrací „„ Osvětlený interiér „„ V x Š x H 670 x 257 x 510 mm „„

Vyhladí rychle a jednoduše vaše oblíbené oblečení. „„ Univerzální a multifunkční. „„ Parní tryska pro vertikální žehlení. „„ Neutralizuje pachy. „„ Obsahuje kartáč na odstranění malých žmolků, vlasů, atd... „„ Pro všechny typy tkanin : záclony, čalounění, deky, ubrusy. „„ Objem nádržky: 200 ml. „„ Vícesměrové otáčení kabelu (360º). „„ Přepravní taška jako dárek. „„ Příkon: 1.000 W. „„

2 699 Kč

4 999 Kč

1 299 Kč

B-575 MA

BC-550

ICE-15

Ergonomický a kompaktní design pro znamenitý komfort „„

Kuchyňská váha

Zmrzlinovač

2 rychlosti: Normal + Turbo. „„ Nůž se čtyřmi břity a dvojitým účinkem. „„ Tichý a velmi výkonný motor. „„ Nástavec mixéru z nerez oceli. „„ Systém snadného sejmutí mixovací nohy. „„ Příkon: 500 W. „„ Příslušenství vhodné do myčky nádobí: „„

Stylové provedení „„ Odnímatelná nerez miska se stupnicí „„ Max. zatížení 5 kg „„ Vážení s přesností na 1 gram „„ Vážení v gramech, librách, uncích „„ Velký LCD displej „„ Indikátor přetížení a malé kapacity baterie „„

Umožňuje dělat sorbety a zmrzliny „„ Objem 1,6 litru. „„ Časovač 30 minut. „„ Rozebíratelná mísa. „„ Obsahuje lžíci. „„ Základna použitelná jako víko. „„

1 399 Kč

649 Kč

1 199 Kč

potřebný pro ohřev v závislosti na množství a typu potraviny. Funkce rozmrazování. „„ Funkce samostatný gril. „„ Kombinace funkcí - gril + mikrovlny. „„ Volba hmotnosti potraviny. „„ Digitální hodiny. „„ Časovač: 95 min. „„

Tyčový mixer a ovládání.

- Nádoba se stupnicí. - Šlehací metly na sníh z nerez oceli. - Velký mixér s rozmontovatelnými noži z nerez oceli.

30


MALÉ ELEKTRO A NÁDOBÍ VIENA PLUS

FUTURE IN

FORZA CERAM

Sada nádobí, 8 kusů

2v1 Tlakový hrnec

Keramická pánev

Profesionální design: rovná linie v leštěném provedení. „„ Poklice vybavené ventilem. „„ Pro všechny typy ohřevu včetně indukce. „„ Složení sady: „„

Sada IN: dva tlakové hrnce v jednom. „„ Pro všechny typy ohřevu včetně indukce. „„ Složení sady Future In: „„

– Nádoba 6 litrů. – Nádoba 4 litry. – Tlaková poklice. – Víceúčelový pařák. Možnost vařit různé druhy potravin v obou tlakových „„ nádobách současně - dvouúrovňové vaření.

Ø 18, 20, 22, 24, 26 a 28 cm „„ GREBLON CERAM - vysoce nepřilnavý povrch. „„ Vyrobené bez PFOA a bez PTFE. „„ Nerez. „„ Pro všechny typy ohřevu včetně indukce. „„ Rovnoměrný rozvod tepla. „„ Velká odolnost proti vysokým teplotám. „„ Snadné čištění. „„ Držadlo příjemné na dotek. „„

2 399 Kč

2 499 Kč

od 319 Kč

ETNA

TK-500

CR-30

– Hrnec s poklicí Ø 20 cm. – Kastrol s poklicí Ø 24 cm. – Hluboká pánev s poklicí Ø 24 cm. – Nízký hrnec s poklicí Ø 16 cm.

Espresso Nerezový kávovar 10 T - 899

Kč Nerezový kávovar 6 T - 799 Kč Nerezový kávovar 4 T - 699 Kč Nerezový kávovar s kapacitou 10, 6 nebo 4 šálky „„ Objem nádoby 10 šálků = 1 litr „„

6 šálků = 0,6 litru 4 šálky = 0,4 litri Vhodné pro všechny druhy ohřevu (4T mimo indukci) „„

Držadlo příjemné na dotek. „„ Leštěná zrcadlová nerez ocel. „„ Provedení v rovné linii. „„

Rychlovarná konvice Nerezové provedení „„ Příkon 2 200 W „„ Digitální nastavení teploty vody v rozpětí 40° - 100°C „„

M-30 eco || M-50 eco

2 šálků.

Včetně otočné parní trysky: ohřívá tekutiny, napění „„ mléko, připravuje cappuccino a vodu na čaj.

po 5°C s udržením nastavené teploty po dobu 1 hod. Objem 1,7 litru „„ Průhledný vodoznak při zapnutí „„ Zakrytá spirála, nylonové sítku v hubičce „„ Otočný podstavec „„ Prostor pro navinutí přívodní šňůry „„

Podložka pro ohřev šálků. „„ Vyjímatelná nádržka na 1,25 litru s automatickým ventilem. „„ Vyjímatelný odkapávací tácek s indikátorem naplnění. „„ Gumové protiskluzové nožky. „„ Nerezová přední část, lakované bočnice. „„ 2 velikosti kávy. „„ Odměrka pro dávkování kávy. „„ Příkon: 1.050 W. „„

1 199 Kčřada CB eco

2 499 Kč

řada M eco

M30 eco

Tlak: 15 barů. „„ Možnost udělat jeden nebo dva šálky společně. „„ Kontrola rozdělení pro rovnoměrné nalití kávy při přípravě „„

CB-30

CB-30 eco || ecoCB-50 eco || CB-75 eco

OHŘÍVAČE VODY CB-15 l

Elektrický ohřívač vody

Elektrický ohřívač vody

Elektrický ohřívač vody

Válcovitý tvar „„ Vertikální montáž „„ Možnost instalace do kuchyňské „„

Obdélníkový tvar „„ Vertikální instalace „„ Možnost instalace do kuchyňské „„

Obdélníkový tvar „„ Vertikální instalace nad dřez „„ Možnost instalace do „„

Nezávisle opláštěná topná tělesa „„ Ocelová nádrž s titanovým „„

Nezávisle opláštěná topná tělesa „„ Ocelová nádrž s titanovým „„

Ocelová nádrž s titanovým „„

skříňky

skříňky

kuchyňské skříňky

smaltovaným povlakem, smaltovaným povlakem glazovaným při 850°C „„ Digitální displej Nastavitelný termostat „„ „„ Elektronicky nastavitelná teplota s ovládáním zepředu „„ zobrazovaná na displeji Kontrolka topení „„ ECO inteligentní režim Hořčíková anoda „„ „„ Napájecí režim (mono / duo / Expandovaná super-izolační polyuretanová „„ „„ automatické) pěnabez CFC a HCFC Hořčíková anoda Teplotní čidlo topného tělesa „„ „„ Expandovaná super-izolační Bezpečnostní termostat „„ „„ polyuretanová pěna bez CFC a HCFC Izolační pouzdra topných těles „„ Elektronický kontrolní signál Pojistný ventil „„ „„ _ Obdélníkový tvar Prázdninový režim Plášť pokryt epoxidovým nátěrem „„ „„ _ Vertikální instalace (CB-30 eco) Ochrana proti mrazu „„ EDS (elektronické duo zabezpečení) _ Dvoupolohový: horizontální nebo vertikální montáž (kromě CB-30 eco) „„ Kontrolka poruchy „„ _ Možnost instalace do kuchyňských skříněk (CB-30 eco) Izolační pouzdra „„ _ Nezávisle opláštěná topná tělesa _ Dvoupolohový: horizontální nebo vertikální montáž (M-50 eco) Pojistný ventil „„ _ Ocelová nádrž s titanovým smaltovaným povlakem, glazovaný při 850° C _ Možnost instalace do kuchyňské skříňky (M-30 eco) Plášť pokryt epoxidovým nátěrem „„

smaltovaným povlakem, glazovaný při 850° C Nastavitelný termostat s kontrolkami „„ vpředu Ochrana proti mrazu „„ ECO inteligentní režim „„ Kontrolka zapnutého topného tělesa „„ Hořčíková anoda „„ Expandovaná super-izolační „„ polyuretanová pěna bez CFC a HCFC Čidlo termostatu topného tělesa „„ Bezpečnostní termostat „„ Izolační pouzdra „„ _ Válcovitý tvar Pojistný ventil „„ _ Vertikální montáž (M-30 eco) Plášť pokryt epoxidovým nátěrem „„

3 990 Kč

_ Nezávisle opláštěná topná tělesa _ Ocelová nádrž s titanovým smaltovaným povlakem, glazovaný při 850° C _ Nastavitelný termostat s kontrolkami vpředu _ Ochrana proti mrazu _ ECO inteligentní režim _ Kontrolka zapnutého topného tělesa _ Hořčíková anoda _ Expandovaná super-izolační polyuretanová pěna bez CFC a HCFC

5 290 Kč

_ Digitální displej _ Elektronicky nastavitelná teplota zobrazovaná na displeji (s přesností na 1° C) _ ECO inteligentní režim _ Napájecí režim (mono / duo / automatické) _ Hořčíková anoda _ Expandovaná super-izolační polyuretanová pěna bez CFC a HCFC _ Elektronický kontrolní signál

3 990 Kč 31


32

Fagor VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE plus 2015  
Fagor VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE plus 2015  
Advertisement