Page 1


4D visual performance with Melo M and guests Latvijā vel neredzēta performance, kurā apvienosies mūsdienu deju mūzikas ritmi ar čella pavēlniekiem – Melo M un telpisku 4D vizuālo skatuves un telpas baudījumu. Absolut 4D visual performance with Melo M and guests ir pirmais no pasākumu sērijas, kas piedāvās moderniem, turīgiem viedokļa veidotājiem vēl neredzētas performances un šovus Latvijā. Tas izcelsies Latvijas izklaides industrijā ar kvalitāti, izmeklētu auditoriju un unikalitāti. PASĀKUMA MĒRĶAUDITORIJA: Coyote Fly ir populārākais Rīgas nakts klubs, kura mērķauditorija ir skaisti, jauni, moderni cilvēki ar vidējiem un augsta līmeņa ienākumiem. PASĀKUMA LAIKS: 2012. gada 9. jūnijā. Ierašanās no pulksten 21.30 Ielūgumi kopā ar pasākuma biļetēm tiks izsūtīti pa pastu 1000 sabiedrībā zināmiem cilvēkiem un Coyote Fly VIP klientiem. Visiem pārējiem interesentiem būs iespēja iegādāties biļetes gan pie ieejas, gan Biļešu Serviss kasēs. Biļešu cena tirdzniecības vietās: Ls 5; Ls 15 – VIP biļete.


nt s

eE ve

iq u

ito

av

st

Gu

Un

Dj

iq q

Mu s

Me

lo

M

Pasākumā piedalīsies:


Co

yo

te

Fly

PasÄ kuma vieta:


Melo – M ir čellu trio, kas izveidots 2005. gadā. Grupas sastāvā muzicē trīs akadēmiski izglītoti čellisti – Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls. Koncertos Melo – M apvieno akadēmiskās mūzikas pamatus ar virtuozu izpildījumu un rokmūzikai raksturīgu atraktivitāti, kā arī sev vien raksturīgo stilu. Melo – M ir viena no starptautiski pazīstamākajām Latvijas mūzikas grupām. Piecu gadu laikā grupa koncertējusi divreiz devusies turnejā pa ASV, notikuši koncerti gan daudzās Eiropas valstīs, gan arī citur pasaulē. Trio izdevis četrus albumus, kā arī uzstājies kopā ar starptautiski pazīstamiem mūziķiem – Boney M solisti Meiziju Viljamsu, piedalījies zviedru multi instrumentālistu Roberta Velsa un somu čellistu grupas Apocallyptica koncertos. Krievijā zināma Melo – M sadarbība ar Laimu Vaikuli un Raimondu Paulu.

Musiqq [mjuzik] ir mūzikas duets, kura sastāvā ir divi liepājnieki – Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris. Pirmais grupas radio singls ir "Klimata kontrole". Grupa guva panākumus ar 2009. gada nogalē izdoto dziesmu "Abrakadabra", kas ir ieguvusi vairākas balvas, tai skaitā uzvarēja 2009. gada Muzikālajā bankā. 2010. gadā sadarbībā ar ierakstu kompāniju "Mikrofona ieraksti" tika izdots debijas albums Šī ir tikai mūzika. 2011. gada Eirodziesmas pusfinālam kvalificējās Musiqq izpildītā dziesma "Angel in Disguise". Finālā grupa guva uzvaru, tā kļūstot par Latvijas pārstāvjiem 2011. gada Eirovīzijā Diseldorfā, Vācijā.

DJ Gustavito - Viens no Latvijas populārākajiem un pieredzējušākajiem dīdžejiem, kurš specializējies Hip-hop, R’n’B, Up-tempo un Party Music atskaņošanā. Viņa spējas iesildīt publiku ar warm up setiem ir atzinuši Onyx, Ja Rule, Fatman Scoop, The Fugees, Nana, Ray Horton, Kasta, Timati un citi izpildītāji. Kopš 2010. gada septembra vada „European Hit Radio - Urban/Black Top 40”, ko var dzirdēt ceturtdienās 17:0019:00.

Unique Events ir Latvijas izklaides industriju satricinājis ar vairākiem pilnībā unikāliem un tehnoloģiski sarežģītiem pasākumiem, kas lika aizturēt elpu un baudīt notiekošo ne vienam vien pasākuma apmeklētājam un kritiķim. Kā vienu no pēdējiem un zīmīgākajiem pasākumiem iespējams izcelt Sky&More Fashion&Show modes un tehnoloģiju performanci un lidz šim Baltijā iespaidīgāko skati ar 4D tehnoloģijām.

Fly te yo

U

Co

av st Gu Dj

qq si Mu

Me

lo

M

ito

v E e

u

q i n

s

t n e

Coyote Fly • Dibināts 2006. gada nogalē un sākotnēji atrādās Palasta ielā 3. • No 2011. gada 1. aprīļa atrodas izklaides centrā „Vernisāža” • Sadarbībā ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem ir sarakstītas trīs kluba himnas • Katru nedēļas nogali klubu apmeklē 0000? cilvēki • Iespējams viena no labākajām alkohola tirdzniecības vietām Rīgā; • 2012. gada 31. martā tiek izdots profesionāls erotisks kalendārs ar kluba darbiniecēm. • Kluba darbinieku pamatsastāvā pārsvarā ir meitenes.


sadarbības veids ar

Savstarpēji saskaņoti tērpu dizaini Coyote meitenēm (pēc Jūsu zīmola koncepta. Visas tērpu izmaksas tiek segtas no Jūsu līdzekļiem)

Uz katras uzņemtās pasākuma fotogrāfijas redzams Absolut un Coyote logo (bildes tiek izvietotas gan sociālajos tīklos, gan arī citos interneta portālos, gan www.coyotefly.lv)

Ieejas aproces ar Absolut logo


sadarbības veids ar

2x3 m

3x2 m

2x3 m liels Absolut banneris pie ieejas uz ēkas sienas; bilde + bannera makets

Banneri uz Terases (starp arkām) 3x2 m; bilde + bannera makets

Absolut brendings klubā - šova laikā video projekcijas uz bāra letes virsmas (video rullīša izmaksas tiek segtas no Coyote Fly budžeta)


sadarbības veids ar

1

2 3

Absolut brendings uz skatuves (piemērs)

Pasākuma web baneru izvietošana mājas lapā www.coyotefly.lv

Makets izsūtīšanai www.coyotefly.lv reģistrētiem lietotājiem

(23 132)


sadarbības veids ar

Informācijas ievietošana un aktīva komunikācija Coyote Fly Facebook lapā

(5168 like) •

Informācijas ievietošana un aktīva komunikācija Coyote Fly Twitter lapā

(3937 sekotāji)


sadarbības veids ar

Video projekcijas uz ekrāniem (rupjš PIEMĒRS)


sadarbÄŤbas veids ar

•

Foto siena ar Absolut/Coyote Fly/Unique logo (paraugs)


sadarbības veids ar

Ielūgums ar Absolut logo (MAKETA FORMAS paraugs)

Galda reklāma (A5) ar kokteiļu piedāvājumu visas nakts garumā (paraugs)

Reklāmraksti Delfi.lv, Apollo.lv, Tvnet.lv.


Komunikācijas kanāli:

• PR aktivitātes pirms un pēc pasākuma - informēt mērķauditoriju par plānoto pasākumu, izmantojot netradicionālas metodes: Vīrusa reklāma (viral advertising) - ideju, uz kuru pavelkas pārējie. Šī ziņa tiek izsūtīta dažiem draugiem vai klientiem, kuri to uzskata par pietiekami vērtīgu, lai pārsūtītu tālāk. Un tā tas apceļo visu valsti.

• • • • •

Ielūgumu izsūtīšana sabiedrībā zināmiem cilvēkiem E-pasti Coyote Fly reģistrētajiem lietotājiem (23 132) SMS Coyote Fly datu bāzei – VIP klientiem (?) Pasākuma Reklāma European hit radio; Informācija par pasākumu sadarbības partneru portālos: www.club.lv www.puaro.lv www.kosovakar.lv www.notikumi.lv www.ballitem.lv www.easyget.lv

Reklāmraksti Delfi.lv, Apollo.lv, Tvnet.lv.

Buzz mārketings - trumpis ir ziņas ceļošana un vairošanās pašā sabiedrībā, liekot saņemto ziņu pieņemt kā organisku drauga stāstījumu un pat patiesību. Preses relīzes – pirms un pasākuma relīzes ar pasākuma fotogrāfijām. • Fotoreportāža (foto mājas lapā ir ar logo. Video ar viņu logo no pasākuma. u.t.t) • Coyote Fly Facebook lapa • Coyote Fly Twitter konts • Coyote Fly draugiem.lv lapa • Coyote Fly mājas lapa


4D visual performance with Melo M and guests

Sadarbības piedāvājums: 1

PASĀKUMA ĢENERĀLSPONSORS Ls 2700 (ietverti visi pasākuma komunikāciju kanāli un pasākuma elementi, kā ar pasākums tiek nosaukts ģenerālsponsora vārdā)

2

PASĀKUMA SPONSORS Ls 2000 (ietverti visi pasākuma komunikāciju kanāli un pasākuma elementi)


Uz sazināšanos! www.co yo t efly.lv

ABSOLUT piedavajums  

šis ir ieskats kā varētu būt - skice :)

Advertisement