Page 1


İSTANBUL

Türkiye’nin en beğenilen inşaat markası, dünyanın en güzel şehri için çalışıyor.

Işıltısını tüm dünyanın izlediği bir şehir, ilham kaynağımız... A city that shines in the eyes of the whole world is our muse...

Where two continents meet to create a uniquely beautiful city, ambition meets experience to create a visionary construction company.

2

3


6-7

İçindekiler Contents

8 - 11

4

52 Yılı Aşan Tecrübe Experience of More than 52 Years Dumankaya “Gayrimenkul Yönetimi” Dumankaya “Property Management”

14 - 17

Dumankaya Ritim İstanbul

18 - 21

Dumankaya Horizon

22 - 25

Dumankaya Miks

26 - 29

Dumankaya hi-Fit

30 - 33

Dumankaya Flex Office Bahçeşehir

34 - 37

Dumankaya Mozaik

38 - 41

Dumankaya Adres Sancaktepe

42 - 43

Dumankaya Vizyon

44 - 45

Dumankaya İkon

46 - 47

Dumankaya Villa Gizli Bahçe

48 - 49

Dumankaya Modern Collection

50 - 51

Dumankaya Adres Natura

52 - 53

Dumankaya Modern Vadi

54 - 55

Projeler Haritası Projects Map

5


52 yılı aşan tecrübe

Experience of more than 52 years

Yarım yüzyılı aşkın tecrübesiyle 20 binin üzerinde aileyi ev sahibi yapan ve konut sektörünün standartlarını belirleyen Dumankaya, her projesiyle çıtayı daha da yükselterek Türkiye’ye değer katmaya devam ediyor.

With half a century of experience and more than 20.000 completed homes, Dumankaya adds value to Turkey by setting a higher standard with each project developed.

2014 yılında Capital 500 Türkiye listesinde, cirosunu en çok artıran 25 firma arasında 3. sırada yer alan Dumankaya, yine aynı yıl verileri ile Fortune 500 Türkiye “En Hızlı Büyüyen Şirketler” başlığında faiz ve vergiden önceki kazancını en çok artıran 5. şirket unvanını almıştır. GFK Türkiye tarafından düzenli olarak yapılan Marka Bilinirlik Araştırması 2014 sonuçlarına göre ise “En Beğenilen İnşaat Şirketi” seçilmiştir. Türkiye İtibar Endeksi’nin 2011, 2012, 2013 yılı araştırmalarında da, üç yıl üst üste araştırma radarına giren Dumankaya, Türkiye İtibar Endeksi (TİE) Başarı Belgesi sahibidir. Dumankaya’nın kurumsal başarılarının yanı sıra projeleri de pek çok başarıya imza atmıştır. Son olarak, yüksek binalar ve ikonik yapılar hakkında küresel bir veri sağlayıcısı olan Emporis’in her yıl düzenlediği, dünyanın en iyi mimari projelerinin yarıştığı “Gökdelen Ödülü” yarışmasında “Dumankaya İkon” projesi, dünyanın en iyi on gökdeleni arasında 9. sırada yer almıştır. Bunların yanısıra Superbrands Türkiye seçici kurul üyeleri ve Nielsen araştırma şirketinin yaptığı ölçümlemeler sonucunda, Dumankaya 2014-2015 döneminin “süper markası” seçilmiştir. Kuralları yıkarak bugünün gerçekliğiyle yarını planlayan Dumankaya, geliştirmiş olduğu IQ Akıllı Ev Teknolojisi Sistemi ile zaman ve ekonomi açısından da yüksek zekâlı bir yaşam vadediyor. Dumankaya’nın yıllara dayanan deneyimiyle hayata geçirdiği ve konut sektöründe çığır açan D Planı paketi; finansal değerleri ve yaşam kalitesini artırmaya yönelik seçenekler sunarken yatırımcısını da güvence altına alan benzersiz bir hizmet ortaya koyuyor. Hızla değerlenen projeleriyle yatırımcılarına istikrarlı bir şekilde kazandırmaya devam eden Dumankaya, sadece Türkiye’de değil, uluslararası ölçekte de yeni projeleri heyecanla beklenen kurumsal bir güç olmayı sürdürüyor. Farklı zaman dilimlerinde finansal yatırım araçları baz alınarak yapılan araştırmalara göre, Dumankaya projeleri Türkiye ortalamasının üzerinde kazandırıyor. Dumankaya; sadece inşa ettiği güvenli yaşam alanlarıyla değil, maksimum iş güvenliği prensibi ve sosyal sorumluluk projeleriyle birlikte, insan sağlığını ve yaşam kalitesini tüm değerlerin üzerinde tutmasıyla da takdir görüyor. Kente kimlik katma vizyonuyla hareket eden Dumankaya, her biri başlı başına marka olan projeleriyle yetinmeyip en başarılı projesini hep bir sonraki projesi olarak görmekte ve sahip olduğu bu motivasyonla Türkiye’nin süper markası olmaya kararlılıkla devam ediyor. Türkiye başarılarını bölgesel iş ortaklıklarıyla genişletmeyi hedefleyen Dumankaya, son dönemde Kuveyt orijinli gayrimenkul devi olan Al Mazaya ile gücünü birleştirerek bu iş ortaklığını başarılı bir şekilde Ritim İstanbul projesinde hayata geçirdi. Dumankaya, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısından ödün vermeden, hem yurt içinde hem de yurt dışında dikkat çekici ve adını başarılarla duyuran bir marka olarak anılmaya devam ediyor.

6

In 2014, Dumankaya ranked 3rd among 25 companies in consideration of raising endorsement according to the list of Capital 500 Turkey. Same year’s data also ranked Dumankaya 5th under the head of Fortune 500 Turkey “Fastest-Growing Companies” in consideration of raising its profit before interest and taxes. Research conducted in 2014 by GfK, an international market research company, ranked Dumankaya as the “Most Admired Real Estate Brand” in Turkey. Taking place in the research list of Turkey Reputation Index in 2011, 2012 and 2013 for three consecutive years, Dumankaya holds Turkey Reputation Index Certificate of Achievement Besides corporate successes, projects of Dumankaya achieve prominent successes, as well. Lastly, the project of “Dumankaya İkon” has been ranked 9th best skyscraper of the World in the Emporis Skyscraper Awards, the World’s most renowned prize for high-rise architectures . Additionally, Dumankaya ranked among “Superbrands” in 2014 as a result of measurements carried out by the candidates of Superbrands Turkey Selection Committee and Nielsen. By breaking rules, Dumankaya plans tomorrow together with today’s reality. Morever, Dumankaya promises a smart life in terms of time and economy with IQ Smart Home Technology. Another service offered by Dumankaya is “Plan D.” Developed with the years of experience, Plan D provides a unique service which secures the investor while offerring options to increase financial values and life quality. Dumankaya continues to earn its investors consistently with rapidly valued projects. This makes Dumankaya a corporate power whose projects are waited excitedly not only in Turkey but on international scale as well. In researches based on financial investment instruments in different periods of time, it is documented that Dumankaya projects make investors earn more than avarage of Turkey. Dumankaya is appreciated not only for secure living spaces, but also for its maximum work safety principle, social responsibility projects that care about human health and life quality. Dumankaya sets its goal as to achieve the best with every upcoming project while contributing to the identity of city. This motivates Dumankaya to press ahead with being super brand of Turkey. Dumankaya aims to expand its success with the regional cooperations by signing partnership with Al Mazaya, the real estate giant of Kuwait. Combining the forces, the two companies put their successful partnership into practice in Ritim İstanbul project. Staying innovative and client focused, Dumankaya continues to be recognised as a remarkable and successful brand both in Turkey and overseas.

7


DUMANKAYA “GAYRİMENKUL YÖNETİMİ”

Konutunuza ait türlü ihtiyaçlarla kim ilgilenecek? Aradığınız kiracıyı bulabilecek misiniz? Dumankaya sizin için profesyonel bir emlak yönetimi ekibi sağlayarak işlerinizi kolaylaştırabilir. Kişisel ihtiyaçlarınız dahilinde sağlanacak olan hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

8

DUMANKAYA “PROPERTY MANAGEMENT”

Who will look after your property? Will you find tenant you seek? Dumankaya will provide a professionl real estate and management team. The services can be personalized to meet a client’s individual needs.

9


Gayrimenkul değerlendirme ve rayiç kira belirleme hizmetleri Evaluation of the property and determine rental rate • İç ve dış detaylı fotoğraflama, mülk belgelerinin incelenmesi • Perform detailed documentation of the interior and exterior including photos • Azami kira geliri ve iyi bir yatırım getirisi için tadilat ve estetik iyileştirme önerisi • Offer recommendations on repairs and cosmetic improvements that maximize monthly rent while providing good ROI. • Çevre rayiç kiraların araştırılması ve uygun kiranın belirlenmesi • Gather data on rental rates in the area and work with owners to determine the optimal rental rate. • Kiralama politikalarının artı ve eksilerinin mülk sahibi ile istişare edilmesi (evcil hayvan kabul etme, sigara kullanımı vs) • Discuss with owners the pros and cons of different policies such as accepting pets, allowing smoking etc. Gayrimenkulün hazırlanması ve pazarlanması Market the property for rent • Evin temiz ve uygun görünüm ile kiraya hazırlanması • Prepare home to increase curb appeal for rent • Uygun reklam araçlarının ve mecralarının tespiti ve oluşturulması - Websiteleri, broşürler, posterler, basılı medya vs. • Create ads tailored to the property and advertising medium - Websites, fliers, signs and print publications etc. • Kiracı bulmak için diğer emlakçılar ile iş birliği • Work with other realtors and leasing agents to find a tenant • Kiracı adayları ile görüşme ve mülkün gösterimi • Field calls from prospects for questions and viewings Kiracı adaylarının mülakatı ve seçimi Tenant screening and selection • Kiracı adayı geçmişi ve krediblite araştırması (kimlik, gelir, kredibilite vs.), • Perform a background check to verify identity, income, credit history, rental history, etc. • Kiracı adaylarının değerlendirilmesi ve seçimi • Evaluate prospect tenants and selection Kira sözleşmesi imzalanması ve kiracının taşınmasının takibi Leasing and tenant move in • Kira sözleşmesinin hazırlanması ve imzalanması • Prepare and sign leasing agreement • Taşınma öncesi kiracı ile mülk durum tespiti kayıt altına alınması • Detailed move in inspection with tenant and record current state of the property prior to move in. • Taşınma tarihinin teyidi ve taşınma işlemlerinin takibi • Confirm move in date with tenant and guidance move in process Kira, depozito ve diğer ödemelerin tahsili Rent, security deposit and other collections • Depozito ve ilk ay kiranın tahsili • Receiving security deposit and first month rent • Aylık kiranın tahsili ve bankaya yatırılması • Receiving and depositing rents • Aidat ve diğer ödemelerin tahsili ve takibi • Collection of monthly fees and other payments Temsil ve danışmanlık Legal representation and counselling • Kiracı ile anlaşmazlık durumunda tavsiye verilmesi • Advise in the event of a dispute or litigation with tenant • Gerekli durumda uzman avukata yönlendirme • Refer to a qualified attorney when necessary • Kiralama ve diğer hizmetler için yasal mevzuatın takibi ve uyulması • Understand and abide by legislation that apply to renting and maintaining properties

10

Dönemsel mülk kontrolü Periodic inspections • Tamirat ve tadilat ihtiyacı, güvenlik önlemlerinin ihmali, kanun ve sözleşmenin ihlali gibi durumların tespiti için dönemsel iç ve dış kontrollerin yapılması • Perform periodic inspections (inside and outside) on a predefined schedule looking for repair needs, safety hazards, code violations, lease violations, etc. • Mülkün durumu hakkında sahibine dönemsel raporlar sunulması • Send owner periodic reports on the condition of the property Ödeme ve raporlama Payment and reporting • Mülk yönetimi hizmetlerinin muhasebesinin tutulması • Provide accounting of property management services • Mülk sahibi adına gerekli ödemelerin yapılması (Mortgage, sigorta, aidat vs.) • Make payments on behalf of owner (Mortgage, insurance, HOA dues, etc.) • Harcamaların fatura ve diğer belgeler ile detaylı dökümü • Detailed documentation of expenses via invoices and receipts • Tüm kayıtların/belgelerin saklanması (ödenen faturalar, sözleşmeler, kontrol raporları, garanti belgeleri vs.) • Maintain all historical records (paid invoices, leases, inspection reports, warranties, etc.) • Vergi beyannanmesi düzenlenmesi ve gerekli yıllık raporlamanın yapılması • Provide annual reporting, structured for tax purposes as well as required tax documents • Vergiden düşülecek harcamalar ve benzer işlemler konusunda bilgi verilmesi • Inform on relevant tax deductions and similar processes • Aylık nakit akış bilgisinin detaylı ve kolay anlaşılır bir şekilde verilmesi • Provide easy to read monthly cash flow statements which offer a detailed breakdown of income and itemized expenses Dönemsel bakım ve onarım Periodic maintenance and repairs • Tadilat ve tamirat için uzman teknik ekip sağlanması • Provide and oversee an in-house maintenance crew • Tadilat ve tamirat ihtiyaçlarının belirlenmesi ve giderilmesi için önleyici bakım takviminin hazırlanması • Establish a preventative maintenance policy to identify and deal with repair needs • Lisanslı, yetkin ve tam sigortalı anlaşmalı firmalar listesinin sunulması ve çalışılması • Provide a network of licensed, bonded and fully insured contractors Abonelik hesaplarının açılması Utility account setup • Elektrik, su ve doğalgaz vs abonelik hesaplarının açılması/kapanması • Account setup or closing of electricy, water, and natural gas etc. Kiracı çıkış işlemlerinin yönetimi Tenant move out • Kiracının çıkışı sırasında mülkün kontrolü ve durumu hakkında rapor hazırlanması • Inspect unit and fill out a report on the property’s condition when the client moves out • Varsa zarar tespitinin tutanak altına alınması • Report and record damages if exist • Zararın depozitodan karşılanması, yetersiz kalması durumunda tazmin edilmesi için gerekli işlemlerin yapılması • Forward any portion of the owner’s portion of the tenant deposit to the owner or hold in owner reserves for repairs. • Gerekli tamirat, tadilat ve temizliğin yapılması • Clean unit and perform and needed repairs or upgrades Tahliye işlemleri Eviction process • Tahliye için gerekli yasal işlemlerin başlatılması ve tamamlanması • Filling relevant paperwork to initiate and complete • Mahkeme ve diğer otoriteler nezdinde mülk sahibinin temsili • Represent owner in court and other authorities • Kiracının ve eşyalarının tahliyesinin koordine edilmesi • Coordinating with law enforcement to remove tenant and tenants possessions from unit

11


PROJELER PROJECTS

12

13


Dumankaya Ritim İstanbul

İstanbul’daysanız İstanbul’u yaşayın

If you live in İstanbul, live İstanbul

Maltepe 14

15


Dumankaya Ritim İstanbul comes complete with all the elements of a luxury lifestyle to keep you in pace with İstanbul’s rhythm.

Dumankaya Ritim İstanbul; alışverişten ev yaşamına, spordan iş hayatına, İstanbul’un sürekli yükselen ritmini doyasıya yaşamanızı sağlayacak ayrıcalıklarla donatıldı. Maltepe’de cam tasarımıyla Marmara Denizi ve Adalar’a karşı eşsiz bir manzarayı kucaklayan Ritim İstanbul, tüm renkleriyle ve tüm sesleriyle İstanbul’un büyüsünü taşıyor. Dumankaya ile Al Mazaya iş ortaklığı sonucunda hayata geçirilen Dumankaya Ritim İstanbul; E-5’in hemen üstünde, Kadıköy-Kartal metrosunun yanı başında ve Bağdat Caddesi’ne yakın merkezi lokasyonuyla dikkat çekiyor. Stüdyodan lofta çeşitlenen daire seçenekleri, her ihtiyaca cevap veren alışveriş merkezi, renkli meydanları ve zengin peyzaj düzenlemeleri ile proje, bölgenin en seçkin yaşam alanlarından biri. 16

Embracing unique and breath-taking view of the Princes’ Islands and the Marmara Sea in Maltepe with its eye-catching glass curtain-like design, Ritim İstanbul carries the charm and splendors of İstanbul with its all colors and sounds. Right above the E-5 motorway, in close proximity to the coastal highway, Kadıköy-Kartal metro and Bağdat Street, it is definitely in a central position in the vast area. Ritim İstanbul is a very successful result of collaboration between Dumankaya and Al Mazaya. It offers various apartment options ranging from studios to lofts, a shopping center that will cater to all your needs, colorful plazas, and a rich landscape arrangements. This is an exclusive project in terms of prestigious living spaces in this region. 17


Dumankaya Horizon

Sahil Ĺ&#x;eridinin en prestijli butik projesi

The most prestigious boutique project of the coastal road

Kartal 18

19


Coast of Luxury... The coastal life you long for is not far away.

Lüksün Sahili... Özlemini duyduğunuz sahil yaşamı hiç uzak değil. Dumankaya, sahil yolu üzerinde, panoramik İstanbul ve Adalar manzarası ve denize saygılı yatay mimarisiyle ayrıcalıklı bir projeye hayat veriyor: Dumankaya Horizon. Benzersiz bir lokasyonda ev yaşamında birçok kolaylık sunan Dumankaya IQ Akıllı Ev Sistemi’ne sahip 109 yalı dairesiyle Dumankaya Horizon, hem yerli hem de yabancı yatırımcıların ilk tercihi. Entegre bir yaşam alanı sunan proje aynı zamanda rezidans ve home-ofis bölümlerini tamamlayan 35 mağazalık bir alışveriş merkezini de barındırıyor. 20

Dumankaya Horizon takes place at the top of Dumankaya’s novel projects with its location right across from the Princes’ İslands, horizontal architecture respecting the sea and panoramic scenery on the Anatolian side of İstanbul. With its unique location and 109 smart and wide apartments, Dumankaya Horizon is the choice of both local and foreign buyers for residential purposes. The smart building system, Dumankaya IQ, ensures considerable saving of time, comfort and customized home economics while offering undreamed of novelties. Offering an integrated space of life, Dumankaya Horizon houses 35 stores that are located horizontally to complement the residence and home-office sections. 21


Dumankaya Miks

Atakent’te geleceği parlak bir proje

A project with a bright future in Atakent

Atakent/Halkalı 22

23


Dumankaya Miks sahip olduğu yüksek değerler ile 5 yıldızlı bir yaşam ve 5 yıldızlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Dumankaya Miks offers a 5 star life and a 5 star investment with a mix of high values.

Dumankaya Miks, TOKİ ve Emlak Konut iş birliğiyle, yanı başında temalı eğlence parkı olan, Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi’ne komşu, 30.294 metrekare arazide alışveriş merkezi ve ofis birimlerinin bulunduğu bir proje olarak inşa ediliyor. Dumankaya Miks, 2 kule ve 4 yatay blok olmak üzere 6 bloktan oluşuyor. Kuleler 23 ve 32 katlı olarak yükseliyor. Proje bünyesinde Küçükçekmece Gölü ya da eğlence parkı manzaralı 657 konut ve 7 ofis bulunuyor. Dumankaya Miks’in girişindeki yatay blok ise 72 mağazasıyla bölgenin tek açık alışveriş merkezi. Dumankaya Miks; TEM otoyol bağlantısı, Atatürk Havalimanı’na yalnızca 10 dakika uzaklıktaki konumu ve metro bağlantısıyla sorunsuz bir ulaşım olanağı sunuyor. 24

The project handled in collaboration with the TOKİ (Turkish Housing Development Administration) and Emlak Konut; Govermental Real Estate Investment Company, on the European side of İstanbul, Dumankaya Miks is being constructed on a 30,294 square meters of land, located right next to the amusement-themed park and the Kanuni Sultan Süleyman Hospital. Dumankaya Miks in Halkalı-Atakent is composed of six blocks, consisting of two towers and four horizontal blocks. The towers are of 23 and 32 floors. The project structure encompasses a total of 657 residential units and seven offices, with views overlooking either to the Küçükçekmece Lake or the amusement park. Dumankaya Miks Shopping area, the newest shopping center in the region, shall become the most important junction of the region with many options offered to the customers. Dumankaya Miks, located just 10 minutes away from Atatürk Airport, offers an unencumbered transit and transportation facility with easy access to the TEM freeway and the metro station connection. 25


Dumankaya hi-Fit

Evin fit hali

Fitness of home

Esenyurt/BahรงeลŸehir 26

27


Açık hava etkinlik teraslarıyla 18. katta mini golf, 14. katta pilates keyfi sizi bekliyor.

A mini golf terrace on the 18th floor or a pilates terrace on the 14th floor wait for you in hi-Fit.

Türkiye’de bir rezidans projesinde ilk kez uygulanan “home-fit sağlıklı yaşam” konseptiyle hi-Fit, yalnızca yaşam alanları değil aynı zamanda kendinizi her zaman zinde hissedeceğiniz yepyeni bir yaşam tarzı sunuyor. İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Bahçeşehir Esenyurt’ta konumlanan projede panoramik manzaralı stüdyo, 1+1 ve 2+1 daireler yer almakta. Atatürk Havalimanı ve inşaatı devam eden 3. havalimanına da yakın lokasyonuyla proje yalnızca ayrıcalıklı bir yaşam değil, aynı zamanda güçlü bir yatırım olanağı da sunuyor.

hi-Fit, with an exclusive home-fit wellness concept that is a “first” for a residential project in Turkey offers not only a residence, but also a lifestyle to make you feel better at any moment. With the panoramic scenery studios, 1+1 and 2+1 flats, the project is situated in one of İstanbul’s fastest developing areas, Bahçeşehir Esenyurt.

Akıl Oyunları Terası Mind Games Terrace

28

Mini Golf Sahası Mini Golf Terrace

Gözlem Terası Observation Terrace

hi-Fit creates an extremely high “Return on Investment” by being near to both Ataturk Airport and the ongoing third airport. 29


Dumankaya Flex Office Bahçeşehir

Her şey prestijli ve rahat bir çalışma hayatı için

All for prestigious and comfortable working life

Esenyurt/Bahçeşehir 30

31


Alın, satın, kiralayın: Her şekilde kazanın!

Work, reside or rent: Earn all the way!

Bahçeşehir’in tam merkezinde yer alan lüks ofis projesi Flex Office Bahçeşehir, yeniliğini modern tasarımı kadar, ayrıntıları ve her ihtiyacınızı karşılayan konseptiyle de sergiliyor. Yüksek teknolojiyle donatılmış toplantı odaları, santral, lobi ve sekreterya, marka tescil hizmeti, 24 saat güvenlik ve roof restoranda yemek yeme keyfi sunan yeni bir hayat sizi bekliyor. Projenin İstanbul’un iki ana otoyoluna doğrudan bağlantısıyla, Sultanahmet, Eminönü, Taksim gibi tarihi ve turistik semtlere, Maslak, Levent gibi finans merkezlerine kolay ulaşım sunuluyor. Atatürk Havalimanı ve yakında açılacak olan 3. uluslararası havalimanına yakınlığı ise sizi kolaylıkla dünyaya bağlayacak. İşinizi Flex Office Bahçeşehir’e taşıyın, iş hayatınızda daha fazla kazanca odaklanın.

32

Located right in the center of Bahçeşehir, Dumankaya Flex Office Bahçeşehir brings novelty with its detailed and luxurious concept as much as its modern design. A life that offers ultimate joy of meeting rooms with high technology, switchboard, lobby and secretariat, principal register service, 24-hour security, rooftop restaurant waits for you in Flex Office Bahçeşehir. Historical places such as Taksim, Eminönü, Sultanahmet; financial centers such as Maslak, Levent are in easy access via direct connection to two main highways. You will connect not only to Istanbul, but also to the world via Atatürk Airport and the third airport-in-progress. Move your business to Dumankaya Flex, position your life to make more profit.

33


Dumankaya Mozaik

İstanbul’da yeni bir nefes

A new breeze in İstanbul

Sancaktepe 34

35


Sizi bambaşka bir İstanbul’la tanıştırmak istiyoruz. Biz bu İstanbul’a Dumankaya Mozaik dedik.

We want to introduce you to an İstanbul of another color. We call this İstanbul Dumankaya Mozaik.

Dumankaya’dan bu kez İstanbul Sancaktepe’de ezber bozan bir proje daha: Dumankaya Mozaik. Tıpkı bir mozaik gibi, bu projede de toplu halde göz alıcı bir bütünlük oluşturacak farklı elementler bir araya getirildi. Şehrin tüm olanakları yanı başınızdayken, Dumankaya Mozik’in sahip olduğu yeşil alanlar ile şehir yaşamını ve doğal yaşamı aynı anda hayatınızda bulacaksınız. Projenin amacı standart konut projelerinin sunduğu tek tip yaşam monotonluğunun dışına çıkmak. Bu amaca ulaşmak ve farklı zevklere ve beklentilere hitap etmek için farklı mimari stiller tek bir proje içinde toplandı. Sadece binalar bazında değil, daireler özelinde de sağlanan bu farklılık kendi tarzınıza en uygun yaşamı seçmenize olanak tanıyor. İskandinav, Country, Soho ve Işıltılı mimari seçenekleriyle siz de evinizin yaşam tarzınızı yansıtmasını sağlayabilirsiniz. 36

Once again it is Dumankaya that has created a fresh-thinking new project, this time in İstanbul’s Sancaktepe district: Dumankaya Mozaik. For this location we carefully assembled quite different elements designed to come together to create a pleasing whole, just like a mosaic. With all green areas in Dumankaya Mozaik, you will find city and nature as a whole in your life. The aim of the project is to stand apart from the monotony of standardized residential design. To please all kinds of tastes and appeal to you individually, we have collected a variety of architectural styles within the same project. Not only different buildings but also diversified flats offers you the opportunity to select what fits your life style the most. You may select among the Scandinavian, Country, Soho, and Glamorous styles and live your life style at your home.

37


Dumankaya Adres Sancaktepe

Beklentilerinize gĂśre geliĹ&#x;tirilen proje

A project developed according to your expectations

Sancaktepe 38

39


Kazançlı yatırımın doğru adresi...

The right address for profitable investment...

302 adet bağımsız üniteden oluşan Adres Sancaktepe; konumu, her türlü ihtiyaca uygun farklı büyüklükteki daire seçenekleriyle hayata ve yatırım dünyasına artı bir değer sunuyor. İstanbul’da yaşamın ve yatırımın yeni çekim merkezi olan Sancaktepe’de yer alan Adres Sancaktepe projesi, metro istasyonu, Sabiha Gökçen Havalimanı, hastane, otoyollar ve pek çok önemli noktaya yakınlığıyla yükselen bir bölgeye daha da değer katmaya geliyor. Bugüne kadar %100’ün üzerinde kazandıran Adres projelerinin en yenisi; Sancaktepe Metrosu’na 2 dakika, Avrupa’nın en büyük hastanesine 3 dakika, TEM otoyoluna 8 dakika, Ataşehir Finans Merkezi’ne 17 dakika ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika uzaklıkta. Yeni bir kazançlı yaşam, şimdi Sancaktepe’de sürekli yatırım ve yüksek kazanç için kapılarını aralıyor. Comprised of 302 independent units, Adres Sancaktepe presents a valuable asset to life and investment world with its perfect location and flat options in different sizes for your needs. The project of Adres Sancaktepe, located in İstanbul’s brand new life and investment district Sancaktepe, is being built to add more values to this rising area as it connects the advantages of close proximity to metro station, Sabiha Gökçen Airport, hospital, main roads at one point. Adres Sancaktepe, the newest of Adres projects with 100% profit potantial, is only 2 minutes to Sancaktepe metro station, 3 minutes to the biggest hospital of Europe, 8 minutes to TEM highway, 17 minutes to Ataşehir Financial Center and 20 minutes to Sabiha Gökçen Airport. A new profitable life now opens its gates to sustainable investment and high profit in Sancaktepe. 40

41


Dumankaya Vizyon

Şehrin yeni vizyonu

A new vision for the city

Adalar’ın karşısında panoramik bakış açısına sahip 33 ve 25 katlı iki kulede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve loft seçenekleriyle 350 rezidans dairenin bulunduğu Dumankaya Vizyon, Kartal’ın çehresini değiştirdi. Dumankaya Vizyon bünyesinde açık yüzme havuzu, tenis kortu, çok amaçlı spor sahası (voleybol-basketbol), çocuk oyun alanı, fitness center, sauna, masaj ve buhar odalarıyla Türk hamamından oluşan bir SPA yer alıyor.

Kartal

Situated right across the Princes’ Islands, offering an unhindered panoramic angle of sea views across, Dumankaya Vizyon consists of 350 residential apartments with two towers as 33 and 25 level tower studios, 1+1, 2+1, 3+1 room and loft options.

Yaşam başladı Completed projects 42

With its architectural design, Dumankaya Vizyon has changed the vision of its neighbourhood at Anatolian Side of İstanbul. 43


Dumankaya İkon

Standartları çok yüksek bir hayat

Raising life standards higher

İstanbul’un ilk üçüz kuleleri Dumankaya İkon’da 360 derece İstanbul’u seyreden daireler, geniş bir ufku kucaklıyor. Her 10 katta bir panoramik teras bahçeler, yükselmeyi seven Dumankayalılara hayallerin üstünde bir yaşam sunuyor. İkisi 41, biri 40 katlı üç rezidans kulede standartların üstünde bir yaşam, elips mimariyle buluşuyor.

Yaşam başladı Completed projects 44

Göztepe

İstanbul’s first triple-tower structures, Dumankaya İkon’s apartments enjoy a 360-degree İstanbul panorama, embracing a limitless horizon. Panoramic terrace-gardens inserted at each 10 floors offer a life beyond dreams. A living ambience, over and above the standards, housed in three residential towers, with two possessing 41 floors and the other 40 floors, converge in an elliptical architectural design. 45


Dumankaya Villa Gizli Bahçe

En güzel hayaller Villa Gizli Bahçe’de yaşanıyor

The address for the most exquisite dreams

Bir tepe yamacında, çok geniş bir panoramaya sahip yaklaşık 51 dönüm arazi üzerine konumlandırılmış Villa Gizli Bahçe’de 24 adet ikiz villa ve 1 adet tek villa bulunuyor. Akıllı mimarisiyle hiçbir villa diğerinin manzarasını kesmiyor.

Yaşam başladı Completed projects 46

Aydınlı

Positioned on the ridges of a hillside and spread on a land strip of approximately 51 acres with a broad panoramic spectacle, there are 24 twin villas and a single villa with their private pools, in the premises of the Villa Gizli Bahçe. Owing to an intelligent architectural layout, no villa obstructs the view of the other.

47


Dumankaya Modern Collection

Bahçeşehir’de başka bir boyut

Another dimension in Bahçeşehir

Esenyurt/Bahçeşehir Alanlarında en başarılı isimler ve daha niceleri Dumankaya Modern Collection’da bir araya geldiler. Mimari, sanat, tasarım, doğa ve ışık boyutlarıyla Esenyurt Bahçeşehir’de fark yaratacak, ayrıcalıklarla dolu bir projeye imza attılar; daha güzel, daha iyi bir hayat tasarladılar. 6 blokta, stüdyodan 3+1’e toplam 716 daireden oluşan Dumankaya Modern Collection, sıcak sohbetlerin mekanı sanat kafe, fitness center, sanat atölyeleri ve hobi odaları, manzara terasları ve yansıma havuzları gibi birçok ayrıcalık sunuyor.

Many successful personalities in their fields and yet several others have converged at Dumankaya Modern Collection. They have all conferred their signatures on a project, replete with privileges that will make a difference in Esenyurt-Bahçeşehir with its architectural dimension, artistic perfection, design concept, and the nature and light dimension–always mindful of the need to devise a better and more comfortable life.

Yaşam başladı Completed projects 48

Dumankaya Modern Collection, composed of 716 apartments of studios to 3+1 in six blocks, with an art café, a fitness center, art workshops and hobby rooms, a recreation center, reflective pools etc. 49


Dumankaya Adres Natura

Doğadan görkemli bir karşılama

Nature welcomes you with generosity

Adres Natura, Dumankaya kalitesi ve inceliğini bir kez daha ortaya koyuyor. Su kanalları, blokların arasında masmavi ışık oyunlarıyla süzülürken, doğayla bütünleşen konfor, yaşam kalitesini yepyeni bir boyuta taşıyor.

Tuzla/Aydınlı

Adres Natura, stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks olmak üzere 326 daireden oluşuyor. Proje, açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, yansıma havuzları, dinlenme ve seyir alanları gibi sosyal donatı alanları açısından da hayli zengin.

Adres Natura is a project that clearly manifests Dumankaya quality and refinement with all of its dimensions and aspects while the water channels meander through the blocks.

Yaşam başladı Completed projects 50

Adres Natura with its 326 apartments, of the studio, 1+1, 2+1, 3+1 and 4+1 duplex varieties, also proposes rich social facilities and amenities: An open swimming pool and a sunbathing terrace, reflective pools, recreation and relaxation spaces etc.

51


Dumankaya Modern Vadi

Rezidans yaşamında yeni bir dönem

New generation residences

Dumankaya Modern Vadi, doğanın mucizelerini taşıyan bahçeler, yalnızlığın tadını çıkaracağınız sessiz ada, çocukların hayalleri düşünülerek tasarlanmış oyun adası, gökyüzünü yeryüzüne taşıyan kozmik ada ve daha nice sıra dışı ayrıcalıkla sizi yaratıcı bir hayata çağırıyor.

Esenyurt / Bahçeşehir

11 blokta, stüdyodan 5+1 dublekse toplam 1589 dairenin bulunduğu projede konsept adalar dışında şelale ve İspanyol merdivenleri, Kule restoran, ayna havuzlar ve reflekte göletler gibi sosyal yaşamı renklendiren tesisler bulunuyor. Dumankaya Modern Vadi offers you a completely different life with its striking architecture, designed to accommodate gardens that will embrace the marvels of the nature, a blissful place where you will savor the delights of solitude, the playground and game island conceived with the dream worlds of the children in mind, the cosmic island that carries the heaven to the earth.

Yaşam başladı Completed projects 52

Bu broşür tanıtım amacıyla hazırlanmıştır. Dumankaya İnşaat, gerektiğinde projede değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ölçümler genel verilere göre belirlenmiştir. Tüm illüstrasyonlar ve görsel malzeme sadece bilgi amaçlıdır.

The project contains a total of 1,589 apartments spread across 11 blocks, incorporating with the Modern Vadi Club, cascaded waterfalls and Spanish Steps, the Tower restaurant, mirror pools and reflective ponds etc.

This brochure has been prepared solely for introductory purposes. Dumankaya Construction Inc. reserves the right to make changes and amendments in the projects when and if required. Measurements were performed on the basis of general data. All illustrations and visual materials here in are provided only for information.

53


54

55


56

57


58

59


60

61


62

63


Dumankaya Plaza Dumankaya İnşaat San. ve Tic. A.Ş Ankara Yolu Pendik Kavşağı/Pendik/İstanbul +90 850 222 7 222 / +90 444 7 222 sales@dumankaya.com www.dumankaya.com

Dumankaya wonders of istanbul  
Dumankaya wonders of istanbul  
Advertisement