Page 1

BODVOSDER BODRUM VOSVOS DERNEĞİ


TEŞEKKÜR

Bodrum Kaymakamlığı’nda, Bodrum Belediyesi’ne, Bodrum Ticaret Odası’na ve Bodrum Ajans Yayın Grubu’nda verdiği destek ve katkılardan dolayı teşekkür ederiz.


BODVOSDER’İN VİZYONU

VOSVOS; Sevgi, dostluk, yardımlaşma, mutluluk, eğlence, gülümseme, renk, saygı ve Özgürlüktür. BODVOSDER; Yaşadığı Dünya üzerinde ki SORUMLULUK’larının farkında, kendi payına düşenleri yapmak üzere yola çıktı. Dil – Din – Irk ayrımı gözetmeden Sevgi ve Barış ile; Sosyal Projeler hazırlayarak, ihtiyacı olanlara ulaşmayı hedef seçti.


SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

“Çocuklara iyilik etmek sırat’ı geçmeye sebeptir. Onlarla yiyip içmek Cehennemden kurtuluştur.” Hz. Muhammed “Çocuk sevgisi, insan sevgisi için bir ihtiyaçtır.” M.Kemal Atatürk MUTLU ÇOCUKLARIN, MUTLU BİR TOPLUMUN YAPI TAŞLARINDAN BİRİ OLDUĞUNUN FARKINDAYIZ. BODRUM VOSVOS DERNEĞİ (BODVOSDER) olarak bu projede hedefimiz; Ülkemizde giderek daha fazla anlam kazanmaya başlayan “Sosyal Sorumluluk Projeleri” kapsamında ihtiyaç sahibi engelli çocuklarımızı hayata bağlamak ve yaşamlarına küçük de olsa bir anlam kazandırabilmektir. Başta Bodrum ve çevresi olmak üzere bölgesel olarak bilinenler dışında mümkün olabilen sayıda Engelli Çocuk’a ulaşılacak ve etkinliklerde bulunmaları sağlanacaktır. Şüphesiz ki etkinlik sadece Engelli Çocuklar üzerine kurgulanmış bir yapıda değildir. Böylesi organizasyonlarla toplulumuzun; kaybolmasa da giderek daha derinlere saklanan “insani değerlerini ve yardımlaşma duygularının” sitümüle edilmesi, birlikte toplum olabilme özelliğimizin yeniden parlatılmasıdır. BODRUM VOSVOS DERNEĞİ’nin yapılacak etkinliklerden herhangi bir Ticari beklentisi olmayıp, Organizasyonlarda BODVOSDER gönüllü üyelerinin Maddi – Manevi imkanlarının yanı sıra yardımsever insanlarında desteği ile; Yaşadıkları zorlukların üstesinden gelmeye çalışan çocuklarımızın ‘ Yüreklerine dokunabilmek, yüzlerine yerleşecek gülümsemeler yaratabilmek için var gücü ile çalışmak’ üzere kurulmuştur.


SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

Haydiiiiiii Özgür ve Mutlu çocuklara doğru hep beraber bir adım atalım !... ve ÖZGÜRVOOOOOOOSSSSSSSSSSSS Engelli vosvos araçlarını yapıp ihtiyaç sahiplerine bilhassa yeni sakat kalmış olan çocuklarımıza vosvos görünümlü araç hediye ederek bir nebze de olsa yüreklerine su serpmektir. Hele bu engelli bir çocuksa mesele daha bir duygusallığı ve destek sözcüğünü gündeme taşımaktadır. İşte tam da bu noktada Bodrum VosVos Derneği böyle projeyi gelenekselleştirmek üzere, ihtiyaç sahibi “Engelli Çocuklar”ı biraz olsun mutlu edecek bu çalışmayı, siz değerli sponsorlar ve halk kitleleriyle buluşturacak organizasyonu gerçekleştirmektedir. Gerçekleşecek bu projeyle; Çocuklarımız her anlamda yalnız kalmadıklarını, sosyal yaşamın daha içine girebileceklerini, düşünüldüklerini ve önemsendiklerini hissedeceklerdir. Herşeyin ötesinde değerli katılımlarınızla BİR ÇOCUK SEVİNECEK’dir.


SPONSORLUK

Sadece Vosvos dernek ve kulüplerinde Kayıtlı 6.000 üyemiz olduğunu, bu üyelerin aileleri ve arkadaş çevreleri ile daha büyük sayılara ulaşacağını hepsinden önemlisi birlikten güç doğacağını unutmuyoruz. Yapılacak sanat, Eğlence, Kültürel, Spor ve Tatil Aktiviteleri hayata geçirirken, gerek Bodrum’un yerel basının da, gerekse ATV, SABAH, OTO HABER olmak üzere muhtelif ulusal mecralarda da etkinliğimiz yoğun destek görmekte ve desteklenmektedir


SPONSORLUK

• Basın bildirileri ve Sosyal Medya ile düzenli olarak haber üretmek üzere kadrolarımızla etkinliğimizi ve sosyal sorumluluk projemizi, olabilecek en yüksek düzeyde tüm yurtta duyurmayı hedeflemekteyiz. • Etkinliklere katılacak tüm araçlarda, etkinlik duyurularının yapıldığı tüm afiş / poster / sign’larda ve her türlü mecrada sponsor logoları kullanılacaktır. • Etkinlik süresince kullanılacak / satılacak tüm t-shirt, flama ve her türlü baskılı materyalde sponsorlarımızın logo/ları yer alacaktır. • Ana sponsor daha fazla olmak üzere sponsorlarımızın değerli katkıları her alanda paylaşılacak, Türkiye VosVos Derneklerinde “onur köşelerinde” kalıcı yerler edineceklerdir. • Tüm sponsorlara “Teşekkür/Minnet Plaketi” verilecektir.


SPONSORLUK PAKETLERİ

SAMBA SPONSORLUK

KARMANN GHIA SPONSORLUK

T2 BUS SPONSORLUK

T1 BUS SPONSORLUK

BEETLE SPONSORLUK


BODRUM VOSPARK - Bodrum VosVos Parkı

Yurtiçi ve Yurtdışı tüm vosvos sahipleri ve sevenleri ile tüm otomobil sporları ve moto sporlarına gönül vermiş herkesi bir araya getireceği bir kompleks oluşturmaktır. Kompleks’in içinde sanat, eğlence, sportif faaliyetler, bilgi paylaşımları ve sosyal projemize destekleyen organizasyonlar yer alacaktır. Vospark’ta buluşmak üzere.


BODVOSFEST (7-11 Ağustos)

BODRUM VOSVOS DERNEĞİ olarak ulusal boyutta düşülen projemiz Ramazan Bayramının hemen öncesinde 07 Ağustos Çarşamba günü başlayacak, 11 Ağutos Pazar günü sona erecektir. Ramazan Bayramını da kapsayacak şekilde, bayram tatiline çıkacak insanlarımız da yüksek oranda katılımlarını sağlayacak şekilde organize edilmiştir. Festival alanı olarak Bodrum Yalıçiftlik Barbaros Bay belirlenmiş ve yerel yönetim başta olmak üzere yine Bodrum Vosvos Derneği ve sponsorların sağlayacağı katkılarla 5 günlük bir BodVosFest etkinliği düzenlenecektir. Kampın temel işlevi, DİĞER VOSVOS DERNEKLERİ ve KLÜPLERİ İLE BİRARAYA GELİP, KAMP, DAYANIŞMA, EĞLENCELER, YARIŞMALAR, KONSERLER, TANITIMLAR BİLGİ ALIŞVERİŞLERİ, KAYNAŞMA ve VOSVOS SEVERLERE VOSVOS RUHUNU TANITMADIR. FESTİVAL PROGRAMI 1. GÜN KAMPTA TOPLANMA BEACH PARTY MANGAL PARTİSİ gece KONSER gece KAMP UYKU

2. GÜN BRUNCH BEACH PARTY + YARIŞMALAR BODRUM DA YEMEKLİ gece KONSER gece KAMP UYKU

3. GÜN BRUNCH KAMPTA TOPLANMA BEACH PARTY + AKTİVİTELER MANGAL PARTİSİ gece DİSKO gecesi BODRUM KAMP UYKU

4. GÜN BRUNCH KAMPTA TOPLANMA BOAT PARTY MANGAL PARTİSİ gece KONSER gece KAMP UYKU

5. GÜN SON BRUNCH BEACH PARTY+ AKTİVİTELER ÖDÜL TÖRENİ KAMP TOPLANMA VEDALAŞMA


ETKİNLİKLER


İLETİŞİM

VOSPARK

Bodrum Vosvos Dayanışma Derneği 24.05.2013 / kütük no. 48.014.079 Başkanı: A.Didem Pekdemir 0536 342 27 00 Başkan Yardımcısı: Kerem Evliyazade 0 543 811 23 43 E-mail: bodvosder@gmail.com

Yazışma Adresi: Neyzen Tevfik Cad. Yangı Çık. No.2 Bodrum Muğla VOSPARK Adres: Gümbet Dolu Alanı Gümbet

Bodrum VosVos Derneği Tanıtım Dosyası  
Bodrum VosVos Derneği Tanıtım Dosyası  
Advertisement