Page 1

VILKO TAKAS www.vilkotakas.lt

bazinestovykla.lt

MIEGMAIŠIAI PLATINUM Omicron Light / Omicron / Theta / Delta / Delta Compact / Beta / Omega / Omega Ice / Alpha 1 + Alpha 2 Pasaulyje yra žmonių, kuriems neužtenka gero inventoriaus: jie ieško tik geriausios įrangos. Kartais nuo inventoriaus kokybės priklauso jų gyvybė. Tokiems keliautojams ir sukurta miegamaišių PLATINUM serija. Naudojamos sudėtingiausiuose maršrutuose patikrintos medžiagos ir konstruktyviniai sprendimai. PLATINUM miegmaišiai specialiai skirti poliarinėms ekspedicijoms, alpinistams, kalnų gelbėtojams - visiems, kam gali tekti susidurti su pačiomis rūsčiausiomis oro sąlygomis. Miegmaišiuose yra viskas, kad per stiprius vėjus, šalčius ir sniegus galima būtų jaustis šiltai ir patogiai. Pradedant nuo labai kokybiškų apšiltinimo užpildų ir baigiant ypatingos konstrukcijos užtrauktukais. Primaloft - geriausias dirbtinis apšiltinimo pluoštas šiuo metu esantis rinkoje. Pūkas, be abejonės, taip pat puiki natūrali apšiltinimo medžiaga. Miegmaišių išorei naudojamas neilono audinys, padengtas plonu silikono sluoksniu - efektyvi apsauga nuo vėjo, kondensato ir sniego. Vidinis miegmaišio audinys yra minkštas, “šilkinis”, gerai garinantis drėgmę ir nesukeliantis alergijos. Miegmaišiuose naudojamas japoniškas užtrauktukas YKK Nr.10 - visų užtrauktukų lyderis. Numatyta žaibiško atitraukimo funkcija, leidžianti atitraukti miegmaišį per porą sekundžių! Miegmaišiai PLATINUM yra išbandyti įvairiuose ekstremaliuose ekspedicijose, praktiškai įrodė savo patikimumą ir “ištvermę”. Vienu iš tokių išbandymu buvo kasmetinės Multisporto lenktynės Patagonijoje (Patagonia Expedition Race). Komandos Berghaus dalyviai bandė PLATINUM miegmaišius ir bandymo rezultatai pranoko visus lūkesčius. Liūtys, sniegas, didžiulis vėjas - tokiomis sąlygomis komanda patogiai ir šiltai ilsėjosi PLATINUM miegmaišiuose. Bandymai realiuose ekspedicijose, nenumatyti jokiuose gamykliniuose testuose, įrodo, kad tai įranga pačioms ekstremaliausioms sąlygoms. PLATINUM - tai kokybė, kuria galima pasitikėti!


PLA TI NUM > MIE GMAIŠIAI > K ON ST R UK CIJA

bazinestovykla.lt

VILKO TAKAS www.vilkotakas.lt

MIEGMAIŠIŲ PLATINUM KONSTRUKCIJOS YPATUMAI

1

Skyrelis pagalvei turi dvi angas - labai patogu įsidėti minkštą rūbą ir taip suformuoti norimo dydžio pagalvę. Soft Space sistemos elementas.

2

Vidinė kišenė iš minkšto tinklelinio audinio. Per tinklelį matosi kas yra kišenėje nesvarbu, dokumentai ar saldainis!

3

Ypatingai svarbus miegmaišio elementas sistema apsauganti nuo audinio įtraukimo į užtrauktuką. Tai tankus audinio kraštas ir plati minkšta juosta.

4

Kilpos miegmaišiui pakabinti. Po dvi kilpas prie gobtuvo ir apačioje prie kojų.

360°

5

Miegmaišio gobtuvas sutraukiamas dviem virvutėmis. Viršus sutraukiamas plokščia virvute, o apvalia elestinga virvute sutraukiama gobtuvo apačia. Tamsoje labai paprasta suprasti, kurią virvutę pasirinkti.

6

Šiluminės apykaklės virvutę galima sutraukti viena ranka. Išdėstyta anatomiškai labai patogiai, pečių aukštyje. Virvutė turi kišenėlę ir ji netrukdys miegant.

7

Trikampis uždengimas su lipduku Velcro ir šviesą atspindinčiu audiniu.

8

Šiluminė miegmaišio apykaklė apima 360°. Tik tokia apykaklė gali garantuoti minimalius šilumos nuostolius ir gerą miegą!

7 см

9

Sutraukimo virvutė 7 cm patraukta nuo šiluminės apykaklės krašto. Tokiu būdu, sutraukta apykaklė išlieka minkšta, nespaudžia kaklo ir pečių.

10

Anatomiškas gobtuvas gerai dengia galvą. Reguliuojant gobtuvo sutraukimą, galva puikiai apsaugoma nuo šalčio.

11

Šiluminė juosta pagal visą užtrauktuką. Antra užtrauktuko spynelė - galima atitraukti užtrauktuką tik prie kojų ir sukurti papildomą ventiliaciją.

12

Šviesą kaupiantis elementas užtrauktuko kilpoje. Labai patogu tamsoje, visada rasite užtrauktuko pradžią.


Miegmaišyje BETA kojų srityje papildomai įsiūtas 1 m apšiltinamos medžiagos Primaloft 100 g/m². Miegaišiuose DELTA ir DELTA COMPACT - Primaloft 60 g/m². 8

Šiluminės užtrauktuko apsaugos juosta sklandžiai pereina į gobtuvą - be stataus kampo. Patogu užtraukti, niekas užstringa.

4

9 6 11

5 12

2

Šiluminė miegmaišio apykaklė apima 360° ir užsifiksuoja nedidelėmis paslėptomis spaudėmis. Nenaudojami Velcro lipdukai jie nemaloniai liečiasi prie veido, plėšo apatinius termorūbus.

10

3

Užtrauktukas su žaibiško atsitraukimo funkcija.

1

Visi PLATINUM miegmaišiai turi tinklinį maišą laikymui namuose ir specialų kompresinį maišą kelionei. 4

7

Norėdami žaibiškai atitraukti miegmaišį, patraukite užtrauktuko spynelę ant juodos užtrauktuko žymės!

Profile for bazinestovykla

Bazinestovykla platinum miegmaisiai  

Bazinestovykla platinum miegmaisiai  

Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded