Page 1

KELIONIŲ HORIZONTAI

ISLANDIJA Landmannalaugar > Skogar trekas


Islandija - ugnies ir ledo šalis. Nesvarbu koks oras - gamta tikrai nustebins. Sveiki atvykę į Islandiją! Halló!

Kur būsime ir ką pamatysime? Islandijoje gamtos įdomybės kas keli kilometrai ir kartais net sunku pasirinkti. Bet mes turime perliuką mėgstantiems judėti savo kojomis - trekas nuo tolimo ir nuošalaus kempingo Landmannalaugar iki kaimelio Skogar.


Ugnikalniai ir ledynai Islandiją sukūrė ugnikalniai. 2010-ais m. išsiveržė Ejafjadlajokudlis ir sutrikdė aviaciją... Užkopsime ir betarpiškai praeisime pro šio įsiveržimo naujus kraterius. Nors aplink ledynas, sako, kad dar galima rasti šiltos lavos!


Kalnai ir upių slėniai Pamatysime didžiulius kanjonus ir ledyninių upių slėnius. Kalnuose brisime per nedidelius upelius ir plačias upes. Sužinosime, kad viena upė gali būti šalta, o kita labai karšta!


Lavos plynaukštės Iš paukščio skrydžio matysime ugnikalnių sukurtą peizažą. Eisime lavos laukais, minsime žiemos sniego likučius. Palapines statysime prie kalnų ežero.


Karštos upės ir geizeriai Matysime kaip karštos versmės trykšta iš žemės gelmių, rūksta geizeriai ir fumarolės. Žemė iš karščio burbuliuos po kojomis, o šalia bus sniegas. Suprasite, kad pragaras čia pat.


Nakvynės 2-3 nakvynės 9-10 nakvynių

Reikjavikas trekas gamtoje

palapinės - miesto kempingas palapinės - kalnų kempingai

Transportas Skrydis: Vilnius-Reikjavikas ir atgal Transportas Islandijoje: visuomeninis autobusas

Datos: 2019.06.22-2019.07.06 Informacija: info@vilkotakas.lt tel. +370 686 86012 Numatyta programa gali nežymiai keistis (skrydžių datos, oro sąlygos ar pan.) Visos nuotraukos iš mūsų kelionių © Vilko takas


“...Nei aš, nei kas nors kitas negali nukeliauti už tave. Tai turi padaryti pats...” Walt Witman

PASIRUOŠK KELIONEI - PIRK GERĄ INVENTORIŲ!

Profile for bazinestovykla

Islandija_2019  

Islandija_2019  

Advertisement