APPLINK kids. Zabawa i nauka w nowym wydaniu

Page 1

Oficjalna premiera 2019


Strefy zabawy i nauki w nowym wydaniu dla każdej branży

58%* Dzieci kształtują decyzje zakupowe rodziców!

* 58% dzieci ankietowanych w różnych krajach przyznaje, że wprost mówi rodzicom, gdzie udać się na zakupy i który produkt wybrać. Niemal 80% decyzji zakupowych rodziców jest inspirowana przez dzieci. Tak podaje raport pt. „Brand Child. Remarkable insights into the minds of today’s global kids and their relationships with brands”.


Branże

sklepy galerie handlowe salony sprzedaży

hotele restauracje kawiarnie

banki urzędy biurowce

lotniska stacje paliw dworce kolejowe

placówki medyczne instytucje publiczne punkty usługowe

Atrakcyjna strefa zabaw dla dzieci to większy footfall w obiekcie

3


Idea

Produkt dedykowany dzieciom Dzieci to szczególnie wymagający użytkownicy. Projektując ZooZone’a, postawiliśmy na symboliczne kształty, które inspirują wyobraźnię dzieci i ciekawe animacje startowe, które zachęcają do interakcji. Zastosowaliśmy trwałe, higieniczne i łatwe w konserwacji materiały. Oryginalne wzornictwo, ciekawe gry edukacyjne i sprawdzone rozwiązania hardware’owe złożyły się w produkt, który zdobywa uwagę dzieci w sposób niepodzielny.

symboliczne formy i żywe kolory

design

ekran dotykowy 32’’ z grami edukacyjnymi

ekran

4

niezależny i stabilny system zarządzania treścią

bezpieczeństwo


niezawodność

forma

elastyczność

sprawdzone rozwiązania hardware i software

obudowa wykonana z akrylu i drewna

produkt łatwy do adaptacji w każdej przestrzeni

5


Aplikacje Zobacz komentarz pedagoga o edukacyjnym wymiarze gier ZooZone

Zabawa i nauka w najlepszym wydaniu Odkrywanie świata poprzez zabawę to dla każdego dziecka źródło wielkiej radości. Nie bez powodu wszystkie gry, które oferujemy dzieciom na ekranach dotykowych, mają walor edukacyjny. Podczas spontanicznej zabawy dzieci ćwiczą koncentrację i uważność, trenują logiczne myślenie i proste operacje matematyczne, wzmacniają pamięć, rozwijają kreatywność, a nawet uczą się słówek z języka angielskiego. Wszystkie gry zostały opracowane we współpracy z pedagogami i dopasowane do umiejętności dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Programowanie zarządzaj ruchami robota i ucz się podstaw programowania


Logika uważnie łącz kolejne punkty i ćwicz logiczne myślenie

Język angielski rozpoznaj angielskie słowa i zapamiętaj ich jak najwięcej

Kreatywność poszerzaj swoją wyobraźnię tworząc najróżniejsze stworzenia

Ekologia wskaż właściwy kolor pojemnika i naucz się sortować odpady

Uważność wskaż wszystkie różnice i rozwiń zdolność koncentracji

Kolory odkryj bogactwo kolorów wypatrując ukryte kształty

7


Właściwości

Strefa zabaw nowej generacji ZooZone to znacznie więcej niż tylko zestaw kilkunastu gier edukacyjnych dla dzieci. Integracja produktu z zewnętrznym serwerem i zastosowanie zaawansowanych sterowników pozwala gromadzić dane dotyczące ilości użytkowników, ich preferencji w zakresie gier, czasu zabawy oraz wyników. System umożliwia również prowadzenie akcji konkursowych i programu lojalnościowego, a także zakłada zdalne aktualizacje gier edukacyjnych.

1

retailtainment przyszłość przestrzeni handlowych to połączenie zakupów i rozrywki

2

big data dostarczamy precyzyjne dane, które budują wiedzę o klientach

3

program lojalnościowy dzieci mogą zdobywać punkty i odbierać wartościowe nagrody

4

wsparcie techniczne wbudowane karty SIM umożliwiają zdalne interwencje techniczne 24/7

5

6

8

nowe aplikacje regularnie wprowadzamy nowe gry, by dzieci zawsze odkrywały coś nowego

personalizacja kształt obudowy i tematykę gier możemy dopasować do potrzeb klienta


9


10


Korzyści

1 wzrost ruchu w danym obiekcie

2 komfort i dłuższe wizyty klientów

3 większe wydatki klientów i rodziców

4 atmosfera przyjazna rodzinie

5 większa lojalność klientów

11


Tradycyjne

rozwiązania

mało atrakcyjne strefy ciemne i zaniedbane miejsca awaryjne elementy manualne słaba jakość wykonania zbędny wydatek

12


Przewaga

ZooZone

doskonałe wzornictwo autoryzacja pedagogów bezawaryjność produktu regularne aktualizacje gier higieniczne materiały

13


Wariant #1

Produkty przyścienne ZooZone to produkt kompaktowy typu „plug and play”. Wystarczy podłączyć go do prądu, by uruchomić system i korzystać z zestawu gier edukacyjnych. Aby ułatwić dopasowanie produktu do różnych wnętrz i powierzchni, przygotowaliśmy jego trzy odmienne warianty, tj. wariant przyścienny, wiszący i wolnostojący. Każdy z nich można uzupełniać o miękkie pufy i elementy dekoracyjne, by stworzyć przestrzeń najbardziej przyjazną dla dzieci.

14


Projektujemy na miarę

!

Oznakowanie i forma produktu Zarówno zewnętrzny kształt produktu, jak i treści poszczególnych gier możemy zaprojektować w taki sposób, by bezpośrednio nawiązywały do charakteru Twojej marki.

15


Wariant #2

Produkty wiszące ZooZone to wzornictwo najwyższej próby. Postawiliśmy na symboliczne kształty i stonowane kolory, które dobrze komponują się ze współczesną architekturą wnętrz. W przeciwieństwie do kolorowych zabawek wykonanych z laminatu na wysoki połysk, ZooZone może stać się estetycznym i funkcjonalnym elementem w takich przestrzeniach jak hotel, restauracja, pasaż handlowy, showroom, oddział banku, czy placówka medyczna.

16


Projektujemy na miarę

!

Ilustracje i tematyka gier Wszystkie gry edukacyjne tworzymy od postaw, dlatego możemy zaprojektować takie aplikacje, które będą odzwierciedlać tożsamość i przesłanie Twojej marki.

17


Wariant #3

Produkty wolnostojące z dwustronnym ekranem Strefy zabaw, aranżowane dotąd w miejscach słabo doświetlonych i mało eksponowanych, nabierają dziś dużego znaczenia. Wszędzie tam, gdzie najmłodsi mają ciekawe zajęcie, rodzice mogą skupić się na wybieraniu, przymierzaniu i kupowaniu. ZooZone to produkt, który warto umieścić w miejscu jasnym, widocznym i dostępnym dla dzieci. Dzięki temu każda przestrzeń zyska wyjątkową rodzinną atmosferę.

18


Projektujemy na miarę

!

Ścieżka edukacyjna W odpowiednio dużej przestrzeni możemy rozstawić kilka wolnostojących ZooZone’ów, połączyć je oprogramowaniem i w ten sposób zbudować atrakcyjną ścieżkę edukacyjną.

19


Wdrożenia

Poznaj nasze realizacje! Wizytówką naszego produktu stały się pierwsze wdrożenia w sieci restauracji KFC oraz w oddziałach Banku Pekao. W obu tych miejscach, choć tak różnych od siebie, ZooZone spełnił swoją rolę. W restauracji, gdy rodzice zajęci są posiłkiem, dzieci znalazły miejsce mądrej rozrywki, które daje im mnóstwo frajdy. W oddziale banku natomiast, gdy dorośli załatwiają sprawy finansowe, dzieci w zasięgu wzroku korzystają z gier edukacyjnych. Bez względu na kontekst ZooZone zawsze oznacza przyjazną atmosferę, wzrost liczby odwiedzin, większą satysfakcję i lojalność klientów, a w konsekwencji – wzrost obrotów.

1

Rodzinna przestrzeń

4

Lojalni klienci

2

Kameralna atmosfera

5

Większy ruch

3

Większa satysfakcja

6

Wyższe obroty

Zaufali nam:

20


21


Wdrożenia

Strefa zabawy i nauki ZooZone 32’’ Restauracja KFC, Kraków

Strefa zabawy i nauki ZooZone 32’’ Oddział Banku Pekao SA, Warszawa

22


Strefa zabawy i nauki ZooZone 32’’ Galeria Avenida, Poznań

Strefa zabawy i nauki ZooZone 32’’ Galeria Avenida, Poznań

23


applink.pl

Firma APPLINK to lider instalacji Digital Signage w Polsce. W portfolio firmy znajduje się kilkaset różnych realizacji – od wielkoformatowych ekranów LED, poprzez ściany LCD, aż po multimedialne kioski reklamowe i nawigacyjne. Applink dostacza również innowacyjne rozwiązania typu Dynamick Backlight i Dynamic Scroll dla największych podmiotów na rynku reklamy zewnętrznej. Klientami firmy są m. in. AMS, Clear Channel, Stroer, Synergic, Unibail-Rodamco-Westfield, ECE Projektmanagement Polska, etc. Najnowszym produktem firmy są nowatorskie strefy zabaw dla dzieci o nazwie ZooZone i innowacyjne stacje do dezynfekcji rąk Point of care.

Klienci


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.