Page 1

HUNTING FOR INSPIRATION AGNETHA.HOME

VOLUME ONE


3

SPIS TREŚCI

1

W NUMERZE: WIOSNA W AGNETHA.HOME, CZYLI:

1. KUCHNIA AGNETHA.HOME 2. WIOSNA AGNETHA.HOME

2

3. Z OKAZJI AGNETHA.HOME

1


5

7

6 INSPIRACJE W WASZYCH DOMACH, CZYLI:

4. OGRÓD W DOMU

COLORESDEMIALMA.BLOGSPOT.COM

5. ZNACZENIE ZŁOTA I ŚWIATŁA CZARYZDREWNA.BLOGSPOT.COM

4

6. POMYSŁ NA DEKOROWANIE FAIRY-IN-THE-HOUSE.BLOGSPOT.COM 7. MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ FOTOBLOO.BLOGSPOT.COM 8. DOM NA WYMIAR MYLITTLEHOMEMYPASSION.BLOGSPOT.COM

8 2


NOTA REDAKTORSKA JEŚLI MOŻNA BY ZMIERZYĆ, JAK BARDZO ZALEŻĘ W SWOJEJ PRACY OD INNYCH, MIMO, ŻE NIKT MNIE W NIEJ NIE WYRĘCZA, TO MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE WIELU LUDZI SKŁADA SIĘ NA TO, CZYM I JAK SIĘ ZAJMUJĘ. KIEDYŚ WYDAWAŁO MI SIĘ, ŻE ZAKŁADAJĄC WŁASNĄ FIRMĘ BĘDĘ NAJBARDZIEJ NIEZALEŻNYM CZŁOWIEKIEM NA ŚWIECIE. O NIE. BÓG JEDEN WIE, JAK BARDZO SIĘ MYLIŁAM. Z TYM, ŻE ZALEŻNOŚĆ, JAKA ISTNIEJE MIĘDZY MNĄ A ODBIORCAMI MOJEJ PRACY, TO WYJĄTKOWO PRZYJEMNA RELACJA. OBUSTRONNIE STYMULUJĄCA I NIEZBĘDNA ZARAZEM.

TYLKO TEGO CHCEMY. NIE MA RZECZY N I E M O Ż L I W Y C H . I TA K Ą F I L O Z O F I Ą I INSPIRACJAMI CHCĘ SIĘ DZIELIĆ Z WAMI. PIERWSZY NUMER HUNTING FOR INSPIRATION ZBIEGA SIĘ W CZASIE Z POCZĄTKIEM WIOSNY. TO IDEALNA PORA NA ROZPOCZĘCIE NOWEJ PRZYGODY. MAM NADZIEJĘ, ŻE Z KAŻDĄ NOWĄ BROSZURKĄ BĘDZIE POSZERZAŁ SIĘ OBRAZ WSPANIAŁYCH LUDZI, KTÓRZY MOIM PRZEDMIOTOM ZECHCIELI STWORZYĆ MIEJSCE W SWOICH DOMACH. DZIĘKUJĘ WAM ZA TO Z CAŁEGO SERCA! JESTEŚCIE WSPANIALI!

BO CO BY BYŁO GDYBY MOJE PRACE TRAFIAŁY W PRÓŻNIĘ? NO WŁAŚNIE. NIC. DLATEGO PO DWÓCH LATACH ISTNIENIA NA RYNKU POLSKIEGO RZEMIOSŁA, NAZBIERAŁO SIĘ JUŻ SPORO CIEKAWYCH KONTAKTÓW I NIEZWYKLE DUŻO OBRAZÓW MOJEJ MARKI, WŁAŚNIE PRZEZ PRYZMAT INNYCH LUDZI. CYKL HUNTING FOR INSPIRATION, JEST TAKIM SPOJRZENIEM NA MOJE RĘKODZIEŁO PRZEZ KADRY INNYCH. TO SWOISTY EKSPERYMENT, ABY WYJŚĆ POZA MOJE RAMY STYLISTYCZNE, PONIEWAŻ NIE TYLKO W MOIM SPOSOBIE NA URZĄDZANIE DOMU ODNAJDUJĄ SIĘ MOJE PRACE. WRĘCZ ODWROTNIE. TA PUBLIKACJA JEST JAK ŁYK ŚWIEŻEGO POWIETRZA, JAK KARMA, DZIĘKI KTÓREJ WIEM, ŻE MOJA PRACA MA SENS. BO MOŻE BYĆ PIĘKNO W KAŻDYM DOMU, JEŚLI

AGNIESZKA NAWARA AGNETHAHOME.BLOGSPOT.COM

REDAKTOR HFI | RZEMIEŚLNIK I WŁAŚCICIELKA SKLEPU Z PREZENTOWANYM RĘKODZIEŁEM BLOGER | FOTOGRAF I STYLISTA Z ZAMIŁOWANIA ZDJĘCIA ROBIONE

APARATEM NIKON D5100 OBIEKTYW NIKKOR 55MM 1:1.8 G

iii


HUNTING FOR INSPIRATION AGNETHA.HOME

VOLUME ONE

iv


1

OGRÓD W DOMU MOŻNA I WARTO INTEGROWAĆ SWÓJ DOM Z OTOCZENIEM. KAWAŁEK PRZYRODY NA PARAPECIE, ŚWIEŻE ZIOŁA W KUCHNI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI, ROZSADA ULUBIONYCH KWIATKÓW DONICZKOWYCH, CZY WRESZCIE U K O C H A N E S U K U L E N T Y W C I E K AW E J ARANŻACJI - WSZYSTKO TO MOŻNA ZROBIĆ WYKORZYSTUJĄC SZKLANE POJEMNIKI.


6


IZABELA PEREZ HARRIETTE

COLORESDEMIALMA.BLOGSPOT.COM ZNAKOMITY FOTOGRAF I ZAWODOWO FINANSISTKA| BLOGER | STYLISTA | BARWNA I PRZEBOJOWA OSOBOWOŚĆ ZDJĘCIA ZROBIONE APARATEM PENTAX K5 OBIEKTYW 50 MM F/1.4


DUŻA SZKLARNIA NA ZAMÓWIENIE

JAK OKREŚLIŁABYŚ SWÓJ STYL? Słowo, które najczęściej nasuwa mi się na myśl to skrajność. Bo sama taka właśnie jestem. Etatowo w cyferkach, a po etacie odzywa się moja artystyczna dusza i wtedy tworzę, fotografuję, szyję, maluję meble, przestawiam i wymyślam. I wiem, że dla mojego zdrowia psychicznego potrzebuję obu tych sfer w życiu. I mój dom też jest tego przykładem. Skandynawska zimna biel jest pięknym tłem dla dwóch mocnych i skrajnych kolorów czerwieni i niebieskiego. Razem tworzą narodowe kolory gorącego kraju - Kuby. Bo w tym domu jest jeszcze półtora Kubańczyka! [mąż i syn] Wiem jedno - choć bardzo podobają mi się spokojne i stonowane wnętrza - nie umiem żyć bez koloru!

DLACZEGO AKURAT SZKLARNIA? Lubię szklarnię za jej wielofunkcyjność. Poza głównym przeznaczeniem mogę również trzymać w niej świece, mogę nawet książki, lub inne ozdoby. Jest duża i daje wiele możliwości. A ja lubię zmiany.

8


CZEGO OCZEKUJESZ OD PRZEDMIOTÓW W TWOIM OTOCZENIU? Estetyki, solidności wykonania, jakości i jeśli to tylko możliwe wielofunkcyjności. Lubię kupować również produkty unikatowe, takie zrobione rękoma utalentowanej osoby, a nie przez maszynę.

ZDRADŹ PROSZĘ TRZY ZASADY DOBREJ FOTOGRAFII SZKŁA I KWIATÓW? Jestem fanką naturalnego światła. I nie ma lepszego do zdjęć szkła i kwiatów. Uznałabym to za pierwszą, druga i trzecią zasadę.

10


2

KUCHNIA IDEA SLOW LIFE JEST ZDECYDOWANIE PRZEREKLAMOWANA. W CZASACH, GDY WSZYSCY CZEGOŚ OD SIEBIE NAWZAJEM OCZEKUJĄ I JESZCZE TRZEBA NADĄŻYĆ ZA S W O I M I S P R AWA M I , I D E A Ż Y C I A B E Z POŚPIECHU JEST DLA MNIE WEEKENDOWYM PRZYWILEJEM, CHOCIAŻ I TO CZĘSTO JEST MOCNO WĄTPLIWE, BO W NIEDZIELĘ TRZEBA NADGANIAĆ ZALEGŁOŚCI. ZATEM? GDZIE SZUKAĆ RAJU UTRACONEGO? MOŻE W KUCHNI?


17


PUDEŁKO PALASS PATYNOWANE NA CZARNO

22


3

ZNACZENIE ŚWIATŁA MOSIĄDZ TO KOLOR O BARDZO DUŻYM ZNACZENIU DLA STYLISTYKI DOMU. TO BARWA, KTÓRA DODAJE WNĘTRZU ELEGANCJI, A NAWET SMACZKU GLAMOUR. D L AT E G O T E Ż W E W S P Ó Ł C Z E S N Y C H MIESZKANIACH NIE ZAWSZE JEST NA MOSIĄDZ MIEJSCE, GDYŻ TRZEBA GO UMIEJĘTNIE DAWKOWAĆ, ABY NIE ZDOMINOWAŁ W N Ę T R Z A . W P R Z Y PA D K U S Z K L A N Y C H DEKORACJI JEST TYLKO OPRAWĄ.


ALEKSANDRA REICH

CZARYZDREWNA.BLOGSPOT.COM RZEMIEŚLNIK I WŁAŚCICIELKA SKLEPU ZE SWOIM RĘKODZIEŁEM | BLOGER | FOTOGRAF I STYLISTA Z ZAMIŁOWANIA | SZALONA IDEALISTKA ZDJĘCIA ZROBIONE APARATEM CANON EOS 600 D, OBIEKTYWY CANON EF 50 MM 1:1.8 II I CANON EFS 18-55 MM


PUDEŁKO/LAMPION CAHEDRON MOSIĄDZ

JAK OPISAŁABYŚ SWÓJ STYL? Mój styl to mieszanina tego, co lubię, plus to, co mnie fascynuje w danym momencie. Nie potrafię określić go jednoznacznie, ale dobrze się z nim czuję.

JAKIE ŚWIATŁO DNIA NAJBARDZIEJ SPRZYJA TWOJEJ FOTOGRAFII? Najbardziej lubię poranne przedpołudniowe słońce. Ponieważ nie zawsze mam czas na poranne sesje, muszę lubić każdą porę dnia i w każdym rodzaju oświetlenia umieć odnaleźć się podczas robienia zdjęć.

CO ZABRAŁABYŚ NA BEZLUDNĄ WYSPĘ? Na bezludna wyspę zabrałabym aparat fotograficzny.

26


30


4

POMYSŁ NA DEKOROWANIE ABY URZĄDZIĆ SWÓJ DOM NIE TRZEBA GO S T Y L I Z O WA Ć Z G O D N I E Z M O D Ą , C Z Y KATALOGIEM ULUBIONEJ MARKI. TRZEBA DOM KOCHAĆ I POŚWIĘCIĆ MU SWÓJ CZAS I ODROBINĘ TROSKI. TO TROCHĘ JAK Z KOBIETĄ - DOM UWIELBIA BYĆ DOPIESZCZANY, STROJONY I CHWALONY. LUBI KWIATY, DOBRE PERFUMY, A CZASEM I TROCHĘ BLASKU. WYSTARCZY WIĘC POMYSŁ, JAK TO OSIĄGNĄĆ. TYLKO TYLE I AŻ TYLE.


AGNIESZKA MARZEC

FAIRY-IN-THE-HOUSE.BLOGSPOT.COM GRAFIK | WŁAŚCICIELKA SKLEPU Z DEKORACJAMI| | BLOGER | PASJONATKA WNĘTRZ | KREATYWNA | WRAŻLIWA DOMATORKA ZDJĘCIA ZROBIONE APARATEM PANASONIC LUMIX DMC-G1 OBIEKTYW LUMIX G VARIO 3,5-5,6/14-45 ASPH MEGA O.I.S.


PUDEŁKA COPPER SiM MIEDZIANE DNO PATYNOWANE NA CZARNO

CZEGO OCZEKUJESZ PO PRZEDMIOTACH, KTÓRE CIĘ OTACZAJĄ? Z przedmiotami, które mnie otaczają jest tak, że muszę się z nimi czuć dobrze. Z upływem lat częściej stawiam na jakość i oryginalność. Staram się nie mieć zbyt wielu rzeczy, które gdzieś już widziałam. Często jest tak, że spodoba mi się coś w czyimś wnętrzu, a potem widzę to powielane w wielu domach - wtedy często rezygnuję z zakupu. Nie da się oczywiście całkiem od tego uciec, ale generalnie wybieram rzeczy niepowtarzalne, a nie te, produkowane masowo. Szczególnie, jeśli chodzi o dodatki i dekoracje. Wiele z nich ma jakąś swoją historię, czasem wykonane są przeze mnie, a często są wypatrzone, wyczekane do momentu aż będę mogła sobie na nie pozwolić... Królują rzeczy proste w formie - takie uwielbiam.                  CO ZABRAŁABYŚ ZE SOBĄ NA BEZLUDNĄ WYSPĘ? Na bezludną wyspę zabrałabym przede wszystkim... kochane osoby! Ach bezludną? Znaczy się przedmioty? [śmiech] To przede wszystkim wzięłabym szkicownik/zeszyt i coś do pisania - bezludna wyspa musi być szalenie inspirująca, zatem trzeba będzie wykorzystać szansę, żeby spisać wszystkie pomysły na nowe projekty. Zapałki to coś, co 36


byłoby niezbędne - nie jestem urodzoną harcerką, ale po jakimś czasie może w końcu nauczyłabym się krzesać ogień. Wzięłabym także nóż - może się przydać - i lunetę , przez którą wypatrywałabym na oceanie statku i ludzi, bo pewnie szybko zaczęłoby mi brakować towarzystwa i chciałabym wrócić do domu! To takie 3 rzeczy, bo o telefonie czy tablecie nie wspominam - tam przecież i tak nie ma zasięgu! JAKIE ZNACZENIE MA DLA CIEBIE SŁOWO DOM ?

Dom jest tam, gdzie są kochani ludzie i rodzina, to przede wszystkim... Z CZYM KOJARZY CI SIĘ KOLOR MIEDZI? Miedź kojarzy mi się z ciepłem, jest niebanalna, wyjątkowa... I choć nie mam wielu rzeczy w tym kolorze, to jednak te kilka dodatków, które goszczą u mnie można nazwać oryginalnymi i z charakterem. Zauważyłam też, że są ponadczasowe i nie są w stanie szybko się opatrzyć, znudzić

38


5

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ OLA NAPISAŁA MI, ŻE JEST GADŻECIARĄ I LUBI PIĘKNE RZECZY. I BARDZO DOBRZE! DO TEGO KŁADZIE NACISK, ABY RZECZ BYŁA NIE TYLKO ŁADNA, ALE TEŻ PRAKTYCZNA. ABY NIE OPATRZYŁA SIĘ PO PARU LATACH. STĄD WŁAŚNIE ZAMIŁOWANIE OLI DO SKANDYNAWSKIEGO DIZAJNU, GDZIE OBA TE ASPEKTY WYDAJĄ SIĘ UZUPEŁNIAĆ. DWA W JEDNYM - MNIEJ, A WIĘCEJ.


ALEKSANDRA GAJDZICKA FOTOBLOO.BLOGSPOT.COM

WŁAŚCICIELKA SKLEPU Z DEKORACJAMI | BLOGER | FOTOGRAF I STYLISTA Z ZAMIŁOWANIA | TOWARZYSKA | CIEKAWA ŚWIATA ZDJĘCIA ZROBIONE APARATEM CANON EOS 1100D, OBIEKTYWY CANON EF 50 MM 1:1.8 II I CANON EFS 18-55 MM


JEŚLI NIE SZARY, NIE BIAŁY, ANI CZARNY - TO JAKI? Ostatnio są to odcienie różu. Brudny, przytłumiony albo intensywna fuksja. Lubię też wszelkie ciepłe kolory drewna. W minionym sezonie jesienno-zimowym często wybierałam miedź i mosiądz.

JAK SPRAWIĆ, ABY MINIMALIZM W URZĄDZANIU DOMU BYŁ PRAKTYCZNY?

PUDEŁKO CLASSIC PATYNOWANE NA CZARNO

Wybierając np. kanapę, przede wszystkim szukam tej wygodnej. Później dopasowuję kolor i sposób wykończenia. Jeśli konkretna oferta nie spełnia moich oczekiwań, szukam dalej. Zawsze znajdzie się jakiś kompromis.

44


47


Dobrym sposobem są zakryte szafki. W każdym domu jest mnóstwo przedmiotów, które chcemy schować. Proste, minimalistyczne fronty sprawdzą się tu doskonale.

CZY MA DLA CIEBIE ZNACZENIE, JAK POWSTAŁY PRZEDMIOTY, KTÓRYMI SIĘ OTACZASZ? Lubię przedmioty wykonane ręcznie, jeśli są dobrej jakości. Jednak przyznam szczerze, że nie zawsze zwracam na to uwagę. Może narażę się w tym miejscu na krytykę, ale nie unikam przedmiotów wyprodukowanych w Chinach czy Indiach. W dzisiejszych czasach, światowe marki, niestety tam mają swoje fabryki. Pozostaje wierzyć, że tak jak o dobry design dbają też o swoich pracowników. KIEDY WIĘCEJ, A KIEDY MNIEJ? Więcej dobrze zaprojektowanych przedmiotów dobrej jakości, mniej bylejakości i wyrzucania pieniędzy w błoto.

48


6

WIOSNA GDY ZACZYNAJĄ SIĘ PIERWSZE CIEPLEJSZE DNI I SŁYCHAĆ RANO GŁOŚNY ŚWIERGOT PTAKÓW, TO CZUJĘ ZAWSZE TĄ SAMĄ RADOŚĆ. AŻ DZIWNE, ŻE CO ROKU JAKBY NA NOWO, MOŻNA SIĘ CIESZYĆ Z NADEJŚCIA WIOSNY. ZAWSZE TEŻ O TEJ PORZE ROKU DO GŁOWY PRZYCHODZI MI MNÓSTWO POMYSŁÓW, KREŚLĘ DZIESIĄTKI PROJEKTÓW, I OD CZASU DO CZASU REALIZUJĘ TE Z NICH, K T Ó RY C H N I E M O Ż N A S C H O WA Ć D O SZUFLADY.


PUDEŁKO CLASSIC STALOWE


7

DOM NA WYMIAR CZASEM SZUKAMY CZEGOŚ, CO PASUJE TYLKO DO NAS. MA TO ZNACZENIE SYMBOLICZNE, JAK DOM. WSZYSTKIE ZBIERANE PRZEZ LATA DOŚWIADCZENIA ZWIĄZANE Z JEGO TWORZENIEM, WSPOMNIENIE DOMU RODZINNEGO, MARZENIA O TYM IDEALNYM... KAŻDY Z NAS MA WŁASNY OBRAZ TEGO WAŻNEGO MIEJSCA. DLATEGO CZASEM SIĘGAMY PO PROJEKT NA MIARĘ NASZYCH OCZEKIWAŃ.


MARTA WOJTYSIAK MYLITTLEHOMEMYPASSION.BLOGSPOT.COM Z ZAWODU FIZJOTERAPEUTKA I Z ZAMIŁOWANIA BLOGER | AMATORKA STYLU SKANDYNAWSKIEGO | WRAŻLIWA INDYWIDUALISTKA ZDJĘCIA ZROBIONE APARATEM NIKON D5100 OBIEKTYW AF-S NIKKOR 18-105MM 1:3.5-5.6G ED


DOMEK NA DREWNIANEJ PODSTAWIE NA ZAMÓWIENIE

CO SPRAWIA, ŻE CZUJESZ SIĘ JAK W DOMU? Obecność bliskich, gwar, śmiech i przy tym mój spokój wewnętrzny.

JAK OPISAŁABYŚ SWÓJ STYL? Styl... myślę, że na pewno indywidualny. Lubię, gdy otaczają mnie ładne przedmioty. Wnętrze domu to przecież styl naszego życia. Prawie każdy przedmiot ma duże znaczenie i opowiada jakąś historię. Lubię mieszać stare z nowym, ale najbliższy mojemu sercu jest jednak styl skandynawski i chciałabym, żeby to właśnie z nim kojarzono nasze mieszkanie. Ważne, by robić to, co się kocha, z gustem i smakiem. 

CZY MA DLA CIEBIE ZNACZENIE, JAK POWSTAŁY PRZEDMIOTY, KTÓRYMI SIĘ OTACZASZ? Oczywiście, że ma! Są to przedmioty z duszą, wykonane własnoręcznie przez człowieka, który wkłada w każdy swój projekt ogrom serca i pracy. Niepowtarzalne i unikatowe, a historia ich 60


powstawania wzbudza dreszczyk emocji i pobudza moją wyobraźnię.

JAKI BYŁ TWÓJ DOM RODZINNY? Dorastałam wśród ludzi, gdzie przywiązywano ogromną uwagę do wszystkiego, co nas otacza. Wśród osobowości wrażliwych na piękno, przyrodę, a przede wszystkim na drugiego człowieka. Wśród ludzi pięknych wewnętrznie.

NIEZNISZCZALNA TWIERDZA OSŁONIĘTA MAGICZNĄ TARCZĄ, CZY OKNO NA ŚWIAT KTÓRE OKREŚLENIE BARDZIEJ PASUJE DO TWOJEGO DOMU? Zdecydowanie Okno na Świat - moja i tylko moja, wyjątkowa, jedyna przestrzeń, gdzie czuję się bezpieczna, gdzie bez skrępowania mogę głośno płakać, śmiać się, oddawać pasji, relaksować, spędzać czas z najbliższymi, gdzie każdego dnia chcę wracać i czynię to z uśmiechem na twarzy. 62


8

Z OKAZJI CHCIAŁAM PODZIELIĆ SIĘ Z WAMI SKROMNĄ ALE UROCZĄ DEKORACJĄ STOŁU, DO KTÓREJ POZA NOWYM METALOWYM ŚWIECZNIKIEM Z OKRĄGŁĄ PODSTAWĄ, WYKORZYSTAŁAM KWIATY. ICH ŻÓŁTY KOLOR, NAWIĄZUJE DO JAJEK, KTÓRE SĄ SYMBOLEM NOWEGO ŻYCIA I WIOSNĄ ZAJMUJĄ W NASZYCH DEKORACJACH SZCZEGÓLNE MIEJSCE.


OKOLICZNOŚCIOWE DEKORACJE STOŁU SĄ CZĘSTO BARDZO PROBLEMATYCZNE CHOCIAŻBY Z DWÓCH P O W O D Ó W. P O P I E R W S Z E C Z Ę S T O W C Z A S I E ORGANIZOWANIA PRZYJĘĆ, CZY ŚWIĄT, ZOSTAJE MI NA ZAGOSPODAROWANIE STOŁU NIEWYSTARCZAJĄCO CZASU, ABY DEKORACJA BYŁA RZECZYWIŚCIE EFEKTOWNA. Z DRUGIEJ STRONY LUBIĘ, GDY NA STOLE OPRÓCZ ŚWIEC I SERWETEK, SĄ RÓWNIEŻ ELEMENTY FLORYSTYCZNE, ALE WAZONY POUSTAWIANE NA ŚRODKU STOŁU PO PROSTU SIĘ N I E M I E S Z C Z Ą I Z D E C Y D O WA N I E N I E S P R Z Y J A J Ą ZACHOWANIU KONTAKTU WZROKOWEGO W CZASIE ROZMÓW PRZY POSIŁKU, PONIEWAŻ NAJCZĘŚCIEJ KWIATY WÓWCZAS SĄ NA WYSOKOŚCI NASZEGO WZROKU. DLATEGO WŁAŚNIE UWAŻAM, ŻE DOBRYM ROZWIĄZANIEM JEST DEKORACJA STOŁU RÓŻNEGO RODZAJU WIANKAMI Z ROŚLIN, KTÓRE Z POWODZENIEM PORADZĄ SOBIE BEZ WODY, TAKICH JAK EUKALIPTUS, CZY GIPSÓWKA. MOŻNA WYBRANE KWIATY ZAOPATRZYĆ W OSOBNE POJEMNICZKI NA WODĘ, JEDNAK NIE ZAWSZE JEST TO W NASZYM ZASIĘGU I MOŻE NASTRĘCZAĆ TRUDNOŚCI. 70


ŚWIECZNIK JOLLEN METALOWY PATYNOWANY NA CZARNO NA 1 ŚWIECĘ

ROZWIĄZAŁAM WIĘC TEN PROBLEM WYKORZYSTUJĄC SZTUCZNE KWIATY O GIĘTKICH GAŁĄZKACH, KTÓRE BEZ TRUDU MOŻNA WPLEŚĆ W GIRLANDĘ. UWAŻAM, ŻE JEST TO DOSKONAŁE I PROSTE ROZWIĄZANIE W TAKICH WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH, A MIMO DUŻEGO RESPEKTU I ZAMIŁOWANIA DO KWIATÓW POLNYCH, KWITNĄCYCH GAŁĄZEK CZY KWIATÓW WPROST Z OGRODOWEJ RABATY, BARDZO LUBIĘ TAKIE PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA. DZIĘKI TEMU MAM PIĘKNĄ DEKORACJĘ, KTÓRĄ MOGĘ WYKONAĆ DZIEŃ WCZEŚNIEJ, ABY NIE MARTWIĆ SIĘ POTEM O ARANŻACJĘ STOŁU NA OSTATNIĄ CHWILĘ.

AGNETHA.HOME

75


76


9


DZIĘKUJĘ

JEŻELI SPODOBAŁA CI SIĘ PUBLIKACJA HUNTING FOR INSPIRATION, TO ZAPRASZAM DO ŚLEDZENIA MNIE NA PROFILACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ WIELE INSPIRACJI I AKTUALNYCH INFORMACJI O ASORTYMENCIE SKLEPU: BLOG | INSTAGRAM | FACEBOOK | TWEETER SERDECZNIE ZAPRASZAM DO SKLEPU WWW.AGNETHAHOME.PL NA ZAKUPY I ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z WIELOMA INNYMI PRODUKTAMI POWSTAJĄCYMI W MOJEJ MANUFAKTURZE. JEŚLI POSIADASZ MOJE PRACE I CHCESZ PODZIELIĆ SIĘ Z INNYMI SWOIMI ARANŻACJAMI, TO ZACHĘCAM GORĄCO DO KONTAKTU: SKLEP@AGNETHAHOME.PL

78


HUNTING FOR INSPIRATION

© AGNETHA.HOME 2015 REDAKCJA I PRAWA AUTORSKIE DO PROJEKTU ZASTRZEŻONE WWW.AGNETHAHOME.PL | SKLEP@AGNETHAHOME.PL | WWW.AGNETHAHOME.BLOGSPOT.COM

lxxix

HUNTING FOR INSPIRATION volume one  

Booklet of inspirations with handmade products from AGNETHA.HOME manufacure

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you