Page 1


W i t am y w

YO UNG

Naszą misją i zadaniem jest sprawienie, by czyste i prawdziwe olejki eteryczne znalazły się w każdym domu na całym świecie. Wszyscy ludzie szukają sposobów na zapewnienie sobie zdrowia, równowagi duchowej oraz bezpieczeństwa w kwestiach finansowych. Niezwykle się cieszymy, że zostałeś członkiem Young Living nie tylko po to, aby poznać moc naszej misji, ale też by pomóc nam dzielić się nią z innymi. Jesteśmy wolni jedynie wówczas, gdy żyjemy w zdrowiu, a finanse pozwalają nam podróżować, dzielić się wiedzą i pomagać potrzebującym. Young Living oferuje wszystkim ludziom na świecie możliwość zachowania zdrowia, odkrycia ich prawdziwego potencjału oraz nadania życiu znaczenia. Z wielką radością przyglądamy się jak całe rodziny, zarówno rodzice jak i dzieci, korzystają wspólnie z tych możliwości i doświadczają na własnej skórze niezwykłych korzyści jakie dają oferowane przez nas produkty. Rozwijanie się w ten sposób jest niezwykle ekscytujące. Jako światowy lider w branży, zapewniamy najlepsze dostępne olejki eteryczne dzięki opracowanemu przez nas procesowi Seed to Seal®. Możesz stać się jego częścią, dołączając do nas w okresie siewów lub zbiorów albo odwiedzając któregoś z naszych partnerów zajmujących się uprawami i destylacją olejków na całym świecie. Zapraszając członków naszej społeczności do uczestnictwa w tym wyjątkowym procesie dajemy Ci możliwość poznania w sposób

LIV ING! bezpośredni jak dzięki naszej pasji powstają produkty wysokiej jakości. Z radością podzielimy się z Tobą tym, co kochamy. Katalog produktów, który otrzymałeś stanowi odzwierciedlenie ponad 20 lat zaangażowania, mającego na celu pomoc każdemu w odnalezieniu wolności wynikającej z trwałego dobrego samopoczucia, o którym marzymy, jednocześnie zastanawiając się, czy jego osiągnięcie jest możliwe. Wszyscy w Young Living dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Ci bezpieczne i efektywne produkty oparte na olejkach eterycznych, których celem jest zastąpienie drażniących środków chemicznych wykorzystywanych w wielu domach i miejscach pracy. Ten poręczny, kompleksowy katalog został zaprojektowany tak, by pomóc Ci szybko znaleźć to, czego szukasz i odkryć nowe produkty, które warto wypróbować. Nasze produkty mają pomagać w odnajdywaniu własnej oazy wolności pełnej dobrego samopoczucia — zarówno w sensie fizycznym, jak i emocjonalnym. Nadszedł właściwy moment, aby doświadczyć korzyści płynących z czystej esencji natury. Produkty zaprezentowane w katalogu mogą znaleźć zastosowanie w każdej sferze życia zapewniając wsparcie ciału, wprowadzając spokój w Twoim otoczeniu oraz poprawiając Twoje samopoczucie. Zapoznaj się z naszą ofertą, odkryj swoje nowe ulubione produkty i dziel się pasją do Young Living.

D. Ga ry Young ,

Mary Young,

założyciel i CEO Young Living Farms, Prezes zarządu

współzałożycielka i CEO Young Living


S pi s

TR EŚC I

75.

03. Nasz cel 05. Seed to Seal 07. Nasze farmy 19. The D. Gary Young, Young Living Foundation 21. Czym są olejki eteryczne? 21. Jak stosować olejki eteryczne

-

76. ART 79. Pielęgnacja twarzy 80. Savvy Minerals 85. Mydła i żele do kąpieli 87. Pielęgnacja ciała

23. O LE J K I

PIELĘGNACJA

89. Pielęgnacja włosów 90. Higiena jamy ustnej ET E RYC ZNE

PRO DU K T Y

25. Jednoskładnikowe olejki eteryczne 35. Suplementy diety Plus 39. Kompozycje olejków eterycznych 48. Olejki eteryczne w kulce 49. Olejki do masażu 50. Zestawy olejków eterycznych

91. DZIEL

SIĘ

ŻYCIA

YL

ST Y L EM

94. Essential Rewards 95. Zestawy startowe 98. Edukacja 99. Indeks

51. Dyfuzory olejków eterycznych 53. Akcesoria do olejków eterycznych

55. W

DO M U

57. Thieves 62. KidScents 63. Provence Collection

65. ZDROW I E

I

KO N DYC JA 67. NingXia Red 69. Slique

Aktualne informacje o cenach i dostępności produktów znaleźć można w zakładce Produkty na stronie YoungLiving.com. Produkty dostępne do odsprzedaży w danym kraju UE oznaczone są w niniejszym katalogu następującym znakiem: EU

70. Podstawowe odżywianie 74. Zdrowe gotowanie

Facebook.com/YoungLivingEurope


NA S Z

CEL

Young Living to marka powszechnie znana, szanowana i ciesząca się uznaniem z powodu niezliczonych korzyści jakie jej produkty przynoszą swoim użytkownikom na całym świecie. Promujemy stosowanie olejków eterycznych jako elementu współczesnego stylu życia poprzez oferowanie nie tylko olejków w najczystszej formie, lecz też produktów na nich opartych oraz dzięki pełnemu pasji zaangażowaniu w zapewnianie ich użytkownikom nieprzemijającego zdrowia. Nadchodzi globalna, dążąca do realizacji swojej misji rewolucja zdrowotna, na której czele stoi społeczność Young Living.

Fort Nelson, Kolumbia Brytyjska, Kanada Calgary, Alberta, Kanada St. Maries, Idaho, USA

Lehi, Utah, USA

Londyn, Wielka Brytania

Highland Flats, Idaho, USA Simiane-la-Rotonde, Francja

Split, Chorwacja Tokio, Japonia

Manolovo, Bułgaria

Mona, Utah, USA

Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Meksyk, Meksyk

Hong Kong, Chiny

Muscat, Oman

Taitung, Tajwan

Kona, Hawaje Kuala Lumpur, Malezja

Singapur

Guayaquil, Ekwador Darwin, Australia

Perth, Australia

Kraje, w których działają członkowie Young Living

Światowa centrala Young Living

Międzynarodowe przedstawicielstwa Young Living

Farma lub destylarnia Young Living

NASZA WIZJA

Sprawić, by olejki eteryczne Young Living Essential Oils znalazły się w każdym domu na świecie

Sydney, Australia


NASZA MISJA Firma Young Living Essential Oils stara się racjonalnie gospodarować energią płynącą z natury w postaci olejków eterycznych poprzez tworzenie społeczności aktywnej w obszarze uzdrawiania i zdobywania wiedzy, która inspiruje do życia w zdrowiu i dostatku oraz daje poczucie celu.


Firma Young Living wprowadziła proces Seed to Seal jako symbol swojego zaangażowania w zapewnienie Twojej rodzinie najwyższej jakości olejków eterycznych i opartych na nich produktów. Zastosowanie procesu Seed to Seal gwarantuje, że każdy opracowany dla specjalnych potrzeb suplement, każdy produkt do pielęgnacji skóry, a także każdy czysty olejek eteryczny przyniesie Ci korzyści wynikające z naszych globalnych zasobów, wiodącej pozycji w branży oraz wielu lat opracowywania innowacji. Co z tego wynika? Powstaje najczystszej postaci końcowy produkt, podczas wytwarzania którego zadbano o zachowanie najwyższej jakości upraw, badań i standardów.

5

S EED T O SEA L


UPRAWY

BADANIA

STANDARDY

Surowce pozyskujemy z upraw prowadzonych przez farmy będące własnością naszej firmy, a także z naszych gospodarstw partnerskich i od dostawców posiadających certyfikat Seed to Seal, którzy spełniają wymogi ujęte w naszych Zasadach Partnerstwa. Umożliwia nam to pozyskiwanie surowców z zachowaniem dbałości o jakość, ograniczenie wpływu na środowisko oraz zachowanie rozsądnego wpływu na ekosystemy. W rezultacie daje Ci to całkowitą pewność, że z naszych produktów warto korzystać.

Choć o jakość naszych produktów dbamy już na poziomie upraw, jest też ona potwierdzana w laboratorium przez nasze zespoły badawcze, które prowadzą swoje działania w oparciu o 180 lat doświadczeń. Próbki naszych produktów są także badane według potrzeb w dwóch niezależnych, uznanych i posiadających odpowiednią akredytację laboratoriach. Tworzymy czyste i efektywne formuły, by zapewnić Twojej rodzinie produkty zawierające najczystsze i najbardziej innowacyjne spośród dostępnych składników.

Jako liderzy ruchu promującego stosowanie olejków eterycznych jako elementu współczesnego stylu życia i wykonujący swoją pracę w zgodzie z naturą mamy obowiązek prowadzić swoją działalność odpowiedzialnie — począwszy od etapu uprawy rzadkich gatunków roślin w zrównoważony sposób, poprzez wspieranie lokalnych społeczności, aż do postępowania zgodnie z miejscowymi przepisami środowiskowymi. Wybieramy dostawców upraw produkujących czyste olejki eteryczne zgodnie z zasadami etyki i przepisami prawa, dzięki czemu wyznaczamy wysokie standardy zrównoważonego rozwoju, na których można polegać.

Aby uzyskać więcej informacji o elementach procesu Seed to Seal, odwiedź stronę SeedtoSeal.com

SEED TO SEAL

6


G LO BA L N E

FARMY Farmy Young Living wyróżniają się na tle innych gospodarstw w branży i wyznaczają standardy destylacji olejków eterycznych. Z tego względu odgrywają one tak istotną rolę w procesie Seed to Seal®. Zainwestowaliśmy wiele czasu i zasobów w zagwarantowanie, by zachowanie standardów stanowiło priorytet w każdej z naszych farm, w farmach partnerskich, a także tych prowadzonych przez dostawców posiadających certyfikat Seed to Seal. Działamy po to, by w Twoim domu i rodzinie znalazło się wszystko co najlepsze z natury.

S I M I A N E - L A - R O T O N D E L AV E N D E R FA R MDALMATIA AROMATIC FARM SPLIT, CHORWACJA Krajobraz Dalmacji odzwierciedla głęboko sięgające korzenie kulturowe tego regionu oraz stanowi idealne środowisko dla kocanek. Z tego względu założono tam farmę mającą stanowić źródło zrównoważonego pozyskiwania popularnego olejku z tych roślin, lecz teren gospodarstwa wciąż się rozrastał i rozpoczęto tam prowadzenie także innych upraw.

Wytwarzane na tej farmie: kocanki • szałwia • jałowiec • liść laurowy


SIMIANE-LA-ROTONDE LAVENDER FARM SIMIANE-LA-ROTONDE, FRANCJA Farma Simiane-la-Rotonde Lavender Farm będąca własnością firmy Young Living jest zlokalizowana w Prowansji — regionie znanym ze swojego piękna, pachnących pól lawendy oraz odbywających się przez całe lato festynów. Dzięki organizowanemu na jej terenie świętu Lavender Harvest farma ta stała się popularnym celem wizyt miłośników olejków eterycznych, artystów oraz turystów pragnących przebywać w urzekającej atmosferze tego wyjątkowego miejsca.

Wytwarzane na tej farmie: lawenda • szałwia muszkatołowa • rozmaryn • lawandyna pszenica samopsza

BALKAN BOTANICAL FARM

ST. MARIES LAVENDER FARM

MANOLOVO, BULGARIA

ST. MARIES, IDAHO, USA

Gospodarstwo Balkan Botanical Farm położone w pięknej Bułgarii należy do grona starannie wybranych farm partnerskich firmy Young Living. Jest to malownicze miejsce o bogatej historii, w którym warunki do uprawy wysokiej jakości roślin są wręcz idealne. Farma ta specjalizuje się w uprawie najwyższej jakości róż i usytuowana jest w jednym z najsłynniejszych na świecie regionów hodowli tych kwiatów. Gama olejków wytwarzanych w tej lokalizacji została niedawno poszerzona o rumian rzymski oraz kozłek lekarski, dzięki czemu firma Young Living może teraz dostarczać olejki z tych roślin będące

Na tej farmie wszystko się zaczęło! To tutaj wiele lat temu Gary Young przywiózł z Francji czyste i prawdziwe nasiona lawendy oraz melisy, a następnie zasiał je na 200 akrach ziemi, na których obecnie znajduje się to piękne gospodarstwo. Na 120 akrach farmy St. Maries prowadzona jest dziś organiczna uprawa melisy, co czyni to miejsce największym producentem olejku z melisy na świecie.

jednymi z najbardziej cenionych przez klientów.

Wytwarzane na tej farmie:

Wytwarzane na tej farmie:

rumian rzymski • róża • kozłek lekarski

lawenda • melisa • wrotycz pospolity z Idaho

G L O BA L NE FA RM Y

10


NORTHERN LIGHTS FARM

KONA SANDALWOOD REFORESTATION PROJECT

FORT NELSON, KOLUMBIA BRYTYJSKA, KANADA

BIG ISLAND, HAWAJE, USA

Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych poszukiwań i badań w 2014 r., firma Young Living zakupiła grunty w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie na potrzeby założenia farmy Northern Lights Farm, która miała stać się głównym źródłem surowca do produkcji olejku eterycznego ze świerku czarnego będącego ważnym składnikiem wielu popularnych kompozycji. Ten dziewiczy teren pozostaje wolny od syntetycznych środków chemicznych i nawozów.

11

Współpraca firmy Young Living z inicjatywą Kona Sandalwood Reforestation Project to doskonały przykład współdziałania w celu ocalenia wartości kulturowych. Na terenie tej farmy pozyskiwane jest jedynie już obumarłe lub obumierające drzewo sandałowe. Taki sposób postępowania pozwala zachować równowagę ekologiczną oraz nie narusza głęboko zakorzenionego na Hawajach poglądu dotyczącego odpowiedzialności ludzi za poszanowanie ziemi, na której żyją.

Wytwarzane na tej farmie:

Wytwarzane na tej farmie:

czar ny świerk z Norther n Lights • bagno • krwawnik pospolity • świerk biały

Royal Hawaiian Sandalwood ™

GL OBAL NE FA RMY


FINCA BOTANICA FARM GUAYAQUIL, EKWADOR B udowa t ej f a r my wr a z z e z l o k a l i z o w a n ą n a j e j t e re n i e n o w o c z e s n ą des t yl a r ni ą t o j eden z p ro j e k t ó w, w k t ó r y G a r y Yo u n g b y ł n i e z w y k l e z a a nga ż owa ny. Tropi ka l n y k l i m a t m i a s t a G u a y a q u i l s p r z y j a ż y z n o ś c i t ych 2 0 0 0 a krów z i em i f i r m y Yo u n g L i v i n g , u m o ż l i w i a c a ł o ro c z n e z bi or y, a t a k ż e z a p e w n i a o b f i t o ś ć ro ś l i n n o ś c i .

Wytwarzane na tej farmie: ylang-ylang • Palo Santo • mastrante • trawa cytrynowa • eukaliptus niebieski • Dorado Azul ocotea • kubańskie oregano • Rosa Muerta • kardamon • geranium • hyzop cynamonowiec amerykański • rozmaryn • ruta zwyczajna • tymianek • wetyweria • czekolada


WHISPERING SPRINGS FARM Mona, Utah, USA Young Living Whispering Springs Farm — słynne gospodarstwo, w którym prowadzona jest uprawa lawendy — ważne jest nie tylko dla firmy Young Living, lecz także dla całego ruchu promującego stosowanie olejków eterycznych oraz dla społeczności pragnącej żyć zdrowo. Ta farma lawendy, znajdująca się w niewielkiej odległości od Światowej centrali Young Living, jest miejscem organizacji wydarzeń takich jak: Lavender Day, Essential Oils and Animals Conference oraz Fall Festival Draft Horse Show and Rodeo.

Wytwarzane na tej farmie: lawenda • hyzop • szałwia muszkatołowa • mięta pieprzowa • nawłoć • jodła balsamiczna • melisa • rumian rzymski • jałowiec • krwawnik pospolity mięta zielona • rumianek pospolity


HIGHLAND FLATS TREE FARM NAPLES, IDAHO, USA Farma Highland Flats Tree Farm to miejsce uprawy pięknych, rosnących w naturalnych warunkach drzew iglastych, z których pozyskujemy olejki eteryczne. To tutaj organizowane są co roku projekty takie jak Winter Harvest oraz Spring Planting, podczas których członkowie naszej społeczności mają okazję bezpośrednio uczestniczyć w procesie Seed to Seal w spokojnym, wiejskim otoczeniu i poczuć radość jaką sprawia praca w pierwszej na świecie w pełni zautomatyzowanej i nowoczesnej destylarni olejków eterycznych.

Wytwarzane na tej farmie: świerk kłujący z Idaho • jodła balsamiczna z Idaho • sosna • sosna żółta z Idaho • żywotnik olbrzymi

PERTH SANDALWOOD FARM

OUTBACK BOTANICAL RESERVE

PERTH, AUSTRALIA

D a RWIN, AUSTRALIA

Stosowany jest tu niezwykły sposób ochrony cennych drzew sandałowych przed ich zniszczeniem wynikającym z rozszerzającego się na indyjskim rynku nielegalnego handlu tym surowcem. Polega on na sprowadzaniu nasion z Indii i uprawie tych roślin na terenie farmy. Po posadzeniu w nowym miejscu, drzewa te są uprawiane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, zrównoważonego rozwoju i racjonalnego gospodarowania środowiskiem naturalnym.

Krajobraz Terytorium Północnego w Australii jest na tej farmie tłem plantacji australijskich cyprysów. Opierając się na etnobotanicznym zastosowaniu tych roślin w farmakopei rdzennych mieszkańców Australii, założyciel Outback Botanical Reserve odkrył nową, obecnie opatentowaną metodę destylacji, którą wykorzystano do produkcji olejku Blue Cypress.

Wytwarzane na tej farmie:

Wytwarzane na tej farmie:

Sacred Sandalwood ™

niebieski cyprys

G L O BA L NE FA RM Y

14


SKYRIDER WILDERNESS RANCH TABIONA, UTAH, USA Mimo, że ranczo to jest jednym z naszych najnowszych gospodarstw, wielu światowych liderów Young Living już odwiedziło to miejsce w celach rekreacyjnych oraz brało udział w imprezach organizowanych w tym pięknym zakątku. To usytuowane na wzgórzach Tabiona w stanie Utah miejsce jest też bardzo bliskie sercu Gary’ego Younga. To właśnie tutaj uprawy pszenicy samopszy są bardzo obfite, a Gary Young może prowadzić swoje badania nad różnymi metodami destylacji oraz nowymi roślinami.

Wytwarzane na tej farmie: pszenica samopsza

TAIWAN COOPERATIVE FARM

MAYDI FRANKINCENSE DISTILLERY

TAITUNG, TAJWAN

DUBAI, ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

Ta spółdzielcza farma składa się z mniejszych pojedynczych gospodarstw, z których każde koncentruje się na innych olejkach. Jak każde z gospodarstw, również każdy olejek ma swoją historię i genezę. Dostarczają one informacji dotyczących sposobów jego przechowywania, historii, znaczenia rodziny roślin, z których jest pozyskiwany oraz na temat pomysłów i innowacji, które umożliwiły jego produkcję.

W regionie tym od dawna ceniono żywicę olibanową ze względu na jej wyrafinowany zapach i właściwości. Współpraca firmy Young Living z farmą i destylarnią Maydi Frankincense odegrała kluczową rolę w procesie zwiększania dostępności olejku olibanowego.

Wytwarzane na tej farmie:

Wytwarzane na tej farmie:

cytryna jade lemon • cyprysik tajwański • czerwona trawa cytrynowa • cynamonowiec kamforowy

żywica olibanowa

15

GL OBAL NE FA RMY


ARABIAN FRANKINCENSE

DISTILLERY Salalah, Oman

Young L i vi ng t o pi er ws z a i j e d y n a f i r m a n a ś w i e c i e , k t ó r a o t r z y m a ł a poz wol eni e na des t yl a c j ę i e k s p o r t o l e j k u S a c re d F r a n k i n c e n s e z O ma nu do kr a j ów Za ch o d u . H i s t o r i a d r z e w o n a z w i e k a d z i d ł o w i e c Ca r t er a ros ną cych w t y m re g i o n i e j e s t b a rd z o b o g a t a — s u ro w i e c poz ys kuj e s i ę z ni ch od 5000 l a t . Ż y w i c ę z t y c h ro ś l i n z b i e r a s i ę p r z y uż yci u t ych s a mych m et o d j a k i e s t o s o w a n o p r z e z s e t k i l a t o r a z w t y c h s a m y c h o k re s a c h .

Wytwarzane na tej farmie: Sacred Frankincense ™


Seed to Seal

ZASADY PARTNERSTWA Inwestujemy znaczącą ilość zasobów w proces wytwarzania jak najczystszych olejków. Proces ten zaczyna się już na farmie. Z dumą pozyskujemy olejki eteryczne z gospodarstw będących własnością naszej firmy a także z farm partnerskich i od dostawców posiadających certyfikat Seed to Seal. Wszystkie te miejsca działają zgodnie z naszymi Zasadami partnerstwa dotyczącymi procesu Seed to Seal. W ten sposób gwarantujemy czystość naszych produktów na każdym etapie łańcucha dostaw. W Young Living uważamy, że liczy się autentyczność. Zachęcamy Cię, byś na swojej drodze do zdrowia odkrył, że czyste i prawdziwe olejki eteryczne stanowią esencję tego, kim jesteśmy.

Trwałe relacje Pracownicy działu ds. upraw oraz kierownictwo naszej firmy dokonują wyboru uznanych dostawców najwyższej jakości roślin szczególnie uważnie i budują z nimi relacje przez lata. Wciąż dbamy o te związki i rozwijamy je.

Wymogi procesu Seed to Seal Wszystkie farmy — zarówno partnerskie, posiadające certyfikat Seed to Seal, jak i nasze własne gospodarstwa — podpisują oświadczenia potwierdzające ich zobowiązanie się do spełnienia opracowanych przez nas ścisłych wymogów procesu Seed to Seal.

Wiążące umowy

Rygorystyczne testy

Bieżące audyty

Obowiązek spełniania wymogów procesu Seed to Seal zawarty w podpisanych oświadczeniach potwierdzają dodatkowo prawnie wiążące umowy wymagające od naszych partnerów wypełnienia podjętych zobowiązań.

Stworzyliśmy warte miliony dolarów nowoczesne laboratorium wyposażone w zaawansowane technologicznie narzędzia badawcze wykorzystywane przez zespół światowej klasy naukowców. Jeżeli badacze uznają, iż produkt danego dostawcy nie spełnia naszych wysokich standardów, nigdy nie trafi on do magazynów.

Oprócz badań, w firmie Young Living prowadzimy też niezależne audyty łańcucha dostaw mające na celu dokonanie analizy jakości olejków. Stworzona przez nas złożona globalna sieć upraw ma zapewnić członkom naszej społeczności produkty najwyższej jakości. Jesteśmy więc dumni z tego, iż wprowadziliśmy tego rodzaju obiektywny audyt.

Czy takie wymagające i kosztowne działania są konieczne? Tak. Są one niezbędne, ponieważ cele jakie stawiamy sobie w Young Living nie są zależne od rachunku zysków i strat. Naszą misją jest uczynienie świata lepszym poprzez dzielenie się korzyściami jakie dają czyste olejki eteryczne. Jeżeli nie zapewnimy rodzinom prawdziwej jakości, nie otrzymają też one rzeczywistych korzyści. Więcej infor macji o wspomnianych tu korzyściach można znaleźć pod adresem: SeedtoSeal.com.

17

GL OBAL NE FA RMY


KONA SANDALWOOD REFORESTATION PROJECT G L O BA L NE FA RM Y

18


Wzmacniamy jednostki. Pokonujemy ograniczenia. Zwiększamy potencjał. Fundacja D. Gary Young, Young Living

Pragniemy zobaczyć świat, w którym

Od momentu jej założenia w 2009 r.

Foundation angażuje się w zwiększenie

dzieci otrzymują zasoby i możliwości

fundacja D. Gary Young YL Foundation

potencjału jednostek oraz umożliwienie

niezbędne,

skupia się na udostępnianiu narzędzi

im pokonywania ograniczeń poprzez

siebie,

zapewnienie

korzystania

potrafiącymi zadbać o swoje zdrowie,

potrzeby są ignorowane i otwarciu

edukacyjnej

zapewnić wszystko co niezbędne swoim

przed nimi nowych możliwości. Dążąc

rodzinom i wprowadzać zmiany na

do

z

opieki

możliwości

zdrowotnej

społecznościom,

i

które

nie

wystarczających zasobóws.

mają

aby

stać

samodzielnymi

się

pewnymi

przywódcami

lepsze w swoich społecznościach.

oraz

zasobów

znalezienia

osobom,

trwałych

których

rozwiązań

kierujemy się naszą misją i wizją.


N A S Z E P R O J E K T Y S i PA R T N E R Z Y

Rebuild Nepal

Young Living Academy Ecuador

HOPE FOR JUSTICE

Sole Hope

African Hearts Community OrganiSation

Silne trzęsienia ziemi, które dotknęły Nepal w 2015 r. spowodowały śmierć 9000 osób i zniszczyły ponad 900 000 domów pozbawiając miliony mieszkańców tego kraju dachu nad głową. W miejscowości Yarsa, górskiej wiosce zniszczonej na skutek trzęsień ziemi, fundacja YL Foundation odbudowuje 112 domów. Odbudowaliśmy szkołę podstawową, którą przekształcamy w drugą już placówkę edukacyjną noszącą nazwę Young Living Academy! Ten flagowy projekt fundacji YL Foundation prowadzony jest w Chongon w Ekwadorze. Wdrażamy tam program wspierania edukacji dzieci noszący nazwę Sponsor a Child. Akademia została zbudowana w 2009 z inicjatywy założyciela i Prezesa zarządu Young Living — D. Gary’ego Younga oraz współzałożycielki i Dyrektora wykonawczego firmy — Mary Young. Placówka obejmuje poziomy kształcenia od przedszkola do szkoły średniej. Uczęszcza do niej obecnie 350 uczniów, którzy osiągają tam wysokie wyniki nauczania. Podczas gdy większość dzieci w Ekwadorze przerywa naukę w szkole przed ukończeniem ósmej klasy, a jedynie 20% miejscowych uczniów uzyskuje wykształcenie średnie, w Akademii frekwencja obecności wynosi 97%, a wszyscy uczniowie ostatniej klasy każdego roku z powodzeniem kończą szkołę! Misją programu Hope for Justice jest położenie kresu handlowi ludźmi oraz zakończenie współczesnego niewolnictwa, którego doświadcza nasze pokolenie. Fundacja Young Living Foundation walczy z tymi procederami finansując placówkę Hope for Justice Shine Career School w Phnom Penh w Kambodży. Kształcą się w niej dziewczynki będące ofiarami handlu ludźmi w celach seksualnych, którym stwarzamy możliwość podążania za marzeniami w ramach prawie każdej wybranej przez nie ścieżki kariery Tysiące dzieci i dorosłych w Ugandzie staje się ofiarami pasożytniczych owadów jakimi są pchły piaskowe. Samica pchły piaskowej przedostaje się do skóry stóp, co może powodować zagrażającą życiu infekcję. Co gorsza osoby zakażone są często wykluczane ze swoich własnych rodzin i społeczności. Zapewniając swoim podopiecznym możliwość kształcenia, pracę oraz pomoc medyczną, projekt Sole Hope daje im nadzieję, zdrowsze życie oraz wolność od chorób stóp. Jednym z najważniejszych celów organizacji jest wyleczenie zakażeń wywołanych przez pchły piaskowe u dzieci i dorosłych oraz sprawienie, by choroba nie powróciła Organizacja African Hearts prowadzi program pomocy dzieciom mieszkającym w Kisenyi — uznawanej za największe slumsy w Ugandzie i jedną z największych dzielnic nędzy w całej Afryce. Wpływ programu African Hearts organizującego pomoc dzielnicom nędzy zwiększył się dzięki fundacji YL Foundation dwukrotnie. Częstotliwość podawania posiłków głodującym dzieciom zwiększono z trzech do pięciu razy w tygodniu, a liczba miejsc w domach przejściowych wzrosła do 40, czyli o 200%. Organizacja Healing Faith w Ugandzie zapewnia edukację na temat malarii oraz profilaktykę i leczenie tej choroby na terenach wiejskich. W Afryce malaria zabija człowieka co 60 sekund i stanowi główną przyczynę zgonów dzieci w wieku poniżej 5 lat na tym kontynencie. Young Living Foundation Malaria Center D. Gary’ego Younga umożliwi organizacji Healing Faith zapewnienie łatwego dostępu do leczenia tej choroby dla 80 000 osób, czyli prawie 100 osób dziennie.

Healing Faith Uganda

Dowiedz się jak pomóc odwiedzając stronę: YoungLivingFoundation.org


C Z Y M

S Ą

OLEJKI ETERYCZNE? Olejki eteryczne, troskliwie pozyskiwane z roślin dzikich i uprawianych na farmach, ziół i drzew, są

skoncentrowanymi wyciągami z roślin uzyskiwanymi poprzez dokładną destylację z parą wodną, tłoczenie na zimno lub upuszczanie żywicy. Takie czyste olejki eteryczne mają dużo silniejsze właściwości niż rośliny, z których pochodzą. Oferujemy setki olejków jednoskładnikowych, kompozycji i produktów opartych na olejkach, z których każdy zawiera optymalne poziomy konkretnych, naturalnie występujących składników maksymalizujących jego działanie. Bez względu na to, czy używasz olejków do aromaterapii, pielęgnacji ciała lub jako środków domowego użytku, mogą one pozytywnie wpływać na każdy aspekt codziennego życia.

Jak stosować olejki eteryczne

AROMATERA P I A

Aromat olejków eterycznych poprawić samopoczucie.

może

• Wetrzyj 2–3 krople olejku eterycznego w dłonie i wdychaj. • Dodaj kilka kropli olejku eterycznego do miski z gorącą wodą. Pochyl głowę nad miską i przykryj ją ręcznikiem. Oddychaj głęboko i powoli. • Dodaj ulubionego olejku do dyfuzora olejków eterycznych. U W A G A : przed użyciem zawsze zapoznaj się z instrukcją użycia znajdującą się na etykiecie danego produktu.

M I E J SC OWO

W E W N Ę T R Z N IE

Wiele olejków eterycznych można bezpiecznie stosować bezpośrednio na skórę. Mają one na nią korzystny wpływ.

Przyjmując nasze suplementy diety z linii Plus oparte na olejkach eterycznych, skorzystaj z poniższych wskazówek:

• Nanieś i wetrzyj 2–3 krople olejku eterycznego bezpośrednio na wybrany obszar skóry. Czynność tę można powtarzać według potrzeb. Zawsze stosuj się do instrukcji dotyczących rozcieńczania umieszczonych na etykiecie.

• Umieść kilka kropel wybranego olejku Plus (lub kilku) w kapsułce żelatynowej i połknij ją popijając wodą.

O S T R Z E Ż E N I E : olejki eteryczne mają silne działanie i mogą podrażniać skórę. Jeżeli wystąpi podrażnienie, nanieś na podrażnioną skórę produkt V-6 Vegetable Oil Complex firmy Young Living lub inny czysty olej roślinny, aby złagodzić dolegliwość. Olejki i kompozycje olejków z roślin cytrusowych mogą powodować okresowe uczulenie na światło.

• Dodaj 1–2 krople wybranego olejku Plus (lub kilku) do szklanki wody, napoju NingXia Red, soku, jogurtu lub też do wybranego słodziku bądź mleka roślinnego i wypij. • Dodaj 1–2 krople wybranego olejku Plus (lub kilku) do przygotowywanych posiłków (do smaku).


OLEJKI E T E RYC Z N E I PRODU K T Y O PA RT E NA OL E J K AC H Czyste, autentyczne olejki eteryczne stanowią podstawę wszystkich działań Young Living. Oferujemy produkty w czterech kategoriach, z mających na celu wzbogacanie i ułatwianie życia na co dzień:

OLE J KI

ET ERYCZ N E

W

D O M U

Pielęgnuj ciało, umysł i ducha, aby odkryć czysty, świadomy sposób życia, który każdy z nas chce osiągnąć. Jednoskładnikowe olejki eteryczne lub kompozycje olejków — zaproś dobre samopoczucie do swojego życia.

Spełnij potrzeby odżywcze swojego ciała, jednocześnie zadowalając swoje podniebienie. Nasza linia suplementów diety i zdrowych, smacznych przekąsek jest pełna różnorodnych opcji, które pokocha cała Twoja rodzina.

Olejki eteryczne - patrz strona 23.

W Domu — patrz strona 55.

ZDROWI E

I

KO N DYCJA

P I E L Ę G NAC JA

Zapewnij rodzinie i domowi czystość oraz bezpieczeństwo, korzystając z naturalnie pozyskiwanych produktów, które nadają się doskonale do codziennego użytku. Nasze produkty do pielęgnacji domu zawierają pożądane składniki i pozbawiane są substancji, których należy unikać.

Odkryj swój naturalny blask korzystając z linii produktów do pielęgnacji opartych na olejkach eterycznych. Oczyszczaj, odżywiaj i nawilżaj dzięki formułom niezawierającym szkodliwych i niszczących środków chemicznychs.

Zdrowie i kondycja — patrz strona 65.

Pielęgnacja — patrz strona 75. O L E JK I E T E RYC Z NE I P RO DU K T Y O PA RT E NA O L E JK A C H

22


OLEJKI ETERYCZNE Olejki eteryczne to rdzeń działalności firmy Young Living i podstawa oferowanej przez nas linii produktów. Przeglądaj nasze produkty, aby odkryć wszechstronne olejki eteryczne o silnym działaniu i ich kompozycje wytwarzane w procesie Seed to Seal®, by znaleźć olejki eteryczne odpowiednie dla Ciebie.JEDNOSKŁADNIKOWE O L EJKI

E TE RYCZNE

Opierając się na 20 latach badań i doświadczeń dopracowaliśmy do perfekcji stworzony w Young Living proces Seed to Seal®, w wyniku którego nasze olejki eteryczne uzyskują najwyższą jakość. Dzięki temu dążeniu do doskonałości, oferowane przez nas olejki eteryczne wyróżniają się spośród innych, a zawartość każdej buteleczki pozwoli Ci poznać ich zauważalnie wyższą jakość.


BASIL

BERGAMOT

Ocimum basilicum

Citrus aurantium bergamia

BLACK PEPPER

BLUE TANSY

Piper nigrum

Tanacetum annuum

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

350008

15 ml

350308

15 ml

361108

5 ml

308408

5 ml

Olejek Basil ma świeży, ziołowy aromat mogący działać uspokajająco i odświeżająco. Przed naniesieniem na wybrany obszar skóry rozcieńczyć olejek z produktem V-6 lub innym olejem roślinnym. SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Olejek Bergamot o lekkim, cytrusowym zapachu może mieć działanie poprawiające samopoczucie i relaksujące, gdy zostanie rozpylony. S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

CARROT SEED

CEDARWOOD

Daucus carota

Cedrus atlantica

Olejek Black Pepper pachnie niezwykle pięknie, gdy stosowany jest w aromaterapii. Wdychaj go bezpośrednio, by dodać sobie energii lub połącz z olejkami takimi jak: Peppermint, Wintergreen lub Clove.

Olejek Blue Tansy można wykorzystywać podczas masażu, by odżywić skórę lub ukoić zmęczone ciało. Zastosowany w aromaterapii poprawia nastrój i inspiruje, a pomieszczeniom nadaje świeży, owocowy zapach.

SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

SPOSÓB UŻYCIA |

CINNAMON BARK

CISTUS

Cinnamomum verum

Cistus ladanifer

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

308108

5 ml

350908

15 ml

351508

5 ml

351808

5 ml

Olejek Carrot Seed otrzymywany jest w procesie destylacji nasion marchwi zwyczajnej. Ma lekko słodki aromat z ziemistą i ziołową nutą. SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Rozpylenie olejku eterycznego Cedarwood o ciepłym balsamicznym aromacie pomaga stworzyć atmosferę spokoju i ukojenia. Dodaj go do ulubionych produktów do pielęgnacji skóry i stosuj miejscowo, bądź wmasuj w skórę głowy, by nadać swoim włosom zdrowy wygląd. S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Olejek Cinnamon Bark ma silny, korzenny zapach mający wywoływać uczucie dostatku. Ze względu na swoją ciepłą i zachęcającą nutę jest często stosowany w aromaterapii. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Cistus uważany jest za biblijną Różę Szaronu, a miodowy aromat olejku z tej rośliny działa kojąco i poprawia nastrój. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Ś W IATŁOCZ UŁY: Unikaj wystawienia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub UV przez okres co najmniej 12 godzin od zastosowania olejku na skórę.

R OZ C IE ŃC Z : Wymaga rozcieńczenia przy stosowaniu miejscowym. Sposób użycia — patrz etykieta.

S T OS UJ MIE J S COWO: Nanieść bezpośrednio na skórę. Może wymagać rozcieńczenia. Sposób użycia — patrz etykieta

A R OM ATYC Z NY: Można wdychać bezpośrednio lub stosować z dyfuzorem Young Living. STOSU J W E W NĘ TR Z NIE : Sposób użycia — patrz etykieta.

Przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa podanymi na etykiecie danego produktu. Opakowanie produktu może się różnić od przedstawionego w niniejszym Katalogu.

O L E JK I E T E RYC Z NE

26


CITRONELLA Cymbopogon nardus

CLARY SAGE

CLOVE

COPAIBA

Salvia sclarea

Syzygium aromaticum

Copaifera reticulata

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

532308

5 ml

352108

15 ml

352408

15 ml

343108

15 ml

Olejek eteryczny Citronella idealnie odświeży powietrze, gdy zostanie rozpylony w pomieszczeniu. SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Uważa się, że ziołowy aromat olejku Clary Sage tworzy spokojną i relaksującą atmosferę. S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Olejek Clove to ważny składnik kompozycji olejków Thieves firmy Young Living. Ma bardzo ciepły i zachęcający zapach. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Żywica upuszczana z drzew kopaiwa w Brazylii jest destylowana z parą wodną, w wyniku czego otrzymuje się olejek eteryczny Copaiba wyróżniający się wysoką zawartością betakariofilenu oraz słodkim aromatem. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

CYPRESS

DILL

DORADO AZUL

ELEMI

Cupressus sempervirens

Anethum graveolens

Hyptis suaveolens

Canarium luzonicum

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

353008

15 ml

353608

5 ml

359808

5 ml

354008

15 ml

Olejek Cypress ma świeży, ziołowy aromat dający poczucie bezpieczeństwa i stabilności. SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Olejek eteryczny Dill produkowany jest w procesie destylacji całej rośliny. Stosowany w aromaterapii ma działać uspokajająco. Aby wzmocnić relaksujący wpływ tego aromatu, można go skomponować z olejkiem Roman Chamomile. S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

27

OL EJKI ETERYCZNE

Dorado Azul, unikalny olejek eteryczny z Ekwadoru, dostępny jest wyłącznie w Young Living. Jego świeży zapach jest idealny do stosowania zarówno w aromaterapii jak i miejscowo. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Olejek Elemi należy do tej samej rodziny co żywica olibanowa i mirra. Jest on tradycyjnie stosowany w celu poprawy wyglądu skóry. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.


EUCALYPTUS BLUE

EUCALYPTUS GLOBULUS

EUCALYPTUS RADIATA

FENNEL

Eucalyptus bicostata

Eucalyptus globulus

Eucalyptus radiata

Foeniculum vulgare

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

359708

5 ml

353908

15 ml

353808

15 ml

354208

15 ml

Eucalyptus Blue jest uprawiany i destylowany na farmie Young Living w Ekwadorze. Charakteryzuje się wysoką zawartością eukaliptolu, a rozpylony wykazuje działanie uspokajające i orzeźwiające.

Olejek Eucalyptus Globulus charakteryzuje się ziemistym, świeżym zapachem, a ze względu na swoje właściwości oczyszczające stosowany jest w wielu produktach do pielęgnacji skóry.

Olejek eteryczny Eucalyptus Radiata uwielbiany jest za swój świeży, ostry i owocowy aromat, który sprawia, że jest on idealny jako olejek do masażu po wysiłku. Rozpyl go, by stworzyć ożywczą i odmładzającą atmosferę.

SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

SPOSÓB UŻYCIA |

FRANKINCENSE

GERANIUM

GERMAN CHAMOMILE

GINGER

Boswellia carterii

Pelargonium graveolens

Matricaria recutita

Zingiber officinale

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Fennel ma słodki, korzenny aromat o długiej tradycji stosowania w celu wywołania uczucia stabilności. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

KOD

POJEMN OŚĆ

KOD

PO J E M N O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

354908

5 ml

354808

15 ml

355408

15 ml

308608

5 ml

355708

5 ml

Rozpyl olejek eteryczny Frankincense podczas medytacji, aby uzyskać poczucie stabilności i celu lub dodaj go do produktów do pielęgnacji ciała, aby Twoja cera stała się promienna. SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Olejek eteryczny Geranium produkowany jest w procesie destylacji wonnych kwiatów i liści geranium z parą wodną. Charakteryzuje się aromatem dającym spokój i poczucie uduchowienia.

Uspokajający aromat olejku German Chamomile pomaga wywołać uczucie wyciszenia i cierpliwości. Olejek ten można stosować bez rozcieńczenia lub użyć podczas masażu wybranych partii ciała.

S POS ÓB UŻY CIA |

SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Ginger ma ciepły, pobudzający aromat, który można połączyć z olejkiem do masażu Ortho Sport® stosowanym po ćwiczeniach fizycznych. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

O L E JK I E T E RYC Z NE

28


GRAPEFRUIT

HELICHRYSUM

HINOKI

HONG KUAI

Citrus paradisi

Helichrysum italicum

Chamaecyparis obtusa

Chamaecyparis formosensis

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

356008

15 ml

356308

5 ml

307308

5 ml

465708

5 ml

Grapefruit charakteryzuje się cudownym cytrusowym aromatem o działaniu poprawiającym samopoczucie. Dodaj świeżości swojemu domowi rozpylając w nim ten olejek eteryczny o poranku. SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Rozpylenie olejku Helichrysum będzie świetnym pomysłem podczas nauki lub odrabiania pracy domowej. Ma on pobudzający zapach i w żadnym domu nie powinno go zabraknąć. S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Olejek eteryczny Hinoki wytwarzany jest z cyprysiku japońskiego. Ma on bogaty, orzeźwiający cytrusowy zapach podnoszący duchową świadomość. Historia mówi, iż olejek eteryczny Hinoki stosowany był w celu odświeżenia ducha. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Hong Kuai to olejek o przyjemnym zapachu sprzyjającym głębokiej relaksacji. Używany jest także jako odświeżacz powietrza i woda kolońska dla mężczyzn. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

IDAHO BALSAM FIR

IDAHO BLUE SPRUCE

JADE LEMON

JASMINE

Abies balsamea

Picea pungens

Citrus limon eureka var. formensensis

Jasminum officinale

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

331608

15 ml

309308

5 ml

468508

5 ml

356908

5 ml

Olejek eteryczny Idaho Balsam Fir charakteryzuje się drzewnym i odświeżającym zapachem. Rozpyl go by otoczyć się uspokajającym i dającym poczucie stabilności aromatem. SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Olejek Idaho Blue Spruce destylowany jest wyłącznie w gospodarstwie Highland Flats firmy Young Living. Ten niezwykły olejek eteryczny o wysokiej zawartości alfa-pinenu i limonenu ma przyjemny i relaksujący aromat roślin wiecznie zielonych.

Olejek Jade Lemon charakteryzuje się wyjątkowym i przyjemnym cytrynowolimonkowym zapachem, który poprawia samopoczucie. Ten cudowny, żywy zapach rozpylony przy użyciu dyfuzora stworzy czystą i przyjemną atmosferę.

Olejek Jasmine†, uznawany za egzotyczny i romantyczny, działa korzystnie na skórę i z tego względu stosowany jest w kilku produktach do pielęgnacji ciała firmy Young Living. Jego słodki, kwiatowy aromat uspokaja umysł i zwiększa pewność siebie.

S POS ÓB UŻY CIA |

SPOSÓB UŻYCIA |

SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

|

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo. Jasmine to raczej absolut bądź esencja niż olejek eteryczny. †

29

OL EJKI ETERYCZNE


JUNIPER

LAVENDER

LEDUM

LEMON

Juniperus osteosperma

Lavandula angustifolia

Ledum groenlandicum

Citrus limon

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

357208

15 ml

357508

15 ml

357908

5 ml

357808

15 ml

Rozpylenie ziemistego i drzewnego aromatu olejku Juniper buduje spokojną atmosferę. SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Lavender to popularny olejek eteryczny uwielbiany za swój uspokajający i przynoszący ukojenie zapach. Jego rozpylenie w dowolnym pomieszczeniu powoduje, iż atmosfera staje się czysta i świeża. Dodany do produktów do pielęgnacji ciała czy też do kąpieli nada im działanie relaksujące. S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

LEMON MYRTLE

LEMONGRASS

Backhousia citriodora

Cymbopogon flexuosus

Ledum było tradycyjnie używane, by wspierać przepływ energii. Olejek ten jest jednym z najważniejszych składników kompozycji takich jak Juva Cleanse® i GLF™. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Olejek ten zawiera naturalnie występującą substancję — limonen. Olejek Lemon stanowi kluczowy składnik wielu popularnych produktów wytwarzanych na bazie olejków eterycznych. Jest on powszechnie stosowany w środkach czyszczących i mydłach jako substancja nadająca im świeży zapach. SPOSÓB UŻYCIA |

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

MARJORAM

LIME

Origanum majorana

Citrus aurantifolia

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E M N O ŚĆ

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

307908

5 ml

358208

5 ml

358108

15 ml

307408

15 ml

358408

15 ml

Świeży aromat olejku Lemon Myrtle poprawia nastrój i działa odświeżająco, pomagając oczyścić umysł. SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Lemongrass to niezbędny składnik kompozycji olejków Purification® oraz olejku do masażu Ortho Sport®. Można go stosować w czystej postaci lub zmieszać z innymi odpowiednimi olejkami, aby pobudzić zmysły. S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Aromatyczny zapach olejku Lime jest cudownie lekki i poprawia nastrój. Rozpylenie go w naszym otoczeniu przywoła pozytywne uczucia. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Olejek Marjoram jest najważniejszym z produktów wykorzystywanym podczas zabiegów Raindrop Technique®. Można go też stosować do masażu po ćwiczeniach. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

O L E JK I E T E RYC Z NE

30

|


MELISSA

MYRRH

MYRTLE

NORTHERN LIGHTS BLACK SPRUCE

Melissa officinalis

Commiphora myrrha

Myrtus communis

Picea mariana

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

358908

5 ml

359308

15 ml

359508

5 ml

531308

5 ml

Melissa charakteryzuje się trawiastym, cytrynowym zapachem. Jej aromat jest przyjemny, poprawia nastrój i pobudza.

Olejek Myrrh jest tradycyjnie wykorzystywany do pielęgnacji ciała ze względu na swoje właściwości nawilżające i oczyszczające suchą skórę. Był niezwykle ceniony w czasach biblijnych, ponieważ jego aromat przywoływał głębokie poczucie uduchowienia.

Myrtle ma podnoszący na duchu aromat, który jest niezwykle przyjemny po rozpyleniu. Stosowany miejscowo wykazuje także właściwości upiększające skórę i nadające jej zdrowy wygląd. SPOSÓB UŻYCIA |

S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Olejek eteryczny Northern Lights Black Spruce wytwarzany jest na farmie Young Living Northern Lights Farm w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Rozpyl ten bogaty, drzewny, ożywczy aromat podczas medytacji, aby poczuć świeżą, aromatyczną atmosferę.

NUTMEG

OCOTEA

ORANGE

OREGANO

Myristica fragrans

Ocotea quixos

Citrus sinensis

Origanum vulgare

SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

359908

15 ml

355608

5 ml

360208

15 ml

360508

15 ml

Olejek Nutmeg ma ciepły, korzenny aromat o działaniu dodającym energii i poprawiającym nastrój. Dobrze się komponuje z olejkami takimi jak: Orange, Clary Sage, dowolny olejek Eucalyptus czy Ginger.

Olejek Ocotea, wytwarzany w procesie destylacji rosnącego w Ekwadorze drzewa o tej samej nazwie, charakteryzuje się złożonym aromatem i znany jest ze swoich właściwości oczyszczających skórę.

SP O SÓ B U Ż YC I A |

S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

31

OL EJKI ETERYCZNE

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Olejek Orange doskonale nadaje się do rozpylania jak i stosowania w aromaterapii. Może działać uspokajająco oraz inspirująco. SPOSÓB UŻYCIA |

|

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

|

Oregano to niezwykle ważny olejek eteryczny o intensywnym ziołowym zapachu wykorzystywany podczas zabiegów Raindrop Technique®. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.


PALO SANTO

PATCHOULI

PEPPERMINT

PINE

Bursera graveolens

Pogostemon cablin

Mentha piperita

Pinus sylvestris

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

360708

5 ml

360808

15 ml

361408

15 ml

361808

15 ml

Rozpylenie olejku Palo Santo o inspirującym zapachu roztoczy wokół Ciebie oczyszczającą i odświeżającą atmosferę. Można go też stosować podczas masażu po wysiłku. SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Olejek eteryczny Patchouli można stosować miejscowo w celu poprawy wyglądu suchej skóry. Doskonale sprawdzi się on też jako dodatek do Twoich ulubionych produktów do pielęgnacji skóry. Rozpyl go, by roztoczyć wokół siebie kojący, relaksujący i uspokajający zapach. S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Olejek Peppermint można nanosić miejscowo, by ochłodzić skórę lub rozpylać, aby uzyskać aromat dający poczucie wyciszenia. SPOSÓB UŻYCIA |

Olejek eteryczny Pine charakteryzuje się orzeźwiającym i wzmacniającym aromatem. Po rozpyleniu jego zapach staje się uspokajający.

ROSEMARY

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

RAVINTSARA

ROMAN CHAMOMILE

ROSE

Cinnamomum camphora

Chamaemelum nobile

Rosa damascena

SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Rosmarinus officinalis

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

362008

5 ml

351208

5 ml

362308

5 ml

362608

15 ml

Olejek Ravintsara ma przyjemny i czysty zapach. Jest powszechnie stosowany podczas medytacji i wykazuje właściwości oczyszczające skórę. SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Olejek Roman Chamomile charakteryzuje się słodkim, ziołowym aromatem, który pomaga stworzyć uspokajającą atmosferę i z tego względu doskonale się sprawdzi w otoczeniu niespokojnych dzieci. S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Piękny aromat olejku Rose sprzyja dokonywaniu autorefleksji o pozytywnym charakterze. Aby wyprodukować 5 ml tego olejku destyluje się 22 funty płatków róż. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Znane zioło, z którego otrzymuje się olejek Rosemary ma intensywny drzewny zapach rozjaśniający umysł. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

O L E JK I E T E RYC Z NE

32


ROYAL HAWAIIAN SANDALWOOD

SACRED FRANKINCENSE

SAGE

SPEARMINT

Santalum paniculatum

Boswellia sacra

Salvia officinalis

Mentha spicata

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

474610

5 ml

355008

5 ml

363208

15 ml

363808

5 ml

Olejek Royal Hawaiian Sandalwood ma bogaty, słodki, ciepły i drzewny aromat — jest zmysłowy i romantyczny. SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Olejek eteryczny Sacred Frankincense™ wytwarza się w procesie destylacji żywicy z drzewa kadzidłowca Boswellia sacra. Olejek ten jest idealny dla osób, które chcą przenieść swoją wędrówkę duchową i medytację na wyższy poziom. S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

TANGERINE

TEA TREE

Citrus reticulata

Melaleuca alternifolia

Rozpylony olejek Sage charakteryzuje się intensywnym, korzennym, rozjaśniającym umysł i poprawiającym nastrój aromatem. Jest on tradycyjnie stosowany ze względu na swoje właściwości sprzyjające jasności umysłu.

Olejek Spearmint jest łagodniejszy niż olejek Peppermint. Ma on ożywczy zapach o działaniu uspokajającym i poprawiającym nastrój.

SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

THYME

VALERIAN

Thymus vulgaris

Valeriana officinalis

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

SPOSÓB UŻYCIA |

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

364408

15 ml

358708

15 ml

365008

15 ml

364808

5 ml

Olejek eteryczny Tangerine jest uwielbiany ze względu na swój zachwycający, słodki i cytrusowy aromat. SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

33

OL EJKI ETERYCZNE

Ze względu na swoje oczyszczające właściwości, olejek z drzewa herbacianego, znanego także jako Melaleuca Alternifolia, jest często stosowany do pielęgnacji skóry. S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Olejek Thyme stanowi jeden z najważniejszych składników olejku do masażu Ortho Ease i doskonale sprawdzi się po ćwiczeniach. Uważa się, że jego zastosowanie w aromaterapii wywołuje poczucie celu. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Olejek eteryczny Valerian produkowany jest w procesie destylacji korzenia kozłka lekarskiego i charakteryzuje się wyjątkowym zapachem o właściwościach wprowadzających w spokojny nastrój i dających poczucie stabilności. Stosuj go miejscowo nanosząc na kark lub podeszwy stóp. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.


VETIVER

WINTERGREEN

XIANG MAO

YLANG YLANG

Vetiveria zizanoides

Gaultheria procumbens

Cymbopogon citratus

Cananga odorata

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

365108

5 ml

365808

15 ml

465808

5 ml

365908

15 ml

Olejek Vetiver posiada ziemisty i uziemiający aromat. Rozpyl ten niezwykły olejek eteryczny, aby roztoczyć w całym domu uspokajający i relaksujący zapach.

Odświeżający miętowy zapach olejku Wintergreen działa pobudzająco i ożywczo. Stanowi on wspaniały dodatek do balsamów używanych po wysiłku.

SP O SÓ B U Ż YC I A |

S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Olejek Xiang Mao stosowano tradycyjnie w celu odświeżenia powietrza w domu, a także by otworzyć umysł i nawilżyć skórę. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

SPIS NAZW BOTANICZNYCH

Olejek eteryczny Ylang Ylang doskonale nadaje się do stosowania w rozpylaczu pozwalając Ci wypełnić otoczenie romantycznym i relaksującym kwiatowym aromatem. SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Marjoram Rose Majeranek Róża

Melissa Rosemary Melisa Rozmaryn Myrrh Royal Hawaiian Mirra Basil Dill Hinoki Sandalwood Bazylia Koper Ogrodowy Cyprysik Japoński Drzewo Sandałowe Royal Myrtle Hawaiian Mirt Bergamot Dorado Azul Hong Kuai Bergamotka Dorado Azul Cyprysik Tajwański Sacred Frankincense Northern Lights Black Spruce Święta Żywica Olibanowa Black Pepper Elemi Idaho Balsam Fir Czarny Świerk Z Northern Lights Czarny Pieprz Elemi Jodła Balsamiczna Z Idaho Sage Nutmeg Blue Tansy Eucalyptus Blue Szałwia Idaho Blue Spruce Muszkatołowiec Wrotycz Marokański Eukaliptus Niebieski Świerk Kłujący Z Idaho Spearmint Ocotea Carrot Seed Eucalyptus Globulus Jade Lemon Mięta Zielona Ocotea Nasiona Marchwi Zwyczajnej Eukaliptus Gałkowy Cytryna Jade Lemon Tangerine Orange Cedarwood Eucalyptus Radiata Jasmine Tangerynka Pomarańcza Cedr Eukaliptus Australijski Jaśmin Tea Tree Oregano Cinnamon Bark Fennel Juniper Drzewo Herbaciane Oregano Kora Cynamonowca Koper Włoski Jałowiec Thyme Palo Santo Cistus Frankincense Lavender Tymianek Palo Santo Czystek Żywica Olibanowa Lawenda Valerian Patchouli Citronella Geranium Ledum Kozłek Lekarski Paczulka Wonna Cytronela Geranium Bagno Peppermint Vetiver Clary Sage German Chamomile Lemon Wetyweria Mięta Pieprzowa Szałwia Muszkatołowa Rumianek Pospolity Cytryna Wintergreen Pine Golteria Sosna Xiang Mao Copaiba Grapefruit Lemongrass Ravintsara Czerwona Trawa Cytrynowa Cynamonowiec Kamforowy Kopaiwa Grejpfrut Trawa Cytrynowa Clove Ginger Lemon Myrtle Goździki Imbir Mirt Cytrynowy

Roman Chamomile Cypress Helichrysum Lime Cyprys Kocanki Limonka Rumian Rzymski

Przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa podanymi na etykiecie danego produktu. Opakowanie produktu może się różnić od przedstawionego w niniejszym Katalogu.

Ylang Ylang Ylang-Ylang

O L E JK I E T E RYC Z NE

34


PLUS

S U P L E ME NTY

DIETY

Nasze olejki eteryczne z linii suplementów diety Plus doskonale nadają się do zastosowań kulinarnych i dietetycznych. Niezależnie od tego czy chcesz dodawać je do posiłków, by wzbogacić smak potraw, czy też przyjmować w kapsułkach ze względu na ich właściwości prozdrowotne — w tej części naszego katalogu znajdziesz zarówno swoje ulubione jak i nowe produkty.

ŚWIATŁOCZ UŁY: Unikaj wystawienia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub UV przez okres co najmniej 12 godzin od zastosowania olejku na skórę.

R OZ C IE ŃC Z : Wymaga rozcieńczenia przy stosowaniu miejscowym. Sposób użycia — patrz etykieta.

STOS UJ MIE J S COWO: Nanieść bezpośrednio na skórę. Może wymagać rozcieńczenia. Sposób użycia — patrz etykieta

A R OM ATYC Z NY: Można wdychać bezpośrednio lub stosować z dyfuzorem Young Living. STOSU J W E W NĘ TR Z NIE : Sposób użycia — patrz etykieta.


CARDAMOM +

CINNAMON BARK +

CLOVE +

FENNEL +

Elettaria cardamomum

Cinnamomum verum

Syzygium aromaticum

Foeniculum vulgare

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

563408

5 ml

558508

5 ml

562008

5 ml

563608

5 ml

Otrzymywany w procesie destylacji nasion kardamonu z parą wodną, preparat Cardamom+ doskonale oddaje aromatyczny i świeży charakter tej dobrze znanej przyprawy. Jego charakterystyczny smak sprawdzi się zarówno w słodkich, jak i wytrawnych daniach. Nada też ciepłego, korzennego posmaku ciepłym napojom.

Produkt Cinnamon Bark+ stanie się Twoim sekretnym składnikiem w kuchni! Składa się on w 100% z olejku z kory cynamonowca. Jedynie kilka kropel wystarczy, by zapewnić Ci niezapomniane wrażenia smakowe.

SPOSÓB UŻYCIA |

Olejek Fennel+ ma charakterystyczny lukrecjowy smak. Wypróbuj go w kuchni zamiast świeżego kopru włoskiego, dodaj do toników wypijanych po posiłku lub herbatek wspomagających trawienie. Olejek ten może mieć też korzystny wpływ na pracę układu oddechowego.

SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym.

GINGER +

LAVENDER +

LEMON +

LEMONGRASS +

Zingiber officinale

Lavandula angustifolia

Citrus limon

Cymbopogon flexuosus

| Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym.

S POS ÓB UŻY CIA |

Olejek z goździków jest ważnym składnikiem kompozycji olejków Thieves firmy Young Living. Preparat Clove+ to skoncentrowany destylat wytwarzany z tej samej rośliny o charakterystycznym i korzennym aromacie, która jest używana w kuchni od tysięcy lat. | Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym.

SPOSÓB UŻYCIA |

| Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym.

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

558808

5 ml

559008

5 ml

562508

5 ml

562608

5 ml

Olejek ten stosowany jest zarówno jako przyprawa w kuchni, jak i suplement diety. Ginger+ to charakterystyczny olejek o wielu zastosowaniach, który warto mieć zawsze pod ręką. Korzyści płynące z jego stosowania wynikają z naturalnie występujących w nim substancji takich jak zingiberene i beta-felandren. SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym.

Choć lawendowy olejek Lavender+ jest najczęściej używany podczas przygotowywania słodkich potraw, dodanie go do dań wytrawnych również będzie dobrym pomysłem. Lawenda jest niekiedy dodawana do mieszanki ziół prowansalskich obok przypraw takich jak majeranek, tymianek, oregano czy rozmaryn. S POS ÓB UŻY CIA |

| Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym.

Cytrynowy olejek Lemon+ jest idealnym dodatkiem do wielu dań. Nadaje im świeżość i wzmacnia intensywność smaku. Owoc ten można dodawać zarówno do słodkich jak i wytrawnych dań, co czyni go popularnym elementem przepisów na całym świecie. SPOSÓB UŻYCIA |

| Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym.

Przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa podanymi na etykiecie danego produktu. Opakowanie produktu może się różnić od przedstawionego w niniejszym Katalogu.

Delikatny cytrusowy smak olejku Lemongrass+ idealnie komponuje się z wieloma rodzajami dań, w szczególności z potrawami azjatyckimi. By zadbać o nawodnienie swojego organizmu dodaj kilka kropel tego olejku do wody lub filiżanki gorącej herbaty i nadaj im ciekawy akcent smakowy. SPOSÓB UŻYCIA |

|Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym.

O L E JK I E T E RYC Z NE

36


PLUS Bogactwo aromatów na każdy dzień

Olejek ten stosowany jest zarówno jako przyprawa w kuchni, jak i suplement diety. Ginger+ to charakterystyczny olejek o wielu zastosowaniach, który warto mieć zawsze pod ręką. Korzyści płynące z jego stosowania wynikają z naturalnie występujących w nim substancji takich jak zingiberene i beta-felandren.

Lemoniada Lavender + Dodaj odrobinę świeżości do swojego ulubionego przepisu na lemoniadę uzupełniając go o 4 krople olejku Lemon + lub 1 kroplę Lavender +, by dodać jej wyrafinowany, aromatyczny akcent.

Na dobry początek dnia. Niezależnie od tego czy o poranku wybierasz bogaty w energię koktajl białkowy, czy też wolisz pyszne tradycyjne śniadania, najlepszym sposobem na szybkie rozbudzenie się o tej porze będzie skorzystanie z produktów z linii Plus.

Smakowite przekąski i wyrafinowane desery. Miętowe brownie, pomarańczowe kremy czekoladowe czy cynamonowe polewy do owoców — istnieje wiele sposobów wzbogacenia przepisów na łakocie i zaspokojenia apetytu na słodycze w zdrowy sposób.

Pragniesz naturalnych smaków? W prosty sposób dbaj o swoje zdrowie i smak wypijanej wody oraz ulubionych napojów dodając do nich produkty z linii Plus.

Podano do stołu! Ułatw sobie przygotowywanie pożywnej kolacji już od dziś i zyskaj więcej czasu dla rodziny zastępując przyprawy i zioła olejkami z linii Plus, których stosowanie jest niezwykle proste.


NUTMEG + Myristica fragrans

ORANGE +

OREGANO +

PEPPERMINT +

Citrus sinensis

Origanum vulgare

Mentha piperita

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

563308

5 ml

562708

5 ml

559408

5 ml

562808

5 ml

Oprócz słodkiego i charakterystycznego korzennego smaku jakim wzbogaca Twoje ulubione potrawy, olejek muszkatołowy Nutmeg+ oferuje wiele innych zdrowotnych korzyści. Pozytywnie wpływa na mięśnie i stawy oraz wspomaga apetyt i trawienie.

Pomarańczowy olejek Orange+ ma czysty, odświeżający smak i zawiera naturalnie występujący w nim składnik o nazwie limonen. Użyj go podczas pieczenia, by przełamać słodycz ciast i deserów. Pomarańcza doskonale komponuje się też z innymi owocowymi smakami, dzięki czemu olejek ten idealnie sprawdzi się jako dodatek do wody, koktajli owocowych oraz napoju NingXia Red®.

Gotowanie z olejkiem Oregano+ to wspaniały sposób, by nadać Twoim ulubionym daniom intensywny, aromatyczny smak przy jednoczesnym zapewnieniu korzystnego wpływu tego czystego olejku eterycznego na Twoją dietę. Oregano+ zawiera naturalnie występujący składnik o nazwie karwakrol, który przyjmowany jako suplement diety może korzystnie wpływać na Twoje zdrowie.

S POS ÓB UŻY CIA | | Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym.

SPOSÓB UŻYCIA |

| Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym.

ROSEMARY +

TANGERINE +

THIEVES +

THYME +

Rosmarinus officinalis

Citrus reticulata

SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym.

| Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym

Olejek Peppermint+ charakteryzuje się rześkim, chłodnym smakiem, lecz oprócz walorów smakowych oferuje też korzystny wpływ na układ pokarmowy i wspomaga trawienie. Miej go zawsze przy sobie lub w kuchni, aby szybko przyprawić posiłek, bądź zastosować go jako suplement diety. SPOSÓB UŻYCIA |

Thymus vulgaris

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

562908

5 ml

563008

5 ml

563108

5 ml

559708

5 ml

Olejek rozmarynowy Rosemary+ nada każdemu daniu wyjątkowego ziołowego smaku. Jako suplement diety, Rosemary+ ceniony jest za naturalnie występujący w nim eukaliptol i alfa-pinen, które sprzyjają zachowaniu dobrego stanu zdrowia.

Olejek Tangerine+ jest jednym z najsłodszych cytrusowych olejków z naszej linii Plus. Bogaty cytrusowy smak jakim olejek ten wzbogaca zarówno dania wytrawne jak i desery nadaje im świeżości i ostrości. Tangerine+ zawiera naturalnie występujący limonen.

SP O SÓ B U Ż YC I A |

S POS ÓB UŻY CIA |

| Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym.

| Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym.

Thieves®+ to opatentowana kompozycja olejków stanowiąca doskonały dodatek do dań i napojów. Zawiera ona limonen, eugenol i eukaliptol naturalnego pochodzenia, a badania, którym została poddana na uniwersytecie dowiodły, że wysoce efektywnie wspiera system odpornościowy organizmu i korzystnie wpływa na nasze zdrowie. SPOSÓB UŻYCIA |

| Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym. SKŁ ADNIKI | goździki, kora cynamonowca, rozmaryn, cytryna, eucalyptus radiata.

Przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa podanymi na etykiecie danego produktu. Opakowanie produktu może się różnić od przedstawionego w niniejszym Katalogu.

Olejek Thyme+ możesz dodawać do swoich ulubionych dań zamiast suszonego tymianku. Nie zajmie w kuchni wiele miejsca. Dzięki naturalnej zawartości składników takich jak tymol, p-Cymen oraz gamma-terpinen jest on doskonałym suplementem diety, który można stosować na co dzień. SPOSÓB UŻYCIA |

| Stosuj go podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie. W przypadku stosowania wewnętrznego, produkt należy rozcieńczyć w oleju roślinnym.

O L E JK I E T E RYC Z NE

38


KOMPOZYCJE O L EJKÓ W

E TERYCZNYCH

Jeśli olejki eteryczne działają w harmonii, ich połączony efekt może stać się podstawą prawdziwej transformacji. Nasze kompozycje powstają w oparciu o wiele lat rygorystycznych badań i praktycznych doświadczeń. Otrzymujesz dzięki temu synergiczne połączenia wzajemnie uzupełniających się olejków, które możesz wykorzystać w każdym aspekcie życia.

ŚWIATŁOCZ UŁY: Unikaj wystawienia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub UV przez okres co najmniej 12 godzin od zastosowania olejku na skórę.

R OZ C IE ŃC Z : Wymaga rozcieńczenia przy stosowaniu miejscowym. Sposób użycia — patrz etykieta.

STOS UJ MIE J S COWO: Nanieść bezpośrednio na skórę. Może wymagać rozcieńczenia. Sposób użycia — patrz etykieta

A R OM ATYC Z NY: Można wdychać bezpośrednio lub stosować z dyfuzorem Young Living. STOSU J W E W NĘ TR Z NIE : Sposób użycia — patrz etykieta.


3 WISE MEN

ABUNDANCE

ACCEPTANCE

AROMAEASE

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

342608

15 ml

330008

15 ml

330308

5 ml

474908

5 ml

W kompozycji 3 Wise Men™ zastosowano m.in. olejki z drzewa sandałowego, żywicy olibanowej, mirry, które dobrano w taki sposób, by pobudzać uczucie czci i podnosić duchową świadomość.

Abundance™ to kompozycja olejków zawierająca m.in. olejek pomarańczowy i imbirowy, które stosowane były już w starożytności, gdyż miały sprzyjać dobrobytowi oraz potęgować uczucie radości i spokoju.

Kompozycja Acceptance™ zawierająca olejek z kolendry i geranium wpływa korzystnie na nasze poczucie własnej wartości, gdy zostanie zastosowana w aromaterapii.

Kompozycja AromaEase™ charakteryzuje się chłodnym, miętowym aromatem i zawiera olejki eteryczne o silnych właściwościach, które nadają jej uspokajający charakter.

SKŁA D N I K I | olejek ze słodkich

S KŁADNIKI | pomarańcza, goździki,

SKŁ ADNIKI | olejek ze słodkich

SKŁ ADNIKI | mięta pieprzowa, mieta

SP O SÓ B U Ż YC I A |

S POS ÓB UŻY CIA |

migdałów, żywica olibanowa, drzewo sandałowe Royal Hawaiian, geranium, wrotycz marokański, neroli, kolendra, bergamotka, ylang-ylang, limonka kaffir, niebieski cyprys, davana, jaśmin, rumianek pospolity, róża, grejpfrut, tangerynka, mieta zielona, cytryna, ocotea

migdałów, drzewo sandałowe Royal Hawaiian, jałowiec, żywica olibanowa, świerk czarny, mirra | Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

AROMA LIFE

kora cynamonowca, żywica olibanowa, imbir, świerk czarny, paczulka wonna, mirra

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać

|

bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo na wybrany obszar skóry według potrzeb.

AROMA SIEZ

zielona, imbir, kardamon, koper włoski SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo

BELIEVE

AWAKEN

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

330608

15 ml

330908

15 ml

331208

15 ml

466108

15 ml

Kompozycja Aroma Life™ oparta na olejku majerankowym oraz ylang-ylang dodaje energii i wzbudza poczucie łączności. SKŁA D N I K I | olej sezamowy, cyprys,

kocanki, ylang-ylang, majeranek SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Jedna z najważniejszych kompozycji olejków w ofercie firmy Young Living — Aroma Siez™ — oparta jest na kojących i relaksujących właściwościach lawendy i mięty pieprzowej. S KŁADNIKI | bazylia, lawenda, cyprys,

majeranek, mięta pieprzowa S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Awaken™ to kompozycja pięciu innych mieszanek. Została specjalnie opracowana, aby poprzez aromaterapię pomóc Ci uświadomić sobie znajdujący się w Tobie nieograniczony potencjał. Stosowanie jej to pierwszy krok w kierunku pozytywnych zmian w Twoim życiu.

Kompozycja Believe™ zawiera olejki ze świerku kłującego z Idaho, jodły balsamicznej z Idaho, żywicy olibanowej oraz inne olejki eteryczne, które wzbudzają poczucie siły i wiary, gdy kompozycja ta zastosowana zostanie podczas aromaterapii.

SKŁ ADNIKI | Joy, Present Time,

jodła balsamiczna z Idaho, żywica olibanowa, kolendra, bergamotka, ylangylang, geranium

Harmony, Forgiveness, Dream Catcher SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa podanymi na etykiecie danego produktu. Opakowanie produktu może się różnić od przedstawionego w niniejszym Katalogu.

SKŁ ADNIKI | Iświerk kłujący z Idaho,

SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

O L E JK I E T E RYC Z NE

40


BRAIN POWER

BUILD YOUR DREAM

CHRISTMAS SPIRIT

CITRUS FRESH

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

331308

5 ml

483408

5 ml

331508

15 ml

331808

15 ml

Brain Power™ to kompozycja olejków eterycznych o wysokiej zawartości seskwiterpenów oparta na olejkach z drzewa sandałowego Royal Hawaiian, niebieskiego cyprysu oraz żywicy olibanowej. Mieszanka ta rozjaśnia umysł i sprzyja skupieniu, gdy zastosowana zostanie podczas aromaterapii. SKŁA D N I K I | drzewo sandałowe Royal

Hawaiian, melisa, kocanki, cedr, niebieski cyprys, żywica olibanowa, lawenda SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Build Your Dream™ to połączenie olejków eterycznych wybranych przez D. Gary’ego Younga ze względu na ich powiązanie z naszą historią. Kompozycja ta stosowana w aromaterapii zapewnia siłę i jasność umysłu niezbędne do realizacji marzeń.

Zachowaj pozytywną energię świąt przez cały rok dzięki aromatom olejków eterycznych z pomarańczy, kory cynamonowej i czarnego świerku zmieszanych w kompozycji Christmas Spirit™.

S KŁADNIKI | lawenda, święta żywica

SPOSÓB UŻYCIA |

olibanowa, melisa, niebieski cyprys, cyprysik tajwański, świerk kłujący z Idaho, ylang-ylang, Dream Catcher, Believe, lotos błękitny S POS ÓB UŻY CIA |

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

CLARITY

|

COMMON SENSE

SKŁ ADNIKI | pomarańcza, kora

cynamonowca, świerk czarny

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

|

Kompozycja mięty zielonej oraz pięciu świeżych i rześkich cytrusowych aromatycznych olejków eterycznych kryjąca się pod nazwą Citrus Fresh™ doskonale sprawdzi się jako inspirujące perfumy lub aromat do rozpylania za pomocą dyfuzora, który wypełni Twoje otoczenie świeżością. SKŁ ADNIKI | pomarańcza, grejpfrut,

mandarynka, tangerynka, cytryna, mięta zielona SPOSÓB UŻYCIA |

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

DIGIZE

COOL AZUL

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

332108

15 ml

309108

5 ml

539908

15 ml

332408

15 ml

Kompozycja Clarity™ łączy w sobie olejek bazyliowy, rozmarynowy, z mięty pieprzowej oraz inne olejki eteryczne, które współgrają ze sobą dając aromat sprzyjający jasności umysłu i skupieniu. SKŁA D N I K I | bazylia, rumian rzymski,

kardamon, geranium, bergamotka, rozmaryn, cytryna, ylang-ylang, mięta pieprzowa, jaśmin, palczatka imbirowa, kolendra SP O SÓ B U Ż YC I A |

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo. 41

Common Sense™ to oryginalna kompozycja olejków eterycznych Young Living opracowana w celu ułatwienia racjonalnego podejmowania decyzji. Wprowadzi ona do naszego życia lepsze samopoczucie oraz poczucie posiadania celu i dobrobytu. S KŁADNIKI | żywica olibanowa, ylang-

ylang, ocotea, nawłoć, ruta zwyczajna, Dorado Azul, limonka |

OL EJKI ETERYCZNE

S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Stosuj kompozycję Cool Azul™ miejscowo, aby poczuć efekt chłodzący i doświadczyć aromatycznych doznań lub użyj jej po wysiłku fizycznym, by zapewnić sobie uczucie świeżości. SKŁ ADNIKI | golteria, mięta pieprzowa,

szałwia, kubańskie oregano, kopaiwa, niaouli, lawenda, niebieski cyprys, elemi, wetyweria, kminek zwyczajny, Dorado Azul, oregano SPOSÓB UŻYCIA |

|

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Ta unikatowa i opatentowana przez Young Living kompozycja łączy w sobie olejki eteryczne wytworzone w roślin takich jak: estragon, imbir, mięta pieprzowa, jałowiec, koper włoski, trawa cytrynowa, anyż oraz paczulka wonna. SKŁ ADNIKI | estragon, imbir, mięta

pieprzowa, jałowiec, koper włoski, trawa cytrynowa, anyż, paczulka wonna SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.


DRAGON TIME

EN-R-GEE

DREAM CATCHER

ENDOFLEX

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

332708

15 ml

333008

15 ml

333608

15 ml

333308

15 ml

Aromat kompozycji Dragon Time™ ma wywoływać pozytywne emocje u kobiet, szczególnie w czasie miesiączki. Mieszanka ta polecana jest zarówno dla kobiet młodych jak i dojrzałych. SKŁA D N I K I | szałwia muszkatołowa,

lawenda, krwawnik pospolity, koper włoski, majeranek, jaśmin SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Kompozycja Dream Catcher™ została opracowana, by umożliwić Ci spożytkowanie energii płynącej z pozytywnych marzeń poprzez aromaterapię. Dzięki tej mieszance łatwiej będzie Ci urzeczywistnić swoje pragnienia i pozostać na ścieżce wiodącej do spełnienia. S KŁADNIKI | drzewo sandałowe Royal

Hawaiian, tangerynka, ylang-ylang, czarny pieprz, bergamotka, jałowiec, anyż, geranium, limonka kaffir, niebieski cyprys, davana, jaśmin, rumianek pospolity, róża, grejpfrut, tangerynka, mieta zielona, cytryna, ocotea S POS ÓB UŻY CIA |

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

EXODUS II

|

FORGIVENESS

En-R-Gee™ to odżywcza kompozycja czystych olejków z rozmarynu, jałowca, trawy cytrynowej oraz innych olejków eterycznych wprawiających w dobry nastrój i dodających energii.

EndoFlex™ to kompozycja olejku z mięty zielonej i geranium oraz innych olejków eterycznych, która wprowadzi w Twoim otoczeniu spokojny nastrój i równowagę jeżeli rozpylisz ją przy pomocy dyfuzora.

SKŁ ADNIKI | rozmaryn,

SKŁ ADNIKI | Smieta zielona, olej

muszkatołowiec, czarny pieprz, jałowiec, jodła balsamiczna z Idaho, trawa cytrynowa, goździk

sezamowy, geranium, rumianek pospolity, szałwia, mirt, muszkatołowiec SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

GENTLE BABY

GLF

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

333808

5 ml

333908

5 ml

334508

15 ml

334008

15 ml

Kompozycja Exodus II™ łączy w sobie olejki pochodzące z roślin stosowanych już w starożytności w różnych celach zdrowotnych. Ten inspirowany starożytnością aromat nanosi się najczęściej na stopy przed snem.

Kompozycja Forgiveness™ zawiera aromaty, które pomogą Ci odnaleźć moc przebaczania sobie i innym oraz uwolnić się negatywnych emocji, co stanowi istotny element rozwoju osobistego.

SKŁA D N I K I | oliwa, mirra,

S KŁADNIKI | olej sezamowy, melisa,

cynamonowiec wonny, kora cynamonowca, tatarak zwyczajny, czarny świerk z Northern Lights, hyzop, wetyweria, żywica olibanowa SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

dzięgiel, bergamotka, geranium, lawenda, ylang-ylang, żywica olibanowa, cytryna, palczatka imbirowa, jaśmin, kocanki, drzewo sandałowe Royal Hawaiian, rumian rzymski, róża, kolendra S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Kompozycja Gentle Baby™ to mieszanka olejków o właściwościach kojących, które wprowadzają spokojny nastrój w otoczeniu matek i dzieci.

GLF™ to kompozycja oparta m.in. na olejkach wytworzonych z kocanek, mięty zielonej oraz nasion selera.

SKŁ ADNIKI | kolendra, geranium,

hyzop, seler, mieta zielona

palczatka imbirowa, lawenda, ylang-ylang, rumian rzymski, bergamotka, cytryna, jaśmin, róża SPOSÓB UŻYCIA |

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

|

SKŁ ADNIKI | grejpfrut, bagno, kocanki, SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

O L E JK I E T E RYC Z NE

42


GRATITUDE

GROUNDING

HARMONY

HIGHEST POTENTIAL

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

334608

5 ml

334808

5 ml

335108

15 ml

337308

5 ml

Bądź wdzięczny i z radością przyjmuj błogosławieństwa pojawiające się w Twoim życiu. Aromat kompozycji Gratitude™ wprawi Cię w dobry nastrój oraz da Ci poczucie emocjonalnego i duchowego rozwoju.

Kompozycja Grounding™ dba o równowagę w Twoim otoczeniu, sprzyja jasności umysłu i poczuciu uduchowienia.

SKŁA D N I K I | jodła balsamiczna z

S POS ÓB UŻY CIA |

Idaho, żywica olibanowa, kolendra, mirra, ylang-ylang, bergamotka, czarny świerk z Northern Lights, wetyweria, geranium SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

IMMUPOWER

S KŁADNIKI | jodła biała, sosna,

dzięgiel, świerk czarny, cedr, jałowiec, ylang-ylang

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Harmony™ to kompozycja czystych olejków eterycznych zawierająca aromaty zapewniające aromatyczne doznania, które wprawią Cię w doskonały nastrój. SKŁ ADNIKI | geranium, dzięgiel,

bergamotka, lawenda, świerk czarny, ylangylang, drzewo sandałowe Royal Hawaiian, hyzop, palczatka imbirowa, szałwia hiszpańska, róża, żywica olibanowa, jaśmin, cytryna, pomarańcza, rumian rzymski, kolendr SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

JOY

INNER CHILD

Kompozycja Highest Potential™ pozwala wykorzystać inspirującą moc niebieskiego cyprysa oraz innych aromatów zamkniętych w olejkach eterycznych wchodzących w jej skład. SKŁ ADNIKI | niebieski cyprys, ylang-

ylang, jaśmin, cedr, geranium, lawenda, czarny świerk z Northern Lights, żywica olibanowa, drzewo sandałowe Royal Hawaiian, jodła biała, wetyweria, kora cynamonowca, davana, róża, rumianek pospolity, wrotycz marokański, grejpfrut, tangerynka, mieta zielona, cytryna, ocotea SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

JUVA CLEANSE

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

336308

15 ml

336008

5 ml

337208

15 ml

339508

15 ml

ImmuPower™ to mająca dużą moc kompozycja olejków eterycznych o aromacie, który dostarczy Ci pozytywnej energii.

Słodka kompozycja zapachów Inner Child™ zastosowana w aromaterapii umożliwi Ci poznanie siebie.

SKŁA D N I K I | hyzop, Cząber górski,

S KŁADNIKI | pomarańcza, jaśmin,

czystek, cynamonowiec kamforowy, żywica olibanowa, oregano, goździki, kmin rzymski, Dorado Azul SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

43

OL EJKI ETERYCZNE

świerk czarny, tangerynka, drzewo sandałowe Royal Hawaiian, neroli, ylangylang, trawa cytrynowa S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Rozpyl olejki zawarte w kompozycji Joy™, by stworzyć wokół siebie romantyczną, błogą i ciepłą atmosferę. Kompozycja ta użyta jako perfumy będzie sprzyjała nawiązywaniu więzi. SKŁ ADNIKI | bergamotka, cytryna,

palczatka imbirowa, ylang-ylang, róża, geranium, jaśmin, rumian rzymski, kolendra, tangerynka SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo

Juva Cleanse® to najwyższej jakości kompozycja czystych olejków eterycznych, w której skład wchodzą naturalnie występujące substancje takie jak: octan nerylu, kariofilen oraz alfa-pinen. SKŁ ADNIKI | kocanki, bagno, nasiona

selera

SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.


JUVAFLEX

LADY SCLAREOL

LIGHT THE FIRE

LIVE YOUR PASSION

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

337508

15 ml

337608

15 ml

530408

5 ml

576608

5 ml

Stanowiąca połączenie olejków z kopru włoskiego, geranium, rozmarynu, rumianu rzymskiego, wrotycza marokańskiego oraz kocanek kompozycja JuvaFlex® wprawi Cię w dobry i spokojny nastrój. Doskonale nadaje się ona do rozpylania przy użyciu dyfuzora, ale można ją też stosować miejscowo, by poprawić wygląd delikatnej skóry.

Lady Sclareol™ to kompozycja stworzona z myślą o kobietach. Rozpylona przy użyciu dyfuzora ma dodawać kobiecości i zapewniać relaksujące doznania.

SKŁA D N I K I | olej sezamowy, koper

S POS ÓB UŻY CIA |

włoski, geranium, rozmaryn, rumian rzymski, wrotycz marokański, kocanki SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

S KŁADNIKI | kolendra, geranium,

wetyweria, pomarańcza, szałwia muszkatołowa, bergamotka, ylang-ylang, drzewo sandałowe Royal Hawaiian, szałwia hiszpańska, jaśmin, świerk kłujący z Idaho, mieta zielona, cyprysik japoński | Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

M-GRAIN

LONGEVITY

Rozpyl tą kompozycję przy użyciu dyfuzora, by roztoczyć w swoim otoczeniu jej inspirujący zapach lub rozcieńcz w oleju V-6 Vegetable Oil Complex i stosuj miejscowo. SKŁ ADNIKI | mastrante, czarny świerk

z Northern Lights, muszkatołowiec, cynamonowiec wonny, ocotea, konyza kanadyjska, cytryna, czarny pieprz, cyprysik japoński SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

MAGNIFY YOUR PURPOSE

Kompozycję tę opracowaną z okazji odbywającej się w 2016 r. konwencji International Grand Convention można stosować jako perfumy o urzekającym zapachu, dodać do olejku do masażu lub rozpylić, aby skupić się na cieszeniu się życiem! SKŁ ADNIKI | Opomarańcza,

drzewo sandałowe Royal Hawaiian, muszkatołowiec, limonka, świerk kłujący z Idaho, czarny świerk z Northern Lights, ylang-ylang, żywica olibanowa, mięta pieprzowa SPOSÓB UŻYCIA |

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

MELROSE

KOD

POJEM N O ŚĆ

KO D

POJ E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

338808

15 ml

338708

15 ml

337708

5 ml

337808

15 ml

Kompozycja Longevity™ zawiera olejki eteryczne o silnych właściwościach przywracających młodość skórze.

Po zastosowaniu na szyi i ramionach, kompozycja M-Grain™ da Ci przyjemne uczucie ochłodzenia.

SKŁA D N I K I | tymianek, goździki,

S KŁADNIKI | bazylia, lawenda, rumian

pomarańcza, żywica olibanowa SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

rzymski, majeranek, mięta pieprzowa, kocanki S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Aromaterapia z zastosowaniem naszej kompozycji olejków eterycznych Magnify Your Purpose™ pobudza kreatywność, pragnienia i skupienie oraz wzmacnia motywację dając Ci impuls do przejęcia inicjatywy.

Kompozycja Melrose™ to mieszanka olejków eterycznych o silnych właściwościach oczyszczających, dzięki którym poprawisz wygląd swojej skóry.

SKŁ ADNIKI | drzewo sandałowe

SPOSÓB UŻYCIA |

Royal Hawaiian, muszkatołowiec, imbir, paczulka wonna, szałwia, kora cynamonowca, kolendra, bergamotka, ylang-ylang, geranium SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

SKŁ ADNIKI | rozmaryn, goździki,

drzewo herbaciane, niaouli

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

O L E JK I E T E RYC Z NE

44

|


MISTER

MOTIVATION

PANAWAY

PEACE & CALMING

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

338108

15 ml

338408

5 ml

339108

5 ml

339008

15 ml

339808

5 ml

339308

15 ml

Kompozycja olejków Mister™ została opracowana z myślą o mężczyznach. Jej rozpylenie w powietrzu przyniesie poprawę nastroju.

Intensywny aromat kompozycji Motivation™ rozpylony przy pomocy dyfuzora pobudzi Cię do działania i osiągania sukcesów.

SKŁA D N I K I | olej sezamowy, szałwia,

czarny, ylang-ylang, lawenda

lawenda, mięta pieprzowa, koper włoski, mirt, krwawnik pospolity SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

S KŁADNIKI | rumian rzymski, świerk S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Kompozycja PanAway® zastosowana po ćwiczeniach lub naniesiona na szyję i plecy w dowolnej chwili zapewni Ci ukojenie i pobudzające doznania aromatyczne. SKŁ ADNIKI | golteria, goździki,

kocanki, mięta pieprzowa SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozcieńczyć w oleju V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo na wybrane partie ciała lub podczas masażu.

Kompozycję Peace & Calming® możesz rozpylić przy użyciu dyfuzora, by stworzyć atmosferę ukojenia i relaksu, bądź dodać ją do kąpieli czy też użyć podczas medytacji lub jogi. Zastosowana miejscowo kompozycja Peace & Calming® może przyczynić się do poprawy wyglądu skóry i sprawić, że stanie się ona bardziej promienna. SKŁ ADNIKI | Ttangerynka, ylang-

ylang, wrotycz marokański, pomarańcza, paczulka wonna SPOSÓB UŻYCIA |

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

PURIFICATION

PEACE & CALMING II

RAVEN

R.C.

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

532708

5 ml

339908

15 ml

340908

5 ml

340508

15 ml

340208

15 ml

Wdychanie lub rozpylenie tej opatentowanej kompozycji przy użyciu dyfuzora stworzy przyjemną i relaksującą atmosferę. Rozcieńcz ją i stosuj miejscowo, by nawilżyć i upiększyć skórę. SKŁA D N I K I | tangerynka, pomarańcza,

ylang-ylang, paczulka wonna, rumianek pospolity, wetyweria, czystek, bergamotka, cynamonowiec wonny, davana, czarny świerk z Northern Lights SP O SÓ B U Ż YC I A |

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

45

|

OL EJKI ETERYCZNE

Słodki i świeży aromat kompozycji Purification® błyskawicznie odświeży powietrze i zneutralizuje nieprzyjemne zapachy. Stosuj olejek miejscowo, aby nic nie zakłócało Twojego spokoju na świeżym powietrzu.

R.C.™ to idealne uzupełnienie oleju V-6 Vegetable Oil Complex, dzięki któremu stworzysz podczas masażu atmosferę prawdziwego spa. Kompozycją tą można też zastąpić mieszankę Aroma Siez podczas zabiegów Raindrop Technique.

S KŁADNIKI | trawa cytrynowa,

SKŁ ADNIKI | eucalyptus globulus,

rozmaryn, drzewo herbaciane, mirt, cytronela, lawandyna S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

|

eucalyptus radiata, eukaliptus cytrynowy, mirt, świerk czarny, mięta pieprzowa, sosna, lawenda, majeranek, cyprys SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

Raven™ to oczyszczająca kompozycja olejków m.in. z cynamonowca kamforowego, mięty pieprzowej i eukaliptusa australijskiego. Nanieś go na klatkę piersiową i szyję, by uzyskać przyjemne uczucie chłodu. SKŁ ADNIKI | cynamonowiec kamforowy,

mięta pieprzowa, eucalyptus radiata, golteria, cytryna SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.


RELEASE

RELIEVE IT

RUTAVALA

SACRED MOUNTAIN

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

340808

15 ml

341108

15 ml

341908

5 ml

341408

15 ml

Release™ to kompozycja o relaksującym aromacie, której zapach pozwoli Ci uwolnić się od gniewu i frustracji. Rozpyl ją przy użyciu dyfuzora, aby wprowadzić w swoim otoczeniu harmonię i równowagę.

Łagodząca mieszanka Relieve It™ zawierająca m.in. czyste olejki z czarnego świerku i czarnego pieprzu łączy ich kojące właściwości tworząc praktyczną kompozycję do stosowania miejscowego.

RutaVaLa™ to wprowadzająca w spokojny nastrój kompozycja oparta na olejkach z ruty zwyczajnej, kozłka lekarskiego i lawendy, której rozpylenie w powietrzu pozwoli Ci się zrelaksować.

SKŁA D N I K I | ylang-ylang, oliwa z

S KŁADNIKI | świerk czarny, czarny

SKŁ ADNIKI | lawenda, kozłek lekarski,

S POS ÓB UŻY CIA |

SPOSÓB UŻYCIA |

oliwek, lawandyna, geranium, drzewo sandałowe Royal Hawaiian, wrotycz marokański, limonka kaffir, niebieski cyprys, davana, jaśmin, rumianek pospolity, róża, grejpfrut, tangerynka, mięta zielona, cytryna, ocotea SPO SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

pieprz, hyzop, mięta pieprzowa

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

SCLARESSENCE

SARA

ruta zwyczajna

Sacred Mountain™ to połączenie olejku ylang-ylang oraz olejków z drzew iglastych, którego rozpylenie pozwoli Ci doświadczyć poczucia świętości obecnego w naturze, doda Ci sił, wzmocni i będzie sprzyjać poczuciu stabilności oraz bezpieczeństwa.

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

SKŁ ADNIKI | ylang-ylang, świerk

SENSATION

SHUTRAN

czarny, jodła balsamiczna z Idaho, cedr SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

341708

5 ml

341808

15 ml

342008

5 ml

483508

15 ml

Kompozycja SARA™ to mieszanka olejków m.in. z geranium, ylang-ylang, róży i wrotycza marokańskiego opracowana, by przynosić ukojenie w trudnych i wzruszających chwilach. SKŁA D N I K I | Solejek ze słodkich

migdałów, ylang-ylang, geranium, lawenda, pomarańcza, limonka kaffir, niebieski cyprys, davana, jaśmin, rumianek pospolity, róża, grejpfrut, tangerynka, mieta zielona, cytryna, ocotea, wrotycz marokański, cedr, biały lotos SP O SÓ B U Ż YC I A |

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować

|

SclarEssence™ to kompozycja wspomagająca zdrowie dzięki właściwościom wchodzącym w jej skład olejków eterycznych wytwarzanych z szałwii muszkatołowej i kopru włoskiego.

Kompozycja Sensation™ to połączenie m.in. olejku eterycznego z kolendry oraz olejku ylang-ylang, której rozpylenie pobudza uczucia takie jak miłość i sympatia.

S KŁADNIKI | szałwia muszkatołowa,

SKŁ ADNIKI | ylang-ylang, jaśmin,

koper włoski, szałwia hiszpańska, mięta pieprzowa S POS ÓB UŻY CIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

geranium, bergamotka, kolendra SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Wzmacniająca mieszanka olejków eterycznych opracowana z myślą o mężczyznach. Zwiększa poczucie męskości i pewności siebie – Shutran™ jest doskonałą wodą kolońską o zapachu atrakcyjnym zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. SKŁ ADNIKI | świerk kłujący z Idaho,

ocotea, ylang-ylang, cyprysik japoński, kolendra, davana, lawenda, cedr, cytryna, czarny świerk z Northern Lights SPOSÓB UŻYCIA |

| Nanieś 2–4 krople na szyję lub nadgarstki 2 razy dziennie lub w zależności od potrzeb.

miejscowo.

O L E JK I E T E RYC Z NE

46


STRESS AWAY

THIEVES

THE GIFT

TRANSFORMATION

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

463008

15 ml

650008

5 ml

342308

15 ml

306008

15 ml

Stress Away™ to nasz pierwszy produkt stanowiący niepowtarzalne połączenie czystych terapeutycznych olejków eterycznych z limonki i wanilii. Jego aromat stanowi doskonałe połączenie zapachów tropikalnych i cytrusowych oraz sprawia, że kompozycja Stress Away™ działa relaksująco i łagodzi stres. SKŁADNIKI | kopaiwa, limonka, cedr,

wanilia, ocotea, lawenda SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

The Gift™ to połączenie siedmiu starożytnych olejków, które od wieków ceniono za właściwości uspokajające. Inspiracją dla powstania tej kompozycji była fikcyjna postać o imieniu Shutran — bohater powieści The One Gift autorstwa D. Gary’ego Younga. SKŁADNIKI | jodła balsamiczna z Idaho,

święta żywica olibanowa, jaśmin, czarny świerk z Northern Lights, mirra, wetyweria, czystek SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

SKŁ ADNIKI | goździki, kora

cynamonowca, rozmaryn, cytryna, eucalyptus radiata SPOSÓB UŻYCIA |

Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

|

VALOR II

VALOR

TRAUMA LIFE

Kompozycja olejków eterycznych Thieves® została zainspirowana legendą o żyjących w XV w. francuskich złodziejach, którzy opracowali specjalną aromatyczną mieszankę, w której składzie znalazły się m.in. goździki i rozmaryn. Thieves to intensywna kompozycja zawierająca naturalnego pochodzenia składniki takie jak limonen, eugenol czy eukaliptol.

Mieszanka Transformation™ zawiera olejki z rosnącego w Idaho świerku kłującego, Palo Sato oraz Ocotei. Jeśli rozpylisz w swoim otoczeniu te olejki eteryczne o silnych właściwościach, dodadzą Ci one sił niezbędnych, by zastąpić negatywne myśli pozytywnym nastawieniem. SKŁADNIKI | cytryna, święta żywica

olibanowa, drzewo sandałowe Royal Hawaiian, mięta pieprzowa, kardamon, szałwia muszkatołowa, świerk kłujący z Idaho, Palo Santo, ocotea

SPOSÓB UŻYCIA | | Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

WHITE ANGELICA

KOD

POJEMN O ŚĆ

KO D

PO J E MNO Ś Ć

KO D

P O J E MNO Ś Ć

KO D

P OJE MN OŚĆ

635008

5 ml

343008

5 ml

532608

5 ml

343208

15 ml

Trauma Life™ to naturalna kompozycja czystych olejków eterycznych m.in. z drzewa sandałowego, kocanek i róży. Została opracowana, by zapewnić Ci wsparcie w emocjonalnie trudnych chwilach. SKŁA D N I K I | Frankincense, Davana,

Citrus Hystrix, Royal Hawaiian Sandalwood, Black Spruce, Rose, Valerian, Geranium, Lavender, Helichrysum SP O SÓ B U Ż YC I A |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub rozcieńczyć w produkcie V-6 Vegetable Oil Complex i stosować miejscowo.

47

OL EJKI ETERYCZNE

Kompozycja olejków eterycznych Valor® cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów i jest jedną z ulubionych mieszanek założyciela Young Living — D. Gary’ego Younga. Nanieś ją na nadgarstki, klatkę piersiową, dół karku i podeszwy stóp lub dodaj do żelu do kąpieli i pod prysznic Young Living Bath & Shower Gel Base, aby poczuć w sobie moc i poprawić sobie nastrój. SKŁADNIKI | olej kokosowy, świerk czarny,

wrotycz marokański, żywica olibanowa, cynamonowiec kamforowy, geranium SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Valor II™ powstał w oparciu o wiele z olejków eterycznych zastosowanych w oryginalnej formule kompozycji Valor. Rozpyl w powietrzu kompozycję Valor II, aby roztoczyć wokół siebie inspirujący i przynoszący spokój aromat lub zastosuj ją w aromaterapii, by cieszyć się jej dającym siłę i poprawiającym nastrój zapachem. SKŁ ADNIKI | olej kokosowy, czarny

świerk z Northern Lights, świerk kłujący z Idaho,ylang-ylang, żywica olibanowa, wetyweria, czystek, bergamotka, cynamonowiec wonny, rumianek pospolity, davana SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.

Kompozycja White Angelica™ zawiera czyste olejki z melisy i bergamotki. Rozpylona w powietrzu sprawi, że poczujesz się bezpiecznie. Może stanowić metodę ochrony przed negatywną energią. SKŁ ADNIKI | olejek ze słodkich

migdałów, bergamotka, melisa, geranium, ylang-ylang, róża, mirra, drzewo sandałowe Royal Hawaiian, hyzop, kolendra, świerk czarny SPOSÓB UŻYCIA |

| Rozpylać za pomocą dyfuzora, wdychać bezpośrednio lub stosować miejscowo.


OLEJKI ETERYCZNE W KULCE Dzięki temu, że Twoje ulubione kompozycje olejków eterycznych dostępne są w wygodnych, opatrzonych pięknymi i nowoczesnymi etykietami opakowaniach z aplikatorem kulkowym, nie musisz się z nimi rozstawać poza domem. Obserwujcie nasze działania związane z rozszerzaniem gamy opakowań i etykiet najpopularniejszych olejków eterycznych i produktów na nich opartych.

BREATHE AGAIN ROLL-ON KOD 3528525

P O JEMN OŚĆ 10 ml

EU

Breathe Again™ to kompozycja olejków eterycznych zawierająca cztery rodzaje olejków z eukaliptusa, w tym z eukaliptusa niebieskiego, który jest uprawiany i destylowany na farmie Young Living w Ekwadorze.

DEEP RELIEF ROLL-ON KO D 3534525

S KŁADNIKI | olej kokosowy, eucalyptus

staigeriana, eucalyptus globulus, eucalyptus radiata, eukaliptus niebieski, wawrzyn szlachetny, mięta pieprzowa, kopaiwa, mirt, niebieski cyprys, owoc róży S POS ÓB UŻY CIA | Nanieść sporą ilość olejku na klatkę

P O J E MNO Ś Ć 10 ml

EU

RUTAVALA ROLL-ON KOD 4471500

P OJEMN OŚĆ 10 ml

STRESS AWAY ROLL-ON KO D 4472525

S KŁADNIKI |

olej kokosowy, ruta zwyczajna, kozłek lekarski, lawenda na nadgarstki, skronie, kark lub inną dowolnie wybraną partię ciała stosownie do potrzeb.

TRANQUIL ROLL-ON KOD 3533525

P OJEMN OŚĆ 10 ml

jodła balsamiczna z Idaho, goździki, wetyweria, golteria, cytryna, kocanki, kopaiwa, Dorado Azul kark lub inną dowolnie wybraną partię ciała.

P O J E MNO Ś Ć 10 ml

S POS ÓB UŻY CIA | Nanieść sporą ilość olejku

EU

SKŁ ADNIKI | mięta pieprzowa, olej kokosowy,

SPOSÓB UŻYCIA | Nanieść sporą ilość olejku na skronie,

piersiową i szyję stosownie do potrzeb.

Opatentowana przez Young Living kompozycja RutaVaLa™ oferowana w opakowaniu z kulką powstaje na bazie olejków eterycznych z ruty zwyczajnej, kozłka lekarskiego i lawendy. Jej zapach pozwoli Ci się wyciszyć i zrelaksować.

Deep Relief™ to kompozycja oparta na olejku eterycznym z mięty pieprzowej. Zastosowana miejscowo będzie działać chłodząco. Ze względu na swój świeży aromat, który Cię ożywi i zrelaksuje, kompozycja ta doskonale sprawdzi się podczas treningu.

EU

Kompozycja olejków Stress Away™ Roll-On w kulce to wyjątkowa, lekka mieszanka olejków eterycznych takich jak np. wanilia, limonka czy kopaiwa nadających jej relaksujący aromat. SKŁ ADNIKI |

kopaiwa, limonka, cedr, wanilia,

ocotea, lawenda SPOSÓB UŻYCIA | Nanieść sporą ilość olejku

na nadgarstki, skronie, kark lub inną dowolnie wybraną partię ciała stosownie do potrzeb.

Gdziekolwiek jesteś, miej przy sobie poprawiającą samopoczucie kompozycję olejków z lawendy, cedru oraz rumianu rzymskiego w postaci mieszanki olejków Tranquil™ w opakowaniu z kulką. S KŁADNIKI |

olej kokosowy, lawenda, cedr,

rumian rzymski EU

S POS ÓB UŻY CIA | Nanieść sporą ilość olejku na nadgarstki lub kark stosownie do potrzeb.

Przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa podanymi na etykiecie danego produktu. Opakowanie produktu może się różnić od przedstawionego w niniejszym Katalogu.

O L E JK I E T E RYC Z NE

48


OLEJKI DO MASAŻU Spraw, by masaż zapewnił Ci zupełnie nowe doznania dzięki naszej linii olejków do masażu. Te oryginalne kompozycje olejków eterycznych zawarte w naszych olejkach do masażu zapewnią Ci niesamowite wrażenia podczas masażu.

CEL-LITE MAGIC MASSAGE OIL KOD 303508

Olejek Cel-Lite Magic™ Massage Oil uelastyczni i nawilży skórę dzięki zawartym w nim czystym olejom roślinnym, witaminie E oraz autentycznym olejkom eterycznym. Olejek grejpfrutowy poprawi wygląd skóry, a jałowcowy pomoże ją oczyścić. SKŁADNIKI | olej kokosowy, olej z pestek winogron,

P OJEMN OŚĆ

grejpfrut, cedr, szałwia muszkatołowa, cyprys, jałowiec, olejek z kiełków pszenicy, olejek ze słodkich migdałów, oliwa

236 ml

DRAGON TIME MASSAGE OIL KO D 3034521

P O J E MNO Ś Ć 236 ml

SPOSÓB UŻYCIA | Wmasować w miejsca wymagające

ORTHO EASE MASSAGE OIL

SKŁADNIKI | olej kokosowy, golteria, olej z pestek

KOD

winogron, mięta pieprzowa, jałowiec, eucalyptus globulus, eucalyptus radiata, tymianek, trawa cytrynowa, majeranek, wetyweria, olejek z kiełków pszenicy, olejek ze słodkich migdałów, oliwa

303308

P O JEMN OŚĆ 236 ml

SPOSÓB UŻYCIA | Delikatnie wmasować w wybrane partie

RELAXATION MASSAGE OIL KOD 3037521

SKŁADNIKI | olej kokosowy, olej z pestek winogron,

P O JEMN OŚĆ

tangerynka, lawenda, mięta zielona, ylang-ylang, mięta pieprzowa, kolendra, bergamotka, olejek z kiełków pszenicy, olejek ze słodkich migdałów, oliwa, geranium

236 ml

SPOSÓB UŻYCIA | Delikatnie wmasować w skórę stosownie

do potrzeb. Mocno wstrząsnąć przed użyciem.

Produkt V-6 Vegetable Oil Complex można wykorzystać do stworzenia własnych olejków do masażu lub do rozcieńczania olejków eterycznych jeśli stosowane są na wrażliwą skórę. ™

V-6 VEGETABLE OIL COMPLEX KOD

KOD

303108

3030500

P OJEM NOŚĆ

POJEMN OŚĆ

236 ml

944 ml

49

SKŁADNIKI | olej kokosowy, olej sezamowy, olej z

pestek winogron, olejek ze słodkich migdałów, olejek z kiełków pszenicy, olej słonecznikowy, oliwa SPOSÓB UŻYCIA | W przypadku stosowania

miejscowego, dodać 1 kroplę olejku eterycznego do 1–8 łyżeczek oleju V-6. W przypadku stosowania miejscowego na większe partie ciała, dodać 15–30 kropli olejków eterycznych do 1/8–1/4 szklanki oleju V-6. Intensywniejsze olejki (np.Cinnamon Bark, Clove, Oregano) należy rozcieńczać mocniej niż łagodniejsze olejki. Mocno wstrząsnąć przed użyciem.

OL EJKI ETERYCZNE

lawenda, szałwia, krwawnik pospolity, koper włoski, szałwia muszkatołowa, ylang-ylang, olejek z kiełków pszenicy, olejek ze słodkich migdałów, oliwa, jaśmin oraz pleców. Mocno wstrząsnąć przed użyciem.

ORTHO SPORT MASSAGE OIL KO D 303208

P O J E MNO Ś Ć 236 ml

Olejek do masażu Ortho Sport® Massage Oil to połączenie olejów roślinnych i olejków eterycznych z roślin takich jak np. golteria, mięta pieprzowa, tymianek i oregano. SKŁADNIKI | olej kokosowy, olej z pestek winogron,

golteria, mięta pieprzowa, oregano, eucalyptus globulus, elemi, olejek z kiełków pszenicy, wetyweria, trawa cytrynowa, olejek ze słodkich migdałów, tymianek, oliwa SPOSÓB UŻYCIA | Dokładnie wmasować w wybrane partie

ciała stosownie do potrzeb. Mocno wstrząsnąć przed użyciem.

Olejek Relaxation™ Massage Oil to kompozycja specjalnie dobranych olejów roślinnych oraz przynoszących ukojenie olejków eterycznych, wśród których znalazła się lawenda, tangerynka, kolendra i mięta zielona. Masaż tym olejkiem zapewni Ci pełen relaks.

SKŁADNIKI | olej kokosowy, olej z pestek winogron,

SPOSÓB UŻYCIA | Delikatnie wmasować w dolną partię brzucha

ujędrnienia i uelastycznienia. Mocno wstrząsnąć przed użyciem.

Ortho Ease® Massage Oil to uspokajająca kompozycja oparta na olejach roślinnych i olejkach eterycznych m.in. z golterii, mięty pieprzowej, jałowca i majeranku.

Olejek do masażu Dragon Time™ Massage Oil polecany jest zarówno dla kobiet młodych, jak i dojrzałych. Ta specjalna kompozycja ma działanie uspokajające i relaksujące wynikające z zawartości poprawiających nastrój olejków eterycznych wytwarzanych m.in. z roślin takich jak lawenda, ylang-ylang czy jaśmin.

ciała po ćwiczeniach.

SENSATION MASSAGE OIL KO D 3036521

P O J E MNO Ś Ć 236 ml

Olejek do masażu Sensation™ Massage Oil przywoła i wzmocni romantyczne uczucia oraz sprawi, że poczujesz się młodo dzięki cudownemu połączeniu aromatów ylang-ylang, jaśminu czy geranium oraz innych olejków eterycznych wchodzących w jego skład. Ta wyjątkowa kompozycja nada Twojej skórze gładkości i miękkości. SKŁADNIKI | olej kokosowy, olej z pestek winogron, ylang-ylang, jaśmin, kolendra, geranium, bergamotka, olejek z kiełków pszenicy, olejek ze słodkich migdałów, oliwa SPOSÓB UŻYCIA | Wmasuj w skórę sporą ilość olejku

stosownie do potrzeb. Mocno wstrząsnąć przed użyciem.


ZESTAWY OLEJKÓW ETERYCZNYCH Żyj w harmonii i zdrowiu dzięki naszym zestawom profesjonalnie dobranych olejków. Przedstawiona tu gama olejków eterycznych oraz ich kompozycji pozwoli Ci w prosty sposób wybrać produkty Young Living najlepsze właśnie dla Ciebie.

30 OIL COLLECTION KOD 464108

W skład zestawu wchodzi 15 jednoskładnikowych olejków oraz 15 kompozycji. 30 Oil Collection to nie tylko doskonały zestaw startowy, ale też świetny sposób na odświeżenie posiadanej już kolekcji olejków eterycznych. Ten zawierający klasyczne olejki jednoskładnikowe oraz jedne z naszych najbardziej popularnych opatentowanych kompozycji zestaw oferuje Ci 30 ulubionych produktów YL w kompaktowej formie!

EVERYDAY OILS KO D 369508

EU

Everyday Oils™ to idealny zestaw startowy. Zawiera 10 naszych najbardziej uniwersalnych olejków. W ZESTAW IE | Dziesięć butelek po 5 ml: Frankincense, Lavender, Lemon, Peppermint, Tea Tree, PanAway®, Purification®, Thieves®, Stress Away™, Joy™

*Skład zestawu może zmieniać się w zależności od sezonu i

dostępności produktów. Firma Young Living zastrzega sobie prawo do zastąpienia produktów z zestawu olejkami eterycznymi o tej samej lub większej wartości

FEELINGS KOD 312508

Zestaw Feelings™ zawiera sześć kompozycji olejków eterycznych, których rozpylenie poprawi Twój nastrój i zapewni Ci równowagę emocjonalną. W ZE S TAWIE | Sześć butelek po 5 ml: Harmony™,

Forgiveness™, Inner Child™, Present Time™, Release™, Valor®

RAINDROP TECHNIQUE KOD 313708

Zestaw do masażu metodą Raindrop Technique® łączy w sobie autentyczność olejków eterycznych Young Living oraz technikę wykonywania masażu. Do zestawu dołączona jest ulotka z instrukcją.

OILS OF ANCIENT SCRIPTURE KO D 19343

W zestawie Oils of Ancient Scripture™ znajduje się 10 olejków z najważniejszych roślin, ziół, materiałów i żywic, które pojawiają się w Biblii — jest to m.in. cyprys (Iz 44,14) czy Róża Szaronu (PnP 2,1). Poczuj rozkosz jaką daje odświeżający aromat Myrtle i Cedarwood a także wyrafinowany zapach Frankincense oraz Mirrh i poznaj intrygujące historie zawartych w tym zestawie cennych i czystych olejków eterycznych. W ZESTAW IE | Dziesięć butelek po 5 ml: Aloes (Royal

Hawaiian Sandalwood), Cassia, Cedarwood, Cypress, Frankincense, Hyssop, Myrrh, Myrtle, Onycha, Rose of Sharon (Cistus)

W ZE S TAWIE | Dziewięć butelek po 5 ml: Aroma Siez™, Basil, Cypress, Marjoram, Oregano, Peppermint, Thyme, Valor II®, Wintergreen. Dwie butelki z olejkami do masażu po 236 ml: Ortho Ease™, V-6™ Vegetable Oil Complex oraz ulotka z instrukcją

O L E JK I E T E RYC Z NE

50


DYFUZORY O L EJKÓ W

E TERYCZNYCH

Zamień swój dom, biuro lub przestrzeń osobistą w swoją własną oazę aromaterapii! Nasze eleganckie dyfuzory umożliwiają Ci rozpylenie olejków eterycznych w całej Twojej przestrzeni i wywołają doznania podobne do tych z salonu spa wszędzie tam, gdzie się znajdziesz.

51

ES S ENT IAL OIL PRODU CTS


ARIA ULTRASONIC DIFFUSER KOD (U K ) 452408

KOD (EU ) 4524502

Dyfuzor Aria™ łączy najnowocześniejszą technologię utradźwiękową z przydatnymi funkcjami. Dołączony pilot pozwala na odtwarzanie muzyki i wybór kojących dźwięków oraz sterowanie światłem LED. Wewnątrz dyfuzora Aria znajduje się niewielka ultradźwiękowa płytka wibrująca z częstotliwością ponad miliona razy na sekundę, by wytworzyć parę wodną i rozpylić olejek wraz z nią w powietrzu. W ZE S TAWIE |

AROMALUX ATOMIZING DIFFUSER KO D ( U K ) 469508

KO D ( E U ) 4695502

Lemon 5 ml; Peppermint 5 ml

W ZESTAW IE |

S POS ÓB UŻY CIA | Wlać wodę do pojemnika w

KOD (U K ) 533008

KOD (EU ) 5330502

Young Living’s Dewdrop™ Diffuser działa jako nawilżacz, atomizer i dyfuzor aromatyczny, łącząc wszystkie te funkcje w jednym, prostym w obsłudze urządzeniu. Specjalna konstrukcja umożliwiająca nawet cztery godziny ciągłej dyfuzji, automatyczne wyłączanie i sterowanie oświetleniem zewnętrznym to funkcje dyfuzora Young Living’s Dewdrop Diffuser, dzięki którym może on wprowadzić w każdym pomieszczeniu atmosferę salonu spa. W ZE S TAWIE |

Lavender 5 ml; Citrus Fresh 5 ml

S POS ÓB UŻY CIA | Do pojemnika w dyfuzorze wlać

wodę w temperaturze pokojowej (z kranu lub źródlaną), dodać 8–12 kropli wybranych olejków eterycznych i włączyć dyfuzor. Szczegółowe informacje na temat użytkowania znajdują się w instrukcji obsługi urządzenia.

USB DIFFUSER KOD 5224501

KO D (REFI LL CARTR IDGES) 5228500

Thieves 15 ml

SPOSÓB UŻYCIA | Umieść butelkę olejku eterycznego

dyfuzorze i dodać do niej 15–20 kropli wybranych olejków. Szczegółowe informacje na temat użytkowania znajdują się w instrukcji obsługi urządzenia.

DEWDROP DIFFUSER

Połączenie atomizera, oczyszczacza powietrza i dyfuzora — urządzenie AromaLux™ — jest najlepszym sposobem na stworzenie wpływającego na Ciebie korzystnie otoczenia za pomocą olejków eterycznych. Zaprojektowany przez D. Gary’ego Younga i dostępny wyłącznie w Young Living dyfuzor AromaLux łączy oryginalny i opatentowany design, technologię oraz funkcje, które ułatwiają doznawanie wrażeń aromatycznych i wzbogacają je.

o pojemności 5 lub 15 ml w górnej części atomizera i wybierz żądane ustawienia. Szczegółowe informacje na temat użytkowania znajdują się w instrukcji obsługi urządzenia.

RAINSTONE ULTRASONIC DIFFUSER KO D ( U K ) 533108

KO D ( E U ) 5331502

Young Living’s Rainstone™ Diffuser to połączenie najnowocześniejszej technologii ultradźwiękowej z tradycyjnym chińskim rzemiosłem posiadające wiele przydatnych funkcji, w tym możliwość rozpylania olejku przez 8 godzin, podświetlenie, jonizację cząstek ujemnych i sterowanie pilotem. W ZESTAW IE |

Tangerine 5 ml; Thieves 5 ml

SPOSÓB UŻYCIA | Wypełnić wodą z kranu lub

mineralną w temperaturze pokojowej, dodać 8–10 kropli olejku eterycznego i włączyć dyfuzor. Szczegółowe informacje na temat użytkowania znajdują się w instrukcji obsługi urządzenia.

Rozpyl w powietrzu ulubione olejki eteryczne gdziekolwiek jesteś, korzystając z dyfuzora USB Diffuser firmy Young Living. Podłącz go do portu USB w laptopie, samochodzie czy też biurze, bądź zabierz ze sobą w podróż. Dyfuzor ten jest przenośny, kompaktowy i cichy. Może działać w odstępach 10-, 30- i 60-sekundowych. S POS ÓB UŻY CIA | Wypełnij butelkę olejkiem

eterycznym, umieść ją w dyfuzorze USB Diffuser, a następnie podłącz urządzenie do portu USB. Szczegółowe informacje na temat użytkowania znajdują się w instrukcji obsługi urządzenia.

O L E JK I E T E RYC Z NE

52


AKCESORIA DO OLEJKÓW ETERYCZNYCH Przenoś swoje olejki eteryczne nie tracąc równowagi. Wśród naszych akcesoriów znajdziesz wszystko, co niezbędne, by zachować porządek w swojej cennej kolekcji — począwszy od solidnych walizek na olejki, aż po oznaczone kolorami etykiety na butelki.

Ta stylowa walizka może pomieścić do 30 butelek olejków eterycznych lub ich kompozycji. Wykonana jest z trwałego materiału jakim jest pianka EV oraz posiada solidny uchwyt oraz wkładkę z pianki — dzięki temu buteleczki z olejkami nie stłuką się w czasie transportu.

30 OIL CASE KOD 4936500

AROMAGLIDE ROLLER FITMENTS KOD 4578

BUTELECZKI NA PRÓBKI OLEJKÓW ETERYCZNYCH KOD 319408

Zmień butelki ze swoimi ulubionymi olejkami eterycznymi Young Living w łatwe w użyciu pojemniki z aplikatorem kulkowym dzięki naszej zaawansowanej opatentowanej technologii AromaGlide™. Aplikatory przeznaczone są do użycia z butelkami o pojemności 5 ml lub 15 ml posiadającymi umieszczone pod spodem oznaczenie „Sb”. Komplet zawiera 10 aplikatorów kulkowych i nakrętek AromaGlide. Buteleczki na próbki olejków eterycznych to wygodny i prosty sposób na przekazanie próbek olejków eterycznych przyjaciołom, rodzinie i potencjalnym klientom lub członkom YL. Zabierz je ze sobą i wypełnij 2 ml wybranych olejków eterycznych. Do wszystkich 25 buteleczek dołączono wieczka i zakraplacze.

Kolorowe naklejki doskonale pasują do nakrętek do butelek na olejki eteryczne o pojemności 5 i 15 ml. Korzystanie z nich pozwoli Ci zachować w kolekcji porządek oraz szybko i sprawnie znaleźć odpowiedni olejek.

NAKLEJKI NA NAKRĘTKI DO BUTELEK KOD 3939

53

AROMA CAROUSEL KO D 4832521

EU

PRZEZROCZYSTE KAPSUŁKI ROŚLINNE KO D 3193

SZKLANE KROPLOMIERZE (X6) KO D

Korzystanie z przezroczystych kapsułek roślinnych to doskonały sposób przyjmowania dziennej dawki olejków z linii Plus. Kapsułki NPcaps™ są idealnym rozwiązaniem dla wegetarian, osób chorych na cukrzycę lub mających specjalne potrzeby żywieniowe. Wykonane są one z pullulanu. Jest to bezpieczny, rozpuszczalny w wodzie polisacharyd.

Szklane kroplomierze Young Living to wygodny sposób na odmierzenie dokładnie takiej ilości olejków eterycznych, jakiej potrzebujemy. Ponadto przydają się, gdy chcemy usunąć nadmiar olejku eterycznego z pojemnika w dyfuzorze.

3810

MASAŻER VITASSAGE Z OPAKOWANIEM KO D 4625

OL EJKI ETERYCZNE

Aroma Carousel™ to unikatowy sposób na zaprezentowanie próbek, który umożliwia wygodne eksponowanie 10 Twoich ulubionych olejków Young Living. Produkt ten doskonale się sprawdzi podczas nieformalnych spotkań oraz domowych warsztatów i ułatwi Ci dzielenie się olejkami eterycznymi. Ponadto znajdujące się w komplecie pipety Easy-Fill umożliwiają łatwe przeniesienie olejków do załączonych buteleczek o pojemności 2 ml.

Stworzony przez D. Gary’ego Younga masażer Vitassage™ wykorzystuje olejki eteryczne Young Living w masażu dozując jednocześnie do trzech różnych olejków, podczas gdy trzy kule ze stali nierdzewnej masują obolałe, zmęczone mięśnie.


Uczyń dom swoją

OAZĄ Przyjazna kompozycja do salonu 3 krople olejku

COPAIBA OCOTEA

3 krople olejku

3 krople olejku

FENNEL LEMON MYRTLE 3 krople olejku


W DOMU Dom to Twoja świątynia — to miejsce, w którym dzięki rodzinie i przyjaciołom powstają cenne wspomnienia. Stworzyliśmy linię produktów do domu, aby umożliwić Ci dostęp do skutecznych produktów, wolnych od drażniących substancji chemicznych. Te silnie działające środki oparte na olejkach eterycznych są bezpieczne i działają w zgodzie z naturą. Od środków czystości po pastę do zębów — dom powinien być źródłem zdrowia.THIEVES Unikatowa mieszanka Thieves® firmy Young Living została stworzona w oparciu o recepturę żyjących w XV w. francuskich złodziei, którzy opracowali specjalne połączenie zapachów ziół takich jak np. goździki czy rozmaryn. Nasza linia produktów Thieves oferuje bezpieczne alternatywy dla Twojego domu — możesz zastąpić szkodliwe środki chemiczne produktami opartymi na naturalnych składnikach, które działają równie skutecznie i do tego mają wspaniały aromat.


Kompozycja olejków eterycznych Thieves® została zainspirowana legendą o żyjących w XV w. francuskich złodziejach, którzy opracowali specjalną aromatyczną mieszankę, w której składzie znalazły się m.in. zioła takie jak goździki i rozmaryn. Używali jej oni, gdy okradali zmarłych i umierających. Thieves to intensywna kompozycja zawierająca naturalnego pochodzenia składniki takie jak limonen, eugenol czy eukaliptol.

THIEVES KOD 342308

P O JEMN OŚĆ 15 ml

Oparta na właściwościach kompozycji olejków eterycznych Thieves pasta do zębów Thieves AromaBright™ Toothpaste korzystnie wpływa na stan zębów i dziąseł. Nie zawiera ona fluoru, syntetycznych barwników ani konserwantów — jest więc odpowiednia dla całej rodziny. Ma świeży miętowy smak i zapewnia świeży oddech na długo.

THIEVES AROMABRIGHT TOOTHPASTE KO D 3039521

P O J E MNO Ś Ć 118 g

SPOSÓB UŻYCIA | Szczotkować

zęby każdego dnia rano i wieczorem, a także po każdym posiłku.

S KŁADNIKI | goździki, kora cynamonowca, rozmaryn,

cytryna, eucalyptus radiata

THIEVES CLEANSING SOAP KOD 367908

P OJEMN OŚĆ 99.25 g

Mydło Thieves® Cleansing Soap umyje Twoją skórę niezwykle dokładnie i zapewni dodatkowe korzyści płynące ze stosowania czystych olejków eterycznych. To mydło w kostce nadaje się idealnie do mycia skóry ciała dzięki zawartości słynnej kompozycji olejków eterycznych Thieves.

THIEVES DENTAL FLOSS KO D

KO D

4463560

4464560

P O J E MNO Ś Ć

P O J E MNO Ś Ć

x 1 (1pk)

x 3 (3pk)

SPOSÓB UŻYCIA | Używać codziennie stosownie do

S POS ÓB UŻY CIA | Spienić. Umyć skórę. Spłukać.

Pasta do zębów Thieves® Dentarome® Ultra Toothpaste wykorzystuje moc kompozycji olejków Thieves, by zapewnić Ci intensywność czyszczenia, a jednocześnie zadbać o wyjątkową świeżość oddechu dzięki chłodnemu aromatowi Peppermint. Produkowana na bazie naturalnych składników pasta Thieves Dentarome Ultra doskonale usuwa plamy na zębach, by Twój uśmiech stał się bielszy, świeższy i bardziej

THIEVES DENTAROME ULTRA TOOTHPASTE KOD 3744521

P OJEMN OŚĆ 118 g

Nić dentystyczna Thieves® Dental Floss została wykonana z wytrzymałych włókien odpornych na strzępienie. Z łatwością wyczyścisz nią przestrzenie międzyzębowe, docierając do wszystkich trudno dostępnych miejsc. Ta dwukrotnie nasączana olejkami eterycznymi mocna nić daje Ci podwójną gwarancję świeżego oddechu. potrzeb.

THIEVES DISH SOAP KO D 535008

P O J E MNO Ś Ć 355 ml

Produkowany ze składników naturalnego pochodzenia płyn do mycia naczyń Thieves® Dish Soap dokładnie myje naczynia bez użycia drażniących substancji chemicznych, barwników i składników syntetycznych. Olejki eteryczne Thieves, Jade Lemon i Bergamot współdziałają z innymi składnikami roślinnymi, pozostawiając Twoje naczynia w nieskazitelnej czystości. SPOSÓB UŻYCIA | Rozpuścić niewielką ilość płynu w

ciepłej bieżącej wodzie. Dodawać większą ilość stosownie do potrzeb.

promienny! S P OS ÓB UŻY CIA | Dokładnie szczotkować zęby i

dziąsła każdego dnia rano i wieczorem.

THIEVES FOAMING HAND SOAP KOD

KOD

367408

364308

P OJEM NOŚĆ

POJEMN OŚĆ

x 1 (1pk)

x 3 (3pk)

Umyj ręce mydłem w piance Thieves® Foaming Hand Soap. Ten łączący naturalne składniki z olejkami eterycznymi Thieves, Lemon i Orange produkt jest łagodniejszy i bardziej efektywny niż inne mydła. Dozownik z pompką w komplecie. S POS ÓB UŻY CIA | Nanieść

piankę na dłonie za pomocą dozownika, spienić, a następnie dokładnie spłukać.

THIEVES FRESH ESSENCE PLUS MOUTHWASH KO D 368308

P O J E MNO Ś Ć 236 ml

Płyn do płukania ust Thieves® Fresh Essence™ Plus Mouthwash wykorzystuje moc kompozycji olejków Thieves, by zapewnić Ci wyjątkową czystość zębów i dziąseł. Ten produkt firmy Young Living nie zawiera alkoholu, syntetycznych barwników ani sztucznych aromatów. Jest natomiast bezpieczny i efektywny dzięki swoim naturalnego pochodzenia składnikom. SPOSÓB UŻYCIA | Płukać jamę ustną przez 30–60

sekund (lub stosownie do potrzeb) ilością płynu Fresh Essence Plus równą 1 łyżce lub pojemności nakrętki.

Przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa podanymi na etykiecie danego produktu. Opakowanie produktu może się różnić od przedstawionego w niniejszym Katalogu.

W DO M U

58


Produkowany na bazie naturalnych, roślinnych składników płyn Thieves® Household Cleaner ma wyjątkową moc czyszczącą. Ten uniwersalny roztwór można stosować do czyszczenia praktycznie każdej powierzchni w domu lub biurze. Jest on bezpieczny dla wszystkich domowników, w tym także dla dzieci i zwierząt.

THIEVES HOUSEHOLD CLEANER KOD

KOD

374308

447508

P OJEM NOŚĆ

POJEMN OŚĆ

428 ml

1.8 L

THIEVES LAUNDRY SOAP KO D 534908

P O J E MNO Ś Ć 947 ml

S POS ÓB UŻY CIA |

Używać do czyszczenia w domu wedle potrzeb. Rozcieńczyć lub użyć w stężonej formie, aby zapewnić silniejsze działanie produktu. Proporcje rozcieńczania podane są na etykiecie.

THIEVES MINTS KOD 5138550

P O JEMN OŚĆ x 30

Ciesz się dającym przyjemne uczucie chłodu i ożywczym smakiem miętówek Thieves® Mints. Ich naturalne składniki, wśród których nie znajdziesz cukru, czerpią z siły mieszanki olejków eterycznych Thieves i Peppermint stanowiąc zdrowy sposób na odświeżenie oddechu. S P OS ÓB UŻY CIA |

wedle potrzeby.

KOD 563108

P OJEMN OŚĆ 5 ml

S K ŁADNIKI |

goździki, kora cynamonowca, rozmaryn, cytryna, eucalyptus radiata S P OS ÓB UŻY CIA | | Stosuj ją podczas gotowania lub przyjmuj wewnętrznie.

THIEVES WATERLESS HAND PURIFIER KOD 514208

Stosować codziennie do oczyszczania rąk stosownie do potrzeb.

225 ml

59

Wygodny w użyciu, poręczny i zapewniający długotrwały efekt działania niezawierający wody żel czyszczący do rąk Thieves® Waterless Hand Purifier wzbogacony jest o naturalny olejek z mięty pieprzowej i posłuży Ci do odświeżenia dłoni bez użycia wody. S POS ÓB UŻY CIA |

P O JEMN OŚĆ

W DOM U

SPOSÓB UŻYCIA |

Przed zastosowaniem zapoznaj się z instrukcją użycia znajdującą się na etykiecie.

THIEVES SPRAY KO D

KO D

326508

326608

P O J E MNO Ś Ć

P O J E MNO Ś Ć

x 1 (1pk)

x 3 (3pk)

Rozpuścić 1 miętówkę w ustach

Kompozycja Thieves® to mieszanka olejków eterycznych o silnych właściwościach. Może ona działać korzystnie na układ odpornościowy organizmu, a także sprzyjać Twemu zdrowiu jeżeli będzie stosowana jako suplement diety. Zawiera ona naturalne składniki takie jak limonen, eugenol czy eukaliptol i może stać się doskonałym aromatycznym dodatkiem do potraw oraz napojów.

THIEVES +

Wyprodukowany w oparciu o roślinne składniki środek Thieves® Laundry Soap upierze Twoje pranie łagodnie i przy użyciu naturalnych substancji. Naturalne enzymy i olejki eteryczne o silnych właściwościach zwiększają moc tego płynu do prania oraz pozostawiają Twoje ubrania świeże i czyste, a do tego gwarantują lekki, cytrusowy aromat.

THIEVES WATERLESS HAND PURIFIER KO D

KO D

362108

362208

P O J E MNO Ś Ć

P O J E MNO Ś Ć

x 1 (1pk)

x 3 (3pk)

Thieves® Spray to płyn do czyszczenia w spryskiwaczu, który idealnie sprawdzi się podczas czyszczenia niewielkich powierzchni. Możesz go wszędzie zabrać ze sobą. Wyczyścisz nim np. klamki, uchwyty i deski toaletowe. SPOSÓB UŻYCIA |

Spryskać płynem czyszczone powierzchnie stosownie do potrzeb.

Wygodny w użyciu, poręczny i zapewniający długotrwały efekt działania niezawierający wody żel czyszczący do rąk Thieves® Waterless Hand Purifier wzbogacony jest o naturalny olejek z mięty pieprzowej i posłuży Ci do odświeżenia dłoni bez użycia wody. SPOSÓB UŻYCIA | Stosować codziennie do oczyszczania rąk stosownie do potrzeb.


Czysty dom dzięki produktom

THIEVES! Uniwersalny środek czyszczący

Głęboko czyszcząca pasta

Płyn do usuwania tłuszczu

Linia produktów Young Living Thieves® oparta na jednej z naszych najpopularniejszych kompozycji olejków obejmuje środki czyszczące wyprodukowane na bazie naturalnych i efektywnych składników, które wykorzystane zostały w formułach umożliwiających dokładne, a jednocześnie przyjazne domownikom sprzątanie.

Dodaj 1 nakrętkę płynu Thieves Household Cleaner do 2–3 szklanek wody i wlej powstały roztwór do spryskiwacza wykonanego ze szkła lub stali nierdzewnej. Obficie spryskaj czyszczone powierzchnie i wytrzyj do sucha.

Dodaj płyn Thieves Household Cleaner do sody oczyszczonej, aby powstała gęsta pasta. Nanieś mieszankę czystą ściereczką lub gąbką na czyszczoną powierzchnię i dokładnie szoruj. Dokładnie spłukaj.

Zmieszaj 1 nakrętkę płynu Thieves Household Cleaner z 1 szklanką wody. Nasącz ściereczkę powstałym roztworem i usuń nią warstwę tłuszczu. Po usunięciu tłustych zanieczyszczeń, przetrzyj powierzchnię czystą i wilgotną ściereczką.

WSKAZÓWKA

Nanieś po 4–5 kropli olejków Thieves i Peppermint na kulę zmiękczającą pranie lub na wilgotną ściereczkę i wrzuć je do suszarki, by dodać swojemu praniu świeżości.KIDSCENTS

Linia KidScents® obejmuje oparte na olejkach eterycznych produkty stworzone z myślą o najczęstszych problemach dzieciństwa. Nasze opatentowane kompozycje olejków stanowią bezpieczną alternatywę dla podobnych produktów dostępnych na sklepowych półkach. Zarówno Ty jak i Twoje maluchy pokochacie nasze kompozycje olejków stworzone specjalnie dla dzieci!

KIDSCENTS GENEYUS KOD 531008

P O JEMN OŚĆ 5 ml

KIDSCENTS SHAMPOO KOD 3686

P O JEMN OŚĆ 214 ml

KIDSCENTS TUMMYGIZE KOD 530508

P O JEMN OŚĆ 5 ml

GeneYus™ to kompozycja, której rozpylenie niezwykle korzystnie wpłynie na skupienie młodych umysłów na wykonywanych projektach. S KŁADNIKI |

olej kokosowy, święta żywica olibanowa, niebieski cyprys, cedr, świerk kłujący z Idaho, palo santo, melisa, czarny świerk z Northern Lights, olejek migdałowy, bergamotka, mirra, wetyweria, geranium, drzewo sandałowe Royal Hawaiian, ylangylang, hyzop, kolendra, róża S P OS ÓB UŻY CIA | | Zalecana dla dzieci w wieku 2–12 lat. Produkt może być aplikowany u dzieci tylko przez zaufaną osobę dorosłą lub pod nadzorem osoby dorosłej. Miejscowo: Nanieść 2–4 krople bezpośrednio na wybraną partię ciała. Wymaga rozcieńczania jedynie w przypadku stosowania na bardzo wrażliwą skórę. Używać stosownie do potrzeb. Aromatyczny: Rozpylać przez maksymalnie 1 godzinę 3 razy dziennie. Szampon KidScents® Shampoo nie zawiera syntetycznych zapachów, barwników ani składników drażniących. Jego naturalne składniki: aloes, MSM, rumianek oraz olejki eteryczne z tangerynki i cytryny myją dokładnie, łagodnie i nie powodują podrażnień. S POS ÓB UŻY CIA |

Nanieść niewielką ilość szamponu na włosy. Masować do wytworzenia piany, a następnie spłukać. Kompozycja TummyGize™ to mieszanka olejków o właściwościach relaksujących i wyciszających, którą stosuje się na brzuszki maluchów. S KŁADNIKI |

olej kokosowy, mięta zielona, mięta pieprzowa, tangerynka, koper włoski, anyż, imbir, kardamon S POS ÓB UŻY CIA | | Zalecana dla dzieci w wieku 2–12 lat. Produkt może być aplikowany u dzieci tylko przez zaufaną osobę dorosłą lub pod nadzorem osoby dorosłej. Miejscowo: Nanieść 2–4 krople bezpośrednio na wybraną partię ciała. Wymaga rozcieńczania jedynie w przypadku stosowania na bardzo wrażliwą skórę. Używać stosownie do potrzeb. Aromatyczny: Rozpylać przez maksymalnie 1 godzinę 3 razy dziennie.

KIDSCENTS OWIE KO D 530808

P O J E MNO Ś Ć 5 ml

KIDSCENTS SLIQUE TOOTHPASTE KO D 4574

P O J E MNO Ś Ć 114 g

Nanieś kompozycję Owie™ miejscowo, by poprawić wygląd skóry dzieckan. SKŁ ADNIKI |

olej kokosowy, jodła balsamiczna z Idaho, drzewo herbaciane (melaleuca alternifolia), kocanki, elemi, czystek, cyprysik japoński, goździki SPOSÓB UŻYCIA | | Zalecana dla dzieci w wieku 2–12 lat. Produkt może być aplikowany u dzieci tylko przez zaufaną osobę dorosłą lub pod nadzorem osoby dorosłej. Miejscowo: Nanieść 2–4 krople bezpośrednio na wybraną partię ciała. Wymaga rozcieńczania jedynie w przypadku stosowania na bardzo wrażliwą skórę. Używać stosownie do potrzeb. Aromatyczny: Rozpylać przez maksymalnie 1 godzinę 3 razy dziennie.

Pasta do zębów KidScents® Slique™ Toothpaste wykorzystuje moc kompozycji olejków Thieves i Slique Essence, aby łagodnie czyścić i chronić zęby. Ta bezpieczna i efektywnie działająca mieszanka korzystnie wpływa na stan zębów. Nie zawiera fluoru, pigmentów, syntetycznych barwników ani konserwantów. SPOSÓB UŻYCIA |

Stosować rano, wieczorem i po spożyciu posiłków, aby uśmiech dziecka pozostał zdrowy i cieszył swoim blaskiem.

ŚW IATŁ OC Z U Ł Y: Unikaj wystawienia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub UV przez okres co najmniej 12 godzin od zastosowania olejku na skórę. STOSU J M IE J SC OW O: Nanieść bezpośrednio na skórę. Może wymagać rozcieńczenia. Sposób użycia — patrz etykieta R OZ C IE ŃC Z : Wymaga rozcieńczenia przy stosowaniu miejscowym. Sposób użycia — patrz etykieta. A R OM ATYC Z NY: Można wdychać bezpośrednio lub stosować z dyfuzorem Young Living. STOSU J W E W NĘ TR Z NIE : Sposób użycia — patrz etykieta.

Przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa podanymi na etykiecie danego produktu. Opakowanie produktu może się różnić od przedstawionego w niniejszym Katalogu.

W DO M U

62


PROVENCE COLLECTION

Z dumą oferujemy dostępną tylko w Europie Young Living Provence Collection — unikalną gamę na bazie roślin wysiewanych, uprawianych i zbieranych w naszym gospodarstwie w Simiane-la-Rotonde we Francji zgodnie z zasadami partnerstwa Seed to Seal. Prosimy pamiętać, że są to produkty sezonowe, których dostępność w dużym stopniu zależy m.in. od warunków pogodowych i glebowych. Jeśli dany produkt zostanie wyprzedany, możliwe, że jego zapasy będą uzupełnione dopiero po kolejnych zbiorach.

63

AT HOM E


CLARY SAGE FLORAL WATER KOD

KOD

503606

503706

POJEMNOŚĆ

POJEMNOŚĆ (ZAPASY)

120 ml

Aromatyczna Clary Sage Floral Water z naszego gospodarstwa w Simiane-la-Rotonde to świetny sposób na oczyszczenie skóry oraz zastrzyk zapewniającego komfort aromatu po rozpyleniu w ciągu dnia.

LAVENDER FLORAL WATER KO D

KO D

502806

502906

P O J E MNO Ś Ć

POJEMNOŚĆ (ZAPASY)

120 ml

250 ml

ROSEMARY FLORAL WATER

250 ml

Ta odżywcza woda kwiatowa ma energiczny aromat — stymulujący umysł i szczególnie skuteczny jako odświeżający tonik do włosów.

LAVENDER ESSENTIAL WATER

KOD

KOD

503406

503506

503106

P O JEM NOŚĆ

POJEMNOŚĆ (ZAPASY)

POJEMNOŚĆ (ZAPASY)

120 ml

Lavender Floral Water zapewnia ukojenie i odświeżenie. Nadaje się szczególnie dla osób ze skórą tłustą i problematyczną.

KO D

250 ml

Lavender Essential Water zawiera wszystkie aromatyczne cząsteczki olejku eterycznego i wody kwiatowej. Po połączeniu uzyskano produkt odtwarzający oryginalny aromat rośliny, który zapewnia piękny, długotrwały zapach odświeżający Twój dom.

250 ml

LAVENDER HONEY KOD 22170

P O JEMN OŚĆ 500 g

LAVENDER DRY FLOWERS KOD

KOD

504006

504406

P O JEM NOŚĆ

POJEMN OŚĆ

100 g

250 g

KOD

Poczuj prowansalską atmosferę Simiane-laRotonde Lavender Farm przy swoim stole dzięki lawendowemu miodowi Young Living Lavender Honey! Kremowa konsystencja i delikatny kwiatowy smak tego miodu czynią z niego pyszny dodatek do rozgrzewających herbat, a także do wypieków i dań wytrawnych. Dodany do miodowo-musztardowego sosu do sałatek lub podany z serem feta bądź serami pleśniowymi nada im subtelnej i prawdziwej słodyczy. Suszone kwiaty lawendy z naszej uprawy w Prowansji, Francja idealnie nadają się do potpourri, dzięki czemu możesz stworzyć własne, zapachowe saszetki. Można ich użyć nawet na ślubach zamiast obsypywania młodej pary ryżem.

NICOLAS DIFFUSER KO D 504206

EU

LAVENDER EINKORN PILLOW KO D

KO D

504606

504806

P O D U S ZK A P O D S ZYJ Ę

P O D U S ZK A P R O S TO K ĄT NA

EU

Ten elegancki dyfuzor nie wymaga zasilania elektrycznego, aby rozprowadzać Twoje ulubione olejki eteryczne w powietrzu. Wykorzystujący naturalną metodę odparowywania w temperaturze pokojowej, Nicolas Diffuser jest niedrogi i przyjazny dla środowiska. Jest produkowany w 100% z materiałów nadających się do recyklingu i łatwy w transporcie.

Te przydatne poduszki są wykonane z plew pszenicy samopszy i napełnione kwiatami lawendy z naszego gospodarstwa w Simiane-la-Rotonde. Łatwe do przenoszenia oraz obfitujące w delikatny i relaksujący aromat lawendy stanowią idealne towarzystwo w podróży.

504506

P O JEM NOŚĆ 500 g

EU

W DOMU

64


ZDROWIE I KONDYCJA Prawdziwe zdrowie ma swoje źródło wewnątrz. Nasza linia produktów „Zdrowie i kondycja” oparta jest na optymalnej mieszance

składników

odżywczych

z

dodatkiem

olejków

eterycznych, które gwarantują dodatkową energię do rozpoczęcia podróży do wnętrza siebie. Sprostaj każdemu wyzwaniu dzięki żywności i suplementom, które zwiększą Twoją witalność, zaspokoją potrzeby żywieniowe i rozpieszczą podniebienie!NINGXIA RED

Od ponad 700 lat w północnozachodnich Chinach, w regionie Ningxia uprawia się i przygotowuje doskonałe jagody kolcowoju chińskiego. Znane również jako jagody goji, owoce kolcowoju chińskiego mają niezwykłe właściwości odżywcze. NingXia Red® to skuteczny, owocowy suplement diety opracowany, by zapewnić energię, a także wzmocnić i odżywić Twoje ciało oraz umysł. Nasza pyszna mieszanka zawiera czyste olejki eteryczne, puree z jagód goji i inne superowoce, które dostarczają ciału niezbędnych składników odżywczych


NINGXIA DRIED WOLFBERRIES (ORGANIC) KOD 636008

Doskonałe jako przekąska, dodatek do koktajlu i jogurtu bądź płatków — Ningxia Dried Wolfberries nadają smak, teksturę i właściwości prozdrowotne wielu lubianym potrawom.

NINGXIA NITRO KO D 306408

P O J E MNO Ś Ć 14 x 20 ml

S POS ÓB UŻY CIA |

Spożywać ¼ szklanki (około 4 łyżek) w dowolny sposób. Dodawać np. do potraw pieczonych, płatków zbożowych, sałatek i mieszanek bakalii.

NINGXIA RED KOD

KOD

3042560

3044560

P O JEM NOŚĆ

POJEMN OŚĆ

2 x 750 ml

4 x 750 ml

KOD

KOD

3045560

3046560

P O JEM NOŚĆ

POJEMN OŚĆ

6 x 750 ml

8 x 750 ml

NingXia Red® to zdrowy suplement diety w postaci napoju, w którego składzie znajduje się puree z jagód goji, mieszanka soków z superowoców takich jak borówki amerykańskie, aronia, wiśnie, granat i śliwki, naturalny wyciąg ze stewii, wyciąg z nasion winogron, czysty ekstrakt z wanilii oraz olejki eteryczne z pomarańczy, japońskiego grejpfruta, cytryny i tangerynki. S POS ÓB UŻY CIA |

na dobę.

KOD 3526560

P O JEM NOŚĆ

POJEMN OŚĆ

30 x 60 ml

60 x 60 ml

3523560

90 x 60 ml

W zestawie znajdują się dwie butelki napoju NingXia Red® o pojemności 750 ml oraz 30 saszetek zawierających jedną porcję napojus.

NINGXIA RED COMBO PACK KO D 4710560

SPOSÓB UŻYCIA |

na dobę.

3071521

P O J E MNO Ś Ć x 12

Saszetki napoju NingXia Red® o pojemności 60 ml to doskonała propozycja do torebki czy plecaka. Dzięki nim korzyści jakie daje NingXia Red® mogą towarzyszyć Ci wszędzie gdzie jesteś. Produkt dostępny jest w pudełkach zawierających 30, 60 lub 90 saszetek.

Wypijać 60 ml napoju 2 razy

NingXia Zyng ™ to lekki, gazowany napój, przy pomocy którego nawodnisz swój organizm i dasz mu zastrzyk energii płynącej z opatentowanej mieszanki olejków eterycznych z czarnego pieprzu i limonki oraz puree z jagód goji i wyciągu z białej herbaty.

KO D

KOD

P O JEM NOŚĆ

Spożywać NingXia Nitro bezpośrednio z tubki lub dodać do 60–120 ml napoju NingXia Red lub 120 ml wody.

NINGXIA ZYNG

3525560

KOD

SPOSÓB UŻYCIA |

Wypijać 60 ml napoju 2 razy

NINGXIA RED SINGLES

NingXia Nitro™ to wyjątkowa kompozycja olejków eterycznych, ekstraktów z ziół oraz innych odpowiednio dobranych składników, która pozytywnie wpłynie na Twoją czujność poznawczą i kondycję. Produkt ten zapewni doskonałe wsparcie Twojemu umysłowi i ciału, a jego naturalne składniki takie jak kofeina czy D-ryboza mogą przyczynić się do poprawy wyników sportowych i wytrzymałości.

SPOSÓB UŻYCIA | Wypić jedną puszkę napoju stosownie do potrzeb. Najlepiej smakuje schłodzony.

Przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa podanymi na etykiecie danego produktu. Opakowanie produktu może się różnić od przedstawionego w niniejszym Katalogu.

Z D RO W IE I K O ND YC JA

68


SLIQUE

Dzięki unikatowemu połączeniu egzotycznych składników i olejków eterycznych o silnych właściwościach w produktach Slique możesz wykonać krok we właściwym kierunku — ku zdrowszemu, szczęśliwemu życiu! Razem z odpowiednią dietą i ćwiczeniami produkty z linii Slique® pomogą Ci utrzymać właściwą wagę, zapewnią uczucie sytości i uzupełnią składniki odżywcze.

SLIQUE BARS KOD 5024521

P OJEMN OŚĆ x6

Batony Slique® Bars to naukowo opracowane połączenie egzotycznych owoców i orzechów. Pomogą Ci one uzyskać uczucie sytości oraz sprawdzą się idealnie jako praktyczna, pełna wartościowych składników odżywczych przekąska. S POS ÓB UŻY CIA |

Spożywać przed posiłkami lub pomiędzy nimi popijając 340 ml wody w celu kontroli uczucia głodu.

SLIQUE TEA KOD 4572523

P OJEMN OŚĆ x 25

Egzotyczny napój Slique® Tea zawierający Ocoteę i żywicę olibanową w proszku oraz inne naturalne składniki oferuje wsparcie w drodze do osiągnięcia indywidualnych celów związanych z wagą. S POS ÓB UŻY CIA |

Zagotować 230 ml wody. Wrzucić 1 torebkę do szklanki i zalać wrzątkiem. Odczekać co najmniej 3 minuty.

SLIQUE ESSENCE KO D 458608

P O J E MNO Ś Ć 15 ml

Produkt Slique ® Essence to unikatowe i mające dużą moc połączenie olejków eterycznych z wyciągiem ze stewii. Pomaga on w zdrowy sposób utrzymać wagę, szczególnie jeżeli stosowany jest wraz z innymi produktami z linii Slique. SKŁ ADNIKI | grejpfrut, tangerynka, cytryna, mięta zielona, z wyciągiem z ocotei i stewii SPOSÓB UŻYCIA | Przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Dodać 2–4 krople do 120–170 ml ulubionego napoju, Slique Tea lub wody.


I MINERAŁY WI TAMINY

Witaminy i minerały to filary zdrowej diety. Jednakże wystarczającą ilość tych ważnych składników odżywczych nie zawsze można dostarczyć z pożywienia. Nasze wygodne w użyciu suplementy multiwitaminowe zawierają pozyskiwane z pożywienia witaminy i minerały o dużej biodostępności oraz olejki eteryczne o silnych właściwościach. Dadzą Ci one wsparcie, jakiego potrzebujesz.


5-DAY NUTRITIVE CLEANSE KOD 489008

Zestaw produktów oczyszczających 5-Day Nutritive Cleanse™, przeznaczony do stosowania przez 5 dni, w łagodny i skuteczny sposób pomoże oczyścić organizm, by poprawić Twoje zdrowie i samopoczucie. Zestaw zawiera produkty NingXia Red, Balance Complete oraz Digest & Cleanse.

BALANCE COMPLETE KO D 329208

P O J E MNO Ś Ć 750 g

SPOSÓB UŻYCIA |

Dodać 2 porcje produktu do 230 ml zimnej wody lub mleka i zmiksować do uzyskania gładkiej konsystencji. Aby wzbogacić smak koktajlu, dodaj do niego owoce lub olejki z linii Plus.

S POS ÓB UŻY CIA |

Patrz informacje podane przy poszczególnych produktach.

Preparat BLM™ to połączenie mocy jodły balsamicznej z Idaho, goździków oraz innych naturalnych składników takich jak kolagen typu II, MSM czy siarczan glukozaminy, które korzystnie wpływają na stan kości i zdrowie stawów.

BLM KOD 323408

P OJEMN OŚĆ x 90

COMFORTONE KO D 320408

P O J E MNO Ś Ć x 150

S POS ÓB UŻY CIA |

Przy wadze do 120 funtów należy przyjmować 1 kapsułkę 3 razy na dobę. Przy wadze 120–200 funtów należy przyjmować 1 kapsułkę 4 razy na dobę. Przy wadze powyżej 200 funtów należy przyjmować 1 kapsułkę 5 razy na dobę.

Detoxzyme® to odpowiednie dla wegetarian kapsułki pełne silnie działających enzymów wspomagających trawienie i proces usuwania toksyn z organizmu oraz jego oczyszczanie. Detoxzyme współpracuje z organizmem, wspierając naturalne funkcjonowanie układu

DETOXZYME KOD 320308

P OJEMN OŚĆ x 180

Przyjmować 1 kapsułkę 3 razy na dobę. Aby uzyskać najlepszy efekt, należy wypijać co najmniej 1,8 litra wody dziennie.

DIGEST & CLEANSE KO D 329308

P O J E MNO Ś Ć x 30

S P OS ÓB UŻY CIA |

KOD 327208

P OJEMN OŚĆ x 90

S POS ÓB UŻY CIA |

Aby uzyskać najlepszy efekt, przyjmować 1–3 kapletki na godzinę przed posiłkami.

Suplement Digest & Cleanse™ został stworzony na bazie olejków eterycznych m.in. z mięty pieprzowej, cytryny, imbiru oraz kopru włoskiego. Łagodzi zaburzenia pracy układu pokarmowego i wspomaga trawienie. Kapsułki o precyzyjnym uwalnianiu rozpuszczają się w jelitach, zapewniając optymalne wchłanianie preparatu. SPOSÓB UŻYCIA |

Przyjmować 2 kapsułki 3 razy na dobę pomiędzy posiłkami lub stosownie do potrzeb. Produkt ten można stosować w ramach programu oczyszczającego lub usuwającego toksyny z organizmu. Essentialzyme to dwuwarstwowa, składająca się z wielu enzymów kapletka opracowana z myślą o równowadze i zdrowiu układu trawienia — wspiera ogólną aktywność enzymów.

Preparat ComforTone® wspomaga układ trawienny dzięki zawartemu w nim skutecznemu połączeniu ziół i olejków eterycznych wytworzonych np. z mięty pieprzowej i imbiru. Preparat ten ma korzystny wpływ na stan jelit oraz ich prawidłowe funkcjonowanie. SPOSÓB UŻYCIA |

trawienia.

ESSENTIALZYME

Balance Complete™ to zamiennik posiłku bazujący na superżywności. Został on opracowany, by dodać Ci energii i oczyścić Twój organizm. W jego składzie znajduje się opatentowana przez Young Living mieszanka V-Fiber™, której jedna porcja zawiera aż 11 g błonnika.

Przyjmować 1 kapsułkę 1–3 razy na dobę popijając wodą na 30–60 minut przed posiłkami.

Essentialzymes-4 to kompleks enzymów o szerokim spektrum działania. Suplement ten został specjalnie opracowany, aby wspierać niezwykle ważny proces jakim jest trawienie tłuszczów, białek, błonnika i węglowodanów występujących często w przetworzonej żywności.

ESSENTIALZYMES-4 KO D 464508

P O J E MNO Ś Ć x 120

SPOSÓB UŻYCIA |

Przyjmować 2 kapsułki (1 kapsułka z podwójną dawką w blistrze) 2 razy na dobę podczas najobfitszych posiłków w ciągu dnia (łącznie 4 kapsułki). 71

ZDROWIE I KONDYCJA


ICP KOD 320808

P OJEMN OŚĆ 227 g

ICP™ to suplement wspomagający trawienie, który zawiera 3 g rozpuszczalnego i 1 g nierozpuszczalnego błonnika w porcji. Jego roślinne i ziołowe składniki zapewnią optymalną pracę Twojego układu trawiennego. S POS ÓB UŻY CIA |

KO D 329508

P O J E MNO Ś Ć x 30

Wymieszać 2 łyżeczki preparatu z 230 ml soku lub wody. Pić raz dziennie. W trakcie oczyszczania organizmu lub w przypadku stosowania diety bogatej w białko pić 3 razy na dobę. Dla uzyskania jeszcze lepszego smaku wymieszać z sokiem marchewkowym bądź jabłkowym lub ze zdrowym koktajlem owocowym.

JUVAPOWER KOD 327608

P OJEMN OŚĆ 226 g

JuvaPower® to bogaty w przeciwutleniacze roślinny suplement w proszku. Jest to jedno z najbogatszych źródeł substancji wiążących kwasy. Zapewnia optymalne wsparcie funkcjonowania organizmu dzięki zawartości olejków eterycznych z anyżu i kopru włoskiego.

Preparat Inner Defense® zawiera kompozycję olejków eterycznych Young Living Thieves, która jest bogata w tymol, karwakrol oraz eugenol zapewniające wsparcie układu odpornościowego.

INNER DEFENSE

SPOSÓB UŻYCIA |

Przyjmować 1 kapsułkę dziennie rano lub 1 kapsułkę 3–5 razy na dobę w okresach nasilenia stresu. Aby uzyskać najlepszy efekt, zastosować preparat Life 9 po upływie 8 godzin.

JuvaSpice® to pyszna mieszanka otrębów ryżowych, szpinaku, suszonych pomidorów w płatkach, sproszkowanego buraka oraz siemienia lnianego, która doda smaku wielu daniom. Ten wzbogacony o olejki eteryczne z kopru włoskiego i anyżu wspomagający wątrobę suplement dostarczy Ci też dodatkową porcję błonnikat.

JUVASPICE KO D 3279500

P O J E MNO Ś Ć 113 g

S POS ÓB UŻY CIA |

Jako suplement diety: posypać posiłek (np. pieczone ziemniaki, sałatkę, ryż, jajka) 1 łyżką preparatu lub dodać do 120–230 ml przefiltrowanej wody lub mleka ryżowego bądź migdałowego. Preparat nie stanowi zamiennika zbilansowanego posiłku. Aby uzyskać najlepsze efekty, przyjmować 3 razy na dobę.

LIFE 9 KOD 18361

P OJEMN OŚĆ x 30

Life 9 to opatentowane połączenie 9 przyjaznych organizmowi szczepów bakterii, których obecność jest niezbędna dla naszego zdrowia. Suplement ten zawiera 17 miliardów żywych kultur bakterii należących do 9 różnych szczepów. S POS ÓB UŻY CIA |

Przyjmować 1 kapsułkę wieczorem po posiłku lub stosownie do potrzeb.

MEGACAL KOD 328008

P OJEMN OŚĆ 450 g

Produkt MegaCal łączy w sobie olejek eteryczny z cytryny, wapń, magnez, mangan oraz witaminę C, dzięki którym korzystnie wpływa na kości oraz pracę układu krwionośnego i nerwowego. S POS ÓB UŻYCIA |

Wymieszać 1 łyżeczkę preparatu z 1 szklanką wody lub soku i wypijać raz dziennie na godzinę po posiłku (lub medytacji) albo przed snem.

SPOSÓB UŻYCIA |

Jako suplement diety: używać 1 g (1/3–1/2 łyżeczki) raz dziennie lub stosownie do potrzeb.

Kapsułki Longevity™ Softgels to silna, oryginalna mieszanka przeciwutleniaczy rozpuszczalnych w tłuszczach. Wzbogacona jest o czyste olejki eteryczne z tymianku, pomarańczy i żywicy olibanowej.

LONGEVITY SOFTGELS KO D 328908

P O J E MNO Ś Ć

SPOSÓB UŻYCIA |

Przyjmować 1 kapsułkę raz dziennie podczas posiłku lub stosownie do potrzeb.

x 30

MultiGreensTM to odżywczy preparat stworzony na bazie chlorofilu, który ma za zadanie wspierać witalność a także korzystnie wpływać na system nerwowy i układ krążenia. Produkt dobrze się wchłania dzięki dodatkowi olejków eterycznych z rozmarynu, cytryny i melisy.

MULTIGREENS KO D 324808

P O J E MNO Ś Ć x 120

SPOSÓB UŻYCIA |

na dobę.

Przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa podanymi na etykiecie danego produktu. Opakowanie produktu może się różnić od przedstawionego w niniejszym Katalogu.

Przyjmować 3 kapsułki 2 razy

Z D RO W IE I K O ND YC JA

72


OMEGAGIZE 3 KOD 309708

P OJEMN OŚĆ x 120

Preparat OmegaGize3™, opracowany by kompleksowo wspomagać zdrowie organizmu, to suplement diety z dużą zawartością kwasu DHA pochodzącego z oleju z ryb stanowiący połączenie trzech niezbędnych w codziennej diecie suplementów jakimi są kwasy tłuszczowe omega-3, witamina D3 oraz koenzym Q10 (ubichinon).

SULFURZYME KO D 3243521

P O J E MNO Ś Ć x 120

SPOSÓB UŻYCIA |

Przyjmować 2 kapsułki 2 razy na dobę na godzinę przed lub po posiłku.

S POS ÓB UŻY CIA |

Przyjmować 2 kapsułki 2 razy na dobę lub stosownie do potrzeb.

SUPER CAL KOD 3244500

P O JEMN OŚĆ x 120

Sulfurzyme® to suplement diety, który oferuje Ci silne właściwości naturalnie występującego w diecie związku siarki — MSM. Wpływa on korzystnie na stawy i pomaga zachować mobilność. Dodano do niego jagody goji poprawiające wchłanianie siarki.

Super Cal™ łączy minerały, wapń i magnez z potasem i cynkiem, by korzystnie wpływać na Twoje zdrowie. S POS ÓB UŻY CIA |

Przyjmować 2 kapsułki przed każdym posiłkiem lub stosownie do potrzeb.

Nie zmarnuj wysiłku włożonego w

TRENING

NingXia Nitro ® Maksymalnie wykorzystaj wysiłek włożony w trening dostarczając organizmowi odpowiedniego paliwa. Niezależnie od tego, czy starasz się wyrzeźbić sylwetkę, poprawić kondycję czy nadążyć za swoimi dziećmi, Young Living oferuje Ci produkty, które pomogą w osiągnięciu dokładnie tych celów, jakie sobie wyznaczasz.


ZDROWA KUCHNIA

Staramy się zaoferować Ci możliwość wyboru najlepszych produktów niezbędnych w każdej sferze życia — nawet w kuchni! Dzięki produktom z linii Einkorn pragniemy pomóc Ci wydobyć to co najlepsze z pożywienia i sprawić, aby było ono tak pyszne, jak chciała natura.

GARY’S TRUE GRIT EINKORN FLOUR KOD 5043500

P OJEMN OŚĆ 907 g

Mąka Einkorn Flour została wyprodukowana z pszenicy samopszy, która nie jest zbożem mieszańcowym. Zmielono je i zapakowano, aby umożliwić Ci wykorzystanie ich do przygotowania ulubionych potraw. S POS ÓB UŻY CIA |

Przepis podany na opakowaniu.

GARY’S TRUE GRIT EINKORN ROTINI PASTA KO D 5750500

P O J E MNO Ś Ć 250 g

WOLFBERRY CRISP BARS KOD 631508

P OJEMN OŚĆ

Batoniki Wolfberry Crisp to naturalnie słodzone przekąski bogate w proteiny. Każdy z nich zawiera 16 gramów białka z migdałów, soi, jagód goji i nasion dyni.

Makaron Gary’s True Grit™ Einkorn Rotini to świetny i pyszny sposób na wykorzystanie dobroci jakie zawiera ziarno pszenicy samopszy. Produkuje się go ze zdrowej mąki z tej rośliny, która nie jest zbożem mieszańcowym. Jest to podstawowy produkt, po który warto sięgnąć chcąc przygotować proste i smaczne posiłki zawierające pełne ziarno. Makaron Einkorn Rotini to kolejny sposób w jaki firma Young Living dostarcza Twoim domownikom pyszności ze swoich pól.

x6

AKCESORIA SHAKERY KO D ( GR EEN ) 4609

KOD ( PU R PL E) 4622

Wykorzystaj je do przygotowywania odżywczych koktajli nawet, gdy jesteś poza domem. Pojemność: 400 ml

HYDROGIZE WATER BOTTLE KO D ( I VO R Y ) 577708

KO D ( P U R P LE ) 577508

Odpowiednie nawadnianie organizmu to podstawa zdrowej diety. Zapewni zdrowie kości, zębów i organów wewnętrznych. Zadbaj o nie wypijając osiem szklanek wody wzbogaconej aktywnym wodorem dzięki naszej butelce HydroGize™. Wykorzystuje ona metodę elektrolizy, która pozwala zapewnić optymalną zawartość wodoru w każdej butelce. Pojemność: 400 ml.

Z DRO W IE I K O ND YC JA

74


PIELĘGNACJA CIAŁA Wolne

od

składników

uważanych

przez

naukowców

za

kontrowersyjne, oparte na olejkach eterycznych szampony, balsami i inne produkty do pielęgnacji skóry Young Living oczyszczają i nawilżają skórę, nadając jej naturalny, zdrowy blask. Rozpieszczaj swoją skórę dzięki sile olejków eterycznych!ART

Nasz specjalny zestaw kosmetyków ART® Skin Care System umożliwi Ci bezpieczne i skuteczne oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie skóry twarzy, by uwidocznić Twoje naturalne piękno.

DOBÓR PIELĘGNACJI

NAZWA OLEJKU

WŁAŚCIWOŚCI

ODPOWIEDNI DLA

Frankincense

nawilża i wygładza

wszystkie rodzaje skóry

Lavender

koi i odżywia

wszystkie rodzaje skóry

Royal Hawaiian koi i nawilża Sandalwood

wszystkie rodzaje skóry

Rose

koi, wygładza, odżywia i nawilża

wszystkie rodzaje skóry

stosowaniem olejków eterycznych do pielęgnacji ciała? Skóra każdego z

Tea Tree

oczyszcza

skóra tłusta

Geranium

oczyszcza

skóra tłusta

Myrrh

głęboko nawilża

skóra sucha

Patchouli

koi i nawilża

skóra sucha

Chcesz dowiedzieć się od czego rozpocząć swoją przygodę ze

nas jest inna i może różnie reagować na bezpośrednie stosowanie olejków. W tabeli znajdziesz krótkie omówienie najczęściej stosowanych olejków.


ART CREME MASQUE KOD 5173

P OJEMN OŚĆ 30 ml

Maseczka ART® Creme Masque została opracowana z myślą o głębokim nawilżeniu skóry za pomocą ekskluzywnej mieszanki kwasu hialuronowego i czystych olejków eterycznych. Inne naturalne składniki roślinne o jakości odpowiedniej dla luksusowego salonu spa zostały do niej dodane, by wspomóc efekt napięcia skóry i przywrócić jej młody wygląd. Maseczka jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry.

ART GENTLE CLEANSER KO D 5361550

P O J E MNO Ś Ć 100 ml

Pianka ART ® Gentle Cleanser doda Twojej skórze blasku usuwając z niej zanieczyszczenia za pomocą delikatnej, łagodnej pianki. Twoja twarz po pielęgnacji za pomocą korzystnych dla skóry olejków eterycznych będzie czysta i odświeżona, a skóra odmłodzona i promienna. SPOSÓB UŻYCIA |

Rozprowadzić na wilgotnych dłoniach i masować skórę twarzy i szyi okrężnymi ruchami.

S POS ÓB UŻY CIA |

Umyć i wysuszyć twarz. Rozprowadzić równomiernie na skórze. Pozostawić na twarzy przez 20 minut. Usunąć pozostały nadmiar maseczki wilgotnym ręcznikiem.

ART LIGHT MOISTURIZER KOD 5362550

P OJEMN OŚĆ 30 ml

ART RENEWAL SERUM KOD 5175

P OJEMN OŚĆ 20 ml

Krem nawilżający ART® Light Moisturiser pomaga zachować odpowiednie nawilżenie skóry. Dzięki zawartym w nim olejkom eterycznym Young Living i innym najwyższej jakości składnikom Twoja skóra stanie się jedwabiście gładka. S POS ÓB UŻY CIA |

Nałożyć delikatnie na twarz i szyję po oczyszczeniu i przemyciu skóry tonikiem. Stosować rano lub stosownie do potrzeb.

Serum odmładzające ART® Renewal Serum to intrygująca mieszanka ekstraktu z egzotycznej orchidei i olejków eterycznych, które pozytywnie wpływają na najdelikatniejsze strefy twarzy. Jego doskonałe składniki zostały dobrane tak, by głęboko odżywiać, nawilżać i zapewnić młody wygląd. S POS ÓB UŻY CIA |

Umyć twarz. Nałożyć serum odmładzające ART Renewal Serum na delikatne obszary twarzy i pozostawić do wchłonięcia. Stosować dwa razy dziennie. Aby uzyskać najlepszy efekt, zastosować następnie wybrany krem nawilżający Young Living.

ART SKIN CARE SYSTEM KOD 5363550

ART REFRESHING TONER KO D 5360550

P O J E MNO Ś Ć 120 ml

Odświeżający tonik ART® Refreshing Toner delikatnie usuwa zanieczyszczenia, jednocześnie nie wysuszając skóry. To doskonałe połączenie olejków eterycznych pomaga w zachowaniu odpowiedniego pH skóry, a także oczyszcza ją, działa jak tonik i odświeża. SPOSÓB UŻYCIA |

Po oczyszczeniu skóry przetrzyj twarz i szyję wacikiem nasączonym tonikiem. Stosować rano i wieczorem stosownie do potrzeb.

ART SHEERLUMÉ BRIGHTENING CREAM KO D 4833

P O J E MNO Ś Ć 30 ml

Zaawansowana receptura na bazie wyrafinowanej, opatentowanej mieszanki alpejskich ziół i czystych olejków eterycznych – Sheerlumé™ – widocznie rozjaśni i zrównoważy koloryt skóry. SPOSÓB UŻYCIA |

Nałożyć cienką warstwę kremu Sheerlumé na oczyszczoną skórę. Aby uzyskać najlepszy efekt, stosować sam krem Sheerlumé rano i wieczorem lub po jego nałożeniu zastosować ulubiony krem nawilżający Young Living.

Zestaw do pielęgnacji skóry ART® Skin Care System od Young Living bezpiecznie i efektywnie oczyszcza, tonizuje i nawilża skórę twarzy, wydobywając tkwiące w Tobie naturalne piękno. To piękno ART®! S POS ÓB UŻ YCIA

| Patrz informacje na temat stosowania podane przy poszczególnych produktach.

Przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa podanymi na etykiecie danego produktu. Opakowanie produktu może się różnić od przedstawionego w niniejszym Katalogu.

P IE L Ę G NA C JA

78


PIELĘGNACJA TWARZY Produkty do pielęgnacji skóry Young Living łączą doskonałe składniki roślinne i olejki eteryczne o korzystnym wpływie na wygląd Twojej skóry. Linia ta oferuje rozwiązania do pielęgnacji każdego jej rodzaju, w tym specjalnie opracowane produkty pomagające w zachowaniu zdrowego, gładkiego wyglądu cery.

Nasz całkowicie naturalny balsam Cinnamint™ Lip Balm zadba o nawilżenie i ochronę Twoich ust. W jego składzie znalazły się olejki eteryczne z kory cynamonowca i mięty pieprzowej, dzięki którym Twoje usta staną się miękkie, gładkie i nawilżone.

CINNAMINT LIP BALM KOD 515008

P OJEMN OŚĆ

S POS ÓB UŻY CIA | Nakładać na usta

4.2 g

stosownie do potrzeb.

S POS ÓB UŻY CIA | Nakładać na usta

KOD

stosownie do potrzeb.

520308

KO D 5141500

P O J E MNO Ś Ć 57 g

GRAPEFRUIT LIP BALM KO D 517808

P O J E MNO Ś Ć

ORANGE BLOSSOM FACIAL WASH KO D 5136500

P O J E MNO Ś Ć

4.2 g

118 ml

Krem nawilżający Sandalwood Moisture Cream™ zapewnia niebywale efektywne nawilżenie uzyskiwane dzięki czystym olejkom eterycznym Young Living.

KOD 514808

P OJEMN OŚĆ 113 g

SATIN FACIAL SCRUB, MINT KO D 3735500

P O J E MNO Ś Ć 57 g

S P OS ÓB UŻY CIA | Delikatnie wmasować w skórę

twarzy, szyi i inne obszary ciała wedle potrzeby. Stosować codziennie po oczyszczeniu twarzy i przemyciu jej tonikiem.

SHUTRAN SHAVE CREAM KOD 515708

P O JEMN OŚĆ 70 g

Shutran™ Shave Cream — wyprodukowany z dodatkiem czystych olejków eterycznych i ziół o właściwościach nawilżających krem do golenia sprawi, że ogolisz się niezwykle dokładnie, a Twoja skóra pozostanie gładka. Składniki tego luksusowego kremu takie jak nawilżający olej palmowy, olej z pestek winogron, oliwa, naturalna witamina E oraz masło z mango i masło kakaowe pozwolą Ci uniknąć podrażnień i zacięć podczas golenia. S P OS ÓB UŻY CIA | Zmoczyć skórę ciepłą wodą.

Równomiernie nałożyć cienką warstwę kremu. Golić się płucząc maszynkę po każdym pociągnięciu. Przemyć skórę wodą. 79

PIEL ĘGNACJA

SPOSÓB UŻYCIA | Nałożyć delikatnie na twarz i szyję

po oczyszczeniu i przemyciu skóry tonikiem.

P O JEMN OŚĆ

SANDALWOOD MOISTURE CREAM

Krem Boswellia Wrinkle Cream™ zawiera czyste olejki eteryczne, m.in. z żywicy olibanowej i drzewa sandałowego, które nawilżają skórę, jednocześnie minimalizując jej błyszczenie i redukując drobne zmarszczki.

Ten odświeżający balsam do ust wzbogacony o olejek eteryczny z grejpfruta, olej z jagód goji i przeciwutleniacze ochroni Twoje usta przed wysuszeniem i zadba o ich gładkość. SPOSÓB UŻYCIA | Nakładać na usta

stosownie do potrzeb.

4.2 g

Balsam Lavender Lip Balm działa kojąco na suche usta korzystając z mocy olejku eterycznego z lawendy i nawilżających właściwości olejku jojoba oraz witaminy E.

LAVENDER LIP BALM

BOSWELLIA WRINKLE CREAM

WOLFBERRY EYE CREAM KO D 5145

P O J E MNO Ś Ć 14.1 g

Ten delikatny płyn do twarzy bez dodatku mydła oczyszcza skórę bez usuwania z jej powierzchni naturalnych olejków. Zawarty w nim MSM nada Twojej skórze miękkości, a olejek lawendowy zapewni jej ukojenie. SPOSÓB UŻYCIA | Masować

delikatnie na całej twarzy i szyi z dodatkiem ciepłej wody aż do wytworzenia piany; następnie dokładnie spłukać. Stosować codziennie. Satin Facial Scrub™, Mint to środek złuszczający oparty na wodzie. Zawiera olejek jojoba, masło z mango, MSM, aloes i olejek eteryczny z mięty pieprzowej. Minimalizuje widoczność porów i ożywia poszarzałą skórę. SPOSÓB UŻYCI A | Wmasować

delikatnie na całej twarzy i szyi z dodatkiem ciepłej wody; następnie dokładnie spłukać. Używać stosownie do potrzeb. Krem pod oczy Wolfberry Eye Cream to naturalny produkt nawilżający oparty na wodzie. Dzięki przeciwdziałającym starzeniu się skóry i pielęgnacyjnym właściwościom olejku z nasion kolcowoju chińskiego krem ten działa kojąco na zmęczone oczy i minimalizuje widoczność drobnych zmarszczek. SPOSÓB UŻYCIA | Po oczyszczeniu i przemyciu skóry

tonikiem wmasować łagodnie krem w delikatną skórę pod oczami. Stosować wieczorem.


Savvy

MINERALS

Poczuj się pewnie nie idąc na kompromisy dzięki linii kosmetyków do makijażu Savvy Minerals by Young Living™. Ta linia mineralnych produktów to połączenie najczystszych składników w wysokiej jakości formułach. Wykonasz nimi doskonałej jakości makijaż, który podkreśli Twoje naturalne piękno. Dzięki dostępności szerokiej gamy odcieni i kolorów z pewnością wybierzesz idealne dla siebie produkty, które sprawią, że będziesz wyglądać oszałamiająco.


Passionate

I Do Believe You’re Blushin’

Smashing

Crowned All Over

Summer Loved

BLUSH

BRONZER

Podkreśl kości policzkowe nakładając na nie naturalnie wyglądający róż Savvy Minerals Blush. Naturalny, a może bardziej spektakularny? Trzy twarzowe odcienie i formuła umożliwiająca budowanie intensywności koloru pozwolą Ci wykonać makijaż dokładnie taki, jaki chcesz.

Użyj bronzera Savvy Minerals Bronzer i spraw, by Twoja skóra wyglądała na muśniętą słońcem. Ten mineralny puder idealnie rozprowadza się na twarzy, nadaje skórze ciepły i promienny wygląd oraz zdrowy i naturalny blask.

I DO BELIEVE YOU’RE BLUSHIN’ – 503 PASSIONATE – 502

CROWNED ALL OVER – 500

SUMMER LOVED – 501

KOD

KO D

KO D

KOD

22526

22490

22495

22492

SMASHING – 504 KOD 22525

Cool No. 1

Cool No. 2

Cool No. 3

Warm No. 1

Dark No. 1

Dark No. 2

Dark No. 3

Dark No. 4

Warm No. 2

Warm No. 3

FOUNDATION POWDER Użyj podkładu Savvy Minerals Foundation i spraw, by Twoja cera wyglądała nieskazitelnie przez cały dzień. Lekka formuła produktu umożliwiająca nałożenie jego kilku warstw doskonale stapia się ze skórą nadając makijażowi naturalne, promienne wykończenie.

COOL NO. 1 – 100

COOL NO. 3 – 102

WARM NO. 1 – 200

WARM NO. 2 – 201

KOD

KO D

KO D

KO D

KO D

22508

22509

22510

22505

22506

WARM NO. 3 – 202

81

COOL NO. 2 – 101 DARK NO. 1 – 300

DARK NO. 2 – 301

DARK NO. 3 – 302

DARK NO. 4 – 303

KOD

KO D

KO D

KO D

KOD

22507

22511

22512

22513

22514

PIEL ĘGNACJA


I D E A L N E KO N T U RO WA N I E – P O R A DY I W S K A Z Ó W K I

Nie bój się zastosować tej profesjonalnej techniki! Bądź odważna i wykorzystaj przedstawione tu porady i wskazówki, by idealnie wykonturować twarz.

Nałóż podkład tak, jak to zwykle robisz. Bedzie on podstawą Twojego makijażu.

Za pomocą pędzla do konturowania lub do różu delikatnymi ruchami nanieś bronzer poniżej kości policzkowych zaczynając od środka policzka i kierując się w stronę górnej części ucha.

Nałóż bronzer poniżej linii włosów (szczególnie na skronie) oraz wzdłuż linii żuchwy. Wyostrzysz w ten sposób rysy twarzy. Wyszczupl nos przyciemniając bronzerem jego boki i czubek.

Wzmocnij kontrast w makijażu używając o jeden ton jaśniejszego podkładu lub rozświetlacza. Nałóż kosmetyk na środek czoła, pod oczy, szczyty kości policzkowych, łuk Kupidyna oraz na środek nosa i podbródek.

Używając czystego pędzla delikatnie rozetrzyj bronzer i rozświetlacz, aby granice pomiędzy kosmetykami nie były widoczne, a makijaż wyglądał naturalnie

Na zakończenie nanieś niewielką ilość różu, by delikatnie zaróżowić policzki.


Diamond Dust

VEIL – DIAMOND DUST – 505

Jet Setter

EYELINER – JET SETTER – 408

Multitasker

MULTITASKER – 409

KOD

KO D

KO D

22524

22504

22523

Puder Savvy Minerals Veil wygładza skórę, wchłania sebum i w prosty sposób nadaje makijażowi świetliste wykończenie. Ten transparentny puder można nakładać bezpośrednio na skórę lub użyć go do utrwalenia podkładu.

Savvy Minerals Eyeliner pozwoli Ci wykonać zarówno delikatną jak i mocniejszą kreskę na powiece. Przydymiona powieka czy też kocie oko — pudrowa formuła i doskonała pigmentacja tego kosmetyku pozwolą Ci wykonać każdy rodzaj makijażu.

Best Kept Secret

Residual

Determined

Wanderlust

Spoiled

Crushin’

Diffused

Unscripted

Jeden produkt — wiele zastosowań. Savvy Minerals MultiTasker to uniwersalny puder, który możesz wykorzystać w makijażu brwi, jako cień do oczu oraz eyeliner. Jest trwały i wygładzi każdą partię skóry twarzy, na którą go nałożysz.

EYESHADOW Savvy Minerals Eyeshadow to cienie do powiek o wielu intensywnych kolorach i doskonałej pigmentacji. Z łatwością wykonasz nimi każdy makijaż. Są trwałe a ich formuła pozwala na budowanie intensywności koloru. Z takim makijażem będziesz czuć się pewnie przez cały dzień.

BEST KEPT SECRET – 400

RESIDUAL – 401

KOD

KO D

22499

22500

DETERMINED – 405

WANDERLUST – 402

KOD

KO D

22497

22503

SPOILED – 403 KOD 22502

DIFFUSED – 406

83

BRUSH SET

CRUSHIN’– 404 KO D 22498

UNSCRIPTED – 407 KOD

KO D

22496

22556

PIEL ĘGNACJA

KO D 21257

W zestawie pędzli Savvy Minerals Brush Set znajdziesz pięć wysokiej jakości pędzli zaprojektowanych tak, by umożliwić naniesienie na skórę optymalnej ilości produktu i ułatwić nakładanie makijażu. Pędzle są miękkie i wykonane z wysokiej jakości włókien syntetycznych. Zestaw zapakowany jest w eleganckie etui, które przyda się do ich przechowywania i transportu.


Abundant

Embrace

Daydream

On a Whim

Wish

Uptown Girl

LIP GLOSS

LIPSTICK

Błyszczyk Savvy Minerals Lip Gloss przynosi ustom ukojenie oraz nadaje im miękkość, błysk i kolor uzyskany bez dodatku syntetycznych barwników. Zastosowane w nim naturalne barwniki, których intensywność można stopniować, pozwolą Ci wybrać odpowiedni stopień krycia — od lekkiego do średniego.

Wyprodukowana bez dodatku syntetycznych barwników szminka Savvy Minerals Lipstick nada Twoim ustom kolor, którego intensywność możesz stopniować. Jej formuła jest lekka i gładka i trwała. Kosmetyk ten doskonale nadaje się do codziennego użytku.

ABUNDANT – 600

DAYDREAM – 602

EMBRACE – 601

KOD

KO D

22517

22515

ON A WHIM – 603

KO D

KO D

22519

22567

WISH – 604

UPTOWN GIRL – 605 KO D

KO D

22520

22521

MISTING SPRAY – 506 KO D

PO J E M N O ŚĆ

22522

59 ml

Utrwal pigmentację i cząsteczki kosmetyków za pomocą mgiełki Savvy Minerals Misting Spray. Ten stworzony na bazie naturalnych składników produkt ten idealnie sprawdzi się podczas wykonywania makijażu kosmetykami mineralnymi. Spryskaj nim pędzle przed nabraniem na nie produktów — dzięki temu zabiegowi wzmocnisz kolor wybranych kosmetyków.

P IE L Ę G NA C JA

84


M Y D ŁA

I

ŻELE DO KĄPIELI Zapewnij swojej skórze pielęgnację, na jaką zasługuje! Odkryj naszą szeroką ofertę produktów do kąpieli i pielęgnacji ciała, idealnie zaspokajające wszystkie potrzeby związane z pielęgnacją skóry. Bogactwo olejków eterycznych Young Living sprawia, że linia ta uzupełni poranną rutynę o zastrzyk energii.


BATH & SHOWER GEL BASE KOD 3751500

P OJEMN OŚĆ 236 ml

Young Living Bath & Shower Gel Base to idealny sposób na odżywienie i oczyszczenie skóry. Dodaj kilka kropel ulubionego olejku eterycznego (jednoskładnikowego lub mieszaniny) do żelowej bazy i ciesz się luksusową, spersonalizowaną kąpielą lub prysznicem.

DRAGON TIME BATH & SHOWER GEL KO D 3739500

P O J E MNO Ś Ć 236 ml

Olejki eteryczne z geranium, mandarynki, szałwii i szałwii muszkatołowej połączono z Young Living Bath & Shower Gel Base, aby zaoferować Ci ten kojący i łagodzący żel pod prysznic. SPOSÓB UŻYCIA |

skórę i spłukać.

Spienić, umyć

S POS ÓB UŻY CIA |

Dodaj 5–15 kropli jednego lub kilku olejków eterycznych do 230 ml żelowej bazy.

EVENING PEACE BATH & SHOWER GEL KOD 3742500

P OJEMN OŚĆ 236 ml

Evening Peace™ Bath & Shower Gel odświeża skórę i pomaga ukoić umysł. Olejki eteryczne, np. kolendra, bergamotka, ylang-ylang i geranium, wywołują uczucie spokoju i relaksu, łagodząc stres i napięcie. S POS ÓB UŻY CIA |

skórę i spłukać.

MORNING START BATH & SHOWER GEL KOD 3745500

P OJEMN OŚĆ 236 ml

Spienić, umyć

skórę i spłukać.

KO D 5202500

P O J E MNO Ś Ć 236 ml

Bogaty w czysty olejek lawendowy, Lavender Bath & Shower Gel oczyszcza i odmładza skórę. Produkt nie zawiera substancji chemicznych ani syntetycznych konserwantów i jest pełen składników roślinnych, np. oleju kokosowego i anyżu. SPOSÓB UŻYCIA |

skórę i spłukać.

Morning Start™ Bath & Shower Gel pomoże Ci odświeżyć się każdego dnia dzięki mocy czystych olejków eterycznych. Mięta pieprzowa, trawa cytrynowa i rozmaryn stymulują i dodaję energii, podczas gdy jałowiec oczyszcza skórę. S POS ÓB UŻY CIA |

LAVENDER BATH & SHOWER GEL

Spienić, umyć

SENSATION BATH & SHOWER GEL KO D 3748500

P O J E MNO Ś Ć

Spienić, umyć

Sensation™ Bath & Shower Gel zawiera kilka czystych olejków eterycznych, w tym ylang-ylang i jaśmin, zapewniając ukojenie i relaks. SPOSÓB UŻYCIA |

skórę i spłukać.

Spienić, umyć

236 ml

Przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa podanymi na etykiecie danego produktu. Opakowanie produktu może się różnić od przedstawionego w niniejszym Katalogu.

P IE L Ę G NA C JA

86


Lavender Foaming Hand Soap oczyszcza i odżywia skórę dłoni, eliminując suchość i podrażnienie. Bogate w olejek eteryczny z lawendy, witaminę E i aloes mydło jest skuteczne i jednocześnie delikatne dla większości typów skóry wrażliwej. Dozownik z pompką w komplecie.

LAVENDER FOAMING HAND SOAP KOD

KOD

443008

443108

P O JEM NOŚĆ

POJEMN OŚĆ

x 1 (1pk)

x 3 (3pk)

THIEVES FOAMING HAND SOAP KO D

KO D

367408

364308

P O J E MNO Ś Ć

P O J E MNO Ś Ć

x 1 (1pk)

x 3 (3pk)

S POS ÓB UŻY CIA |

Nanieść piankę na dłonie za pomocą dozownika, spienić, a następnie dokładnie spłukać.

THIEVES CLEANSING SOAP KOD 367908

P OJEMN OŚĆ

Myj i chroń swoją skórę dzięki Thieves® Foaming Hand Soap. Połączenie naturalnych składników z olejkami eterycznymi Thieves, cytrynowym i pomarańczowym sprawia, że produkt ten jest delikatną i skuteczną alternatywą dla mydeł na bazie substancji chemicznych. Dozownik z pompką w komplecie. SPOSÓB UŻYCIA |

Nanieść piankę na dłonie za pomocą dozownika, spienić, a następnie dokładnie spłukać.

Thieves® Cleansing Soap myje skórę, zapewniając dodatkowe korzyści płynące z zawartości czystych olejków eterycznych. To mydło w kostce idealnie nadaje się do oczyszczania skóry dzięki zawartości słynnej kompozycji olejków Thieves. S POS ÓB UŻY CIA |

Wmasować obficie w skórę całego ciała podczas kąpieli lub prysznica.

99.25 g

PIELĘGNACJA CIAŁA

Ciesz się promiennym wyglądem dzięki produktom wytwarzanym z wykorzystaniem składników roślinnych pełnych olejków eterycznych, który potrzebuje Twoja skóra i włosy — i czerp korzyści z braku zbędnych substancji. Linia produktów do pielęgnacji ciała obejmuje starannie opracowane mleczka, produkty do pielęgnacji włosów, produkty do pielęgnacji skóry o szczególnych potrzebach i wiele innych, aby zapewnić Ci świeżość od stóp do głów bez agresywnych substancji chemicznych. Naturalne dezodoranty Young Living to niezawierająca aluminium alternatywa dla produktów komercyjnych. Dezodorant AromaGuard® Meadow Mist™ zawiera olej kokosowy, wosk pszczeli, witaminę E oraz czyste olejki eteryczne, takie jak cytrynowy i lawendowy.

AROMAGUARD MEADOW MIST DEOD0RANT KOD 375208

P O JEMN OŚĆ 42 g

S POS ÓB UŻY CIA |

Stosować codziennie.

AROMAGUARD MOUNTAIN MINT DEOD0RANT KO D 375308

P O J E MNO Ś Ć 42 g

Dezodorant Young Living AromaGuard® Mountain Mint™ wykorzystuje naturalne właściwości oleju kokosowego, wosku pszczelego i witaminy E, które działają kojąco na skórę. Bogaty w olejek cytrynowy, rozmarynowy i inne czyste olejki eteryczne, dezodorant Mountain Mint jest doskonałą alternatywą dla produktów na bazie aluminiums. SPOSÓB UŻYCIA |

87

PIEL ĘGNACJA

Stosować codziennie.


BON VOYAGE KIT KOD 469908

EU

Bon Voyage zawiera 10 produktów Young Living do pielęgnacji ciała zapakowanych w atrakcyjną, niestandardową torbę. Wszystkie produkty są dostępne w opakowaniach podróżnych — wygodnych i idealnych do dzielenia się ulubionymi produktami.

COOL AZUL SPORTS GEL KO D 543608

P O J E MNO Ś Ć 100 ml

SPOSÓB UŻYCIA |

Mocno wstrząsnąć przed użyciem. Wetrzeć i obficie wmasować w skórę. Po użyciu umyć ręce.

S POS ÓB UŻY CIA |

Patrz informacje podane przy poszczególnych produktach.

GENESIS HAND & BODY LOTION KOD 3706500

P OJEMN OŚĆ 245 g

Genesis™ Hand & Body Lotion to silnie nawilżający krem zawierający olej kokosowy i inne naturalne składniki roślinne, które pomagają ukoić i odżywić skórę suchą i odwodnioną. Geranium, palczatka, bergamotka i inne czyste olejki eteryczne promują miękką, zdrową skórę.

LAVADERM COOLING MIST KO D 324908

P O J E MNO Ś Ć 59 ml

S POS ÓB UŻY CIA |

Nałożyć na całą powierzchnię ciała, aby nawilżyć skórę. Stosować codziennie.

LAVENDER HAND & BODY LOTION KOD 5201500

P OJEMN OŚĆ 226 ml

Bogaty w olejek eteryczny z lawendy i inne składniki roślinne, Lavender Hand & Body Lotion nawilża i chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, zapewniając długotrwałe nawilżenie. S POS ÓB UŻY CIA |

Stosować według potrzeb w celu nawilżenia skóry odwodnionej.

KOD 514808

113 g

PROGESSENCE PHYTO PLUS KO D 458108

P O J E MNO Ś Ć 15 ml

Stworzona z delikatnych składników — w tym olejku eterycznego z lawendy i aloesu — LavaDerm™ ma łagodną formułę o działaniu odświeżającym i delikatnie nawilżającym, aby promować zdrową skórę. SPOSÓB UŻYCIA |

Rozpylić na pożądany obszar skóry. Powtarzać według potrzeb do 10–15 minut.

Stworzony specjalnie z myślą o kobietach, Progessence™ Phyto Plus opracowano, zapewniając precyzyjną równowagę pomiędzy wyciągiem z pochrzynu włochatego oraz witaminą E dla zdrowo wyglądającej skóry, podczas gdy olejek kadzidłowcowy redukuje drobne zmarszczki. SPOSÓB UŻYCIA |

Nakładać 2–4 krople dwa razy dziennie na okolice szyi. Aby zapewnić lepszy efekt, dwa razy dziennie nakładać 1–2 krople na przedramiona.

Krem nawilżający Sandalwood Moisture Cream™ zapewnia wyjątkowo skuteczne nawilżenie dzięki czystym olejkom eterycznym Young Living.

SANDALWOOD MOISTURE CREAM P OJEMN OŚĆ

Cool Azul™ Sports Gel zawiera 10% olejków eterycznych w każdej tubie o pojemności 100 ml. Obok nawilżania skóry, nasz sportowy żel zawiera mieszaninę olejków eterycznych z mięty pieprzowej, kubańskiego oregano i Dorado Azul z mentolem i kamforą o miejscowym działaniu chłodzącym.

S POS ÓB UŻY CIA |

Delikatnie wmasować w skórę twarzy, szyi i inne obszary ciała wedle potrzeby. Stosować codziennie po oczyszczeniu twarzy i przemyciu jej tonikiem.

Przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa podanymi na etykiecie danego produktu. Opakowanie produktu może się różnić od przedstawionego w niniejszym Katalogu.

P IE L Ę G NA C JA

88


PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Zapewnij swoim włosom pielęgnację, na jaką zasługują! Nasze produkty do pielęgnacji włosów są wytarzane z bezpiecznych, roślinnych i przyjaznych dla środowiska składników, dzięki czemu nie musisz się martwić o wprowadzanie do swoich pukli niechcianych toksyn. Bogactwo silnych olejków eterycznych sprawia, że linia do pielęgnacji włosów uzupełni poranną rutynę o zastrzyk energii.

COPAIBA VANILLA MOISTURIZING SHAMPOO KOD

Copaiba Vanilla Moisturising Shampoo to bogaty, nawilżający szampon do mycia włosów suchych lub zniszczonych. S POS ÓB UŻY CIA |

Stosować codziennie, aby nawilżyć suche lub zniszczone włosy.

COPAIBA VANILLA MOISTURIZING CONDITIONER KO D

5194550

5195550

P O JEMN OŚĆ

P O J E MNO Ś Ć

295 ml

295 ml

LAVENDER MINT SHAMPOO KOD

S POS ÓB UŻY CIA |

Stosować codziennie, aby oczyścić i odżywić włosy.

5191550

P OJEMN OŚĆ 295 ml

LAVENDER VOLUME SHAMPOO KOD 5100500

P OJEMN OŚĆ 236 ml

89

Lavender Mint Daily Shampoo to dodający energii szampon do codziennego użytku przeznaczony dla każdego rodzaju włosów.

Lavender Volume Shampoo delikatnie oczyszcza i nawilża cienkie włosy. Dodatek wyciągów roślinnych, witamin i olejków eterycznych usuwa nagromadzone zanieczyszczenia, jednocześnie powiększając objętość włókna włosa. S POS ÓB UŻY CIA |

Stosować codziennie, aby oczyścić i wzmocnić włosy.

PIEL ĘGNACJA

LAVENDER MINT CONDITIONER KO D 5192550

P O J E MNO Ś Ć 295 ml

LAVENDER VOLUME CONDITIONER KO D 5102500

P O J E MNO Ś Ć 236 ml

Copaiba Vanilla Moisturising Conditioner to bogata, nawilżająca odżywka do włosów suchych lub zniszczonych. SPOSÓB UŻYCIA |

Stosować codziennie, aby nawilżyć suche lub zniszczone włosy.

Lavender Mint Daily Conditioner to dodająca energii, nawilżająca odżywka do codziennego użytku przeznaczona dla każdego rodzaju włosów. SPOSÓB UŻYCIA |

Stosować codziennie, aby oczyścić i odżywić włosy.

Lavender Volume Conditioner delikatnie odżywia cienkie włosy, uzupełniając działanie Lavender Volume Shampoo. SPOSÓB UŻYCIA |

Stosować codziennie, aby oczyścić i wzmocnić włosy.


HIGIENA JAMY USTNEJ

Odśwież swoją rutynę dzięki linii produktów do higieny jamy ustnej! Od pasty do zębów do miętowych cukierków — mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój uśmiech był promienny. Dzięki mocy naszej popularnej mieszaniny olejków eterycznych Thieves® możesz cieszyć się świeżym oddechem przez cały dzień.

Pasta do zębów KidScents® Slique™ Toothpaste wykorzystuje moc kompozycji olejków eterycznych Thieves® i Slique Essence, aby łagodnie czyścić i chronić zęby. Ta bezpieczna i skuteczna mieszanina korzystnie

KIDSCENTS SLIQUE TOOTHPASTE KOD 4574

P O JEMN OŚĆ

wpływa na stan zębów. Nie zawiera fluoru, pigmentów, syntetycznych barwników i aromatów ani konserwantów.

114 g

THIEVES AROMABRIGHT TOOTHPASTE KO D 3039521

P O J E MNO Ś Ć 118 g

S POS ÓB UŻY CIA | Stosować rano, wieczorem i po posiłkach, aby uśmiech dziecka pozostał zdrowy i cieszył swoim blaskiem.

THIEVES DENTAL FLOSS KOD

KOD

4463560

4464560

P OJEM NOŚĆ

POJEMN OŚĆ

x 1 (1pk)

x 3 (3pk)

Thieves® Dental Floss została wykonana z wytrzymałych włókien odpornych na strzępienie. Z łatwością wyczyścisz nią przestrzenie międzyzębowe, docierając do wszystkich trudno dostępnych miejsc. Ta dwukrotnie nasączana olejkami eterycznymi mocna nić daje Ci podwójną gwarancję świeżego oddechu. S POS ÓB UŻY CIA |

Używać codziennie według

potrzeb.

Wykorzystująca właściwości kompozycji olejków eterycznych Thieves® pasta do zębów Thieves AromaBright™ Toothpaste korzystnie wpływa na stan zębów i dziąseł. Pasta nie zawiera fluoru, syntetycznych barwników ani konserwantów — jest więc odpowiednia dla całej rodziny. Ma świeży miętowy smak i zapewnia świeży oddech na długo. SPOSÓB UŻYCIA |

Szczotkować zęby rano i wieczorem i, najlepiej, po każdym posiłku.

THIEVES DENTAROME ULTRA TOOTHPASTE KO D 3744521

P O J E MNO Ś Ć 118 g

Pasta do zębów Thieves® Dentarome Ultra Toothpaste wykorzystuje moc kompozycji olejków Thieves, aby zapewnić intensywne czyszczenie, a jednocześnie zadbać o wyjątkową świeżość oddechu dzięki chłodnemu aromatowi mięty pieprzowej. Produkowana na bazie naturalnych składników pasta Thieves Dentarome Ultra doskonale usuwa przebarwienia, aby Twój uśmiech stał się bielszy, świeższy i bardziej promienny! SPOSÓB UŻYCIA |

Dokładnie szczotkować zęby i dziąsła rano i wieczorem.

THIEVES FRESH ESSENCE PLUS MOUTHWASH KOD 368308

P O JEMN OŚĆ 236 ml

Płyn do płukania ust Thieves® Fresh Essence™ Plus Mouthwash wykorzystuje moc kompozycji olejków Thieves, aby zapewnić Ci wyjątkową czystość zębów i dziąseł. Płyn do płukania ust Young Living na bazie składników pochodzenia naturalnego nie zawiera alkoholu, syntetycznych barwników ani sztucznych aromatów. S POS ÓB UŻY CIA |

Płukać usta przez 30–60 sekund (lub według potrzeb) ilością płynu Fresh Essence Plus równą 1 łyżce lub pojemności nakrętki.

Przed użyciem zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa podanymi na etykiecie danego produktu. Opakowanie produktu może się różnić od przedstawionego w niniejszym Katalogu.

P IE L Ę G NA C JA

90


S I Ę

DZIEL

S T Y L E M

Ż YC I A

Y L

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w opracowywaniu domowych środków czyszczących, produktów odżywiających ciało, zapewniających piękną skórę i włosy, a kojących zmysły, z dumą przedstawiamy gamę środków, które zapewniają prawdziwie dobre samopoczucie w każdym aspekcie życia. Nieustannie i ściśle przestrzegając naszego standardu Seed to Seal®, obraliśmy drogę, której celem jest zapewnienie jeszcze większej liczby sposobów na to, aby Twoje nawyki i Twój dom były źródłem dobrego samopoczucia. Osiągnięcie finansowej niezależności przez dzielenie się produktami Young Living z otaczającymi Cię osobami to kolejna szansa na wprowadzenie nowego wymiaru dobrego samopoczucia do Twojego życia.DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO Young Living? Dołączając do Young Living, staniesz się częścią globalnej wspólnoty osób, których pasją są autentyczne, naturalne rozwiązania dla nich i dla ich rodzin. Członkostwo w Young Living oznacza o wiele więcej niż tylko dostęp do olejków eterycznych i zawierających je produktów: •

24% zniżki od ceny detalicznej na wszystkie produkty Young Living: Ta duża zniżka umożliwia odkrycie jeszcze większej liczby ulubionych produktów i dzielenie się nimi z innymi osobami.

Możliwość udziału w naszym planie wynagrodzeń: Jeden z najhojniejszych planów w branży — oferujemy wyższe od przeciętnych wypłaty z tytułu prowizji i sprzedaży detalicznej oraz duże premie, a wszystko to za dzielenie się olejkami eterycznymi!

Wygoda programu Essential Rewards: Nie tylko co miesiąc bezproblemowo otrzymasz ulubione produkty prosto do domu, ale też możesz zbierać punkty i odbierać darmowe produkty — za sam fakt złożenia powtarzalnego, comiesięcznego zamówienia! Ponadto dołączenie do programu Essential Rewards umożliwia otrzymanie zniżek na dostawę, prezentów lojalnościowych oraz uzyskanie dostępu do wybranych premii i unikatowych promocji!

Uznanie Twoich talentów i ciężkiej pracy: Każdego roku organizujemy spotkania w pięknych miejscach na całym świecie, aby nagrodzić i wyszkolić osoby, które wykazały się wyjątkowym zaangażowaniem w swoją działalność. Ponadto wyrażamy nasze uznanie przed całą społecznością, nagradzając członków osiągających wyższe stopnie zaangażowania podczas corocznej konwencji International Grand Convention.

93

DZIEL S IĘ STYLEM ŻYCIA YL


ESSENTIAL REWARDS Automatycznie otrzymuj zamówienie co miesiąc, przystępując do programu Essential Rewards! Możesz zbierać punkty, aby otrzymywać darmowe produkty, zniżki na dostawę, możliwość personalizacji comiesięcznego zamówienia lub ekskluzywne nagrody. Tak wiele korzyści i premii — to doskonały moment, aby zacząć właśnie teraz! Odwiedź stronę YoungLiving.com, aby uzyskać więcej informacji.

KO R Z Y Ś C I D L A C Z Ł O N K Ó W P RO G R A M U E S S E N T I A L R E WA R D S

Priorytetowe dostawy ulubionych produktów Young Living

Obniżone koszty dostawy

Do 25% zwrotu w postaci punktów Essential Rewards przy każdym zamówieniu do wykorzystania w przyszłości

Możliwość zmiany lub anulowania zamówienia w dowolnym momencie

1–3 miesiące: 10% zwrotu w postaci punktów ER

4–24 miesiące: 20% zwrotu w postaci punktów ER

Rabaty na unikatowe zestawy produktów

Dostęp do wyjątkowych premii, w tym Rising Star Team Bonus

Powyżej 25 miesięcy: 25% zwrotu w postaci punktów ER

Prezenty lojalnościowe po 3, 6, 9 i 12 miesiącach ciągłego udziału

THIEVES ESSENTIAL REWARDS KIT KOD

Thieves 15 ml

369708

Thieves AromaBright Toothpaste

Thieves Mouthwash

Thieves Foaming Hand Soap x 2 (236,5 ml)

Thieves Spray x 2

Thieves Household Cleaner x 2 (426 ml)

Thieves Waterless Hand Purifier x 2 (29,35 g)

NINGXIA® RED ESSENTIAL REWARDS KIT KO D

NingXia Red x 4 (750 ml)

489308

NingXia Red Singles (60 ml), 30 pk

E S S E NT IA L RE WA RD S

94


Przygotuj się na sukces za pomocą

ZESTAWU STARTOWEGO YOUNG LIVING! Nasze zestawy wprowadzające zostały zaprojektowane tak, aby zawierały nowoczesne materiały służące do rozwoju biznesu i jeszcze więcej próbek niż kiedykolwiek. Jest to doskonały sposób na wprowadzenie kogoś w możliwości, jakie oferuje Young Living, i nasz styl życia. Zarejestruj się, aby otrzymać jeden z naszych zestawów startowych, i ciesz się szeroką gamą wyjątkowych korzyści, np.: •

24% rabatem hurtowym

Możliwością otrzymywania prowizji i premii

Możliwością członkostwa w programie Essential Rewards, w którym można uzyskać darmowe produkty, zniżki na dostawę i wiele innych

Możliwością pomocy innym osobom w odkrywaniu lepszego samopoczucia i wolności

R O Z P O C Z N I J J U Ż T E R A Z N A S T R O N I E Yo u n g L i v i n g . c o m !

PREMIUM STARTER KIT WITH ARIA DIFFUSER KO D (PL )

1 x Premium Essential Oils Collection

Marketing Literature

10 x Sample Oil Bottles

546539

1 x Aria Diffuser

1 x Stress Away 5 ml

2 x NingXia Red Single (60 ml)

1 x Product Guide

1 x AromaGlide Roller Fitment

10 x Business Card Sampler

Basic Starter Kit:

1 x Orange+ 5 ml


PREMIUM STARTER KIT WITH DEWDROP DIFFUSER KO D (PL ) 546339

1 x Premium Essential Oils Collection

Marketing Literature

10 x Sample Oil Bottles

1 x Dewdrop Diffuser

1 x Stress Away 5 ml

2 x NingXia Red Single (60 ml)

1 x Product Guide

1 x AromaGlide Roller Fitment

10 x Business Card Sampler

Basic Starter Kit:

1 x Orange+ 5 ml

PREMIUM STARTER KIT WITH NINGXIA KOD 546739

NingXia Red – 2 x 750 ml bottles

Basic Starter Kit:

1 x Orange+ 5 ml

30 x NingXia Red Single (60 ml)

Marketing Literature

10 x Sample Oil Bottles

NingXia Nitro

1 x Stress Away 5 ml

2 x NingXia Red Single (60 ml)

1 x Product Guide

1 x AromaGlide Roller Fitment

10 x Business Card Sampler

D Z IE L S IĘ S T YL E M Ż YC IA YL

96


PREMIUM STARTER KIT WITH THIEVES 1 x Thieves 15 ml

KOD 546639

2 x Thieves Spray

1 x AromaGlide Roller Fitment

1 x Thieves AromaBright Toothpaste

2 x Thieves Waterless Hand Purifier

1 x Orange+ 5 ml

1 x Thieves Fresh Essence Plus Mouthwash

1 x Product Guide

10 x Sample Oil Bottles

Basic Starter Kit:

2 x NingXia Red Single (60 ml)

Marketing Literature

10 x Business Card Sampler

2 x Thieves Household Cleaner 2 x Thieves Foaming Hand Soap

BASIC STARTER KIT KOD 546039

97

1 x Stress Away 5 ml

Marketing Literature

1 x Orange+

1 x Stress Away 5ml

10 x Sample Oil Bottles

1 x AromaGlide Roller Fitment

2 x NingXia Red Single (60ml)

DZIEL S IĘ STYLEM ŻYCIA YL

10 x Business Card Sampler


EDUKACJA

Poznanie Young Living i naszego przywiązania do jakości nigdy nie było prostsze! Nasze narzędzia edukacyjne — od katalogów produktów po książeczki, od broszur po materiały związane z planami wynagrodzeń — to kompleksowe, inspirujące i istotne materiały, dzięki którym możesz zostać ekspertem Young Living.

COMPENSATION PLAN FLYER

APPLICATION CHART

Essential Oil Blends This application chart is intended to guide you in essential oil use; however, qualified health professionals may offer additional guidance and should be contacted for serious health conditions. Always check individual label directions before use. Photosensitivity: Avoid direct sunlight and UV rays for at least 24 hours after application to skin. Neat: Can be used directly on the skin, but dilution with V-6TM Enhanced Vegetable Oil Complex is strongly recommended.

Abundance Acceptance Aroma Life Aroma Siez Australian Blue Awaken Believe Brain Power

GLF

Peace & Calming

Gratitude

Present Time

Grounding

Progessence Phyto Plus

Harmony

Purification

Highest Potential

Raven

Hope

R.C.

Humility

Release

ImmuPower

Relieve It

Christmas Spirit

Inner Child

RutaVaLa

Citrus Fresh

Inspiration

Sacred Mountain

Into The Future

SARA

Clarity

Dilute: Dilution required. See label for use.

Common Sense

Joy

SclarEssence

DiGize

JuvaCleanse

Sensation

Aromatic: Inhale directly or use a Young Living diffuser.

Dream Catcher

Please note not all Essential oil blends are currently available in Europe.

EndoFlex

Dragon Time Egyptian Gold En-R-Gee

KOD

Ulotka dotycząca planu wynagrodzeń stanowi streszczenie hojnego planu wynagrodzeń i premii Young Living. JuvaFlex

Slique Essence

Lady Sclareol

Surrender

Live With Passion

The Gift

Longevity

Thieves

Magnify Your Purpose

3 Wise Men

Melrose

Transformation

M-Grain

Trauma Life

Mister

Valor

Motivation

White Angelica

photosensitivity

Envision

neat

Exodus II

dilute

Forgiveness

aromatic

Gathering Gentle Baby

PanAway

Young Living’s research has allowed us to infuse everyday nutritional and personal-care products with pure essential oils, resulting in unmatched natural benefits. These unique creations offer a convenient way to experience even more of nature’s priceless gift, essential oils. Find out more at youngliving.com.

EVERYDAY ESSENTIALS BROCHURE

For more information, please contact this Young Living distributor: Code 492108

472008

KO D

P O JEMN OŚĆ

492108

x 25

P O J E MNO Ś Ć x 25

en Xia Red

®

NINGXIA RED BROCHURE

die Ningxia Wolfsbeere als eine der üchte weltweit verehrt. Voll mit Ballaststoffen und tien gilt sie als wahres Kraftpaket und Wunderwerk der

perte für ätherische Öle, hat die Kraft der Ningxia natürlichen Energie reiner ätherischer Öle in einem ereint: Das synergistisch wirksame Nährstoffgetränk ert Ihren ganzen Körper und versorgt ihn mit lang ch Sie heute schon Ihren NingXia Red getrunken?

F: Was ist rot und steckt voller Vorteile für Ihre Gesundheit?

KOD A: NingXia

495208

Besuchen Sie ningxiared.com und erfahren Sie mehr über die neue Rezeptur und die außergewöhnlichen gesundheitsfördernden Wirkungen von NingXia Red.

P O JEMN OŚĆ

Broszura NingXia Red do świetne wprowadzenie do mocy NingXia Red. Idealna na spotkania z przyjaciółmi, na pewno zainteresuje ich zaletami jagód goji Ningxia.

Code 495210

x 25

RAINDROP TECHNIQUE FLYER KOD 441008

P O JEMN OŚĆ

Everyday Essentials przedstawia nasze najpopularniejsze olejki eteryczne i wskazuje, jak można wykorzystać je w codziennym życiu. Nowicjusze i użytkownicy zaawansowani mogą znaleźć tu wiele przydatnych informacji w tym wygodną tabelę zastosowań pojedynczych olejków eterycznych i ich mieszanin. AN INTRODUCTION TO ESSENTIAL OILS

Everyday Essentials

Young Living (Europe) Ltd. Harvard Way Harvard Industrial Park Kimbolton, Cambs PE28 0NJ UK

PRODUCT GUIDE KO D

KO D

384939

385039

P O J E MNO Ś Ć

P O J E MNO Ś Ć

x1

x 10

Katalog produktów zawiera pełną ofertę wyrobów Young Living. Dzięki informacjom, wskazówkom dotyczącym Product Guide użytkowania oraz szczegółowym opisom katalog produktów ułatwia zapoznanie się z produktami Young Living i dzielenie się nimi.

Ulotka informacyjna zawierająca szczegółowe informacje o produkcie i schematy stosowania Raindrop Technique.

x1

D Z IE L S IĘ S T YL E M Ż YC IA YL

98


INDEKS 40

5-Day Nutritive Cleanse

71

30 Oil Case

53

30 Oil Collection

50

A Abundance

40

Acceptance

40

Aria Ultrasonic Diffuser

52

Aroma Carousel

53

AromaEase

40

AromaGlide Roller Fitments

53

AromaGuard Meadow Mist Deodorant 87 AromaGuard Mountain Mint Deodorant 87 Aroma Life

40

AromaLux Atomizing Diffuser

52

Aroma Siez

40

ART Creme Masque

78

ART Gentle Cleanser

78

ART Light Moisturiser

78

ART Refreshing Toner

78

ART Renewal Serum

78

ART Sheerlumé Brightening Cream

78

ART Skin Care System

78

Awaken

40

B Balance Complete

71

Basic Starter Kit

97

Basil

26

Bath & Shower Gel Base

86

Believe

40

Bergamot

26

Black Pepper

26

Blender Bottle

74

BLM

71

Blue Tansy

26

Bon Voyage Kit

88

Boswellia Wrinkle Cream

79

INDEKS

E

Breathe Again Roll-On

48

Elemi

27

Build Your Dream

41

EndoFlex

42

En-R-Gee

42

Essential Oil Sample Bottles

53 71

C

3 Wise Men

99

41

Brain Power

Cardamom+

36

Essentialzyme

Carrot Seed

26

Essentialzymes-4

71

Cedarwood

26

Eucalyptus Blue

28

Cel-Lite Magic Massage Oil

49

Eucalyptus Globulus

28

Christmas Spirit

41

Eucalyptus Radiata

28

Cinnamint Lip Balm

79

Evening Peace Bath & Shower Gel

86

Cinnamon Bark

26

Everyday Essentials Brochure

98

Cinnamon Bark+

36

Everyday Oils

50

Cistus

26

Exodus II

42

Citronella

27

Citrus Fresh

41

F

Clarity

41

Feelings

50

Clary Sage

27

Fennel

28

Clary Sage Floral Water

64

Fennel+

36

Clear Vegetable Capsules

53

Forgiveness

Clove

27

Frankincense

Clove+

36

28, 42 28

ComforTone

71

G

Common Sense

41

Gary’s True Grit Einkorn Flour

74

Compensation Plan Flyer

98

Gary’s True Grit Einkorn Rotini Pasta

74

Cool Azul

41

Genesis Hand & Body Lotion

88

Cool Azul Sports Gel

88

Gentle Baby

42

Copaiba

27

Geranium

28

Copaiba Vanilla Moisturising Conditioner 89

German Chamomile

28

Copaiba Vanilla Moisturising Shampoo 89

Ginger

28

Cypress

Ginger+

36

Glass Oil Droppers

53

GLF

42

27

D Deep Relief Roll-On

48

Grapefruit

29

Detoxzyme

71

Grapefruit Lip Balm

79

Dewdrop Diffuser

52

Gratitude

43

Digest & Cleanse

71

Grounding

43

DiGize

41

Dill

27

H

Dorado Azul

27

Harmony

43

Dragon Time

42

Helichrysum

29

Dragon Time Bath & Shower Gel

86

Highest Potential

43

Dragon Time Massage Oil

49

Hinoki

29

Dream Catcher

42

Hong Kuai

29

HydroGize Water Bottle

74


I

Lemon

30

OmegaGize3

73

ICP

72

Lemongrass

30

Orange

31

Idaho Balsam Fir

29

Lemongrass+

36

Orange Blossom Facial Wash

79

Idaho Blue Spruce

29

Lemon Myrtle

30

Orange+

38

ImmuPower

43

Lemon+

36

Oregano

31

Inner Child

43

Life 9

72

Oregano+

38

Inner Defense

72

Light the Fire

44

Ortho Ease Massage Oil

49

Lime

30

Ortho Sport Massage Oil

49

Live Your Passion

44

J Jade Lemon

29

Longevity

44

P

Jasmine

29

Longevity Softgels

72

Palo Santo

Joy

43

Juniper

30

M

JuvaCleanse

43

Magnify Your Purpose

JuvaFlex

44

JuvaPower

72

JuvaSpice

72

K

32

PanAway

45

Patchouli

32

44

Peace & Calming

45

Marjoram

30

Peace & Calming II

45

MegaCal

72

Peppermint

32

Melissa

31

Peppermint+

38

Melrose

44

Pine

32

M-Grain

44

Premium Starter Kit with Aria Diffuser

95

KidScents GeneYus

62

Mister

45

Premium Starter Kit with Dewdrop Diffuser 96

KidScents Owie

62

Morning Start Bath & Shower Gel

86

Premium Starter Kit with NingXia

96

KidScents Shampoo

62

Motivation

45

Premium Starter Kit with Thieves

97

MultiGreens

72

Product Guide

98

Myrrh

31

Progessence Phyto Plus

88

Myrtle

31

Purification

45

KidScents Slique Toothpaste KidScents TummyGize

62, 90 62

L 44

N

LavaDerm Cooling Mist

88

Nicolas Diffuser

64

Raindrop Technique

50

Lavender

30

NingXia Dried Wolfberries (Organic)

68

Raindrop Technique Flyer

98

Lavender+

36

NingXia Nitro

68

Rainstone Diffuser

52

Lavender Bath & Shower Gel

86

NingXia Red

68

Raven

45

Lavender Dry Flowers

64

NingXia Red Brochure

98

Ravintsara

32

Lavender Einkorn Pillow

64

NingXia Red Combo Pack

68

R.C.

45

Lavender Essential Water

64

NingXia Red Essential Rewards Kit

94

Relaxation Massage Oil

49

Lavender Floral Water

64

NingXia Red Singles

68

Release

46

Lavender Foaming Hand Soap

87

NingXia Zyng

68

Relieve It

46

Lavender Hand & Body Lotion

88

Northern Lights Black Spruce

31

Roman Chamomile

32

Lavender Honey

64

Nutmeg

31

Rose

32

Lavender Lip Balm

79

Nutmeg+

38

Rosemary

32

Lavender Mint Daily Conditioner

89

Rosemary+

38

Lavender Mint Daily Shampoo

89

O

Rosemary Floral Water

64

Lavender Volume Shampoo

89

Ocotea

31

Royal Hawaiian Sandalwood

33

Lavender Volume Conditioner

89

Oil Bottle Cap Labels

53

RutaVaLa

46

Ledum

30

Oils of Ancient Scripture

50

RutaVaLa Roll-On

48

Lady Sclareol

R

IND E K S

100


S

Spearmint

33

Thyme+

38

33

Stress Away

47

Tranquil Roll-On

48

Sacred Mountain

46

Stress Away Roll-On

48

Transformation

47

Sage

33

Sulfurzyme

73

Trauma Life

47

Super Cal

73

Sacred Frankincense

Sandalwood Moisture Cream

79, 88

U

SARA

46

Satin Facial Scrub, Mint

79

T

Savvy Minerals - Blush

81

Tangerine

Savvy Minerals - Bronzer

81

Tangerine+

38

V

Savvy Minerals - Brush Set

83

Tea Tree

33

V-6 Vegetable Oil Complex

49

Savvy Minerals - Eyeliner- Jet Setter

83

The Gift

47

Valerian

33

Savvy Minerals - Eyeshadow

83

Thieves

47, 58

Valor

47

Savvy Minerals - Foundation

81

Thieves AromaBright Toothpaste

58, 90

Valor II

47

Savvy Minerals - Lip Gloss

84

Thieves Cleansing Soap

58, 87

Vetiver

34

Savvy Minerals - Lipstick

84

Thieves Dental Floss

58, 90

Vitassage with Storage Case

53

Savvy Minerals - Misting Spray

84

Thieves Dentarome Ultra Toothpaste 58, 90

Savvy Minerals - Multitasker

83

Thieves Dish Soap

58

W

Savvy Minerals - Veil - Diamond Dust

83

Thieves Essential Rewards Kit

94

White Angelica

47

SclarEssence

46

Thieves Foaming Hand Soap

58, 87

Wintergreen

34

Sensation

46

Thieves Fresh Essence Plus Mouthwash 58, 90

Wolfberry Crisp Bars

74

Sensation Bath & Shower Gel

86

Thieves Household Cleaner

59

Wolfberry Eye Cream

79

Sensation Massage Oil

49

Thieves Laundry Soap

59

Shutran

46

Thieves Mints

59

X

Shutran Shave Cream

79

Thieves Spray

59

Xiang Mao

Slique Bars

69

Thieves+

Slique Essence

69

Thieves Waterless Hand Purifier

59

Y

Slique Tea

69

Thyme

33

Ylang Ylang

101

INDEKS

USB Diffuser

52

33

34

38, 59 34


GOTOWY, ABY DOŁĄCZYĆ? Dołączenie do Young Living jest łatwe i niesie ze sobą wiele korzyści! Oto, jak wygląda proces rejestracji: 1.

Odwiedź stronę YoungLiving.com/Signup.

2.

Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi rejestracji, m.in. wybierając typ członkostwa (dystrybutor lub klient): a.

soby wybierające członkostwo dla dystrybutorów mogą cieszyć się 24% zniżką na produkty, O a także uczestniczyć w naszym programie Essential Rewards i korzystać z hojnego planu wynagrodzeń.

b.

Osoby wybierające członkostwo dla klientów płacą pełne ceny za produkty Young Living (bez minimalnej kwoty zamówień umożliwiającej utrzymanie aktywnego członkostwa). Członkowie klienci nie mogą korzystać z planu Essential Rewards ani planu wynagrodzeń.

3.

Jeśli chcesz, wybierz zestaw początkowy i zestaw Essential Rewards.

4.

Dodaj wybrane produkty do zamówienia.

5.

Przejdź do kasy i zakończ rejestrację.

6.

Zacznij cieszyć się najwyższej jakości produktami na bazie olejków eterycznych na świecie!


WORLD LEADER ESSENTIAL OILS in

®

Odpowiedzialność za naszą planetę to kwestia, do której podchodzimy bardzo poważnie. Dzięki stosowanym przez nas nowoczesnym metodom produkcji otrzymujesz najczystsze olejki na Ziemi.

Nazywamy to ®

To nie slogan — to nasze powołanie.

384939 v.1