__MAIN_TEXT__
feature-image

Page 1

KATALOG PRODUKTÓW

NA EU R O PĘ


Witamy w

YOUNG LIVING! Niezmiernie cieszymy się, że możemy powitać Cię w rodzinie Young Living. Celem Young Living jest sprawić, aby olejki eteryczne dotarły do każdego domu na świecie. Wszędzie na świecie ludzie szukają sposobów na zapewnienie sobie zdrowia, równowagi duchowej oraz bezpieczeństwa w kwestiach finansowych. Cieszymy się, że jako członek rodziny Young Living pomożesz nieść nasz przekaz światu. Miliony ludzi czekają na Twoje odpowiedzi na dręczące ich pytania. Wskaż im lepszą drogę! Ludzie mogą być wolni, wyłącznie jeżeli są dostatecznie silni i zdrowi, a także mają wystarczające zasoby finansowe, aby podróżować, nauczać i dzielić się z innymi w potrzebie. Jako światowy lider w branży olejków eterycznych zapewniamy najlepsze dostępne olejki eteryczne dzięki opracowanemu przez nas procesowi Seed to Seal. Możesz stać się jego częścią, dołączając do nas w okresie siewów lub zbiorów albo odwiedzając któregoś z naszych partnerów zajmujących się uprawami i destylacją na całym świecie. Dzielenie się tym, co kochamy, ze wszystkimi z Was na całym świecie sprawia wiele radości całej naszej rodzinie. To naprawdę wspaniałe móc patrzeć na przyłączające się rodziny i dzieci, które chcą używać olejków, doświadczając ich korzyści. Trwa nowy, niesamowity okres niezrównanego rozwoju. Katalog produktów na 2016 r. stanowi odzwierciedlenie ponad 20 lat zaangażowania mającego na celu pomoc każdemu w odnalezieniu wolności opartej na trwałym dobrym samopoczuciu, o którym marzymy, jednocześnie zastanawiając się, czy jego osiągnięcie jest możliwe. Wszyscy pracownicy Young Living dokładają wszelkich starań, aby zaoferować Ci bezpieczne i efektywne produkty oparte na olejkach eterycznych, których celem jest zastąpienie kontrowersyjnych z punktu widzenia nauki substancji wykorzystywanych w wielu domach i miejscach pracy. Ten poręczny, kompleksowy przewodnik został zaprojektowany tak, by pomóc Ci szybko znaleźć to, czego szukasz, i odkryć nowe produkty, które warto wypróbować. Nasze produkty mają pomagać w odnajdywaniu własnej oazy wolności pełnej dobrego samopoczucia, zarówno w sensie fizycznym, jak i emocjonalnym. Nadszedł właściwy moment, aby doświadczyć korzyści płynących z czystej esencji natury – w formie przeznaczonej dla każdego. Ciesz się naszymi produktami, które wesprą Twoje ciało, uspokoją zgiełk w Twoim otoczeniu i poprawią Ci nastrój.

Mary i Gary Young Prezes i założyciel


SPIS TREŚCI

Europa 2016 Nie wszystkie produkty Young Living są dostępne w każdym kraju, w którym firma Young Living jest obecna. Należy sprawdzić kod kraju pod opisem każdego produktu. Zakup tych produktów w celach demonstracyjnych i do użytku osobistego jest możliwy.

K L U C Z K O D Ó W PA Ń S T W

Wielka Brytania

UK

Austria

AT

Niemcy

DE

Irlandia

IE

Szwecja

SE

Hiszpania

ES

Dostępny we wszystkich państwach członkowskich UE

EU

Infor macje na Temat Young Living...2 Początki w Rodzinie Young Living.............................12 Jednoskładnikowe Olejki Eteryczne.................................18 Mieszanki Olejków Eterycznych...30 Dom.......................................50 Zdrowie i Sprawność..................58 Pielęgnacja Ciała.......................68 Dzielenie się stylem życia............78 Produkty Alter natywne................83 Indeks......................................84 Zamówienia..............................89

Czy podobają Ci się reklamy produktów zawarte w niniejszym katalogu? Wybierz swoje ulubione i podziel się nimi na Facebooku!

FACEBOOK.COM/YOUNGLIVINGEUROPE TWITTER.COM/YLEOEUROPE I N S TA G R A M . C O M / Y O U N G L I V I N G E O PINTEREST.COM/YOUNGLIVINGEO BLOG.YOUNGLIVING.COM

Informacje podane w niniejszym katalogu są aktualne na styczeń 2016 r.


Odpowiedzialność za naszą planetę to kwestia, do której podchodzimy bardzo poważnie. Dzięki stosowanym przez nas nowoczesnym metodom produkcji otrzymujesz najczystsze olejki na Ziemi. Proces ten nazwaliśmy Seed to Seal™ (od ziarenka do butelki). To nie slogan – to nasze powołanie.


Nasz

CEL

Eukaliptus Australijski

Dzielenie się lepszym samopoczuciem i bogactwem z ludźmi na całym świecie od zawsze było głównym priorytetem Young Living. Nasza różnorodna, światowa wspólnota zdrowia jest całkowicie oddana udostępnianiu naszego przesłania i doskonałych produktów wszystkim rodzinom na całym świecie.

FORT NELSON, Kolumbia Brytyjska, Kanada

C A L G A RY, Alberta, Kanada

S T. M A R I E S , IDAHO, USA LEHI, U TA H , U S A

LONDYN, Wielka Brytania

H IG H L A N D F L ATS , I D , USA

S P L I T, Chorwacja

SIMIANE-LA-ROTONDE, Francja

TOKIO, Japonia

MONA , U TA H , U S A

ALMOG, Izrael

MEKSYK, Meksyk

H O N G KO N G , Chiny

SALALAH, Oman

TA I T UNG , Tajwan KUA L A LU M PU R , Malezja

G UAYAQU I L , Ekwador

SINGAPUR

S Y D N E Y, Australia

Mie¸ dzynarodowe przedstawicielstwa Young Living Farma lub destylarnia Young Living Nasz rozwój w liczbach

NASZ ROZWÓJ W LICZBACH W roku 2015 oddział Young Living Europe wprowadził na rynek ponad 20 produktów, w tym nowe olejki eteryczne – jednoskładnikowe i mieszanki.

W roku 2015 ponad 16 000 członków z całego świata wzięło udział w International Grand Convention, czyli corocznym zjeździe naszej społeczności.

Olejki eteryczne Young Living pochodzą z 50 różnych źródeł i wszystkie są warte wyróżnienia Seed to Seal®.

3


Nasze

FARMY NA CAŁYM ŚWIECIE S T.

M AR IE S,

IDA HO,

USA

Ta naturalnie piękna, 80-hektarowa farma położona w wiejskiej, górskiej dolinie w północnym Idaho jest pierwszą farmą zakupioną przez założyciela Young Living, D. Gary'ego Younga. Z początku rosła na niej wyłącznie lawenda, ale z czasem okazało się, że panują tu również idealne warunki dla melisy, która obecnie stanowi główną uprawę. To tutaj wyrosły pierwsze szklarniowe rośliny, które zostały przewiezione na naszą farmę w Mona w stanie Utah. Tutaj także przeprowadziliśmy wiele badań na roślinach, a Gary, nieustannie rozwijając uprawy, dokonywał najistotniejszych odkryć i uczył się sztuki destylacji. To również w tym miejscu po raz pierwszy wyhodowaliśmy i poddaliśmy destylacji wrotycz pospolity.


H I G H LA N D FL ATS, I DAHO, USA

SIMIANE -LAROTONDE , FRANCJA

Oferująca zachwycające widoki plantacja drzew w Highland Flats, gdzie co roku zapraszamy członków na zimowe zbiory oraz wiosenne przesadzanie, jest miejscem, w którym można bezpośrednio zapoznać się z procesem Seed to Seal. Na farmie uprawia się i poddaje destylacji rosnące w Idaho jodły balsamiczne oraz świerki kłujące, a także żywotniki olbrzymie, sosny i inne drzewa iglaste. Mieści się tu pierwsza na świecie w pełni zautomatyzowana i wykorzystująca najnowocześniejsze rozwiązania destylarnia.

D. Gary Young rozpoczął swoją przygodę z olejkami eterycznymi w Prowansji, francuskim regionie słynącym z łagodnych wzgórz i niemalże niekończących się pól aromatycznej lawendy. To tu na naszej malowniczo położonej pod zamkiem na wzgórzu farmie uprawia się lawendę, rozmaryn, szałwię muszkatołową i pszenicę samopszę.

S P L I T,

C H O RWAC JA

W Chorwacji, znanej jako idealne miejsce do uprawy kocanek, panują także świetne warunki do rozwoju wielu innych aromatycznych roślin. Nasza farma w Chorwacji nieustannie zwiększa areał uprawy kocanek. Niedawno firma Young Living zakupiła piękny budynek oddalony o 30 minut od farmy. W budynku mieści się destylarnia, zakład produkcyjny i centrum dystrybucji.

MONA,

U TAH ,

U SA

Założona tu w 1995 r. farma lawendy Young Living stała się międzynarodowym miejscem spotkań dla całej rodziny. Uprawia się tu hektary lawendy, szałwii muszkatołowej, mięty pieprzowej, hyzopu, nawłoci i innych roślin, zbieranych i poddawanych destylacji w procesie produkcji niektórych z najpopularniejszych olejków eterycznych. Na tej przepięknej farmie organizowane są coroczne obchody dnia lawendy, wystawy koni, festiwal jesieni i wiele innych, szczególnych wydarzeń. 5


SAL A L A H,

O MA N

Od 2010 r. Young Living współpracuje z lokalnymi zbieraczami w Omanie, pozyskując dostawy świętej żywicy olibanowej, którą destyluje się w procesie produkcji olejku eterycznego Sacred Frankincense. Jesteśmy pierwszą i jedyną firmą na świecie, która uzyskała pozwolenie na destylację tej żywicy i eksport cennego olejku eterycznego do świata Zachodu.

G UAYAQU I L ,

EKWADOR

Żyzne i urodzajne gleby w Guayaquil zapewniają wspaniałe warunki do uprawy unikalnych i rzadkich roślin, takich jak eukaliptus błękitny, jagodlin wonny, kakaowiec, dorado azul, ocotea i wiele innych. Nowoczesna destylarnia znajdująca się na tej plantacji jest największą w Ameryce Południowej.

FARMY

PA RT N E R S K I E

Young Living posiada własne farmy, a także jest współwłaścicielem wielu innych farm na całym świecie jako partner niezależnych plantatorów, którzy zobowiązują się przestrzegać surowych zasad procesu Seed to Seal, w związku z czym ich działalność jest poddawana dokładnej ocenie pod kątem zgodności z jego wymogami. Dzięki farmom partnerskim firma Young Living może wspierać lokalnych, niezależnych plantatorów, jednocześnie zachowując maksymalne zaangażowanie w jakość produktu.

F O RT N E L S O N, KO L U M B I A B RY T Y J S K A , K A NA DA Na farmie Northern Lights zakupionej w 2014 r. prowadzona jest uprawa i destylacja czarnego świerka, krwawnika, a nawet pszenicy samopszy. W związku z naszym zaangażowaniem w zrównoważony rozwój ta malownicza farma jest poddawana ciągłemu zalesianiu czarnym świerkiem. Wkrótce zostanie tu uruchomiona suszarnia, w której odpady z destylowanego drewna przetwarzane będą na granulat – bardziej ekologiczny opał do pieców na drewno do wykorzystania przez okoliczne społeczności.

6

YoungLiving.com

G OSPODARSTWA SPÓŁDZIE LCZE Wiele naszych olejków eterycznych powstaje również na bazie produktów pochodzących z rozsianych po całym świecie gospodarstw spółdzielczych. Ci uznani plantatorzy pracują wyłącznie dla Young Living i zobowiązują się spełniać surowe wymogi procesu Seed to Seal. Z pozycji inwestora na tych farmach uważnie monitorujemy jakość i autentyczność produktów botanicznych i olejków, które nam dostarczają.

WYBRANI

D OSTAWCY

Ponadto kupujemy wiele olejków eterycznych od różnych dostawców z całego świata. Producenci z nimi współpracujący przestrzegają wymogów procesu Seed to Seal. Rygorystycznie i dokładnie testujemy olejki eteryczne pozyskiwane od tych dostawców.


Gwarantowana czystość wynikająca z procesu

SEED TO SEAL

Od ponad 20 lat Young Living ustala standardy w dziedzinie czystości i siły działania olejków eterycznych. Kluczową rolę w celu zapewniania jakości naszych produktów odgrywa zastrzeżony proces Seed to Seal®, który opiera się na pięciu najistotniejszych dla produkcji autentycznych olejków eterycznych wymogach:

NASI O NA

Wybór nasion, które wydadzą rośliny o optymalnych poziomach pożądanych składników jest pierwszym, ważnym krokiem w procesie Seed to Seal®.

U PR AWA

Nasza obszerna wiedza z zakresu zrównoważonego rolnictwa gwarantuje spełnianie rygorystycznych norm zarówno na farmach należących do Young Living, jak i uważnie monitorowanych farmach partnerskich.

D E ST Y L AC JA

Łączymy dawne i współczesne techniki, aby zachować idealny profil korzystnych składników roślinnych w każdej partii olejków eterycznych.

BADAN I A

Aby zagwarantować niezmienną jakość i czystość, nasze olejki eteryczne są badane zarówno przez wewnętrzne laboratoria, jak i niezależne jednostki. Olejki eteryczne Young Living pochodzą z wielu źródeł, z których wszystkie przestrzegają wymogów kwalifikacyjnych procesu Seed to Seal®.

BU T E L KOWA N IE

Kończymy proces Seed to Seal®, szczelnie zamykając i sprawdzając wszystkie butelki olejków eterycznych w naszych nowoczesnych zakładach przed ich wysłaniem do członków na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji o procesie Seed to Seal® i farmach na świecie, odwiedź stronę SeedtoSeal.com.


Czym są

OLEJKI ETERYCZNE? Troskliwie pozyskiwane z roślin dzikich i uprawianych na farmach, ziół i drzew – olejki eteryczne są skoncentrowanymi wyciągami z roślin uzyskiwanymi poprzez dokładną destylację z parą wodną, tłoczenie na zimno lub upuszczanie żywicy. Takie czyste olejki eteryczne mają dużo silniejsze właściwości niż rośliny, z których pochodzą. Oferujemy setki olejków jednoskładnikowych, mieszanek i produktów opartych na olejkach, z których każdy zawiera optymalne poziomy konkretnych, naturalnie występujących składników maksymalizujących jego działanie. Bez względu na to, czy używasz olejków do aromaterapii, pielęgnacji ciała lub jako środków domowego użytku, mogą one pozytywnie wpływać na każdy aspekt codziennego życia.

OLEJKI ETERYCZNE I PRODUKTY OPARTE NA OLEJKACH Ylang Ylang

8

YoungLiving.com

Czyste, autentyczne olejki eteryczne stanowią podstawę wszystkich działań Young Living. Oferujemy produkty w czterech kategoriach, z których wszystkie mają na celu wzbogacanie i upraszczanie życia na co dzień:


OLEJKI ETERYCZNE DOM Pielęgnuj ciało, umysł i ducha, aby odkryć czysty, świadomy sposób życia, który każdy z nas chce osiągnąć. Jednoskładnikowe olejki eteryczne, mieszanki lub niestandardowe preparaty – zaproś dobre samopoczucie do swojego życia.

Zapewnij rodzinie i domowi czystość i bezpieczeństwo, korzystając z naturalnie pozyskiwanych produktów, które nadają się doskonale do codziennego użytku. Nasze produkty do pielęgnacji domu zawierają pożądane składniki i pozbawiane są substancji, których należy unikać.

Strona 18 – Olejki eteryczne.

Strona 50 – Dom.

ZDROWIE I SPRAWNOŚĆ

PIELĘGNACJA CIAŁA

Spełnij potrzeby odżywcze swojego ciała, jednocześnie zadowalając swoje podniebienie. Nasza linia suplementów diety i zdrowych, smacznych przekąsek jest pełna różnorodnych opcji, które pokocha cała Twoja rodzina.

Odkryj swój naturalny blask, korzystając z linii produktów do pielęgnacji ciała opartych na olejkach eterycznych. Oczyszczaj, odżywiaj i nawilżaj, korzystając z produktów wolnych od budzących kontrowersje wśród naukowców składników. Rozpieść całe swoje ciało!

Strona 58 – Zdrowie i kondycja.

Strona 68 – Pielęgnacja ciała.


Jak używać

Lipa

OLEJKÓW ETERYCZNYCH Korzystaj z poniższego poradnika oraz poszczególnych instrukcji na każdej etykiecie, aby doświadczyć zachwycających, poprawiających samopoczucie korzyści olejków eterycznych.

A RO MATE RAPIA Wdychanie pewnych olejków eterycznych pobudza zmysły i może pozytywnie wpływać na ciało na wiele sposobów. Wypróbuj poniższe pomysły, wykorzystując olejki eteryczne do inhalacji: •

Wdychaj olejek bezpośrednio z butelki.

Rozpyl olejek, korzystając z dowolnego dyfuzora Young Living.

Ostrożnie wlej gorącą wodę do miseczki i dodaj kilka kropli olejku eterycznego. Zakryj głowę i miseczkę ręcznikiem, tworząc nad nimi coś w rodzaju namiotu. Oddychaj głęboko i powoli.

Z A STOS OWANIE

MIE JSCOW E

Wiele olejków eterycznych można bezpiecznie stosować bezpośrednio na skórę.

Nowy wygląd!

10

YoungLiving.com

Nałóż 2–3 krople olejku na dłoń lub bezpośrednio na pożądane miejsce. Wcieraj olejek w skórę stosując okrężne ruchy. Powtarzaj wedle potrzeby.

Używaj olejków eterycznych Young Living w opakowaniach roll-on lub załóż aplikator kulkowy na buteleczkę z ulubionym olejkiem eterycznym, aby móc go precyzyjnie nakładać.

Ostrzeżenie: przed zastosowaniem zawsze należy zapoznać się z treścią etykiety z instrukcjami. Olejki eteryczne mają silne działanie i niektóre z nich mogą podrażniać skórę. Jeśli wystąpi podrażnienie, zastosuj mieszankę olejów roślinnych V-6 lub inny czysty olej roślinny, aby rozcieńczyć olejek.


NOWY WYGLĄD Young Living Piękno zagościło na horyzoncie rozciągającym się przed Young Living. Warto zwracać uwagę na nasze produkty, etykiety, materiały promocyjne, witrynę internetową i inne działania, ponieważ w 2016 r. będziemy kontynuować nadawanie Young Living nowego, inspirującego i energetycznego wyglądu. Podobają Ci się nasze wygodne w użyciu opakowania roll-on? Od teraz będziesz mieć jeszcze więcej powodów, by się nimi zachwycać! Każda dostarczana do Twoich drzwi buteleczka roll-on będzie opakowana w jasną, papierową tubkę z wiórek z jodły balsamicznej Idaho, sosny i rosnącego w Idaho świerka kłującego, pochodzących z naszych własnych destylarni na farmach. Dodatkowo te unikatowe opakowania nosić będą wyjątkową pieczęć Seed to Seal®, stanowiącą przypomnienie o nowoczesnym procesie zapewniającym olejki eteryczne o najwyższej jakości na świecie! Nie możemy się doczekać, aby zaoferować Ci nową, piękną markę, która sprawia, że udostępnianie Young Living staje się jeszcze prostsze, a jednocześnie nie ujmuje nic z niedoścignionej jakości, którą utrzymujemy już od 20 lat!

Limonka

Lawenda

W Young Living rebranding opakowań jest ekscytującym, choć wciąż trwającym procesem. Dlatego też należy pamiętać, że opakowania i etykiety produktów mogą różnić się od pokazanych w katalogu. 11


ROZPOCZNIJ SWOJĄ zPODRÓŻ YL korzystając z ZESTAWU STARTOWEGO Young Living!


ZESTAWY STARTOWE Young Living

K U P D O W O LENRĄS J Ę D O S T Ę P N Ą ZWE S TA W U J Ę Z Y KoOwWegĄo Premium start w swoim bezpośredniom biurze! wirtualny

Skorzystaj z zestawu startowego Young Living, aby przygotować się do odniesienia sukcesu! Całkowicie przeprojektowaliśmy nasze zestawy wprowadzające. W ich skład wchodzą obecnie nowoczesne materiały służące do rozwoju biznesu i jeszcze więcej próbek produktów. Te zupełnie nowe zestawy są doskonałym sposobem na wprowadzenie kogoś w szanse, jakie oferuje Young Living, i nasz styl życia. Zarejestruj się, aby otrzymać jeden z naszych zestawów startowych, i ciesz się szeroką gamą wyjątkowych korzyści, np.: • 24-procentowym upustem hurtowym;

• możliwością otrzymywania prowizji i premii;

• możliwością członkostwa w programie Essential Rewards, który oferuje szansę uzyskania darmowych produktów, zniżek na dostawy i wiele innych zalet;

• szansą na pomoc innym osobom w odkrywaniu lepszego samopoczucia i większej wolności.

PAKIET STARTOWY BASIC: Kod:

546039

Literatura marketingowa 1 × Stress Away 5 ml 1 × aplikator kulkowy AromaGlide 2 × saszetka z próbką olejku lawendowego (0,25 ml)

UK AT DE

IE

SE

ES

2 × saszetka z próbką olejku miętowego (0,25 ml)

2 × saszetka z próbką olejku Thieves (0,25 ml)

2 × saszetka z próbką olejku Peace & Calming (0,25 ml)

Wizytówki do przekazywania próbek (10-pak)

2 × saszetka z próbką olejku cytrynowego (0,25 ml)

10 × buteleczek z próbkami olejków 2 × NingXia Red Pojedyncza (60 ml) (pojedyncze porcje)

*Lawenda 5 ml, mięta pieprzowa 5 ml, cytryna 5 ml, żywica olibanowa 5 ml, Di-Gize 5 ml, Thieves® 5 ml, PurificationTM 5 ml, R.C.TM 5 ml, kopaiwa 5 ml oraz PanAwayTM 5 ml

System zamienników: aby zapewnić dostępność tego fantastycznego zestawu w przypadku braku któregoś z wymienionych olejków lub mieszanek, w zamian wyślemy jeden lub więcej z poniższych olejków (5 ml każdy): trawa cytrynowa, Citrus Fresh, AromaEase i drzewo herbaciane. 13


ZESTAW STARTOWY PREMIUM Z DYFUZOREM ARIA Kod:

546539

1 × kolekcja olejków eterycznych Premium* 1 × dyfuzor Aria 1 × katalog produktów Pakiet startowy Basic: Literatura marketingowa 1 × Stress Away 5 ml

UK AT DE

1 × aplikator kulkowy AromaGlide 2 × saszetka z próbką olejku lawendowego (0,25 ml) 2 × saszetka z próbką olejku miętowego (0,25 ml) 2 × saszetka z próbką olejku Peace & Calming (0,25 ml) 2 × saszetka z próbką olejku cytrynowego (0,25 ml)

IE

SE

ES

Już wkrótce!

2 × saszetka z próbką olejku Thieves (0,25 ml) Wizytówki do przekazywania próbek (10-pak) 10 × buteleczek z próbkami olejków 2 × NingXia Red Pojedyncza (60 ml) (pojedyncze porcje)

ZESTAW STARTOWY PREMIUM Z DYFUZOREM DEWDROP Kod:

546339

1 × kolekcja olejków eterycznych Premium* 1 × dyfuzor Dewdrop 1 × katalog produktów Pakiet startowy Basic: Literatura marketingowa 1 × Stress Away 5 ml 14

YoungLiving.com

UK AT DE

1 × aplikator kulkowy AromaGlide 2 × saszetka z próbką olejku lawendowego (0,25 ml) 2 × saszetka z próbką olejku miętowego (0,25 ml) 2 × saszetka z próbką olejku Peace & Calming (0,25 ml) 2 × saszetka z próbką olejku cytrynowego (0,25 ml)

IE

SE

ES

2 × saszetka z próbką olejku Thieves (0,25 ml) Wizytówki do przekazywania próbek (10-pak) 10 × buteleczek z próbkami olejków 2 × NingXia Red Pojedyncza (60 ml) (pojedyncze porcje)


ZESTAW STARTOWY PREMIUM Z NINGXIA Kod:

546739

NingXia Red – dwie butelki po 750 ml

NingXia Red – pojedyncze porcje, 60 ml, 30 opakowań NingXia Nitro

1 × katalog produktów Pakiet startowy Basic: Literatura marketingowa

UK AT DE

IE

SE

ES

1 × aplikator kulkowy AromaGlide

2 × saszetka z próbką olejku cytrynowego (0,25 ml)

2 × saszetka z próbką olejku lawendowego (0,25 ml)

2 × saszetka z próbką olejku Thieves (0,25 ml)

2 × saszetka z próbką olejku miętowego (0,25 ml)

Wizytówki do przekazywania próbek (10-pak)

2 × saszetka z próbką olejku Peace & Calming (0,25 ml)

10 × buteleczek z próbkami olejków

1 × Stress Away 5 ml

2 × NingXia Red Pojedyncza (60 ml) (pojedyncze porcje)

ZESTAW STARTOWY PREMIUM Z THIEVES Kod:

546639

1 x Thieves 15 ml 1 x Pasta do zębów Thieves AromaBright 1 x Płyn do płukania jamy ustnej Thieves Fresh Essence Plus 2 x Środek do czyszczenia Thieves 2 x Mydło w płynie Thieves 2 x Aerozol Thieves 2 x Bezwodny środek do czyszczenia rąk Thieves 1 × katalog produktów

Już wkrótce!

UK AT DE

Pakiet startowy Basic: Literatura marketingowa 1 × Stress Away 5 ml 1 × aplikator kulkowy AromaGlide 2 × saszetka z próbką olejku lawendowego (0,25 ml) 2 × saszetka z próbką olejku miętowego (0,25 ml) 2 × saszetka z próbką olejku Peace & Calming (0,25 ml)

IE

SE

ES

Już wkrótce!

2 × saszetka z próbką olejku cytrynowego (0,25 ml) 2 × saszetka z próbką olejku Thieves (0,25 ml) Wizytówki do przekazywania próbek (10-pak) 10 × buteleczek z próbkami olejków 2 × NingXia Red Pojedyncza (60 ml) (pojedyncze porcje) 15


Zestawy

ESSENTIAL REWARDS Odbieraj swoje zamówienia automatycznie każdego miesiąca dzięki uczestnictwu w Essential Rewards – programie automatycznej wysyłki Young Living! Możesz zbierać punkty, aby otrzymywać darmowe produkty, upusty na dostawę, możliwość personalizacji zamówienia lub ekskluzywne nagrody. Tak wiele korzyści i premii – to doskonała chwila, aby zacząć właśnie teraz! • Gwarantowana comiesięczna dostawa ulubionych produktów Young Living • Obniżone opłaty za wysyłkę • Rabat na unikatowe zestawy produktów • Punkty programu Essential Rewards przy każdym zamówieniu – do wykorzystania podczas składania kolejnych zamówień • Uprawnienie do otrzymywania wynagrodzenia

Jeśli zdecydujesz się zapisać do programu, możesz zacząć już dziś, wybierając dowolne produkty lub jeden z trzech sugerowanych zestawów Essential Rewards:

Kod: 369508

EVERYDAY OILS™ Zestaw Essential Rewards

Oto kwintesencja mocy olejków eterycznych w zestawie Everyday Oils! Zestaw zawiera:

16

• Lawenda, 5 ml

• Joy, 5 ml

• Cytryna, 5 ml

• Thieves, 5 ml

• Mięta pieprzowa, 5 ml

• PanAway, 5 ml

• Żywica olibanowa, 5 ml

• Purification, 5 ml

• Stress Away, 5 ml

• Drzewo herbaciane, 5 ml

YoungLiving.com

EU


Kod: 489308

NINGXIA® RED Zestaw Essential Rewards

Wybierz ten ekscytujący zestaw i odkryj, w jaki sposób możesz dbać o umysł i ciało, a także wzbogacać życie za pomocą pełnej składników odżywczych mieszanki NingXia Red opartej na olejkach eterycznych! Zestaw zawiera: • NingXia Red, 750 ml, 4 opakowania

• NingXia Red Pojedyncze Porcje, 60 ml, 30 opakowań

UK AT DE SE

Kod: 369708

THIEVES® Zestaw

Essential Rewards

Użyj mocy mieszanki olejków eterycznych Thieves, aby poprawić swoje domowe otoczenie. Ciesz się rozwiązaniami dla domu i środkami do higieny jamy ustnej, zawierającymi bezpieczne, naturalne składniki, którym możesz zaufać! Zestaw zawiera: • Thieves, 15 ml • Pasta do zębów Thieves AromaBright, 118 g • Płyn do płukania jamy ustnej Thieves, 236 ml • Mydło do rąk w płynie Thieves, 236,5 ml, 2 butelki

• Aerozol Thieves, 2 × 29,5 ml • Środek czyszczący Thieves, 426 ml, 2 butelki • Bezwodny środek do mycia rąk Thieves, 29,35 g, • 2 butelki

UK AT DE SE

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów. * Olejki jaśminowe, neroli, różane i waniliowe są ekstraktami (esencjami), a nie olejkami eterycznymi.

17


OLEJKI ETERYCZNE

produkty

Olejki eteryczne to czysta esencja Young Living i fundament naszej linii produktów. Przeglądaj nasze produkty, aby odkryć wszechstronne olejki eteryczne o silnym działaniu i ich mieszanki wytwarzane w procesie Seed to Seal,® i znajdź olejki eteryczne odpowiednie dla Ciebie.

Farma lawendy Young Living w Mona w stanie Utah


Olejki eteryczne | Jednoskładnikowe

Olejki eteryczne

JEDNOSKŁADNIKOWE

Mięta pieprzowa

W ciągu ostatnich dwóch dekad firma Young Living opracowała i udoskonaliła własny proces Seed to Seal®, dzięki któremu może zapewniać najdoskonalsze olejki eteryczne na świecie. Weryfikujemy najwartościowsze gatunki nasion, przestrzegamy dobrych praktyk w zakresie upraw, bierzemy udział w całym procesie destylacji, stosujemy rygorystyczne procedury w zakresie testowania i zapewniania jakości, a także szczelnie zamykamy i sprawdzamy wszystkie butelki przed ich wysłaniem do odbiorców na całym świecie. Zaangażowanie firmy Young Living w nieustanne podnoszenie branżowych standardów w zakresie jakości i efektywności oznacza, że każda kropla olejków eterycznych zawiera optymalne poziomy korzystnych składników roślinnych. To właśnie dzięki naszemu dążeniu do perfekcji możemy szczycić się pozycją lidera na światowym rynku olejków eterycznych.

BAGNO – LEDUM Ledum groenlandicum Kod: 357908 5 ml

BAZYLIA – BASIL Ocimum basilicum UK AT DE

IE

Bagno było tradycyjnie używane w ludowej medycynie inuickiej, aby wspierać przepływ energii. Wierzy się, że roślina wspomaga harmonię i równowagę dziennych potrzeb ciała.

BERGAMOTKA – BERGAMOT Citrus aurantium bergamia Kod: 350308 15 ml

UK AT DE

IE

SE

Olejek eteryczny z bergamotki ma lekki, cytrusowy aromat, który wywołuje relaksujący efekt, jednocześnie pomagając w budowaniu pewności siebie i poprawianiu nastroju. Bergamotka, tj. pomarańcza bergamota, jest używana we włoskiej medycynie ludowej od wielu lat. Ostrzeżenie: olejków cytrusowych nie należy stosować na skórę, która będzie wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub ultrafioletowych w ciągu 48 godzin.

20

YoungLiving.com

Kod: 350008 15 ml

UK AT DE

IE

Olejek z bazylii ma mocny, korzenny aromat, który zapewnia energię dla ciała i umysłu. Stosowany miejscowo może pomóc odświeżyć umysł i przywrócić koncentrację. Podczas masażu może zrelaksować obolałe mięśnie.

CEDR – CEDARWOOD Cedrus atlantica Kod: 350908 15 ml

UK AT DE

IE

Olejek cedrowy zapewnia przyjemny aromat drzewa cedrowego. Jest relaksujący i działa kojąco podczas masażu. Cedr cieszy się długą historią jako korzystny składnik środków kosmetycznych do pielęgnacji skóry tłustej.

Bestseller!


Jednoskładnikowe | Olejki eteryczne

CYTRONELA – CITRONELLA Cymbopogon nardus

CYPRYS – CYPRESS Cupressus sempervirens Kod: 353008 15 ml

UK AT DE

IE

Kod: 532308 5 ml

Cyprys jest świeżym, ziołowym aromatem z lekką nutką roślin zimozielonych, który odświeża, przywraca energię i siłę. Kojący olejek w sezonie zimowym, który również wspiera układ oddechowy. Jest doskonałym rozwiązaniem dla skóry tłustej lub zmęczonej. Już wkrótce!

CYTRYNA – LEMON Citrus limon Kod: 357808 15 ml

UK AT DE

IE

SE

UK AT DE

Olejek eteryczny z cytroneli dzięki swojemu odświeżającemu, poprawiającemu nastrój aromatowi potrafi eliminować nieprzyjemne zapachy, dlatego też idealnie nadaje się do rozpylania w pomieszczeniach i na zewnątrz w celu odświeżenia powietrza. Cytronela jest ważnym olejkiem wykorzystywanym w produktach Young Living, np. w mieszance olejków eterycznych Purification.

CZARNY PIEPRZ – BLACK PEPPER Piper nigrum Nowość! Kod: 361108 5 ml

Cytryna ma silny, czysty, oczyszczający, cytrusowy aromat, który dodaje energii i poprawia nastrój. W 68% składa się z d-limonenu, silnego przeciwutleniacza. Ostrzeżenie: Olejków cytrusowych nie należy stosować na skórę, która będzie wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub ultrafioletowych w ciągu 48 godzin.

IE

UK AT DE

IE

Olejek eteryczny z czarnego pieprzu jest destylowany na parze z owoców pieprzu i cechuje się silnym, ostrym zapachem, który pobudza i zapewnia energię. Miejscowe stosowanie olejku jest ściśle powiązane ze zdrowiem układu krążenia.

Bestseller!

CZARNY ŚWIERK Z NORTHERN LIGHTS – NORTHERN LIGHTS BLACK SPRUCE Picea mariana Nowość! UK AT DE IE

CZYSTEK – CISTUS Cistus ladanifer Kod: 351808 5 ml

IE

SE

Olejek eteryczny z czystka uzyskiwany jest z roślin zwanych czystkowatymi, które znane są z pięknych krzewów i delikatnego aromatu przypominającego miód. Krzew jest uważany za biblijną różę Szaronu, a suchy, drzewny, żywiczny aromat olejku eterycznego z czystka ma wiele właściwości relaksujących.

Kod: 531308 5 ml

Rozpyl ten bogaty, drzewny, ożywczy aromat podczas medytacji, aby zapewnić sobie świeżą, aromatyczną atmosferę. Zastosuj olejek jako dodatek do produktów do pielęgnacji skóry lub nałóż go miejscowo, aby poprawić wygląd suchej skóry lub naturalny wygląd zdrowej skóry.

DORADO AZUL Hyptis suaveolens Kod: 359808 5 ml

UK AT DE

DRZEWO HERBACIANE – TEA TREE Melaleuca alternifolia UK AT DE

IE

Dorado Azul jest rośliną uprawianą i poddawaną destylacji w Ekwadorze. Cechuje ją wysoka zawartość beta-kariofilenu, który wspomaga działanie układu oddechowego. Olejek ma ziołowy aromat. Można stosować go zarówno miejscowo, jak i aromatycznie.

Kod: 358708 15 ml

UK AT DE

IE

Drzewo herbaciane jest wysoce cenione za olejki eteryczne o szerokiej gamie zastosowań. Może działać korzystnie na skórę.

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów. * Olejki jaśminowe, neroli, różane i waniliowe są ekstraktami (esencjami), a nie olejkami eterycznymi.

21


Olejki eteryczne | Jednoskładnikowe

DRZEWO SANDAŁOWE – SANDALWOOD

ELEMI Canarium luzonicum Kod: 354008 15 ml

Santalum album

Kod: 363408 5 ml

UK AT DE

IE

Tradycyjnie używane jako kadzidło w obrzędach religijnych i w medytacji, jest relaksujące i poprawia nastrój. Jest cenione w pielęgnacji skóry za swoje właściwości nawilżające i normalizujące.

EUKALIPTUS AUSTRALIJSKI – EUCALYPTUS RADIATA Eucalyptus radiata Kod: 353808 15 ml

Członek tej samej rodziny botanicznej, co żywica olibanowa i mirra. W Europie tradycyjnie stosowana do pielęgnacji skóry. Olejek z żywicy elemi jest ceniony za właściwości związane z wygładzaniem zmarszczek, pielęgnacją skóry i kojeniem mięśni zmęczonych po ćwiczeniach.

UK AT DE

IE

Kod: 353908 15 ml

UK AT DE

• APLIKATOR KULKOWY BREATHE AGAIN ROLL-ON • RAVEN • R.C.

GOLTERIA – WINTERGREEN Gaultheria procumbens

GERANIUM Pelargonium graveolens UK AT DE

IE

Geranium ma cudownie inspirujący i uspokajający, kwiatowy aromat. Jest doskonałym środkiem do stosowania na skórę. Tradycyjnie używane do wspierania układu krążenia. Jego główna siła leży w możliwości ożywiania tkanek ciała.

YoungLiving.com

IE

Jeśli lubisz EUKALIPTUS AUSTRALIJSKI, spróbuj...

IE

Eukaliptus niebieski jest uprawiany i zbierany w Ekwadorze. Ten olejek eteryczny zawiera wysoki poziom składników o silnym działaniu: eukaliptolu i alfa-pinenu.

22

UK AT DE

Eukaliptus gałkowy ma świeży, przenikliwy zapach. Zawiera wysokie stężenie eukaliptolu, kluczowego składnika wielu płynów do płukania jamy ustnej. Stosowany na skórę pomaga wspierać układ oddechowy i działa kojąco na mięśnie po ćwiczeniach.

EUKALIPTUS NIEBIESKI – EUCALYPTUS BLUE Eucalyptus bicostata

Kod: 355408 15 ml

IE

EUKALIPTUS GAŁKOWY – EUCALYPTUS GLOBULUS Eucalyptus globulus

Ta odmiana jest najbardziej wszechstronną wersją olejków eukaliptusowych. Nadaje się do stosowania miejscowego, rozpylania, a nawet bezpośredniej inhalacji. Jest również od dawna stosowana jako składnik niektórych z najpopularniejszych mieszanek olejków Young Living.

Kod: 359708 5 ml

UK AT DE

Kod: 365808 15 ml

UK AT DE

Golteria ma słodki, miętowy zapach. Zawiera ten sam aktywny składnik (salicylan metylu), co brzoza. Może być korzystnie stosowany podczas masażu w celu złagodzenia napięcia i ukojenia mięśni po ćwiczeniach.

IE


Jednoskładnikowe | Olejki eteryczne

GOŹDZIKI – CLOVE Syzygium aromaticum

GREJPFRUT – GRAPEFRUIT Citrus paradisi

Kod: 352408 15 ml

UK AT DE

Kod: 356008 15 ml

IE

Ostrzeżenie: Olejków cytrusowych nie należy stosować na skórę, która będzie wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub ultrafioletowych w ciągu 48 godzin.

Ostrzeżenie: jeśli przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe, skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem olejku z goździków.

Bestseller!

HINOKI Chamaecyparis obtusa

HONG KUAI Chamaecyparis formosensis UK AT DE

IE

Kod: 465708 5 ml

SE

Olejek eteryczny Hinoki wytwarzany jest z cyprysiku japońskiego (Chamaecyparis obtusa), rośliny pochodzącej z serca Japonii. Hinoki jest uważany za drewno bardzo wysokiej jakości i jest jednym z „pięciu świętych drzew z Kiso”.

Kod: 355708 5 ml

UK AT DE

IE

Hong Kuai (Cyprysik tajwański) ma najwyższą zawartość seskwiterpenów spośród wszystkich olejków eterycznych Young Living. Wspomaga świadomość ducha, poprawia jasność umysłu, intuicję i motywuje do działania.

IMBIR - GINGER Zingiber officinale

JADE LEMON Citrus limon eureka var. formensensis Nowość! UK AT DE

IE

Imbir ma ciepły, korzenny zapach, który zapewnia dodatkową energię. Wspiera układ pokarmowy. Jest jednym z ulubionych składników w tradycyjnej kuchni Wschodu.

Kod: 468508 5 ml

UK AT DE

IE

Cytryna Jade Lemon™ jest uprawiana w ciepłym, wilgotnym klimacie w południowo wschodniej części Chin. Olejek poprawia zdrowie skóry, pomaga otwierać i zwalniać blokady emocjonalne i nadaje się do oczyszczania.

JAŁOWIEC – JUNIPER Juniperus osteosperma Kod: 357208 15 ml

IE

Grejpfrut ma świeży, cytrusowy aromat, który dodaje energii i poprawia nastrój. Bogaty w silny antyoksydant: d-limonen, jest doskonałym środkiem do pielęgnacji skóry, jak wiele tłoczonych na zimno olejków cytrusowych.

Goździki wydzielają słodki, ostry zapach, który pobudza i zapewnia dodatkową energię. Ważny składnik naszej mieszanki Thieves ze względu na jego wspaniałe naturalne właściwości – głównym składnikiem goździków jest eugenol.

Kod: 307308 5 ml

UK AT DE

JAŚMIN – JASMINE Jasminum officinale UK AT DE

IE

Jałowiec ma czysty, lekko przenikający, drzewny aromat, który oczyszcza umysł, ducha i ciało. Może również działać korzystnie na skórę.

Kod: 356908 5 ml

UK AT DE

IE

Jaśmin* ma ciepły, egzotyczny, kwiatowy zapach, który zapewnia relaks, działa kojąco, poprawia nastrój i zwiększa pewność siebie. Jaśmin działa korzystnie na skórę. Od wieków był uznawany za środek sprowadzający romantyczną atmosferę.

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów. * Olejki jaśminowe, neroli, różane i waniliowe są ekstraktami (esencjami), a nie olejkami eterycznymi.

23


Olejki eteryczne | Jednoskładnikowe

JODŁA BALSAMICZNA Z IDAHO – IDAHO BALSAM FIR Abies balsamea Kod: 331608 15 ml

KOCANKI – HELICHRYSUM Helichrysum italicum Kod: 356308 5 ml UK AT DE

IE

Rosnąca w Idaho jodła balsamiczna dostarcza olejku destylowanego na północy stanu Idaho. Ma odświeżający aromat, który doskonale poprawia nastrój. Stosowany podczas masażu działa kojąco na mięśnie i łagodzi dyskomfort powiązany z ćwiczeniami fizycznymi.

KOPAIWA – COPAIBA Copaifera reticulata Kod: 343108 15 ml

UK AT DE

IE

Kocanki mają świeży, ziemisty, ziołowy aromat, który doskonale poprawia nastrój. Kwiaty kocanek są często zwane wiecznymi lub nieśmiertelnymi.

KOPER OGRODOWY - DILL Anethum graveolens UK AT DE

IE

Kopaiwa jest jedynym olejkiem eterycznym pozyskiwanym przez upuszczanie żywicy, podobnie jak kauczuk lub syrop klonowy. Po upuszczeniu żywica kopaiwy jest poddawana destylacji. W procesie tym wytwarza się czysty olejek eteryczny o bogatym, poprawiającym nastrój, drzewnym aromacie.

Kod: 353608 5 ml

UK AT DE

IE

Koper ogrodowy ma ostry, świeży zapach, który pobudza, przywraca energię i zapewnia równowagę nastroju. Ostrzeżenie: tego olejku nie należy stosować na skórę, która będzie wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub ultrafioletowych w ciągu 48 godzin.

Ostrzeżenie: Jeśli przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe, skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem olejku z goździków.

KORA CYNAMONOWCA – CINNAMON BARK

KOPER WŁOSKI – FENNEL Foeniculum vulgare Kod: 354208 15 ml

UK AT DE

IE

SE

Kod: 351508 5 ml

Koper włoski ma słodki, ziemisty aromat podobny do anyżu, który zapewnia energię, witalność i równowagę.

YoungLiving.com

IE

LAWENDA – LAVENDER Lavandula angustifolia UK AT DE

Korzeń kozłka lekarskiego jest używany od tysięcy lat ze względu na jego właściwości zapewniające spokój, stabilizację i równowagę emocjonalną. W ciągu ostatnich trzech dekad był klinicznie badany ze względu na swoje właściwości relaksujące.

24

UK AT DE

Cynamon uchodzi za wspaniały środek pozwalający dbać o zdrowie układu krążenia i układu odpornościowego. Możesz też go rozcieńczyć i wmasować w miejsca czakr, zachwycając się jego kojącym, relaksującym działaniem.

KOZŁEK – VALERIAN Valeriana officinalis Kod: 364808 5 ml

Cinnamomum zeylanicum; Syn. C. verum

IE

Kod: 357508 15 ml

UK AT DE

IE

SE

Lawenda ma świeży, słodki, kwiatowoziołowy aromat, który działa kojąco i odświeżająco. Ponieważ jest najbardziej wszechstronnym olejkiem eterycznym, w żadnym domu nie powinno go zabraknąć. Lawenda jest wysoce ceniona za swoje właściwości pielęgnacyjne w stosunku do skóry i ciała. Bestseller!


Jednoskładnikowe | Olejki eteryczne

LIMONKA – LIME Citrus latifolia Kod: 307408 15 ml

MAJERANEK – MARJORAM Origanum majorana UK AT DE

IE

SE

Uważa się, że limonka pochodzi ze wschodniej Malezji i została przywieziona do Indii Zachodnich przez Kolumba podczas jego drugiej wyprawy. Limonka tradycyjnie była wykorzystywana jako środek wspomagający trawienie, a także do wielu innych celów.

Kod: 358408 15 ml

UK AT DE

IE

Majeranek ma drzewny, ostry, kamforowy zapach. Uspokajający olejek, który wywiera rozgrzewający efekt na ciało i umysł. Może działać kojąco na napięte mięśnie po ćwiczeniach i łagodzić napięcie nerwowe.

Ostrzeżenie: Olejków cytrusowych nie należy stosować na skórę, która będzie wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub ultrafioletowych w ciągu 48 godzin.

MELISA – MELISSA Melissa officinalis Kod: 358908 5 ml

MIĘTA PIEPRZOWA – PEPPERMINT Mentha piperita UK AT DE

IE

Melisa ma lekki, świeży, cytrynowy aromat, który zapewnia dodatkową siłę i witalność, a jednocześnie potrafi działać kojąco i uspokajająco. Wiele badań wykazuje, że melisa może mieć korzystne działanie na skórę. Zapewnia również ukojenie w sezonie zimowym.

Kod: 361408 15 ml

UK AT DE

IE

SE

Mięta pieprzowa ma mocny, czysty, orzeźwiający aromat i jest jednym z najstarszych i najbardziej cenionych ziół.

Bestseller!

MIĘTA ZIELONA – SPEARMINT Mentha spicata Kod: 363808 5 ml

UK AT DE

IE

MIRRA – MYRRH Commiphora myrrha SE

Olejek eteryczny z zielonej mięty jest destylowany na parze z liści o miętowym, lekko owocowym aromacie. Jest delikatniejszy niż olejek z mięty pieprzowej. Jako że jest bogata w przeciwutleniacze, mięta zielona wspomaga działanie układu oddechowego.

MIRT – MYRTLE Myrtus communis Kod: 359508 5 ml

UK AT DE

IE

Mirt ma podnoszący na duchu aromat, który jest niezwykle przyjemny po rozpyleniu. Ma również właściwości kojące, które w przypadku zastosowania miejscowego mogą pomóc w upiększeniu i osiągnięciu zdrowego wyglądu skóry.

Kod: 359308 15 ml

UK AT DE

IE

Mirra ma bogaty, dymny, balsamiczny aromat, który oczyszcza, przywraca energię i witalność oraz poprawia nastrój. W dzisiejszych czasach mirrę chętnie wykorzystuje się w produktach do higieny jamy ustnej.

MUSZKATOŁOWIEC – NUTMEG Myristica fragrans Nowość! Kod: 359908 5 ml

UK AT DE

IE

Muszkatołowiec – stosowany miejscowo – tradycyjnie działa kojąco na bóle sezonowe, zwłaszcza w połączeniu z masażem lub gorącą kąpielą. Aromatycznie pomaga zrelaksować ciało i umysł. Zapewnia spokojny sen w nocy.

Już wkrótce!

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów. * Olejki jaśminowe, neroli, różane i waniliowe są ekstraktami (esencjami), a nie olejkami eterycznymi.

25


DYFUZOR DEWDROP Zmień swoje otoczenie Zainspirowany czystością i elegancją kropli porannej rosy, dyfuzor Dewdrop™ Young Living działa jako nawilżacz, atomizer i dyfuzor zapachów, łącząc wszystkie te funkcje w jednym, prostym w obsłudze urządzeniu. Dzięki niestandardowej konstrukcji umożliwiającej nawet cztery godziny ciągłego rozpylania, automatyczne wyłączanie i sterowanie oświetleniem zewnętrznym dyfuzor Dewdrop może przekształcić każde otoczenie w małe spa.

26


Jednoskładnikowe | Olejki eteryczne

NASIONA MARCHWI – CARROT SEED Daucus carota Kod: 308108 5 ml

UK AT DE

IE

Olejek z nasion marchwi ma delikatnie słodki aromat z nutką ziemistych, ziołowych akcentów. Tradycyjnie używany jest w celu poprawy działania układu pokarmowego.

OCOTEA Ocotea quixos Kod: 355608 5 ml

UK AT DE

IE

Olejek Ocotea – wyciąg z rosnącego w Ekwadorze drzewa – zawiera wysokie stężenie alfa-humulenu, związku, który pomaga wyzwalać naturalną reakcję ciała zwalczającą podrażnienie i dyskomfort. Ostrzeżenie: możliwe podrażnienia. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, przyjmujesz leki lub walczysz z chorobą, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem olejku.

OREGANO Origanum vulgare Kod: 360508 15 ml

PACZULKA WONNA – PATCHOULI Pogostemon cablin UK AT DE

Kod: 360808 15 ml

IE

Oregano ma ciężki, ostry, cierpki aromat, który zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

IE

Paczulka wonna, czasami zwana „zapachem lat 60.”, ma piżmowy, ziemny, egzotyczny aromat. Jest niezwykle korzystna dla skóry – pomaga zredukować zmarszczki i poprawia wygląd spierzchniętej skóry.

PALO SANTO Bursera graveolens Kod: 360708 5 ml

UK AT DE

POMARAŃCZA – ORANGE Citrus sinensis UK AT DE

Kod: 360208 15 ml

IE

Podobnie jak żywica olibanowa, palo santo jest znane jako święty olej, tradycyjnie wykorzystywany przez Inków do oczyszczania ducha z negatywnej energii.

UK AT DE

IE

Pomarańcza ma bogaty, cytrusowy aromat, który podniesie Cię na duchu, jednocześnie łagodząc nerwy. Olejek jest bogaty w silny przeciwutleniacz: d-limonen. Ostrzeżenie: Olejków cytrusowych nie należy stosować na skórę, która będzie wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub ultrafioletowych w ciągu 48 godzin.

Bestseller!

RAVINTSARA Cinnamomum camphora Kod: 362008 5 ml

RÓŻA – ROSE Rosa damascena UK AT DE

IE

Ravintsara (cynamonowiec kamforowy) ma ostry, kamforowy, ciepły aromat, nieco podobny do eukaliptusa, choć bardziej delikatny. Często jest wykorzystywany w medytacji, charakteryzuje się właściwościami oczyszczającymi.

Kod: 362308 5 ml

UK AT DE

IE

Róża* ma piękny, silny, kwiatowy i słodki aromat, który upaja i zapewnia romantyczną atmosferę. Używana w pielęgnacji skóry od tysięcy lat – doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry suchej i starzejącej się.

Już wkrótce!

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów. * Olejki jaśminowe, neroli, różane i waniliowe są ekstraktami (esencjami), a nie olejkami eterycznymi.

27


Olejki eteryczne | Jednoskładnikowe

ROZMARYN – ROSEMARY Rosmarinus officinalis Kod: 362608 15 ml

UK AT DE

IE

Rozmaryn ma świeży, ziołowy, słodki aromat kojarzący się z medycyną. Ten zapewniający energię olejek może być pomocny w przywracaniu koncentracji w przypadku zmęczenia.

RUMIANEK POSPOLITY – GERMAN CHAMOMILE Matricaria recutita Nowość! Kod: 308608 5 ml

Chamaemelum nobile

UK AT DE

IE

ŚWIĘTA ŻYWICA OLIBANOWA – SACRED FRANKINCENSE Boswellia sacra Kod: 355008 5 ml

Kod: 351208 5 ml

Kod: 361808 15 ml

UK AT DE

IE

Sosna ma odświeżający, pełen energii aromat. Dzieli wiele właściwości z eukaliptusem gałkowym, a działanie obu olejków wzmacnia się po ich wymieszaniu.

SZAŁWIA – SAGE Salvia officinalis Kod: 363208 15 ml

YoungLiving.com

IE

SE

ŚWIERK KŁUJĄCY Z IDAHO – IDAHO BLUE SPRUCE Picea pungens Kod: 309308 5 ml

UK AT DE

IE

SE

Rosnący w Idaho świerk kłujący jest uprawiany, zbierany i poddawany destylacji na farmie Young Living w północnym Idaho. Świerk kłujący (Picea pungens) zawiera wysokie stężenie składników roślinnych: alfa-pinenu i limonenu. Stosowany miejscowo ma właściwości uwalniające napięcie i kojące przeciążone mięśnie.

SZAŁWIA MUSZKATOŁOWA – CLARY SAGE UK AT DE

IE

Szałwia ma ostry, ziołowy aromat. Jej właściwości wzmacniające zmysły i ośrodki witalne ciała są powszechnie uznane. Szałwia pomaga w radzeniu sobie z utratą nadziei i zmęczeniem umysłowym.

28

UK AT DE

Olejek eteryczny Sacred Frankincense™ ze świętego drzewa olibanowego: boswellia sacra. Olejek jest idealny dla osób, które chcą przenieść swoją wędrówkę duchową i medytację na wyższy poziom.

Jedno z dziewięciu świętych ziół Saksonów – rumian rzymski ma ciepły, słodki, ziołowy aromat, który relaksuje i uspokaja zarówno ciało, jak i umysł. Jego delikatność sprawia, że jest to niezwykle cenny olejek w przypadku nadpobudliwych dzieci.

SOSNA – PINE Pinus sylvestris

IE

Rumianek pospolity (Matricaria recutita) jest rośliną jednoroczną często spotykaną w wielu częściach Europy i na terenach Azji o umiarkowanym klimacie. Olejek z rumianku pospolitego jest pozyskiwany z kwiatów rośliny. Działa niezwykle relaksująco.

Ostrzeżenie: nie stosować u dzieci poniżej 4 roku życia.

RUMIAN RZYMSKI – ROMAN CHAMOMILE

UK AT DE

Salvia sclarea

Kod: 352108 15 ml

UK AT DE

IE

Olejek z szałwii muszkatołowej charakteryzuje się łagodnym, ciepłym, ziołowym aromatem, który poprawia nastrój i relaksuje – doskonały wybór, wspierający normalne, zdrowe podejście do ZNP. Świetnie też sprawdza się jako wsparcie dla kobiet przechodzących menopauzę.


Jednoskładnikowe | Olejki eteryczne

TRAWA CYTRYNOWA – LEMONGRASS

TANGERYNKA – TANGERINE Citrus reticulata Kod: 364408 15 ml

UK AT DE

IE

Doskonały olejek pomagający w poprawie nastroju, zapewnia spokój ducha i wzbudza poczucie bezpieczeństwa. Mandarynka jest również bogata w silny przeciwutleniacz: d-limonen. Ostrzeżenie: Olejków cytrusowych nie należy stosować na skórę, która będzie wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub ultrafioletowych w ciągu 48 godzin.

TYMIANEK – THYME Thymus vulgaris Kod: 365008 15 ml

UK AT DE

IE

Tymianek ma ostry, ciepły, ziołowy aromat, który jest silny i przenikający. Znany od starożytności, tymianek zawiera dużą ilość tymolu. Jest to jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy.

Kod: 358108 15 ml

UK AT DE

IE

Trawa cytrynowa ma lekki, świeży, cytrusowy aromat z lekką nutką ziemistego zapachu. Odświeżająca, odżywiająca, stymulująca i zapewniająca równowagę – inspiruje i poprawia jasność umysłu.

WETIWERIA – VETIVER Vetiveria zizanoides Kod: 365108 5 ml

UK AT DE

IE

Wetiweria (Vetiveria zizanoides) ma ciężki, ziemny zapach przypominający aromat paczulki wonnej z lekką nutką cytryny. Olejek z wetiwerii zapewnia psychologiczną stabilizację, spokój i równowagę.

XIANG MAO Cymbopogon citratus Kod: 465808 5 ml

Cymbopogon flexuosus

YLANG YLANG Cananga odorata UK AT DE

Kod: 365908 15 ml

IE

Znana jako tajwańska „aromatyczna trawa szybkiego oświecenia”, Xiang Mao (czerwona trawa cytrynowa) była tradycyjnie używana do odświeżania powietrza w domu, rozjaśniania umysłu i nawilżania skóry.

UK AT DE

IE

Ylang Ylang jest słodkim, delikatnym, kwiatowym zapachem, który jest niezwykle popularny wśród osób ceniących sobie romantyzm. Ylang Ylang sprawdza się bardzo dobrze w uspokajaniu i zapewnianiu poczucia rozluźnienia. Ten relaksujący olejek może pomóc w uwolnieniu uczuć gniewu, napięcia i nerwowości.

ŻYWICA OLIBANOWA – FRANKINCENSE Boswellia carterii

Kod: 354908 5 ml

UK AT DE

IE

SE

Żywica olibanowa jest słodkim, ciepłym, balsamicznym aromatem, który pobudza i podnosi na duchu. Żywica olibanowa jest również cennym składnikiem produktów do pielęgnacji skóry przeciwdziałającym starzeniu i wysychaniu skóry. W starożytnym Egipcie używano jej do maseczek odmładzających. Zobacz również Sacred Frankincense (święta żywica olibanowa).

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów. * Olejki jaśminowe, neroli, różane i waniliowe są ekstraktami (esencjami), a nie olejkami eterycznymi.

29


Olejki eteryczne | Mieszanki

MIESZANKI olejków eterycznych

Eukaliptus Australijski

Skuteczność działania i równowaga różnych olejków są niezwykle ważne podczas opracowywania mieszanki olejków eterycznych. Jeśli olejki eteryczne działają w harmonii, ich połączony efekt może stać się podstawą prawdziwej transformacji. Nasze mieszanki powstają w wyniku wielu lat rygorystycznych badań połączonych z obszerną wiedzą z zakresu upraw i praktycznym doświadczeniem. Dzięki temu otrzymujesz synergiczne połączenia wzajemnie uzupełniających się olejków, które możesz wykorzystać w każdym aspekcie życia. ABUNDANCE Kod: 330008 15 ml

ACCEPTANCE UK AT DE

IE

Mieszanka Abundance została stworzona z myślą o poprawieniu częstotliwości harmonicznego, magnetycznego pola energii otaczającego każdą osobę. Taka wyższa częstotliwość przekłada się na „prawo przyciągania”, które odnosi się do rzeczy, które do siebie przyciągamy.

AROMAEASE

30

UK AT DE

OLEJKI ETERYCZNE: Oliwa Olibanowa, Hawajskie Drzewo Sandałowe, Geranium, Niebieski Wrotycz, Neroli*, Kolendra, Bergamotka, Ylang Ylang

AROMA LIFE UK AT DE

IE

Kod: 330608 15 ml

UK AT DE

AromaEase™ ma chłodny, miętowy aromat i zawiera silne olejki eteryczne, które zapewniają poczucie spokoju w przypadku użycia aromatycznego.

Mieszanka Aroma Life zapewnia wsparcie dla układu sercowo-naczyniowego i limfatycznego. Zawiera olejki eteryczne, które pomagają zrelaksować ciało.

OLEJKI ETERYCZNE: Mięta Pieprzowa, Mięta Zielona, Imbir, Kardamon, Koper Włoski

OLEJKI ETERYCZNE: Cyprys, Kocanki, Ylang Ylang, Majeranek

YoungLiving.com

IE

Mieszanka Acceptance stymuluje umysł olejkami, które sprzyjają osiągnięciu uczucia akceptacji – swojej własnej i innych osób – niezależnie od postrzeganych barier. Ta mieszanka pomaga też w przezwyciężaniu tendencji do zwlekania z działaniem i wypierania niewygodnych faktów.

OLEJKI ETERYCZNE: Olejki Eteryczne: Pomarańcza, Goździki, Kora Cynamonowca, Żywica Olibanowa, Imbir, Czarny Świerk, Paczulka Wonna, Mirra

Kod: 474908 5 ml

Kod: 330308 5 ml

IE


Mieszanki | Olejki eteryczne

AROMA SIEZ

AWAKEN

Kod: 330908 15 ml

UK AT DE

IE

Kod: 331208 15 ml

Mieszanka Aroma Siez została opracowana z myślą o masażu kojącym mięśnie i niwelującym dyskomfort ciała powiązany z ćwiczeniami fizycznymi. Zapewnia również komfort głowy, szyi i zmęczonych stóp.

UK AT DE

IE

Mieszanka Awaken jest inspirującym połączeniem kilku mieszanek olejków eterycznych, które pomaga wzbudzić wewnętrzną świadomość i pobudzić umysł. Ta mieszanka może pomóc Ci w osiągnięciu maksymalnego potencjału.

OLEJKI ETERYCZNE: Bazylia, Lawenda, Cyprys, Majeranek, Mięta Pieprzowa

OLEJKI ETERYCZNE: Olejki eteryczne: Joy, Present Time, Harmony, Forgiveness, Dream Catcher

BELIEVE

BRAIN POWER

Kod: 466108 15 ml

UK AT DE

IE

SE

Kod:

331308 5 ml

UK AT DE

IE

Mieszanka olejków eterycznych Believe została opracowana w oparciu o rosnący w Idaho świerk kłujący i ylang ylang z farm Young Living w Ekwadorze. Ma przyjemny aromat, który zapewnia równowagę i dodaje energii.

Mieszanka Brain Power zawiera olejki eteryczne bogate w seskwiterpeny, naturalne związki dotleniające, które zapewniają dostawę energii dla mózgu. Użyj mieszanki, aby rozjaśnić umysł i poprawić koncentrację.

OLEJKI ETERYCZNE: Świerk Kłujący Z Idaho, Jodła Balsamiczna Z Idaho, Żywica Olibanowa, Kolendra, Bergamotka, Ylang Ylang, Geranium

OLEJKI ETERYCZNE: Hawajskie Drzewo Sandałowe, Melisa, Kocanka, Cedr, Cyprysik Niebieski, Żywica Olibanowa, Lawenda

BUILD YOUR DREAM Kod: 483408 5 ml

CHRISTMAS SPIRIT UK AT DE

IE

Kod: 3315 15 ml

Połączenie olejków eterycznych wybranych przez D. Gary'ego Younga ze względu na ich powiązanie z naszą historią – Build Your Dream™ zapewnia siłę i rozjaśnia umysł, odkrywając przyszłość Twoich marzeń, gdy używany jest jako aromat.

Mieszanka Christmas Spirit jest słodkoostrym połączeniem olejków eterycznych z pomarańczy, cynamonu i świerku, które doskonale pasuje do radości, szczęścia i bezpieczeństwa – uczuć charakterystycznych dla okresu świątecznego.

OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda, Święta Żywica Olibanowa, Melisa, Cyprysik Niebieski, Hong Kuai, Świerk Kłujący Z Idaho, Ylang Ylang, Dream Catcher, Believe, Lotos Błękitny

OLEJKI ETERYCZNE: Pomarańcza, Kora Cynamonowca, Świerk

CITRUS FRESH Kod: 331808 15 ml

CLARITY UK AT DE

Mieszanka Citrus Fresh jest relaksującym, uspokajającym połączeniem, które uwielbiają dzieci i dorośli. Bogata w silne przeciwutleniacze (d-limonen), przynosi dobre samopoczucie, kreatywność i radość. Doskonale nadaje się do zastosowania w formie odświeżacza powietrza. OLEJKI ETERYCZNE: Pomarańcza, Grejpfrut, Mandarynka, Tangerynka, Cytryna, Mięta Zielona

IE

Kod: 332108 15 ml

UK AT DE

IE

Mieszanka Clarity sprzyja koncentracji i klarowności umysłu. Zawiera stymulujące olejki, w tym miętę pieprzową i rozmaryn, które od wielu lat były wykorzystywane do poprawiania sprawności umysłowej. OLEJKI ETERYCZNE: Bazylia, Rumian Rzymski, Kardamon, Geranium, Bergamotka, Rozmaryn, Cytryna, Ylang Ylang, Mięta Pieprzowa, Jaśmin*, Palczatka Imbirowa, Kolendra

Ostrzeżenie: Olejków cytrusowych nie należy stosować na skórę, która będzie wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub ultrafioletowych w ciągu 48 godzin. Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów. * Olejki jaśminowe, neroli, różane i waniliowe są ekstraktami (esencjami), a nie olejkami eterycznymi.

31


Olejki eteryczne | Mieszanki

COOL AZUL Nowość!

COMMON SENSE™

Kod: 309108 5 ml

UK AT DE

IE

Kod: 539908 15 ml

SE

OLEJKI ETERYCZNE: Żywica Olibanowa, Ylang Ylang, Ocotea, Nawłoć, Ruta, Dorado Azul, Limonka

OLEJKI ETERYCZNE: Mięta Pieprzowa, Golteria, Szałwia, Kopaiwa Balsamiczna, Oregano Kubańskie, Kupalnik, Niaouli, Lawenda, Rumianek Pospolity, Cyprysik Niebieski, Żywica Elemi, Kminek, Dorado Azul, Wetiweria

DI-GIZE

DRAGON TIME

Kod: 332408 15 ml

UK AT DE

Kod: 332708 15 ml

IE

Mieszanka Di-Gize jest połączeniem olejków badanych ze względu na ich właściwości wspierające układ trawienny.

UK AT DE

IE

Mieszanka Dragon Time jest połączeniem olejków eterycznych niosących spokój i ukojenie, w tym olejku z szałwii muszkatołowej. Dragon Time jest zalecana dla nastolatek i młodych kobiet.

OLEJKI ETERYCZNE: Estragon, Jałowiec, Anyż, Imbir, Koper Włoski, Paczula, Mięta Pieprzowa, Trawa Cytrynowa

OLEJKI ETERYCZNE: Szałwia Muszkatołowa, Lawenda, Krwawnik, Koper Włoski, Majeranek, Jaśmin*

Bestseller!

EN-R-GEE

DREAM CATCHER Kod: 333008 15 ml

UK AT DE

Kod: 333608 15 ml

IE

UK AT DE

IE

Mieszanka Dream Catcher pozwala wykorzystać moc pozytywnych snów i chroni przed nieprzyjemnymi wizjami, pomaga uświadomić sobie własne pragnienia i pozostać na prostej drodze do spełnienia, gdy używana jest aromatycznie.

Mieszanka En-R-Gee zapewnia dodatkową energię, łącząc stymulujące olejki eteryczne, które tradycyjnie były wykorzystywane do poprawiania koncentracji. Poprawia nastrój i siłę, zapewniając – zgodnie ze swoją nazwą – dodatkową energię.

OLEJKI ETERYCZNE: Hawajskie Drzewo Sandałowe, Tangerynka, Ylang Ylang, Czarny Pieprz, Bergamotka, Anyż, Jałowiec, Geranium, Cyprysik Niebieski, Artemisia Pallens, Jaśmin, Rumianek Pospolity, Niebieski Wrotycz, Róża, Grejpfrut, Mięta Zielona

OLEJKI ETERYCZNE: Rozmaryn, Muszkatołowiec, Czarny Pieprz, Jałowiec, Jodła Balsamiczna z Idaho, Trawa Cytrynowa, Goździki

ENDOFLEX

Kod: 333308 15 ml

EXODUS II UK AT DE

EndoFlex pomaga utrzymać ogólną witalność za pomocą połączenia olejków eterycznych. OLEJKI ETERYCZNE: Mięta Zielona, Geranium, Rumianek Pospolity, Szałwia, Mirt, Muszkatołowiec

IE

Kod: 333808 5 ml

UK AT DE

IE

YoungLiving.com

SE

Exodus II to ponadczasowa mieszanka olejków z oliwy z oliwek, mirry, cynamonu, żywicy olibanowej, spikanardu i innych zapewniających harmonię olejków eterycznych o właściwościach zapewniających oczyszczenie emocjonalne i poprawę nastroju. OLEJKI ETERYCZNE: Strączyniec, Kalamus, Spikanard, Mirra, Galbanum, Żywica Olibanowa, Kora Cynamonowca, Hyzop

32

IE

Cool Azul jest oryginalną mieszanką olejków eterycznych stworzoną przez D. Gary'ego Younga, która zapewnia miejscowe ochłodzenie. Zawiera lekki aromat Dorado Azul i ciepły zapach kubańskiego oregano (oba olejki są oryginalnymi produktami Young Living).

Olejek eteryczny Common Sense to oryginalna mieszanka olejków eterycznych Young Living opracowana w celu poprawy racjonalnych umiejętności związanych z podejmowaniem decyzji, poprawiająca samopoczucie, uważność i dostatek.

Już wkrótce!

UK AT DE ™


Mieszanki | Olejki eteryczne

FORGIVENESS Kod: 333908 5 ml

GENTLE BABY UK AT DE

IE

Kod: 334508 15 ml

Mieszanka Forgiveness jest synergicznym połączeniem kojących i poprawiających nastrój olejków eterycznych, które poprawiają zdolność do uwalniania bolesnych wspomnień i pokonywanie barier emocjonalnych. OLEJKI ETERYCZNE: Melisa, Dzięgiel, Bergamotka, Geranium, Lawenda, Ylang Ylang, Żywica Olibanowa, Cytryna, Palczatka Imbirowa, Jaśmin*, Kocanka, Hawajskie Drzewo Sandałowe, Rumian Rzymski, Róża*, Kolendra

Mieszanka Gentle Baby jest delikatnym, aromatycznym połączeniem olejków eterycznych opracowanym specjalnie dla matek i ich dzieci. Pomaga ukoić emocje w ciąży i przydaje się do uspokajania nadpobudliwych dzieci.

Ostrzeżenie: tej mieszanki nie należy stosować na skórę, która będzie wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub ultrafioletowych w ciągu 48 godzin.

GRATITUDE

334008 15 ml

UK AT DE

IE

Kod: 334608 5 ml

Mieszanka GLF™ została opracowana, aby wspierać pracę wątroby i woreczka żółciowego. Ta mieszanka pomaga w osiągnięciu dobrego, emocjonalnego samopoczucia poprzez wyzbycie się niekorzystnych uczuć: winy, goryczy, gniewu.

UK AT DE

Mieszanka Gratitude to kojące połączenie olejków eterycznych opracowane z myślą o podnoszeniu na duchu, uspokajaniu emocji i zapewniania ulgi dla ciała przy jednoczesnym umacnianiu postawy opartej na wdzięczności. OLEJKI ETERYCZNE: Jodła Balsamiczna Z Idaho, Galbanum, Żywica Olibanowa, Mirra, Ylang Ylang, Geranium, Bergamotka, Kolendra

OLEJKI ETERYCZNE: Grejpfrut, Kocanka, Seler, Bagno, Hyzop, Mięta Zielona

GROUNDING

HARMONY

Kod: 334808 5 ml

UK AT DE

IE

Mieszanka Grounding jest relaksującym, zapewniającym równowagę połączeniem olejków eterycznych, które mają stabilizujący wpływ na nasze życie. Chaos emocjonalny może prowadzić do błędnych decyzji. Mieszanka Grounding pomaga w radzeniu sobie z otaczającą rzeczywistością w pozytywny sposób. OLEJKI ETERYCZNE: Jodła Kalifornijska, Sosna, Dzięgiel, Świerk, Cedr, Jałowiec, Ylang Ylang

HIGHEST POTENTIAL Kod: 337308 5 ml

IE

OLEJKI ETERYCZNE: Geranium, Jaśmin*, Ylan Ylang, Palisander, Rumian Rzymski, Róża*, Cytryna, Lawenda, Palczatka Imbirowa, Kolendra

GLF Kod:

UK AT DE

Kod:

335108 15 ml

UK AT DE

IE

Mieszanka Harmony to doskonałe połączenie olejków, które pomagają w zapewnianiu dobrego samopoczucia (fizycznego i emocjonalnego) poprzez osiągnięcie harmonii ośrodków energetycznych ciała. OLEJKI ETERYCZNE: Geranium, Dzięgiel, Bergamotka, Lawenda, Świerk, Ylang Ylang, Hawajskie Drzewo Sandałowe, Hyzop, Palczatka Imbirowa, Szałwia Hiszpańska, Róża*, Żywica Olibanowa, Jaśmin*, Cytryna, Pomarańcza, Rumian Rzymski, Kolendra

IMMUPOWER UK AT DE

IE

Kod: 336308 15 ml

UK AT DE

IE

Highest Potential jest egzotyczną mieszanką olejków eterycznych Young Living opracowaną z myślą o zwiększeniu możliwości osiągnięcia swojego maksymalnego potencjału.

ImmuPower to mocne połączenie olejków eterycznych tworzących aromatyczną, bezpieczną przystań i zwiększających ilość pozytywnej energii.

OLEJKI ETERYCZNE: Jaśmin, Gathering, Cyprysik Niebieski, Cedr, Świerk, Niebieski Wrotycz, Jodła Kalifornijska

OLEJKI ETERYCZNE: Hyzop, Cynamonowiec Kamforowy, Goździki, Cząber Górski, Żywica Olibanowa, Kminek, Czystek, Oregano, Dorado Azul

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów. * Olejki jaśminowe, neroli, różane i waniliowe są ekstraktami (esencjami), a nie olejkami eterycznymi.

33

IE


Olejki eteryczne | Mieszanki

INNER CHILD Kod: 336008 5 ml

JOY UK AT DE

IE

Słodki aromat mieszanki stymuluje pamięć i pomaga połączyć się z własnym wnętrzem, co jest pierwszym krokiem ku emocjonalnej równowadze.

UK AT DE

JUVA CLEANSE™

JUVAFLEX™ UK AT DE

IE

Kod: 337508 15 ml

UK AT DE

Juva Cleanse zapewnia wsparcie pracy wątroby, wykorzystując uważnie dobrane połączenie olejków eterycznych wspomagających naturalne jej funkcjonowanie.

JuvaFlex jest połączeniem olejków przebadanych pod kątem ich właściwości wspierających działanie wątroby i układów trawiennego i limfatycznego.

OLEJKI ETERYCZNE: Kocanka, Nasiona Selera, Bagno

OLEJKI ETERYCZNE: Koper Włoski, Rozmaryn, Niebieski Wrotycz, Geranium, Kocanka, Rumian Rzymski

UK AT DE

IE

Lady Sclareol jest mieszanką o charakterze wyrafinowanego zapachu. Uwodzicielska mieszanka naturalnych, aromatycznych i pielęgnujących skórę olejków eterycznych – Lady Sclareol to czarujący, intrygujący zapach. OLEJKI ETERYCZNE: Szałwia Muszkatołowa, Jaśmin*, Wetiweria, Ylang Ylang, Świerk Kłujący z Idaho, Mięta Zielona, Hinoki, Geranium, Hawajskie Drzewo Sandałowe, Pomarańcza, Szałwia Hiszpańska, Kolendra, Bergamotka

Kod: 338808 15 ml

UK AT DE

Mieszanka Longevity zawiera olejki zawierające najsilniejsze znane antyoksydanty. Antyoksydanty to związki pomagające w neutralizowaniu wolnych rodników, zmniejszające codzienny, negatywny wpływ utleniaczy, na których działanie wszyscy jesteśmy narażeni.

Ostrzeżenie: możliwość podrażnienia/wrażliwość na słońce.

MAGNIFY YOUR PURPOSE Nowość! UK AT DE

M-Grain pomaga uwalniać stres, zwiększając dobre samopoczucie, zwłaszcza w okolicy głowy i szyi. OLEJKI ETERYCZNE: Bazylia, Lawenda, Rumian Rzymski, Majeranek, Mięta Pieprzowa, Kocanka

IE

Kod: 337708 5 ml

UK AT DE

Mieszanka olejków eterycznych Magnify Your Purpose ma odświeżający aromat, który pobudza kreatywność, chęci i skupienie w przypadku użycia aromatycznego. Pomaga umacniać pozytywną postawę, zachęcając do wznoszenia się ponad nieszczęścia, wykorzystywania inicjatyw i przezwyciężania zwlekania i użalania się nad sobą. OLEJKI ETERYCZNE: Drzewo Sandałowe, Szałwia, Kolendra, Paczulka Wonna, Muszkatołowiec, Bergamotka, Kora Cynamonowca, Imbir, Ylang Ylang, Geranium

YoungLiving.com

IE

OLEJKI ETERYCZNE: Tymianek, Goździki, Pomarańcza, Żywica Olibanowa

M-GRAIN

Kod: 338708 15 ml

IE

LONGEVITY™

LADY SCLAREOL Kod: 337608 15 ml

SE

OLEJKI ETERYCZNE: Bergamotka, Cytryna, Palczatka Imbirowa, Ylang Ylang, Róża*, Geranium, Jaśmin*, Rumian Rzymski, Kolendra, Tangerynka

Ostrzeżenie: możliwe podrażnienia/wrażliwość na słońce.

34

IE

Joy to luksusowa, egzotyczna mieszanka poprawiająca samopoczucie i zapewniająca radość. Rozprowadzany w powietrzu olejek może mieć działanie odświeżające i podnoszące na duchu.

OLEJKI ETERYCZNE: Pomarańcza, Jaśmin*, Świerk, Tangerynka, Hawajskie Drzewo Sandałowe, Neroli*, Ylang Ylang, Trawa Cytrynowa

Kod: 339508 15 ml

Kod: 337208 15 ml

IE


Mieszanki | Olejki eteryczne

MELROSE

MISTER

Kod: 337808 15 ml

UK AT DE

IE

Kod: 338108 15 ml

UK AT DE

IE

Melrose tworzy barierę chroniącą przed elementami szkodliwymi dla skóry. Po rozprowadzeniu w powietrzu Melrose może pomóc w zwalczaniu nieprzyjemnych zapachów.

Mieszanka Mister jest korzystna dla mężczyzn. Pomaga w zachowaniu wewnętrznej równowagi. Wiele osób również chwali ją za wsparcie w zwalczaniu stresu. Mieszankę Mister poleca się dla mężczyzn po trzydziestce.

OLEJKI ETERYCZNE: Rozmaryn, Goździki, Drzewo Herbaciane, Niaouli

OLEJKI ETERYCZNE: Szałwia, Lawenda, Mięta Pieprzowa, Koper Włoski, Mirt, Krwawnik

PANAWAY

UK AT DE

IE

SE

Kod: 339008 15 ml

PEACE & CALMING

UK AT DE

IE

SE

Kod: 339308 15 ml

Kod: 339108 5 ml

Kod: 339808 5 ml

Mieszanka PanAway została stworzona przez Gary'ego Younga po poważnym urazie więzadeł. Ponadto mieszanka pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania komórek.

Peace & Calming jest delikatną, aromatyczną mieszanką. Po rozprowadzeniu w powietrzu pomaga w uwalnianiu napięcia i podnosi na duchu, zapewniając poczucie relaksu i głęboki spokój.

OLEJKI ETERYCZNE: Golteria, Goździki, Kocanka, Mięta Pieprzowa

OLEJKI ETERYCZNE: Tangerynka, Ylang Ylang, Niebieski Wrotycz, Pomarańcza, Bestseller! Paczulka Wonna

PURIFICATION

PEACE & CALMING II Nowość! Kod: 532708 5 ml

UK AT DE

IE

Kod: 339908 15 ml

UK AT DE

IE

Bestseller!

RAVEN

Kod: 340208 15 ml

Kod: 340908 5 ml

R.C. zawiera mocne olejki eteryczne z eukaliptusa gałkowego i eukaliptusa australijskiego – jest to niezwykle radosna mieszanka. OLEJKI ETERYCZNE: Eukaliptus Gałkowy, Eukaliptus Australijski, Eukaliptus Cytrynowy, Mirt, Świerk, Mięta Pieprzowa, Sosna, Lawenda, Majeranek, Cyprys

SE

OLEJKI ETERYCZNE: Trawa Cytrynowa, Rozmaryn, Drzewo Herbaciane, Mirt, Cytronella, Lawenda

OLEJKI ETERYCZNE: Tangerynka, Pomarańcza, Ylang Ylang, Paczulka Wonna, Czarny Świerk z Northern Lights, Rumianek Pospolity, Wetiweria, Czystek, Bergamotka, Strączyniec, Artemisia Pallens

Kod: 340508 15 ml

IE

Mieszanki Purification można używać bezpośrednio na skórę. Po rozprowadzeniu w powietrzu pomaga odświeżać i oczyszczać powietrze z dymu tytoniowego i nieprzyjemnych zapachów.

D. Gary Young opracował Peace & Calming II™ jako zalecaną mieszankę i alternatywę dla Peace & Calming. Staranie dobrana mieszanka pozostaje wierna oryginalnemu charakterowi swojej poprzedniczki. Ta firmowa mieszanka tworzy relaksujący, przyjemny aromat po inhalacji lub rozpyleniu w powietrzu.

R.C.

UK AT DE

UK AT DE

IE

Raven™ jest połączeniem głęboko kojących olejków eterycznych, które potrafi zapewnić komfort po miejscowym zastosowaniu na klatkę piersiową lub gardło, a także po rozprowadzeniu w powietrzu. OLEJKI ETERYCZNE: Olejki Eteryczne: Ravintsara, Golteria, Eukaliptus Australijski, Cytryna, Mięta Pieprzowa

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów. * Olejki jaśminowe, neroli, różane i waniliowe są ekstraktami (esencjami), a nie olejkami eterycznymi.

35


Olejki eteryczne | Mieszanki

RELEASE

Kod: 340808 15 ml

RELIEVE IT UK AT DE

IE

Kod: 341108 15 ml

Mieszanka Release łączy podnoszące na duchu, uspokajające olejki, które przywołują poczucie spokoju i powodują emocjonalny dobrostan, co z kolei przekłada się na uwalnianie gniewu i frustracji.

UK AT DE

IE

Relieve It jest głęboko relaksującą, ciepłą mieszanką olejków eterycznych, które ukoją mięśnie i stawy po ćwiczeniach fizycznych. OLEJKI ETERYCZNE: Świerk, Hyzop, Czarny Pieprz, Mięta Pieprzowa

OLEJKI ETERYCZNE: Ylang Ylang, Geranium, Niebieski Wrotycz, Lawenda, Hawajskie Drzewo Sandałowe

RUTAVALA Kod:

341908 5 ml

SACRED MOUNTAIN UK AT DE

IE

Sacred Mountain zapewnia poczucia siły, autorytetu, stabilizacji i ochrony, które wynikają z bliskiej więzi z naturą.

OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda, Kozłek, Ruta

OLEJKI ETERYCZNE: Świerk, Jodła Balsamiczna z Idaho, Ylang Ylang, Cedr

341708 5 ml

IE

SCLARESSENCE UK AT DE

IE

Kod:

341808 15 ml

UK AT DE

IE

SARA jest wzmacniającą mieszanką olejków eterycznych, której celem jest leczenie ran emocjonalnych. Może pomóc w uwolnieniu negatywnych emocji i zapoczątkować leczenie po traumatycznych przeżyciach.

SclarEssence łączy kojące efekty mięty pieprzowej z równoważącą mocą kopru włoskiego i szałwii muszkatołowej oraz przyjemnym, uspokajającym działaniem szałwii hiszpańskiej.

OLEJKI ETERYCZNE: Ylang Ylang, Geranium, Lawenda, Pomarańcza, Niebieski Wrotycz, Cedr, Róża* I Biały Lotos Na Podstawie z Olejku Migdałowego

OLEJKI ETERYCZNE: Szałwia Muszkatołowa, Koper Włoski, Szałwia, Mięta Pieprzowa

SENSATION Kod: 342008 5 ml

36

UK AT DE

RutaVaLa to uspokajająca mieszanka, która zapewnia relaks ciała i umysłu. Pomaga uwalniać napięcie i zwalczać stres.

SARA™ Kod:

Kod: 341408 15 ml

STRESS AWAY UK AT DE

IE

SE

Kod: 463008 15 ml

UK AT DE

Sensation to niebywale aromatyczna, emocjonalna mieszanka, która w zachwycający sposób poprawia nastrój i odświeża. Starannie dobrane olejki eteryczne z jaśminu, ylang ylang i innych, uzupełniających składników sprawiają, że Sensation doskonale wspiera radość z wyjątkowych chwil.

Mieszanka olejków eterycznych Young Living Stress Away to naturalne rozwiązanie zwalczające stres związany z trudami życia codziennego. Stress Away to pierwszy produkt, który oferuje niepowtarzalne, zwalczające stres połączenie olejków eterycznych z limonki i wanilii.

OLEJKI ETERYCZNE: Ylang Ylang, Jaśmin*, Geranium, Bergamotka, Kolendra

OLEJKI ETERYCZNE: Kopaiwa, Limonka, Cedr, Wanilia, Ocotea, Lawenda

YoungLiving.com

IE


Mieszanki | Olejki eteryczne

THE GIFT

THIEVES

Kod:

Kod:

6500 5 ml

342308 15 ml

UK AT DE

IE

SE

The Gift to połączenie siedmiu starożytnych olejków, które od wieków ceniono za właściwości uspokajające i poprawiające samopoczucie. Ta mieszanka została stworzona z myślą o podróży Shutrana, fikcyjnego bohatera książki The One Gift autorstwa D. Gary'ego Younga.

Mieszanka Thieves została opracowana na podstawie badań nad octem siedmiu złodziei – mieszanką opartą na goździkach, rozmarynie i innych składnikach aromatycznych, którą francuscy rabusie chronili się podczas napadania na osoby dotknięte dżumą.

OLEJKI ETERYCZNE: Święta Żywica Olibanowa, Jodła Balsamiczna z Idaho, Jaśmin*, Galbanum, Mirra, Czystek, Spikanard

OLEJKI ETERYCZNE: Goździki, Cynamon, Rozmaryn, Cytryna, Eukaliptus Australijski

TRANSFORMATION Kod: 306008 15 ml

Bestseller!

TRAUMA LIFE™ UK AT DE

IE

SE

Mieszanka Transformation zawiera rosnący w Idaho świerk kłujący, palo sato i ocoteę. Te silne olejki eteryczne mogą zapewnić dodatkową energię potrzebną do zastąpienia negatywnych myśli pozytywnym nastrojem – mieszanka pomaga zmieniać nastawienie, emocje i zachowania.

Kod: 635008 5 ml

UK AT DE

IE

Trauma Life to uspokajająca, stabilizująca mieszanka olejków eterycznych opracowana z myślą o uwalnianiu głęboko zakorzenionej traumy emocjonalnej. OLEJKI ETERYCZNE: Żywica Olibanowa, Artemisia Pallens, Papeda, Drzewo Sandałowe, Świerk, Róża, Kozłek, Geranium, Lawenda, Kocanka

OLEJKI ETERYCZNE: Cytryna, Święta Żywica Olibanowa, Drzewo Sandałowe, Mięta Pieprzowa, Kardamon, Szałwia Muszkatołowa, Świerk Kłujący Z Idaho, Palo Santo, Ocotea

VALOR

Kod: 343008 5 ml

WHITE ANGELICA UK AT DE

IE

SE

Valor to zapewniająca energię mieszanka olejków eterycznych, która wzmacnia fizyczne i duchowe aspekty ciała, wzbudzając poczucie siły, odwagi i własnej wartości w obliczu nieszczęść. OLEJKI ETERYCZNE: Świerk, Niebieski Wrotycz, Żywica Olibanowa, Palisander

Kod: 343208 15 ml

UK AT DE

IE

White Angelica to uspokajająca mieszanka zapewniająca poczucie bezpieczeństwa i ochrony. Wiele osób korzysta z niej w formie ochrony przed negatywną energią. OLEJKI ETERYCZNE: Bergamotka, Melisa, Geranium, Ylang Ylang, Róża*, Mirra, Świerk, Hawajskie Drzewo Sandałowe, Hyzop, Palisander

3 WISE MEN™ Kod: 342608 15 ml

UK AT DE

IE

3 Wise Men wzbudza uczucia szacunku i świadomości duchowej – ta mieszanka olejków eterycznych została opracowana z myślą o otwieraniu się na podświadomość. OLEJKI ETERYCZNE: Drzewo Sandałowe, Żywica Olibanowa, Mirra, Jałowiec, Świerk

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów. * Olejki jaśminowe, neroli, różane i waniliowe są ekstraktami (esencjami), a nie olejkami eterycznymi.

37


Olejki eteryczne | Opakowania roll-on

Olejki eteryczne w

OPAKOWANIACH ROLL-ON (z aplikatorem kulkowym)

Nowy wygląd! Opakowania roll-on z nowymi, pięknymi, nowoczesnymi etykietami są doskonałym sposobem, by używać ulubionych, doskonałych mieszanek olejków eterycznych poza domem. Obserwujcie nasze działania związane z rozszerzaniem gamy opakowań i etykiet ulubionych olejków eterycznych i produktów opartych na olejkach eterycznych. BREATHE AGAIN ROLL-ON Kod: 3528500 10 ml

DEEP RELIEF ROLL-ON UK AT DE

IE

Kod: 3534500 10 ml

Breathe Again Essential Oil Roll-On to oryginalna mieszanka olejków eterycznych opracowana, by wspierać działanie układu oddechowego. Breathe Again zawiera cztery silne olejki z eukaliptusów: eukaliptus lemon ironbark, eukaliptus gałkowy, eukaliptus australijski i eukaliptus niebieski.

RUTAVALA ROLL-ON

OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda, Kozłek, Ruta

YoungLiving.com

SE

OLEJKI ETERYCZNE: Mięta Pieprzowa, Jodła Balsamiczna Z Idaho, Goździki, Wetiweria, Golteria, Cytryna, Kocanka, Kopaiwa, Palo Santo

Bestseller!

STRESS AWAY ROLL-ON UK AT DE

IE

RutaVaLa™ Roll-On Young Living to oryginalna mieszanka olejków eterycznych z ruty, lawendy i kozłka – roślin o uspokajających i relaksujących aromatach.

38

IE

Deep Relief Essential Oil Roll-On to oryginalna mieszanka olejków eterycznych opracowana z myślą o uwalnianiu zmęczenia i napięcia mięśniowego. Mieszankę oparto na olejkach eterycznych z mięty pieprzowej, golterii, kopalu i palo santo.

OLEJKI ETERYCZNE: Eukaliptus Lemon Ironbark, Eukaliptus Gałkowy, Eukaliptus Australijski, Eukaliptus Niebieski, Wawrzyn Szlachetny, Mięta Pieprzowa, Kopaiwa, Mirt, Cyprysik Niebieski, Owoc Dzikiej Róży

Kod: 4471500 10 ml

UK AT DE

Kod: 4472500 10 ml

UK AT DE

To unikatowe połączenie wanilii, limonki, kopaiwy i innych olejków eterycznych pomaga zwalczać codzienny stres, wspomaga relaksację i redukuje napięcie nerwowe. OLEJKI ETERYCZNE: Kopaiwa, Lima, Cedr, Wanilia, Ocotea, Lawenda

IE


Opakowania roll-on | Olejki eteryczne

TRANQUIL ROLL-ON Kod: 3533500 10 ml

VALOR ROLL-ON UK AT DE

IE

Kod: 3529500 10 ml

Tranquil Essential Oil Roll-On to oryginalna mieszanka olejków eterycznych z lawendy, cedru i rumianu rzymskiego opracowana z myślą o relaksie ciała i umysłu.

UK AT DE

IE

SE

Valor Essential Oil Roll-On to wzmacniające połączenie olejków eterycznych ze świerku, palisandru, żywicy olibanowej i niebieskiego wrotyczu, które zapewnia poprawę poczucia siły, odwagi i własnej wartości.

OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda, Cedr, Rumian Rzymski

OLEJKI ETERYCZNE: Świerk, Palisander, Niebieski Wrotycz, Żywica Olibanowa

W Young Living rebranding opakowań jest ekscytującym, choć wciąż trwającym procesem. Dlatego też należy pamiętać, że opakowania i etykiety produktów mogą różnić się od pokazanych w katalogu.

Jodła balsamiczna z Idaho

PURIFICATION Mieszanka olejków eterycznych Purification® łączy czyste, odświeżające aromaty cytronelli, trawy cytrynowej, drzewa herbacianego i innych olejków eterycznych, dając mieszankę zwalczającą nieprzyjemne zapachy, która sprawi, że Twój dom, samochód lub biuro będą pachnieć świeżo i przyjemnie.


Olejki eteryczne | Udostępniania

Narzędzia do

UDOSTĘPNIANIA

Lawenda

Dzielenie się olejkami eterycznymi stało się jeszcze prostsze dzięki pierwszemu tego rodzaju systemowi próbek od Young Living! Profesjonalne saszetki z próbkami zawierają najpopularniejsze olejki eteryczne i z łatwością mieszczą się w torebce lub kieszeni. Każda saszetka jest napełniona 0,25 ml olejku eterycznego (6–8 kropli). Saszetki są wykonane z trwałego, wysoce obojętnego materiału, który zapewnia długotrwałą stabilność produktu. Każda saszetka doskonale pasuje do wizytówek do przekazywania próbek. Dzięki tym próbkom już nigdy nie stracisz doskonałej okazji do podzielenia się cennymi olejkami eterycznymi i stworzenia długotrwałego, pozytywnego wrażenia o Young Living.

OLEJEK ETERYCZNY Z LAWENDY – SASZETKI Z PRÓBKAMI Kod: 4770560 10 saszetek UK AT DE

CYTRYNOWY OLEJEK ETERYCZNY – SASZETKI Z PRÓBKAMI Kod: 4772560 10 saszetek UK AT DE

IE

IE

Bestseller!

OLEJEK ETERYCZNY PEACE & CALMING – SASZETKI Z PRÓBKAMI Kod: 4774560 10 saszetek UK AT DE

40

YoungLiving.com

IE

OLEJEK ETERYCZNY Z MIĘTY PIEPRZOWEJ – SASZETKI Z PRÓBKAMI Kod: 4771560 10 saszetek UK AT DE

IE


Udostępniania | Olejki eteryczne

OLEJEK ETERYCZNY THIEVES – SASZETKI Z PRÓBKAMI Kod: 4773560 10 saszetek UK AT DE

WIZYTÓWKI DO PRZEKAZYWANIA PRÓBEK Kod: 200559 100 wizytówek

IE

SASZETKI NA PRÓBKI Z OLEJKAMI ETERYCZNYMI – 50-PAK Kod: 494008 50 saszetek

ZESTAW ZAWIERA: Saszetki z Próbkami Olejków Eterycznych: Lawenda, Cytryna, Peace & Calming, Mięta Pieprzowa i Thieves. UK AT DE

YLPLUS.COM Podziel się Young Living Odwiedź stronę YL Plus, aby zapoznać się z ofertą wspaniałej odzieży, produktów marketingowych i narzędziami do rozwoju osobistego od Young Living – wszystkie produkty są uważnie dobrane, aby zapewnić jeszcze więcej szans na dzielenie się pasją Young Living każdego dnia!

IE


Olejki eteryczne | Kolekcje

KOLEKCJE Olejków eterycznych ZESTAW ESSENTIAL 7™ Kod: 312008

EU

Cytryna

ZESTAW EVERYDAY OILS™ Kod: 369508

Zestaw Essential 7 został stworzony, by każdy mógł natychmiast użyć najpopularniejszych olejków eterycznych i ich mieszanek i doświadczyć związanych z tym korzyści. Zawiera przewodnik po produktach w 24 językach (lista języków znajduje się na str. 82).

Zestaw Everyday Oils jest doskonałym sposobem na sprawienie, by olejki eteryczne stały się ważną częścią każdego dnia.

TEN ZESTAW ZAWIERA:

TEN ZESTAW ZAWIERA:

Siedem butelek po 5 ml: Joy, Panaway, Purification, Lawenda, Peace & Calming, Cytryna, Mięta Pieprzowa

Dziesięć butelek po 5 ml: Joy, PanAway, Stress Away, Purification, Thieves, drzewo herbaciane, Frankincense, Lavender, Lemon, Peppermint

ZESTAW FEELINGS™

GOLDEN TOUCH 1

Kod: 312508

UK AT DE

IE

Kod: 3130

Golden Touch 1 zapewnia ochronę przez cały rok. Te mieszanki olejków eterycznych zostały opracowane tak, by wykorzystać składniki olejków eterycznych wspierające różne funkcje organizmu.

Zestaw Feelings składa się z sześciu mieszanek olejków opracowanych przez D. Gary'ego Younga w celu sprzyjania emocjonalnemu oczyszczeniu i odnowie.

42

EU

TEN ZESTAW ZAWIERA:

KOLEKCJA ZAWIERA:

Sześć butelek po 5 ml: Harmony, Forgiveness, Inner Child, Present Time, Release, Valor

Siedem butelek po 5 ml: DiGize™, EndoFlex™, JuvaFlex™, Melrose, Raven™, R.C.™, Thieves™

YoungLiving.com


Kolekcje | Olejki eteryczne

RAINDROP TECHNIQUE Kod: 313708

UK AT DE

IE

SE

Zestaw Raindrop Technique łączy sztukę aromaterapii z technikami Vita Flex i masażu i przeznaczony jest do stosowania na różne partie ciała. Zestaw ten to rewolucyjny środek do uzyskania równowagi i harmonii ciała w sensie fizycznym, mentalnym i emocjonalnym.

ZESTAW TWELVE OILS OF ANCIENT SCRIPTURE Kod: 3143

Zawiera dwanaście najważniejszych olejków, o których wspomina Biblia. W Young Living chcemy dać Ci możliwość zachwycenia się pięknymi aromatami i intrygującymi historiami tych cennych, czystych olejków eterycznych.

TEN ZESTAW ZAWIERA:

TEN ZESTAW ZAWIERA:

Dziewięć butelek po 5 ml: Aroma Siez, bazylia, cyprys, majeranek, oregano, mięta pieprzowa, tymianek, Valor, Golteria. Dwie butelki z olejkami do masażu po 114 ml: Ortho Ease, mieszanka olejów roślinnych V-6

Dwanaście butelek po 5 ml: aloes (hawajskie drzewo sandałowe), strączyniec, cedr, cyprys, żywica olibanowa, galbanum, hyzop, mirra, mirt, onycha, róża Szaronu (czystek), spikanard

KOLEKCJA EUROPE 30 OIL COLLECTION Kolekcja Europe 30 Oil Collection to połączenie piętnastu jednoskładnikowych olejków eterycznych i piętnastu oryginalnych mieszanek Young Living, dzięki któremu odczujesz jeszcze więcej korzyści dla zdrowia. A wszystko to zapakowane w poręczną, wytrzymałą walizeczkę. Czyste, pełne mocy olejki w butelkach po 5 ml w tej starannie dobranej kolekcji oferują niezwykle zróżnicowane możliwości poprawy samopoczucia fizycznego, duchowego i emocjonalnego. Ta kolekcja olejków eterycznych zawiera następujące olejki jednoskładnikowe i mieszanki w butelkach po 5 ml: Jednoskładnikowe olejki eteryczne: cytryna, lawenda, mięta pieprzowa, pomarańcza, golteria, grejpfrut, cedr, żywica olibanowa, cyprys, tymianek, trawa cytrynowa, goździki, drzewo herbaciane, bergamotka, koper włoski. Mieszanki olejków eterycznych: Purification, Valor, Thieves, Peace + Calming, RC, Joy, Di-Gize, PanAway, Release, White Angelica, Raven, Highest Potential, Endoflex, Aroma Siez, Citrus Fresh. Zawiera przewodnik po produktach w 24 językach. Lista języków znajduje się na str. 82.

EU

Kod: 464108


Olejki eteryczne | Olejki do masażu

Olejki do

MASAŻU

Jaśmin

Przenieś potencjał masażu na zupełnie nowy poziom dzięki naszej linii olejków do masażu. Unikatowe mieszanki olejków eterycznych w olejkach do masażu mają moc, by odkryć przed Tobą zupełnie nowy wymiar masażu, poprawiając poczucie równowagi umysłu, ciała i ducha.

OLEJEK DO MASAŻU CEL-LITE MAGIC Kod:

303508 236 ml

OLEJEK DO MASAŻU DRAGON TIME

UK AT DE

IE

Kod:

Olejek do masażu Cel-Lite Magic łączy zdrowotne korzyści specjalnie wyselekcjonowanych olejów roślinnych z witaminą E i olejkami eterycznymi, które działają jak tonik i odżywiają skórę. Olejek eteryczny z grejpfruta jest niezwykle korzystny dla kondycji skóry, a olejek z jałowca ma właściwości detoksykacyjne i oczyszczające – również działa korzystnie na skórę.

Kod:

303308 236 ml

UK AT DE

UK AT DE

OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda, Szałwia, Krwawnik, Koper Włoski, Ylang Ylang, Jaśmin*, Szałwia Muszkatołowa

OLEJEK DO MASAŻU ORTHO SPORT IE

Kojący olejek do masażu, który rozgrzewa zmęczone i napięte ciało. OLEJKI ETERYCZNE: Golteria, Eukaliptus Gałkowy, Eukaliptus Australijski, Tymianek, Jałowiec, Trawa Cytrynowa, Mięta Pieprzowa, Majeranek, Wetiweria

SE

Kod:

303208 236 ml

UK AT DE

YoungLiving.com

IE

Olejek do masażu Ortho Sport zapewnia ukojenie i ulgę dla zmęczonych, przepracowanych mięśni po wymagających ćwiczeniach lub uprawianiu sportu. Ta mieszanka łączy czyste oleje roślinne z olejkami eterycznymi, np. z golterią, miętą pieprzową, tymiankiem, oregano i wetiwerią. OLEJKI ETERYCZNE: Golteria, Eukaliptus Gałkowy, Trawa Cytrynowa, Mięta Pieprzowa, Elemi, Tymianek, Oregano, Wetiweria

44

IE

Olejek do masażu Dragon Time wykorzystuje silne olejki eteryczne, badane w Europie ze względu na ich równoważące efekty, wraz z czystymi olejami roślinnymi. Powstała kojąca, stabilizująca mieszanka działa uspokajająco i poprawia nastrój kobietom w ciężkich dniach w miesiącu.

OLEJKI ETERYCZNE: Grejpfrut, Cedr, Szałwia Muszkatołowa, Cyprys, Jałowiec

OLEJEK DO MASAŻU ORTHO EASE

3034521 236 ml


Olejki do masażu | Olejki eteryczne

OLEJEK DO MASAŻU RELAXATION Kod:

3037521 236 ml

OLEJEK DO MASAŻU SENSATION UK AT DE

IE

Kod:

Olejek do masażu Relaxation pomaga zapewniać relaks i przywraca witalność, ożywiając ciało, umysł i ducha. W połączeniu z właściwymi olejkami eterycznymi masaż może być doskonałym uzupełnieniem zdrowego stylu życia.

IE

SE

OLEJKI ETERYCZNE: Ylang Ylang, Jaśmin*, Kolendra, Geranium, Bergamotka

MIESZANKA OLEJÓW ROŚLINNYCH V-6 303108 236 ml

UK AT DE

Olejek do masażu Sensation został opracowany, by pobudzać i zapewniać romantyczną atmosferę. Zachwycający, bogaty aromat tej mieszanki doskonale poprawia nastrój i odświeża. Mieszanka zawiera olejki eteryczne z jaśminu, ylang ylang i inne, stanowiące doskonałe uzupełnienie całości.

OLEJKI ETERYCZNE: Tangerynka, Mięta Pieprzowa, Lawenda, Mięta Zielona, Ylang Ylang, Kolendra, Bergamotka, Geranium

Kod:

3036521 236 ml

MIESZANKA OLEJÓW ROŚLINNYCH V-6 – OPAKOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE UK AT DE

IE

SE

Ulepszona mieszanka olejów roślinnych V-6 może być połączona z olejkami eterycznymi w celu utworzenia niestandardowych mieszanek, receptur i olejków do masażu. Ta bogata mieszanka olejów odżywia skórę, ma długi okres trwałości, nie zatyka porów i nie brudzi odzieży.

AROMAEASE Przyjemnej podróży

Kod:

3030500 944 ml

UK AT DE

Mieszanka olejów roślinnych V-6™ w ekonomicznym opakowaniu (944 ml) umożliwia redukcję ilości odpadów i pozwala wydłużyć czas do kolejnego zamówienia produktu.

IE

SE


Olejki eteryczne | Dyfuzory

Jaśmin

DYFUZORY olejków eterycznych Przekształć swój dom, biuro lub przestrzeń osobistą w swoją własną oazę aromaterapii! Nasze eleganckie dyfuzory umożliwiają wykorzystanie olejków eterycznych w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, tworząc wrażenia podobne do doznań z salonu spa i jednocześnie nie wywierając negatywnego wpływu na składniki olejków. Ponadto aktywne składniki są rozprowadzane równomiernie, co pomaga w zapewnieniu przyjemnego klimatu w pomieszczeniu. Rozprowadź najlepsze na świecie olejki eteryczne Young Living w powietrzu w formie drobnej mgiełki i ciesz się uzyskaną atmosferą!

DYFUZOR ULTRADŹWIĘKOWY ARIA Kod: 4524502

DYFUZOR ATOMIZUJĄCY AROMALUX UK AT DE

IE

SE

ES

Dyfuzor ultradźwiękowy Aria firmy Young Living to unikatowy, stylowy sposób na czerpanie z korzyści olejków eterycznych w domu lub biurze. System łączy najnowszą technologię dyfuzorów z szeroką gamą przydatnych funkcji. Dołączony pilot umożliwia przełączanie pomiędzy kojącymi, wbudowanymi efektami dźwiękowymi i wykorzystanie wielokolorowego oświetlenia LED. Dzięki wbudowanym głośnikom możesz też podłączyć swoje urządzenie z muzyką i cieszyć się wybranymi utworami. Zawiera olejek cytrynowy 5 ml i z mięty pieprzowej 5 ml

46

YoungLiving.com

Kod: 4695502

UK AT DE

IE

SE

ES

Połączenie atomizera, oczyszczacza powietrza i dyfuzora – AromaLux™ jest najlepszym sposobem na stworzenie korzystnego otoczenia za pomocą olejków eterycznych. Zaprojektowany przez D. Gary'ego Younga i dostępny wyłącznie w Young Living dyfuzor AromaLux łączy oryginalny design, technologię i funkcje, które ułatwiają i poprawiają wrażenia aromatyczne. Zawiera Thieves 15 ml


Dyfuzory | Olejki eteryczne

DYFUZOR DEWDROP Kod: 5330502

UK AT DE

IE

SE

ES

Dyfuzor Dewdrop Young Living działa jako nawilżacz, atomizer i dyfuzor aromatyczny, łącząc wszystkie te funkcje w jednym, prostym w obsłudze urządzeniu. Specjalna konstrukcja umożliwiająca nawet cztery godziny ciągłej dyfuzji, automatyczne wyłączanie i sterowanie oświetleniem zewnętrznym – dyfuzor Dewdrop Young Living może przekształcić każde otoczenie, zapewniając atmosferę salonu spa. ™

Zawiera olejek z lawendy 5 ml i Citrus Fresh 5 ml

DYFUZOR USB (BIAŁY) Nowość! Kod:

5224501

UK AT DE

IE

SE

Rozprowadzaj w powietrzu ulubione olejki eteryczne gdziekolwiek jesteś, korzystając z dyfuzora USB firmy Young Living. Korzystaj z niego z laptopem w samochodzie lub zabierz go ze sobą w podróż. Jest przenośny, kompaktowy i cichy. Może działać w odstępach 10-, 30- i 60-sekundowych.

STRESS AWAY Jedna kropla dziennie i żyjesz bez stresu!

ES


Olejki eteryczne | Akcesoria

AKCESORIA do olejków eterycznych AROMA CAROUSEL Kod: 4832521

EU

Aroma Carousel™ to unikatowy sposób na przedstawienie próbek olejków eterycznych, który umożliwia wygodne eksponowanie dziesięciu ulubionych olejków Young Living. Funkcjonalność stolika obrotowego sprawia, że ta forma ekspozycji jest doskonałym narzędziem na nieformalnych spotkaniach i domowych warsztatach. Narzędzie znacznie ułatwia dzielenie się olejkami eterycznymi z innymi osobami. Ponadto dołączone pipety Easy-Fill umożliwiają łatwe przeniesienie olejków do załączonych pustych buteleczek o pojemności 2 ml.

BUTELKA-BLENDER Kod: 4622

Ylang Ylang

APLIKATOR KULKOWY AROMAGLIDE Kod: 4578 10-pak

UK AT DE

ES

Ostrzeżenie: olejk zawierające wyciągi cytrusowe (jednoskładnikowe i mieszanki) mogą osłabiać plastik i powodować obluzowanie aplikatora kulkowego. W przypadku użycia olejków z wyciągami cytrusowymi należy upewnić się, że kulka aplikatora jest stabilnie zamocowana przed każdorazowym użyciem aplikatora.

PRZEŹROCZYSTE KAPSUŁKI ROŚLINNE UK AT DE

IE

SE

ES

ETUI ESSENTIAL OIL Kod: 4936500

Dołączane do naszej cenionej kolekcji Europe 30 Oil Collection, to wytrzymałe, firmowe etui może pomieścić butelki o pojemności 5 lub 15 ml. Etui jest również dostępne do nabycia osobno.

Kod: 3193

250 kapsułek

UK AT DE

IE

SE

ES

Przeźroczyste kapsułki roślinne to doskonały sposób na przyjęcie dziennej dawki olejków eterycznych. Kapsułki NPcaps® są całkowicie naturalne, idealne dla wszystkich stosujących dietę wegetariańską, diabetyków i innych osób zmuszonych przestrzegać rygorystycznej diety. Kapsułki wykonane są z pullulanu. Jest to rozpuszczalny w wodzie polisacharyd.

WALIZECZKA ESSENTIAL OIL Kod: 3819

Walizeczka Essential Oil to wygodny sposób na transportowanie olejków eterycznych. Walizeczki są produkowane z wytrzymałego materiału z zamkiem i uchwytem. Może pomieścić 130 olejków Zawiera wkład z pianki

YoungLiving.com

SE

Przekształć dowolną butelkę z olejkiem eterycznym Young Living o pojemności 5 lub 15 ml w aplikator kulkowy (roll-on), który umożliwia wygodne użycie w ruchu.

Doskonały towarzysz dla ludzi w ciągłym ruchu – butelka-blender YL pomaga w prowadzeniu zdrowego trybu życia i utrzymywaniu dobrego samopoczucia, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Z naszą przenośną butelką-blenderem możesz wymieszać pyszną porcję Balance Complete w dowolnym momencie.

48

IE


Akcesoria | Olejki eteryczne

BUTELECZKI NA PRÓBKI OLEJKÓW ETERYCZNYCH Kod: 319408 25-pak

SZKLANE KROPLOMIERZE Kod: 3810 6-pak UK AT DE

IE

SE

ES

Kod: 3939 Tylko w języku angielskim ANGELICA

IDAHO BALSAM FIR

BASIL

BERGAMOT

BLACK PEPPER

BLUE CYPRESS

BLUE TANSY

CISTUS

CITRONELLA

CLARY SAGE

CLOVE

COPAIBA

CORIANDER

CYPRESS

EUCALYPTUS POLYBRACTEA

EUCALYPTUS RADIATA

FENNEL

FRANKINCENSE

GALBANUM

GERANIUM

CHAMOMILE

IDAHO TANSY

JASMINE

JUNIPER

LAURUS NOBILIS

LAVENDER

LEDUM

LEMONGRASS

MELALEUCA QUINQUENERVIA

MELISSA

MOUNTAIN SAVORY

MYRRH

MYRTLE

NEROLI

NUTMEG

GERMAN

PEPPERMINT

PETITGRAIN

PINE

RAVINTSARA

ROMAN CHAMOMILE

ROSEMARY

ROSE

SPRUCE

ST. MARIES LAVENDER

TANGERINE

TARRAGON

THYME

TSUGA

VALERIAN

ALOES

CASSIA

CEDARWOOD

CYPRESS

FRANKINCENSE

GALBANUM

UK AT DE

IE

SE

ES

IE

SE

ES

Szklane kroplomierze Young Living to wygodny sposób na uzyskanie dokładnie takiej ilości olejków eterycznych, jakiej potrzebujemy. Ponadto przydają się, gdy chcemy usunąć nadmiar olejku eterycznego z dyfuzora.

Buteleczki na próbki olejków eterycznych (2 ml) to wygodny, prosty sposób na przekazanie próbek olejków eterycznych przyjaciołom, rodzinie i potencjalnym klientom lub dystrybutorom. Do wszystkich 25 buteleczek dołączono wieczka i zakraplacze.

ETYKIETKI DO BUTELEK Z OLEJKAMI

UK AT DE

MASAŻER VITASSAGE™ Z DOZOWNIKIEM OLEJKÓW ETERYCZNYCH Kod: 4625

Etykiety do butelek z olejkami to małe, okrągłe etykietki doskonale dopasowane do górnych części buteleczek o pojemności 5 lub 15 ml.

UK AT DE

IE

SE

ES

Stworzony przez D. Gary'ego Younga masażer Vitassage™ wykorzystuje olejki eteryczne Young Living w masażu, dozując jednocześnie do trzech różnych olejków, podczas gdy trzy kule ze stali nierdzewnej masują obolałe, zmęczone mięśnie.

Należy zauważyć, że nie wszystkie olejki są uwzględnione w gamie etykiet.

HYSSOP

Wymaga dwóch (2) baterii AAA. Nie zawiera baterii i olejków eterycznych.

POKRYWA VITASSAGE

ZESTAW AKCESORIÓW VITASSAGE™ Kod: 4926

UK AT DE

IE

SE

ES

Zawiera 6 pustych buteleczek ze szkła oranżowego o pojemności 2 ml, nakrętki, zakraplacze i 2 pipety jednorazowego użytku.

Kod: 4898

UK AT DE

IE

SE

ES

Pokrywa do przechowywania Vitassage to istotne akcesorium z gamy Vitassage, które zapobiega wyciekaniu nadmiaru olejków eterycznych na stół lub blat. To wielofunkcyjne akcesorium służy do przechowywania i ochrony jednostki podczas transportu. Jest wykonane z wysokiej klasy tworzyw sztucznych.

NABOJE UZUPEŁNIAJĄCE DO DYFUZORA USB Nowość! Kod: 5228500

UK AT DE

IE

SE

ES

3-pak nabojów uzupełniających do dyfuzora USB zawiera 3 buteleczki do wykorzystania z dyfuzorem USB.

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów.

49


DOM Dom to Twoja świątynia – miejsce, w którym dzięki rodzinie i przyjaciołom powstają cenne wspomnienia. Stworzyliśmy linię produktów do domu, aby umożliwić Ci dostęp do skutecznych produktów, wolnych od składników uznawanych przez naukowców za kontrowersyjne. Te silnie działające produkty oparte na olejkach eterycznych są bezpieczne i działają w zgodzie z naturą. Od środków czystości po pastę do zębów – dom powinien być miejscem, w którym bije źródło Twojego dobrego samopoczucia.


Naturalna

OCHRONA Unikatowa mieszanka Thieves® firmy Young Living została stworzona w oparciu o recepturę XV-wiecznych, francuskich złodziei, którzy opracowali specjalne, aromatyczne połączenie goździków, rozmarynu i innych roślin. Nasza linia produktów Thieves oferuje bezpieczne alternatywy dla Twojego domu – możesz zastąpić szkodliwe środki produktami opartymi na naturalnych składnikach, które działają równie skutecznie i do tego mają oszałamiający aromat.


Naturalna ochrona | Dom

THIEVES

Kod: 342308 15 ml

UK AT DE

IE

SE

Mieszanka Thieves została opracowana na podstawie badań nad octem siedmiu złodziei – mieszanką opartą na goździkach, rozmarynie i innych składnikach aromatycznych, którą francuscy rabusie chronili się podczas napadania na osoby dotknięte dżumą.

PASTA DO ZĘBÓW THIEVES AROMABRIGHT Kod: 3039521 118 g

NIĆ DENTYSTYCZNA THIEVES

UK AT DE

IE

Oczyszczające mydło Thieves ma zachwycający zapach i bogaty aromat naturalnych, antyseptycznych olejków eterycznych mieszanki Thieves. Nawilżające oleje roślinne i wyciągi z roślin pomagają w zachowaniu zdrowej, gładkiej skóry.

3744521 118 g

MYDŁO W PŁYNIE THIEVES UK AT DE

UK AT DE

IE

367408 236,5 ml  Kod: 364308 3-pak (3 × 236,5 ml) 

IE

SE

Mydło w płynie Thieves oczyszcza, chroni i pielęgnuje skórę mieszanką olejków eterycznych Thieves, czystymi olejkami eterycznymi z cytryny i pomarańczy, aloesem, miłorzębem dwuklapowym i witaminą E. Podawane w formie gęstej pianki. Zawiera pompkę

Bestseller!

MYDŁO W PŁYNIE THIEVES – OPAKOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE 359408 Ponowne napełnianie (946 ml)

IE

Kod:

Pasta do zębów Thieves Dentarome Ultra to zaawansowana receptura oparta wyłącznie na naturalnych składnikach, które zapewnią delikatne czyszczenie zębów przy jednoczesnym wykorzystaniu siły czystej mieszanki olejków eterycznych Thieves, która gwarantuje świeży oddech.

Kod:

UK AT DE

4463560 Pojedyncza (50 m) Kod: 4464560 3-pak (3 × 50 m) Kod:

Opracowana w oparciu o siłę mieszanki olejków eterycznych Thieves, nić dentystyczna Thieves jest niezwykle efektywna i wydajnie zapobiega rozmnażaniu się bakterii. Wykonana z wytrzymałych włókien odpornych na wystrzępienie i przerwanie, ta solidna nić dentystyczna z łatwością prześlizguje się między zębami, zapewniając doskonałe czyszczenie trudno dostępnych miejsc.

PASTA DO ZĘBÓW THIEVES DENTAROME ULTRA Kod:

SE

Bestseller!

OCZYSZCZAJĄCE MYDŁO THIEVES 367908 99,25 g

IE

Pasta do zębów Thieves AromaBright to wysokiej jakości, całkowicie naturalna pasta do zębów produkowana w 100% z czystych olejków eterycznych, w tym z silnej, unikatowej mieszanki Thieves, a także innych składników poprawiających zdrowie jamy ustnej.

OLEJKI ETERYCZNE: Goździki, Cynamon, Rozmaryn, Cytryna, Eukaliptus Radiata

Kod:

UK AT DE

PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ THIEVES FRESH ESSENCE PLUS UK AT DE

IE

Mydło w płynie Thieves oczyszcza, chroni i pielęgnuje skórę mieszanką olejków eterycznych Thieves, czystymi olejkami eterycznymi z cytryny i pomarańczy, aloesem, miłorzębem dwuklapowym i witaminą E.

Kod:

368308 236 ml

UK AT DE

IE

SE

Płyn do płukania jamy ustnej Thieves Fresh Essence Plus zawiera specjalną recepturę z olejków eterycznych, która zapewnia niebywale świeży oddech. OLEJKI ETERYCZNE: Thieves, Mięta Zielona, Mięta Pieprzowa, Wetiweria

Bestseller!

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów.

53


Dom | Naturalna ochrona

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA THIEVES Kod:

374308 428 ml

UK AT DE

IE

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA THIEVES – OPAKOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE Kod:

Ciesz się doskonałą wydajnością środka do czyszczenia Thieves, gdy trudne plamy i problematyczne miejsca w domu staną się proste do wyczyszczenia bez użycia silnych, ściernych środków chemicznych.

447508 1,8 L 

Rozpuścić w butelce z rozpylaczem lub wiadrze lub użyć w stężonej formie, aby zapewnić silniejsze działanie. Dla Twojej wygody współczynniki rozcieńczania podano na etykiecie.

JAK STOSOWAĆ: używać do czyszczenia w domu wedle potrzeb. Rozpuścić lub użyć w stężonej formie, aby zapewnić silniejsze działanie. Współczynniki rozcieńczania są podane na etykiecie.

MIĘTÓWKI THIEVES Nowość! Kod:

5138550 30 miętówek

UK AT DE

Należy zauważyć, że tego produktu nie można wysyłać na Wyspy Kanaryjskie.

AEROZOL THIEVES UK AT DE

IE

Ciesz się chłodnym, pełnym energii smakiem miętówek Thieves. Naturalne składniki bez dodatku cukru czerpią z siły mieszanki Thieves i olejków eterycznych z mięty pieprzowej, zapewniając zdrową alternatywę umożliwiającą odświeżenie oddechu.

UK AT DE

IE

SE

326508 29,5 ml Kod: 326608 3-pak (3 × 29,5 ml) Kod:

Aerozol Thieves to doskonały środek do czyszczenia klamek, desek sedesowych i innych powierzchni. Ostrzeżenie: nie stosować na ciało. Trzymać z dala od dzieci.

JAK STOSOWAĆ: rozpuścić 1 miętówkę w ustach wedle potrzeby.

UK BEZWODNY ŚRODEK DO CZYSZCZENIA RĄK THIEVES

Kod: Kod:

AT DE

IE

SE

362108 Pojedyncza (29,35 g) 362208 3-pak (3 × 29,35 g)

BEZWODNY ŚRODEK DO CZYSZCZENIA RĄK THIEVES – OPAKOWANIE RODZINNE Kod:

514208 215 g

IE

SE

Ta duża butelka bezwodnego środka do czyszczenia rąk Thieves jest doskonałym dodatkiem do każdego pomieszczenia w domu. Ułatwienie dostępu do dużej, rodzinnej butelki może zwiększyć częstotliwość używania środka i zmotywować dzieci do proaktywnego utrzymywania czystych dłoni.

Jako produkt całkowicie naturalny, bezwodny środek do czyszczenia rąk Thieves ułatwia zachowanie właściwej higieny, oczyszczając i odświeżając dłonie bez użycia wody – w dowolnym momencie i miejscu. OLEJKI ETERYCZNE: Goździki, Kora Cynamonowca, Rozmaryn, Cytryna, Eukaliptus Australijski

UK AT DE

Bestseller!

Należy zauważyć, że tego produktu nie można wysyłać na Wyspy Kanaryjskie.

Już wkrótce!

PŁYN DO MYCIA NACZYŃ THIEVES Kod:

535008 340 g

UK AT DE

PŁYN DO PRANIA THIEVES IE

Kod:

534908 907 g

Dzięki składnikom pochodzenia naturalnego, np. olejkom Thieves®, Jade Lemon™ i Bergamotka, płyn do mycia naczyń Thieves® efektywnie czyści naczynia bez użycia silnych środków chemicznych, barwiących i syntetycznych.

Już wkrótce! YoungLiving.com

IE

Dzięki roślinnym składnikom, płyn do prania Thieves® delikatnie i naturalnie pierze ubrania, pozostawiając je w doskonałej czystości – bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych lub syntetycznych. Można go używać we wszystkich pralkach. Płyn jest wysoce skoncentrowany, dzięki czemu jedna butelka wystarcza na około 64 prania.

Już wkrótce!

54

UK AT DE


Prowansalska

KOLEKCJA

Z dumą przedstawiamy unikatową, ekskluzywną kolekcję Young Living Provence Collection. Ta wspaniała gama produktów jest oparta na składnikach pochodzących z roślin sadzonych, uprawianych i zbieranych na naszej farmie w Simiane-la-Rotonde we Francji. Aby zapewnić wysoką jakość, z jakiej Young Living słynie na całym świecie, używamy wyłącznie produktów pochodzących z tej konkretnej farmy. Dlatego też należy pamiętać, że dostępność tych darów natury jest ograniczona i zależy od pogody, warunków panujących w glebie i innych czynników. Jeśli dany produkt zostanie wyprzedany, możliwe, że jego zapasy będą uzupełnione dopiero po kolejnych zbiorach. WODA KWIATOWA Z SZAŁWII MUSZKATOŁOWEJ Kod: 503606 120 ml

UK

IE

Ta aromatyczna woda kwiatowa z szałwii muszkatołowej z francuskiej farmy Young Living w Prowansji jest doskonałym środkiem oczyszczającym skórę i odświeżającym twarz podczas upałów. SKŁADNIKI: czysta woda kwiatowa

WODA KWIATOWA Z SZAŁWII MUSZKATOŁOWEJ – OPAKOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE Kod: 503706 250 ml

UK

IE

Ta aromatyczna woda kwiatowa z załwii muszkatołowej z francuskiej farmy Young Living w Prowansji jest doskonałym środkiem oczyszczającym skórę i odświeżającym twarz podczas upałów. SKŁADNIKI: czysta woda kwiatowa

WODA Z OLEJKÓW ETERYCZNYCH Z LAWENDY – OPAKOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

WODA Z OLEJKÓW ETERYCZNYCH Z LAWENDY Kod: 504106 60 ml

UK

IE

Kod: 503106 250 ml

UK

IE

Ta cenna woda z olejków eterycznych zawiera wszystkie aromatyczne molekuły olejku eterycznego i wody kwiatowej. Po połączeniu uzyskano produkt odtwarzający oryginalny aromat rośliny, który zapewnia piękny, długotrwały zapach odświeżający Twój dom.

Ta cenna woda z olejków eterycznych zawiera wszystkie aromatyczne molekuły olejku eterycznego i wody kwiatowej. Po połączeniu uzyskano produkt odtwarzający oryginalny aromat rośliny, który zapewnia piękny, długotrwały zapach odświeżający Twój dom.

SKŁADNIKI: Woda Kwiatowa z Lawendy, Zmydlony Olej z Nasion Lnu, Olejek Eteryczny z Lawendy

SKŁADNIKI: Woda Kwiatowa z Lawendy, Zmydlony Olej z Nasion Lnu, Olejek Eteryczny z Lawendy

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów.

55


Dom | Kolekcja prowansalska

WODA KWIATOWA Z LAWENDY Kod: 502806 120 ml

UK

IE

Ta odświeżająca woda kwiatowa z lawendy z francuskiej farmy Young Living w Prowansji jest doskonałym środkiem oczyszczającym tłustą skórę i odświeżającym twarz podczas upałów.

WODA KWIATOWA Z LAWENDY – OPAKOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE Kod: 502906 250 ml

UK

IE

Ta pełna energii woda kwiatowa z oregano z francuskiej farmy Young Living w Prowansji jest doskonałym środkiem oczyszczającym tłustą skórę i odświeżającym twarz podczas upałów.

SKŁADNIKI: czysta woda kwiatowa

SKŁADNIKI: czysta woda kwiatowa

WODA KWIATOWA Z ROZMARYNU Kod: 503406 120 ml

UK

IE

WODA KWIATOWA Z ROZMARYNU – OPAKOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE Kod: 503506 250 ml

Ta pełna energii woda kwiatowa z oregano z francuskiej farmy Young Living w Prowansji jest doskonałym środkiem oczyszczającym tłustą skórę i odświeżającym twarz podczas upałów.

IE

Ta pełna energii woda kwiatowa z oregano z francuskiej farmy Young Living w Prowansji jest doskonałym środkiem oczyszczającym tłustą skórę i odświeżającym twarz podczas upałów.

SKŁADNIKI: czysta woda kwiatowa

SKŁADNIKI: czysta woda kwiatowa

WODA KWIATOWA Z OREGANO Kod: 557306 120 ml

UK

UK

IE

Ta pełna energii woda kwiatowa z oregano z francuskiej farmy Young Living w Prowansji jest doskonałym środkiem oczyszczającym tłustą skórę i odświeżającym twarz podczas upałów.

WODA KWIATOWA Z OREGANO – OPAKOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE Kod: 557406 250 ml

UK

IE

Ta pełna energii woda kwiatowa z oregano z francuskiej farmy Young Living w Prowansji jest doskonałym środkiem oczyszczającym tłustą skórę i odświeżającym twarz podczas upałów.

SKŁADNIKI: czysta woda kwiatowa

SKŁADNIKI: czysta woda kwiatowa

Już wkrótce!

Już wkrótce!

SASZETKI Z LAWENDĄ Kod: 503906

UK

Te piękne, małe saszetki zawierają suszone kwiaty lawendy z francuskiej farmy Young Living. Można wykorzystać je do dekoracji, jako podarunek lub do odświeżenia szaf i garderoby. Każdy zestaw trzech saszetek zawiera również 60 ml wody z olejków eterycznych w rozpylaczu, która poprawia i wydłuża piękny aromat lawendy. SKŁADNIKI: suszone kwiaty lawendy w bawełnianych woreczkach zawierają również 60 ml wody lawendowej w rozpylaczu

56

YoungLiving.com

IE


Kolekcja prowansalska | Dom

SUSZONE KWIATY LAWENDY

EU

504006 100 g Kod: 504406 250 g Kod: 504506 500 g

LAWENDOWY BUKIET Kod:

Kod:

503806

UK

IE

Bukiet z suszonej lawendy z naszej farmy w Prowansji we Francji. Do tej pięknej, naturalnej dekoracji dołączono również 60 ml wody z olejków eterycznych w rozpylaczu, która poprawia i wydłuża piękny aromat lawendy.

Suszone kwiaty lawendy z naszej farmy w Prowansji we Francji doskonale nadają się do tworzenia potpourri czy napełniania poduszek, a nawet do wykorzystania podczas ślubów – do rzucania zamiast ryżu.

ZESTAW ZAWIERA: suszone kwiaty lawendy; zawiera 60 ml wody lawendowej w rozpylaczu

ZESTAW ZAWIERA: suszone kwiaty lawendy

LAWENDOWE PODUSZKI Z PSZENICY SAMOPSZY

EU

Kod: 504606 Poduszka na szyję

NATURALNY SOLUBILIZATOR Z NASION LNU Kod: 503306 120 ml

Kod: 504806 Poduszka prostokątna

Kod: 504206

EU

Kod: 502706 Filtry papierowe (5-pak)

Ten elegancki dyfuzor nie wymaga zasilania elektrycznego, aby rozprowadzać Twoje ulubione olejki eteryczne w powietrzu. Wykorzystujący naturalną metodę odparowywania w temperaturze pokojowej, dyfuzor Nicolas to niedrogie, trwałe i przyjazne dla środowiska rozwiązanie. Jest w 100% wykonany z materiałów poddających się recyklingowi i łatwy do przenoszenia.

IE

Ten w 100% naturalny solubilizator sprawia, że możesz z łatwością wymieszać ulubione olejki eteryczne z wodą i dodać je do kojącej kąpieli lub domowych środków do czyszczenia.

Te przydatne poduszki są wykonane z plew pszenicy samopszy i napełnione kwiatami lawendy z naszej francuskiej farmy w Prowansji. Poduszka jest wygodna do przenoszenia. Jest to doskonały towarzysz podróży.

DYFUZOR NICOLAS

UK

SKŁADNIKI: zmydlony olej z nasion lnu

OLEJEK ETERYCZNY Z DZIKIEJ LAWENDY Kod: 503006 5 ml

UK

IE

Dzika lawenda rośnie w górach w Prowansji i jest źródłem najdoskonalszych olejków eterycznych z lawendy na świecie. Te cenne i rzadkie rośliny są ręcznie zbierane w okolicach Séderon, wioski, w której Gary Young przebywał podczas pierwszej podróży do Francji w celu poznania metod wyszukiwania najwartościowszych roślin i destylowania najlepszych olejków eterycznych na świecie. SKŁADNIKI: olejek eteryczny z lawendy

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów.

57


ZDROWIE I SPRAWNOŚĆ

Prawdziwe dobre samopoczucie ma swoje źródło wewnątrz. Nasza linia produktów do pielęgnacji ciała oparta jest na optymalnej mieszance składników odżywczych z dodatkiem czystych, silnie działających olejków eterycznych, które gwarantują dodatkową energię do rozpoczęcia podróży wgłąb. Sprostaj każdemu wyzwaniu dzięki żywności i suplementom, które zwiększą Twoją witalność, zaspokoją Twoje potrzeby żywieniowe i rozpieszczą podniebienie!


Zdrowie i kondycja | NingXia Red™

NINGXIA Red

Od ponad 700 lat w północnozachodnich Chinach, w regionie NingXia uprawia się i przygotowuje doskonałe jagody kolcowoju chińskiego. Znane również jako jagody goji, owoce kolcowoju chińskiego mają niezwykłe właściwości odżywcze. NingXia Red® to skuteczny, owocowy suplement diety opracowany z myślą o zapewnianiu energii, a także wzmacnianiu i odżywianiu ciała oraz umysłu. Nasza pyszna mieszanka zawiera olejki eteryczne, puree z kolcowoju chińskiego NingXia i inne niesamowite owoce, które dostarczają ciału niezbędnych składników odżywczych. NINGXIA RED

UK AT DE

IE

SE

Kod: 3042560 2 opakowania (dwie butelki po 750 ml)

Kod: 3044560 4 opakowania (cztery butelki po 750 ml) Kod: 3045560 6 opakowań (sześć butelek po 750 ml)

Kod: 3046560 8 opakowań (osiem butelek po 750 ml)

Zwiększ energię, wzmocnij się i uzupełnij składniki odżywcze z NingXia Red, naturalnie pysznym, bogatym w składniki odżywcze napojem z kolcowoju chińskiego. Dzięki dodatkowemu działaniu przeciwutleniaczy możesz cieszyć się witalnym odżywieniem, które zapewnia energię dla ważnych systemów energetycznych. Przenieś się na wyższy poziom zdrowego odżywiania z NingXia Red. OLEJKI ETERYCZNE: Pomarańcza, Yuzu, Cytryna, Tangerynka

Bestseller!


NINGXIA NITRO

PAKIET NINGXIA RED COMBO PACK

Kod: 306408 14 tubek po 20 ml

UK

Kod: 4710560 2 x 750 ml, 30 porcji

NingXia NITRO to całkowicie naturalny suplement spełniający dzienne potrzeby w zakresie energii i sprawności umysłowej. NingXia NITRO to prosty i wygodny sposób na osiągnięcie lepszego skupienia i wydajności fizycznej. OLEJKI ETERYCZNE: Wanilia*, Mięta Zielona, Mięta Pieprzowa, Muszkatołowiec, Czarny Pieprz

UK AT DE

IE

SE

Pakiet NingXia Red Combo Pack jest doskonałym rozwiązaniem dla miłośników suplementu NingXia Red. Zawiera dwie butelki NingXia Red oraz 30 pojedynczych porcji suplementu, dzięki czemu możesz cieszyć się naturalnie pysznym odżywieniem w dowolnym miejscu.

NINGXIA ZYNG Nowość!

Bestseller!

Kod: 3071521 12 puszek

UK AT DE

IE

SE

NingXia Zyng to lekki, gazowany napój zapewniający zastrzyk odświeżającej energii. Powstały na bazie naszej firmowej mieszanki czystych olejków eterycznych z czarnego pieprzu i limonki, puree z kolcowoju chińskiego oraz ekstraktu z białej herbaty ten niewinny szprycer to doskonały sposób na nawodnienie organizmu! ™

NINGXIA RED – POJEDYNCZE PORCJE

UK AT DE

IE

SE

Kod: 3525560 30-pak Kod: 3526560 60-pak Kod: 3523560 90-pak

Atrakcyjne 60-mililitrowe pakiety to doskonały sposób na wprowadzenie w świat naturalnie pysznego suplementu NingXia Red. Wytrzymałe, małe woreczki doskonale chronią silne korzyści kolcowoju chińskiego NingXia. Wrzuć je do torby lub plecaka albo przekaż je znajomym, rodzinie i zainteresowanym Bestseller! klientom jako próbki.

KOLCOWÓJ CHIŃSKI NINGXIA (SUSZONY) Kod: 636008 453 g

UK AT DE

Doskonały jako przekąska, smoothie lub dodatek do jogurtu i płatków – suszony kolcowój chiński zapewnia smak, teksturę i korzyści zdrowotne w wielu ulubionych potrawach.

61

IE


Zdrowie i kondycja | Pszenica Samopsza

PSZENICA SAMOPSZA

Pszenica Samopsza

Pszenica samopsza jest zbożem nazywanym „źródłem życia”, ponieważ jest to najstarsza znana człowiekowi odmiana pszenicy. Jej historia sięga początku czasu. Naturalny kod genetyczny pszenicy samopszy i niska zawartość glutenu sprawiają, że jest to doskonały wybór, biorąc po uwagę zgodność z organizmem człowieka w porównaniu ze współczesnymi, hybrydowymi odmianami zbóż. Nasiona pszenicy samopszy są łatwiejsze do strawienia, więc składniki odżywcze są lepiej absorbowane przez organizm. Dziś Young Living pomaga przywrócić pszenicy samopszy jej prawowite miejsce na świecie. MĄKA GARY’S TRUE GRIT EINKORN FLOUR

MIESZANKA NA CIASTO NALEŚNIKOWE GARY’S TRUE GRIT EINKORN PANCAKE & WAFFLE MIX Kod: 5300500 453 g

UK AT DE

Kod: 5043500 907 g IE

IE

Wysoce odżywcza, niezhybrydyzowana mąka Gary's True Grit Einkorn Flour o niskiej zawartości glutenu to doskonały produkt, który musisz mieć w swojej spiżarni. Doskonałe rozwiązanie dla osób zainteresowanych alternatywą dla współczesnych zbóż – nasiona pszenicy samopszy są łatwiejsze do strawienia, więc składniki odżywcze są lepiej absorbowane przez organizm ludzki.

Ta unikatowa mieszanka łączy starożytne ziarna pszenicy samopszy z innymi zdrowymi zbożami i strąkami, zapewniając pyszne śniadania bogate w białko i błonnik. Ciesz się niepowodującą poczucia winy opcją śniadaniową, którą możesz śmiało zaoferować całej rodzinie. Już wkrótce!

UK AT DE

Już wkrótce!

MAKARON GARY’S TRUE GRIT EINKORN SPAGHETTI Kod: 5301500 227 g

UK AT DE

Gary's True Grit™ Einkorn Spaghetti to pyszna, naturalna alternatywa dla tradycyjnych makaronów – z pewnością pokocha go cała rodzina. Sięgaj po makaron Gary's True Grit™ Einkorn Spaghetti zawsze, gdy odczujesz ochotę na Twoje ulubione spaghetti. Już wkrótce!

62

YoungLiving.com

IE


Olejki eteryczne

W DIECIE

Kolcowój chiński

Witaminy i minerały to dwa fundamenty zdrowego stylu życia; niemniej jednak sama dieta często nie może zapewnić dostatecznej ilości tych ważnych składników. Dlatego też z radością przedstawiamy wygodne suplementy multiwitaminowe, które nie tylko są bogate w pochodzące z natury witaminy i minerały pochodzące z pożywienia, ale także zawierają dodatek silnych olejków eterycznych, które pomogą Ci w utrzymaniu doskonałego samopoczucia – każdego dnia Twojego aktywnego życia. 5-DAY NUTRITIVE CLEANSE Kod:

489008

UK AT DE

Zestaw suplementów 5-Day Nutritive Cleanse™ wspomaga delikatne i efektywne oczyszczanie, poprawiając ogólne zdrowie i samopoczucie. Przynajmniej cztery okresy łatwego oczyszczania w roku z 5-Day Nutritive Cleanse oraz ciągłe utrzymywanie dobrych nawyków odżywczych pomogą zrównoważyć negatywny wpływ współczesnych diet. Ten odżywczy pakiet do oczyszczania zawiera: dwie butelki NingXia Red, (2 × 750 ml) dodającej energii i uzupełniającej składniki odżywcze mieszanki z kolcowoju chińskiego; Balance Complete, suplement zapewniający energię i składniki odżywcze podczas oczyszczania (750 g); Digest & Cleanse, kojący dolegliwości żołądkowo-jelitowe produkt, który wspiera zdrowe trawienie (30 kapsułek żelowych). Uwaga: 5-Day Nutritive Cleanse to tylko opcja wyjściowa. W danej sytuacji mogą być wymagane bardziej intensywne i lepiej ukierunkowane składniki odżywcze.

BALANCE COMPLETE Kod:

329208 750 g

BLM UK AT DE

Balance Complete to silny i odżywczy środek zapewniający energię i oczyszczający organizm. Balance Complete zawiera również firmową mieszankę Young Living – V-Fibre™, która dostarcza aż 11 gramów cennego błonnika w każdej porcji.

Kod:

323408 90 kapsułek

UK AT DE

BLM – wsparcie zdrowia kości i stawów za pomocą odżywczego suplementu. OLEJKI ETERYCZNE: Golteria, Goździki, Jodła Balsamiczna z Idaho

OLEJKI ETERYCZNE: Pomarańcza Zobacz naszą butelkę-blender (kod 4622) na str. 48 – doskonałe rozwiązanie do mieszania.

Bestseller!

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów.

63


Zdrowie i kondycja | Olejki Eteryczne w Diecie

DETOXZYME

COMFORTONE Kod:

320408 150 kapsułek

UK AT DE

Kod:

320308 180 kapsułek

Detoxzyme łączy silne enzymy, które uzupełniają funkcjonowanie układu trawienia, zapewniają detoksykację i wspomagają oczyszczanie. Detoxzyme współpracuje z organizmem, wspierając naturalne funkcjonowanie układu trawienia.

ComforTone to efektywne połączenie ziół i olejków eterycznych, które wspiera układ trawienny, wiążąc, eliminując i „czyszcząc” pozostałości w okrężnicy, co poprawia jej naturalne, optymalne funkcjonowanie. OLEJKI ETERYCZNE: Estragon, Anyż, Imbir, Mięta Pieprzowa, Tangerynka, Rozmaryn, Bylica Pospolita, Rumianek Pospolity

DIGEST & CLEANSE Kod:

329308 30 kapsułek żelowych

OLEJKI ETERYCZNE: Kminek, Anyż, Koper Włoski

ESSENTIALZYME UK AT DE

Kod:

327208 90 kapsułek

Digest & Cleanse pomaga ukoić dolegliwości żołądkowo-jelitowe i wspiera zdrowe trawienie. Kapsułki o precyzyjnym uwalnianiu rozpuszczają się w jelitach, zapewniając optymalne wchłanianie.

UK

Essentialzyme to dwuwarstwowa, składająca się z wielu enzymów kapletka opracowana z myślą o równowadze i zdrowiu układu trawienia – wspiera ogólną aktywność enzymów. OLEJKI ETERYCZNE: Kminek, Anyż, Koper Włoski, Mięta Pieprzowa, Estragon, Goździki

OLEJKI ETERYCZNE: Mięta Pieprzowa, Cytryna, Imbir, Kminek, Koper Włoski, Anyż

ESSENTIALZYMES-4 Kod:

UK AT DE

ICP

464508 120 kapsułek

UK

Kod:

320808 227g

Essentialzymes-4 to wieloaspektowe rozwiązanie enzymowe. Suplement został specjalnie opracowany, aby wspierać trawienie tłuszczów, białek, włókien i węglowodanów często zawartych we współczesnych dietach opartych na przetworzonej żywności.

UK

ICP™ to suplement wspomagający trawienie zawierający składniki roślinne i ziołowe, który pomaga w pracy układu trawiennego z optymalną wydajnością. OLEJKI ETERYCZNE: Koper Włoski, Anyż, Estragon, Imbir, Trawa Cytrynowa, Rozmaryn

OLEJKI ETERYCZNE: Anyż, Imbir, Rozmaryn, Estragon, Koper Włoski, Trawa Cytrynowa

INNER DEFENSE Kod:

329508 30 kapsułek żelowych

JUVAPOWER UK AT DE

Kapsułki Young Living Inner Defense zawierają silne olejki eteryczne, w tym olejki z oregano, tymianku i mieszankę Thieves. Inner Defense wzmacnia system odpornościowy, chroni biologiczne środowisko organizmu i zapewnia energię potrzebną do ochrony organizmu. OLEJKI ETERYCZNE: oregano, tymianek, goździki, cynamon, rozmaryn, eukaliptus australijski, cytryna, cytronella

64

YoungLiving.com

Bestseller!

Kod:

327608 226 g 

UK AT DE

JuvaPower to bogaty w przeciwutleniacze roślinny suplement w proszku. Jest to jedno z najbogatszych źródeł środków wiążących kwasy. JuvaPower zawiera wiele składników odżywczych wspomagających pracę wątroby. OLEJKI ETERYCZNE: Koper Włoski, Anyż


Olejki Eteryczne w Diecie | Zdrowie i kondycja

LIFE 5

JUVASPICE Nowość! Kod:

3279500 113 g

UK AT DE

Kod:

309908 30 kapsułek

Life 5 to kulminacja wielu lat intensywnych badań. Jest to nasza firmowa mieszanka pięciu przyjaznych szczepów bakterii zamkniętych w kapsułce o opóźnionym uwalnianiu. Life 5 zawiera 10 miliardów aktywnych kultur bakterii w jednej porcji – w momencie wytwarzania.

JuvaSpice® to roślinny suplement w proszku zawierający składniki wspomagające pracę wątroby i przeciwutleniacze. Wzbogacony o olejki eteryczne z kopru włoskiego i anyżu, ten suplement zapewnia dodatkową porcję błonnika w Twojej diecie. OLEJKI ETERYCZNE: Koper Włoski, Anyż

KAPSUŁKI ŻELOWE LONGEVITY Kod:

328908 30 kapsułek żelowych

UK

Bestseller!

MEGACAL UK AT DE

Kod:

328008 450 g

UK AT DE

Kapsułki Longevity to silna, oryginalna mieszanka przeciwutleniaczy rozpuszczalnych w tłuszczach. Wzbogacona o czyste olejki eteryczne z tymianku, pomarańczy i żywicy olibanowej. ™

OLEJKI ETERYCZNE: Tymianek, Goździki, Pomarańcza, Żywica Olibanowa

324808 120 kapsułek

OLEJKI ETERYCZNE: Cytryna

Bestseller!

MULTIGREENS Kod:

MegaCal jest doskonałym źródłem wapna, magnezu, manganu i witaminy C. Wspiera normalne funkcjonowanie kości, naczyń i nerwów.

OMEGAGIZE3 UK AT DE

MultiGreens™ to odżywcza receptura zawierająca chlorofil, która poprawia witalność oraz działanie układów: nerwowego i krążenia, uwalniając stres i zapewniając doskonały metabolizm oraz wykorzystanie glukozy. OLEJKI ETERYCZNE: Rozmaryn, Trawa Cytrynowa, Cytryna, Melisa

Kod:

309708 120 kapsułek żelowych

UK AT DE SE

OmegaGize³ łączy siłę trzech najważniejszych suplementów codziennej diety: kwasów omega-3, witaminy D3 i ubikwityny. Składniki te działają razem z naszą firmową, wzmacniającą mieszanką olejków eterycznych, dzięki czemu stworzony suplement jest bogaty w kwasy omega-3 i DHA i może wspierać ogólne dobre samopoczucie. OLEJKI ETERYCZNE: Trawa Cytrynowa, Mirra, Goździki, Rumianek Pospolity

SULFURZYME

POWER MEAL Kod:

Kod: 3243521 120 kapsułek

6300 780 g

Power Meal to wegetariański suplement białkowy opracowany bez użycia soi, nabiału lub produktów zwierzęcych. OLEJKI ETERYCZNE: Pomarańcza, Cytryna, Grejpfrut, Anyż, Koper Włoski, Muszkatołowiec

UK AT DE SE

Kapsułki Sulfurzyme wspierają działanie stawów i pomagają utrzymać ich dobrą formę. Składają się z dwóch silnych, aktywnych składników: MSM i sproszkowanych owoców kolcowoju chińskiego NingXia.

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów.

65


Zdrowie i kondycja | Olejki Eteryczne w Diecie

SUPER CAL Kod:

TRUE SOURCE

3244500 120 kapsułek

UK AT DE

SuperCal łączy minerały, wapń i magnez z potasem i cynkiem, wspierając ogólne zdrowie. Golteria, trawa cytrynowa i inne olejki eteryczne wspierają synergiczne efekty tego specjalnego suplementu. ™

OLEJKI ETERYCZNE: Majeranek, Golteria, Trawa Cytrynowa, Mirt

WOLFBERRY CRISP Kod:

631508 6-pak

UK AT DE

IE

SE

Batoniki Wolfberry Crisp to naturalnie słodzone przekąski bogate w proteiny. Każdy zawiera 16 gramów białka z migdałów, soi, kolcowoju chińskiego i nasion dyni.

NINGXIA NITRO Energia do koncentracji

Kod:

3502 30-pak

True Source zawiera suszone proszki spożywcze, witaminy pochodzenia całkowicie spożywczego, minerały i inne środki odżywcze. W rezultacie otrzymano zachwycającą recepturę, dzięki której na nowo spojrzysz na codzienne suplementy multiwitaminowe.


Slique™ | Zdrowie i kondycja

Dzięki unikatowemu połączeniu zdrowych, naturalnych składników i silnych olejków eterycznych w produktach Slique możesz wykonać krok we właściwym kierunku – ku zdrowszemu, szczęśliwemu życiu! Razem z odpowiednią dietą i ćwiczeniami produkty z linii Slique pomagają utrzymać właściwą wagę, zapewniając uczucie sytości i uzupełniając składniki odżywcze.

SLIQUE ESSENCE (EUROPA)

BATONIKI SLIQUE Nowość! Kod: 5024521 6 batoników

UK AT DE

IE

SE

Kod: 458608 15 ml

UK AT DE

IE

SE

Slique Essence łączy silne olejki eteryczne z grejpfruta, tangerynki, cytryny, mięty zielonej i ocotei w unikatowej mieszance, która naturalnie wspiera osiąganie celów związanych z wagą w połączeniu z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną.

Dzięki mieszance suszonych owoców, m.in. miechunek, daktyli, wiśni i jagód goji oraz unikatowych odwodnionych płatków kakao wg przepisu Gary'ego batoniki Slique to wspaniały sposób na zwalczenie głodu i doskonałe źródło protein i błonnika.

OLEJKI ETERYCZNE: Grejpfrut, Tangerynka, Cytryna, Mięta Zielona, Ocotea z Ekstraktem Ze Stewii

OLEJKI ETERYCZNE: Cynamon, Wanilia*, Pomarańcza

HERBATA SLIQUE TEA Kod:

4572523 25 torebek

UK AT DE

IE

SE

Slique Tea to pyszna, unikatowa mieszanka naturalnych elementów wybranych ze względu na ich niesamowitą zawartość składników odżywczych. Herbata zawiera unikatową mieszankę sproszkowanego kakao, kory cynamonowca, smakowitego, startego muszkatołowca i czystego, oryginalnego olejku eterycznego z wanilii. OLEJKI ETERYCZNE: Wanilia*

67


PIELĘGNACJA CIAŁA

Wolne od składników uważanych przez naukowców za kontrowersyjne, oparte na olejkach eterycznych szampony, balsami i inne produkty do pielęgnacji skóry Young Living oczyszczają i nawilżają skórę, nadając jej naturalny, zdrowy blask. Rozpieszczaj swoją skórę dzięki sile olejków eterycznych!


Pielęgnacja Ciała | Pielęgnacja Skóry

Pielęgnacja twarzy i

Orchidea

SKÓRY

Produkty do pielęgnacji skóry Young Living łączą doskonałe składniki roślinne i olejki eteryczne, aby wspierać i poprawiać wygląd Twojej skóry. Linia ta oferuje rozwiązania do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w tym specjalnie opracowane produkty pomagające w zachowaniu zdrowego, gładkiego wyglądu cery.

MASECZKA ART

MASECZKA KREMOWA ART

Kod:

Kod:

5168 8-pak

Maseczka ART® Beauty Masque to doskonała receptura oparta na orchidei. Działa kojąco na skórę, pozostawiając ją zdrowszą i promieniejącą. Nasza mieszanka płatków egzotycznej orchidei oraz czystych olejków eterycznych nawilża i wzmacnia najdelikatniejsze obszary twarzy, zapewniając żywszy i młodszy wygląd skóry. Odpowiednia do wszystkich rodzajów skóry. JAK STOSOWAĆ: umy twarz i nałóż maseczkę. Zmyj delikatnie po 20 minutach. Aby zapewnić optymalne rezultaty, połącz z serum odmładzającym ART.

5361550 100 ml

UK AT DE

Pianka ART Gentle Cleanser zapewnia zdrową, rozświetloną skórę, zmywając niedoskonałości za pomocą delikatnej, łagodnej pianki. Twoja twarz po pielęgnacji za pomocą korzystnych dla skóry olejków eterycznych będzie czysta i odświeżona, a skóra odnowiona i promieniejąca. ®

Już wkrótce!

70

JAK STOSOWAĆ: nałożyć na mokre dłonie, a następnie wmasować kolistymi ruchami w twarz i szyję.

YoungLiving.com

Maseczka ART® Creme Masque została opracowana z myślą o głębokim nawilżeniu i ochronie skóry za pomocą ekskluzywnej mieszanki kwasu hialuronowego i czystych olejków eterycznych. Inne naturalne składniki roślinne o jakości odpowiedniej dla luksusowego salonu spa zostały dodane, by wspomóc efekt kojący, ściągnąć skórę i przywrócić jej młody wygląd. Odpowiednia do wszystkich rodzajów skóry. JAK STOSOWAĆ: umyj i wysusz twarz. Rozprowadź równomiernie na twarzy. Odczekaj 20 minut. Usuń pozostały nadmiar maseczki za pomocą wilgotnego ręcznika.

PIANKA OCZYSZCZAJĄCA ART Nowa formuła! Kod:

5173 30 ml

IE

BŁYSZCZYK ART L’BRIANTÉ – BŁYSZCZYK NEUTRALNY, AROMAT WINTER Kod: 507608

UK AT DE

IE

Podwójne rozwiązanie: błyszczyk i aromat olejków eterycznych L’Brianté to doskonały produkt umożliwiający ujawnienie Twojego naturalnego piękna – niezależnie od tego, gdzie jesteś. Zestaw Winter zawiera kremowy błyszczyk i ekskluzywną mieszankę olejków eterycznych z wetiwerii, drzewa sandałowego i ylang ylang. OLEJKI ETERYCZNE: Wetiweria, Jodła Balsamiczna z Idaho, Jodła Kalifornijska, Hawajskie Drzewo Sandałowe, Ylang Ylang


Pielęgnacja Skóry | Pielęgnacja Ciała

BŁYSZCZYK ART L’BRIANTÉ – BŁYSZCZYK RÓŻOWY, AROMAT SUMMER Kod: 507508

UK AT DE

IE

BŁYSZCZYK ART L’BRIANTÉ – BŁYSZCZYK CZERWONY, AROMAT AMORESSENCE Kod: 507408

Zapewnij sobie promienny wygląd i doskonałe samopoczucie z błyszczykiem i aromatem olejków eterycznych L’Brianté. Summer to radosny, różowy błyszczyk i słodka mieszanka olejków eterycznych z tangerynki i paczulki wonnej.

OLEJKI ETERYCZNE: Wetiweria, Świerk Kłujący z Idaho, Jaśmin*, Artemisia Pallens, Ocotea, Ylang Ylang, Rumian Rzymski, Geranium

ŚRODEK NAWILŻAJĄCY ART Nowa formuła! 5362550 30 ml

UK AT DE

ODŚWIEŻAJĄCY TONIK ART Nowa formuła! IE

Kod:

5360550 120 ml  

Środek nawilżający ART® pomaga w zachowaniu odpowiedniego nawilżenia skóry. Dzięki olejkom eterycznym i naturalnym składnikom Young Living Twoja twarz będzie delikatna i sprężysta i zagości na niej nieprzemijający, pełen zdrowia uśmiech.

Już wkrótce!

SERUM ODMŁADZAJĄCE ART

JAK STOSOWAĆ: umyj twarz. Nałóż serum odmładzające ART na delikatne obszary twarzy i pozwól mu się wchłonąć. Stosuj dwa razy dziennie. Aby zapewnić najlepsze rezultaty, po zabiegu użyć kremów nawilżających Young Living.

UK AT DE

IE

Zestaw do pielęgnacji skóry ART od Young Living bezpiecznie i efektywnie oczyszcza, tonuje i nawilża twarz, wydobywając Twoje naturalne, właściwe piękno. To piękno ART®! Już wkrótce!

JAK STOSOWAĆ: po oczyszczeniu skóry przetrzyj twarz i szyję tonikiem nałożonym na wacik. Stosować rano i wieczorem wedle potrzeby.

Już wkrótce!

Kod: 4833 30 ml

UK AT DE

IE

Zaawansowana receptura na bazie wyjątkowej, oryginalnej mieszanki alpejskich roślin i czystych olejków eterycznych – Sheerlumé™ – widocznie rozjaśni i zrównoważy tonację skóry. JAK STOSOWAĆ: nałóż cienką warstwę kremu Sheerlumé na oczyszczoną skórę. Aby zapewnić najlepsze rezultaty, stosuj rano i wieczorem. Możesz też poprawić efekt, korzystając z ulubionego kremu nawilżającego Young Living po nałożeniu Sheerlumé.

KREM NA ZMARSZCZKI BOSWELLIA WRINKLE CREAM

ZESTAW DO PIELĘGNACJI SKÓRY ART Nowa formuła! 5363550

IE

KREM ROZJAŚNIAJĄCY ART SHEERLUMÉ

5175 20 ml

Serum odmładzające ART® to intrygująca mieszanka egzotycznej orchidei i olejków eterycznych, które wywołują kojący efekt i chronią najdelikatniejsze strefy twarzy. Te doskonałe składniki zostały dobrane, by głęboko odżywiać, nawilżać i przywracać młody wygląd.

Kod:

UK AT DE

Odświeżający tonik ART® delikatnie usuwa niedoskonałości, jednocześnie nie wysuszając skóry. Doskonałe połączenie olejków eterycznych pomaga w zachowaniu odpowiedniego pH skóry, a także oczyszcza, działa jak tonik i odświeża skórę.

JAK STOSOWAĆ: nałożyć delikatnie na twarz i szyję po oczyszczeniu i przemyciu skóry tonikiem. Stosować rano lub wedle potrzeby.

Kod:

IE

Zachowaj piękny wygląd w z błyszczykiem i mieszanką olejków eterycznych L’Brianté. Amoressence to błyszczyk o bogatym, czerwonym kolorze i romantyczna mieszanka olejków eterycznych o bogatym aromacie, w tym olejków z jaśminu i wetiwerii.

OLEJKI ETERYCZNE: Tangerynka, Mandarynka, Mięta Zielona, Limonka, Wetiweria, Paczulka Wonna, Wrotycz Pospolity

Kod:

UK AT DE

JAK STOSOWAĆ: zobacz strony poszczególnych produktów, aby uzyskać informacje o ich stosowaniu.

Kod:

5141500 57 g

UK AT DE

Krem Boswellia Wrinkle Cream zawiera czyste olejki eteryczne, m.in. z żywicy olibanowej i drzewa sandałowego, które nawilżają skórę, jednocześnie minimalizując jej błyszczenie i redukując widoczne negatywne efekty wystawienia na słońce. ™

JAK STOSOWAĆ: nałożyć delikatnie na twarz i szyję po oczyszczeniu i przemyciu skóry tonikiem.

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów. * Olejki jaśminowe, neroli, różane i waniliowe są ekstraktami (esencjami), a nie olejkami eterycznymi.

71

IE


Pielęgnacja Ciała | Pielęgnacja Skóry

BALSAM DO UST CINNAMINT Kod:

515008 4,2 g

GREJPFRUTOWY BALSAM DO UST UK AT DE

IE

SE

Kod:

Balsam do ust Cinnamint jest bogaty w wyciągi roślinne, które z łatwością koją suche, spękane usta, jednocześnie chroniąc je przed nieprzyjaznymi warunkami pogodowymi. Balsam zawiera odżywiające olejki eteryczne, olej z nasion kolcowoju chińskiego i witaminy działające jak przeciwutleniacze: A, C i E. OLEJKI ETERYCZNE: Mięta Pieprzowa, Mięta Zielona, Pomarańcza, Kora Cynamonowca

520308 4,2 g

UK AT DE

UK AT DE

IE

OLEJKI ETERYCZNE: Grejpfrut, Olej Z Nasion Kolcowoju Chińskiego

Bestseller!

PŁYN DO MYCIA TWARZY ORANGE BLOSSOM Kod:

Lawendowy balsam do ust działa kojąco na suche usta, wykorzystując moc olejku eterycznego z lawendy i nawilżające właściwości olejku jojoba i witaminy E.

IE

Lekki i odświeżający dodatek do codziennej pielęgnacji ust – grejpfrutowy balsam do ust – wspomaga ochronę przed suchością ust.

Bestseller!

LAWENDOWY BALSAM DO UST Kod:

517808 4,2 g

5136500 118 ml

UK AT DE

IE

Ten delikatny płyn do twarzy bez dodatku mydła oczyszcza skórę bez usuwania naturalnych olejków. Zawiera MSM odpowiadający za zmiękczanie, wodorosty morskie poprawiające elastyczność i olejek eteryczny z lawendy zapewniający kojący efekt dla skóry.

OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda

Bestseller!

JAK STOSOWAĆ: spienić delikatnie na całej twarzy i szyi z dodatkiem ciepłej wody, a następnie dokładnie spłukać. Używać codziennie.

PROGESSENCE PHYTO PLUS™ Kod:

458108 15 ml

KREM NAWILŻAJĄCY SANDALWOOD UK AT DE

IE

SE

Progessence Phyto Plus to czyste, harmonizujące serum opracowane z myślą o kobietach. Poza pochrzynem dzikim i witaminą E serum Progessence Plus zawiera olejki eteryczne z żywicy olibanowej, bergamotki i mięty pieprzowej, które zapewniają optymalne rezultaty. JAK STOSOWAĆ: stosować 2-4 krople dwa razy dziennie na szyi. Aby zapewnić lepszy efekt, dwa razy dziennie nakładać Bestseller! 1-2 krople na przedramiona.

PEELING MIĘTOWY SATIN FACIAL SCRUB Kod:

3735500 57 g  

UK AT DE

JAK STOSOWAĆ: wmasować delikatnie na całej twarzy i szyi z dodatkiem ciepłej wody; następnie dokładnie spłukać. Używać wedle potrzeb.

72

YoungLiving.com

514808 113 g

UK AT DE

IE

Krem nawilżający Sandalwood zapewnia niebywale efektywne nawilżenie z wykorzystaniem czystych olejków eterycznych Young Living. Metylosulfonylometan (MSM) – naturalnie występujący środek chemiczny pozyskiwany z roślin, który wygładza skórę i zapewnia jej elastyczność. Produkt zawiera masło shea. JAK STOSOWAĆ: delikatnie wmasuj w twarz, szyję i inne obszary ciała wedle potrzeby. Używać codziennie po oczyszczeniu twarzy i przemyciu jej tonikiem.

KREM POD OCZY WOLFBERRY IE

Satin Facial Scrub to miętowy środek złuszczający oparty na wodzie. Zawiera olejek jojoba, masło z mango, MSM, aloes i olejek eteryczny z mięty pieprzowej. Minimalizuje widoczność porów i odżywia poszarzałą skórę. ™

Kod:

Kod:

5145 14,1 g

Krem pod oczy Wolfberry to naturalny środek nawilżający oparty na wodzie. Zapewnia efekty przeciwdziałające starzeniu się skóry i pielęgnacyjne właściwości olejku z nasion kolcowoju chińskiego. Krem działa kojąco na zmęczone oczy i minimalizuje występowanie woreczków, cieni i głębokich linii pod oczami. JAK STOSOWAĆ: po oczyszczeniu i przemyciu skóry tonikiem wmasować delikatnie krem w skórę pod oczami. Używać wieczorem.


Kąpiel i

PIELĘGNACJA CIAŁA DEZODORANT AROMAGUARD MEADOW MIST Kod:

375208 42 g

DEZODORANT AROMAGUARD MOUNTAIN MINT UK AT DE

IE

SE

Kod:

375308 42 g

Naturalne dezodoranty Young Living to wolna od aluminium alternatywa dla produktów komercyjnych. Dezodorant Meadow Mist™ zawiera olej kokosowy, wosk pszczeli, witaminę E i czyste olejki eteryczne, np. z cytryny i lawendy, ze względu na ich korzystne działanie na skórę.

BAZA PŁYNU DO KĄPIELI I ŻELU POD PRYSZNIC Kod:

3751500 236 ml

Już wkrótce!

IE

SE

Dezodorant Young Living Mountain Mint™ wykorzystuje naturalne właściwości oleju kokosowego, wosku pszczelego i witaminy E, które działają kojąco na skórę. Uzupełniony olejkiem z cytryny, rozmarynu i innymi czystymi olejkami eterycznymi, dezodorant Mountain Mint jest doskonałą alternatywą dla produktów wykorzystujących aluminium.

Kod: 469908 UK AT DE

IE

ŻEL SPORTOWY COOL AZUL 543608 100 ml

UK AT DE

ZESTAW BON VOYAGE

Baza płynu do kąpieli i żelu pod prysznic to doskonały sposób na odżywienie i oczyszczenie skóry za pomocą własnoręcznie przygotowanego płynu do kąpieli lub żelu pod prysznic. Dodaj kilka kropel ulubionego olejku eterycznego (jednoskładnikowego lub mieszanki) i ciesz się luksusowym efektem oczyszczania.

Kod:

Róża

UK AT DE

Żel sportowy Cool Azul™ zawiera niebywałą ilość olejków eterycznych – aż 10% (10 ml) w każdej tubce. Naturalnie pozyskiwane składniki nadają żelowi Cool Azul unikatową konsystencję, która sprawia, że stosowanie żelu jest łatwe i wygodne dla wszystkich osób, w tym fizjoterapeutów, sportowców i masażystów.

IE

EU

Bon Voyage zawiera 11 produktów Young Living do pielęgnacji ciała zapakowanych w atrakcyjną, niestandardową torbę. Te produkty toaletowe w opakowaniach o rozmiarach ułatwiających zabranie ich w podróż sprawiają, że zestaw Bon Voyage jest wygodny i kompaktowy – wprost idealnie mieści się w torbach i torebkach, zapewniając kompletną kolekcję najważniejszych produktów do pielęgnacji ciała w podróży.

NAWILŻAJĄCY SZAMPON COPAIBA VANILLA Kod:

5194550 295 ml

UK AT DE

IE

SE

Nawilżający szampon Copaiba Vanilla to nawilżający środek do mycia suchych i zniszczonych włosów. OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda, Kopaiwa, Geranium, Wanilia*

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów. * Olejki jaśminowe, neroli, różane i waniliowe są ekstraktami (esencjami), a nie olejkami eterycznymi.

73


Pielęgnacja Ciała | Kąpiel i Higiena

PŁYN DO KĄPIELI I ŻEL POD PRYSZNIC DRAGON TIME

NAWILŻAJĄCA ODŻYWKA DO WŁOSÓW COPAIBA VANILLA Kod:

5195550 295 ml

UK AT DE

IE

Kod:

3739500 236 ml

UK AT DE

IE

Płyn do kąpieli i żel pod prysznic Dragon Time łączy kojące i uspokajające właściwości olejków eterycznych z naturalnie nawilżającymi wyciągami roślinnymi. W rezultacie otrzymujesz luksusowy żel, który sprawia, że Twoja skóra jest oczyszczona, zrelaksowana i pełna energii.

Nawilżająca odżywka do włosów Copaiba Vanilla to nawilżający środek do odżywiania suchych i zniszczonych włosów. OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda, Kopaiwa, Geranium, Wanilia*

OLEJKI ETERYCZNE: Mandarynka, Lawenda, Rumian Rzymski, Geranium, Szałwia, Bergamotka, Palisander, Szałwia Muszkatołowa, Ylang Ylang, Koper Włoski, Cytryna, Palczatka Imbirowa, Majeranek, Jaśmin*, niebieski wrotycz

MLECZKO DO RĄK I CIAŁA GENESIS

PŁYN DO KĄPIELI I ŻEL POD PRYSZNIC EVENING PEACE Kod:

3742500 236 ml

Kod: UK AT DE

3706500 245 g

IE

IE

Mleczko do rąk i ciała Genesis™ łączy olej kokosowy i lecytynę z aromatycznymi olejkami eterycznymi i MSM, zapewniając delikatną, zdrową skórę. Nawilża, normalizuje i chroni Twoją skórę.

Płyn do kąpieli i żel pod prysznic Evening Peace łączy najbardziej naturalne składniki roślinne z olejkami eterycznymi, relaksując zmęczone mięśnie, zwalczając stres i napięcie. Doskonały sposób na zakończenie dnia.

OLEJKI ETERYCZNE: Palisander, Jaśmin*, Bergamotka, Palczatka Imbirowa, Cytryna, Ylang Ylang, Geranium, Rumian Rzymski

OLEJKI ETERYCZNE: Drzewo Sandałowe, Niebieski Wrotycz, Ylang Ylang, Geranium, Jaśmin*, Palczatka Imbirowa, Palisander, Szałwia Muszkatołowa, Cytryna, Bergamotka, Rumian Rzymski

SZAMPON KIDSCENTS

MGIEŁKA KOJĄCA LAVADERM

Kod:

Kod:

3686 214 ml

UK AT DE

324908 59 ml

UK AT DE

IE

Mgiełka kojąca LavaDerm to specjalna mieszanka dwóch najbardziej kojących, naturalnych substancji – olejku eterycznego z lawendy i aloesu. Użyj jej do schłodzenia i odświeżenia napiętej skóry.

Szampon KidScents oparto na bezpiecznej, łagodnej recepturze opracowanej z myślą o zapewnieniu idealnej równowagi pH dla delikatnej skóry dzieci. Zawiera MSM, aloes, rumianek i inne odżywcze zioła i witaminy, a także olejki eteryczne.

OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda

OLEJKI ETERYCZNE: Tangerynka, Cytryna, Niebieski Wrotycz

LAWENDOWY PŁYN DO KĄPIELI I ŻEL POD PRYSZNIC Kod:

5202500 236 ml

LAWENDOWE MYDŁO DO RĄK W PŁYNIE UK AT DE

IE

Uzupełniony czystym olejkiem eterycznym z lawendy, lawendowy płyn do kąpieli i żel pod prysznic oczyszcza i odmładza skórę, jednocześnie kojąc i relaksując umysł. Płyn jest wolny od środków chemicznych i syntetycznych konserwantów. Zawiera składniki oparte na wyciągach z roślin, np. olej kokosowy i anyż.

Kod: Kod:

Lawendowe mydło do rąk w płynie to delikatny, oczyszczający dodatek do naszej linii produktów opartych wyłącznie na naturalnych składnikach. Działa odświeżająco i odmładzająco nawet na najbardziej delikatną skórę. Wystarczy mała ilość tego aromatycznego mydła, a Twoja skóra będzie oczyszczona i odżywiona – bez uczucia suchości i podrażnień. Zawiera pompkę

YoungLiving.com

IE

443008 236,5 ml 443108 3-pak (3 x 236,5 ml)

OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda, Mirra, Cytryna, Artemisia Pallens

74

UK AT DE

OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda, Cytryna, Mirra


Kąpiel i Higiena | Pielęgnacja Ciała

LAWENDOWE MLECZKO DO RĄK I CIAŁA Kod: 5201500 226 ml

UK AT DE

IE

Napełnione olejkiem eterycznym z lawendy i innymi roślinnymi składnikami, lawendowe mleczko do rąk i ciała nawilża i chroni skórę przed wystawieniem na długotrwałą wilgoć. Receptura mleczka jest certyfikowaną, przyjazną dla środowiska mieszanką opartą wyłącznie na składnikach naturalnych. OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda, Mirra, Cytryna, Artemisia Pallens

MYDŁO NAWILŻAJĄCE Z LAWENDĄ I DRZEWEM RÓŻANYM Kod:

367308 100 g

UK AT DE

IE

Mydło nawilżające z lawendą i drzewem różanym to doskonały dodatek do każdego programu ochrony dłoni. To mydło nie wysuszy Twojej skóry, jak robią to komercyjne produkty oparte na składnikach syntetycznych. Ponadto jest wolne od środków zapachowych, chemicznych i sztucznych barwników. OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda, Palisander

SZAMPON DO CODZIENNEGO UŻYTKU Z LAWENDĄ I MIĘTĄ Kod:

5191550 295 ml

ODŻYWKA DO WŁOSÓW DO CODZIENNEGO UŻYTKU Z LAWENDĄ I MIĘTĄ UK AT DE

IE

Kod:

5192550 295 ml

Szampon do codziennego użytku z lawendą i miętą to zapewniająca energię, oczyszczająca mieszanka dostosowana do wszystkich rodzajów włosów.

UK AT DE

OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda, Mięta Pieprzowa, Mięta Zielona

LAWENDOWA ODŻYWKA ZWIĘKSZAJĄCA OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW

LAWENDOWY SZAMPON ZWIĘKSZAJĄCY OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW 5100500 236 ml

IE

Kod:

3745500 236 ml

UK AT DE

IE

OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda, Cytryna, Szałwia Muszkatołowa, Jaśmin*

OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda, Cytryna, Szałwia Muszkatołowa, Jaśmin*

PŁYN DO KĄPIELI I ŻEL POD PRYSZNIC MORNING START

5102500 236 ml

Lawendowa odżywka zwiększająca objętość włosów delikatnie odżywia i zwiększa objętość cienkich włosów. Doskonałe uzupełnienie szamponu lawendowego szamponu zwiększającego objętość włosów. Receptura zawiera MSM, białka mleka i witaminy, które wzmacniają bezwładne, słabe włosy.

Lawendowy szampon zwiększający objętość włosów delikatnie oczyszcza i zwiększa objętość cienkich włosów, jednocześnie odżywiając je i przywracając im równowagę. Odświeżający i zapewniający energię lawendowy szampon zwiększający objętość włosów zawiera MSM, związek siarki znany ze swoich właściwości wzmacniających włosy.

Kod:

IE

Odżywka do włosów do codziennego użytku z lawendą i miętą to zapewniająca energię i codzienne nawilżenie mieszanka dostosowana do wszystkich rodzajów włosów.

OLEJKI ETERYCZNE: Lawenda, Mięta Pieprzowa, Mięta Zielona

Kod:

UK AT DE

PŁYN DO KĄPIELI I ŻEL POD PRYSZNIC SENSATION UK AT DE

IE

Płyn do kąpieli i żel pod prysznic Morning Start ułatwia rozpoczęcie dnia z pełną energii mieszanką najdoskonalszych olejków eterycznych i naturalnie oczyszczających i nawilżających składników roślinnych. OLEJKI ETERYCZNE: Trawa Cytrynowa, Jałowiec, Rozmaryn, Mięta Pieprzowa

Kod:

3748500 236 ml

UK AT DE

IE

Płyn do kąpieli i żel pod prysznic Sensation łączy czarująco aromatyczną mieszankę olejków, z których kiedyś korzystała Kleopatra, by zwiększać uczucie romantyzmu i pożądania z doskonale dobranymi składnikami naturalnymi – połączenie zapewnia wrażenia z kąpieli, które zapragniesz powtarzać tak często, jak to możliwe. OLEJKI ETERYCZNE: Palisander, Ylang Ylang, Jaśmin*

Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów. * Olejki jaśminowe, neroli, różane i waniliowe są ekstraktami (esencjami), a nie olejkami eterycznymi.

75


Pielęgnacja Ciała | Kąpiel i Higiena

SHUTRAN Kod:

OCZYSZCZAJĄCE MYDŁO THIEVES

483508 15 ml

UK AT DE

Kod:

IE

Wzmacniająca mieszanka olejków eterycznych opracowana z myślą o mężczyznach. Zwiększa poczucie męskości i pewności siebie – Shutran™ jest doskonałą wodą kolońską, która przykuje uwagę zarówno kobiet, jak i mężczyzn. OLEJKI ETERYCZNE: Świerk Kłujący z Idaho, Ocotea, Hinoki, Ylang Ylang, Kolendra, Artemisia Pallens, Cedr, Cytryna, Lawenda

MYDŁO W PŁYNIE THIEVES

UK AT DE

367908 99,25 g

UK AT DE

IE

Oczyszczające mydło Thieves ma zachwycający zapach i bogaty aromat naturalnych, antyseptycznych olejków eterycznych mieszanki Thieves. Nawilżające oleje roślinne i wyciągi z roślin pomagają w zachowaniu zdrowej, gładkiej skóry. OLEJKI ETERYCZNE: Goździki, Kora Cynamonowca, Rozmaryn, Cytryna, Eukaliptus Australijski

IE

367408 236,5 ml  Kod: 364308 3-pak (3 x 236,5 ml)  Kod:

MYDŁO W PŁYNIE THIEVES – OPAKOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE Kod:

359408 Ponowne napełnianie (946 ml)

UK AT DE

IE

Mydło w płynie Thieves oczyszcza, chroni i pielęgnuje skórę mieszanką olejków eterycznych Thieves, czystymi olejkami eterycznymi z cytryny i pomarańczy, aloesem, miłorzębem dwuklapowym i witaminą E. Podawane w formie gęstej pianki.

Mydło w płynie Thieves oczyszcza, chroni i pielęgnuje skórę mieszanką olejków eterycznych Thieves, czystymi olejkami eterycznymi z cytryny i pomarańczy, aloesem, miłorzębem dwuklapowym i witaminą E. Podawane w formie gęstej pianki. Zawiera pompkę

UK BEZWODNY ŚRODEK DO CZYSZCZENIA RĄK THIEVES

AT DE

IE

SE

362108 29,35 g Kod: 362208 3-pak (3 x 29,35 g) Kod:

BEZWODNY ŚRODEK DO CZYSZCZENIA RĄK THIEVES – OPAKOWANIE RODZINNE Kod:

514208 215 g

UK AT DE

IE

Ta duża butelka bezwodnego środka do czyszczenia rąk Thieves jest doskonałym dodatkiem do każdego pomieszczenia w domu. Ułatwienie dostępu do dużej, rodzinnej butelki może zwiększyć częstotliwość używania środka i zmotywować dzieci do proaktywnego utrzymywania czystych dłoni.

Jako produkt całkowicie naturalny, bezwodny środek do czyszczenia rąk Thieves ułatwia zachowanie właściwej higieny, oczyszczając i odświeżając dłonie bez użycia wody – w dowolnym momencie i miejscu. OLEJKI ETERYCZNE: Goździki, Cynamon, Rozmaryn, Cytryna, Mięta Bestseller! Pieprzowa, Eukaliptus Australijski

Należy zauważyć, że tego produktu nie można wysyłać na Wyspy Kanaryjskie.

Już wkrótce!

SHEERLUMÉ Wyraź swoje piękno

SE


PIELĘGNACJA jamy ustnej PASTA DO ZĘBÓW THIEVES AROMABRIGHT Kod: 3039521 118 g

Tymianek

PASTA DO ZĘBÓW THIEVES DENTAROME ULTRA UK AT DE

IE

SE

Kod:

3744521 118 g

IE

SE

Pasta do zębów Thieves AromaBright to wysokiej jakości, całkowicie naturalna pasta do zębów produkowana w 100% z czystych olejków eterycznych, w tym z silnej, unikatowej mieszanki Thieves, a także innych składników poprawiających zdrowie jamy ustnej.

Pasta do zębów Thieves Dentarome Ultra to zaawansowana receptura oparta wyłącznie na naturalnych składnikach, które zapewnią delikatne czyszczenie zębów przy jednoczesnym wykorzystaniu siły czystej mieszanki olejków eterycznych Thieves, która gwarantuje świeży oddech.

OLEJKI ETERYCZNE: Mięta Pieprzowa, Mięta Zielona, Goździki, Ocotea, Cynamon, Cytryna, Eukaliptus, Rozmaryn

OLEJKI ETERYCZNE: Mięta Pieprzowa, Goździki, Eukaliptus Gałkowy, Thieves, Tymianek, Golteria Bestseller!

Bestseller!

PASTA DO ZĘBÓW KIDSCENTS SLIQUE

NIĆ DENTYSTYCZNA THIEVES

Kod:

Kod:

Pasta Young Living KidScents Slique to doskonały produkt do pielęgnacji jamy ustnej dla dzieci w każdym wieku. Teraz wzbogacona o naszą mieszankę olejków eterycznych Slique Essence, pasta ta jest doskonałym narzędziem treningowym dla dzieci, które uczą się właściwych nawyków związanych z dbaniem o jamę ustną.

IE

Opracowana w oparciu o siłę mieszanki olejków eterycznych Thieves, nić dentystyczna Thieves jest niezwykle efektywna i wydajnie zapobiega rozmnażaniu się bakterii. Wykonana z wytrzymałych włókien odpornych na wystrzępienie i przerwanie, ta solidna nić dentystyczna z łatwością prześlizguje się między zębami, zapewniając doskonałe czyszczenie trudno dostępnych miejsc.

OLEJKI ETERYCZNE: Grejpfrut, Tangerynka, Mięta Zielona, Cytryna, Ocotea, Goździki, Cynamon, Eukaliptus, Rozmaryn

OLEJKI ETERYCZNE: Mięta Pieprzowa, Goździki, Cytryna, Cynamon, Eukaliptus, Rozmaryn

PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ THIEVES FRESH ESSENCE PLUS 368308 236 ml

UK AT DE

4463560 Pojedyncza (50 m) Kod: 4464560 3-pak (3 × 50 m)

4574 114 g

Kod:

UK AT DE

MIĘTÓWKI THIEVES Nowość! Kod:

UK AT DE

IE

SE

Płyn do płukania jamy ustnej Thieves Fresh Essence Plus zawiera specjalną recepturę z olejków eterycznych, która zapewnia niebywale świeży oddech. OLEJKI ETERYCZNE: Thieves, Mięta Zielona, Mięta Pieprzowa, Wetiweria

5138550 30 miętówek

UK AT DE

IE

Ciesz się chłodnym, pełnym energii smakiem miętówek Thieves. Naturalne składniki bez dodatku cukru czerpią z siły mieszanki Thieves i olejków eterycznych z mięty pieprzowej, zapewniając zdrową alternatywę umożliwiającą odświeżenie oddechu. JAK STOSOWAĆ: ozpuścić 1 miętówkę w ustach wedle potrzeby.

Bestseller! Informacje dotyczące bezpiecznego korzystania można znaleźć na etykietach poszczególnych produktów.

77


DZIELENIE SIĘ stylem życia

Mając ponad 20-letnie doświadczenie w opracowywaniu produktów, które czyszczą dom, odżywiają ciało, zapewniają piękną skórę i włosy, a także podnoszą na duchu, z dumą przedstawiamy gamę środków, które zapewniają prawdziwie dobre samopoczucie w każdym aspekcie życia. Nieustannie i ściśle przestrzegając naszego standardu Seed to Seal®, obraliśmy drogę, której celem jest zapewnienie jeszcze większej liczby sposobów na to, aby Twoje nawyki i Twój dom były źródłem Twojego dobrego samopoczucia. Osiągnięcie finansowej niezależności przez dzielenie się produktami Young Living z otaczającymi Cię osobami to kolejna szansa na wprowadzenie nowego wymiaru spokoju i dobrego samopoczucia do Twojego życia.


Udostępnianie | Edukacja

Żywotna

EDUKACJA

Galbanum

Bliższe poznawanie Young Living i naszych działań nigdy nie było prostsze! Nasze narzędzia edukacyjne – od katalogów produktów po książeczki, od broszur po materiały związane z planami wynagrodzeń – to kompleksowe, inspirujące i istotne materiały, dzięki którym można zostać ekspertem Young Living.

KATALOG PRODUKTÓW Nowość!

EU

384939 Jednoskładnikowy Kod: 385039 10-pak Kod:

ą planetę to kwestia, do której ki stosowanym przez nas nowoczesnym jesz najczystsze olejki na Ziemi.

nazwaliśmy ®

a do butelki). o nasze powołanie.

KATALOG PRODUKTÓW

N A E U RO P Ę

Seed to Seal® jest tym, co wyróżnia Young Living e każdy zamawiany produkt Young Living został aną jakości i idei zrównoważonego rozwoju. Zaczniesz ch produktach. Przypomina on o tym, że każda kropla ryzuje się niebywałą czystością i efektywnością.

ULOTKA Z GŁÓWNYMI PUNKTAMI PLANU WYNAGRODZEŃ (EN) Kod:

472008 25-pak

Dzięki pięknym zdjęciom i szczegółowym opisom nasz Katalog produktów ułatwia dzielenie się Young Living z innymi.

UK AT DE

IE

SE

ES

Ulotka zawierająca główne punkty planu wynagrodzeń stanowi streszczenie hojnego planu wynagrodzeń i premii Young Living.

taktuj się z tym członkiem Young Living:

ng (Europe) Ltd ick Park, 566 Chiswick High Road, S, United Kingdom

Faks: +44-1480-862849 mowy: 5299340

in ESSENTIAL OILS

BROSZURA EVERYDAY ESSENTIALS (EN) Kod:

492108 25-pak

to infuse everyday nutritional and personal-care ing in unmatched natural benefits. ent way to experience even more of

d out more at youngliving.com.

AN INTRODUCTION TO ESSENTIAL OILS

Everyday Essentials

80

YoungLiving.com

ULOTKA RAINDROP TECHNIQUE® (EN) EU

Broszura Everyday Essentials wprowadza początkujące osoby w świat olejków eterycznych i wyjaśnia, jak sprawić, by olejki eteryczne stały się ważną częścią każdego dnia.

Kod:

441008 Pojedyncza

UK AT DE

IE

SE

ES

Ulotka zawiera diagramy związane z techniką Raindrop.


Edukacja | Udostępnianie

BROSZURA THIEVES (EN) Kod:

BROSZURA NINGXIA RED (EN)

349008 25-pak

EU

Kod:

495208 25-pak

Broszura Thieves to kompleksowe Entdecken Sie NingXiaoRed informacje linii produktów Thieves od Young Living. Zawiera zarówno historię mieszanek olejków eterycznych, jak i metody stosowania produktów z linii Thieves. Seit Jahrhunderten schon wird die Ningxia Wolfsbeere als eine der gesundheitsfördernsten Superfrüchte weltweit verehrt. Voll mit Ballaststoffen und unglaublich reich an Antioxidantien gilt sie als wahres Kraftpaket und Wunderwerk der Natur.

IE

SE

ES

Ulotka NingXia Red informuje i zachwyca, przedstawiając najnowsze informacje badawcze dotyczące siły NingXia Red. Doskonały element dekoracyjny lub materiał do przekazania – ta ulotka z pewnością przyciągnie uwagę.

F: Was ist rot und steckt voller Vorteile für Ihre Gesundheit?

®

UK AT DE

D. Gary Young, der führende Experte für ätherische Öle, hat die Kraft der Ningxia Wolfsbeere gemeinsam mit der natürlichen Energie reiner ätherischer Öle in einem absolut einzigartigen Produkt vereint: Das synergistisch wirksame Nährstoffgetränk NingXia Red stärkt und revitalisiert Ihren ganzen Körper und versorgt ihn mit lang anhaltender Energie. Haben auch Sie heute schon Ihren NingXia Red getrunken?

A: NingXia Besuchen Sie ningxiared.com und erfahren Sie mehr über die neue Rezeptur und die außergewöhnlichen gesundheitsfördernden Wirkungen von NingXia Red.

Code 495210

OLEJKI ETERYCZNE W SKRÓCIE (EN) Kod:

471708 25-pak

BROSZURA SHARING FOR SUCCESS (EN) EU

Kod:

477508 10-pak

Dowiedz się więcej o naszej eklektycznej kolekcji olejków eterycznych oraz zestawach Essential Rewards, korzystając z poradnika Olejki eteryczne w skrócie, który zawiera również cenne wskazówki dotyczące stosowania olejków!

EU

Ciesz się osobistymi i profesjonalnymi nagrodami jeszcze szybciej, korzystając z programu Young Living Sharing for Success i 90-dniowego planu opisanego w tej broszurze!

BROSZURA 5 DAY NUTRITIVE CLEANSE™ (EN)

BROSZURA ESSENTIAL REWARDS (EN)

Kod:

Kod:

398708 25-pak

EU

Broszura 5 Day Nutritive Cleanse to poradnik związany z programem Young Living 5 Day Nutritive Cleanse.

430008 25-pak

essential rewards THE AUTOSHIP ADVANTAGE

EU

Broszura Essential Rewards wyjaśnia funkcje i korzyści popularnego, autorskiego programu Young Living Essential Rewards. Dzięki tej poręcznej broszurze możesz z łatwością przekazywać informacje klientom i dystrybutorom.

BROSZURA RESTORE YOUR CORE (EN) Kod:

390808 25-pak

EU

Broszura Young Living Restore Your Core zawiera szczegółowy przegląd naszego programu odżywiania Core Essentials Complete.

81


Udostępnianie | Płyty DVD

PŁYTA DVD RAINDROP TECHNIQUE®

PŁYTA DVD FROM SEED TO ABUNDANCE

Kod:

Kod:

3998 Jednoskładnikowy

Teraz możesz nauczyć się niezwykłej techniki Raindrop od samego mistrza, Gary'ego Younga. Instrukcje krok po kroku przeprowadzą Cię przez wszystkie techniki masażu i zapewnią wiedzę niezbędną do prawidłowego wykonywania techniki Raindrop.

Kod:

EU

3619500 Jednoskładnikowy 4583500 50-pak

Dowiedz się, czym są olejki eteryczne, jak działają i dlaczego olejki Young Living są najskuteczniejsze. Poznaj nasze zaangażowanie w zapewnianie doskonałej jakości i naszą misję inspirowania osób do prowadzenia życia pełnego dobrego samopoczucia, celu i obfitości. Płyty DVD w języku angielskim. Napisy w języku niemieckim, szwedzkim, hiszpańskim, polskim i holenderskim.

PŁYTA DVD SEED TO SEAL Kod: Kod:

EU

4547500 Jednoskładnikowy 4582500 50-pak

PŁYTA DVD WELLNESS, PURPOSE, ABUNDANCE Kod:

Płyta DVD Seed to Seal DVD wyjaśnia unikatowy, 5-etapowy proces Seed to Seal firmy Young Living oraz sposób, w jaki każdy z etapów przekłada się na doskonałą jakość naszych olejków eterycznych. Zyskaj na wiarygodności podczas przekazywania atutów na tle konkurencji i informacji o najwyższej jakości ekskluzywnej dla olejków eterycznych i produktów opartych na olejkach od Young Living. ®

Płyty DVD w języku angielskim. Napisy w języku niemieckim, szwedzkim, hiszpańskim, polskim i holenderskim.

Kod:

4736 Jednoskładnikowy 4737 10-pak

Doświadcz poruszających historii kilku członków Young Living w ich poszukiwaniu odpowiedzi na wyzwania napotykane w życiu. Od wspierania zdrowia fizycznego po rozwój niezależności finansowej – odkryj, jak Young Living może wzmocnić Cię i zmienić Twoje życie oraz życie innych osób. Płyty DVD w języku angielskim. Napisy w języku niemieckim, szwedzkim, hiszpańskim i japońskim.

24 JĘZYKI PRZEWODNIKA PO PRODUKTACH: angielski, niemiecki, szwedzki, bułgarski, czeski, duński, grecki, estoński, fiński, francuski, chorwacki, węgierski, włoski, litewski, łotewski, maltański, holenderski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, hiszpański, słowacki, słoweński

82

YoungLiving.com

EU


Produkty Alternatywne | Udostępnianie

PRODUKTY Alternatywne Ze względu na nasze niestrudzone zaangażowanie w zapewnianie wysokiej jakości i brak przyzwolenia na korzystanie z kompromisowych rozwiązań okresowy brak dostaw składników roślinnych, które spełniałyby nasze wysokie standardy, może wpływać na tymczasową niedostępność naszych produktów. Niemniej jednak dzięki naszej kompleksowej, szerokiej gamie produktów nadal możesz znaleźć skuteczne alternatywy, a może nawet nowe ulubione produkty! Oto kilka alternatywnych rozwiązań, z których warto skorzystać:

JEDNOSKŁADNIKOWE OLEJKI ETERYCZNE

POLECANE PRODUKTY ALTERNATYWNE

LAWENDA

Kopaiwa

Bergamotka

MIĘTA PIEPRZOWA

Mięta zielona

Golteria

CYTRYNA

Jade Lemon

Limonka

ŻYWICA OLIBANOWA

Sacred Frankincense (święta żywica olibanowa)

Cyprys

POMARAŃCZA

Tangerynka

Grejpfrut

GREJPFRUT

Tangerynka

Cytryna

LIMONKA

Jade Lemon

Cytryna

GOLTERIA

Mięta zielona

Mięta pieprzowa

CEDR

Hong Kuai

Kopaiwa

GOŹDZIKI

Kora cynamonowca

Mięta zielona

CYPRYS

Sosna

Hinoki

THIEVES

Melrose

Purification

PEACE & CALMING

Stress Away

Lavender

PURIFICATION

Melrose

Citrus Fresh

VALOR

Wetiweria

Świerk kłujący z Idaho

R.C.

Raven

Aplikator kulkowy Breathe Again Roll-On

PANAWAY

Deep Relief

Relieve It

JOY

Sensation

Harmony

CITRUS FRESH

Lemon

Pomarańcza

DI-GIZE

AromaEase

Imbir

MELROSE

Purification

Drzewo herbaciane

STRESS AWAY

Tranquil Roll-On

Lawenda

SCLARESSENCE

Lady Sclareol

Dragon Time

MIESZANKI OLEJKÓW ETERYCZNYCH

POLECANE PRODUKTY ALTERNATYWNE

83


INDEKS 3 Wise Men 5-Day Nutritive Cleanse

Czarny świerk z Northern Lights Czystek

D 37 63

A

Abundance 30 Acceptance 30 Aerozol Thieves 54 Aplikator kulkowy AromaGlide 48 Aroma Carousel 48 Aroma Life 30 Aroma Siez 31 AromaEase 30 ART L’Brianté – błyszczyk czerwony, aromat Amoressence 71 ART L’Brianté – błyszczyk neutralny, aromat Winter 70 ART L’Brianté – błyszczyk różowy, aromat Summer 71 Awaken 31

B

Bagno 20 Balance Complete 63 Balsam do ust Cinnamint 72 Batoniki Slique 67 Baza płynu do kąpieli i żelu pod prysznic 73 Bazylia 20 Believe 31 Bergamotka 20 Bezwodny środek do czyszczenia rąk Thieves 54, 76 Bezwodny środek do czyszczenia rąk Thieves – opakowanie rodzinne 54, 76 BLM 63 Brain Power 31 Breathe Again Roll-On 38 Broszura 5 Day Nutritive Cleanse 81 Broszura Essential Rewards 81 Broszura Everyday Essentials 80 Broszura NingXia Red 81 Broszura Restore Your Core 81 Broszura Sharing For Success 81 Broszura Thieves 81 Build Your Dream 31 Buteleczki na próbki olejków eterycznych 49 Butelka-blender 48

C

Cedr Christmas Spirit Citrus Fresh Clarity ComforTone Common Sense Cool Azul Cyprys Cytronela Cytryna Cytrynowy olejek eteryczny – saszetki z próbkami Czarny pieprz 84

YoungLiving.com

20 31 31 31 64 32 32 21 21 21 40 21

Deep Relief Roll-On Detoxzyme Dezodorant AromaGuard Meadow Mist Dezodorant AromaGuard Mountain Mint Di-Gize Digest & Cleanse Dorado azul Dragon Time Dream Catcher Drzewo herbaciane Drzewo sandałowe Dyfuzor atomizujący AromaLux Dyfuzor Dewdrop Dyfuzor Nicolas Dyfuzor ultradźwiękowy Aria Dyfuzor USB (biały)

E

Elemi En-R-Gee EndoFlex Essential 7 Essentialzyme Essentialzymes-4 Etui Essential Oil Etykietki do butelek z olejkami Eukaliptus australijski Eukaliptus gałkowy Eukaliptus niebieski Everyday Oils Exodus II

F

Feelings Forgiveness

G

Gentle Baby Geranium GLF Golden Touch 1 Golteria Goździki Gratitude Grejpfrut Grejpfrutowy balsam do ust Grounding

H

Harmony Herbata Slique Tea Highest Potential Hinoki Hong Kuai

I

ICP Idaho Balsam Fir Idaho Blue Spruce

21 21

38 64 73 73 32 64 21 32 32 21 22 46 47 57 46 47

22 32 32 42 64 64 48 49 22 22 22 42 32

42 33

33 22 33 42 22 23 33 23 72 33

33 67 33 23 23

64 24 24

ImmuPower Inner Child Inner Defense

J

Jade Lemon Jałowiec Jaśmin Jodła balsamiczna z Idaho Joy Juva Cleanse JuvaFlex JuvaPower JuvaSpice

33 34 64

23 23 23 24 34 34 34 64 65

K

Kapsułki żelowe Longevity 65 Katalog produktów 80 Kocanki 24 Kolcowój chiński NingXia (suszony) 61 Kolekcja 30 Oil Collection – Europe 43 Kopaiwa 24 Koper ogrodowy 24 Koper włoski 24 Kora cynamonowca 24 Kozłek 24 Krem na zmarszczki Boswellia Wrinkle Cream 71 Krem nawilżający Sandalwood 72 Krem pod oczy Wolfberry 72 Krem rozjaśniający ART Sheerlumé 71

L

Lady Sclareol 34 Lawenda 24 Lawendowa odżywka zwiększająca objętość włosów 75 Lawendowe mleczko do rąk i ciała 75 Lawendowe mydło do rąk w płynie 74 Lawendowe poduszki z pszenicy samopszy 57 Lawendowy balsam do ust 72 Lawendowy bukiet 57 Lawendowy płyn do kąpieli i żel pod prysznic 74 Lawendowy szampon zwiększający objętość włosów 75 Life 5 65 Limonka 25 Longevity 34

M

M-Grain Magnify Your Purpose Majeranek Maseczka ART Maseczka kremowa ART MegaCal Melisa Melrose Mgiełka kojąca LavaDerm Mieszanka olejów roślinnych V-6 Mieszanka olejów roślinnych V-6 – opakowanie uzupełniające Mięta pieprzowa Mięta zielona Miętówki Thieves

34 34 25 70 70 65 25 35 74 45 45 25 25 54, 77


Mirra Mirt Mister Mleczko do rąk i ciała Genesis MultiGreens Muszkatołowiec Mydło nawilżające z lawendą i drzewem różanym Mydło w płynie Thieves Mydło w płynie Thieves – opakowanie uzupełniające

25 25 35 74 65 25 75 53, 76 53, 76

N

Naboje uzupełniające do dyfuzora USB 49 Nasiona marchwi 27 Naturalny solubilizator z nasion lnu 57 Nawilżająca odżywka do włosów Copaiba Vanilla 74 Nawilżający szampon Copaiba Vanilla 73 Nić dentystyczna Thieves 53, 77 NingXia Nitro 61 NingXia Red 60 NingXia Red – pojedyncze porcje 61 NingXia Zyng 61

O

Ocotea 27 Oczyszczające mydło Thieves 53, 76 Odświeżający tonik ART 71 Odżywka do włosów do codziennego użytku z lawendą i miętą 75 Olejek do masażu Cel-Lite Magic 44 Olejek do masażu Dragon Time 44 Olejek do masażu Ortho Ease 44 Olejek do masażu Ortho Sport 44 Olejek do masażu Relaxation 45 Olejek do masażu Sensation 45 Olejek eteryczny Peace & Calming – saszetki z próbkami 40 Olejek eteryczny Thieves – saszetki z próbkami 41 Olejek eteryczny z dzikiej lawendy 57 Olejek eteryczny z lawendy – saszetki z próbkami 40 Olejek eteryczny z mięty pieprzowej – saszetki z próbkami 40 Olejki eteryczne w skrócie 81 OmegaGize3 65 Oregano 27

P

Paczulka wonna 27 Pakiet NingXia Red Combo Pack 61 Pakiet startowy Basic 13 Palo Santo 27 PanAway 35 Pasta do zębów KidScents Slique 77 Pasta do zębów Thieves AromaBright 53, 77 Pasta do zębów Thieves Dentarome Ultra 53, 77 Peace & Calming 35 Peace & Calming II 35 Peeling miętowy Satin Facial Scrub 72 Pianka oczyszczająca ART 70 Płyn do kąpieli i żel pod prysznic Dragon Time 74 Płyn do kąpieli i żel pod prysznic Evening Peace 74 Płyn do kąpieli i żel pod prysznic Morning Start 75 Płyn do kąpieli i żel pod prysznic Sensation 75

Płyn do mycia naczyń Thieves 54 Płyn do mycia twarzy Orange Blossom 72 Płyn do płukania jamy ustnej Thieves Fresh Essence Plus 53, 77 Płyn do prania Thieves 54 Płyta DVD From Seed to Abundance 82 Płyta DVD Raindrop Technique 82 Płyta DVD Seed to Seal 82 Płyta DVD Wellness, Purpose, Abundance 82 Pomarańcza 27 Power Meal 65 Progessence Phyto Plus 72 Przeźroczyste kapsułki roślinne 48 Pszenica samopsza 62 Purification 35

R

R.C. Raindrop Technique Raven Ravintsara Release Relieve It Rozmaryn Róża Rumian rzymski Rumianek pospolity RutaVaLa RutaVaLa Roll-On

35 43 35 27 36 36 28 27 28 28 36 38

S

Sacred Frankincense (święta żywica olibanowa) 28 Sacred Mountain 36 SARA 36 Saszetki na próbki z olejkami eterycznymi – 50-pak 41 Saszetki z lawendą 56 SclarEssence 36 Sensation 36 Serum odmładzające ART 71 Shutran 76 Slique Essence 67 Sosna 28 Stress Away 36 Stress Away Roll-On 38 Sulfurzyme 65 Super Cal 66 Suszone kwiaty lawendy 57 Szałwia 28 Szałwia muszkatołowa 28 Szampon do codziennego użytku z lawendą i miętą 75 Szampon KidScents 74 Szklane kroplomierze 49 Środek do czyszczenia Thieves 54 Środek do czyszczenia Thieves – opakowanie uzupełniające 54 Środek nawilżający ART 71 Świerk kłujący z Idaho 28

T

Tangerynka The Gift Thieves Tranquil Roll-On

29 37 37, 53 39

Transformation Trauma Life Trawa cytrynowa True Source Twelve Oils of Ancient Scripture Tymianek

37 37 29 66 43 29

U

Ulotka Raindrop Technique 80 Ulotka z głównymi punktami planu wynagrodzeń 80

V

Valor Valor Roll-On VitaFlex Vitassage

37 39 86 49

W

Walizeczka Essential Oil Wetiweria White Angelica Wizytówki do przekazywania próbek Woda kwiatowa z lawendy Woda kwiatowa z lawendy – opakowanie uzupełniające Woda kwiatowa z oregano Woda kwiatowa z oregano – opakowanie uzupełniające Woda kwiatowa z rozmarynu Woda kwiatowa z rozmarynu – opakowanie uzupełniające Woda kwiatowa z szałwii muszkatołowej Woda kwiatowa z szałwii muszkatołowej – opakowanie uzupełniające Woda z olejków eterycznych z lawendy Woda z olejków eterycznych z lawendy – opakowanie uzupełniające Wolfberry Crisp

X

Xiang Mao

48 29 37 41 56 56 56 56 56 56 55 55 55 55 66

29

Y

Ylang Ylang

29

Z

Zel sportowy Cool Azul Zestaw Bon Voyage Zestaw do pielęgnacji skóry ART Zestaw startowy Premium (Aria) Zestaw startowy Premium (Dewdrop) Zestaw startowy Premium (NingXia) Zestaw startowy Premium (Thieves) Zestawy Essential Rewards Żywica olibanowa 85

73 73 71 14 14 15 15 16 29


VITA Flex Mózg Oczy

Oczy

Szyszynka

Zatoki

Przysadka mózgowa

Zatoki

Uszy

Tarczyca

Uszy

Przytarczyca Ramię

Kręgosłup Płuca

Wątroba

Grasica

Płuca

Nadnercza

Serce

Woreczek żółciowy Żołądek Okrężnica poprzeczna

Śledziona Trzustka

Jelito cienkie

Nerki Okrężnica wstępująca Wyrostek robaczkowy

Nerki

Okrężnica zstępująca Pęcherz Odbytnica Kość ogonowa Rwa kulszowa

Zewnętrzna część stopy

86

YoungLiving.com

Męskie + żeńskie organy rozrodcze

Wewnętrzna część stopy


DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆYoung DO Living? Gdy dołączysz do Young Living, staniesz się częścią wspierającej się globalnej społeczności osób, których pasją są autentyczne, naturalne rozwiązania dla nich i dla ich rodzin. Członkostwo w Young Living oznacza o wiele więcej niż tylko dostęp do najczystszych na świecie olejków eterycznych i produktów, które je zawierają. To także: • 24-procentowa zniżka na produkty Young Living w porównaniu z cenami detalicznymi, jeśli zarejestrujesz się jako dystrybutor. Ta znaczna obniżka cen umożliwia odkrycie jeszcze większej liczby ulubionych produktów i dzielenie się nimi z innymi. • Możliwość udziału w naszym planie wynagrodzeń. Jeden z najhojniejszych planów w branży – oferujemy wyższe od przeciętnych wypłaty z tytułu prowizji, znacznych premii i sprzedaży detalicznej, a wszystko to za dzielenie się olejkami eterycznymi. • Wygoda programu Essential Rewards. Nie tylko otrzymasz ulubione produkty dostarczone co miesiąc w bezproblemowy sposób pod Twoje drzwi, ale też możesz zbierać punkty i odbierać darmowe produkty – za sam fakt złożenia powtarzalnego, comiesięcznego zamówienia! Ponadto dołączenie do programu Essential Rewards umożliwia otrzymanie zniżek na dostawę oraz uzyskanie dostępu do wybranych premii i unikatowych promocji! • Uznanie Twoich talentów i ciężkiej pracy. Każdego roku organizujemy wydarzenia w pięknych, cichych miejscach na całym świecie, aby nagrodzić i przeszkolić osoby, które wykazały się wyjątkowym zaangażowaniem w swoją działalność. Ponadto wyrażamy nasze uznanie przed całą społecznością, nagradzając członków osiągających wyższe stopnie zaangażowania podczas corocznej konwencji International Grand Convention. Chcesz dołączyć? Na następnej stronie dowiesz się, jak to zrobić!


REJESTRACJA Dołączenie do Young Living jest łatwe i niesie ze sobą wiele korzyści. Oto, jak wygląda proces rejestracji: 1. Odwiedź stronę YoungLiving.com/Signup. 2. Wykonaj instrukcje dotyczące rejestracji, m.in. wybierając typ członkostwa (hurt lub detal): • Osoby wybierające członkostwo hurtowe mogą korzystać z 24-procentowej zniżki na produkty, a także brać udział w naszym programie Essential Rewards i korzystać z naszego hojnego planu wynagrodzeń. • Osoby wybierające członkostwo detaliczne płacą pełne ceny za produkty Young Living (bez minimalnej kwoty zamówień umożliwiającej utrzymanie aktywnego członkostwa). Członkowie detaliczni nie mogą korzystać z planu Essential Rewards lub planu wynagrodzeń. 3. Jeśli chcesz, wybierz zestaw startowy lub zestaw Essential Rewards. 4. Dodaj wybrane produkty do zamówienia. 5. Przejdź do kasy i zakończ rejestrację. 6. Ciesz się wspaniałymi korzyściami płynącymi z olejków eterycznych o najwyższej na świecie jakości i produktów na nich opartych!


Jak można

ZAMÓWIĆ

Zamawiaj ulubione produkty Young Living szybko i bez problemów: 1. Skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem Young Living. 2. Zadzwoń do naszego Działu Obsługi Klienta: • Bezpłatny numer telefonu (tylko w Wielkiej Brytanii): 0800 9179438 • Bezpośrednie połączenie (podlega opłatom): 01480 710032 Bezpłatne połączenie stacjonarne w dniach: • Austria: 0800 296 205

• Słowacja: 0800005216

• Niemcy: 08000 825049

• Finlandia: 0800 917607

• Szwecja: 0207 93400 • Rosja: 8800 7073856 • Hiszpania: 900 812976

• Litwa: 8800 33012

• Czechy: 800144066 od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 -17:00, w środy w godz. 09:00 -16:00 (linia nieczynna w dni wolne w Wielkiej Brytanii) 3. Odwiedź stronę YoungLiving.com, aby uzyskać więcej informacji. Zapamiętaj korzyści wynikające z członkostwa Young Living: • Oszczędność 24 procent w porównaniu do cen detalicznych. • Niższe koszty dostawy i darmowe produkty w przypadku udziału w comiesięcznym programie Essential Rewards. Możliwość odbierania prowizji i premii w dochodowym planie wynagrodzeń Young Living.


Odpowiedzialność za naszą planetę to kwestia, do której podchodzimy bardzo poważnie. Dzięki stosowanym przez nas nowoczesnym metodom produkcji otrzymujesz najczystsze olejki na Ziemi.

Proces ten nazwaliśmy ®

(od ziarenka do butelki). To nie slogan – to nasze powołanie.

Nasza rygorystyczna, oryginalna procedura Seed to Seal® jest tym, co wyróżnia Young Living na rynku. To w ten sposób upewniamy się, że każdy zamawiany produkt Young Living został wyprodukowany z niedoścignioną uwagą poświęcaną jakości i idei zrównoważonego rozwoju. Zaczniesz dostrzegać ten unikatowy znak na wielu ulubionych produktach. Przypomina on o tym, że każda kropla olejków eterycznych Young Living charakteryzuje się niebywałą czystością i efektywnością.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z tym członkiem Young Living:

Young Living (Europe) Ltd Third Floor, Building 11, Chiswick Park, 566 Chiswick High Road, London, W4 5YS, United Kingdom Tel.: +44-1480-710032 Faks: +44-1480-862849 Numer firmowy: 5299340

WORLD LEADER in ESSENTIAL OILS Kod: 384939 PL v.1

Profile for Young Living Essential Oils

Young Living Europe Product Guide | PL  

Young Living Europe Product Guide | PL  

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded