Page 1

O D K RY J

swój

STYL ŻYCIA YOUNG LIVING

1


NASZA

WIZJA Sprawić, by nadzwyczajne dobro olejków eterycznych znalazło się w każdym domu na świecie.

NASZA

MISJA Firma Young Living poświęca swoje działania energii płynącej z natury w postaci olejków eterycznych, tworząc społeczność skupioną na zdrowiu i odkrywaniu oraz inspirując do życia w dobrym samopoczuciu, dostatku i poczuciu celu.

NASZ

CEL

Będąc światowym liderem nowoczesnego ruchu olejków eterycznych, firma Young Living dostarcza najczystsze olejki i produkty na ich bazie rodzinom na całym świecie. Wspieramy ludzi w dążeniu do dobrego samopoczucia i wierzymy, że wszyscy zasługują na życie w poczuciu celu i dostatku.


NASZA HISTORIA Nasza historia zaczęła się ponad 20 lat temu od prostej destylarni domowej roboty do produkcji olejków eterycznych, stworzonej przez założyciela i byłego prezesa zarządu Young Living, D. Gary'ego Younga. To, aby pasja przerodziła się w wykonywany zawód, jest marzeniem wielu ludzi. Ale dla Gary'ego marzenie to stało się rzeczywistością, gdy odkrył głęboką moc olejków eterycznych i zaczął destylować rośliny, aby własnoręcznie produkować z nich olejki. Stale rosnąca wiedza Gary'ego na temat olejków eterycznych w połączeniu z doświadczeniem, zarówno jego, jak i dyrektor zarządzającej, Mary Young, w sprzedaży bezpośredniej, umożliwiły małżeństwu realizację ich wizji i założenie firmy, której członkowie będą mogli dzielić się ze światem dobrem prawdziwie czystych olejków eterycznych. Pod kierownictwem Gary'ego i Mary, firma Young Living stała się światowym liderem w dziedzinie olejków eterycznych i rozwiązań wellness. Z siedzibą w Lehi w stanie Utah, z biurami i farmami dookoła świata, firma pozostaje wierna pierwotnej wizji państwa Young. Dzięki naszemu stałemu przywiązaniu do czystości olejków eterycznych, zainspirowaliśmy miliony ludzi, aby korzystali ze zdrowotnych darów natury, zadbali o swój dobrobyt jako członkowie wspólnoty Young Living i odkryli możliwości życiowych zmian. 3


YO U N G L I V I N G

W LICZBACH 2 3 L ATA

POZYCJI LIDERA W BRANŻY

16

WŁASNYCH

i PA RT N E R S K IC H

50 WYSZKOLONYCH

FARM

NAUKOWCÓW

( W C I Ą Ż RO Ś N I E ! )

20 MIĘDZYNARODOWYCH RYNKÓW

12LABORATORIÓW NIEZALEŻNYCH PARTNERSKICH

PRZYCHÓD PONAD

1 MLD $

ROCZNIE OD 2015

3000

2 FIRMOWE

LABORATORIA JAKOŚCI

13 BIUR NA CAŁYM ŚWIECIE

PONAD

P R A C O W N I KÓ W N A Ś W I E C I E

600 PONAD

PONAD 4 MILIONY

G LOB A L NYC H

CZŁONKÓW

P RO D U K U J Ą C A O RY G I N A L N E

OLEJKI ETERYCZNE FIRMA MARKETINGU SIECIOWEGO

PRZEŁOMOWYCH PRODUKTÓW


W LICZBACH

Young Living opłaca wszystkie koszty administracyjne 100% DAROWIZN WSPOMAGA PROJEKTY FUNDACJI

70 ORGANIZACJI I ZBIÓREK PONAD wspieranych przez

FUNDACJĘ

200 000 LUDZKICH ŻYĆ, NAKTÓRE FUNDACJA MIAŁA WPŁYW

Dowied z s ię, jak pomóc: Young Livi ng Fo u nd ati o n. o rg

5


Firma Young Living wprowadziła proces Seed to Seal jako symbol zaangażowania w zapewnienie twojej rodzinie najwyższej jakości olejków eterycznych i produktów na ich bazie. To gwarancja, że każdy suplement, każdy produkt do pielęgnacji skóry oraz każdy czysty olejek eteryczny przyniesie ci korzyści wynikające z naszych globalnych zasobów, wiodącej pozycji w branży oraz wielu lat opracowywania innowacji. Rezultat? Końcowy produkt w najczystszej postaci, stworzony przy zachowaniu najwyższej jakości upraw, badań i standardów.


UPRAWY

BADANIA

STANDARDY

Surowce pozyskujemy z farm należących do naszej firmy, z gospodarstw partnerskich, a także od dostawców z certyfikatem Seed to Seal, którzy przestrzegają naszych zasad partnerstwa. W ten sposób kładziemy nacisk na jakość, ograniczenie wpływu na środowisko oraz świadomość w kwestii ekosystemów. W rezultacie daje ci to całkowitą pewność, że z naszych produktów warto korzystać.

Choć o jakość produktów dbamy już na poziomie upraw, jest ona również potwierdzana w laboratorium przez nasz zespół badawczy, którego członkowie mają łącznie ponad 180 lat doświadczenia. Próbki testujemy także w niezależnych, uznanych i posiadających odpowiednią akredytację laboratoriach. Tworzymy skuteczne formuły, by dostarczyć twojej rodzinie produkty zawierające najczystsze i najbardziej innowacyjne spośród dostępnych składników.

Jako liderzy w dziedzinie olejków eterycznych będący w zgodzie z naturą, mamy obowiązek prowadzić swoją działalność odpowiedzialnie - od zrównoważonej uprawy rzadkich gatunków roślin, poprzez wspieranie lokalnych społeczności, aż do przestrzegania przepisów ochrony środowiska. Współpracujemy z dostawcami działającymi zgodnie z zasadami etyki i przepisami prawa, dzięki czemu wyznaczamy wysokie standardy zrównoważonego rozwoju, którym możesz zaufać. 7


NASZE

FARMY Fort Nelson, Kolumbia Brytyjska, Kanada Calgary, Alberta, Kanada St. Maries, Idaho, USA

Londyn, Wielka Brytania

Highland Flats, Idaho, USA

Lehi, Utah, USA

Simiane-la-Rotonde, Francja Mona, Utah, USA

Meksyk, Meksyk Kona, Hawaje

Guayaquil, Ekwador

Kraje, w których działają członkowie Young Living Międzynarodowe biura Young Living Światowa centrala Young Living Farma lub destylarnia Young Living


Farmy Young Living wyróżniają się na tle innych gospodarstw w branży i wyznaczają standardy destylacji olejków eterycznych. Z tego względu odgrywają one tak istotną rolę w procesie Seed to Seal. Zainwestowaliśmy wiele czasu i zasobów, aby zagwarantować, że standardy te są priorytetem na każdej z naszych farm, na farmach partnerskich oraz u dostawców posiadających certyfikat Seed to Seal. Dzięki temu do twojego domu i rodziny trafia to, co najlepsze z natury.

Split, Chorwacja Tokio, Japonia

Manolovo, Bułgaria Dubaj, ZEA Maskat, Oman

Hongkong, Chiny Taidong, Tajwan

Kuala Lumpur, Malezja

Singapur

Darwin, Australia

Sydney, Australia

Perth, Australia

9


Z A S A DY

PARTNERSTWA


Inwestujemy znaczącą ilość zasobów w proces wytwarzania jak najczystszych olejków. Proces ten zaczyna się już na farmie. Z dumą pozyskujemy olejki eteryczne z naszych gospodarstw, a także z farm partnerskich i od dostawców posiadających certyfikat Seed to Seal. Wszystkie te miejsca działają zgodnie z naszymi zasadami partnerstwa dotyczącymi procesu Seed to Seal, aby zagwarantować czystość produktów na każdym etapie łańcucha dostaw.

Z A S A D A 1 Trwałe relacje Pracownicy działu ds. upraw oraz kierownictwo naszej firmy od lat wybierają uznanych dostawców najwyższej klasy roślin, aby z nimi współpracować. Wciąż dbamy o te relacje i rozwijamy je.

Z A S A D A 2 Wymogi procesu Seed to Seal Wszystkie farmy - zarówno partnerskie, posiadające certyfikat Seed to Seal, jak i nasze własne - podpisują oświadczenia zobowiązujące do spełnienia opracowanych przez nas ścisłych wymogów procesu Seed to Seal.

Z A S A D A 3 Wiążące umowy Podpisane oświadczenia na temat wymogów Seed to Seal potwierdzamy dodatkowo za pomocą prawnie wiążących umów, które wymagają od naszych partnerów realizacji tych zobowiązań.

Z A S A D A 4 Rygor ystyczne testy Stworzyliśmy warte miliony dolarów nowoczesne laboratorium, posiadające zaawansowane technologicznie narzędzia badawcze oraz zespół światowej klasy naukowców. Jeżeli badacze uznają, iż produkt danego dostawcy nie spełnia naszych wysokich standardów, nigdy nie trafi on do magazynów.

Z A S A D A 5 Bieżące audyty Oprócz badań, Young Living analizuje jakość olejków przeprowadzając niezależne audyty łańcucha dostaw. Nasza złożona globalna sieć upraw ma zapewnić odbiorcy najlepsze produkty, jesteśmy więc dumni, że wprowadziliśmy tego rodzaju obiektywny audyt.

Dlaczego opieramy się na tak wymagających i kosztownych działaniach? Ponieważ cele, jakie stawiamy sobie w Young Living, nie zależą od rachunku zysków i strat. Naszą misją jest uczynienie świata lepszym poprzez dzielenie się korzyściami, jakie dają czyste olejki eter yczne. Jeżeli nie zapewnimy ludziom prawdziwej jakości, nie otrzymają prawdziwych korzyści. Więcej infor macji znajdziesz na stronie: SeedtoSeal.com.

11


CZYM SĄ

OLEJKI ETERYCZNE? Olejki eteryczne, troskliwie pozyskiwane z uprawianych na farmach roślin, ziół i drzew, są skoncentrowanymi wyciągami roślinnymi powstającymi w procesach precyzyjnej destylacji parą wodną, tłoczenia na zimno lub upuszczania żywicy. Takie czyste olejki eteryczne mają dużo silniejsze właściwości niż rośliny, z których pochodzą. Bez względu na to, czy używasz olejków Young Living do aromaterapii, pielęgnacji ciała lub jako środków domowego użytku, wystarczy zaledwie kilka kropli, aby pozytywnie wpłynąć na każdy aspekt codziennego życia.

A RO M AT E R A P I A

• Wetrzyj 2–3 krople olejku eterycznego w dłonie i wdychaj. • Dodaj kilka kropli olejku eterycznego do miski z gorącą wodą. Pochyl głowę nad miską i przykryj ją ręcznikiem. Oddychaj głęboko i powoli. • Dodaj ulubionego olejku do dyfuzora olejków eterycznych. UWAGA: przed użyciem zawsze zapoznaj się z instrukcją użycia znajdującą się na etykiecie danego produktu.

MIEJSCOWO

WEWNĘTRZNIE

• Nanieś i wetrzyj 2–3 krople olejku eterycznego bezpośrednio na wybrany obszar skóry. Czynność tę można powtarzać według potrzeb. Zawsze stosuj się do instrukcji dotyczących rozcieńczania umieszczonych na etykiecie.

Przyjmując nasze suplementy diety z linii Plus oparte na olejkach eterycznych, skorzystaj z poniższych wskazówek:

OSTRZEŻENIE: olejki eteryczne mają silne działanie i mogą podrażniać skórę. Jeżeli wystąpi podrażnienie, nanieś na skórę produkt V-6 Vegetable Oil Complex lub inny czysty olej roślinny, aby złagodzić dolegliwość. Olejki na bazie roślin cytrusowych mogą powodować okresowe uczulenie na światło.

• Dodaj 1–2 krople wybranego olejku Plus (lub kilku) do szklanki wody, napoju NingXia Red, jogurtu lub mleka roślinnego i wypij.

• Umieść kilka kropel wybranego olejku Plus (lub kilku) w kapsułce żelatynowej i połknij ją popijając wodą.

• Dodaj 1–2 krople wybranego olejku Plus (lub kilku) do przygotowywanych posiłków.


O L E J K I E T E RY C Z N E I P RO D U K T Y N A I C H BAZIE Czyste, autentyczne olejki eteryczne to podstawa wszystkiego, co robi Young Living. Oferujemy produkty w czterech kategoriach, aby wzbogacić i ułatwić twoje codzienne życie:

O L E J K I E T E RY C Z N E

DLA DOMU

Pielęgnuj ciało, umysł i ducha, aby odkryć czysty, świadomy sposób życia, którego zawsze pragnąłeś. Jednoskładnikowe olejki eteryczne lub ich kompozycje - zaproś do swojego życia nowy wymiar dobrego samopoczucia.

Zadbaj o czystość i bezpieczeństwo rodziny oraz domu, korzystając z naturalnych produktów idealnych do codziennego użytku. Nasze środki zawierają tylko te składniki, których potrzebujesz, bez zbędnych dodatków.

Z D RO W I E I KO N DYC J A

PIELĘGNACJA

Spełnij potrzeby żywieniowe swojego ciała, zadowalając jednocześnie kubki smakowe. Nasza linia suplementów diety i zdrowych, smacznych przekąsek pełna jest różnorodnych opcji, które pokocha cała twoja rodzina.

Odkryj swój naturalny blask korzystając z linii produktów do pielęgnacji na bazie olejków eterycznych. Oczyszczaj, odżywiaj i nawilżaj dzięki formułom wolnym od szkodliwych substancji chemicznych.

13


OLEJKI ETERYCZNE Olejki eteryczne to serce firmy Young Living i podstawa oferowanej przez nas linii produktów. Odkryj uniwersalne, pełne mocy olejki eteryczne oraz ich kompozycje, wytwarzane zgodnie z procesem Seed to Seal® i znajdź takie, które będą odpowiednie dla ciebie.


J E D N O S K Ł A D N I KO W E O L E J K I E T E RY C Z N E Przez 20 lat badań i doświadczeń dopracowaliśmy do perfekcji stworzony w Young Living proces Seed to Seal®, aby mieć gwarancję, że nasze olejki eteryczne są najlepszymi z możliwych. Dzięki temu dążeniu do doskonałości, nasze olejki wyróżniają się spośród innych, a zawartość każdej buteleczki pozwoli ci poznać ich zauważalnie wyższą jakość.

SUPLEMENTY DIETY PLU S Olejki z naszej linii suplementów diety Plus doskonale nadają się do zastosowań kulinarnych i dietetycznych. Niezależnie od tego, czy dodajesz je do posiłków, aby wzbogacić smak potraw, czy też przyjmujesz w kapsułkach ze względu na ich właściwości prozdrowotne — sprawdź najpopularniejsze nowości i klasyki w tej kategorii.

KO M P O Z Y C J E OLEJKÓW E T E RY C Z N Y C H Gdy olejki eteryczne działają w harmonii, ich wspólny efekt może być podstawą prawdziwej transformacji. Nasze kompozycje to rezultat wielu lat rygorystycznych badań i praktycznych doświadczeń - synergiczne połączenia uzupełniających się olejków przydatne w każdym aspekcie życia.

DY F U Z O RY OLEJKÓW E T E RY C Z N Y C H Zamień swój dom, biuro lub przestrzeń osobistą we własną oazę aromaterapii! Nasze eleganckie dyfuzory umożliwiają rozpylenie olejków eterycznych w każdym pomieszczeniu twojego domu i wywołają doznania podobne do tych z salonu spa wszędzie tam, gdzie zapragniesz.

Aby poznać całą ofertę światowej klasy olejków eterycznych oraz produktów na ich bazie, odwiedź stronę YoungLiving.com!

15


DLA DOMU Twój dom to twoja świątynia - miejsce, w którym dzięki rodzinie i przyjaciołom powstają cenne wspomnienia. Stworzyliśmy linię produktów do domu, aby umożliwić ci dostęp do skutecznych produktów, wolnych od drażniących substancji chemicznych. Te silne środki oparte na olejkach eterycznych są bezpieczne i działają w zgodzie z naturą. Od środków czyszczących po pastę do zębów - dom powinien być źródłem twojego zdrowia psychicznego i fizycznego.


THIEVES

KIDSCENTS

Zawierająca olejki eteryczne, takie jak: Lemon, Clove, Cinnamon Bark, Eucalyptus Radiata i Rosemary, nasza legendarna kompozycja Thieves nadaje korzennego, przyjemnego aromatu wszędzie, gdzie jest używana. Ta linia produktów to naturalna alternatywa dla szkodliwych środków chemicznych, która działa równie skutecznie, a do tego wspaniale pachnie.

Linia KidScents® to produkty na bazie olejków, stworzone w oparciu o najczęstsze kwestie związane z dzieciństwem. Te autorskie kompozycje stanowią bezpieczną alternatywę dla zbliżonych pozycji ze sklepowych półek. Zarówno ty, jak i twoje maluchy, pokochacie nasze produkty przeznaczone specjalnie dla dzieci!

SEEDLINGS Wiemy, że rodzice codziennie podejmują setki decyzji dotyczących zdrowia i szczęścia swoich pociech. Zastosowane w produktach Seedlings formuły roślinne zostały stworzone przez Young Living specjalnie po to, aby zapewnić komfort najmłodszym członkom rodziny i ułatwić rodzicom wybór delikatnych, wolnych od szkodliwych składników produktów na bazie olejków eterycznych.

Aby poznać całą ofertę dla domu oraz dowiedzieć się więcej na temat wybranych linii produktów, odwiedź stronę YoungLiving.com!

17


ZDROWIE I KONDYCJA Prawdziwe zdrowie ma swoje źródło wewnątrz. Poznaj produkty wspierające prawidłowe odżywianie z dodatkiem olejków eterycznych, aby rozpocząć podróż do wnętrza siebie. Sprostaj każdemu wyzwaniu dzięki produktom spożywczym i suplementom, które zwiększą twoją witalność, zaspokoją potrzeby żywieniowe i rozpieszczą podniebienie!


NINGXIA RED

SL I QU E

Ciesz się z niezliczonych korzyści, jakie daje włączenie do swoich codziennych zdrowych nawyków produktów NingXia Red. Zaprojektowana, by ożywiać i wzmacniać ciało i umysł, ta pyszna mieszanka zawiera czyste olejki eteryczne, puree z jagód goji oraz soki i ekstrakty ze śliwek, aronii, wiśni, borówek amerykańskich czy granatu, dostarczające ciału niezbędnych składników odżywczych.

Dzięki unikatowemu połączeniu egzotycznych składników z olejkami eterycznymi, produkty Slique pozwalają zrobić krok we właściwym kierunku — ku zdrowszemu, szczęśliwemu życiu! Razem z odpowiednią dietą i ćwiczeniami, pomogą ci utrzymać właściwą wagę i uzupełnią składniki odżywcze.

SUPLEMENTY DIETY

Z D RO WA KUCHNIA

Witaminy i minerały to filary zdrowej diety. Nasze wygodne w użyciu suplementy multiwitaminowe zawierają pozyskiwane z pożywienia witaminy i minerały o dużej biodostępności oraz olejki eteryczne o silnych właściwościach, aby dać ci wsparcie, jakiego potrzebujesz.

Naszym celem jest zapewnienie ci lepszych możliwości w każdym aspekcie twojego życia - nawet w kuchni! Dzięki produktom takim jak linia Einkorn, pragniemy pomóc ci wydobyć z jedzenia to, co najlepsze, sprawiając jednocześnie, aby było ono tak pyszne, jak chciała natura.

Zobacz pozostałe produkty z tej linii, w tym pełną ofertę suplementów diety, na stronie YoungLiving.com!

19


PIELĘGNACJA CIAŁA Wolne od składników uważanych przez naukowców za kontrowersyjne, oparte na olejkach eterycznych szampony, balsamy i inne produkty do pielęgnacji Young Living oczyszczają i nawilżają skórę, nadając jej naturalny, zdrowy blask. Rozpieszczaj swoją skórę dzięki sile olejków eterycznych!


S AV V Y M I N E R A L S B Y YO U N G L I V I N G

P RO D U K T Y D O KĄPIELI, CIAŁA I WŁOSÓW

Linia mineralnych kosmetyków do makijażu Savvy Minerals by Young Living™ to najlepsze formuły i najczystsze składniki, dzięki którym możesz podkreślić swoje naturalne piękno bez kompromisów. Produkty Savvy Minerals zapewniają bogatą paletę kolorystyczną i bezproblemową aplikację, dając ci moc wyróżnienia się z tłumu i oczarowania naturalnym blaskiem.

Ciesz się promiennym wyglądem dzięki produktom na bazie olejków eterycznych i innych składników pochodzenia roślinnego, bez zbędnych substancji chemicznych. Twoja skóra i włosy pragną tego! Ta linia kosmetyków obejmuje starannie opracowane balsamy, produkty do pielęgnacji włosów, rozwiązania dla skóry o szczególnych potrzebach i wiele innych, aby zapewnić ci świeżość i piękno od stóp do głów.

A RT

H I G I E NA JA M Y USTNEJ

Produkty do pielęgnacji skóry Young Living łączą najlepsze składniki roślinne i olejki eteryczne o korzystnym wpływie na wygląd twojej skóry. Nasz specjalny zestaw kosmetyków ART® Skin Care System umożliwi ci bezpieczne i skuteczne oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie skóry twarzy, by wydobyć twoje naturalne piękno!

Odśwież swoją rutynę dzięki linii produktów do higieny jamy ustnej! Od pasty do zębów po miętowe cukierki - mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby twój uśmiech był promienny. Dzięki mocy naszej popularnej kompozycji olejków eterycznych Thieves®, możesz cieszyć się świeżym oddechem przez cały dzień.

Odkryj całą linię kosmetyków do makijażu Savvy Minerals oraz inne produkty do pielęgnacji skóry na stronie YoungLiving.com!

21


DZIEL SIĘ

STYLEM ŻYCIA YOUNG LIVING Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w opracowywaniu produktów odżywiających ciało, pomagających utrzymać w czystości dom, pielęgnujących skórę i włosy, a także kojących zmysły, z dumą dzielimy się rozwiązaniami, które zapewniają prawdziwie dobre samopoczucie w każdym wymiarze. Nieustannie i ściśle przestrzegając naszego standardu Seed to Seal®, dostarczamy ci jeszcze więcej możliwości zdrowego stylu życia w twoim domu i codziennych nawykach. Osiągnięcie finansowej niezależności poprzez dzielenie się produktami Young Living z otaczającymi cię osobami to dodatkowa okazja, by zaprosić do swojego życia nowy wymiar wellness.

DIFFERENT LIFESTYLE IMAGE; SOMETHING MORE ENGAGING AND SUGGESTIVE OF YL’S SPIRIT


Dlaczego warto dołączyć do

YOUNG LIVING

JAKIE MAM MOŻLIWOŚCI? Dołączenie do Young Living jest łatwe i niesie za sobą wiele korzyści! Możesz rozpocząć na dwa sposoby: zamów produkty jako klient detaliczny lub zostań członkiem Young Living.

KO R Z Y Ś C I Z D O Ł Ą C Z E N I A : • Brak zobowiązań dotyczących zamówień oraz ich kosztów

• Brak konieczności posiadania zapasów produktowych

• Kupuj, co chcesz i kiedy chcesz

K L I E N T D E TA L I C Z N Y V S C Z Ł O N E K YO U N G L I V I N G

Klient detaliczny:

Członek Young Living:

• możliwość zmiany na status członka Young Living w dowolnym momencie

• darmowe produkty • dostęp do materiałów edukacyjnych • ekskluzywne zniżki • 24% zniżki od ceny detalicznej na wszystkie produkty Young Living • jeden z najhojniejszych planów wynagrodzeń w branży • spotkania uznaniowe organizowane w pięknych miejscach na całym świecie

23


ESSENTIAL

REWARDS

Robisz regularne zakupy z Young Living? Chcesz otrzymać darmowe produkty? Dostosuj swoje comiesięczne zamówienie, dołączając do naszego programu Essential Rewards i zdobywaj punkty, które działają jak gotówka! Essential Rewards to ekskluzywny program lojalnościowy Young Living, który zapewnia wiele korzyści:

• Dostosuj swoje comiesięczne zamówienie i oszczędzaj pieniądze!

• Wybierz, co chcesz zamówić i kiedy twoje zamówienie zostanie zrealizowane.

• Zmień lub anuluj zamówienie w dowolnym momencie bez ryzyka.

• Zyskaj dostęp do ekskluzywnych promocji miesięcznych.

• Zdobywaj przy każdym zamówieniu punkty Essential Rewards działające jak gotówka do wykorzystania w kolejnych zamówieniach - do 25% zwrotu w postaci punktów.

• Korzystaj z obniżonych kosztów dostawy • Otrzymuj prezenty lojalnościowe po 3, oraz wysyłki priorytetowej.

6, 9 i 12 miesiącach ciągłego udziału.

Automatycznie otrzymuj zamówienie każdego miesiąca. To doskonały moment, aby zacząć i zyskać tak wiele korzyści i premii! Dowiedz się więcej na stronie YoungLiving.com.


Dziel się

TYM, CO KOCHASZ Young Living to firma o zasięgu światowym, ponieważ nasi członkowie zwyczajnie kochają nasze produkty i doświadczyli ich pozytywnego wpływu na swoje życie. Dzielą się więc miłością do Young Living ze swoimi przyjaciółmi, rodzinami, współpracownikami i otoczeniem w sposób naturalny i organiczny. POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO ZBUDOWAĆ SWÓJ BIZNES Z YOUNG LIVING

• brak konieczności posiadania zapasów produktowych

• możliwość wzięcia udziału w spotkaniach liderów, których koszty w pełni pokrywamy

• jesteś swoim własnym szefem • masz wsparcie globalnej społeczności • premia w wysokości 50$ za każdą osobę, którą zarejestrujesz oraz • hojny plan wynagrodzeń - jeden z prowizje za wszystkie przyszłe najlepszych na rynku

zamówienia

• masz szansę zmieniać życie innych pomagając im osiągnąć dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne

S I M I A N E - L A - R O T O N D E L AV E N D E R F A R M , F R A N C J A 25


WO L N O Ś Ć D O Ż YC I A

W POCZUCIU CELU

“ “ “

Nasza miłość zaczęła się w 2001 roku i to właśnie wtedy zakochaliśmy się również w filozofii, wizji i produktach Young Living. Wśród pierwszych pionierów na rynku europejskim, ta chwila była dla nas początkiem nowego życia. Przez prawie 20 lat przeszliśmy wiele wzlotów i upadków, wciąż napędzani wiarą w to, że możemy coś zmienić. Czujemy, że nasze nieustające starania i entuzjazm nagradzane są życiem pełnym dostatku - naszym własnym i naszych bliskich.

UL R I KE I V I JAY — YO UN G L I V I N G ROYA L C ROW N D I A M O N D S

Cztery lata temu byłam przygnębiona, bez łączności z samą sobą i ze światem. Dzięki Young Living mogłam dołączyć do wspólnoty i znaleźć jakiś cel. Przywróciło mi to życie i teraz to ja mogę wspierać inne kobiety - wykorzystując swoją wiedzę życiową i biznesową. COR I NNE — YO UN G L I V I N G DI A M ON D

Kocham swoją współpracę z Young Living, ponieważ dzięki niej mam mnóstwo wolnego czasu, który mogę spędzić z rodziną, a swoje obowiązki organizuję tak, jak lubię. Nie jestem tylko mamą siedzącą w domu - jestem siedzącą w domu bizneswoman! M AR I A ANGEL ES — YO UN G L I V I N G PL AT I N U M


Young Living pojawił się w naszym życiu, gdy szukałam jakiegoś celu. W zamian otrzymałam dar zdrowia i dobrego samopoczucia. To właśnie z tego powodu zawsze będę dzielić się z innymi tym, co oferuje Young Living: zdrowiem, dostatkiem i poczuciem celu, połączonymi ze sobą w jedność.

E M I L I A — YO UN G L I V I N G D I A M O N D

Jestem dogłębnie wdzięczna Gary'emu i Mary Young dziękuję im za to, że inspirują moje życie każdego dnia. Jestem osobą, która zamierza kontynuować misję Gary'ego i dzielić się z innymi „darem” olejków eterycznych. R A M ONA — YOUN G L I V I N G PL AT I N U M

Moje życiowe motto to wolność - we wszystkich aspektach. Odkąd poznałam Gary'ego Younga i odkryłam Young Living, zdałam sobie sprawę, że moim celem w życiu jest pomaganie innym ludziom w osiągnięciu ich własnej wolności. Olejki eteryczne Young Living pomagają mi w tym. Dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi, zakwalifikowałam się na stopień Gold i teraz zamierzam pokazać wszystkim, których znam, jak zrobić to samo. Zbudujmy naszą wolność wspólnie. Jestem dogłębnie wdzięczna Young Living za wsparcie, które mamy. M I L A — YOUN G L I V I N G G O L D

27


Przygotuj się na sukces za pomocą

ZESTAWU STARTOWEGO YOUNG LIVING! Nasze zestawy wprowadzające to idealny sposób na rozpoczęcie życia w stylu Young Living. Wybierz jeden z nich i ciesz się gamą wyjątkowych korzyści - łącznie z możliwością skorzystania z naszego planu wynagrodzeń oraz: •

24% rabatem hurtowym

możliwością otrzymywania prowizji i premii

możliwością członkostwa w programie Essential Rewards pełnym darmowych produktów, zniżek na dostawę i innych

możliwością pomocy innym osobom w odkrywaniu lepszego samopoczucia i wolności

Z A C Z N I J J U Ż D Z I Ś N A S T RO N I E YO U N G L I V I N G. C O M !

PREMIUM STARTER KIT WITH ARIA DIFFUSER #546539

1 x Premium Essential Oils Collection*

Basic Starter Kit:

1 x Aria Diffuser

1 x Stress Away 5 ml

1 x Katalog produktów

Materiały reklamowe 1 x AromaGlide Roller Fitment 1 x Orange+ 5 ml

10 x buteleczka na próbki olejków 2 x NingXia Red Single (60 ml) 10 x wizytówka

* Lavender 5 ml, Peppermint 5 ml, Lemon 5 ml, Frankincense 5 ml, Di-Gize 5 ml, Thieves® 5 ml, Purification 5 ml, R.C. 5 ml, Copaiba 5 ml, PanAway 5 ml


PREMIUM STARTER KIT WITH DEWDROP DIFFUSER #546339

1 x Premium Essential Oils Collection*

Materiały reklamowe

1 x Dewdrop Diffuser

1 x AromaGlide Roller Fitment

1 x Katalog produktów

1 x Stress Away 5 ml 1 x Orange+ 5 ml

Basic Starter Kit:

10 x buteleczka na próbki olejków 2 x NingXia Red Single (60 ml) 10 x wizytówka

* Lavender 5 ml, Peppermint 5 ml, Lemon 5 ml, Frankincense 5 ml, Di-Gize 5 ml, Thieves® 5 ml, Purification 5 ml, R.C. 5 ml, Copaiba 5 ml, PanAway 5 ml

PREMIUM STARTER KIT WITH NINGXIA #546739

NingXia Red – 2 x butelka 750 ml

Basic Starter Kit:

1 x Orange+ 5 ml

30 x NingXia Red Single (60 ml)

Materiały reklamowe 1 x Stress Away 5 ml

10 x buteleczka na próbki olejków

NingXia Nitro 1 x Katalog produktów

1 x AromaGlide Roller Fitment

2 x NingXia Red Single (60 ml) 10 x wizytówka 29


PREMIUM STARTER KIT WITH THIEVES #546639

1 x Thieves 15 ml

2 x Thieves Spray

1 x AromaGlide Roller Fitment

1 x Thieves AromaBright™ Toothpaste

2 x Thieves Waterless Hand Purifier

1 x Orange+ 5 ml

1 x Thieves Fresh Essence Plus Mouthwash

1 x Katalog produktów

10 x buteleczka na próbki olejków

2 x Thieves Household Cleaner

Basic Starter Kit:

2 x NingXia Red Single (60 ml)

Materiały reklamowe

10 x wizytówka

2 x Thieves Foaming Hand Soap

1 x Stress Away 5 ml

BASIC STARTER KIT #546039

Materiały reklamowe

1 x Orange+ 5 ml

2 x NingXia Red Single (60 ml)

1 x Stress Away 5 ml

10 x buteleczka na próbki olejków

10 x wizytówka

1 x AromaGlide Roller Fitment


ZDROWIE POCZUCIE CELU DOSTATEK YO U N G L I V I N G. C O M 31


Odpowiedzialność za naszą planetę to kwestia, do której podchodzimy bardzo poważnie. Dzięki stosowanym przez nas nowoczesnym metodom produkcji otrzymujesz najczystsze olejki na Ziemi.

Nazywamy to

To nie slogan - to nasze powołanie.

#24685 PL v.1

Discover your Young Living Lifestyle – PL  

Odkryj styl życia Young Living dzięki naszemu poręcznemu przewodnikowi po wszystkich rzeczach związanych z YL! Od wiodących na świecie produ...

Discover your Young Living Lifestyle – PL  

Odkryj styl życia Young Living dzięki naszemu poręcznemu przewodnikowi po wszystkich rzeczach związanych z YL! Od wiodących na świecie produ...