Page 1

OBJEVTE

váš

ŽIVOTNÍ STYL YOUNG LIVING

1


NAŠE

VIZE Přinést esenciální oleje Young Living, jejichž prospěch mění životy, do každého domova na světě.

NAŠE

POSLÁNÍ

Společnost Young Living plní své poslání zajišťovat živoucí energii přírody - esenciální oleje. Stará se o komunity zabývající se péčí a objevováním, přičemž dokáže nadchnout ostatní pro hodnoty, jako jsou zdravý životní styl, cílevědomost a hojnost.

NÁŠ

ZÁMĚR

Jako světový vůdce novodobého hnutí za esenciální oleje přináší společnost Young Living nejčistší esenciální oleje a produkty obohacené esenciálními oleji rodinám po celém světě. Jsme zavázáni pomáhat lidem k celoživotní pohodě a věříme, že si všichni zaslouží život plný cílevědomosti a hojnosti.


NÁŠ PŘÍBĚH Náš příběh začal před více než 20 lety jednoduchou domácí destilerií esenciálních olejů postavenou zakladatelem a předsedou rady společnosti Young Living, D. Garym Youngem. Zatímco proměnit vášeň v profesi je pro mnohé pouze snem, pro Garyho se to stalo živou skutečností, když objevil mocnou sílu esenciálních olejů a začal destilovat rostliny, aby oleje sám vyráběl. Jeho neustále se rozšiřující odborné znalosti o esenciálních olejích v kombinaci s předchozí zkušeností Mary Young, výkonné ředitelky, v oboru přímého prodeje umožnily Youngovým uskutečnit jejich vizi a založit společnost, která by svým členům umožnila sdílet se světem skutečně čisté esenciální oleje. Během vedení Garyho a Mary se společnost Young Living rozrostla a stala se světovým vůdcem v esenciálních olejích a řešeních týkajících se zdravého životního stylu. Společnost Young Living, s ředitelstvím v Lehi, Utahu, a kancelářemi a farmami po celém světě, zůstává věrná své původní vizi. Díky našemu neochvějnému závazku pro čistotu esenciálních olejů jsme inspirovali miliony lidí všude na světě, aby zkusily přírodní dary zdravého životního stylu, jako členové Young Living vybudovali hojnost a objevili nové možnosti pro celoživotní proměnu.

3


YL V

ČÍSLECH 23 LET

VEDENÍ NA TRHU

16

P O D N I KO V Ý C H PA RT N E R S KÝ C H

a

50 VYSOCE KVALIFIKOVANÝCH

FAREM

VĚDCŮ

( A V Z R Ů S TA J Í )

20 MEZINÁRODNÍCH TRHŮ

12 NEZÁVISLÝCH PARTNERSKÝCH LABORATOŘÍ

O D RO K U 2 0 1 5 PŘEKRAČUJE K A Ž D O RO Č N Ě O B R AT

1 MILIARDY DOLARŮ

3,000+ GLOBÁLNÍCH ZAMĚSTNANCŮ

600+

2 PODNIKOVÉ

KVALITNÍ LABORATOŘE

13 KANCELÁŘÍ PO CELÉM SVĚTĚ

PŘES 4 MILIONY

G LOB Á L N ÍC H

ČLENŮ

SPOLEČNOST

SÍŤOVÉHO MARKETINGU S P Ů VO D N Í M I

P RO D U K T Ů M Ě N Í C Í C H Ž I VOT

ESENCIÁLNÍMI OLEJI


V ČÍSLECH

Young Living platí všechny administrativní poplatky 100 % VŠECH PŘÍSPĚVKŮ PODPORUJE PROJEKTY NADACE

70 CHARIT A KAMPANÍ je podporováno

NADACÍ

200 000+ JEDNOTLIVÝCH ŽIVOTŮ JE OVLIVNĚNO PRACÍ NADACE

Př i n es t e z m ěnu: Youn gL ivingFoundation.org

5


Young Living představila světu postup Seed to Seal jako symbol našeho závazku dodávat vaší rodině nejlepší esenciální oleje a produkty obohacené esenciálními oleji na světě. Náš slib Seed to Seal zajišťuje, že se s každým cíleným doplňkem stravy, s každým produktem pro péči o pleť a s každým čistým esenciálním olejem, který použijete, těšíte z přínosů plynoucích z našich globálních zdrojů spojených s naší vedoucí pozicí v odvětví a s desetiletím inovací. A výsledek? Původní konečný produkt, o němž víte, že vznikl díky uvědomělému využití zdrojů, vědy a norem.


VYUŽITÍ ZDROJŮ

VĚDA

NORMY

Suroviny získáváme z našich vlastních farem i z partnerských farem a od dodavatelů certifikovaných na postup Seed to Seal, kteří dodržují naše Zásady partnerství. To nám umožňuje uvědoměle využívat zdroje s prioritním zaměřením na kvalitu, s citlivostí vůči dopadu na komunity a s ohledem na ekosystémy. Ve výsledku je tímto posílen váš pocit jistoty, když používáte naše produkty.

Kvalita našich produktů začíná na polích a je ověřena v laboratoři týmem pro výzkum a vývoj vybaveným zkušenostmi shromažďovanými již 180 let. Podle potřeby také předáváme vzorky produktů k testování v nezávislých, uznávaných a akreditovaných laboratořích. Naše čistá, účinná složení vyrábíme pro to, abychom vaší rodině poskytli produkty obsahující nejčistší a nejvyspělejší složky, které jsou k dispozici.

Jakožto společnost, která je v čele novodobého hnutí za esenciální oleje, jsme se zavázali současně k poslání, díky kterému svou činnost provádíme s odpovědností vůči životnímu prostředí od udržitelného získávání vzácných rostlin po zvýšení kvality života místních komunit - a které překonává dosavadní hranice, aby splnilo místní environmentální předpisy. Vybíráme si partnery, které známe, abychom vyráběli čisté esenciální oleje a složky etickým a legálním způsobem, při nastavení nejvyšší normy udržitelnosti, které můžete důvěřovat. 7


NAŠE

FARMY Fort Nelson, Britská Kolumbie, Kanada Calgary, Alberta, Kanada St. Maries, Idaho, USA

Lehi, Utah, USA

Londýn, Spojené království

Highland Flats, Idaho, USA Simiane-la-Rotonde, Francie Mona, Utah, USA

Ciudad de México, Mexiko Kona, Hawaj

Guayaquil, Ekvádor

Země se členy Young Living Mezinárodní kanceláře Young Living Globální ředitelství Young Living Farma nebo destilerie Young Living


Farmy Young Living jsou samostatnou součástí odvětví esenciálních olejů a stanovují normy pro destilaci esenciálních olejů. To je důvod, proč naše farmy pro výrobu esenciálních olejů sehrávají tak významnou úlohu v našem slibu Sead to Seal. Investovali jsme neskutečné množství zdrojů a nezměřitelnou spoustu času pro zajištění toho, aby byly tyto normy upřednostněny na každé z našich vlastních farem, na partnerských farmách a u dodavatelů certifikovaných na postup Seed to Seal, aby váš domov a rodina dostaly to nejlepší, co příroda nabízí.

Split, Chorvatsko Tokio, Japonsko

Manolovo, Bulharsko Dubai, SAE Maskat, Omán

Hongkong, Čína Taitung, Taiwan

Kuala Lumpur, Malajsie

Singapur

Darwin, Austrálie

Sydney, Austrálie

Perth, Austrálie

9


PRINCIPY

PARTNERSTVÍ


Vynakládáme značné prostředky na to, abychom poskytovali co nejčistší oleje. Čistota začíná na farmě a my jsme hrdí, že získáváme esenciální oleje z našich vlastních farem, partnerských farem a od dodavatelů certifikovaných na postup Seed to Seal. Na těchto místech přijali náš program Zásady partnerství Seed to Seal, aby nám pomohli zajistit čistotu našich olejů v každém místě dodavatelského řetězce.

P R I N C I P 1 Prověřené vztahy Naše dva týmy, nákupní a výkonný, osobně vybírají renomované dodavatele prvotřídních rostlin a již desítky let s nimi budují vztahy. Tyto vztahy soustavně pěstujeme a rozšiřujeme.

P R I N C I P 2 Specifikace Seed to Seal Všechny farmy - ať už partnerská farma, dodavatel certifikovaný na postup Seed to Seal, nebo naše vlastní farmy - podepisují prohlášení, že budou dodržovat naše přísné specifikace Seed to Seal.

P R I N C I P 3 Závazné dohody Tato podepsaná prohlášení k Seed to Seal podkládáme právně závaznými smlouvami, na jejichž základě musí naši partneři těmto prohlášením dostát.

P R I N C I P 4 Přísné testování Vynaložili jsme miliony dolarů na špičkovou laboratoř s nejmodernějšími testovacími nástroji a na tým výzkumných pracovníků světové úrovně. Pokud podle zjištění tohoto týmu nevyhoví produkt od některého dodavatele našim náročným normám, nikdy ho nepřijmeme do skladu.

P R I N C I P 5 Průběžné audity Kromě testování ověřuje společnost Young Living kvalitu olejů prostřednictvím nezávislých auditů našeho dodavatelského řetězce. Naše propracovaná globální nákupní síť slouží k tomu, abychom našim členům přinášeli špičkové produkty, a na zavedení tohoto objektivního procesu kontrol jsme hrdí.

Proč tr váme na těchto náročných a nákladných postupech? Protože ve společnosti Young Living se celkový smysl nepodřizuje hospodářskému výsledku. Zaměřujeme se na to, abychom ze světa učinili lepší místo tím, že budeme šířit příznivé účinky čistých esenciálních olejů. Pokud rodinám neposkytneme skutečnou kvalitu, neposkytneme jim ani r yzí příznivé účinky. Více o těchto přínosech se dozvíte na SeedtoSeal.com.

11


CO JSOU

ESENCIÁLNÍ OLEJE? Esenciální oleje, s láskou získávané z rostlin, bylin a stromů, které se pěstují na farmách, jsou koncentrované rostlinné extrakty získané pečlivou parní destilací, lisováním za studena nebo navrtáním stromu ke sběru pryskyřice. Tyto čisté esenciální oleje jsou mnohem silnější než rostliny, z nich se získávají. Ať už oleje používáte v aromaterapii, k osobní péči, nebo při péči o domácnost, zjistíte, že pár kapek esenciálních olejů od Young Living obohatí všechny stránky každodenního života!

A RO M AT I C K É POUŽITÍ

• Rozetřete 2-3 kapky esenciálního oleje mezi dlaněmi a inhalujte. • Kápněte pár kapek esenciálního oleje do misky s horkou vodou. Skloňte hlavu nad miskou a přehoď te si přes hlavu ručník. Hluboce a pomalu dýchejte. • Používejte své oblíbené esenciální oleje v našich difuzérech. POZNÁMKA: Vždy si přečtěte pokyny k použití na jednotlivých etiketách.

LOKÁLNÍ POUŽITÍ

VNITŘNÍ POUŽITÍ

• Naneste 2-3 kapky esenciálního oleje přímo na požadované místo a vmasírujte. Opakujte podle potřeby. Vždy dodržujte pokyny pro ředění uvedené na etiketě.

Jestliže užíváte naše doplňky stravy řady Plus obsahující esenciální oleje, vyzkoušejte tyto tipy:

VAROVÁNÍ: Esenciální oleje jsou velmi silné a některé mohou dráždit pokožku. Dojdeli k podráždění, použijte na postižené místo ke zředění olej V-6 Vegetable Oil Complex nebo jakýkoli čistý rostlinný olej. Oleje a směsi, jejichž základem je citrus, mohou způsobit dočasnou fotosenzitivitu.

• Kápněte několik kapek vašeho vybraného oleje/olejů Plus do želatinové kapsle, zapijte vodou a polkněte. • Kápněte 1–2 kapky vašeho vybraného oleje/olejů Plus do sklenice s vodou, NingXia Red®, jogurtem či rostlinným mlékem a vypijte. • Kápněte 1–2 kapky vašeho vybraného oleje/olejů Plus do jídel, když vaříte.


ESENCIÁLNÍ OLEJE A P RO D U K T Y O B O H A C E N É OLEJI Čisté, pravé esenciální oleje jsou základem všeho, co Young Living dělá. Nabízíme produkty ve čtyřech kategoriích, které jsou určené k obohacení a usnadnění vašeho každodenního života:

ESENCIÁLNÍ OLEJE

D O M OV

Nechte je proniknout do svého těla, mysli a ducha a objevte čistý, zakotvený život, po kterém jste toužili. Jednodruhové esenciální oleje, směsi nebo vlastní extrakty vnášejí do vašeho života nový rozměr zdravého životního stylu.

Udržujte svoji rodinu a domov v čistotě a chráněný pomocí přírodních produktů, které jsou skvělé pro každodenní použití. Naše prostředky pro péči o domácnost obsahují složky, které požadujete, ale jsou bez těch, které nechcete.

Z D R AV Í A D O B R Á K O N D I C E

OSOBNÍ PÉČE

Uspokojte výživové potřeby svého těla a přitom potěšte své chuťové pohárky. Tato řada výživových doplňků a zdravých pochutin je plná možností, které bude milovat celá vaše rodina.

Odhalte svůj přirozený, zářivý půvab díky naší radě produktů pro osobní péči obohacených esenciálními oleji. Vyzkoušejte očistu, výživu, hydrataci a další účinky produktů, které neobsahují žádné škodlivé a nebezpečné chemikálie. 13


PRODUKTY

S ESENCIÁLNÍMI OLEJI Esenciální oleje jsou podstatou společnosti Young Living a základem naší řady produktů. Objevte všestranné, mocné esenciální oleje a směsi vyvíjené s vědomím našeho příslibu Seed to Seal® a najděte esenciální oleje, které jsou správné právě pro vás.


J E D N O D RU H OV É ESENCIÁLNÍ OLEJE

SMĚSI ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ

Díky více než 20 letům výzkumů a zkušeností zdokonalila společnost Young Living naše patentované normy Seed to Seal, aby zaručila, že jsou naše esenciální oleje těmi nejkvalitnějšími na trhu. Toto odhodlání dosáhnout dokonalosti je hlavní důvod, proč naše esenciální oleje vynikají nad jinými a proč mají takový náskok v kvalitě, kterou můžete pocítit z každé lahvičky.

Jestliže esenciální oleje fungují v harmonii, jejich spojený účinek může znamenat velkou změnu. Naše směsi jsou výsledkem dlouhých let přísného testování a praktického používání, z nichž vzešly synergicky působící směsi vzájemně se doplňujících olejů, které lze použít v každé oblasti vašeho života.

PLU S D O PL Ň K Y S T R AV Y S O L E J I

D I F U Z É RY ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ

Oleje v naší řadě doplňků stravy s esenciálními oleji Plus jsou ideální pro použití v kuchyni a ve stravě. Ať jsou přidány do jídla jako lahodná jiskra koncentrované chuti, nebo použity v tobolkách pro podpůrné vlastnosti, nezapomeňte si prohlédnout staré a nové oblíbence této řady.

Proměňte svůj domov, kancelář nebo osobní prostor ve svou osobní aromaterapeutickou oázu! Naše elegantně navržené difuzéry vám umožní prosytit každou část vašeho prostoru esenciálními oleji, abyste se cítili jako ve skutečných lázních, kamkoli vás osud zavane.

Pro naši kompletní řadu předních světových esenciálních olejů a produktů obohacených esenciálními oleji navštivte YoungLiving.com!

15


DOMOV Váš domov je vaše svatyně - místo, kde s rodinou a přáteli vytváříte celoživotní drahocenné vzpomínky. Vytvořili jsme řadu Domov, abychom vám přinesli účinné produkty, které neobsahují škodlivé chemikálie. Tyto mocné produkty obohacené esenciálními oleji poskytují bezpečná řešení, která fungují tak, jak zamýšlela příroda. Váš domov, od čisticích prostředků, které používáte, až po zubní pastu v toaletní skříňce, byl měl být místem, kde celkový zdravý životní styl začíná.


THIEVES

KIDSCENTS

Naše legendární směs Thieves obsahující esenciální oleje Lemon, Clove, Cinnamon Bark, Eucalyptus Radiata a Rosemary dodává kořeněnou, lákavou vůni kdekoli je použita. Naše řada Thieves nabízí alternativy na rostlinné bázi, takže můžete nahradit škodlivé chemikálie přírodními recepturami, které skvěle účinkují a úžasně voní.

Naše řada KidScents® je kolekce produktů obohacených esenciálními oleji, která je zaměřena na nejčastější problémy dětí. Tyto patentované směsi jsou bezpečnými alternativami srovnatelných produktů běžně dostupných v regálech mnoha obchodů. Vy i vaši nejmenší si zamilujete naše směsi esenciálních olejů určených pro děti!

SEEDLINGS Víme, že rodiče dělají každý den stovky rozhodnutí ohledně zdraví a spokojenosti svých milovaných. Složení na rostlinné bázi, která naleznete v naší řadě pro miminka Seedlings od Young Living, byla speciálně vytvořena, aby se pečlivě starala o ty nejmenší členy rodiny a aby rodičům co nejvíce usnadnila výběr jemných produktů pro miminka obohacených esenciálními oleji, které jsou bez škodlivých látek.

Pro naši kompletní řadu Domov a pro více infor mací o některých řadách produktů na této stránce navštivte YoungLiving.com!

17


ZDRAVÍ A DOBRÁ KONDICE Opravdový zdravý životní styl vychází zevnitř a naše řada Zdraví a dobrá kondice nabízí optimální výživu se vzpruhou v podobě esenciálních olejů, které vám pomohou vydat se na cestu. Dosáhněte svých snů s potravinami a doplňky, které podnítí váš elán, uspokojí nutriční potřeby a omámí chuťové buňky!


NINGXIA RED

SL I QU E

Užijte si nespočet výhod zařazením NingXia Red - našeho doplňku pro celé tělo - do vaší denní rutiny pro zdravý životní styl! Tato vynikající směs, navržená tak, aby regenerovala a posilovala tělo i mysl, obsahuje čisté esenciální oleje, pyré z kustovnice čínské Ningxia a šťávy ze švestek, černých jeřabin, třešní, borůvek a granátových jablek a extrakty, aby tělu dodala nezbytné fytonutrienty.

Díky jedinečné kombinaci exotických složek a účinných esenciálních olejů ve směsi Slique můžete vykročit správným směrem - ke zdravějšímu a šťastnějšímu já! Jestliže jsou produkty Slique® doplněny správnou výživou a pohybem, dokážou udržet správnou hmotnost a dodají nutriční podporu.

V Ý Ž I VOV É DOPLŇKY

Z D R AV É VA Ř E N Í

Vitamíny a minerální látky jsou dva základní pilíře zdravé stravy. Naše praktická řešení ve formě doplňků stravy představují biologicky dostupné vitamíny a minerální látky získané z potravin a obsahují esenciální oleje, které vám dodají podporu, kterou potřebujete.

Předsevzali jsme si, že vám budeme nabízet lepší možnosti v každém ohledu na vaší cestě, a to dokonce i v kuchyni! S produkty, jako jsou ty v naší řade Einkorn, vám chceme pomoci získat z vaší stravy maximum a užít si ji tak, jak to příroda zamýšlela.

Na zbytek naší řady Zdraví a dobrá kondice - včetně naší kompletní řady výživových doplňků - se podívejte na YoungLiving.com.

19


OSOBNÍ PÉČE Šampony, mléka a cílené produkty pro péči o pleť společnosti Young Living obohacené esenciálními oleji bez obsahu vědecky kontroverzních přísad vyčistí a hydratují vaši pokožku a dodají jí přirozený, zdravý zářivý půvab. Hýčkejte svoji pokožku silou esenciálních olejů!


S AV V Y M I N E R A L S B Y YO U N G L I V I N G

KO U P E L , P É Č E O TĚLO A VLASY

Naše řada Savvy Minerals by Young Living™ na bázi minerálních látek je kombinací prvotřídních receptur s čistými ingrediencemi, abyste se mohli přirozeně zkrášlit, aniž byste rezignovali na svůj standard. Produkty Savvy Minerals poskytují syté barvy a jemnou aplikaci a umožňují vám vyniknout s vaší vlastní přirozenou krásou.

Oslňte díky produktům připraveným ze složek rostlinného původu obohaceným esenciálními oleji, po nichž prahne vaše pokožka a vlasy - nejsou mezi nimi žádné, které by nechtěly. Naše řada péče o tělo nabízí pečlivě vyvinutá tělová mléka, přípravky na vlasy, cílenou péči o pleť a další produkty, aby vás udržovaly svěží a krásné od hlavy k patě bez škodlivých chemikálií.

A RT

PÉČE O ZUBY

Produkty pro péči o pleť Young Living jsou dokonalým spojením špičkových rostlinných složek a esenciálních olejů, které zkrášlují vzhled vaší pokožky. Náš speciálně vyvinutý systém ART® Skin Care System bezpečně a efektivně čistí, tonizuje a hydratuje vaši pleť, aby odhalil krásu, s níž jste se narodili!

Osvěžte svou každodenní hygienu naší řadou péče o zuby! Máme vše, co potřebujete, aby byl váš úsměv zářivý - od zubních past po mátové bonbony. Díky účinkům naší směsi esenciálních olejů Thieves® si můžete zachovat svěží pocit v ústech po celý den.

Objevte naši kompletní kosmetickou řadu Savvy Minerals a další naše produkty osobní péče na YoungLiving.com!

21


SDÍLENÍ

ŽIVOTNÍHO STYLU YOUNG LIVING Díky více než 20 letům zkušeností při vývoji produktů, které vyživují tělo, čistí domov, zkrášlují pokožku a vlasy a potěší duši, vám s hrdostí přinášíme výběr možností, které podporují skutečný zdravý životní styl v každém směru. Aniž bychom jedinkrát zakolísali v našem nekompromisním závazku Seed to Seal®, je naším cílem poskytnout vám další možnosti, jak začlenit zdravý životní styl do vašich zvyků a vašeho domova. Dosažení finanční nezávislosti tím, že budete sdílet Young Living se svým okolím, je příležitostí, jak můžete do svého života vnést další rozměr zdravého životního stylu.


Začněte s

YOUNG LIVING JAKÉ JSOU MÉ MOŽNOSTI? Začlenění celoživotního prospěchu Young Living je snadné! Můžete začít dvěma způsoby: zakupte produkty jako maloobchodní zákazník, nebo se staňte členem.

V Ý H O DY P Ř I P O J E N Í S E Z A H R N U J Í : • Žádné závazky ohledně výdajů nebo objednávání • Kupte, co chcete a kdy chcete

• Není třeba mít zásoby na skladě

MALOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍK VERSUS ČLEN Maloobchodní zákazník:

Člen:

• Kdykoli povyšte na člena

• Získejte produkty zdarma • Získejte přístup ke vzdělávacím materiálům • Získejte exkluzivní slevy • Získejte slevu 24 procent z maloobchodní ceny na všechny produkty Young Living • Možnost být součástí jednoho z nejštědřejších plánů odměn v oboru • Možnost být uznán na jednom z našich pobytů pořádaných na krásných místech po celém světě

23


ESSENTIAL

REWARDS Neustále kupujete produkty? Chcete získat produkty zdarma? Uzpůsobte si vaši měsíční objednávku tak, že se zapojíte do našeho nepovinného programu Essential Rewards, abyste získali body, které fungují jako hotovost! Essential Rewards je exkluzivní loajální program Young Living, který poskytuje celou škálu výhod:

• Uzpůsobte si svou měsíční objednávku a ušetřete peníze!

• Získejte přístup k exkluzivním měsíčním propagačním akcím.

• Vyberte si své produkty a kdy

• S každou objednávkou získejte body

se vaše objednávka zpracuje.

Essential Rewards, které fungují jako hotovost, a použijte je pro budoucí objednávky - až 25 procent z každé objednávky se vám vrátí v bodech.

• Žádná rizika! Změňte vaši objednávku nebo ji kdykoli zrušte.

• Získejte snížené ceny přepravného a prioritní přepravu.

• Obdržte věrnostní dárky za 3, 6, 9 a 12 měsíců nepřetržité účasti.

Obdržte svou objednávku automaticky každý měsíc. S tolika výhodami a odměnami není vhodnější čas začít než teď! Pro více informací navštivte YoungLiving.com.


Sdílejte,

CO MILUJETE Young Living se stala celosvětovou společností, protože členové naše produkty jednoduše milují a zakusili jejich celoživotní dopad. Naši členové sdílí svou lásku pro Young Living se svými přáteli, rodinami, kolegy a komunitami přirozeně a ekologicky. D Ů VO D, P RO Č S I V Y B U D OVAT P O D N I K Á N Í YO U N G L I V I N G

• Není třeba mít zásoby na skladě • Buď te svým vlastním šéfem • Globální společenství, které je oporou

• Štědrý plán odměn - jeden z nejlepších v oboru

• Možnost získat plně placený pobyt pro vedoucí

• Získejte odměnu $50 s každou osobou, kterou zaregistrujete, a provize ze všech budoucích objednávek

• Měňte životy tak, že ostatním pomůžete dosáhnout pohody mysli a těla a celkového zdravého životního stylu

S I M I A N E - L A - R O T O N D E L E VA N D U L O V Á F A R M A , F R A N C I E 25


S VO B O DA Ž Í T

“ “ “

VÁŠ ZÁMĚR

Zamilovali jsme se do sebe v roce 2001, což je také rok, kdy jsme se zamilovali do filozofie, vize a produktů Young Living. Byli jsme mezi prvními průkopníky na evropském trhu a ta chvíle pro nás byla začátkem nového života. Za téměř 20 let jsme prošli mnoha úspěchy a neúspěchy a jsme poháněni naší vírou v to, že můžeme učinit změnu. Za naši sílu vytrvat a za naše nadšení se cítíme odměněni díky skvělému životu plnému hojnosti pro nás a naši rodinu.

UL R I KE & V I JAY - YO UN G L I V I N G ROYA L C ROW N D I A M O N D S

Před čtyřmi roky jsem byla v depresi a nebyla jsem v propojení sama se sebou ani s ostatními. Společnost Young Living mi dala společenství a záměr mého života, který mi vrátil zpět můj život a na oplátku mi dává možnost podporovat další ženy - jak osobně, tak ohledně podnikání. COR I NNE - YOUN G L I V I N G DI A M ON D

Miluji svou práci s Young Living, protože mám všechen čas, který potřebuji, abych mohla být se svou rodinou, a svou práci si mohu organizovat, jak chci. Nejsem jenom maminkou v domácnosti, jsem podnikatelkou v domácnosti! M AR I A ANGEL ES - YO UN G L I V I N G PL AT I N U M


Společnost Young Living vstoupila do našich životů,

když jsem hledala záměr. Jako dar jsem obdržela životní styl a zdraví. Díky tomu budu vždy šířit vše, co společnost Young Living nabízí. Zdravý životní styl, záměr a hojnost. Všechno dohromady.

E M I L I A - YO UN G L I V I N G D I A M O N D

Jsem hluboce vděčná Garymu a Mary Youngovým - děkuji jim za způsob, kterým den co den inspirují můj život. Jsem jednou z těch, kteří budou pokračovat s Garyho posláním a sdílet s lidmi „dar“ esenciálních olejů. R A M O NA - YOUN G L I V I N G PL AT I N U M

Mým životním mottem je svoboda, po všech stránkách. Od té doby, co jsem se seznámila s Garym Youngem a objevila společnost Young Living, uvědomila jsem si, že mým smyslem života je pomáhat ostatním dosáhnout jejich vlastní svobody. Esenciální oleje od Young Living jsou v tomto mým nejlepším společníkem. Díky sdílení mé zkušenosti s ostatními jsem se kvalifikovala na hodnost Gold a nyní je mým cílem naučit všechny, co znám, tomu samému. Pojďme společně vybudovat naši svobodu. Jsem hluboce vděčná společnosti Young Living za všechnu podporu, kterou máme. M I L A - YO UN G L I V I N G G O L D

27


Připravte se na úspěch se

SADOU PRO ZAČÁTEČNÍKY YOUNG LIVING! Naše úvodní sady jsou perfektním způsobem, jak začít se zdravým životním stylem Young Living! Vyberete si jednu z našich sad pro začátečníky a užijte si spoustu exkluzivních výhod včetně možnosti využít náš plán odměn a navíc: •

Velkoobchodní sleva 24 procent

Možnost získat provize a odměny

Oprávnění k účasti v programu Essential Rewards a získání produktů zdarma, zlevněného přepravného a dalších výhod

Příležitost pomáhat druhým při objevování zdravého životního stylu a svobody

Z A Č N Ě T E P R Á V Ě T E Ď NA S T R Á N C E YO U N G L I V I N G. C O M !

SADA PRO ZAČÁTEČNÍKY PREMIUM S DIFUZÉREM ARIA #546542

1 x Kolekce esenciálních olejů Premium*

Marketingová literatura

10 x lahvička na vzorky

1 x Difuzér Aria

1 x Stress Away 5 ml

2 x samostatný sáček NingXia Red (60 ml)

1 x Katalog produktů

1 x kuličkový aplikátor AromaGlide Roller Fitment

Sada pro začátečníky Basic:

1 x Orange+ 5 ml

10 x vizitka na vzorky

* Lavender 5 ml, Peppermint 5 ml, Lemon 5 ml, Frankincense 5 ml, Di-Gize 5 ml, Thieves® 5 ml, Purification 5 ml, R.C. 5 ml, Copaiba 5 ml, PanAway 5 ml


SADA PRO ZAČÁTEČNÍKY PREMIUM S DIFUZÉREM DEWDROP #546342

1 x Kolekce esenciálních olejů Premium*

Marketingová literatura

10 x lahvička na vzorky

1 x Difuzér Dewdrop

1 x Stress Away 5 ml

2 x samostatný sáček NingXia Red (60 ml)

1 x Katalog produktů

1 x kuličkový aplikátor AromaGlide Roller Fitment

Sada pro začátečníky Basic:

1 x Orange+ 5 ml

10 x vizitka na vzorky

* Lavender 5 ml, Peppermint 5 ml, Lemon 5 ml, Frankincense 5 ml, Di-Gize 5 ml, Thieves® 5 ml, Purification 5 ml, R.C. 5 ml, Copaiba 5 ml, PanAway 5 ml

SADA PRO ZAČÁTEČNÍKY PREMIUM S NINGXIA #546742

NingXia Red – 2 x 750 ml láhev

Sada pro začátečníky Basic:

1 x Orange+ 5 ml

30 x samostatný sáček NingXia Red (60 ml)

Marketingová literatura

10 x lahvička na vzorky

1 x Stress Away 5 ml

2 x samostatný sáček NingXia

NingXia Nitro 1 x Katalog produktů

1 x kuličkový aplikátor AromaGlide Roller Fitment

Red (60 ml) 10 x vizitka na vzorky

29


SADA PRO ZAČÁTEČNÍKY PREMIUM S THIEVES #546642

1 x Thieves 15 ml

Hand Soap

1 x Stress Away 5 ml

1 x Zubní pasta Thieves AromaBright™ Toothpaste

2 x Thieves Spray

1 x kuličkový aplikátor AromaGlide Roller Fitment

2 x Čistič rukou Thieves Waterless Hand Purifier

1 x Ústní voda Thieves Fresh Essence Plus Mouthwash 2 x Čisticí prostředek Thieves Household Cleaner 2 x Pěnící mýdlo Thieves Foaming

1 x Orange+ 5 ml

1 x Katalog produktů

10 x lahvička na vzorky

Sada pro začátečníky Basic:

2 x samostatný sáček NingXia

Marketingová literatura

Red (60 ml) 10 x vizitka na vzorky

SADA PRO ZAČÁTEČNÍKY BASIC #546042

Marketingová literatura

1 x Orange+ 5 ml

1 x Stress Away 5 ml

10 x lahvička na vzorky

1 x kuličkový aplikátor AromaGlide Roller Fitment

2 x samostatný sáček NingXia Red (60 ml) 10 x vizitka na vzorky


ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL ZÁMĚR HOJNOST YO U N G L I V I N G. C O M 31


Ochranu naší planety bereme vážně. Naš špičkový postup výroby vám přináší nejčistší oleje na Zemi.

Říkáme mu Není to jen slogan - je to naše poslání.

#24615 CS v.1

Discover your Young Living Lifestyle – CS  

Objevte svůj vlastní životní styl Young Living s naším užitečným průvodcem vším od YL! Od našich předních světových produktů po naše patento...

Discover your Young Living Lifestyle – CS  

Objevte svůj vlastní životní styl Young Living s naším užitečným průvodcem vším od YL! Od našich předních světových produktů po naše patento...