Lindenholma Dzīvokļi

Page 1

Dzīvokļi

O1 Jauns dzīvesstila standarts Lindenholma ir jauns dzīvojamais kvartāls uz Rīgas un Mārupes robežas, kur privātmājas privilēģijas satiekas ar pilsētas komfortu.

...tostarp 107 mūsdienīgi īres dzīvokļi ar pilnu apdari

Te
viss ir gatavs dzīvošanai

Malduguņu iela 6

Daibesiela

Malduguņuiela 1 simts & 7 dzīvokļi

Funkcionāli plānojumi Iebūvētas virtuves Plaši balkoni

Studijas tipa dzīvokļi 1 guļamistabas dzīvokļi 2 guļamistabu dzīvokļi 3 guļamistabu dzīvokļi Dzīvokļi ar izeju uz dārzu

650 € 750 € 850–1100 € 1200–1400 € 800–1200 € 47,6 m2 52,3–60,8 m2 67,3–76,1 m 2 86–90,5 m2 60,6–90 m2

...tostarp

90 mūsdienīgi dzīvokļi iegādei ar pilnu apdari

Te viss ir gatavs dzīvošanai

O5

Malduguņu iela

Malduguņuiela

Daibesiela

9 desmiti dzīvokļi

Funkcionāli plānojumi Plaši balkoni Noliktavas telpas iekļautas cenā

Studijas tipa dzīvokļi 1 guļamistabas dzīvokļi 2 guļamistabu dzīvokļi 3 guļamistabu dzīvokļi

Dzīvokļi ar izeju uz dārzu Dzīvokļi ar YardHouse ēkā

10 12
8 170 000–240 000 € 230 000–295 000 € 150 000–250 000 € 120 000–170 000 €
47,3 m2 52,3–60,8 m2 67,3–76,1 m 2 86–90,5 m2 60,6–90 m2 48,8–66,1 m2 120 000–145 000 € 130 000–150 000 €

Lokācija

LIELIRBES IELA

Lindenholmā viss ir ātri sasniedzams. Kārļa Ulmaņa gatve ērti savieno kvartālu ar Rīgas centru, lidostu un Jūrmalu. Taču viss svarīgais komfortablai dzīvei ir pieejams tepat Pārdaugavā un Mārupē: starptautiskas skolas un bērnudārzi, modernas privātās klīnikas, tnesa zāles un sporta centri, lielveikali un pakalpojumu sniegšanas vietas.

...viss jau ir tepat

6 15 7 min 20 min min min 3 min
A U L M
ŅA G
TVE
Golfs Lidosta Mārupe Rīga KĀRĻ
A
A

IZGLĪTĪBAS IESTĀDES

Privātā pirmsskola Patnis 1 min

Mārupes Valsts ģimnāzija 2 min

Bērnudārzs Lienīte 5 min

International School of Riga 6 min

Bērnudārzs Zeltrīti 8 min

Bērnudārzs Mārzemīte 8 min

Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 8 min

Mārupes pamatskola 10 min

Privātā vidusskola Patnis 10 min

Āgenskalna Valsts ģimnāzija 10 min

Mārupes Mūzikas un mākslas skola 12 min

Jāņa Rozentāla Mākslas skola 12 min

International School of Latvia 13 min

Exupery International School 13 min

King’s College Latvia 14 min

IEPIRKŠANĀS UN IZKLAIDE

Iepirkšanās centrs Spice 4 min

Atpūtas un izklaides centrs Bowlero 4 min

Kalnciema kvartāls 8 min

Iepirkšanās centrs Riga Plaza 12 min

Iepirkšanās un restorāni Via Jurmala 14 min

MEDICĪNAS PAKALPOJUMI

Dr. Apines zobārstniecības klīnika 4 min

Veselības centrs 4 4 min

Mārupes doktorāts 5 min

Smaida klīnika 7 min

Klīnika Vesels bērns 7 min

Klīnika Headline 7 min

Klīnika Piramīda 7 min

MFD medicīnas centrs Pārdaugava 10 min

AKTĪVAIS DZĪVESVEIDS

Varpu tenisa klubs 1 min

Mārupes Ledus halle 3 min

Ruukki pludmales centrs 5 min

Jurmala Golf Club 15 min

BMX trase 17 min

O8

Lindenholmas unikalitāte ir lielpilsētas iespējas ar privātmājas sajūtu, zaļu vidi un plašu privāto ārtelpu. Lindenholmas zaļajos iekšpagalmos aug 102 koki vecumā no 20 līdz 25 gadiem un tūkstošiem krūmu, zemsedzes un citu augu, kas veido mājīgu parka atmosfēru. Augu kompozīcijas veidotas tā, lai dārzs būtu mainīgs visos gadalaikos.

Lindenholmas kvartālu veido 3 piecstāvu ēkas, 1 trīsstāvu ēka un 2 trīsstāvu pilsētvillas, kas kopumā piedāvā 197 dzīvokļus un 12 apartamentus. Piecstāvu ēkas ir veidotas no TownHouse un CornerHouse daļām, kurām ir atšķirīgi plānojumi. Īrei un iegādei ir pieejami dažādas kongurācijas dzīvokļi no studijas tipa līdz plašiem 3 guļamistabu dzīvokļiem, kā arī ekskluzīviem apartamentiem pilsētvillās. Īpaši vēlamies izcelt pirmā stāva dzīvokļus ar izeju uz dārzu. Kvartāla iekšpagalmā esošā trīsstāvu YardHouse ēka piedāvā kompaktus 1 un 2 guļamistabu dzīvokļus iegādei.

Vide

Cauri Lindenholmas zaļajiem iekšpagalmiem vijas līkumoti celiņi ar asfalta un granīta šķembu maisījuma segumu. Tie ideāli der gan nesteidzīgām pastaigām, gan braukšanai ar velosipēdu vai skrituļslidām.

Īpaši aprīkotas ir aktīvās atpūtas zonas ar 4 spēļu laukumiem bērniem un jauniešiem, āra trenažieriem, basketbola un volejbola laukumiem, tenisa galdu un ērtu piemājas teritoriju jogai vai rāmai atpūtai.

tūkstoši 4 simti 40 augi

1O
14

Lindenholma ir jauna pilsētas daļa, ko attīsta Vastint. Tajā ietilpst arī biroju komplekss Business Garden un daudzstāvu autonovietne. Šī apkaime top par pašpietiekamu organismu ar plašu ērtību klāstu dzīvošanai, darbam un atpūtai – uzlabotu satiksmes infrastruktūru, veloceliņiem, restorāniem, izklaides un sporta aktivitāšu iespējām.

Business Garden teritorijā darbojas Lindenholma tehniskais dienests, privātā pirmskola Patnis un mobilitātes punkts ar Pārdaugavā plašāko koplietošanas transporta piedāvājumu. Patīkamu atmosfēru rajonā rada restorāns Brunch Garden un vīna studija

Lindenholmas priekšrocība ir no automašīnām brīvs kvartāls. Mašīnas var novietot virszemes stāvvietās apkārt kvartālam, un vasarā būs pieejama daudzstāvu autonovietne kvartāla tiešā tuvumā.

4 bērnu laukumi 3 sporta Pastaigulaukumi Restorānitakas Kafejnīcas Jūrmala

11

...īstas mājas Tavai dzīvei

13

...gaisma

14

...kur komforta un dzīves standarti līdzvērtīgi Tavējiem

15

Vastint ir starptautisks nekustamo īpašumu uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi dzīvojamo, komerciālo un viesnīcu īpašumu attīstīšanā un pārvaldīšanā.

Vastint darbība ir vērsta uz ilgtermiņa vērtības radīšanu, piemērojot sociāli, ekonomiski un ekoloģiski atbildīgus risinājumus. Katrs Vastint projekts ne tikai rada komfortablu vidi tā lietotājiem, bet arī uzlabo apkārtni.

Lindenholma ir radīta, ievērojot Vastint standartu – starptautisku kvalitātes un ilgtspējas programmu, ko īsteno ikvienā valstī, kur tiek attīstīti Vastint projekti. Tas nozīmē, ka būvniecībā un apdarē izmantoti tikai pārbaudīti ilgtspējīgi materiāli un risinājumi, kas apstiprināti testēšanas ceļā.

Turpinoties Lindenholmas un blakus esošā biroju kompleksa Business Garden attīstībai, kvartāla apkaime top par jaunu pilsētas daļu, kas piedāvās komfortablu dzīves, darba un atpūtas vidi ar lielisku infrastruktūru ne tikai iemītniekiem un biroju darbiniekiem, bet arī apkārtnes iedzīvotājiem un viesiem.

Ikviens risinājums – no pārdomātiem apartamentu plānojumiem un teicamas skaņas izolācijas līdz iekštelpu apdarei un ārtelpas labiekārtojumam – kalpo iedzīvotāju komfortam un labsajūtai.

Kvalitāte

Vastint projekti

Vastint standarta kvalitāti apliecina arī katram Latvijā attīstītajam projektam piešķirtie augstākā līmeņa apbalvojumi starptautiska un vietēja mēroga konkursos.

AC Hotel by Marriott Riga Futuris
2019
Business Garden Rīga
2019
Magdelēnas kvartāls
19

...dizains

2O

Detaļas

Lindenholmā balkoni ir ērti atpūtai un kopābūšanai svaigā gaisā – to dziļums pārsniedz 2 metrus, bet platība ir 6–13 m2. Dekoratīvas vertikālas sienas sniedz papildu privātumu un noēnojumu, bet 1,10 m augstas margas ar šauru vertikālu dalījumu ir drošas bērniem, kā arī piemērotas apzaļumošanai.

drošību gādā Latvijā ražotas Līva AB NORD ugunsdrošas ārdurvis. Īres dzīvokļos ir Vauksa koka iekšdurvis ar slēptajām eņģēm, bet iegādei piedāvātajos dzīvokļos –Līva AB NORD iekšdurvis ar slēptajām eņģēm un magnētiskajām slēdzenēm.

Piecstāvu ēku kāpņu telpām ir divas ieejas. Iekšpagalma pusē ieejas ir izbūvētas vienā līmenī ar ceļu, ļaujot ērti iekļūt kāpņu telpās ar bērnu ratiņiem vai ratiņkrēslu. Kāpņu telpu ārdurvis ir attaisāmas ar kodu, atslēgu vai čipu, savukārt apmeklētāju uzņemšanai ir paredzēta Commax namruņa sistēma. Piecstāvu ēkās uzstādītie Kone EcoSpace li i nodrošina ātru piekļuvi visiem ēkas stāviem. Iegādei piedāvāto dzīvokļu ēkās li s ved arī uz pagrabu, tādējādi iespējams sasniegt noliktavas telpas, neizejot no kāpņu telpas.

KĀPŅU TELPAS GRĪDAS

Īres dzīvokļos ieklāts viegli kopjams LVT segums no Tarkett, bet iegādei piedāvātajos dzīvokļos – divslāņu ozolkoka parkets no Riga Parket. Visu dzīvokļu vannasistabās ir elektriskās siltās grīdas, kuru apdarei izmantotas Ragno īzes. Balkonos vienā līmenī ar iekštelpu grīdu ieklāts pēdām draudzīgs termokoks, kas neuzkarst un nesveķo.

VIRTUVES

Vannasistabās ir uzstādīta kvalitatīva santehnika no atzītiem ārvalstu un Latvijas zīmoliem, kā arī spoguļi ar LED apgaismojumu. Sienu un silto grīdu apdarē izmantotas Ragno īzes. 3 guļamistabu dzīvokļiem un vairumam 2 guļamistabu dzīvokļu ir divas vannasistabas – viena ar vannu un otra ar dušu. Iegādei piedāvātajos dzīvokļos ar divām vannasistabām ir uzstādītas lietus tipa dušas sistēmas ar termostatu.

Flora 3 stiklu pakešu koka logi ar Chromatech Ultra termostarplikām nodrošina teicamu skaņas izolāciju un mikroklimatu telpās, kā arī ļauj samazināt apkures rēķinus. Vairumam dzīvokļu logi ir vērsti uz abām ēkas pusēm, nodrošinot optimālu dienas gaismas daudzumu.

Izcilība

Svaiga gaisa pieplūde telpās notiek caur Fresh 90 Thermo-dB siltumizolētiem vārstiem ar putekļu ltriem un trokšņu slāpētājiem, nodrošinot pastāvīgu gaisa apmaiņu bez siltuma zudumiem, trokšņiem un piesārņojuma. Sanmezglos ir uzstādīti Soler & Palau Silent Design 100 CZ ventilatori ar vadības slēdžiem. Ventilācijas gaisa vadi dzīvokļu virtuvēs un sanmezglos ir individuāli un nav savienoti ar kaimiņu dzīvokļiem.

VANNASISTABAS GAISS LOGI
Īstas mājas Tavai dzīvei Lindenholma ir jauna Rīgas pilsētas daļa, kas piedāvā premium klases dzīves telpu.
Vieta Rīgas pieprasītākajā rajonā, kur baudīt ideālu līdzsvaru starp pilsētas ērtībām un zaļu ārtelpu, kustību un mieru, lielisku infrastruktūru un privātmājas sajūtu, mūsdienīgiem risinājumiem un pārbaudītām vērtībām. 24
25 0 m1 m2 m3 m4 m5 m6 m7 m8 m9 m10 m

Studijas tipa dzīvoklis CornerHouse ēkas daļā

29 m2 plaša dzīvojamā telpa / virtuve Atsevišķa guļamzona

Pilnībā aprīkota vannasistaba 6,7 m2 plašs balkons bez kaimiņiem blakus

Dzīvokļa tips

CH Studio

Priekšnams Sanitārais mezgls Virtuve

Dzīvojamā telpa Guļamistaba Balkons

4,3 m² 4,2 m² 7,5 m² 21,6 m² 10,2 m² 6,7 m²

Dzīvojamā platība Kopējā platība 47,8 m2 54,5 m2

ĪRES CENĀ IETILPST:

Pilnībā aprīkota virtuve Divi iebūvēti garderobes skapji Plānie aizkari Gaismekļi

Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā

IEGĀDES CENĀ IETILPST:

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā

Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

CENA ĪREI:

650 € *

* Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

CENA IEGĀDEI:

IZPĀRDOTS

26
➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏
27
0 m1 m2 m3 m4 m5 m6 m7 m8 m9 m10 m

Dzīvokļa tips

1 guļamistabas dzīvoklis CornerHouse ēkas daļā

Logi uz divām ēkas pusēm 25,6 m2 plaša dzīvojamā telpa / virtuve Garderobe Pilnībā aprīkota vannasistaba Plašs priekšnams Palīgtelpa 10,7 m2 plašs balkons

Priekšnams

Palīgtelpa Gaitenis Sanitārais mezgls Guļamistaba Dzīvojamā telpa Virtuve Balkons

1BD

ĪRES CENĀ IETILPST:

Pilnībā aprīkota virtuve Iebūvēti skapji priekšnamā un garderobē Plānie aizkari Gaismekļi Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā

IEGĀDES CENĀ IETILPST:

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā

Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

6,4 m² 2,1 m² 2,4 m² 4,1 m² 12,2 m² 18,0 m² 7,6 m² 10,8 m²

Dzīvojamā platība Kopējā platība 52,8 m2 63,6 m2

CENA ĪREI:

750 € *

* Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

CENA IEGĀDEI:

IZPĀRDOTS

28 CH
➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏ ➐ ➑
29
0 m1 m2 m3 m4 m5 m6 m7 m8 m9 m10 m

Dzīvokļa tips

2 guļamistabu dzīvoklis CornerHouse ēkas daļā

Logi uz divām ēkas pusēm 29 m2 plaša dzīvojamā telpa / virtuve

Guļamistabas pretējās dzīvokļa pusēs Pilnībā aprīkota vannasistaba Palīgtelpa 10,3 m2 plašs balkons

Priekšnams

Guļamistaba Dzīvojamā telpa / virtuve Palīgtelpa Gaitenis Sanitārais mezgls Guļamistaba Balkons

2BD

ĪRES CENĀ IETILPST:

Pilnībā aprīkota virtuve Iebūvētais skapis galvenajā guļamistabā Plānie aizkari Gaismekļi Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā

IEGĀDES CENĀ IETILPST:

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā

Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

Dzīvojamā platība Kopējā platība

5,6 m² 9,8 m² 29,0 m² 1,8 m² 4,8 m² 4,1 m² 12,4 m² 10,3 m²

67,5 m2 77,8 m2

CENA ĪREI:

850 –1000 € *

* Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

CENA IEGĀDEI:

IZPĀRDOTS

3O CH
➋ ➌ ➍ ➎ ➏ ➐ ➑
31
0 m1 m2 m3 m4 m5 m6 m7 m8 m9 m10 m

Dzīvokļa tips

3 guļamistabu dzīvoklis CornerHouse ēkas daļā

Logi uz trīs ēkas pusēm Vannasistaba ar logu 31,8 m2 plaša dzīvojamā telpa / virtuve Plašs priekšnams Divas pilnībā aprīkotas vannasistabas Palīgtelpa 10,8 m2 plašs balkons

ĪRES CENĀ IETILPST:

Pilnībā aprīkota virtuve Iebūvētais skapis galvenajā guļamistabā Plānie aizkari Gaismekļi

Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā

Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

Priekšnams

Gaitenis

Dzīvojamā platība Kopējā platība 95 m2 126 m2

CENA ĪREI:

*

* Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

CENA IEGĀDEI:

€ 230 000 –295 000 *

* Par papildu maksu iespējams īrēt stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

32 CH
3BD
➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏ ➐ ➑ ➒
IEGĀDES CENĀ IETILPST: 1200 –1400 €
7,2 m² 4,6 m² 3,0 m² 20,6 m² 11,2 m² 1,9 m² 3,1 m² 12,3 m² 4,2 m² 11,9 m² 10,6 m² 10,8 m²
Sanitārais mezgls Dzīvojamā telpa Virtuve Palīgtelpa Gaitenis Guļamistaba Sanitārais mezgls Guļamistaba Guļamistaba Balkons
33
0 m1 m2 m3 m4 m5 m6 m7 m8 m9 m10 m

1 guļamistabas dzīvoklis ar izeju uz dārzu TownHouse ēkas daļā

Logi uz divām ēkas pusēm Darbistaba

Pilnībā aprīkota vannasistaba Palīgtelpa 13 m2 plašs balkons ar izeju uz dārzu Stāvā tikai 2 kaimiņi

Dzīvokļa tips

1BD Garden

Priekšnams

Dzīvojamā telpa / virtuve

Darbistaba

Sanitārais mezgls

Palīgtelpa

Guļamistaba

Balkons

ĪRES CENĀ IETILPST:

Pilnībā aprīkota virtuve Plānie aizkari Gaismekļi Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā

IEGĀDES CENĀ IETILPST:

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā

Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

Dzīvojamā platība Kopējā platība 60,8 m2 73,8 m2

CENA ĪREI:

6,6 m² 23,9 m² 10,0 m² 4,2 m² 2,8 m² 13,3 m² 13,0 m² 800 –1200 € *

* Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

CENA IEGĀDEI:

IZ PĀRD OTS

34
TH
35
0 m1 m2 m3 m4 m5 m6 m7 m8 m9 m10 m

Dzīvokļa tips

2 guļamistabu dzīvoklis ar izeju uz dārzu TownHouse ēkas daļā

Logi uz divām ēkas pusēm 32,7 m2 plaša dzīvojamā telpa / virtuve Divas pilnībā aprīkotas vannasistabas Palīgtelpa 13,4 m2 plašs balkons ar izeju uz dārzu Stāvā tikai 2 kaimiņi

Priekšnams

Dzīvojamā telpa

Virtuve

Gaitenis

Sanitārais mezgls

Palīgtelpa

Guļamistaba

Guļamistaba

Sanitārais mezgls Balkons

2BD Garden

3,6 m² 27,6 m² 5,1 m² 7,1 m² 3,0 m² 1,5 m² 9,5 m² 14,6 m² 4,2 m² 13,4 m²

Dzīvojamā platība Kopējā platība 76,2 m2 89,6 m2

ĪRES CENĀ IETILPST: 900 € *

Pilnībā aprīkota virtuve Plānie aizkari Gaismekļi

Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā

IEGĀDES CENĀ IETILPST:

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā

Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

CENA ĪREI:

* Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

CENA IEGĀDEI:

IZPĀRDOTS

36
TH
37
0 m1 m2 m3 m4 m5 m6 m7 m8 m9 m10 m

Dzīvokļa tips

2 guļamistabu dzīvoklis TownHouse ēkas daļā

Logi uz divām ēkas pusēm 31,5 m2 plaša dzīvojamā telpa / virtuve Divas pilnībā aprīkotas vannasistabas Palīgtelpa 13,1 m2 plašs balkons Stāvā tikai 2 kaimiņi

TH2BD

Priekšnams

Dzīvojamā telpa / virtuve Sanitārais mezgls Gaitenis Palīgtelpa Guļamistaba Guļamistaba Sanitārais mezgls Balkons

3,9 m² 31,5 m² 3,0 m² 5,6 m² 2,1 m² 9,8 m² 14,0 m² 4,1 m² 13,1 m²

Dzīvojamā platība Kopējā platība 74 m2 87,1 m2

ĪRES CENĀ IETILPST:

Pilnībā aprīkota virtuve Plānie aizkari Gaismekļi Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā

IEGĀDES CENĀ IETILPST:

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

CENA ĪREI:

950 –1100 € *

* Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

CENA IEGĀDEI:

38
➊ ➋ ➌
➎ ➏ ➐
➑ ➒
IZPĀRDOTS
39
0 m1 m2 m3 m4 m5 m6 m7 m8 m9 m10 m

Dzīvokļa tips

3 guļamistabu dzīvoklis

TownHouse ēkas daļā

Logi uz divām ēkas pusēm 25,3 m2 plaša dzīvojamā telpa / virtuve Guļamistabas tālu no aktīvās zonas Divi sanitārie mezgli Palīgtelpa 13,1 m2 plašs balkons Stāvā tikai 2 kaimiņi

Priekšnams Dzīvojamā telpa Virtuve

Sanitārais mezgls Gaitenis Guļamistaba Guļamistaba Guļamistaba Sanitārais mezgls Palīgtelpa Balkons

3BD

ĪRES CENĀ IETILPST:

Pilnībā aprīkota virtuve Plānie aizkari Gaismekļi

Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā

IEGĀDES CENĀ IETILPST:

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā

Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā

Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

4,4 m² 18 m² 7,3 m² 3 m² 10,7 m² 12,3 m² 9,5 m² 13,8 m² 4,2 m² 3,0 m² 13,1 m²

Dzīvojamā platība Kopējā platība 86,2 m2 99,3 m2

CENA ĪREI:

* Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

CENA IEGĀDEI:

* Par papildu maksu iespējams īrēt stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

4O
TH
➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏ ➐ ➑ ➒
125 0– 1400 €
*
€ 265 000 –280 000 *
41
0 m1 m2 m3 m4 m5 m6 m7 m8 m9 m10 m

Dzīvokļa tips

2 guļamistabu dzīvoklis YardHouse ēkā

Logi uz trīs ēkas pusēm 19,5 m2 plaša dzīvojamā telpa Atsevišķa virtuve Guļamistabas pretējās dzīvokļa pusēs Pilnībā aprīkota vannasistaba Palīgtelpa 13,1 m2 plašs balkons Kāpņu telpā tikai 6 dzīvokļi

Priekšnams Palīgtelpa Virtuve Sanitārais mezgls Guļamistaba Dzīvojamā telpa Guļamistaba Balkons

2BD

9,6 m² 1,3 m² 8,4 m² 4,0 m² 12,6 m² 19,5 m² 10,5 m² 8,0 m²

Dzīvojamā platība Kopējā platība 65,9 m2 73,9 m2

IEGĀDES CENĀ IETILPST:

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

Iegādei ir pieejami arī 1 guļamistabas dzīvokļi YardHouse ēkā.

CENA IEGĀDEI:

IZPĀRDOTS

42
YH
➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏ ➐ ➑

Uz tikšanos Lindenholmā!

Aigars Kļaviņš
Anna Vaskāne
lindenholma.lv anna.vaskane @vastint.eu +371 26 33 88 33 aigars.klavins @vastint.eu +371 20 236 236
DZĪVOJAMAIS KVARTĀLS LINDENHOLMA ATTĪSTĪTĀJS VASTINT LATVIA