Lindenholma Dzīvokļi

Page 1

Dzīvokļi


O1

Lindenholma ir jauns dzīvojamais kvartāls uz Rīgas un Mārupes robežas, kur privātmājas privilēģijas satiekas ar pilsētas komfortu. Jauns dzīvesstila standarts


O2


O3

...tostarp 107 mūsdienīgi īres dzīvokļi ar pilnu apdari Te viss ir gatavs dzīvošanai


Malduguņu iela 6 M al du gu ņu ie la

D

e aib

si

ela

1 simts & 7 dzīvokļi Funkcionāli plānojumi Iebūvētas virtuves Plaši balkoni Studijas tipa dzīvokļi

47,6 m2

550–600 €

1 guļamistabas dzīvokļi

52,3–60,8 m2

650–750 €

2 guļamistabu dzīvokļi

67,3–76,1 m2

850–1100 €

3 guļamistabu dzīvokļi

86–90,5 m2

1200–1400 €

Dzīvokļi ar izeju uz dārzu

60,6–90 m2

800–1200 €


O5

...tostarp 90 mūsdienīgi dzīvokļi iegādei ar pilnu apdari Te viss ir gatavs dzīvošanai


M

Malduguņu iela 8 10 12 al

du

gu

ņu ie la

D

e aib

si

ela

9 desmiti dzīvokļi Funkcionāli plānojumi Plaši balkoni Noliktavas telpas iekļautas cenā Studijas tipa dzīvokļi

47,3 m2

120 000–145 000 €

1 guļamistabas dzīvokļi

52,3–60,8 m2

130 000–150 000 €

2 guļamistabu dzīvokļi

67,3–76,1 m2

170 000–240 000 €

3 guļamistabu dzīvokļi

86–90,5 m2

230 000–295 000 €

Dzīvokļi ar izeju uz dārzu

60,6–90 m2

150 000–230 000 €

Dzīvokļi ar YardHouse ēkā

48,8–66,1 m2

120 000–170 000 €


L E I

15

A

6

Jūrmala

B

E

S

min

Rīga

R

20

I

E

L

I

min

Depo

Spice

L

Lokācija

Kalnciema kvartāls

min

K Ā R Ļ A

Golfs

Lidosta

7

min

Lindenholmā viss ir ātri sasniedzams. Kārļa Ulmaņa gatve ērti savieno kvartālu ar Rīgas centru, lidostu un Jūrmalu. Taču viss svarīgais komfortablai dzīvei ir pieejams tepat Pārdaugavā un Mārupē: starptautiskas skolas un bērnudārzi, modernas privātās klīnikas, fitnesa zāles un sporta centri, lielveikali un pakalpojumu sniegšanas vietas.

U L M A Ņ

A

G A T V E

Mārupe

3

min

...viss jau ir tepat


I Z G L Ī T Ī B A S

I E S TĀ D E S

Privātā pirmsskola Patnis

1 min

Mārupes Valsts ģimnāzija

2 min

Bērnudārzs Lienīte

5 min

International School of Riga

6 min

Bērnudārzs Zeltrīti

8 min

Bērnudārzs Mārzemīte

8 min

Rīgas Zolitūdes ģimnāzija

8 min

Mārupes pamatskola

10 min

Privātā vidusskola Patnis

10 min

Āgenskalna Valsts ģimnāzija

10 min

Mārupes Mūzikas un mākslas skola

12 min

Jāņa Rozentāla Mākslas skola

12 min

International School of Latvia

13 min

Exupery International School

13 min

King’s College Latvia

14 min

I E P I R K Š A N Ā S

U N

I Z K L A I D E

Iepirkšanās centrs Spice

4 min

Atpūtas un izklaides centrs Bowlero

4 min

Kalnciema kvartāls

8 min

Iepirkšanās centrs Riga Plaza

12 min

Iepirkšanās un restorāni Via Jurmala

14 min

M E D I C Ī N A S

PA K A L P O J U M I

Dr. Apines zobārstniecības klīnika

4 min

Veselības centrs 4

4 min

Mārupes doktorāts

5 min

Smaida klīnika

7 min

Klīnika Vesels bērns

7 min

Klīnika Headline

7 min

Klīnika Piramīda

7 min

MFD medicīnas centrs Pārdaugava A K T Ī VA I S

10 min

D Z Ī V E S V E I D S

Varpu tenisa klubs

1 min

Mārupes Ledus halle

3 min

Ruukki pludmales centrs

5 min

Jurmala Golf Club

15 min

BMX trase

17 min

O8


Vide

Lindenholmas unikalitāte ir lielpilsētas iespējas ar privātmājas sajūtu, zaļu vidi un plašu privāto ārtelpu. Lindenholmas zaļajos iekšpagalmos aug 102 koki vecumā no 20 līdz 25 gadiem un tūkstošiem krūmu, zemsedzes un citu augu, kas veido mājīgu parka atmosfēru. Augu kompozīcijas veidotas tā, lai dārzs būtu mainīgs visos gadalaikos. Lindenholmas kvartālu veido 3 piecstāvu ēkas, 1 trīsstāvu ēka un 2 trīsstāvu pilsētvillas, kas kopumā piedāvā 197 dzīvokļus un 12 apartamentus. Piecstāvu ēkas ir veidotas no TownHouse un CornerHouse daļām, kurām ir atšķirīgi plānojumi. Īrei un iegādei ir pieejami dažādas konfigurācijas dzīvokļi no studijas tipa līdz plašiem 3 guļamistabu dzīvokļiem, kā arī ekskluzīviem apartamentiem pilsētvillās. Īpaši vēlamies izcelt pirmā stāva dzīvokļus ar izeju uz dārzu. Kvartāla iekšpagalmā esošā trīsstāvu YardHouse ēka piedāvā kompaktus 1 un 2 guļamistabu dzīvokļus iegādei.


Cauri Lindenholmas zaļajiem iekšpagalmiem vijas līkumoti celiņi ar asfalta un granīta šķembu maisījuma segumu. Tie ideāli der gan nesteidzīgām pastaigām, gan braukšanai ar velosipēdu vai skrituļslidām. Īpaši aprīkotas ir aktīvās atpūtas zonas ar 4 spēļu laukumiem bērniem un jauniešiem, āra trenažieriem, basketbola un volejbola laukumiem, tenisa galdu un ērtu piemājas teritoriju jogai vai rāmai atpūtai.

14 tūkstoši 4 simti 40 augi

1O


Lindenholma ir jauna pilsētas daļa, ko attīsta Vastint. Tajā ietilpst arī biroju komplekss Business Garden un daudzstāvu autonovietne. Šī apkaime top par pašpietiekamu organismu ar plašu ērtību klāstu dzīvošanai, darbam un atpūtai – uzlabotu satiksmes infrastruktūru, veloceliņiem, restorāniem, izklaides un sporta aktivitāšu iespējām. Business Garden teritorijā darbojas Lindenholma tehniskais dienests, privātā pirmskola Patnis un mobilitātes punkts ar Pārdaugavā plašāko koplietošanas transporta piedāvājumu. Patīkamu atmosfēru rajonā rada restorāns Brunch Garden un vīna studija Chateau Verdens. Lindenholmas priekšrocība ir no automašīnām brīvs kvartāls. Mašīnas var novietot virszemes stāvvietās apkārt kvartālam, un vasarā būs pieejama daudzstāvu autonovietne kvartāla tiešā tuvumā.

11

4 bērnu laukumi 3 sporta laukumi Pastaigu takas Restorāni Kafejnīcas Jūrmala


...īstas mājas Tavai dzīvei 12


13


...gaisma

14


15

...kur komforta un dzīves standarti līdzvērtīgi Tavējiem


Vastint darbība ir vērsta uz ilgtermiņa vērtības radīšanu, piemērojot sociāli, ekonomiski un ekoloģiski atbildīgus risinājumus. Katrs Vastint projekts ne tikai rada komfortablu vidi tā lietotājiem, bet arī uzlabo apkārtni. Lindenholma ir radīta, ievērojot Vastint standartu – starptautisku kvalitātes un ilgtspējas programmu, ko īsteno ikvienā valstī, kur tiek attīstīti Vastint projekti. Tas nozīmē, ka būvniecībā un apdarē izmantoti tikai pārbaudīti ilgtspējīgi materiāli un risinājumi, kas apstiprināti testēšanas ceļā.

Turpinoties Lindenholmas un blakus esošā biroju kompleksa Business Garden attīstībai, kvartāla apkaime top par jaunu pilsētas daļu, kas piedāvās komfortablu dzīves, darba un atpūtas vidi ar lielisku infrastruktūru ne tikai iemītniekiem un biroju darbiniekiem, bet arī apkārtnes iedzīvotājiem un viesiem. Ikviens risinājums – no pārdomātiem apartamentu plānojumiem un teicamas skaņas izolācijas līdz iekštelpu apdarei un ārtelpas labiekārtojumam – kalpo iedzīvotāju komfortam un labsajūtai.

Kvalitāte

Vastint ir starptautisks nekustamo īpašumu uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi dzīvojamo, komerciālo un viesnīcu īpašumu attīstīšanā un pārvaldīšanā.


Vastint projekti

Vastint standarta kvalitāti apliecina arī katram Latvijā attīstītajam projektam piešķirtie augstākā līmeņa apbalvojumi starptautiska un vietēja mēroga konkursos.

Lindenholma

AC Hotel by Marriott Riga


Futuris

Business Garden Rīga

18 Magdelēnas kvartāls

2 0 1

2

0 1

9

9


19


...dizains

2O


Detaļas

V I R T U V E S

Īres dzīvokļos ir IKEA virtuves iekārtas ar iebūvētu tehniku – plīts virsmu, cepeškrāsni, ledusskapi, trauku mazgājamo mašīnu un mikroviļņu krāsni – ļauj mājās baudīt ne tikai gardus ēdienus, bet arī to pagatavošanas procesu. Virtuves virsma un sienas panelis veidots no izturīga HPL plātņu materiāla ar akmens tekstūru. Virtuves ir aprīkotas ar tvaika nosūcējiem. Iegādei piedāvātajos dzīvokļos virtuves zonā ir ierīkoti inženiertīklu pievadi – tas ļauj iekārtot virtuvi pēc saviem ieskatiem.

K Ā P Ņ U

T E L P A S

Piecstāvu ēku kāpņu telpām ir divas ieejas. Iekšpagalma pusē ieejas ir izbūvētas vienā līmenī ar ceļu, ļaujot ērti iekļūt kāpņu telpās ar bērnu ratiņiem vai ratiņkrēslu. Kāpņu telpu ārdurvis ir attaisāmas ar kodu, atslēgu vai čipu, savukārt apmeklētāju uzņemšanai ir paredzēta Commax namruņa sistēma. Piecstāvu ēkās uzstādītie Kone EcoSpace lifti nodrošina ātru piekļuvi visiem ēkas stāviem. Iegādei piedāvāto dzīvokļu ēkās lifts ved arī uz pagrabu, tādējādi iespējams sasniegt noliktavas telpas, neizejot no kāpņu telpas.

B A L K O N I

Lindenholmā balkoni ir ērti atpūtai un kopābūšanai svaigā gaisā – to dziļums pārsniedz 2 metrus, bet platība ir 6–13 m2. Dekoratīvas vertikālas sienas sniedz papildu privātumu un noēnojumu, bet 1,10 m augstas margas ar šauru vertikālu dalījumu ir drošas bērniem, kā arī piemērotas apzaļumošanai.

D U R V I S

Par iedzīvotāju privātumu un drošību gādā Latvijā ražotas Līva AB NORD ugunsdrošas ārdurvis. Īres dzīvokļos ir Vauksa koka iekšdurvis ar slēptajām eņģēm, bet iegādei piedāvātajos dzīvokļos – Līva AB NORD iekšdurvis ar slēptajām eņģēm un magnētiskajām slēdzenēm.

G R Ī D A S

Īres dzīvokļos ieklāts viegli kopjams LVT segums no Tarkett, bet iegādei piedāvātajos dzīvokļos – divslāņu ozolkoka parkets no Riga Parket. Visu dzīvokļu vannasistabās ir elektriskās siltās grīdas, kuru apdarei izmantotas Ragno flīzes. Balkonos vienā līmenī ar iekštelpu grīdu ieklāts pēdām draudzīgs termokoks, kas neuzkarst un nesveķo.


L O G I

Flora 3 stiklu pakešu koka logi ar Chromatech Ultra termostarplikām nodrošina teicamu skaņas izolāciju un mikroklimatu telpās, kā arī ļauj samazināt apkures rēķinus. Vairumam dzīvokļu logi ir vērsti uz abām ēkas pusēm, nodrošinot optimālu dienas gaismas daudzumu.

V A N N A S I S T A B A S

Vannasistabās ir uzstādīta kvalitatīva santehnika no atzītiem ārvalstu un Latvijas zīmoliem, kā arī spoguļi ar LED apgaismojumu. Sienu un silto grīdu apdarē izmantotas Ragno flīzes. 3 guļamistabu dzīvokļiem un vairumam 2 guļamistabu dzīvokļu ir divas vannasistabas – viena ar vannu un otra ar dušu. Iegādei piedāvātajos dzīvokļos ar divām vannasistabām ir uzstādītas lietus tipa dušas sistēmas ar termostatu.

Izcilība ik uz soļa

G A I S S

Svaiga gaisa pieplūde telpās notiek caur Fresh 90 Thermo-dB siltumizolētiem vārstiem ar putekļu filtriem un trokšņu slāpētājiem, nodrošinot pastāvīgu gaisa apmaiņu bez siltuma zudumiem, trokšņiem un piesārņojuma. Sanmezglos ir uzstādīti Soler & Palau Silent Design 100 CZ ventilatori ar vadības slēdžiem. Ventilācijas gaisa vadi dzīvokļu virtuvēs un sanmezglos ir individuāli un nav savienoti ar kaimiņu dzīvokļiem.

P A L Ī G T E L P A S

Īres dzīvokļu priekšnamos ir iebūvēti un brīvi stāvoši skapji. 2 un 3 guļamistabu dzīvokļos ir pieliekamais mantu uzglabāšanai. Īrniekiem ir pieeja koplietošanas veļas telpai ar profesionālām veļasmašīnām un žāvētājiem, kā arī iespēja īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā. Pērkot dzīvokli, īpašnieki saņem noliktavas telpas lietošanā bez papildu maksas.

G R I E S T I

Izmantojot īpašu Flugger sistēmu, veidoti bezšuvju griesti ar lakoniskām Orac Decor karnīzēm. Griestu augstums dzīvojamās telpās ir 2,72 m, bet vannasistabās – 2,5 m. Īres dzīvokļi ir pilnībā aprīkoti ar gaismekļiem. Iegādei piedāvātajos dzīvokļos gaismekļi uzstādīti sanmezglos, bet dzīvojamās telpās ir sagatavoti elektrības izvadi gaismekļu pieslēgšanai.

22


Īstas mājas Tavai dzīvei

23

Lindenholma ir jauna Rīgas pilsētas daļa, kas piedāvā premium klases dzīves telpu.


Vieta Rīgas pieprasītākajā rajonā, kur baudīt ideālu līdzsvaru starp pilsētas ērtībām un zaļu ārtelpu, kustību un mieru, lielisku infrastruktūru un privātmājas sajūtu, mūsdienīgiem risinājumiem un pārbaudītām vērtībām.

24


25

0m

1m

2m

3m

4m

5m

6m

7m

8m

9m

10 m


CH Dzīvokļa tips

Studijas tipa dzīvoklis CornerHouse ēkas daļā 29 m2 plaša dzīvojamā telpa / virtuve Atsevišķa guļamzona Pilnībā aprīkota vannasistaba 6,7 m2 plašs balkons bez kaimiņiem blakus

Ī R E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Pilnībā aprīkota virtuve Divi iebūvēti garderobes skapji Plānie aizkari Gaismekļi Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā

I E G Ā D E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏

Studio

Priekšnams

4,3 m²

Sanitārais mezgls

4,2 m²

Virtuve

7,5 m²

Dzīvojamā telpa

21,6 m²

Guļamistaba

10,2 m²

Balkons

6,7 m²

Dzīvojamā platība

47,8 m2

Kopējā platība

54,5 m2

C E N A

26

Ī R E I :

550–600 €

*

* Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

C E N A

I E G Ā D E I :

120 000 –* 145 000 € * Par papildu maksu iespējams īrēt stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.


27

0m

1m

2m

3m

4m

5m

6m

7m

8m

9m

10 m


CH Dzīvokļa tips

1 guļamistabas dzīvoklis CornerHouse ēkas daļā Logi uz divām ēkas pusēm 25,6 m2 plaša dzīvojamā telpa / virtuve Garderobe Pilnībā aprīkota vannasistaba Plašs priekšnams Palīgtelpa 10,7 m2 plašs balkons

1BD

➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏ ➐ ➑

Priekšnams

6,4 m²

Palīgtelpa

2,1 m²

Gaitenis

2,4 m²

Sanitārais mezgls

4,1 m²

Guļamistaba

12,2 m²

Dzīvojamā telpa

18,0 m²

Virtuve

7,6 m²

Balkons

10,8 m²

Dzīvojamā platība

52,8 m2

Kopējā platība

63,6 m2

28 Ī R E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Pilnībā aprīkota virtuve Iebūvēti skapji priekšnamā un garderobē Plānie aizkari Gaismekļi Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā

I E G Ā D E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

C E N A

Ī R E I :

650–750 €* * Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

C E N A

I E G Ā D E I :

130 000 – 150 000 € * * Par papildu maksu iespējams īrēt stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.


29

0m

1m

2m

3m

4m

5m

6m

7m

8m

9m

10 m


CH Dzīvokļa tips

2 guļamistabu dzīvoklis CornerHouse ēkas daļā Logi uz divām ēkas pusēm 29 m2 plaša dzīvojamā telpa / virtuve Guļamistabas pretējās dzīvokļa pusēs Pilnībā aprīkota vannasistaba Palīgtelpa 10,3 m2 plašs balkons

2BD

➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏ ➐ ➑

Priekšnams

5,6 m²

Guļamistaba

9,8 m²

Dzīvojamā telpa / virtuve

29,0 m²

Palīgtelpa

1,8 m²

Gaitenis

4,8 m²

Sanitārais mezgls

4,1 m²

Guļamistaba

12,4 m²

Balkons

10,3 m²

Dzīvojamā platība

67,5 m2

Kopējā platība

77,8 m2

3O Ī R E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Pilnībā aprīkota virtuve Iebūvētais skapis galvenajā guļamistabā Plānie aizkari Gaismekļi Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā

I E G Ā D E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

C E N A

Ī R E I :

850–1000 €* * Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

C E N A

I E G Ā D E I :

170 000 – 220 000 € * * Par papildu maksu iespējams īrēt stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.


31

0m

1m

2m

3m

4m

5m

6m

7m

8m

9m

10 m


CH Dzīvokļa tips

3 guļamistabu dzīvoklis CornerHouse ēkas daļā Logi uz trīs ēkas pusēm Vannasistaba ar logu 31,8 m2 plaša dzīvojamā telpa / virtuve Plašs priekšnams Divas pilnībā aprīkotas vannasistabas Palīgtelpa 10,8 m2 plašs balkons

3BD

➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏ ➐ ➑ ➒

Priekšnams

7,2 m²

Gaitenis

4,6 m²

Sanitārais mezgls

3,0 m²

Dzīvojamā telpa

20,6 m² 11,2 m²

Virtuve Palīgtelpa

1,9 m²

Gaitenis

3,1 m²

Guļamistaba Sanitārais mezgls

4,2 m²

Guļamistaba

11,9 m²

Guļamistaba

10,6 m²

Balkons

10,8 m²

Dzīvojamā platība Kopējā platība Ī R E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Pilnībā aprīkota virtuve Iebūvētais skapis galvenajā guļamistabā Plānie aizkari Gaismekļi Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā I E G Ā D E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

12,3 m²

C E N A

95 m2 126 m2

Ī R E I :

1200–1400 €

*

* Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

C E N A

I E G Ā D E I :

230 000 –* 295 000 € * Par papildu maksu iespējams īrēt stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

32


33

0m

1m

2m

3m

4m

5m

6m

7m

8m

9m

10 m


TH Dzīvokļa tips

1 guļamistabas dzīvoklis ar izeju uz dārzu TownHouse ēkas daļā Logi uz divām ēkas pusēm Darbistaba Pilnībā aprīkota vannasistaba Palīgtelpa 13 m2 plašs balkons ar izeju uz dārzu Stāvā tikai 2 kaimiņi

Ī R E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Pilnībā aprīkota virtuve Plānie aizkari Gaismekļi Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā

I E G Ā D E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏ ➐

1BD Garden

Priekšnams

6,6 m²

Dzīvojamā telpa / virtuve

23,9 m²

Darbistaba

10,0 m²

Sanitārais mezgls

4,2 m²

Palīgtelpa

2,8 m²

Guļamistaba

13,3 m²

Balkons

13,0 m²

Dzīvojamā platība

60,8 m2

Kopējā platība

73,8 m2

C E N A

Ī R E I :

IZĪRĒTS * Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

C E N A

I E G Ā D E I :

IZPĀRDOTS * Par papildu maksu iespējams īrēt stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

34


35

0m

1m

2m

3m

4m

5m

6m

7m

8m

9m

10 m


TH Dzīvokļa tips

2 guļamistabu dzīvoklis ar izeju uz dārzu TownHouse ēkas daļā Logi uz divām ēkas pusēm 32,7 m2 plaša dzīvojamā telpa / virtuve Divas pilnībā aprīkotas vannasistabas Palīgtelpa 13,4 m2 plašs balkons ar izeju uz dārzu Stāvā tikai 2 kaimiņi

Ī R E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Pilnībā aprīkota virtuve Plānie aizkari Gaismekļi Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā

I E G Ā D E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

2BD Garden

➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏ ➐ ➑ ➒

3,6 m²

Priekšnams Dzīvojamā telpa

27,6 m²

Virtuve

5,1 m²

Gaitenis

7,1 m²

Sanitārais mezgls

3,0 m²

Palīgtelpa

1,5 m²

Guļamistaba

9,5 m²

Guļamistaba

14,6 m² 4,2 m²

Sanitārais mezgls Balkons

13,4 m²

Dzīvojamā platība

76,2 m2

Kopējā platība

89,6 m2

C E N A

Ī R E I :

900 € * * Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

C E N A

I E G Ā D E I :

200 000 €* * Par papildu maksu iespējams īrēt stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

36


37

0m

1m

2m

3m

4m

5m

6m

7m

8m

9m

10 m


TH Dzīvokļa tips

2 guļamistabu dzīvoklis TownHouse ēkas daļā Logi uz divām ēkas pusēm 31,5 m2 plaša dzīvojamā telpa / virtuve Divas pilnībā aprīkotas vannasistabas Palīgtelpa 13,1 m2 plašs balkons Stāvā tikai 2 kaimiņi

2BD

➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏ ➐ ➑ ➒

Priekšnams Dzīvojamā telpa / virtuve

3,9 m² 31,5 m²

Sanitārais mezgls

3,0 m²

Gaitenis

5,6 m²

Palīgtelpa

2,1 m²

Guļamistaba

9,8 m²

Guļamistaba

14,0 m²

Sanitārais mezgls

4,1 m²

Balkons

13,1 m²

Dzīvojamā platība Kopējā platība

74 m2 87,1 m2

38 Ī R E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Pilnībā aprīkota virtuve Plānie aizkari Gaismekļi Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā

I E G Ā D E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

C E N A

Ī R E I :

950–1100 € * * Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

C E N A

I E G Ā D E I :

225 000 – 240 000 €* * Par papildu maksu iespējams īrēt stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.


39

0m

1m

2m

3m

4m

5m

6m

7m

8m

9m

10 m


TH Dzīvokļa tips

3 guļamistabu dzīvoklis TownHouse ēkas daļā Logi uz divām ēkas pusēm 25,3 m2 plaša dzīvojamā telpa / virtuve Guļamistabas tālu no aktīvās zonas Divi sanitārie mezgli Palīgtelpa 13,1 m2 plašs balkons Stāvā tikai 2 kaimiņi

Ī R E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Pilnībā aprīkota virtuve Plānie aizkari Gaismekļi Pieeja slēdzamai velonovietnei ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai ēkas pagrabā I E G Ā D E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏ ➐ ➑ ➒

3BD

Priekšnams Dzīvojamā telpa Virtuve

4,4 m² 18 m² 7,3 m²

Sanitārais mezgls

3 m²

Gaitenis

10,7 m²

Guļamistaba

12,3 m²

Guļamistaba

9,5 m²

Guļamistaba

13,8 m²

Sanitārais mezgls

4,2 m²

Palīgtelpa

3,0 m²

Balkons

13,1 m²

Dzīvojamā platība

86,2 m2

Kopējā platība

99,3 m2

C E N A

Ī R E I :

1250–1400 € * * Par papildu maksu iespējams īrēt noliktavas telpu ēkas pagrabā un stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

C E N A

I E G Ā D E I :

265 000 – 280 000 €* * Par papildu maksu iespējams īrēt stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.

4O


41

0m

1m

2m

3m

4m

5m

6m

7m

8m

9m

10 m


YH Dzīvokļa tips

2 guļamistabu dzīvoklis YardHouse ēkā Logi uz trīs ēkas pusēm 19,5 m2 plaša dzīvojamā telpa Atsevišķa virtuve Guļamistabas pretējās dzīvokļa pusēs Pilnībā aprīkota vannasistaba Palīgtelpa 13,1 m2 plašs balkons Kāpņu telpā tikai 6 dzīvokļi

2BD

➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏ ➐ ➑

Priekšnams

9,6 m²

Palīgtelpa

1,3 m²

Virtuve

8,4 m²

Sanitārais mezgls

4,0 m²

Guļamistaba

12,6 m²

Dzīvojamā telpa

19,5 m²

Guļamistaba

10,5 m² 8,0 m²

Balkons Dzīvojamā platība

65,9 m2

Kopējā platība

73,9 m2

42

I E G Ā D E S

C E N Ā

I E T I L P S T :

Individuāla noliktavas telpa ēkas pagrabā Pieeja slēdzamai velonovietnei blakus ēkas pagrabā Pieeja koplietošanas veļas telpai blakus ēkas pagrabā

Iegādei ir pieejami arī 1 guļamistabas dzīvokļi YardHouse ēkā.

C E N A

I E G Ā D E I :

IZPĀRDOTS * Par papildu maksu iespējams īrēt stāvvietu virszemes stāvvietā vai daudzstāvu autonovietnē kvartāla tiešā tuvumā.


Uz tikšanos Lindenholmā! Anna Vaskāne

Aigars Kļaviņš


anna.vaskane @vastint.eu +371 26 33 88 33

+371 20 236 236

lindenholma.lv

aigars.klavins @vastint.eu


D Z Ī V O J A M A I S

K V A R T Ā L S

A T T Ī S T Ī T Ā J S

L I N D E N H O L M A

V A S T I N T

L A T V I A