PRZEWODNIK PO TARGACH 02/2023

Page 1

18-19 października 2023,

Zachęcamy do zapoznania się z drugim wydaniem przewodnika

po Targach FASTENER POLAND®. Znajdziecie w nim:

prezentacje wybranych firm

listę wystawców

ofertę hotelową

informacje praktyczne

w targach >>

6. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia Kraków
02/2023 maj-czerwiec
zgłoś udział

Targi FASTENER POLAND® to jedyne międzynarodowe targi elementów złącznych organizowane w Europie

Środkowo-Wschodniej. W ubiegłym roku aż 65% wystawców pochodziło z zagranicy. Równie dobrze zapowiada się tegoroczna edycja, bowiem udział potwierdzili już wystawcy m.in. z: Czech, Niemiec, Turcji, Szwajcarii, Szwecji, Malty, Włoch, Węgier, Chin, Wietnamu i Tajwanu. Targi te pokazują siłę branży, odpowiadając na jej, z roku na rok, rosnące potrzeby, dlatego zarejestruj się i zaplanuj swój pobyt na wydarzeniu.

„Tegoroczna edycja Targów FASTENER POLAND® jest dla mnie bardzo udana. Zdobyłem w Polsce bardzo wiele cennych kontaktów biznesowych. Mieliśmy wcześniej kilku klientów z Polski, jednak teraz dostrzegamy, że Polska to dla nas wciąż rozwijający się rynek i widzimy, że produkcja, która odbywała się do tej pory we wschodniej Azji, przenosi się teraz do tego regionu, a nasze części są jak najbardziej odpowiednie do tego typu procesów produkcyjnych.”

Joel Alexandersson, REHOBOT ROTEX AB, 2022 O TARGACH

ANHUI GOODLINK FASTENER CO., LTD

AOZHAN INDUSTRIAL CO.,LTD.

ARMA BAGLANTI SISTEMLERI SAN ve TIC A.S.

ARSER s.r.l.

ASMET Sp. z o.o.

ASTRA TRADE

BEIJING JINZHAOBO HIGH STRENGTH FASTENER CO ,LTD

BEJ-POL PPHU

BETTER FASTENERS(SHANGHAI) CO.,LIMITED

BRALO CZ s.r.o.

BRYMOREX Sp. z o.o. Sp. k.

C.M.M. s.r.l.

DG CORP GROUP Sp. z o.o. Sp. k.

DKI S r l

DONGGUAN JINPENG HARDWARE TECHNOLOGY CO., LTD

DROMET Sp. z o.o. Sp. k.

ESPYTES, S.A.

EUROBOLT INDUSTRY Sp. z o.o. Sp.k.

EUROFIX POLAND Sp. z. o.o.

FACCHI FRANCO & C. SNC

FAMAR S.r.l.

FASTENER – WYDAWNICTWO ELAMED MEDIA GROUP

LISTA WYSTAWCÓW CHINA CHINA TURKEY ITALY POLAND POLAND CHINA POLAND CHINA
REPUBLIC POLAND ITALY POLAND ITALY CHINA POLAND SPAIN POLAND POLAND ITALY ITALY POLAND TURKEY TAIWAN ITALY GERMANY GERMANY SWITZERLAND POLAND D118 D110 D55 D74 D7 D33 D115 D19 D117 D14 D62 D66 D30 D18 D116 D8 D46 D40 D17 D6 D19 D72 D10 D100 D34 D19 D19 D19 D46
FASTENER EURASIA
CZECH

HANGZHOU GRAND IMPORT&EXPORT CO., LTD

HANS SCHRIEVER GmbH & Co. KG

HISENER INDUSTRIAL CO , LTD

INOX MARE S.r.l.

INOXDADI S.r.l.

ION GALENICA Sp. z o.o.

JIAXING AOKE TRADING CO., LTD

JIAXING ZHENGYING HARDWARE CO., LTD

JINJIANG TAGONG XINGYU IMPORT AND EXPORT CO., LTD

LIANHE CHUANGLI HARDWARE TECHNOLOGY JIANGSU CO., LTD

MARER S.r.l.

METAL FALCON Co. Ltd

METFIX Sp z o.o.

NINGBO HAIXIN HAREDWARE CO., LTD

NINGBO NANJUBAOGE FASTENER MANUFACTURING CO.,LTD

NIROSTAL Sp. z o.o.

NOMINIT AB

NORD-LOCK POLAND Sp. z o.o.

NYCZ INTERTRADE Sp. z o.o.

OLFOR Sp. z o.o.

PGB-POLSKA Sp. z o.o.

RAKSTAL II s.c.

S-S-T SCHELLENSERVICE TEAM GmbH

SACTO S.r.l.

SAMI KIRAC CIVATA SAN ve TIC LTD STI

SERTEL VİDA METAL A.Ş

SHANGHAI FAST-FIX RIVET CORP.

SHANGRAO CITY YI WEN FASTENER CO., LIMITED STEAM Sp. z

LISTA WYSTAWCÓW CHINA GERMANY CHINA ITALY ITALY POLAND CHINA CHINA CHINA CHINA ITALY MALTA POLAND CHINA CHINA POLAND SWEDEN POLAND POLAND POLAND POLAND POLAND GERMANY ITALY TURKEY TURKEY CHINA CHINA POLAND D88 D19 D125 D1 D2 D58 D126 D111 D119 D114 D41 D3 D45 D112 D123 D63 D35 D11 D61 D15 D31 D24 D57 D23 D32 D44 D89 D150a D20
o.o.

SUR BAĞLANTI ELEMANLARI

ŚRUBENA UNIA Sp. z o.o.

TANCO JSC

TECHNIKI SYSTEMÓW APLIKACYJNYCH Sp. z o.o. İ

TESTLAB Sp. z o.o. Sp. k.

TOX-DUBEL-TECHNIK GmbH

UNIRIV Kft.

WILHELM LUSEBRINK GmbH

YUYAO ALFIRSTE HARDWARE CO.,LTD.

YUYAO MEIGESI FASTENER CO., LTD

YUYAO SELLTOP PLASTIC HARDWARE CO.,LTD.

ZHEJIANG NEW SHENGDA FASTENER CO., LTD

ZMT METAL

Strefa elementów złącznych dla sektora energetyki, elektrotechniki i odnawialnych źródeł energii

NOWOŚĆ

Ten unikalny obszar na Międzynarodowych Targach Elementów Złącznych będzie okazją do nawiązania kontaktów między nabywcami a producentami i dystrybutorami. Polska plasuje się w pierwszej dziesiątce krajów świata jeśli chodzi o wielkość rynku fotowoltaiki. W Europie, pod tym względem, wyprzedzają nas tylko Niemcy i Hiszpania. Branża notuje ciągłe wzrosty sprzedaży i dynamicznie się rozwija. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na komponenty, w szczególności na specjalistyczne i jakościowe elementy złączne, przeznaczone na rynki fotowoltaiki i technik solarnych.

LISTA WYSTAWCÓW TURKEY POLAND VIETNAM POLAND POLAND GERMANY HUNGARY GERMANY CHINA CHINA CHINA CHINA TURKEY D9 D21 D64 D49 D4 D24 D25 D19 D85 D87 D127 D149 D26

Rynek elementów złącznych odpowiada na te potrzeby projektując i dostarczając najlepsze rozwiązania o wzmocnionej odporności na trudne warunki, w jakich użytkowane są systemy solarne. Do zaprezentowania technologii i łączników zapraszamy producentów i dystrybutorów łączników i uchwytów do mocowania fotowoltaiki, energetyki i elektrotechniki.

Państwa stoiska odwiedzą:

producenci, dostawcy, dystrybutorzy, monterzy produktów oraz rozwiązań fotowoltaicznych i solarnych, producenci, dostawcy, dystrybutorzy, monterzy produktów i rozwiązań z zakresu energii wodnej, wiatrowej, geotermalnej oraz biomasy, projektanci oraz integratorzy systemów PV i ST, wykonawcy projektów EPC, dostawcy infrastruktury sieciowej i rozwiązań na rzecz integracji energii ze źródeł odnawialnych.

NOWOŚĆ otowoltaiki, energetyki i elektrotechniki.

ARSER S.r.l.

Stoisko D74

Wiodący producent wkrętów z gniazdem dla wszystkich sektorów. Specjalista od końcówek stożkowych: ostre końcówki są jednym z największych atutów, dzięki czemu ARSER jest znany w sektorach, takich jak okna i drzwi. CONIC POINT – śruby dociskowe z gniazdem stożkowym. Asortyment śrub z gniazdem waha się od M2 do M16 (specjalne rozmiary od M18 do M36) w tradycyjnych materiałach, takich jak stal 45H, stal nierdzewna A2 i A4, ale także aluminium i mosiądz, a także stal specjalna o twardości stali hartowanej.

Stoisko D19

Reprezentant firm branży metalowej, od ponad 14 lat w Polsce jako wyłączny przedstawiciel firm, a jedna z nich to Subtil-Group – niemiecka firma, która produkuje szeroką gamę specjalistycznych sprężyn technicznych dla wszystkich gałęzi przemysłu. W ofercie posiada sprężyny: naciskowe, naciągowe, skrętne, faliste, tuleje sprężynowe. Wyroby charakteryzują się najwyższą starannością i jakością wykonania co gwarantują posiadane certyfikaty: ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001.

Stoisko D62

Importer i sprzedawca śrub, wkrętów, nakrętek, podkładek, prętów i innych elementów złącznych na polskim i zagranicznym rynku. W ofercie posiada nakrętki ocynkowane i czarne w klasie

5, 8, 10 – nakrętki sześciokątne DIN934, nakrętki samo zabezpieczające DIN985, nakrętki kołnierzowe DIN6923, nakrętki skrzydełkowe DIN315, nakrętki kołpakowe DIN1587, nakrętki złączne DIN6334.

PREZENTACJE WYSTAWCÓW
Sp. z o.o., Sp.k.
BEJ-POL PPHU BRYMOREX

FASTER S.r.l.

Stoisko D34

GRZEGORZ PAWLUS

PREZENTACJE WYSTAWCÓW

Dostawca nitów zrywalnych, wkładek gwintowanych, nakrętek, śrub, podkładek. Firma odnotowała znaczny wzrost dzięki dodaniu nowej gamy produktów inżynieryjnych, takich jak nakrętki klatkowe ze stali sprężynowej, jak i nierdzewnej, nakrętki klatkowe profilowane, nakrętki klatkowe zapewniające ciągłość masy, śruby klatkowe, nakrętki typu "U" z głębokim gwintem, mocowania wciskane, zaciski kablowe. Firma posiada nową linię produkującą zestawy ze śrubami, podkładkami, nakrętkami i innymi elementami z kodem kreskowym, kodem QR, logo klienta i uniwersalnymi mocowaniami nylonowymi.

GP INDUSTRY SUPPORT

Stoisko D46

NYCZ INTERTRADE

Sp. z o.o.

Stoisko D61

Wyłączny przedstawiciel firmy Espytes na rynku polskim. Espytes to hiszpańska firma rodzinna, która specjalizuje się w produkcji niestandardowych elementów złącznych kutych na zimno dla przemysłu automotive. Przykłady zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym: wsporniki, części lusterek, zamki, zawiasy, zespół pedału hamulca, elementy retencyjne siedzenia, końcówki przewodów i cięgien, elementy układu kierowniczego, elementy gniazd amortyzatorów i zawieszenia, trzpienie i łączniki w komponentach elektrycznych.

Bezpośredni importer elementów złącznych, takich jak: śruby, podkładki, nakrętki, pręty gwintowane. Oferta skierowana jest do klientów hurtowych, firm handlowych, usługowych, produkcyjnych oraz klientów indywidualnych. Śruby z łbem sześciokątnym wykonane ze stali są niezbędnym elementem różnego rodzaju maszyn, konstrukcji. Do ich produkcji wykorzystuje się stal węglową, stal nierdzewną i stal kwasoodporną. Dzięki zastosowaniu tego typu materiałów możliwe jest wykorzystywanie śrub w najbardziej wymagających warunkach atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg, grad, czy wilgoć.

SACTO S.r.l.

Stoisko D23

STEAM Sp. z o.o.

Producent i sprzedawca nitów zrywalnych, wkładek gwintowanych i narzędzi do nitowania. SACTO jest jednym z europejskich liderów w dziedzinie elementów złącznych. Nit uziemiający to najszybsza metoda wykonywania połączeń uziemiających na konstrukcjach metalowych. Nit ten produkowany jest w trzech wersjach: z 1, 2, 4 końcówkami. Testy przeprowadzone na tym produkcie potwierdzają, że przy natężeniu prądu 25 A między blachą a dwoma biegunami rezystancja jest mniejsza niż 0,2 om, a między blachą a zaciskami jest mniejsza niż 0,6 om. Te wypadkowe można było uzyskać również stosując nitowanie na elementach, których powierzchnia została poddana obróbce.

Stoisko D20

Dostawca najwyższej jakości elementów złącznych dla różnych gałęzi przemysłu. Asortyment stanowią różnego rodzaju nity, nitonakrętki, wsuwki, wkładki, elementy wciskane, zgrzewane oraz normalia śrubowe, wykonane wg. rysunku na specjalne życzenie klienta. Firma zaprezentuje nowej generacji maszynę do zgrzewania kołków CDP-99M. Posiada ona cyfrowy system pomiaru położenia bolca, a także mechaniczny proces monitorowania, który usprawnia pracę z tym urządzeniem. Doskonale radzi sobie z trzpieniami od M3 do M10. Dzięki pistoletowi Gap-M możliwe jest zgrzewanie kołków z różnych materiałów: ze stali miedziowanej, nierdzewnej, aluminium oraz mosiądzu.

WYSTAWCÓW
PREZENTACJE
Jak zostać wystawcą?

W trosce o Państwa czas i wygodę proponujemy pomoc w wynajmie hotelu na czas Państwa obecności w Krakowie podczas FASTENER POLAND®.

Za pośrednictwem Targów w Krakowie możecie Państwo zarezerwować hotel z przedstawionych przez nas propozycji i uzyskać bardziej korzystną ofertę cenową.

Proponowana usługa jest całkowicie bezpłatna.

Dział rezerwacji hotelowych: tel.: +48 12 651 90 21 hotele@targi.krakow.pl

Zobacz pełną ofertę hotelową

Novotel Kraków Centrum****

pok 1 os / doba - 530 zł

pok. 2 os./ doba - 380 zł

ok. 5 km od EXPO Kraków

W cenie: śniadanie, VAT, Internet, siłownia, basen

STRONA HOTELU

Best Western Plus Kraków Old Town***

pok 1 os / doba - 380 zł

pok. 2 os./ doba - 430 zł

ok. 15 min. od EXPO Kraków

W cenie: śniadanie, VAT, Internet

STRONA HOTELU

Hotel Centrum****

pok 1 os / doba - 330 zł

pok. 2 os./ doba - 380 zł

ok. 5 min. od EXPO Kraków

W cenie: śniadanie, VAT, Internet

STRONA HOTELU

Mercure Kraków

Stare Miasto ****

pok 1 os / doba - 560 zł

pok. 2 os./ doba - 620 zł

ok. 6 km od EXPO Kraków

W cenie: śniadanie, VAT, Internet, siłownia

STRONA HOTELU

OFERTA HOTELOWA

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Organizator:

Targi w Krakowie Sp. z o.o. ul. Galicyjska 9

31-586 Kraków

www.targi.krakow.pl

e-mail: biuro@targi.krakow.pl

Godzinyotwarcia:

18.10.2023 r. (środa) 09:30-16:30

19.10.2023 r. (czwartek) 09:30-15:30

Bilety:

Miejsce:

Międzynarodowe Centrum

Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

ul. Galicyjska 9

31-586 Kraków

www.expokrakow.com

e-mail: biuro@targi.krakow.pl

Wstęp na targi jest bezpłatny dla gości branżowych po wcześniejszej rejestracji online.

REJESTRACJA ZWIEDZAJĄCYCH

Wstęp bez rejestracji - 60 zł.

KONTAKT

Beata Snopkiewicz Project Manager, Team Leader

+48 501 691 234

snopkiewicz@targi.krakow.pl

+48 512 110 328

golab@targi.krakow.pl

Krzysztof Imiołczyk Deputy Project Manager

+48 506 038 142

imiolczyk@targi.krakow.pl

Fastener Poland

FASTENER POLAND

fastener poland

PATRONAT HONOROWY

Jacek Majchrowski

Prezydent Krakowa

Witold Kozłowski

Marszałek Województwa Małopolskiego

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓŁPRACA

PARTNERZY

Articles inside