Page 1


Markalar yaratmak, ürünleri tanıtmak ve şirketleri sektör lideri haline dönüştürmek... İşte biz buyuz.


Orjinal Fikirler Yenilikçi Tasarımlar Sıradışı Çözümler Dünya çapında kabul görmüş, yenilikçi tasarımların yaratıcı düşünce ile birleşmesinin oluşturduğu inanılmaz fikirler... Müşteri odaklı çalışma stratejisi... İşte felsefemiz budur. Tam hizmet reklam ajansı olarak; sürekli okur, kendimizi geliştirir, yeniliklerden pay çıkartır, müşterilerimize yaratıcı fikirler sunarız.


AKTİF DİNLEME

Sizi can kulağıyla dinleriz, istediklerinizi anlamaya çalışır, siz anlatırken kafalardaki deli sorulara cevap düşünmeyiz. Aktif bir iletişimin dinlemekten geçtiğini bilir ve buna göre davranırız. “Dur, dinle. Hep konuşursan hiçbir şey duyamazsın.” Biz demiyoruz bir Kızılderlili demiş.

EMPATİK İLETİŞİM

İhtiyaçlarınızı sizin kadar anlamaya çalışırız. Tasarıma sizin gözünüzden bakarız. Empati’nin sadece Adam FAWER’ın kitabı olmadığını biliyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik fikirler sunar, maksimum faydayı minimum maliyetle elde etmeye çalışırız.

PROAKTİF YAKLAŞIM

Sorunlar karşısında tüketici heyetine başvurmanıza gerek kalmaz, çözüm yolları ararız. Bildiğimizi okumaz, doğrusu budur diye diretmeyiz. Gecemizi gündüzümüze katar araştırırız. Sorunlar karşısında proaktif yaklaşımlar sergiler ve illaki orta yolu buluruz.


Kim Bu Fenomen


12 Yıl

134

Mutlu Müşteri

1674

Gece Mesaisi

9453

Fincan Kahve


Kim Bunlar? Müşterilerimize yaratıcı çözümlerimizle reklamın gücünü göstermek için çalışıyoruz. Burada; sizinle bir meeting set edip, işlerinizi ajansımıza assign etmenizin ne kadar nice to have olduğundan bahsedebilirdik ki, siz de bu yazıyı okumayı burada keserdiniz. Her gün trendler değişirken, geride kalmaya hiç niyetimiz yok. Stratejik pazarlama alternatiflerimizle rakiplerinizi geride bırakmak için arayın konuşalım, gelin görüşelim. Olmadı kahvenizi hazırlayın biz bi' uğrayalım. Sektörün mutfağında pişmiş, konusunda türlü tecrübeler edinmiş ekibimizle sizin için çalışıyoruz.


Grafik Tasarım İsterseniz alışıldık isterseniz de alışılmışın dışında yenilikçi ve yaratıcı tasarımlarımızla ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler. Ürün ambalaj tasarımından kurumsal kimliğinizin yaratılmasına kadar her noktada size destek veren bir reklam ajansıyız.

KURUMSAL KİMLİK DERGİ TASARIMI REKLAM/İLAN TASARIMI KATALOG BROŞÜR ÜRÜN AMBALAJ INDOOR-OUTDOOR REKLAM


Web Tasarım Çağımızın iletişim aracı interneti maksimum faydada kullanmanızı sağlıyoruz. Firmanızı tanıtın, yenilikleri paylaşın ve hatta internet üzerinden ürün satın.

WEB YAZILIM E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ PROJE GELİŞTİRME SEO/SEM ÇALIŞMALARI DİJİTAL REKLAM PAZARLAMALARI


Prodüksiyon PROJE BAZLI SAHA ETKİNLİKLERİ TV DIŞ YAPIMLAR CASTING 3D ANİMASYON


Fotoğraf ve Video Uzman fotoğraf sanatçılarımız ve ekipmanlarımız ile profesyonel fotoğraf ve video çekimi bizim için çok kolay. KONSEPT FOTOĞRAF ÇEKİMİ MODA VE KATALOG ÇEKİMİ REKLAM-TANITIM FİLMİ


Mobil Uygulama Akıllı cep telefonları ve tabletler günlük hayatımızın vazgeçilmezi. Peki neden iş hayatımızda da kullanmıyoruz? Teknolojiyi yakından takip ediyor ve teknoloji üretiyoruz. IOS/ANDROID UYGULAMALARI


Sosyal Medya Çağımızın en etkili reklam ve haberleşme yöntemlerinden biri olan sosyal medyayı etkin olarak kullanabiliyor musunuz? Cevabınız hayır ise çözümü basit. Sosyal medya hesaplarınızın oluşturulması ve yönetimi ile markanızı daha tanınır bir hale getirebilir, binlerce lira harcamadan marka ve ürünlerinizin hitap ettiği hedef kitleyi tespit edip üretim ve pazarlama stratejilerinizi planlayabilirsiniz. SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ MARKA YÖNETİMİ HEDEF KİTLE BELİRLEME MEDYA PLANLAMA VE SATIN ALMA


her şey turuncu bir sayfa ve mutlu bir müşteri ile biter

Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı Jet Kent A3 D:3 34528 Beylikdüzü-İstanbul • t: 212 511 02 52 merhaba@fenomen.web.tr • www.fenomen.web.tr

Fenomen Reklam Ajansı - İstanbul  
Fenomen Reklam Ajansı - İstanbul  

www.fenomen.web.tr | Katalog-Web Tasarım-Ürün Çekimleri-Dijital Pazarlama

Advertisement